סקר כמה מים אני צורך

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

סקר כמה מים אני צורך

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שאלה - האם אמור להיות הבדל בחשבון המים של משפחות בחינוך ביתי לבין משפחות אחרות? כי מי שבחינוך ביתי משתמש יותר במים בבית שלו ופחות משתמש במים במסגרות לימודים או עבודה (כי הורה אחד נשאר בבית) - רוב היום שותה מהמים בבית, משתמש בשירותים בבית שלו (ולא בעבודה או בי"ס), אוכל יותר בבית ומבשל יותר בבית ולכן יש יותר כלים לשטוף (בבית) כולל שטיפת ירקות ופירות (כי משפחות בחנ"ב מודעות יותר וצורכות פחות מזון מעובד), בחופשות הילדים משחקים בחצר במקום בקייטנה לכן יש יותר שימוש במים בצריכה ביתית?
אבישג_א*
הצטרפות: 25 נובמבר 2006, 22:44
דף אישי: הדף האישי של אבישג_א*

סקר כמה מים אני צורך

שליחה על ידי אבישג_א* »

_שאלה - האם אמור להיות הבדל בחשבון המים של משפחות בחינוך ביתי לבין משפחות אחרות
אנחנו בחינוך ביתי, וכשאני משווה חשבונות חשמל ומים שלי עם חברות שלי שאינן בחינוך ביתי החשבונות שלי תמיד הכי נמוכים, כללית אני חושבת שהחשבונות שלנו הם בין הנמוכים בישוב בו אני גרה ואולי בכלל .
קח בחשבון שאנשים מוציאים הרבה מעבר לצרכים האמיתיים שלהם
פלוני_אלמונית*

סקר כמה מים אני צורך

יש לי שאלה עקרונית. אני לא חוסכת במים, אני חושבת שחיסכון במים הוא לא עקרוני בכלל. כי לפי הבנתי, חברות גדולות של כל מוצר וגידולי שדה ומטעים הם הצרכנים העיקריים של המים והאנשים הפרטיים זניחים לגמרי! אז מה זה באמת משנה אם אני אחסוך במים ואתקלח 5 דקות במקום 10 דקות ואמשיך לנגב בנייר טואלת, ולקנות מוצרי פלסטיק וחבריהם? הרי המים הגדולים מתבזבזים שם!
אני אומרת שבמקום לחסוך במים, לדוג', צריך לחסוך בשימוש בנייר טואלת ולשטוף את הישבן אחרי השירותים...
ועוד מחשבה בעניין, הרי מים באופן עקרוני לא חסרים בעולם. נכון שבארץ כן. אבל בעולם לא! לעומת זאת, צל ועצים חסרים בעולם והולכים ונכרתים כל יום (בין השאר גם לנייר טואלת). אז אולי צריך לחשוב על החיסכון באופן עולמי ולווא דווקא על "בעיית" המים בישראל....
פלוני_אלמונית*

סקר כמה מים אני צורך

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

רציתי לדעת כמה ליטר מים צריך בשביל להתקלח בחיסכון?
שליחת תגובה

חזור אל “תחזוקה ושיפוצים”