תכנון הריון באופן טבעי

יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

זה כבר הסוג השני שאני מנסה. בדפים אחרים באתר כתבו על שמנים, אפילו שמן זית.. אבל זה נראה לי מפוקפק, בעיקר בשילוב קונדום
כן, נצטרך לבקר שוב בבית המרקחת P-: ...

(כולי רחמים על הבנזוג, שגם ככה הוא מאותגר גמירתית, ובשיטה החדשה רק אני נהנית ואז הוא נותר עם, איך הביטוי, חצי תאוותו בידו?..)

אגב רחל תגובתך לינשופה- הריון שנפל מהר?? נשמע מפחיד
שו*
הצטרפות: 19 יולי 2007, 09:02

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי שו* »

עוד אתר שאפשר לרכוש בו את המדחום - http://www.heryonit.co.il
המישלוח בחינם.
רחל_ברמן*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2006, 12:11
דף אישי: הדף האישי של רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

אוי, לא ראיתי שכתבת. לא יודעת אם זה בכלל עוד רלוונטי, אבל א. ברור שלא שמנים עם קונדום, וב. ממש לא התכוונתי לזבל שמוכרים בבית מרקחת. תנסי חנות ידידותית למוצרי מין (אני כבר לא מעודכנת, אבל לפחות לפני כמה שנים היתה אחת בתל אביב שקראו לה sisters ואחת בירושלים שקראו לה, אני חושבת, lo ve la ), ותבקשי שם דגימות והמלצות.

אגב רחל תגובתך לינשופה- הריון שנפל מהר?? נשמע מפחיד
למה נשמע מפחיד? זה קורה המון. לא כל הביציות טובות, לא תמיד הכל בגוף מתקתק על ההתחלה, יש ברירה טבעית בפעולה, ובדרך כלל זה נגמר לפני שאת בכלל תשימי לב שמשהו יוצא דופן. אם הביצית מופרית ולא מתיישבת טוב ברחם זה גם נשמע מפחיד? זה בסה"כ הבדל של כמה ימים.
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

אהלן ותודה, אכן לא רלוונטי כל כך (בעיקר כי אני לא בארץ)
מצאתי לובריקנט שעוזר, אמנם מגעיל אותי כל הקונספט אבל עוזר
למרבה הבאסה לא נראה לי שהמיקרוסקופ הזה אי פעם יגיע אלי, לא ירד לי מהחשבון ולא עונים לא מהחברה...
נראה לי שפשטו את הרגל, אני צריכה לעשות עוד חיפוש. אתרים מהארץ לא שולחים לארופה ככל הידוע לי.
אבל אני מאד שמחה בנתיים עם הפסקת הגלולות (המחזור הראשון ללא היה ממש אושר!)
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

מה עם אלה? http://www.accessdiagnostics.co.uk/acat ... ]Ovulation Prediction Microscopes[/po].html
(עשיתי חיפוש על ovulation test microscope uk)

בכלל, נראה לי שבבריטניה יש לך הכי הרבה סיכוי למצוא משהו. גם את המדחום שלי הזמנתי משם בזמנו.
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

רחל תודה, תודה לך, זה בדיוק מה שאני הייתי מחפשת אלא שלא הבאתי את עצמי לזה... סתם כי אני שונאת לרכוש באינטרנט, או כי יותר קל לי להסתכל ב מה חדש מאשר לעשות חיפושים בגוגל...
אבל זה כל כך פשוט, וזה באמת לא אחראי לבזבז יותר מדי זמן. אני מיד הולכת לטפל בנושא...
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אום_שלום* »

שאלה למנוסות
אני מנהלת רישום של חום, הפרשה וצוואר רחם מזה כשנה והמחזורים שלי סדירים מאוד. אני יודעת לזהות ימים פוריים ועד כה הכל התנהל כשורה, כוונתי היא שלא נכנסתי להריון שכרגע עדיין לא מתאים.
עד ש... במחזור הנוכחי לא הגיעו הפרשות פוריות בכלל, ליתר דיוק מרגע הפסקת הדימום ועד עכשיו (יום 16) שום דבר לא השתנה, גם החום היה יחסית גבוה מתחילת המחזור ורק ביומיים האחרונים קפץ טיפה (לא כמו תמיד שההבדל ברור) וצוואר הרחם קצת נפתח ועלה אבל ממש לא התרכך.
ביום 7 של המחזור קיימתי יחסי מין ללא שום אמצעי הגנה וללא חשש כיוון שאני מכירה היטב את התקופה הפוריה שלי ולא היו הפרשות.
עכשיו אני תוהה מה פשר העניין, מעולם לא הייתי בהריון אז אני לא מכירה את ההרגשה אבל יש כמה דברים שמוסיפים לחששות שלי, למשל כאבים קלים ברחם (שמתאימים באותה מידה גם לביוץ), תכיפות בהשתנה (קצת מוקדם מדי לא?), וחוסר חשק לעשן מזה כמה ימים (זה מוזר לי יותר מהכל כי עד היום זה לא קרה לי מעולם).
כמובן שיש לי עוד לפחות שבועיים לפני שאני נלחצת ממש אבל בתור מישהי שמאוד מחוברת לשינויים שעוברים על הגוף ונהנית לראות אותם קורים כסדרם אני מחפשת תשובות לשינוי הפתאומי.
יש למישהי השערות?
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

טוב, מעדכנת שקיבלתי את המיקרוסקופ למדידת הביוץ ולצערי הוא אינו מסתמן כפתרון הפלא..
כנראה אין מנוס ממעקב אחר כל המדדים, כמו שעושות רבות ומוכשרות בדף זה שכנראה יותר אחראיות ממני
אפעס כל ענין המעקב לא עובד לי, אפילו עם המיקרוסקופ אני שוכחת, כלומר רשמית יש להשתמש בו מדי יום ולרשום בטבלא
אבל כיוון שצריך לחכות איתו 15 דקות שהעסק יתגבש, אני שוכחת לחזור ולבדוק.. (זאת במידה שזכרתי בכלל להשתמש בו בבוקר)
אז בנתיים אני משתמשת בו כ"בדיקה משלימה" של ההערכה שלי עם מה שקורה עם הגוף שלי
(האם יש לי בעיות של לקחת אחריות על עצמי? (-; עדין לא מרגישה ברצון להיות בהריון, וזה בערך מה שמונע בעדי
בעוד שכל השינויים ההורמונליים הללו דווקא הופכים אותי די משברית, ביחס לזוגיות ולעצמי ולחיי וכולי. יש דף מומלץ?)
בכואופן, אחרי שני מחזורים ללא הגלולה, שהגיעו בהפרשים קבועים, מרשה לעצמי "להמר" על הסיכוי שהגוף שלי עובד כמו שאני מצפה ממנו שיעבוד
אני מציצה בלוח השנה, מסתכלת בהפרשות (מי היה מאמין? נראה לי שזהו המדד האמין ביותר בנתיים. לפחות להולכות ללא תחתונים...)
ובגלל שאני עדין לוקחת אותו בערבון מוגבל, אני מאד נזהרת לפני הביוץ, ויותר מרשה לעצמי אחריו
(אומרת אני אך מתכוונת בעצם לאנחנו, למרות שלקונדומים נטיה להפוך אנחנו מהר מאד לשני אני מפורצפים :-/ )
...וזה כנראה השד, מה שהולך לי בראש בתקופות של לפני הביוץ לא יעלה על הדעת! אני מתחילה להרגיש שאני דוגרת על עולם סודי ולא רצוי, שאם אשחרר אותו יקרו דברים רעים. לא בטוחה שיש לי אנרגיות להתעסק עם זה עכשיו, ובכל זאת אשמח לקרוא או לשמוע דעתכן אם יש, או הפניות לדפי משבריות הורמונלית
ינשופה*
הצטרפות: 09 מרץ 2007, 10:17

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי ינשופה* »

משבריות הורמונלית
איזה מינוח נפלא.
גם אני עברתי טלטלה הורמונלית לא קטנה כשהתחלתי להפסיק, אבל לא שלילית כמו זו שאת מתארת.
אולי "השד" לא נורא כ"כ וזה רק עניין של חודש חודשיים עד שהגוף ירגיש בנוח עם הביוץ הזה שנחת עליו פתאום.

גם אני מחפפת עם המיקרוסקופ, ובודקת רק מהיום ה-14 עד ה-21 וגם אז לא כל יום, אני כבר די יודעת בלעדיו מתי הביוץ מתרחש.
מציעה שוב לנסות ספוגיות במקום קונדומים, גם לנו יש בעיה של זקיפות קומה בתוך הקונדום.

שמחה מאוד בשבילך שאת כבר בדרך שאיחלת לעצמך!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי פלונית* »

שלום @}
מישהי מכירה או יודעת על קורס או מדריכה באיזור הגליל התחתון?
תודה.
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

תודה ינשופ ושוב תודה על ה"גם אני" ו"גם אנחנו"...
זה נורא חשוב! (מגלה יעל בפעם האלף :-) )
אולי השליליות כי אני לבד פה בחו"ל, זה כמו זוג על אי
@}
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

טוב ועכשיו שאלה לינשופ או למי שמשתמשת במיקרוסקופים האלו
(יעל מתיאשת...)
נראה לי שפספסתי את ביוצי.. או שזה פספוס או שימוש לא נכון במיקרוסקופ או שאני לא מבייצת
הייתכן שיש הפרשות שנראות פוריות להבנתי, שמתרחשות באזור בחודש שהן "אמורות" להתרחש, אבל ללא ביוץ?
אני מקווה שלא, יותר סביר שאני לא יודעת להשתמש במכשיר למדידת הביוץ. אבל מה- הלכתי חיפשתי באינטרנט, באתר כתוב שהשינויים בהתגבשות כה ברורים עד שאי אפשר לפספס אותם. בעקבות המלצת חברה אני משתמשת בהפרשה ולא ברוק, אבל אולי בגלל שכל ההנחיות שלי הן בשלט רחוק אני עושה משהו לא נכון. זה מדאיג אותי שאני לא מבייצת כלל, כבר חודש שני שאני מנסה לזהות משהו במיקרוסקופ ולא מצליחה.
אבל נראה לי לא סביר למשל להמשיך להשתמש בקונדומים עד המחזור רק בגלל שלא זיהיתי ביוץ במיקרוסקופ, האם אני יכולה להסתמך על הופעתם המתוזמנת של מספר ימי "הפרשות הרציניות" ולחשוב לעצמי שבעוברן החצי השני של החודש נחשב בטוח יותר?
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

אוי ושכחתי לשאול שאלה יותר כללית עריכתית...
היתכן שהדף הזה לא מאונדקס במדור מין ומיניות ?
אז איפה כן?
(רק שואלת כי זה דף כה משובח, ותיק ומלא אינפורמציה שעדין רלוונטית, שמגיע לו יצוג...)
ינשופה*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי ינשופה* »

בעקבות המלצת חברה אני משתמשת בהפרשה ולא ברוק
במיקרוסקופ הכוונה? את מסתכלת על ההפרשה במקום על הרוק?
אם כן, אז יכול להיות שהמיקרוסקופ לא בנוי לבדיקה כזו.
בעניין בדיקת הרוק, אני יכולה להעיד שהשינוי ברוק (הופעת דוגמא של "שרכים") הוא לא תמיד מובהק, כמו בציור שבחוברת הוראות, אבל ניכר שינויי.
באיזה מיקרוסקופ את משתמשת?
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

אני חושבת שאמרתי את זה קודם, אבל בכ"ז: ייתכן מצב שבו יש בנייה של נוזלי צואר הרחם לקראת ביוץ, אבל מסיבה זו או אחרת הביוץ לא מתרחש (בד"כ לחץ או מחלה). במצב כזה יכולה להיות בנייה חוזרת של הנוזלים בהמשך המחזור עם ביוץ, ולכן רק מעקב אחרי הנוזלים ללא אישור של חום שחר מספק הגנה פחות טובה מכניסה להריון. מכיוון שאני לא יודעת איזה הורמונים באים לידי ביטוי בערכה שיש לך, אני לא בטוחה איזה צד של המשוואה הם מספקים - האם הם משקפים הכנה לביוץ או הוכחה שהביוץ כבר התרחש?
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

טוב אז ככה:
למיקרוסקופ קוראים בשם המבטיח איזיס... isis scope
והבנתי שכולם אותו דבר רק חוזק ההגדלה או קיומה של נורה משתנים
לכן חשבתי שאוכל לקבל את המלצת החברה שלי שאמרה שהרוק מושפע מכל מיני דברים וההפרשה לא כל כך
ואחרי שיטוטים ברשת הבנתי שרוק או הפרשה זה לא אמור לשנות למכשירים הללו, אבל כמובן לא קיבלתי לכך תשובה עם המכשיר הספיציפי שלי, האתר שלהם ממש לא מפורט, ממש לא וזה קצת מאכזב תאמת...
בכואופן היה לי פעם אחת שינוי שחשבתי שהוא מספיק, והחודש לא כלום בנתיים, וההפרשות כבר חלפו
מטעמי חולשת כח הרצון או היכולת אינני מודדת חום בבוקר, זה משמעת שאין לי
החברה (איזיס, קשה ללא ניקוד...) טוענת שאפשר לזהות את הביוץ גם בהתקרבו וגם בזמן הביוץ עצמו, בגלל שנוכחות ההורמונים ברוק שמשפיעה על ההתגבשות הולכת וגוברת לפני הביוץ ומגיעה לשיא ביום הביוץ. זה לא ממש נחשב הכנה לביוץ אלא, בצירוף מעקב זה אמור לאפשר לחזות. אבל שורה תחתונה המכשיר עצמו רק מזהה ביוץ. וכיוון שהחודש הוא לא זיהה ביוץ עדין וההפרשות חלפו להן, האם לפי מה שאת אומרת רחל, יכול להיות עוד ביוץ החודש לפני המחזור?
(נכון, יתכן שדברים בנושא כבר נכתבו אבל מה לעשות, הזמן קצר והדף כה ארוך.... מזמינה את כל הגמדים לערוך...)
ינשופה*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי ינשופה* »

יש לי מכשיר דומה, כמו שכתוב באתר שלהם הרוק מושפע מכל מיני דברים ולכן אני בדרך כלל מודדת דבר ראשון על הבוקר לפני צחצוח שיניים או שתייה.
קחי "מקדם ביטחון" באמצעי המניעה החודש ונסי לבדוק רוק בחודש הבא.

אני באמת לא חושבת שהמכשיר בנוי לבדיקת הפרשות וכנראה כאן שורש הבעיה.
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

נו, הבוקר ירקתי על המכשיר (-: ... שעתיים ולא מתיבש!
מתחילה לחשוב שאין מנוס ממדידת חום...
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

טוב ינשוף צודק והרוק מראה התגבשות שנראית כמו ביוץ
אבל מה- רק ביום שאחרי. גם בחודש שעבר זה קרה ככה- יכולתי לראות משהו רק ביום למחרת
האם זה אמין בכלל?
ורחל דפדפתי אחורה ונדמה לי שקראתי את התשובות שדיברת עליהן, אז את אומרת שמדידת חום זו בעצם הדרך היחידה?
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אמא* »

נשים יקרות. מחפשת מטפל טוב (דיקור), שיעזור ויתמוך בלהיכנס להריון שני באזור פרדס חנה. למי מכן המלצה? תודה
אילנה*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2001, 06:47

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אילנה* »

רציתי לדעת נראתה אצלי הפרשה צמיגית מאוד ולבנה, באותו יום קיימתי יחסים ויום אחרי הרגשתי כאבים בצד שמאל ובאמצע הרחם , האם ההפרשה הלבנה היא לפני ביוץ או אחרי ואני לא צריכה לחשוש יש לציין שאני ביום ה- 15 אחרי המחזור.
אשמח לעזרה דחוף.
אלונה_כמון*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2007, 20:29
דף אישי: הדף האישי של אלונה_כמון*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אלונה_כמון* »

סדנה מודעות פריון בהנחיית מיכל שונבורן מתקיימת בכמון ביום ג' 30/10/07 בשעה 17:00 לפרטים נוספים 0543103526
02-6792774
יעל*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

גם לי גם לי יש כאבים! כבר היו לי 3 פעמים באיזור של זמן הביוץ, בכלל לא חשבתי על זה אם זה לפני או אחרי, פשוט אני לוקחת תקופת בטחון "מסביב"..
אבל אני תוהה אם ביוץ אמור לכאוב כל כך, זה ממש מוזר!
כמעט_מיואשת*
הצטרפות: 05 דצמבר 2007, 20:27

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי כמעט_מיואשת* »

שלום
אני שואלת כאן לגבי השיטה הטבעית (הגעתי לכאן מהדף על אמצעי מניעה )-
האם זה מתאים גם לדתיים?? הרי נניח שאלמד את השיטה בצורה מסודרת אצל מורה מנוסה ואתמיד בה אבל בשבוע שחל הביוץ צריך להמנע מקיום יחסי מין מה שמשאיר לי, רק שבוע בחודש (בערך). כי אני שומרת נידה אז שבוע המחזור-אסור וגם 7 ימים נקיים אחרי זה אסור.
אז אין לי מה לנסות ללמוד את השיטה, נכון?...
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

בדיוק עכשיו עניתי לך ב{{}}אמצעי מניעה בקצרה, אבל אם את כבר פה, אז אני אפרט קצת:
ממה שהרבה דתיות באתר אומרות, זה לא מתאים, כי באמת לא נשאר הרבה זמן שהוא לא אסור עפ"י אחת השיטות. אבל אם במקרה יש לך מחזור שבו השלב בין הביוץ לדימום הוא ארוך מהרגיל, הרווחת :-) אז אולי שווה לך לעקוב קצת בדרך שהכי קלה לך כדי לקבל מושג כללי של איך זה עובד אצלך, ואם שווה להשקיע הלאה. מקסימום הרווחת היכרות עם המחזור שלך {@
כמעט_מיואשת*
הצטרפות: 05 דצמבר 2007, 20:27

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי כמעט_מיואשת* »

תודה רחל ברמן
זהו שלא... לא ישאר לי זמן ל"כיף כיף" וזה ממש לא פתרון.
תודה בכל אופן...
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

צריך להמנע מקיום יחסי מין או לקיים יחסים עם הגנה, ואת זה גם דתיים יכולים.
תרה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2007, 22:51

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תרה* »

אחרי כמה שנים טובות ומדוייקות להפליא במניעת הריון באופן טבעי, אני שמחה לבשר שאתמול יצאה לי בדיקת הריון חיובית....

לא צריך יותר מדי פיקשושים... מספיק אחד

<עכשיו אני עושה סבב טלפונים ומתנצלת בפני כל אלו שקטרגו על השיטה שלי...>
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

נכון, אבל אחוזי כשלון יש בכל אמצעי מניעה. אני גם מכירה בחורות שנכנסו להריון על גלולות.
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

טוב, אלא אם כן את מחשיבה המנעות מקיום יחסי מין אמצעי מניעה. זה עובד ב-100% (-;
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי קט_קטית* »

מי ייתן ותמיד ישחק לו המזל :-)
הריון קל ארוך ומשעמם שיהיה לך {@
תרה*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תרה* »

_מי ייתן ותמיד ישחק לו המזל
הריון קל ארוך ומשעמם שיהיה לך_

אמן! ותודה רבה @}

אלא אם כן את מחשיבה המנעות מקיום יחסי מין אמצעי מניעה

חס ושלום.... ;-)

נכון, אבל אחוזי כשלון יש בכל אמצעי מניעה. אני גם מכירה בחורות שנכנסו להריון על גלולות.

אני רצה לספר לבעלי....
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

אני רצה לספר לבעלי....
טוב, לא יכול להיות שאני היחידה שמכירה מקרים כאלו - היעילות של גלולות גבוהה, אבל זה לא כ"כ נדיר. לפי הסטטיסטיקה, נכנסות להריון 8 נשים בשנה מתוך כל 100 שמשתמשות בגלולות. 7 מהן משימוש לא מושלם (נניח, שכחו גלולה, או סמכו עליהן למרות שלשול או הקאות), ואחת בשימוש מושלם.

שלא לדבר על האנשים שאני מכירה שנולדו למרות שההורים שלהם השתמשו בקונדומים, בהתקן תוך רחמי, ובדיאפרגמה. אמצעי מניעה רק יכולים להשפיע על הסיכויים...
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אלא אם כן את מחשיבה המנעות מקיום יחסי מין אמצעי מניעה. זה עובד ב-100%
צר לי, גם העיקרון הזה כבר התבטל :-P (מה עם הפריות מבחנה?)
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

צר לי, גם העיקרון הזה כבר התבטל (מה עם הפריות מבחנה?)
צודקת, אם כי הפריית מבחנה זה לא ממש דבר שיכול לקרות לך בטעות אם את מנסה להמנע מהריון (אני מקווה...)
דינ_אמית*
הצטרפות: 14 נובמבר 2007, 16:18
דף אישי: הדף האישי של דינ_אמית*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

גם העיקרון הזה כבר התבטל
כן, העקרון הזה התבטל לפני כ2007 שנה, לא? היתה איזו פריצת דרך בתחום העיבור..
ובגלל זה כל הגויים מסביבי מתרגשים כל כך בימים אלו
מה... לא? D-:
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

טוב, לא יכול להיות שאני היחידה שמכירה מקרים כאלו גם אני מכירה.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

כן, העקרון הזה התבטל לפני כ2007 שנה, לא? היתה איזו פריצת דרך בתחום העיבור
כן, אבל מאז לא הצליחו לשחזר את ההצלחה :-)
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

המממ... איזה אמצעי מניעה יש נגד immaculate conception?
דליתוש_ב*
הצטרפות: 14 דצמבר 2004, 11:40
דף אישי: הדף האישי של דליתוש_ב*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

היתה איזו פריצת דרך בתחום העיבור..
לא... סתם טעות תרגום. מ"עלמה" ל"בתולה"...
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

פתחתי דף לעזרה בעריכת הדף הזה, שנהיה כבר ה-ר-ב-ה יותר מידי גדול ומסורבל. אשמח לפידבקים מהמשתתפות כאן {@
עריכת תכנון הריון באופן טבעי
גלילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2003, 14:41

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי גלילה* »

האם כתם חום לפני הוסת, נספר בימים של הווסת כדי לחשב את הביוץ? הופיע כתם חום 31/12 וגם 1/1 אך דימום ממש הופיע ב 2/1 בלילה. ממתי אני סופרת כדי להעריך ביוץ?
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

תשובה חלקית:
קודם כל, כדי לדעת מתי התחילה "באמת" הוסת הייתי משתמשת במדידת חום שחר. אצלי בד"כ הכתמות שייכות לסוף המחזור הקודם, אבל זה אינדיבידואלי וגם משתנה ממחזור למחזור אצל אותה אשה.
האם את מנסה להעריך מתי היה הביוץ הקודם או מתי יהיה הביוץ הבא? אם את מנסה להעריך את הקודם, הייתי מנסה להעריך אולי לפי הדפוס הרגיל אצלך. אם את מנסה להעריך את הביוץ הבא, את בכלל בכיוון הלא נכון. אין שום דרך בטוחה להעריך את זמן הביוץ הבא מתחילת המחזור.
פוגית*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2006, 00:18

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי פוגית* »

אין שום דרך בטוחה להעריך את זמן הביוץ הבא מתחילת המחזור.
אין שום דרך כלשהי, בטוחה או לא להעריך מתי יקרה הביוץ. גם כל המעקבים ששייכים לתחום הפוריות הטבעית לא נותנים חיזוי לגבי מועד הביוץ, הם יודעים להגיד רק מה קורה עכשיו. המטרה שלהם היא לאבחן את הימים היותר פוריים במחזור, לא את המועד המדוייק של הביוץ.

לדעת בבטחון יחסית גדול אפשר רק אחרי הביוץ באמצעות המעקב אחרי חום הגוף ע"י מדידה בשעת היקיצה באופן קבוע במשך כל המחזור, החל מהיום הראשון של הדימום ועד ליום הראשון של הדימום שאחריו.
12-24 שעות אחרי החריגה של הביצית מהשחלה חום הגוף עולה בחצי מעלה בערך (בממוצע) ונשאר ככה כמה ימים אם אין הפריה, או 9 חודשים (בערך) אם כן.
וגם זה לא נכון ב-100% מהמקרים אלא רק במעל ל-90% שזו סבירות מאוד מאוד יפה בבילוגיה.
רחל_ברמן*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

נכון, פוגית. התנסחתי לא טוב.
תוש*
הצטרפות: 09 יולי 2006, 19:34

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תוש* »

נשים יקרות, האם מישהי יודעת איפה ניתן לרכוש מדחום השחר? יש בדף לינק לאתר של בייביטסט, אך כרגע הם לא בפעילות.
תודה מראש!
אום_שלום*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אום_שלום* »

לדעתי אצל כל אחת מהנשים שמעבירות סדנאות (פרטים בראש הדף)
קט_קטית*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי קט_קטית* »

בנות, אני מניקה את בת השנה וחצי שלי ועדיין לא קיבלתי מחזור.
איך אדע מתי חוזרת לבייץ?
עם המזל שלי אדע כנראה לפי הבחילות ...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

קט קטית זה נראה לי אחלה מזל! (-:
לי יש שאלה אחרת- האם אפשר לדעת לפי ההפרשות האם אני בהיריון לפני האיחור של המחזור (יש לי מחזור ארוך ולא סדיר בהנקה). בדרך כלל ההפרשה אחרי הביוץ הופכת לסמיכה וצהבהבה, נגיד שאני אכנס להיריון (ואני רוצה דווקא...)- האם זו תהיה אותה ההפרשה או שמא היא תשתנה?
קט_קטית*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי קט_קטית* »

זה נראה לי אחלה מזל!

אם אני נכנסת שוב להריון לא תהיה לי לעולם אפשרות לשכנע את בעלי שהשיטה הטבעית הזאת עובדת S-:
הוא פשוט לא ייגע בי עם מקל..
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

כדאי לך לשאול מישהי שמלמדת מודעות לפריון- אפשר לדעת על פי הפרשות וסימנים נוספים (לא למדתי אבל מישהי שלמדה אצל מיכל שונבורן את השיטה סיפרה לי)
גם אני תהיתי איך אדע בהנקה האם חזרתי לבייץ ואז בדיוק חזר לי המחזור וידעתי בעצמי. היה לי קל יותר לעקוב אחרי הפרשות כשאני יודעת פחות או יותר מה אמור לקרות ומתי.
תרה*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תרה* »

אם אני נכנסת שוב להריון לא תהיה לי לעולם אפשרות לשכנע את בעלי שהשיטה הטבעית הזאת עובדת

ברוכה הבאה....
אני בדיוק בסרט הזה
<ואני לא מבינה איך אני מוצאת את עצמי שוב בדף הזה..>
עדילולי*
הצטרפות: 04 פברואר 2008, 13:03

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי עדילולי* »

כיצד אמור צוואר הרחם להרגיש אם נכנסתי להריון? ואיך צפויות להיות ההפרשות? נדמה לי שזיהיתי ביוץ ביום שישי, כלומר לפני כמה ימים - לפי הפרשות, תחושה בצוואר הרחם וכאב בצד שמאל למשך כמה שעות (זו הייתה חוויה נפלאה). אנחנו מקיימים יחסים יום כן יום לא, ואני רוצה לדעת איך זה אמור להרגיש כשיהיה הריון
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אף_חצוף* »

_בנות, אני מניקה את בת השנה וחצי שלי ועדיין לא קיבלתי מחזור.
איך אדע מתי חוזרת לבייץ?
עם המזל שלי אדע כנראה לפי הבחילות ..._

:-D ו :-P

לפי מה שאני יודעת (מודה, זה מקריאה לפני כמעט 3 שנים), כל זמן שאת מניקה, את יכולה לבדוק הפרשות ולזהות מה שנחשב אצלך כ"הפרשות רגילות" כלומר לא פוריות. את צריכה להמשיך לבדוק הפרשות כל יום, ואז תוכלי לזהות שינוי מההפרשות אליהן התרגלת.
אם את לא רוצה לקחת סיכון, שווה אולי להשתמש באמצעי מניעה כלשהו אם ההפרשה לא יבשה בודאות, או אם את רוצה הגנה נוספת.

אני אמנם בינתיים עם סרזט (ובלי מחזור), אבל זה הרי לא נותן הגנה של 100% אז גם אני כל הזמן בודקת אם אני לא מרגישה דברים חריגים, שלא יסתבר שאני בהריון פתאום.
תמי_ורדי*
הצטרפות: 23 פברואר 2008, 00:06
דף אישי: הדף האישי של תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

שלום ונעים מאוד...אני מקווה שאני לא מתפרצת...אני פשוט מציצה מידי פעם...אז החלטתי להפסיק להציץ ולהציג את עצמי....
אני תמי, והוסמכתי על ידי מיכל שונברון ללמד את שיטת המודעות לפוריות.
התשובה של "אף חצוף" נכונה. בהנקה ללא מחזור צריך להכיר את הדפוס הלא פורה הקבוע, ואז לעקוב ולראות אם מתרחשים בו שינויים כלשהם. יש להתייחס לכל שינוי כ"חשוד" (ושינוי צוואר הרחם "גובר" על ההפרשות, כלומר- גם אם ההפרשות לא פוריות אבל יש שינוי בצוואר- צריך להזהר...להמתין כמה ימים עד שהכל חוזר לקדמותו...).
יחד עם זאת, לא הייתי ממליצה על כך למישהי שלא התנסתה בשיטה עוד קודם לכן, כי זו תקופה שיכולה להיות לנשים מסוימות מאוד מבלבלת...

לגבי שינוי הפרשות בהריון- לא ניתן לזהות הריון על פי הפרשות..רק על סמך מדידת החום (מעל 17 טמפ' גבוהות רצופות).

ולגבי המדחומים- כרגע ניתן להזמין בארץ מדחומים מ"הריונית". לצערנו אין יותר מידי אופציות, ואנחנו, כמנחות השיטה, עוד לא מצאנו גם מדחומים טובים מספיק להזמנה מחו"ל....(אבל אנחנו כל הזמן מנסות...). מה שכן, עשינו אינספור נסיונות (כולל ניתוחים מתימטיים למיניהם), והגענו למסקנה שבלית ברירה ניתן בהחלט להשתמש גם במדחום ביתי רגיל, של ספרה עשרונית אחת, וגם בו אמורים בהחלט לראות את העליה הבולטת בחום.
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

שלום תמי ורדי ותודה על התשובה- בסוף גיליתי שאני בהיריון לפי המקלון מסופרפארם... (-:
אבל באמת לפני שעשיתי את הבדיקה שמתי לב שלא סבלתי מקור כמו שאני סובלת בדרך כלל.
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

אז אני מניחה שמגיע לך מזל טוב...!!
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

כן- תודה רבה!
אני מאחלת לכל מי שרוצה להיכנס היריון שזה יקרה בקרוב ממש (ובזמן המתאים והנכון כמובן)!
(-:
שבע*
הצטרפות: 06 נובמבר 2007, 12:46

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי שבע* »

למעוניינות - קיבלתי כתובת של האתר החדש של מיכל:
http://www.poriutivit.com
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

שלום לכולם.יש לי בן מקסים ואני שוב בהיריון,עדיין לא יודעת את מין התינוק. מאוד מקוואה שזו תיהיה בת,גם אם היל הראשון חלמתי על בת,כמובן שיש לי בן מקסים ולא היתי מחליפה אותו בשום בת
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

המחזור שלי סדיר כל 28 ימים,כיימנו יחסי מין עם בעלי ביום ה17,לא חשבנו שאני יקלט ביכלל כי זה כבר יום אחרי הפוריות,אם עשינו יום אחרי הפוריות האם זאת תיהיה בת או בן? אני מאוד מתרגשת וחולמת על בת..
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אמא* »

מה עושים אם רוצים לא להכנס להריון, אני מניקה ואין לי מחזור... יש עצות?
קט_קטית*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי קט_קטית* »

אמא,
תעלי כמה מודעות למעלה, יש לך תשובה של תמי ורדי
רותם_שלהבת*
הצטרפות: 26 אפריל 2008, 12:03

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי רותם_שלהבת* »

הי פלוני -אלמונית .
איזה שבוע את ? האם עברת כבר שקיפות עורפית ?
אני בשבוע 12 וכבר בשקיפות הרופא אמר שזה בן. נורא רציתי בת ראשונה...ועדין אני מאוכזבת...

מה דעתך ?
מיכלי_לי*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 18:28
דף אישי: הדף האישי של מיכלי_לי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

(רותם, מה האכזבה? לי יש בן ראשון ובת שנייה. זה לא שיש לך רק בנים... והבן שלי הוא השמחה של חיי )
bianca*
הצטרפות: 10 יוני 2008, 23:45

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי bianca* »

Hi everyone. Forgive my english, I cannot type in hebrew now. I was reading this page and and this one http://www.fertilityuk.org/nfps25.html# ... tilityslug quite thoroughly and want to start using this method. Now i have a few questions, hoping them to be answered by someone with more experience. First maybe i should indicate that i am 28, childless and want to avoid pregnancy in the visible future. I would like to know about the indications of the cervix and the cervical mucus (tzvar harechem and hafrashot) - in what position is it best to take them? So far i have tried to do so squatting, but don't feel it gives me good indication. And should i take them in the same time every day? what time is best, if there is such? for i try to record it for a while but it's confusing.
Thank you very much
bianca*
הצטרפות: 10 יוני 2008, 23:45

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי bianca* »

Oh, forgot another question: should the temperature be taken necessarily through the vagina, or can it be reliable taken orally, assuming i take it every morning in the same time and use a normal thermometer? (intending to start tomorrow..)
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

הי ביאנקה,
התנוחה לבדיקת צוואר הרחם יכולה להיות כל תנוחה שנוחה לך, אבל מה שחשוב הוא שתעשי את זה בכל פעם באותה תנוחה. אני באופן אישי בודקת בכריעה.
כמו כן כדאי לבדוק את צוואר הרחם כשהשלפוחית והקיבה מרוקנות.

לגבי ההפרשות זה לא משנה כ"כ. רצוי לא מוקדם מדי אחרי שאת קמה, כדי שכוח המשיכה ישפיע עליהן לצאת מצוואר הרחם כלפי מטה. כמו כן אפשר לעשות כמה תרגילי קגל לפני הבדיקה (זה מעודד אותן לצאת).
אה, וגם עדיף לא מיד אחרי מתן שתן, כדי שזה לא יבלבל... ולא אחרי סקס (שהזרע לא יבלבל).

את החום מודדים בפה. מד החום צריך להיות מאוד רגיש, מאוד מדויק ומאוד אמין. זה חשוב.
כדאי למדוד איך שפותחים את העיניים, לפני שעושים כל דבר אחר, וכל בוקר באותה שעה.
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

הי ביאנקה, "פלונית" ענתה לך נכון ומדויק, אני רק מוסיפה שבימים הלא פוריים שלפני הביוץ כדאי מאוד לבדוק את ההפרשות בסמוך לקיום היחסים (כלומר- לא להסתמך על בדיקת הפרשות בבוקר לקיום יחסים לא מוגנים בערב..).
חוץ מזה, משאלותייך אני מסיקה שלא למדת את השיטה בצורה מסודרת אצל מנחה מוסמכת.....אם כך אני ממליצה לך לעשות זאת בחום רב, אם את מתכוונת להסתמך על השיטה למניעת הריון. גם אם את חיה בחו"ל אני בטוחה שתוכלי למצוא שם מישהי כזו....
או לכל הפחות להזמין לך את הספר Taking charge of your fertility ו"לחרוש" אותו היטב "מכריכה לכריכה"....
בהצלחה!
עירית*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 11:43

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי עירית* »

סדנאת מודעות נשית לפריון בהנחיית דפנה פלר (הוסמכה ע" מיכל שונברון),מתקיימת בר"ג ביום ו' 27.6.08 בשעה 9:30
לפרטים נוספים: 03-6311796 (אפשר להשאיר הודעה) 050-202-8348 (אפשר גם SMS)
תמי*
הצטרפות: 12 נובמבר 2001, 14:43

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי* »

גיליתי עולם חדש!! אני מתרגשת ללא סוף. איך לא עלה בדעתי קודם שאפשר אחרת??
כעת זקוקה להדרכה נשית טובה, רגישה ומקצועית..
אני גרה ברמת גן -גבעתיים, האם מישהי יכולה להמליץ על סדנאת הדרכה למודעות לפריון באזור ביתי?
שבת שלום,
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי מיכל* »

הבנתי שאפשר ליישם את השיטה גם לאחר לידה בהנקה מלאה.
אני לקראת לידה נוספת ומתכוונת גם הפעם להניק מלא ולאורך זמן רב. כבר שנים ללא גלולות ולא מצאתי תחליף אחר שאני רוצה להשתמש בו...ככה שנשארה לי רק השיטה הטבעית.
כמה שאלות:
איפה אפשר ללמוד על השיטה באיזור הצפון? (איזור חיפה/עמק יזרעאל)
האם כדאי קורס אישי או קבוצתי?
וגם-האם בקורסים האלה שמים דגש גם על מניעת הריון בתקופת ההנקה? (לא רוצה הריון נוסף בקרוב...)
אום_שלום*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אום_שלום* »

תמי ומיכל היקרות, במעלה הדף רשימת כל המנחות המוסמכות בשיטה בארץ, צרו עמן קשר (מצויין גם מקום המגורים שלהן/ אזור בו הן מעבירות סדנאות).

לשאלותייך מיכל:
אני יודעת שבאיזור הצפון מתקיים הקורס של ענת ושירלי (בגבעת עדה/ פרדס חנה) ואם אני לא טועה גם רונה מגיעה לפעמים לאיזור אם מתארגנת קבוצה.
וגם-האם בקורסים האלה שמים דגש גם על מניעת הריון בתקופת ההנקה? (לא רוצה הריון נוסף בקרוב...) בהחלט מדברים על זה.
שיהיה בהצלחה, סדנא מעשירה, חובה לכל אישה.
@}
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי מיכל* »

תודה. אצור קשר. מקווה שזה הפתרון...!
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

מיכל ותמי- אתן מוזמנות להתקשר לדבר איתי. ומיכל- יש עוד מתעניינות מאיזורך כך שיתכן מאוד שאפתח שם קבוצה בקרוב...0507-641154
אל_פקה*
הצטרפות: 20 נובמבר 2007, 09:54
דף אישי: הדף האישי של אל_פקה*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אל_פקה* »

גם אני מתעניינת בסדנא בחיפה. פלוני אלמונית, אנא הזדהי כדי שאדע למי אני מתקשרת...
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

"פלונית אלמונית" זו אני....משום מה המחשב לא זיהה אותי....:-)
מתכננת*
הצטרפות: 27 מרץ 2008, 09:26

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי מתכננת* »

היום, היום העשירי לאחר תחילת הווסת, יש לי הפרשה שקופה נוזלית מאוד שממש מרטיבה את התחתונים.
האם זה רמז לביוץ? הבעל חוזר רק מחר בערב ממשמרת לילה, האם יש עוד סיכוי? (בדר" מחזורים ארוכים יותר של 30-40 יום)
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

מתכננת- כל יום בו יש הפרשה כמו זו שאת מתארת הוא יום עם פוטניציאל לפורה...אז כן...זה בהחלט יכול להיות סימן לביוץ...
ההפרשות האלה מקדימות את הביוץ במספר ימים ומגיעות לשיאן במהלכו (ואצל נשים עם רצון בהריון הן נוטות להופיע יותר ימים...), אז כך שרוב הסיכויים שגם מחר בערב זה עוד יהיה רלבנטי, אבל תעקבי...

לגבי העובדה שהמחזורים שלך בדרך כלל ארוכים יותר...יש כאן שתי אפשרויות- האחת, שהביוץ שלך באמת מקדים החודש (גם זה קורה...). השניה- שיש לך עכשיו איזה "נסיון ביוץ"...ואז תראי מגמת התייבשות בהפרשות, והתחדשות של ההפרשות הפוריות בעוד מספר ימים, סמוך למועד הביוץ "האמיתי".. (ככלל, הביוץ מתרחש 12-16 יום לפני הווסת הבאה). בהצלחה!
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

לא קראתי את כל הדף הארוך...
מתעניינת האם יש דתיות שמשתמשות בשיטה? כי ממילא נמנעים בכל זמן המחזור ועוד שבעה ימים אח"כ אז להמנע אח"כ עוד 5-7 ימים נשמע לי מטורף, לא משאיר זמן להיות ביחד...
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

יש הרבה דתיות שמשתמשות בשיטה, למרות שנכון מה שאת אומרת שהן "מפסידות" ימים שעל פי השיטה הם בטוחים לקיום יחסים לי שמעוניינת למנוע הריון (בדרך כלל יוצאים ב"שבעה נקיים"). בקשר לימים הפוריים עצמם- זוגות דתיים רבים משתמשים באמצעי מניעה חסימתיים שמותרים הלכתית (דיאפרגמה למשל..). את יכולה להתקשר לאחת המנחות הדתיות ולשמוע הרבה יותר..
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

לירושלמיות ומהאיזור- דפנה פלר פותחת קבוצה חדשה ללימוד השיטה בירושלים ב-28 לאוגוסט בחמש וחצי. יש עוד מקום, ומתאים גם למניקות ללא מחזור. מומלץ בחום.(הפרטים שלה בעמוד כאן למעלה).
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אני* »

אתמול בלילה קרה דבר גדול..החלטנו לעשות ילד:-] ועשינו
היתה התרגשות גדולה ועלו המון פחדים ובן זוגי הקשיב והרגיע
אני חושבת שהייתי בביוץ,וזה לא סתם שכל זה קרה אתמול
בבוקר ראיתי הפרשה בתחתונים ואח"כ עשינו סקס להנאתינו
ורק בלילה קרה לי משהו והבנתי שמה שעוצר אותי זה רק פחד
ולענייניו..גרתי בח"ול כמה שנים והיתה תקופה מאוד לא קלה,מה גם שחליתי
וטופלתי ע"י רופאה סינית מעולה. באיזה שהוא שלב רציתי לבדוק אם אני בכלל פוריה
כי אנחנו עושים סקס בשיטת המשגל הנסוג כבר 4 שנים
חודשיים מדדתי חום,ולא היה לי חום עולה,הרופאה אמרה שאין לי ביוץ ושהרחם שלי קר,וששום דבר לא יקלט בו
מה דעתכם???
בכל חודש אני מרגישה את הביוץ שלי,יש לי דקירות כאלה קטנות ואז אני יודעת.
האם קרה משהו דומה למישהי והיא נכנסה להריון מהר יחסית ?
אום_שלום*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי אום_שלום* »

_חודשיים מדדתי חום,ולא היה לי חום עולה,הרופאה אמרה שאין לי ביוץ ושהרחם שלי קר,וששום דבר לא יקלט בו
מה דעתכם???_
למיטב ידיעתי זה שהחום לא עולה לא מעיד על כך שאין ביוץ אלא על חולשה של הגופיף הצהוב וחוסר יכולת להשתרשות ברחם.
העלייה בחום מכינה את הרחם להריון, הופכת אותו ל"תנור" ש"יאפה" תינוק.
כך שממה שאת כותבת יתכן ואת אכן מרגישה ביוץ אבל הביצית המופרית לא יכולה להחזיק ברחם.
מה עם להמשיך טיפול ברפואה סינית אצל מי שמתמחה בתחום הזה?
אני מכירה כמה מעולות.
פלוני_אלמונית*

תכנון הריון באופן טבעי

שלום.
בעלי ואני מנסים להכנס להריון כבר 4 חודשים...אני כל הזמן מודאגת שעדיין לא נקלטתי ואילו הוא טוען שזה נובע מהלחץ שלי.
השאלה שלי באיזו תנוחה כדאי "להיות" והאם קיום יחסים יום-יומיים לפני הביוץ יכול לאפשר הריון או אך ורק ביום הביוץ עצמו?
תודה
גם_מנסה*
הצטרפות: 04 נובמבר 2008, 14:03

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי גם_מנסה* »

אני כל הזמן מודאגת שעדיין לא נקלטתי ואילו הוא טוען שזה נובע מהלחץ שלי.

אין מה להילחץ. רוב הזוגות נקלטים תוך חצי שנה. רק אחרי שנה זה נחשב שיש בעיה.
הלחץ אכן עלול להנמיך את הסכויים.

באיזו תנוחה כדאי "להיות"
כל תנוחה שבה הזרע מגיע עמוק פנימה (כלומר, עדיף שהוא יהיה מעלייך מאשר להפך)

והאם קיום יחסים יום-יומיים לפני הביוץ יכול לאפשר הריון?
כן, לא רק ביום הביוץ עצמו אלא גם לפני אפשר. אבל אחרי הביוץ כבר אין כמעט סיכוי.
מחפשת*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 17:56

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי מחפשת* »

אשמח לדעת איפה אפשר לקנות מדחום שחר.
תודה.
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

אשמח לדעת איפה אפשר לקנות מדחום שחר
כרגע לא משווק בארץ מדחום מיוחד כזה (היה של "הריונית" אבל הפסיקו לשווקו כאן). אפשר להזמין מחו"ל, דרך האינטרנט וכד', או פשוט למדוד עם מדחום רגיל, להשתדל כמה שיותר מדויק.זה נותן את אותן תוצאות, בוודאות.
תמי_ורדי*

תכנון הריון באופן טבעי

שליחה על ידי תמי_ורדי* »

מעדכנת גם כאן על סדנאות חדשות של שיטת המודעות לפוריות שעתידות להפתח - בפרדס חנה, חיפה, צורן ורחובות. פרטים אצלי(0507641154) או בדף הבית.
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”