מה זה קרוקס

אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

דיון שהתחיל בדף נשים לבושות באופן טבעי והמשיך בדף על קרוקס לילדים. (הנעל הזו חוצה עדות ומנהגים ואכן ראוי לה דף משלה)
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי יערת_דבש* »

מה אתם אומרים על "קרוקס"?
יש לי חדשות דנדשות, ואני מרגישה כמו בתוך גרביים.
לפעמים לא נעים לי מהן ללכת במקומות מלוכלכים כי הן כאלה גרביות.
מעט אטומות- למרות העיגולים ה"חינניים", אבל היום כשהלכתי על מדרכה לא אחידה כזאת, הרגשתי שזה הדבר הכי קרוב ליחפה-
מרגישים את הביטחון שיש בנעילת נעל, אבל גם את המרקם של האדמה או המצע שהלוכים עליו. מן מסאג' כזה.
זה נהדר!
ומה זה עושה להליכה הנשית?
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אביב_חדש* »

מה אתם אומרים על "קרוקס"?
אין כמוהן. את הראשונות קניתי לפני שנה וחצי ברכישה משותפת, יחסית בזול. מהרגע שנעלתי, לא הורדתי מהרגליים. הם הכי קרוב ליחף שאני יכולה לזכור. לא חוויתי את זה עם שום נעל-כפכף-סנדל שהיו לי אי פעם.
הזוג הראשון כבר כל כך שחוק שהתחלתי להרגיש אבנים חדות...
לפני שבוע קניתי את השניות. בצבע טורקיז. מדהימות.

מה זו הליכה נשית? אם ירדתי לסוף דעתך - הן לא גורמות לעינטוזים או הבלטת חלקי גוף על פני אחרים כמו שקורה עם נעליים אחרות או עקבים. הן פשוט אני!
מיכל_בר*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 22:41
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בר*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי מיכל_בר* »

מה זה קרוקס?
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

מה זה קרוקס

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

הנעליים המצחיקות האלה שנהיו נורא אופנתיות בזמן האחרון, נראות כמו כפכפי טבע בגזרה (רחבות ומעוגלות מלפנים) עם חורים קטנים "לאוורור", עם רצועה שמחזיקה את הקרסול מאחור, או מלפנים, והולכות בצבעים שונים ומשונים, ומיוצרות מאיזה חומר חדיש דנדיש.
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי לי_אורה* »

ומיוצרות מאיזה חומר חדיש דנדיש.
זהו, ממה בדיוק הן עשויות? באתר כתוב שהן עשויות לא מגומי ולא מפלסטיק, והן דווקא נראות כעשויות מחומר כלאיים של גומי ופלסטיק. בקיצור, איזה חומר תעשייתי. לא מזיעים בהן? השאלה אם החומר הזה לא מפריש משהו, וגם שאלה אקולוגית: האם הן מתכלות במהירות?

והנה המון תמונות של קרוקס
http://www.monograma.co.il/default.asp? ... ABD5A5D%7D
נועה_נועה*
הצטרפות: 12 יולי 2005, 23:18
דף אישי: הדף האישי של נועה_נועה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי נועה_נועה* »

אני שמעתי שהן עשויות משרף של עצים, ושהן מתכלות.
אולי כדאי לשאול את ליאת.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי בשמת_א* »

אני שמעתי שמאצות.
לי_אורה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי לי_אורה* »

אבל למה לא כתוב באתר? באתר כתוב משהו ממש מוזר: "זה לא גומי זה לא פלסטיק". מדוע בחרו לכתוב מה זה לא, ולא כתבו מה זה כן? נשמע לי קצת פישי.

חיפשתי בהמון דפים בנט ותמיד יש תיאור של העיצוב, המראה החיצוני, שוב ושוב חזרה על זה לא גומי ולא פלסטיק, אבל לא מאיזה חומר עשויות הנעליים. מצאתי רק אתר פרטי (לא משהו שאפשר להסתמך עליו) שבו "זרובבלה" משתפת כמה היא לא אוהבת נעליים אלו
http://israblog.nana.co.il/blogread.asp ... de=4051089
והיא מספרת מה אמר לה המוכר: "אלה נעליים סופר-נוחות! הן קלות, הן אווריריות, הן עשויות לא מגומי ולא מפלסטיק, אלא משרף של עץ, שזה חומר נושם!" שמעתי מוכר נעליים מדבר בשבחן".

לי נראה, שאם הנעליים הללו עשויות מחומר מתאים מבחינה אקולוגית, הייצרנים היו צורחים זאת מראש כל גג כדי להעלות את המכירות, לא? קצת מוזר (בלשון המעטה) שלא כתוב במפורש החומר שממנו הן עשויות. והנה גם כאן יש השערות ולא ידיעה ברורה.

והנה כאן דווקא חושבים שהן עשויות מפלסטיק
http://forum.bgu.co.il/index.php?showtopic=72525

והנה כאן מחדשות הבורסה - על המניות של קרוקס
http://news.walla.co.il/?w=/124/857043

והנה האתר הרשמי של קרוקס
http://www.crocs.com/home.jsp

וכך מצאתי כתוב באתר הרשמי:
http://shop.crocs.com/pc-15-4-beach.asp ... n=products

made with croslite™ PCCR material; buoyant

מישהי יודעת מה זה? לא נשמע לי חומר טבעי... ובכל סוג של נעל של קרוקס כתוב שהיא עשויה מהחומרים הללו

חיפשתי בגוגל לפי שם החומר ומצאתי הסבר זה:
http://www.comfortableshoes.com/manufac ... acturer=80

Crocs are a new breed of shoe that mixes the comfort of clogs with a space age material that has incredible benefits. The special Patented Closed Cell Resin (PCCR) warms and softens with your body heat and molds to your feet...
Because the resin is closed cell, it is anti-microbial in nature. This means that it is resistant to the bacteria and fungus that cause shoe and foot odor.

a space age material - ממש לא נשמע חומר טבעי!!

The special Patented Closed Cell Resin (PCCR - מה זה? למה הם לא כותבים ממה זה עשוי?
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אביב_חדש* »

מה זה? למה הם לא כותבים ממה זה עשוי?
כי זה הסוד שלהם.
מה זה משנה ממה הן עשויות?
נעלי ספורט מתכלות? הן עשויות מחומרים טבעיים? סינטטי?

הן נוחות, לא מזיעים בהן (באלו עם החורים).
לי_אורה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי לי_אורה* »

מה זה משנה ממה הן עשויות?
למי שזה לא משנה - אז לא משנה. ולמי שזה משנה - זה משנה!
כשאני רואה נעליים כאלה אני ישר חושבת על נפט. אולי אני טועה, אבל גם לא מצאתי שום הסבר ממה הן עשויות. וזה מעורר חשד: מה הם מסתירים? ומאוז מוזר שמוצר שרוצים לשווק כרוך בסוד. הם הרי רוצים למכור כמה שיותר, ונראה שאם היתה סיבה להשוויץ עם החומר - היו משוויצים ולא מסתירים. עצם זה שהם שומרים בסוד ואינם מגלים ממה עשויות הנעליים אומר דרשני, לדעתי.

2 שאלות נראות לי חשובות (זה ממש לא מחייב ששאלות אלו יהיו חשובות לאף אחת או אחד מלבדי):
א) עניין בריאותי: האם החומר הזה מפריש משהו לא בריא-רעיל שיכול לחדור דרך העור?
ב) עניין אקולוגי: האם נוסף עוד מוצר צריכה המוני שאם ישרפו אותו יזהם את האויר, ואם ישאירו אותו על האדמה ישאר עוד עשרות או מאות שנים ויצטרף לשאר המזהמים?

מצד שני, יש להן יתרון ברור (מבחינתי): נראה שלא הרגו אף בע"ח כדי להכין את הנעליים הללו.
אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

לפי דברי היבואן, שלפחות אשתו כן חובבת מוצרים אקולוגויים, ככה:
לא שומרים פה שום סוד, למעט הפטנט של החומר עצמו.
המילה resin, רזין, היא מילה כללית של דבקים. זה כולל גם שרף עצים שנקרא ככה וגם דבקים תעשייתיים, תוצרי לוואי של כל הזבל הכי גרוע שאנחנו יכולות לחשוב עליו.
כמו כל פלסטיק וגומי אחר, מהבחינה הזו.
כשהתחילו להביא אותם לארץ, חשבו בטעות שמדובר על שרף עצים.
זה אומר, שהחומר לא מתכלה כמעט בכלל. שוב, כמו כל גומי ופלסטיק.
והבלאי שלהם, נובע בעיקר מהרכות, כי הם נשחקים והסוליה נעשית חלקה. כהולכים על משטח רטוב, עם סוליה בלויה - זה די מסוכן.
מאידך, זה קורה אחרי שימוש ארוך למדי בתנאים לא טריוויאליים. לדוגמא, אצלי, עם משקל עודף של למעלה מ 20 ק"ג (כי הייתי עם שוני עלי רוב הזמן), זה לקח 3 עונות. בהן נעלתי כמעט רק אותן בלעדית. ממש ככה. אני לא מגזימה.
אולי יעודד אצכן לדעת שיש מחשבות על מחזור של החומר. אחת הבעיות היא העלויות כמובן, כי יהיה צורך לא רק לאסוף אותן חזרה מהלקוחות, אלא גם להעביר אותן חזרה למפעל שזה בקנדה ובסין (שני מפעלים של אותה החברה. מייצרים אותה נעל באותה איכות).
כשחושבים על זה, אז גם שינוע שכזה, הוא לא מאד אקולוגי.
מי שבלאו הכי לא בוחל במנעלים סינטטתיים, ולא מתעקש אך ורק על תוצרת של בד ועור, כדאי לו מאד לשקול את אלה, כי הפטנט שלהן, ופה בעצם הסוד, הוא שהחומר הוא כזה שאין מקום בין התאים שלו להתפתחות של בקטריות חיידקים פטריות וכיו"ב. וזה (closed cell), כבר הרבה יותר בריא מכל נעל אחרת שאני מכירה.

א-פרופו קרוקס, מישהי יכולה לספר על החיקויים שלהם? מבחינת נוחות, ריח, זיעה?

< למען הסדר הטוב: עד לא מזמן מכרתי את הקפקים האלה בעצמי. עכשיו כבר לא. מטעמים לוגיסטיים. ממשיכה לנעול אותם בהנאה רבה >
מבחינת זיעה - היא פשוט מתנדפת ולא מרגישים אותה.
התחושה היא לא שהיא מתנדפת אלא שאין בכלל. מה שכמובן לא נכון.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מה זה קרוקס

שליחה על ידי פלונית* »

מבחינת זיעה - היא פשוט מתנדפת ולא מרגישים אותה.
וריח רע יש?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מה זה קרוקס

שליחה על ידי פלונית* »

אני שואלת כי לי בקיץ עם כל סנדל ועם כל כפכף בלי יוצא מן הכלל יש ריח רע.
יערת_דבש*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי יערת_דבש* »

בעיני יש בהחלט הבדל בין חומר נושם ללא נושם.
החומר של הקרוקס לא נושם.
הנעל קצת נושמת, בגלל החורים.
גם אם בסופו של דבר, לא מרגישים זיעה (אני כן מרגישה קצת ולכן לפעמים נועלת עם גרביים), אבל יש לחומר פלסטי או לא נושם "ויברציה" מסויימת שמפריעה.
זה כמו ההבדל בין תחבושות ח"פ לתחבושות בד. אני חושבת שזה לא טוב לאדם להיות בקרבת חומרים כאלה.
ליאת, לא הבנתי בסופו של דבר מהו החומר- האם זה סוג של resin או שזהו רק חלק מהחומר?

בכל אופן, בגלל יתרונות אחרים אני עדיין נשארת איתן ודי מאוהבת, למן האמת.
אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

זה רזין, שנקרא closed cell על שום הטכנולוגיה שלו, המבנה הפנימי.

אין ריח. לפחות לא בכל הנעלים שאני נתקלתי בהן (3 זוגות ננעלים אצלנו באופן קבוע.)

יערת,
מי שרגילה לנעול נעלים שהסוליה שלהן אינה מעור ואינה מבד - מרגישה הבדל? משמעותי?
תוהה, כי לא מכירה הרבה אנשים שזה מה שהם נועלים. גם קפקפי / סנדלי / נעלי טבע נאות - הלמטה שלהן זה גומי / פלסטיק.
אולי התכוונת (או אחרות שכתבו על כך) שהחלק שבא במגע עם כף הרגל צריך להיות נושם, וזה מה שעושה הבדל משמעותי עבורך?
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

נראה לי שמדובר בשרף סינתטי, כלומר חומר שמחקה שרף טבעי (של עצים) מבחינת המבנה המולקולרי והתכונות שלו, אבל כיוון שהוא מיוצר במעבדה אפשר לשחק עם התכונות שלו וליצור מוצר שעונה על דרישות ספציפיות (כמו הצפיפות שלא מאפשרת התפתחות בקטריאלית).

טבעי- זה בטוח לא.
אקולוגי- לא יודעת, אבל מהמרת שלא.

אגב, אני נסיתי והתחושה לא היתה לי נעימה- יותר מדי הזכיר גומי.
לי_אורה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי לי_אורה* »

גם קפקפי / סנדלי / נעלי טבע נאות - הלמטה שלהן זה גומי / פלסטיק... שהחלק שבא במגע עם כף הרגל צריך להיות נושם
גם בנעליים מהסוגים השונים שיש להן סולייה מגומי, הגפה עצמה (כלומר החלק שנוגע בכף הרגל, החלק שעליו עומדת הרגל) עשויה מעור, שהוא חומר טבעי (וזה מעורר בעיה אחרת, צער בע"ח...). וגם החלק העליון של הנעל עשוי עור. כלומר, לרגל אין שום מגע עם הגומי שנמצא בשכבה התחתונה ביותר של הנעל, בסולייה.

לעומת זאת, כל הנעל של קרוקס עשויה מאותו חומר סינתטי. אין הבדל בין הסולייה לגפה ולחלק העליון. והרגל אפופה מכל הכיוונים באותו חומר סינתטי.
יערת_דבש*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי יערת_דבש* »

נכון, כנראה כל הנעליים שאנו נועלים יש בבסיסן גומי.
מצע העור או הבד שעליו סופג את הזיעה וכך לא מרגישים שנמצאים בתוך משהו סינטטי. זה ההבדל כנראה. וגם ששאר הנעל לא סינטטי וכך הזיעה מתנדפת גם כלפי מעלה וכל הצדדים, או אפילו פחות נוצרת בכלל. בגלל זה למשל אמרתי שדווקא כשחם יותר, אני לפעמים מוסיפה גרביים דקות לקרורס...

יש לציין שמאז שאני במודעות טבעית אני רגישה לדברים האלה. יכול להיות שאם לא הייתי מודעת לא הייתי מרגישה והכל היה יותר טוב?
זה דיון בפני עצמו, שיש לי כבר כוון מחשבה עליו..

ועוד משהו- עדיין לא הבנתי אם זה אכן חומר לא טבעי.
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי שני_צו* »

לגבי closed cell.

למיטב ידיעתי יש שתי דרכים לייצר ספוג
.
האחת היא OPEN CELL. מכניסים משהו כמו למשל מלח לתערובת גומי נוזלי שלך, "מצלבים" אותה כך שהגומי נהיה "מוצק" ואז שוטפים את כל העניין למשל במיים. המלח נמס ונשטף ובמקומו נשארים חורים בתוך הגומי. קוראים לזה OPEN CELL בגלל שהחורים האלו מחוברים ביניהם וכשמועכים אותם אז האויר יוצא החוצה וכל העסק מתכווצץ לגמרי. כמו בספוג של אמבטיה.

השניה היא CLOSED CELL. מכניסים לגומי הנוזלי כדוריות שמתנפחות בחום והופכות לכדורים קטנים. "מצלבים" אותו ואז הוא יש לך גומי עם כדוריות מלאות באוויר בפנים. וזה כמו ספוג רק שהאויר לא יוצא כשמועכים וקל הרבה יותר לשלוט בתהליך, בקשיות של המוצר הסופי ועוד כל מיני דברים.

בקיצור, זה לא קשור לבריאות, לסוג החומר, לאקולוגיה או לשום דבר אחר, זה פשוט אמירה לגבי תהליך הייצור.
לי_אורה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי לי_אורה* »

מכניסים לגומי הנוזלי
נו, אז כמו שהן נראות - הן אכן עשויות באופן עקרוני מגומי.

זה לא קשור לבריאות, לסוג החומר, לאקולוגיה או לשום דבר אחר, זה פשוט אמירה לגבי תהליך הייצור.
תודה על ההסבר לגבי תהליך הייצור. לא ידעתי ולמדתי משהו חדש.
ובכל זאת, תהליך הייצור אינו ההתחלה ואינו הסוף עבורי. מה שמעניין אותי לגבי הנעליים המוכנות
א) שאלה בריאותית: האם הגומי הזה שממנו הן מורכבות (+עוד מניפולציות שונות שתיארת) אינו מפריש חומר בלתי בריא שעלול לחדור דרך העור לגוף
ב) שאלה אקולוגית: האם הגומי הזה מתכלה בקלות, או שהוא עוד אחד מהמוצרים הללו שנשארים עשרות ומאות שנים על פני כדור הארץ, ואם שורפים אותם - הם מזהמים את האויר.
אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

ועוד משהו- עדיין לא הבנתי אם זה אכן חומר לא טבעי.
<מדהים עד כמה אני מצליחה להיות לא ברורה :-( >
החומר הזה לגמרי לא טבעי

ב) שאלה אקולוגית: האם הגומי הזה מתכלה בקלות
לא, לא מתכלה בקלות (אם בכלל...) :-(
לי_אורה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי לי_אורה* »

לא, לא מתכלה בקלות (אם בכלל...)
כמו שחשדתי... >:(
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי שני_צו* »

שאלה בריאותית: האם הגומי הזה שממנו הן מורכבות (+עוד מניפולציות שונות שתיארת) אינו מפריש חומר בלתי בריא שעלול לחדור דרך העור לגוף

אין לי מושג, אני ייצרתי דברים אחרים לגמרי..
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לי יש את החיקוי של קרוקס והריח של המקורי הוא ריח חזק יותר של גומי לעומת שלי שאין להם ריח בכלל (הקרוקס שבדקתי היו חדשים) שלי גם קצת יותר קלים חוץ מזה לא מצאתי הבדלים , אני קצת מתבאסת מזה שהקרוקס הפכו לכאלה המוניים... אולי כדאי לפתוח דף חדש: נעלי קרוקס או קרוקס באופן טבעי
לי_אורה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי לי_אורה* »

והנה כתבה של נרי לבנה, העוסקת בין השאר בקרוקס, ומעידה שגם לה אמרה המוכרת שהיא גם יבואנית של קרוקס את הקשקוש שהן עשויות משרף עצים
פלינית*
הצטרפות: 08 מאי 2007, 23:49

מה זה קרוקס

שליחה על ידי פלינית* »

לאחרונה אני מתלבטת אם לקנות לילדי (שנתיים וארבע) קרוקס במקום סנדלי קיץ - נראה שהם מחזיקים יותר מעמד - נמרוד שקנינו בשנים קודמות התבלו חיצונית תוך מס' שבועות. מה שמטריד אותי הוא שלא ברור לי אם הן בריאות לרגל הרכה של הילדים. אשמח לקבל מידע למי שיש.
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

מה זה קרוקס

שליחה על ידי יעלי_לה »

למיטב ידיעתי, הן קצת יותר בריאות מכפכפים (קבקבים) רגילים, כלומר - לא כל-כך. עדיף סנדל / נעל שמחזיקה את הרגל. וזה נכון גם לגבינו הגדולים!
אבל... נראה לי שבגילאים שלהם לא הייתי מקפידה.

<מודה: הקיץ נועלת קרוקס בלבד>

<אבל הודפת ניסיונות שכנוע עקשניים של הבעל לקנות קרוקס לזאטוט. הוא מסתובב באלפנטן, לא פחות ;-)>

<לא בטוחה שזה מצדיק דף, יש מצב לאחד עם נעליים ראשונות????>
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

מה זה קרוקס

שליחה על ידי יעלי_לה »

אם לקנות לילדי (שנתיים וארבע) קרוק
אה, עכשיו אני רואה שהם בני שתי שנים וארבע שנים, ולא בני 2.4 ו-4... לקטן לא הייתי קונה.
אמא_לשלושה*
הצטרפות: 17 פברואר 2005, 11:59
דף אישי: הדף האישי של אמא_לשלושה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אמא_לשלושה* »

לקטן לא הייתי קונה.
גמני.
א.ב.*
הצטרפות: 03 מרץ 2004, 22:56

מה זה קרוקס

שליחה על ידי א.ב.* »

לבנות יש דגם של קרוקס כמו נעלי בובה. הדגם הזה מוצלח מכיוון שהוא כן מחזיק את הרגל. זו יותר נעל מאשר כפכף. הטרדה היחידה שיש בעיניי היא שיש שיפוע קל שבקלים בנעל, כאילו העקב מעט יותר גבוה. אני תוהה אם זה ככה גם בשאר הכפכפים - כי זה עוד פרמטר לאי-בריאות.
אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

יש דגם חדש שהחלק של הרצועה מחומר גמיש שמחזיק את הרגל ככה
וכאן אפשר לקנות יחסית בזול
אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

ולא הייתי קונה את הדגם הרגיל לילדים בכלל. גם לא לגיל 4 (רק לים וכו' ואז לא שווה 200 ש"ח). זה מפריע להם לרוץ ולטפס. גם נופלים הרבה, והם גם נאלצים להשתמש כל הזמן בשרירים הלא נכונים.
ואם כן - להקפיד שהרצועה תהיה מאחור.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

לילדים שהולכים הרבה עם סנדלים/נעלים לא הייתי קונה, אפילו אני בקיץ מעדיפה ללכת עם סנדלים תנכיות. לעומת זאת לקטנה שלנו כן קנינו מכמה סיבות, הראשונה-היא לא מוכנה לנעול שום דבר אחר. בחנות ביקשה אך ורק נעלים כמו של אבא שזה אומר קרוקס בצבע כחול כהה והוסיפה ודרשה פרפר למעלה (ככה זה כשהם כבר יודעים מה הם רוצים). הסיבה השניה היא מכיוון שגם ככה היא הולכת רוב היום יחפה את הנעליים היינו צריכים כגיבוי למקרים שיש קוצים/חצץ/חם מדי ברגלים ואז היא מבקשת לנעול נעלים ובמקרה הזה הקרוקס יורדות ועולות ביתר קלות בלי אבזמים/סקוטשים ועניינים.
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי מי_מה* »

לא שווה 200 ש"ח_ , נכון. מה עוד שזה לעונה אחת במקרה הטוב. אני קניתי לילדים סנדלים אבל גם כמוקס, כלומר חיקוי של קרוקס (יש במחירים שנעים בין 15 ש"ח ל60 ש"ח). הבנים (בני 4 ו7 ) מעדיפים את הסנדלים ונועלים כמוקס כשהם צריכים לנעול מהר ולזמן קצר, אחותם (2.5) לא מוכנה לשמוע מהסנדלים (והיא עוד מצוידת _באלפנטן, לא פחות ) ונועלת רק את הכמוקס שלה. היא עושה בהן ה-כ-ל רצה, קופצת ומטפסת בקלות ובשמחה (נשמע כמו פרסומת למוצרי הגיינה P-: )
פלוני_אלמונית*

מה זה קרוקס

הקרוקס, גם הדגם החדש, לא מחזיקים את הרגל כמו שצריך, וגורמים למאמץ רב בשרירים שלא אמורים להתאמץ. כשיחפים לא מאמצים כך את השרירים. לא מומלץ לנעול לזמן רב, בטח לא לכל היום, יעני מין נעל בית כזאת
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

מה זה קרוקס

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

בגן שלי אני רואה ילדים רבים בקרוקס או בחיקויי קרוקס,
המסקנה שלי היא שבתוך הבית הקרוקס נותן מענה סביר,אבל בחוץ זה מגביל את התנועה,שהם רצים לפעמים עף אחד מהרגל,כך גם בנדנדות,
ראיתי פעמים רבות ילדים שמועדים כי הקרוקס עמד ליפול מהרגל.
בקיצור,סבבה בשביל כפכף,אבל לא תחליף לסנדל שיושב טוב על הרגל.
פלינית*
הצטרפות: 08 מאי 2007, 23:49

מה זה קרוקס

שליחה על ידי פלינית* »

תודה, אני חשה כי אני יודעת כעת יותר.
אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

חדשות בגזרת הכמוקס
(לפחות חדשות מבחינתי :-))
גילתי היום כמוקס של דפנה. ולדעתי זה פשוט דגם מנצח!
1- המבנה פחות כפכפי (קשה לתאר ולא מצאתי תמונה ברשת), המאחורה של העקב עם עליה קלה בהתכנסות, כך שמחזיק יותר טוב את הרגל.
2- כרית אוויר בקרסול (כמו בנעלי התעמלות).
3- נראה איכותי יחסית. גם החומר עצמו וגם החיבורם.
4- נראה מספיק שונה מהקרוקס בשביל לא להתפדח שהולכים עם חיקוי (למי שמתפדח כמובן).
5- אפשר למצוא גם ב50 ש"ח (לדוגמא בפסג' של בנק דיסקונט בהרצל, רחובות).
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי קט_קטית* »

לא לא לא ולא
ושוב פעם לא
הנה דעתי הנחרצת בנושא
מזיעים בתוך הנעל בטירוף
הרגל יוצאת מסריחה חבל"ז
לא מחזיק טוב את הרגל
זוהי נעל לעמידה ממושכת !
ולא להליכה! ולא לריצה!
אם אתה רופא מנתח או טבח - וואלה לך על זה
אבל בטח שלא לילד קטן
מה ההיתרון?
שזה כפכף?
צבעוני? אופנתי (האחרון דווקא חיסרון בעיניי)?
פלסטיק על הרגל - אפילו פלסטיק ממותג,
לא שווהההההההההההההה :-(
באותו הכסף המטורף של 200 ש"ח (פלוס עוד פלסטיק של חיה בתוך חור - עוד 20 ש"ח)
אפשר לקנות נעל מצויינת של אלפנטן
או.... שורש! כן,כן, שורש לילדים! ממליצה בחוםםםםםםםםםם
(בעלי מוכר קרוקס - התחיל למכור בין הראשונים בארץ
ואני מבינה לגמרי על מה אני מדברת.
יכולה "להשיג" במחיר עלות - ולא עושה את זה פרינציפ
מיותר מיותר מיותר)
אם בכל זאת רוצים מסיבה כלשהי חשובה שלא חשבתי עליה -
אז רק "מזויף"
אין שום יתרון במקורי חוץ ממראית העין
הולכת לחפש כתבה על כפכפים...
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

תודה רבה לכל תורמות המידע כאן! חסכתן לי כסף.
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

מאז שגילינו את הקרוקס לפני שלוש שנים אנחנו לא נועלים שום דבר אחר. (אבא, אמא, וילדות 6,4,1)
גם בעלי_ מכר _קרוקס - התחיל למכור בין הראשונים בארץ
הילדות מבקשות נעליים, כפכפים, בחורף מגפיים... אבל בתכלס נועלות רק את הקרוקס.

אנחנו גרים בקיבוץ ורוב היום הן יחפות , אבל כשנוסעים או הולכים לטיול נועלים קרוקס.
אנחנו לא מזיעים בהן ב כ ל ל
אפשר לכבס ונראות כחדשות.
נוחות בטרוף
קלות לנשיאה כאשר הן מורידות.

גם התינוקת מגיל שנה עם קרוקס (רק בג'יפה של העיר - בקיבוץ יחפה)
חשוב לדעתי לקנות בגודל מתאים ולא גדול מדי.
שווה כל שקל.
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

לגבי הגנה על הרגל מדריכה על דברים לא רצויים - צר לי לבשר שבגלל שהסוליה היא רכה יש קוצים שחוצים אותה וגם זכוכויות שבורות יכולות לעבור דרך הסוליה. לי זה קרה כמה פעמים.
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

אפשר לכבס ונראות כחדשות
לכבס? במכונה?
קט_קטית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי קט_קטית* »

אפשר לכבס במכונה כן. או בכלל. קל לשמור עליהן.

וחשוב גם לדעת שהקרוקס נתקעות במדרגות הנעות - יש על כך מלא שלטי הזהרות. לא בדיוק הבנתי איך זה קורה אבל צריך להזהר
אלרונד_גליל_מערבי*
הצטרפות: 03 אפריל 2007, 18:02

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אלרונד_גליל_מערבי* »

חשוב גם לדעת שהקרוקס נתקעות במדרגות הנעות - יש על כך מלא שלטי הזהרות. לא בדיוק הבנתי איך זה קורה אבל צריך להזהר
נשמע הגיוני
החורים של הכפכפים האלו נתקעים בשיניים של המדרגות
ובמצב של תנועה קל מאד ליפול ולפתוח את הראש... :-(
אודליה_אומ*
הצטרפות: 11 מאי 2007, 17:05
דף אישי: הדף האישי של אודליה_אומ*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אודליה_אומ* »

אני רואה את כל ילדי המושב בקרוקס ובכלל ילדים מטורפים עליהם אז כנראה יש בהם משהו
לעצמי לא קניתי כי בעיני הן מכוערות בטירוף למרות שהדגם בובה החדש חמוד מאוד.
לשאלתך ,בני כשהיה בן 4 קיבלקרוקס במתנה
בניגוד לילדים אחרים שהולכים מידה מעל הנדרש ולכן נופלים הרבה
בני נועל מידה שבדיוק עליו הן לא נופלות לו מהרגל ומאוד נוחות הן טובות כל החורף עם גרב ובינתיים גם עכשיו הן טובות ואני מכבסת אותן כל יומיים במכונה ואפשר ישר ליבש במגבת אם זקוקים לשימוש מיידי
לכל טיול הוא נועל אותן הן צפות במים ומיד מתנקות(לא נסחב עם נעל רטובה ספוגת בוץ)
השנה יצאו ממידות ממש קטנות אני מאוד מרוצה.
קט_קטית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי קט_קטית* »

אני רואה את כל ילדי המושב בקרוקס ובכלל ילדים מטורפים עליהם אז כנראה יש בהם משהו

גישה מאוד מיינסטרימית משו P-:

(את יכולה להגיד אותו דבר על קוקה-קולה ;-))

וברצינות
יש בהם המוווווווווווווווווון:
  • הן קלות במשקל
  • קל לשטוף אותן
  • קל לנעול אותן (לא לוחצים ולא צריך לשרוך אותן וכו')
  • לא נרטבות ולא צריך להסחב עם נעל רטובה
  • היא מגניבה
  • יש אותה לכולם, אז כנראה שזה טוב, בואו נקנה עוד זוג P-:
מתעקשת שבכל זאת תקראו גם את הקישור הזה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3283544,00.html
שמישהי שקצת מבינה בנושא (אני משום מה מאמינה לה (-:)
כותבת על הנושא

הנה הרעיון המרכזי לעצלנים (-;
הכפכף הוא נעל שהתבלבלה בתפקידים - במקום שהנעל תחזיק את הרגל, הרגל נאלצת להחזיק את הכפכף. לא מאמינים? הסתכלו על כפות הרגליים שלכם תוך כדי הליכה עם הכפכף, תוך כדי ריצה, עמידה, עבודה: אצבעות כף הרגל מכווצות כדי להחזיק את הסוליה וכדי למנוע נפילה. כך אתם מפעילים מאמץ לא רגיל על שרירי כף הרגל - מאמץ שעובר גם לשרירי השוקיים והירכיים ועולה עד לגב התחתון. מאוחר יותר המאמץ הזה יתורגם לכאב גב.

בעיניי נעל שורש (ולא, אין לי מניות משם, למרות שהן ינפיקו בקרוב כנראה גם לא אקנה כי החברה בעיניי לא כ"כ מסודרת ועם בעיות אספקה) - או סנדלים תנכיות - עושות את העבודה של נעל קלה, תומכת, טובה להליכות, קלה לתחזוקה, הרבה יותר עמידה לאורך זמן. אבל כן צריך להתכופף ולסגור אותה... בול על הרגל ש"תשב" טוב. מזל שיש לי 2 שניות פנויות בדיוק בשביל זה P-:

כמובן שכל אחד עושה מה שנוח לו, אני מסרתי את הקרוקס לחברתי ההריונית שלא מפסיקה לשבח אותי ואת הקרוקס. טוב לה - טוב לי :-)
אבל בהחלט לילדיי לא אשים "נעלי צעצוע" ;-)
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

לא מבינה מה הקשר לקישור, קרוקס הם לא כפכף!
צריך לקנות במידה הנכונה.
מרגיעון: "המבדיל הוא המאחד"
קט_קטית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי קט_קטית* »

צריך לקנות במידה הנכונה
בהחלט נכון
לכל נעל אחרת גם :-)
חוסך הרבה כאב לב וכאב גב

בטח שהיא כן כפכף
ובחלק מהמקרים "כפכף למחצה" ;-)
קט_קטית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי קט_קטית* »

במחשבה שניה ושלישית, קרוקס הם האלטרנטיבה השפויה שבין נעל עקב לבין מה שאני מאמינה שהיא נעל בריאות. אני בהחלט שמחה לראות מאות אלפי נשים שירדו מהעקבים לאור העובדה שהנוחות נכנסה לאופנה!
סיגל_ב*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של סיגל_ב*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי סיגל_ב* »

רציתי להדגיש משהו שלא הודגש כאן:
אחד היתרונות הבולטים של הקרוקס לטעמי הוא רכות הסוליה. סנדלים לרוב, ובעיקר אצל ילדים, הם קשי סוליה. זה לא דומה בשום דבר להליכה יחפה, וזה בוודאי מאמץ שרירים שלא אמורים להתאמץ.

הפתרון הוא נעל קרוקס סגורה היטב, או סנדל סגור - שעדיין אין ממש. כפכף - ממש לא לטעמי מכל הסיבות שצויינו לעייל (הרגל מחזיקה אותו במקום הפוך).
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי חגית_ל* »

הקטנה, בת 4 כמעט, מדדה קרוקס רגילות ואמרה שלא נוח לה, אבל אח"כ מדדה קרוקס עם סגירה מבד, שמחזיק את הרגל יותר טוב והחליטה שזהו.
אבל היא לא נועלת את אותו זוג נעליים יותר מיום אחד :-D
סיפורי_פוגית*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2006, 22:37
דף אישי: הדף האישי של סיפורי_פוגית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי סיפורי_פוגית* »

ההבדל בעיניי הוא שאני לא הייתי נועלת או מנעילה ילדים במוצר נפט (פלסטיק), אבל כן במשהו ששוכנעתי שנוצר מחומר טבעי (זה אמור להיות שרף מסוג מסויים).
ראיתי שלא הגיבו.
כבר דיברו על זה.
לא מדובר בחומר טבעי (ודווקא כן נעליים)
המילה "שרף" באנגלית משמשת לשלל חומרים דמויי דבק וזפת ובהחלט סינטטיים.

צדקה מי שאמרה שהנעל מיועדת לעמידה ממושכת. יכולה לתת תשובה זולה לבירקנשטוק שהן נעליי עבודה לטבחים
קט_קטית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי קט_קטית* »

צדקה מי שאמרה שהנעל מיועדת לעמידה ממושכת
אני אמרה P-:

אבל כן במשהו ששוכנעתי שנוצר מחומר טבעי

כמו להגיד ששוקולד הוא ירק ;-)
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

מה זה קרוקס

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

אמאל'ה !! ממש מבהיל,
לחשוב על כל האחיות והרופאים שמסתובבים עם קרוקס ...
אנונימי

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אנונימי »

"בקרוקס שלי יש יותר חורים!"

(הקרוקס שלה היה הדגם של נעלי הבובה).
אינדי_אנית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2006, 22:38
דף אישי: הדף האישי של אינדי_אנית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי אינדי_אנית* »

יש לי קרוקס ואני לא יכולה ללכת איתם בלי גרביים. חם לי בפנים כמו בסאונה והרגל מזיעה בטירוף.
מעניין שרוב התגובות אומרות שלא מזיעים בהן.
דרך_עפר_שם_זמני*
הצטרפות: 31 מאי 2007, 20:52
דף אישי: הדף האישי של דרך_עפר_שם_זמני*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי דרך_עפר_שם_זמני* »

מעניין שעלה הנושא, יש לי הגיג בנושא קרוקס לילדים. לי אישית הן נוחות, וקניתי אותן לילדים שלי. הקטן נעל אותן כשנה, וכל אותה שנה לא הלך יחף כמעט בכלל. אני מאמינה שללכת יחף זה בריא וחשוב, בעיקר לילדים, וזה ציער אותי. השנה - הקרוקס קטנים עליו ולא קניתי חדשים, הוא היה מאד "מפונק" בקשר לללכת יחף אבל בסוף עבר לו. בסיכום, מי שמאמינה כמוני שללכת יחף זה טוב, אני ממליצה לקחת בחשבון את האפשרות הזו!
קט_קטית*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי קט_קטית* »

אתמול בגו שעשועים ראיתי ילדה דתיה קטנה (בת 4?) עם גרביון וקרוקס מזויף
הרגל שלה הזיעה בטירוף ונדבק לה מלא חול לגרביון בתוך הקרוקס
אמרתי לבעלי בשקט: תראה גם גרב סינטטית גם נעל סינטטית בשיא הקיץ, מה היא אשמה מסכנה שנולדה בת?
בעלי <באדישות> : לפחות לא עשו לה ברית מילה

<מה שנכון - נכון...>
בשמת_א*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי בשמת_א* »

מי שמאמינה כמוני שללכת יחף זה טוב, אני ממליצה לקחת בחשבון את האפשרות הזו!
עוד הוכחה כמה ילדים שונים זה מזה:
הילד שלי, מאז שקנו לו קרוקס (ליום הולדת 4), מנצל אותן הכי טוב ללכת יחף. למה? כי קל מאוד לצאת מהן. בכל מקום: בגן השעשועים, אצל אחרים, בספרייה, לא משנה איפה, ישר מוריד אותן ומסתובב יחף. לפני זה נעל סנדלים, ולא נהג להוריד אותם בכל מקום.
חלי_ש*
הצטרפות: 24 נובמבר 2003, 01:32

מה זה קרוקס

שליחה על ידי חלי_ש* »

לאינדי _אנית,
אם את סובלת מזיעת יתר בכפות רגליים (בדר"כ גם ידיים), אין סיכוי להנות מנעליים כאלו.
לי, באופן אישי, יש קצת בעיה עם פריט אופנה שכל העולם ואשתו לובשים, ועכשיו, עם כל החיקויים, לכי תדעי מאיזה פלסטיק הן עשויות...
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי טלי_מא* »

איזה מוזר שיש פה הסכמה נרחבת שזה כפכף נוח...
(חוץ מקטקטית, בערך)

בעיני זה לגמרי לא נוח.
לא מחזיק את הרגל.
גמאני משתמשת רק כדי ללכת יחפה, לצאת החוצה להביא כביסה או משהו כזה.
סנדלי שורש פי אלף יותר נוחות.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

בול מה שמא אמרה.
לא מתאים (לי) להליכה "ארוכה" (אפילו 5 דקות בתוך הישוב).
בשמת_א*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי בשמת_א* »

_בול מה שמא אמרה.
לא מתאים (לי) להליכה "ארוכה"_
כנ"ל.
אבל בכל זאת אני מוצאת את עצמי נועלת אותן הרבה, כי איכשהו קל יותר לצאת איתן מהבית.
לא למקומות שדורשים הליכה.
אז אני נועלת את נעלי ההליכה שלי וזהו. אין לי סבלנות לשיפשופים וכל זה.
הקרוקס הן כשנוסעים לבית אחר, ואז אני פשוט מורידה אותן, ולראשונה בחיי אני פשוט יחפה בהמון מקומות. תחושה מוזרה ומשחררת. לראשונה בחיי.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

תתחדשי! איזה כיף זה!
אני, בבית אחר, מורידה גם נעליים/סנדלים.
לומסוגלת בלי ההרגשה הזו.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אני חושבת שאני האשה היחידה עלי אדמות שנעלי קרוקס עשו לה בחילה בהריון... בחיי! יש לי שני זוגות אחד בן שנתיים שחוק די לחלוטין (החתולים שלי מאוד נהנו ללעוס אותן) והשני בן שנה ומשהו במצב די טוב יחסית לראשון. הלכתי איתן כל החורף וגם בקיץ שעבר אבל איך שהתחלתי עם ההריון לא יכולתי להכניס את הרגל לתוך הנעל הזו. דוקא צ'ופרתי בג'יפה חיננית על נעל אחת ובכל זאת ממש עשה לי רע. מצאתי את עצמי מורידה אותן באמצע טיול לגן השעשועים עם הקטנה וחוזרת יחפה ודי. מאז אני עם הסנדלים התנכיות שלי... דוקא היו מאוד יעילות ונעימות בחורף. לגבי תחושת יחפות, אני לא מרגישה יחפה עם שום סוג של נעליים, אפילו התנכיות שלי שהן מינימון סוליה ומינימום רצועות מרגישות לי חונקות לפעמים ואני מורידה אותן בכל מקום אפשרי וגם לא ממש אפשרי. מה הפלא שיש לי ילדה יחפנית?
בשמת_א*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי בשמת_א* »

אני לא מרגישה יחפה עם שום סוג של נעליים
לא חושבת שדובר על להרגיש יחפה עם הקרוקס.
אני חושבת שדובר על להוריד את הקרוקס ולהיות יחפים באמת...
פלוני_אלמונית*

מה זה קרוקס

שאלה לי: איזה מידה זה 39-40 ו: 37-38 בקרוקס? אין לי כוח ללכת למדוד ומביאים לי מחו"ל (הידעתם שבארה"ב זה עולה כ- 20$?)
ואני רוצה דגם בובה זה משנה? תודה רבה!
אגב לילד קנינו חיקוי בשנה שעברה ע"מ שיהיה לים וכו' הוא מאוד אהב והלך רק איתם, בנוסף זה היה אידיאלי כי זה היה בתקופה של גמילה מחיתולים עם מיליון פיספוסים אז ככה היה עוד זוג זמין וחוצמזה פשוט היינו שוטפים ומתייבש בדקה.
השנה הוא לא נוגע בהם ומכור לסנדלים שאין ספק מחזיקות את הרגל טוב יותר.
שירת_הים*
הצטרפות: 23 ינואר 2006, 23:43
דף אישי: הדף האישי של שירת_הים*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי שירת_הים* »

מידה 39-40 בנעלי קרוקס בדגם הבובה הוא8 ול- 37-38 זה 7. אני נועלת נעלי בובה של קרוקס שנקראות מרי גיין המידה שלי 39 וקניתי במידה 8 שלהם והן פשוט יושבות נהדר, מחזיקות טוב את הרגל נוחות מאוד ואני לא מורידה אותן מהרגליים במשך כמעט כל היום.
באופן_לייט*
הצטרפות: 02 נובמבר 2006, 23:58
דף אישי: הדף האישי של באופן_לייט*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי באופן_לייט* »

לגבי הקרוקס רופאת הידים שלנו טוענת שהן מהוות כר פורה לפטרת רגליים אצל ילדים (הילדה קיבלה קרוקס במתנה והתפתחה שיחה)
אישית אני לא סובלת את הנעל הזו גם בגלל שזה כפכף יקר להחריד ובמיוחד משוםן שמאז שהקטנה קיבלה אותן היא מתעקשת ללכת בהן והן והיא נופלות כל הזמן - מתיש
פלוני_אלמונית*

מה זה קרוקס

שירת הים תודה לגבי המידות, הכפכפים הוזמנו.
עז_הרים*
הצטרפות: 12 מאי 2004, 21:48
דף אישי: הדף האישי של עז_הרים*

מה זה קרוקס

שליחה על ידי עז_הרים* »

האיש ואנוכי קיבלנו במתנה את הקרוקס החורפיות עם הגרב פרווה. בתור נעלי בית הן שימשו אותנו נהדר בחורף, השאלה היא, האם הן נוחות להליכה ללא ה"גרב"? מישהו ניסה לאורך זמן? לי הן מרגישות קצת גדולות, אבן אין לי למה להשוות, כי מעולם לא היו לי קרוקס לפני כן.
פלוני_אלמונית*

מה זה קרוקס

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

האם ללכת עם נעל קרוקס בדגם של נעל ספורט כל היום זה בריא? 
שליחת תגובה

חזור אל “מה כדאי לדעת לפני שעורכים”