לטוס ולטייל עם תינוקות

דודית*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2008, 11:01

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי דודית* »

הי, טיול לסרילנקה עם בן הזוג ותינוק בן שנה וחודשיים בספטמבר.
אנחנו כמעט לא טסים בגלל לחץ מהסביבה.
מנסה פה דקה לפני שיורדים מזה לקבל עימות, טיפים, המלצות וחיזוקים.
המון תודות לעונים.
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ברונית_ב* »

ואני תוהה בקשר לטיסה לשוייץ עם תינוק יונק 100% בן 9 חודשים בנובמבר. הוא לא מחוסן.
השהות תהיה ברובה בבית אחד, מינימום נסיעות, נוחות של בית.
השאלה שלי קשורה לטיסה (האויר במטוס) ולשדות תעופה.
האם איזה חיסון הומיאופטי לחיזוק מערכת החיסון?
הוא ברנש בריא חמסה עליו.
עצות תתקבלה בברכה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מחפשת רעיונות לטיסה של חודש ימים בספטמבר או אוקטובר עם ילד בן 4 וחצי ותאומים בני שנה. יש רעיונות ?
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי נועה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום, אני רציתי לשאול האם למישהו יש ניסיון בנסיעה ברכבות ברחבי אירופה. אנחנו מתכננים נסיעה במאי לאיטליה, וחשבנו לחצות את איטליה מונציה לפירנצה ברכבת עם הבת שלנו, היא תהיה בת שנה וחודשיים.
אשמח לקצת מידע על נסיעה ברכבת בכלליות וגם לטיפים לנסיעה עם תינוקת. כמו,, האם כדאי לשכור תא פרטי?.. טיפים לארוחות.. ועוד.
אשמח לכל טיפת מידע למי מכם שיש לו ניסיון בנושא. תודה מראש:)
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

לפני מספר חודשים חציתי את גרמניה ברכבת עם בתי, בערך 10 שעות נסיעה. היא הייתה אז בת שנה ו 4.
היה באפשרותי להזמין מקום במחלקת ילדים, אבל לא עשיתי את זה. בדיעבד, לאחר ביקור במחלקה, הבנתי שזו היתה החלטה טובה. המחלקה היתה פשוט מן תא פרטי כזה, ואני חושבת שזה היה עלול להיות קצת קלסטרופובי וצפוף ומשעמם.
למען האמת, לא הזמנתי מקום בכלל. פשוט נכנסתי לרכבת ובחרתי לי מושב שהיה פנוי (את רוב הנסיעה העברנו עם משפחה הודית שבדיוק נחתה בגרמניה, ובתם התינוקת שהיתה בדיוק בגיל של בתי).

הנסיעה עברה בנעימים. רצנו איזה 30 קילומטר באותו יום, הלוך חזור ברכבת... הכרנו אנשים וילדים והיה ממש נחמד.
אני לא יודעת מה יחסה של בתך לאוכל, שלי תמיד מוכנה לאכול, ולכן הצטיידתי בהרבה אוכל, פירות וירקות חתוכים וכל מיני מאכלים שגורמים לה לשבת לאורך זמן, כמו צימוקים או שעועית ירוקה מאודה (אני באתי מהבית, אז היה לי פשוט להתארגן על זה. אולי במקרה שלכם יהיה קצת יותר מסובך).

רכבת זה מקום מאוד נחמד. יש מרחב, לא צריך לשבת ולהחגר, יש אנשים מעניינים ואפשר לראות את הנוף מהחלון.
באופן אישי, אני תמיד מעדיפה טיסות/נסיעות יום, ולא לילה (אלא אם כן זה באוטו, שאז ברור לילה).

נראה לי שזהו.
טיול מהנה!
איריס*
הצטרפות: 17 מרץ 2003, 20:48

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי איריס* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מבקשת המלצות וטיפים לנסיעה לארהב עם תינוק בן שנה וחודש. בסינט לא נותנים בגגל גיל (לדבריהם רלוונטי רק עד גיל 9 חודשים). התינוק בריא ושוקל יפה, ואני לא מבינה איך הוא אמור להיות ולישון עלי 12 שעות. מעבר לאי הנוחות אצלי הוא ממש יסבול אם לא יוכל לישון במאוזן כמה שעות בעריסה. מה עושים?
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

יהיה הסדר.
בדרך כלל חברות התעופה מתחשבות במצב ודואגות שיהיה לידך מושב פנוי. אם זה לא המצב, דברי עם הדיילים שיעבירו אותך מקום לאחר שכל הנוסעים עלו.
אפשר לנסות לפרוש שמיכה על הריצפה, מתחת לרגליים שלך, ולתת לו לישון שם.
זו טיסה ממש ארוכה, אבל היא גם חולפת... גם אם תהיו שניכם עצבניים ועייפים - אחר כך תוכלו לנוח...
בהצלחה
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

זה לא נורא: יהיו לך שני מושבים, אחד לך ואחד לו. תשקלי לבקש מקום ליד החלון, כך שתוכלי להישען על הקיר ולפרוש רגליים לאורך שני המושבים.

טיפ אולטימטיבי לטיסה: להביא כרית רכה בגודל רגיל (60X40 ס"מ). כך, לא משנה איפה תישני, תהיה לך תמיכה מלאה לגב. זה שיפר לי באופן בלתי נתפס את איכות הטיסה שלי (שתי טיסות ארוכות מאוסטרליה לישראל, בהריון). הכרית גדולה, אבל בדיוק מספיק קטנה בשביל להיכנס למזוודת עלייה למטוס, ולא שוקלת כמעט כלום.

טיפ אולטימטיבי להכנת התינוק לטיסה: לכתוב לו סיפור על עצמו ועל הטיסה הצפויה. לתאר שם בקצרה את כל השלבים החשובים והחוויות המרכזיות בטיסה, ומה הוא מצופה לעשות, הכל בטון חיובי שמראה איך הוא משתלב בהתרחשויות. למשל: "אחר כך אורי היה עייף. אז אמא כיבתה את האור, אורי שכב עליה והיא כיסתה אותו בשמיכה. אורי נרדם וישן וישן. איזה כיף לישון על אמא!". תצרפי תמונות שלו ותמונות רלוונטיות מהאנטרנט (של מטוסים, ואלמות נוסעים והפנים של המטוס, אולי גם של מגש האוכל האופייני), הכל בוורד, תדפיסי, תכניסי לאיזה קלסר שקוף, ואני מבטיחה לך שהוא ימות על הסיפור הזה וירצה לשמוע אותו כל ערב.

טיפ מעציב: יש חברות תעופה שאוסרות להשכיב ילדים על הרצפה. אבל לפעמים מעלימים עין.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי בשמת_א* »

אנחנו טסנו לארה"ב כשהתינוקת שלי היתה בת שנתיים וקצת. אמרתי לה מראש, שהיא תינק ותישן כל הטיסה (טיסת לילה). וכך היה...
כמו שאומרת תמרוש רוש, אין כמו לישון על אמא...
ורד*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2001, 16:56

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ורד* »

שלום לכולם, אנחנו רוצים לנסוע ליוון עם שני הקטנטנים שלנו, האחד בן כמעט שנתיים והשני בן ארבעה חודשים. הקטן יונק. חוששת מאוד מכאבי האוזניים בטיסות. קשה לי לחשוב שהם סובלים רק בגלל שבא לנו קצת חופש.... למישהו יש ניסיון עם זה? האם זה נכון שכואב להם בטיסה? אשמח גם לטיפים לגבי התנהלות עם עגלות/ מנשאים/כיסאות בטיחות. האם צריך להביא את כל הציוד הזה מהבית? התוכנית שלנו היא להתמקם בחוף אחד וממנו לצאת לטיולים קצרים.
גנום*
הצטרפות: 10 נובמבר 2014, 21:08

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי גנום* »

ורד הטיסה ליוון מאד קצרה -גג שעתיים תלוי לאיזה אי טסים. כאבי אזניים בנחיתה יש או אין... זה ממש לא מחוייב המציאות. אצל תינוק יונק הנקה בנחיתה סביר להניח תפתור את זה. לבן השנתיים אפשר להציע מוצץ (אם רלוונטי) או למצוץ\ללעוס משהו. בעיניי לפחות זו ממש לא סיבה להמנע מטיסות. לגבי עגלה ומנשא-מביאים מהבית. כסא בטיחות לרכב ניתן לשכור אם שוכרים רכב שכור אבל כדאי לברר עלויות מראש-יש חברות שנותנות חינם ויש כאלו שגורשות מחיר גבוה מאד.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

חוששת מאוד מכאבי האוזניים בטיסות. קשה לי לחשוב שהם סובלים רק בגלל שבא לנו קצת חופש.... למישהו יש ניסיון עם זה? האם זה נכון שכואב להם בטיסה?
זה ממש לא סיפור גדול!
יש קצת שינויים בלחץ האויר בהמראה ובנחיתה. זה לא כאב, זה יותר ברמה של אי נוחות. הנקה פותרת את זה יופי.
אני טסתי עם בן 4 חודשים, ארבע שעות לכל כיוון, ולא נראה שהוא סבל בכלל. דווקא בהמראה ובנחיתה הוא לא רצה לינוק כי היה לו יותר מדי מעניין להסתכל סביב.
בעיניי לפחות זו ממש לא סיבה להמנע מטיסות. |Y|

וכל מה שאמרה גנום.
שליחת תגובה

חזור אל “מסעות בחו"ל”