מתי הזמן להרות אחרי הפלה

ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי ליאת* »

היי עברתי הפלה בשבוע 8 קיבלתי ציטוטק מאוד רוצה לנסות שובבבב??????
אושר*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 00:39

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אושר* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היי יש לי שאלה.. אני בת 18 ועברתי לאחרונה הפלה על ידי כדורים בשבוע השישי להריון לא רצוי.
הרופאה אמרה לי לחכות ולא לקיים יחסים כמה מחזורים עד שהמחזור יחזור להיות סדיר ועד שהגוף יתאושש מהטראומה שעבר. לצערי לא עמדתי בזה ואחרי שבועיים של דימום קיימתי יחסי מין. האם יכול להיות ששוב נקלטתי להריון?? אני נורא לחוצה וחוששת לעשות שוב בדיקת הריון!!
האם זה הגיוני?
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי יעל* »

האם יחסי המין היו לא מוגנים?
זה אכן ייתכן.
עדיף שתעשי בדיקת הריון במקום שתמשיכי להשתגע מחוסר ודאות.
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי קרן* »

שלום לפני שלושה שבועות עברתי הפלה טבעית שהסתיימה בשבוע 6 להריון
מאז אני עדיין עם דימומים שנמשכים כמו מחזור ללא הפסקה כבר 3 שבועות
לפני שבוע הייתי אצל רופאת נשים והיא הביאה לי כדורים שגורמים להתכווצויות של הרחם והיא טענה שכנראה לא הכל עדיין נפל
אך הדימומים ממשיכים
רציתי לשאול אם למישהי קרה משהו דומה לזה ?ומה היא עשתה ?
אשמח לתשובה :)
שי_לי*
הצטרפות: 06 פברואר 2006, 18:35

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי שי_לי* »

שלום,
היתה לי הפלה טבעית לפני חודשיים, בשבוע ה6 להריון
כשהייתי בבי"ח אמרו לי שכנראה יש לי מחיצה ברחם, ויהיה אפשר לעשות בדיקה רק לאחר שאני יקבל מחזור
עדיין לא קיבלתי מחזור, האם לקחת גלולת או עדיף לחכות שיגיע בדרכו הטבעית?
יש לציין שהמחזור הטבעי שלי בדר"כ לא מסודר, והוא מופיע כל חודשיים שלושה..
(בשביל להכנס להריון הלכתי לעשות מעקב זקיקים)
אני פשוט כבר רוצה לעשות את הבדיקה ושאם יש מחיצה שיטפלו לי בזה,
וכבר להמשיך עם הצעד שאני ובעלי התחלנו לפני שנה כשניסינו להרות לראשונה..
אשמח לכל תשובה!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לפני שבוע עברתי גרידה בשבוע 12 , העובר היה ללא דופק משבוע 9.. אני לא מפסיקה לבכות מאז..רוצה שיעבור הזמן ולהכנס שוב להריון.. חיכיתי להריון הזה שנה וחצי.. כאבי הבטן לאחר הגרידה לא הפסיקו והיום חזרתי לבית החולים שם גילו שנהיה לי קרישי דם ברחם נתנו לי כדורי מטר ג׳ין להתכווצות הרחם.. נתי כדאי לנסות שוב?? האם לחכות למחזור?
אופטימית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2005, 14:19

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אופטימית* »

בנות יקרות, ככ כואב שאנחנו צריכות לעבור את הסיוט הזה! גם אני עברתי 2 הפלות והכאב קשה מנשוא, עדיין לא קיבלתי מחזור מאז ההפלה האחרונה. רוצה כבר להיכנס להיריון חדש ומשמח ללדת תינוק בריא ושלם ושהכל יהיה כבר מאחורי. הכי חשוב זה לשמור על אופטיומיות. דברים כאלה קורים יותר ממה שאנחנו חושבות. נעבור את זה ב"ה והכל יהיה בסדר.
אופטימית_מאוד*
הצטרפות: 17 נובמבר 2012, 04:32

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אופטימית_מאוד* »

בנות יקרות מצד אחד מאוד כואב ועצוב לי לקרוא את מה שכולכן עוברות אבל מצד שני אני מאוד מזדהה איתכן. אני במשך חודשיים עברתי 2 הפלות טיבעיות הראשונה לאחר טיפול ivf ראשון (בעיית זרע אצל בעלי) והשנייה זה לאחר שנכנסתי להריון טבעי לחלוטין ישר לאחר ההפלה מה ivf ... בחיים לא דמיינתי שאני יוכל להכנס להריון ללא טיפולים (כתוצאה מהבעייה של בעלי) והנה עד שהגיע הריון טבעי לחלוטין גם הוא הסתיים בהפלה. אז יש להגיד כמה דברים בנושא בנות יקרות כמה שזה קשה צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה שלפחות אנחנו יודעות שאנחנו פוריות ויכולות להכנס להריון. ודבר שני אני ממליצה לכל אישה שעוברת שתי הפלות ויותר לעשות בירור.הרופא שלי שדרך אגב אני מאוד ממליצה עליו(דר וייסמן מי שרוצה מוזמנת לפנות אלי לגביו הוא מקסים) הפנה אותי לברור שכולל היסטרוסקופייה אבחנתית+ בדיקות דם של קרישות יתר. בנוסף חשוב לי לציין שמיכוון שאין לי בעיית פוריות מהצד שלי הוא המליץ לי לא לחכות ולנסות להכנס להריון ישר אחרי ההפלה אבל מכיוון שאני רוצה לעשות את הבירור אז אני מחכה מחזור אחד. אני כל כך מבינה את כולכן אנחנו כל כך רוצות להכנס להריון שאנחנו בכלל לא רוצות לחכות אפילו לא חודש אחד זה. אבל לצערי בגלל שעברתי שתי הפלות ברצף אני חושבת וזה רק מנסיוני האישי שצריך לחכות לפחות מחזור אחד ולא יותר כי כמו שרשמתי קודם הרופא שלי המליץ לי לא לחכות בכלל... אני מאחלת לכולכן בהצלחה ..ואעדכן אתכן לאחר שאבצע בדיקות
Dana*
הצטרפות: 21 נובמבר 2012, 13:07

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי Dana* »

שלום ,אני עברתי הפלה טבעית לפני 9 חודשים בשבוע 10+3 היה לי קשה מאוד כי אני מאוד רציתי את ההריון הזה שחיכיתי לו כ שנה ושלושה חודשים,,, ומאז ואני מנסה לכנס להריון וזה לא מצליח כבר נמאס לי לחכות ,,הייתי אצל רופאת נשים ואמרה שאין בעיות ושהכול בסדר רק לנסות ולחכות,,, אני מאוד רוצה ילד מה לעשות כדאי לכנס להריון בבקשה שמישהו יעזור !???!
אופטימית_מאוד*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

היי דנה... אני הייתי ממליצה לך ללכת לרופא פוריות אפילו שהכל תקין אצלך ואצל בעלך...לפעמיים הזרעה שהיא פעולה מאוד פשוטה יכולה לעזור..יש המון מיקרים שזוגות שלא מצליחים להכנס להיריון ואין להם שום בעיית פוריות עושים הזרעות וזה מצליח להם...אם את רוצה אני יכולה להמליץ לך על הרופא שלי..שיהיה בהצלחה
שסכ*
הצטרפות: 06 דצמבר 2012, 18:33

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי שסכ* »

הי דנה , גם אצלי ואצל בעלי אין בעיה מאובחנת והצלחנו להיכנס פעמיים רק בטיפולים- טיפול אחד של זריקות ואחד IVF על פני תקופה של שנתיים ושלוש- שניהם הסתיימו בהפלות טבעיות דרך אגב. חבל לחכות ל"טבע" שיעשה את שלו. לא סומכת עליו יותר
אופטימית_מאוד*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שסכ היי...ומאז ההפלות ניכנסת להריון? בדקת קרישות יתר? היסטרוסקופייה אבחנתית? אני שואלת את זה כי אצלי לא גילו כלום בכל הבדיקות השיגרתיות לפוריות..ולאחר שתי הפלות טיבעיות הרופא שלי שלח אותי לבדיקות הנ״ל שהן מקיפות יותר לאחר הפלות חוזרות ללא ידע של בעיית פוריות
אפונית*
הצטרפות: 18 דצמבר 2012, 10:35

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אפונית* »

הי בנות יקרות. לא רציתי להיות חלק מהפורום הזה והנה אני פה :-(
אני בחורה צעירה בת 23 נשואה טריה. נכנסנו להריון לפני כחודשיים ועברתי הפלה לפני מס׳ ימים בשבוע 8 לאחר שהעובר הפסיק להתפתח משבוע 6 ולא ראו דופק אחרי שראו דופק כבר בשבוע 6.
אני כל הזמן שואלת למה אני? הרי אני משוגעת על ילדים ואני ובעלי היינו בעננים מהבטן שתופחת לה... הרגשנו מאושרים כל כך וזה נקטע בלי הכנה מראש. מלמדים אותנו מה לעשות בהריון אבל לא מכינים אותנו להתמודד עם הפלה.
הרגשתי צורך לשתף אתכן בכאב שלי על האפון/ית שהלך/ה לי ככה סתם :-(
אמרו לי שלא יבדקו אותי כי פעם אחת זה סטטיסטיקה ורק אם תהיה פעם שניה נבדוק. למה? :-( אני רוצה שיבדקו עכשיו ולא לחכות יותר.
כרגע מדממת עדיין בעקבות השפעת כדורי צייטוטק. מחכה למחזור אמיתי אחד ואז ננסה בתקווה גדולה שאזכה להחזיק בידי בקרוב תינוק בריא ושלם שלי ושל בעלי האהוב...
יעל*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי יעל* »

((-)) (())

אני כל הזמן שואלת למה אני? הרי אני משוגעת על ילדים ואני ובעלי היינו בעננים מהבטן שתופחת לה...
זה לא רק את ולא דווקא את. אני לא יודעת אם זה מנחם, אבל הרוב המכריע של הנשים איבדו או יאבדו הריון בשלב זה או אחר של חייהן.

זו גם הסיבה שקופות החולים לא מממנות בדיקות אחרי הפלה אחת. זה פשוט כל כך נפוץ, שאם כל אחת תיבדק אחרי הפלה אחת הקופות יפשטו את הרגל.
אם זה חשוב לך (ואני מאוד מבינה אם כן, בתור אחת שהגיעה לבירור רק אחרי ההפלה הרביעית), את יכולה לעשות את זה באופן פרטי.

מצד שני קחי בחשבון שבירור כזה יכול לקחת זמן, וחלק מהבדיקות אי אפשר לעשות בזמן הריון.
כך שאם את מרגישה שנכון לך לחזור לניסיונות במחזור הבא, לכי על זה.

בתקווה גדולה שאזכה להחזיק בידי בקרוב תינוק בריא ושלם שלי ושל בעלי האהוב...
רוב הסיכויים שכן, ואני מאחלת לך את זה מכל הלב (())
אפונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אפונית* »

יעל תודה לך על התמיכה :-)
האם אפשר לשאול מה גילו אצלך?
נראה שאלך לרופא פרטי מעכשיו כי נכנס בי פחד עצום שמא זה יקרה לי שוב :-/
יעל*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי יעל* »

אצלי לא גילו כלום. אם היתה סיבה להפלות שלי, זה משהו שהרפואה עוד לא יודעת למצוא.
חבל שתפחדי. נסי להירגע. כאמור - זה נורא נורא נורא נפוץ.
(())
אפונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אפונית* »

הכדורים צייטוטק לא עזרו. לפני ארבע שעות עברתי גרידה להוציא את מה שנשאר. כואבת נפשית ופיזית אך מלאת כוחות לעבור את זה ולהמשיך הלאה
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שלום אני עברתי הפלה טבעית בשבוע ה-7 ועבר כבר חודש וחצי כמעט ועדיין לא הגיע הווסת האם זה סימן להריון? האם זה בכלל הגיוני?
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שלום לכולן
מצד אחד כיף לקרוא את הודעות התמיכה שלכן
עברת הפלה בשבוע תשיעי כיוון שלעובר לא היה דופק
לקחתי פעם אחת 4 כדורי ציטוטק ולאחר ארבעה ימם הרחם לא יה נקי וקיבלתי עוד שלושה
כשאני קוראת את ההודעות אני לא מרגישה פתאום לבד והיחידה שנקלעה לסיטואציה הנוראית הזו
למרות כל התמכה שיש לי לא ניתן ממש להזדהות עם המצב הזה

נכון לעכשיו אני כבר תשעה ימים מדממת
מודאגת מתי יגיע הביוץ ומתי בכלל אמור להגיע.... מתי ייע המחזור ומתי אתחיל שוב טיפול חדש
אופטימית_מאוד*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

פלוני אלמונית הווסת אמורה להגיע כשישה שבועות אחרי ההפלה.. אם עברו שישה שבועות אז כדי לעשות בדיקת הריון... הרבה יותר קל להכנס להריון אחרי הפלה מכיוון שהרחם פתוח... אך פחות מומלץ כי הגוף עדיין לא התאושש נפשית ופיזית
אלה*
הצטרפות: 07 פברואר 2002, 12:31

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אלה* »

שלום לכולן , עברתי על הדף הזה לכל אורכו ואני מעט יותר אופטימית. התחלתי הפלה טבעית שלשום בסוף שבוע 6 נדמה לי, באירוניה נוראית יום לפני האולטראסאונד הראשון. אני עוד מעט בת 32 ויש לי ילדה מקסימה בת 3 (בלי עין הרע) . אני כל כך רציתי את ההריון הזה , אחרי הלידה בקיסרי חירום היתה לי בעיה הורמונלית ולא יכולתי להרות. מאז רזיתי 45 קילו ולפתע בא ההריון הזה הייתי כ״כ מאושרת. בכל מקרה החלטתי לתת לזה לצאת לבד, הייתי ממש מזועזעת כשכנראה שק ההריון יצא והחזקתי את זה ביד ...טוב זה הטבע. קראתי כאן קדימון יכול להמשיך אפילו 3 שבועות, מתי זה מוגזם? כמה זמן אחרי שמפסיק הדימום מגיעה וסת? ומאז הוסת מחשבים רגיל כמו קודם את הביוץ? תודה
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

היי אופטימית
תודה על המענה
הייתי אצל הרופא למעשה הדימום של ההפלה הסתיים ביום שני
להפתעתי גיליתי שהחיסון נגד אדמת שלי פג תוקף ואני ביתם לא מחוסנת
מחר אמי עושה את החיסון וצריכה חהמתין עכשיו חודשיים
כל כך מבואסת מזה
כל החברות שלי עם ילדים או בהריון וזה ממש קשה
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

אלה
כל הכבוד על הירידה
מבינה אותך אצלי זה ממש טרי
הדימום אצלי נמשך שבועיים
למיטב ידעתי מחשבים את זה רגיל אחרי קבלת המחזור
מקווה שתעברי את זה בקלות
אלה*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אלה* »

תודה :) חשוב שנמשיך לחזק אחת את השניה כי עם כל העידודים מסביב רק מי שעברה את זה יכולה להבין את החלל שזה יוצר
אופטימית_מאוד*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

פלוני אלמונית היי... אני כל כך מבינה אותך גם אצלי זה ככה כולם מסביבי או בהריון או עם ילדים. אין ספק שזה מבאס ומדכא אבל אין מה לעשות צריך לחכות בסבלונות... ואם את צריכה לעשות את החיסון ולחכות חודשיים אז תעשי את זה באהבה ואל תחשבי על זה יותר מידי( עם כל הקושי שבדבר) אבל זה הפתרון היחידי פשוט לא להכנס לזה יותר מידי... ככל שאנחנו חושבות על זה אנחנו מכניסות את הגוף שלנו לסטרס וזה רק יוצר בעיות... אני כל כך מבינה לליבך אני גם חיכיתי עכשיו חודשיים מכיוון שעשיתי בדיקות קרישות+ היסטרוסקופייה אבחנתית ואלה בדיקות שעושים אך ורק שהאישה לא בהריון עשיתי אותם כתוצאה משתי הפלות טיבעיות רצופות... אז אני מחזקת אותך והכי הכי חשוב זה להיות אופטימיים... כי אני באמת מאמינה שעם הרפואה של היום ועם אמונה ב ה׳ כל אישה במדינת ישראל תיהיה אמא...
אופטימית_מאוד*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

היי אלה... אני מציאה לך לעשות מעקב זקיקים ובדיקת דם 11 יום מיום קבלת המחזור על מנת לדעת מתי הביוץ בוודעות... הרבה פעמים אחרי הפלה הביוץ לא מגיע כמו תמיד( במיוחד במחזור הראשון) מכיוון שהגוף עדיין לא הספיק להתאושש.. אז הבדיקות דם והזיקיקם ומראות במדוייק מתי הביוץ
אלה*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אלה* »

יש לך או למישהי המלצה על רופא נשים טוב שמקבל דרך מכבי באיזור פ״ת והסביבה?
אופטימית_מאוד*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

יש לי רופא מעולה שמקבל דרך מכבי אבל הוא מקבל בראשון לציון... ובאופן פרטי הוא מקבל בתא( אפשר לקבל החזרים מהקופה) אני באופן אישי בלאומת ואני הולכת אליו פרטי... ד״ר וייסמן אריאל הוא רופא מדהיםםםםםם הוא עובד באותה מרפאה עם פרופסור לב רן... אני ממליצה בחום... אומנם זה קצת רחוק לך אבל זה שווה הכל
אמא_לשניים_אך_מחכה_כבר_לשלישי*
הצטרפות: 07 ינואר 2013, 12:53

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אמא_לשניים_אך_מחכה_כבר_לשלישי* »

אלה שלום וברכה ראשית מבינה אותך ככ...
רציתי להגיד שאצלי הדימום נמשך חודש. ואז היה הפסקה של חודש אך לאחר מכן הגיע המחזורומאז הוא יחסית סדיר.
אצלי עברה כמעט שנה ועדיין לא נכנסתי להריון שוב, אך התייעצתי עם מס' רופאים והם טוענים שעד שנה אחרי ההפלה זה תקין מאוד לא להכנס .
אין כמוני יודעת שזה לא מרגיע אבל ציינתי את זה כדי שלא תפחדי שמשהו לא כשורה
בהצלחה לכולנו ושנזכה לבשר בפורום זה על הריון בזמן הקרוב ממש.
אמא_לשניים_אך_מחכה_כבר_לשלישי*
הצטרפות: 07 ינואר 2013, 12:53

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אמא_לשניים_אך_מחכה_כבר_לשלישי* »

אני הפלתי בשבוע 8 ובמשך חודש זה היה בסימן שאלה אז עם הכל עוד הייתי בשבועיים שמירת הריון. לכן ציינתי שאני ככ מבינה תכאב
אלה*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אלה* »

היום חשבתי שכבר אני חזקה יותר, הפסיק הדימום ואני מקווה לטוב ואז... גיסתי מעלה לפייסבוק תמונה של אולטרא אוהד שהיא עשתה אתמול בשבוע 9, ונשברתי מזה לגמרי. היינו שבוע הפרש אחת מהשנייה.. קשה לי.. כל פעם שהבטן שלה תתפח זה יזכיר לי את ההריון שלי ... אני שמחה בשבילה היא כמעט בת 40 וזה הריון ראשון שלה ואני מאחלת לה רק טוב ... בקיצור אני במערבולת רגשית
אלה*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אלה* »

אולטראסאונד
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

אלה אני ככ איתך כשהייתי בהריון 3 גיסות שלי היו בהריון (אחת מהם עם תאומים) והם עוד רגע בני שנה. ויותר מזה כל הזמן אני בוכה לבעלי שהתינוק שמת לי היה צריך להיות עכשיו בן חודשיים זה לא קל זה בטוח אבל אני מאמינה שגם כשאני אזכה וגם כשאת להחזי תינוק בריא בידיים הכל יישכח אז מה שנשאר לנו זה לחכות לו שכבר יגיע ואני בטוחה שבסוף הוא יגיע השאלה רק כמה זמן צריך לחכות.
אלה*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אלה* »

תודה לאל לא צריך גרידה. הלוואי שמעתה נשמע כולנו חדשות טובות בפורום
מוטרדת*
הצטרפות: 08 נובמבר 2004, 21:09

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי מוטרדת* »

שבוע 9 פלוס ארבע. לא היה דופק. לאחר דימום שבועיים.
כעת. יומיים לאחר שהבנתי שאין דופק התגברו הדימומים והשק יצא לבד במלואו.
הרופא אמר שנמתין ימים לראות אם הכל יתנקה.
אני מדממת המון. מחליפה פד כל שעה. זה תקין או שצריך מיון בית חולים?
אפונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אפונית* »

מוטרדת,
אם את מחליפה פד כל שעה הייתי ממליצה לך ללכת למיון.
הלוואי ויגידו שהכל בסדר אבל תלכי ליתר ביטחון ותהי רגועה יותר!
מאחלת לך ולכולנו בריאות והריון בריא של 9 חודשים ושנצא כולנו בידיים מלאות בעזרת השם!
רינה*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2005, 18:23

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי רינה* »

שלום,
אני אחרי הפלה באמצעות כדורי ציטוטק שבוע 9. מאז שפסקו הדימומים חלף כמעט חודש וחצי, וטרם קיבלתי.
האם יתכן שאני בהריון מפעם אחת שניסינו? אציין כי אין לי תופעות לוואי בכלל, בהשוואה להריון הקודם שלא התפתח.
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

ממש נלחצתי מההתכתבות כאן.. גם אני אחרי הפלה טבעית וכרגע מנסה להיכנס שוב להריון זה מאוד קשה ..אבל אני מחזקת אתכן ומאחלת לכולנו בשורות טובות!! :)
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

לרינה שלום גם אני עברתי הפלה ולקחתי ציטוטק. ייתכן. מאוד שניקלטת. וזה מצויין ברוך השם. בשורות טובות.
בולי*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 17:23

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי בולי* »

שלום לכולן, לפני כמה ימים עברתי הפלה על ידי גרידה. הייתי בשבוע 10 במה שהסתבר כהריון עם תאומים (הריון ראשון). אחד העוברים היה עם דופק והשני לא ובאופן כללי שתיהם לא התפתחו כראוי והיו עם פגמים גנטיים קשים (עדיף שהרופא לא היה מספק תיאורים גרפיים מפורטים של הפגמים ואז אולי לפחות הייתי מצליחה לישון בלילה בלי לחלום על החייזרים שגידלתי). אני בת 30 וזמן רב לא רציתי ילדים כלל למרות שבעלי חולם על כך שנים. גם עם ההריון הזה ״זרמתי״ למען בעלי. עד שהתחלתי להתרגל לרעיון קרה מה שקרה. עכשיו אין דבר שאני רוצה יותר מילד. מדהים כמה חוויה כזו משנה הכל. אני מרגישה שאני לא אוכל לצאת מהדיכאון עד שאכנס להריון שוב.
אני אחת שאוהבת לעשות הכל ״נכון״ ולפי הרופא מה שנכון זה להמתין לפחות שני מחזורים, שזה שלושה חודשים! הרי לוקח שישה שבועות עד שבכלל מקבלים וסת אחרי הפלה ואז צריך להמתין עוד שני מחזורים, ואז להמתין לביוץ, ורק אז לנסות. לפי החישוב שלי כבר הגעתי לארבעה חודשים. אני פשוט אשתגע.
ואם לא ממתינים את כל הזמן הזה יש סיכוי להפלה שוב? אני חרדה ברמות היסטריה לעבור את זה שוב ולאכזב. פשוט לא יודעת מה לעשות.
טלי_ב*
הצטרפות: 12 נובמבר 2012, 12:07
דף אישי: הדף האישי של טלי_ב*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי טלי_ב* »

למה לא לשאול את הרופא? אין סיבה שהוא לא יסביר לך מה ההגיון מאחורי ההמלצה שלו ואילו סיכונים יכולים להיות אם תיכנסי להיריון קודם.
הרבה פעמים רופאים לא מנדבים את המידע הזה סתם כי רוב האנשים לא מתעניינים.
אני יכולה לספר לך שאצלי, אחרי הפלה ללא גרידה (אולי זה שונה), הרופא המליץ לחכות מחזור אחד וגם את זה הוא סייג בכך שזה לא ממש הכרחי או מבוסס מבחינה רפואית נטו, אבל לתחושתו זה רעיון טוב לתת לגוף להתאזן בחזרה. המחזור גם הגיע אחרי חודש ולא אחרי ששה שבועות.
ברכהושלום*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2011, 21:54

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי ברכהושלום* »

מספרת את הנסיון שלי-
הפלתי בבית ללא התערבות רפואית, שום בדיקות ושום כלום (ז"א לא בדקתי האם הכל יצא). החלטתי לחכות אחרי ההפלה וסת אחת, והסתבר שזו היתה החלטה נכונה כי בוסת הזו יצא עוד גוש של דם שלא שייך לדימום וסת רגיל. אחרי כן הריתי. ההריון היה בריא ושמח ונולדה תינוקת בריאה ושמחה ב"ה.
זוהר*
הצטרפות: 03 מרץ 2004, 14:15

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי זוהר* »

היי
עברתי הפלה לפני כמה ימים פשוט לא נמצא דופק בשבוע 9 ויום אחרי כבר נפל לי לבד הכל ללא צורך בגרידא אני מרגישה נורא נפשית אין לי כבר סבלנות אני רוצה להיות שוב בהריון אני מרגישה כמו פרידה מאהבה ראשונה הכל חסר משמעות בעיני זה הריון ראשון ולא האמנתי שזה יקרה לי אבל זה קרה! בעזרת השם שנשמע בשורות טובות כולנו.
לגבי כניסה להריון נוסף בעזרת השם כמה זמן מומ לץ להמתי
חולמת_כבר_להיות_אמא*
הצטרפות: 29 יוני 2013, 14:59

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי חולמת_כבר_להיות_אמא* »

היי בנות,
אני ממש מוצאת את הפורום הזה כמקור תמיכה כי אין לי עם מי לשתף... אני עומדת לפני הפלהבשבוע 7 בגלל שהדופק של העובר היה איטי ואחרי כמה ימים הוא נמצא ללא דופק, לפני 3 חודשים הייתי צריכה לעשות גרידה בעקבות עובר שלא התפתח בשבוע 11 הוא נעצר משבוע 9 הייתי עם עובר מת ברחם, אני ממש מפחדת מההריון הבא, אולי ההפלה השנייה קרתה כי חיכיתי רק מחזור אחד ונכנסתי שוב להריון אולי הייתי צריכה לחכות יותר???? ואיזה בדיקות כדאי לבקש מהרופא לעשות אחרי 2 הפלות רצופות? חוץ מקרישיות יתר? הבנתי שיש בדיקה שנקראת היסטרוקופסיה שמאוד מסוכנת ואני מפחדת לבצע אותה..אני ובעלי רוצים ילד יותר מכל דבר בעולם... אני עצובה ומבולבלת ....
זוהר*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי זוהר* »

בעזרת השם תהא אמא בקרוב מאוד אמן!!
תמר*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 15:53

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי תמר* »

אני עברתי מקרה דומה לפני 3 חודשים , הפלה בשבוע 9 עם גרידה, אני יכולה להגיד שזו חוויה נוראית ולא ניתן להסביר אותה במילים למי שלא עבר, חיכיתי מחזור אחד ואני מחכה גם לשני , מתוך אמונה שאולי בפעם הבאה זה יצליח , אני יכולה לציין עברוכן שהפרופ שבדק אותי בעת הגרידה אמר לי שלא צריך לחכות ושניתן להתחיל ״לעבוד״ כבר אחרי המחזור הראשון , אז זו שכתבה שמעליי , אל תאשימי את עצמך שניסית ולא חיכית , אני לא חושבת שפרופסור גדול מביה״ח יציין את הנושא בסתמיות, אני החלטתי לנסות רק לאחר שני מחזורים מתוך פחד , למרות שבפועל גם חברות שעברו מקרה דומה (אחת מהן גם הרתה לאחר מחזור 1 מבלי לחכות ויש לה בונבון אמיתי) ... אני כמוך עצובה ומבולבלת , אבל מקווה לטוב , מאחלת לכולכן הצלחה ושנחווה תחושת גדילה בתוכנו , ילד בריא וידיים מלאות עם חיוך על השפתיים , לבנתיים יש לנו האחת את השניה להתחזק
זוהר*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי זוהר* »

הלוואי בעזרת השם
אין לי סבלנות לחכות אפילו למחזור 1
יש פה מישהי שלא חיכתה למחזור ראשון אחרי הפלה ונכנסה להריון תקין?
תותי :)*
הצטרפות: 18 יולי 2013, 02:50

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי תותי :)* »

היי בנות,
יש לי חברה שעברה הפלה טיבעית ומיד לאחר מכן נכנסה להריון תקין בלי לחכות למחזור הבא.. היא ילדה תינוק בריא והיום עוד מעט בן שנה..
תותי :)*
הצטרפות: 18 יולי 2013, 02:50

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי תותי :)* »

לפני שישה שבועות עברתי הפלה טיבעית, מאז ניסינו שוב להכנס להריון ולא מצליחים לצערי.. הרופא אמר שאם אני לא מקבלת מחזור עוד כמה ימים אני יכולה לקחת כדור שמזרז את המחזור. מישהי לקחה את הכדור הזה לפני?.. האם זה יכול לגרום לבעיות בעתיד?.. אשמח לשמוע ממכן בקרוב..
זוהר*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי זוהר* »

את האמת שבחודש וחצי שעבר מאז ההפלה אני ובעלי לא שמרנו למרות המלצת הרופא לחכות לפחות למחזור אחד אבל קיבלתי מחזור אני לא יודעת אם לשמוח או לבכות
זוהר*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי זוהר* »

היי תותי
כנראה את צריכה לקבל כל יום אם חיכית 6 שבועות כנראה שזה ממש קרוב
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי שירי* »

אני שבועיים וחצי אחרי הפלה טבעית בשבוע 6, למרות המלצת הרופאים החלטתי לא לחכות לנסות אחרי הווסת. בימים האחרונים הרגשתי שאני בשלבי הביוץ והלכתי לבדיקה שגרתית כדי להיות בטוחה שהכל בסדר. בבדיקה הסתבר לי שהזקיק שהיה בגודל מתאים לביוץ הפך לצ'יסטה. הרופאה אמרה שככל הנראה הצ'יסטה תתפוגג במחזור הקרוב. האם מישהי מכירה כזו תופעה? האם יכול להיות קשור להפלה?
אורלי*
הצטרפות: 08 יולי 2002, 18:53

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אורלי* »

היי לכולכן, לפני כחודשיים עברתי גרידה בשבוע 9 לאחר שנמצא העובר ללא דופק, כל כך קשה עם האובדן הזה, לאחר שנה של ניסיונות וציפייה מרובה להחזיק כבר תינוק בידיים ולהפוך לאמא פתאום ברגע אחד הכל מתנפץ. אצלי מצאו שהייתה מולה חלקית והייתי צריכה לחכות עד שבדיקת הבטא תתאפס, האם למישהי היה מקרה דומה?? עכשיו הרופאים אמרו שבגלל זה אני צריכה לחכות חצי שנה עד שנה עד שאנסה שוב, כל כך עצובה ומיואשת .....אני לא מפסיקה לבכות כשאני רואה תינוקות בעגלה ונשים בהריון .... איך אפשר להתמודד עם זה....
זוהר*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי זוהר* »

אורלי תסתכלי על הצד החיובי שאת ובעלך מצליחים להרות ברוך השם ובפעם הבאה בעזרת השם שתהיה בקרוב מאוד תצילחו ותהפכו להורים אמן!!!!
אורלי*
הצטרפות: 08 יולי 2002, 18:53

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אורלי* »

זוהר תודה על העידוד! האם מישהי נתקלה בתופעה הזאת של מולה חלקית?
זוהר*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי זוהר* »

בכיף
תעדכני מה איתך
ותעשי מה שאת מרגישה אחרי שהבטא תתאפס ותתחזקי נפשית תמשיכי לנסות ככה אני עושה ומקווה לבשורות טובות!
מ.27*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2013, 10:40

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי מ.27* »

היי לכולן, אני בעיצומה של הפלה טבעית בשבוע 6. נורא שמחנו והתרגשנו כשגילינו שאנחנו בהריון ועכשיו אני יודעת שלא צריך לשמוח כל כך מהר ולחכות קודם לאולטראסאונד. לפני יומיים התחילו לי דימומים בבית שהתחילו כקלים ולאט לאט התגברו כמו מחזור ממש.. נבהלתי ונלחצתי והבנתי שמשהו לא בסדר. הלכתי לרופאה אתמול שאמרה שהיא לא רואה שק אבל שהיא רואה תוכן כלשהוא ברחם שנמצא בדרכו החוצה. בהתחלה הרגשתי תסכול - למה דווקא לי? אמא שלי שתהיה בריאה עברה 4 לידות תקינות ואחותי הגדולה גם היא 4 לידות תקינות, יש לי מלא חברות שנכנסו להריון על הניסיון הראשון והכל בסדר כך שלא הבנתי איך דווקא לי זה קורה (למרות שלא כולן מספרות הכל). אני רואה פה בפורום שהתופעה מאוד שכיחה וזה אולי מעודד. אני אחכה עד שאקבל את הווסת הבאה ואז אנסה שוב. הרופאה שלי לא אמרה לחכות 3 מחזורים. רק לבוא עוד 6 שבועות ולראות שהרחם נקי לגמרי ואז אפשר לנסות שוב. קצת מפחיד אותי כל העניין של הפלה גוררת הפלה. אשמח לשמוע על בנות שעברו הפלות טבעיות ומיד נכנסו להריון אחר כך. יש מישהי כזאת? רפואה שלמה לכולן והריונות תקינים בע"ה.
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

אני ממש עצובה. עברתי הפלה ראשונה בשבוע שישי, ומחר גרידה אחרי שלא מצאו דופק בשבוע עשירי. מיואשת לגמרי. יש בכלל סיכוי להרות ולהצליח עם זה?
ליאה*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 18:21

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי ליאה* »

שלום בנות
מפחיד בטרוף לדעת שזה קרה לכל כך הרבה אנשים.
אני בשבוע 11 ואחרי בדיקה שהראתה שאין דופק (לפי הגודל כבר מאיזה שבוע 8), מפחדת בטרוף מגרידה או שאפשר לקחת איזה כדור שתהייה הפלה טבעית?
ניסיתי להיכנס יותר משנה וממש מפחדת ולא רוצה להמתין, מה לעשות? אך להירגע ולהתחיל מהתחלה?
האם מישהי שניסתה תקופה ארוכה ואחרי הפלה הצליחה להיכנס מהר יחסית? או שזה שוב סיפור של שנים?
המון תודה לכל תשובה
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

בנות שלום לצערי עברתי שתי הפלות , אחת בשבוע 8 ע״י צייטוטק שבו היה שק ולא התפתח עובר והשנייה בשבוע מאוד מורדם 5 נפל לבד . אני נשואה שנה והלחץ מההורים עצום בעקבות ההפלות עזבתי את הלימודים ואת העבודה אני לא מצליחה לעשות כלום עם עצמי הדבר היחיד שמעניין אותי זה תינוק שום דבר אחר לא מעניין אותי אני מרגישה שאני לא מספיק טובה לבעלי יש כל כך הרבה נשים סביבי שניקלטות ויולדות בלי שום בעייה ואני לא מבינה למה זה צריך לקרות דווקא לי ?כבר איבדתי את האופטימיות שלי לגבי לידה תקינה אני לא מצליחה להאמין שאני ירחו שוב ותהיה לידה תקינה ! מערכת היחסים שלי ושל בעלי לא כמו פעם איבדתי את שמחת החיים שלי ואין לי חשק לעשות כלום אני לא יודעת מה לעשות איך לצאת מזה אני מרגישה שרק כניסה להריון תקין ישפרו לי את מצב הרוח
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אלמונית* »

שלום ,עברתי הפלה טבעית לפני חודשים בעקבות הריון חוץ רחמי, הדימום נמשך לי 4 שבועות ואז, נעצר לשבוע וחצי שלאחריו החל דימום חדש שהיה כמו מחזור שבוע ונפסק.
עכשיו אני ממתינה למחזור נוסף ספרתי 29 ימים והוא לא מגיע, במהלך החודש קיימנו יחסים מוגנים, האם הגיוני שהמחזור מאחר בדרך כלל אני מקבלת ביום ה- 25 .
קיבלתי הוראה מהרופא למנוע ל-3 מחזורים.
גילי*
הצטרפות: 25 יוני 2003, 23:25

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי גילי* »

עברתי ב1/12 הפלה טבעית בשבוע 7 שהסתיימה בגרידה מחכה למחזור שיגיע לא חושבת שיגיע כי עשיתי בדיקת הריון והיה פס נוסף חלש חלש השאלה אם משהיא עברה הריון תקין בלי לקבל מחזור אחרי גרידה (
גילי*
הצטרפות: 25 יוני 2003, 23:25

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי גילי* »

סליחה ב1/11 עברתי את ההפלה
:) סמיילי*
הצטרפות: 01 ינואר 2014, 15:35

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי :) סמיילי* »

שלום לכולם...
אני חדשה פה גם אני עברתי הפלה טבעית בשבוע 5.... :-(

עצוב מאוד וקשה, אבל חייבים להמשיך הלאה...
רציתי לשאול מתי אמורים לקבל את המחזור שאחרי ההפלה? רגיל כמו שבד"כ או קצת יותר זמן?
ומתי מתקיים הביוץ?

גילי.... עשית בדיקת דם אחרי ההפלה לוודא שהבטא התאפסה?
מה שלומך היום? עדכני... הכל בסדר? זה הריון?
אמאל'ה*
הצטרפות: 18 ינואר 2004, 08:35

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אמאל'ה* »

גילי מה מצבך?
גם אני עברתי גרידה בשבוע 9 אחרי שנצפה שק ריק (06.01.14). אני אחרי הזרעה וההמתנה מוציאה אותי מדעתי. נראה לי שאיני מחכה וכבר בשבוע הבא (זמן הביוץ לערך) "אעבוד" על הילד/ה המקסים הבא (יש לי ילד בן 4.5 -בלי עין הרע). בהצלחה לכולן וזכור חודש שבט (שיהיו בשורות טובות)
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

עברתי גרידה לפני חודש ו4 ימים בשבוע 12 עם שני שקי הריון. עכשיו אני רואה שמתחיל לי דימום שכנראה משמעותו שקיבלתי מחזור.. מחר אמורה להיות לי בדיקת גניקולוג אחרי הגרידה לוודא שהכול תקין. מישהי יודעת אם אני יכולה לעבור את הבדיקה בכול זאת?
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

כעיקרון אפשר, אבל לי נאמר ע"י פרופסור שהכי טוב זה להגיע מיד כשמסתיים הדימום ואז הבדיקה יותר מדוייקת.
עדיף שתדחי את התור לאחר הדימום.
מה קרה? שני שקי ההריון או העוברים לא התפתחו?

בהצלחה וכמו שכולם מברכים שתזכי לפיצוי כפול ומכופל.
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

אני בשבוע ה-14 להיריוני ויום ראשון אני עוברת הפלה בגרידה בבית חולים אני מאוד מפחדת מהניתוח שלא יהיה סיכון שלא אוכל להיכנס להיריון וגם מההרדמה עצמה כואב לי שאני נאלצת לעשות את זה בשבוע כול כך מתקדם שלעובר יש הכול קשה לי נורא מבחינה נפשית אבל אין לי אמצעים לגדל אותו אני לבד רווקה בת 28 מה עושים???
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלונית* »

לא !!!!בבקשה ממך תחשבי שוב, הרבה נשים במצבך שמרו על ההריון והתינוק ואח"כ ממש שמחו שהשאירו את העובר ולא עשו הפלה.ו
למה באמת שבוע כל כך מתקדם??? לפני כן חשבת להשאיר אותו ולגדל אותו?
אם כן תחשבי שוב ולא תתחרטי, תמיד יהיה מי שיעזור (משפחה, חברות, שכנות).
ילד מביא איתו ברכה וילד זה אושר.
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

כי רציתי להשאיר הבעיה שאני לבד בכול זה אין לי מי שיתמוך בי ויהיה לצידי אני מאוד מפחדת שלא יהיה לי מה לתת לו
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי מישהי* »

גם אני עברתי שתי הפסקות הריון בחצי שנה... פעם אחת לא היה דופק בשבוע שישי, ובפעם השני היה דופק ואח"כ הפסיק להתפתח בשבוע 8... חוץ מהקטע הפיזי של לעבור פעמיים גרידה אני מרגישה ממש עצובה.... ומתקשה לחזור לחיים הרגילים... מישהי יכולה לתת המלצות איך מתמודדים עם זה?
אני מאוד רוצה להיות כבר אמא ועכשיו בהחלט מודאגת שאני אהיה ממש בלחץ בפעם הבאה.....
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי נטע* »

שלום לכולכן אני מתנחמת בעובדה שיש כאן עוד בנות כמוני . אני בת 31 וחלום חיי הוא להיכנס להריון. לצערי היה לי הריון ראשון מחוץ לרחם שהסתיים בזריקה ותוך 4 חודשים נכנסתי שוב להריון שהסתיים בשבוע 7 בהפלה כי לא מצאו דופק לעובר. למרות שהסיבות להפלות היו דונות אני לא יכולה להפסיק לחשוב שמשהו בי פגום ושפשוט לא אצליח לעולם להיכנס באופן טבעי להריון. רגשות האשם וחוסר המזל רודפות אותי ואני בדיכאון. אני מפחדת לנסות להיכנס להריון ומיואדת מהרצון להביא ילדים. בנוסף על כל כל הבנות סביבי בהריון נשואות טריות וזה נראה באופן אכזרי כאילו שהמתכון לנישואים טריים והקמת משפחה מתקתק אצל כולם חוץ ממני. איך מתמודדים עם האובדן האכזבה העצב הכאב?? בבקשה עזרו לי.
פלונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלונית* »

כל כך מבינה אותך, גם אני הייתי במקום הזה, אחרי הפלה טבעית בשבוע 12 ושאלתי איך ממשיכים לחיות?
איך חוזרים לעבוד? אותי החזיקה האמונה והדת, אם זה מדבר אלייך תלכו לבקש ברכה מרב, זה ממש עוזר
ועושה הרגשה טובה.
תנסי לכתוב בדף רוצה וחייבת להיות בהריון
אנחנו מעודדות אחת את השניה שם וגם ישנן שם כמה בנות אחרי הפלה ועכשיו מישהי שם בהריון אחרי הפלות שעברה.
פלונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלונית* »

פשוט הדף הזה שכתבת בו לא הכי פעיל.
גן_אלמונית*
הצטרפות: 10 אפריל 2014, 00:56

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי גן_אלמונית* »

היי,
אני גם עברתי הפלה בשבוע 8 +3
היה סיוט ועדיין.
מדממת כבר שלושה ימים ..ההפלה היתה טיבעית ..הכל יצא והיה זרם מטורף ..הזמנתי אמבולנס .
אך סירבתי להתאשפז ..מישהי יודעת אם ניתן לקבל החזר מביטוח לאומי על אמבולנס במקרה כזה ???

אני גם שואלת את עצמי טיך ממשיכים הלאה ..
ומאןד רוצה שהדימום יפסק ולנסות להכנס שוב למרות החששות ...ושיש סבירות להפלה נוספת ..
מאחלת לכולן שיעבור מהר ושתכנסו להריון ..
גן_אלמונית*
הצטרפות: 10 אפריל 2014, 00:56

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי גן_אלמונית* »

נטע ..אני חושבת שכדאי לנסות ולא להתייאש ...
כל דבר בא בזמנו ..אם לא עכשיו אז עוד קצת.
הזמן יעשה את שלו ותכנסי להריון אמן.
כמה שקשה לבצע אך תנסי להיות רגועה ...
אחת.מהסיבות להפלות הן לחץ רב .
והפלה לא מעידה שמשהו לא בסדר בך .
שיהיה בהצלחה וברגוע...
מבואסת*
הצטרפות: 23 אפריל 2005, 01:25

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי מבואסת* »

אני עברתי הפלה טבעית ביום שני שבוע 5. עדיין מדממת, פיזית ונפשית. לא יודעת מה קורה לגוף שלי. איך ילדתי את בתי בהריון ראשון ובלי בעיות? איך פתאום יש בעיות? זה מחרפן אותיי למה כל זה קורהה ליי. זו ההפלה השלישית שלי. אלוהיםםם אדירים למהה אבלל =(((((
אופטימית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2005, 14:19

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אופטימית* »

אני עברתי הפלה לפני שלושה חודשים בשבוע 9 כשהעובר התאים לשבוע 6 ועכשיו אני שוב בהריון בשבוע 5 קצת חוששת מההמשך... זה משאיר איזושהי טראומה אבל הכל משמים ורק לטובתנו והפורום הזה מאד מעודד. בשורות טובות וידיים מלאות לכולם
אור*
הצטרפות: 22 יולי 2002, 01:27

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אור* »

גם אני לצערי עברתי הפלה טבעית ושלמה בשבוע 5, לפני כחודש וחצי.
לאחר שהכאב והדימום ורוב המחשבות הטורדניות על מה שיכול היה להיות עברו, נשארתי בעיקר עם שאלות על מה בעצם קורה עכשיו?
אחרי שעברתי בהצלחה את הבדיקות שאחרי וקיבלתי "אישור מהרופא" חזרנו לנסות שוב.
מאז ההפלה לא קיבלתי מחזור אמנם, אבל המחזור שלי מעולם לא היה סדיר והבנתי שלאחר הפלה הוא מתעכב יותר..
אפילו כאבי הבטן מתעתעים- הם קצת מרגישים כמו כאבי מחזור, אבל מאוד מאוד עדינים, כמו הכאבים שהרגשתי לפני שידעתי שאני בהריון, ועד שאיבדתי אותו..
אני מפחדת לעשות שוב את הבדיקה הביתית, מנסה לדחות את האכזבה של הופעת קו אחד בלבד, ועם זאת מנסה להישאר אופטימית ולנסות למצוא עוד סימנים להריון.
האם יש לדעתכן אפשרות שאני בהריון- טכנית, לאחר מה שהגוף עבר כתוצאה מההפלה, ולאור העובדה שכמעט אין לי תופעות לוואי של הריון?
ועד מתי כדאי לחכות עם הבדיקה הביתית?
פלונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלונית* »

בטח שיש אפשרות, הרבה נשים נקלטו להריון אחרי הפלה ועוד לפני שהגיע המחזור, מפני שיכול להיות שהיה ביוץ לפני שהמחזור הגיע.
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי אפרת* »

אשמח לעזור ברפואה סינית במקרים אלו אפשר לקבל תמיכה מאוד משמעותית!
0504830750 אפרת
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי שירה* »

עברתי אתמול גרידה בשבוע +10 לאחר שהעובר הפסיק להתפתח והפסיק הדופק. מדובר בהריון ראשון. אני מאוד רוצה לנסות כמה שיותר מהר להיכנס להריון. אבל נורא חוששת שדבר כזה יקרה שוב, אני לא אעמוד באכזבה. אחרי כמה זמן מומלץ לנסות להיכנס שוב להריון? ווסת אחת? שתים?? בבקשה תשובה כי אני כבר לא יודעת מה לחשוב. תודה
יעל*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי יעל* »

למיטב ידיעתי ההמלצה היום היא לחכות וסת אחת ולנסות מיד אחריה. בהצלחה
פלוני_אלמונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

אני גם אחרי הפלה טבעית. וההמלצה היא לחכות שלושה חודשים, כך אמר לי הרופא
פלונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלונית* »

לא לא, אל תחכו 3 חודשים, פעם אלו היו ההמלצות והיום אחרי מחקרים הראו שמספיק מחזור אחד.
הרבה נשים שאני מכירה נכנסו להריון תקין ישר אחרי ההפלה (בלי לחכות לווסת) היה ביוץ אחרי ההפלה ונקלטו גם להריון תאומים.
ויש כאלו שנכנסות אחרי מחזור אחד או אחרי 3 חודשים, אבל בכל מקרה אמרו היום שלא מומלץ לחכות הרבה, כי דווקא אז יותר קשה להיקלט.
אם הכל תקין והרחם נקי והבטא התאפסה אפשר להתחיל שוב לנסות.

רק שתדעו שלפעמים המחזור קצת משתנה אחרי ההפלה וגם הביוץ, לפעמים הווסת מגיעה רק אחרי חודש וחצי והביוץ גם יותר מאוחר,
אז תנסו מרגע שהכל נקי ותקין כל הזמן אפילו אחרי היום ה-20 למחזור במשך עוד שבוע לפחות.

אחרי גרידה בד"כ הגוף מתרפא יותר מהר ויכול להיות שכבר אחרי חודש יגיע המחזור והכל יהיה סדיר ותוכלו להמשיך לנסות.
מנסה_שוב*
הצטרפות: 09 פברואר 2004, 18:14

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי מנסה_שוב* »

תודה פולונית.. זה מעודד
פלונית*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי פלונית* »

שלום לכולן לפני 27 ימים עברתי הפלה וגרידה . זה קרה בשבוע 15 +3 . הדימום פסק לאחר שבועיים והיום החל דימום מזערי . האם ייתכן שזהו תחילתו של המחזור הראשון לאחר ההפלה?

תודה ובשורות טובות לכולן .
רין*
הצטרפות: 23 יוני 2014, 22:32

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי רין* »

שלום לכל הבנות, מצער ועם זאת משמח שמה שאני עוברת הוא דבר נורמלי. לפני חצי שנה נכנסתי להריון רצוי וטבעי, בשבוע 8 נראה שהעובר לא התפתח משבוע 6 וכן הדופק פסק, עברתי הפלה על ידי ציטוטק. מאוד מהר קיבלתי את המחזור ומיד לאחריו שוב נכנסתי להריון, שוב אותו סרט , שוב לא היה דופק בשבוע 8 שוב העובר לא התפתח משבוע 6. הפעם עשיתי גרידה , לשם הגיוון . לאחר ההפלה האחרונה חוויתי דכאונות מוזרים של בכי באמצע הלילה ובעיות בשינה. למה זה קרה פעמיים? למה לי? אני רואה אתכן שואלות את אותו הדבר. אני בת 34 אם לבת מדהימה בת 4.5 , לקח לי זמן לרצות שוב להרות לאחר לידה קשה מאוד במלקחיים, והיום זה בעיניי טעם החיים. השאלה שלי היא כזו, האם תוכלו לשתף האם נמצאה הסיבה שלכן להפלות חוזרות? האם שוב לנסות מהר? ( עברו 4 שבועות מהגרידה ועוד ל קיבלתי מחזור ראשון) האם לקחת ויטמינים כלשהם? מה הטיפול המומלץ לחיזוק הגוף? בכללי אני אישה מאוד חזקה ואופטימית, זקוקה לתשובה הגיונית למה שקרה לי...... חולמת על תינוק בריא! לי ולכולכן!
שתיקה_כואבת*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2014, 13:08

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי שתיקה_כואבת* »

עברתי לידה שקטה וגרידה לאחר ירידת מים בשבוע 19
הלב שלי כואב, בוכה המון.
יש לי 2 בנות מקסימות אבל הכאב לא מרפה
אני כבר חושבת על ההריון הבא (למרות שמתה מפחד).
האם ניתן להיכנס להריון ללא המתנה?
מתי יחול הביוץ?
יעל*

מתי הזמן להרות אחרי הפלה

שליחה על ידי יעל* »

((-))
ביוץ צריך להגיע תוך 2-6 שבועות.
רוב הרופאים ממליצים לחכות לפחות וסת אחת.
מניסיון, כדאי לתת לגוף ולנפש להתחזק קצת לפני הריון נוסף.
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”