הנסיכה הקסומה הסרט

אנונימי

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי אנונימי »

הנסיכה הקסומה תחרות ציטוטים חידונים

מוקדש לסרט הנסיכה הקסומה:
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי רועי_שרון* »

Hello, My Name is Inigo Montoya. You killed my father. Prepare to die.
Never go againts a Sicilian when death is on the line.
Inconceivable. You keep saying this word. I don't think it means what you think it means.
There is nothing in the world as good as true love, except maybe a nice bacon lettuce and tomato sandwich.
You are better than me. Then why are you smiling? Because I know something you don't know -- I am not left handed.
As you wish.
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי יונת_שרון* »

השמועה אומרת שהספר טוב עוד יותר מהסרט. טרם הספיקותי, אבל תראו כמה אנשים אחרים נהנו: Amazon:0345348036.
בשמת*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 14:17

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי בשמת* »

רועי, אתה גדול!
אני תמיד מצטטת את "הלו, מיי ניים איז איניגו מונטוייה..."
נפלא, נפלא. יש לי הקלטה בבית.
בשמת.
עדי_רן*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2001, 00:22
דף אישי: הדף האישי של עדי_רן*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי עדי_רן* »

צר לי להודיע, שאתר ה-soundbytes איננו עוד... לעומת זאת מצאתי אתר מעריצים קלאסי: http://www.smorgenstern.com אשר מכיל הקלטות, תמונות, ועוד. ובמיוחד בשבילך דוד רובנר: inconcieveable
(או בקיצור
וכן, כל הציטוטים המדוייקים, ממאגר מידע על סרטים: http://us.imdb.com/Quotes?0093779
שירי_בן_דב*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2001, 14:57
דף אישי: הדף האישי של שירי_בן_דב*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי שירי_בן_דב* »

טוב אז זה ככה,... אחרי כל כך הרבה הילולים ותשבוחות לגבי הסרט הנ"ל,התחלתי לחפש אותו בבלוקבאסטר ליד הבית (ר"ג. כופר היישוב). גיליתי שיש להם עותק אחד, אבל כל פעם שרציתי לקחת אותו הוא לא היה שם. סוף סוף לפני שלושה ימים, בביקור נוסף, נמצא העותק הנכסף. חכו תשמעו! הגענו הבייתה, ללי ואני, ברב הוד והדר, כשאני כמהה כבר לדעת במה מדובר, ומה גילינו? שיש לנו את "the princesse bride" בבית.
פשוט לא ידעתי שהשם העברי הוא "הנסיכה הקסומה". אני מודה, שבעבר לא התלהבתי ממנו, אולי מפני שהוא מוקלט אחרי "הסיפור שאינו נגמר", שזה סרט שאנחנו רואים הלוך ושוב. אבל משום מה, כל פעם שהוא נגמר, היינו מעבירים אחורה. הסבא קצת עיצבן אותי, אבל בעקבות הדיון כאן, נכנסנו לזה, ואכן נחמד.
אמא_של_מיה*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2002, 11:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_מיה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי אמא_של_מיה* »

מסעדה,
פשוט נהדר . התחלתי לקרוא ואני שומרת לי במועדפים. קריאה בהמשכים בין לבין.
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי מ_י* »

אבל לא נראה לכם שהאהבה שלהם קצת צורמת? בהתחלה הנסיכה הקסומה ממש מגעילה, תביא לי פה תביא לי שם, שום אמפטיה, שום חמימות. והוא אז יו וויש אז יו וויש, גם כן שום אמפטיה שום חמימות. אחר כך, כשהם נפגשים, היא אפילו לא מזהה אותה בגלל מסכה טפשית! אני לא מתיימרת לאהבת עולם, ובכל זאת, שימו מולי את בעלי בפול קוסטיום ועדיין אני אזהה. ולקראת הסוף, כשהיא מנסה להתאבד, והוא שוכב על המיטה תשוש, כל מה שהוא יכול לומר לה זה (מצטטת מן הזכרון) "לא חבל על השדיים היפים?" (או משהו כזה).
איכשהו זה מקלקל לי את הסרט. (אבל לא את מי ניים איז ..פריפר טו די. משפט מופת).
מרכלת*
הצטרפות: 22 מאי 2005, 15:04

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי מרכלת* »

לכל המעריצות
סתם פרט רכילותי, אבל אולי יעניין מי מכן:
האם ידעתן שאינדיגו מונטויה נמצא בארץ כעת?
אינדיגו הוא מנדי פוטנקין (ששיחק גם בסדרה שיקגו הופ), הוא יהודי נחמד, ומבקר כעת בארץ עם בנו.
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

ומבקר כעת בארץ עם בנו
בטח מעניין! יונתן שלי מעריץ אותו, מכל הדמויות בסרט, וכמובן למד בעל פה את המשפט האלמותי.
אני מבינה שהוא בביקור פרטי (כי לא קראתי על הביקור בשום מקור אחר)? ושאת "מקורבת"? במידה וכן, נשמח אם תמסרי לו את אהבתו של יונתן בן ה-3. הוא בטח שומע את זה כל הזמן, אבל בטח גם עוד לא נמאס לו לשמוע...

איכשהו זה מקלקל לי את הסרט.
את צודקת, כעקרון, אבל את יודעת שאומרים ש"האהבה היא עיוורת" :) לדעתי זה רק מאמת את העובדה שמדובר באהבת אמת, מכיוון שהיא ממש אינה תלויה בדבר.

No one expects the Spanish Inquisition
הלו?! כאילו - "דלתות מסתובבות"?! :-D
(בציטוט מסרט של "מונטי פייטון")
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי צוויליך* »

טוב,
אז ככה:
הבוקר יצאנו אני והבוז' לטיול הבוקר שלנו. אני עם המכנסי דייגים האדומים משוק הכרמל והיא במנשא סגול אופנתי. מה לדבר.
אולי השעה המוקדמת יחסית (6:15 !!! ) מחמת שעון החורף, אולי אחרונות הסיתווניות בואדי הביאו לי ההרהורים, בכל אופן מצאתי עצמי הופך והופך בסרט "הנסיכה הקסומה" האלמותי.
ומה שמצאתי.
אוצר בלום.

קשה לאחזר כל מה שזרם לי בין האוזניים, אבל התחוור לי יותר ויותר, מרגע לרגע, שהסיפור של הסרט ממזרי יותר ממה שתצפה מסרט " " "לילדים" " " .

(כלום צריך להעיר שהנושא העיקרי הוא זוגיות?)
(והתפתחות אישית?)
(שמא, החיים?)

אזהרה חמורה!!! אזהרה חמורה!!! אזהרה חמורה!!!

מכאן מתחילים ספויילרים. אם לא ראיתם, אל תמשיכו לקרוא.

(למי שלא ראה את הסרט, השתתפותי, ורוצו)

ווזלי וחרצית מתאהבים. זוהי "אהבת אמת"!!!
הסביבה: כפר קטן בסוף העולם שמאלה, חרצית היא נסיכה - בת לאציל מקומי, ווזלי הוא כפרי פשוט אך שרמנטי. כל מה שהוא אומר לה הוא "כרצונך!" ומכאן רואים ש-
אהבתם תמימה ובוסרית: שינוי חייב לבוא !
ומצד שני גם מזכיר לה שכל מה שעובר/יעבור עליה הוא במהותו "כרצונה", בחירתה שלה.

ווזלי יורד בים וספינתו נתפסת ע"י שודד הים הנורא רוברטס "אשר אינו לוקח שבויים" !!!
חרצית, בצערה, מסכימה להינשא לנסיך ויורש העצר המפרדינק.
למרות שליבה (בחלומותיה) אומר לה שבחירתה מוטעית, אין לה העוז להתחרט והיא שבויה בתהליך אך שהוא סותר את תחושותיה.

אך לפתע...
חרצית נחטפת ע"י גמד נאורוטי בשם ויזיני: מחרחר מלחמות מקצועי והיפר-אינטליגנט אשר נשכר לחטוף אותה וגם לרצחה ע"י... הנסיך המפרדינק! מה?! הנסיך?! בעלה לעתיד?!

כן.
למה? אני אסביר:
ויזיני הוא מה שאושו מכנה ה-MIND , החלק השכלתני-קשקשני-פינקסני-מתחכם-מתלהם. אגו לוהט.
ה-MIND של מי?
של ווזלי. איפה ווזלי?
קצת מאחוריהם. השם יודע איך אבל הוא שמע על המזימה של ויזיני ומתעקש לעצור בעדו מלעשות כלה בחרצית.
למרות שווזלי כולו לב ואהבה לחרצית, קיים ויזיני שכולו חששות ופחדים ופכירת אצבעות, מוסתר מאחורי לוגיקה וחלקות לשון, שחייב לקטול את האהבה הזאת כי לממש אותה הוא לא יעז בחיים. מה יהיה אם תסרב? העולם יתמוטט! צריך לחסל!
ווזלי מתעקש לעבוד קשה ולהגיע אל חרצית - הלב שלו גדול חזק והוא לא מוותר לאגו ולפחדים. נחישות. פעולה. אמונה!

אה, ויש לויזיני עוזרים: סייף ספרדי בשם איניגו מונטוייה (כן, אני שומע את כו-לכם מצטטים עכשיו את המנטרה...) וענק בשם פיזיק. פיזיק אוהב לחרוז חרוזים ואיניגו חולם על הנקמה ברוצח אביו.
מה מניע את האגו? משהו חיצוני. תמיד. לנקום במישהו? להקדיש את חייך ללימוד סיוף כדי לחסל מישהו שאינך מכיר?
הרצון להראות לעצמך שאתה חזק מכולם, גדול מכולם, שוב חיצוני: כי רק בהשוואה לכולם אתה שווה משהו. אם אתה ענק, למשל.
אלו הם שני מניעים של האגו, שני העוזרים של ויזיני.

חוצמזה, ויזיני מרבה להשתמש בביטוי "בלתי יתכן!" (פיזיק: "אתה מרבה להשתמש בביטוי הזה... אני לא חושב שהמשמעות שלו היא מה שאתה חושב.")
מה מאפיין את האגו? עיוות האמת, המציאות... אי מוכנות לקבל שיתכן מצב בו המציאות לא תואמת לתפישתו!

למרות הכל מצליח ווזלי לצלוח את הקשיים והמכשולים שויזיני מערים בדרכו ובסופו של דבר מתייצב מולו פנים אל פנים, למאבק המוחות על חרצית השבויה.
שימו לב: חרצית קשורת עיניים. היא עיוורת למתרחש בין ליבו של ווזלי לבין ה-MIND שלו!
ווזלי מתגבר על המכשולים בזכות עבודה קשה ויסודית שעשה. הוא מכיר את המניעים של האגו, מזהה אותם ויודע באיזו דרך להאבק בהם. הוא משנה את התפישה של המצב לכזאת בה ידו (ליבו) על העליונה! מחליף את היד האוחזת בחרב, משתמש בזריזות במקום בכח ומנצח.

ווזלי מזמין את ויזיני למבחן אומץ: שני גביעי יין, אחד מורעל. במי יבחר ויזיני? לאחר מונולוג מיתולוגי ויזיני לוגם מהכוס שבחר, ווזלי מהכוס השניה.
ויזיני מתפגר (וחבל, הכוכב האמיתי של הסרט......).
מסתבר ששתי הכוסות היו מורעלות - גופו של ווזלי הורגל לרעל זה מכבר וכך לא מת גם הוא.
האגו הוא מתוחכם, לא חכם. האגו הוא פחדן עלוב. מה שהרג את האגו היה רעל האמת. הרעל מתואר כחסר צבע, טעם, ריח. אין זיוף. ויזיני היה האגו שניסה לחרחר מלחמה - להפריד, להרחיק - בין ווזלי וחרצית. בין האדם למי שהוא יכול להיות, הפוטנציאל שלו. כי הוא פחדן עלוב, פוחד משינוי. גברים אתם איתי? :-)
שלא לגלוש לפונטיקה, הרעל שמו IOKAINE , נשמע כמו I OK , לא? (התנצלות)

ווזלי מוביל את חרצית על הר וגיא. היא אינה מודעת לכך שמצילה הינו אהובה משכבר שחשבה שניספה בים, ורואה בו חוטף מחליף, אחרי ויזיני זצ"ל.
בעוברם ליד נקיק עמוק היא דוחפת את ווזלי הפראייר לנקיק וצועקת אחריו: "שתמות!" והוא עונה לה, מלך הדרמה, "כרצונאאאאאך!" ומיד היא מבינה מי זה בעצם החוטף #2 שלה ומשליכה עצמה לנקיק אחריו.
צריך לזכור: ווזלי, ויזיני הם אותו אדם. מבחינתה של חרצית היא נגררת ושבויה (במערכת יחסים) בלי לדעת שכעת האהוב שלה גדל, הבשיל, והלב שלו מתגלה ונפתח. לכן הפעם מגיע תורה להשליך אותו!!! שיווי משקל - הוא עזב אותה אל הים, תהומות אין חקר, מסתורין,הרפתקאות וסכנות (והעיקר עזב אותה). כעת היא האקטיבית - משליכה אותו שילך לעזאזל עם ההרפתקאות שלו, לה יש את החיים שלה. אך כשהלב שלו זועק אליה מהתהום, מהנפילה, היא לא חושבת וקופצת אחריו.
סולחת לו!!!!! נשים אתן איתי?

בנקיק מחכות סכנות איומות: מפלצות, ביצות, טילי קסאם. שניהם מצילים הוא אותה והיא אותו ולבסוף מגיחים החוצה שרוטים אך חיים וביחד.
ווזלי שומר על קור רוח וגם כשמופיעות סכנות שהוא לא האמין בקיומן, הוא מתעשת מיד, מזהה אותן ומכריע אותן. איזה גבר מכריע! הלב שלו מאפשר לו להגמיש את דרך ההתמודדות, לא להיות תקוע מחשבתית.
חרצית דומה שאף היא מצאה כאן את ליבה: היא נטשה לחלוטין ובטבעיות את הבחירה הקודמת שלה בנסיך התחמן ומגלה אומץ ותושיה לצדו של ווזלי.
הנקיק הוא החזרה לזוגיות לאחר השינוי. תקופה מסוכנת, דברים לא ידועים, צריך לעבור כדי לצאת חיים - יחד.

ה מ ש ך י ב ו א

מוזמנים להתייחס, להעיר, בכבוד(מלעיל).
אמלי*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2004, 14:23

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי אמלי* »

וואו....
נותרתי עם פה פעור לנוכח התובנות ועם רצון עז לצאת גם אני לטיול בוקר...
ורק התייחסות אחת... נדמה לי שbuttercup זה נורית, ולא חרצית.

וגם, אני תוהה מה תפקידו של המפרדינק... ומה באמת גורם לנורית להסכים לנישואים איתו. הצער לא נראה כסיבה מספקת.
המשך! המשך!
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי חגית_ל* »

מסכימה שזה נורית, לפחות ככה זה תורגם בסרט.

ואיזה סרט!!שנון ומבדח!
הקלטתי אותו מהטלויזיה לפני 15 שנים אולי, בלי ההתחלה, הכל בנקודות מקליטה איומה ולקראת הסוף יש גם הפסקה בהקלטה - אבל סרט שאני אוהבת במיוחד |L|
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי יעלי_לה »

טוב, מאחר שאני פנאטית חסרת תקנה אחרי מאות פעמים (ברצינות, בלי הגזמה) שראיתי את הסרט, אני לא יכולה להרשות כאלה טעויות גסות. תקראו לי קטנונית, לא אכפת לי:

ווסלי ולא ווזלי (מבטא אנגלי רך, אני מבקשת!)
נורית ולא חרצית! או באטרקאפ וזהו.

<סקרנית לקרוא את ההמשך>
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

אני מחכה לקרוא אודות התובנות לגבי שני הזקנים הגמדים שגרים בתוך גזע העץ.
ומה זה משנה- העיקר שנורית/חרצית/סיתוונית רובין וויט פן מקסימה .
והכי הכי קולמבו שמספר לילד את הסיפור על אהבת אמת. "בלי נשיקות, יאק!".
סרט קסום שמזמן לא ראיתי...
אילנה_לשם*
הצטרפות: 17 ינואר 2003, 19:40
דף אישי: הדף האישי של אילנה_לשם*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי אילנה_לשם* »

בעיני אחד הסרטים היפים ביותר שראיתי.... מעודי
והתיאור שלך צייוליך.....
מדהים ושנון

אשמח לשמוע עוד
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי בשמת_א* »

עוד! עוד!!
אמא_חדשה*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2003, 17:49

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

סרט מקסים, מקסים!

אצלנו במשפחה מכוריייים, אני אישית קיבלתי במסיבת הרווקות שלי 4 העתקי DVD של הסרט, לאות אהבתי..
ורק אחרי ששמעתי את האחים של בעלי מצטטים את המנטרות. הבנתי שזה שידוך משמיים... :-)
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

עזבו.
את הספר קראתם?
גאוני. גאוני.
בבקשה לקרוא, להנות, ולהפסיק להתעסק בפרשנויות.
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

ספר? יש ספר?
למה אף אחד לא אמר לי קודם?

אפשר לשאול ממך? :-)
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

אפשר לשאול ממך?
לא, קראתי אצל חברה (לא הייתי צריכה לשאול. זה נשתה בשלוק.)
חגית_ל*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי חגית_ל* »

אבל האם הספר נותן תמונה מדהימה שכזו לדו קרב המדהים שבספר או שזה אפשרי רק בסרט????
קרן_שמש*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2001, 16:23

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי קרן_שמש* »

אני רואה בסרט ובספר קודם כל סיפור נפלא, אבל אם מתעקשים לנתח אז הדברים נראים לי אחרת לגמרי.
תחילת הסיפור בין נורית לווסלי יזומה ע"י נורית. זה בערך הדבר היחיד שהיא יוזמת. הדרך שבה היא מתקשרת עם ווסלי היא בצורת ציוויים. תן לי את זה, הב לי את ההוא, FETCH למינהו. נורית יוצרת את הקשר ביניהם ע"י הפיכתה למשהו חסר אונים, לא מסוגל. היא זקוקה לעזרתו של ווסלי. כן, כה ענוגה היא, כה זקוקה לגבר שיעזור לה. אין שיחות על החיים, אין פילוסופיה, לא מקריאים קצת שירה.
הטריק עובד, ווסלי, כמו אביר אמיתי, נחלץ לעזרתה ומוסיף ואומר: "As you wish", חלומה של כל אשה.
איזה גבר יעמוד מול נערה, כה שברירית ובלונדינית שלא יכולה להסתדר בעולם בלעדיו, מבלי להרגיש חזק וחכם.
ואיזו טפיחה על האגו. הוא ממש חייב לשאת את נורית לאשה. אך אויה, אין לו הון קטן. לשם כך הוא יוצא למסע לעבר הלא נודע מתוך מטרה לאגור מספיק ממון לזוגתו כדי שיוכל להמשיך ולהגיד לה As you wish" גם אחרי חמש עשרה שנות נישואין.
כשמגיעה ההודעה הנוראה שספינתו של ווסלי נלכדה ע"י שודד הים הנורא רוברטס - אוך כמה נורית עצובה.
אבל, Life goes on - איך תשרוד נורית ללא גבר חזק שיתמוך בה והיא, בל נשכח, כה פגיעה, כה שברירית, כה חסרת אונים אל מול החיים.
נו, טוב, אין מנוס. אם הנסיך מציע - למה לסרב? חבל להתבזבז סתם כך. והרי היא לא יכולה לחיות בלי גבר שיגן עליה מהעולם שם בחוץ. אחד כזה שיסביר לה מה קורה, שילך ויביא דברים, ויעשה. אני מבינה אותה לגמרי.
והנה - אך אוי. לא כל הגברים הם כווסלי. חלקם ירצו להשתמש בה ככלי במשחק המזימות הפוליטיות. טוב, נו, כל עוד לא ירצו לשוחח איתה יותר מידי.
בזמן החטיפה, על האוניה, נורית מנסה ליזום עוד משהו, בריחה! נו, פתיה. את לא יודעת שהמים גועשים? שיש יצורים מסוכנים - ארוכים, חלקלקים, מתפתלים - שרק מחכים לנגוס בבשרך הרך? אל לך לקפוץ כך למים. עדיף לך לחזור לספינה שתשיט אותך לעבר הצוקים (איך קראו להם לעזאזל)?
רוצים לנתח את החוטפים? אז הנה ויזיני - הוא המוח. והנה פיזיק - הוא הכוח. והנה איניגו - הוא ההתמדה והנסיון. ומה צריך גבר כדי להציל/לכבוש נערה במצוקה? לא מוח. ויזיני הוא היחיד מהשלושה שמוצא את מותו.

ווסלי הוא נסיך אמיתי. הוא יודע מתי היא זקוקה לו גם בלי שהיא תצטרך להגיד כלום.
ואיזה מזל שווסלי לא ביזבז זמן בלב ים. הנה, הוא למד דבר או שניים. ואחרי שגבר על שלושת הנבלים עוד הצליח להרשים שניים מהם. כך רכש לו את הערכתם והם הפכו לידידיו. שני ידידים חשובים לגבר: גודל/כח ושליטה בכלי זין.

השם של הסם לא הזכיר לי I OK יותר משהו כמו - I or Kaine ואם נחשוב רגע על קיין והבל הרי שגם קין הרג. ואם חושבים על איך נשמע הבל באנגלית: Able יענו, יכול, מסוגל אז כן, גם ווסלי מסוגל להרוג למען אהובתו.
Kane למיטב זיכרוני פירושו גם מקל, מוט, כמו Sugar kane.
איזה גבר ווסלי. גם רגיש, גם אדיש, חוש הומור, מסירות אין קץ. הוא הנסיך האמיתי זה ברור. לא כמו הנסיך המלוקק שזומם בארמון.
ובכן, ווסלי ונורית שניהם מכוסי עיניים. רק שלווסלי יש חורים במסיכה - דרכם הוא רואה את המצב נכוחה.
שוב נורית חסרת האונים. רק היא לא רואה מה קורה סביבה.
אבל לא נורא, הרי ווסלי מוכן למות למענה. פעם היא הסתפקה בזה שהוא יוריד לה סיר מהוו. עכשיו היא רוצה שהוא ימות. והוא - שלא נכנע לשודד הים הנורא רוברטס - מוכן ומזומן לעשות גם הפעם כרצונה. להרוג את עצמו קצת. או אז היא מבינה. אוה, אה, מה עשיתי? והנה גם אני אמות קצת למענך. כל אחד מאיתנו יוותר על היקר לו מכל ואז נהיה פיטים.
וכמובן ביצת האש. חולות טובעניים - כמו הים רק על יבש. היזהרי לך נורית. והעכברושים המגעילים האלו. באנגלית RAT זה גם נבל (ובל נשכח את רט באטלר - נבל ומשרת כאחד). והאש. כן שלא תישרפי בלהבה.
שוב ווסלי מציל כלאחר יד את נורית.
כשהם יוצאים מהביצה מחכה להם הומפרדינק שעדיף לא לנתח את שמו. הרי לנו נבל אמיתי. שני הגברים מבינים זה את זה מיד. ווסלי משתף פעולה כדי שנורית לא תיפגע. היא הרי לא ממש מבינה מה קורה - אפילו אחרי ביצת האש, נורית עדיין תמימה. איך שנורית מתרחקת הוא מעדיף לחתוך את המשחקים - ברור לו שהוא אכל אותה.
נו, וכך זה ממשיך.

לגבי מירקל מקס. הקסם האמיתי מגיע מהאיש הקטן, הפחדן, העלוב למראה הזה. גם אישתו רודה בו. אבל היא לא אומרת לו להביא לה דברים. היא רוצה שיעשה את מה שהוא יודע לעשות. שימצה את הפוטנציאל שלו. שיעשה קסמים! משהו ששני הצעירים והיפים האלו לא הצליחו לעשות. משהו שאולי מגיע עם הגיל והשנים והנסיון.

ועוד דבר קטן. למיטב זכרוני (והוא לא משהוא, אז אולי אני טועה) שתי המדינות היריבות נקראות פלורין וגילדר שהם גם שמות המטבע הנהוג בהולנד (אותו מטבע). עכשיו זה בטח כבר יורו.

שאיש לא יחשוב לרגע שאני מזלזלת בסרט. להיפך, זה אחד הסרטים האהובים עלי ביותר, אם הייתם נותנים לג'יין אוסטין לכתוב את הסיפור היא לא היתה יכולה לכתוב את זה יותר טוב!
חגית_ל*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי חגית_ל* »

אני נפעמת מהניתוח, קרן שמש! אכן, לגמרי סקסיסטי. אבל מה זה מ-ק-ס-י-םםםם @}
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי לי_אורה* »

היא מתקשרת עם ווסלי היא בצורת ציוויים. תן לי את זה, הב לי את ההוא, FETCH למינהו. נורית יוצרת את הקשר ביניהם ע"י הפיכתה למשהו חסר אונים, לא מסוגל. היא זקוקה לעזרתו של ווסלי
אני דווקא רואה זאת בדרך אחרת: היא הנסיכה רמת המעלה והוא הכפרי הפשוט, ובכל הפקודות האלה היא מצד אחד מדגישה שכל הקשר ביניהם הוא לא קשר בין שווים, ומצד שני, זו הדרך היחידה שהיא מוצאת לתקשר איתו בכל זאת - זה כאילו מהווה תירוץ לדבר איתו. כלומר, זו דרך תקשורת שנראית לה לגיטימית, דרך שבו היא מדברת איתו אך אינה חושפת את עצמה.

מכל מקום, ברור ששניהם צריכים להתפתח מכל הבחינות, ולכן כל מסע ההרפתקאות החיצוני והפנימי ששניהם עוברים - כל אחד ואחת לחוד ושניהם ביחד.
בועז_חן*
הצטרפות: 25 אפריל 2003, 09:37
דף אישי: הדף האישי של בועז_חן*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי בועז_חן* »

רגע, אם וזיני זה מ-wizdom, פיזיק מ-physical, אז מה מקור השם איניגו? יש הסברים לשאר השמות?
רותם*
הצטרפות: 04 מרץ 2003, 06:37

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי רותם* »

זה לא תובנות מי-יודע-מה, אבל ביני לבין בנזוגי יש המון קודים משפחתיים מתוך הסרט.
הראשון והראשי הוא as you wish שמשמש אותנו (במיוחד אותו...) כמשפט שלום בית האולטימטיבי: זה מה שאומרים כשמסכימים לעשות מה שהשני מבקש, גם אם זה נראה לי עצמי דבילי - בגלל שאוהבים אותו/אותה.
וכל פעם שמשהו נראה קצת בלתי אפשרי, משפט העידוד שלנו הוא
Nonsense! You only say so because no one ever did
או, במקרים ממש חמורים... It will take a miracle

ויש עוד המונים. היות וראינו את הסרט פעמים כה רבות שהוא צרוב לנו בראש, הוא הפך לחלק מארגז הכלים התקשורתי שלנו - ומה שנהדר זה שממש קשה לכעוס על מישהו שיודע בע"פ את הנסיכה הקסומה ומצטט ממנו בצורה רלבנטית. זה ישר שם דברים בפרופורציה.
יעלי_לה

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי יעלי_לה »

הצוקים (איך קראו להם לעזאזל)?

the cliffs of insanity! hurry up! move the thing! and... that other thing! move it!!!
יעלי_לה

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי יעלי_לה »

הקסם האמיתי מגיע מהאיש הקטן, הפחדן, העלוב למראה הזה

לא נכון!!! מה שהחזיר את ווסלי מהמתים היה האהבה, ולא מיראקל מקס. הרי אחרי שהם עוזבים עם ה-mirracle pill, הזקנה שואלת את מקס: "think it'll work?" והוא עונה לה "it would take a mirracle". (ע"ע רותם, כאן למעלה)
קרן_שמש*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי קרן_שמש* »

לא נכון!!! מה שהחזיר את ווסלי מהמתים היה האהבה, ולא מיראקל מקס

נו, אז למה היה צריך ללכת בכלל למירקל מקס? למה איניגו ופיזיק לא ישבו וחיכו לווסלי שיקיץ?
משום ש:
it would take a mirracle
וזה בדיוק מה שעשה מקס. לא חשוב מה הוא היה נותן לווסלי, העניין הוא שכולם האמינו שזה יעזור, או רצו שזה יעזור. כל נס הוא נס פלציבו, ויש כאלו שמאמינים בהם. הנס עשה את שלו. וזהו, זה העניין עם ניסים. בכל מקרה להחזיר מישהו מעולם המתים זה נס. ומירקל מקס עושה ניסים, זה חידוד לשוני שכזה: it would take a mirracle וזה בדיוק מה שפיזיק ואיניגו באו לחפש - ומצאו.

כשמקס שמע את צירוף המילים: true love הוא לא התרגש. אשתו היא שקפצה על ראשו ואילצה אותו לנסות לעזור. מקס עצמו השתכנע רק כשהוא הבין שווסלי יכול להציק מאוד לנסיך המפרדינק.

the cliffs of insanity
אוה, איך שכחתי! זה פותח פתח לפרשנויות ארוכות לאין קץ. ועוד לא דיברנו על טקס החתונה ועל הסצינה האחרונה.
יעלי_לה

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי יעלי_לה »

וזה בדיוק מה שעשה מקס

אוקיי, אבל תודי שבלי אהבת אמת זה לא היה קורה...

זה פותח פתח לפרשנויות ארוכות לאין קץ. ועוד לא דיברנו על טקס החתונה ועל הסצינה האחרונה.
D-: נו? תביאי
קרן_שמש*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי קרן_שמש* »

אבל איפה צוויליך?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

עסוק נורא.
לא לדאוג.
התחלתי ואסיים.
אתם תמשיכו בינתיים, תוסיפו קיסם למדורה.

צוויליך.
רותם*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי רותם* »

הבנות לגבי איניגו מונטויה:
איניגו מייצג את הכוח של התרכזות בדבר אחד ויחיד. יש לו משימה מאז ילדותו, והוא מכוון אך ורק אליה וחי למענה.

הקטע בו הוא פונה לאבא שלו שינחה את חרבו לכניסה למרתפים, מייצג הבנה מאד עמוקה לגבי החיים הבלתי נראים שרוצים לעזור לנו: הוא עוצם עיניים ומפקיד את עצמו בידי הכוח של אביו, שינחה אותו לכניסה, ואז הוא סתם פוגע בעץ. ודוקא כשהוא נכשל ומשעין את ראשו ביאוש על העץ-דלת הסתרים נפתחת. זה משל נפלא על בקשת עזרה, והעובדה שהרבה פעמים התשובה והעזרה נמצאות, אבל בכלל לא איפה שאנחנו מחפשים אותן, ולפעמים חייבים לעבור דרך תחושת חוסר מוצא ויאוש כדי למצוא אותן.

בקטע לאחר שאיניגו נדקר, הוא משתמש במשפט שחזר עליו כל חייו פעם אחרי פעם, ולמרות שהוא כמעט מת המשפט הזה ממלא אותו בכוח מפעם לפעם - הכוח של המטרה האחת, הצרה והממוקדת של חייו.

ודבר אחרון: ממש לפני שהם קופצים למטה לסוסים, איניגו אומר You know, it's strange - now that the Revenge th business is over I don't know what to do with my life
(קיצרתי קצת, סליחה למכורים-)
זה משפט כל כך כל כך אמיתי על הריקנות שאנחנו מרגישים - בגדול, בקטן או בבינוני - כשמשהו שהשקענו בו המון והתרכזנו בו לגמרי מסתיים, וכל החיים הפנימיים שלנו צריכים להערך מחדש.
בלי_קשר*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2005, 11:14

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי בלי_קשר* »

על זה נאמר (בסרט אחר) הזהר ממה שאתה שואל את נפשך, לא מפני שמשאלתך לא תתמלא, אלא מפני שהיא תתמלא, ואתה תצטרך להתמודד עם החיים שאחרי המשאלה.
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

לפני שאני קוראת בכלל את התובנות של כל מי שכתב פה, אני לא יכולה להתאפק וחייבת להגיד שלדעתי זה ה סרט של כל הזמנים (ב-ה -הידיעה, אם הייתי יודעת איך להגדיש ולהגדיל זו הייתה ה מודגשת וענקית). זה הסרט היחיד שאני מכירה בעל פה מתחילתו ועד סופו (ולא רק את המשפט של איניגו מונטיויה שכולם מצטטים).
אז זהו. עכשיו אחרי שהתלהבתי אני פנויה לקרוא מה יש לכם לומר ולהנות מאד רובדים של הסרט הזה. (בטח יהיו כמה תובנות שעוד לא חשבתי עליהן).
מיכל_צמות*

הנסיכה הקסומה הסרט

וואו. איזה תובנות. צריכה לאסוף את הילדים לכן לא אוסיף כרגע רק -
יוחזר צוויליך לאלתר. (למה אין לך דף אישי?).
קרן_שמש*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי קרן_שמש* »

צוקי השיגעון. נו, אז צריך לעבור דרך השיגעון כדי להגיע לפסגה. ההתמודדות אמורה להיות שלך לבד וצריך הרבה כוח כדי להעפיל. אבל ויזיני, חכם שכמוהו, הבין שאין לו את הכוח הזה, אז הוא "רוכב" על כוח של מישהו אחר. למישהו האחר הזה אין הרבה מוח, ככה שצוקי השיגעון האלו לא יוכלו לו.
ווסלי עובר אותם בקלילות. אולי הוא עבר כבר צוקים כאלו בעבר? אולי לא מפחידה אותו ההתמודדות, המטרה שלו נותנת לו כוח. גם הוא מקבל עזרה קלה בסוף הדרך - עזרה מאיניגו, שכאמור מייצג נסיון, מיומנות.
אז גם מתקופות קשות קל יותר להחלץ, אם יש לך נסיון.

בהתמודדות של ווסלי מול ויזיני מסתבר שווסלי הרגיל את גופו לרעל! אויש. הוא חיסן את עצמו, על ידי כך שבלע - במודע רעל! זה עזר לו - נכון. אבל יש על זה מחיר. מה עשה הרעל לפלורה של החיידקים הטובים בקיבה שלו?

והבה נדלג לסוף הסרט. הומפרדינק ונורית מתחתנים. איזו סצינה נפלאה של לעג לדת ולכנסיה. בסופו של דבר הטקס מסתיים. טקס כשר או לא, הומפרדינק ונורית נשואים!
  • ואל תנפנפו לי במשפט הזה של לא אמרת איי דו, אז זה לא נחשב -
ווסלי סוחף את נורית איתו ובורח איתה (לא יוצא דרך הדלת הראשית אלא מזנק מהחלון) לחיים של?
הם יאלצו לברוח ולהיות פורעי חוק. הומפרדינק לא מת והוא לא ישתוק.
נניח שווסלי ונורית ימצאו מקום בו הומפרדינק לא יגיע אליהם. ארץ אחרת, עולם אחר. עדיין, נורית נשואה. אז הנה, ווסלי - לכאורה הנסיך על הסוס הלבן - סוחף את נורית לחיי חטא. בגולה! כל הלבן הזה של השמלה שלה שמתנפנף וכל הנפילה. נפילה מוסרית? שלום לתמימות?
מה שלא יהיה נורית תהיה חייבת להתמודד עם השינוי החד. תגידו שאולי ווסלי שיחרר אותה מכבלי המוסר השיקריים? נכון, במחיר ניפוץ תדמיתה בעיני עצמה וניתוק מחייה עד הלום. תאמרו - מתחילים במסע לארץ חדשה, אך הפעם ביחד. טוב, אז תאמרו. אותי זה הטריד שנים. לאן הם ילכו. האם יהיו נרדפים כל ימיהם?
והאם היא תהיה אותה נורית אחרי כל התהליך הזה? והאם הוא יאהב אותה אז? והיא אותו?

בקיצור, ווסלי לא כזה אבירי, נורית לא כזו חסודה ופיזיק לא כזה אידיוט.
והאהבה?
האהבה תנצח.
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי לי_אורה* »

ואל תנפנפו לי במשפט הזה של לא אמרת איי דו, אז זה לא נחשב
למה? כל הפואנטה של הטקס הוא ששניהם צריכים לומר "איי דו" כדי שזה ייחשב שהם נשואים. כל הפואנטה שאי אפשר להכריח מישהו או מישהי להתחתן בניגוד לרצונם המפורש (או לכל הפחות, הם חייבים למראית עין ולמשמע אוזן לפחות לומר "איי דו")

ואפילו אם נאמר שטקס נישואין נוצרי יכול להסתיים בלי "איי דו" ושהזוג נחשב לנשוי - אז מדוע זה שהיא הולכת עם אהובה האמיתי נחשב לנפילה מוסרית, חיי חטא וכו'? ומדוע הוא כבר לא אבירי והיא כבר לא חסודה (ומי אמר שזה טוב להיות חסודה)? הוא הרי הציל אותה מחיים נוראיים כשבויה, כשפחה החיה עם אדם נורא בלתי אהוב ובלתי אוהב.

לאן הם ילכו. האם יהיו נרדפים כל ימיהם? לדעתי עדיף לה לחיות עם אהובה האמיתי בדרכים, בבקתה דלה ביער ולא בארמון מפואר עם אדם אכזרי ושנוא.

וכל הדיון הזה מזכיר לי שכבר מזמןןןן לא ראיתי את הסרט ושבאמת הגיע הזמן לראות אותו שוב. מקווה שישדרו אותו שוב בTV.
רותם*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי רותם* »

תאמרו - מתחילים במסע לארץ חדשה, אך הפעם ביחד. טוב, אז תאמרו. אותי זה הטריד שנים. לאן הם ילכו. האם יהיו נרדפים כל ימיהם?
בספר, הסופר מתייחס לזה.
התייחסות קצת מעצבנת, אבל אם זה מטריד אותך שנים אולי תקראי?
קרן_שמש*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי קרן_שמש* »

קראתי, זה היה אחד הספרים שהסרט נשאר נאמן לו באמת ולא הרס/שינה אותו. אבל זה היה כ"כ מזמן שאני לא זוכרת. מה אומר הספר על זה?
חייה_בסרט*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2005, 22:38

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי חייה_בסרט* »

קרן שמש, איפה את חיה?
הספר בכלל לא דומה לסרט וההפך!
הסרט נגמר בנשיקה רומנטית שהיא סוג של הבטחה של - והם חיו באושר ועושר.
בספר זה הרבה יותר קרוב ל- מי אמר שהחיים הוגנים?
וסליחה על הספויילר...
קרן_שמש*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי קרן_שמש* »

קרן שמש, איפה את חיה?

בסרט
ש_מים_וארץ*
הצטרפות: 15 מרץ 2004, 18:11
דף אישי: הדף האישי של ש_מים_וארץ*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי ש_מים_וארץ* »

אתמול מכרו בACE עותק DVD של הנסיכה ב-29.99 שח.

איך זה שעוד אף אחד לא הזכיר פה את ה בּווווווּ.....ז..... הגדול והדרמטי של הזקנה המכשפתית מהקהל.
הסצינה שכבשה את ליבי.
רותם*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי רותם* »

גם אני
כן מפתיע
וגם מאכזב קצת
ש_מים_וארץ*
הצטרפות: 15 מרץ 2004, 18:11
דף אישי: הדף האישי של ש_מים_וארץ*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי ש_מים_וארץ* »

לינק (או שניים) לפרשנויות אחרות.
יש גם בעברית איפשהו??
יעלי_לה

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי יעלי_לה »

יצא שאני היא

תמונה

הופתעתי בהתחלה, אבל בדיעבד אני מזדהה לגמרי.

אחלה לינק!
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

תמונה

אהבתי לגמרי, את הציטוט בעיקר.
פלוני_אלמונית*

הנסיכה הקסומה הסרט

נכון באטרקאפ דפוקה?
מה היא כבר עושה בסרט?
מנפנפת את השערות שלה, מתחצפת להמפרדינק ונותנת פקודות לווסלי! זה הכל!
צריך לקרוא לסרט "הנסיכה הסתומה"
בדרך_להיות_אמא*
הצטרפות: 20 מרץ 2008, 12:16

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי בדרך_להיות_אמא* »

צווילייייייךךך!!!!! לעולם לא חזרת!
האם הפכת לשודד הים רוברטס?
ג'ינ_ג'ית*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 00:23
דף אישי: הדף האישי של ג'ינ_ג'ית*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי ג'ינ_ג'ית* »

וואלה?!
כל ז'ה על הסרט הז'ה?

ראיתי את הסרט בגיל 11, הוא שיעמם ועצבן אותי לסירוגין.. ;-)

כלומר, היו קטעים בסדר, הסגנון חמוד, אבל הרבה מהומה על לא מאומה.
ואם כבר פרות קדושות - אז גם את המונטי פייטון לא אהבתי - הרעיונות שלהם מצוינים... היישום - אנגלי טרחני (להבדיל מאנגלי שנון).
קצת כמו ההוא עם הפרצופים שדומה לספי ריבלין? סביר שמי שאוהב את הנסיכה ואת המונטי אוהב גם אותו.

יש הומור כזה (אנגלי בעיקר) שנדמה שהוא מנסה להתחכם מדי ואז נכון שיש קטעים שגורמים לך להגיד, וואלה חכם - אבל המרוקאית שבי אומרת חכם, חכם אבל הצחוק אופו, למה ככה? :-0

מצד שני ראיתי אותו בגיל 11 :-/

ומצד שלישי מי יכול להתחרות בהומור של סבתא שלי זכרונה לברכה, שכל משפט שלה היה מגיע עם 3 פאנצ' ליינים לבטן... (מתגעגעת).
אל_פקה*
הצטרפות: 20 נובמבר 2007, 09:54
דף אישי: הדף האישי של אל_פקה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי אל_פקה* »

קצת כמו ההוא עם הפרצופים שדומה לספי ריבלין?
בטח מתכוונת דודו דותן.

חוצמזה - דייייי, סרט גדול!
וגם מונטי פייתון.
כוכבית_בוקר*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2009, 17:29
דף אישי: הדף האישי של כוכבית_בוקר*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי כוכבית_בוקר* »

אבל איך נורית לא מזהה את עיניו התכולות שהיא כל כך זוכרת מבעד למסכה?
הורס אותי כל פעם מחדש (-
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי יער_ה* »

תודה למי שהקפיץ את הדף ל{{}}מה חדש
תובנות מעניינות על סרט נהדר!
צוויליך*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי צוויליך* »

באטרקאפ דפוקה??
בטח שהיא דפוקה!!!
מצד אחד היא מאורסת לדיקטטור אלים עם שגעון גדלות שהתוכנית שלו לליל הכלולות היא לחסל אותה,
ומצד שני עומד לו החבר לשעבר מהתיכון שנעלם לפני שהספיקה להתחתן איתו והוא חוזר כעבריין ידוע בלבוש שגנב מ"זורו" וששני חבריו הטובים הם ספרדי אלכוהוליסט ומובטל כרוני, ואחד נוסף עם בעיות של בלוטת הורמוני גדילה מוגדלת אך ביטחון עצמי מוקטן.
באבוהה דפוקה, אבל מה, יפה.
אז בסוף הכל יסתדר.
(-:

צוויל
צוויליך*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי צוויליך* »

ובטח חזרתי!!!!!!!!!!!!

והפכתי לשודד השלולית הידוע שרינקו הטרחן מהחולות הצבעוניים שמטיל חיתתו על השלולית למין האגם הגדול עד לשולי כביש 40!!!!

_ראיתי את הסרט בגיל 11, הוא שיעמם ועצבן אותי לסירוגין...
ואם כבר פרות קדושות - אז גם את המונטי פייטון לא אהבתי_
<מנופף בחרב מעוקלת> השליכוהה! השליכוהההה למים!!!

קלונק. קלונק. קלונק. (מתרחק על הרגל מעץ)

צוויל
נווה_מדבר*
הצטרפות: 29 יוני 2005, 21:19
דף אישי: הדף האישי של נווה_מדבר*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי נווה_מדבר* »

גדול הדף הזה. גדול.

קלונק. קלונק. קלונק. (מתרחק על הרגל מעץ)
(-:
בדרך_להיות_אמא*
הצטרפות: 20 מרץ 2008, 12:16

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי בדרך_להיות_אמא* »

_אבל איך נורית לא מזהה את עיניו התכולות שהיא כל כך זוכרת מבעד למסכה?
הורס אותי כל פעם מחדש_
כי היא לא מאמינה ולכן לא רואה מה קורה מולה
קורה לנו כל כך הרבה פעמים, מה שאנחנו רוצים נמצא ממש מולנו, אבל אנחנו לא יודעים שזה זה! או יותר נכון לא רואים את זה, עד שכן רואים :-)
(ממממ... מה את רוצה? - במרגיעון. מה זה אומר?!?!??!?!? מה נמצא מולי?!?!?!)

באבוהה דפוקה, אבל מה, יפה D-: אוף בטרקאפ מהממת, אני מאוהבת בה גם אם היא עיוורת יהירה ובלונדינית, וחוץ מזה אם לא עושים טעויות לא יודעים.
צוויליך*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי צוויליך* »

וחוץ מזה אם לא עושים טעויות לא יודעים.

הנה דוגמא
צוויליך*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי צוויליך* »

שלא לדבר על הטעות של ויזיני.

צוויל
טול_טול*
הצטרפות: 25 מאי 2009, 19:11
דף אישי: הדף האישי של טול_טול*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי טול_טול* »

האם אפשר לאחד עם הדף הנסיכה הקסומה הסרט?
עדיף תחת השם הנסיכה הקסומה הסרט כי הוא יותר כללי.
ע_ע_ע*
הצטרפות: 07 מרץ 2008, 17:36
דף אישי: הדף האישי של ע_ע_ע*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי ע_ע_ע* »

עדיף תחת השם הנסיכה הקסומה הסרט כי הוא יותר כללי.
זה עונה על שאלתי בדף השני :-)
|Y|
מצ'רה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2009, 14:20

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי מצ'רה* »

איזה חמודות אתן שלא הצעתן למחוק
צוויליך*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי צוויליך* »

ה מ ש ך י ב ו א

בחי שאני משתדל לקיים הבטחות. ממממ....
אבל תעבירו מבחינתי, אני אין לי אגו, הכל שאנטי.
(א-הה, בטח)
(-:

צוויל
טול_טול*
הצטרפות: 25 מאי 2009, 19:11
דף אישי: הדף האישי של טול_טול*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי טול_טול* »

איחדתי את שני הדפים.

ה מ ש ך י ב ו א
גם אני במחכים (-:
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי בשמת_א* »

הוא עוצם עיניים ומפקיד את עצמו בידי הכוח של אביו, שינחה אותו לכניסה, ואז הוא סתם פוגע בעץ. ודוקא כשהוא נכשל ומשעין את ראשו ביאוש על העץ-דלת הסתרים נפתחת. זה משל נפלא על בקשת עזרה, והעובדה שהרבה פעמים התשובה והעזרה נמצאות, אבל בכלל לא איפה שאנחנו מחפשים אותן, ולפעמים חייבים לעבור דרך תחושת חוסר מוצא ויאוש כדי למצוא אותן.
מדייקת קצת:
הוא עוצם עיניים ומפקיד את עצמו,
ואז הוא פוגע בעץ וחושב בטעות שנכשל.
אבל כשהוא נשען עליו בייאוש - הדלת נפתחת ואז מתברר שהוא אכן הונחה למקום הנכון.
כלומר, הרבה פעמים התשובה והעזרה נמצאות, אבל לא תמיד אנחנו רואים את זה. לפעמים נדמה לנו שלא ענו לנו, שלא עזרו לנו, פשוט מפני שלא ראינו שזה הוגש לנו על מגש.
הדס_צומחת*
הצטרפות: 19 ינואר 2011, 11:19
דף אישי: הדף האישי של הדס_צומחת*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי הדס_צומחת* »

איזה כיף לקרוא את התובנות שלכם... בדיוק ראינו שוב את הסרט. פשוט סרט פולחן.
אולי גם אקרא שוב את הספר, למרות שלזה יש לי פחות זמן...
מיכל_צמות*

הנסיכה הקסומה הסרט

מופלא שהסרט חזר לכותרות באתר. איך מ-2005 פספסתי את הניתוח הפרודיאני... משלימה....
ואם כבר פרות קדושות - אז גם את המונטי פייטון לא אהבתי - הרעיונות שלהם מצוינים... היישום - אנגלי טרחני (להבדיל מאנגלי שנון).
_<מנופף בחרב מעוקלת> השליכוהה! השליכוהההה למים!!!
קלונק. קלונק. קלונק. (מתרחק על הרגל מעץ)_
עם מונטי פייטון אני איתך לגמרי. אבל הנסיכה הקסומה? איך אפשר להשוות בין השניים?
עשינו פעם תחרות ציטוטים כאן, אחד הכייפים הגדולים באתר מבחינתי.
מצ'רה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי מצ'רה* »

המצאנו משחק, ואני רוצה להציע אותו גם לכם:
איזה משפט מהסרט הנסיכה הקסומה הכי מאפיין אתכם או שאתם הכי מזדהים איתו?
מתחילה:
I hate to wait
זרח_הפרח*
הצטרפות: 20 מרץ 2010, 20:33
דף אישי: הדף האישי של זרח_הפרח*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

_אבל איך נורית לא מזהה את עיניו התכולות שהיא כל כך זוכרת מבעד למסכה?
הורס אותי כל פעם מחדש
כי היא לא מאמינה ולכן לא רואה מה קורה מולה_

אבל בפעם השנייה היא כבר לגמרי למדה מזה ומאמינה. בטקס, כשהם שומעים את המהומה בחוץ, היא אומרת "הנה ווסלי שלי בא לקחת אותי" בלי למצמץ. היא פשוט יודעת שזה הוא מגיע. גם כשאין, למעשה, שום הוכחה.

(מצ'רה, גם אצלי i hate waiting. אמרתי אינספור פעמים ואף אחד לא זיהה...)
מצ'רה*

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי מצ'רה* »

לדברי בני משפחתי המשפט המאפיין אותי הוא unless I'm wrong, and I'm never wrong P-:
נטלי_ש*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2020, 09:19

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי נטלי_ש* »

לא מצליחה להושיב את הילדה (14) לראות את הסרט, אני מסבירה לה שזה קאלט וסרט חובה, כלום לא עוזר לה לצלוח יותר מרבע שעה של סרט, כולל כל מיני שוחד שאני מציעה בטעמי טייק אווי או רכישות, ובעלי לא מבין מה אני רוצה ממנה והאמת שאני לא מצליחה להסביר מה האובססיה שלי.
הייתי מוכרחה לשתף נראה לי שאם מישהי יכולה להבין היא נמצאת כאן...
פלוני_אלמונית*

הנסיכה הקסומה הסרט

משתתפת בצערך. מקוה שיש לך אנשים אחרים להתפנגרל עלהסרט לחלוק איתם את הפנינים.
עם הבת זה מקרה אבוד כרגע. תני לה כמה שנים, ואז אולי... אין אנטי אפרודיזיאק גרוע יותר מהמלצות נלהבות של הורים. מנסיון, גם כבת וגם כאמא.
(())
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

הנסיכה הקסומה הסרט

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אין אנטי אפרודיזיאק גרוע יותר מהמלצות נלהבות של הורים.
|Y|
שליחת תגובה

חזור אל “צ'יק צ'ק”