שולה נעמולה

שולה_נעמולה*
הצטרפות: 27 מרץ 2007, 11:42
דף אישי: הדף האישי של שולה_נעמולה*

שולה נעמולה

שליחה על ידי שולה_נעמולה* »

צריכה לכתוב כאן מתישהו...
נעבור את החורף ואחר כך נראה.
אמא_של_דניאל*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 13:03
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דניאל*

שולה נעמולה

שליחה על ידי אמא_של_דניאל* »

הי נעמה , כן, הקוריאני בהחלט רלוונטי.
זה מנשא מדהים בעיני.
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

שולה נעמולה

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

הי :-)
אנחנו משתמשים בבמבוזלים מזה שנה ומרוצים מאוד. יש לי גם 2 חיתולי כיס של swaddlebees עם רפידה מהמפ והספיגה של המפ לא מרשימה אותי.
את ממש מוזמנת להתקשר אלי ואשמח לשתף אותך בניסיון שלנו - 8609883 08.
וגם לבוא, אם את רוצה - אנחנו גרים במושב אורות (ליד קריית מלאכי).
@}
מאמא_מאוהבת*

שולה נעמולה

לקח לי זמן להבין שמישהו מחזיר לי תשובה על הבלבלה בחיתולים... בכלל לא השתמשתי בדפבית עד היום, ופתאום אני לא מבינה איך הסתדרתי בלי!.. תודה!
בכיף גדול! @}
לא יודעת אם אספיק להתקשר את עדיין מוזמנת להתקשר - זה בד"כ הדרך המהירה יותר לתקשר איתי :-)
ובכ"ז- הבנתי שניסית הרבה כל מיני ניסיתי מאדר איז (one size וסנדי), קושיז (את כל הדגמים), swaddlebees (הדגם שצריך כיסוי, עם רפידת ספיגה מהמפ) וטוטס בוטס (כל הדגמים חוץ מהחדש דנדש)ץ
למה ההמפ לא משהו? לא הרגשתי שהוא סופג יותר מבמבוק.
ואם נשארת עם הטוטסבוטס אכן נשארתי איתם :-D
אז למה גם עם חיתולי כיס? כי רציתי לנסות חיתול כיס (למרות שחשבתי שזה לא מתאים לי, אבל הייתי חייבת לנסות כדי לדעת בוודאות). ואכן זה לא בשבילי, החיתולי כיס (אין לי סבלנות להתעסק עם הוצאה/הכנסה של הרפידות).
יש עדיפות? זה אישי כ"כ (כמעט כמו בחירת בושם - מה שאת אוהבת, אולי יגרום למישהי אחרת בחילה :-)) אין דרך אחרת לדעת - רק לנסות ולראות מה עושה לך את זה :-)
_ובגלל שהצצתי אצלך קצת עלו לי עוד שאלות-
על קנייה באינטרנט ושליחה בחו"ל/ מחו"ל_ מה השאלות?... עכשיו שיש יבואניות של החיתולים בארץ, לדעתי, עדיף לקנות מהן (למקרה שיש שאלות/בעיות - התקשורת נוחה וזמינה יותר).
על עריכת הדף חיתולים- זה בכוונה שיש ביקורת רק על מה שיש בארץ? חבל לי... יש שם חיתולים שלא מיובאים ארצה! תני לי דוגמה - אולי אני לא זוכרת טוב מה הולך שם בדף.
חוץ מזה, נראה לי שיש שם ביקורות על המון סוגים של חיתולים.
ועל מנשאים- אולי אולי יש לך איזה מנשא מסורתי ותוכלי לספר איך הוא? [אחרי שאיבדתי את המנסארי אני מנסה לשכנע את האיש שמנשא כזה מבד יותר טוב ממנשא ילקוט.. ] אני לא ממש הכתובת לעניין המנשאים - ניסיתי את maya wrap sling, קוזי ותליני - ונשארתי עם תליני כי הוא הכי נוח לי.
מנשא מסורתי זה מאי טאי? כמו קוזי? הוא מעולה לביצוע עבודות בית :-D והוא שירת אותי מצויין בתקופה שהצדיק שלי לא היה מוכן שאני אזוז ממנו מילימטר...

נראה לי שעניתי על הכל. אם פיספסתי - שאלי שוב. והכי טוב - תתקשרי!
שיהיה אחלה יום @}
מאמא_מאוהבת*

שולה נעמולה

בכיף גדול! @}
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

שולה נעמולה

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

נראה לי שאת מתבלבלת כי אני כתבתי רק ביקורת אחת, על הסוג היחיד שיש לי (בלו-דוג). :)
מאמא_מאוהבת*

שולה נעמולה

Kissaluvs Fitted Diaper /kissaluvs Contour Diapers
ניסיתי את החיתול הזה והוא ישב יפה והיה נעים וחמוד :-) וספג לא רע. אבל גם לא מדהים. בכל מקרה - כדאי לך לנסות :-) ולו כדי שתדעי אם זה מתאים לך או לא.
@}
מאמא_מאוהבת*

שולה נעמולה

|Y| על העריכה של הדף חיתולים רב פעמיים ביקורת! |Y|
ותודה! @}
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”