בדיקה מרחוק

מטפלת_אייפק*
הצטרפות: 11 יוני 2008, 15:19

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי מטפלת_אייפק* »

אחרי לידה
בד"כ החזרה אחרי לידה שניה לוקחת יותר זמן. העומס של שני ילדים מכניס אותך למעגל של צורך בפיצוי ולכן ולכן העוגות. נסי למצא יותר זמן לעצמך בו תזיני את הנפש, מנוחה, טיול בחוץ לבד, ספר,מוזיקה כל מה שמזין אותך מבחינתך ולא דורש ממך נתינה.

גם אני
לגבי מה אספר לכולם, אם באמת יש לך 30 ק"ג עודפים סביר להניח שכולם כבר יודעים שיש לך בעיה וישמחו שאת מנסה לעשות משהוא בנידון. הצעד הראשון לכל שינוי הוא להודות שיש בו צורך לעצמך ולאחרים. נסי להיתבונן איפה הדעה של אחרים ו"מה יגידו" חוסמים אותך בתחומים אחרים ומעיקים עליך כמו 30 ק:ג

שמנמונת
דיאטה וספורט הם לא צעדים קיצוניים הם סתם צעדים שצריך ללכת כדי להגיע למקום אחר מהנוכחי. בבדיקה עולות רגישויות למזון שגורמות לחוסר יכולת להפסיק כוון שמיצרות תחושת היפר ומכאן התמכרות אליהם.
נסי אבחון אייפק מקיף לברור הבעיה

פלונית
האהבה שלך למישהוא לא יכולה להשביע אותך. את זקוקה לאהבה מבחוץ. לשם כך יש להסכים שמגיע לך להיות נאהבת, ושיש סביבך מספיק אהבה מכל הסוגים כדי לשבוע. צריך רק לחפש איפה ולהסכים לקבל.
אחרי_לידה_שניה*
הצטרפות: 18 יוני 2008, 15:00

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי אחרי_לידה_שניה* »

תודה על התשובה. אכן מרגישה שהעוגות הן צורך באיזשהו פיצוי.
יש לי רצון להרגיש את המתוק הזה בפה... ולהרגיש שזה מגיע לי..
ניקה*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2006, 12:09

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי ניקה* »

בהריונות הקודמים שלי עליתי המון במשקל. אני מתחילה דיי רזה, כי זה המבנה שלי בד"כ ועולה המון.
זה לא מפריע לי ובד"כ שנה אחרי הלידה אני במשקלי בחזרה, באופן טבעי לחלוטין וללא כל דיאטות או מאמצים מיוחדים.
זה לחלוטין בסדר עבורי.
לפני ההריון הנוכחי אמרה לי מישהי שהייתי אצלה בטיפול שאין כל צורך שאעלה כ"כ הרבה בהריון ושמצב מאוזן יותר אצלי יתבטא בהריונות "קלילים" יותר, עם עלייה קטנה יותר במשקל.
מעניין אותי לשמוע את מה שיש לך לומר בנושא, כי אני מבינה שודאי ישנם דברים שאינני ערה אליהם.
חן חן.
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

ניקה
קצת קשה לי לענות. אני לא מקבלת בבדיקה שיש בעיה לגבי העליה בהריונות, במיוחד אם את חוזרת לעצמך ללא מאמץ מיחד ומרגישה בנוח עם התהליך. מצד שני אם ההריונות קשים לך בגלל משקל גבוהה כדאי לברר בזמן ההריון חוסרים תזונתיים שגורמים לאכילה מיתרת כניסיון לקבל את החומרים החסרים.
ניקה*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2006, 12:09

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי ניקה* »

תודה לך!
אני באמת לא מרגישה שיש עם זה בעיה, אולם רציתי לוודא שאין פה איזשהו משהו שאני לא מודעת אליו.
אין לי בעיה עם משקל באופן כללי וההריונות לא קשים.
תודה שחזרת אל הדף עבורי |*|
שמנדוזה*
הצטרפות: 22 יוני 2008, 15:23

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שמנדוזה* »

אפשר עוד לשאול?
חשבתי אולי לשאול את מאבחנת האיי-פק מרחוק הפרטית שלי, אבל החלטתי לנסות פה בכ"ז

מאז שהתחתנתי עליתי במשקל. דווקא ההריונות לא השפיעו כמעט. הנקה כן תרמה לעליה במשקל.
אני היום עם עודף של כ-40 ק"ג - לדעתי בעיקר על רקע נפשי
יש פתרון למצב הזה? י ש טעם למאבק.
ברור לי שזה דורש טיפול כי ההשפעה על הבריאות מתחילה להיות ניכרת, אבל הטיפול הקונבנציונאלי (דיאטה) לא עוזר.
תודה
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

שמנדוזה
מהססת לענות לך. כוון שיש לך מטפלת אייפק מרגישה שהשאלה צריכה להיות מופנית אליה. יש לי קצת חשש מהסגת גבול כזו. סליחה
נילי_קו*
הצטרפות: 17 ינואר 2006, 13:45
דף אישי: הדף האישי של נילי_קו*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי נילי_קו* »

שלום מטפלת,
לפני כמה ימים היה דף מטפלת אייפק וכתבתי בו שאלה. מה קרה לו?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

נילי קו
הדף ניסגר זמנית כוון שעדיין לא לא גיבשתי לעצמי באיזה פורמט אני רוצה שיהיה. בכל מקרה אני נימנעת מלתת עצות מרחוק לגבי ילדים. יש בכך בעיני חוסר אחריות. אני כן מציעה לך לפנות למטפל אייפק לאיבחון מקיף ורציני יותר
שמנמנת*
הצטרפות: 16 יוני 2008, 11:29

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שמנמנת* »

שלום לך.
לפני ימים מספר כתבתי לך על חוסר הנחת שלי מהבטן שלי. בתשובתך הצעת לי לחזק את שרירי מרכז הגוף באמצעות יוגה או פילאטיס, כי שם מסתתר כח האני.
יש טעם, עבורי, בתשובה. ה'אני' שלי חלש זה זמן מה, אני מתקשה למצוא דרך להיות ולפעול מתוך עצמי.
אבל
יוגה או פילאטיס או כל דבר אחר שמחייב יציאה מהבית לחוג - אין סיכוי שאצליח לעשות. אני שוחה פעם בשבוע, אבל נדמה לי שזה לא מחזק את האזור הזה בגוף (ובנפש) באופן ספציפי.
תוכלי, אולי, להציע לי אלטרנטיבות? דרכים אחרות להתחזק, לחוש בריאה ופעילה יותר?
תודה.
שמנדוזה*
הצטרפות: 22 יוני 2008, 15:23

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שמנדוזה* »

שלום למטפלת האייפק.
המטפלת שהתייחסתי אליה בתשובתי אינה מטפלת בי והיא לא "מטפלת שלי".
היא חברה טובה ואני יודעת שהיא מאבחנת מרחוק אבל למען האמת אני מעדיפה לא לשאול אותה. אני חושבת שיהיה לה לא נוח לענות או בכלל להכנס למערכת יחסים טיפולית איתי. עדיף לשמור על החברות.
אודה לך אם תוכלי בכל זאת לענות
המון תודה מראש
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

שמנמונת
תירגול יוגה יכול להעשות גם בביתך בעזרת קלטת, אותו כנ"ל פילאטיס. כדאי לעשות מספר שיעורים בקבוצה כדי להבין את העיקרון ומשם להמשיך לבד. ליציאה מהבית לבד לשם עשיה של משהוא בשבילך יש השפעה לא פחותה על ה"אני" נסי לשקול בכל זאת חוג חיצוני למרות הקושי.

שמנדוזה
עכשו שהדברים ברורים יותר...
מקבלת שיש קשר בין עודף המשקל להדחקה של רגשות שליליים, נסי לבדוק עם עצמך איזה רגש מעורר בך את הצורך לאכילה מופרזת.
פלונימית*
הצטרפות: 30 דצמבר 2004, 11:29

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי פלונימית* »

מטפלת שלום,
בתחילת הדף אמרת משהו על קשר בין חולשה בטחול לבין תחושת ריחוף וניתוק מהמציאות,
אשמח אם תוכלי לפרט מעט על הקשר...?
תודה מראש !
סתם_אחת*
הצטרפות: 13 מרץ 2003, 11:49
דף אישי: הדף האישי של סתם_אחת*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי סתם_אחת* »

ומה איתי?
אצליח אי פעם לרדת את כל מה שאני רוצה?
אצליח לרדת בלי לעלות חזרה?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

פלונימית
ברפואה סינית בטחול קשור לאלמנט האדמה ולכן בין השאר לסדר, שיגרה, קרקוע, ובכלל חיים בכאן ועכשו הגשמי. כשיש חולשה במרידיאן זה דברים אלו משתבשים ולאורך זמן גורמים בין השאר לתזונה לא מסודרת קושי לעמוד בסדר יום וכל הנובע מכך.

סתם אחת
תוכלי בבקשה לדייק את השאלה?
פלונימית*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי פלונימית* »

תודה על התשובה המהירה !
סתם_אחת*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי סתם_אחת* »

רוצה לרדת..
יורדת קצת וזה עולה.
מה אני יכולה לעשות כדי להצליח? מה מונע ממני לרדת?
מספיק מדוייק? או שלא לכיוון הזה התכוונת?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

סתם אחת
קצת פרטים, כמה זמן זה ככה, לידות,הנקה, דיאטה
לא_יכולה_להפסיק*
הצטרפות: 25 יוני 2008, 23:31

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לא_יכולה_להפסיק* »

קודם כל מה זה אייפק? לפי מה את מאבחנת? לגבי, תמיד הייתי שמנמונת-שמנה- מגיל 5 . ותמיד האם החורגת שלי אמרה לי להרזות בערך מגיל 8 (אימי ניפטרה קודם לכן). מגיל 13 בערך אני בדיאטות שחלקן מצליחות מאוד, ב6 שנים האחרונות די שמרתי(עם עליות וירידות), אך מאז שהפסקתי לעשן לעבוד(הייתי בבית 8 חודשים ולאחר מספר חודשים של עבודה ילדתי ואני שוב בבית) ולאחר מכן לידת בני. אני לא יכולה להפסיק לאכול פשוט הכל סביב זה ואני חשה גועל רב מההשמנה מהסרבול מזה שכבר אין לי בגדים. בשנתיים האחרונות עליתי 10 קילו שאשמח להוריד לפחות למען החיסכון בקניות של הבגדים, ונגד הבושה במראה שלי היום, ובעיקר למען ההרגשה הטובה של שליטה בגוף שלי ובדחפים שלי- והקלילות . עוד חשוב לי לא לעשות עוד דיאטת בזק אלא לסגל לעצמי אורח חיים אכילתי נבון כמו שהייתי מעוניינת שבני יאכל, מאוזן מגוון בריא אך לא ללא הפסקה ולא בכמויות שבא כבר להקיא. איך אני מגיעה למקום הבטוח, היציב המאוזן הזה, יש לי שאלה ברורה?
סתם_אחת*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי סתם_אחת* »

_סתם אחת
קצת פרטים, כמה זמן זה ככה, לידות,הנקה, דיאטה_
בתור ילדה הייתי רזה מאד.
התחלתי לגדול בערך עם קבלת המחזור. ומאז רק גדלתי.
ירדתי המון בימי חיי אבל מעולם זה לא החזיק.
יש לי 3 ילדים ואני עדיין מניקה.
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

מתנצלת על ההשהיה, עומסי חיים למניהם

לא יכולה להפסיק
על השיטה את יכולה לקרא בדף שיטת אייפק יש שם הסברים די מדויקים. לגבי הטכניקה הספציפית קצת קשה להסביר.בגדול זה קצת כמו משיכת מידע ממאגר אינטרנטי. לא תיקשור.

לשאלתך, מקבלת רעב בילתי פוסק לאהבה ומכאן לתחליפה האוכל, רצוי מתוק, אבל בכללי צורך שיחנקו אותך מאהבה עד שתוכלי להרגיש שובע. אל מול זה חוסר אמון באפשרות שזה יכול להיות במציאות. הפסקת העישון חידדה את הדבר כי הגורם המערפל והמדחיק נעלם וכנ"ל הפסקת העבודה ששם "הרווחת ביושר" הערכה ותשומת לב.
לעצה שלי שני חלקים. הסכימי לקבל. מהבעל מהילדים מחברות מכל מי שנמצא סביב. אל תוותרי על רצונוצ וצרכים שלך כדי שבתמורה יהבו אותך, זה שם אותך במצב של אכזבה מתמדת. הסכימי לקבל את מה שיש כמו שהוא מגיע.
החלק השני תתחילי לפנק את עצמך, כל יום,כל יום,כל יום תעשי משהוא בשבילך גם אם לכאורה הוא על חשבון הזמן שצריך להיות מוקדש לאחרים. תוציאי את הצורך של הילד בתזונה מהמשוואה הוא לא רלוונטי לנושא (הוא רלוונטי לילד לא לך) ותתיחסי לכל דבר שאת עושה בכוון הרזיה כפרגון לעצמך ולא כעונש על זה שאת שמנה.

סתם אחת
בידקי איפה במערך האמונות שלך לנשים אין זכות למקום משהם בעולם, הן שקופות וחסרות נוכחות. איפה את מרצה אחרים ומפצה את עצמך על כך באוכל. למה תפקידה של האישה הוא להיות המפצה התמידית ולמה אהבת האם אמורה להיות ללא תמורה. (התמורה היא לא שהילד יוצא מוצלח אלא שהוא מעריך את הנעשה בשבילו. וכנ"ל הבן זוג)
סתם_אחת*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי סתם_אחת* »

בידקי איפה במערך האמונות שלך לנשים אין זכות למקום משהם בעולם, הן שקופות וחסרות נוכחות
_איפה את מרצה אחרים ומפצה את עצמך על כך באוכל.
למה תפקידה של האישה הוא להיות המפצה התמידית ולמה אהבת האם אמורה להיות ללא תמורה.
(התמורה היא לא שהילד יוצא מוצלח אלא שהוא מעריך את הנעשה בשבילו. וכנ"ל הבן זוג)_
דווקא ממש לא מתאים לי...
חשבתי על מה שדכתבת הרבה וזה בכלל לא מתאים לחיי, ילדיי, בן זוגי ואפילו לא לכמות/צורת האכילה שלי...

אבל תודה על ההתיחסות...
לא_יכולה_להפסיק*
הצטרפות: 25 יוני 2008, 23:31

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לא_יכולה_להפסיק* »

קראתי וחשבתי בעצם אני עדיין בודקת כמה נכון מה שאת אומרת, במידה מסויימת זה כן מתיישב לי עם חלק מהתנהלות חיי אך אני לא הייתי שבאופן גורף, לא ברור לי עד הסוף הנושא שלהסכים לקבל. אך כן מתיישב לי טוב הנושא של אהבה ללא גבולות, והצורך לבטל את עצמי למען שיאהבו אותי..
תודה רבה
גויאבה*
הצטרפות: 29 יולי 2007, 22:20

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי גויאבה* »

גם אני כאן (תודה שהחיית את הדף). הייתי עגלגלה כילדה, בגיל שמונה הועברתי לבית ספר ששנאתי והיה רחוק מהבית, כך שאת אחר הצהריים הייתי מעבירה ברחמים עצמיים, בשעמום ובאכילה והמשכתי לתפוח. כשעזבתי את הבית רזיתי המון. כשהתחלתי עבודה שלא התאימה לי וביליתי שם שעות ארוכות ביום (עם ארוחות בחדר האוכל ושוקולדים שהיה מביא כל מי שבא מחו"ל), הכל חזר עם ריבית. בהריונות עליתי סולידי מאוד, אחרי הלידות התשישות הכריעה אותי ואכלתי בלי גבול.
היום אני לא מסוגלת להפסיק לאכול כשאני שבעה. אם יש אוכל טעים בסביבה, אני אוכל אותו. גם אחרי שהארוחה מסתיימת אני אחזור שוב ושוב ואוכל שאריות מהסיר או משהו שנשאר על השיש. לא מעשנת ומעולם לא עישנתי. מכורה לפחמימות ולמתוקים, יכולה לחיות מפיצה (ביתית!) ופסטה, אוהבת לכרסם ולחטוף. אוהבת לאכול לבד בלי קהל, רצוי מול המחשב.
גם_אני*
הצטרפות: 21 יולי 2003, 16:24

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי גם_אני* »

היום אני לא מסוגלת להפסיק לאכול כשאני שבעה. אם יש אוכל טעים בסביבה, אני אוכל אותו. גם אחרי שהארוחה מסתיימת אני אחזור שוב ושוב ואוכל שאריות מהסיר או משהו שנשאר על השיש. לא מעשנת ומעולם לא עישנתי. מכורה לפחמימות ולמתוקים, יכולה לחיות מפיצה (ביתית!) ופסטה, אוהבת לכרסם ולחטוף. אוהבת לאכול לבד בלי קהל, רצוי מול המחשב.
אבל אני רזה, הייתי רזה כל חיי, וכילדה הכריחו אותי לאכול. אין לי בעיית משקל אבל יש לי עניין עם אוכל, וכבר 16 שנה אני נאבקת בחצ'קונים, ללא הצלחה. חשבתי שזה קשור למזון אבל גם כטבעונית הם לא נעלמים. יש לך רעיון?תודה.
רוצה_גם*
הצטרפות: 07 אפריל 2005, 23:25

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי רוצה_גם* »

אף פעם לא הייתי רזונת. הגעתי לשיא לפני 5 שנים, ירדתי בדיאטה איטית ורגועה במשך כמעט שנה נכנסתי להריון (שלישי) ואז המשכתי לרדת ולהרגיש מצויין.
עד לפני שנה, שאז הפסקתי להניק והתחלתי להשמין ולהשמין ולהשמין ושוב אני בשיא. אולי 15 ק"ג מעל הרצוי. די מיואשת. חשוב לי ללכת רק עם מה שמרגיש לי נכון, והגודל הזה הוא יותר מדי בשבילי.
פלונימית*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי פלונימית* »

עדיין אפשר לשאול?
בשבועות האחרונים פיתחתי ממש כרס, הייתי רוצה לדעת מה הסיבה לכך
לי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2003, 22:16

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לי* »

אני מקבלת חולשה של מרידיאן המעי הדק
את יכולה להסביר מה זה בדיוק אומר? ואם יש טיפול בכך?
תודה חשוב לי מאוד להבין
שמנמנולה*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2008, 04:26

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שמנמנולה* »

שלום לך מטפלת יקרה,
אני מקווה שאת עדיין פנויה לעזור...
בת 32. ארבע חודשים אחרי לידה. עליתי כעשרה קילו עם הגיוס לצבא ומאז פחות או יותר תקוע איתם. הייתי ילדה ונערה מאד ספורטיבית ופעילה אף פעם לא ממש רזה, סתם רגילה אבל מאד בריאה (במובן החיובי של המילה). מאז השרות הצבאי לא חזרתי לרמת האקטיביות של פעם. כבר שנים שהשאיפה שלי להכנס לכושר לאכול בריא, ולהיות הרבה יותר פעילה. רוצה מאד לרזות (אבל ממש) ומצד שני לא סובלת דיאטות והגבלות במזון כי מייד מרגישה מתוסכלת וממורמרת. בכל מקרה מאד אוהבת לאכול (הכל) ולצערי סתם פדלאה. יש עיצה?
תודה רבה!
לאכול_בריא*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2008, 04:57

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לאכול_בריא* »

מטפלת, מקווה שאת עוד פה. מנסה גם.
חודשיים וחצי אחרי לידה שלישית. אחרי הלידה השניה שיניתי את התזונה שלי, ירדתי כתוצאה מזה במשקל, הרגשתי מצוין. מצד שני אובחנתי בעיצומה של התפרצות פסוריאזיס. אז הרגשתי ממש טוב מבחינת משקל, אבל לא מבחינת העור.
לא היו לי השתוקקויות למתוק, ממש נגמלתי.

ואז נכנסתי להריון. המשכתי לאכול בריא, וגם מצב העור השתפר (כצפוי).
רק בסוף השליש השלישי הסוכרים השתלטו על התזונה שלי... נפתח הסכר ואי אפשר היה לעצור אותו.
לא עליתי המון במשקל (היה לי הריון ממש יפה הפעם :-)), אבל המון חשק למתוק, ולא נאבקתי בו.
ילדתי לפני חודשיים וחצי. כצפוי בהנקה , התאבון בשמים. והירידה במשקל נתקעה די מהר. הייתי מאוד רוצה לחזור לתזונה שהיתה לי רק לא מזמן. להתגבר על הדחף למתוק ולאכול בריא בלי שטויות.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

נראה לי שהדף הזה כבר לא אקטואלי.

אין כאן מידע מועיל לציבור הקוראים, כי אם רק מידע ספציפי לכל שואל, ועוד מלפני זמן רב.

האם דף למחיקה?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

מבחינתי כן
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

אלא אם כן את עדיין פתוחה לענות כאן על שאלות...
האם?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

בשמחה
י*
הצטרפות: 15 ינואר 2003, 02:57

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי י* »

האם אני אלרגית לחיטה או משהו אחר?
מדוע יש לי רגישות במערכת העיכול?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

יש אכן רגישות לחיטה והרגישויות הנוספות נובעות מרקע ריגשי
י*
הצטרפות: 15 ינואר 2003, 02:57

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי י* »

מתחבר לי..!!
מה עושים עם רגישות לחיטה? איך בודקים באופן "מוסמך"? האם רק חיטה או גלוטן בכלל?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

מטפל אייפק יכול לאבחן את כל הדברים הנ"ל וגם להציע טיפול שיפתור את הרגישויות בכל הרבדים כולל הריגשי.
a_s*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2010, 05:09

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי a_s* »

מטפלת , שלום רב!
מקווה שעדיין רלוונטי לפנות אליך
גם אני מעוניינת לרדת 10 ק"ג
אשמח לעזרתך

תודה , a-s
1234*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2010, 00:41

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי 1234* »

שלום,
האם אפשר לשאול אותך שאלה בתחום של התאמת מקצוע- או יותר ספציפי-
מהיכן נובע הרצון שלי לעסוק במעגלי אימהות צעירות? והאם נראה לך שאוכל להרוויח מכך קצת כסף? אני שוקלת ללמוד- ליווי אימהות ותינוקות.
תודה רבה מאוד!
שלוה_אינסופית*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2010, 14:47

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שלוה_אינסופית* »

גם אני מעוניינת איך פונים?
מטפלת אייפק*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2010, 09:52

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי מטפלת אייפק* »

ל1234
השאלות שלך נוגעות לדברים שהם מחוץ לתחום שלי, שאלות עתיד. האם נראה לי? לי כן. מה אומר הקוסמוס בעניין זה מעל להסמכות שלי :-)
מטפלת אייפק*

בדיקה מרחוק

שלווה
פשוט תכתבי את השאלה ואני אראה אם אוכל לענות.
1234*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי 1234* »

תודה על התשובה:
אדייק בשאלה יותר- ואקשור אותה להווה ולעבר-
מדוע עדיין, בגילי המופלג, לא התפרנסתי כמו שצריך? איפה אני טועה?
שוב תודה רבה מאוד...
מטפלת אייפק*

בדיקה מרחוק

ל1234
מקבלת שיש בעיה עם פתיחות לשפע . נסי לעשות עבודה עם המשפט "אני פותחת את ליבי לשפע על כל צורותו". המקור הוא בתחושת ה"לא מגיע לי" כי לא עומדת בסטנדרטים הבלתי אפשריים שהצבת לעצמך.
מחפשת*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 17:56

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי מחפשת* »

שלום מטפל אייפק
אשמח להכוונה בשלושה נושאים אם אפשר:
1- אני 7 חודשים אחרי לידה ראשונה קיסרית ולא מצליחה לרזות.
2- קשה לי מאוד לחזור לקיים יחסי מין עם בעלי. אין לי חשק וכשכבר מנסים זה כואב.
בגדול אני מרגישה שהגוף שלי ממש אומר לא אבל הוא מאוד רוצה ואני רוצה לשמח אותו וגם מתגעגעת לקירבה.
3- בעלי נכנס למן דכאון שמכביד עלינו. הוא מעולם לא היה וורבלי מאוד אבל עכשיו אני עובדת עצות וממציאה סיבות והסברים מרוב שמחפשת פתרון.
אני מרגישה שאני מציקה לו ושהוא רק רוצה שאעלם לזמן מה - והוא לא מכחיש.. :(
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

אני מטפלת, לא מטפל :-)

לגבי בעלך, אסור לי לשאול על אנשים שלא בקשו זאת בעצמם.

הקושי לרזות קשור לקושי לשחרר איזו שהיא מחשבה או דוגמת חשיבה לגבי הלידה ורגשי אשמה סביב לכך. בגלל שמרגישה אשמה את מענישה את עצמך במשקל יתר.

האין חשק הוא על רקע הורמונאלי, אבל מועצם בגלל הדינמיקה בניכם. הכאבים דורשים ברור עמוק יותר ברמה הפזיולוגית, אולי הדבקויות או החלמה לא טובה של רקמות פנימיות.
לולה_רצה*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2010, 14:18

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לולה_רצה* »

הרבה פעמים אני עייפה ונוטה לחוסרים, בתקופות. אני רזה ומתקשה לעלות במשקל, עכשיו המצב יחסית סביר. לפני שנתיים כשפתחת את הדף סבלתי עוד הרבה יותר מתת משקל אבל לא היה לי נעים לכתוב כאן כי זה היה דף לכאלה שסובלות מעודף משקל. יש לי הרבה אנרגיה אבל אני מתעייפת מהר מאד, נוטה לסחרחורות ולולשה, בעיקר סביב מחזור אבל לא רק. אני רוצה לבלוע את כל העולם ואוכלת לא מעט, משתדלת בריא רוב הזמן.
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

מה השאלה?
1234*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי 1234* »

מודה לך מקרב לב...
1234*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי 1234* »

מודה לך מקרב לב...
מחפשת*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי מחפשת* »

סליחה נפלה לי הת ממטפלת..
ותודה על התשובה המהירה!
מה שאמרת נשמע לי מאוד הגיוני!
רציתי לחדד בעניין הבנזוג:
הייתי רוצה לדעת מה עליי לעשות בכדי לעזור לו ואיך אני יכולה לשפר את המצב.
ומה אני עושה שמביא אותו למקומות כלכך קשים
תודה מראש
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

זו לא את, זה הוא. אל תקחי על עצמך את האחריות עליו. כשאת זו שלוקחת אחריות על מצבו הריגשי יש לך שני ילדים ולא אחד. כרגע זה קצת גדול עליך. ברגע שאת משתפת פעולה עם ההאשמה שלו את מונעת ממנו עזרה.
מחפשת*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי מחפשת* »

את צודקת.
תודה זה היה לי מאוד חזק
טלי*
הצטרפות: 13 מאי 2002, 13:40

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי טלי* »

רציתי לדעת אם נכון לי לעזוב את העבודה הנוכחית???

תודה
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

טלי, שאלת עתיד
לולה_רצה*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לולה_רצה* »

מה השאלה?

איך אני יכולה להתחזק? מה יכול לעזור לי?

בתודה על התגובה המהירה
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

ללולה
יש חולשה בטחול ובגלל זה בעיות בספיגה של חומרים מזינים. המקור לבעיה הוא הצ'קרה הרביעית. מרוב רצון לטרוף את החיים את לא עוצרת לאכול ולעכל כמו שצריך. המקצב הנכון בשבילך הוא כזה שלא מעלה לך את הדופק יותר מדי גם ברמה הריגשית.
לולה_רצה*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לולה_רצה* »

כלומר לאכול לאט ולחיות יותר לאט, לתת ללב מקום?
איך לחזק את הטחול חוץ מזה?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

להימנע ממאכלים קרים,מתוקים,שומניים. לאכול שורשים וירקות כתומים.
לולה_רצה*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי לולה_רצה* »

תודה רבה לך. אני נמשכת למתוק, אבל לא למתוק של עוגות ושוקולד, יותר מתוק של פירות: ענבים, מיצי פירות. זה גם בעייתי?
בכל מקרה התחברתי לעניין של הניסיון לבלוע מהר את הכל, אני אנסה לשים לב ללב ולהאט.
יולדת*
הצטרפות: 12 דצמבר 2004, 16:41

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי יולדת* »

מנסה את מזלי גם כאן.
שלושה חודשים אחרי לידה שניה. תמיד הייתי קצת שמנמנה, עם דיאטה אחת מוצלחת ברזומה. אחרי הלידה הראשונה לא הצלחתי להפסיק לאכול מתוקים אחרי כל הנקה. עכשיו מצליחה קצת יותר למנן. קצת פעילות גופנית.
רוצה לדעת האם יש מזונות מסוימים שכדאי להמינע מהם, או כל כיוון אחר שכדאי ללכת בו בכדי להשיל את העודפים (5-7 ק"ג להערכתי).
תודה@}
פלונית_שמנמנית*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2010, 23:24

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי פלונית_שמנמנית* »

שלום מטפלת אייפק, אם תוכלי לענות גם לי אשמח מאד. (-:

אני ארבעה חודשים אחרי לידה, אוכלת בריא אבל ה-מ-ו-ן ונראית כאילו מתחיל אצלי הריון חדש- ממש כרס גדולה שלא יורדת..
אני רוצה לרדת במשקל ללא מאבק, לאכול יותר סלטים ופירות ופחות לחם וכמויות
כבר ניסיתי הכל..
אולי לך יש רעיון ?
תודה
עץ_אלון*
הצטרפות: 05 נובמבר 2005, 17:43

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי עץ_אלון* »

שלום לך
רוצה לבדוק אתך את עצמי
כרגע מארגנת לי את ההכנסה לשנים הקרובות
אני לבד עם שני בוגרים צעירים (20, 23) שנתמכים בי בתחילת דרכם
יש על כתפי גם שכר דירה וגם טיפולי שיניים יקרים מאד מאד
ממש שיקום פה
יש בארגז הכלים שלי הרבה אפשרויות ומקצועות
חלקם בשיש\מוש וחלקם לא ממש
השאלה היא איך להגדיל את רמת היציבות בהכנסות
ובאמת איך להפוך לעץ אלון איתן המסוגל לתת לעצמי ולילדי בהמשך חיי ?
אני בגיל השלישי כבר ובעצם חסרת נכסים ובטחונות ,
אבל חדורת אמון וידיעה פנימית שאוכל לה להשרדות ברמה כזו
לא רואה איך
a_s*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2010, 05:09

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי a_s* »

מטפלת , שוב שלום
האם ישנה סיבה שלא ענית לי?

תודה מראש
אלמונה*
הצטרפות: 03 אפריל 2008, 01:43

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי אלמונה* »

תודה על הדף. מאוד רוצה לשאול שאלה שלא מעיזה כמעט לדבר עליה - אין לי בעיה עם משקל. רזה ונחשבת ליפה. אבל בכלל בכלל ללא חשק מיני. אחרי שלושה הריונות. כבר אין תינוקות בבית. בת ארבעים ואחת. למה זה קורה ומה עושים?
איריס*
הצטרפות: 17 מרץ 2003, 20:48

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי איריס* »

שלום מטפלת אייפק, אשמח גם אני לעזרתך,
החבר שלי יזם פרידה לפני חודש. עכשיו יש לי בבטן תחושה מאוד חזקה שהוא רוצה,מתכנן לחזור. האם אני צודקת, יכולה לסמוך על התחושה? איך אני יכולה לדעת שהיא לא רק wishful thinking?
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

יולדת
עניין של זמן בלבד, את בדרך הנכונה וחוץ מלהמשיך אין מה לעשות יותר. בהצלחה

פלונית שמנמנית
הלחץ שאת יוצרת סביב המשקל (יחד עם שאר הלחץ) מעלים רמות קורטיזול שמעלה תאבון ויוצר השמנה ביטנית. ל ה ר ג ע :-)

עץ אלון
דייקי את השאלה

a-s
התשובה נישמטה, סורי, יש בעיה עם קבלת החלטות וביצוע. קבלי החלטה ובצעי.

אלמונה
יש גם סיבות אנרגטיות, וגם רגשיות. מציעה לך לפנות לטיפול מעמיק יותר כדי לקבל תשובה

איריס
לא שואלת על אנשים ללא ידיעתם.
דייזידאק*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2010, 13:24

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי דייזידאק* »

תמיד חלושה ועייפה.
חיוורת. עיניים שקועות בעיגולים שחורים.
מתנדנדת בין עודף משקל למשקל נמוך, אבל תמיד עם צמיג שומן מקיף את בבטן והמותן. גם כשרזה מאוד. תמיד שונאת את הגוף שלי בגללו.
איך אוכל להיות נמרצת וחיונית?
איך אוכל להיפטר מהצמיג השנוא?
איך אוכל לאהוב את עצמי?
והאם יש קשר בין שלוש השאלות?

תודה לך.
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

דייזידאק
יש חוסר מגנזיום ואבץ שניהם קשורים גם למצבי רוח. ברמות אחרות שנאה לעצמך ולגוף שלך צורכת המון אנרגיה, נסי לעבוד עם המשפטים "אני מקבלת את הגוף שלי" ו"אני חופשיה לחיות את חיי בהנאה ללא קשר לצורת גופי".
יש צורך בפעילות גופנית מתונה וקבועה כמו הליכה כדי להזרים את המערכת. כרגע את במצב של ביצה ריגשית או בדיכי בינוני. זה לא מצב של דיכאון אלא מלנכוליה מתונה. נסי להעזר בתמצית ג'נטיאן של פרחי באך
עורכת_קהילתית*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2008, 20:59

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי עורכת_קהילתית* »

מטפלת אייפק, הניק שלך הוא פרסומי, ועלייך להחליפו. תודה
מטפלת_אייפק*

בדיקה מרחוק

איו לי דף בית, אין לי פרטים מזהים, אני לא מבקשת תשלום. אני לא חושבת שיש סיבה כל שהיא להערה. למרות זאת לבקשתך מחליפה את הניק לג'ני מהבלוק. מקווה שבכך אתרום לשלום העולמי.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

עורכת קהילתית את לא מפסיקה להפתיע..
הניק שלה הוא לא פירסומי, היא בעילום שם, לא יודעים מי היא ואי אפשר להגיע אליה.
עץ_אלון*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי עץ_אלון* »

השאלה בדייוק יותר גדול
האם אני מסוגלת לייצר מאה אלף שקל רווח לשנה(מעבר לשוטף, שזה לפחות מאתיים אלף שקל לשנה סך הכל) בשנים הקרובות
כי אלה הצרכים ההכרחיים העולים מן המציאות
זה לא תאווה שלי זה כורח המציאות,
מה יעזור לי בכך ?
עץ_אלון*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי עץ_אלון* »

עורכת קהילתית
השם היה פירסומי אילו ידענו למי לפנות
ככה השם רק מפרסם את השיטה עצמה וזה לא נקרא פרסום אלא שיתוף
אולי כדאי להתייעץ עם רועי שרון , נדמה לי שטעית כאן
ג'ני_מהבלוק*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2010, 15:48

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי ג'ני_מהבלוק* »

לקבל את העובדה שאלו הצרכים שלך ולהפסיק להיתכווץ בפנים מול הסכום. לצאת בהצהרה לקוסמוס שזה מה שאת רוצה ומגיע לך.להפסיק להיתמקד בחוסר ולבנות תוכנית כלכלית ראלית בהיתבסס על הכישורים שלך. לפתוח את הלב לקבלה ולא רק לנתינה. בהצלחה
דייזידאק*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2010, 13:24

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי דייזידאק* »

תודה מטפלת, מתחבר מאוד.
אנסה את המלצותייך.
עם מי מתייעצים לגבי תוספי מגנזיום ואבץ מתאימים?
ג'ני_מהבלוק*

בדיקה מרחוק

נטורופט
עץ_אלון*

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי עץ_אלון* »

תודה ג'ני
קבלתי חיזוק גם מהמחכימון הצהוב כאן
האושר אינו תלוי בדבר, רק בנכונות לאושר
כלומר וואללה, לעבוד על האטיטיוד לגבי קבלה עבור עצמי
מאוד מדוייק ונחוץ לי,
בקשר לחלק השני
ולבנות תוכנית כלכלית ראלית בהיתבסס על הכישורים שלך
כאן זה קצת סתום לי
האם את יכולה להרחיב?
יש ערפול בתמונה כאן
מה זאת אומרת על פי כישוריך?
זה לא פשוט לי .....
האם יש לך עצה נוספת כאן?
ג'ני_מהבלוק*

בדיקה מרחוק

כתבת שיש לך כישורים שונים. לשבת עם יועץ תעסוקתי ולבחון מה מהם ניתן להפוך לכסף ואיך. בחשיבה שלך לגבי עצמך אל תחשבי על השרדות אלא על חיים.
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי אני* »

שלום ג'ני יקרה:
ארצה לשאול 3 דברים
  1. מהרגע ששמתי לב לכך יש חלק בגופי שאני מאוד לא אוהבת-אזור הישבן וצלוליטיס בירך האחורית, גם כשאני לא שמנה, מתאמנת, עושה יוגה, עדיין החלק הזה נמצא שם ומביך אותי מאוד. האם יש משהו שאני יכולה לשנות אצלי בשביל לשנות זאת?
  1. בימים האחרונים קשה לי לנשום נשימות מלאות ואני מרגישהכי גרוני חנוק-מה זה?
ועוד שאלה אם אפשר-
אני בבית אחרי לידה ושואלת את עצמי מה לעשות הלאה, אני קשורה לתחום של יצירה ורוצה להתחיל באמת לעסוק בזה,מה מעכב אותי כל כך? האם אני באמת יוצרת או שזה סיפור ישן שסיפרתי לעצמי?
ג'ני_מהבלוק*

בדיקה מרחוק

לאני

לגבי הצלוליטיס, את יכולה להחליט שאת לא מסתכלת בראי באיזור הזה :-). תכלס חוץ מאל.פי.ג'י אין כל כך מה לעשות

הקושי בנשימה קשור לחסימה בצ'קרת הגרון, מה את לא מצליחה לבלוע או להוציא?

לגבי היצירה יש מערך שלם של אמונות לגבי יצירה בכלל, את כיוצרת, ומה המשמעות של להיות אדם יוצר. תחקרי את האמונות שלך לגבי זה ומשם תגיע התשובה שלה
אלמונה*
הצטרפות: 03 אפריל 2008, 01:43

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי אלמונה* »

תודה על התשובה. אני בהחלט חושבת שזה נכון. איזה סוג של בדיקה או טיפול היית ממליצה לעשות?
ג'ני_מהבלוק*

בדיקה מרחוק

לאלמונה
שילוב של פירחי באך ועוצמת הרכות יחזיר עטרה ליושנה :-)
שני*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 14:40

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שני* »

היי ג'ני או מטפלת, אני אשמח אם תעני לי על שתי שאלות קשורות
לאחרונה עברתי לגור רחוק יחסית, לצורך לימודים (כסמסטר וחצי) ועם המעבר באה עייפות.
  1. האם העייפות קשורה למעבר או לשינוי שמתרחש אצלי פנימה (אני מקווה להריון :-) )?
  2. מה כדאי להקפיד ולאכול כרגע, בהתחשב במעבר ובעייפות?
  3. אם זה משהו שאפשר לשאול (אני לא בטוחה בניסוח)- איך יעלו הלימודים שלי פה? האם אסיים את התקופה במלואה?
בכל מקרה וגם על מענה חלקי לשאלותיי, תודה וברכות!
ג'ני_מהבלוק*

בדיקה מרחוק

לשני, העיפות היא תוצאה של תחושת חוסר שורשים שיש לך כרגע. מציעה לך להישתדל לבלות זמן בטבע. זה מקרקע ומטעין. לאכול בעיקר מזון מבושל ושורשים.
40קילו*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2010, 22:00

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי 40קילו* »

עליתי 40 כקילו בשנים האחרונות מאז ההריונות, לא מצליחה להוריד.מרגישה שכל הגוף לא מאוזן,יש הרבה חוסרים ועודפים.רוצה לדעת מה הם והאם יש חוסר איזון הורמונלי ואו קנדידה.
תודה על דף.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שרון* »

יש לי עודף של 20 קילו בגלל שהיה לי תת פעילות של בלוטת התריס. הבלוטה ההתאזנה מעצמה, המשקל נשאר.
כבד לי, לא נוח לי, אני מרושלת, וחושבת על זה המון, מרגישה שזה לא הגוף שלי.
מה הכיוון?
שני*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 14:40

בדיקה מרחוק

שליחה על ידי שני* »

תודה רבה!
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”