סימנים ראשונים להריון

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני וחברה שלי שכבנו כמה פעמים ולא השתמשתי בקונדום ... וגמרתי בחוץ והיא אחרי זה קבלה מחזור בצבע חום זה סימן להריון?
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

אני וחבר שלי שכבנו לפני כמה סמן טלא כזה עשינו סקס.. רק הוא ניסה לדחוף לי את האההממ שלו... אלי.. אבל הוא הצליח ממש ממש בטיפה.. הוא הצליח להכניס.. ולא שמתי לב אם גמר או לא וקיבלתי מחזור ממש מוקדם מהרגיל..זה מעיד על משהו?
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

היי לכולם,
לפני כחצי שנה בערך כחודש לפני החתונה נכנסתי להריון מפה לשם, לקראת החתונה וממש יום למחרת החינה התברר שהריון לא תקין וצריך לעשות גרידה עברנו את השבת הגיע יום ראשון קבענו גרידה לשני בערב.בשני בבוקר עברתי הפלה טבעית בבית ולאחר מכן הרופא הפנה לגרידה בבית חולים. עשינו הכל עבר בשלום. עברה החתונה חיכינו עד שהמחזור הראשון לאחר הגרידה יגיע הוא הגיע כארבעה שבועות לאחר הגרידה שמרנו נידה קיימנו יחסים ומאז החמזור סדיר להפליא מגיעי בדיוק כל 30 יום ( מה שלפני ממש לא היה והוא היה מאחר וממש לא סדיר אף פעם לא היה סדיר ככה). בדקתי את ימי הביוץ עפ"י מחשבון ביוץ אינטרנטי עשינו מה שצריך בימי הביוץ ובימיםלפני ואחרי וכרגע עברו 4 חודשים מאז הגרידה ולא הצלחנו להיקלט להריון החשש שלי שכנראה הביוץ השתנה או משהו כזה ואולי הוא ממש אחרי המחזור ולא אחרי 7 ימים נקיים ... מה שקרה החודש לא שמרנו נידה ויומיים אחרי שנגמר המחזור קיימנו יחסים ( שכחתי לצאת שהמחזור האחרון קיבלתי ב17 לחודש והיה איחור של 3 ימים והייתי בטוחה שזה זה ואז קיבלתי). עברו היום שבועיים מאז המחזור יש לי תחושות מוזרות של עייפות, אדישות, קצת כאבי בטן תחתונה בקטנה כאבי גב תחתון אני מתוסכלת כבר כי לפני המחזור הקודם זה היה ממש חזק כל הכאבים החזה הבטן הגב העייפות והכל ביחד ואז הוא הגיע... בניתיים מחכה עד לתאירך קבלת המחזור הבא מתפללת שלא יגיע ותהיה לי בושרה משמחת עוד החודש ... האם קרה לכן משהו דומה<? מה לעשות? בדיקה ביתית? לחכות?
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

היי אני עוד מעט בת 16 לפני כמה שבועות אני קיימתי יחסי מין בפעם הראשונה ולא מוגנים הקיום התרחש ללא רצון ועם כאב. אני חוששת שאני נכנסתי להריון אני חשה בסימני הריון: כגון צרבת והרגשתי עלייה בטמפרטורת הגוף. יום לפני דימום וחשבתי שזה ווסת ואני מרגישה בהתנפחות הבטן... אני לא יודעת מה לעשות. אשמח לעזרה
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

הי אני בת 24 ויש לי ילדה בת 4 ועברתי הפלה לפני חצי שנה ויש לי שחלה פוליציסטית והמחזור שלי לא מסודר בישביל לקבל מחזור אני צריכה פעם בחודש לקחת כדורים בשם פרוברה והמחזור אצלי כבר חודשיים בצבע ממש ככה שחור אפילו ולא הרבה יוצא האם יש מצב אני בהריון בכלל ואני סתם שותה תכדורים כי לפני חודש הייתי אצל רופה והוא לא ראה שום סימן להריון???
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

הי אני בת 24 ויש לי ילדה בת 4 ועברתי הפלה לפני חצי שנה גרידה

ויש לי שחלה פוליציסטית והמחזור שלי לא מסודר בישביל לקבל מחזור אני צריכה פעם בחודש לקחת כדורים בשם פרוברה והמחזור אצלי כבר חודשיים בצבע ממש ככה שחור אפילו ולא הרבה יוצא האם יש מצב אני בהריון בכלל ואני סתם שותה תכדורים כי לפני חודש הייתי אצל רופה והוא לא ראה שום סימן להריון???
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

הי אני בת 24 ויש לי ילדה בת 4 ועברתי הפלה לפני חצי שנה גרידה
ויש לי שחלה פוליציסטית והמחזור שלי לא מסודר בישביל לקבל מחזור אני צריכה פעם בחודש לקחת כדורים בשם פרוברה והמחזור אצלי כבר חודשיים בצבע ממש ככה שחור אפילו ולא הרבה יוצא האם יש מצב אני בהריון בכלל ואני סתם שותה תכדורים כי לפני חודש הייתי אצל רופה והוא לא ראה שום סימן להריון???
אמא_פורחת*
הצטרפות: 21 יולי 2016, 17:40

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אמא_פורחת* »

היי יקרות,אז יש לי כמה שאלות.
  1. אני מניקה את בני בן ה1 וחצי (שנולד בקיסרי),קיבלתי מחזור שלושה חודשים לאחר הלידה והוא היה סדיר עד היום.
בימים האחרונים אני מריגשה מאוד מוזר,המחזור עדיין לא איחר אך ישלי רגישות לריחות שהולכת וחוזרת בצורה מוזרה,רצה פחות או יותר הרבה לשירותים,רעבה במיוחד לג'אנק פוד,עייפה מאוד במיוחד ביומיים האחרונים.
והיום גם נוספו כאבים מוזרים בבטן התחתונה כשתכלס המחזור צריך להגיע רק בעוד שבוע וחצי.
ואני ובעלי לא משתמשים באמצעי מניעה למעט שהוא גומר בחוץ(סליחה על האינפורמציה חח)
ובנוסף המצב רוח שלי משתנה כל שנייה.
אז השאלה שלי האם זה יכול להיות הריון?ואם הרגישות בבטן התחתונה נורמלית?
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

בת 19 ומאחר לי ב12 ימים יש לי בחילות כבר מלא זמן כאבי בטן קלים עייפות ורצון לאכול שטויות (אני בדרך כלל אוכלת מאוד בריא ואני מאוד פעילה ולא ישנונית כל הזמן) זה כבר קרה לי בעבר שאיחר לי ב13 ימים אבל לא היה לי את כל הדברים הנילווים יכול להיות שזה אכן הריון?
שליחת תגובה

חזור אל “הריון - כללי”