דף תמיכה

אנונימי

דף תמיכה

שליחה על ידי אנונימי »

דף תמיכה הוא "אזור מוגן" שבו אפשר לספר, לשפוך ולחלוק רגשות בלי חשש מביקורת ועימותים. אנא המנעו מויכוחים ודעתנות בדף המסומן כדף תמיכה – תוכלו להוסיף אותם לדף אחר שמיועד לדיונים בנושא.

כדי ליצור דף תמיכה בנושא כלשהו, תנו לו כותרת "תמיכה ב..." כשבמקום הנקודות מופיע שם הנושא. למשל, תמיכה במיטה משפחתית או תמיכה בצמחונות. בתוך הדף עצמו אפשר לכתוב במפורש: "זהו _דף תמיכה. לדיונים וביקורת ראו ..." כשבמקום הנקודות מופיעה כותרת של דף מתאים, כמו מדור מיטה משפחתית או צמחונות מול טורפנות.

אם אתם מוצאים הערות ביקורתיות בדף תמיכה, אתם יכולים לערוך את הדף ולהעביר אותם לדף הדיונים בנושא. אם עוד לא קיים דף דיונים כזה, זו הזדמנות ליצור אותו.

דוגמא לדף תמיכה: תמיכה בחינוך ביתי.

דיון על הסיבות ליצירת המוסכמה הזאת אפשר למצוא ב-חברתיות בצ'יק צ'ק.

באתר יש [->refs.pl?refs=$title&text=דפים מסוג]
(דף זה הוא דף תיוג.)
טרה_רוסה*
הודעות: 5845
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

דף תמיכה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

פשוט צריך להוסיף לדף את המילים דף תמיכה. אפשר בעריכה בכותרת הדף, אבל אפשר סתם בהודעה רגילה.
פלוני_אלמונית*
הודעות: 43441
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

דף תמיכה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לדעתי יש מקום להוסיף את הנושא הזה כייחודי. הרבה אנשים חווים את עצמם בודדים, לא מקובלים בחברה, ומאוד רוצים להיות בחברת אנשים. לא רק ילדים סובלים מדחייה חברתית. הפיכת הנושא למשהו מדובר, יוצרת מצד אחד סיכוי להתחברות, ומצד שני מעבירה את החוויה הקשה הזו, מרובד אישי רגשי, לרובד מחשבתי (מילים הן תמיד מחשבה) שיותר קל להכיל, וגם לסוגיה אוניברסלית, שמעצם השיתוף, החוויה מצטמקת לממדים יותר נסבלים
יולדת*
הודעות: 22
הצטרפות: 12 דצמבר 2004, 16:41

דף תמיכה

שליחה על ידי יולדת* »

שלום לכולכם,מוזר לי לכתוב באתר,על חוויה אישית כל כך.אני רוצה להזהיר.לפני חודשיים וחצי ילדתי את ביתי המקסימה,התחלתי בלידת בית של 24 שעות אצל אחותי ,עם מיילדת בשם ג'ודי כהן.אני לא אלעה אתכם בפרטים לפחות לא כרגע,אני נישארתי בטראומה עד היום מהתנהגותה וברצוני להזהיר את מי שמחפשת מיילדת בית ,לא לקחת אותה.
ראשית,אין לה רישיון,גם לא בארה"ב כפי שהיא טוענת ויש צו נגדה בבתי החולים בארץ,היא הביאה יולדת במצב רפואי קשה לבח לאחר שנתנה לה חוקנים ומשלשלים.לי היא נתנה לשתות בקבוק שמן קיק שלם תוך 20 דקות כדי לזרז צירים,מה שגרם לי לשלשל באופן לא רצוני במשך 15 שעות אחכ,עם אפידורל ופיטוצין בחדר לידה.כן,בערב היא התיאשה ממני ואמרה שאם לא אלך עכשיו לבח זה יגמר בקיסרי.היא סיממה אותי עם משכחי כאבים:אקמול,אופטלגין,מורפין ,כל כדור שהיה לאחותי בבית עם שהרגשתי שאני מאבדת את ההכרה ובמשך כל הלילה והיום שהיא היתה איתי היא לא עשתה דבר שמיילדת בית או דולה עושות,לא עיסוי לא המלצה להשתמש במיים ,כלום.מה שכן,היא מצאה לנכון להציע לי שהיא ובן זוגי ימצצו לי את הפטמות כדי לזרז את הצירים.זה היה מזעזע ביותר! היא ינקה ממני במשך 40 דקןת ללא הפסקה כשאני מתפתלת מכאבי הצירים וגם מהפיטמה!היא עשתה לי פצע מחריד בפיטמה באופן כזה שאחכ התקשתי להניק את ביתי משד זה וכל זה בזמן שאני מתחננת אליה שתפסיק.עד היום אני בטראומה וכעס עצום עליה,לצערי שילמנו לה וכעת אני מחפשת דרך הוליסטית לנקות את החוויה ממני.
כל זאת אני מספרת על מנת להזהירכן מפניה,היא זולה והיא מוכנה לבוא לכל מקום בארץ בעיניי היא סוטה ואני שמחה שלבסוף לא ילדתי איתה.ביתי נולדה על שולחן הניתוחים ,כמעט בקיסרי,לבסוף יצאה בוואקום כאשר מה שכאב לי בזמן הלחיצות לא היה הצירים אלא השילשול הנורא שהיה לי בעקבות השמן קיק.
חיפשתי עליה מידע לפני שלקחתי אותה ולא מצאתי כלום באתר,אז עם קוצר הזמן שלי כאם טריה ראיתי לנכון לקחת מספר דקות לשתף אתכם.
תודה רבה
פלוני_אלמוני*
הודעות: 1182
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

דף תמיכה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

פישס
פלוני_אלמוני*
הודעות: 1182
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

דף תמיכה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היי אז היי לי יש סיפור החר
אני צריכה לאגיד יש לי כצת שגיות
זה כבר הרבה זמו אני חושבת שאני לסבית אני בת 12 ואני לא יודעת למי ליפנות החברת שלי כבר חושבות שאני לסבית ואני אוהבת מישהי היא נחשבת יפה...............
אני באמת אוהבת אותה אבל אני לא רוצה שכולם ידעו את זה בבקזה תעזרו לי
אני לא יודעת למי לספר אתמול חברה שלי שאלה אותי את לסבת?
לא ידעתי מה לאגיד
אני כצת מפחדת כי אני רוצה בעל עם בית וילדים
אבל היא מאוד יפה ונימשחתי אליייייייה
ואני לא יודעת מה אני
גם אמא שלי חושבת שאני לסבית שזה הכי מצחץ היא שאלה אותי עם היא נישקה אותך
אמרתי מה הקשר
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”