משעמם לי

יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

משעמם לי

שליחה על ידי יונת_שרון* »

אראלי, אני מציעה דבר ראשון ללכת אליה, לתת לה חיבוק בלי סיבה, ולהפנות אליה את תשומת הלב המלאה למשך 3 דקות. (את לא חייבת להגיד כלום או לעניין אותה, רק להפנות אליה את תשומת הלב.) אני מנחשת שאחרי זה יהיה לך מושג הרבה יותר טוב מה לעשות עם השעמום, וגם לה.
אראלי*
הצטרפות: 08 מרץ 2013, 16:01

משעמם לי

שליחה על ידי אראלי* »

זה עלול להרגיל ילדים להיתלות במבוגרים לצורך פתרון הבעיות העיסוקיות שלהם, ולוותר על תהליך החיפוש והמציאה.

ואז לדעתי כן מתפקידה האימהי לעשות איתו משהו יחד, לעמוד לרשותו לכמה זמן,

את לא חייבת להגיד כלום או לעניין אותה, רק להפנות אליה את תשומת הלב.)

תודה לכולכן
כיוונתן תשובות לעניין. כל אחת במקומה וכולן נכונות לי (לה). ואני יודעת לדעתי לעשות את ההבדלה.
כן,כנראה גם חסרה לה תשומת לבי לפעמים. אבל גם לא, לא תמיד. לפעמים פשוט משעמם לה.
אשים לב,ואנסה לענות לה בהתאם.
תודה
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

משעמם לי

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אבל בגבולות הסביר מבחינת הסיטואציה. אם הילד נמצא כל היום רק עם אמא שעסוקה בענינים שלה, השעמום שלו יכול להיות פשוט בדידות.
מצ'רה, תודה שהרחבת. אני רואה את זה כחלק ממה שהתכוונתי אליו כשכתבתי:
אם אני לוקחת את הילד שלי למקום שבו אין לו שום אפשרות ליהנות מדברים שהוא אוהב, אז השעמום שלו - עלי.
אביבה123*
הצטרפות: 12 דצמבר 2013, 08:47

משעמם לי

שליחה על ידי אביבה123* »

נפל לי פתאום איזה אסימון מעניין, ורציתי לחלוק. אתחיל בשאלה: מתי בפעם האחרונה כמבוגרים עלתה בתוככם התלונה "משעמם לי...." ?
אני לא זוכרת את עצמי מתלוננת שמשעמם לי כבר ש-נ-י-ם על גבי שנים, אלא אם כן נפלתי איכשהו לתוך איזשהי הרצאה משעממת שמטעמי נימוס אין באותו רגע דרך לברוח ממנה. (או משהו דומה)

לא קורה לי אף פעם שאני יושבת בבית, בוהה בתקרה, ומייללת לעצמי שמשעמם לי.

האם אני צודקת? האם אתם מסכימים איתי שהתלונה הזו היא נחלתם של ילדים בלבד?
תפילה_לאם*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2012, 21:28
דף אישי: הדף האישי של תפילה_לאם*

משעמם לי

שליחה על ידי תפילה_לאם* »

כן ולא.
כמבוגרת יש לי מטלות רבות והרבה פחות פנאי משהיה לי בילדותי.
וכשאני פנויה, לפעמים אני רוצה רק לנוח, ואם לא - יש "באופן"... (וגם ספרים ועוד כמה אפשריות)
אבל דווקא אתמול בערב מצאתי את עצמי מרגישה שחסר לי... שבא לי לעשות משהו מיוחד.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

משעמם לי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

על מה אתן מדברות?
שי_לי_אלמלם*
הצטרפות: 04 יוני 2019, 11:24

משעמם לי

שליחה על ידי שי_לי_אלמלם* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אם משעמם לי אז אני מדברת אם חברה או רואה סרט או עובדת על חברים בטלפון זהו מקבה שעזרתי
פל_אלית*
הצטרפות: 31 מרץ 2020, 14:07

משעמם לי

שליחה על ידי פל_אלית* »

התשובה של אימי ל"אמא משעמם לי" הייתה את רוצה שאני ארקוד לך, תמיד זה הצחיק אותנו ולפעמים היא הייתה מפסיקה את הכול וגוררת אותנו לרקוד.
על הילדים שלי זה עבד פעמיים, עדיין לא מצאתי פיתרון לשיעמום שלהם ואין ספק שזה מטריד ברמה של "אין מה לאכול" כשהמקרר מפוצץ בבישולים ואוכל.
מעופפת_בשמיים*
הצטרפות: 01 נובמבר 2020, 11:23
דף אישי: הדף האישי של מעופפת_בשמיים*

משעמם לי

שליחה על ידי מעופפת_בשמיים* »

מכירה את הסיטואציה של הילד שמגיע "משעמם לי" גם מהילדים, וגם ממני באופן אישי, כשהייתי ילדה. הרבה פעמים זה לא מגיע משיעמום שבאמת אין מה לעשות (אולי אצלכן כן, אומרת על עצמי כעת). הרבה פעמים (אצלי) זה הגיע מ.. עצלנות כן. קנינו לילדתי (10) משחק חדש (גמבוי). היא מאוד אוהבת לשחק, אבל מגיע רגע שנגמרת הבטריה וצריך להטעיןומה היא מתעצלת? לשים במטען. ואז מגיעה אלי "אמא משעמם לי". יקירתי, שימי במטען לחצי שעה בינתיים נדבר ואחר כך לע יהיה לך משעמם. אבל היא לא חושבת יותר מידי, כמוני. נגמרה בסוללה אז נגמרה, אמא תטעין.

לפעמים באמת אין מה לעשות, אז אני מציעה להם דברים מצחיקים, כמו ש פל אית כתבה. "רוצה שארקוד איתך, וכאלה.."

ובקשר לאוכל, אני ממש מוטרדת. כשביתי (12) משועממת, היא לא מגיעה אלי כמו בת העשר,(היא תולעת ספרים), היא ניגשת למקרר מוציאה פרי ואוכלת עם הספר, לי אין כוחות להתנגד לזה. אם סה היה פעם פעמיים ביום הייתי אפילו שמחה, שתאכל בריא. אבל זה קורה כ10 פעמים ביום! וגם זה נהע משיעמום, אלו ספרים שהיא קוראת 3 פעמים ביןם.

<לפני שנכנסתי לדף הבנתי מהכותרת שהאמהות הן אלו שמשועממות, לא הבנתי איך ובאתי עם שלל עיצות ודברים לעשות איך "שלאמהות לא יהיה משעמם" D-: >
שליחת תגובה

חזור אל “ילדים מרביצים להורים”