איך שוכחים מישהו

פלוני_אלמוניעצוב*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פלוני_אלמוניעצוב* »

היא בסוף העשור הרביעי לחייה ואני באמצע העשור השביעי, נראים באותו גיל... למרות פער הגילים, שנינו נאים מאוד... הכרנו לפני שש עשרה שנים והתאהבנו, שנינו היינו נשואים עם ילדים.
לא הפסקנו לאהוב ולהיפגש. לפני שנתיים החליטה להתגרש מבעלה ומאז יחסינו החלו להידרדר. המשכנו להיפגש ואף בגלוי בביתה, אך הרצון שלה למצוא בן זוג קבוע, פרטנר חדש גבר מיום ליום, לא לחצה שאתגרש, גילוי נאות, לא הייתי עושה זאת, לא בגלל שכל כך טוב לי, פשוט אני פחדן מהילדים, מהסטיגמה וכל מה שנילווה לגירושין. מידי פעם סיפרה על דייט, אני לא יכולתי לסבול זאת, אמרה שאם אתה אוהב אותי אז גם תדע להתחלק במה שעובר עלי.
אט אט חל כירסום ביחסינו אך גם רגעי התעלות, כשאמרה כמה היא אוהבת אותי, לא תמיד האמנתי, אך מצבה גרם לי לאהוב אותה עוד יותר, שמא תילקח ממני בכל רגע, או תתאהב.
בכל יום שוחחנו עשר פעמים במשך שש עשרה שנים.
אט אט הורידה את מינון השיחות עד שהגיעו לשיחה אחת ליום. לקחה פסק זמן של יום-יומיים לפעמים... הייתי משתגע, וכל יום שואל " למה לא התקשרת". הפכתי לפתטי בחיזור אחריה... ואז שיחקה אותה נעלבת מכל מילה ומתנתקת, מסננת בשיחות, לשאלתי אם יש בן זוג, הכחישה.
חודש וחצי לא היה לה זמן לפגוש אותי בתואנות שונות, רק אומרת שהיא אוהבת אותי, יום אחד אמרתי לה שההתנהגות שלה מגעילה, סיבה בשבילה להתנתקות של שבוע ומחצה...
ואז יומיים לפני פסח האחרון שלחתי לה זר לחג שמח, שעה לאחר מכן, בטרם הזר הגיע, קיבלתי ממנה חג שמח "מההיא שקראת לה מגעילה".. עדיין לא יודעת ששלחתי זר.... נפגשנו באותו ערב, ארוחה במסעדה ואז סיפרה לי שיש לה חבר.... ליבי פעם בחוזקה, אבל שמרתי על קור רוח. ביקשה שנמשיך ברומן מקביל ושלא אשאל שאלות..
התפתתי ויצאנו מהמסעדה. נישוקים וחיבוקים ועוד ברכב... פרידה חצי קרה. למחרת שוב טלפון והתכתבנו כמו פעם.
אך האגו הציק לי ולא יכולתי שלא לחשוב על הסיטואציה המביכה והמעליבה שבה אני נמצא ואיך הקשר יחזיק מעמד?!!!. למחרת כבר הקשר הפך לרופף יותר ואחרי יומיים כבר התחילה לסנן אותי.
אמרתי לה שאם תמשיך לסנן אותי, תישאר עם המסננת ביד... צחקה.
ומאז הקשר נותק סופית.
שנינו במקביל הפסקנו, אני מפגיעה והיא כנראה מבחירה... כנראה התאהבה.
מאז תמונתה אינה משה מעיניי. יום ולילה, הרגל של שש עשרה שנה!!!
כועס על ההתנהלות בחודשיים האחרונים לקשר, ההתעלמות, הדחייה והנורא מכל, השקרים.
איך מאהבה עזה לאוויר?
חושבת עלי? מתעלמת? חודש של ניתוק מוחלט!
יש לציין שאיני עוקב אחריה בפייסבוק ולא בווטסאפ.... מנסה לשכוח!!!
אך קשה מאוד... מי עוזר???
פלוני_אלמוניעצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פלוני_אלמוניעצוב* »

וואוו.. שכחתי לציין שבתקופה הארוכה שהיינו יחד, חווינו הריון משותף, כמובן שהפילה כי היתה נשואה עדיין, אפילו זכתה להכיר את אשתי. ממש זוג שש עשרה שנה! יותר אישה ממאהבת.
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

אין תגובות????
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

תיקון.... בעשור החמישי... דהיינו הפער ביננו הוא 15 שנה.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

פ.א עצוב
קודם כל כואב לשמוע.
אם תקרא את כל השרשור תיווכח לגלות שאומנם יש כאן מגוון רחב של גילאים אבל סיפורים דומים.
לדעתי, בשלב הזה של הכאב אין טעם וזה לא מוסיף לנסות לבחון למה היא מתנהגת ככה.
דבר אחד בוודאות אפשר להגיד : אי אפשר לזרוק לפח תקופה של 16 שנה.
די ברור שכל זמן שידעת והרגשת שהיא ב"כיס" שלך פחות חוויתי את התלות בקשר אלא רק את הדברים "הטובים" שבו. מרגע שהיא התגרשה והיא מחפשת לברר מה העתיד שלה, אז בין היתר היא גם יוצאת עם כל מיני , לאו דווקא בשביל שתקנא אלא בגלל שהיא חושבת שמישהו שתצא איתו ימלא לה את החור שיש לה בלב- ככה נראה לי.
זה לא בהכרח מצליח לה אבל אפקט משני של היציאות שלה זה שאתה מתחיל לקנא . קנאה מסוג אחר לקנאה שהייתה לך בזמן שהיא הייתה נשואה.
היא לא יכולה להיות איתך והיא כרגע לבד.
כאשר אתה מחצין את התלות שלך בה- זה גורם לה עוד יותר לריחוק... כי ככה זה בחיים.
אוויר אתה בטוח לא- בזה תהיה בטוח. היא אולי כן מרגישה שאתה מאוד מאוד רוצה אותה ולכן זה נותן לה קצת שקט.
תמשיך לכתוב
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

תודה פלוני אלמוני,
כבר חודש ימים של ניתוק מוחלט!
שנינו נראה לי מקפידים על כך!
עוד כשהיינו יחד, אמרתי לה שאיני עוקב אחריה בפייסבוק, כדי שלא תרגיש או תחשוש שאני עוקב אחריה וגם להתרגל ליום שהיא לא תהיה, לנוכח הסטטוס (גרושה) החדש שהיא נמצאת בו.
נראה לי שגם היא כבר לא עוקבת אחרי בפייס... בהתחלה עשתה עוד לייקים לפוסט או תמונה חדשה שהעליתי...
עכשיו, נאדה!
הנתק מוחלט ואני שומר על כבודי, ולמרות געגועי העזים, לא מתפתה לשום קשר.
המבחן שלה יהיה בעוד שלושה שבועות, ביום הולדתי, תתקשר???
ואם לא תתקשר?! להשאיר את העלבון וכל מה שיש לי להגיד על אופן הפרידה פתוח? אצור וכואב בלב? לא דברים קלים אני רוצה לומר, כמה איכזבה אותי בהתנהגותה הקיצונית וכפוית הטובה.
אשמח לעיצה... תודה למשיבים!
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

או להתקשר שבועיים אחרי יום ההולדת, להיפגש ולהגיד מה אני חושב על התנהלותה, ולסגור את הסיפור?
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

לא להפגש ולא להתקשר.
אל תהיה סמרטוט רצפה. (מנסיון)
שמור על כבודך. זה הדבר הכי חשוב.
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

טוב,
יש כאן כמה פלוני אלמוני.
ברגעים האלה ייתכן וחלק חושבים שכבוד/אי כבוד זה לא הדבר הכי חשוב.
למה כ"כ חשוב משחקי אגו?
כרגע הכי חשוב זה לטפל בלב הכואב ובהרגשת הדחיה.
עוד 3 שבועות זה המון זמן...
לא נראה שיש עצה שיכולה למנוע את הכאב מהסיבה שאי אפשר בכוח לגרום לה ליצור קשר .
אפשר לנסות עד כמה שניתן להתעסק בעניינים אחרים ולא ליצור קשר.
ואז אם היא תיצור קשר- אז עצם העובדה שלא יצרת קשר עזרה לך.
אם היא לא תיצור קשר אז גם במובן מסויים זה שלא יצרת קשר סייע לך כי הזמן תמיד עוזר להקל על הכאב ואם היא החליטה להמשיך הלאה אז ממילא צריך את הזמן הזה.
אתה חייב לזכור כל הזמן שזה לא משהו שבהכרח אתה עשית. אותך היא רוצה אבל היא מבינה שהמצב שלה השתנה והיא אולי עלולה להישאר בלי כלום.
אבל אותך היא רוצה
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

פ.א עצוב,

אתחיל בזה שנורא כואב/עצוב לשמוע את מה שאתה חווה. ועצוב עוד יותר שלשני אנשים נשואים לאחרים יש כזו אהבה הדדית למשך 16 שנים.
בד"כ בקשרים מחוץ לנישואים יש צד אחד מאוהב ושהיה רוצה יותר ואז חווה שברון לב ואהבה נכזבת (ע"ע א.א, ליבי שבור, אלינור ואחרות/אחרים שהתכתבנו פה המון ותמכנו בשנים קודמות...) או שיש קשר מיני ללא רגשות שמוסכם על שני הצדדים והם לא בדף הזה.

כתבת שחוויתם אהבה גדולה הדדית למשך כ"כ הרבה שנים אך לא פירקתם את המשפחות שלכם. אהובתך התגרשה לפני שנתיים (ברור לי שלא השלית אותה ולא התגרשה בגללך) ובמשך השנתיים האלו היא עדיין נאלצה לחלוק בך עם אישתך ולא החלטת שחיים משותפים איתה הם מה שאתה יכול להציע לה.
היא לא כפויית טובה! ההתנהגות שלה מובנת לחלוטין! היא בונה את חייה- התאהבה במישהו שיהיה כולו שלה. הייתה לך הזדמנות שנתיים להעניק לה את מה שרצתה ולממש את החיבור השמימי שיש בינכם לטענתך.
בחרת בדרך אחרת- להישאר עם אישתך.
בד"כ בגידה באדם שנשואים לו קורית בגלל התאהבות במישהו אחר בעקבות שגרה שוחקת בחיי הנישואים ולא כי תכננו להחזיק מישהו מהצד. הרי מתחתנים עם מי שאוהבים ורוצים לחלוק איתו חיים משותפים (ברור שיש יוצאים מן הכלל). היא כרגע מאוהבת, מנסה לפתוח חיים חדשים עם מישהו שמוצא חן בעיניה - ברור שהיא לא תרצה להמשיך את הקשר איתך. אף אחד לא רוצה לבגוד מההתחלה באדם שהוא מאוהב בו- זה לא התכנון.
אתה חייב להבין שהיא ממש לא כפויית טובה ולאחל לה בהצלחה ולתת לה את הספייס שלה. היא אוהבת אותך ולא שכחה אותך אך כרגע אתה לא יכול להיות חלק מהחיים שלה. הפגיעה שהיא הייתה פנויה אבל ויתרת עליה? אני הייתי מתנהגת בדיוק כמוה ואפילו הייתי מטיחה בך האשמות. אבל זו אני :)
מה אתה מצפה? נכון שכואב לך ואני באמת עצובה בשבילך אבל יקירי, לא היית צריך לוותר עליה אם היא כל כך חשובה לך.
אגב, תוך שנה/שנתיים/שלוש היא חוזרת בכל מקרה. כשההתלהבות שלה מהחדש תרד קצת והם יכנסו לשגרה. ואז תיכנסו ללופ של עוד 16 שנים ויותר. היא לא תוותר עליך כי תמיד תהייה בלב שלה.
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

וווואוווו....
ממש נרגש מהתגובות והתמיכה....
תודדדדדדה!!!!!
אתחיל עם התגובה לפלוני אלמוני, א וב', לא חשבתי ליצור קשר במיידי, ממש לא! חשבתי אחרי שבועיים מיום ההולדת שתהיה בעוד כשלושה שבועות... שומר על כבודי וקשיחותי, לחלוטין. למרות שאני יודע היטב שהריחוק שלי משרת אותה....אולי ציפתה לתרחישי קנאה?! הטרדה בגלל החבר החדש? זה לא אני.
אך יש בליבי כמה דברים להגיד על הסיום/לא סיום. לא מתאים לה ונפלאה בעיניי התנהגותה. שתדע כל מה שאני חושב.... אבל אולי המשך נתק ישרת את כבודי נפלא, אך מה שאני נוצר בליבי עלול להפוך לכעס, וזה דבר הכי שלילי....עדיין מתלבט, אלא אם תתקשר ביום ההולדת ונסגור הכל בהבנה.

ולך אלינור.... הניתוח שלך ממש מדהים! צודקת בכל משפט! אני מכיר את העובדות, שלא נותרה לה ברירה, אך קביעתך שזה עצוב ששני אנשים נשואים לאחרים כל כך הרבה זמן, מנהלים רומן, אינה נכונה.... אשתי חולה כרונית ולא יכולתי מצפונית לעזוב אותה.
לה היו נישואים בעייתיים.
כשהתגרשה לפני שנתיים, גילתה עולם חדש של דייטים, כך שממש הזדמנות לא היתה לי.
להיות חבר שלה ולשמוע שמדי פעם נפגשה בדייט, היה הורס לי את היום ולא חייתי בשלום עם זה... שנתיים על גבול הסיוט.
הציעה לי שתמיד נהיה במקביל, אני הוא שדחיתי את ההצעה וזה מה שגרם לה למשוך שנתיים ללא בן זוג.
בפעם האחרונה שנפגשנו, הציעה שנמשיך למרות שיש לה חבר, הסכמתי.
.... אחרי יומיים החלה לסנן ואז נפגעתי מאוד וניתקתי.... ומאז הנתק הדדי.
היא במערכת, כנראה אוהבת, אני נשארתי הפגוע מההתנהלות, שאינה אופיינית לה. איך לנהוג???
עצתכם חשובה ותומכת.
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

אלינור, ברור לי שלא ניתן להחזיר ואין טעם להתערב בחייה הנוכחיים.
השאלה היחידה היא איך לסײַם את הקשר? בצורה כזו שזה נגמר בנתק וללא שלום מצידה וכך אשמור על כבודי ומעמדי, או יש דרך אחרת ואז יראה רע וכהתרפסות אם זה יבוא מצידי ואם מצידה, פשוט לתת לזמן ולראות את התנהגותה...... עצתכם.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

פ.א עצוב,
כוונתי בעצוב ברומן ארוך הדדי של 16 שנים היא- שעצוב ששני אנשים עם עניין ואהבה הדדית לא יכולים לחיות ולהנות יחד מהחיים אלא בסתר.
ממה שרשמת אני מבינה שאלו הן נסיבות החיים - אשתך חולה כרונית. אני בטוחה שאתה מעניק לה זוגיות טובה ויחס ועניין טובים למרות הרומן שהיה לך (אחרת הרומן היה מתגלה).
אז ככה, למרות שהציעה שתמשיכו במקביל כשהיא עם בן הזוג החדש- היא התכוונה לשמור אותך על אש נמוכה כדי שתהייה בטוחה שאתה שלה ותמשיך להיות מחוייב לה. בכל מקרה עובדה שהיא מסננת/עסוקה/פחות משקיעה בקשר ואז הפגיעה שלך גדולה. במידה ולא יצליח לה היא תחזור אבל אתה חייב להבין שהיא כבר שמה אותך בסדר עדיפות אחרון בחיים שלה.
גם אם היא תתקשר ותשלח לך מתנה ואפילו תיפגש איתך לסקס ביום ההולדת שלך אתה חייב להבין שזה על מנת לשמור אותך שלה. לא כי היא כל כך מתגעגעת אליך בזמן הזה. היא מבינה שהיא צריכה "לזרוק עצם" מידיי פעם על מנת שתמשיך להיות מחוייב לה.
עכשיו- אתה צריך להחליט מה אתה עושה. מה אתה רוצה עדיין מהקשר איתה. היא לא תוותר עליך לחלוטין אתה יכול להיות רגוע ולא בחרדת נטישה כי היא תחזור. שוב, השאלה מתי. אם לא תיצור קשר כמו שהציעו לך היא תיזכר בך ותשקיע שיחה ותאמר לך שהיא מתגעגעת וזקוקה לך.
שוב! כדי לשמור אותך על אש נמוכה ולא להפסיד זוגיות איתך לגמרי.
מבחינתה אתה ברקע כנחמה, כמישהו שתמיד שם ורוצה אותה, שמחזר, סקס בטוח, משקיען....מה שתבחר וזה לא אומר שהיא מנצלת או לא אוהבת אותך! אלא היא מנסה משהו מלהיב/חדש/יענה על הצרכים שלה. כשהיא תמצא את המישהו הזה, זוגיות יציבה לעיני כולם. רק אז אתם תחזרו להיות כמו פעם (הבעיות התחילו כשהתגרשה).

אני מבינה את פגיעתך אבל אתה חייב להבין שככה זה בחיים. אין ברירה אלא להמשיך להתעורר בבוקר עם טעם מריר של אכזבה ולהמשיך הלאה בשגרה. מצבך מעולה כי אינך אובססיבי או בחרדות. סך הכל רגלייך על הקרקע ואתה מבין את המצב.

לסיכום, מצבך הנפשי מצויין! אמנם מאוכזב ופגוע אבל אתה תתגבר.
תן לה את הזמן ובינתיים תחליט מה אתה מוכן לספוג בשביל להמשיך איתה בקשר כשהיא תחזור. אין טעם לעשות איתה שיחת סיכום- זה לא ישרת את מטרתך ויראה פתטי. מבחינתה הכל כרגיל ואתם עדיין בקשר אלא שהיא עסוקה. תאמין לי שלא בא לך לשמוע ממנה תירוצים ופליאה של "מה עשיתי" "אני לא מבינה" ולהרגיש מפגר.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

א.א יקירתי,
איפה את?
מה שלומך?
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

אלינור יקרה,
את מדהימה!!!!
הניתוח שלך כל כך מדוייק שאני נפעם מכל מילה.
כתבתי בהתחלת ההתכתבות, שאשתי ידעה על הרומן לפני כעשר שנים, אך חשבה שהוא הסתיים, ובחרה להמשיך. אך היא לא האישיו פה.
כל כך ניתחת נכון שעלית על הנקודה, שאם הייתי מתקשר ומטיח בה, "למה נעלמה", הייתה מצטדקת ומפילה עלי את הניתוק. כך שבאמת אין טעם.
עצתך נכונה ובאמת אתן לעניינים לזרום, תתקשר, אענה. לא תיצור קשר ביום ההולדת?! לא קרה כלום, אחייה עם הפגיעה....(מקווה לא להישבר).
..,......תודה רבה על התמיכה.
א''ש*
הצטרפות: 17 פברואר 2016, 10:21

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

הרבה זמן לא הייתי פה ... הלימודים מעסקים אותי 7\24
ברוכים הבאים לחדשים :-)

א.א. מה שלומך? 20 שנה ווואוו , למרות שאני מכירה אותך רק מפה , אני תמיד חושבת עלייך, על הזמן שלך איתו, הסיפור עם אישתו וכו'...
אני מבינה אותך ויודעת כמה קשה לך ושהוא חלק ממך , אבל אני חושבת שהניתוק יעשה לך רק טוב. שולחת לך חיבוק (())

אלינור - את תמיד מדויקת איך אצלך? אופק, עובר אורח , מאוהבת נעלמתם?

ואצלי.. אני יכולה לגלול למעלה ולעשות העתק הדבק אין שינוי: נפגשים , אוהבים, רבים, מחליטים להיפרד, נפגשים כדי להיפרד (כי החלטנו שנפרדים רק פנים מול פנים)
ואז בפגישה אוהבים...ושוב רבים וכמו לופ חוזר וחוזר :-)
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ליבי_שבור* »

היי לכולם
אלמוני פולני וואו איזה סיפור יש לך ממש רומן מהסרטים צקווה שהכל ייסתדר לצד הטוב ביותר אני גרועה במתן עצות לצערי.
אז ככה....
החכתי שבוע שעבר במקרה לאיזור עבודתו עם שמלה קצרה ואיפור מעלף .כמובן אחרי שצודש ניתק איתי קשרים כמו שכתבתי למעלה
בטמת כמעט כבר שכחתי אותו
אז הייתי עם הילד אמרנו שלום כרגיל הוא היה נחמד כל כך תמיד נחמד כשהתראינו רק בהודעות היה מעליב.
בקיצור שיחק שם הילד אמרתי שלום והלכתי.
בדרך חזרה הביתה נשרף לי הלב קצת אחרי שקאיתי אותו הוא כל כך יפה...
ואז הודעה ב22 בלילה ממנו חלום שחלמתי
שולח לי בא לך להיפגש ב1 בלילה? ואני אמאלה צרחתי ננעלתי בחדר לא האמנתי. אבל למחרת אני צריכה לעבור ניתוח בבית חולים מוקדם בבוקר פאק אמרתי לעצמי איזה מזל ביש דווקא היום הוא שלח לי את ההודעה?? כתבתי לו שאני לא יכולה כי קמה מוקדם בבוקר כתב לי הבנתי. וזהו אכלתי את הלב כל הלילה התבעסתי על הניתוח
ולמחרת שאני באישפוז שוב שלח לי מה קורה בואי אלי מיגד אני עם סיכות בבטן למה דווקא עכשיו.
כתבתי לו את האמת שעברתי ניתוח ואני בבית חולים הוא כתב תרגישי טוב מה קרה ומשישי אני בדיכאון איך עשיתי ניתוח למה דווקא כשהוא רצה אותי חזרה.
ואז..... אתמול בערב שלך לי שוב הודעה ואווו בחיים הוא לא יזם ככה .כתבתי לו שאני עם סיכות עדיין וחמישי מוציאים לי ו... שאפשר להיפגש במוצ"ש ענה לי טוב סבבה. אני בהלם לא מבינה מה קרה לו
אולי הייתי ממש יפה באותו יום והוא רוצה אותי
או שהבין שלא מוצא סטוץ ובטוח שאני ייפול לרגליו
לא מתעסקת בזה הרי שיקרתי לו הוא בטוח אני גרושה עם ילד חושב שאני בת גילו. ואני אני חלום חיי היה לשכב עם מישהו חתיך וצעיר פינטזתי וזה התגשם
מפחדת שעכשיו שזה חזר בפעם השנייה אני ייקשר עוד יותר שבעלי יעלה עלי .לא יודעת מה לעשות
מצד שני מאז קבענו במוצש אני בעולם הכי מאושר בחיי כיף לי אני רק מחייכת .
חפרתייי
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

א"ש,
לא נעלמנו... אנחנו פה. נחמד לראות את כמות החיוכים בהודעה שלך.

פ.א עצוב,
מחזיקים לך אצבעות . זה כנראה טבעם של הקשרים מהסוג הזה. אף פעם זה לא רק שיאים מרגשים. יש לא מעט רגעי מצוקה וכאב במיוחד כאשר אנשים נכנסים עם הרגש לקשרים האלה. מי שלמוד ניסיון ונכנס לקשרים כאלה מנותק ריגשית אכן לא פה ובטח לא תקופות ארוכות.

ליבי שבור,
רק המלצה אחת. כשאת עכשיו בעננים יותר קל לעשות ניתוח של הקשר ביניכם מאשר כשאת למטה.
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

תודה פלוני אלמוני...
יש פה לא רק פגיעה כואבת בגלל הפרידה ללא הודעה ושלום,
אלא התמודדות עם מעבר לגבר אחר, מכורח הנסיבות (התגרשה).
כך שההתמודדות מצריכה תעצומות נפש אדירות, להתנתק ולא להתקשר לדעת?!!!!!!!.
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

ליבי שבור שלום,
תודה על ההשתתפות בכאב...
זה בסדר, לא כולם אלינור בעצות.
לעניינך, קודם רפאי את מכאובייך והכי חשוב שתהיי בריאה, ואז התפני לליבך.
אם את מעוניינת בו מאוד ויודעת מי האיש ולאן את מכניסה את עצמך, שימי על המשקל.
בחור צעיר, זה לא מספיק!!!
הכירי אותו היטב ואם את בעננים ומרגישה בטוחה....ממשי....
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אני* »

היא שכחה אותי?
היא שכחה אותי!
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

ערב טוב
אם קבענו מיום שלישי למוצש ומאז לא התכתבנו
במוצש מחר אני אפנה אליו? אשאח על איזו שעה קבענו אחרהצ כזה? או שמחכה להודעה ממנו?
ואם הוא לא זוכר?
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

ליבי שבור,
איך הייתה הפגישה? מה שלומך?
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

תודה על ההתעניינות
הוא שלח הודעה מתי נפגשים שמחתי שזה בא רק ממנו
נפגשנו אצלו...חשבתי לשנות את חוקי המשחק וקצת לדבר לצחוק שיכיר אותי לא את הסקס
לא הלך לי ישר כיבה את האור היה באטרף
ביעס אותי .כל כך תיכננתי מה להגיד וכשראיתי אותו קפאתי במקום אני נהיית זומבי.
אחרי זה הזמנו סושי .ראיתי מברשת שיניים ורודה במקלחת שלו. שאלתי של מי הוא ענה יש שאלות שלא שואלים נו ילדד . היה נחמד אבל נפגעתי שהוא קרא לי לסקס נטו ולא כמו פעם שהיינו מדברים במיטה וצוחקים היה אבל קצת.הרגשתי שהוא דוחק בי ללכת.ויצא לשומר בבית שלו והתעכב שם כאילו רמז לי....מספעק מניאק לדעתכם??
שאלתי אם בחודש שלא נפגשנו הוא היה עם מישהי הוא ענה שכן
אולי זה לטובה חיכיתי שיהיה מניאק כדי לשנוא אותו ולמחוק אותי מחיי...הוא כזה חתיך אתם לא מבינים אני כל הזמן צובטת את עצמי איך אחד כזה הייתי איתו.
אולי בגלל זה אני נמסרת אליו בעיניים עיוורות .
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

הוא כזה אפס מאופס ואת כל כך לא צריכה אותו
שילך קיבינימט
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

נכון אפס מאופס חושב עצמו יותר מידי
משתעשע ככה בנשים אז הוא נראה טוב אז הוא גר לבד אז הוא צעיר.
אם לא באמת הייתי נשואה הייתי מראהלי מה זה ככה להתנהג אבל אולי בגלל שאני מה אני ובטח לא יכול להיות קשר רציני ביננו אז אני מאבדץ מהביטחון שלי מהערך שלי מטומטמת שכמוני.
מחכה שיבקש שאבוא אני אענה לו שאני לא זונה וזה לא בשבילי
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

ליבי שבור יקרה,
אז מה אם הוא חתיך? תעריכי את עצמך יותר! תראי- את משקרת לו בגדול. את נשואה ולא גרושה.
עכשיו- הרבה גברים מתים מפחד ולא מתקרבים לנשואות בגלל שלהיות עם נשואה זה חטא בתורה ( מטומטמים לדעתי כי לבגוד בנשים שלהם ולזיין גרושות אין בעייה).
אם הוא מהגברים האלו שמפריע להם אז תדעי שברגע שידע שאת נשואה הוא ימות מזה!!! חחחח אם הוא יתנהג אלייך מגעיל אז תגידי לו שאת מקווה שאלוהים יסלח לו על החטאים שלו שככה הוא הולך עם נשים נשואות :)

אם תסתכלי בעיניים מפוקחות אז את זו שמנצלת אותו כי חוץ מסקס אין לך מה להציע לו. נכון?! את עדיין לא מרגישה ככה או מבינה את זה כי התאהבת בו.

יבוא יום ותעריכי את עצמך יותר ותביני שהכח אצלך והתלות הגדולה בגבר שרק רוצה ממך סקס היא שיעור בחיים שילמד אותך לא ליפול שוב לחוסר ביטחון והערכה עצמית. שיעור שילמד אותך להתמודד עם הפחדים שלך. להכיר צדדים שלא הכרת בעצמך. את החולשה הגדולה ביותר אבל גם את החוזקות שלך כשתחליטי שאת לא רוצה יותר את הקשר איתו ותצליחי להתמודד למרות הקושי הגדול.

אלינור.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

אלינור היקרה
את צודקת בגלל זה התמסרתי בעיניים עצומות בגלל שאני נשואה לא היו לי תלונות הרי גם אני ניצלתי אותו
חחחחח בא לי להנחית עליו את הפצצה שאני נשואה הוא באמת ימות מזה הוא אמר לי פעם שבחיים לא היה עושה את זה
את יודעת ..אחרי המפגש שלשום אני באמת רגועה יותר וחא מחפשת אותו משהו נסגר אצלי נגעלתי ממנו משהו השתנה בו בחודש הזה שלא התראינו .אולי גם הוא התאכזב ממני באותו הערב לא באתי כל כולי הייתי סגורה קצת אולי שם לב לזה וכבר לא ייצור איתי קשר זנ גם בסדר. אולי יש לו חברה והוא בוגד בה ככה זה נראה.. בקיצור מחכה ליום בו הוא יסמס לי לבוא .חד משמעית אני כותבת לו לא תודה הוא לא יאמין הרי הייתי קופצת כל פעם שכתב לבוא.
תודה לכם על האוזן קשבת פולני אלמוני ואלינור כל כך מנחם שיש מי שמקשיב לי.:)
א.א*
הצטרפות: 19 דצמבר 2003, 23:35

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

היי
בעלי ואני התחלנו לפני כחודש וחצי טיפול זוגי התחלה הייתה סיוט היו פצוצים עוצמתיים עכשו אנחנו במקום הרבה יותר טוב ורגוע וזה מעודד ממש.
עדיין החשק המיני ברצפה אבל מאמינה שזה גם יתאושש בכל זאת אנחנו לא בני 16 אבל יש הרבה מגע..
האחר ניתק מגע ואני כבר לא באובססיה להתקשר וכו מידי פעם יש דחף אבל הוא קצר
כבר כמעט חודש שמחקתי אותו מהנייד והלוואי שימשיך ככה שאתאושש ואהיה עמידה בפניו גם אם הוא יצור קשר.
על כל מקרה יותר פשוט לי שהוא זה שיזם את הפרידה ולא אני. כל הזמן פחדתי מזה שהוא יעזוב אבל עכשו אני רואה שהשד לא ככ נורא ויכול להיות שאפילו טוב.
איפה אופק ומאוהבת?מקווה שהם בסדר
אלינור יקירתי אני קוראת שאת בסדר וזה משמח אותי.
א"ש תחזיקי מעמד
ליבי שבור כולי תקווה שתגמרי עם הספור כמה שיותר מהר אין מתכון לפרידות האלו וכל אחד מוכן לפרידה בעיתו ובזמנו
אצלי זה לקח מלאאאא זמן מלא עליות וירידות
כמעט 20 שנה .מקווה שאני מחוץ למשחק עכשו למרות שזה יחסית טרי.
כולכם יקרים לי ואני שמחה שבכל ה3 שנים שאני כותבת פה (יואו מלא זמןןן)הייתה לי אוזן קשבת ותמיכה מדהימה לאורך כל הדרך
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

וואו א.א אני שמחה בשבילך ומאחלת לך רק לעלות מפה ולהיות מאושרת מגיע לך אחרי כל כך הרבה שנים

אני לעומת זאת מאוד שבורה חשבתי שאני בסדר חבל שפגשתי איתו שוב אחרי חודש. עד שכמעט שכחתי אותו
עכשיו יותר גרוע אני חושבת שהוא כועס עלי שאלץי המון שאלות על המברשת שיניים הוורודה ..אולי לא הייתי צריכה לשאול כלום ..
אני כל היום מחכה שהוא יישלח לי הודעה הוא מעלה תמונות ואני מעולפת אוףףף והוא כזה מניאק והתייחס מגעיל בפעם האחרונה .
והיום יש יום הולדת לבעלי הכנתי עוגה שמחנו עם הילדים חברים באים בערב הוא בסדר באמת בסדר אנחנו צעירים אבל אני כל הזמן חושבת על האחר הגרון חנוק מדמעות כל היום אני חייבת להתפרץ בבכי ולעשן קצת לא יודעת משהו שיסיח את דעתי . כועסת על עצמי שאני לא שוכחת תמימה כמוני כמו בת 16 לא השתנתי לא התבגרתי מרגישה כמו מסרט רומן מטומטם.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

שלחתי לו הודעה שאני לא מעוניינת יותר ואז ענה לי
את רוצה לבוא אלי עכשיו? ואני הייתי באיזור שלו אז כמובן חלשת אופי עיוורת אמרתי בסדר
הייתי אצלו עד מאוחר בלילה ראינו סרט הזמנו סושי נהינו כמו פעם ואני שוב לא דיברתי איתו על מה שהיה כשאני איתו אני נדפקת כל המוח נעלם והמילים נעלמות
עברו יומיים בינתיים כרגיל.. אבל היה טוב ומצטערת שהיה טוב .עד שכעסתי עליו והיה לי צ'אנס לשנוא אותו
עכשיו שוב מאוהבת כמו סתומה ..
מאוהבת*
הצטרפות: 14 ינואר 2008, 21:01

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

וואו כמה זמן לא הייתי פה)))
זוכרת כל אחת ואחד.
עשיתי שינוי במקצוע עוד מעט מסיימת לימודים שנה שניה.
עם הבחור אני לא בקשר כבר כמעט שנה וחצי.
הפרידה היתה קשה וכואבת, אבל הצלחתי.
באמת המון שינויים, החיים ממשיכים.
הזכרון נשאר, אך כבר לא כואב.
גיליתי שהוא לא אדם רגיל אלא נרקיסיסט. סיפרתי פה לדעתי.
אחרי שקראתי ספר Psychopath free הפתחו לי העיניים ומשם הדרך לחיים חדשים היתה מאוד קצרה)

מה שלום כולם?
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

טוב שבאת
הרבה כאן נמצאים עדיין בסחרור רגשות, אפופי אשליות
כשבעצם כל מה שחסר להם בחיים הוא עניין אמיתי שימלא את החלל הריק בתוכם ( הלימודים שלך למשל )
אין תחליף להתרגשות הזו שלא תלויה בשום גורם חיצוני , להבנה שהכי מעצים עוצמתי ונקי לנו להתחיל קודם כל כשיש לנו את עצמנו
השאר ? תגלו כשתתפכחו
לא יהיה לזה תחליף
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

זה כל כך נכון.
ברגע שעוסקים בדברים אחרים (לימודים / עבודה וכד') מרגישים שהחלל הזה מתמלא ואין יותר חור בלב.
אני*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אני* »

אולי, לא תמיד.
עד מעל הראש בעבודה/בבית/בילדים/בלימודים/בתחביבים- ועדיין געגוע וחוסר
א''ש*
הצטרפות: 17 פברואר 2016, 10:21

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

ליבי שבור
קודם כל איך את מצליחה לשמור סוד כזה מהאחר שאת נשואה. זה לא קשה? שעות מפגש וכו'? שיחות בשעות שאת בבית?
בנוסף את המזכירה לי את ההתחלה שלי עם האחר , התנהגתי בול כמוך! אובססיבית , כל מה שהוא ביקש עשיתי, באתי אליו בשעות מוזרות, בכיתי , כעסתי נעלבתי הכל!!
מי שמכיר אותי פה כבר יודע.. עליות ירידות כל הזמן..
אומנם אנחנו עדין ביחד אבל.. עם הרבה יותר שכל ומחשבה. לא לוקחת אותו כ"כ קשה כמו בעבר, פחות אובססיבית אליו .
ניסיתי כמה פעמים לסיים את הקשר והוא פשוט לא משחרר!! בעקבות זה, השינוי הגיע. הוא הבין שאני לא שלו לעד (זה מה שהוא חשב תמיד שכל מה שהוא יעשה אני שלו).
אז נכון עדין יש לנו מידי פעם עליות וירידות, אבל אני שיניתי גישה ואני במקום יותר רגוע, ואם יום אחד זה יגמר אני לא אשתגע כמו שהייתי בהתחלה.

א.א. שמחה בשבילך

מאוהבת טוב לשמוע ממך איזה כייף לך שיצאת מזה. גם אני בלימודים שנה שנייה (אולי אנחנו מכירות ולא יודעות חחח) מאוד מאוד עסוקה במבחנים וכו'
כנראה זה מה שהוריד לי את האובססיה..

חג שמח חברים
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

מחר יום ההולדת שלי .....
חודשיים מאז ראיתיה וסיפרה שיש לה מישהו, אך מעוניינת להמשיך איתי..(16 שנה ביחד).. ומאז, שיחה של מאוהבת אלי, אחרי יום עוד שיחה נעימה... ונעלמה! מאז בנתק.
אם לא תתקשר ביום ההולדת, להגיב? (בגלל הפגיעה העמוקה).
או להמשיך בנתק?
אני יודע שהיא במקום אחר כבר, אך הייתי רוצה לסגור יפה.
נכון לדעתכם? מה אתם מציעים?
אשמח אם תגללו למעלה קצת ותבינו.
חג שמח!!!
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

ווואווו.... סימסה ואחרי זה התקשרה... סיפרה כמה היא מתגעגעת... כתבץי שאני רוצב לסיים יפה. העריכה מאוד וסיפרה שהיא בזוגיות עם קשיי התחלה ומה עבר עליה בחודשיים האחרונים. הציעה להיפגש השבוע וללבן את העיניינים, נענתי..... זוגיות חדשה יש לה, למה רוצה להיפגש לארוחת ערב???
א.א*
הצטרפות: 19 דצמבר 2003, 23:35

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

פ.א עצוב
שמחה בשבילך שהיא כיבדה אותך ושלחה הודעה ואף התקשרה זה מרגיע וזה מגיע לך
לגבי ארוחת ערב הייתי נזהרת למרות הפיתוי הגדול להפגש זה יכול להביא לדאון רציני אחכ
זה מחזיר אותנו אחורה ..
בהצלחה בכל מה שתחליט
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

אל תעשה את הטעות שלי
הלכתי נפגשתי איתו שוב אחרי נתק
ושוב נפלתי לבור הלב מדמם
עכשיו לא מתקשר לא מסמס פעמיים ניפגשנו ונעלם שוב..
א.ש היקרה לא קשה לשקר פשוט באה מדברים על סרטים ומוזיקה לא מעניין אותו החיים שלי רק סקס רואה בראש ואני נכנסת לסרט אטומה לכאן או לכאן באופי שלי אני אדם סגור ושקט כך שקל לי לשקר בעיקר לעצמי לצערי...
רוצה אותו כל הזמן מתאפקת לא לשלוח לו הודעה כי מפחדת שהוא יסרב לי או יעליב אז לא יוזמת כלום
הייתי ליד מקום עבודתו שבוע שעבר עם חברה שצעקה לו היא באה רק בשבילך. סתומה כזאת הרסה לי הכל עכשיו הוא חושב אני מאוהבת בו מה שהוא לא מחפש
השאלה איך לגרום לו להאמין שאני לא מאוהבת בו
למרות שכן...
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

ליבי שבור - החברה שלך באמת נשמעת סתומה ...
מי אומרת דבר כזה??

פ.א אין לך מה להפגש איתה. סתם משחקת איתך. התקשרה? יופי. המשך בחייך.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

מה אני יכולה לכתוב לו ולהציל את המצב??
כבר שבוע עבר והוא לא יצר קשר אני לא מפסיקה לחשוב ולקפוץ מכל הודעה . אולי אכתוב לו
אז מה זהו? או משהו אחר? אולי לכתוב אם הוא כועס עלי?? או כלום ולאכול ת'לב??
הצילווו
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

איך קשה לי שוב אני זומבית בוכה מכל דבר
גיזה קשה זה להיות מאוהב ועוד אהבה חד צדדית מחכה שיעבור הזמן רק שיעבור כבר....
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

הזמן יעשה את שלו ואת תראי שיהיה לך טוב יותר
לדעתי תנסי לעשות ספורט תרגישי שיפור, תפרקי כאן הכל. הכתיבה עוזרת
וגם לבכות מותר.
קבלי חיבוק!!!
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

תודה לך פלוני אלמוני באמת זה המקום היחיד שיודע עלי..
הוא פרסם באינסטגרם שהוא ביום חופש ותמונה מעלפת .שבוע שעבר היה ביום חופש וקרא לי להיות איתו כמובן שטסתי אליו.
אז יצא לי תירוץ טוב..החזרתי לו הודעה
ככה יום חופשי בלעדי? סתםם תהנה
והוא קרא ולא ענה ליייי
הוא תמיד לא עונה איזה מתסכל זה שאתה יודע שהוא קרא את ההודעה ולא עונה אפילו לייק משהו אבל תענה!!! עכשיו בוכה כל הלילה .נהרסו לי החיים נהניתי מה שלא חלמתי שאהנה רזיתי מה שלא האמנתי שאצליח והכל ביחד התוצאה אבל בא לי עוד לחלום לא בא לי להיפגע לא מגיע לי. אני אדם כל כך טוב עוזרת לכולם מתנדבת כל יום לטפל בנוער בסיכון
חוץ מזה שאני בוגדת בבעלי זה דבר רע מאוד..
לא מגיע לי לא פייר והוא יודע את זה שאני לא אומרת לא ועדיין שובר לי את הלב
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

ליבי מותק,
מהתיאור שלך הבחור נקרא אקסטרה שמוק
פרט להיותו חתיך ופרט לזה שהעובדה הזו עושה לך להרגיש שווה יותר - אני לא קוראת שיש משהו מיוחד בינכם
מה הדברים שאת אוהבת בו ?
התנהגות כזו כמו שלו , לי אישית הייתה פוגמת מאוד באיך שהוא נראה לי חיצונית .
אני לא חושבת שאת אוהבת אותו. תעריכי את עצמך יותר .
מה דעתך על סדנאות להעצמה אישית ?

אין לך מה לבכות על אפס שכזה
נשיקות
פ.א.עצוב*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פ.א.עצוב* »

אני עדיין בסערת רגשות, לא יודע איך לנהוג... נותן לזמן לעשות את שלו, אבל הוא לא עושה כלום! רק מעצים את הכאב והגעגוע שמתחלף בכעס לפעמים. נחכה ונראה.

ליבי שבור... המתכון היחיד לצאת ממצבך, מאהב חדש! לא קל, אבל את זקוקה לאהבה, להעניק ולקבל, לא נראה לי שאת רוצה לעשות את זה דרך המסגרת המשפחתית.

א.א..... ופלוני אלמוני....
תודה על העידוד והעיצות החכמות, אשתדל.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

פלוני אלמוני .
כשאני איתו פיזית הוא ממש חמוד ומצחיק וכיף לי אבל אחרי זה מעבר להודעות הוא נהפך למפלצת הוא לא נחמד קר ולא יוזם שיחה או הודעה
אתמול ב23 בלילה שולח לי בואי אלי. חחח עניתי לו שמאוחר לי והוא נעלם כלא היה ..כתבתי לו שאני יכולה היום והוא כרגיל לא ענה .
הוא באמת אפס אני חלשת אופי מסונוורת וחייבת להשתנות אני אעשה את על המאמצים מקווה שאצליח בינתיים אני עצובה ממש שבר כלי.
פ.א עצוב ..אין לי אומץ להתחיל רומן חדש אני מפחדת שאפול על מישהו עם אומץ לא פחדן ואז הכל יתגלה מאוד והלב שלי מרוסק עליו כנהה לריח שלו וליופי שלו כמו בת 16 . יש לי את כל הסיבות בעולם לשנוא אותו רק שיהיו לי כוחות ואני אחזור לעצמי הלוואי.
תודה לכם על ההתיחסות זה ממש עוזר לי.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

בא לי להתקשר אליו להשפיל את עצמי
קשה לי מאוד אני זומבית כואב לי בלב לא יודעת איך ממשיכה מכאן לא יודעת המפגש המחודש עשה לי כואב עשה לי רע ...
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

תהיי חזקה! את יותר חזקה ממה שאת חושבת
את יודעת, אתמול היתה לי אפשרות לראות אותו והתגברתי על הרצון שלי והחזקתי את עצמי לא להגרר למצב הזה.
גם את יכולה
הוא לא שווה את זה.
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

ליבי שבור,
בשלב הזה אני לא מאמין בלהוציא אותו אפס וחרא. אני לא חושב שמשהו מהאמירות האלה באמת יזיזו אותך במצבך לא להיות תלותית בו כרגע.
העובדה בחיים היא זו: הוא מרגיש שאת בכיס שלו. אם תתרחקי הוא יתקרב. זה קשה. זה נגד הלב לעשות דבר כזה אבל זה עובד.
אל תשנאי אותו. אבל תביני שמה שטוב לך כרגע כדי שהוא יתקרב זה שאת תתרחקי.
המשך יבוא
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

כתבתי לו אתמול שאני מצטערת על ההודעות שכתבתי לו ושאני מבטיחה לא לכתוב לו יותר
שהלחצתי אותו ושזה לא יקרה יותר.כדי שאם בטעות הוא חושב שאני חונקת פחדתי שיחשוב כך
כמובן לא ענה כלום .
אבל הבטחתי לעצמי שלא כותבת לו כלום כמו שאמרת אם אתרחק הוא יירצה אותי
זה יכול להיות עוד שבועיים ואז שוב כשכח ושוב ניפגש ושוב אשבר ואתמוטט
או... שהוא יימצא בת זוג ולא ייזום שום מפגש
מה שאני יודעת שאני רוצה אותו כל יום ולא אכפת לי מכלום קשה לי מאוד אני כל היום בוכה מכל דבר בגללו
אני לא מסוגלת לשנוא אותו אני נשארתי בעבודה עכשיו כדי לא לחזור הביתה מעסיקה את עצמי בעבודה .
תודה לך אלמוני פולני על הכל תודה
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

מה עם קצת חמלה לעצמך ?
הוא באמת ראוי לכאב הזה ?

חיבוק
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

אוקי עדכון חשוב מאוד
אחרי הבכי של היומיים האחרונים ושהכל התמוטט
שלח לי הודעה אם אני רוצה להיפגש ב22 בלילה
וואו קפצתי כמו מפגרת התלבשתי מהר ויצאתי
בעלי עוד עבד..
התקשרתי אליו מהדרך המצאתי לו שאני נוסעת לבית חולים לחברה טובה שלי חירטטתי כי לאן יש לצאת כזה מאוחר ובהול??
נפגשתי עם הבחור שכבנו והכל ואז.....
קיבלתי הודעה מבעלי
אני חושב שאת בוגדת בי אל תחזרי הביתה.
וואוווו נעצרתי בהלם תוך כדי שהתלבשנו אמרתי מהר אני צריכה ללכת והוא שאל מה קרה לא הבין
אמרתי לו שאחותי כתבה לי לבוא.
הוכ נכנס ללחץ למה סיפרתי לה..איזה אחותי איזה נעלים אני עוד רגע הולכת למות .
נסעתי 250 קמש נסיעה של חצי שעה לקחה כמו נצח
תוך כדי הנסיעה שאני בלחץ מדמיינת שהוא מחכה לי ויהיו צעקות אולי ירביץ לי אולי נעל עלי את הבית
אלף מחשבות עברו עלי
והכי חשוב שאיזו מטומטמת אני ומה חשבתי לעצמי שלא אתפס? כמובן שבראש שלי אני מתכננת מה להגיד ותוך כדי התקשרתי לחברה הכי טובה שלי היחידה שיודעת על הרומן שתגבה אותי ותגיד שאני הייתי אצלה בבית חולים אם אתקשר היא אמרה בסדר.
הגעתי הביתה בלחץץץץ והוא ישן ליטפתי אותו אמרתי שהוא כתב לי שטויות והכל בסדר ושהייתי בבית חולים והוא ישר האמין לי..ורצה סקס ואני אחרי סקס ארוך ופרוע עשיתי שוב כדי לכסות את עצמי שלא חס וחלילה יחשוד.
המקרה הזה הביא אותי למציאות
אני אחרי מקלחת עכשיו במיטה ופשוט זהו חלף הכל
לא חושבת עליו זה היכה בי שאם היה עולה עלי או עוקס אחרי החיים שלי היו ניגמרים מה אני בלעדיו? בלי הילדים שלי בלי הבית החברות השכנים המשפחה
הכל היה נימחק לולא הייתי ניתפסת כף אחד לא היה סולח לי.
אז הגעתי למסקנה שהכל לטובה אני עם הרומן הזה סיימתי ובכלל עושה סטופ להכל
חוזרת להיות אני בכל הכח.
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

וואו

לכולנו כאן יש מזל גדול
הכל עניין של זמן
וכשזה מגיע , הכל מתגמד
פתאום מבינים מה חשוב באמת
ובעיקר מבינים כמה חיינו בבועה וכמה ששום דבר (!) לא שווה מה שכבר יש לנו בבית

את כמעט נתפסת, ממש כמעט .
שמחה שהכל נרגע
ושמחה יותר שנכנסת לפרופרציות
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

מעולה. כשתהיי עסוקה לא תחשבי עליו.
וגם ככה הוא לא שווה מחשבה.
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

יהיה לך כיף
ויגיעו ימים ששוב תרצי להזדחל אליו
להתפרע קצת
מה שבטוח שיום אחד לא תביני איך נתת לפוץ ההוא להביא אותך לתחתית

הצעה קטנה - נסי כמה שיותר להמנע מהודעות שמכילות מידע שעלול ליפול לעיניים הלא נכונות
זה כבר קרה פה בדפים אחרים. אם יש צורך עשי עריכה להודעה והשמיטי פרטים מסגירים ( קיטנה , תיכון וכו )

בהצלחה (:
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

מחקתי את ההודעה האחרונה לקחתי לתשומת ליבי את הפרטים האישיים שלא יידלפו תודה.
בטוח יהיו ימים שיבוא לי ללכת אליו לכן לא סגרתי דלת אבל בהחלט לקחתי ברצינות את הנתק ממנו ומחקתי את המספר שלו והפסקתי עוקב אחריו
זה גם משהו..
שבת שלום
מעתיקה משהו שקראתי היום ובדיוק מתאים לי או לא אבל שואפת להאמין בזה עוד קצת כשהלב שלי ייתאחה מחדש מקווה מאוד אם לא הלך עלי..

מחקתי מלא אנשים מהחיים שלי ומלא מחקו אותי חלק אהבתי יותר וחלק פחות , הפסדתי מישהו שאהבתי
אבל הוא הפסיד את היחידה שאהבה אותו באמת .
הבנתי דברים שאם היו שואלים אותי קודם היו ניראים לי כמובן מאיליו, למדתי להעריך ולאהוב את מי שמחזיר לי אהבה ,להילחם באגו שלי שצריך . תמיד יהיו זיכרונות שלא ישכחו וגם לילות שלא ארדם בגלל מחשבות .
הבנתי שצריך לוותר על דבר שפעם גרמו לך אושר והיום פשוט לא מסתדרים. למדתי להאמין שאם לא אאמין בעצמי אף אחד לא יאמין בי..למדתי להאמין שיש לי רק את עצמי גם אם נראה שיש לי הכל.
והכי חשוב למדתי להאמין שבחיים הכל עובר רק צריך לתת לזמן לעשות את שלו.

אמןןןם שכולנו נהיה במצב הכי טוב שאפשר.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

הלב שלי כבר לא שבור
מיום חמישי אני מנסה לחשוב עליו אפילו שומעת שירים עצובים ו.....כלום נדה אין רגש
משהו בפחד התפיסה של הבעל ניתק אותי
גם השיחה עם האחר שאמר שאני רק למטרת סקס ירד לי ממנו ממש כאילו לא מאמינה שאשכרה ניצל אותי הבחור .אולי זו הכחשה של משהו? אולי זה זמני? אולי זה ייפסק לתמיד? לא מבינה כל כך ברגשות היות ובעלי הוא הראשון והיחיד חוץ מהאחר .. וצעולם לא שברו לי את הלב חןץ מהאחר ..
אני הולכת להגיד לו שלא יישלח לי יותר לבוא ושאני משחררת אותו
היום יום נישואין שלי ואני יוצאת עם בעלי לסרט ומסעדה איטלקית .קניתי אתמול חצאית מהממת ואני הולכת להיות חתיכה בשביל בעלי.
הלוואי שאתמיד במחשבה הזאת לתמיד.
אני*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אני* »

לפחד יש תפקיד ובמקרה כרגע הוא שומר עלייך.
רבים יגידו שאם לא תעשי במהלך התקופה הקרובה שינוי פנימי מהותי אז עוד תקופה קצרה ממה שאת מדמיינת יתחילו שוב מחשבות ותהיות ופזילות לצדדים.
הלוואי ותצליחי אבל קשה באמת להאמין שרק בגלל הפחד שיתפסו מישהו יתחולל אצלו שינוי.
צריך להיערך ליום שאחרי והיום שאחרי זה שוב אותה שיגרה שתבוא - ימים יגידו .
בנתיים שווה לנצל את הטריגר של הפחד לתהליך של ריפוי
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

תודה לך .אני. מהממת אחת נשמע שמה שכתבת
נכון ןממש יעזור לי ואנסה לנצל את המומנטום:)
תודה
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

מחזקת את אני
וממליצה גם לא לשלוח לו כלום מעתה
אין טעם לעדכן אותו בעלון
חתכת ופה נגמר הסיפור
אם ישלח הודעה ? היי תמציתית וברורה שכאן זה נגמר
בלי לחפור בסיבות

בהצלחה ויום נישואין כיפי
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

אמאלהה זה היכה בי מוקדם משצפיתי
מהבוקר אני במחשבות עליו
ושוב....בכיתי ברכב בדרך הביתה מהעבודה
ודוקא נהניתי עם בעלי 2 ערבים ברצף שיצאנו ביחד ויש לו מבט מאוהב בי משהו שלא היה.
שוב קשה לי ככה החיים שלי יהיו??? לא בא לי
לא רוצה לסבול .. כנראה בגלל שברחתי מהר ממנו שבוע שעבר הוא נרתע ממשהו לכן לא יצר עוד קשר.
מה שרציתי וקיויתי כדי לשכוח
אבל לא בטוחה שרוצה לשכוח
משעמם לי בבית משעמם לי בעבודה אין לי למה לצפות למה להתלהב מגגישה ריקנות פנימית מרגישה שבא לי לצאת מהבית לאנשיהו להעביר את הזמן..
אוף איתי! איך התגאתי בעצמי ששכחתי אותו
איזה שכחתי ואיזה נעלים
הצילוווו
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

ליבי שבור,
ליבי איתך.
יש כאן הרבה אנשים עם ניסיון שחוו תהליכים דומים.
העצות שיכולים לתת לך רובן מנסיון החיים ממש. לא ספרים ולא מאמרים. החיים!
הזמן בוודאות מרפא וככל שהימים עוברים זה כואב ברמה נסבלת שאפשר להעביר את הימים בלי טלטלות ריגשיות שהעולם נגמר.
(האם יש תפקיד לסבל הזה- כעת את בוודאי לא פנויה לשמוע את זה וייתכן שזה קצת פילוסופי)
לא בטוח שאפשר לשכוח למרות הכותרת של הדף וגם לא בטוח שאת כל האנרגיות הנפשיות שעוד נותרו בך שווה להשקיע דווקא באפיק הזה.
החוויה העוצמתית שלו בחיים שלך יכולה לפחות בהדרגה אם לא יוצרים קשר עך אף הקושי, עם מפחיתים לאט לאט את כמות המעקבים אחריו בכל מקום וכו'.
אין ספק שהוא מילא איזה חור. אבל אי אפשר להכריח אותו למלא את החור.
אני לא חושב באמת שהוא נרתע ממשהו. הוא הרגיש בקשר שאת שלו ולכן הוא לא חווה את התלות כמוך אם בכלל.
לדבר על הכאב, לחוות אותו, לא לברוח ממנו, לא לפחד ממנו. הידיעה שלא כל החיים תרגישי ככה אלא זה תקופה קשה שאת יכולה לעבור אותה, בטוח יש לך כוחות גם אם את לא מאמינה כרגע ...
יש לך דברים טובים בחיים- נכון עכשיו את לא מרגישה שהם אלא המספקים את האושר אבל הם נקודת אחיזה התחלתית לראות את אלפית הכוס המלאה ביחס לריקנות הפנימית.
יש עבודה- אין ספק.
אבל את מסוגלת בוודאות
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

מחזקת את מה שאמרו מעליי.
את מסוגלת ואת תתגברי!
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

תודה רבה אכן מקווה שיעבור לי
אני אוהבת אותו זהו אני מודה
קשה מאוד יחד עם זאת אני חיה בסרט
וכדאי לי להתעורר ממנו ..
בינתיים שבוע עבר לא הוא יצר קשר ולא אני
אני מתפדחת להתחיל הודעה .
אני אשתדל לא לחפש אותו יותר ולא ללכת לאיסור העבודה שלו.
היום הוא העלה תמונה ואני בלחץ ישר פתחתי שלא חלילה עם בחורה..
נרגעתי שזה לא.
אם אעבור את הסופ"ש בטוב אז זכיתי
מחזיקה לי אצבעות.
תודה על העיצות והתובנות זה בהחלט עוזר לי
ממני הלב השבור והמדמםם
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

מה עושים ?? חושבת עליו בלי הפסקה
שבוע ויומיים לא יצאנו קשר אחד עם השני
בא לי לכתוב לו משהו מחר אבל מה? שלא אראה מפגרת שךא אהיה מושפלת מה לכתוב לו??
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

היי,
אל תכתבי לו כלום! הוא לא שווה את בזבוז האנרגיה הזו.
את חזקה ואת תצליחי.
וטוב שאת כותבת כאן במקום זה. :-)
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

זה אומנם לא יהיה אותו דבר.
אבל אולי תכתבי פה את מה שאת רוצה להגיד לו.
כמובן בלי להסגיר פרטים.
אולי זה נשמע רעיון הזוי אבל ממילא אף אחד לא מכיר פה אף אחד. ברמת העיקרון לא שופטים כאן אנשים אז אין ממה להתבייש.
אולי זה ייתן לך שחרור מסויים - לדעתי כן
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

בוקר טוב ליבי,

את יכולה ללמוד זאת בדרך הקשה ( עוד שנה שנתיים כאלו של off and on )
ואת יכולה לבחור לראות את המציאות כפי שהיא ולשים לאומללות הזו סוף .
נכון שיקח זמן , וזו תהיה עבודה יום יומית
עניין של חודש עד שתקליטי שזה לא כזה נורא המחשבות לא תפסקנה מיד, אבל הכאב יפחת וזה בהחלט אפשרי
אין לך מה לשלוח לו הודעה
דעי לך - ברגע שאת מחפשת בכל דרך הצדקות להתנהגות שלו גם שאלו לא חופפות למציאות , זו לא אהבה ולא קרובה להיות

נניח ותשלחי לו הודעה ? לאן את מצפה שהדברים יזרמו?
הרי ברור שהמקסימום יהיה מפגש לסקס נוסף ולא מעבר . את חושבת שזה יקדם אותך ?
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

כותבות לך כאן נשים שחוו וחוות יחד איתך את אותה חוויה
גם אני. לשמחתי כבר הרבה פחות אובססיבית .
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

אתן צודקות שמשהו טוב לא ייצא מהפגישה
הרי אם הייתי מעניינת אותו הוא היה יוצר קשר
לא יודעת אם סיפרתי אבל פינטזתי עליו שנים לפני שבאמת נפגשנו הייתי תמיד חולפת על פניו והייתי מהופנטת כאילו הוא הטעם שלי במראה הכי הטעם שלי והייתי שמנה מאוד ומכוערת כך שהכל היה חלום
וכאילו חיכיתי לרזות ולראות אם הוא יסתכל עלי והוא כן הסתכל גם אם זה רק לנצל אותי לסקס. עצם העובדה שקרה לי סטוצים אם גבר שרק חלמתי עליו לא האמנתי שזה קורה לי הייתי ועדיין אני באופוריה
לולא זה הייתי לוודאי כועסת עליו ושוחכת אותו מהר.

לא אשלח לו כלום... אמשיך לבכות לי ולבהות בתמונות שלו..לפחות התחלתי ריצות כל יום .זה משחרר אותי מאוד.משהו טוב יצא מהפרידה וזה התמכרות שלי לספורט.

ומה שרציתי לכתוב לו.
יותר נכון אם היה לי אומץ זה מילים מהשיר
של עדן בן זקן
"בא לי לחבק אותך עוד קצת חזק לא לעזוב להחזיק אותך אותך עוד קצת כבר שכחתי מה זה טוב"
בא לי אחרון ודי מבטיחה.

אבל זה הכי משפיל שיש נכון? כמה נמוך עוד אפשר לרדת.
יערה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 19:37

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

היי ,
אני חדשה כאן
מה עושים כשפתאום רגע לפני 40 את מתאהבת בבחור צעיר (20+) מקסים, מוכשר בטירוף בכל מה שהוא עושה, חתיך שאין דברים כאלה, מצחיק ואחלה בן אדם?
לא מצליחה לשכוח ומסתכלת לו באינסטגרם כמו תיכוניסטית ... שמרתי את האינסטגרם שלו במועדפים.
פשוט נתקעתי על הדברים שהוא מעלה. הבן אדם כובש את המסך ואת הלב שלי . כשאני מסתכלת על התמונות שלו אני מחייכת. וטוב לי.
ואין ביננו שום קשר ממשי. וגם לא יהיה :-(
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

מחר כנראה אראה אותו שוב בחדר הכושר. אנחנו מתאמנים באותו מקום
חוץ מפעם אחת שנפגשנו ליד הכניסה והוא אמר לי שלום לא ממש שוחחנו.
הוא מתאמן הרבה, עסוק עם המשקולות שלו (והתוצאות בהתאם איזה שרירים יש לו!) ואני עשיתי מנוי אבל הספורט שלי זה לבהות בו כמו מפגרת.
הוא כזה חתיך!! אני מוכרחה להתאפס על עצמי.
ובעלי מדהים אבל הוא מהפנט אותי.
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

יערה יקרה,
אכן הרגשות האלה כיפיים חבל על הזמן.
אם הספורט שלך זה לבהות בו אז חשוב מאוד לעשות סרגל מאמצים. לבהות 100 אחוז מהזמן יכולות להיתפס לך העיניים וחבל.
בשעה וחצי של בהייה רצופה שורפים בסביבות 5 קלוריות שזה המון ולכן כדאי להגיע לשם לאט לאט ובהדרגה :)
לעצם העניין, הרוב יגידו לך שמצבך מושלם ביחס לכאלה שכבר עשו כל מיני דברים ואז הגיעו לפה.
דילמה... להגיד לך לעצור עכשיו ולבדוק מה קורה לך בחיים הפרטיים ובחיי הנישואין ישמע כמו ההורים שמנסים להגיד לילדים שלהם לשמוע לבעלי הניסיון לא בטוח שזה עבד אי פעם.
מצד שני, בלי ששמת לב משהו כבר כן קרה, לשמחתך הכדור שלג עוד קטן.
כי הרי את כותבת פה לא בגלל שאתמול ראית אותו פעם ראשונה. משהו מתרחש כבר כמה זמן והשאלה אם זה משפיע עלייך באופן כה חזק שאת לא מבינה איך זה קורה לך ואת רוצה לעצור ולבדוק.
נראה לי שבהתחלה זה מין מצב כזה ביניים. לא ברור לך איך זה קורה (בעלי מדהים) ומצד שני מפטנזת שמשהו יקרה ויעיף אותך.
לא מן הנמנע שהיום תרצי לפגוש אותו, מחר תתכנני כבר לפגוש אותו, מחרתיים תלכי במיוחד למרות שלא בטוח שסתם כך היית הולכת, אחרי מחרתיים תמצאי כוחות של סופרמן להוציא את עצמך מהבית כדי לראות אותו, בסוף יתחיל דיבור כי האנרגיות באוויר.
מצד שני, אי אפשר לבטל את הצורך הקיים.
יש חומר למחשבה
תכתבי.
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

כבר 3 שנים שאנחנו באותו המכון.
בהתחלה בכלל לא שמתי לב לאף אחד שם ובאמת התרכזתי באימונים ובפעם הראשונה שראיתי אותו (הוא ביקש ממני מסטיק) העיניים שלו והחיוך שלו הרגו אותי.
הרגשתי שהלב שלי יוצא מהמקום וההגיון והרציונל נעלמו.
ואני מתה מבפנים. חושבת עליו בלי סוף.
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

בעלי בקושי נמצא בבית, עובד ונוסע הרבה לחו"ל אבל כשהוא כאן אז הוא מקסים ואכפתי וקשוב וכשהוא נוסע אני שוב לבד
אין לנו ילדים. הוא לא רוצה. אני רוצה.
ויש את הצעיר הזה מהמכון כושר... שמסובב לי את הראש
סליחה על החפירה
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

בכלל לא חפירה.
יותר פרטים מבהירים את התמונה ואת הסיבות האפשריות לסיטואציה שהולכת ונרקמת.
בכל מקרה אל תחשפי יותר מידי פרטים.
נשמע שיש לך בבטן כל מיני טענות לגיטימיות שאולי את מפחדת להציף אותן כי בעלך מקסים ואכפתי וקשוב ( שרק ישאר ככה) זה עדיין לא סותר את העובדה שיש כל מיני צרכים שלא מסופקים והשאלה אם בעלך בבירור יודע עליהם.
בוא נגיד כך האם בעלך חבר טוב שלך?
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

חזרתי מהאימון והוא היה שם.
עשיתי את עצמי מתאמנת ובתכלס לא עשיתי כלום. סתם שורפת כסף.
בחיי מה אני עושה? לא הספיק שכל היום שקעתי באינסטגרם שלו ולא עבדתי .לא יכולתי להתרכז.
מרגישה כמו בשיר "מה איתי מה איתי"
בעלי ואני זה מסובך. טוב אבל מסובך ומורכב. שנינו רואים כיום דברים אחרת ממה שהיה בעבר .
כשהבחור הצעיר לוקח את התיק שלו ויוצא מהמכון בא לי לצעוק שאני אוהבת אותו שיחבק אותי שיראה אותי. אבל הוא לא רואה אותי. לא כמו שאני רוצה
האם אני צריכה להפסיק לקוות?
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

יערה זה בדיוק מה שקרה לי
חתיך לא נורמלי וחיוך ממיס עד שעשיתי צעד ושכבנו ודיקרתי שאני גרושה רק לבדוק האם חתיך כזה ישים עלי.והוא שם ואני הייתי ועדיין באופוריה וכל כך נבלעתי לרומן עם גבר בן 28 ואני 37 חושב אני בת גילו
בקיצור המון טעויות אבל חלום שהתגשם לי
כי בעלי הוא הראשון והיחיד שהיו בחיי אפילו נשיקה ראשונה ולא אוהבת אותו שנים אז היה לי טוב לחלום
עכשיו החתיכי לא מעוניין בי כי רצה רק סקס ועכשיו הוא בטח מצא בת זוג ואני אני מתה נשרפת מבפנים גופה כלום ושום דבר כי הוא כבר לא מעונייו...
אם את חכמה תעצרי את זה פה. ואם בא לך לעוףלכי על זה רק קחי בחשבון שהלב נשבר לרסיסים קשה מאוד לשכוח.
ממני לב שבור
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

היי ליבי שבור,
מזדהה עם רוב מה שכתבת.
גם בעלי הוא ראשון והיחיד שלי ואני מכירה אותו מגיל ממש צעיר, ואוהבת אותו ומברכת על כל יום שאנחנו יחד. לא יכולתי לבקש בעל יותר טוב
רק מה שכואב לי שהוא לא רוצה ילדים.
והבחור הצעיר גורם לי לפרפרים בבטן והרגשת ריחוף בלתי הגיונית. כשאני חושבת עליו אני מרגישה בטוחה וחזקה. אני רואה אותו כבר 3 שנים במכון וגם אם לא דיברנו, אני מאמינה שאפשר ללמוד הרבה על הבן אדם רק מלהתבונן בו + מהפעילות שלו באינטרנט
ומבחינת אופי ואישיות הוא מיוחד, מוכשר ביותר, מדהים וחתיך :-)
אני מנסה לאפס את עצמי לקרקע , רק שהראש אומר דבר אחד והלב דבר אחר...
מצטערת לשמוע על כאבך. אני בטוחה שלא תכננת לשקר לו ודברים התגלגלו ויצאו משליטה.
מקווה שיהיה לך יותר קל עם הזמן
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

אני הלכתי על כל הקופה כי הייתי דלוקה עליו כשהייתי שמנה ממש וכאילו הוא היה הפנטזיה שלי
ואחרי שרזיתי נפגשו דרכנו והוא התייחס אלי .
זה היה מטורף זה או ללכת על זה ולזרום בתור משחק כי לא האמנתי שהוא ישים עלי
או לשכוח ולברוח
אבל המחשבות ביו מטורפות מה אם וחיים פעם אחת ומה איך אזדקן אתכער ואני עם אותו בחור מכיתה ט ועכשיו אני רזה ומושכת בא לי בר לי לחיות
ועם האמונה שלא לפספס תחנות בחיים .במיוחד שאיבדתי חברה טובה הבנתי שהחיים לא מחכים לנו
והלכתי על זה .שכבנו כמה פעמים קשר לא קשר של חצי שנה... הלב מתפוצץ מכאב ומחלום און אנד אוף
מה אני יגיד לך יערה. לא תומכת בבגידות ממש לא אבל אנחנו לא נשארים צעירים ויפים ואם תצליחי לשכוח אותו אם יפגע בך ואת חזקה לכי על זה אני חלשה לכן נפגעתי ממנו אבל עדיין רוצה אותו..
ואם בא לך ילדים ואת לא צעירה אל תוותרי זה הקסם הכי טוב שיש בחיים האלו.
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

מפחיד אותי שהגעתי למצב כזה אני כבר 3 שנים סהרורית ממנו
המכון כושר הזה הפך להיות הבית השני שלי...
הכי גרוע שאני לא מפסיקה לחשוב עליו
אתמול אחרי האימון הוא ניגש אלי ואמר 2 וחצי מילים . איבד משהו ושאל אם ראיתי במקרה והמשיך לחפש.
אחר כך יצאתי משם והלכתי לכיוון הרכב שלי. ראיתי את מה שהוא חיפש בחנייה כנראה נפל ליד הרכב שלו.
הלכתי להביא לו את זה והוא הודה לי ואמר תודה יה אחות (ככה הוא אמר) את מה זה סבבה ואת סופר מגניבה. כייף לי להתאמן כשאת פה ברקע והוא צחק שאני בקושי מתאמנת...
שם לב ועוד איך.
ואז הוא שאל אם בא לי לצאת איתו!!! הוא חושב שאני בערך בגילו כי אני נראת צעירה
לא הצלחתי לענות והוא המשיך ודיבר וחייך ולא קלטתי מילה נוספת ממה שהוא אמר
הנהנתי ובהיתי ורק כשהוא הגיש לי את הטלפון שלו הבנתי שהוא רוצה את המספר ונתתי לו .
אלוהים אני אתחרט על זה נכון?
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

וואוו יערה לא מאמינה. איך שכתבת פה פתאום הכל השתנה חחחח
את מזכירה לי אותי בחלק מהסיפור שלך.
אני לא מתחרטת על מה שעשיתי היה לי כיף היתה לי הרפתקה לא נורמלית שכל אשה נשואה 200 שנה כמוני היתה רוצה. חתיך עולמי שייתעניין בי וואו זה לא חלמתי
והנה זה קרה גם לך. תעדכני אם התקשר מה הכוון שלו כי שלי שאף רק לסקס שתכלס מזלי אחרת מה הייתי עושה אם היה מאוהב בי?? בכלל הייתי משתגעת גם ככה היו לי מיליון פרפרים כל פעם. שיקרתי ברמות היסטריות לכולם אז הגעתי למסקנה שגם אני ניצלתי אותו לסקס פשוט אנחנו הנשים אוהבות רומנטיקה וזה הפריע לי שהוא לא היה רומנטי.
מקווה בשבילך שיהיה לך טוב ושתהיי מאושרת אבל תיזהרי לא להתעוור תהיי מפוקסת :)
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

תשמעי אני עדיין בהלם .
גם אני מרגישה כמוך נשואה מיליון שנה עם אותו גבר לא פזלתי הצידה בחיים עד שראיתי אותו
אני לא רוצה להסחף אבל גם לא רוצה להמשיך להרגיש ככה לבד , כי כשאני רואה אותו אני קורנת מאושר מסובבת עם חיוך
הערב הוא שלח לי הודעה קצרה הודה לי שוב שמצאתי את החפץ שהוא איבד כי זה מאוד חשוב לו והוסיף סמיילי
עכשיו יש לי את המספר שלו ואני מתאפקת לא לגעת במכשיר
מרגישה שאני הולכת על חבל דק מאוד.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

מלחיץ.. יחד עם זאת בא לי לחזור להתחלה מה שקורה לך עכשיו ביה לי כיף החיזורים בהתחלה הרגשתי רווקה בת 20 אבל..אני עם לב שבור עכשיו בגללו ..
מחכה שהזמן ישכיח הכל עדיין אני חושבת עליו כל הזמן ומחכה להודעה ממנו כמו סתומה.
נהניתי אהבתי נדלקתי נסחפתי לרומן מהסרטים והיה לי הכי כיף בעולם במיוחד ההרגשה שאת כתבת הריחוף והשמחה אולי זה יחזור ואולי לא ..עם אחר לא אלך זה או הוא או בעלי :) בינתיים עוד בוכה כשנזכרת בו מחכה שהכל יירגע
מאחלת לך בהצלחה תעדכני אני במתח
ולכל דבר אני והמהממים פה יעזרו ועדיין עוזרים לי תודה לכם על הכל
יערה*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי יערה* »

כותבת כדי לפרוק כי הראש שלי מוצף במחשבות
הוא כזה מקסים ומאז ששלח לי הודעה בטלפון שמרתי את תמונת הפרופיל שלו והסתכלתי עליו במשך שעות במקום לעבוד!!!
עשיתי דוקטורט על הפעילות שלו ברשתות החברתיות על כל מה שהוא מעלה שמרתי תמונות מהאינסטגרם שלו
אפילו הלכתי לאיזה מקום שהוא המליץ עליו ברשת (ובאמת מקום מדהים עם שירות מעולה).
לא מפסיקה לפנטז עליו והוא רק התחיל את החיים שלו...
אני רוצה להכיר אותו אני רוצה להיות איתו, הוא מותק הוא מקסים וסימפטי . לב זהב הבחור הזה.
יש לו ערכים ומשמעת עצמית שהלוואי עליי... אני רואה איך הוא מתאמן
רוצה שייחייך אלי, יש לו חיוך מלטף ומרגיע כזה והקול שלו ממיס אותי...
הוא השמש בחיים המעוננים שלי.
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

וואוו גם אני כל תמונה שהוא מעלה אני עושה צילום מסך ובוהה שעות.
נכנסת לוואצאפ מסתכלת עד שהוא מחובר ומדמיינת שהוא מקליד לי הודעה וואי חח התחרפנתי ממנו
הלוואי יכלתי כמוך לראות אותו אצלי זה ללכת למקום העבודה שלו וזה הכי פדיחה ושקוף שזה בשבילו
ליבי_שבור*

איך שוכחים מישהו

הצילוו פוחני אלמוני
זה כמו גמילה לשכוח מישהו קשה קשה מאוד
יכול להיום יום שלם שהוא כיף ורגוע ואז למחרת בום זה מכה בי..היום התחלתי לבכות כמעט מול אחותי
דיברנו על משהו שמח
פתאום הרגשתי שאני לא שמחה לא זורמת
נחנקתי מדמעות מהר יצאתי ופרצתי בבכי
כל דבר מזכיר לי אותו .
אין לי חיים הצילו זה כואב זה קשה
זה או לחזור אליו או מה??? אובדת עצות
שליחת תגובה

חזור אל “דיונים/ויכוחים על עריכות והתנהלות באתר”