המלצות לטיפול זוגי או משפחתי

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

המלצות על מטפל/ת זוגי בירושלים? כבר היינו אצל אחת והיה סביר אבל צריכים סיוע הרבה יותר משמעותי ועמוק
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

איתן יעקובוס.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

שלום. מחפשת המלצה על פסיכולוגית מאיזור ירושלים, עדיף מבשרת ציון, שעובדת דרך קופת חולים כללית. מישהו מכיר? תודה רבה !!!!
פלוני_אלמונית*

ישנה בצפון פסיכולוגית קלינית מעולה שהיא גם מטפלת בזוגות.
עמוקה, חכמה, קולטת מהר ומדויק ומצליחה לגייס ברגישות רבה את שני בני הזוג לתוך התהליך המורכב הזה...
ממליצה עליה בחום!
שמה אילה פרינס (0525496914)
היא מטפלת בישוב בגליל התחתון ששמו בית רימון, ונראה לי שגם מטפלת בקריות (צריך לבדוק זאת מולה)
פלוני_אלמונית*

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולם, מחפשת מטפלת פרטנית וזוגית עדיף עם ניסיון בגישור לחברים שנשואים רק כמה חודשים. ניסו טיפול זוגי עוד לפני הנישואים שלא היה מוצלח. תודה.
אשר_מרשלצ*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2017, 05:37

שליחה על ידי אשר_מרשלצ* »

לפני חצי שנה התייעצתי עם עו״ד מומחה לגירושין כי רציתי להיות או מוכן למתקפה או הראשון שיעשה את הצעד. הבנתי שבדירוגים יש חשיבות ל״מכה הראשונה״ קוראים לזה מירוץ סמכויות...קיבלתי את כל היעוץ הדרוש ואפילו שיתפתי את הורי שזה מה שהולך להיות. בסוף הפגישה החשובה עם העו״ד היא אמרה לי כאילו באגביות, שלפני -
אנסה עוד טקטיקה אחת ואפנה לטיפול זוגי....האמת,שכבר ניסינו גם את זה. היינו בעבר פעמיים וזה רק החריף את המצבים בנינו. אבל האמת שפחדתי כל כך מהחיים אחרי הגירושין שאמרתי לעצמי שאחרי 17 שנה של סבל אני חייב לעצמי את הצאנס האחרון. .. אשתי לא התלהבה. גילתה לי שהיא הולכת לטיפול אישי ולא רוצה לוותר. הסכימה לבוא לפגישה כדי להתרשם בתנאי שאסכים שהיא ממשיכה עם המטפלת שלה.
ומאז התהפכו החיים ובסוכות אנחנו נוסעים כירח דבש. למדנו להכיר, פעם ראשונה בחיים שאנחנו ממש חברים ונהנים להיות ביחד. למדנו לריב בלי להרוג. למדנו על עצמנו כל מינידברים ובעיקר למדנו שלא זורקים והולכים.
תו
אשר_מרשלצ*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2017, 05:37

שליחה על ידי אשר_מרשלצ* »

שכחתי לציין שהמטפלת הזאת היא ד״ר נורית לוי, ואני רוצה לחזק את ההמלצות עליה שנמצאות כאן באתר. הנסיעות מרשצל״צ לגבעת שמואל הפכו להיות הבילוי השבועי שלנו ( יותר יקר מסרט) אבל שווה. ממש שווה. בלעדיה היינו כבר גרושים. אגב, אשתי נפרדה לפני חדשיים מהמטפלת שלה ואנחנו עכשיו בטיפול זוגי והיא גם מתייחסת לילדים ולקשיים שלנו אתם. מצאנו בהחלט את העזרה שהיינו צריכים.
יוסי_אוד*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2003, 15:37

שליחה על ידי יוסי_אוד* »

אני ממליץ על רלי אוד יועצת ביוגרפית ליחידים לזוגות, מנחה סדנאות, מרצה ומלמדת בהכשרות ברחבי הארץ.
מהו הייעוץ הביוגרפי מתוך האתר Antro
רלי גרה בגבעת יערים
טלפון-
0508565672

הביוגרפיה עוסקת בהתפתחות האדם ומתארת (על ידי החוקים הביוגרפים) את המסע האנושי מלידה עד מוות, את התפתחותו הגופנית, הנפשית והרוחנית של האדם ואת הצמתים החשובים בחייו. החוקים הביוגרפים מאירים את המסתורין של ההתפתחות ונותנים לאדם כלים להכיר ולהבין את השלב בו האדם מעוצב על ידי הסביבה שגדל בה וכן להבין את ההתפתחות של הכוח הרוחני בתוכו המאפשר, משלב מסוים, לעצב את גורלו מתוך האקטיביות שלו. הידע שעומד מאחורי הביוגרפיה הוא הידע האנתרופוסופי הרחב על מהות האדם וחוקי ההתפתחות שלו, חוקיות הקרמה והגורל.
כאשר אדם עושה תהליך של עבודה ביוגרפית ומתבונן בחייו באופן שיטתי, עשוי להתגלות לעיניו ה"חוט המקשר" העובר דרך התקופות השונות, דרך העליות והמורדות שבחייו ומעניק להן משמעות. בתהליך הזה מוצעים כלים מודרניים של התפתחות עצמית בעזרתם האדם יכול לבנות יחסים חדשים בינו לבין חבריו ובינו לבין עצמו.
התהליך הייעוצי מבוסס על סדרת מפגשים של יועץ ומיועץ. הייעוץ מתמודד עם מגוון המצוקות שמציב היום יום בפני האדם, כולל זוגיות, יחסים, עבודה, קושי נפשי,שאלות חברתיות ושאלות דרך רוחנית.
רונן_וארנה*
הצטרפות: 15 פברואר 2018, 14:06

שליחה על ידי רונן_וארנה* »

אשתי, אהובתי, חברתי הטובה ביותר בעולם ביקשה שדווקא אני אכתוב ובעידן החדש שבו אנחנו נמצאים עכשיו - אני שמח למלא את בקשתה, מה עוד שמתאים לי דווקא לכתוב כאן המלצה...סך הכל - מגיע למי שמחפש לדעת שהדבר הזה עובד... טיפול אני מתכוון. היינו על הקצה ובעצם כבר ויתרתי. כשגיליתי שארנה התייעצה עם עו"ד הבנתי שגם היא מרגישה כמוני שאין כבר מה לעשות. נגמר ל לנו אחד מהשני ורק השגרה והחובה החזיק אותנו ביחד. קשה לקרוא לזה ביחד. התכתבנו, הסתמסנו, תקתקנו והעברנו ימים כל אחד בענייניו. בקשוי התראינו ושבתות היו סיוט אחד גדול שניסינו למלא כדי לא להפגש ולהשארת ביחד. בקיצור, כל אחד לחוד הגיע למסקנה שצריך לפרק את החבילה , אבל פחדנו... ולמזלנו חברים טובים שהיו פעם במצב דומה "הריחו" והבינו , והתלבשו עלינו. ראו בזה פרוייקט. הם דיברו ודיברו ודיברו ושכנעו אותנו ללכת לטיפול שמו לנו ביד מספר טלפון של נורית לוי (זו מגבעת שמואל, לא לטעות) והשביעו אותנו שננסה. מרוב פחד הסכמנו לנסות.
ספוילר: הצילה את חיינו והצילה את המשפחה והזוגיות שלנו. בתוך זמן לא ארוך התחלנו להרגיש שיש כיוון ויש תקוה ושווה להשקיע. הזכירו אותה כאן לפנינו - אנחנו חותמים על כל ההמלצות. אנחנו אסירי תודה לחברים שזיהו את מצבנו ולא וויתרו לנו. הם יודעים. בשביל זה יש חברים.
רוצה*
הצטרפות: 26 מאי 2007, 21:24

שליחה על ידי רוצה* »

שלום
האם אפשר בבקשה לכתוב את מספר הטלפון של דר נורית לוי?
המון המון תודה!
מורן*
הצטרפות: 04 דצמבר 2003, 11:32

שליחה על ידי מורן* »

לפני כמה חודשים אני ובעלי היינו על סף פירוק המשפחה. חיפשתי מטפלת זוגית והמלצות ולא ידעתי לאן לפנות.
עכשיו אחרי הטיפול, כשהריבים פסקו והצחוק חזר לביתנו אני רוצה להמליץ על המטפלת שלנו בכל המקומות בהם אני חיפשתי עזרה.
פנינה פרנקל - מטפלת משפחתית.
על פנינה שמענו מחברים במקרה (לא כל אחד משתף ששהוא הולך לטיפול זוגי).
אני כל כך שמחה שבחרנו בה והלכנו אליה. היא חוללה פלאים בזוגיות שלנו תוך זמן קצר. היא הייתה קשובה מאוד, איתרה את שורש הבעיה בקלות, נתנה לנו עצות והארות שגרמו לשינוי מהיר (שנינו באנו פתוחים מוכנים לשינוי) ועודדה ונתנה לנו כח כשהיינו צריכים.
מאחלת לכולכם זוגיות ומשפחתיות בריאה, חזקה, אוהבת, קשובה, מכילה ומלאה בצחוק ושמחה.

www.pninafrenkel.co.il
מורן*
הצטרפות: 04 דצמבר 2003, 11:32

שליחה על ידי מורן* »

עוד כמה פרטים חשובים ששכחתי לציין למעלה:
מקבלת בירושלים, בבית הדפוס ובקטמון.
הטיפול היה לנו מעט יקר בסביבות 320 שקל לפגישה - אבל שווה כל שקל. (אחרי שבעלי התמקח על התעריף).
פלוני_אלמונית*

סליחה על השאלה המעט מוזרה, קראתי כאן המון המלצות על נורית לוי,
האם הן אמיתיות או שמדובר ברצון לפרסם? שואלת כי זה קצת מוזר ללכת לטיפול על סמך המלצות מהאינטרנט ועם זאת
אני כרגע לא מוצאת כיוון אחר.
אשמח לשמוע יותר על נורית ועל כיוון העבודה שלה, אפשר גם באופן אישי כמובן.
פלוני_אלמונית*

לא הבנתי מהתכתובת האם ישנן שתי מטפלות שונות בשם נורית לוי ,אחת מאיזור קדרון/ רחובות ואחת מאיזור גבעת שמואל או שזאת אותה אחת שמקבלת בשני איזורים שונים. קיבלתי טלפון ואני לא יודעת האם זאת אותה אחת שממליצים עליה כאן ככ הרבה. תודה.
שליחת תגובה

חזור אל “ייעוץ זוגי”