התחתית של סל הכביסה

ב_דרך*
הצטרפות: 04 מרץ 2004, 16:52
דף אישי: הדף האישי של ב_דרך*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ב_דרך* »

אז כן, הוא לא ממש נותן לי לעשות אמבט נינוח של עשרים דקות
למה לא לעשות אמבטיה יחד??...
או אפילו לא למלא את האמבט, רק שישב איתך ואת תתקלחי עם הטוש.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

עשינו את זה הרבה בקיץ שעבר. בחורף זה לא פרקטי, כי אני קודם צריכה להלביש אותו, ונשארת בחלוק אמבט ובשיער רטוב יותר מדי זמן. אולי נחזור לזה עכשיו, כשמתחמם.
בלוגית*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2005, 19:50

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי בלוגית* »

תמיד מצטברים שם כל הבגדים האלה הצבועים, שמיועדים לכביסת יד
אני בעד השיטה של קומה ג
היום יש לי שיטת מיקור חוץ: הבן שלי הגדול ראה אותי כמה פעמים מכבסת במקלחת, והוא החליט שזה אחלה משחק ,ומאז כל פעם הוא מבקש לכבס. יש לי שתי גיגיות כביסה אני מכניסה אותו עם אחת מהן למקלחת ושנינו מכבסים בו"ז. או לחילופין שנינו מתקלחים עם הבגדים ושלל וריאציות.
כמובן ששאר הילדים רואים ורוצים גם
בקיצור יש לי פועלי כביסה בבית . כל אחדד מקבל גיגית או סיר או קערה וכולם מכבסים במרץ.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

בקיצור יש לי פועלי כביסה בבית . כל אחדד מקבל גיגית או סיר או קערה וכולם מכבסים במרץ.
:-D בורכת!
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

בעגלה?? ואת כאילו לא מבינה למה נמאס לה?!
רואים שיש לך אמבטיה. לי אין, להיות על הריצפה מחליק ומסוכן- אפילו על שש היא החליקה שם פעם בצורה לא נעימה.
רוקדת_לאור_ירח*

התחתית של סל הכביסה

בקיצור יש לי פועלי כביסה בבית .
אני בעד כמובן, כשרק תגדל טיפה. נראה לי בכלל שנעשה את זה בחוץ בקיץ, למה להרטיב את הבית כשאפשר להשקות את האדמה.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

התחתית של סל הכביסה

להיות על הריצפה מחליק ומסוכן
על הרצפה של מה? של המקלחון? של חדר האמבטיה?
אולי להשקיע בשלושה-ארבעה משטחי אנטי-החלקה ולהניח זה ליד זה?
חייב להיות פתרון שיאפשר לה להסתובב קצת בזמן שאת מתקלחת.
(אומנם סטינו קצת מנושא הדף...)
אמא_של_יונתן_וטל*
הצטרפות: 11 מרץ 2006, 17:29

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אמא_של_יונתן_וטל* »

אם לא מדובר בכתמים קשים או בבגד מיוזע ממש, הייתי תולה את הבגד על קולב ליד ראש המקלחת, ומתקלחת יחד איתו - מזליפה עליו קצת נוזל כביסה, מקלחת אותו שוב, מסבנת לו את הגב יוצאת מהמקלחת ונותנת לו להישאר שם ולהתייבש
ככה בדיוק אני מכבסת את ה תחתית של סל הכביסה. וגם חזיות שאני אוהבת במיוחד ורוצה ללבוש שוב ושוב (ויש לי בערך שתיים כאלה... במיוחד בימים אלו של הנקה ודליפות והשפרצות...)
אגב, בדף אחר מישהי כתבה (אולי בשמת א ?) שמי שעושה שתי מכונות ביום (אני!!!) יש לו יותר מידי בגדים. זה תקף גם למי שיש שני ילדים, אחד בן 3.5 ואחד בן חצי?!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

או מכונה קטנה מדי, כמובן. שתי מכונות ליום, כל יום?? אני מזועזעת.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

התחתית של סל הכביסה

שמי שעושה שתי מכונות ביום (אני!!!) יש לו יותר מידי בגדים
זה קצת הפוך, לא? מי שיש לו יותר מדי בגדים, יכול להרשות לעצמו לא לכבס וללכלך בינתיים עוד ועוד בגדים נקיים :-)
אמא_של_יונתן_וטל*

התחתית של סל הכביסה

או מכונה קטנה מדי, כמובן. שתי מכונות ליום, כל יום?? אני מזועזעת.
גם אני. מכונה גדולה מאוד. מילה-גרמניה.עובדת קשה. אם לא אעשה שתי מכונות כל יום, תוך יומיים התחתית של סל הכביסה תהיה רחוקה ממני בערך כמו זכייה בלוטו.או שזכייה בלוטו כבר תהיה קרובה יותר...
זה קצת הפוך, לא? מי שיש לו יותר מדי בגדים, יכול להרשות לעצמו לא לכבס וללכלך בינתיים עוד ועוד בגדים נקיים
אז זהו, שלא. כי הוא (אני) יטבע בבגדים מלוכלכים.לא שזה משנה כי אחר כך אני טובעת בים של בגדים נקיים לא מקופלים ששוכבים על הספה הצהובה, שהפעם האחרונה שישבנו עליה היתה פחות או יותר בפעם האחרונה שראינו את התחתית של סל הכביסה.
טוב,רואים שירדתי לגמרי מהפסים.

p-:
איילת_גרינברג*
הצטרפות: 16 מרץ 2006, 09:44
דף אישי: הדף האישי של איילת_גרינברג*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי איילת_גרינברג* »

רוקדת לאור ירח
לא שכחתי אותך. ואני חייבת לך תשובות!
אולי באמת סל כביסה לקטנה יפתור את העניין, אבל לא יפתור את הזמן שלוקח לי למיין
אני לא מוצאת צורך למיין את הבגדים של הקטנים.
ברוב רוב רוב הבגדים של הילדים אין בעיה עם הצבעים. ובניגוד למה שרבים חושבים אין צורך להרתיח ואף לא רצוי. זה מכווץ (בהחלט קורה הרבה עם בגדי הילדים העשויים כותנה), המון חשמל, זמן, שחיקה. 40 מעלות עד 50 מספיק בהחלט. אני מוסיפה לכביסה מסיר כתמים המתאים לכביסה צבעונית ולבנה (אני בכוונה לא מציינת שם ספציפי כדי לא לעשות פרסומת) ומרכך ומקבלת בגדים נקיים לחלוטין. אפשר תכלת עם ורוד ועם לבן ועם כתום וסגול והכל הולך. את סל הכביסה של הילדה את יכולה להעמיד בפינה בחדר שלה. יש היום סלים מבד, ניילון, קש עם בד בפנים ובקיצור המון וריאציות אסטטיות.
אני טובעת בים של בגדים נקיים לא מקופלים ששוכבים על הספה הצהובה
כדי למנוע טביעה בים בגדים נקיים, לא להשליך אותם על הספה. אחת האפשרויות, אם אין בשום אופן זמן לקפל באותו רגע להכניס לגיגית כביסה נקייה. הרבה פחות בלגן! כל פעם שעוברים ליד הגיגית ויש איזו חצי דקה שולפים כמה פריטים ומכניסים לארון. אני ממליצה להתחיל תמיד בפריטים יותר גדולים ובולטים (למשל הג'ינסים או המגבות), מקטין באופן משמעותי את הערמה ומקל על המשימה ועל הנשמה. תוך כדי לבצע גם מיונים משניים. למשל: שולפים רק את הגרביים והתחתונים ומחזירים למקום. שורה תחתונה: כאשר לא מטפלים בערמות כביסה כמסה אחת ענקית זה הרבה פחות מייאש והולך מהר יותר. את החולצות אם אין ברירה אני משאירה לקפל/לגהץ מול הטלוויזיה מאוחר בלילה לרוב. לא לפני שהפכתי את כולן לצד הנכון!

בכל מקרה, אני פותחת ברגעים אלו דף נפרד לעצות וטיפים בתחום ארגון וסידור הבית כדי שאוכל לרכז הכל שם. אשמח מאוד לענות על שאלות ולשמוע מיכן.

איילת
רוצה_להיות_אני*
הצטרפות: 15 מאי 2005, 23:58

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי רוצה_להיות_אני* »

איילת העצה עם הגיגית מעולה!
ואני מיישמת אותה גם לגבי כיורים עמוסים, ניירת שהצטברה בכמה מקומות בבית וכו'.

מעולה מעולה מעולה!
אמא_של_יונתן_וטל*

התחתית של סל הכביסה

אחת האפשרויות, אם אין בשום אופן זמן לקפל באותו רגע להכניס לגיגית כביסה נקייה. הרבה פחות בלגן!
כמובן שבעיקרון את צודקת, אבל מה קורה כאשר ערמת הכביסה היא כ"כ גדולה שאין לה מקום בגיגית?

40 מעלות עד 50 מספיק בהחלט
לטעמי גם 0 מעלות זה מספיק.כמו שמישהו שאל אותי פעם- למה לבשל בגדים?
ואגב שאלה עקרונית: מרכך-כן או לא? (אולי דף חדש?, ממש סטינו פה...)
איילת_גרינברג*
הצטרפות: 16 מרץ 2006, 09:44
דף אישי: הדף האישי של איילת_גרינברג*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי איילת_גרינברג* »

אבל מה קורה כאשר ערמת הכביסה היא כ"כ גדולה שאין לה מקום בגיגית
כמו שכתבתי, לדלל! לשלוף פריטים גדולים שקל "להיפטר" מהם. לצמצם את הערמה לאט לאט. גם אם לא משתלטים עליה בבת אחת, לא לאפשר לה להשתלט עלינו... :-)
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

ואגב שאלה עקרונית: מרכך-כן או לא?
אנחנו הפסקנו להשתמש במרכך כשעברנו לחיתולים ר"פ. ההבדל העיקרי שאני מרגישה, הוא שהכביסה פחות ריחנית, ואני ממש מסתדרת עם זה. לא הרגשתי הבדל משמעותי ברכות.
רוקדת_לאור_ירח*

התחתית של סל הכביסה

אבל אבל...
אני מפרידהנ את הבגדים שלה כי אני מכבסת אותם ביחד עם שלי, אחרת בחיים אני לא אמלא מכונה שלה, או שהיא תלך ערומה וזה לא מתאים לי בחורף. אין לה חדר משלה ולכן גם לא מקום מתאים לסל כביסה כזה- מה לא שמעת שבבאופן כולם ישנים עם הילדים? ;-)
מאז היא נולדה התחלתי לכבס ב 40 מעלות (מלבד חיתולים רב פעמיים שאני מרתיחה )- זה בדיוק היום שבו התחילו לההרס לי התחתונים, כי תמיד כיבסתי אותם ב- 30 מעלות.
העניין הזה עם הגגית הנקיה של הכביסה- אני עושה אותו ובכל זאת לפעמים יש כאן כמויות של כביסה נקיה שלא היו מביישות גדוד. מספיק שיש ערימת מצעים שאני לא מצליחה לקפל לפעמים שבועיים, כי יותר קל לקפל עם יד אחת גרביים או תחתונים.
עיר_ואם*
הצטרפות: 12 פברואר 2006, 14:22

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי עיר_ואם* »

מצאתי! מצאתי!

ותודה ל Fly lady . לפי עצתה המלומדה - מכונה אחת ביום. כמובן שעם 3 ילדים זה לפחות מכונה אחת ביום, לפעמים שתיים. אבל מדהים איך שינוי מחשבתי כזה קטן - מצליח. כבר חודש אני מצליחה פשוט לא לצבור ערימות. מדהים.
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

הדוסים אכלו אותה!
בחול המועד לא מכבסים...
ועכשיו מחכה לי בחדר הכביסה אררט בכבודו ובעצמו (ולידו יש עוד תל מרשים),
ואני שמחתי שראיתי לפני החג את התחתית של סל הכביסה...
בלה_שנדמה_לה*
הצטרפות: 20 דצמבר 2005, 05:55
דף אישי: הדף האישי של בלה_שנדמה_לה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי בלה_שנדמה_לה* »

ציפ ציף, מאחלת התאוששות קלה מאררט בתום החג..... ומצד שני - אחרי החגים יתחדש הכל, כמאמר השיר ;-)

גיליתי איזה ספריי שמסיר כתמים, וניגשתי לנסות להסיר איזה כתם מחולצה של איתי. תמר רצתה לנקות גם משהו שלה, והוציאה מ התחתית של סל הכביסה שמלה שלה שמחכה המון זמן שיכבסו אותה ביד... מילאנו את הכיור של המטבח במים, והיא התחילה לכבס. נדבקתי בהתלהבות שלה, והוצאתי מ התחתית של סל הכביסה עוד איזה ארבע או חמש חולצות שלי שמחכות לכביסה ביד וכבר הספיקו לחגוג יומולדת או שניים שם למטה... /-: (-:
אמא_לשלושה*
הצטרפות: 17 פברואר 2005, 11:59
דף אישי: הדף האישי של אמא_לשלושה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אמא_לשלושה* »

וכבר הספיקו לחגוג יומולדת או שניים שם למטה...
איזה קטע, גם אצלי זה ככה בהבדל קטן, הם מחכים שם מעונה לעונה :-)
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

וכבר הספיקו לחגוג יומולדת או שניים שם למטה
אח... מזכיר לי שפעם היו לבן זוגי היקר המון חולצות לבנות עם צוארון מוכתם (אלוהים יודע למה היו לו כל כך הרבה חולצות "שבת" כאלה כשהוא לא הולך עם חולצות כאלה בכלל). פעם עברנו דירה וכשארזנו את הארון (לא סודר מאז הבר מצווה להערכתי) אמרתי שאו שאני מעבירה לבית החסד או שעושים כביסה מיוחדת ומנסים להרתיח ולנקות את כל הג'יפה, הוא סרב לוותר על החולצות ואירגז אותן בארגז, כשנכנסנו לדירה החדשה הוא שם את הארגז במרפסת שירות איפה שהיתה מכונת הכביסה וכמובן ששכח מקיומו. שנה וחצי מאוחר יותר עברנו שוב דירה ומצאנו את הארגז המדובר כשפטריות נדירות גדלות על החולצות אכולות העובש... אלו היו הפטריות הכי מפחידות שראיתי בחיי. זה היה סופן של החולצות מ" התחתית של סל הכביסה " חבל כי יכולו להנות מהן כמה נזקקים באשר הם.
וגם, יש לי סוודר אלפקה של כובס כבר שבע שנים להערכתי (אני מכירה אותו חמש שנים ואני לא ממש יודעת לפני כמה שנים בדיוק קנה אותו בן זוגי בדרום אמריקה) כי צריך לכבס אותו ידנית וכמובן שאף פעם לא מגיעים לזה. כל שנה אני מורידה אותו מהמתלה במקלחת (שם בטוח אני אראה אותו ואולי גם אכבס אותו) מתישהו כשמגיע החורף ואני ממש צריכה סוודר אלפקה, מריחה אותו לריחות ריקבון (משום מה אין... אולי כי זה צמר אמיתי?) ולובשת אותו מגעיל ודוחה שוב (רק בבית!) מזל שבשנתיים האחרונות או שהייתי בהריון והיה לי חם ללבוש סוודר או שנתקעו לי גלי החום של ההריון וגם ממש לא נוח סוודר בהנקה ועם מנשא אז לא לבשתי אותו כלל. איכס! ג'יפה!
וגם וגם וגם, מכירים את כל הבגדים האלה שצבועים בצביעת יד? שרוואלים וטוניקות מהודו וסיני? בעודי כותבת שורות אלו מסתובבים להם כל מסירי הצבע שסתובבו להם חופשיים בבית ללא כביסה יחדיו בכביסה עדינה במכונה. שיצרו להם צבעים חדשים, מה יש? קצת יצירתיות...
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

הדף הזה עלה בדיוק בזמן.
בחול המועד סוכות, בין אירוח לאירוח לקחתי על עצמי פרוייקטים בבית כולל תחתית סל הכביסה.
זהו. סל הכביסה שלי ריק.
היתה שם המון כביסה עדינה שכיבסתי עם הילדות יחד ביד באמבטיה. הן כל כך נהנו, ממש חוויה.
מומליצה לכולם לכבס מדי פעם (בעיקר בקיץ) ביד באמבטיה עם הילדים, אמנם הכל רטוב אחר כך אבל העברנו זמן יחד בכיף, בשמחה ועכשיו הסל ריק.
ב_ב_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2004, 15:40
דף אישי: הדף האישי של ב_ב_ה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ב_ב_ה* »

שמתי לב כי אפשר לחגוג יום הולדת שנתיים לדף התחתית של סל הכביסה.
חזרנו לפני כחודש מטיול בהודו. הטיול היה מקסים רק שהסתיים בדרמה לא נעימה. בדרך חזרה הביתה, כשהגענו לדלהי נכנסה במונית שלנו משאית וזימברה אותנו היטב. לאחר אישפוז של חמישה ימים בבית חולים מקומי חזרנו הבייתה חבולים, שבורים ופצועים (ובמזל - ללא נזקים בלתי הפיכים). ולמה אני מספר את כל זה? כי למשך שלושה שבועות התגוררה אצלינו בחורה בשם ג'ימה, פיליפינית מקסימה שנשואה לישראלי, שעזרה לנו לנקות, לבשל, לסדר כו' (בעצם לחיות). בפעם הראשונה בחיינו בסוף כל יום סל הכביסה היה מרוקן לגמרי. הבגדים קופלו בקפידה בארון כאילו יצאו הרגע מהמפעל. יחד עם כל האשמות, אי הנעימות והמצפון הנוקב כלפי המעמד שהיינו בו אי אפשר להתעלם מכך כי נהנו מכמה יתרונות. הבשורות המשמחות הם שלאחר שהתאוששנו וחזרנו לתפקוד זוגתי החליטה כי היא עושה כביסה פעם ביום. מי היה מאמין חזון אחרית הימים. משני סלי כביסה מפוצצים כיום אנו משתמשים בסל אחד שעומד יתום חלק נכבד מהזמן.
רוני_בלוני*

התחתית של סל הכביסה

זוגתי החליטה כי היא עושה כביסה פעם ביום
וואו, איזה כיף! אני מכירה חברה שעושה את זה גם! מאיפה יש כל כך הרבה כביסה בשביל להפעיל מכונה בכל יום?
ובמחשבה שניה, אני לא בטוחה שזה טוב לבגד כל כך הרבה כביסה.
תגלת_כהן*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2006, 13:38
דף אישי: הדף האישי של תגלת_כהן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי תגלת_כהן* »

אני מקנאה ביכולת ההחלטה הכבדה הזו. סל הכביסה אצלי בבית גורם לי כאב, וכל פעם שאני עוברת לידו אני מתחלחלת מחדש - מה אנחנו ייצרנו את כל הכביסה הזו? לנו יש שלושה סלי כביסה בבית, כאלה מקש, גדולים ועמוקים..... ואין אחד שנשאר יתום למשך חמש דקות (מה שמשמח הוא שלפעמים אחד מהם מלא בכביסה נקיה, אבל אז צריך לקפל ולסדר בארון, שגם זה לא עושה לי טוב בלב).
ודרך אגב, רוני בלוני, סל כביסה ביום אחד - קטן עלינו!
ציפ_ציף*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

סל כביסה ביום אחד - קטן עלינו!
גם עלינו,כמו כלום שני מכונות ביום...
אבל עם חמישה בנים זה חוקי-נכון?
רוני_בלוני*

התחתית של סל הכביסה

או קי בנות, הבנתי. אם כך יש לי משפחה נהדרת :-)
כנראה שהבנות חוזרות מבית הספר עם בגדים נקיים.

לנו יש שלושה סלי כביסה בבית, כאלה מקש, גדולים ועמוקים
תגלת, 3 סלים?? כמה ילדים זה 3 סלים?
מילא חמישה ילדים, חוקי לגמרי.
תגלת_כהן*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2006, 13:38
דף אישי: הדף האישי של תגלת_כהן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי תגלת_כהן* »

שלושה סלים - ארבעה ילדים (כולל האיש הגדול).
אמא_של_א_א_א*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2006, 23:46
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_א_א_א*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אמא_של_א_א_א* »

שלושה ילדים , פישרים, שעוברים את כל המיטות בלילה.
בעל שעובד בפרך. ואמא שמנגבים עליה נזלת, כמה מכונות זה שווה?
צדקתם - המון , לא ספיר .
בעיקר כי תמיד יש איזה מכונה שנתקעת לה במכונה ומסריחה ואז צריך בפרץ אופטימיות לכבס מחדש, ושוב משום מה היא נתקעת שכוחה שם, וחוזר חלילה
עד שנגאלת ונתלת ליבוש.
עדין לא גילתי את הפטנט איך מרוקנים את סל הכביסה.
ציפ_ציף*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

התגוררה אצלינו בחורה בשם ג'ימה-אני מוכנה לאמץ את ג'ימה או את מרגרט או כל נחמדה אחרת שתטפל לי כל יום בכביסה,ככה בשקט בלי לדבר הרבה...(אם היא מוכנה גם לשטוף כלים יהיה אחלה!)
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

אתם יודעים מה גיליתי....
שאם יש פחות בגדים (אבל בכמות יחסית מתאימה למחזור אחד)יש פחות סלי כביסה.ואז יש מכונה כל יומיים.
ילדת_טבע*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

שאם יש פחות בגדים (אבל בכמות יחסית מתאימה למחזור אחד)יש פחות סלי כביסה.ואז יש מכונה כל יומיים.
ספרי על זה לאיש היקר שלי, זה לא שהוא באמת צריך את הבגדים האלה שיש לו, הוא לובש סך הכל חמישית מהכמות אבל כמה קשה להפרד...
רוני_בלוני*

התחתית של סל הכביסה

יש לציין שמה 10/10/06 (חול המועד סוכות) לא צברתי כביסה!
החלטתי ועמדתי בזה!!! הבת שלי משתדלת להזכיר לי!
ואת הכביסה אני מקפלת על השיש במקלחת בזמן שהילדות מתרחצות (הן לא אוהבות להיות במקלחת לבד כשכל אחת מהן מתקלחת). ומעבר לכך, הרי אי אפשר להשאיר את הכביסה הנקייה, הלא מקופלת על השיש ולברוח (בניגוד לחדר השינה או לסלון) אז אין ברירה ואני מסיימת לקפל מכונה בלי לדחות לפעם אחרת.
אמא_לשלושה*

התחתית של סל הכביסה

_לנו יש שלושה סלי כביסה בבית, כאלה מקש, גדולים ועמוקים
תגלת, 3 סלים?? כמה ילדים זה 3 סלים?_
אצלנו זה ככה:
סל אחד בגדי הרתחה (נו, אלה עם כל הג'יפה)
סל שני בגדים כהים שגם אותם אני מחלקת ל 30 מעלות ו 60 מעלות
וסל שלישי בגדים בהירים שאצלו אני אף פעם לא רואה את התחתית מפני שאת כל הבגדים שיש בו אני צריכה לרסס במסיר כתמים.
אה, ויש את מדף המצעים שהוא תמיד אבל תמיד מלא (בגלל כל הפשפושים).
רוני_בלוני*

התחתית של סל הכביסה

צריכה לרסס במסיר כתמים
תוכלי לפרט?? באיזה מסיר כתמים מדובר?
אמא_לשלושה*

התחתית של סל הכביסה

באיזה מסיר כתמים מדובר?
סנו אוקסיג'ן, הוא הכי חזק שיש ותאמיני לי שניסיתי את כולם, אבל אפילו איתו, הלכלוך מהגרביים לא מצליח לרדת וגם לא כתמי השוקו, פירות וקטשופ, עכשיו כשאני כותבת את זה אני שואלת את עצמי למה אני טורחת? P-:
ניצן*
הצטרפות: 04 נובמבר 2003, 18:26

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ניצן* »

משום מה לא מופיעים לי התאריכים אז אני לא יודעת אם זה עוד רלוונטי אבל:
אפשר לחפש עצות להסרת כתמים מכביסה לבנה בדף כביסה לבנה (נדמה לי שזה השם),
אפשר לשים את אותו חומר ניקוי לא בספריי אלא ישר למכונה בנוזל או אבקה.
מהניסיון שלי את הרסס וכבס של סנו (בניגוד לאחרים שניסיתי) אפשר לרסס הרבה לפני הכביסה ולא קורה שום נזק. אני מרססת כשאני שמה את הבגדים בסל ואז אני לא צריכה לחשוב על זה יותר.
רוני_בלוני*

התחתית של סל הכביסה

אפשר גם לנקות ביד עם סינטבון (הסבון של פעם, עדיין נמכר בכל סופר) ולהשאיר מעט בשמש החמה.
ואז להכניס למכונה בלי לשטוף את הבגד.
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

_סל שני בגדים כהים שגם אותם אני מחלקת ל 30 מעלות ו 60 מעלות
וסל שלישי בגדים בהירים שאצלו אני אף פעם לא רואה את התחתית מפני שאת כל הבגדים שיש בו אני צריכה לרסס במסיר כתמים.
אה, ויש את מדף המצעים שהוא תמיד אבל תמיד מלא (בגלל כל הפשפושים)._
מותר להתערב? ראשית, אין צורך לכבס כביסה צבעונית ב-60 מעלות, 30 או 40 יספיקו. טמפרטורות גבוהות מקצרות את חיי הבגד, זוללות חשמל, ומקצרות את חיי האנזימים שבאבקות הכביסה. בקשר לבגדים עם כתמים, אפשר לנסות עם משחת כלים פשוטה קלין למרוח על הכתם לפני הכביסה, אפשר לנסות עם סינטבון (להיזהר עלול להוריד צבע), סבון להסרת כתמים של אסטוניש (מוצלח). סנו אוקסיג'ן זה הצעד האחרון כי גם גורם לדהיה של צבעי הבגדים.
ההולכת_באתרים*

התחתית של סל הכביסה

בסנו אוקסיג'ן לא כדאי להשתמש הרבה לפני הכביסה (מבחינת זמן) עלול להיות קטלני לבגד.
רוננית*
הצטרפות: 21 יוני 2007, 12:01

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי רוננית* »

סנו אוקסיג'ן, הוא הכי חזק שיש ותאמיני לי שניסיתי את כולם, אבל אפילו איתו, הלכלוך מהגרביים לא מצליח לרדת וגם לא כתמי השוקו, פירות וקטשופ, עכשיו כשאני כותבת את זה אני שואלת את עצמי למה אני טורחת?

אני גם משתמשת בסנו אוקסיג'ן ודווקא עומדת נפעמת מול היכולות שלו
הוא מוריד כתמים אפילו מבגדים ישנים ישנים (כאלה שקבלתי יד שניה שלישית חמישית בשביל הילדים עם כתמים בילט-אין)
אני מרססת ונותנת לזה לעמוד איזה רבע שעה
וניו כבר מקרים קשים (כשלא היה אכפת לי לקחת סיכון) שריססתי וזרקתי חזרה לסל עד הכביסה הבאה
אני לא יכולה להתחייב מה קורה לזה בטווח הארוך אבל בטווח הקצר לא היה נזק
סוף_מעגל*
הצטרפות: 14 יולי 2002, 18:09
דף אישי: הדף האישי של סוף_מעגל*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי סוף_מעגל* »

לא יודעת על מה רוב הדף הזה (לא קראתי אותו) אבל השם משך את תשומת ליבי כי בדיוק השבוע גיליתי את התחתית של סל הכביסה שלנו.
< עד היום לא הייתי בטוחה שיש לו תחתית כי מעולם לא ראיתי אותה :-) >
< יש לנו אותו בערך 5 שנים >
ציפ_ציף*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

d-: תשמרי טוב,טוב את המראה הזה!!!!
זה תעתוע ראיה,
הנה, ראית שכבר יש כאן גרבים?
אין_כמו_משפחה*
הצטרפות: 14 מאי 2006, 15:45
דף אישי: הדף האישי של אין_כמו_משפחה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אין_כמו_משפחה* »

גם אני, בדיוק כמו סוף מעגל נמשכתי לשם הדף כי עדיין לא יצא לי לראות את התחתית. כל מה שאני רואה זה בובת פרווה, ונעל בלט ישנה.
ההולכת_באתרים*

התחתית של סל הכביסה

זה תעתוע ראיה,
חחחחח, אכן פאטה מורגנה.
אלונ_צ'יק*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2003, 22:48
דף אישי: הדף האישי של אלונ_צ'יק*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אלונ_צ'יק* »

לא יודעת על מה רוב הדף הזה (לא קראתי אותו) אבל השם משך את תשומת ליבי כי בדיוק השבוע גיליתי את התחתית של סל הכביסה שלנו.

אני כבר שבועיים על התחתית. וגאה בעצמי ברמות. אחרי שנים של ערמות על גבי ערמות של כביסות. ומכונות שמופעלות פעם אחרי פעם אחרי שלא תליתי בזמן.
סוף_מעגל*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי סוף_מעגל* »

אני כבר שבועיים על התחתית. וגאה בעצמי ברמות.
תרגעי, זה בזכות הקיץ. וגם הוא יחלוף לו :-)
אלונ_צ'יק*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2003, 22:48
דף אישי: הדף האישי של אלונ_צ'יק*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אלונ_צ'יק* »

נו למה ככה לבאס? אני כבר שלוש שנים חולמת על המפגש עם התחתית של סל הכביסה :-)
אמא_לשלושה*

התחתית של סל הכביסה

אפשר לשים את אותו חומר ניקוי לא בספריי אלא ישר למכונה בנוזל או אבקה.
גם את השיטה הזו ניסיתי וזה לא עזר.
בקשר לבגדים עם כתמים, אפשר לנסות עם משחת כלים פשוטה קלין למרוח על הכתם לפני הכביסה
שמעתי שהקלין יוצר המון קצף במכונה והורס אותה, את מדברת מנסיון?
ההולכת_באתרים*

התחתית של סל הכביסה

שמעתי שהקלין יוצר המון קצף במכונה והורס אותה, את מדברת מנסיון?
כן, רק מניסיון. את רק מורחת קצת על הכתם. לא שמים את זה במקום אבקת כביסה. אין שום בעיה של קצף. זה מוריד אחלה. תחשבי שזה בעצם מוריד את הכתמים של האוכל כמו שזה מפרק אותם מצלחות ושאר כלי אוכל. חומר מעולה. יעיל במיוחד לכתמי שומן.
מיטל_מ*
הצטרפות: 03 מרץ 2006, 17:29
דף אישי: הדף האישי של מיטל_מ*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי מיטל_מ* »

שמעתי שהקלין יוצר המון קצף במכונה והורס אותה,
אצל אמא שלי התקלקלה המכונה, והטכנאי אומר שזה מהנוזל כלים או אקונומיקה.
"הטריק" אצלנו הוא לכבס מיד עם מסיר כתמים, ככל שמחכים יותר הכתם יותר עיקש.
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי קוראת* »

אני מצליחה להקפיד על חשיפת התחתית של הסל, אבל זה רק בגלל שאנו שלוש נפשות ובעלי בכלל מכבס לעצמו.
אם היו לי שלושה ילדים, או חמישה, אני אפילו לא מצליחה לדמיין איך משתלטים על הערמות.
מעורר הערצה!!! לאמהות הידד.
ציפ_ציף*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

אני ציפציף,
אמא לחמישה ילדים,
כמעט ראיתי היום את התחתית של סל הכביסה.
<אוהבים אותך ציפציף !>
אמא_לשלושה*

התחתית של סל הכביסה

אוהבים אותך ציפציף !>
D-:
באמת אוהבים אותך.
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

ואם זה לא המכשיר הכי מיותר שראיתם בחיים אז אין לי מה לאמר יותר.
אני מבינה שעוד לא היה לך העונג להכיר את הפינצטה להורדת הירוק של התותים , ואת המברשת לניקוי פטריות .
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי חגית_ל* »

יופי של מסיר כתמים זה של ECOVER, יש לו ראש מברשת. מרטיבים את הבגד, מורחים ומשפשפים, נותנים לנוח קצת ושמים בכביסה - יורד יופי ובלי כימיקלים! והקטנה שלי יש לה תחביב להביא לי כל יום את הבגדים עם גואש ושאר תענוגות :-)
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי שרון* »

תחתית סל הכביסה שלנו מתגלה פעם בכמה זמן כשאני נותנת לילדים גיגית גדולה מלאה מים וסבון והן עושים כביסת יד לכל מה שלא מתאים את עצמו ליתר הבגדים במכונה.
חצאית ורודה שתמיד מורידה צבע, חולצה צהובה שתמיד מורדיה צבע וכדומה.
ככה הם עסוקים, עוזרים ואני יכולה ללכת לעשות משהו אחר בנתיים.
רוני_בלוני*

התחתית של סל הכביסה

שאני נותנת לילדים גיגית גדולה מלאה מים וסבון והן עושים כביסת יד
הילדות שלי מתות על זה. כביסה ביד זה הדבר הכי אהוב עליהן. ואנחנו עושים זאת בערך פעמיים בשנה. כשהן היו אצל חמותי בחו"ל ראו איך עושים כביסה ביד בפעם הראשונה והתאהבו!
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי שרון* »

(-:
אמא_אינקובטור*
הצטרפות: 19 יוני 2003, 13:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_אינקובטור*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אמא_אינקובטור* »

הפינצטה להורדת הירוק של התותים בביתנו קוראים למכשיר המתוחכם הנ"ל "הציפורניים של אמא"

לגבי המברשות: שימי לב שיש בחנויות מברשת פטריות (בצורת פטריה) ומברשת אחרת, נפרדת, לתפוחי אדמה (בצורת תפוח אדמה כמובן). ושלא תעיזי לבלבל ביניהן, אחרת היקום יקרוס פנימה אל תוך עצמו.

הכי כיף: ללכת לסניף של Williams Sonoma ולמצוא שם סיר זערורי, בגודל סירי הצעצוע שקניתי לבנות שלי באיקאה, עם הכיתוב "סיר נחושת אורגינל, משובח, ייעודי להמסת חמאה. 30$ וזה שלכם, לי זה עולה יותר". בורה שכמוני, עדיין משתמשת בפטנט הסיני העתיק "קערית פלסטיק, ירושה מסבתו ז"ל של הבנזוג, ומיקרוגל שנקנה יד-שניה ב-25$".

כביסה ביד זה הדבר הכי אהוב עליהן. ואנחנו עושים זאת בערך פעמיים בשנה. אצלי הן משלבות כביסה עם אמבטיה ו/או ספא לברביות :-)
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

איך, אבל באמת איך, כשאני עושה מאמצים כל כך כבירים להגיע לתחתית, איך אני יכולה לעשות את זה כשהכביסה שלי יוצאת עם ריח שנע בין סתמי לבין - איך להגיד את זה הצורה לא בוטה... - מצחין, מהמכונה, כי אי משתמשת בכדור כביסה ואין אבקה שתבשם אותה בריח נעים כזה, של "נקי מהמכונה"?
בחיי שהתכוונתי. התחלתי אפילו. אבל אחרי המכונה השניה עם הריח הזה, נו מה... אני על סף שבירה...
הצעות אקולוגיות יתקבלו בברכה.
הצעות אחרות - שבעלי יתמודד איתן. א.ק. עד כאן.

לעזרתכן אודה :-)
ציפ_ציף*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

אולי להוסיף לשטיפה האחרונה מעט שמן לוונדר (גם מתאים לחיטוי)
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

_מצחין, מהמכונה, כי אי משתמשת בכדור כביסה ואין אבקה שתבשם אותה בריח נעים כזה, של "נקי מהמכונה"?
בחיי שהתכוונתי. התחלתי אפילו. אבל אחרי המכונה השניה עם הריח הזה, נו מה... אני על סף שבירה..._
קחי לך מלא הבקבוק חומץ, אחותי, ושפכי כשליש ממנו למכונה עם הכביסה, ובא לציון גואל.
ילדת_טבע*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

מצאתי אותו! מצאתי אותו! אבל עכשיו אני צריכה להוריד את הכביסה מהחבל...
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

מצאתי אותו! מצאתי אותו! אבל עכשיו אני צריכה להוריד את הכביסה מהחבל...
לא יכול להיות. לכי לראות שוב. הוא בטח שוב נעלם. (-:
ילדת_טבע*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

לא יכול להיות. לכי לראות שוב. הוא בטח שוב נעלם
נו, ברור, אני לא אעשה כביסה לכל זוג תחתונים...

<מודה יש לנו עוד סל כביסה שמכיל בעיקר את הבגדים של הקטנה (וכרגע את הקטנה עצמה) והוא הולך להיות ריק היום. בי נשבעתי. הנה אני הולכת לשים במכונה...>
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

התחתית של סל הכביסה

הנה אני הולכת לשים במכונה...>
אם את מכניסה את הקטנה למכונה שימי שמפו במקום אבקת כביסה, זה יפתור שתי בעיות יחד.
ילדת_טבע*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

שימי שמפו במקום אבקת כביסה
איך? איך את יודעת שהיא לא חפפה כבר שנתיים ושלושה חודשים וחצי (כל חייה...) בשמפו? :-)

אני יודעת שממש הגזמתי אבל עכשיו גם רואים את האור בקצה המקרר אחרי שהוצאתי את כל החד תאיים/דו חיים/מאובנים שהיו שם והיו שם כאלה שכבר חוגגים כמה שנים... בקרוב אני אגלה את האור בקצה הפריזר (כן, כן, גם שם יש לנו מנורה).
ניחשת? אכן מקננת. אוטוטו לידה, מה?
אנונימי

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אנונימי »

מזל טוב {@ או שבעצם אומרים בשעה טובה?
טוב, נו, אז מה שאומרים, השני יהיה על האור במקרר בפריזר, בחדר הארונות וכו', ועל גילוי התחתיות הנחבאות באופן כללי :-)
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי עולם_קטן* »

הפתיחה של הדף הזה נראית ממש כאילו האיש שלי פתח את הדף!
גם אצלנו הוא אינו מורשה יותר להתקרב לאזור הכביסה, לאחר הסברים רבים שהסברתי לו על מיון צבעוני ולבן והודי, וזה עזר כמו כוסות רוח למת,
הפנמתי שגברים הם פשוט... שונים.
המח שלהם כנראה לא מסוגל לתפוס כל מה שקשור לכביסות, בדיוק כמו שהם לא בנויים להרות וללדת...
אחרת איך תסבירו לי שלאחר אינספור הסברים מפורטים על הבדים ההודים וכביסתם (שעשיתי רק ביד-וזו אחת הסיבות לתחתית סל הכביסה שלנו שאותה דחיתי ליום מיוחד שיבוא לי כביסות ביד, כי הרי בדים הודים מכבסים כמו בהודו...), הוא עדין המשיך לזרוק בדים שכאלו למכונה יחד עם שאר הכביסה?
ואיך תסבירו לי בנאדם שפוי (הוא גבר אז סלחתי...) שזורק נעלי בית עם סוליה (שנמסה) לתכנית הרתחה של לבן?!
אחרי זה נאסר עליו להתקרב לכביסה!!!
ועכשיו שוב עולה הסוגיה של נעלי הבית, ששוב שוכבות להן בתחתית, והאיש התחיל לאיים שהוא יכבס אותן (ברררררר....),
שואלת: איך ועם מה לכבס נעלי בית עם סוליה? (לי זה ברור שלא בהרתחה ולא עם לבנים או עם בגדים עדינים...),
האם אפשר ב40 מעלות עם צבעוני?
או שאולי בטמפרטורה יותר קרירה עם שעווניות שנשארו עוד מהלידה P-:
או שאולי פשוט אזרוק אותן עם כל הבדים ההודים של האיש לתוך המכונה כנקמה מתוקה... (:< חי חי חי...
יוטי_לונדון*
הצטרפות: 06 יוני 2007, 01:23
דף אישי: הדף האישי של יוטי_לונדון*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי יוטי_לונדון* »

לא מזדהה עם הכתוב.
שנה שעברה הייתי מאוד עסוקה באוניברסיטה אז בעלי לקח על עצמו את עניני הכביסה כדי להוריד ממני נטל.
הוא עשה את זה מדויק ויפה לפי ההוראות שנתתי לו אבל לאאאאאאאט. אפשר לעשות עליו סרט- איך לקפל מכונה ב-45 דקות. אז סל הכביסה היה ריק למדי אבל בעלי בזבז את כל הערבים שלו על כביסות.
המסקנה שלי על גברים היתה שאין להם את הזריזות שיש לנשים.
אבל כל אחת מגיעה למסקנות מהגבר שלה, לא?
ילדת_טבע*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

זרקתי היום חצאית בדואית בת 17 למכונת הכביסה והיא צבעה לי את כל חיתולי הטטרה של הבן בורוד... וכן, היא כן כובסה במהלך 17 השנים ולא רבצה על תחתית סל הכביסה (כביסה קרה אגב...). מזל שהוא בטוח בגבריותו :-)
עולם_קטן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי עולם_קטן* »

גם לנו זה קרה עם הגור לחלק מהטטרות,
אני דווקא מצאתי שהצבע הוורוד די מתאים לגור.
הייתי גם מלבישה לו בגדים ורודים לפעמים-שדי הלמו אותו,
והוא עדין מעדיף טרקטורים על בובות...
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

_הוא עשה את זה מדויק ויפה לפי ההוראות שנתתי לו אבל לאאאאאאאט. אפשר לעשות עליו סרט- איך לקפל מכונה ב-45 דקות. אז סל הכביסה היה ריק למדי אבל בעלי בזבז את כל הערבים שלו על כביסות.
המסקנה שלי על גברים היתה שאין להם את הזריזות שיש לנשים._
אבל תודי שהכביסה הייתה מקופלת יותר יפה...
ילדת_טבע*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

חצאית בדואית בת 17
ילדת טבע חייבת לציין שכמעט התעלפה כשספרה את פז"מ החצאית לאחר הוצאת הכביסה הורודה מהמכונה, היא נקנתה כשהיתה בת 14... איך שאנחנו מזדקנים...
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי אחת* »

גם אצלנו הוא אינו מורשה יותר להתקרב לאזור הכביסה, לאחר

איך תסבירו לי שלאחר

ואיך תסבירו לי

תסלחי לי כן, אבל את הבאת את זה על עצמך.
אצלנו נמנעה גישה לכל הקשור לכביסות מלכתחילה. לא נתתי לזה אפילו צ'אנס.
ועובדה - עכשיו אני לא מחפשת הסברים ולא תוהה תהיות.

>רוצה לעזור? תשטוף כלים<
עשב_השדה*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 02:52
דף אישי: הדף האישי של עשב_השדה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

יש לי חברה שבנתה את הזהות שלה (כמעט) סביב המומחיות שלה בכביסה
זהירות זו רק קליפה
חוץ מזה, עם יד על הלב
לכל המומחיות לענייני כביסה
כמה זמן זה לקח לכן ללמוד
הרי זהו גול עצמי למנוע מהפרטנר שלכם הזדמנויות למידה שצובעות בוורוד
הרי הוא לא באמת מוגבל עד כדי כך
תוך שתיים שלוש פאשלות גם הוא ילמד
תנו לו צ'אנס וכך תזכו לחלוקת עבודה צודקת
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

דל"ד ביקרה אצלינו, וככה למדה את מה שסיפרה שם ;-)
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי ורד_לב* »

בדיוק הסתכלנו על זה, אומני ואני :-D
עולם_קטן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי עולם_קטן* »

תאמיני לי, הוא לא!
עולם_קטן*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי עולם_קטן* »

קראתי עכשיו את הכתבה מהארץ בלינק,
כמה דמעות ירדו לי! (מצחוק) D-:
כל כך נכון...
סוף_מעגל*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי סוף_מעגל* »

קודם כל דיווח עדכני בנושא שם הדף:
התחתית של סל הכביסה
אין סיכוי לראות אותה בזמן הקרוב (לפחות עד אחרי פסח, בהערכה גסה)

שואלת: איך ועם מה לכבס נעלי בית עם סוליה?
אני עושה את זה הרבה, ב- 30 מעלות, עם הצבעוני.

המסקנה שלי על גברים היתה שאין להם את הזריזות שיש לנשים.
לצערי גם לי אין את הזריזות שיש לנשים, אני לא בטוחה שההבדל הוא בג'נדר :-)
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי בשמת_א* »

רק אם הוא רוצה ללמוד.
לא אם הוא מהזן שמחבל במטרה לפטור את עצמו מהמשימה.
ואז, יש שתי אפשרויות:
  • לקבל באהבה את הפשלות, העיקר שעוד מישהו שותף לעבודת הכביסה
  • לפטור את המחבל מלהיות בעל
(אין אייקון)
סגו_לה*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 22:41
דף אישי: הדף האישי של סגו_לה*

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי סגו_לה* »

לפטור את המחבל מלהיות בעל d-:
הצילו_ערימות_כביסה*
הצטרפות: 11 יולי 2015, 16:38

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי הצילו_ערימות_כביסה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אולי כבר כתבו על זה פה איפשהו, אבל אין לי זמן לקרוא הכל. אז סליחה ואם מישהו יודע שיפנה אותי.
אצלינו יש מייבש, שני הורים, ילד גמול אך מפספס לעיתים ועוד ילדה. וכלב. וחתולה.
בעלי מפעיל מכונות נפלא. וגם מייבשים. ואז זה עובר לסל. ולעוד אחד. ועוד אחד. כרגע יש משהו כמו חמש או שש מכונות נקיות ממתינות לקיפול. וזה המצב הרגיל פה....
לתלות ולקפל מייד לא יקרה. ניסיתי. אין לי זמן. יש למישהו רעיון? הצילו!
פלונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2003, 00:28

התחתית של סל הכביסה

שליחה על ידי פלונה* »

יש למישהו רעיון? הצילו!
תעשי ניסוי. שימי שעון שיצלצל אחרי 10 דקות ותבדקי כמה הצלחת לקפל בזמן הזה. מניסיוני- מסיימת בערך 3/4 סל מלא למהדרין. נכון שאת יכולה למצוא 10 דקות ביום?
חוץ מזה, לא את הכל את חייבת לקפל בדקדקנות. תחתונים לא צריך. חולצות קטנות- פשוט לשים אחת על השניה. מכירה גם כאלה שלא מקפלים מצעים ומגבות.
עוד משהו, לפעמים מקפלים ואין חשק להכניס לארונות. אז לא לעשות הכל בבת אחת. אפשר לקפל עשר דקות ואחרי שעתיים לקחת 5 דקות נוספות ולהכניס.
והכי טוב, לשמור לסוף שבוע. הבעל יכול להיות עם הקטנים בזמן שאת מקפלת (מעט כל פעם, כן?).
שליחת תגובה

חזור אל “כביסה”