אנרגיה מינית וחוסר שקט

עוצמה_לעצמה*
הצטרפות: 30 ינואר 2010, 18:35

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי עוצמה_לעצמה* »

רוצה להתייעץ בקשר למשהו שאני חווה: היות ולא מזמן יצאתי מיחסים קבועים אני מעמתת עם נושא שנזנח בשנים האחרונות (או היה קיים גם בתוך הקשר אבל בצורה אחרת). אני מוצאת עצמי חווה לא מעט חוסר שקט בגלל הצרכים המיניים הלא ממומשים שלי. וכמעט כל גבר בסביבה שלי, שפנוי, מעורר בי את המתיחות המינית הזאת וכמיהה לקירבה ומימוש. ואז אני לא יכולה להתנהג כמו עצמי לידו ונכנסת למצב מאד לא רגוע, וממוקד מטרה, ולא שכרגע משהו קורה בתחום הזה אבל הכמיהה שם ואפילו לובשת צורה של רעב ממש. כאילו אני חייבת כל הזמן לחוש את הריגוש ואת המתח עם גברים וזה ממלא איזה צורך עמוק-עמוק, אבל גם כשיש את המתח ואני מרגישה שנמשכים אלי אני עדיין נשארת ברעב. לא ברור לי איך להרגיע את זה. תמיד היו לי מעט ידידים גברים, בכל מקום שהייתה קירבה וידידות כמעט תמיד נכנסה המיניות, המימוש. והרבה פעמים אני חשה מובכת ליד גברים ולא מצליחה להרפות, להרגע ולהיות אני בלי מטרה לכבוש ולהפוך אותם לשלי... אני ממש רוצה שיהיו בחיים שלי גברים שהם חברים טובים, זה גם מעניין לדבר עם בני המין השני וללמוד מהם ועליהם וזה משלים משהו בנו, הנשים, אבל בגלל המתח והמבוכה שלי והשאלה "לאן זה יוביל" שמתעוררת שם יחסי ידידות כאלה כמעט ולא מתקיימים. אז המצוקה היא גם - איך נמצאים ביחסי קירבה עם גברים בלי ישר לקחת את זה למקום המיני, ולו רק במחשבה? וגם - איך להרגיע את המתח השורר בתוכי, של מיניות לא ממומשת, לאן לנתב את הכוחות העצומים האלה כשאין את ערוץ המין? (אני מזל עקרב, דרך אגב..)
מרגישה שיש בי עוצמות אדירות ורוצה לתת להן לחיות! לא רוצה יותר לדכא! לא רוצה לבקר את עצמי על זה, רוצה ללמוד כיצד לבטא באופן בריא, כיצד לאהוב אותי עם האש הזאת...
ונוס_בעקרב*
הצטרפות: 30 ינואר 2010, 19:00

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי ונוס_בעקרב* »

(אני מזל עקרב, דרך אגב..) D-:
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

וואוו מוכר, גם אני מזל עקרב, גם לא ביחסים כרגע, ולגבי כל השאר....גם וגם וגם
מה באמת עושים?
תרצה*
הצטרפות: 28 מרץ 2005, 00:21

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי תרצה* »

מגניב. דף חשוב מאד.
תמיד מדברים על הגברים והיצריות שלהם. ואנחנו ? אוהו, גם לנו יש.
מבינה אותך מאד. אני נשואה מזה שנים. בעלי כבר הרבה שנים לא מרגש אותי ולא יכול לספק אותי . גם אם ינסה מאד.
אני בקשר עם גבר אחר , והוא מספק את כל צרכיי.
אבל , אין לי אותו בזמינות שאני צריכה אותו לצערי. כי אני צריכה הרבה סקס. הרבה מגע.
לפעמים האנרגיה המינית שלי משתלטת לגמרי על הגוף , ואני מתהפכת שעות במיטה.
לפעמים, קמה ועושה מקלחת קרה.. כזאת שמוציאה צעקת כאב מרוב קור, ואז אני נרגעת..
נכנסתי כמה פעמים לאינטרנט בחיפוש לתשובה , מה עושים עם האנרגיה הזאת...
אצלנו הנשים, בניגוד אליהם, אין האפשרות של כמה שפשופים ואז מגיעה השפיכה והאורגזמה. פה, הבורא עזר להם יותר מאשר לנו.
אני מרגישה מבוכה גדולה לאונן כדי לגרום להרפיה כשבעלי במיטה. זה לא בא בחשבון.

כן. גם אני עם הרבה עקרב במפת הלידה.. זה מצחיק ממש. איך נכנסו לכאן העקרביות אחת אחרי השנייה
בערך_מוחלט*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 09:13

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי בערך_מוחלט* »

חש הקלה מסוימת לקרוא שגם לנשים יש את הבעיות הללו. אני אולי תמים אבל נדמה לי שלגברים קל יותר להדלק מכל דבר. אצלי זו מלחמה של ממש, לפעמים המוח מסתתם מרוב יצר. לא יודע בדיוק איך מנצחים בשדה הקרב הזה, אבל ברור שצריך לגייס את מיטב המשאבים ולהשאר עירניים כל הזמן. יש תקופות שאני מרגיש שהכל תחת שליטה, ונדמה לי שאלו תקופות בהם אני מממש דברים אחרים שיותר חשובים לי ממיניות וזו האסטרטגיה הטובה ביותר עבורי, כנראה.
בעיקר רציתי לומר, תודה ששיתפת. זה גורם לי להרגיש יותר נורמלי :-)
נב
המלחמה שלי ביצר נובעת מהיותי שואף לשמור מצוות.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלונית* »

המלחמה שלי ביצר נובעת מהיותי שואף לשמור מצוות|Y|
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

מה שיכול לעזור במעט, אילו תרגילים שמשחררים את האנרגיה הזו, כמו למשל: עמידה בגב זקוף, ידיים על המותניים, רגליים מעט פסוקות וסיבובים של האגן. סיבבים לצד ימין, לצד שמאל ובכל בשמיניות ובכל דרך יצירתית אחרת שמתחשקת לכן, ממש לחוש כאילו אתן באמצע אקט מיני, להכניס את כל התחשות בכל הכוונה. עוזר מאד, ממש קשה להאמין כמה שזה משחרר, תנסו ותכתבו לי האם עזר לכן...
נינה*
הצטרפות: 01 נובמבר 2002, 19:58

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי נינה* »

אם את רוצה להפוך את התשוקה למין לתשוקה למשהו אחר , אולי תהפכי לנזירה.
אני לא מנסה לפגוע.
אני אומרת ברצינות.

מה רע בזה שאת מרגישה את התחושה הזו של לרצות ולעשות את זה?
למה לקחת את זה למקום אחר?

ברור שלא עולה כאן העצה שישר תשכבי עם כל אחד.
קודם כל ,עצה שלי, תבדקי אם הוא פנוי.
לא להיות 'הורסת משפחות' !

ותעשי סקס מוגן פיזית וגם רגשית: המטרה פה היא לא להתחתן. הדברים צריכים להיות ברורים לשני הצדדים.
המטרה להזיז את האנרגיה .(אם אכן מצאת את הפרטנר הנכון)
גם_אני*
הצטרפות: 21 יולי 2003, 16:24

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי גם_אני* »

דף מוצנע

איזה קטע..
בת 40+
היום התעורר בי המון צורך מיני וגם מסוג חדש שלא הכרתי. כותרת הדף קראה לי לפתוח את הדף הזה ובמקרה אני גם מגלה שיש פה השתלטות עקרבית וגם אני עקרב. כנראה שהכוכבים מחרמנים את העקרביות היום...

לא קיימתי המון זמן סקס כמו שצריך עם בעלי כי אנחנו רבים המון והולכים לישון גב מול גב כבר יותר מחודש. היחסים האלו הורידו לי כל תשוקה מינית ווחשק לגברים בכלל.

היום קפצנו לבקר זוג ידידים שהגבר די עושה לי את זה. נדיר שאני נמשכת למישהו כי רוב הגברים נראים לי ממש לא סקסים. יש לי קטע עם גבוהים ושריריים, לא שעירים עם מבט שובב בעיניים. אז לאישי תשוקתי בדרך כלל.

בקיצור מה שהתחלתי לפנטז ( ואני כל כך גאה בעצמי ששוב אני מפנטזת כמו בתקופת נערותי)
זה ללכת עם הזוג הזה לצימר ולעשות את זה ביחד . התחלתי לדמיין את הפרטים וזה ממש הסעיר אותי.

בא לי גם להגשים את זה
מה עושים? אפילו סקס עם בעלי אין לי ואני בוערת.
פעם_גם_אני_הייתי*
הצטרפות: 30 ינואר 2010, 23:41

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פעם_גם_אני_הייתי* »

עכשיו אני נשואה באושר ויש לי עם מי לעשות סקס מתי שאני רק רוצה

אבל אני זוכרת תקופות שפחדתי לצאת החוצה מפחד שאתנפל על הבחור הראשון שיעבור מולי, כל כך הרגשתי טעונה

כמובן שאף פעם לא עשיתי כלום

אני הייתי פורקת (ולעיתים עדיין, כשמשום מה נוצר גודש באנרגיה אצלי) באופן עצמאי, יענו, לעשות טוב לעצמי, יענו, מאוננת

זה לא אותו הדבר אבל זה נותן הקלה לפחות מבחינת האנרגיה ולפחות לזמן מה. אני לא מסכימה עם מי שאמרה שלנשים זה יותר מסובך, להיפך לדעתי לנשים זה יותר פשוט, שקט, ולא מלכלך (-:

חוץ מזה יש את האמירה הזו ש- "יצר יש לו לאדם, משביעו - רעב, מרעיבו - שבע", והוא די נכון בעיני, אם רק מצליחים לעבור את התקופה הקשה, ולהרעיב. (אני בדרך כלל לא הצלחתי).
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

וואו! כמה תגובות! אני מבינה שהנושא בוער לא רק לי.. ולכל העקרבים שכאן - אתם באמת מרגישים שזה משהו שקשור למזל שלנו? כי אני מרגישה שכן..
תודה רבה על כל השיתופים!
לנינה -
_מה רע בזה שאת מרגישה את התחושה הזו של לרצות ולעשות את זה?
למה לקחת את זה למקום אחר?_
זו שאלה טובה, מניסיון העבר לפעמים התנסויות כאלה הותירו אותי עם לא מעט כאב. זה א'. ב' - ממש נמאס לי ליזום את זה. רוצה שיהיה לי את הסבלנות לחכות שיבחרו בי, שיחזרו אחריי וכו'. אבל אני יכולה בזמנים כמו עכשיו לאבד כל סבלנות ולהשתלט על המצב יעני פשוט להתחיל עם מישהו, ובא לי להיות יותר רכה ונשית ומחכה ופסיבית במובן החיובי..
וג' - יש מאחורי לא מעט התנסויות כאלה, כי לפני הזוגיות שהייתה לי היו כמה שנים שלא היה לי קשר משמעותי. אז אפשר לאמר שניסיתי והשאלה בעינה עומדת.
אבל אני גם מסכימה איתך ובאמת שאלה טובה - מה רע בזה. כי יש אמונה שאומרת שיש בזה משהו רע ובזוי! משהו שקשור להיותי אישה.

ל"פעם גם אני הייתי"-
זה לא אותו הדבר אבל זה נותן הקלה לפחות מבחינת האנרגיה ולפחות לזמן מה. אני לא מסכימה עם מי שאמרה שלנשים זה יותר מסובך, להיפך לדעתי לנשים זה יותר פשוט, שקט, ולא מלכלך
מסכימה שנותן הקלה במקרים מסויימים, אבל אני חשה שלא מספק את הצורך באקט ההדדי הזה, ובמשחק והפלירטוט והחיבוק והרגש. אני לא יודעת, אולי אני לא עושה את זה נכון.. אבל לפעמים זה פשוט משאיר אותי עם יותר תיסכול.

"יצר יש לו לאדם, משביעו - רעב, מרעיבו - שבע",
זה משפט שאני ממש צריכה לחשוב עליו. את מאמינה בו? אני מרגישה שהרבה בחיים שלי אני צריכה לבחון את אמיתותו, לגבי כל מיני תחומים. ועוד אין לי את התשובה ואינני יודעת אם אפשר לתת תשובה מוחלטת שכזו. כי נראה לי צריך איכשהו לחיות באיזון וגם לספק יצרים. יש בזה בריאות אם זה לא משתלט..

אני רואה שעולות כאן בעיקר שאלות בינתיים. וזה גם טוב.
חברה אמרה לי פשוט להנות מזה, מתחושת המשיכה עצמה בלי קשר למימוש. וניסיתי להסביר לה כמה מענה היא ההרגשה עבורי, לפעמים. שכל היחסים עם בני המין השני נעים על ציר מתמיד של משיכה ודחייה, רצון ופחד.
נראה לי שצריך לתת רשות לאנרגיה הזאת. אצלי זה קשור לאיזו אשמה שיש סביבה, ולפחד לאבד שליטה, לאבד את עצמי... ממשיכה לחקור..
חוחית*
הצטרפות: 24 ינואר 2008, 14:06

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי חוחית* »

לכל העקרבים שכאן - אתם באמת מרגישים שזה משהו שקשור למזל שלנו?
פעם כבר כתבתי בבלוג שלי שאיש אחד אמר לי: "בנות מזל עקרב יש להן בעיית שמיעה, אומרים להן לשבת ישר הן נשכבות".
וברצינות רגע- אני חושבת שרבים מהעקרבים התברכו בחשק מיני חזק וכדרכם של חשקים באה איתם התמודדות של שליטה.
גם אני בימי רווקותי הרגשתי הרבה פעמים כמוך אם כי אולי מתוך אידיאליזציה של הדברים נתתי לעצמי בדרך כלל להתאהב באותם גברים ולא רק לעגוב עליהם, אבל גם היום בזוגיות יציבה ואוהבת אני מרגישה הרבה פעמים את הפער בין החשק שלי לשלו ובימים מסויימים (כמו היום למשל (-:) הפער הזה מביא לתסכול גדול.
אני אגב בהחלט הרגשתי בתקופות "יובש" שנהיה לי הרבה יותר קל להתמודד עם החשק ותסכול עלה הרבה פחות.
בתור מישהי שהפסיקה לעשן לפני כמה חודשים אני יכולה לדמות את זה להבדל בין לעשן פעם ב.. לבין לא לעשן בכלל. כשעישנתי מדי פעם, נלחמתי עם עצמי כל הזמן בנסיון לעכב את הסיגריה הבאה, מרגע שהפסקתי לעשן באופן סופי נהיה לי הרבה יותר קל, האופציה לא קיימת יותר ויחד עם העלמה נעלמה גם המלחמה.
באת לי עם הדף הזה ביום טוב...
חמור_אביר*
הצטרפות: 26 מרץ 2009, 19:57
דף אישי: הדף האישי של חמור_אביר*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי חמור_אביר* »

וואו, דף מגניב!
תבורכי על היזמה והפתיחות...כבר הוכח שלנשים יצר מיני לא פחות חזק מלגברים, והגיע הזמן גם לדבר על זה בגלוי...
אני לא עקרב, אבל נמשך לכל עקרב ועקרבית שזוחלים על האדמה לפני [גם אני מזל מים שמשתרך על האדמה :)] .
אני דווקא יכול להיות חודשים ושנים בלי סקס ובלי לפרוק כלום...וגם בלי לסבול כמובן..אבל בהחלט מבין ללבם שזה מקשה עליהם...מאמין שאפשר ללמוד לתעל את האנרגיה המינית למקום אחר...אבל לא יודע אם זה נגיש לכולם וגם לא יודע להגיד איך עושים את זה...אבל בטוח שזאת אנרגיה שניתן לעשות בה שימושים אדירים...כמובן שאני לא מדבר על הדחקה ועל אינוס עצמי וכל מיני שיטות דיכוי שיצרו הדתות...
יש מילה די דוחה שהומצאה בשפתנו. דוחה אבל נחוצה. יזיזים....לכל אחד מגיע שיהיו לו כאלה...אנשים שהוא מחבב וגם נמשך אליהם וטוב להם ביחד וגם טוב להם להעניק ולתת מגע וסקס... יש אנשים שמראש לא מחפשים זוגיות ופתוחים לזה...אז למה לא?

ואם בא לך לשוחח על זה עם גבר או שניים בפרטי, תכתבי ואתן לך כתובת...

אהה...וגם לי נראה שבנות דווקא בורכו...יכולות לעשות את זה אפילו במקום ציבורי בלי שיבלוט להן מהמכנסיים ובלי למשוך תשומת לב..מישהי פעם כתבה שהיא נוהדת לעשות את זה באוטובוס מתחת למעיל שפרוש על רגליה...וכן, אין שפריצים לכל עבר..מה רע?

צום קל
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

__המלחמה שלי ביצר נובעת מהיותי שואף לשמור מצוות yes
תודה.

יצר יש לו לאדם, משביעו - רעב, מרעיבו - שבע
הציטוט שאני מכיר הוא "איבר קטן לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב. " ( סוכה, נב, ב) וזה בהחלט נכון לגבי (חוץ מה"קטן" - סתם, סתם הייתי חייב :-) ). אם מקפידים לאורך זמן על הסייגים הדבר הופך קל ואולי יש המגיעים לרמה שזה נשכח. אבל זה לוקח זמן (אצלי לפחות) - כמה חודשים, והקפדה חמורה. לצערי הרב המיניות מתקשרת עם כל מיני גורמים כמו לחץ ורצון לברוח, אבל אם משנים את ההרגלים האסוסיאציות משתנות גם. אני מצליח לא לעבור עבירות אבל עם הסייגים קשה לי מאוד. ועל זאת נאמר: "הרהורי עבירה קשים מעבירה" (יומא כ"ט).
בספר הנודע "מסילת ישרים" ישנן עצות להתמודד עם זה, אבל בסופו של דבר הכל עניין של רצון. אומר המחבר - רבי משה חיים לוצאטו, בהקדמה:
"החיבור הזה לא חיברתי ללמד לבני האדם את אשר לא ידעו, אלא להזכירם את הידוע להם כבר ומפורסם אצלם פרסום גדול. כי לא תמצא ברוב דבריי אלא דברים שרוב בני האדם יודעים אותם ולא מסתפקים בהם כלל. אלא שכפי רוב פרסומם, וכנגד מה שאמיתם גלויה לכל, כך ההעלם מהם מצוי מאוד והשכחה רבה."
ומצויה פה לדעתי הבנה מעמיקה בטבע האדם, כאן ובכל הספר.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ובשמחה מקלקל את השורה (למען לא אסטרולוגים יעלוזו) - אינני מזל עקרב. וגם אין לי אופק :-)
חמור_אביר*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

חח..אולי יש לך איזה אופק מדיני?

יפה ונאה הציטוט של ר' חיים...אשמור לי אותו
תודה
גם_אני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי גם_אני* »

אני מרגישה הרבה פעמים את הפער בין החשק שלי לשלו ובימים מסויימים (כמו היום למשל )

אז בכל זאת הכוכבים מחרמנים את העקרביות.
היום חייב להיות סקס. אם לא יהיה רע מאוד.

ודרך אגב, למרות שאני לא דתית, אני כן מאמינה בעשרת הדיברות ושם יש "לא תנאף".

לכן אם כבר אז רק באישורו ובהסכמתו של בעלי.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

לכן אם כבר אז רק באישורו ובהסכמתו של בעלי.
לפחות מבחינה הלכתית - זה עדיין ניאוף.
_יפה ונאה הציטוט של ר' חיים...אשמור לי אותו
תודה_
תודה לך
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

_"יצר יש לו לאדם, משביעו - רעב, מרעיבו - שבע",
זה משפט שאני ממש צריכה לחשוב עליו. את מאמינה בו?_

בהחלט, רק שקשה לעבור את השלב של ההרעבה. וחוץ מזה הציטוט של מי שהביא בהמשך הוא כנראה הנכון יותר.

ולגבי הסיפוק החלקי שבפורקן העצמי, מסכימה איתך וגם אמרתי שזה לא אותו הדבר, ולפעמים זה אפילו מוריד (את האנרגיה ואת המצב רוח), אבל לפעמים זה ממש מציל נפשות.

[פעם גם אני הייתי ממחשב אחר]
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

מה עם התנועות שהצעתי? אני יודעת שזהו פתרון זמני לתקופות ללא בן זוג, אבל זה עוזר חבל על הזמן, זה מניע את האנרגיה ומזרים אותה הלאה, כך שהגוף חש הקלה והמחשבות לא תקועות בלופ על הנושא. שווה לכן לנסות. זה גם מרגיש פנאן, כמו לרקוד ריקודי בטן ואפילו יותר מיני ובוטה. כדאי כמובן לעשות זאת בפינה פרטית.
תרצה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי תרצה* »

ניסיתי.. זה לא מנטרל את האנרגיה הזאת.. להפך :-)

לאלה למעלה שאמרו שנשים קל יותר לפרוק את האנרגיה מגבר.....פששש... מעניין מאד.. . ומה קורה שכשאתן "גומרות" באוטובוס... ככה בלי קול ובלי תזוזה..פששששש
את זה הייתי רוצה ללמוד . את הטכניקה הזאת בדיוק....גם להגיע לאורגזמה , וגם ככה בלי שאף אחד ירגיש.. העולם בכף ידי.
פלונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלונית* »

את זה הייתי רוצה ללמוד . את הטכניקה הזאת בדיוק....גם להגיע לאורגזמה , וגם ככה בלי שאף אחד ירגיש.. העולם בכף ידי
יאללה להתחיל להתאמן... (-: בהחלט אפשרי.
לא ניסיתי באוטובוס, אבל בהחלט יכולה.. גם להגיע לאורגזמה , וגם ככה בלי שאף אחד ירגיש..

הדף הזה הופיע בדיוק אבל בדיוק כשאני לראשונה בחיי במן יומיים פשוט מוטרפים, לא יודעת מה עובר עלי...
אולי זה משהו בכוכבים? במזג אויר? איזו התעוררות לא ברורה?
@}
מצ'רה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2009, 14:20

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מצ'רה* »

אולי זה משהו בכוכבים? במזג אויר? איזו התעוררות לא ברורה?
זה האביב, חברים.
תשאלו את:
הירגזים
הדרורים
הצוצלות
התנשמות
הצבים
הפרחים
הדבורים...
מצ'רה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מצ'רה* »

אה כן, ואת הסינים (אלה מהרפואה הסינית העתיקה)
<מה, חשבתם שסתם יש כ"כ הרבה סינים?>
פלונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלונית* »

אנחנו לא אמורים להיות עכשיו בחורף?
נכון, יש כמה ימים של הפסקה, אבל מכל הבחינות פברואר נחשב חורף... לא?
האביב, זה מינימום עוד חודש...
(לרוב דוקא באביב אני מה זה לא מרגישה בהתעוררות...
כל הפרחים האלה והשמש, זה מאד יפה ונחמד אבל יש בזה משהו יותר מדי משפחתי-חברתי-נעים-פרווה כזה.
בחורף יש אנרגיות הרבה יותר עוצמתיות ואצלי זה גם תקופה הרבה יותר ערה...)
מצ'רה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מצ'רה* »

אנחנו לא אמורים להיות עכשיו בחורף?
_תשאלhאת:
הירגזים
הדרורים_
וכל השאר... לוח שנה זה לא הכל בחיים.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

לכל העקרביות המתוסכלות מינית, עם היצר הגדול מהחיים -
חשבתי לעצמי, איזה מין גבר יכול להכיל כזאת אנרגיה עוצמתית? לא הרבה לדעתי.
ומי עוד יבין לנפש אישה עקרבית אם לא אחת עקרבית כמותה?

אז אולי הגיע הזמן שנשאיר לרגע את הגברים בצד ונמצא את הדרך לממש את זה בינינו?
רעיון, מה? :-)
פעם_גם_אני_הייתי*
הצטרפות: 30 ינואר 2010, 23:41

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פעם_גם_אני_הייתי* »

עוד תרגיל שאני משתמשת בו לעיתים (רחוקות, ולעיתים רחוקות יותר מצליחה, אבל כשכן - אז זה קסם)

זה פשוט לנשום את האנרגיה הזו, שמורגשת חזק חזק באגן ובאברי המין, לשאוב אותה למעלה עם הנשימה, דרך עמוד השדרה, וכל הצ'אקרות כמובן, עד למעלה, ורסיה אחרת היא להעלות אותה מאחורה ואז להוריד אותה מקדימה עם הנשיפה.
זה תרגיל שקראתי פעם מזמן בספר על מיניות וטנטרה, אני חושבת יותר הוורסיה השניה, שהיא יותר להתעוררות, ואז התאמתי את זה לצרכי, כלומר פשוט - להעלות את האנרגיה למקומות אחרים, להתמיר אותה ליצירה, חשיבה, וכו'.
אני כבר לא זוכרת בדיוק מה התרגיל במקור ומה ההתאמה שלי, אבל כשאני מצליחה לעשות את זה זו הרגשה ש העולם בכף ידי.
תרצה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי תרצה* »

איזה מין גבר יכול להכיל כזאת אנרגיה עוצמתית? לא הרבה לדעתי. לגמרי מסכימה אתך...

פעם גם.. את בטוחה שזה עזר? למיטב הבנתי ונסיוני, נשימות עמוקות דווקא מביאות אותנו קרוב יותר לכאן ועכשיו, במקרה הזה יכולה לעשות פעולה הפוכה... אוי ויי, חס וחלילה :-)
אבל נסו ינוסה
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

וואו, אני בשוק משפע התגובות והתנועה בדף הזה! כנראה שאני לא היחידה שחווה את אשר אני חווה.
ובמסגרת השיתופים: אתמול אכן מימשתי את תשוקתי (התחושה היתה שאם לא אני אשתגע בערך) עם אדם שקרוב אלי, וזו לנו לא הפעם הראשונה
וכרגע נראה שיותר יעיל מלהזיז את האנרגיה הזו לפה ולשם, או לנתב אותה לאנשהו - יותר יעיל פשוט לעשות את זה...
נראה שזה נכון שכשאישה מגיעה לגיל השלושים או השלושים פלוס היא בשיא פריחתה במישור המיני, כי אני מגלה שהעוצמות וההנאה השתנו ולא פלא שהן בועטות בי מבפנים.. זה באמת משהו שרוצה וצריך להיוולד!
יש במין אוצרות רוחניים, חיבור לאינסופי, אהבה שהיא מעבר לבינאישית, אהבה עם הבריאה עצמה!
אני מרגישה כרגע שלא שחסרים גברים שיכולים להכיל את זה, ואפילו אם הם מעטים זה לא העניין, העניין הוא האם אני עצמי יכולה להכיל את זה? האם אני יכולה להרשות לעצמי להרגיש את העוצמות שבי, לתת להן מקום? משם הכל מתחיל!
ותודה לאל שהדף הזה הוא תחת שם בדוי, כי לא קל לי לכתוב בפתיחות כזאת..
רוצה לשמוע היש נשים שמגלות או גילו את עצמן ואינן מפחדות יותר? אנא שתפו..
אהבת_עולם*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

זה לא המקום לבוא בהצעות למיניהן.. זה מובן, נכון?
מקווה שלא התכוונת גם להצעה שלי... :-S

בכל אופן, נדמה לי, ואולי רק נדמה לי, שמימוש עם נשים (לצד המימוש עם גברים) - יכול לתת הרבה יותר ביטוי לאנרגיה הזאת, במיוחד אצל כאלו שהיא ממש מתפרצת אצלן.
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

לא, אהבת עולם יקרה, לא התכוונתי להצעה שלך, פשוט עלה בי חשש מסויים שהדברים שאני כותבת יוצאו מהקשרם, אני לא רוצה להיכנס לזה ולכן גם בחרתי למחוק את מה שכתבתי קודם, סתם לחץ לי שם על איזה נקודה, מול גברים, כך שמדברייך אני בכלל לא מאויימת. להיפך, אני חושבת שיש בזה משהו, גם מתוך התנסות שלי.וגם אני מעריכה את פתיחות המחשבה שלך. אני שמחה שמתפתח כאן דיון פורה.
סתם_גבר*
הצטרפות: 01 פברואר 2010, 21:59

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי סתם_גבר* »

חשבתי לעצמי, איזה מין גבר יכול להכיל כזאת אנרגיה עוצמתית? לא הרבה לדעתי.
נו נו, יהירות גברית שכזו...

כשהחרמנות עולה, השכל יורד לתחת, אצל גברים ונשים כאחד וכאחת.

אני שמחה שמתפתח כאן דיון פורה.
נראה לי שהיית יותר שמחה לזיון פורה. לא?
גם_אני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי גם_אני* »

גם אני נרגעתי קצת לאחר שמימשתי היום בבוקר את תאוותי. וואו איזה טוב זה לאחר התאפקות ממושכת.
אולי זה גם יסגור לתקופה את המריבות שלנו. מתח מיני לא ממומש גורם לעצבנות ביחסים, לא?
גם_אני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי גם_אני* »

בערך מוחלט האם חילופי זוגות כשבני הזוג נמצאים באותו מקום ובהסכמה, זה עדיין ניאוף?
אנד_לוסיה*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2009, 22:35
דף אישי: הדף האישי של אנד_לוסיה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אנד_לוסיה* »

זה נכון שמרעיבו שבע, אבל מה טוב בזה? כמו כל שריר, אם לא משתמשים בזה יוצאים מכושר. חיים רק פעם אחת! (לפחות את החיים האלה :-))
לעוצמה, אני בעד שתעשי חיים כמו שעשית אתמול, ושאם הליבידו שלך מתפרץ ככה (הלוואי עלי) תממשי את זה. אבל אני רוצה להציע עוד כיוון. למחשבה.
את כותבת, אני חייבת כל הזמן לחוש את הריגוש ואת המתח עם גברים וזה ממלא איזה צורך עמוק-עמוק_. ובהמשך גם ש{{}}_בכל מקום שהייתה קירבה וידידות כמעט תמיד נכנסה המיניות.
אני רוצה להציע שהמיניות פה היא לא תמיד רעב למין עצמו, אלא איזושהי התניה. אולי אם תחפשי בשנות נערותך ובהתנסויות המיניות ו/או הרומנטיות הראשונות שלך תגלי שהעובדה שנמשכים אלייך היתה אחת הדרכים המרכזיות שעיצבו את תחושת הערך שלך במחיצת גברים. איששו את קיומך ונוכחותך. אולי אם לא מחזרים אחרייך את כאילו לא מרגישה חיה, מרגישה מחוקה, לא נשית, לא קיימת. אולי קל לך יותר ליצור את המתח המיני המיידי הזה מאשר להתמודד עם גברים על בסיס האישיות שלך? וכן הלאה.
זה כמובן רק כיוון למחשבה ואם אני לא בכיוון -- פורגט איט. בכל מקרה זה לא סותר שתמשיכי להתהולל כאוות נפשך וחרמנותך, לדעתי זה אפילו מומלץ @}
חמור_אביר*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

_אז אולי הגיע הזמן שנשאיר לרגע את הגברים בצד ונמצא את הדרך לממש את זה בינינו?
רעיון, מה?_

סוסתי היקרה - כבר מזמן המלצתי לך לנסות...עד אנה עד מתי?
אהבת_עולם*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

סוסתי היקרה - כבר מזמן המלצתי לך לנסות...עד אנה עד מתי?

ואכן, זו עדיין כמיהה חזקה.
למה לא ממומשת?
לא יודעת. או בגלל שלא יצא, או בגלל ש... אולי... יכול להיות...
אולי אני מפחדת מנשים יותר משאני מפחדת מגברים. :-)
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

בערך מוחלט האם חילופי זוגות כשבני הזוג נמצאים באותו מקום ובהסכמה, זה עדיין ניאוף?
אם בני הזוג נשואים ומדובר בקיום יחסי מין מלאים, אז - כן.
מתוסכל_מינית*
הצטרפות: 02 פברואר 2010, 11:20

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מתוסכל_מינית* »

אני מעוניין להכיר בת זוג לשיתוף פעולה מיני.
[email protected]
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

לאנד לוסיה! תודה לך! זה בדיוק כיוון החיפוש שלי כאן. להבין את המשמעות ולא רק לממש! את ממש מכוונת נכון, לכן הכתיבה שלי כאן אם היא מושכת הצעות להכרות או מפגש מיני מצד גברים - זה ממש מפחיד אותי כי הנה עוד פעם רציתי לדבר ולשתף אבל יצא שהבאתי על עצמי את אותו הדבר - תשומת לב גברית דרך המשיכה המינית. וזאת ממש לא הייתה כוונתי בפתיחת הדף הזה! כמובן מי שזה כן רלוונטי לו או לה מוזמנים להציע ולהענות כאוות נפשם. הדף הזה הוא של כולם.
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ול גם אני - מעולה! מזל טוב! המשיכו כך!
בודאי שהחיים המיניים משפיעים על הקשר הזוגי בכללותו.
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אין ספק שלעקרבים יש את זה בצורה עוצמתית. ממערכת היחסים משמעותית שהייתה לי עם עקרב ,עולם חדש נפתח לפני, של מיניות עמוקה, ריגשית, עוצמתית ונושאת בתוכה חוויות רוחניות. איזה כיף שהיה לנו דבר כזה . נפתחתי לעומק נפשי,שלא ידעתי שיש בי, וגם- טרגיות קלה. כמובן, עקרבים... היה כואב, אני מקווה שגם שווה...
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

מי מכירה מקור מידע טוב על הקשר בין מזלות ומיניות?
אליהו_מחדרה*
הצטרפות: 05 דצמבר 2009, 15:11
דף אישי: הדף האישי של אליהו_מחדרה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אליהו_מחדרה* »

אכן דף עם המון אנרגיות חיוביות.{@
סיימתי קורס בעיסוי משולב ובשלב ראשון מציע
עיסוי היכן שיש מיטה ומקום מתאימים
עד שאתארגן.
מעוניין לאייש קליניקה "נטושה".
ברכות ותודות
פרטיי בדף.
אליהו_מחדרה*
הצטרפות: 05 דצמבר 2009, 15:11
דף אישי: הדף האישי של אליהו_מחדרה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אליהו_מחדרה* »

פלונית,היה או יש לי מייל בנושא מזלות ומיניות
אבל אני לא מוצא אותו.
תני לי כתובת מייל כדי שאשלח כשאמצא.
תהני:-9
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מי_מה* »

אכן דף עם המון אנרגיות חיוביות
ואני בכל זאת מסתובבת פה עם שאלה לא פתורה. כתבתי לפני שנה בלוג שלי, בתקופה שבה הייתי מאוד מסופקת מבחינה גופנית, שברור שעדיך להיות מסופקת ומרוצה מאשר מתוסכלת וחמוצה. ובאמת כשטוב אז הכל טוב וחוסר השקט מפנה את מקומו לחמימות ואהבת הבריות. הבעיה שלי, בתור מי שאינה מצוותת לבנזוג קבוע נובעת מזה שכשהגוף דורש את שלו הוא דורש את זה בקולי קולות והראש מוצא צידוקים כדי לספק את היצר ואומר ללב שיהיה בסדר, שזה רק בשביל להשתיק את הגוף, "אבל מה איתי?" מוחה הלב בשקט "יהיה בסדר" מרגיע הראש, "זה רק בשביל שהגוף יפסיק לצעוק כל כך חזק" ובאמת בבוקר שאחרי הכל נפלא אבל עוד יום עובר או לפעמים פחות, לפעמים יותר והלב מתחיל לשלוח מסרים עצבניים והעיניים מתחילות לחפש נואשות סימן לאהבה במה שמראש הוגדר כלא שייך ללב. בקיצור, כמעט תמיד, מה שאני נכנסת אליו מראש בידיעה שזה רק בשביל הגוף הופך לחשבון שהלב שלי מתקשה לשלם. בעיה.
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

מי מה, הסברת טוב כל כך את מה שאני מרגישה. יחסים עם בני זוג שלא מספקים או מתאימים מבחינה לבבית או ריגשית, כלומר, יש משיכה כלשהי אבל לא התאמה מספיק טובה. גם לי היו תקופות בחיים (אני מקווה שיעלמו בקרוב...) בהם מסיבות כאלו ואחרות לא הייתי מצוותת לבן זוג, ולכן לעיתים נכנעתי לתשוקות הגוף, מה שגרם לי לפעמים לעיוותים רציניים. דחייה של הלב מול משיכה של הצ'קרה התחתונה זה NO NO לא שווה את הכאב והקריעה הפנימית. דרך אגב, זה קצת שונה ממה שאת סיפרת, על יחסים שיש התאמה אבל יש חוסר רצון להתקרבות והתחייבות, אבל גם מדבר על אותם צרכיים נפשיים שיש לנו בנוסף לצרכים המיניים.
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי צוויליך* »

ולחשוב שרק אתמול אמרתי ל אמא של תמרה שבזמן האחרון אני מוצא פחות דפים שמענינים אותי.

יש פה כל כך הרבה נושאים מרתקים, בתוך החבילה הזאת של "אנרגיה מינית" !
קשה לדעת מאיפה להתחיל... דף באופני לתפארת.

רק הערונת - טעם לפגם מצאתי בספק נסיון לשימוש בדף למציאת פרטנר לסקס.

צוויל

<הולך לנעול מגפיים - מלא עקרביות חסרות מנוח פה (-: >
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

וואו!
מי מה אני ממש מכירה מזדהה עם התנועה הזו
ובאמת בבוקר שאחרי הכל נפלא אבל עוד יום עובר או לפעמים פחות, לפעמים יותר והלב מתחיל לשלוח מסרים עצבניים והעיניים מתחילות לחפש נואשות סימן לאהבה במה שמראש הוגדר כלא שייך ללב.
אני הייתי בחודש האחרון עם חבר מאד טוב שלי, ואהבה כבר יש שם, לא זוגית אלא חברית.. אבל מה שקרה בחיבור הפיזי בינינו היה כל כך טוב לי ומרפא, במיוחד היות ויצאתי מקשר ארוך לא מזמן, ועכשיו הוא התחיל לצאת עם מישהי ואני מרגישה צביטה מסויימת. לא הייתי אומרת שאני רוצה זוגיות איתו, זו לא קינאה מהסוג הזה, אבל משהו במגע הפיזי ובאקט המיני גורם להיקשר, ובגלל שזה היה כל כך טוב ממש קשה לי לוותר על זה! כמובן שחיצונית אני מוותרת אבל פנימית יש געגוע ורצון לעוד. אני מרגישה עצבות סביב זה...
ואני שואלת את עצמי גם - מה, מעכשיו ועד הקשר הבא שלי אני אצטרך להיות בפשרות האלה שוב? לספק את הגוף אבל להחסיר את הלב? ולא בא לי.אבל ברור לי שהתשוקה למגע תעשה את שלה. באסה!
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

צוויליך תודה, זה מה שאני מנסה להגיד כבר כמה ימים
רק הערונת - טעם לפגם מצאתי בספק נסיון לשימוש בדף למציאת פרטנר לסקס.
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

מהבוקר לא יודע מה לעשות עם עצמי עם האנרגיה הזאת
נינה*
הצטרפות: 01 נובמבר 2002, 19:58

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי נינה* »

כולם מדברים על סקס אף אחד לא מדבר על צדק
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

וואו, המילים של מימה ושל פלונית אלמונית שמעלי כל כך מדוייקות, הזכירו לי כל כך כל כך את התקופה (הארוכה) ההיא. את ההיקשרות הבלתי נמנעת, גם אם לא רצויה ולא מתוכננת, את שברונות הלב הסדרתיים. את ההבטחות לעצמי שאני לא עושה את זה יותר, שהופרו שוב ושוב.

מה שאני נכנסת אליו מראש בידיעה שזה רק בשביל הגוף הופך לחשבון שהלב שלי מתקשה לשלם. בעיה.

כבר מזמן לא קראתי מילים כל כך מדוייקות.

פעם גם אני הייתי ממחשב אחר
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי יעל* »

יופי של דף.
מקדישה לכולכן (וכולכם) את השיר ה זה

Do me wrong. do me right, tell me lies but hold me tight
Save your goodbyes for the morning light
but don't let me be lonely tonight

שבת שלום יעל צ
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מי_מה* »

טוב , המילים באמת פוגעות בול, ונגיד שגם המנגינה, אבל ג'ימס טיילור , נו, יש בפרצוף שלו משהו כל כך לא סקסי! מזלו שקרול קינג שרה לו חלק מהשירים.
ובהקשר של הדף, הגבשה לי איזו נוסחה:
כשאני חרמנית אני עצבנית וכשאני משתרללת אני עלולה להיות עצובה. התוכלו ילדים לעזור למימה לבחור בפועל משורש ע.צ.ב ?
אנד_לוסיה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

כן. אם לא תשתרללי (כלומר עלא באב אללה, פאק טומורו) אלא תספקי את חרמנותך באופן שאינו חורג ממסגרת האשראי שלך -- מין עם פרטנר נייח יחסית, כמו שאני מבינה את זה, כלומר מישהו שנשאר קצת בסביבה, מתעניין בך, ובעיקר לא מהטיפוסים הנבהלים (ונעלמים בלי סיבה או הסבר. אלה החשבונות הכי יקרים) -- יתעצב מצב הרוח שלך וגם יתייצב.
זה מזכיר לי משהו מאוד מאוד אישי. אבל לא אשתלט פה על הדף בזיכרונות.
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי יעל* »

התוכלו ילדים לעזור למימה לבחור בפועל משורש ע.צ.ב ? ממליצה על עצובה, אני חושבת. אבל את המחיר משלמים....
ובקשר לג'יימס, אני מוחה, אבל זה כבר חורג מנושא הדף. ובכל מקרה, הוא נועד בעיקר להישמע בחושך מתחת לשמיכה.
אחד_שמסכים*
הצטרפות: 06 פברואר 2010, 15:02

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אחד_שמסכים* »

דחייה של הלב מול משיכה של הצ'קרה התחתונה זה NO NO לא שווה את הכאב והקריעה הפנימית.
קבלו כאן נציג של המגדר הזכרי שגם לא מוכן להקריב את הלב לטובת הז'. לא שווה את המחיר, לבאס את עצמי ואת הבתזוג התורנית בשביל שחרור לחץ הידראולי. בשביל זה בורא עולם התאים לנו ידיים בפרופורציות המתאימות.
פלוני_אלמונית_מתחזקת*
הצטרפות: 05 נובמבר 2009, 19:12

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_מתחזקת* »

בשביל זה בורא עולם התאים לנו ידיים בפרופורציות המתאימות.
זהו שלא,
ההלכה מתייחסת למעשה הזה בחומרה רבה וכותבת (שולחן ערוך אבן העזר סימן כ"ג סעיף א´-ג´): "אסור להוציא שכבת זרע לבטלה. ועוון זה חמור מכל עברות שבתורה. אלו שמנאפים ביד ומוציאים שכבת זרע, לא די להם שאיסור גדול הוא, אלא שהעושה זה בנידוי הוא יושב ועליהם נאמר: "ידיכם דמים מלאו" וכאילו הרג הנפש. אסור לאדם שיקשה עצמו לדעת (שיגרום לעצמו במתכוון קישוי לאותו איבר) או יביא עצמו לידי הרהור (שמסתכל בנשים או מהרהר ביופיין על מנת ליהנות מכך) אלא אם יבוא לו הרהור יסיע ליבו מדברי הבאי לדברי תורה שהיא "איילת אהבים ויעלת חן".
אחד_שמסכים*
הצטרפות: 06 פברואר 2010, 15:02

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אחד_שמסכים* »

זהו שלא,
אין לי את ההשכלה ההילכתית על מנת להתווכח עם הטיעונים כבדי המשקל שהוצגו כאן, אלא אך ורק את השכל הישר המעט עקום שלי.
שזה בעצם מה שגם עושים המתפלפלים למניהם, חכמנו ז"ל לדורותיהם, ולראיה, אין ספור הוויכוחים והדעות הסותרות שעולות מדבריהם.
אז בוא נחשוב ביחד: לפי אותה הלכה, תורת ישראל ושאר הוגי היהדות לדורותיהם, אני מעריך שיש הסכמה שקיימים מספר מצבים בהם גבר יהודי, קדוש ככל שיהיה, אסור לו לבוא במגע מיני עם אישה: במקרה והוא אינו נשוי, או שהוא נשוי אך אישתו החוקית שרויה בעיצומה של נידתה, סביב הלידה, וכנראה עוד מצבים שלא עולים בדעתי לעת עתה. ובעיתות אלו, מה אמור לעשות אותו יהודי קדוש כאשר תופח בו יצרו? ללכת אל אשה כרחב בעיר זרה ע"מ להסתיר את חרפתו? והאין זה צרוף מיקרים מופלא שאורך הזרוע, זווית המפרקים ומבנה כף היד מתאימים בדיוק למלאכה? ולא לקחתי בחשבון ווריאציות מיניות אחרות כגון שפיכה בעקבות מין אורלי או טיפול ידני ע"י בת הזוג. אני מעריך שגם פרקטיקות כגון אלו אסורות בתכלית האיסור ע"י תקנות תשמיש המיטה המחמירות. הכלב, הדג והחרפוש לא ניחנו באמצעי הקלה עצמיים. אך האדם, כן. האין זה אומר דרשני?
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

לדעתי, הסיבה העיקרית לאיסורים הללו היא להפוך את כל הציבור לחוטא בפוטנציה. בגלל איסור זה, כל מתבגר בריא חייב להיות או נתון ליסורים פיזיים בגלל אי הפעלת המערכת המינית שלו או ליסורים נפשיים בגין הפעלתה. כך מעודדים בנים להתחתן מהר ככל האפשר וכך הופכים ציבור שלם לחוטא בעל כורחו. אני מסכים לדעה שאם המתכנן שלנו היה רוצה שננהג אחרת היה בונה אותנו אחרת.

מניסיוני כגבר, לאחר תקופה מסוימת (לא ארוכה) בלי פורקן מיני יש עלייה בעצבות, בעצבנות ועולה המתח.
סוגיית הצורך בפורקן יכולה לצוץ ולעלות בכל מיני סיטואציות...
סימנים ראשונים הם תחתונים מתוחים בשעת הבוקר וכשאין שחרור, הצורך יכול לצוץ במקומות אחרים ולפעמים מביכים. במקרים מסוימים, זה יכול להטריד מאד ולגרום לשינוי בהתנהגות.
אני מניח שיש גברים שזה מעלה אצלם את התוקפנות ובמקרים קיצוניים זה גם יכול לבוא לידי ביטוי. אצלי למזלי זה לא קרה.

שחרור המתח המיני גם אם הוא מבוצע לבד עושה נפלאות אבל זאת בתנאי שהוא מתקיים באהבה, בקבלה. ממש מגע מיני אבל עם עצמך. אתה השותף שלך אתה חייב להכיר את עצמך, לדעת מה טוב לך, להתמסר לעצמך, לפנק את עצמך, לחוש את הגבריות שלך מתגברת, מתחזקת, מתפרצת... להנות ממנה ולאהוב אותה.
כאן שוב לדעתי, הליכה לאורן של אותן הלכות תגרום לכך שנער שיפנק את עצמו לא יהנה, לא ילמד להנות, לא יכיר את גופו וזה כל כך חבל. הנתק שההלכות הללו גורמות לילד מעצמו לא מובנות לי.

מובן שעדיף שהצורך המיני יבוא על סיפוקו במגע עם אישה שאוהבים אותה. זה לא חייב להיות מגע מלא ולפעמים אפילו חיבוק ארוך ומרגיע שסופו שחרור עושה ממש טוב. חשוב מאד שתדירות המגע המיני תהייה כזו שלא יווצר מתח מיני גבוה מדי. אם מקיימים יחסי מין בתדירות מספיקה גבוהה, אז בזמן קיום יחסי המין הגבר יכול להיות הרבה יותר קשוב רגוע ונינוח ולוקח לו יותר זמן להגיע לאורגזמה והוא גם פחות מחפש אותה. כך שני הצדדים נהנים יותר והופכים את האנרגיה המינית מנטל, עומס או משהו מלחיץ ומאיים לגורם מחבר. האם זו לא כוונת מי שתכנן אותנו וקבע שלא טוב היות האדם לבדו?

שמחתי לקרוא באתר שגם נשים בורכו בדחפים דומים והן מודות בקיומם.
אני מכיר סיפורים רבים מדי של נשים ששולטות בבני הזוג שלהם באמצעות תדירות יחסי המין.
אני תוהה האם בעצם בזמן שהן עושות את זה הן גם מונעות הנאה מעצמן ומהדף הזה עולה שכן (לפחות לבנות מזן עקרב).
קן_לציפור*
הצטרפות: 08 יולי 2005, 23:50
דף אישי: הדף האישי של קן_לציפור*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי קן_לציפור* »

אני מכיר סיפורים רבים מדי של נשים ששולטות בבני הזוג שלהם באמצעות תדירות יחסי המין.
ואני מכירה גברים כאלו... לצערי...

אצלי, בזמנים שאין איש הצורך הזה לעיתים נרדם. חבל לי... זה בזבוז משאבי התשוקה שלי. מצד שני סקס בלי לב, גם לי לא עושה את זה, אם כי אני ללא נקיפות מצפון אם זה מגיע ברגע הנכון - שאותו אשחרר אחר כך.
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ומה ההסבר שלך?
מה ההגיון בלמנוע מעצמך (גבר או אישה) הנאה?
מדוע זה האמצעי שכל כך אוהבים להתשמש בו?
הרי בככל ויכוח ובכל עימות כולם צודקים אבל הלחץ המיני גובר ומצב הרוח הדוגל בפיוס נחלש..

לא סתם קיים המושג "מחזיקה את הגבר בביצים" כי הוא ממש ממש מתאר את המציאות לפעמים
ואגב, אין מונח מקביל לגבי גברים.
אני_מפה*
הצטרפות: 06 מאי 2009, 18:56

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אני_מפה* »

ההלכה מתייחסת למעשה הזה בחומרה רבה וכותבת.............................................................................................................

זה בסה"כ הלכה לא דבריי אלוקים חיים.
אנשים שאולי בזמנו לא ידעו כ"כ להתמודד... עם הכבוד ויש כבוד,
הלכה היא ספיקולציה, הנחה מסקנה...חלק מהמסקנות שייכות למציאות חלקן לא.
אנשים כמו אנשים....בכל תקופה בכל מקום...
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

איסור מגע מיני, בין אם הוא שייך לדת מסוימת, תפיסת עולם מסוימת או אפילו תקופה כמו התקופה הויקטוריאנית הוא לדעתי בכל מקרה אמצעי שליטה.
אני מניח שיש גם אמונות ותפיסות עולם הרואות בשחרור מבוקר וכנה של האנרגיה הזו דבר חיובי.
ברור שיש למנוע מצב בו אדם נשלט על ידי היצר, מצב בו אדם הופך לנרקומן של סיפוק יצריו אבל מכאן ועד לאיסור חמור?
ובאמת, האם לגנוב או לשקר זו עבירה פחותה מלאונן?

מכירים את השיר ששר מתי כספי?

היא חזרה בתשובה
מתי כספי
מילים: יענקל'ה רוטבליט
לחן: מתי כספי

אז נפלתי שדוד, בגרוני יבבה
הם אמרו שגם היא חזרה בתשובה:
צדיקים מלמדים לה דיני יראים -
לא תשוב עוד לפקוד את שדותי החוטאים.

עטופה כל כולה, מבלי סדק פעוט
צחור שדיה כיסתה במלבוש של צניעות.
קרסולה העדין בפוזמק הארוך
על חלקת ירכה, מתחתל הוא ברוך.

שערה הארוך, הגולש ויורד
נאסף והושפל וכלאוהו כעת
במטפחת שביס נאנק מתפרץ
והרבי אומר שצריך לקצץ.

מבטה אור אחר, לא עוד גיץ וברקים.
נאלמה לשונה שידעה תפנוקים
ושפתיה רכות ונעות בתפילה.
מתחשק לי לבכות בשבילי, בשבילה.

מאושר הספרון שאוחזת ידה
בזריזות אצבעות אשר אין לה מידה
בדפיו תעלעל, עמודיו תדפדף.
היושב במרומים בודאי מזדקף.

וכעת לשידוך הוציאוה לשוק
ואני הנגזל מרומה ועשוק
חילוני עד כאב ואוהב כמאז
הותירו אותי מחוץ למכרז.

והיא שוב לא תבוא, מתגנבת בלאט
בין סדיני הרכים, לעונג שבת
ואני האומלל, מה אוסיף לדבר
לו היתה לי תשובה, אז הייתי חוזר.

אנשים יכולים ללכת נגד הטבע האנושי ולפעמים זה נכון וטוב ולפעמים לא.
יום_טוב*
הצטרפות: 24 מאי 2009, 16:38

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי יום_טוב* »

שיר מקסים{@
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

זה בסה"כ הלכה לא דבריי אלוקים חיים.
דווקא אל ההלכה כן מתייחסים כ"דברי אלוהים חיים" כיון שהתורה ניתנה לבני אדם לפרש אותה. כל מה שאתה קורא בתורה בסופו של דבר נתון לפרשנות שלך (או של כל אחד אחר). ההלכות הן לא מסקנות מהמציאות, כי אין להסיק מסקנות ערכיות מהמציאות (מסקנות ערכיות = מה טוב לבנאדם). מטרתה של ההלכה היא עבודת ה' בעולם הזה כמות שהוא. היא נותנת לך את האפשרות לעבוד את ה' ומשתמע לא לעבוד שום דבר אחר (כגון יצר המין התובעני שטבוע בנו). כמובן שיש שיגידו שהמצוות נועדו להיטיב עם האדם, למשל שאסור לאכול חזיר כי זה לא בריא, אבל זו שטות ועיוות בעיניי והמטרה היא עבודת ה' - אינני רואה שום מניעה מבחינה חילונית להמנע למשל, מצבירת ממון או להרבות בסקס (וחבל לי שפה מנסים להסוות חרמנות פשוטה בכל מיני מילים כמו אנרגיות, השפעות של כוכבים ושאר דברים מן הדמיון - כאילו להצטדק . "מותר האדם מן הבהמה אין ואתה הבדלת אנוש מראש לעמוד לפניך").
"רבי אלעזר בן עזריה אומר מנין שלא יאמר אדם נפשי קצה בבשר חזיר, אי אפשי ללבוש כלאים, אבל יאמר אפשי, ומה אעשה ואבי שבשמים גזר עלי, תלמוד לומר ואבדיל אתכם מן העמים להיות לי, שתהא הבדלתכם מהם לשמי, פורש מן העבירה ומקבל עליו עול מלכות שמים"
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

פלוני אלמוני יקר
ההבדל בינינו לבין החיות הוא אפשרות הבחירה. וע"י לימוד רוכשים ידע וע"י ידע האמת יכולים לחיות ולהתגבר על הייצרים למרות (ובגלל)שהם חזקים.
אנחנו מצווים ללמוד ולקיים מצוות.
איזהו החזק?- הכובש את יצרו.
בעולם הזה הכל הפוך על הפוך.
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

פלונית אלמונית מתחזקת

אני מקווה שאת לא משווה אותי ואת אלו שמחזיקים בדעות הדומות שלי לחיה.

אין בדברי ביקורת או רצון להתעמת אלא באמת ללמוד....אבל ברצוני לברר האם לדעתך, יוצרנו יצר בנו יצר מיני חזק רק כדי שנתגבר עליו?
האם מטרת היצר המיני היא רק כדי שנאבק בצד היצרי שלנו?
הרי אבות האומה היו אנשים יצריים שהתנהגו באופן אנושי למדי?
האם זה רק כדי שנוכיח לעצמנו (ולמי עוד?) שאנחנו יותר חזקים מכוח שהוא עצמו ברא בנו?
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ובאמת, האם לגנוב או לשקר זו עבירה פחותה מלאונן?
לא יודע בדיוק איפה מוצאים דירוג, אבל אם המטרה היא לעבוד את ה', אז זה תלוי למה אתה מתמכר יותר ומה מסיח את דעתך מעבודת ה'. ייתכן שאוננות במקרים מסוימים יותר חמורה מגניבה לאור הערך הזה.

ההבדל בינינו לבין החיות הוא אפשרות הבחירה. וע"י לימוד רוכשים ידע וע"י ידע האמת יכולים לחיות ולהתגבר על הייצרים למרות (ובגלל)שהם חזקים.
גם חיות יכולות לבחור, וגם להן יש תהליכי למידה; יש אנשים הבוחרים לאכול טוב לישון טוב לעשות סקס טוב וכו' ומה ההבדל מבהמות?
אהבת_עולם*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ומה ההבדל מבהמות?

מי אמר שצריך שיהיה הבדל מבהמות?!
מה זו הארוגנטיות הזאת, שכל הזמן מחפשים להראות במה אנחנו טובים מבהמות?

חוצמזה, גם אם לפי כל הסממנים החיצוניים אני מזכירה בהמה ומישהו מגיע למסקנה שאני כמו בהמה, שיערב לו. לי ברור מה יש מעבר לסממנים האלה, ואין לי בעיה להחזיק בסממנים האלה כל זמן שאני בוחרת בהם.

נ.ב.
וגם אם זה 'כמו בהמה', נניח - ברגע שיש בחירה להיות ככה - אז זה כבר מעצם כך אומר שלאדם יש יתרון על הבהמה, שהוא בחר בזה. כי היא לא יכולה לבחור לא להיות בהמה, או להיות כמו בן אדם.
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

גם חיות יכולות לבחור,
חיות מטבען פועלות לפי סיפוק הייצר המיידי, אין שום חיה שיהיה מולה בשר למשל והיא תעצור לחשוב אם כדאי לאכול אותו, אם הוא בריא,אם הוא רעל, היא פשוט תטרוף .

יש אנשים הבוחרים לאכול טוב לישון טוב לעשות סקס טוב וכו' ומה ההבדל מבהמות?
ההבדל הוא הבחירה. אדם מאמין לא יבחר לישון טוב או לעשות סקס טוב, הוא בוחר לפי רצון השם, כל הבחירות שלו הם למטרת קידוש השם ולא קידוש הגוף. שינה\אכילה- למען שיהיה כח לגוף לילמוד, מין- למען מצוות פריה ורוויה,
הקב"ה לא רוצה שנסתגף , ההנאה בשלמותה באה רק אם מבינים שיש לנו העם הנבחר, זכות גדולה לחיות בעולם הזה בדרך האמת, לפעול בעולם הזה במימד שהוא הרבה יותר מענג מתענוגות הגוף החולפות.

האם לדעתך, יוצרנו יצר בנו יצר מיני חזק רק כדי שנתגבר עליו?
המטרה היא לא להתגבר עליו- אלא לכוון אותו נכון- יש חובה לנשואים על קיום יחסי מין פעם בשבוע (למעט ימי הנידה- כך שזה יוצא פעמיים בחודש-חובה! ובשבועיים האלה מותר כל יום. . ההתגברות היא על הוצאת זרע לבטלה. שתסכים איתי שאפילו חילוניים גמורים מתוסכלים לאחר מעשה עלוב שכזה.
אני חושבת שעניתי בתשובה זו על שלושת השאלות שלך.
אם לא , אשמח להמשיך ....
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ייתכן שאוננות במקרים מסוימים יותר חמורה מגניבה לאור הערך הזה. כלומר יכול להיות שלא או במילים אחרות, זה לא ודאי שכן או יותר נכון תלוי בהשקפת העולם.

לדעתי, הכוונה בבהמות היא לדעתי לא השוואה לחיות שאנו קוראים להן בהמות (כמו פרה) אלא יותר בכיוון של התבהמות - שלפי המילון היא שם להתנהגות גסה ופראית.

לגבי שיפוטיות אז אני לא רואה טעם לקיים דיון עם אנשים שנותנים לדעות שלי ציונים.
אני בטוח מעל ומעבר לכל ספק שההתנהגות שלי לא גסה או פרועה ומי שחושב שכן אין לי על מה לדון איתו.
הרי ממילא, מטרת הדיון היא לא לגרום לשינוי התנהגותי של צד זה או אחר אלא ללבן נושא ואולי להגיע גם לאיזו שהיא תובנה.

וחצמזה, הדעות שהבעתי הן שלי ואני יכול ורשאי לשנות אותן אם אשתכנע שעלי לעשות זאת.
האם אנשים מאמינים יכולים לשנות את דעתם בנושא הספציפי הזה או ששינוי זה חייב להיות חלק משינוי גדול יותר של חזרה בשאלה?
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אין שום חיה שיהיה מולה בשר למשל ו
בעצם יש גם חיות צמחוניות.שלא יטרפו בשר... אך גם הן חיות והכוונה ברורה
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

האם אנשים מאמינים יכולים לשנות את דעתם בנושא הספציפי הזה או ששינוי זה חייב להיות חלק משינוי גדול יותר של חזרה בשאלה?
למה שישנו את דעתם בנושא הזה? לא הבנתי.
תכלס- לדעתי זהו נושא מאוד מהותי ואני לא חושבת שאדם מאמין יכול להוציא זרע לבטלה ולהמשיך לקרוא לעצמו מאמין. אבל בטח יש גם כאלה "דתיים לייט"- כמספר האנשים-מספר הדעות
פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

הבעיה שהמדינה גורמת לאנשים לעבור על החוק באימוץ חרם רבנו גרשום ואז יכולתי לעשות לרווקות של תל אביב לכל אחת ילד
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שכל הזמן מחפשים להראות במה אנחנו טובים מבהמות?
לפי הטוב של הבהמות, הבהמה טובה יותר.
ברגע שיש בחירה להיות ככה - אז זה כבר מעצם כך אומר שלאדם יש יתרון על הבהמה
זו נק' חשובה מאוד. האדם נולד עם פוטנציאל גדול מאוד, אבל אם הוא לא מממש אותו הוא נותר בהמה. כמו שיכול אדם להוולד עם פוטנציאל מוסיקלי גדול מאוד אך לא לגעת בכלי נגינה כל ימיו.

אני רק אומר שכל ההבדלים שנימנו הם מלאכותיים. למה אנשים צריכים שסקס יחשב כאנרגיה קוסמית או כמוכתב ע"י קונסטלציות של כוכבים? האם בכך הוא הופך יותר לגטימי? אני חושב שהחרמנות אצלי אינה שונה מהותית מזו של בהמה.
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ברור שאדם בוחר לעצמו דרך חיים וחי לפיה.

אם אדם למשל מחליט להיות צמחוני אז ברור שהחלטתו מחייבת אותו לא לאכול בשר. הוא לא יכול גם לאכול בשר וגם להיות צמחוני באותו זמן.
אם אדם מחליט להאמין בתפיסת עולם שמונעת ממנו להוציא זרע לבטלה אז ברור שהוא לא יעשה את זה שכן כך הוא עושה שקר בנפשו וכופר באמונה שלו.

אני מקווה שכל צמחוני יוכל להסביר לעצמו ולאחרים מדוע הוא גזר על עצמו את ההחלטה הזו ואת אלו הנגזרות ממנה.
מובן שאני ואחרים לא חייבים להסכים איתו והוא לא חייב להסכים איתם אבל יכול להתפתח דיון מעניין מאד.

אני שפוט לא מבין מה הוא הנזק שיגרם לאדם מכך שהוא מוציא זרע לבטלה, ואגב לדעתי זה לא לבטלה אלא למטרה טובה וראויה.
האם הסיבה היא פשוט לשמור ולכבד כלל בלי לדעת מה היא הסיבה לכך?
האם עצם קיום המצוות, ללא דיון בסיבות להן הוא זה שמעניק את התרוממות הרוח?
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

חיות מטבען פועלות לפי סיפוק הייצר המיידי, אין שום חיה שיהיה מולה בשר למשל והיא תעצור לחשוב אם כדאי לאכול אותו, אם הוא בריא,אם הוא רעל, היא פשוט תטרוף .
אם יאלפו אותה, היא כן תתאפק; למען האמת, ראיתי לא מעט חיות שהיו הרבה יותר בררניות בקשר למזון מאשר בני אדם. נסו להגיש לכלב אוכל תעשייתי ותראו איך הרבה פעמים הוא מסרב.
בני אדם רבים הם בעלי שיקולים דומים לאלו של הבהמות וגם לא יתאפקו.

מין- למען מצוות פריה ורוויה,
מין הוא מצווה בפני עצמה ותקפה גם כשהאשה בהריון למשל. מעניין הוא שהחובה לספק את "עונתה של האישה" חלה על הגבר אבל לאישה אין חובה לקיים יחסי מין עם בעלה, למיטב ידיעתי. לא פעם תהיתי מדוע אי-הסימטריה הזו. קראתי במקום כלשהו שלאישה יש חובה לקיים יחסי מין (עם בעלה) לבל תגרום לעצמה צער הגוף.
אהבת_עולם*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני חושב שהחרמנות אצלי אינה שונה מהותית מזו של בהמה.

אצלך אולי. ;-)
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני שפוט לא מבין מה הוא הנזק שיגרם לאדם מכך שהוא מוציא זרע לבטלה
אין שום נזק פיזי למיטב ידיעתי. אבל עבור האדם הדתי הנזק הוא ברור - הוא עבר על ערכיו.

האם עצם קיום המצוות, ללא דיון בסיבות להן הוא זה שמעניק את התרוממות הרוח?
העובדה כי אדם דתי מצליח לעבוד את ה' - עבודה לשמה (כלומר מבלי שיהיה לו רווח אחר), אכן מעניקה לו התרוממות רוח.
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני פשוט לא מבין מה הוא הנזק שיגרם לאדם מכך שהוא מוציא זרע לבטלה, ואגב לדעתי זה לא לבטלה אלא למטרה טובה וראויה.
נשמה, אתה לא מבין כי אתה לא יודע!! ואם יש לך התעוררות מסוימת או רצון להבין מה המשמעות של העיניין הזה -תקרא, תחקור תלמד. ותראה שזה ממש לא למטרה טובה!! ולא ראויה!! יש אתר http://www.kipa.co.il/ask/show/204732 ויש בו סעיף של שאלות ותשובות של רבנים , כתוב שם המון על הנושא הזה.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני מקווה שכל צמחוני יוכל להסביר לעצמו ולאחרים מדוע הוא גזר על עצמו את ההחלטה הזו ואת אלו הנגזרות ממנה.
אין הסבר לשום ערך מלבד זה שהוא רוצה בכך. אי-אפשר לגזור את זה מלוגיקה או משהו כזה.
אצלך אולי
<מלחך עשב באדישות>
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

בני אדם רבים הם בעלי שיקולים דומים לאלו של הבהמות וגם לא יתאפקו.
נכון, חילוניים חיים כך. לצערנו הרב.
כשהנשמה מתעוררת נוצר לאדם כח שגובר על הייצא הבהמי הזה.

לא פעם תהיתי מדוע אי-הסימטריה הזו.
זו עובדה- אין סימטריה.
דתיה*
הצטרפות: 07 פברואר 2010, 22:58

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי דתיה* »

אז זו שהיום רציתי לפתוח דף בנושא ולשאול בקול גדול: מה עושים כשיש לי צורך מיני גדול משל בעלי?
אני לא מזל עקרב. אבל מרגישה עם ציפיה למין משהו משהו...
איך נפל עלי הדף הזה עכשיו...

ולעצם הדיון האחרון, אכן צודקת המתחזקת, יש המון מידע אפשר לשאול במקום שמתאים ולקבל תשובות. גם לי כדתיה כשיש משהו שמעניין אני חוקרת ובודקת עד שאני נרגעת (זה לוקח ת'זמן) אדם דתי הוא לאו דוקא אוטומט שמקייפ "ציוויים" ללא טעם. כמובן שהאמונה הכללית שיש משמעות לכל דבר גם אם לא בדקתי עדיין, עוזרת לי . בנתיים עוד לא התבדתי!
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

כשהנשמה מתעוררת נוצר לאדם כח שגובר על הייצא הבהמי הזה.
אני לא חושב שהאדם הדתי מקבל כוחות על טבעיים. סה"כ יש לו מטרה בחיים והוא מנסה להגשים אותה (אך "כי אדם אין צדיק בארץ אשר יעשה טוב ולא יחטא"). אבל עולם כמנהגו נוהג. חסרות דוגמאות בתנ"ך לאנשים שיצרם גבר עליהם? האם לא דוד המלך גזל את כבשת הרש? האם יהודה (שדוד המלך הוא נצר לזרעו ונצר לרות המואביה וכידוע מואב נולד מיחסים בין לוט ובנותיו) לא עיבר את תמר כלתו בחושבה לזונה? ועוד ועוד.
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

פלונית אלמונית מתחזקת

תתחזקי באמונתך - אמן
מקווה שלא אי סיפוק היצר הבהמי הזה מדבר מגרונך
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

חברים, למה שלא איש באמונתו יחיה? מי שבוחר לספק את יצרו או לפחות להקשיב ליצרו, לתת לו מקום ולכבדו כחלק ממנו - שימשיך להתנדנד בשאלות של באיזה מחיר, כמוני למשל. ומי שהתשובה ברורה לו בנושא הזה - כפי שהוצג כאן אצל כמה מהמגיבים - שיבורך, ואולי מזלו שאין הוא צריך להתנדנד בשאלות של מוסר, גורל, מחיר - כי הרי הוא יודע מהו הנתיב הנכון עבורו. מסקרן אותי, עם זאת, למה אלה שהתשובה כל כך ברורה להם, פנו ופתחו את הדף הזה? הנושא שלו לא משתמע לשתי פנים. אולי לא הכל כל כך ברור גם להם באיך לחיות עם היצר?
דרך אגב, עברתי טיפול שיאצו בשבוע שעבר, שהיה לי מאד חזק, ובעקבותיו הבנתי שחוסר השקט והיצרים שהשתוללו בתוכי מחפים על עצב עמוק של אובדן, אובדן הבן זוג והזוגיות, על חלל שנשאר פתאום ריק בחיים שלי, על געגועים. ובטיפול האנרגיה המינית פינתה את מקומה לעצב הזה. אני לא אומרת שהיצר נעלם, כרגע הוא לא מטורף ומטריד כמו קודם ומאפשר לי לחיות...
אנד_לוסיה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

כן, לפעמים קל יותר לחיות עם חוסר שקט מאשר עם שקט. הרי קשה כל כך לכבות את הרדיו התמידי שבראש שלנו. והעצב, האובדן, הגעגועים, הם שקטים. אבל כנראה שבאמת הגעת לשאול את עצמך מה המחיר.
מאחלת לך בהצלחה בהתמודדות.
ורואה בעין מאוד לא יפה את מה שעשתה לך משטרת הצניעות פה בדף.
שליחת תגובה

חזור אל “מה כדאי לערוך”