במבי ק

ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

במבי ק

שליחה על ידי ירח_לבן* »

אוי, כתבתי לך תשובה מפורטת כבר די מזמן, ואני רואה שלא לחצתי הוסף...
מירלה (ר עם צירה, ל עם פתח...) שפי היא פיזיותראפיסטית שהמליצו לי עליה פה, וגם יעל המליצה עליה, שמקבלת דרך מכבי.
די מעצבן היחס שלו ללידת הבית שלך. אני מקוה שלפחות הוא אמר את זה בהומור/ציניות וזו סתם בדיחה לא מוצלחת....
אני כנראה אלך לחוו"ד נוספת - אם שמעת על עוד מישהו מומלץ, אשמח לשמוע.
בינתיים האבחון של מירלה הרגיע אותי, לפחות לגבי מידת הדחיפות של העניין.
אמא_נוסעת*
הצטרפות: 03 מרץ 2005, 20:03

במבי ק

שליחה על ידי אמא_נוסעת* »

בוקר טוב, ראיתי את ההודעה על המטפלת,
אנחנו תושבי הוד השרון וזקוקים למישהי במשרה חלקית אבל בשעות הצהריים, ועם רכב. אם במקרה זה בכז מתאים לה (מדובר בכ-3-4 שעות, 4 ימים בשבוע, בערך 12:30-16:00)- אז מעולה
ואם היא לא רוצה אבל מכירה מישהי מתאימה, בבקשה בבקשה בבקשה שתיצור איתנו קשר...
באפס חמש שתים 5994413

ותודה רבה ובתקווה שיתאים.
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

האסופית - בהשאלה או באופן קבוע? אשמח גם לשמוע למה את צריכה. אני רוצה לקרוא להם אבל מחכה שיהיה לי התרגום החדש, אני חוששת שלא נצלח את הישן.
ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

ואיך נעשה את זה? כשתקפצו לבקר (-; ?
בדואר אני לא שולחת, הספר יקר ללבי מאוד-מאוד-מאוד.
אם בת דודתי תגיע לכאן לפנייך אשלח איתה, אבל לא הייתי בונה על זה.
לימונדה*
הצטרפות: 06 דצמבר 2004, 20:11

במבי ק

שליחה על ידי לימונדה* »

הי מותק. הרגע נשפכתי לגמרי אצלי בדף ובכלל לא ראיתי את מה שכתבת לי- ואולי כתבת לי תוך כדי- אני אנסה לחשוב על רגע קסם. כרגע לא בטוחה שאני מסוגלת.
הקישור לדירה בתל-אביב ניראה מדהים. איך את מכירה את הדירה? ניראה לי שאני אצור קשר מחר.
אוהבת אותך המון |h| אני
לימונדה*

במבי ק

שליחה על ידי לימונדה* »

ביכלל ניסיתי לעשות לב ויצאה לי שמש
ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

במנזר האחיות ציון בעין כרם משכירים חדרים נזיריים מקסימים במחיר שפוי באמצע השבוע (לא זוכרת, ביררתי לפני כשנה ובסוף לא נסעתי). @}
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

במבי ק

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

אמא שלי מנהלת BED AND BREAKFAST נראה לי שהיא לוקחת 40 דולר ללילה. אני בדפבית.
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

במבי ק

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

בגיבעה הצרפתית ברחוב הראשי. חמש דק' הליכה מהר הצופים
מעבר_לקשת*
הצטרפות: 22 נובמבר 2010, 14:36
דף אישי: הדף האישי של מעבר_לקשת*

במבי ק

שליחה על ידי מעבר_לקשת* »

הי במבי,
מה זה לא יקר? לכמה אנשים?
אני הייתי בפריז לפני כמה חודשים ו-100 יורו ללילה נשמע לי יקר מאוד,
מצאתי בפחות, ממש מעט פחות וזה היה רחוק ופצפון, דרך אתרי מלונות חו"לניקים, הבנתי שהכל שם פצפון.
יש את הדירה של ששי קשת ויונה אליאן, היא מרכזית, קטנה אך שווה (חברים היו), נראה לי בסביבות ה-100,
כנסי לאתר שלהם, הכל מפורט שם- http://www.dira-villa.com/dira.asp?catI ... 1040&par=2
ויש עוד כל מיני דירות כאלה של ישראלים, אבל אין לי מידע מדוייק
תהנו...איזה כיף פריז...
אמא_בילבי*
הצטרפות: 14 מרץ 2009, 12:08
דף אישי: הדף האישי של אמא_בילבי*

במבי ק

שליחה על ידי אמא_בילבי* »

אשמח אם תרשמי לי את פרטיה של הסוכנת
תודה אמא בילבי
ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

תודה שוב. בקשר לכתיבה - היא הושלמה לפני שנים, אפשר לומר... אבל תיקנתי עד הרגע האחרון (יש שיר אחד, בעינויים לא תוציאי ממני איזה, שלעולם לא אשלים עם זה שלא הצלחתי לתקן איזו שורה בו).
אני עובדת כבר כמה שנים בהפסקות, ובשנה האחרונה די ברציפות אבל באיטיות נוראה, על ספר נוער. זאת עבודה אמיתית, לא כמו השירים האלה שלעבוד עליהם היה כמו לצאת לחופשה בצימר בגליל המערבי. אפרופו, מתי נתראה? @}
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

במבי ק

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

כן, הילדים פנויים כל הזמן (לא ממש כי יש הרבה פעילויות, אבל כמובן שאפשר לוותר עליהן אם רוצים)
אבל מה עם ההורים?
עובדים. צריך לקחת חופש וכו'...
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

במבי ק

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

אין לי כל כך חשק לפרט באינטרנט איך החיים שלנו מאורגנים...
פשוט ככה זה יצא. חברים הציעו לנו (אגב, גם הם בחנ"ב וגם להם זה מתאפשר רק בזמן הזה) והחלטנו להצטרף.
נכון שכל הזמן יש מישהו עם הילדים, אבל זה לא אומר שאפשר לקחת 5 ימים לנסוע. מישהו בכל זאת עובד.
ויש עבודות שאי אפשר לקחת חופש מתי שרוצים. ככה זה אצלנו.
יער_נורווגי*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 08:01
דף אישי: הדף האישי של יער_נורווגי*

במבי ק

שליחה על ידי יער_נורווגי* »

לגבי אוריגמי, יכולה לבדוק אצל המורה של הילדים שלי. הם לומדים בכפר הירוק ויש להם שיעור אוריגמי שבועי, מתים על זה, המורה ממש חמודה.
יער_נורווגי*

במבי ק

קצת לא נעים לי להטריד אותה בחופשת פסח אז אדבר איתה מיד אחרי. שמה לי תזכורת.
ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

אוי, זה כל כך מרגש אותי! עכשיו פשוט נגמרו לי המלים...
ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

משהו אנקדוטלי בקשר ל קרפ חומוס: אבא שלי משוגע על משהו שהוא קורא לו פַאינָה (הדגש על ההברה האחרונה), שלדבריו היה בילדותו באורוגוואי, נמכר בדוכנים כמו פיצה. וזה בעצם זה - קרפ עשוי מקמח חומוס. בכפר בצפון איטליה נתקלתי בדוכן כזה בעצמי. עכשיו יש לי מוטיבציה לנסות את זה, ולו בשביל אבא שלי. לי זה לא היה מי יודע מה טעים... אבל נראה לי שאת הילדים זה יכול לספק בתור קרפ/ בלינצ'ס.

אגב, במתכון אולטימטיבי לקרפ שקיבלתי מחברתי הצרפתייה (היא עושה אותו עם קמח רגיל, אפילו לא מלא (-: אבל אני כן מכינה עם מלא ויוצא טעים, כשיש לי כוח להכין) - יש כף שמן ובעיקר - כף רום (או כל ליקר אחר), והיא טוענת שזה כנראה חשוב להצלחת הקרפ. אולי תנסי?

נראה לי שאני הולכת לטחון כוסמת הלילה (-: (נגמר הלחם ולא העמדתי מחמצת בזמן אז גם מחר בבוקר לא יהיה). @}
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

שמעתי על זה! מחברה שלי שהיתה אצלי השבוע בכל הקרפייה הזאת. לי זה מאוד מאוד טעים!
ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

בסוף לא טחנתי כוסמת. ועוד אין לי קמח חומוס. אדווח כשיהיה לי מה לדווח!
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

במבי ק

שליחה על ידי חוט_השני* »

לא יודעת אם את מכירה את הבלוג הקודם של מיקי בן דור, יש בו הרבה מאמרים מעניינים שלא מופיעים ב"פליאו סטייל"
למשלhttp://cafe.themarker.com/post/1190404/
ג'וי_יה*
הצטרפות: 04 ינואר 2009, 10:41
דף אישי: הדף האישי של ג'וי_יה*

במבי ק

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

הי, אני מכירה את הנושא מנסיונינו, כמובן כל בקע וגופו..:-)
בקצרה גדולה- גמ לנו בקע תבורי שהומלץ לנתח, לאחר התייעצות עם
פרופסורים בבית חולים, הוחלט שיש התקדמות האופי הבקע, כלומר המצב משתפר ולא כדאי
לגעת עד גיל חמש! אלא אם יש רצון קוסמטי...
כיוון שאין לנו כל רצון קוסמטי בקשר לילדה בת שנתיים- לא נגענו.
המלצתי להתייעץ עם כמה שיותר רופאים פרופסורים וכו'.
@} בהצלחה@}
ג'וי_יה*

במבי ק

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

:-)
רק ילדים יש לי בראש......
גוגוס*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2010, 10:00

במבי ק

שליחה על ידי גוגוס* »

הי במבי, קפצתי לכאן למקרה שזה יותר נוח לך לענות כאן על שאלות ששאלתי אותך בדף על התזונה. אני אשמח לפנות לחברה שלי אחרי שאבין במה מדובר.
רק בריאות...
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

הי גוגוס,

כעיקרון יש לי בקע (הרניה) בטבור (הינו הפופיק). זה מכוער, אבל זה פחות נורא ולא הייתי טורחת לחשוב על אופציה כירורגית, אלא שיש בזה גם סיכונים ועדיף לי לטפל בזה. בשביל זה אני צירכה ניתוח לתיקון בקע כזה. הרב כירוגים עושים את זה כחלק ממתיחת בטן, שלא מעניינת אותי. אומרים לי: מה אכפת לך אחרי שלושה הריונות, אבל כן אכפת לי. לא רוצה התערבויות מיותרות, גם ככה אני חוששת מהניתוח הזה. בקיצור - ניתוח לתיקון בקע בפופיק, זה הכל. המלצה. עושים את זה כירורגים שעושים גם פלסטיקה, כך שזה אמור להיות גם "עבודה יפה". אני במכבי. אני לא יודעת אם הביטוח של מכבי מכסה או לא. יכול להיות שאני אעשה פרטי ואבקש החזר. אני עדין לא יודעת מה עושים עם זה.

יש עוד שאלות? (תודה!)
גוגוס*

במבי ק

שליחה על ידי גוגוס* »

יש עוד שאלות?
לא. הולכת לכתוב מייל לחברתי שאין כמותה ומכירה את כל העולם ואשתו.
בבקשה.
ר_ו_ת_ה*
הצטרפות: 18 יוני 2008, 00:35
דף אישי: הדף האישי של ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

אהלן
אני עברתי לפני חודש ניתוח לתיקון בקע טבורי. נותחתי (וגם אובחנתי) אצל ד"ר מושי שמחה, הוא כירורג של מכבי והוא היה ממש ממש בסדר גמור, וגם נחמד.
את מוזמנת לשאול עוד פרטים אם בא לך
אפשר בדפבית, או במייל [email protected]
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

קראתי עכשיו מה שכתבת למעלה
הניתוח אצלי היה מסיבה רפואית ולא קוסמטית, ובמקרה כזה- זה ממומן על ידי הקופה
אם הייתי מנותחת בבי"ח- לא הייתי משלמת כלום, או אולי ממש מעט, אך אז אי אפשר לבחור את המנתח
אני נותחתי באסותא, ושילמתי השתתפות עצמית של כמה מאות שקלים
גוגוס*

במבי ק

שליחה על ידי גוגוס* »

במבי יקרה, אכזבה מרה. חברתי אומרת שהיא לא מתמצאת בתחום הזה. לדעתה את פשוט אמורה לפנות לכירורג כלשהו של הקופה ולשאול אותו איך זה מתבצע ומהן האפשרויות.
הוא או היא לא אמורים להיות בהכרח אלו שעושים את הפרוצדורה אבל הם כן אלו שאיתם מתייעצים. מכאן שלא ממש משנה למי מהם את פונה.
היא אמרה שאם יש לך רשימה של הכירורגים הרלבנטיים היא תשמח להגיד לך אם היא מכירה מישהו מהם ויודעת עליו/עליה שמומלצים.
את הרשימה אפשר להשיג פשוט בטלפון לקופה. להתקשר למספר הרגיל שלהם ולשאול.
צר לי שלא יכולתי לעזור יותר. מקווה שהכל יעבור בקלות ואם תראי דרך שבה אוכל לעזור אני כאן בשמחה.
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

תודה גוגוס. הנה כבר התקדמתי עם רותה וגם המלצה נוספת בערוץ אחר. העיקר ההתנעה, תודה על זה :-)
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

טוב, אז כבר פגשת את מושי שמחה, יופי.
אני אגב הלכתי להתייעץ עם עוד כירורג, שגם המליץ על ניתוח, אבל הוא היה כל כך מגעיל ובדק בצורה מכאיבה, ודיבר בפטרונות, שאני לא זוכרת את שמו (הדחקה בריאה...?), בכל אופן כאמור- נותחתי אצל ד"ר שמחה.
לגבי ההחלמה- אני עדיין בהחלמה, רק אחרי 6 שבועות אפשר לחזור לפעילות רגילה לגמרי
בשבוע הראשון הכל כאב והיה לא נעים (הכי גרוע ביום הראשון, וטוב יותר מיום ליום), והייתי די בטטה. עם זאת- כשאמרתי זאת לד"ר שמחה בביקורת שבועיים מהניתוח, הוא אמר לי- "טוב נו, לא לקחת משככי כאבים, אז מה את מתפלאת?". אז אני באמת מאלו שמאמינים שאם משהו כואב- עדיף לנוח ולא לקחת כדור ולהמשיך כאילו הכל כרגיל, התייחסתי לכאב כאל דרכו של הגוף לסמן לי לנוח וכך עשיתי, לא יודעת איך את. הוא טוען שאם הייתי לוקחת כדורים, הייתי יכולה גם לטפס על הרים... בכל אופן, די נחתי ככה שבועיים ורק אז חזרתי לעבודה ולשאר חלק מהפעילויות. מותר לעשות הכל בעיקרון חוץ מלהתעמל, לאמץ שרירי בטן ולהרים דברים.
זה נשמע פשוט, אבל כשיש לך ילדים קטנים (יש לי בן 4.9 ובן 1.7) זה אומר שכמעט אי אפשר להיות איתם לבד, שאי אפשר להרים גיגית כביסה, לעשות קניות בסופר וכו'. התארגנו לזה טוב וקיבלנו הרבה עזרה ובן הזוג שלי גם קיבל כמה ימי מחלת בת זוג ולקח עוד כמה ימי חופש. עכשיו, חודש אחרי, אני כבר לגמרי נטולת כאבים ומתפקדת כרגיל, וצריכה להזכיר לעצמי לא להרים וכו', אבל שבועיים-שלושה הראשונים היו יותר מורכבים.
אם יש לך עוד שאלות, תרגישי חופשי
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

לא דיברנו על לידות, בטח היה מזדעזע אם היה יודע שילדתי בבית...
לגבי פגיעה בעבודה- יש אישור מחלה לשבועיים (לפחות), אז זה לא אמור לפגוע לך יותר מדיי
ג'וי_יה*

במבי ק

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

בקשר לסנדלים-
ראיתי- מהממווות!!
אשמח להבין איפה ניתן לרכוש אותן.
תודה.
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

בחרתי לעבור כבר את הניתוח, כי בעודי מתלבטת, שמעתי על עוד ועוד מקרים שחיכו והגיעו לניתוח חירום, כולל קרובות משפחה, וראיתי כמה זה לא סימפטי ככה באמצע החיים.
העדפתי שזה לא יפול עליי פתאום- בגלל המורכבות של ההתארגנות להחלמה, רציתי לבחור מתי לעבור את זה ולהצליח להתארגן ולהתכונן מראש. חוץ מזה, העדפתי פשוט לגמור עם זה, שלא ירחף מעליי כצל ואהיה בלחץ כל פעם שארים משהו, או אתרגל תנוחת יוגה שמאמצת את הבטן (הרמה ולחץ של שרירי הבטן יכולים להביא להסתבכות של הבקע, כי יש חור בחלל הבטן ואיברים פנימיים עלולים להלכד בו. מרנין).
מלבד זאת,הקטנטן שלי אכן זקוק לטיפול פיזי מסיבי, והוא גם יונק, אבל גם בעוד שנה הוא יזדקק לטיפול מסיבי, ורק יהיה יותר כבד...ומי יודע מה יהיה אחר כך? אולי יהיו עוד קטנטנים? אין לי כרגע תכניות כאלו, אבל הבנתי שמאחר וזה אף פעם לא יהיה מתאים, עדיף פשוט לעשות את הניתוח עכשיו ושזה יהיה מאחורי.
לגבי ההתארגנות- מעולה אם בנזוגך יכול להתגייס. גם בנזוגי התגייס ורותק לבית וזה היה (עדיין) מצויין
יער_נורווגי*

במבי ק

אמנם בהתחלה שכחתי אבל השבוע נזכרתי והנה הטל' של ענבל, מורה לאוריגמי בבי"ס האנתרו' בכפר הירוק. הבת שלי לקחה ממנה את המס' ואני לא יודעת אם כל ההסבר שלי ל'למה אני צריכה אותו' עבר, אז תסבירי לה את. תגידי שאמא של נטע נתנה לך. ענבל 054-4885839 היא נחמדה מאד מאד והם עושים דברים מקסימים.
הרגע_שלפני*
הצטרפות: 19 דצמבר 2006, 22:04
דף אישי: הדף האישי של הרגע_שלפני*

במבי ק

שליחה על ידי הרגע_שלפני* »

לגבי קינדל -
אפשר לבחור משלוח בינלאומי בלינק הבא: http://www.amazon.com/gp/product/B003DZ1Y8Q?country=IL
זארו_סובה*
הצטרפות: 09 דצמבר 2008, 18:28
דף אישי: הדף האישי של זארו_סובה*

במבי ק

שליחה על ידי זארו_סובה* »

לא ממליצה לקבל משלוחי דואר שעלותם (כולל המשלוח) מעל 50 דולר. המיסים שלוקחים בארץ (לאו דווקא מכס. יש מע"מ ויש היטלי דואר) שערורייתיים... פשוט נכוויתי לאחרונה. עדיף לשלוח למישהו שגר בארה"ב/ קנדה ויכול להביא איתו את הרכש החדש...
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

תודה, אכן מצאתי חבר שיביא לי בקרוב :-)
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

אהלן
שוב נכנסתי בפוקס בדיוק מיד אחרי שכתבת...אנסה לענות:
  1. בבי"ח ישנתי לבד, אחותי באה איתי לבי"ח ושהתה בזמן הניתוח, חיכתה שאתעורר ויעבירו אותי למחלקה, וידאה שהכל בסדר והלכה. העדפנו שבן הזוג יהיה עם הילדים בבית, בכל זאת זו היתה פעם ראשונה שישנו בלעדיי מלידתם והקטן עוד יונק- אז נראה יותר קריטי שיהיה איתם ולא איתי. בדיעבד זו היתה החלטה טובה- את הלילה בבית הם עברו ממש בסדר (וזה הכי הדאיג אותי, יותר מהניתוח עצמו!), ואני הייתי די מסטולה אחרי הניתוח וישנתי ממש טוב בבי"ח... נראה לי שזה היה הלילה הראשון שישנתי כמעט רצוף מזה 5 שנים :-)
  1. אני גם חששתי שאקום רעבה אחרי הניתוח, ובסוף ממש לא עניין אותי אוכל. בקושי אכלתי את ארוחת הבוקר שהגישו לי בבוקר בבי"ח. (אבל אל דאגה, השלמתי הכל בששת שבועות הרביצה, ואף יותר...)
  1. הלכתי על המרדים של הבי"ח, הוא היה נחמד ואדיב ונתן לי חומר שאמור לא להשפיע בהנקה. אין לי מושג מי זה היה, אבל בכלל- כל הצוות היו ממש נחמדים ועוזרים.
ולגבי שאלה מההודעה הקודמת שפספסתי- אני גם חזרתי לעבודה אחרי שבועיים, אבל אני עובדת ממש מעט והקפדתי מאד לשמור על מנוחה ואי הרמות. וכן, ששה שבועות כל הזמן היה איתי מישהו כשהייתי עם הילדים. בד"כ בן הזוג. לא פשוט, אבל אחרי השלב הדאוב הראשון, היה בזה גם משהו נחמד, והזדמנות לבלות הרבה כולנו ביחד.

שמחה שהמידע עוזר לך, ואענה בשמחה על כל קושיה נוספת
ריש_גלית*

במבי ק

שליחה על ידי ריש_גלית* »

לא קיבלתי )-: בכל מקרה ברגע שלא באתם בשישי זה כבר היה די אבוד, נראה לי. האמת, התבאסתי. אבל מה אפשר לעשות? העיקר שביליתם טוב @}.
לימונדה*

במבי ק

שליחה על ידי לימונדה* »

אהלן מותק...ניסיתי אותך בטלפון כמה פעמים היום. חושבת עליך |L|
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

במבי ק

שליחה על ידי נטע_ש* »

חבר מקצועי ביותר מלמד חליל צד, הוא בתל אביב, אבל אולי יגיע לכ"ס
אביחי 050-4321501
(תגידי שקיבלת את הטלפון מנטע)
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

במבי ק

שליחה על ידי נטע_ש* »

במחשבה שניה, בן 7 זה באמת צעיר...
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

וואו, איזה זריזה! את כבר אחרי!
קודם כל, שתהיה החלמה טובה, מסכנה שכואב לך(זוכרת את זה :-( ) מקווה שתרגישי טוב ושהכאבים יעברו במהרה.
לגבי עבודה, חוץ מללמד יוגה, אני גם עוסקת בתרפיה בתנועה וחזרתי לפגוש את המטופלים שלי אחרי שבועיים. לגבי היוגה, חיכיתי מעט יותר וחזרתי ללמד רק אחרי 3 שבועות וגם אז כמובן בלי ללמד ובלי לתקן. מזל שתלמידיי מקסימים וקיבלו זאת בהבנה ופירגון. למעשה, אני עדיין לא מדגימה כלום, כי רק השבוע חזרתי לתרגל וגם זה ממש בעדינות ותירגול שונה מהרגיל. אבל אני מסתדרת, התלמידים מקסימים כאמור ותמיד מישהו מתנדב להדגים לטובת אלו שלא מכירים את שמות התנוחות ( ועוד בסנסקריט).
מה שכן, מילה נוספת על ההחלמה, אני הייתי בטוחה שמיד בתום 6 השבועות אחזור לפעילות רגילה, וזה ממש לא כך. הרמתי את הקטן ומאד כאב לי, והבנתי שצריך סבלנות. אני עכשיו 8 שבועות אחרי והחזרה מאד הדרגתית...
זה לא אומר שכך זה יהיה אצלך, אבל אני הייתי מופתעת שזה כך אצלי, כי בסהכ אני בכושר מצוין...
בריאות שלמה והרבה מנוחה!
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

במבי ק

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

עדי זילברברג מכפר סבא הוא מורה לחליליות ומוסיקאי בחסד. אחד הנגנים הטובים ביותר שיש כיום בארץ.
מצד אחד למד באקדמיות מעולות בהולנד ומנגן בנוסף לכל הצרות גם על כינור, פסנתר וכל מה שיתנו לו, ומצד שני מתעסק גם עם מוסיקה "קלה" , נסיונית, אלקטרונית וכולי.
מאד ממליצה, מכיוון שהוא מאלה שמאפשרים לפתוח את הראש.
הדס_צומחת*
הצטרפות: 19 ינואר 2011, 11:19
דף אישי: הדף האישי של הדס_צומחת*

במבי ק

שליחה על ידי הדס_צומחת* »

רק רציתי להוסיף לגבי החליל צד, שהבעיה היא לאו דווקא הפקת הצליל (שבת ה8 שלי הצליחה די מהר יחסית),
אלא הגודל הפיסי. צריך להגיע לפיה וגם לאיצבוע, וזה מקמט את כל הגוף.
בגיל הזה, אלא אם הוא ממש גדול פיסית (בערך כמו בן 11-12), הם שוברים את הגב ואת היציבה כדי לנגן...
לא מומלץ.
(ואני ניגנתי שנים רבות חליל צד).
הייתי מתחילה עם חליליות למינהן. או כלי נגינה אחר...
בהצלחה.
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

תודה :-)
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

במבי ק

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

עדי - 054-4417135
בשמחה ובהצלחה.
:-)
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

באמת קטעים...לקח לי רגע לקשר על מי את מדברת, אבל אז הבנתי...
כנראה ההחלפה לא תצא לפועל, כי אנו מלמדים בעצמנו ברוב השעות המבוקשות, ולמה שכן יכולנו- עד שחזרנו אליה, היא כבר מצאה מחליפה...
נחמד לשמוע שאת איינגריסטית מקצועית :-). ואת בטח יודעת שזה ממש לא משמעותי מה את "מצליחה" ומה לא, אלא איפה האינטיליגנציה שלך בתירגול...
בגדול, בחזרה לתירגול, אני מקפידה לעבוד הרבה עם הרגליים הפנימיות- מהקשת הפנימית עד המפשעות הפנימיות, כדי לא "לקרוס" אל הבטן. זה אומר- בהתחלה תרגול עם בלוק בין הרגליים והרבה קשירות סביב הרגליים (לפחות 4 רצועות) ובאופן הזה להמתח למעלה בכל מיני צורות. תנוחות עמידה- בלי פיתולים חזקים, ועדיף עם סוס (אם יש בסטודיו שאת מתרגלת?) או עם רגל אחורית לקיר ויד אחורית לחבל.
בהתחלה הייתי זקוקה לעזרה כדי לעלות לעמידת ראש, מדהימה התחושה שאין שרירי בטן בכלל. אבל זה השתפר מאד מהר. גם ע.ראש כדאי לעשות עם רגליים קשורות ולדחוף כנגד הרצועות כדי להרים את הגוף הפנימי.
אני מקווה שהבנת משהו מההסברים, אם לא, מוזמנת לשאול...
ובכלל- איך את מתאוששת? מקווה שהכאבים השתפרו
@}
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

אני חזרתי לתרגול יוגה, בעדינות, אחרי 6 שבועות. עד עכשיו, 8 ומשהו שבועות אחרי- אני עוד לא מתרגלת "רגיל", אלא את מה שמתאים לעכשיו ולאיך שאני והגוף כרגע.
לגבי בריכה- אם זכור לי נכון, הד"ר הנחמד אמר במפורש לא להכנס לבריכה או ים במשך כל תקופת ההחלמה, דהיינו לפחות 6 שבועות. זה נשמע לי די הגיוני סה"כ עם כל הזיהומים שיש בבריכות, לא?.
לי רק ממש השבוע גמר ליפול כל הגלד , עד השבוע היה עוד גלד פיצפון ורק השבוע הוא נפל. ההגיון שהפעלתי הוא שאם הריקמה החיצונית עוד לא לגמרי החלימה, על אחת כמה וכמה הרקמות הפנימיות יותר. ולכן ממש לא מיהרתי לרוץ קדימה, וחיכיתי.
העניין הוא בעיני הוא לא אם "להכנס" בבטן (כמו שהגדרת) או לא. הבטן היא מרכז כובד בגוף, היא משפיעה על היציבה, על הגב, על קרקעית האגן, על כל איך שהשלד מוחזק. את בטח יודעת את כל זה. והרגשתי שצריך לתת לה את הכבוד הראוי והזמן כדי להתאחות כמו שצריך...
תהני מהמנוחה, ותחלימי במהרה @}
(אגב מנוחה, לי בתקופת ההחלמה חזר המחזור, אני בטוחה שהמנוחה השפיעה על זה)
אמת_וצדק*
הצטרפות: 18 מאי 2006, 02:21
דף אישי: הדף האישי של אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

הי במבי,
הודיעו לי אתמול שזכיתי בקינדל באיזושהי הגרלה ובכלל לא היה לי מושג מה זה (קצת התנתקתי מחזית הטכנולוגיה מאז שאני אמא).
אז חיפשתי בגוגל ואז כאן באתר את המלה קינדל והגעתי לדף שלך. איכשהו אני תמיד מגיעה לדברים שקשורים אלייך...
את יכולה להסביר לי אם הקינדל מאפשר לקרוא ספרים בחינם או שצריך לקנות את הספרים לחוד? אני שוקלת אם לשמור או למכור אותו. תודה!
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

אוי ומה עם מכס? הם כבר שלחו לי את המכשיר מארה"ב... יש לך מושג? את גם קיבלת במשלוח בינלאומי?
מקווה שלא הסתבכתי בפרוצדורות מייגעות או בעלויות שבכלל לא התכוונתי אליהן (כי כאמור מדובר במשהו שאני בכלל לא צריכה...).
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

הי! שלומנו בסדר, כרגיל בהתלבטויות גן / בי"ס / מקום לגור. ואתם?
תודה על המידע. איזו טעות שלא שילחתי לכתובת בארה"ב כמוך...
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

איזה מוזר, קיבלתי את הקינדל בדואר שליחים ולמרות שרואים על האריזה שמדובר באמאזון קינדל, לא ביקשו ממני לשלם כלום.
יש לך מושג איזה מחיר הגיוני לדרוש עליו?
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

לא נראה לי שפתחו לי חשבון באמאזון קינדל. בשביל מה צריך חשבון כזה? אוף, איך אני לא מבינה כלום... פעם הבנתי הכל...
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

אה כן, בטח שאני רוצה שירות איתור קונים :-)
כרגע פירסמתי ביד 2 ב-800 ש"ח, אך אם לא תהיה היענות תוך כמה ימים אתגמש במחיר. התבססתי על העצה שלך - משהו בין המחיר של המשווקים בישראל (1000 ש"ח) לבין המחיר בארה"ב (כ-500 ש"ח).
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

כנראה שלא ריאלי למכור ב-800. אולי 600-700, אולי אפילו פחות. אם תדעי על מישהו שרוצה - הפני אליי.
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

הדגם המופיע על הקינדל הוא Model No.D00901.
מי שערך את ההגרלה זה משרד עורכי דין מהגדולים והידועים בעולם, אז יכולה רק לנחש שמדובר בקינדל מהדגם הכי חדיש ובלי פרסומות. אם מישהו ינחה אותי איך לבדוק, אבדוק.
כבר קיבלתי כמה הצעות, הגבוהה מהן היא ב-600, אז אם אף אחד לא יציע יותר בימים הקרובים נראה לי שאמכור לו.
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

תודה שאת אומרת לי! איך את יודעת שזה הדגם היקר יותר?
ותרגישי חופשי למחוק את ההתכתבות הזו. קצת השתלטתי לך על הדף...
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

הייתי באמסטרדם בכנס מקצועי מטעם העבודה, ובחלק מהדוכנים של ספקי השירות שהציגו שם נערכו כל מיני הגרלות למי שנתן כרטיס ביקור.
כשחזרתי הביתה קיבלתי הודעה במייל שזכיתי באחת ההגרלות האלו |*|
עדכנתי עכשיו את המודעה ביד2 ומייד קיבלתי הצעה ב-700. מגיעים לך אחוזים ;-)
שבע_יהלום*
הצטרפות: 22 נובמבר 2006, 20:55
דף אישי: הדף האישי של שבע_יהלום*

במבי ק

שליחה על ידי שבע_יהלום* »

שלחתי לך מייל @}
לימונדה*

במבי ק

שליחה על ידי לימונדה* »

אהלן מותק, המחשב שלי קצת בעיתי- עינין הבטריה עדיין לא סודר אז יש לי את המחשב און-אנד-אוף. איזה כיף שאת נוסעת! אני אנסה אותך בבית מחר. נשיקות |L|
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

מצוין. אני בבקר בבית. אגב, גם כשאני אהיה שם אפשר בסקייפ. נשיקות
ר_ו_ת_ה*

במבי ק

שליחה על ידי ר_ו_ת_ה* »

מה העניינים? כבר שכחת מהניתוח?
(איזה מדהים זה, שאחרי שזה עובר, זה כאילו לא היה...)
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

במבי ק

שליחה על ידי יעל_ש* »

שלום במבי,
בעקבות דף הגלביות, ראיתי בפליקר תמונות מקסימות של טאבון בוץ.
האם בניתם אותו? אם כן, מניין משיגים לבני שמוט כאלו?
תודה רבה.
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

מוזר, אני כמעט יכולה להישבע שכתבתי לך בדף אתמול או שלשום... וזה נעלם...
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

במבי ק

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

אה מעולה!
כתבתי לך מייל
נותנת_אור*
הצטרפות: 26 אפריל 2011, 22:09
דף אישי: הדף האישי של נותנת_אור*

במבי ק

שליחה על ידי נותנת_אור* »

תודה רבה על התגובה. זה נעים מאוד לשמוע @} |H|
שומשומ_ית*
הצטרפות: 21 אפריל 2010, 11:10
דף אישי: הדף האישי של שומשומ_ית*

במבי ק

שליחה על ידי שומשומ_ית* »

הי
ראיתי את המודעה, אני בסלקום 5012132
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

במבי ק

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

הי במבי, יש איזה באג משונה שמעלים הודעות ללא שום עקבות, את לא הוזה... בשמת כתבה על זה בדף של יונת :-P
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

לדעתי זאת הברירה הטבעית של האתר שמתקן את עצמו :-P

שומשומית - שכחתי מהן מידות השולחן. אנחונ לא בטוחים שיכנס באוטו, ורוצים לבדוק לפני שאנחנו באים
שומשומ_ית*
הצטרפות: 21 אפריל 2010, 11:10
דף אישי: הדף האישי של שומשומ_ית*

במבי ק

שליחה על ידי שומשומ_ית* »

בערך 150X 66, אני לא חושבת שהוא נכנס באוטו סטנדרטי, אבל האוטו שלך קצת יותר ארוך מהרגיל אז הוא נכנס מפורק
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

שומשומית - הוא מתפרק? איך? יש לך במקרה תמונה שלו?
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

נראה לנו שזה נכנס באוטו שלנו, יש! אני אצור איתך קשר, כנראה נבוא היום אחה"צ
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

הי במבי!
ראיתי שאת משתתפת בהליכה האיטית. לו יכולתי הייתי מצטרפת (עבודה כרגיל).
מה קרה בסוף לשיעורי הגאגא?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

במבי ק

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

היי מתוקה, אני מצטערת שלא חזרתי אליך. אבל בטח כבר ניחשת לבד... אנחנו ממש לא מספיקים שום נופש בשבוע המטורף הזה.
לפי התגובה שלעיל מתארת לעצמי שאתם כבר בת"א?
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

ברור שהבנתי. חוצמזה יש לנו מלא דברים איכשהו לקראת שנת הלימודים, כך שממילא נהיה לא מתאים.

אנחנו לא בתל אביב כרגע, אבל גם לא ממש רחוקים. ומגיעים כשרוצים. אבל באופן כללי מתחשק לנו ממש לגור לכמה ימים. אם בעתיד ייהיה מתאים - נסי אותנו.
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

לא בדקתי מאז. שמעתי אנשים אומרים שהעירייה גזמה כדי שאנשים יוכלו להשתמש בכפות התמרים לסכך, אם זה נכון אז כנראה עדיין שם.
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

גם וגם, אול אובר דה פלייס. בטח כמה טון היו שם כשראיתי.
מיכל_א*
הצטרפות: 14 נובמבר 2009, 14:10
דף אישי: הדף האישי של מיכל_א*

במבי ק

שליחה על ידי מיכל_א* »

לנו יש בגדים לבת 3. נמצאת בר"ג. יכולה לפנות אלי ב- micalpha בג'ימייל.
מועדים לששון :-)
אמת_וצדק*

במבי ק

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

אספתם תמרים בסוף? אצלנו כמעט הכל נרקב, כנראה מפני שהנחנו אותן להבשיל בקערה ולא בתפזורת, והריקבון (עובש? חיידקים?) עבר מתמר לתמר. העובדה שרחצנו אותן פעמיים ביום לא עזרה...
אם תקבלי עודף של בגדים טובים לגיל 7, אשמח לקחת ממך מה שמיותר.
ללי_באדולינה*
הצטרפות: 19 מרץ 2007, 21:14
דף אישי: הדף האישי של ללי_באדולינה*

במבי ק

שליחה על ידי ללי_באדולינה* »

שלום יקירתי
מה עשיתם?
יודעת על החגיגת התחדשות שיש פעם בחודש?
כל הבגדים של כולנו משם....
יש ביום שישי הבא 28.10 אם תרצי תכתבי מה המייל שלך ואשלח לך הזמנה.
(אני מהמארגנים ואחרי כמה פעמים שההזמנה שלי לחגיגה קיבלה תגובות צוננות נמאס לי . כך שרק אם מישהו מעוניין אני שולחת הזמנה )
חגש מח!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

במבי ק

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מה עשיתם?

מיון בגדים חורף/קיץ כמובן... :-)

אני לא יודעת מה זה חגיגית התחדשות. תכתבי לי כאן פרטים?

תודה!
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

זאת הייתי אני
נעה*
הצטרפות: 27 ינואר 2003, 09:36

במבי ק

שליחה על ידי נעה* »

היי במבי, ראיתי ששאלת על המתכון שלך בדף לחם שאור. בזמנו עשיתי אותו כמה פעמים, והוא באמת מעולה! ואכן זכרתי שהוא היה באתר. לאחר חיפושים מצאתי אותו ב במביק בלוג ב-25.10. 2008.
מקווה שזה מה שחיפשת. בהצלחה!
במבי_ק*

במבי ק

שליחה על ידי במבי_ק* »

תודה נעה! הכנתי, שיניתי קצת, ויצא די מעולה
לימונדה*

במבי ק

שליחה על ידי לימונדה* »

הי מותק. בכלל לא ראיתי אותך בסקייפ...אבל האמת שאצלי כרגע מכובה. אני והילדים בדרך לצאת. מתה לדבר איתך...|L|
אמא_של_טוסיק_דבש*
הצטרפות: 15 אפריל 2011, 21:00
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_טוסיק_דבש*

במבי ק

שליחה על ידי אמא_של_טוסיק_דבש* »

הי במבי,
תודה על תגובתך.@}
חו״ח לא רוצה שייפתח דיון ובטח שלא להרגיז אף אחת.
אשמח ליצור קשר עם שתי חברותיך שילדיהן לומדים בזומר.
<איך נבצע?:-/>
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”