נחמד לראות מסביב

תפוח_אדמה*
הצטרפות: 01 יולי 2008, 21:51
דף אישי: הדף האישי של תפוח_אדמה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי תפוח_אדמה* »

_סימן לבאות?
עו"ד נאלצה לבוא עם התינוקת כי בית המשפט סירב לדחות את הדיון_
גם אני חשבתי שזה נחמד לראות מסביב, אבל לצערי ההתייחסות של התקשורת ושל העו"ד המדוברת היא שזה דבר נורא ואיום.
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

_שמעתי הרגע וחשבתי שחשוב להעביר.
מיילדת הבית שלי התקשרה אליי ואמרה לי שמי שמבוטח בכללית פלטינום
ומתכנן ללדת בבית מקבל החזר של 2100 ש"ח._
???
זה אמיתי? או שמא הגענו לימות המשיח?!
האם לכל מיילדות הבית יש את ההסדר הזה?
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

שרה לה דיווחה על זה באחד הדפים לפני כמה חודשים. את הרמז הראשון לזה שזה באמת אמיתי. אנא שתפי אם כך הדבר.
שיהיה במזל טוב!
בלה_שנדמה_לה*
הצטרפות: 20 דצמבר 2005, 05:55
דף אישי: הדף האישי של בלה_שנדמה_לה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי בלה_שנדמה_לה* »

אתמול בתוכנית הרדיו של שמעון פרנס בגל"צ, מתישו בין 3 ל- 4, הוא הקריא מכתב של מישהו שמסביר למה הוא לא נותן כסף כמתנת חתונה! הוא דיבר על הפומפוזיות שחתונות קיבלו, הוא שואל למה כאורח שבא לשמוח עם החתן והכלה הוא צריך לממן את המשאלות הראוותניות שלהם... ועוד.
התרגשתי לשמוע שמקריאים ברדיו דיעה (שגמני מחזיקה בה (-;) שנדמה לי שהיא חריגה מאוד ולא מקובלת, שוברת נורמות ממש.
|יש|
סלעית*
הצטרפות: 28 יולי 2003, 05:24

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי סלעית* »

הבן מספר שכשהוא משחק בחוץ הילד של השכנים יושב על הסורגים וצועק לו - מטומטם, טיפש, חזיר, אדיוט, מטופש וכן הלאה.
אחרי שזה קרה בפעם השנייה, כתבתי פתק קצר להורים שבו תיארתי מה קורה וביקשתי שידברו עם בנם כדי שזה ייפסק. שמתי להם בתיבת הדואר.
להפתעתי הרבה הגיעו אמא ושני ילדים להתנצל, עשו היכרות בין הילדים, ושוב התנצלו.

והיום הם שוב על אדן החלון, ורק קוראים לו ואומרים לו שלום כל הזמן :-)

<וכמה חבל שמשום מה אסור להם לרדת לשחק למטה. מוזר. מתאים לעצוב לראות מסביב?>
שרון_של_שחר*
הצטרפות: 01 נובמבר 2005, 12:13
דף אישי: הדף האישי של שרון_של_שחר*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי שרון_של_שחר* »

קבלת השבת בקיסריה למען השיחרור של גלעד שליט-
מעבר לזה שאנשים , והרבה, באו אז הביאו חלות, עוגות וכו.. ושמו בשולחן שהוקם לעניין
בזמן הקידוש ובסוף אנשים ניגשו ובעדינות בלי לדחוף, לחטוף לקחו וזזו
הכל בשקט ובנעימות.

בסוף היה פקק לא קטן ביציאה- ולא נשמעה שום צפירה . שוב אנשים חיכו בסבלנות.

בשלב מסויים אביבה ונועם יצאו מהרכב שבו היו , לראות מה קורה, אני מניחה, ומעטים ניגשו אליהם- אם בגלל שאין מה להגיד ואם על מנת לאפשר להם מרחב- אבל זה כבר ממש שייך לעצוב לראות מסביב. כי זה היה פשוט קורע לראות את הזעקה השקטה שלהם.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

מישהו הקים אתר של סרטונים שבהם הוא מראיין את סבתא שלו, תימניה מבוגרת, בכל מיני נושאים.
הסבתא ממש נבונה ו'בעניינים', עם גישה בריאה לחיים (לדעתי כמובן), וגם מצחיקה נורא.

אהבתי את הגישה הפתוחה, למשל בקישור הזה - סבתא מה את חושבת על הומואים ולסביות

(ויש גם ראיונות ממש מצחיקים איתה, כמו הראיון על קעקועים ופירסינג, והראיון על בעלי חיים).

שווה לראות.

(הגעתי לזה דרך קישור ש-טליה אלמתן נתנה בדף דיאלוגים הזויים עם סבתא)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לפני הרבה שנים, יותר מ 20 שנה, הסתבכתי בתסבוכת כספית ומשפטית קשה. הכסף, הרכוש שלי, הוקפא ולא יכולתי להשתמש בו. אבל ההתחייבויות שלי כמובן לא הוקפאו. תשלומים שלא יכולתי לעמוד בהם במועד, החלו לתפוח ונאלצתי לעזוב את הדירה השכורה בה גרתי, למכור את הרהיטים והמטלטלים, לנטוש הכל, ועברתי להתגורר באכסניה בחדר גדול עם דיירים רבים. חלקם תיירים וחלקם מאומללי הארץ.
במצב זה פגשתי אנשים שבשום מקום או דרך אחרת לא הייתי פוגש. עם התיירים יכולתי להתיידד, אך הישראלים, כמעט כולם הם כאלה שלא יכולה להיות בינינו שום שפה משותפת. למרות שזו היתה תקופה קשה מאוד מכל הבחינות, אך בכל זאת אני יכול להגיד שחוויתי ולמדתי כמה דברים מעניינים שבשום אופן לא הייתי מגיע אליהם אילו חיי היו מתנהלים כשורה. וגם אתם ודאי לא מכירים בכלל. רמזים אפשר לקרוא בספרו של גורג אורוול – דפוק וזרוק בפריז ובלונדון. על חוויה אחת אני רוצה לספר. צריך להבין שמדובר בסכומי כסף היסטוריים.
הכרתי אשה מופלאה בשם רחל ח. היא היתה במצב דומה לשלי, רק שבעוד שלי היתה תקווה כשהכסף שלי ישתחרר מהקפאה, לה לא היתה כל תקווה. היא איבדה את מקום עבודתה, משפחתה התנכרה לה, ולא היה לה כסף בכלל. היא חיה מהיד לפה. עבדה פה ושם בנקיון, אך בלי דירה ובלי טלפון, היה לה קשה. בעלי חוב כל הזמן היו בעקבותיה.
הבננו היטב זה את זו בשל מצבנו הדומה. יום אחד היא באה אלי ושאלה אם יש לי כסף לתת לה, כי היא צריכה דחוף. כמובן שלא שאלתי למה, אבל גם לא היה לי כלום. ויצאתי לעבודה ברגל, כי לא היה לי כסף לנסיעה. היא הלכה. המצב שלי היה נואש, ממש נואש. לא נשאר לי כסף לאוכל. כבר לא יכולתי למצוא עבודה כמו שצריך וממה שעבדתי והרווחתי, כמעט הכל עבר לתשלום חובות שלא נגמרו. למרות שלא דיברתי על זה, לא הייתי בטוח אם יש טעם לחיות. היא כנראה ידעה והבינה. כשחזרתי ופגשתי אותה, דיברנו קצת, והיא אמרה לי שהסתדרה, הצליחה לקבל משהו ממישהו. שילמה את מה שהיתה חייבת לשלם, ונשאר לה 50 שקלים. תוך כדי שיחה היא הוציאה את הכסף, 5 שטרות של 10 שקלים, הסתכלה עלי, ונתנה לי שטר של 10 שקלים. עזבי אמרתי לה, אין לך כסף. הייתי המום. האשה הזו במצב לא פחות נואש ממצבי. היא זקוקה לכסף הזה לא פחות ממני. לא יכולתי לסרב, כי הכסף קרץ לי. לא יכולתי לקחת, כי ידעתי שאין לה כסף ומצבה קשה. קח, קח אתה צריך. היא אמרה בלי היסוס. כשלקחתי את הכסף היא הוציאה עוד שטר של 10 שקלים ונתנה לי. קח היא אמרה, אני כבר אסתדר. המעשה הזה שלה כל כך ריגש אותי שהתאהבתי בה על המקום. רק שזה לא בא לכלל מימוש. היא נעלמה לי, ולא ראיתי אותה. מאז החיים שלי השתנו. אם בעולם יש אשה כמו כמוה, זה עולם ששווה לחיות בו.
כשהתסבוכת המשפטית נפתרה, והכסף שלי השתחרר, חלקו הגדול הלך על החובות שתפחו למימדים מפלצתיים. יצאתי למסע חיפושים לחפש את רחל. היה קשה מאוד לאתר אותה. היא היתה חסרת בית. השד יודע איפה היא לנה. רציתי מאוד לעזור לה. נתתי לה קצת כסף, אבל חששתי לתת לה הרבה, כי במצבה הכסף ילך לריק והיא תמשיך להתגלגל ברחובות. אלא אם היא תסכים לחפש פתרון מתאים. אנני יודע אם מי מכם יכול להבין את מצבם הנפשי של האנשים האלה חסרי הבית, שכבר מתקשים להתרגל לישון תחת קורת גג. מתקשים לחזור לחיות כבני אדם רגילים. כנראה שאי אפשר היה לעזור לה לשנות את מצבה. היא שוב נעלמה לי. כשנתיים אחרי זה, ראיתי אותה יום אחד כשנסעתי באוטובוס. היא היתה מוזנחת מאוד. אי אפשר היה להכיר אותה. רק את המבט בעיניה זיהיתי. מיהרתי לרדת מהאוטובוס, אך היא נעלמה. כנראה התחמקה בכוונה . לא ראיתי אותה יותר.
כל התלאות שעברתי היו כדאיות אם הן היו התנאי שאפגוש ואכיר את האשה המופלאה הזו. חורה לי שלסיפור אין סוף טוב.
רוקד_בעולם*
הצטרפות: 21 יולי 2010, 00:27

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי רוקד_בעולם* »

אני לא יודע האם זה יותר מקסים, מחמם את הלב, או אף ניתן להגדרה כביטוי אנושי במיוחד לאקטיביזם, לקידום ערכי אנושיות, אחווה, ביטול ההפרדות הלאומיות-אתניות המלאכותיות והדכאניות, הזיוף, המלאכותיות והמסחריות. לי, בכל מקרה, זה פשוט ממיס את הלב. לגמרי:
http://www.youtube.com/watch?v=zlfKdbWwruY
רוצה_להיות*
הצטרפות: 13 מרץ 2010, 21:54

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי רוצה_להיות* »

להפתעתי הרבה הגיעו אמא ושני ילדים להתנצל, עשו היכרות בין הילדים, ושוב התנצלו.

עשית לי את היום עם הסיפור הזה,
יש תקווה :) (לרגע חששתי שנכנסתי למעצבן לראות מסביב....)
שיר_אג*
הצטרפות: 07 מרץ 2010, 17:28
דף אישי: הדף האישי של שיר_אג*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי שיר_אג* »

היום הלכנו, אני ומוריה (בת שנה) לתת שאריות אוכל לחתולי החצר של השכן (ברשות, כמובן).
יש שם אמא-חתולה ו-5 גורים קטנים וחמודים (בני 3 חודשים בערך).

נתנו להם שאריות של עוף ובטטה מארוחת הצהריים של מוריה, והסתכלנו איך הם אוכלים.
כשהם סיימו הכל, הם ניגשו לאמא והתחילו לינוק. כולם בבת אחת. כל החמישה!
זה כל כך חימם לי את הלב...
אמרתי למוריה: "תראי, החתולה מניקה את הגורים, כמו שאני מניקה אותך".
עמדתי שם עם מוריה על הידיים והתפעלתי מכמה שאנחנו בעצם סוג של חיות, כמו החתולים...

[ למקרה שלא היה ברור - מה שהיה נחמד לראות זה את החתולה מניקה את חמשת הגורים בבת אחת... ]
[ אם זה לא מתאים לדף, אפשר להעביר לאיזשהו דף על הנקה, אני פשוט לא עד כדי כך מעורה באתר כדי למצוא משהו אחר כרגע ]
אהבת_עולם*

נחמד לראות מסביב

קניתי לי ארטיק וישבתי לאכול אותו על ספסל בשדירה שהיה בדיוק מאחורי איזה קיוסק.
בחור אחד יצא רגע להוציא משהו. אחרי רגע אני רואה אותו יוצא שוב - מגיש לי חתיכת נייר ענקית מאלו של הגלילי נייר לניגוב ידיים - ''קחי, שלא תתלכלכי".

אני מהר חושבת בראש, 'אוי, בשביל מה. הייתה מספיקה לי חתיכת טישו קטנה. איזה בזבוז אקולוגי'.
אבל יודעת שהוא גילה כלפיי מחווה אנושית יפה, ומה כבר תשנה החתיכה הזאת.
אני אומרת תודה בחום, מאמצת את הנייר אל חיקי, ובסיום האכילה דואגת להתנגב בו יפה יפה, מתחילתו ועד סופו. :-)

בכל מקרה, אני חושבת שזה מדהים איך מישהו זר ככה חושב עליך.
סתם ככה, באמצע היום, ודווקא בפרטים הקטנים.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

אהבת, באמת נחמד:-]
רוני.של.4*
הצטרפות: 04 יולי 2010, 10:13

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי רוני.של.4* »

|Y|
אהבת, באמת נחמד
ג'וי_יה*
הצטרפות: 04 ינואר 2009, 10:41
דף אישי: הדף האישי של ג'וי_יה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

כהמשך למה שכתבתי בדף מעצבן לראות _מסביב...
אתמול בחום היום נכנסתי לבריכה בקדימה, השארתי שם את בנזוגי והילדה ועוד הייתי צריכה להניק,
הקופאיבן כ-50, שמע שאני צריכה להניק מהשיחה עם בנזוגי ,לו אמרתי שאני פשוט אכנס לאוטו הממוזג.
מייד הציע לי את משרדו שהיה קפוא ונעים ואפילו את כורסאת המנהלים שלו,
בנוסף לכל אלו הוא קם ויצא.
אדם חביב -תודה רבה על הרגישות.

אגב, כרטיס כניסה לבריכה בקדימה במחיר ממש סביר של 40 ש"ח,
אצלנו ברמת רחל זה נע בסביביות ה-65 ש"ח!!
פלוני_אלמונית*

נחמד לראות מסביב

לאחרונה נפטרנו מהאוטו, ומדי פעם אני נעזרת במוניות.
כל נהג מונית, אבל ממש כולם- הרימו לי את העגלעה לתא המטען, וגם הוציאו לי אותה בסיום הנסיעה... הוראות מגבוה? תודעת שירות גבוהה יותר? בכל מקרה זה נחמד מאוד.

אהה, וגם- היום במסעדה, היה "חלש", היינו דיי לבד, והתינוקת קיטרה בעגלה בזמן שאכלנו (אחרי שאיבדה עניין בפירות והמשחקים שהכינותי מראש..)- ואז המלצרית באה והחזיקה אותה עד שסיימנו לאכול. חמודה @}
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

הנה מה שעלה בשיטוטיי המאוחרים ביו טיוב. פעם לא התחברתי אליה, היום אני יותר יודעת להעריך את האיכויות שלה.
בכל אופן כל הלהקות הצבאיות מחזירות אותי, כאילו לקחו אותי, אבל ממש במנהרת הזמן... ישר לוריד! השיר הזה הוא לא מהחזקים שבהם, אבל תראו את הקליפ- משם גדלנו ומשם גדלה המדינה הזו וזה לא נחמד לראות מסביב, כל השאר כן
http://www.youtube.com/watch?v=bGykS6R6VZY&NR=1
ג'וניפר_והמשפחה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ג'וניפר_והמשפחה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי ג'וניפר_והמשפחה* »

חתולת רחוב עם תפרים בגב, כנראה אחרי תקיפה של כלב (כי הם ממש לא נראו כמו תפרים של עיקור).

לא נשמע נחמד במיוחד, אבל די שימח אותי לדעת שבשכונה הלא-משהו שלנו למישהו היה אכפת מחתולת רחוב פצועה והוא לקחת אותה על חשבונו לוטרינר.
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי צוויליך* »

נחמד לחזור הביתה להרים הקרירים (יחסית) אחרי שבוע במרכז!!
(תכף אתעדכן במה קורה באתר, רק הולך להשכיב)
(כן כן, השעה, אבל היו אחלה דגים לארוחת ערב - צוויליכית כבוד - ולוקח לי ה-מון זמן לפרק אותם)

צוויל
הגר*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2004, 00:24

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי הגר* »

D-: D-: D-:
אלף_פלא*
הצטרפות: 05 מאי 2010, 20:35

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי אלף_פלא* »

חברה של אבא שלי,הכי מיינסטרים שיכול להיות,מספרת לי בהתלהבות על בולגריה,ששם בסופר אין שקיות "לקחת חופשי",רק גדולות שמוכרים בקופה,וככה הרוב מגיעים עם שקיות מהבית.
היא הוסיפה בהתלהבות אמיתית שזה רעיון נפלא %E
שום_כתוש*
הצטרפות: 01 מרץ 2005, 06:29
דף אישי: הדף האישי של שום_כתוש*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי שום_כתוש* »

נחמד לראות מסביב: גיסתי מתהדרת: ניסיתי את החיתולים החד פעמיים האקולוגיים, הם מצויינים, החלטתי להשתמש רק בהם!
(מדובר בגיסה מיינסטרימית ביותר שעדין מסתכלת עלי עקום על החיתולים הרב פעמיים, התחבושות הרב פעמיות ושיטת הקשב. )
ג'וניפר_והמשפחה*

נחמד לראות מסביב

נחמד לא לראות מסביב - לא נצפו תרנגולים באיזורי בערב יום כיפור.
אני גרה בשכונה מסורתית יחסית, שעשו בה כפרות עם תרנגולים בשנים קודמות, והשנה היה שקט להפליא בגזרה. :-)
לוטם_מרווני*

נחמד לראות מסביב

זה בגלל שיצא מזכר לעשות כיפורים על שקית מטבעות שינתנו לצדקה. חסכו חיי עוף והרוויחו צדקה.
סאלי_תדמור*
הצטרפות: 25 מרץ 2010, 00:14
דף אישי: הדף האישי של סאלי_תדמור*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי סאלי_תדמור* »

מורה מקסים לג'ודו, בקבוצה של בני 5. כל השיעור מפליג בשבחים: אתם מתוקים! אתם סוכריות קטנות! אתם דבשים קטנים! אני ממש מאושר כשאני מסתכל עליכם!
אח"כ עוד:
אני אף פעם לא כועס ואף פעם לא צועק על ילדים. אתם ילדים חכמים. אסור לצעוק על ילדים.

האמת? האדם הראשון ששמעתי מוציא משפט כזה מהפה.
מצ'רה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2009, 14:20

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי מצ'רה* »

_כל השיעור מפליג בשבחים: אתם מתוקים! אתם סוכריות קטנות! אתם דבשים קטנים! אני ממש מאושר כשאני מסתכל עליכם!
אח"כ עוד:
אני אף פעם לא כועס ואף פעם לא צועק על ילדים. אתם ילדים חכמים. אסור לצעוק על ילדים._
לי זה לא נשמע נחמד )-:
הילדים שלי, על צורת דיבור שכזו היו פורשים מיד מהחוג.
(אני כמבוגרת לא הייתי מסכימה שידברו אלי ככה. אז למה לילדים כן?)
צוויליך*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי צוויליך* »

למה, מצ'רה ?
כי זה נשמע דביק ומוגזם?.. אכן, קצת...
בכ"ז אני יכול לדמיין את ה5.5 שלי לא סובלת במיוחד מתשבוחות סכריניות.
מבוגר וילד, יש הבדל. אם אומר לצוויליכית מה דעתי על ציור שלה כמו שאני מחווה על של הבוציקית, אוי ואבוי לי. לבוציקית לא אומר "לא ממש עושה לי את זה. קצת עמוס/מקושקש" וכו'.
בטח תלוי באנרגיה שהבנאדם משדר.

צוויל
טלי_הקטנה*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2010, 15:24

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי טלי_הקטנה* »

_מורה מקסים לג'ודו, בקבוצה של בני 5. כל השיעור מפליג בשבחים: אתם מתוקים! אתם סוכריות קטנות! אתם דבשים קטנים! אני ממש מאושר כשאני מסתכל עליכם!
אח"כ עוד:
אני אף פעם לא כועס ואף פעם לא צועק על ילדים. אתם ילדים חכמים. אסור לצעוק על ילדים._

"יודע צדיק נפש בהמתו"
אולי המדריך יודע שיש הורים שאוהבים לשמוע פטפוטים מהסוג הזה.
וכל מה שהוא עושה זה "להגשים משאלות" ?...מה לא ?
אל_פקה*
הצטרפות: 20 נובמבר 2007, 09:54
דף אישי: הדף האישי של אל_פקה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי אל_פקה* »

מורה מקסים לג'ודו,
בד"כ המסרים המשודרים בשיעורי לחימה הם תרנגוליים כאלה, קשוחים וגבריים.
אני יכולה להבין למה זה נחמד, ומתארת לעצמי שהטון לא היה מעצבן ומתלקק, אחרת לא היה מגיע לכדי דיווח כאן. מה לא?
סאלי_תדמור*

נחמד לראות מסביב

בשבילי לשמוע מישהו שמלמד אומנות לחימה אומר לילדים שהם מתוקים - זה נחמד.
ציפיתי שיאמר שהם קשוחים, שהם חזקים, שהם גברים... כל מיני דברים כאלה מרגיזים. ודווקא הוא אומר שהם מתוקים.
ודווקא כל ההורים היו בחוץ. אני קראתי לי בפינה כי הבן שלי פרץ בבכי אם ניסיתי לצאת. אני לא חושבת שזו היתה הצגה.

ומה שעוד יותר היה נחמד, הופעתי מההנחיות שלו שממש דומות לאלו של יוגה. בניגוד לבלט או התעמלות קרקע שאני מכירה מהבת שלי, שם ממש הרגשתי שהוא שומר להם על הגוף.
הרגע_שלפני*
הצטרפות: 19 דצמבר 2006, 22:04
דף אישי: הדף האישי של הרגע_שלפני*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי הרגע_שלפני* »

גם לי זה נשמע נחמד, מה גם שפה זה נשמע מתקתק כי קוראים את הכל ברצף, הוא בטח אמר משפט כזה פה ושם אז זה ממש נחמד.
אני בעצמי הולכת לחוג (יוגה) ואני אוהבת שהמדריך נותן חיזוקים חיוביים.
סאלי_תדמור*

נחמד לראות מסביב

את בכורה במקרה (כמוני)?... נדמה לי שהבכורים במיוחד מכורים לחיזוקים חיוביים :-)
מצ'רה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי מצ'רה* »

ממש הרגשתי שהוא שומר להם על הגוף.
זה באמת נחמד בעיני.

כי זה נשמע דביק ומוגזם?..
כן.
מקבץ כמו אתם מתוקים! אתם סוכריות קטנות! אתם דבשים קטנים! אני ממש מאושר כשאני מסתכל עליכם! מרגיש לי לא סתם דביק, אלא גם פולשני.
אני אוהבת שמחזקים אותי על מה שאני עושה. וסוג כזה של "חיזוק חיובי" על עצם הקיום שלי מבנאדם זר -גורם לי להסגר, לא להפתח. וכך גם אם מדברים ככה אל ילדים.

כמובן, לא שמעתי באוזני ולא ראיתי בעיני. אולי על פני שעתיים חוג זה מתחלק אחרת. (-:
סאלי_תדמור*

נחמד לראות מסביב

אני אוהבת שמחזקים אותי על מה שאני עושה

זה באמת היה על מה שהם עושים. עכשיו הבנתי מה היה נשמע מרגיז. אלו המחמאות שלו על ביצוע.
צוויליך*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי צוויליך* »

יש בזה גם יסוד קומי, הדימוי של מורה לג'ודו (כן, ספורט, עם עקרונות של הגינות וודאי שלא מחנך לאלימות או קשיחות, אבל עדיין בדימוי של דרך לחימה...)
יחד עם הטקסט הזה, אני רואה את סיינפלד מלווה את האחיין שלו (אם היה לו, אין לי מושג) לחוג ועושה פרצופים נגעלים (עם מצ'רה לצידו עושה פרצופים (-: )
ומחליט שהמורה לג'ודו פסיכופט או לוקה בנפשו כך או אחרת.

צוויל
סאלי_תדמור*

נחמד לראות מסביב

עכשיו עלית על הנקודה. קומי בטירוף. ומפתיע אותי כל כך לטובה...
באתי בכוננות ספיגה, מוכנה לספוג מנות גדושות של מאצ'ואיזם וקשיחות (יחד עם שאר הדברים כמובן), ומצאתי בחור ענק-מימדים ועדין עדין...
בלבוסטה*
הצטרפות: 04 יוני 2008, 13:16

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי בלבוסטה* »

אחד מן העבר - הולכת בגשם עם תינוק בן 8 חודשים במנשא, במקרה גם במצב רוח רע מאוד. איש ברחוב נותן לי את המטריה שלו במתנה. מטריה איכותית, לא סתם. עברו שלוש שנים ועדיין כיף לי בכל פעם שאני משתמשת בה.

ואחת ממש מלפני כמה ימים - נחמד לראות חזיר בר שותה מהקערה ששמנו לו מאחורי הבית.
אוד_ליה*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2007, 19:58
דף אישי: הדף האישי של אוד_ליה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי אוד_ליה* »

נחמד לראות היום בתי קפה מפוצצים אנשים משוחררים ונהנים..
למרות שזו תרבות צריכה וכו' וכו'...

ובהקשר של תרבות צריכה- סרטון חובה http://fun.mivzakon.co.il/Video/enterta ... tml?ref=nf
הלוואי ונראה כמה כאלה בארץ... כן ירבו!
הרגע_שלפני*

נחמד לראות מסביב

נחמד שבסדרה עמוק באדמה ההורים ישנים עם בתם (בת שנה וחצי בערך) במיטה מאז שנולדה.
הרגע_שלפני*

נחמד לראות מסביב

וואו מגניב לא הכרתי את הדף ובאמת היה חסר לי לדבר עם מישהו שצפה כי חברים שלי לא צופים.
בלה_שנדמה_לה*

נחמד לראות מסביב

הייתי היום בהרצאה של תקשורת מקרבת.
אחת האימהות שיתפה בקושי של הבת שלה בבית הספר, ואמרה משהו כמו - "צריך ללכת לבית ספר...".
ארנינה קשתן המופלאה, שרצתה להדגיש שאין "צריך" והכל זה בחירות שאנחנו עושים בחיים, הצביעה על מישהו ואמרה: "הנה, יושבים כאן ארבעה אנשים שלא שולחים את הילדים לבית הספר ועושים חינוך ביתי."
מיד הורמה עוד יד.... חמישה!
ועוד יד!! שישה!!
איזה כיף להיות חלק מקבוצה גדולה וגדלה.
|יש|
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

_מיד הורמה עוד יד.... חמישה!
ועוד יד!! שישה!!_
שישה!!! פייי איזו היסחפות! הסדנא התקיימה בנווה איתן או משהו?! D-: הזוי!
בלה_שנדמה_לה*

נחמד לראות מסביב

הסדנא התקיימה בנווה איתן או משהו?!
D-:
דוקא בתל אביב. אני הכרתי רק 3 משפחות בחנ"ב (כולל אני), אבל היא התחילה מארבע עוד לפני שאני הצבעתי, ומי אני שאהרוס לה את הספירה?! ;-)
דינה*
הצטרפות: 28 מאי 2002, 16:54

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי דינה* »

מקסים! בערוץ עשר בתוכנית בריאות 10 הייתה כתבה עכשיו על הנקה מייד לאחר לידה ועל חשיבות מגע עור בעור עם האמא, או האבא (במידה והאמא לא יכולה)
מיילדת מבית חולים ברזילי סיפרה שהם מאוד מעודדים את זה, והסיברה על הנושא בצורה מאוד נעימה.
פרח_הלימון*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 16:47
דף אישי: הדף האישי של פרח_הלימון*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי פרח_הלימון* »

שבוע שעבר ראיתי פליט סודני נוסע על אופניו כשלגבו תיק גיטה בג
:-)
בלה_שנדמה_לה*

נחמד לראות מסביב

בסמינר הקיבוצים ראיתי היום פתאום - זה לא היה שם בשנתיים האחרונות! - פינת הנקה!! אומנם לא ממש חדר אלא רק פינה סגורה בוילון, אבל בכל זאת פינת הנקה! עם שלט ברור שמבקש לא להפריע, וכו'.
הנקה נעימה!
ובכלל, הסמינר מאוד מעודד נשים לחזור ללמוד עם התינוקות ופתחו שם תינוקיה שמיועדת לתינוקות של הסטודנטיות, ממש בתוך הקמפוס. לכמה ימים שרוצים בשבוע, באים להניק וחוזרים לשיעור.... {@ זה גם אישי וגם אנושי! (-:
מצ'רה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי מצ'רה* »

שבוע שעבר ראיתי פליט סודני נוסע על אופניו כשלגבו תיק גיטה בג
מה נחמד בזה? (לא מתווכחת-שואלת מהפרובינציה כדי להשכיל)
פלוני_אלמונית*

נחמד לראות מסביב

(קשה לצפיה)
אבל אל תהססו לראות. באמת לב ענק
אהבת_עולם*

נחמד לראות מסביב

בית כנסת בתוך מסגד

לא הצלחתי לעקוב אחרי האנגלית בסרטון.
והטקסט הכתוב לא מדבר על מה שמדובר בסרטון.

אפשר תיאור קצר של מה שרואים שם?
למה בית הכנסת בתוך מסגד? איך זה קרה? וכו'.
בערך_מוחלט*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 09:13

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי בערך_מוחלט* »

שבוע טוב, מדובר על קהילה יהודית שלא היה לה כסף לממן בית כנסת לעצמה. אז אנשי המסגד לקחו עליהם חסות והקצו להם מקום במתחם המסגד לבנות בית כנסת. אציין שמבחינה הלכתית גם היהדות מתירה להתפלל אפילו ממש בתוך מסגד (בניגוד לכנסיה שם אסור).
צוויליך*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי צוויליך* »

טוב, דבילי ובכ"ז:
הכל מסתדר.
השכבתי. הלכתי לקחת גרעינים מהמטבח כדי לפצח ליד המחשב.
שיט. למה לא החזרתי את הצלחת המלוכלכת מליד המחשב?!
וליד המחשב - שיט, השארתי את הקערה לקליפות במטבח! עכשיו לקום? עדיף מוות.
אה! הנה הצלחת המלוכלכת ממקודם...!
הכל מתוכנן, הלאה הדרוויניסטים!

צוויל
הרגע_שלפני*

נחמד לראות מסביב

ממש השגחה פרטית.
צוויליך*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי צוויליך* »

עבור חלק מהאוכלוסיה זה יהיה ב מעצבן לראות מסביב (-:

צוויל
אהבת_עולם*

נחמד לראות מסביב

עבור חלק מהאוכלוסיה זה יהיה ב מעצבן לראות מסביב

למה? דווקא נורא חמוד. רעיון מדליק.
זה מראה למי שלא יודע, שאלו שנחשבים לתלמידים חכמים גדולים, לא עסקו רק בתורה, אלא גם במלאכת כפיים.

לא הבנתי מה מעצבן בזה...?
לוטם_מרווני*

נחמד לראות מסביב

פוסטר יפה על תורה ומלאכה
העושים במלאכה שם פישלו. זה לא מסודר לפי האלף בית!
קלמנ_טינה*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2007, 12:57
דף אישי: הדף האישי של קלמנ_טינה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי קלמנ_טינה* »

מחקר חדש: מבוגרים שנחשפים לסביבת ילדים הם הגונים, נדיבים וישרים יותר.
http://www.themarker.com/tmc/article.jh ... ra20110328 1222467[/po]

זה היה עשוי להיות מחקר בעד חינוך ביתי, אבל...
זה מחקר שמראה איך משרדים יכולים להיות אפקטיביים יותר P-:
למרות זאת, נחמד לראות מסביב הצדקות מדעיות למה שיודעים באינטואיציה...
אהבת_עולם*

נחמד לראות מסביב

מבוגרים שנחשפים לסביבת ילדים הם הגונים, נדיבים וישרים יותר.

מהניסוח של המשפט אפשר להבין שהמחקר מדבר על חשיפה לילדים.
אבל לא בהכרח.
המחקר מדבר על חשיפה לסביבה עם אלמנטים ילדותיים. (גני שעשועים, בובות פרווה, צבעוניות וכו'...).

בכל מקרה, באמת נחמד.
זה די מתחבר לי.
דלית_ב*
הצטרפות: 18 נובמבר 2005, 17:43
דף אישי: הדף האישי של דלית_ב*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי דלית_ב* »

הקישור על המחקר שמדבר על חשיפה לסביבה ילדותית מגיע לדף ראשי של אתר דה מרקר ולא לכתבה. גם בדף באופן טבעי בתקשורת.
בלה*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2003, 23:13

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי בלה* »

חשבתי ללכת למס הכנסה ולברר מה עםהאישור שאני מחכה לו...
נכנסתי לאתר של רשות המסים כדי לברר שעות פתיחה.
להפתעתי האישור חיכה לי באתר!!!
<רק חבל שאף אחד לא הודיע לי על זה... /-: >
בלה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי בלה* »

אה, ואז כתבתי כתובת מייל ואישור רשמי של מס הכנסה נשלח אליי לתיבת המייל. אמריקה!!! (-;
ג'וניפר_והמשפחה*

נחמד לראות מסביב

נזכרתי היום במשהו שקרה לפני כמה חודשים:
כשהילד היה בן שנה ושמונה בערך, הנקתי אותו על ספסל בגן מאיר. לידי עברו שתי אמהות עם עגלות ואחת מהן אמרה לי "גם אני רוצה להניק עד גיל כזה!".
פלוני_אלמונית*

נחמד לראות מסביב

הקישור על המחקר שמדבר על חשיפה לסביבה ילדותית מגיע לדף ראשי של אתר דה מרקר ולא לכתבה.
דניאלה*
הצטרפות: 21 ינואר 2002, 15:27

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי דניאלה* »

_נזכרתי היום במשהו שקרה לפני כמה חודשים:
כשהילד היה בן שנה ושמונה בערך, הנקתי אותו על ספסל בגן מאיר. לידי עברו שתי אמהות עם עגלות ואחת מהן אמרה לי "גם אני רוצה להניק עד גיל כזה!"_
איזה כיף.
מזכיר לי שפעם מישהי ביקשה לצלם אותי מיניקה את הבת שנה וחצי שלי, כשהיינו בים.
היא נורא התלהבה וסיפרה שהיניקה את הבנים שלה כל אחד עד גיל שנתיים +-
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

משהו שראיתי בחצי עין תוך כדי משהו אחר אבל הרוח ברורה:
מדובר בקטע מתכנית חדשה של ג'ימי אוליבר שעולה השבוע, הפעם הוא מנסה להציל את הילדים של LA.
קיצור, רואים אותו שם מזמין את הילדים לבוא אליו עם ארוחות הבוקר שלהם ורואים כלמיני וריאציות על סוכר ושומן מוקשה בעטיפות מרשרשות ועוד ועוד עד שפתאום שני ילדים מחזיקים תפוחים. הוא מתפעל והם אומרים שהם בחינוך ביתי....
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי נטע_ש* »

המוקד העירוני של כפר סבא - מהמם!
בלה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי בלה* »

המוקד העירוני של כפר סבא - מהמם!
כן, וכ"ס גם במקום השני (אחרי ת"א) ברשימת הערים הסביבתיות בישראל

ומי במקום השני מהסוף? נכון, רחובות!!!
ג'וניפר_והמשפחה*

נחמד לראות מסביב

מזכיר לי שפעם מישהי ביקשה לצלם אותי מיניקה את הבת שנה וחצי שלי, כשהיינו בים.
אותנו מצלמים כל הזמן. טוב, לא ממש אותי, אבל יש כמות לא קטנה בכלל של אנשים שחושבים שהילד נראה מש חמוד ביאמו על הגב שלי ומבקשים רשות לצלם.
מצ'רה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי מצ'רה* »

קרוטונית, מה כ"כ נחמד בזה?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

נכון, זה סיפור שקצת חוצה. ובכל זאת. מה שחיובי הוא האמירות על: א. הצורך של הילד להישאר בבית לפחות עד גיל מסוים ב. האפשרות להעלאת הסטנדרטים במסגרות ג. ההתגייסות הקהילתית לטובת הפרויקט.
נועה_ברוך*
הצטרפות: 18 יוני 2004, 15:22
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברוך*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי נועה_ברוך* »

בעיקר מצא חן בעיני זה:
"המון ילדים מקבלים ריטלין. בזהירות אני אומרת שיכול להיות שאם חלק מהם היו מקבלים התייחסות מתאימה בשלב מוקדם מאוד בחייהם, אפשר היה להתמודד עם הבעיות האלה"
האפשרות להעלאת הסטנדרטים במסגרות ג. ההתגייסות הקהילתית לטובת הפרויקט.
חשוב

והממצאים שסוף סוף האקדמיה מתחילה להתייחס אליהם (רק משם תבוא הישועה)
"רוב המטפלות היו ללא הכשרה מתאימה וללא שום הדרכה שוטפת לתפקיד המטפלת. איכות יחסי הגומלין ושגרת הטיפול הראו כי עיקר הטיפול במעונות היה מכני וכלל השגחה בלבד במקרה הטוב והזנחה במקרה הפחות טוב."
מצ'רה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי מצ'רה* »

"רוב המטפלות היו ללא הכשרה מתאימה וללא שום הדרכה שוטפת לתפקיד המטפלת. איכות יחסי הגומלין ושגרת הטיפול הראו כי עיקר הטיפול במעונות היה מכני וכלל השגחה בלבד במקרה הטוב והזנחה במקרה הפחות טוב."
מצטערת להגיד שלדעתי בדיקה אקדמית של מדגם אמהות היה מעלה תוצאות דומות.
אני לא יודעת בדיוק מה זה אומר. בעיני זה לא כ"כ נחמד, שיטת הבדיקה האקדמית הזו. (במקרה מכירה קצת חלק מהנפשות הפועלות וחלק מהרקע למה שמסופר כאן)
אבל אם זה נחמד בעיניכן אז סבבה. מספיק להיות משביתת שמחות בדף יעודי. (כבר עשיתי את זה פעם...)
עולם_חדש_מופלא*
הצטרפות: 18 יולי 2010, 13:26
דף אישי: הדף האישי של עולם_חדש_מופלא*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי עולם_חדש_מופלא* »

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4093452,00.html
"אושר להצבעה: הפורמולות בביה"ח יוגבלו לעידוד ההנקה
הצעת החוק, שאושרה בועדת השרים לענייני חקיקה, מבקשת להוציא את יצרניות תחליפי החלב מבתיה"ח.
על פי ההצעה בתיה"ח לא יוכלו לקבל תחליפי חלב מהיצרניות ללא תשלום ולא ניתן יהיה לתת אותם לילוד ללא אישור חתום של הוריו."
כ*
הצטרפות: 29 ינואר 2008, 00:14

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי כ* »

עולם, תודה על הקישור.
בתור אחת שכותבת לא מעט מכתבי מחאה, אני שמחה להזמין את אלה שנושא ההנקה בוער בעצמותיהן לכתוב הפעם כמה מילים חמות, לשם שינוי. כאן אפשר com]ליצור קשר contact[/po]&view=contact&id=1&Itemid=67 עם חה"כ דני דנון.
מרפסת_ולימונדה*
הצטרפות: 27 מאי 2009, 14:12
דף אישי: הדף האישי של מרפסת_ולימונדה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי מרפסת_ולימונדה* »

צעד קטן בכיוון הנכון: הצעת חוק להגבלת נוכחות שיווקית של חברות תמ"ל בבתי יולדות, והגבלת מתן תמ"ל לתינוקות אלא לאחר אישור חתום מההורים:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4093452,00.html
פלוני_אלמונית*

נחמד לראות מסביב

מרפסת, תציצי למעלה (-:
מרפסת_ולימונדה*
הצטרפות: 27 מאי 2009, 14:12
דף אישי: הדף האישי של מרפסת_ולימונדה*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי מרפסת_ולימונדה* »

אופס :) טוב שיהיה נחמד פעמיים...
אהבת_עולם*

נחמד לראות מסביב

תקנות חדשות לגודל 'האותיות הקטנות' שבפרסומות -
מעכשיו תהיה חובה לכתוב אותן בגודל של לפחות 30% מהאותיות הכי גדולות בפרסומות.
http://news.walla.co.il/?w=/22/1842104

|יש|

<מחכה שיוציאו תקנה האוסרת על קביעת מחירים עם הספרה 9 בסוף... :-P>
לוטם_מרווני*

נחמד לראות מסביב

מחכה שיוציאו תקנה האוסרת על קביעת מחירים עם הספרה 9 בסוף.
זו המצאה צ'כית, ידעת?
צוויליך*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי צוויליך* »

זו המצאה צ'כית, ידעת?
הספרה 9 ?
בחיי. (-:

צוויל
צוויליך*

נחמד לראות מסביב

שליחה על ידי צוויליך* »

אוף לוטם, את כזאת צ'כית היום. צוחקים. כולם יודעים שהבולגרים המציאו את ה-9.
רק שהרומנים גנבו את זה מהם ואז התחילה מלחמת 9 השנים.
|-:

צוויל
שליחת תגובה

חזור אל “תגובות של הסביבה”