חמור אביר בין השמשות

חמור_אביר*
הצטרפות: 26 מרץ 2009, 19:57
דף אישי: הדף האישי של חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי חמור_אביר* »

הו הו
הנה צץ לבן השמשות עזר כנגדו בוועדת קישוט...
תרמי לנו גם את מילותיך, סוסת אהבים....

ולאור העובדה שרוב הנוכחים כאן משתייכים למין היפה-חזק-מוכשר-שנון, וגם אלה שמשתייכים למין היפה-חזק-מוכשר-שנון השני לא טומנים ידם רק בצלחת..אולי הגיע הזמן לקשט את הכיתה הזאת גם בקצת תמונות של נערי-חמד....[וחס וחלילה לא כוסונים...] (-:
בן_השמשות*
הצטרפות: 02 אפריל 2009, 11:06
דף אישי: הדף האישי של בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי בן_השמשות* »

אללי... רק באתי להציץ, ואני חש חולשה מסוימת למקרא מבול המילים שנכתבו בהיעדרותי הקצרה... איזה כיף! נעים גם לקבל תמיכה ויזואלית מאהבת עולם...

אני בעד שילוב של נערי חמד בתמונה הכוללת, חמורבי יקר. תן רמזים לגבי אופי אותם נערים, גובה, משקל, אופי הלבוש (אם בכלל) והשקפות פילוסופיות, ואנסה להשלים פערים. עד אז ובתור סיפתח, קבל תמונה של תלמיד למדעי הרוח באוניברסיטת ברלין. הוא מסרב בתוקף לקבל על עצמו את התואר "כוסון הורס" ומעדיף את ניק החיבה "יחזקאל". למרות היותו עדין נפש ורך כחמאה, הוא מגלה פתיחות ביחס לפתיחת סתימות, סתימת פתיחות ובניית ספינות מזרדים, עלעלים וחרולים. בזמנו הפנוי הוא בדרך כלל קורא ספרי בישול ולהנאתו הוא אוהב פשוט לשכב על הדשא (עם 2 או יותר) ולהתבונן בכוכבים. הוא מזל בתולה, למי שאסטרולוגיה עושה לו את זה, וזה פחות או יותר הקשר היחיד שנשאר לו לבתולים. כתובת המייל שלו ומספר הטלפון שמורים במערכת. בתאבון.

תמונה
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

אין עליך!!!
לו רק היית רואה איך אתה מפיל אותי מצחוק כל פעם מחדש...
הבתולון היקר הזה היה רק למען נערות החמד שחולפות כאן בשדה השלף מדי פעם..ורק למעשים מגונים בנוסח טאנטרי...

בשם ההולי באבא, הבן ורוח השטות
תודה
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

בטח שיש עליי... 2 או יותר (;

לתומי חשבתי שהמובטלון הזה הוא גם למען נערי החמד המשוטטים כאן ומגלים עניין ביצירותיו של פרוקופייב ובטנטרה מעשית, אבל ניחא.

בשם האב, הבן והבת של השכן
נמסטה.
שמש_בחורף*
הצטרפות: 25 מרץ 2008, 11:03

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי שמש_בחורף* »

חברים,
הידעתם שגם ילדים קוראים כאן?
האם אתם מוכנים בבקשה לקחת זאת בחשבון, במה שאתם כותבים ובתמונות שאתם מעלים?

שיחה קודמת בנושא - בדף מה קורה כאן עם הילדים (תיכף נראה אם כתבתי נכון) בערך מ- 11/3/09.
תודה!
קן_לציפור*
הצטרפות: 08 יולי 2005, 23:50
דף אישי: הדף האישי של קן_לציפור*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי קן_לציפור* »

תודה על הגלויה. לי הוא לא עושה שום דבר...
<האם אין במאגר תמונות מלאכים זכרים? אבות לילדים אוהבים ומסורים? שיווא? נביאים למינהם?>
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

חברה יקרה ועכשווית, אשמח להבין מה בדיוק הקפיץ אותך. התמונה היא של עלם חמודות לבוש למחצה, ומה שכתוב בדף הזה רחוק מלהיות באותה רמת פירוט של דפים רבים אחרים כאן, כמו הדיון על שיטות לעינוג האשה שמתנהל כאן באתר במקביל. האם גם שם כתבת וביקשת להתחשב בילדים הרכים? אם לא, למה לא? אני שואל ברצינות ואשמח בכנות לתשובה.

קן לציפור, האם עלה בדעתך שהבחור הנ"ל עשוי להיות אב אוהב ומסור? אולי הוא בכלל נביא? הרי יודע שהנבואה ניתנה לשוטים...
בכל מקרה את יותר ממוזמנת להביא תמונות שכן עושות לך את זה. (:

הנה אחת שעושה לי את זה, במובן הרוחני:

תמונה
נחל_לבן*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2008, 22:14
דף אישי: הדף האישי של נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

חברים יקרים!

אחרי ההודעה האחרונה שלי, שהצטרפה לכמה הודעות אחרות שלי שבכולן דיברתי על sex (באנגלית, שהילדים לא יבינו..) על צורותיו והטיותיו, החלטתי להתחיל לדאוג לתדמית החסודה שלי פה באתר ולדבר מעתה רק על נושאים שמהצואר ומעלה. (אני מתכוונת, מהצואר ומעלה בעמידה! לא בכריעה, לא בשכיבה ובטח ובטח לא כמו כמה מההצעות האחרות שעלו פה ...ששש! לא בקול רם! הילדים!)

אני אתייחס רק למעלותיו האינטלקטואליות ותחביביו של הבחור היקר. שמחתי לשמוע שהוא לומד בפקולטה למדעי הרוח.
בן, אתה חושב שיעניין אותו להרחיב את אופקיו הרוחניים באיזו סדנת טנטרה?
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

וגם אני מוכנה להאמין, לאהוב ולשרת. רק תלוי את מי.
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

היום במעלית עלתה איתי בחורה. אין לי מושג איך נראו הפנים שלה...אבל את השדיים אני אזהה. (דליתוש ב מתוך מכת ציצים

זה מה שיצא לי מגוריין במעלה הדף!!!!

השם ירחם!!!
קן_לציפור*

חמור אביר בין השמשות

האם עלה בדעתך שהבחור הנ"ל עשוי להיות אב אוהב ומסור? אולי הוא בכלל נביא? הרי יודע שהנבואה ניתנה לשוטים...
בן, תפסת אותי. :-]
הכנסתי אותו, ואת מראהו לתוך מסגרת של תפיסותיי המוקדמות. תודה על ההפנייה לתשומת לב הזו!
הגבירה_בחום*
הצטרפות: 30 יוני 2007, 17:29
דף אישי: הדף האישי של הגבירה_בחום*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי הגבירה_בחום* »

אויויויוי.... (-:
הרשו לי לצקצק בלשוני בפולנית...
לא זו בלבד שאתם משחיתים כאן (ככל הנראה) את נוער באופן, אלא שגם אני כמו קן לציפור מאוכזבת מהטעם בגברברים שהופגן כאן, בלי קשר להיותו של הנ"ל אב אוהב ומסור, נביא או האל הטוב שלבש צורה של ג'יגולו סוג ז'.
אני אישית מסודרת בחיי הפרטיים, אבל גם אם לא היה כך, וכפי שאומר פתגם הזן העתיק: "לא הייתי נוגעת בו עם מקל של מטאטא" (-:
ומעבר לזאת, זה ניכר כאן בדף, שרוב מרצכם וליבכם נתון אל המין היפה-חזק-מוכשר-שנון_ הראשון, ואילו במין _היפה-חזק-מוכשר-שנון_ השני לא הושקעה תשומת לב ניכרת שכן אין להשוות את עלמות החן, המצודדות, מלאות החן והשיק שהובאו לכאן, לעומת הצ'יפנדייל, _אב אוהב ומסור_ ו _נביא ....
אני אומרת שהנשים שלא נאמר ה*סיות (למען ילדי באופן ולתפארת מדינת ישראל), הולמות את הדף הזה להפליא. (-:
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

חמור, כהרגלו, מאד נמשך לנוש הזה של התבניות המנטאליות שלנו [גוף ראשון, ולא לחינם] שנראהלי שאיש [ה] אינו יכול לחשוב שהוא לגמרי לא שבוי בתוכן..[ואם יחשוב -יבושם לו].
מסורות רוחניות רבות מצפות להופעה מחודשת של יישות אלוהית רבת מעלה ומדברות על כך בכתביהן....
נראה לי שאנחנו נוטים בדרך כלל לדמיין את האדם הזה כגבר...- טעות ראשונה - כי ממש סביר ואף ראוי לתקופתנו שהוא יהיה ממין נקבה...ואז אנחנו ממשיכים ומדמיינים אותו כדמות דתית, ובדרך כלל כאחד שדומה ליפיוף הזה עם השיער הארוך שרוכב כאן על החמור במעלה הדף [כבר השתמשתי לא מכבר בהברקה המילולית הזאת, אבל היא מוצאת חן בעיני...] [-התנצלות-] ונראה לי שלא אפליג בדימיונות שווא אם אומר שסביר מאד להניח שאם אכן מורה כבד-רוח שכזה יפקוד את האנושות בקרוב, הוא ממש לא ייראה כך...לא יודע איך כן...אבל סביר מאד שממש לא כמו שאנחנו מדמיינים בבלי-דעת.
ואול אפילו לא ייראה בכלל...הרי היום אין צורך לשוטט בעולם פיסית..אולי יישב לו ספון באיזו דירה ממוצעת בצפון תל-אביב או בצפון ירובאן ויכתוב משו באינטרנט שבכלל יתגלה רק לאחר מותו...אנא עארף...
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

וגם אני מאוכזבת מהטעם בגברברים שהופגן כאן.

מלבד זאת, למרות שבשלב הזה של חיי אני נותנת עיניי לשם משגל בזכרים הרבה יותר מבנקבות -
תמונות של זכרים לרוב לא עושות לי כלום (בטח לא של דוגמנים), ואני בהחלט מעדיפה את האסתטיקה שבתמונות של נשים. במיוחד כשמדובר בציורים יפים, ולא סתם תמונות מסוג 'תראו כמה כוסית אני'. (סליחה, רוקדת... :-P)

ואם כבר תמונות של גברים, אז עם קצת יותר השראה ושאר רוח בבקשה. בדומה למה שהנחה אתכם בתמונות הנשים המיוחדות שהבאתם.
(ואולי באמת לרוב עדיף ציור על פני צילום).
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

בן יקר
נראה שמאתגרים אותך מכל הכיוונים כאן...יאללה צייר לנו מלאך...
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

דרך אגב, איפה התמונה היפה של האישה הכושית מהסיפור על השבט עם דיסקית החרס?

ונדמה לי שנעלמו עוד כמה תמונות, או שאני טועה?
אני זוכרת לפחות עוד תמונה אחת שהייתה ואיננה - של איזה סרט מצויר, נדמה לי על מסע חיפוש של ילדה אחת...
מה העניין עם התמונות?
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

יאללה צייר לנו מלאך...
איכס ! רק לא מלאך !

<זה עושה ל-אהבת עולם אסוציאציה של ציורי המלאכונים ה'מתוקים' מהרנסאנס... בהההה...>
<יופי לא חייב להיות קיטש.>
שוות_נפש*
הצטרפות: 25 ינואר 2009, 00:00
דף אישי: הדף האישי של שוות_נפש*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי שוות_נפש* »

וגם אני מאוכזבת מהטעם בגברברים שהופגן כאן. גמני גמני
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

מה רע בקיטש? קיטש זה יפה...כשהוא תמים או כשהוא מודע....

טוב..אז מה בעניין המלאכון הזה?
/_

ובמיוחד עבור הילדים התמימים והאמהות החסודות, צילמנו מלאך מנוגב ולא סתם אחד א לה נאטורל...
שוות_נפש*
הצטרפות: 25 ינואר 2009, 00:00
דף אישי: הדף האישי של שוות_נפש*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי שוות_נפש* »

עדיין לא מתקרב למה שגבר צריך להיות... הדבר הזה זה ילדון שמרוכז בעצמו.... אני הייתי מחזירה אותו לאמא שלו..
קן_לציפור*

חמור אביר בין השמשות

מאוכזבת מהטעם בגברברים שהופגן כאן, בלי קשר להיותו של הנ"ל אב אוהב ומסור, נביא או האל הטוב שלבש צורה של ג'יגולו סוג ז'. "לא הייתי נוגעת בו עם מקל של מטאטא"
שוב... |Y| היטבת לנסח. תודה גבירתי.
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

אז מה בעניין המלאכון הזה?
אותה 'גברת' בשינוי אדרת.
או בעצם: אותו גבר בשינוי אבֶר !!! :-D

(לא במובן שאתם חושבים >:). אבר במובן 'כנף': 'מי יתן לי אבר כיונה, אעופה אשכונה...')

הִצליח לי, תודו.... :-)

בקיצור, יענו לקחו את ההוא הדוגמן מהתמונה הקודמת והדביקו לו כנפיים. על מי אתם עובדים?

הדבר הזה זה ילדון שמרוכז בעצמו.... - בדיוק.
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

אהבת - אכן הברקת...
נראה שאי אפשר לעבוד עליכן...קשה לפחות..

אז קחו את זה..או שתביאו מהבית...מה אנחנו פה ספקי כרוב?
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

בדקתי מה התמונות שמחקתם, וגיליתי שהיו שם תמונות שאהבתי. חבל.
אולי תחזירו אותן?

נדמה לי שכיווץ התמונה עוזר שלא להכביד על הדף.
(ראו לדוגמא, התמונה בתחילת הדף יציבה טבעית)
הגבירה_בחום*

חמור אביר בין השמשות

חח.. לא הייתי נוגעת בו עם מוט קפיצה לגובה..(-:
אבל יפה שאתה עיקבי. זו תכונה חשובה..
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

סתם תהיה, בלי קשר לנו או להם..
לא הייתי נוגעת בו עם מוט קפיצה לגובה
מעניין אותי אם הוא היה מבקש את המקל כדי לגעת בנו...

כשגברים (והאמת,צריך להודות, שאני הרבה פחות אנינת טעם כנראה. למרות שאני מעדיפה את שלי קצת יותר גברי וקצת פחות מעוצב, התנוחות והמבטים מדגדגים לי פה ושם.. ) או נשים מוסרים את גופם לטובת "האומנות" , קל לשכוח שמאחורי העיצוב יש אדם ואולי, גם אם הוא או היא נראים שטוחים, אולי הם ממש ממש בני אדם מדליקים? אם חוש הומור משובח או דעות מעניינות או מקצוע, רחמנא ליצלן?!
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

גם אם הוא או היא נראים שטוחים, אולי הם ממש ממש בני אדם מדליקים? אם חוש הומור משובח או דעות מעניינות או מקצוע, רחמנא ליצלן?!
אף אחד לא אמר שלא. ברור שכן.
אבל גם אם כן, לא זה המסר שהם מנסים להעביר בתמונה.
אני קובעת את דעתי על התמונה - שמה שהיא משדרת ממש לא מושך אותי. ולא על הבן אדם כפי שהוא בחיים.
רציתם להביא כאן תמונות יפות של גברים? זה לא תמונות יפות.
נו, באמת !

ודי כבר עם שרירי הבטן האלה ! זה מה שעושה את התמונה לאטרקטיבית אתם חושבים?

<גילוי נאות: אהבת עולם אוהבת שרירים, אבל בגבול הטעם הטוב. מספיק שיהיה אפשר להרים אותה גבוה לשמיים, כמו בלונה פארק... :-)>
<ומי שמכיר אותה יודע, שזאת לא משימה קלה :-D>
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

לא הייתי נוגעת בו עם מוט קפיצה לגובה..
הגבירה, :-D
הגבירה_בחום*

חמור אביר בין השמשות

בד"כ, דווקא לתפקיד המודליסטים בשעורי רישום קלאסי, בוחרים בד"כ את הנשים והגברים ה"מעניינים" יותר לרישום. כלומר, אלה עם השיפולים והקימורים ונקודת החן והשיער הנופל קבוצות קבוצות ברישול. ואכן גופן של הנשים הוא בד"כ (רק בד"כ) הרבה יותר מרתק להתעמק בו (במלאכת הרישום אני מתכוונת)
<אמרה הגבירה שראתה עשרות שיפולים ובולבולים במהלך ימי הסטודנטיאליות שלה> (-:
אולי הם ממש ממש בני אדם מדליקים? אם חוש הומור משובח או דעות מעניינות או מקצוע, רחמנא ליצלן?!
אולי. ובמיוחד לגבי המקצוע, אין כאן עוררין. להיות מלאך זו אחת המשרות הנחשקות (-:
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

כלומר, המשך תהיה,
אני מבינה את זה.
הם מוצגים כנתחי בשר משובחים וישר כולנו נהיים סוחרים. קונים ומוכרים.
טבעי, מובן וקצת עצוב.
הגבירה_בחום*

חמור אביר בין השמשות

אני חושבת שלאנשים "יפים" מהסוג הזה, יש קצת בעיה. (לפחות עם אנשים כמוני).
כשפוגשים אדם כזה במציאות, יש לו אופי ואישיות שמוקרנת החוצה ואם הוא אדם מרתק, עם כריזמה ואפיל, זה קופץ החוצה.
מה שמביא אותי לבעיה השניה כאן ואולי הרצינית יותר והיא בעיית הבימוי. שמנצלת אולי עשירית ממה שאפשר להוציא מהדמויות האלה ומראה תמונה שטוחה ומאוד לא עסיסית (-:
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

טוב, מצאתי לכם סוג אחר של מלאכים:

http://farm4.static.flickr.com/3611/[po]3323199464 ce07e39467[/po].jpg
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

|Y| מסכימה.
וגם לפעמים, בגלל שהם נראים ככה, הם מחוייבים ליותר נחמדות, חוכמה, כריזמה וכו' משאר האנשים "הרגילים"...

ועוד גם, מסכימה שלצורכי רישום, ציור וצילום אומנותי באמת, מעניינים יותר האנשים "האמיתיים" אבל לצורכי עירור החשק..
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

טוב, גם לא הייתי רוצה לראות גבר עם בטן נשפכת.... :-P

הייתי רוצה משהו אסתטי, אבל לא רדוד.
אולי כמו בתמונה של היפנית הטורקיזית - שהיא מאוד מושכת את הלב, ולא רק בגלל שמדובר ביופי שטאנצי אלא יש לה יותר עומק והרבה הרמוניה בתמונה - משהו מהסוג הזה הייתי רוצה לראות גם בנוגע לתמונות גברים. אם יש. אני לא יודעת. או שהרמוניה כזאת הולכת רק עם תמונות של נשים???
הגבירה_בחום*

חמור אביר בין השמשות

משהו מהסוג הזה הייתי רוצה לראות גם בנוגע לתמונות גברים. אם יש. אני לא יודעת. או שהרמוניה כזאת הולכת רק עם תמונות של נשים???
זה בדיוק קשור לבימוי של התמונה.
לא חשוב אם זה ציור או צילום.
אני חושבת שבעבודת הצילום שלי (שזה המקצוע האחר שלי, הראשון כרונולוגית) זו המטלה הקשה ביותר, לביים נכון, לא פלקטי. שנסר יעבור באופן לא אילוסטרטיבי... זה קשה...
ובצילומים מעין אלה, גם לא מנסים לשבור את הפלקט..
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

אני אכן חושב שהבעייה העיקרית בצילומים האלה איננה הבחורים עצמם, אלא המסר שהתמונה מנסה להעביר, הבימוי, האיפור, כל מה שמולבש שם שהוא אכן פלאקטי, סינטטי ולא מושך...גם לא חמורים...

רגע של כנות :
לעתים קרובות אנחנו "לא נמשכים" לשריריים, או חטובים כי אנחנו עצמנו לא כאלה...ובין כה אין הרבה סיכוי שיתעניינו בנו..אז עדיף כבר ליצור טעם סביר , כזה שיש סיכוי גם לממש אותו...
זה כמו אמי החסכנית, שיירבו וייטיבו ימיה עליי האדמה...היא מאד חסכנית ולכן מה שהיא אוהבת זה אוכל פשוט...פשוט וכמובן לא יקר...היא באמת אוהבת קוטג' יותר מגבינות יותר מתוחכמות [ולא שקוטג' זה לא טעים..] אבל לפי דעתי היא פיתחה את הטעם הזה, כי טעם יותר מתוחכם הוא גם יותר יקר, אז לא ממש מחוכם לפתח אחד כזה...

מה נראה לכם?
קן_לציפור*

חמור אביר בין השמשות

כן ולא... אולי.
לפעמים זה נשמע כאילו שיש איזה סיכון כי אין הרבה סיכוי שיתעניינו בנו. הסיכון באכזבה וכאב הלב.

בכלל, לפחות אצלי, האדם העומד מולי (גבר או אישה), מהר מאד מתקלפים מהקליפות אם יש לו אופי ואישיות שמוקרנת החוצה ואם הוא אדם מרתק, עם כריזמה ואפיל, זה קופץ החוצה. ואז המשיכה היא לחלוטין לחלקים האלו, או לאינטגרציה בינהם.
לא עושה לי את זה, רק גוף (עם במאי או בלי במאי)

אבל במהלך השנים היו לי מ-דוגמן ועד צבי-צב-דובון. הכל מהכל, והחוט המקשר היה המשיכה לאותו חלק פנימי המוקרן דרך החיצוני.
הגבירה_בחום*

חמור אביר בין השמשות

לעתים קרובות אנחנו "לא נמשכים" לשריריים, או חטובים כי אנחנו עצמנו לא כאלה...ובין כה אין הרבה סיכוי שיתעניינו בנו..אז עדיף כבר ליצור טעם סביר , כזה שיש סיכוי גם לממש אותו...
מי לא חטוב?? (-;
אבל לפי דעתי היא פיתחה את הטעם הזה, כי טעם יותר מתוחכם הוא גם יותר יקר, אז לא ממש מחוכם לפתח אחד כזה...
אין לדעת...
לפעמים הפחד מלהיות מיוחד או שונה, מביא אנשים לעטות על עצמם מסכה של "יעני" פשטות. בתור מי שתמיד המשפחה והסביבה הקרובה הסתכלו עליה תמיד כעוף המוזר בחבורה, שמעתי לא אחת אנשים שטוענים שהם "אוהבים אוכל פשוט" וכל מה שהוא לא מהסופר וחורג מדרגת הנורמליות מצטייר בעיניהם כמשהו מוזר, חריג ומשוגע. לא משהו חלילה שהם רוצים להחשד בו (-:
קן לציפור - רציתי לצטט חלק מהתגובה שלך, אבל פשוט הבנתי שאני מסכימה עם כולה מילה במילה, ונראה לי קצת טרחני לצטט את כולה (-:
וגם אני מרגישה שתמיד המשיכה היא לחלוטין לחלקים האלו, או לאינטגרציה בינהם. במיוחד לאור העובדה שאני מכירה כמה אנשים כעורים ביותר כביכול עם צ'ארם וסקס אפיל שממגנטים אליהם נשים מכל כיוון. זה מחזה מדהים לצפות בו
קן_לציפור*

חמור אביר בין השמשות

לפעמים הפחד מלהיות מיוחד או שונה, מביא אנשים לעטות על עצמם מסכה של "יעני" פשטות.
גבירתי, כל כך מסכימה. עם כל מילה.
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

נראה לי שהתמונות של הבחורונים האלה משדרות שטחיות ורדידות. נראה לי שהנשים כאן שאמרו שהתמונות לא משכות אותן (ואני לא אמרתי, אז הנה אני אומרת) פשוט מחפשות טיפה עומק במבט, במראה, או משהו כזה. אני מניחה שגם חלק מהגברים שאני מכירה, ובהחלט לא כולם, יעדיף תמונות של נשים שמשדרות קצת יותר מ"אני קופסא ריקה ויפה, קולב".
רוקדת_לאור_ירח*

חמור אביר בין השמשות

הנה למשל הוא ממש לא בגבול הטעם ה"סביר" וה"רגיל", אבל בכל זאת מי שהוא בתמונה הזו מקרין כבר הרבה יותר וזה עוד בלי שהוא שם פיפס לכיוון המצלמה.
http://img2.timeinc.net/people/i/2007/s ... 8/[po]brad pitt[/po].jpg
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

אני רואה שאני בדעת מיעוט משוועת כאן בכל הנוגע לתמונות הנערים, אבל זה בסדר - אחד יכול להתלהב, השני יכול להרים גבה בתמיהה על ההתלהבות והשלישי בכלל לא נמצא כאן כי הוא מיהר לפינה כדי להקיא מרוב איכס. כאשר הדברים אמורים בכוסברה, בדרך כלל יש חלוקה ברורה לשני מחנות בלבד: אלה שממש אוהבים ואלה שממש לא. ביחס לשאר ירוקת, יש הרבה יותר פלורליזם... וטוב שכך, זה מאפשר מגוון ססגוני של ריחות, טעמים וצבעים. אני עצמי לא שרירן ולא בן שרירן, אמי לא היתה לוחמת שוורים וסבתי לא צעדה לאורך הטונדרה הסיבירית כשעל גבה גזעי עצים קפואים למכירה. ובכל זאת, מה לעשות, הפילוסוף בתמונה שהבאתי דווקא עושה לי את זה. כן, ברור שהפנימיות מקרינה משהו שמושך אותי או לא, ברור שהתמונה של יחזקאל היא רק פוזה, לא יותר מאריזה; אבל האריזה נאה בעיניי. לא הבאתי את התמונה של האדם שאיתו/איתה אני רוצה לחיות את חיי, לחלוק תובנות רוחניות ולצעוד שלוב זרוע בנתיבי החיים. דיברתי רק על האריזה. לא אהבתן? לא קרה כלום. הכל בסדר. לא מבין את האכזבה וקולות המחאה. כמה טוב שאפשר לא להסכים ועדיין לדבר. הרבה יותר מעניין מאשר הסכמה גורפת וחוסר שיחה, או חוסר שיחיה בשל חוסר הסכמה. בלי לסתור את כל זה, אני שוב מזכיר שהעובדה שהאריזה יפה לא אומרת דבר על התוכן. אז מה אם הוא שוכב לו שם בפוזה של ג'יגולו מלא שביעות רצון? פוזה היא רק פוזה - ולפעמים יש אנשים מסקרנים, יפים ומרתקים גם מאחורי פוזה. יפה הוא לא בהכרח טיפש - ואם כן, אז כמו שאמרתי קיבלתן תמונה של נביא, כי ידוע למי ניתנה הנבואה (:

אני לא רואה משהו מיוחד בגבר שתמונה שמעליי. אני כן יכול לזהות משהו יפה בתמונה הכוללת, בסיטואציה. אולי לנשים זה מדבר יותר, כי יש כאן משהו שמשדר אבא טוב? מישהו עם גישה לילדים? בחור שנמצא עם הראש בקרקע ורגליים באוויר? זה לא אמור להיות ההיפך, חוץ ממצבים מאד מסוימים שיש כאלה שלא רוצות שנדבר עליהן כאן בפרהסיה? המממ...

אהבת עולם, את התמונות הסרתי בעקבות פידבק בדף שלי, נאמר לי שהדף עולה מאד לאט בגלל התמונות ולכן הסרתי אותן - לצערי, יש לציין, כי מן הסתם הן מאד יפות רק בעיניי (אני מביא לכאן רק תמונות יפות בעיניי מן הסתם, ע"ע "יחזקאל). צמצום מימדי התמונה לא מצמצם את משקלה במאום, ולכן זה עדיין עשוי להכביד על הדף. אני אחקור עוד קצת את התמונות ואולי אחזיר אותן, כי הן באמת יפות במיוחד.
רוקדת_לאור_ירח*

חמור אביר בין השמשות

טוב, טוב, ידעתי שהתמונה הזו שלו תכה גלים בהקשר של האבהות(ועוד סוג האבהות) אך עם זאת הבאתי את זו רק בגלל שהוא באמת עושה לי את זה אבל לא מצאתי תמונה אחרת שלו שעשתה לי את זה. כנראה שצריך להמשיך לחפש.
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

לא ממש היכה גלים, יקירתי, רק אני הגבתי בינתיים, ומה שאמרתי לא היתה קביעה נחרצת אלא סימני שאלה בלי תשובה מוכנה מראש.
זה לא שונה ממה שכתבתי על התמונה שאני עצמי הבאתי, של השרירן שזכה לגינוי נשי מקיר לקיר; אם זה עושה לך את זה, מה הבעיה? למה את צריכה להמשיך לחפש? לא נראה לי שחייבים (אם זה אפשרי בכלל) להגיע לקונצזנוס גורף מקיר לקיר בנוגע למשהו.
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

הא, לא חוכמה לבוא עם בראד והילדים!
כאילו, בראד!!!!! כאילו, דאה, כאילו, "לפגוש את ג'ו בלאק", "סנאצ'", "תלמה ולואיז" בראד, כאילו, וגם עם הילדים!!! |L|

(כאילו, כולנו כבר הסתכלנו לו טוב טוב לעיניים וגם לבטן החשופה (שנראית נהדר) וגם שמענו שהוא ממש טוב עם הילדים כדי שנתרגש רק מלראות את הגב שלו)
(כלומר, זו תמונה שמתחברת אצלי כבר להיסטוריה ולדעה משחודת. אז זה לאו דוקא שהתמונה שלו מרגשת כמו שהוא מרגש, אם אתם מבינים..)
(כלומר, החוכמה היא למצוא תמונה של אחד בלי היסטוריה שגורמת לך להרגיש שהיית רוצה שתהיה לכם איזו היסטוריה משותפת..)
(כלומר, תודה בכל מקרה על בראד!!)
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

בהתחלה לא הבנתי איך בראד הגיע לכאן, ורק אחרי מבט נוסף מקרוב גיליתי שזה אכן בראד פיט, ושאני כנראה צריך משקפיים (:

בראד הוא גבר כל כך יפה שבא לבכות, ודווקא בגלל זה טוב לקבל הדגמה בזמן אמת למה שאמרתי מקודם ולמה שכתבה טוב ממני נחל לבן, על תמונה ללא דעות קדומות. מצוין!
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

על התמונה שאני עצמי הבאתי, של השרירן שזכה לגינוי נשי מקיר לקיר
מממחחחמממ, סליחה, אני דוקא קצת התרגשתי. ממחממ. בעיקר מהמבט והשפתיים. ואני נחל די נשי..
א
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

הא, יופי... אז אנחנו בדעת מיעוט, אבל ביחד (:
רוקדת_לאור_ירח*

חמור אביר בין השמשות

נו, אז אני אגיד רק (ולא אביא דוגמאות ברשותכם/ן) , בנוגע לדעות קדומות, שפעם, לפני כך וכך שנים, יצא לי להגיע להופעה של אחד, עלום שם, עברי לידר שטרם הוצאת הדיסק הראשון, והוא ממש עשה לי את זה. דווקא עכשיו אם אני מסתכלת בתמונות המלוקקות שלו ברשת, הן לא עושות לי דבר.
בראד הוא בראד, והתמונות המלוקקות שלו לא עושות לי את זה, ובכל זאת, יש שם משהו בו ש- והבאתי את התמונה הזו כי אחרות היו רק של פנים, גם אלה שכן עושות לי משהו ובכל זאת, גוף- לבוש או לא, עם ילדים או לא, מהגב או לא- הוא בכל זאת גוף.
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

רק כדי להבין (טוב, נו, גם כדי לשטוף קצת את העיניים) - זו תמונה מלוקקת/פלקט שטחי ורדוד בעינייך?

http://images.newcelebritypics.com/img/ ... b/[po]brad pitt shirtless[/po]-1258.jpg
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

מבויימת יפה עד לפרט האחרון, אך לא שטחי ולא רדוד...בעיני...
כמובן שאם היה תופס אותו איזה פאפרצי היה נראה לגמרי אחרת..
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

מה זאת אומרת אחרת?

מבוים או לא, וגם אם היה תופס אותו פאפרצי בדיוק כשבראד במקרה לא היה מחייך את חיוך מיליון הדולר, והחולצה היתה קצת פחות רטובה ושקופה, והשיער היה מתבדר חופשי ברוח ולא מעוצב עד קצוות השורשים, ולא היה שם גדוד שלם של עיצוב ואיפור וצילום ותאורה וסתם אסופה של מזילי ומזילות ריר שמחכים לחתימה, הוא עדיין היה גבר יפה ומושך עד כאב (:
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

או..סוף סוף..
נראה לי שהגבירות והעלמות יגירו גיר..התכוונתי ריר, למראה השמנמן הבייתי הזה...
רוקדת_לאור_ירח*

חמור אביר בין השמשות

בקשר לבראד, אז כן, התמונה הזו עושה לי את זה, למרות הליקוק המלוטש עד אימה ולא בגללו.
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

אוקיי, תודה על התשובה הכנה.
הסרתי את התמונה של ה"שמנמן", שלא היה אלא עיוות פוטושופ היתולי ותפס יותר מדי מקום על המסך, תרתי משמע (:
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

התמונה של בראד הרבה יותר עושה לי את זה מהתמונה של הדוגמן הראשון.
וזאת למרות שממש אין לי משהו מיוחד לבראד פיט.
בכל זאת, בתמונה הזו יש משהו משדר בנוסף ליופי חיצוני גם איזו חמימות - שזה משהו שמאוד חשוב בשבילי לצורכי אטרקטיביות - לעומת התמונה של הדוגמן ההוא שנראה קריר כמו דג מת.

ומצטערת, באמת, אבל אני כמעט בטוחה מאה אחוז שלא הייתי מצליחה למצוא שום נושא משותף לשיחה עם הדוגמן ההוא, ושהייתי מוצאת אותו די ראש בלוק. אולי לא טיפש במובן של מבחני איי.קיו אבל כן חשיבה סטנדרטית, קונפורמיסטית ושטחית.
תסקלו אותי באבנים. אבל אני מוכנה להמר על זה.
(וזה לא בגלל שהוא דוגמן. אלא בגלל מה שאני קולטת מתווי הפנים ומההבעה שלו באופן ספציפי).

אז כמה שה'קופסא' חשובה, והיא חשובה ! - אם אין איזשהו שדר פנימי - אין לי גם מה לעשות עם הקופסא.

ודוגמא להשפעה של הבפנים על אטרקטיביות הקופסא:
באח הגדול בהתחלה כשהייתי מסתכלת על אמיר פיי גוטמן, הייתי חושבת שהוא יפה בצורה בלתי נסבלת כמעט. אחד היפים שראיתי.
בהמשך, כשהתחילו לצאת ממנו כל מיני דברים מגעילים - פתאום התחלתי להרגיש ממש בחילה לראות את הפרצוף שלו. הוא פשוט נראה לי עכשיו מכוער. אבל באמת ! אני לא מסוגלת להסתכל עליו.
קרה שינוי של 180 מעלות - כאשר החיצוניות היא עדיין אותה חיצוניות, אבל נחשפתי למשהו פנימי אחר.
(כמובן, שיכול להיות שאני טועה בשיפוט שלי. ואולי אם הייתי מכירה אותו יותר לעומק אז הייתי לומדת לאהוב אותו מחדש. אבל ממה שאני הספקתי לראות עד עכשיו - זו ההתרשמות שלי).

ואם אתם באמת רוצים לדעת מי עושה לי את זה, ממש עושה לי את זה - אסי כהן.
גם יפה, גם מתוק, גם מוכשר וגם צנוע. לבלוע אותו !
http://albums.timg.co.il/ForumsGallery/medium/[po]1147 2310200474539[/po].jpg

(רק חבל שלא מצאתי תמונה יותר מוצלחת :-P. חבל, היא עושה לו עוול. אז אם יש למישו....)
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

כנראה שנישאר חלוקים לגבי הדוגמן הראשון; אני חושב שאת פשוט היית עשויה להפסיד בהימור, ובאותה מידה כמובן גם לזכות. אבל להיות מוכנה להיסקל באבנים? השיים ירחיים... גם אם יתברר שטעית והבחור חכם כמו שלמה המלך וחרוץ כמו שלומק'ה הסנדלר, לכל היותר אהיה מוכן לזרוק עלייך פרחים.

לעומת זאת, לגבי אסי כהן נראה לי שאנחנו תמימי דעים (פרט לצניעותו, לגביה איני יודע דבר. מסכים לגבי כל השלושה האחרים).
לא ממש צפיתי בתוכנית, אבל מהחצי כלום שראיתי - מסכים איתך גם לגבי אמיר פ"ג (הן בלפני והן באחרי).

תמונה
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

בוקר טוב לדף שלא נח ולא נם ובוקר טוב ליושביו הברוכים. @}

(מממ...אסי מותק ממש אבל..לא, לא עושה לי את זה..לפחות לא בתור תמונה...)

חשבתי בלילה על אתר מלא נשים בכלל לא מלוקקות, פלקטיות ושטוחות. נהפוך הוא! וגם הן! והצילומים מוציאים מהם הרבה משחק ורגש! (טוב, פחות רגש..אבל הרבה fun ! )
מפאת הילדים המשוטטים כאן חופשי ומפאת היותו של האתר המדובר מלא naked gilrs, (וגם כי אני עוד לא שולטת באומנות העלאת תמונות באוב.. ) אני אתן פה רק רמזים והנחיות איך להגיע. והמלצה חמה מאד. מאד.

לאתר קוראים "אלות היפיות" באנגלית. אז לכו לגוגל ותחפשו. אם תנחשו את השם נכון, זה יהיה האתר הראשון שיעלה ברשימה. בהצלחה!
(יופי נחל. עכשיו באמת אף ילד, מתחת לגיל 6, לא ימצא את האתר.)
(נו, אז אם כבר עירום ואהבה, אז לפחות ככה..אני אומרת..)
הגבירה_בחום*

חמור אביר בין השמשות

(יופי נחל. עכשיו באמת אף ילד, מתחת לגיל 6, לא ימצא את האתר.)
חחח... (-:
שקלת להצטרף לחבורת חסמבה?
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

בוקר טוב לא סתם נחל אכזב אלא נחל איתן
לאחר שיטוטים אינסופיים במרחבי הרשת והתקלויות מאיימות עם כמה ילדים בני 5 וחצי שארבו שם בכל פינה ורק ציפו לרגע שבו אקליק על אתר האלילות כדי שיוכלו לפרוץ פנימה בשעטה ולהתנפל על החזות החשופים ושיער הערווה השופע, לאחר תלאות ומכשולים אינסופיים ואחרי שהשלכתי כמה עוללים ישר ללוע הדרקון סעדיה שהמתין עם לוע פעור בבריכת הקיטור המצחינה, לאחר תרגיל עיקוף והטעייה בנוסח דרכי השומרון אל לב התנחלויות השם, ועוד כהנה וכהנה מכשולים שכדי לתארם יש להזמין אתת רולינג לכתוב ספר חדש בן 700 עמודים..הצלחתי למצוא את אתר האלילות...ששש...הילדים יתעוררו...ואכן...כל אלילה - אלילה...
באמת מושכות ומדליקות, אחת אחת....אהבתי את השד--יים הלא מסולקנים, את הגופים הלא משוחים בתכשירי צבע דמוי שזפון, את שיער השחי השופע..בקיצור כל אחת - מלכה... רק את שיער המבושיים הייתי מגלח, חלקית..מממממ..זה הרבה יותר מדליק לטעמי...אבל ללא ספק טעם אישי...
נו, עכשיו מצאי אתר של אלילים היפיים....
ובלי להעיר את הילדים בבקשה...
תודה לך
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

הצלחתי למצוא את אתר האלילות...
נו, תנו את הכתובת של האתר תכף ומיד ! מה אתם מעצבנים?
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

וואו, סוף סוף אתר כמו שצריך !!!
תודה נחל, תודה חמור !

(ואם כבר ילדינו התמימים משוטטים ברשת, ומגיעים לכל מיני כוכים טחובים בכוחות עצמם - עדיף שיגיעו לשם לשֵם איזון, לא?)
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

אוחח, שעות ארוכות חיפשתי ולא מצאתי...אני שולחת מכאן קריאה נרגשת: "הבו לנו אלים היפיים! לשמח לבבותינו, להזקיף קומתנו ולתפארת מדינתנו.

לאחר תלאות ומכשולים אינסופיים
וזו הסיבה שבגלל לעולם לא אצליח אפילו לעבור את הגיבושון הראשון לחסמבה. מחסור חמור בכוח רצון, התמדה ונחישות.
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

אהבתי את זה שרואים שם גופים מכל מיני סוגים, עם כל מיני סוגי ציצים, ועם שערות בכל מקום אפשרי :-).
אהבתי שרואים שם גם בחורות מלאות - אם כי לא מספיק לטעמי. (התעניינתי בתור נציגת המלאות :-P).

אבל אחד הדברים שאהבתי שם במיוחד, זה שרוב הבחורות מחייכות שם.
כשמשווים לתמונות דוגמנות רגילות - זה מאוד בולט. לרוב נראה בחברה שלנו שחושבים שכדי להיות סקסי אסור לחייך. תמונות דוגמנות ברוב המקרים משדרות קור וריחוק.
ואצל אלו באתר הזה - חיוך, חמימות, שובבות, שמחת חיים. ונראה שהן מחייכות באמת - לא רק למצלמה.

ובכל זאת...
  • איך זה שכולן שם רק יפות? (כן, יש יפות יותר או פחות, אבל ממש לא-יפות נראה לי שאין שם. האם זה רק כי המצלמה עושה שם חסד עם כולם, או שהמקום הזה הוא פשוט מקבץ של נאות-עד-יפהפיות?)
  • ולמה זה כולן שם רק צעירות?
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

ועכשיו רק תביאו לי אתר 'פורנו' כזה !
יענו, עשיית אהבה ומשגלים ברוח היפית, אוהבת גוף, עינוגית, עמוקה ושובבית !

ממממ, בטוח שזה יהיה טעים.....

למי יש?
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

איך זה שכולן שם רק יפות?
לא מצאתי את כולן יפות. בעיניי הן חייכניות, אסטתיות, נחמדות ובעיקר, רגילות.
כשראיתי את האתר הזה היה נחמד לחשוב שזה מקום ש(בתיאוריה, כן?, רק להמחיש הרגשה) אני יכולה למצוא בו את מקומי ולהשתלב. (אולי יושבת ומהרהרת עמוקות על ענפי עץ.. ;-) )
נחל_לבן*

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי נחל_לבן* »

אבל זה אתר פורנו!
(תאמינו או לא, קראתי את כל מה שכתוב בין התמונות..) מה שאנחנו רואים זה רק הטיזרים לתיירים. אם תירשמי, תקבלי את כל החבילה!
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

באמת מעניין מי החליט ולמה שכדי להראות סקסי, במיוחד לגבי גברים, צריך לעשות פרצוף רציני ועאלק קשוח....מה, חיוך זה סימן לחולשה כביכול?
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

בן השמשות, בעניין התמונות שהורדת.
אם אין דרך לעשות שזה לא יכביד על הדף, אולי יכולת לפחות להשאיר את הקישורים לתמונות?

אני חושבת שתמונות שממש מוסיפות לדף - אפשר להשאיר כמות שהן, וכאלו שסתם מעניינות אפשר להשאיר כקישור.
(בכל אופן, בעניין הדוגמנים לעיל - אלו למשל תמונות שלא הייתי מתנגדת שיופיעו רק כקישור. ;-))
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

אה, ותודה על ה-אסי כהן. איזה מותק הוא, בחיי !

דרך אגב, זה מעניין.
שמתי לב שבאופן כללי אין יותר מדי גברים שממש עושים לי את זה - לא בחיי היומיום ולא במפורסמים.
מהמוּכרים, אני יכולה לחשוב על ברוס וויליס.
והנה, פה יש לי את אסי כהן.
גם מריאנו אידלמן ממש מושך בעיניי. אבל מבחינת שילוב חיצוניות-פנימיות אסי מדבר אליי הרבה יותר.

כרגע לא עולים לי עוד שמות.
אפילו גברים שנראים טוב או שנחשבים למושכים - לרוב לא עושים לי את זה.

בכל זאת, אני מוכנה לתת להם צ'אנס ;-).
כשאני פוגשת מישהו - אז אם הוא גם נעים לי במראה וגם הפנימיות מדברת אליי - אני מתחילה להימשך אליו.
אני כן יכולה לראות מישהו ולחשוב שיש שם משהו שכדאי לבדוק, אבל אין לי יותר מדי כאלה שאני ממש נמשכת אליהם רק מראִייה.
(ולא, אני לא חושבת שזה בגלל שאין לי שרירי בטן... :-))
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

נראה לי שאין ברירה, אלא מדי פעם להפטר מהתמונות הישנות, לפחות מחלקן...כדי לא להכביד על הדף ועל העיניים...
אני שלחתי את המלאכים המאפנים שהעליתי חזרה לאמאמא שלהם...
אם ייטב הדבר בעיניכם, נשאיר לכל איש ואישה את התפקיד של הסרת תמונות לא רצויות שהעלה לכאן במו אצבעותיו...
ומי שמעוניין שתמונה כלשהי לא תימחק מוזמן להעלות בקשה...אין ספק שהיפנית הטורקיזית מהוללת בפי כל..אחת כזאת למשל כדאי להשאיר...
דמוקרטיה זאת שיטה לא קלה, אבל ננסה...

אורה ושמחה לכל היהודים
וגם לערלים
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

בוקר טוב נפשות יקרות (:

אישית, אתר האלילות הטבעיות לא ממש הפיל אותי מהכסא. אין לי שום דבר נגד טבעיות, פשטות ואותנטיות, נהפוך הוא. אבל מרפרוף קל, רוב יעלות החן שם הן חינניות ולא יותר מזה. חיוכים בדרך כלל מצליחים להמיס אותי, אבל מכאן ועד לעשות לי את זה בגדול ולהרשים אותי בשיער ערווה שופע וטבעי - נו, שויין. לדעתי מרביתן לא יפות, וגם לא מכוערות. סתם חביבות. אין ספק שטעם וריח הם באמת דברים שקשה, אם לא מיותר, להתווכח עליהם. נראה שבראד הוא אחד מאותם מעטים שיש עליהם הסכמה כמעט מלאה. כל היתר, שהם הרוב המוחלט, קולע לטעמם של אחרים, נמצא מחוץ לתחום של אחרים אחרים וממוקם איפשהו בתווך של השאר.

ברוס וויליס, אגב, הוא בעיניי לא גבר יפה אבל כן יש לו סקס אפיל בכמויות עתק, לדעתי. יכול להיות שזה השילוב של חיוך ומבט עיניים מיוחדים, ששניהם ממיסים אותי קשות כמו שכבר ציינתי לא פעם. ואולי זה משהו אחר או נוסף.

אני מחדש את הנסיון לשים כאן תמונות, נקווה שזה לא יעמיס על הדף ועל קוראיו וכותביו הנמרצים (:

תמונה

אם תגגלו Karl Bang, תמצאו מבול תמונות של יפהפיות אקזוטיות שהנ"ל מתמחה בהן.
יום מעולה לכולנו.
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

אני שלחתי את המלאכים המאפנים שהעליתי חזרה לאמאמא שלהם
להבא, שלח אותם אליי, בבקשה...
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

ומי זה בדיוק ברוס וויליס?...לטובת הכפריים שבינינו..
כבר צפינו בחמדותיו?
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

יכול להיות שהתכוונתן לדבר כזה:
http://www.nakedathletes.net

בכל מקרה, בעיניי זה דומה לאתר ה"אלילות ההיפיות": זה יפה שזה טבעי, אבל זה לא בהכרח יפה או מעניין מעבר לטבעיות.
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

ברוס וויליס:

תמונה

ולטובת אלו שצריכות גוף (;

http://www.gemzies.com/upload/[po]page thumb[/po]/younger-bruce-willis-posing.jpg
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

נראה לי שאין ברירה, אלא מדי פעם להפטר מהתמונות הישנות, לפחות מחלקן...כדי לא להכביד על הדף ועל העיניים...

טוב, אבל אני כבר אמרתי שאפשר לפחות להשאיר קישור.
אז למה סתם למחוק ולהעלים את כל העקבות?
אם מישהו מתעניין - ימצא את זה בקישור. וחוצמזה, אחר כך לא מבינים על מה היה הדיון... :-P
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

וואי, רק עכשיו ראיתי את הברוס וויליס. תודה !

(ומעניין שזה לא עובר לו עם הגיל....)
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

(ומעניין שזה לא עובר לו עם הגיל....)

יש כאלה שממש יש להם את זה, ושזה באמת לא עובר עם הגיל...
ברוס הוא בהחלט אחד מהם (:
אהבת_עולם*

חמור אביר בין השמשות

_יכול להיות שהתכוונתן לדבר כזה:
http://www.nakedathletes.net_
בכל מקרה, בעיניי זה דומה לאתר ה"אלילות ההיפיות": זה יפה שזה טבעי, אבל זה לא בהכרח יפה או מעניין מעבר לטבעיות.

טוב, לא זה עשה לי את זה, וגם לא תמונות דוגמנות סטנדרטיות של גברים.
אני נאלצת להגיע למסקנה שכנראה שבנים הם פשוט לא כלכך מעניינים.... :-P

לעומת זאת, ההיפיות בהחלט נראות גם יפות וגם סקסיות.
ולא, זה לא מעורר אותי מינית להסתכל בהן - בדיוק כמו שתמונות של דוגמניות פורנו רגילות לא יעניינו אותי מינית.

אני צריכה לראות אקט כדי שזה יעורר אותי מינית. (או את כל הבזזזז הזה שקורה עוד לפני שממש עושים משהו, כשרואים סצינה אמינה של התקרבות אירוטית/מינית בין גבר לאישה....)
אני פשוט משערת שההיפיות עושות את זה יותר מעניין ויותר מגרה מסתם אקטים משעממים באתרי פורנו.
קיזי_הילדה_הצוענייה*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2007, 18:33

חמור אביר בין השמשות

שליחה על ידי קיזי_הילדה_הצוענייה* »

מותר להשתתף?
אידיאל היופי שלי הוא בוב גלדוף (זה ששיחק ב"חומה" של פינק פלויד). מה דעתכם עליו? בעיני יש בו משהו כובש, יופי שהוא מעבר לפיזי. לא יודעת מה יש בו שכל כך מרגש אותי: )

לא מצאתי תמונות טובות במיוחד, אבל אתם בטח מכירים את "החומה", לא...?

http://www.urbanimage.tv/watermarked/[po]fl 0491[/po].jpg

תמונה
קיזי_הילדה_הצוענייה*

חמור אביר בין השמשות

אוי, חשבתי שזה קישור ושזה לא יופיע פה... טוב, אפשר להשאיר עד שתראו ואח"כ להוריד...
חמור_אביר*

חמור אביר בין השמשות

אין צורך לבקש רשות כדי להשתתף כאן...
זה מזמן הפסיק להיות פינה פרטית...יותר כמו איזה גן ציבורי או בית קפה וכל מי שבא לו מוזמן לעלות על הבימה ולהשמיע דברו..ואם ייצורפו תמונות, כמעשה קיזי, מה טוב...
בן_השמשות*

חמור אביר בין השמשות

ילדה צוענייה יקרה, ברוכה הבאה וברוכה עוד יותר המשתתפת (:
קישורים ישירים לתמונה מביאים להופעת התמונה עצמה כאן באתר.

ולגבי בובי.... בעיניי הוא לא אידיאל יופי וגם לא ממש יפה, אבל זה רק אני. עם זאת, זה מרגש בעיניי שהוא מרגש אותך כל כך (: יש איזשהו משהו עוצמתי וכובש בעצם העובדה שמישהו כל כך עושה לנו את זה. אינ מרגיש שזה קצת קשור לטנטרה, התחושה הזאת, ואולי נערות הטנטרה שלנו ירצו להרחיב על כך את הדיבור...
קיזי_הילדה_הצוענייה*

חמור אביר בין השמשות

תודה על הברכות: )

באמת נראה לי שבבובי יקירי יש משהו שרק אני רואה... (כלומר אני והבימבו הבלונדינית מהסרט: ))
שליחת תגובה

חזור אל “דפי נבירה עצמית-קהילתית”