דיאטת השמנה

לוטוס*
הצטרפות: 11 ינואר 2005, 23:50

דיאטת השמנה

שליחה על ידי לוטוס* »

שלום לכולם
כן, דיאטת השמנה, מסתבר שה-BMI שלי מאוד נמוך ואני מנסה לעלות במשקל ללא הצלחה עד כה. אני מאוד חלשה בתקופה האחרונה. אשמח לעצות או לשיתוף אם יש עוד אנשים במצב שלי. בד"כ זה הפוך...
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

דיאטת השמנה

שליחה על ידי יונת_שרון* »

את יודעת מה הסיבה לרזון שלך? כי יכולים להיות גורמים שונים.
פעמון_הזכוכית*
הצטרפות: 13 אפריל 2012, 20:18
דף אישי: הדף האישי של פעמון_הזכוכית*

דיאטת השמנה

שליחה על ידי פעמון_הזכוכית* »

אין לי עצות או הדרכות, אבל יש לי קישורים (שבמקרה פתוחים במסך המחשב בין אינסוף קישורים אחרים) בנוגע לדיאטת השמנה, חיפשתי לפני כמה ימים מידע באינטרנט ובינתיים לא עשיתי עם זה שום דבר. אולי לך הם יועילו:
%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%A0%D7%94[/u]%D7%AA%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%98]עצות כלליות די בקצרה
טיפים ועצות
תפריט
כאמור, לא ניסיתי עדיין בעצמי.
לוטוס*
הצטרפות: 11 ינואר 2005, 23:50

דיאטת השמנה

שליחה על ידי לוטוס* »

יונת - אין לי מושג מה הסיבה , תמיד הייתי מאוד רזה. והיו לי תקופות של חולשה - וכל הזמן חשבתי שזה תקופה ויעבור. עכשיו זה כבר תקופה ארוכה וקצת החמיר. אבל לא יודעת מה הסיבה. ופעמון תודה על הקישורים. נתקלתי כבר במידע דומה. את גם מנסה להשמין?
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

דיאטת השמנה

שליחה על ידי יונת_שרון* »

עשית בדיקות דם? את יודעת אם יש לך חוסרים כלשהם?
וגם, את יודעת כמה קלוריות את אוכלת?

יש אנשים שפשוט אוכלים מעט, ובמקרה שלהם אני חושבת שכדאי להוסיף כמה שיותר שומן לאוכל כדי להגדיל את כמות הקלוריות ליחידת נפח.
יש אנשים שיש להם בעיות ספיגה, ובמקרה שלהם כדאי למצוא מה מפריע להם לספוג ולהוציא את זה מהתפריט (למשל בדיאטת אלימינציה).
יש אנשים שיש להם טפילים במעיים שלוקחים להם את המזון, ובמקרה שלהם צריך להפטר מהטפילים.
יש בטח עוד סיבות לרזון, ובלי לדעת את הסיבה קשה לדעת מה יכול לעזור.
(אולי לעשות דיאטת אלימינציה קיצונית, עם הרבה שומן, ועם תרופות נגד טפילים... :-))
תפילה_לאם
הצטרפות: 10 אוקטובר 2012, 21:28
דף אישי: הדף האישי של תפילה_לאם

דיאטת השמנה

שליחה על ידי תפילה_לאם »

אם אני לא טועה, כשרמת הברזל נמוכה היא גורמת לחוסר תאבון, וזה יכול להסביר גם חולשה.
כדאי לערוך בדיקות דם.
בהצלחה!
נוודית_חובבת*
הצטרפות: 09 אפריל 2012, 15:15
דף אישי: הדף האישי של נוודית_חובבת*

דיאטת השמנה

שליחה על ידי נוודית_חובבת* »

בבעיה דומה..
אני התחלתי טיפול אייפק כדי לאבחן את שורש העניין (בהמשך למה שכתבה יונת). יכול להיות שתמצאי את זה מתאים גם לך.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

דיאטת השמנה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מעירה את הדף... יש לי קצת בעיות במערכת העיכול כך שהפכתי מרזה לרזה מדי... צריכה לעלות 10 קילו כדי להגיע למשקל סביר ורזה... אבל קשה לאכול בעיקר כשרגישה לכל כך הרבה דברים.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”