רווק עובר לדרום

ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

אני כל כך מסכימה עם מה שאחת בהריון כתבה.אתה יודע שיש פה באתר דף שפתחה מישהי שקרה לה דבר דומה.
הדף נקרא לדמותך הנעלמת.אני ממליצה לך לקרוא בו,אם אתה רוצה לקבל איזה קצה של חוט בקשר לנושא שכל כך לא
נהוג לדבר עליו,ואולי גם להפנות לשם את חבריך,כי הרבה פעמים קריאת סיפורים של אחרים עוזרת להתמודד,לעכל,
ולהרגיש שאתה לא לבד.(()) לחברים שלך,וגם לך,שודאי מוכה בהלם ועצוב ולא יודע מה לעשות.|U|
אוהב_מדבר*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2004, 07:48
דף אישי: הדף האישי של אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי אוהב_מדבר* »

היי, כמה הערות על המצב:
אני נכנס לארוחת הצהרים בעבודה ושואל מה אוכלים,ביצים,עוד פעם ביצים,יש לך משהו אחר,לא אבל אני לא יכול לראות ביצים.
היום התיאלנדים הזמינו אותי לאכול איתם,ניסיתי להסביר להם שאני לא אוכל בשר,אבל היה קשה.
נכנסתי למטבח שלהם וחשכו עיני,על הגז מחבט ענק עם 18 ביצים,די לא רוצה ביצים.
במסיבה אתמול במצפה שאלתי מה יש לאכול,יש פשטידה,היא עם ביצים שאלתי,כן,אז תביא איזה קינוח,יש כדורי שוקולד,הבעיה היא שהם מזכירים לי ביצים,לא רוצה!!!!
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

היי, כמה הערות על המצב:
אני נכנס לארוחת הצהרים בעבודה ושואל מה אוכלים,ביצים,עוד פעם ביצים,יש לך משהו אחר,לא אבל אני לא יכול לראות ביצים.
היום התיאלנדים הזמינו אותי לאכול איתם,ניסיתי להסביר להם שאני לא אוכל בשר,אבל היה קשה.
נכנסתי למטבח שלהם וחשכו עיני,על הגז מחבט ענק עם 18 ביצים,די לא רוצה ביצים.
במסיבה אתמול במצפה שאלתי מה יש לאכול,יש פשטידה,היא עם ביצים שאלתי,כן,אז תביא איזה קינוח,יש כדורי שוקולד,הבעיה היא שהם מזכירים לי ביצים,לא רוצה!!!!
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

בשישי אחרי העבודה החלטתי ללכת למסיבה.
אני נוסע לכיוון מיצפה רמון ופתאום בחורה עומדת כמעט באמצע הכביש.אני עוצר כי בטח הם זקוקים לעזרה, בצד עמד טנדר ובפנים גבר שלא ראיתי את פניו.חשבתי לעצמי כל מיני מחשבות רעות שמדובר בהתקף לב או צרה אחרת.
אתה נוסע למיצפה,בטח עניתי,כאילו מי שנוסע בכביש הזה נוסע למקום אחר,היא הסתכלה עלי במבט בוחן כמה פעמים ומסתבר שעברתי את הבדיקה שלה.
את תמיד עוצרת טרמפים בצורה כזאת,לא, אבל היה קר וגם הגבר שנסעתי איתו קצת ניסה להתחיל איתי בצורה מוגזמת.
טוב פה לא יהיה לך הבעיה הזאתי עניתי,צחקנו,סיפרנו קצת אחד לשני את קורות חייו והתידדנו.
מסתבר שגם היא הולכת למסיבה,אבל בוא קודם נקפוץ לחברים שלי,מי החברים שלך?,א ו ב,את ב אני מכיר זה באמת יכול להיות נחמד להגיד לו שלום אמרתי עם הקלה, שעכשיו לא אצתרך להגיע למסיבה לבד.
ב זכר מי אני וישבנו לשתות תה ליד האח.בגלל שב' בחור קצת מתבודד אז נגמרה לו הבטריה אחרי המשפט השלישי ואני החזקתי מעמד עוד שני משפטים.
וככה ישבנו לנו בשקט שהבנות מפטפטות.הנוסעת ישבה לידי והרגשתי מוזר,שחקנית בטלויזיה יושבת לידי כאילו אנחנו זוג.
אבל אנחנו לא,לה יש חבר ואני באתי לצייד.
היא עושה עוד טלפון והאוטו כבר מלא באנשים,רעש והמולה ואני אוהב המדבר.
כשהיא ירדה מהאוטו,נפרדתי ממנה בקצרה,תודה שאירחתי לי חברה אמרתי לה,בפעם הבאה כבר לא תיצטרך את חברתי,היא אמרה עם מבט של עיניים כחולות וגדולות.
שתקתי
למחרת יצאתי לטיול בוקר עם הכלבה שלי,אני רואה שני גברים הולכים מולי,אתה רוצה לשתות איתנו קפה הם שואלים,אני אשמח עניתי,הם קורסים על האדמה,אחד פותח את התיק מוציא גזיה וקפה ותוך שתי דקות אנחנו צוללים לתוך קפה נחלה חזק.אחד מהם דמות דומיננטית ופטפטנית לבוש בגדים אדומים והשני קיבוצניק עם דובון,זקן וקמטי מדבר,השיער שלו פרוע אבל רואים שהוריו באו למדבר ממזרח אירופה.במה אתה עובד,אני שואל,מסוקרן מהבן אדם,אני עובד בפינת החי הוא עונה לי,עוד קורבן של החברה הקיבוצית אני חושב."הטובים" בטח במרכז או באמריקה והוא הפליט עובד בעוד עבודה "יצרנית".לימדו אותי שבשביל לאכול צריך לעבוד הוא אומר את האימרה שמורכבת מפשטות קיבוצית והרבה חומר ירוק ומשובך.נכון,אני חושב,רק היום העולם קצת יותר מתוחכם ודורש עבודה יותר מורכבת שתייצר יותר מרק מזון אני חושב לעצמי.הקיבוץ צריך עזרה אירגונית אני חושב,שתעזור לחברים לצאת מהסגירות של עצמה ותעזור לאנשים שכמותו,בחור צעיר לך לעבוד בחוץ,תיסתפר ותייצר משכורת שתעזור לקיבוץ להיתקיים.
הוא מסתובב עם שקית ניילון פשוטה ובפנים ביגלה כאילו נעצר בילדות.הוא מדבר על טיול בוקר שהוא הולך לעשות כמו שאני מדבר על המיקלחת הקדושה שלי על הבוקר אנחנו נפרדים עם ברכות ארוכות כמו מדובר בערבים או בצברים.
אני מסמן את הבחור עם טוש זוהר,הוא מעניין אותי אני חושב,וממהר לעבודה.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

בשישי אחרי העבודה החלטתי ללכת למסיבה.
אני נוסע לכיוון מיצפה רמון ופתאום בחורה עומדת כמעט באמצע הכביש.אני עוצר כי בטח הם זקוקים לעזרה, בצד עמד טנדר ובפנים גבר שלא ראיתי את פניו.חשבתי לעצמי כל מיני מחשבות רעות שמדובר בהתקף לב או צרה אחרת.
אתה נוסע למיצפה,בטח עניתי,כאילו מי שנוסע בכביש הזה נוסע למקום אחר,היא הסתכלה עלי במבט בוחן כמה פעמים ומסתבר שעברתי את הבדיקה שלה.
את תמיד עוצרת טרמפים בצורה כזאת,לא, אבל היה קר וגם הגבר שנסעתי איתו קצת ניסה להתחיל איתי בצורה מוגזמת.
טוב פה לא יהיה לך הבעיה הזאתי עניתי,צחקנו,סיפרנו קצת אחד לשני את קורות חייו והתידדנו.
מסתבר שגם היא הולכת למסיבה,אבל בוא קודם נקפוץ לחברים שלי,מי החברים שלך?,א ו ב,את ב אני מכיר זה באמת יכול להיות נחמד להגיד לו שלום אמרתי עם הקלה, שעכשיו לא אצתרך להגיע למסיבה לבד.
ב זכר מי אני וישבנו לשתות תה ליד האח.בגלל שב' בחור קצת מתבודד אז נגמרה לו הבטריה אחרי המשפט השלישי ואני החזקתי מעמד עוד שני משפטים.
וככה ישבנו לנו בשקט שהבנות מפטפטות.הנוסעת ישבה לידי והרגשתי מוזר,שחקנית בטלויזיה יושבת לידי כאילו אנחנו זוג.
אבל אנחנו לא,לה יש חבר ואני באתי לצייד.
היא עושה עוד טלפון והאוטו כבר מלא באנשים,רעש והמולה ואני אוהב המדבר.
כשהיא ירדה מהאוטו,נפרדתי ממנה בקצרה,תודה שאירחתי לי חברה אמרתי לה,בפעם הבאה כבר לא תיצטרך את חברתי,היא אמרה עם מבט של עיניים כחולות וגדולות.
שתקתי
למחרת יצאתי לטיול בוקר עם הכלבה שלי,אני רואה שני גברים הולכים מולי,אתה רוצה לשתות איתנו קפה הם שואלים,אני אשמח עניתי,הם קורסים על האדמה,אחד פותח את התיק מוציא גזיה וקפה ותוך שתי דקות אנחנו צוללים לתוך קפה נחלה חזק.אחד מהם דמות דומיננטית ופטפטנית לבוש בגדים אדומים והשני קיבוצניק עם דובון,זקן וקמטי מדבר,השיער שלו פרוע אבל רואים שהוריו באו למדבר ממזרח אירופה.במה אתה עובד,אני שואל,מסוקרן מהבן אדם,אני עובד בפינת החי הוא עונה לי,עוד קורבן של החברה הקיבוצית אני חושב."הטובים" בטח במרכז או באמריקה והוא הפליט עובד בעוד עבודה "יצרנית".לימדו אותי שבשביל לאכול צריך לעבוד הוא אומר את האימרה שמורכבת מפשטות קיבוצית והרבה חומר ירוק ומשובך.נכון,אני חושב,רק היום העולם קצת יותר מתוחכם ודורש עבודה יותר מורכבת שתייצר יותר מרק מזון אני חושב לעצמי.הקיבוץ צריך עזרה אירגונית אני חושב,שתעזור לחברים לצאת מהסגירות של עצמה ותעזור לאנשים שכמותו,בחור צעיר לך לעבוד בחוץ,תיסתפר ותייצר משכורת שתעזור לקיבוץ להיתקיים.
הוא מסתובב עם שקית ניילון פשוטה ובפנים ביגלה כאילו נעצר בילדות.הוא מדבר על טיול בוקר שהוא הולך לעשות כמו שאני מדבר על המיקלחת הקדושה שלי על הבוקר אנחנו נפרדים עם ברכות ארוכות כמו מדובר בערבים או בצברים.
אני מסמן את הבחור עם טוש זוהר,הוא מעניין אותי אני חושב,וממהר לעבודה.
סאן_שיין*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 17:46
דף אישי: הדף האישי של סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אוהב מדבר, אתה כותב מקסים. עונג צרוף וממוגג.
חשבתי על הבקשה שלך מאלוהים..אני לא מבינה..יש שם איזה היסוס? אתה מבקש מעט בתקיפות ואחר כך חוזר בך? וחושב שאולי המעט כבר כאן? או שאתה מרגיש שפנית לבורא עולם בלשון תקיפה מדי, מתקפל בפינה ומחכה לעונש. אל תדאג יש לי משהו לספר לך..אם בורא עולם קיים לא באמת אכפת לו השפת דיבור שלך...כל עוד אתה פונה אליו. ועוד...למה מעט? המשורר רומי שהיה אוהב אלוהים גדול כתב באחד השירים שלו.."בן אדם, הגדל את הצרכים שלך" אולי המעט שאתה רוצה הוא הרבה, כי הוא בעצם הכל בשבילך. אז אולי בעצם הקדוש ברוך הוא רוצה שתחשוב שזה הרבה ומגיע לך הרבה ולא קצת, מה אתה אומר?
הרבה אהבה
סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אוהב מדבר, אתה כותב מקסים. עונג צרוף וממוגג.
חשבתי על הבקשה שלך מאלוהים..אני לא מבינה..יש שם איזה היסוס? אתה מבקש מעט בתקיפות ואחר כך חוזר בך? וחושב שאולי המעט כבר כאן? או שאתה מרגיש שפנית לבורא עולם בלשון תקיפה מדי, מתקפל בפינה ומחכה לעונש. אל תדאג יש לי משהו לספר לך..אם בורא עולם קיים לא באמת אכפת לו השפת דיבור שלך...כל עוד אתה פונה אליו. ועוד...למה מעט? המשורר רומי שהיה אוהב אלוהים גדול כתב באחד השירים שלו.."בן אדם, הגדל את הצרכים שלך" אולי המעט שאתה רוצה הוא הרבה, כי הוא בעצם הכל בשבילך. אז אולי בעצם הקדוש ברוך הוא רוצה שתחשוב שזה הרבה ומגיע לך הרבה ולא קצת, מה אתה אומר?
הרבה אהבה
סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

מה אתך? החול כיסה את המחשב?
סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

מה אתך? החול כיסה את המחשב?
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי בת_ההרים* »

חג אורים שמח,יהודה המכבי.
יש מסיבת חנוכה בהאנגר. מתחילה היום אחה'צ וומשיכה מחר עד אחה'צ המוקדמים. אולי תהיה אווירה משפחתית משהו(הרבה ילדים מן הסתם). בכל מקרה...אני אגיע מחר בבוקר עם שני בנים יפים (-: ובטח גם בן הזוג. אולי נתראה...
בת_ההרים*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי בת_ההרים* »

חג אורים שמח,יהודה המכבי.
יש מסיבת חנוכה בהאנגר. מתחילה היום אחה'צ וומשיכה מחר עד אחה'צ המוקדמים. אולי תהיה אווירה משפחתית משהו(הרבה ילדים מן הסתם). בכל מקרה...אני אגיע מחר בבוקר עם שני בנים יפים (-: ובטח גם בן הזוג. אולי נתראה...
בת_ההרים*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי בת_ההרים* »

וחוץ מזה-למה אתה לא שולח לי אימייל עם טלפון, משו? אל תתבייש ואל תתיבש.
בת_ההרים*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי בת_ההרים* »

וחוץ מזה-למה אתה לא שולח לי אימייל עם טלפון, משו? אל תתבייש ואל תתיבש.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

לא סאן שיין, התכסו לי הידיים ביבלות מהעבודה.
אני כותב כאילו יש לי ציפורניים ארוכות.
מחר בא למדבר חבר שלי להציע לחברה שלו נישואים...יש תקווה את שומעת.
בת הרים- אני אשלח לך מייל עם הטלפון.אני הייתי בטוח שהמסיבה בערב.
את מזמינה אותי למסיבת משפחות?
רוצה רווקה אוהבת מדבר
חנוכה שמח לכל חברי באופן
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

לא סאן שיין, התכסו לי הידיים ביבלות מהעבודה.
אני כותב כאילו יש לי ציפורניים ארוכות.
מחר בא למדבר חבר שלי להציע לחברה שלו נישואים...יש תקווה את שומעת.
בת הרים- אני אשלח לך מייל עם הטלפון.אני הייתי בטוח שהמסיבה בערב.
את מזמינה אותי למסיבת משפחות?
רוצה רווקה אוהבת מדבר
חנוכה שמח לכל חברי באופן
פאפא_דוק*
הצטרפות: 03 נובמבר 2004, 18:39
דף אישי: הדף האישי של פאפא_דוק*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי פאפא_דוק* »

בחור צעיר לך לעבוד בחוץ,תיסתפר ותייצר משכורת שתעזור לקיבוץ להיתקיים.
לא ברור שאין צורך ביותר מזה?
טיול בוקר רגוע במדבר, קפה ארוך ורגוע, אנשים מעניינים לשיחה, חיים.
למה להרוס את זה עם עבודה מוגזמת? אם לא צריך הרבה, לא צריך לעבוד הרבה.
אני רואה שאתה מתחיל ליצור קשרים בקיבוץ. בהצלחה.
פאפא_דוק*
הצטרפות: 03 נובמבר 2004, 18:39
דף אישי: הדף האישי של פאפא_דוק*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי פאפא_דוק* »

בחור צעיר לך לעבוד בחוץ,תיסתפר ותייצר משכורת שתעזור לקיבוץ להיתקיים.
לא ברור שאין צורך ביותר מזה?
טיול בוקר רגוע במדבר, קפה ארוך ורגוע, אנשים מעניינים לשיחה, חיים.
למה להרוס את זה עם עבודה מוגזמת? אם לא צריך הרבה, לא צריך לעבוד הרבה.
אני רואה שאתה מתחיל ליצור קשרים בקיבוץ. בהצלחה.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

פאפא דוק
כן אני מתחיל להכיר אנשים.
אני מתכוון שאתה גר בקהילה יש לך מחויבות מסוימת כלפיה.כאשר אתה חי לבד אתה בהחלט יכול להיסתפק במועט.
בתור אחד שוויתר על הרבה בשביל השקט של המדבר אני בהחלט מקבל סגנון חיים רגוע.
הבחור הזה מסקרן אותי ואני פוגש אותו ויש לנו שיחות מעניינות מאוד.
בקרוב אספר על שיחות עם כמה אנשים.
חג שמח
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

פאפא דוק
כן אני מתחיל להכיר אנשים.
אני מתכוון שאתה גר בקהילה יש לך מחויבות מסוימת כלפיה.כאשר אתה חי לבד אתה בהחלט יכול להיסתפק במועט.
בתור אחד שוויתר על הרבה בשביל השקט של המדבר אני בהחלט מקבל סגנון חיים רגוע.
הבחור הזה מסקרן אותי ואני פוגש אותו ויש לנו שיחות מעניינות מאוד.
בקרוב אספר על שיחות עם כמה אנשים.
חג שמח
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

נסעתי היום לבאר שבע לעשות קניות בשוק הבדואי בבאר שבע.
אני יושב לאכול פלאפל טעים ולידי מתיישב בדואי עם כפיה תכלת יפה ובגדים כהים.
הוא מציע לי סיגריה מהשטחים עם טעם של נובלס ומוציא קופסת רחת לוקום טורקית.
אנחנו מחליפים מידע כללי על מיקומנו והוא מספר לי על משפחתו.
אישתו מטפל בחמישה ילדים קטנים וחוץ מזה יש לו בת מנישואים קודמים שלומדת באוניברסיטה.
אני מחייך ושמח בשמחתו על הבת שהיא גאוותו.אני מצויד במצלמה שתמיד איתי ומתחיל לצלם אנשים.
אישה שבזרועותיה ילד בוכה,זוג רוסי מבוגר,כלב משוטט,הפגנה של מקופחים והרבה מדבר.
הבית של הבדואי צמוד לרמת חובב ואני נוסע אחרי הטנדר המאובק שלו.פחון חדש ולבן ולידו כבשים ותרנגולות משוטטות.
הנוף תעשייתי ודוחה אבל הבדואי יושב על המחצלת בנירוונה.כשהתה מגיע אני מצתרף אליו ומנסה להיתחבר לשקט הנפשי שלו.ברקע אינתה אומרי שבמקור של אום כולתום אבל אנחנו שומעים אותו בגירסה של זהבה בן.
אני נזכר שגם במצרים ביום שישי שומעים רק את אום כולתום בכל מקום חנויות,מסעדות,מוניות ובבתים.
אני משתוקק להוציא את המצלמה אבל לא חש בנוח.אני מצלם תמונות עם עצמי ומעביר אותם לזיכרון במוח.
השבוע ראיתי כתבה על מרפאה עם רופא בדואי באזור.הוא מספר שהוא לבד במרפאה ואין לו עזרה כי אין לו מספיק מטופלים.ואז חשבתי שאולי אוהב מדבר יעזור לו בהתנדבות.אני חייב השבוע לעבור אצלו ולשאול אותו.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

נסעתי היום לבאר שבע לעשות קניות בשוק הבדואי בבאר שבע.
אני יושב לאכול פלאפל טעים ולידי מתיישב בדואי עם כפיה תכלת יפה ובגדים כהים.
הוא מציע לי סיגריה מהשטחים עם טעם של נובלס ומוציא קופסת רחת לוקום טורקית.
אנחנו מחליפים מידע כללי על מיקומנו והוא מספר לי על משפחתו.
אישתו מטפל בחמישה ילדים קטנים וחוץ מזה יש לו בת מנישואים קודמים שלומדת באוניברסיטה.
אני מחייך ושמח בשמחתו על הבת שהיא גאוותו.אני מצויד במצלמה שתמיד איתי ומתחיל לצלם אנשים.
אישה שבזרועותיה ילד בוכה,זוג רוסי מבוגר,כלב משוטט,הפגנה של מקופחים והרבה מדבר.
הבית של הבדואי צמוד לרמת חובב ואני נוסע אחרי הטנדר המאובק שלו.פחון חדש ולבן ולידו כבשים ותרנגולות משוטטות.
הנוף תעשייתי ודוחה אבל הבדואי יושב על המחצלת בנירוונה.כשהתה מגיע אני מצתרף אליו ומנסה להיתחבר לשקט הנפשי שלו.ברקע אינתה אומרי שבמקור של אום כולתום אבל אנחנו שומעים אותו בגירסה של זהבה בן.
אני נזכר שגם במצרים ביום שישי שומעים רק את אום כולתום בכל מקום חנויות,מסעדות,מוניות ובבתים.
אני משתוקק להוציא את המצלמה אבל לא חש בנוח.אני מצלם תמונות עם עצמי ומעביר אותם לזיכרון במוח.
השבוע ראיתי כתבה על מרפאה עם רופא בדואי באזור.הוא מספר שהוא לבד במרפאה ואין לו עזרה כי אין לו מספיק מטופלים.ואז חשבתי שאולי אוהב מדבר יעזור לו בהתנדבות.אני חייב השבוע לעבור אצלו ולשאול אותו.
ענ_בל*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2004, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ענ_בל*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענ_בל* »

תענוג לקרוא. שבת שלום.
ענ_בל*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענ_בל* »

תענוג לקרוא. שבת שלום.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

בחלומי אני רואה מדבר צהוב.צהוב אמיתי שנראה כאילו שמו עליו פילטר צהוב של מצלמה.מדבר פראי עם שמיים אפורים
צמחים שורדים וחול ששורף בעיניים.המדבר שבחלום נמצא במצב של סופת חול,עם כדורי ענפים ענקיים מתגלגלים,רוח עזה והרבה חול.ובמדבר עומדת אישה יפה עם תינוק נשען על המותן,האישה לובשת גינס פשוט וחולצה לבנה טריקו.והתינוק רק עם חיתול פשוט.האישה עומדת ומבטה אלי והמבט אינו מביע אהבה וגם לא שינאה מן מבט חלול.
ואני עומד תקוע ולא יודע מה להגיד או להביע ואחרי כמה דקות שנראות כנצח היא מסובבת אלי את גבה ונעלמת לתוך הסופה.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

בחלומי אני רואה מדבר צהוב.צהוב אמיתי שנראה כאילו שמו עליו פילטר צהוב של מצלמה.מדבר פראי עם שמיים אפורים
צמחים שורדים וחול ששורף בעיניים.המדבר שבחלום נמצא במצב של סופת חול,עם כדורי ענפים ענקיים מתגלגלים,רוח עזה והרבה חול.ובמדבר עומדת אישה יפה עם תינוק נשען על המותן,האישה לובשת גינס פשוט וחולצה לבנה טריקו.והתינוק רק עם חיתול פשוט.האישה עומדת ומבטה אלי והמבט אינו מביע אהבה וגם לא שינאה מן מבט חלול.
ואני עומד תקוע ולא יודע מה להגיד או להביע ואחרי כמה דקות שנראות כנצח היא מסובבת אלי את גבה ונעלמת לתוך הסופה.
סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

בחלומי אני רואה את המדבר שלך מתמלא בעשבי תבלין ניחוחות מתערבבים באוויר, גינה, נווה מדבר, קקטוסים פורחים. בית ובחצר שיטה ענקית, בצילה ערסל. אשה יפה עם תינוק מתערסלת בתוכו, תינוק בחיקה, מבטה אליך..מלא אהבה ורוך. אהובי מבטה אומר. נווה מדבר שלי. מוט חזק באהלי, אחוזה בך היטב אני, היא אומרת, ואף סופה נודדת לא תעקור אותי ממך. אהובי מבטה אומר.
סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

בחלומי אני רואה את המדבר שלך מתמלא בעשבי תבלין ניחוחות מתערבבים באוויר, גינה, נווה מדבר, קקטוסים פורחים. בית ובחצר שיטה ענקית, בצילה ערסל. אשה יפה עם תינוק מתערסלת בתוכו, תינוק בחיקה, מבטה אליך..מלא אהבה ורוך. אהובי מבטה אומר. נווה מדבר שלי. מוט חזק באהלי, אחוזה בך היטב אני, היא אומרת, ואף סופה נודדת לא תעקור אותי ממך. אהובי מבטה אומר.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

תודה על שיפוץ החלום.האמת לא עשית שיפוץ אלא ממש החלפת מנוע.
אני עדיין עסוק בלנסות להבין מה מבטא החלום.
בכל אופן תודה
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

תודה על שיפוץ החלום.האמת לא עשית שיפוץ אלא ממש החלפת מנוע.
אני עדיין עסוק בלנסות להבין מה מבטא החלום.
בכל אופן תודה
מיק_רוני*
הצטרפות: 04 ינואר 2005, 03:00
דף אישי: הדף האישי של מיק_רוני*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי מיק_רוני* »

אוהב מדבר מחקתי את החלק שהיה כאן, לא הגבת אז חשבתי שאולי זה לא במקום או אישי מידי - אם תרצה אני יכולה לשחזר בצ'יק !
בכלל דיסלקטים לא מבינים הסברים,הם חייבים ללמוד בשטח אבל חסכתי ממנו את המידע
שנים ! שאני יודעת את זה ובכל זאת לא הפנמתי... רשמתי לעצמי בגדול מול הפנים עד שזה יחלחל !
מיק_רוני*
הצטרפות: 04 ינואר 2005, 03:00
דף אישי: הדף האישי של מיק_רוני*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי מיק_רוני* »

אוהב מדבר מחקתי את החלק שהיה כאן, לא הגבת אז חשבתי שאולי זה לא במקום או אישי מידי - אם תרצה אני יכולה לשחזר בצ'יק !
בכלל דיסלקטים לא מבינים הסברים,הם חייבים ללמוד בשטח אבל חסכתי ממנו את המידע
שנים ! שאני יודעת את זה ובכל זאת לא הפנמתי... רשמתי לעצמי בגדול מול הפנים עד שזה יחלחל !
שכן*
הצטרפות: 06 ינואר 2005, 02:22

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי שכן* »

אוהב יקר,

אל דאגה. יש במצפה והאזור הרבה הפתעות, הרבה מתנות.
אני מופתע לטובה כל פעם מחדש.
שקיעות, שיטפון, אוויר טעים, אנשים טובים, הנוף, הנוף, הנוף. האדמה.
שכן*
הצטרפות: 06 ינואר 2005, 02:22

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי שכן* »

אוהב יקר,

אל דאגה. יש במצפה והאזור הרבה הפתעות, הרבה מתנות.
אני מופתע לטובה כל פעם מחדש.
שקיעות, שיטפון, אוויר טעים, אנשים טובים, הנוף, הנוף, הנוף. האדמה.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

בלכתי במדבר לעת ערב נפערו השמיים והנוף
צבעים צבעים,המון המון כקופסת עפרונות אומנותיים עשויה מפח אין סופית
וככל שגמעתי מרחק וזמן התקדמתי לאורך הקופסא והגוון.
צבעים עם ריחות ושמות,צבעים עם זכרונות ומקומות וצבעים ללא שם ומקור.
ולעת ערב נסגרה קופסת הפח עם העפרונות והלכתי וסביבי חושך.
וגשם עם טיפות גדולות וכואבות החל לרדת
מחבק מלטף מעורר ומרחם
ובוכה עימי את צער האכזבה
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

בלכתי במדבר לעת ערב נפערו השמיים והנוף
צבעים צבעים,המון המון כקופסת עפרונות אומנותיים עשויה מפח אין סופית
וככל שגמעתי מרחק וזמן התקדמתי לאורך הקופסא והגוון.
צבעים עם ריחות ושמות,צבעים עם זכרונות ומקומות וצבעים ללא שם ומקור.
ולעת ערב נסגרה קופסת הפח עם העפרונות והלכתי וסביבי חושך.
וגשם עם טיפות גדולות וכואבות החל לרדת
מחבק מלטף מעורר ומרחם
ובוכה עימי את צער האכזבה
ענ_בל*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענ_בל* »

@} @} @}
שבוע טוב לך
עם שלל צבעים חדשים.
ענ_בל*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענ_בל* »

@} @} @}
שבוע טוב לך
עם שלל צבעים חדשים.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נשמע מקסים , אתה , המדבר , הרוחות השקטות הקור שחודר לכל פינה , לא הייתי מתנגדת לטיול קטן במצפה גדול איתך אבל מה לעשות העיר משתקת
שתבוא כבר הנסיכה
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נשמע מקסים , אתה , המדבר , הרוחות השקטות הקור שחודר לכל פינה , לא הייתי מתנגדת לטיול קטן במצפה גדול איתך אבל מה לעשות העיר משתקת
שתבוא כבר הנסיכה
טובי_י*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 06:09

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי טובי_י* »

אוהב מדבר מה שלומך?
טובי_י*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי טובי_י* »

אוהב מדבר מה שלומך?
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

מצויין תודה......
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

מצויין תודה......
ענ_בל*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענ_בל* »

המילים היפות שלך חסרות כאן......
ענ_בל*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענ_בל* »

המילים היפות שלך חסרות כאן......
סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

האם זו פטה מורגנה מדברית או שזה אתה? רגע אני אקרא שוב......כן זה הוא..מצויין תודה. שלומו טוב...הצל בדווי המרוחק הופך לתווי מתאר ברורים יותר...הנה, הנה הוא מתקרב. חג שמח :-)
סאן_שיין*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי סאן_שיין* »

האם זו פטה מורגנה מדברית או שזה אתה? רגע אני אקרא שוב......כן זה הוא..מצויין תודה. שלומו טוב...הצל בדווי המרוחק הופך לתווי מתאר ברורים יותר...הנה, הנה הוא מתקרב. חג שמח :-)
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

מאחלת לך הרבה בהצלחה
(())
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

מאחלת לך הרבה בהצלחה
(())
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

חג שמח לכולן..
תודה למאחלות ושלום לחברות ותיקות.
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

חג שמח לכולן..
תודה למאחלות ושלום לחברות ותיקות.
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

נהיית מינימליסטי משהו לכבוד 2005...
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

נהיית מינימליסטי משהו לכבוד 2005...
טובי_י*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי טובי_י* »

מצויין תודה......
יופי:-)
טובי_י*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי טובי_י* »

מצויין תודה......
יופי:-)
שיפון_1*
הצטרפות: 22 פברואר 2005, 14:31

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי שיפון_1* »

אוהב מדבר, קראתי היום בשקיקה את רשמייך, אני אוהבת מדבר מושבעת, אבל ירושלים יקירתי בנתיים. יום אחד אבוא לגור בחום בין הסלעים, עד אז..........שמור על הגחלת..
שיפון_1*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי שיפון_1* »

אוהב מדבר, קראתי היום בשקיקה את רשמייך, אני אוהבת מדבר מושבעת, אבל ירושלים יקירתי בנתיים. יום אחד אבוא לגור בחום בין הסלעים, עד אז..........שמור על הגחלת..
שיפון_1*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי שיפון_1* »

נדמה לי שכדאי לך לקפוץ להאנגר אדמה, מקום מיוחד והרבה נשים טובות על הדרך...
שיפון_1*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי שיפון_1* »

נדמה לי שכדאי לך לקפוץ להאנגר אדמה, מקום מיוחד והרבה נשים טובות על הדרך...
ילדה*
הצטרפות: 25 יוני 2005, 22:07

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ילדה* »

אוהב מדבר, כיף היה לקרוא את הסיפורים שלך, נתת לי כמה רעיונות שאולי פעם יעזרו לי.
לאן נעלמת? אשמח לשמוע עוד כמה סיפורים שלך, אתה כותב ממש נפלא ונותן לי השראה בימים קשים.
ילדה*
הצטרפות: 25 יוני 2005, 22:07

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ילדה* »

אוהב מדבר, כיף היה לקרוא את הסיפורים שלך, נתת לי כמה רעיונות שאולי פעם יעזרו לי.
לאן נעלמת? אשמח לשמוע עוד כמה סיפורים שלך, אתה כותב ממש נפלא ונותן לי השראה בימים קשים.
בת29*
הצטרפות: 16 יולי 2005, 13:06

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי בת29* »

שלום לך ,
האם אתה עדיין פנוי? אם כן , אשמח אם תכתוב
בת29*
הצטרפות: 16 יולי 2005, 13:06

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי בת29* »

שלום לך ,
האם אתה עדיין פנוי? אם כן , אשמח אם תכתוב
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

איזה יופי.
כמו לקרוא סיפור.
בעיקר התרגשתי, צחקתי קצת, וגם חשתי, אפעס, קנאה קטנה (אבל מפרגנת) על האומץ.
אני מקווה שהעדרך מכאן מצביע על מלאות ושפע בחייך.
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

איזה יופי.
כמו לקרוא סיפור.
בעיקר התרגשתי, צחקתי קצת, וגם חשתי, אפעס, קנאה קטנה (אבל מפרגנת) על האומץ.
אני מקווה שהעדרך מכאן מצביע על מלאות ושפע בחייך.
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

דף מקסים...
משהו מעניין עלה במוחי בזמן שקראתי את תאור הבית שלך...
כתבת שאין דלתות בדירה...
האם אתה יודע שבפנג שווי כשישנים בחדר בלי דלת זה יכול לזמן כדברי המורה הגדול שלי "רווקות נצחית"...?
אני מקווה שלא כתבת מזמן כי אתה עסוק בלאהוב...
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

דף מקסים...
משהו מעניין עלה במוחי בזמן שקראתי את תאור הבית שלך...
כתבת שאין דלתות בדירה...
האם אתה יודע שבפנג שווי כשישנים בחדר בלי דלת זה יכול לזמן כדברי המורה הגדול שלי "רווקות נצחית"...?
אני מקווה שלא כתבת מזמן כי אתה עסוק בלאהוב...
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

חשבתי שנשארתי לבד בדף.
לא ביקרתי כאן תקופה(ומסתבר שהוא עדיין חי)
מתנצל שלא קראתי את תגובתכם ולא עניתי
תודה
אוהב_מדבר*

רווק עובר לדרום

חשבתי שנשארתי לבד בדף.
לא ביקרתי כאן תקופה(ומסתבר שהוא עדיין חי)
מתנצל שלא קראתי את תגובתכם ולא עניתי
תודה
הנה_אני*
הצטרפות: 17 נובמבר 2005, 15:39

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הנה_אני* »

הי אוהב מדבר,

רק עכשיו קראתי את הדף שלך, אתה כותב מאוד מיוחד.|תמר|

שיהיה לך בהצלחה בהגשמת שאיפותיך.|מתנה|
הנה_אני*
הצטרפות: 17 נובמבר 2005, 15:39

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הנה_אני* »

הי אוהב מדבר,

רק עכשיו קראתי את הדף שלך, אתה כותב מאוד מיוחד.|תמר|

שיהיה לך בהצלחה בהגשמת שאיפותיך.|מתנה|
ברגר_א*
הצטרפות: 22 נובמבר 2005, 22:00
דף אישי: הדף האישי של ברגר_א*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ברגר_א* »

סלח לי שמחקתי קצת את עצמי מהדף שלך.
מה שלומך?
ברגר_א*
הצטרפות: 22 נובמבר 2005, 22:00
דף אישי: הדף האישי של ברגר_א*

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי ברגר_א* »

סלח לי שמחקתי קצת את עצמי מהדף שלך.
מה שלומך?
הילי*
הצטרפות: 03 מאי 2004, 12:37

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הילי* »

סליחה על החטטנות אבל-
אנחנו ב- 2008
האם הייתה חתונה?

<מכורה על הפיאנדס>
הילי*
הצטרפות: 03 מאי 2004, 12:37

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי הילי* »

סליחה על החטטנות אבל-
אנחנו ב- 2008
האם הייתה חתונה?

<מכורה על הפיאנדס>
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי פלוני* »

הלו?
}ח(חוץ מאהבה,סקס ותחליף לתנור טוב שבינתיים אין לי...).
אני גמרתי עם ההיתנזרות והגשמה עצמית והאוטיזם.אני רוצה בת זוג עכשיו ומייד ואם אפשר אז לסגור עניינים כבר בטלפון מראש,כמו בימי הביניים.
תסלחו לי על הבוטות אבל מגיע לי בת זוג ואם יש תור אז אני ראשון.
בספר "אהבת שאול" יש משפט שמסכם את הכשלון הפרטי שלי בתחום מציאת בת זוג
והמשפט אומר"הבושה היא מקבילית הכוחות בין הצורך באינטימיות ופחד הדחיה".
סאן שיין יקירתי יש לי עכשיו שעתיים וחצי נסיעה למערה שלי אני מבטיח להשקיע זמן
ומחשבה בשאלה.
בינתיים אין לי במה להיתבייש בשבועיים יש לי עבודה,דירה והגשמת חלום של יציאה מהקוביזם של המרכז לנוף הבראשית הזה ולעתיד שאני מקווה יהיה טוב יותר.
ונעבור לפרסומות
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי פלוני* »

הלו?
מה_נהיה*
הצטרפות: 26 מאי 2010, 21:28

רווק עובר לדרום

שליחה על ידי מה_נהיה* »

כן,נו, אז מה נהיה?
שליחת תגובה