השוואת ספקי טלפון ואינטרנט

ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

האם אתם מרוצים מספק שירותי הטלפון הקווי שלכם? ומספק שירותי האינטרנט?
אני חושבת שאני משלמת יותר מדי לבזק ולנטוויז'ן. השירות אמנם בסדר, אבל הייתי רוצה לשלם פחות.
תשלום חודשי לבזק: קו טלפון - 44.70 (כל המחירים של בזק לפני מע"מ); תא קולי ועוד - 7.55; אינטרנט מהיר - 69.17; מכשיר טלפון זמיר (שאין לי) - 3.17
כל זה בחודש שבו שילמתי על השיחות עצמן (לבזק ולניידים) רק כ-65 ש"ח (לפני מע"מ).
לנטוויז'ן אני משלמת על האינטרנט עוד כ-70 ש"ח.
מה אתם אומרים? זה לא קצת יקר?

אני כבר כמעט עשר שנים לקוחה של נטוויז'ן. קשה להתחיל לעשות סקרי שוק ולבדוק מה באמת משתלם. כנ"ל עם בזק. לכן אשמח לשמוע מחירים וחוויות שירות של מי שעובדים עם חברות אחרות.
תודה! @}
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

קו של הוט יעלה לך 50 ש"ח בחודש כולל השיחות לטלפונים נייחים - ואת האיכות את שומעת כשאנחנו משוחחות בטלפון (חוץ מזה שהמכשיר שלי לא תקין )
עוד משהו זה שלא צריך מענה קולי בבית הרי אם אין תשובה יתקשרו לנייד או שילחו SMS אז בעצם ביזבזת להם כסף כשהם הגיעו לתא הקולי הביתי ולעצמך עוד כסף כשמשכת את ההודעה
לגבי אינטרנט אני הבנתי שאם מתמקחים במקום שנמצאים מקבלים את האופציה הכי טובה
יותר ממה שתקבלי בתור לקוחה חדשה במקום אחר
אביטל_צ*
הצטרפות: 16 אפריל 2004, 17:49
דף אישי: הדף האישי של אביטל_צ*

שליחה על ידי אביטל_צ* »

אני בהוט ובנטוויז'ן
קו טלפון
להוט נכנסתי לחבילת שירות של 2000 דקות, מחיר החבילה הוא 58 ש"ח לחודש, מחיר תא קולי הוא 3 ש"ח לחודש.
שיחות לניידים הורדתי לגמרי מהקו של הוט כי בנייד שלי זה יוצא הרבה יותר זול (זה משהו שצריך לבדוק ולהשוות) - זה הוריד 50% מהחשבון של קו הטלפון, והוסיף כמה שקלים לחשבון של הנייד.
אני לא לגמרי מרוצה מהאיכות הקו, אבל לא מתכוונת לשנות את זה בקרוב.
והשירות שלהם היה בסדר עד היום.

קו אינטרנט
אני בחבילות של מהירות 1.5
להוט אני משלמת 51 - תשלום קבוע

לנטוויז'ן אני משלמת 49.95
זה בעיקרון מחיר מבצע, יש לי תזכורת בנייד לסיום המבצע, אני מתקשרת לחידוש ושואלת איזה מחיר הם יכולים לעשות לי.
זה בעיקרון (פלוס מינוס כמה שקלים) המחיר שהיה גם לפני החידוש האחרון

אם את לא נמצאת על חבילה בהתחייבות בנטוויז'ן, כדאי לך להתקשר ולבקש מחיר טוב יותר.
ואם לא אז להתקשר לכמה חברות אחרות כדי שתוכלי לחזור לנטוויז'ן ולהגיד שקיבלת הצעות כאלה וכאלה.
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

עוד משהו זה שלא צריך מענה קולי בבית
כן, באמת חשבתי על זה כשראיתי שאני משלמת על זה (נדמה לי שפעם זה היה חינם).
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

בנייד שלי זה יוצא הרבה יותר זול
בינתיים החותנת שלי משלמת את החשבונות של הניידים שלנו, אז לי זה בטח הכי זול... אבל לא תמיד נעים לי לנצל את זה, וחוץ מזה יום אחד בטח יישבר לה.
תמר_מסיני*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 00:36
דף אישי: הדף האישי של תמר_מסיני*

שליחה על ידי תמר_מסיני* »

אני עברתי למודם סללוארי של סלקום. 130 ש"ח החודש וזהו!! לא משלמת ל 012, פתחתי תיבת דואר באתר חינמי (היה קצת מפחיד אחרי 5 שנים עם תיבת דואר אחת אבל הם כ"כ עיצבנו אותי שהתנתקתי ו...הכל בסדר - הודעתי לכולם על הכתובת החדשה וזהו..), לא משלמת לבזק ו אני יכולה לגלוש בכל מקום שיש בו קליטה סללוארית של סלקום, כולל בסיני.
ש_י_ר_י*
הצטרפות: 18 יולי 2008, 15:29
דף אישי: הדף האישי של ש_י_ר_י*

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

אנחנו גם התנתקו מבזק ועברנו להוט. זה בחבילה עם הכבלים אז אני לא בטוחה כמה בדיוק אנחנו משלמים להם.
לנטוויז'ן אנחנו גם משלמים 45 (או 49?) אבל זה מבצע של 3 חודשים.

מהצד השלילי אני חייבת לומר שעכשיו הגלישה באינטרנט הפכה לקשה עד בלתי אפשרית בשעות עומס. הסבירות שזה בגלל התשתית של הוט הולכת וגדלה - שלחנו את המחשב לתיקון, התקשרנו לנטוויז'ן וזה לא הם... כל הראיות מובילות להוט :-(
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

שליחה על ידי אפרת* »

אנחנו התנתקנו עכשיו מהוט בתור ספק אינטרנט וחזרנו לבזק בטלפון נשארנו בהוט
(כדברי המשורר: "זה נבלה וזה טריפה").
בישוב שאנחנו גרים בכלל ובבית שלנו בפרט היו המון תקלות עם הוט. המון.
ימים שלמים שהקו הולך וחוזר, תקלות אזוריות שלא מעודכנות במוקד שלהם ולכן נדרש להגיע טכנאי
למרות שיש כבר אחד שמטפל בבעיה הכללי (ושוב המשורר: יד אחת לא יודעת מה השניה עושה)
ובעיקר- השירות.
אנחנו מנהלים עסק בבית, שמחייב אינטרנט ולא יכלתי להרשות לעמי את ההפסקות הללו
מבלי לקבל מענה מהיר.
היחס של מנהל המשמרת שלהם כשאיימתי בהתנתקות היה- אז תתנתקי. אז התנתקתי.
מאז הכל בסדר. יש אינטרנט כל הזמן והרבה יותר מהיר והטלפון קצת פחות מטריד אותי.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

תבדקו שאתם לא משלמים על תיבת דואר לנטוויז'ן. ואם כן, אפשר לעבור למייל באינטרנט. ואז גם לא משתנה הכתובת אם עוברים ספק.
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

כן בישובים שהם לא ערים גדולות ההוט לא מתפקד כראוי וגם קו של 012 לא
קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

שליחה על ידי קר_שינדו* »

מכשיר טלפון זמיר (שאין לי) - 3.17
"עמלת זמיר ועפרוני: לקוחות בזק רבים שיפשפשו בחשבונותיהם יגלו חיוב של 3.80 שקל על הוצאות ביטוח וטיפול על מכשיר טלפון מסוג זמיר או עפרוני, שכבר מזמן עבר זמנו. לפני כמה שנים החליטה ועדת הכספים בכנסת לבטל את התשלומים, ובזק פרסמה קריאה לצרכנים לבוא ולבטל את החיוב . לא כולם נענו או שמעו את הקריאה, וכך עד היום מחויבים חשבונות רבים על ביטוח ודמי טיפול על מכשיר שכלל לא נמצא ברשותם". במידה ותתקשרי למוקד 199 ותבקשי לבטל את החיוב, הוא יבוטל ותחסכי כ-36 ש"ח בשנה.
קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

שליחה על ידי קר_שינדו* »

אני כבר כמעט עשר שנים לקוחה של ...
מעבר לכך שהמחיר גבוה, אני מציע לך לבדוק את החשבונות (בייחוד את אלה של תחילת השנה).
כאן ניתן למצוא מחירים של חבילות ספק/תשתית.
עורבני_מצוי*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 09:23
דף אישי: הדף האישי של עורבני_מצוי*

שליחה על ידי עורבני_מצוי* »

אנחנו עברנו להוט לפני כימעט שנה, זה בהחלט יוצא זול יותר, אבל השירות ממש גרוע, אפשר לפעמים להתייבש על הקו ולחכות להם מעל 15 דקות, אלה אם ניכנסים דרך האינטרנט לצ'ט לכבדי שמיעה שלהם ואז יש מענה מיידי.
בהתחלה היו לנו המון בעיות עם קו הטלפון והאינטרנט שהיו מתנתקים כל הזמן, אחרי שלושה ביקורים של טכנאים, ואיומים שניפנה לעיתונות, הבעיות הסתדרו.
ללא ספק הגלישה באינטרנט בהוט היא לא טובה כמו בבזק, ועל מחירי ספק האינטרנט שלך (נטוויזן), כדי להתמקח, ולא בטוח שכדי לך חבילת של 1.5 MB, האם את משתמשת ברוחב פס שכזה? אם לא תורידי חבילה ל 750, זה יותר זול, ולא משנה כלום בחוויית הגלישה שלך (אם השימוש העיקרי זה גלישה באינטרנט ודוא"ל).
ענבל_מזכרון_יעקב*
הצטרפות: 12 נובמבר 2007, 12:46
דף אישי: הדף האישי של ענבל_מזכרון_יעקב*

שליחה על ידי ענבל_מזכרון_יעקב* »

אינטרנט:
ספק שירות: ממליצה על 012. מחוברת אליהם מאז שהתחברתי לאינטרנט ומרוצה מהמחיר. גם השרות סביר ונראה טוב מזה של נטוויז'ן, באם להסתמך על נסיון של חברים עם נטוויז'ן. אפשר להתמקח ולהגיע למחיר של 34 ש"ח בחודש, כולל מע"מ, למהירות 1.5. לעיתים אפשר לקבל בתוך המחיר גם תיבת דואר מוגדלת ל-2M ולפעמים יש צורך להוסף 5 או 10 ש"ח בחודש.
כמובן שקיימת האפשרות להשתמש בתיבת מייל של Gmail, שאינה תלויית ספק שירות, שכמעט ואינה מוגבלת במקום ואז לשלם לספק את המחיר המינימלי למהירות 1.5.
ספק תשתית: הייתי מחוברת לבזק ועברתי להוט, רק בגלל המחיר. הגלישה נחווית לי בשניהם די דומה, עם יתרון קל לבזק. תלוי כמה את גולשת ומהם הצרכים מהאינטרנט מעבר לגלישה. הוט העלו השנה את המחירים - מי שמחובר לכבלים שלהם, משלם 49 ש"ח לחודש לאינטרנט במהירות 1.5, כולל מע"מ, ומי שלא מחובר לכבלים - 59 ש"ח לחודש.
מצאתי ששרות הטכנאים של הוט מצויין. מגיעים בכל פעם שיש צורך, והשירות מהיר - באותו יום או למחרת.
בתשתית של בזק נראה שיש פחות צורך בשירות של טכנאי הביתה. בשנה שהייתי מחוברת אליהם לא היתה אף תקלה, וגם חברים שמחוברים לאורך זמן אומרים שאין כמעט תקלות. אולם מסתבר מנסיונם של החברים, שבזק עושה בעיות בשליחת טכנאים, לעיתים מבקשת לגשת לסניף בזק כדי להחליף מודם, או לשלם תוספת לביקור טכנאי.
בהצלחה. מוזמנת לברר עוד פרטים בעת הצורך דרך דף הבית שלי.
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

תודה לכל העונים! אשמח לשמוע עוד, נדמה לי שזה שימושי מידע לעוד גולשי באופן.
הבעיה העיקרית שלי כרגע - להתיישב על הטלפון ולהתחיל להתמקח... אבל עכשיו שנתתם לי דחיפה ראשונית זה יהיה קל יותר.
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

תתחילי מלעבור להוט לטלפון קווי
וכשיהיה לך כוח תטפלי באינטרנט
mazoneli*
הצטרפות: 20 דצמבר 2008, 18:50

שליחה על ידי mazoneli* »

לי יש בנדל של HOT ו נטויזיון של 1.5M באיזור ה85 ש"ח לחודש בהתחייבות לשנה
אנדלוסיה*
הצטרפות: 25 מאי 2006, 00:35

שליחה על ידי אנדלוסיה* »

אני מאנשי האינרציה העצלנים, אז אני אף פעם לא משנה כלום. אבל אמא שלי חשבה גם היא להתנתק מנזק ועברה להוט, וכך יצא שכל התקשורת שלה -- אינטרנט, טלפון וגם הכבלים בטלוויזיה -- היו בשליטה של חברה אחת.
ואז התחילו הצרות, אף פעם לא הצלחתי להשיג אותה, השיחות היו מתנתקות באמצע ומה לא. וזה לא בכפר קטן אלא בעיר גדולה -- ירושלים. ואז היא היתה צריכה להילחם מלחמות גדולות ובסוף חזרה לבזק. כך שלמרות המחירים - לבזק עדיין יש התשתית הכי טובה.
בעניין האינטרנט, אני מודה שבדרך כלל אני לא בודקת ואין י מושג כמה אני משלמת. אבל מדי פעם יש לי איתם איזה דין ודברים. בפעם האחרונה שרבתי איתם הצלחתי להוציא מהם אנטי ספאם בחינם, בטענה שאם הם ספק האינטרנט שלי אז הם אלה שאמורים להגן עלי מספאם.

ועכשיו טיפ ענקי לכל מי שמנסה ללא הצלחה לנווט בין האפשרויות במענה הקולי של חברות למיניהן בלי להגיע אף פעם לנציג המיוחל או מחכה שעות על הקו: לפני שאתן מתייאשות, בחרו באופציה "להצטרפות" / "למנויים חדשים". לא תאמינו כמה מהר תגיעו לנציגים הלבביים ביותר בחברה. ואז כבר יעבירו אתכם הלאה (תמיד תוכלו להיתמם שלא הבנתם בדיוק איך הגעתם אליהם). העניין הזה ממש הציל את חייה של אמא שלי (ע"ע לעיל).
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

מה עם סקייפ לטלפונים רגילים? מישהו יודע איך זה עובד? נכנסתי לאתר וראיתי שזה עולה 5.5 יורו לחודש אבל קשה לי להתעמק בתנאים (באנגלית).
ח_אלפשה*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2005, 11:00

שליחה על ידי ח_אלפשה* »

שיחות חינם בין טלפונים קוויים (לא סלולרים) בארץ ובחו"ל: http://www.poketalk.com/

בקשר לחיבור לאינטרנט: היה לי באנדל של 012+הוט ב 79 ש"ח. אחרי שנה נגמר המבצע והנציגה של 012 אמרה שאי אפשר לחדש ונתנה לי הצעות אחרות (פחות טובות).
דיברתי עם בזק בינ"ל וקיבלתי את אותה הצעת באנדל שהייתה לי אבל לא מוגבלת לשנה.
התחברתי לבזק וכשהתקשרתי ל 012 להודיע שינתקו אותי, אז פתאום צצו הצעות אטרקטיביות יותר (שכבר לא יכלתי לקבל).
מסקנה: בישראל להתנהג ישראלים. להודיע שמתנתקים ואז לקבל הנחות.
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

אנחנו עברנו מבזק להוט לפני שנתיים במבצע של 2000 דק' חינם.
סה"כ בסדר גמור היו פעמיים בעיות בקו והם שלחו טכנאי בטווח סביר שטיפל בבעיה, גם מעבר דירה היה בסדר גמור.
הם גם נותנים לנו את קו האינטרנט וב"ה אין בעיות בגלישה.
ספק האינטרנט זה בזק בינלאומי ,כול פעם שנגמר החוזה בעלי עושה סיבוב בין חברות ואז הם משווים להצעה הכי טובה שקיבלנו.
יש לציין שאנו גרים בעיר גדולה..
יש לנו חברים עם טלפון ואינטרנט של 012 הם לא מרוצים כי ברגע שגולשים אז הטלפון עושה בעיות וההיפך.
ה_מכבס*
הצטרפות: 15 מאי 2008, 15:07

שליחה על ידי ה_מכבס* »

מחיר עדכני לסוף חודש אוקטובר, עת חידשתי את המנוי. כמובן שרק דרך מחלקת "שימור לקוחות". בלי צעקות ובליי איומים, רק עם להסביר שאני רוצה את התוכנית הזולה ביותר שמוצעת ללקוחות המצטרפים, אפילו שאני לקוח חדש. סירבתי לכל שידרוג מהירות ושירות אקסטרא (תא דואל, אנטיוירוס והשד יודע מה)
אינטרנט: 65 ש"ח לבזק (תשתית ADSL) +בזק בינלאומי (ספק) במהירות 750 ק"ב. זה כמעט הכי איטי אבל למעט מאוד יש צורך ביותר מזה. באופן מעשי גם אם הזמנתם חבילה מהירה ויקרה יותר אף אחד לא מבטיח שהיא תהיה באמת במהירות המובטחת (ככה זה ב ADSL - כל השכונה מתחברת למרכזיה וכולם מתחלקים באותו צינור העברת נתונים).

טלפון: בזק - דמי שימוש 50 ש"ח (בערך) +שיחות. אפשר להוזיל אם מתחברים לתוכניות שונות בהתאם לאופי השימוש.

משיבון: מכשיר ביתי (מציאה: עלה 77 ש"ח מעודפי בזק ביט).
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

"התעוררנו" השבוע לגלות שאנחנו משלמים סכום לא הגיוני בחשבון הטלפון של "בזק". וזה אחרי "הקו הקל" וצום שיחות יוצאות סיזיפי.
ופתאום גילינו שיש קוים ביתיים גם ל-012 ו-013 (גם להוט, כמובן, אבל איפה שאנחנו גרים אין הוט).

אז אשמח להמלצות (וגם השמצות, אם חייבים) .

ממה שביררתי בינתיים עלו הדילים הבאים:

012
אינטרנט: 25 ש"ח לחודש למהירות 1.5 (אנחנו מרוצים מהמהירות הזאת ולא מרגישים צורך ליותר).
קו טלפון ביתי: 3 חודשים בחינם לקוים נייחים. אחרי 3 חודשים: 500 דקות ב-39 ש"ח לחודש.
אחרי 500 דקות, 9.9 אגורות לדקה.
לסלולרים התעריף הוא 33 אגורות לדקה. הכל כולל מע"מ.

שכחתי לשאול אותם כמה עולה ההתקנה של הקו הביתי ואם יש התחייבות לשנה או משהו כזה.

013
אינטרנט: חודשיים חינם בהתחייבות לשנה ואח"כ 29 ש"ח לחודש.
קו טלפון ביתי: 3000 דקות שיחה בחודש. יום ללא שיחות- לא משלמים וימים שכן משלמים שקל ליום. ז"א עד 30 או 31 ש"ח לחודש (תלוי בימים בחודש).
לסלולרים התעריף הוא 12 אגורות לדקה כולל מע"מ.
ההתקנה ע"י טכנאי עולה 159 ש"ח.

הרבה יותר משתלם 013 אבל לפני ההחלטה הסופית אשמח לשמוע על עוד דילים שווים ובכלל המלצות.
רונית_נשר*
הצטרפות: 27 דצמבר 2006, 13:23
דף אישי: הדף האישי של רונית_נשר*

שליחה על ידי רונית_נשר* »

לפני שנתיים שמעתי מחברה טובה שלי, שפעילה למען זכויות בעלי חיים-
שהבעלים של חברת 012 הוא זה שיש לו את חוות הניסויים בקופים. ולכן הם מחרימים את 012.

האם מישהו שמע את זה או שזו שמועה מרושעת?
( מאז אני לא מתקרבת ל 012 כלל, אבל הגיע הזמן לבדוק את אמיתות השמועה - מישהו יודע?)
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

רונית, אם את יודעת (או יכולה לברר) את שמו של האיש, אני אולי אוכל לעזור.

ריש גלית , פתחנו דף בנושא זהה לגמרי בדיוק באותו זמן (על הדקה !!). תודה לגמד שאיחד לנו את הדפים.
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

מישהו יכול להעיד איך איכות הקו של 013 ?? (ז"א הקו טלפון הביתי שהם מציעים).
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

פתחנו דף בנושא זהה לגמרי בדיוק באותו זמן (על הדקה !!).
נדמה לי שבזכות איזו שאלה שלך פתחתי את הדף (-:
פלונית_טלפונית*
הצטרפות: 24 דצמבר 2008, 17:17

שליחה על ידי פלונית_טלפונית* »

שם הבעלים של 012: אלי הולצמן

והנה משהו שמצאתי בגוגל ע"י הקשת: 012 וחוות ניסויים קופים:

"בכלל כדאי להסתכל באתרים ירוקים ולראות אילו חברות מוחרמות ומדוע, למשל יש סיכוי שספק האינטרנט שלכם (012 או 015) הוא גם בעלים של חוות קופים למטרות ניסויים ואתם לא ידעתם."

וגם בפורום אחר מצאתי:

"זה הזמן להתנתק מאינטרנט זהב
Being, בתגובה ל: הזמנה לחתימה על עצומה נגד חוות מזור המספקת...
אחד ממנכ"ליה הוא הבעלים של חוות מזור.
כל מנוי של אינטרנט זהב מגדיל את רווחיו באופן ישיר ותורם כך לאותו אדם מושחת שמנהל עסקים בלתי מוסריים בעליל והמתעלל בחיות תוך חוסר אכפתיות משווע בעבור בצע כסף
כל מנוי של אינטרנט זהב תורם באופן ישיר למותם של הקופים בחוות מזור"
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

שם הבעלים של 012: אלי הולצמן
הוא לא בעלים אלא מנכ"ל. 012 שייכת לתאגיד יורוקום.

והוא לא הבעלים של חוות הקופים אלא שותף בה.

גם אני נגד פעילות החווה הזו, אבל כדאי להיצמד לעובדות.
שביל_בצד*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2007, 12:17
דף אישי: הדף האישי של שביל_בצד*

שליחה על ידי שביל_בצד* »

מרגישה צורך להזהיר:
013 נטויז'ן חייבו אותי סתם בניגוד להסכמתי ב150 ש"ח ואני כבר חודשיים מנסה לקבל זיכוי ולא עונים בשירות לקוחות כמעט וכל הזמן "זה לא אני זה פופטיץ" אז היזהרו עם החברה הזו.
ואם במקרה נכנס הנה נציג מכירות שלהם ורוצה לטפל בבעיה הזו, שישאיר בדף בית את הטלפון שלו כי אי אפשר לתפוס אותם בשירות לקוחות
פלונית_טלפונית*
הצטרפות: 24 דצמבר 2008, 17:17

שליחה על ידי פלונית_טלפונית* »

_הוא לא בעלים אלא מנכ"ל. 012 שייכת לתאגיד יורוקום.
והוא לא הבעלים של חוות הקופים אלא שותף בה._

תיקון חשוב,
זה עדיין אומר שכל מי שמשתמש ב 012 תורם בעקיפין לניסויים בקופים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וזה מזעזע אותי מאד!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

והוא לא הבעלים של חוות הקופים אלא שותף בה
אם הוא שותף זה אומר שהוא כן אחד הבעלים.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אלי הולצמן נכנס כשותף בחווה באחוזים כלשהם (לא זוכרת כמה). על פי ההגדרה הרשמית יש לו חלק בבעלות על החווה, אבל זה אומר שהוא לא "ה-בעלים". יש מי שיזם, הקים ומפרנס את החווה, ושמו משה בושמיץ.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

שליחה על ידי אלמונית* »

לגבי תלונות לחברות השיטה שלי לתעד תאריך ושם הנציג ולרשום מה סוכם
אם לא מצליחה אחרי 2 שיחות טלפון אני מבקשת את מספר הפקס
שולחת בצורה מכובדת את הפרטים שלי ומה בדיוק אני רוצה
כשכתוב להם בדכ בודקים ומטפלים
לחברות ממש קשות (הכי גרועים עד עכשיו סלקום ובנק הפועלים) אני שולחת גם רשום
ובסוף עם העתק לעוד שלי...
חגית*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 13:02

שליחה על ידי חגית* »

אני מנסה להבין ענין עקרוני למדי : בקוים הביתיים האלה של 012/ 013 , כשאני גולשת באינטרנט אז אין קו טלפון ??!!
(בפורום אחר שאני כותבת בו הוזהרתי מפני הענין הזה, נשמע לי מוזר) .
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

שליחה על ידי א* »

אשמח לדעת גם למי שיש שירות פקס 2 מייל
באיזו חברה?
כמה משלמים?
האם מרוצים?

לנו היתה תקופה ב 013 שפקסים לא הגיעו
בשנה האחרונה עובד מצויין
אבל נראה לי שהכי יקר בערך עשרים שח
תמרי*
הצטרפות: 23 מאי 2004, 10:55

שליחה על ידי תמרי* »

חגית, זה בדיוק להיפך: אם אין לך אינטרנט גם הטלפון לא עובד. זאת כיוון שהטלפון שלהם מבוסס על האינטרנט שלך.
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

שליחה על ידי א* »

שוקלת לעבור לטלפון קוי +תשתית אינטרנט של הוט - אשמח לתובנות והארות בנושא. תודה@}
דניאלה*
הצטרפות: 21 ינואר 2002, 15:27

שליחה על ידי דניאלה* »

שוקלת לעבור לטלפון קוי +תשתית אינטרנט של הוט - אשמח לתובנות והארות בנושא. תודה
לא מזמן התנתקתי מהוט ונשבעתי שלעולם לא עוד.
מכולם הם הכי גרועים וזה לא שחסרים גרועים.
ממליצה להימנע
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

אני מחוברת להוט גם בקווי וגם באינטרנט ודי מרוצה. היו בעיות בשנה- שתיים הראשונות אבל בשנה האחרונה הכול תקין.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

שליחה על ידי מיכל* »

גם מניסיוני ומניסיונם של בני משפחה וחברים- מומלץ להימנע מהוט. כמה שקלים הפרש במחיר, אבל תשתית גרועה ולא אמינה, טכנאים לא מיקצועיים (או, לפחות, לא מצליחים לפתור את הבעיה) ומעל לכל- שירות גרוע ולא אמין.
סאלי_תדמור*
הצטרפות: 25 מרץ 2010, 00:14
דף אישי: הדף האישי של סאלי_תדמור*

שליחה על ידי סאלי_תדמור* »

גם מניסיוני ומניסיונם של בני משפחה וחברים- מומלץ להימנע מהוט. כמה שקלים הפרש במחיר, אבל תשתית גרועה ולא אמינה, טכנאים לא מיקצועיים (או, לפחות, לא מצליחים לפתור את הבעיה) ומעל לכל- שירות גרוע ולא אמין.
גם אני לא היתי מרוצה מהם, כמה שנים ועכשיו חזרתי לבזק. תמיד אמרתי שזה כמו בעל מכה: תקלות כל הזמן, ואז הם סופר נחמדים ומתקנים מיד, השירות לקוחות שלהם הכי טוב שאי פעם פגשתי והטכנאים מקסימים אחד אחד. אבל אני לא רוצה להכיר את שירות הלקוחות כל כך טוב ואת כל הטכנאים באזור שלי. זה גם תלוי כמה את תלויה בתשתית. אם למשל תהיה הפסקת חשמל (וזה קורה פה ושם) אז אין לך טלפון. הוט גם פה ושם עובדים על התשתית ואז שוב אין לך כלום לכמה שעות. אם זה לא קריטי ואם לא אכפת לך לפגוש טכנאים פעם בחודשיים שלושה לפעמים - סבבה. לי האמינות חשובה וזה כבר נמאס לי.
פלוני_אלמונית*

אני כבר שנים בתשתית וטלפון של הכבלים, והפסקת חשמל זו בעייה, וגם המודם עושה בעיות לפעמים. הם לא אגודת ידיד, אבל בסך הכל התפקוד בסדר ורוב הזמן המודם בסדר. גם השירות. לעומת זאת עם בזק גם חוסר אמינות לחשבונות שלהם, (גליתי הרבה הפתעות בחשבונות), וגם השירות שאני רואה אפילו היום אצל חברים הוא שיא הקפיטליזם החזירי.
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

אצלי : תשתית בזק, ספק בזק בינלאומי (או ההפך), טלפון של בזק וכבלים של הוט.
פעם לפני כמה שנים טובות ניסיתי לקחת קו מהוט במקום בזק, זה היה נורא ואיום : תקלות אין סוף ואיכות קו נוראית והכי נורא שהם עשו לי את המוות עד שהצלחתי להתנתק מהם (אדיוטים!) וגם נשבעתי לא להתקרב אליהם, אבל בדירה שאני גרה בשכירות יש בעיית למקם את הצלחת של יס אז לקחתי הוט ועם הכבלים בינתיים בסדר, למרות שהבנתי מחברה שצריך מאוד לשמור ולבדוק את החיובים וכו'. השרות שלהם מעצבן, מחכים המון .

לעומתם בזקבינלואמי - חברה שיודעת לתת שירות. יש מקצועיות ויש אדיבות וגם לא תמיד מחכים שנים עד שיענו. הם טוענים שמי שלוקח אינטרנט מהוט סובל ממהירות לא אחידה ובשעות עומס הם לא נותנים את המהירות שעליה משלמים. אני לא יודעת אם זה נכון.
התשלום: בזק 103 ש"ח - יקר לכל הדעות!!
בזקבינלאומי: היה 99 ש"ח בחודש. התקשרתי וגיליתי שאני משלמת על כל מיני מסננים ומגנים... הורדתי את כולם (אפשר להוריד כאלה בחינם מהאינטרנט) והיא הכניסה אותי למבצע שבו אני משלמת שישים ומשהו שקלים בחודש אבל שלושה חודשים לא משלמת וכך יוצא תשלום ממוצא חודשי של 45 ש"ח לחודש למשך שנה.
צריך לכתוב על לוח השנה מתי להתקשר ולברר שוב את הדילים שלהם כי בעוד שנה הם שוב יכסחו אותי...
אם מישהו יודע על דילים יותר שווים אשמח לשמוע.
על הנייד אני בכלל לא מדברת. עברתי מסלקום ששחטו אותי שנים לאורנג' ששוחתים אותי עכשיו אני בדרך לעבור לצרפתי הזה...גולן טלקום.
תובנות? ידיעות?
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

_על הנייד אני בכלל לא מדברת. עברתי מסלקום ששחטו אותי שנים לאורנג' ששוחתים אותי עכשיו אני בדרך לעבור לצרפתי הזה...גולן טלקום.
תובנות? ידיעות?_

ראי בדף בחירת חברת סלולר.
(וגם רצוי לשאול את זה שם ולא פה, כדי שכל נושא יהיה בדף שלו)
פלוני_אלמונית*

כי בעוד שנה הם שוב יכסחו אותי...
בדיוק!! הם רק מחכים לחסל את המתחרים אז הם מבטיחים הכל. ואז יחזרו לשדוד אותנו.
גולן טלקום 1 אגורה ל SMS במסלול 10 ש' ל60 דקות
אגורה אחת! בזק (עם פלאפון שלה) שדדה ממני 60 אגורות ל SMS. ו 65 אגורות לדקת שיחה.
שליחת תגובה

חזור אל “רפואה ורופאים”