שמפו טבעי

נעמי_מיכאל_בן_שיטרית*
הצטרפות: 07 ינואר 2013, 00:41
דף אישי: הדף האישי של נעמי_מיכאל_בן_שיטרית*

שמפו טבעי

שליחה על ידי נעמי_מיכאל_בן_שיטרית* »

על השמפו של שלוס כתוב שאחד הרכיבים הוא SLS , זה אף פעם לא הופיע, מישהו יודע מה השתנה?
מיכלי*
הצטרפות: 23 ינואר 2002, 18:47

שמפו טבעי

שליחה על ידי מיכלי* »

שלום
אני לא חפפתי את השיער כל החורף והסתדרתי עם זה יופי, מידיי פעם אני משתמשת בסודה לשתיה ושמנים אתרים בשביל הריח וזה ממש סבבה
אבל השבוע הייתי בקמפינג בשטח והיה מללללא אבק ויובש ואחרכך גם הייתי אצל חברה ולא היה לה את כל השטויות שלי (סודה לשתיה וכאלה) אז חפפתי את השיער עם שמפו
חשבתי שזה לא נורא כי זה חד פעמי
א-ב-ל אז נזכרתי שהקיץ מתקרב, ובקיץ אני כל הזמן בים ובטיולים וכאלה,והשנה נראה לי אני גם אחזור לבריכה, אז השאלה היא איך אני אוציא את החול המלח והכלור מהשיער? מים וסודה לשתיה יעבוד? (מה הקטע עם הסודה לשתיה בכלל? איךהוא מנקה את הראש?)
תודה!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שמפו טבעי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי מרעננת את השרשור הזה ושואלת לגבי שמפו ירדן בו התחלתי להשתמש לאחרונה...
חדש לי כל עניין השימוש במוצרי טיפוח טבעיים, עד לפני שבועיים השתמשתי בשמפו רנדומלי, תמיד מה שהיה הכי זול בסופר, לא היה לי אכפת מהחומרים. התחלתי עם שמפו טבעי לפני שבועיים בגלל בעייה בריאותית שלא קשורה לקרקפת אבל אחד הצעדים לשיפור הוא להיות פחות מגע עם כימיקלים.

עד שהתחלתי עם ירדן, הייתי חופפת פעם ביומיים שלושה, והייתי מסתרקת פעם ברבעון (!). למה? כי השיער נראה סבבה והתעצלתי, לא הרגשתי שזה משנה.

מאז שהתחלתי עם ירדן השיער מרגיש / נראה דביק כזה, ואני מרגישה צורך לסרק אותו פעם בכמה ימים, אחרת הוא נראה כאילו הוא דבוק לעצמו. הסירוק קשה ונראה לי שחצי מהשיער נשאר לי במסרק (גם סירוק של פעם ברבעון בימי השמפו התעשייתי לא היה משאיר לי כמות שיער כזו במסרק!).

מה דעתכןם? חבלי לידה או שאני משתמשת לא נכון בשמפו?
פלוני_אלמונית*

שמפו טבעי

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

האם מישהו התנסה בשמפו avalon? מצויין עליו שמפו טבעי ללא sls
פלוני_אלמונית*

שמפו טבעי

היי אני מחפשת המלצה לשמפו נגד קשקשים עבור מתבגר שסובל מהם, השמפו (הד&שולדרס וכוד' )הרגיל עושה לו פצעים בראש, אם משהי יכולה להמליץ על משהו פחות אגרסיבי ועדיין יעיל נגד הקשקשים?
תודה רבה.
נטלי*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2003, 14:02

שמפו טבעי

שליחה על ידי נטלי* »

פלונית תנסי את המוצרים של Avalon Organics, לא נסיתי את השמפו אבל מוצרים אחרים שלהם משש עזרו לי.
פלוני_אלמונית*

שמפו טבעי

היי נטלי תודה על התשובה, השמפו שעזר לו מאוד (בהמלצת הרופא) של גילקו פארם.
השמפו לא ריחני במיוחד אבל עובד טוב נגד הקשקשים והפריחה שהיו לו.
שליחת תגובה

חזור אל “בעלי חיים”