צרות בפות

אנונימי

צרות בפות

שליחה על ידי אנונימי »

ראו גם: ריח גן עדן בפות, טיפול בקנדידה, עניני בנות קטנות

דף לעריכה (עפ"י נושאים בטקסט נפרש. בנוסף, חלק מהצרות שנידונות כאן אפשר להעביר לדפים קיימים - למשל וולוודיניה ווסטיבוליטיס כאב כרוני בפות)
ציסטה בבלוטת הבטולין
פלונית (2005-11-02T00:33:06):
יש לי ציסטה בבלוטת הברטולין הימנית. התחושה מאד לא נעימה ואפילו כואבת למדי. שני הרופאים שפניתי אליהם עד כה המליצו לנתח כדי לפתור את הבעייה. שניהם גם אמרו שאין סיכוי שזה ייעלם , והאמת שכך גם קראתי בפורומים על הנושא. האם מישהו מכיר דרך אחרת מלבד ניתוח ?

תזמורת הים (2005-11-02T08:36:00):
קודם כל- תנחומי (()) זה ממש לא נעים ומאחלת לך שיעבור מהר ובקלות.
אם זה רק נפוח אבל לא כואב- אני מבינה שבמקרה שלך זה כן- זה אומר שאין עדיין דלקת ואז אמבטיות ישיבה מרובות עשויות לפתוח את הסתימה בבלוטה.
אם יש מצב של מורסה ודלקת- כלומר זה לא רק נפוח אלא גם כואב- זה לא ייעלם לבד. את יכולה לנסות אנטיביוטיקה כדי לטפל בדלקת אבל זה לא מבטיח שתוכלי להמנע מניתוח.
אני מכירה שלושה מקרים של ברטולין- אצל חברה אחת שלי היתה נפיחות ואי נעימות סבירה ואחרי כמה ימים זה עבר לגמרי לבד (כנראה שהסתימה נפתחה מעצמה ותקווי שזה מה שיקרה אצלך). אצל חברה אחרת היתה דלקת והיא לקחה אנטיביוטיקה וזה עבר. אצלי היתה דלקת וכאבים בלתי נסבלים, לקחתי אנטיביוטיקה שלא עזרה ואחרי שבוע של כאבים נאלצתי לעבור את הניתוח. מאד לא נעים, אבל לא היתה ברירה. גם אני חפשתי מידע ברשת ולא מצאתי שום פתרון יותר טוב. גם למדקר הסיני שלי לא היה שום רעיון- והוא ממש לא ממהר להמליץ על אנטיביוטיקה וניתוחים...
מנסיוני- אפשר לחכות כמה ימים למקרה שהבלוטה תפתח, ולעשות הרבה אמבטיות, וזה גם מה שהרופא שלי יעץ בהתחלה, אבל אי אפשר למשוך את זה יותר מדי. הכאב רק הולך ומתגבר, אני עברתי את הימים לפני הניתוח עם וולטרן וביום האחרון אפילו הוולטרן כבר לא עזר :-S.
חברה שלי השתמשה במשחה מאלחשת כדי להתגבר על הכאב- נראה לי עדיף.
הניתוח עצמו מאד קצר, ואפשר ללכת הביתה כבר באותו יום. בימים הראשונים אחר כך זה מאד לא נעים כי יש תפרים אבל זה פחות כואב מהציסטה עצמה. בסך הכל זה לא נורא. זה בדיוק מסוג המקרים שבו כדאי לברך על הרפואה המודרנית, על כל חסרונותיה...

נבט חיטה (2005-11-02T22:43:04):
לא נעים בכלל (())
אני (לצערי) עברתי ניתוח בהרדמה מלאה.
אצלי היתה דלקת וכאבים בלתי נסבלים, לקחתי אנטיביוטיקה שלא עזרה ואחרי שבוע של כאבים נאלצתי לעבור את הניתוח.
בדיוק כמו שהיה אצלי. עשיתי אמבטיות לרוב ועברתי סופשבוע סיוטי במיוחד. ובינתיים זה גדל לגודל של שזיף. נורא.
אחר כך (לאחר הניתוח) הייתי בנאדם חדש אבל כל הזמן בישרו "בחגיגיות" שאם זה קרה פעם אחת, זה עלול לחזור ואכן זה חזר אחרי שנתיים- אז כבר הייתי בארה"ב ושם רופאה נפלאה ניקזה לי את הציסטה על המקום ונתנה לי אנטיביוטיקה... מאז טפו טפו טפו... לא נפתח פה לשטן (-;
הניתוח עצמו מאד קצר, ואפשר ללכת הביתה כבר באותו יום. בימים הראשונים אחר כך זה מאד לא נעים כי יש תפרים אבל זה פחות כואב מהציסטה עצמה. בסך הכל זה לא נורא. זה בדיוק מסוג המקרים שבו כדאי לברך על הרפואה המודרנית, על כל חסרונותיה...
מאחלת לך שיעבור בקלות, יפּתח ויתנקז מעצמו... ואם לא, יש פתרונות מבורכים כאמור לעיל.

פלוני אלמונית (2011-05-12T17:50:56):
שלום,
רציתי לשתף בטיפול ביתי שפתר לנו בעיה של אבצס (/סתימה של בלוטת הברטולין).
הטיפול פשוט, אך דורש התמדה ואורכו 4 ימים עד שבוע. עשוי לחסוך ניתוח מיותר / ניקוז רפואי.

יש לבצע שלוש פעולות:
  1. "sits beaths" - אמבטיות ישיבה: יש להכין גיגית עם מים חמים ולשבת בתוכה זמן מה. יש לבצע זאת פעמיים - שלוש ביום.
  2. ניקוז גבישי מלח - משום שמצטברים נוזלים ואנו רוצים לנקז אותם מבלי להסתכן בזיהום ניתן לקנות גבישי מלח קטנים(כאלו ששמים בד"כ באמבט) ולהצמיד כמה לפצע הברטולין לאחר האמבט החם. גבישי המלח גורמים לניקוז של הנוזלים החוצה.
  3. יש לחטא את האזור בעזרת "מופירוסין" או "סינטומיצין".
  • אנחנו ביצענו גם ניקוז ידני בנוסף לגבישי המלח, ביום השניוהשלישי על ידי לחיצה קלה על האזור וניקוי ע"י צמר גפן. במידה ועושים זאת יש לדאוג שהאזור יהיה סטרילי, וכמובן למרוח אח"כ את המשחה האנטיביוטית מסעיף 3.
מאז שביצענו את הטיפול חלפו כבר כמה חודשים ללא חזרה של האבצס.

החלמה מהירה.

סטודנטית (2011-05-27T11:28:22):
גם אני רוצה לשתף, כי הבטחתי לעצמי שאם אני מצליחה לפתור את הבעיה - אני משתפת איפה שרק אפשר.
אז ככה, היתה לי ציסטה ברטולין לפני כחודש שהזדהמה וגדלה, ועברתי ניתוח בהרדמה מלאה לניקוז. (ד"א, זה לא כזה נורא, ממש ניתוחון פשוט וההקלה שאחרי היתה שווה הכל :)) לא עשו לי את הניתוח של התפירה של הציסטה, אלא פשוט ניקזו את האבצס. (הרופא נשים שלי די התרעם, כי באמת זה מתכון לחזרה של הציסטה) ואכן - כעבור חודש- הציסטה חזרה במלוא הדרה. הייתי אצל הרופא נשים והוא אמר שננתח תוך שלושה ימים (המצב היה פחות דחוף הפעם, כי בפעם הראשונה חיכיתי יותר מדיי זמן בתקווה שזה ייעלם עד שבאמת זה הגיע לרמות מטורפות של כאב ונפיחות).
הפעם אמרתי שאני אנסה למצוא דרך אחרת. בפורומים בעברית לא מצאתי דבר, אבל חיפוש באנגלית הוביל אותי לפתרון אחר. הבנות סיפרו שהן נוטלות תוסף מזון בשם "סיליקה" (Silica) ושזה נותן להן הקלה בציסטה. מישהי שם פירטה את המרכיבים ושמי שלא מוצאת את התוסף עצמו, יכול לעשות כמוה וליטול רק:
כמוסה אחת של מגנזיום, יחד עם כמוסה של סידן+ויטמין D (מצאתי בבית מרקחת של מכבי, זה בתוך כמוסה אחת יחידה שילוב של השניים), פעמיים ביום עם ארוחה (הרוקח אמר שעדיף לא חלבית כדי לא להוריד מיעילות הסידן).
עשיתי כעצתן, הציסטה המשיכה לכאוב ומעט לגדול, אבל הנה אחרי יומיים של לקיחה כזו בערב ובבוקר, יחד עם אמבטיות ישיבה חמות בגיגית פעמיים ביום (מים חמים עם סבון), הציסטה הכואבת שלי התפוצצה לה. אצלי כבר היה מעין חור של הניתוח הקודם, ומשם יצאו כל הנוזלים. לכן אני לא יודעת אם זה יפעל למי שזו לה הפעם הראשונה, אבל לדעתי האישית - להזיק זה לא יכול, ולבנות בפורום זה עבד.

זהו, ממש מקווה שמי שתצטרך תמצא את זה לעזר. ושיהיה לכולנו רק בריאות!
אלמונימית_בענין_זה*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 22:55

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונימית_בענין_זה* »

החלטתי הפעם להיות אלמונית כי מביך אותי הענין הזה.
כבר תקופה ארוכה שכואב לי מאוד בזמן קיום יחסים. הרופאה אמרה לי שזה בגלל תפרים שהתאחו לא טוב אבל עבר מאז הלידה כבר זמן רב(מעל שנה וחצי), אני יודעת שיש לי שפשוף חיצוני רציני שמדמם לפעמים. ניסיתי למרוח עליו משחה רפואית מסוימת שתעזור בריפוי אך ללא הצלחה, השתמשנו בחומר אלחוש , וזאלין ועוד ולא עוזר כלום. בנזוגי ג"כ מסכן מהעסק כי אני נרתעת.(אניח לא מדברת בכלל על סיפוק מיני שלי - כי אם הוא מגיע זה בשלב שעדין לבושים בו).
אני לא יודעת מה לעשות.
ענת_גביש*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 23:50
דף אישי: הדף האישי של ענת_גביש*

צרות בפות

שליחה על ידי ענת_גביש* »

כי אם הוא מגיע זה בשלב שעדין לבושים בו).
התכוונת לזה? כי אם כן אנחנו יכולות רק לקנא...(-:
מצטערת שאין לי תשובות. נשים רבות מאד נרתעות ממין אחרי לידה, אפילו זמן רב אחריה, במיוחד אם הרגישות גבוהה כל כך עד כדי דימום.
אבל אני מאמינה שיש מה לעשות ועם מי להתייעץ, אולי אפילו תעלה המלצה על מישהו דרך הודעה זו.
בכל אופן, נראה לי שלא כדאי לנסות לאלחש או להשתמש בחומרי סיכה מלאכותיים כדי להסתיר את הכאב. אם הגוף לא רוצה אי אפשר לעבוד עליו. שנה וחצי אחרי לידה זה עדיין טרי והרבה פעמים האיזור עדיין מבוהל. במיוחד אם זו לידה ראשונה. אל תתייאשי. פתרון ודאי יימצא אם התחלת לחפש אותו.
המון הצלחה.
עירית_ל*
הצטרפות: 04 מרץ 2002, 09:48
דף אישי: הדף האישי של עירית_ל*

צרות בפות

שליחה על ידי עירית_ל* »

תלכי לעוד רופאה (או רופא). זה יכול להיות המון דברים - סתם פטריה, יובש מסיבות הורמונליות, פצע.
אצלי למשל הרחם אחורי ואחרי הלידה לקח זמן רב עד שהרצועות שמחזיקות אותו התחזקו והוא שינה קצת כיוון (תהליך שהואץ כשהתחלתי לקחת גלולות) ועד אז הוא פשוט חטף מכות כואבות בזמן קיום יחסים.
יעל_כ*
הצטרפות: 29 אפריל 2003, 14:43

צרות בפות

שליחה על ידי יעל_כ* »

היית אצל רופא לאחרונה?
תמר_מ*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 19:02
דף אישי: הדף האישי של תמר_מ*

צרות בפות

שליחה על ידי תמר_מ* »

יכול להיות וסטיבוליטיס, שהרבה רופאים לא יודעים לאבחן. יכול להתפתח גם אחרי לידה.
אני סבלתי מזה עוד לפני הלידה, וחברה החלה לסבול מכך לאחר לידה. ניתוחון פשוט שמסיר את הריקמה הדלקתית פתר לחלוטין את הבעיה.
אם את צריכה המלצה לרופא מומחה - תגידי.
אלמונימית_בענין_זה*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 22:55

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונימית_בענין_זה* »

הייתי היום אצל הרופאה והיא נתנה לי עוד משחה. בתקווה שהיא תועיל.
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

צרות בפות

שליחה על ידי ורד_לב* »

מכירה את הבעיה שלך מקרוב!
יכולה לומר לך שהיום אחרי שנה ו-3 חודשים כמעט (איך שהזמן טטטטטטטטטס) זה כמעט עבר עם המון עבודה מצד שנינו, הרבה התמודדות עם פחדים שלי, משחת קלנדולה מצויינת במריחה חיצונית, נשימות והרפיות והרבה, הרבה, הרבה כבוד לגוף שלי ולצרכים של בנזוגי..
מאחלת לך המון הצלחה ובריאות. ותזכרי שזה לא יעבור אם לא תעשי עם זה כלום (גם אני חשבתי לתת לזמן לעשות את שלו, זה יעבור לבד, זה ייקח רק עוד קצת זמן וכו'. אבל לא!)
מושית*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2003, 23:42

צרות בפות

שליחה על ידי מושית* »

אניח לא מדברת בכלל על סיפוק מיני שלי - כי אם הוא מגיע זה בשלב שעדין לבושים בו).

באמת???
אלמונימית_בענין_הזה*
הצטרפות: 06 ינואר 2004, 21:28

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונימית_בענין_הזה* »

ורד- המשחה ללא מרשם?
גרודים בשפתים החצוניות- מה מרגיע?
אורית_אוקו_ערוסי*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של אורית_אוקו_ערוסי*

צרות בפות

שליחה על ידי אורית_אוקו_ערוסי* »

מישחת קלנדולה היא ללא מירשם והיא מצוינת לפצעים פתוחים.
אם יש לך גירודים אז אולי יש גם פיטריה. יש טיפולים טיבעיים כמו שטיפות עם שמן עץ התה וחומץ תפוחים, או מישחות רגילות. אבל אם יש לך פצע פתוח כדאי ליראות שהשטיפות לא ישרפו.
אם הגירודים הם רק בחוץ (ז"א לא בתוך הנרתיק) את הכולה לקחת חצי כוס מים ולשים בתוכה כף של חומץ תפוחים וחמש טיפות של שמן עץ התה ,ליתבול צמר גפן ולנגב את השפתיים.
אם זה לא עוזר אולי כן שווה ללכת לרופא ולבדוק אם יש פיטריה כלשהי ואפילו להשתמש מתכשיר רגיל כלשהו, העיקר שזה ילך...
חיזקי ואימצי
דנה_ש*
הצטרפות: 17 אוקטובר 2004, 16:43

צרות בפות

שליחה על ידי דנה_ש* »

אני סובלת כבר 4 שנים ממצב של גירוד חיצוני בלבד ללא שום סימנים/ממצאים של פטריה או דלקת. הגירודים יכולים להופיע בחוזקה ויום אחרי זה כאילו לא היה כלום. אף גניקולוג לא הצליח לאבחן בעיה. הבעיה הפיעה אחרי בערך שנה וחצי שאובחן אצלי וסטיבוליטיס. עדיין לא מצאתי פתרון לבעיה המטרידה של הגירודים. מישהי יכולה לעזור?
לירז_אד*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2004, 13:20

צרות בפות

שליחה על ידי לירז_אד* »

דנה, שמן אתר י עץ התה או בשמן אתרי לבנדר שניהם מצויינים לבעיות עור שונות וניתן למרוח ישר על העור .
מגרדות_אנונימיות*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 11:25

צרות בפות

שליחה על ידי מגרדות_אנונימיות* »

גירוד מציק הולך ושב
אל מול עצם הזנב
הישר מלפנים, מעל החריץ
מגרד, הולך ושוב מציץ

מי נתקלה? מי תפתור?
מי תציע המזור?
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

צרות בפות

שליחה על ידי נועה_בר* »

שטיפות של חומץ טבעי 5% מדולל במיים. ( בערך 1/4 חומץ על 3/4 מים). להשתדל בכלל לא לנגב עם נייר טואלט. רק לשטוף אחרי הפיפי, אפילו רק עם מים. אסידופולוס לבליעה, וכמה טיפות של שמן עץ התה על התחתונים או על טמפון ( לא בזמן מחזור, כמובן)
עשיתי חיפוש לדפים דומים מתפלאת שלא מצאתי משהו כי בטוח דיברו כבר על זה ( יחסית נפוץ )
טובה*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 18:45

צרות בפות

שליחה על ידי טובה* »

הבת הקטנה שלי,
בת פחות מארבע, סובלת כבר שנה מצריבה ותחושה לא נעימה בפות. ניסינו משחות, הרופאה המליצה על תרופה נגד תולעים. כל זה לא עזר.
יש למישהו רעיונות?
לפעמים אני מוצאת הפרשה בתחתונים שלה, לפעמים הפות שלה נראית אדומה.
תודה
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

צרות בפות

שליחה על ידי רינת* »

מה שעבד אצלנו במקרה דומה - איזוקורט (צריך מרשם רופא).
וגם שהצעתי לה להפסיק להחביא דברים בתחתונים (כי לובשת מכנסי טריקו, וברובם אין כיסים, ותמיד מוצאת חרוזים ונוצצים וכל מיני קטנים, והסתבר שזה המחבוא הכי נח..).
מגרדת_אנונימית_נוספת*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 21:14

צרות בפות

שליחה על ידי מגרדת_אנונימית_נוספת* »

מה דינו של פצעון (שבכל מקום אחר בגוף הייתי כנראה מכנה אותו חצ'קון או עקיצה, ושוכחת ממנו)?
דנה_ה*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 22:21
דף אישי: הדף האישי של דנה_ה*

צרות בפות

שליחה על ידי דנה_ה* »

השאלה אם הוא אכן פצעון רגיל ואז דינו ככל פצעןן או שמא מדובר למשל בהרפס ואז המשמעות היא שונה.
אנונימית_לרגע*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 09:05

צרות בפות

שליחה על ידי אנונימית_לרגע* »

אצלי כל חודש, בעיקר לקראת הביוץ (כנראה בגלל הורמונים) יש גרד לא נורמלי וגם מאוד מביך. רופא נשים טען שזו לא פטרייה, אך פתרון לא ממש נתן לי. זה כלכך מציק שאפילו חשבתי לפתוח דף חדש בנושא ונורא שמחתי לראות שמישהו שה זאת במקומי.
זה פשוט גרד בכל איזור הפות (כולל פנימי) שמשגע פילים וכמובן שלא מאפשר לעשות שום דבר הקשור לפרייה ורבייה וזה חמור מאוד כי זה בדיוק הזמן של הביוץ... אז מה עושים?
מגרדת*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2004, 14:06

צרות בפות

שליחה על ידי מגרדת* »

עכשיו כשאני ממקדת זאת- גם אצלי יתכן שזה סביב הביוץ. מה באמת עושים?
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

ייתכן שמתפתח גירוי עקב יובש?
פעם המליץ לי רופא נשים להשתמש בסבון מיוחד לאזורים האינטימיים (גם אני סבלתי מגרד ולא היתה לי פטריה) שנקרא לקטופיל-פמינה. שימו לב שיש סתם לקטופיל (לבן עם כחול לדעתי) ויש את הפמינה שבזמנו היה ורוד עם לבן.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

צרות בפות

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לא הגיוני שסביב הביוץ הנרתיק יהיה יבש.
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

אני יודעת שזה לא הגיוני. אצלי זה היה בד"כ סביב הוסת (ואז בוודאי שלא היה שם יובש...). אבל השימוש בלקטופיל-פמינה עזר לי.
מה שעלה בדעתי כרגע - אולי שימוש בתחבושות או בפדים גורם לזה?
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

צרות בפות

שליחה על ידי טל_טיבי* »

כדאי מאד - לכל אחת - שיהיה לה בבית הספר
"גופה של אישה - תבונתה של אישה" של ד"ר כריסטיאן נורתורפ.
<טל אינה מקבלת אחוזים מהמכירות )-: >
ד"ר נורתורפ קוראת לבעית הצריבה והגירודים בפות: "כאב כרוני של הפות" או "תסמונת צריבה של הפות", וכותבות: "נשים הסבולות ממחלה זו חשות כאב צורב בפתח הנרתיק במהלך המגע המיני, ולעתים יש להן גם כאב חריף וצריבה, עקצוץ או אדמומיות.............
(הן) עשויות לפנות לרופאים שאינם עתידים למצוא סיבה ישירה או מרפא לבעייתן......
......... אני מייעצת למטופלות שלי להתחיל בשינוי התפריט ובגישה המתייחסת לגוף-נפש כאל אמצעים לריפוי הבעיה, ואח"כ לנקוט את הטיפולים האחרים........"
ד"נורתורפ מתייחסת לגורמים, להיבטים תזונתיים, להבטים נפשיים, ומדברת גם על הטיפולים האחרים. והיא מסיימת: " לאחר שכל הראיות ואפשרויות הבחירה פרושות בפנינו ברור כי הטיפול המיטבי חייב לענות על היבטים גופניים, רגשיים ונפשיים בעת ובעונה אחת. סימפטום עיקש כמו כאב כרוני של הפות דורש אמון רב בתבונתך הפנימית ומידה גדולה של חמלה ושל סבלנות"
(החל מעמוד 211 בספר)
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

נשים הסובלות ממחלה זו חשות כאב צורב בפתח הנרתיק במהלך המגע המיני, ולעתים יש להן גם כאב חריף וצריבה, עקצוץ או אדמומיות
נדמה לי שהבנות שכתבו לעיל לא מתייחסות רק לכאב בעת קיום יחסי מין, אלא לתחושת עקצוץ וגרד שקיימות באופו יוצר כרוני.
התוםעה שאת כתבת עליה היא תופעה מוכרת וקוראים לה וולבודיניה או משהו כזה. מטפלים בזה (קונבנציונלית) במריחת קרם אסטרוגן או ניתוחית - הסרת החלק החולה.
טל_טיבי*

צרות בפות

שליחה על ידי טל_טיבי* »

נכון שרון ג - היא שמה גם את השם ה"רפואי" של הבעיה והוא באמת וולבודיניה, והיא אומרת שזה קשור למגע מיני - וקורה גם לפני, כאילו כשאת "חושבת" על זה. ולכן חשבתי שזה מתאים לתקופת הביוץ, כפי שמתארים כאן. אבל אקח את הערתך לתשומת ליבי, ואחפש לראות אם היא אומרת עוד משהו על גירודים כנ"ל.
טרה_רוסה*

צרות בפות

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

שמתי לב שאצלי, אם יש לי קנדידה, היא בדרך כלל נעלמת מעצמה לקראת הוסת. (אני יודעת שהיא לא "נעלמת" לגמרי. היא מפסיקה להציק).
גם אצלכן זה ככה?
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

כשלי היתה קנדידה (לפני שנים, כשהתחלתי התמחות) היא הציקה לי הרבה יותר בזמן הוסת. היא למעשה התחילה להציק לי בוסת ולא פסקה לאחר מכן.
טרה_רוסה*

צרות בפות

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

הלכה התיאוריה...
טל_טיבי*

צרות בפות

שליחה על ידי טל_טיבי* »

טוב, שבתי לכרסטיאן היקרה, ואני לא אצטט לכאן כל מה שהיא אומרת, אבל יש לה פרק שלם בנושא של הפות, ובעיות בפות. ההיסטוריה שלהן, ומה ההשלכות גוף-נפש שיכולות להיות. זה מאד מעניין ובהחלט מעורר מחשבה. אני רק יכולה לשוב ולהמליץ על הספר, הוא באמת נוגע בעניינים נשיים מהמון נקודות מבט. היא רופאה גיניקולוגית בארה"ב שמקובלת מאד הן על הממסד הרפואי והן על הרפואה ההוליסטית. שווה.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

צרות בפות

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

שבתי לכרסטיאן היקרה
כריסטיאן נורת'רופ, גופה של אשה - תבונתה של אשה.
אלמונית_לרגע*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 14:40

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית_לרגע* »

ובכן חשבתי שזה קשור לסבון והתחלתי להשתמש בסבון אינטימי ואך ורק בו, לא היה שיפור. חשבתי שזה קשור לתחתוניות והחלפתי סוג (אי אפשר שלא להשתמש בכלל בגלל כמות ההפרשות), לא שינה כלום. שמתי לב שבחודשים שכמות ההפרשות גדולה יותר כך גם הגרד, זה לא עיקצוץ וזה לא כאב, זה פשוט גרד שיכול להוציא בנאדם מהדעת. אני לפעמים נכנסת למקלחת רק כדי שאוכל לגרד בשקט מתחת לזרם המים. דרך אגב יחסי מין דווקא מקלים על העניין אבל מי מסוגל לחשוב על זה עם הגרד הזה?
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

האם אכן בדקת אם יש לך פטרת? אולי זיהום אחר?
אלמונית_לרגע*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 14:40

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית_לרגע* »

הייתי אצל רופא נשים שטען שהוא לא רואה כלום, וניסיתי גם משחה לפטרייה שלא הועילה...
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

נסי לבקש תרבית מהמקום. גם רופא המשפחה יוכל לעזור לך בזה - יכול לתת לך משטח ותעשי בעצמך.
תבשיל_קדרה*

צרות בפות

אי אפשר שלא להשתמש בכלל בגלל כמות ההפרשות
אפשר להשתמש ב-תחבושות רב פעמיות מכותנה (נדמה לי) אורגנית (אני כמעט בטוחה). יש בכל מיני עוביים, גם דק ליומיום.
טל_טיבי*

צרות בפות

שליחה על ידי טל_טיבי* »

הנה הקישור לאתר של אילנה ושירה, ישירות לדף תחבושות רב פעמיות.
כאן
כדאי לנסות. יש הרבה דיווחים על הפסקה בגרד בשימוש ברב-פעמי.
גם מאד נעים.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

התשובה היא לטובה - האם את עדיין פה. לבת שלי היו תופעות של גירודים בפות שהעירו אותה בלילה. היינו עושים שתי מקלחות בלילה לעתים. הבדיקות לא גילו כלום. לקחנו גם תרופה נגד תולעים JUST IN CASE. בסופו של דבר חשבתי שאולי העור שלה רגיש לסבון הרגיל בו אנו משתמשים וקנינו סבון משמן זית בחנות טבע. מאז (חודש עבר) לא נתקלנו בתופעה זו שוב. (טפו טפו טפו). העור שלה התגלה כרגיש מאוד. שווה לנסות.
אמא_נוגי*
הצטרפות: 30 מרץ 2004, 11:04
דף אישי: הדף האישי של אמא_נוגי*

צרות בפות

שליחה על ידי אמא_נוגי* »

רק כדי לתמוך בדברים שכבר נאמרו: כנראה שיש קשר לרמות אסטרוגן גבוהות, בטיפול האחרון הגעתי לרמות אסטרוגן גבוהות מאוד , היו לי גם הפרשות מרובות וגם גרד שלא היכרתי, הכול חלף עם השאיבה והירידה ברמות האסטרוגן, אז כנראה יש קשר.
תבשיל_קדרה*

צרות בפות

הכול חלף עם השאיבה והירידה ברמות האסטרוגן
איזו שאיבה? חלף עם התחלת שאיבה או עם חלוף השאיבה?
אמא_נוגי*
הצטרפות: 30 מרץ 2004, 11:04
דף אישי: הדף האישי של אמא_נוגי*

צרות בפות

שליחה על ידי אמא_נוגי* »

גילה, הכוונה לאחר שאיבת הביציות - הווה אומר לאחר ה"ביוץ"
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

צרות בפות

שליחה על ידי יונת_שרון* »

טרה כתבה: שמתי לב שאצלי, אם יש לי קנדידה, היא בדרך כלל נעלמת מעצמה לקראת הוסת.
ושרון כתבה: כשלי היתה קנדידה (לפני שנים, כשהתחלתי התמחות) היא הציקה לי הרבה יותר בזמן הוסת.

אם הייתי צפריר, הייתי אומרת שאצל כל אחת מכן הקנדידה שרתה מטרה אחרת...
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

צרות בפות

שליחה על ידי יעל* »

לגרד שלא קשור לזמו ביוץ או זמן וסת :
כדאי לבצע משטח ואגינלי לבדוק אם ישנו זיהום (חיידק , פיטריה)
להמנע משימוש בסבון לשטיפת האזור
שימוש בתחתוני כותנה בלבד
החלפת תחתונים כמה פעמים ביום (במקום תחתונית)
הימנעות משימוש בפדים סינטטיים בזמן הווסת (allways לדוגמא) ובטמפונים.
לניקויי האזור ניתן להשתמש בשמנים ארומטיים (לבנדר ועץ התה מהולים במים או באמבטיה)
אם המשטח חיובי (זה מההתחלה)ויש קנדידה ,הבסיס לטיפול הוא תזונה וחיטויי מקומי.
ישנם היום בבתי המרקחת נרות ואגינלים משמן עץ התה לטיפול של 3 ימים.
למי שמעוניינת בתזונה אני מוכנה לפרט.
לגרד שקשור לזמן הביוץ או הוסת:
ברפואה הסינית רואים בכך קשר למרידיאן הכבד שעובר דרך האזורים הגניטליים.
יכולות להיות לכך מספר סיבות : חום באיבר , תקיעות של אנגיית הכבד ,חסר דם , יובש ,לחות ועוד...
במקרה הזה האבחנה והטיפול צריכים להיות מדוייקים ולכן כדאי לפנות למטפל.
אנונימית_לרגע*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 09:05

צרות בפות

שליחה על ידי אנונימית_לרגע* »

יעל, מאחר ואני שייכת לקבוצה השניה, לא הבנתי בדיוק מה עלי לעשות. לאיזה מטפל לפנות?
אנונימית_נבוכה*
הצטרפות: 02 נובמבר 2004, 22:18

צרות בפות

שליחה על ידי אנונימית_נבוכה* »

מזל שיש איפה לשאול שאלות מביכות כאלה.... לא צרה אבל בכל זאת מפריע:
התחלתי לא מזמן לבקר בשיעורי יוגה ואני מאוד נהנית. הבעיה היא בתנוחות הפוכות כמו עמידת נר. מכיוון שאויר נכנס לפתח הנרתיק, כאשר חוזרים למצב רגיל (למשל ישיבה), האויר משתחרר לו בקול לא כ"כ נעים. אני לא יודעת אם שמעו או לא, אבל אני ממש קרובה ל= לא לחזור לשם יותר בגלל הפאדיחה.
אפשר להמנע מזה?
יונת_שרון*

צרות בפות

אנונימית, את יכולה לעשות תרגילי קגל (כיווץ רצפת האגן) או תרגילים ב-שיטת פאולה בשביל לעבוד על הבעיה הזאת.
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

צרות בפות

שליחה על ידי יעל* »

לאנונימית , אני באה מתחום הרפואה הסינית וזה נראה לי סימפטום שניתן לטפל בו באמצעות דיקור וצמחים סיניים.
ענת_שן_לוי*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2001, 22:10
דף אישי: הדף האישי של ענת_שן_לוי*

צרות בפות

שליחה על ידי ענת_שן_לוי* »

יונת, יפה לך להיות צפריר!
יונת_שרון*

צרות בפות

תמיד ידעתי שמתאים לי זקן >:)
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

שלום לכולם,
בזמן האחרון אני סובלת מגירודים באזור הדגדגן הגרד מופיעה לרוב בלילה.
כמו כן יש אדמומיות .
למישהו יש מושג מה זה יכול להיות?
ומה אני יכולה כדי לפתור את זה ללא ללכת לרופאת נשים.
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

הגרד מופיע לרוב בלילה.
מאד אופייני לתולעים שנודדות בלילה ומגיעות למקומות לא-להן.
את יכולה לנסות לטפל בתולעים ולראות אם זה עוזר.
קצת_מודאגת*
הצטרפות: 05 ינואר 2005, 15:08

צרות בפות

שליחה על ידי קצת_מודאגת* »

יש לי דליות פות, כלומר ורידים בפות.
אחרי הלידה השלישית והאחרונה זה קצת נשאר.
כלומר, למשל,בזמן מחזור זה מציק. לפעמים אני מרגישה פתאום חוסר נוחות מאיזור הורידים (במיוחד מהגדול מביניהם) גם ללא מחזור.
אני מאוד רוצה עוד ילד וחוששת מאוד מהורידים בזמן ההריון.
הרי אי אפשר ללבוש גרביים לוחצות על הפות... :-P
למישהי יש עיצה, ניסיון או הארה בנושא?
אשמח לכל תגובה.
מגרדית*
הצטרפות: 06 פברואר 2005, 13:23

צרות בפות

שליחה על ידי מגרדית* »

אלרגיה ללטקס? איך היא נראית? מתי חשים בה? מיד? אחרי? בתקופה? יכולה להיות אלרגיה למשהו אחר בקונדום? לשימון?
עדי*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 22:19

צרות בפות

שליחה על ידי עדי* »

לכל הסובלות מפטרת שאינה עוברת, תקשיבו טוב: אני סובלת מפטרת כבר שנים וכמובן שהיא החמירה בהריון. שום דבר - חומץ, יוגורט, משחות, נרות וכדומה לא עזרו לי. עד שהגעתי ל ברא צמחי מרפא בקיבוץ הזורע (שרון קוצר) המייצר מוצרים לנשים בהריון ולאחר לידה. הפתרון המעולה!! הוא נרות ושמן טבעיים, שהוא מייצר בעצמו. קצת יקר אבל שווה כל אגורה שזה לא יאמן... טלפון:04 9596453 (וזה לא מדור פרסומי...)
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

צרות בפות

שליחה על ידי בת_ההרים* »

מצטרפת להמלצה על ברא צמחי מרפא - שרון קוצר
דליתוש_ב*
הצטרפות: 14 דצמבר 2004, 11:40
דף אישי: הדף האישי של דליתוש_ב*

צרות בפות

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

בצבא היו לי אינסוף צרות...
וקיבלתי כמה עצות שאולי יכולות להואיל גם לכן.
  1. שיטת "הניגוב" - לנגב רק בכיוון אחד- מכיוון הבטן לגב. בכיוון השני מיובא חומר אורגני מפי הטבעת וזה לא בדיוק רצוי..
  2. אחרי יחסי מין, לעשות פיפי. לא יודעת מה ההגיון, אבל ככה אמרו לי :-P אפשר לחכות שתי דקות להתחבק קצת וכאלה, לא חייבים לרוץ מייד בטירוף, כמו שעשיתי מספר פעמים וחבל :-)
  3. אחותי סבלה הרבה גם והבעיה נפטרה כשהיא הפסיקה להשתמש בפדים (הדקים ל"יום-יום"). היה בהם משהו שגרם לה לגירוי מתמשך. (בכלל, אני לא מבינה למה צריך "הגנה יומיומית", מישהו מתקיף אותי?, נראה לי כמו קנוניה של חברות הפדים. אבל זה כבר לדף אחר).
  4. לא להכניס לפות איברים של אנשים שלא באמת רוצים שיהיו שם. אצלי זה היה לפחות חלק מהבעיה, כנראה :-S
המיואשת*
הצטרפות: 01 פברואר 2005, 22:12

צרות בפות

שליחה על ידי המיואשת* »

לי כבר יש 5 שנים גירוד מעיק בפתח הנרתיק שבא והולך. שמתי לב שגם יש קשר לסביבות הביוץ ולפני המחזור הוא מתחזק...איזה מייאש זה. כלום כלום כלום לא עוזר....מעניין גם שיש חודשים שזה הרבה פחות מגרד מחודשים אחרים...אני מנסה להכנס להריון, וגם הגירודים שמתחזקים סביב הביוץ מקשים מאוד על זה. אני מקווה שבהריון / אחריו המצב ישתפר. התייאשתי כבר מלחפש לזה פתרונות, לצערי אני פשוט חיה עם זה וזהו....
ענ_בל*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2004, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ענ_בל*

צרות בפות

שליחה על ידי ענ_בל* »

אולי תנסי תוסף מזון שנקרא אסידופילוס. אני לוקחת את זה באופן קבוע וכך נפתרה בעיה ארוכת שנים של גירודים/ הפרשות ועוד דברים לא נעימים.
יש המון חברות שמיצרות את זה (לקנות בסופר פארם). אין בעיה להשתמש, התיעצתי עם רופאה ונטורופטית.
בהצלחה.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

אני סובלת מדלקות ופטריות חוזרות בנרתיק כל הטיפולים הרגילים לא עזרו לי עכשיו התחלתי להשתמש בתרופות סבתא לפי עצת הרופאה ההפרשות המרובות לא מאפשרות כבר לקיים ייחסים האם אני היחידה ?למישהי יש פתרון? נראה לכם שהתרופות סבתא יעזרו או שפשוט אסבול מזה תמיד
בעילום_שם_זמני*
הצטרפות: 08 מאי 2005, 19:04

צרות בפות

שליחה על ידי בעילום_שם_זמני* »

לפני שאואשם בטרוליות, אני מודיעה בזאת שאני משתתפת קבועה, אך מעדיפה לשמור על אנונימיות
<מכחכחת>
בעקבות יחסי מין סוערים משהו בימים האחרונים, יש לי כאב מציק בשפתי הפות. הכאב מתמקד בצד אחד של השפתיים הפנימיות. חשבתי שאולי יש שם איזה פצע אבל לא רואים כלום, רק במישוש מרגישים שהאזור קצת נפוח וכואב למגע. אין שום כאב או אי נוחות בתוך הנרתיק, רק בחוץ.
האם יש סיבה ללכת לרופא, או שסביר שזו רגישות שתחלוף לבד?
ריח_מנטה*
הצטרפות: 22 ינואר 2005, 14:52

צרות בפות

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

בעקבות יחסי מין סוערים
אולי פה התשובה? וייקח יום יומיים שזה יחלוף,בינתיים לשטוף במים חמימים או לטבול באמבט ולהרגע.
בעילום_שם_זמני*

צרות בפות

בינתים הכאב רק החמיר (ממש קשה לי ללכת) והנפיחות לא מראה סימנים שהיא יורדת. האם כאב כזה יכול להיות תוצאה של יחסי מין בלבד? או שאולי זה משהו יותר חמור? זו לא הפעם הראשונה שאני מקיימת יחסים אינטנסיביים ועוד לא קרה לי דבר כזה.
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

האם השתמשת באמצעי מניעה מלטקס ויש לך אלרגיה?
אולי השתמשת באיזה קרם/שמן שגרם לך לתגובה כזאת?
אולי החיכוך היה רב יותר מהרגיל מסיבות שונות ונפצעת?

מה שבטוח, שאם זה מחמיר כדאי שתלכי לראות את רופא הנשים שלך, למרות הפדיחה.
בעילום_שם_זמני*

צרות בפות

הי, בדיוק הלכתי לקרוא לך בדף שלך ואת כבר פה...
השתמשנו בשמן זית (אורגני ;-)). סביר שהוא יגרום לתגובה כזאת?
החיכוך אכן היה רב מהרגיל. הענין הוא שאין פצע. הסתכלתי. יש רק אדמומית קלה באזור.
קבעתי תור לרופא לעוד יומיים... יש משהו שאפשר לעשות בינתים כדי להקל על הכאב?
שרון_ג*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון_ג* »

להקל על הכאב?
קרח?
משחת עזרקאין? (לא מאמינה שיעזור)
אלו-ורה?
<לא שיש לי ממש מושג. אבל תראי מה עושה לך טוב>
בעילום_שם_זמני*

צרות בפות

דברתי עם רופא נשים. כנראה שמדובר ב bartholins]בלוטת ברטולין gland cyst[/po].jsp מודלקת. הטיפול הוא אנטיביוטיקה, ובמקרים קשים- התערבות ניתוחית לניקוז הסתימה.
אם יש למישהי נסיון, אשמח לשמוע על טיפולים אלטרנטיביים.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

האם שחייה בבריכה עלולה לגרם לגרד ?
האם למשהי יש עצה איך בכול זאת אפשר להמשיך לשחות ?
תודה :-)
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

מישהי שמעה על יובש בנרתיק? זו תופעה מרגיזה ומאוד היתי שמחה אם תיעצו לי אולי יש משהו טבעי להקלת הענין
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

צרות בפות

שליחה על ידי .* »

מרחתי יוגורט לשעה ושטפתי. כל הגירוד והריחות נעלמו.נסו
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

צרות בפות

שליחה על ידי א* »

נשמע קריר ונעים.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

נגד גירוד בנרתיק
אני רוצה להמליץ על נרות אגיסטןV (לא כל כך טבעי אבל עוזר פלאים)
גירוד מתמשך ומעיק עבר לי בזכות הנרות. אלו 3 נרות שקונים בבית מרקחת ללא מרשם רופא, ושמים במשך 3 ימים כל יום נר 1 בנרתיק ובבוקר שוטפים.
כבר ביום הראשון יש הקלה בפטריה. לא לנשים הרות.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

האם שחייה בבריכה עלולה לגרם לגרד ?
אם את נוגעת באקונומיקה ביד וזה שורף אז כנראה שאת רגישה לכלור שבבריכה וזה כן מגרד. אולי ישר אחרי היציאה מהמים תשטפי את עצמך בדוש.
לשטיפת הכלור
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

צרות בפות

שליחה על ידי יערת_דבש* »

אני לא ממליצה כלל וכלל על טיפול שאיננו טבעי לבעיה זאת.
זה מקל זמנית ביותר אך לא מביא רפואה.

עדיף טיפול טבעי- כל שיטת טיפול מומלצת לנסיון, אבל המומלצים ביותר הם טיפולי עומק ונפש.
מעבדה_רפואית_מזור*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2005, 19:02

צרות בפות

שליחה על ידי מעבדה_רפואית_מזור* »

כאשר אשה סובלת מתופעות של גרד,הפרשות, צריבה,וכל מיני תופעות משונות הריני ממליץ בפניה לא להחליט שתופעות אלו נגרמות על ידי קנדידה כי גם חיידקים אחרים במערכת הוגינאלית ,גורמים לאותן תופעות שגורמת הקנדידה. אי לכך הדבר החשוב ביותר לבצע בשלב הראשון תרבית וגינאלית וכן תרביות מצואר הרחם לחיידקי המיקופלסמה והקלמידיה לכן כאשר ישנה אבחנה מדויקת הטיפול יעיל וטוב הכותב הוא מנהל מעבדת מזור פתח -תקוה.
הדג_מסריח_מלמטה*
הצטרפות: 22 דצמבר 2005, 08:33

צרות בפות

שליחה על ידי הדג_מסריח_מלמטה* »

ריח לא נעים בנרתיק בעיקר לפני ואחרי הוסת,
ריח חזק בזמן הביוץ, בקיצור בחורה חשקנית וריחנית
אין גירודים אין הפרשות ככה שלא ניראה לי שיש פטריה למרות שלא ישבתי יותר מעשור על כיסא הגניקולוג....
אם יש עצות רעיונות אשמח לשמוע
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

מגרד לי בנרתיק כבר כמה חודשים
שטיפות במים מקלות לזמן קצר
אין לי תופעות נוספות
גם לא כאלה המצביעות על קנדידה
מבחינה מקומית לא אדום לא שרוט לא פצוע כלום
הגרד הוא בין השפתיים בחלק העליון יותר הרחוק מהפתח
יש למישהו עצות כיצד להקל על הגרד?
Mise*
הצטרפות: 11 דצמבר 2005, 17:43

צרות בפות

שליחה על ידי Mise* »

שמעתי על קומפרסים של קוואקר, אבל אני לא בטוחה. צריכה לשאול.
מכירה מישהי שסבלה מגרד מפעם לפעם והיה לה איזה מתכון להקל. אתקשר לשאול.
פלונית_להפעם*
הצטרפות: 16 פברואר 2006, 11:06

צרות בפות

שליחה על ידי פלונית_להפעם* »

לי היה. כמה עצות לבדיקתך:
א) לא לסבן שם. רק לשטוף במקלחת.
ב)לברר עם מישהו שמכין משחות על בסיס שמנים אתריים. יש ח\להם נגד גרודים בעור.
ג) זה הכי חשוב- אולי המצב הנפשי שלך. אצלי זה נגמר אחרי כמה שנים שבהן הגרוד
נדד בין שוקי הרגליים, הערווה, בין השדיים, באצבעות הידיים...
עבדתי על רגיעה, עברתי לסבון טבעי, לא מסתבנת כל יום וטפו,טפו,טפו אין לי כבר
כמה חודשים.
יפה*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2003, 16:10

צרות בפות

שליחה על ידי יפה* »

שלום נשים,
אני כותבת בפורום של דף]לגעת אישה פתיחה[/po] דף בנוגע לבעיות נרתיק וקשיים בחדירה.
התופעה כל כך רחבה בין נשים, כעשרה אחוז באוכלוסית הנשים סובלת מבעיות שלרוב הרופאים לא יודעים בכלל איך לאכול אותן ולפעמים טוענים שאין כל בעיה.
יש לי כבר הרבה זמן רצון ויכולת לעזור לייעץ ולתמוך במי שמנסה להתמודד עם הבעיה ולא יודעת איפה להתחיל.
אני עברתי דרך ארוכה בריפוי האישי שלי ויש לי הרבה מה לומר.
לכן, פתחתי כתובת "מייל"[email protected] לצורך העניין, שתוכלי לפנות אלי אם את רוצה.
תודה וימים בריאים.
|L|
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

קראתי את כל התכתובת כאן, לי מגרד רק בפות, אין לי כאבים, אין ריח לא נעים, רק מציק נורא.
למרות שקראתי הכל ואנסה חלק מהדברים שנכתבו כאן אני מתוסכלת מתוסכלת מתוסכלת.
גם לי עשו את כל הבדיקות האפשריות, הייתי אצל 4 רופאים כולם אמרו לי שהכל בסדר עשיתי משטח וגינאלי פעמיים והכל תקין, עשיתי בדיקה בהגדלה והכל תקין, כבר לא מרגישה בנוח ללכת לרופא נשים כי כולם אומרים שהכל תקין. אבל אישה יודעת ומרגישה. התייאשתי מרופאים כי הם לא עוזרים לי.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

אחרי מספר 'סיבובים' של גרד ו'שורף' במתן שתן אצל בת ה-4 כשבכל פעם בדיקת שתן תקינה וטיפול תולעים לא עזר (רק פעמים מתוך 4-5 'סיבובים') אני ממליצה על אצידופולוס באופן קבוע למניעה - יש דובונים של 'יומי'.
גם מיץ חמוציות עוזר מאוד להקלה כמעט מיידית.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית* »

ריח לא נעים בנרתיק
נשמע כפטריה או דלקת.

מגרד רק בפות, אין לי כאבים, אין ריח לא נעים, רק מציק נורא.
אולי רגישות לפד או תחתונית יש כאלה מבד, וזה מעולה.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

תודה אלמונית אני אנסה מקווה שיעזור כי זה משגע אותי ומוציא אותי מדעתי
עוד_פלונית*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 18:53

צרות בפות

שליחה על ידי עוד_פלונית* »

האם יכול להיות שצינון מלווה בהפרשה לא נעימה ודי פתאומית (כמה חודשים אחרי לידה...כבר הפסקתי ללכת עם תחתוניות מרוב שאין חשש) מהנרתיק? או שזה עלול להיות פטריה, או אולי סימן לכך שהתחלתי לבייץ שוב?
אלמונית_לצורך_העניין*
הצטרפות: 20 יולי 2003, 10:37

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית_לצורך_העניין* »

בהריון שבוע 27. תוצאות המשטח הואגינלי : סטרפטוקוקוס B . שני רופאים הסבירו לי שלא מטפלים בזה בהריון, רק להודיע בלידה ולקבל אז אנטיביוטיקה כדי שהתינוק לא יידבק. בעבר חליתי בדלקת אגן ואושפזתי מעל שבוע. כן אני דואגת . גם בעלי נדבק ממני בעבר. האם יש טיפול טבעי או משהו שאני כן יכולה לעשות?
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

יש לי נקודה שחורה בפות...על שפה אחת...אין לי מושג מה זה ואני חוששת.
יש לי הפרשות לא נעימות כבר כמה חודשים ואין לי כמעט בכלל גירודים.
יש למישהו מושג?
לב_אדום*
הצטרפות: 30 מאי 2006, 04:12
דף אישי: הדף האישי של לב_אדום*

צרות בפות

שליחה על ידי לב_אדום* »

כתבתי גם בדף שטיפה אינטימית:

משהו מאוד מועיל לפטריה ולגירודים בנרתיק שאני מצאתי: תמצית של זרעי אשכוליות שנקרא GSE - בבקבוקון קטן. צריך לערבב כמה טיפות בקצת מים ולעשות עם זה שטיפה לנרתיק (נדמה לי 1-3 פעמים ביום). עשיתי את זה כמה פעמים ומאוד עזר לי. זה אמנם יקר (כ-120 ש"ח לבקבוק), אבל יכול להספיק לכמה חודשים או כמה שנים.
(בכל מקרה לא נראה לי שזה מזיק, רק חייבים לדלל במים)
שליחת תגובה

חזור אל “אלימות מינית וילדים (ואיך להישמר)”