הפלות חוזרות

יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

((-))
ליטלוש*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ליטלוש* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום אני בת 24 ועברתי הפלה פעם שניה האם אפשר להיכנס שוב להריון ,,?
ליטלוש*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ליטלוש* »

מי שיענה לי אני אשמחחח מאוד כי אני בדיכאון עברתי כפלכ אחת בכדורים הפלה שניה בגרידה ובכיתי נורא
פלוניתית*
הצטרפות: 19 מרץ 2002, 12:51

הפלות חוזרות

שליחה על ידי פלוניתית* »

הי ליטלוש,

מסביבך נשים רבות עם ילדים, שגם עברו מספר הפלות.

הפלה היא חוויה לא פשוטה ולכן נראה לי ממש חיוני להעזר בסביבה תומכת כולל גם עזרה מקצועית.
נטלי*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2003, 14:02

הפלות חוזרות

שליחה על ידי נטלי* »

שלום בנות
תקופה של כחמש שנים אני קוראת את התכתובות בפורום. מה אגיד לכם... אני בת 34 לאחר 5 הפלות בשבועות ראשונים של ההריון (2 הפלות בלתי שלמות ו 3 אין דופק), כמו רובכן עשיתי בדיקות ושילמתי הרבה כספים על רופאים פרטיים ואפילו עברתי גרידה באופן פרטי רק כדי שיבדקו את תקינות העובר. לאחר שהתבשרתי כי ציפיתי לבן זכר תקין גנטית ואין מושג מה גרם להפלה, ציפיתי לנס מאחר ושמעתי על עירוי אימונוגלובולינים (נוגדנים) השיטת הטיפול של פרופ' כרפ. גם העלות של כ 30 אלף שקלים ללא הבטחה שזה יצליח לא הפחידה אותי (את הכסף תכננתי כמובן לבקש מסבא שלי ניצול השואה בן ה 86 שיתן את הכל כדאי שאהיה מאושרת. עצוב בפני עצמו).. היום התבשרתי כי למרות הסיכוי של 60% להצלחה במקרים אלה, הסיכון לגביי ספציפית גבוה (אני מאובחנת כסכרתית, מאוזנת בתזונה, וכן 5 ליידן הטרוזיגוטי [סוג של קרישיות]). והנה על השפתיים של הרופא עלתה המילה "פונדקאות". מיותר להגיד שיש הבדל משמעותי בין 30 אלף ל- 230 אלף ש"ח (שאותם אין ). שלא אדבר על האכזבה לא לחוות הריון ולידה עד כמה שזה כואב. ויש גם את בעלי - המתנגד לפונדקאות, לאימוץ ולכל דבר אחר שלא "טבעי"
אמא_ל6_בלי''עה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אמא_ל6_בלי''עה* »

אני אמא ל6 ילדים ,עברתי 4 הפלות במהלך שנות חיי, כשהאחרונה היתה לפני שבוע וחצי,הריון של תאומים, שהרופאה אמרה שיש 2 שקי הריון כולל שני עוברים ושניהם עם דופק,גם בשבוע 8 הכל היה תקין, ורק בשבוע 11 הרגשתי שמשהו לא תקין ,הלכתי לאולטרסאונד וז התברר לי ששניהם ללא דופק
מיותר לציין את הצער והכאב שחוויתי, אך כבת למשפחה מאמינה אני ובעלי החלטנו שה" עושה הכל לטובה ואין זה בידינו, ניסינו לחזק אחד את השני וקיבלנו המון תמיכה מהמשפחהולכן אני מסוגלת היום לספר את המצב שלי,
אני קוראת את כל התגובות על נשים שעשו את כל הבדיקות והלכו למיטב הרופאים ושוב זה קרה, אז אולי הגיע הרגע להרים עיניים לשמיים ולבקש ממלך העולם את הפיקדון היקר הזה שנקרא:ילדים" וקצת מצפה שתקום אחת ותאמר שיש מישהו שמנהל את העולם והגזירה אמת והחריצות שקר, ז"א אם ה" ירצה ימשיך ההריון ויתקיים ואם לא אז לא ,
הכאב הוא כאב והאובדן הוא אובדן ולא מנחם אותי שום דבר כשאמרו לי העיקר יש לך בבית ילדים בריאים,רק דבר אחד מנחם אותי שה" עושה רק לטובתינו ואנו אפילו לא יודעים מה היה יכול לקרות יותר גרוע והתבטלה גזירה קשה יותר בעזרת עובר ללא דופק,
וכל מי שמאמינה עוברת את המצב קצת יותר בקלות, ווממשיכה להתפלל לה" שירחם על כל עמ"י וכל מי שלא חוותה הורות הלוואי ותזכה אמן
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מיכאלה.אם לשני ילדים בוגרים.17.9.2015
שמי מיכאלה אני נשואה 25 שנה לבחור בשם חנוך,לחנוך יש אימא שלוקה בנפשה ,היא סכיזופרנית,היו לי 4 הפלות טבעיות זאת אומרת ספונטניות,אין לתאר במילים את ההרגשה הנוראית.כהרופא הנשים שלי אמר לי אין דופק,כל פעם זה משבר של חודשיים,רק לעכל את הכאב הנורא והידיעה שלא יהיה עוד אחד לפחות מוטטה אותי.היום כשאני בת 50+ אני רק שלמה עם החלטותיו של בורא עולם ומודה לו על ההחלטה על שאין לי עוד,וזאת מיכוון שהחכמתי מעט עם השנים ואין לדעת באופן ברור אם מחלת הסכיזופרניה היא תורשתית או לא.יש לנו שני ילדים מוצלחים ונבונים.מדהימים בהשגים שלהם.אני כבר לא כל כך מעוניינת בלקחת את הסיכון,אומר יתרה מזאת ,אם ממכריי היו במקום שלי .לא הייתי מציעה לבם להביא ילדים ולקחת סיכון.אני עובדת עם ילדים והם ממלאים לי את מה שחסר לי,ולא מעוניינת ליותר....הילדים שלנו יגדלו,יתחתנו ויביאו לנו נכדים וזה די והותר.אני מאושרת השנה,שלמה,שלוה,רגועה,ומסופקת מהחלטותיו של בורא עולם.
מחכה_לנס_קטן*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מחכה_לנס_קטן* »

לילוש.. הוצאת לי את המילים מהפה, אני יושבת וקוראת את מה שכתבת והדמעות לא מפסיקות לזלוג.. הכי כואב לי זו האכזבה של בעלי, וההורים שלנו.. כולם מסביבנו עם ילדים ורק אנחנו לא זכינו לתואר שאנחנו מחכים לו כל כך! הכאב קשה מנשוא ואני מרגישה שאני פשוט משתגעת!! מבקשת רק נס אחד קטן.
מה_שהיה_היה_העיקר_להתחיל_מהתחלה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מה_שהיה_היה_העיקר_להתחיל_מהתחלה* »

לדמיין שהשם מתגלה אלייך ואומר לך: ביתי האהובה! אני לא יכול להסביר לך למה אני עושה את זה, אבל זה בשביל מה שנועדת לעבור פה.. את ביתי האהובה."
ולהגיד את זה לעצמך כל פעם שקשה.
וגם לא לשכוח שזכית להיות שליחה להשלים את תיקונו של העובר הזה ועכשו הוא במקום הכי גבוה שאפשר בשבילו וזה מדהים!
וגם נראה לעניות דעתי שבתחיית המתים נראה את כל הנשמות הטהורות האלה שזכינו להשלים תיקונם..
ולדבר עם השם זה תמיד עושה רק טוב.
והתייעץ עם הרב שלכם שימליץ לכם על רופא ולהתפלל שהשה יכוון אתכם לרופא שיהיה שליח טוב בשבילכם! בשורות טובות!
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

מה שהיה...|y| תודה! חיזקת!
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

הנה הסיפור שלי :
אני בת 30 וברוך ה׳ יש לי 3 בנות מדהימות בנות 9.5, 8, ו-6.
כולן הריונות רגילים לידות רגילות שבוע 41+ ומשקלים גבוהים;)
לפני שנה וחצי עברתי הפלה בשבוע 19 כי לא נצפה דופק בבדיקה שגרתית, 3 ימים בבית הרפואה (והכל באנגלית כן,,,אני גרה בניו יורק) מכניסים לי נרות ליצירת צירים שלא עובדות, 3 ימים ששום דבר לא זז! מסבירים לי שלא קרה להם עוד כזה דבר, ושאני אחד ל... בסופו של דבר זה הסתיים בגרידה אחרי שניסו הכל והצליחו להרחיב קצת בכדי להכניס אותי לגרידה. חוויה קשה וכואבת במיוחד שאנשים כבר ידעו וסיפרתי לבנות שלי שלקחו את זה מאד קשה ובכו, אובדן התמימות שלי ושל בעלי, ההבנה שלא כל הריון מסתיים בלידת תינוק, עדיין מאד האמנתי שזה היה הפלה חד פעמית ואכנס להריון והכל יהיה בסדר, אלו שניסו לנחם אותי שמכירות מישהי שעברה מספר הפלות ואז נכנסה להריון וילדה תינוק חי, זה היה הדבר הכי לא מנחם, מישהי שעוברת הפלה אחת לא רוצה בכלל לשמוע שיש מצב של הפלה נוספת! ולכן בתקופה אחרי לא קראתי פורומים לא רציתי להכנס לזה ולשקוע, העדפתי פשוט להמשיך הלאה.
הפלה שניה בשבוע 8 בדיקה ראשונה אצל הרופא ואין דופק, את האמת שלא היו לי ציפיות, אבל עדיין הייתי בהלם, אחרי הגרידה אובדן התמימות הסופי! ההכרה בזה שזה יכול לקרות גם מספר פעמים ואין דרך לדעת, גם ההפלה הזאת היתה בחורף והייתי אחריה בדכאון קשה שלקח לי כמה חודשים לצאת ממנו, תקופה פשוט נוראית! (אגב לדעתי יש קשר הדוק בין דכאון קשה אחרי הפלה בחורף לעומת קל יותר בקיץ)
הלכתי לרופא מומחה התייעצתי קראתי המון עשו לי בדיקה של קרישיות יצא שלילית.
נתנו לי אור ירוק שפשוט להמשיך לנסות ושאין שום בעיה.
הריון שלישי התחיל טוב באנרגיה חיובית, כל הזמן ניסיתי להיות במחשבות חיוביות החלפתי רופא, ניסיתי כל הזמן להיות חיובית, שבוע 16 הלכתי לרופא בדיקה שגרתית (כל בדיקה לחץ מטורף בלי שליטה) אין דופק! הסיוט חוזר על עצמו, העובר מתאים לשבוע 13. 3 שבועות אני עם עובר מת ברחם ולא יודעת כלום! זה הרגשה כל כך קשה ומזויעה! גרידה שלישית!
כרגע אני במצב ניטרלי של חוסר פעילות בנושא. אמנם קוראת המון מנסה לדעת (כנראה שידע מקנה איזה שהוא סוג של הרגשה של שליטה במצב (גם אם המח הישר יודע שאני לא שולטת בכלום)

אני חייבת להוסיף בכנות ולהגיד שלא תמיד אני מרגישה אמא טובה, לא תמיד יש לי סבלנות והדבה פעמים יש לי מחשבות של למה אני לא יכולה פשוט לשמוח בבנות המדהימות שיש לי? ולנצל איתם כל רגע, למה אני צריכה כל הזמן לשאוף למשהו שאין? אחרי ההפלה השלישית עברו לי מחשבות כאלו שאולי די? המעמסה הרגשית (שגם בעזרת ה׳ ויהיה הריון תקין של 9 חודשים הוא לא יהיה הריון קל ונטול פחדים) והכאב הפיזי והנפשי של פחד מהפלה נוספת ומה שמתלווה אליו גורמים לי לחשוב אולי להפסיק לנסות? אבל מצד שני זה נראה לי להרים ידיים.
אני מצטערת שזה יצא ארוך כל כך ואולי גם מבולבל אבל אני כן שמחה שיצאתי מאזור הנוחות שלי וכתבתי פה.
אשמח לכל תגובה או לסיפור עם happy ending
לא_מוותרת*
הצטרפות: 24 נובמבר 2018, 08:35

הפלות חוזרות

שליחה על ידי לא_מוותרת* »

אני קוראת את סיפורים של כולם ומבינה שכנראה שברתי שיאים, אני בת 34 אמא לשני בנים מקיסמים בני 6.5 ו-5,מהריון טבעי, לידות רגילות הכל תקים. בשלוש שנים האחרונות עברתי 9 הפלות רובן בשבוע 8-9 כאשר נצפה או שק ללא עובר או עובר ללא דופק, או שהיה דופק והפסיק ופעם אחת בשבוע 12 שנמצא מום נדיר. עשיתי את כל הבדיקות האפשריות קרישיות קריוטיפ לי ובעלי היסטרוסקופיה, הייתי אצל הפרופ' הכי גדולים אפילו נסעתי לרב בירושלים שמתמחה בבדיקות של פוריות שאמר לי שאמת עשיתי הכל ואין לו מה לחדש לי. ככה 9 פעמים וכל פעם הפחד הציפייה האכזבה, ההמתנה להפלה, המשבר של אחר ההפלה, המחשבה שכנראה פעם הבאה יהיה אותו הדבר, המחשבה שהלוואי והיו מוצאים משנהו לא טוב ולפחות היו יודעים איך לטפל, אבל הכל תקין, הורמונים חיידקים מחלות, הכל. ועכשיו אחרי שהפלה אחרונה הייתה לפני כשלושה חודשים ונשבעתי שדי אני לא לא לוקחת יותר סיכונים מפחיד להעבור כל כך הרבה ניתוחים והרדמות ונשאר לי עכשיו אבחון זרע אצל פרופ' ברטוב למרות שכל הרופאים טענו שאם אני נקלטת כל כך מהר אז אין בעיית זרע אבל אצל ברטוב הסבירו שלפעמים יש שברים בראש הזרע שהוא מצליח להפרות אך ההריון לא תקין, כולי תקווה שאולי שם יעזרו לי, האם מישהי מכירה התנסתה אצל ברטוב?
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

וואו לא מוותרת
איזה התמדה ונחישות
אני אחרי 3 הפלות ולא מרגישה שיש בי מספיק כוחות להמשיך הלאה,,,
איך הצלחת לעבור 9!! הפלות ולהשאר חזקה ואופטימית???
לגבי בדיקת זרע האם באמת יש קשר ? מעניין לשמוע
מאחלת לך רק טוב ואושר
מים_בסלע*
הצטרפות: 24 דצמבר 2014, 20:55

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מים_בסלע* »

קראת באתר infomad
על קשר בין צליאק להפלות.
http://www.infomed.co.il/question-4518/
כיוון שבין 80 ל 90 אחוז מחולי הצליאק אינם מאובחנים. בעיקר כי הסמפטומים לא ברורים. אני מציעה לבדוק את הכיוון.
החלק האופטימי: אצל חולות צליאק ששומרות על תזונה נטולת גלוטן יש שיפור בסיכוי להריון תקין.
לא_מוותרת*
הצטרפות: 24 נובמבר 2018, 08:35

הפלות חוזרות

שליחה על ידי לא_מוותרת* »

פלוני אלמונית זה לא קל אבל ממשיכים כי תמיד אחרי שעובר הכאב מתמלאים שוב בתחושות תקווה חדשות, הרי זה ברור שכשרוצים משהו משיגים אותו בסוף במיוחד אנחנו הנשים, וכנראה שלאלוהים יש תכניות משלו וכל פעם אני מפסיקה להאמין בו מחדש ואז חוזרת אליו בחזרה:) אבל עובדה שיש לנו כוחות ובסוף אולי זה יקרה כנראה בזמן שזה צריך לקרות. מה שמדכא הוא כשהכל תקין אז בעצם את שוברת את הראש למה זה קורה? וכן הבנתי שיש זרעים עם ראש שבור שגורמים להפלות ואז צריך לעשות מיון זרע והשבחה ורק פרופ ברטוב עושה את הבדיקה הזו.
מים בסלע תודה על הכתבה באמת אעיין בה.
אחת_שמקווה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אחת_שמקווה* »

היי בנות הכנסתם אותי ללחץ אני בהריון רביע אחרי 3 הפלות ואני מטופלת אצל ד"ר כארפ הוא הציע לי לקחת זריקת פרגניל ואני לא ראיתי עוד אחת שמדווחת על זה זה משהו חדש??
בנוסף אני נתמכת באוטרגיסטאן ו....יש לי תופעות לוואי של כאבים בבטן התחתונה רציתי לדעת האם זה קשור........תודה לכן
jem*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי jem* »

שלום וברכה לכולן. אימאלללה למה כל כך הרבה נשים עוברות את זה? אני בת 25, אחרי 4 הפלות בטווח של שנתיים. מאוכזבת קשות מהרפואה הציבורית, יש כמה רופאים שאין לי מושג איך קבלו את רשיון העבודה שלהם, זקוקים לקורס יחסי אנוש דחוף!!! מרגישה בדד ודפוקה לאור כל ההריוניות מסביבי. יש לי גיס חסר רגישות שבטוח שהוא עושה לי טובה כמו פנינה לחנה שירדה עליה למה אין לה בנים בעוד לה יש 10 בנים מאלקנה. הוא בטוח שאם הוא יגיד דברי תורה שקשורים לנשים עקרות מסביב לשולחן השבת שכולם מקשיבים זה יעשה לי טוב=). בקיצור את ליל הסדר הקרב ובא אנחנו לא נעשה אצלו אלא אצל חברים. מרגישה כאילו הגורל צוחק לי בפנים, כל חודש מחדש לקבל מחזור זה דיכאון ומפחיד ומכניס לסרטים אולי הגרידות גרמו לי לבעיות, ולכן אני לא נקלטת תוך זמן קצר, נכנסתי להריו עד כה בטווח של 4 חודשים מהריון להריון, ופתאום זה מתעכב.. יש לי גורם לקרישיות mtfhr אבל למיטב הבנתי הוא המינורי מבין כל הגורמים. היצר הרע צוחק לי "תעשי צילום רחם, מואאאאאאאהההה!!! אימאלה החיים פתאום הופכים קודרים, זקוקה לרבי שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק, אבל גם אליו נסעתי כבר פעמים מספר. מנסה לשחרר מהסביבה ולאהוב את עצמי כמו שאני.
נחושה_להצליח*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי נחושה_להצליח* »

• לפני שנה וחצי עברתי הפלה טבעית בשבוע 8 להריון ספונטני.
  • אחכ התחלתי הזרעות וטיפולים:
  • בשנה האחרונה היו לי 3 הריונות כימיים
ועכשיו אני בשבוע 9 עם תאומים שהדופק פסק לפני שבוע לפני גרידה עם טיפול קלקסן הפעם
לא יודעת כמה הפלות זה נחשב, 5?

רוצה לדעת מה הגורם להפלות אצלי, מה עושים?
הבנתי שבזמן גרידה בבי״ח תל השומר - יש בדיקה שניתן לעשות.
למי מיועדת הבדיקה? מישהי עברה את הבדיקה והגרידה בתל השומר? האם אפשר לסמוך עליהם שיעשו גרידה נקיה ללא פגיעה ברחם או בחצוצרות?
הרופאים שהייתי אצלהם לא טורחים לבדוק את הסיבה - ישר שולפים שרירותית כנראה הסיבה עובר לא תקין
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אלמונית* »

היי מחזקת פה את כולן...נשים פה עוברות דברים לא פשוטים ...אני איתכם מחבקת ותומכת.... ב 2010 עברתי שתי הפלות בשבוע 6, 7 ..אחת עם דופק אחת בלי...הריון כימי... לאחר בירור קרישיות ..נמצא משהו ...הומוזיגוט לאיזה גן שאם לוקחים חומצה פולית אמור לפתור הבעיה כנראה לא קשור לקרישיות יתר....קריוטיפ תקין וצילום רחם תקין כו'... הגעתי ב 2011 לפרופ קופרמינץ ...לקחתי מהביוץ קלקסן במינון גבוה...ונולד לי ילד בריא ברוך השם...בשנה וחצי האחרונה הורדתי קצת מינון קלקסן....שתי הפלות אחת שבוע שש אחרונה בחורף האחרון בשבוע 10 עם דופק ...ומאז לא מצליחה...
רופא מהקופה שולח אותי עכשיו לצילום רחם והיסטרוסקופיה...בגלל גילי הרופאים מציעים לקחת הורמונים, הזרעות, הפריות...והבנתי שקלקסן עם זריקות הורמונים זה מסוכן..יש לי תור להמטולוג לבירור השבוע לגבי שילוב בין קלקסן והורמונים.... אין מודעות בארץ לכל הנושא של הפלות חוזרות ..במקומות עבודה, בחברה..חושבת שצריך להקים קבוצות תמיכה בנושא הזה...נשארה לנו תקווה בלב שנצליח ושכולם פה יצליחו אמן ואמן.
מיואשת_מהחיים*
הצטרפות: 06 יולי 2017, 13:22

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מיואשת_מהחיים* »

מישהו יכול לרשום מה קרה איתו מאז?
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

הפלות חוזרות

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

מיואשת, נראה לי שרוב הנשים שכתבתו בדף הזה כבר לא גולשות כאן. הרבה פלוניות-אלמוניות, שבאות והולכות.
((-))

דף לעריכה?
מיואשת_מהחיים*
הצטרפות: 06 יולי 2017, 13:22

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מיואשת_מהחיים* »

ממש ,חבל דווקא הייתי רוצה לקבל תקווה מבנות שעברו הפלות ולבסוף כן ילדו תינוק בריא
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ליאת* »

הי מיואשת
אני מכירה מישהי שאחרי קושי בכניסה להריון והפלות נכנסה להריון בדיוק כשהחליטו שזהו ומנסים פתרון אחר (אולי משהו בגוף השתחרר כשנרגעה? בטח קל להגיד וקשה ליישם...)
וגם מצאתי לך באינטרנט כמה סיפורים:
http://www.whattoexpect.com/forums/grie ... iages.html
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 33,00.html
https://community.babycenter.com/post/a24543665/[po]any success stories after 3 miscarriages[/po]?cpg=2
http://www.mako.co.il/ninemonth-birth/s ... 531006.htm
בהצלחה (())
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

בנות אהובות נראה לי שאני עברתי יותר מידי ככה הריון ראשון תינוקת מתה בחודש תשיעי אח"כ הפלה שבוע 17 אח"כ עוד אחת 14 ועוד 14 ולא אין לי שום בעיות ממה שהזכרתןן.אסל יש לי את בורא עולם שהוא נותן חיים ונתן לי 3 ילדים ובטוחה שייתן לי עוד,עזבו אותכם מכל השרלטנים שקיימים בשוק יש רק אחד שנותן חיים והוא מלך מלכי המלכים ,צריך לבכות ולבקש רק מימנו שמפתח הלידה רק בידיו.לא אומרת יש מקרים שמחייבים לקחת טיפול אבל שאין מה לעשות אז אין רק לקרוע את השמים .ולא לפחד כי לפחד יש השלכות על הפלות בזה אין לי ספק אגב אספירין במינון נמוך עוזר להשרשה לאלה שמפילות מוקדם.מאחלת לכן שנה טובה תל שנה וברכות שנה שאף אחת לא תפיל את פרי ביטנה
פלוני_אלמוני*

הפלות חוזרות

רציתי להגיד לכן שזה באמת כואב שיש הפלה טבעית.
ורופאים לא יודעים את גילו של העובר
אל תלחו בשבעות הראשונים תלכו בחודש חמישי.
אני גם עברתי הפלה טבעית בחודש ראשון היה לי שק שלא התפתיח והוא יצא לי מרחם לבד . בלי גרידה .ובכיתי שעברתי את זה.
לפעמים הרופאים יוכלים להגיד מיליון דברים .
כי לפעמים יש איחור במחזור . ואת זה הם לא יודעים
פלוני_אלמוני*

הפלות חוזרות

לפעמים יש איחור בביוץ
פלוני_אלמוני*

הפלות חוזרות

זכיתי ב3 ילדים בריאים ולאחר מכן 5 הפלות רצופות בשבועות 14-18

לאחריהן הריון תקין שנגמר בלידה בשבוע 32 , טופלתי בפרדניזון 30 מ"ג+ IVIG + קלקסן 60+ אספרין+ אוטרוגסטן,
בנוסף פעילות יתר של בלוטת התריס [TSH 0.00- לא מדיד, T3T4 גבוהים רק כתוצאה מההריון] שמצריכה טיפול במינונים גבוהים של PTU רק בהריון וכן היפרפראמזיס שמצריך עירויי אשלגן וזופרן, אשפוז בשבועות 7-18, וכן משבוע 29.
עכשיו אני לאחר הריון נוסף שנגמר בשבוע 14, הפלה 6, טופלתי שוב בקוקטיל הנ"ל למעטIVIG, [בגלל תגובה נוירולוגית שהתפתחה במנה השניה בהריון הקודם], לצד טיפול בבלוטת התריס, והיפרפראמזיס.

אני מרגישה ששרפתי את הקלפים שהיו לי ולא יודעת האם נותר לי מה לנסות?
למשהי יש רעיון?
או שעלי להודות על הנס של הילד שנולד לאחר ה5 וזהו?
חיה*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2003, 00:47

הפלות חוזרות

שליחה על ידי חיה* »

הסיפור שלי הוא כזה, אחרי ילדה בריאה שנולדה בקיסרי 2 הפלות רצופות , בירור קרישיות ונולדה ברוך ה עוד בת. לאחר מכן 2 הפלות נוספות עם נוגדי הקרישיות. וברוך ה נולד ילד עם זריקות פרגניל ןאוטרגסטןן, אחריו הפלה בשבוע 16.עייפתי ואני רוצה מאד. יש לי אמונה בהשם. והכרת הטוב על מה שיש.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

שלום אחיות יקרות
הלב שלי עם כולכן, גם המקרה שלנו, הפלה טבעית בפעם השנייה, אני בת 30 ייש לנו ברוך השם ילד בן4 בריא ומתוק
בהריון שלו הודיעו לי על טסיות נמוכות באופן קריטי ובחרו לא לטפל, וכך קרה גם בהריונות הבאים שנגמרו אחרת לצערנו לא
אני מאמינה בניסים, בתפילה, אל תתייאשי פני לבורא עולם ותספרי לו על כל הכאב שלך זה משחרר ומרפא
אם מישהי יודעת יותר בעניין טסיות נמוכות ובכלל על חומצה פולית אשמח שתכתוב לי, אגב אנחנו ממש בריאות טבעית בבית, לא רצים לקחת טיפול בתרופות והתערבות חיצונית, אבל בשביל עוד ילד בריא אעשה הכל
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”