הסרת נקודות חן ושומות

💋מישהו*
הצטרפות: 13 יוני 2018, 21:59

הסרת נקודות חן ושומות

שליחה על ידי 💋מישהו* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מיץ לימון עוזר לנשירה של שומה?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הסרת נקודות חן ושומות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי רציתי לדעת איך אפשר באופן עצמאי להוריד נקודות חן .? אין לי בעחה ליקנות כל דבר חנקן וכו בשביל להוריד .
פותחת_דף_חדש*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2019, 13:10

הסרת נקודות חן ושומות

שליחה על ידי פותחת_דף_חדש* »

הי, רציתי לשמוע עוד על החומץ האורגני, למה חשוב שיהיה אורגני דווקא?
ולמי שכתבה על התאנה, אם יש לי נקודה מאוד שמנה ובולטת, איפה אני מורחת את הנוזל של התאנה? ממש על השומה, או מסביב על העור? לא הצלחתי להבין...
פלוני_אלמונית*

הסרת נקודות חן ושומות

את צריכה גם על הנקודה וגם מסביב, שווה מאוד לקחת ממש את הטיפת חלב הראשונה שיוצאת מהתאנה (ברגע שקוטפים אותה).
פלוני_אלמונית*

הסרת נקודות חן ושומות

הסרתי נקודה ואני מחפשת משחה טבעית לטשטוש הצלקת שיש לי, האמת שזה קצת מגרד מסביב חברה אמרה שזה מוזר לה, הסרתי לפני חודשיים ועשיין יש גירוי.
פלוני_אלמונית*

הסרת נקודות חן ושומות

מערבבים כפית סודה לשתיה,מיץ מחצי לימון ,שן שום ומעט סבון דאב קשיח מגורר.מורחים בעזרת קיסם על פלסטר כמות יפה ומדביקים.כל לילה 3 ימים ולעיתים פחות או יותר ימים.עובד!!!@@@@@@
פלוני_אלמונית*

הסרת נקודות חן ושומות

מסקנות אישיות מהסרת שומות בולטות-
הסרתי שומות אצל עדיאל תל אורן (ממה שהבנתי אינו רופא (M.D) המחיר- כמה מאות שקלים לשומה בודדת(!) השומות התייבשו ונשרו. נותר סימן בהיר (לי עדיף מהשומה). הייתי אצל אוסטיאופת בנוגע לעניין אחר והוא טען שכשהשומה מתייבשת ונופלת השורש שלה ממשיך להיות פעיל מתחת לעור. לא יודעת אם נכון או לא.
ניסיתי חומץ תפוחים אורגני. בפעם הראשונה שמתי צמר גפן טבול על השומה והייתי עם זה כל היום, בלילה החלפתי כך שהייתי עם זה 24/7. השומה היתה בינונית ובולטת. אחרי לא מעט ימים שבמהלכם היתה צריבה בעור שמסביב לשומה והשומה עצמה התרככה היא נשרה עם חלק מהשורש והשולים שלה נשארו. נוצר מכתש בעור שהגליד אבל בגלל שהשולים נותרו גם השומה חזרה. אמנם יותר שטוחה אבל נמצאת.
המסקנה שלי מהנסוי הלא מוצלח היא שרם זה ממש מפריע לי ללכת ולשלם לרופא (כירורג פלסטי, לא רופא עור רגיל) שיאבחן ויסיר כמו שצריך. אחרת- פשוט לחיות איתה בשלום.
פלוני_אלמונית*

הסרת נקודות חן ושומות

לתעד שומות ונקודות חן, לראות שזה לא מתפתח למשהו חשוד!
דליה*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:19

הסרת נקודות חן ושומות

שליחה על ידי דליה* »

שלום לי הייתה נקודת חן שטוחה גבישית צבע חום שיצאה בחזית הרגל למטה בשוק הרגל גודל חצי ס''מ.היא הייתה שם 3 שנים. ידעתי שהיא סתמית רופא לא עניין אותי .עד שיום אחד לקחתי יום יום קוביות קרח ישר מהפריזר ושמתי יום יום עליה.הנקודה אחרי שבוע היתפוררה ונעלמה. הווה אומר שהיקפאתי את נימי הדם ובזה הרגתי את הנקודה לפחות להקפיא לחמש דקות במשך שבוע.אין סימן .פשוט פטנט שלי .היום אני הולכת להתחיל עם שומה שהיא כמו חתיכת מסטיק מעל העור חיבור קטן לעור גודל של עדש (עדשים).ארשום לכם את התוצאות.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

הסרת נקודות חן ושומות

שליחה על ידי פלונית* »

שלום, רציתי לשתף אתכם שהיו לי 3 נקודות חן בפנים. אחת גדולה ובולטת על האף, אחת בינונית גם בולטת ואחת קטנה יותר. שמתי חומץ תפוחים על שלושתם במשך 8 שעות כל לילה למשך חמישה ימים, אחרי זה הפסקתי ליומיים כי הנקודה כבר היתה נראית ממש יבשה וללא חיות, ואז ביום השמיני שמתי שוב (למרות שלא נראה לי שהיה צורך) ומיד ביום למחרת (זאת אומרת שעברו 9 ימים מאז שהתחלתי לשים) הנקודה הגדולה והבולטת דווקא שהיתה על האף התייבשה לחלוטין ונפלה. נהיה שם פצע קצת מוגלתי שאני מאד מקווה שיעבור מהר, אבל חוץ מזה כרגע 2 הנקודות הנוספות עדיין קיימות ולא נראה כ"כ שינוי למרות שכן הרגשתי תחושת שריפה דווקא יותר. בכל מקרה אני מאד התרגשתי מהתוצאה של הנקודה שהכי הציקה לי ממש. היא היתה גם ממש בולטת וגם ממש מכוסה בעור עבה ככה שכמעט לא האמנתי שזה יעבוד אבל לשמחתי זה עבד.
מה שכן אני רואה שזה יכול לעבוד על חלק נקודות כן, חלק לא אבל שווה לנסות (כמובן רק אם ברור שהנקודה לא מסוכנת). בהצלחה!
שליחת תגובה

חזור אל “דיונים/ויכוחים על עריכות והתנהלות באתר”