ליסינג כן לא

מ_תלבטת*
הצטרפות: 29 יולי 2012, 13:14

ליסינג כן לא

שליחה על ידי מ_תלבטת* »

מתלבטת לגבי ליסינג כן לא.
ההצעה: קיה פורטה חדשה: 20,000 תשלום ראשון + 30 תשלומים של 900 + אפשרות לרכוש את הרכב בסוף התקופה ב60,000 ש"ח או להחליף אותו בחדש ושוב תשלומים וחוזר חלילה. משתלם או לא?
(ואל תגידו שזה לא קשור לחינוך ביתי!
איך יסעו הילדים לכל ההפעלות שלהם, איך? בטרנטה ויתקעו בשולי הדרך מחכים לגרר ושרים שירי מולדת כדי לשמור על המורל?)
ממני*
הצטרפות: 22 נובמבר 2004, 10:17

ליסינג כן לא

שליחה על ידי ממני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

יש הצעה בשוק - ניסן מיקרה חדשה, 7,900 ש"ח + 30 תשלומים של 1,000 ש"ח - וזהו - אין התחייבות לרכישה בסוף תקופה (תמיד אפשר לרכוש אבל לכי תארגני סכום כזה בסוף התקופה).

כלומר - שוכרים רכב חדש בעלות של 1,263 ש"ח לחודש.

יש גם דייהטסו סיריון 2008, כ - 11,000 ש"ח + 30 תשלומים של 1,000 ש"ח והרכב שלך.

כדאי ? לא יודע. את תחליטי.
מ_תלבטת*

ליסינג כן לא

שליחה על ידי מ_תלבטת* »

איפה ההצעות האלה? תודה
מ_תלבטת*

ליסינג כן לא

שליחה על ידי מ_תלבטת* »

וחוץ מזה, הן קטנות
ג*
הצטרפות: 24 אפריל 2006, 13:59

ליסינג כן לא

שליחה על ידי ג* »

לעורכת: היה כדאי קודם להציע לאן להעביר את הכתוב, ורק אח"כ למחוק. בכ"ז מישהו כאן השקיע בלכתוב שאלה ומישהו השקיע בלענות...
מלבד זאת, אולי באמת יש מקום לדף שדן בשאלה כזאת. היא עלתה שוב בככר השוק. ולי לא ידוע שיש דף מתאים. אם הדף לא יתפתח או אז אפשר לחזור ולשקול מחיקה....
מיכלי*
הצטרפות: 23 ינואר 2002, 18:47

ליסינג כן לא

שליחה על ידי מיכלי* »

אני אשמח לראות דיון מתפתח פה בסוגיה.
גם אני מתלבטת איזה רכב לקנות, ובאיזה צורה, ואני נהגת חדשה ואין לי מושג ירוק.
ממני*
הצטרפות: 22 נובמבר 2004, 10:17

ליסינג כן לא

שליחה על ידי ממני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

קחו בחשבון שאין מתנות חינם.

זה מאוד כיף לנסוע במכונית חדשה, אבל העסקה שפירטה מתלבטת בהודעה הראשונה, משמעותה שאו שאת קונה את הרכב בסוף התקופה - וכדאי שתהיי בטוחה שיש לך 60,000 ש"ח לצורך זה, ובינתיים שילמת ריבית על ההלוואה (כי זה מה שזה), או שאת עוברת לרכב חדש וממשיכה תשלומים - קוסם נכון ? וגם כיף. מכונית חדשה כל פעם זה כיף. אבל המשמעות הכלכלית היא גם ששילמת ריבית על ההלוואה וגם כל 30 חודשים את סופגת ירידת ערך של מכונית חדשה !! וזה מאוד מאוד כואב בכיס. וחזרה להתחלה - אין מתנות חינם. צריך לבדוק טוב טוב מאוד מה קורה בסוף התקופה אם מחליפים לרכב חדש ולקבל מספרים - זה חלק שבדרך כלל הם מצניעים ולא מתחייבים למספרים וכך בסוף התקופה את בידיים שלהם.
ולריה_י*
הצטרפות: 24 מאי 2009, 11:08
דף אישי: הדף האישי של ולריה_י*

ליסינג כן לא

שליחה על ידי ולריה_י* »

ומה לגבי קניית רכב שיצא מליסינג/ השכרה? בלי תשלומים ונעליים, רק במקום לכתת רגליי ביד2, ולהאמין לנהגים שיספרו סיפורים על האוטו, לקנות מחברה שחשופה לתביעות, וגם נותנת אחריות לשנה-3 שנים. נשמע לי פשוט שזה טוב מידי בשביל שלא יהיה קצ'. האם יש קצ'?...
אנונימי

ליסינג כן לא

שליחה על ידי אנונימי »

אם מחפשים בצורה יסודית אז אפשר למצוא בלוחות המודעות רכבים מעולים במחירים טובים
כשקונים רכב חדש מהחברה, ולא משנה באיזו דרך, סופגים את ירידת הערך, שהיא רבה אוד בשנים הללו.
לדעתי, רכב בן 6-7 הוא עדיין רכב חדש מפנק ובטוח, אם טופל בצורה טובה אז גם חסכוני.
החברות שמוכרות לנו רכבים יד 2 עם אחריות בד"כ ימכרו לנו רכבים שנסעו הרבה ביחס לזמן שלהם על הכביש. ז"א רכב בן 2-3 עם קרוב ל 80 אלף ק"מ שזה המון
אם אפשר להתפשר על רכב קטן, הוא יהיה חסכוני יותר, גיר רגיל חסכוני עוד יותר ואפשר למצוא רכבים מעולים בסכום התשלום הראשוני עליו דיברת
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

ליסינג כן לא

שליחה על ידי שני_צו* »

מה לגבי קניית רכב שיצא מליסינג/ השכרה? בלי תשלומים ונעליים, רק במקום לכתת רגליי ביד2, ולהאמין לנהגים שיספרו סיפורים על האוטו, לקנות מחברה שחשופה לתביעות, וגם נותנת אחריות לשנה-3 שנים. נשמע לי פשוט שזה טוב מידי בשביל שלא יהיה קצ'. האם יש קצ'?...

הקצ' העיקרי הוא במכירה אח"כ. ולכן חשוב מאוד להתמקח על המחיר כמה שיותר. ואפשר להוריד אלפים רבים אם מתמקחים כמו שצריך.
עדיף לקחת איתך מישהו שיודע לעשות את זה, קחי בחשבון שהאדם שמוכר לך את האוטו הוא מקצוען בלגרום לך לשלם יותר. זו העבודה שלו.

אנחנו קנינו רכב מליסינג. ממילא התכוונו להחזיק אותו שנים רבות (בינתיים הוא אצלנו 4 שנים). הצצנו במחברת של המוכר וכך גילינו מי החזיק את האוטו. התקשרנו אליו וחקרנו אותו לגבי האוטו. וקנינו אחלה אוטו.
הצב_של_אורן*
הצטרפות: 15 ינואר 2008, 23:41
דף אישי: הדף האישי של הצב_של_אורן*

ליסינג כן לא

שליחה על ידי הצב_של_אורן* »

אנחנו גם קנינו בליסינג- אבל ברכב הקודם שגם אותו קנינו כך- היו לנו קשיים במכירה,,,כך שעבר לבסוף לקרובי משפחה...לקחת בחשבון קושי במכירה, גם אם האוטו תפקד ניפלא...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

ליסינג כן לא

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי אנחנו מוכרות את הרכב, גרות בתל אביב ומזיזים את הרכב פעם בשבוע אולי פעמיים, פחות מ10 אלף ק"מ בשנה, אנחנו די אוהבות לטייל וחשוב לנו העצמאות כך שזוגתי ממש רוצה לקנות רכב חדש ואני מנסה לשכנע אותה שאפשר להשכיר רכבים ליום יומיים (לא אוטו תל שזה גרוע מאוד), שמעתי על חברות שמביאות לך את הרכב עד הבית ואוספות לך אותו מהבית, משהו יכול להמליץ לי על חברה כזו והאם יש כאן כלכלן או רואה חשבון שיכול להסביר לזוגתי למה לא משתלם לקנות ועדיף להשכיר (למרות שאנו שכירות שמקבלות הו"צ רכב). תודה רבה ובשאיפה להוריד רכב אחד מהכביש.
שרית*
הצטרפות: 30 ספטמבר 2003, 20:18

ליסינג כן לא

שליחה על ידי שרית* »

פלוני אלמונית חפשי בגוגל רכב שיתופי, יש מספר חברות שמאפשרות את זה בשרות מעולה, חסכוני ואקולוגי. בהצלחה.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”