בעיות פוריות

אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

בעיות פוריות

שליחה על ידי אום_שלום* »

מה זה אומר לפני הזמן.
מה אורך המחזור?
נטאלי*
הצטרפות: 19 דצמבר 2010, 17:08

בעיות פוריות

שליחה על ידי נטאלי* »

שלום לך מיכוש רק עכשיו ראיתי את הודעתך ואיני יודעת אם זה עוד רלוונטי. אשמח לעזור לך, אני נטורופתית, יש לי קליניקה באיזור השרון, את יכולה לדבר איתי טלפונית ואם לא יתאים לך לבוא לשרון, אני יכולה להמליץ לך על עוד מטפלים במרכז. את מוזמנת להתקשר...
0544250453
פלוני_אלמונית55*
הצטרפות: 23 ינואר 2011, 13:17

בעיות פוריות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית55* »

שלום לכן,
אני גם מהמתוסכלות שלא מצליחות להכנס להריון.
אז הסיפור שלנו הוא כזה..
אנחנו נשואים כ5 חודשים,בעלי היה נשוי שנתיים ללא ילדים(לא היה ברור אם לא הצליחו או שלקחה גלולות ללא ידיעתו,מכוון שבגדה בו!!)
בעלי עשה בדיקת זרע ונמצא כי יש לו 2 מליון זרעונים(אם אני אומרת נכון),עשינו הזרעה פעם 1 ללא הצלחה.
מכאן,אנו אמורים לחזור לרופא הנשים שלי ומאוד חוששת כי נאלץ לעשות טיפולים.
כאשר עשינו הזרעה הרופא לא נתן לי שום תרופה ע"מ לוודא האם אני בביוץ או לא.
מה דעתכן?להמשיך טיפולים?יש אפשרות לטפל בזרע הגבר?
דבש*
הצטרפות: 31 אוקטובר 2003, 19:15

בעיות פוריות

שליחה על ידי דבש* »

הי בנות. דבר ראשון- כולכן חזקות ומקסימות!
דבר שני- הסיפור האישי שלי התחיל לפני 3 שנים כשגיליתי כי אינני מבייצת. אחרי הזרעות וטיפולי IVF נוראיים, אני עכשיו בחודש שני (ומקווה להחזיק איתו!!). הטיפ שלי אחרי 7 החזרות ושתי שאיבות הוא פשוט וגם יש הוכחה רפואית: הצחוק. רגע לפני שעשו לי את ההחזרה בעלי הצחיק אותי מאוד וגם כשהחזירו לי את העוברים לא הפסקתי לצחוק והייתי משוחררת מאוד.
הרופא שלי פרופ' פרידלר אפילו עשה על זה מחקר עם תוצאות מובהקות! http://health.walla.co.il/?w=/5004/1781171- שווה לנסות!!!
בהצלחה!
עזרה_מהצד*
הצטרפות: 28 מרץ 2011, 06:32

בעיות פוריות

שליחה על ידי עזרה_מהצד* »

שלום לכולן,
אני אחות של מישהי שמנסה נואשות להיכנס להריון. אני אחותה הצעירה, עם שני ילדים ובחודש תשיעי, והיא - על סף הארבעים והייאוש רק הולך ומחלחל.. הסיפור הוא סיפור לא פשוט: הריון ספונטני ללא בעיה שהסתיים בהפלה בשבוע 38 ( בגלל מיקרוצפולוס- בעייה גנטית נדירה במיוחד שניתן לאבחן רק בשלבי ההריון הסופיים וגורמת לעובר פיגור קשה והמון המון בעיות פיזיולוגיות- וכן, היא עשתה מי שפיר וכל בדיקה אחרת במהלך ההריון..)
מאז עברו מעל שנתיים והיא לא מצליחה להיכנס להריון.
כל הרופאים, במקום לשלוח אותה לטיפול פסיכולוגי, שולחים אותה לטיפולי פוריות ואין לי ספק שהיא נכנסת עכשיו לסיפור ארוך וקשה שלא רואים את סופו.
אני מנסה, בעדינות מהצד, לתת רעיונות נוספים לטיפול אבל מדובר פה בבחורה שאולי תסכים לדיקור, לא יותר מזה.
בקיצור- האם למישהי יש מדקר טוב שמקבל בחיפה? אבל מישהו באמת טוב, עםנסיון בבעיות פוריות.
וחוץ מזה- כולם להחזיק אצבעות ולשאת תפילה...
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

בעיות פוריות

שליחה על ידי קוראת* »

לא בחיפה.
יש מדקר בשם אייל פוליטי. תעשי עליו גוגל.

אני רוצה להסב את תשומת לבך למשפט שכתבת:
כל הרופאים, במקום לשלוח אותה לטיפול פסיכולוגי, שולחים אותה לטיפולי פוריות
יש במשפט הזה המון המון התנשאות. אני מניחה שזה נכתב מאהבה, וברור לי שבתור אחותה את מכירה אותה ואת נפתולי נפשה שהם אולי רבים וקשים, ואני שותפה לתפיסה שגוף ונפש קשורים ושסטרס משפיע על פוריות. ואף על פי כן, אם את רוצה לתמוך בה, אני מציעה לך - בתור מי שמתמודדת עם קושי בהשגת הריון תקין, כולל אובדן הריון בשלב מאוחר, בעצמי - שתנסי לנקות את השיפוט הזה מההסתכלות שלך. זה פשוט יאפשר לך להיות הרבה יותר תומכת.

וחוץ מזה תשלחי אותה ל כאן
קוראת*

בעיות פוריות

שליחה על ידי קוראת* »

בעצם אני חייבת להתעכב עוד רגע על המשפט שלך:
כל הרופאים, במקום לשלוח אותה לטיפול פסיכולוגי, שולחים אותה לטיפולי פוריות

תארי לך, שבאה אשה על סף ה-40 שלא מצליחה להרות, שמאוד מאוד דחוף לה להרות ולא רק בגלל הגיל, אלא כי היא צריכה דחוף תינוק שישלים את לבה השבור מלידה שקטה, והרופאים - במקום לעזור לה בכל דרך שהם יכולים, כלומר להפנות אותה לטיפולי פוריות - שולחים אותה לפסיכולוג!
על רופאים כאלה הייתי מתלוננת!
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי נטע_ש* »

עזרה מהצד הי :-)
דבר ראשון אני מסכימה עם קוראת, שקושי להיכנס להריון זה נושא מאד מאד רגיש, וכל אחת לוקחת את זה ועוברת את זה בדרך הייחודית שלה.
במצב כזה כל מילה מהצד יכולה להיות כואבת. זו הזדמנות בשבילך, אם תרצי, לפתח רגישות מאד מאד גבוהה, ולראות ממש מתוך הלב איך את יכולה לעזור.
כל הרופאים, במקום לשלוח אותה לטיפול פסיכולוגי, שולחים אותה לטיפולי פוריות.
אני מכירה את התחושה, כשאמא שלי הייתה חולה והרופאים רק הקצינו את ההיסטריה, אבל זה מה שאמא שלי רצתה באותו זמן. למדתי לכבד את דרכה גם הרפואית, למרות שזה באמת קשה ומהצד זה בוער לעזור בדרכים אלטרנטיביות.
ואין לי ספק שהיא נכנסת עכשיו לסיפור ארוך וקשה שלא רואים את סופו אז זהו, שכאן המקום שלך להיות אופטימית! אין לדעת מה יהיה בסופו של כל סיפור... זו לדעתי דרך טובה לעזור. לרצות בשבילה את מה שהיא רוצה, אם את עושה טיפולים אנרגטים או מדיטציה או תפילה, את יכולה להתפלל בשבילה או לבקש טיפול אנרגטי עבורה. בינך לבין עצמך, למצוא את האהבה... זה מצב מאד מאד עדין... צריך אורח רוח, במיוחד מהסביבה שבדרך כלל לוחצת ולכולם יש דיעות ורעיונות. כל דרך מקובלת, כל דרך שאישה בוחרת בה, היא טובה...
גם אני ממליצה על אייל פוליטי. הוא מקבל בפתח תקווה. עיקר ההתמחות שלו זה במתן פורמולת צמחים להשגת הריון, לפעמים משלב גם דיקור או ממליץ על דיקור באיזור מגורים. וגם עוזר בשיחה לעכל טראומה רגשית של אבדן הריון קודם...
וחוץ מזה- כולם להחזיק אצבעות ולשאת תפילה...
|L|
עזרה_מהצד*

בעיות פוריות

קראתי את ההערות שלכן ואני מודה שזו פעם ראשונה שמישהו גרם לי לחשוב אחרת על הסיטואציה..
קוראת- ההתנשאות שחשת במשפט היתה דווקא כלפי הרופאים ולא כלפי אחותי (אותה אני מאוד אוהבת- אם הדבר לא הורגש בהתנסחות שלי...)
לאורך כל הדרך הייתי בהרגשה שבמקום לנסות להרגיע אותה ולתמוך בה ולהגיד לה שאחרי הגיהינום שהיא עברה זה ברור שיהיה לה קשה להיכנס להריון, הרופאים בחרו להכניס אותה מיד לטיפולים. קשה לי עם זה כי הרגשתי שבמקום להרגיע אותה הם עושים בדיוק את ההיפך- מכניסים לה לראש שבאמת יש לה בעיה. באופן כללי אני בדיעה שרופאים תמיד מרגישים צורך להתערב. לא יודעים לעמוד מנגד ולתת לזמן/טבע לעשות את שלהם.
אבל אז,קוראת, את כתבת: _תארי לך, שבאה אשה על סף ה-40 שלא מצליחה להרות, שמאוד מאוד דחוף לה להרות ולא רק בגלל הגיל, אלא כי היא צריכה דחוף תינוק שישלים את לבה השבור מלידה שקטה, והרופאים - במקום לעזור לה בכל דרך שהם יכולים, כלומר להפנות אותה לטיפולי פוריות - שולחים אותה לפסיכולוג!
על רופאים כאלה הייתי מתלוננת!_ ופתאום הרגשתי שאולי יש צד אחר לכל העניין ואולי באמת לא הייתי מספיק רגישה.
הנושא כל כך טעון וקשה ועצוב לכולנו, במיוחד ביחסים שביני ובינה. פתאום ההריון שלי והילדים שלי- הדבר היקר לי בעולם- הפכו להיות סלע שתקוע בינינו. אני משתדלת לתת לה את כל המקום בעולם לכאב שלה (כבר שוחחנו על כך שכנראה אחרי הלידה היא לא תבוא מיד לבקר וכו' ואני מקבלת את זה לגמרי) אבל כל הזמן הזה חייתי בהרגשה שהיא לוקחת את התהליך למקומות לא נכונים ואתן, קוראת ונטע, גרמתן לי לחשוב אחרת, ואני מודה לכן על כך.
אני רוצה כל כך לעזור ופתאום אני מרגישה שבעצם הקשיתי עליה ואולי גרמתי לה לצער רב עוד יותר מעצם הדברים שאמרתי. אני חושבת שאשוחח איתה על זה ואפתח את הכל. אני באמת מרגישה, אחרי מה שכתבתן, שפספסתי פה עניין עקרוני מאוד והוא היכולת לתת לה לקבוע איך היא מתמודדת עם המצב, ולא איך אני רואה לנכון לעשות זאת.
שוב- אני באמת מודה לכן. קרעתן לי את הלב וחיממתן אותו באותה מידה..
אני אברר על אייל פוליטי.
קוראת*

בעיות פוריות

שליחה על ידי קוראת* »

עזרה מהצד, ריגשת אותי.
עזרה_מהצד*

בעיות פוריות

שיהיה לכולנו רק טוב, והרבה רוך והבנה פנימיים שיאפשרו לנו להכיל את עצמנו ואת קרובינו. בהצלחה.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

בעיות פוריות

שליחה על ידי בשמת_א* »

עזרה מהצד?, ריגשת אותי
ואני מצטרפת להמלצה החמה על אייל פוליטי.
לא רק מפני שהוא מתמחה בטיפולים לכניסה להריון, במיוחד במצבים של טיפולי פוריות, אלא גם מפני שיש לו יכולת לראות את האדם ולדבר עם הלב שלו, ולהעצים.
עזרה_מהצד*

בעיות פוריות

בשמת א, תודה רבה.
אני קוראת באתר הזה כבר שנים.
לא שותפה פעילה (לא טובה ביחסים וירטואליים..) אבל זה מדהים איך תמיד אני מוצאת פה מענה לשאלות/בעיות/תהיות.
מאגר עצום של מידע ועזרה וקבלה והכלה ותמיכה ושיתוף ו.. ו.. ו..
תודה לכולכן, נתתן לי כוח.
נטע_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי נטע_ש* »

עזרה מהצד ריגשת אותי (())
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

בעיות פוריות

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

_עזרה מהצד??, ריגשת אותי
ואני מצטרפת להמלצה החמה על אייל פוליטי.
לא רק מפני שהוא מתמחה בטיפולים לכניסה להריון, במיוחד במצבים של טיפולי פוריות, אלא גם מפני שיש לו יכולת לראות את האדם ולדבר עם הלב שלו, ולהעצים._
בדיוק
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אני בת 29 ואמא לשלושה ילדים הילדה הקטנה שלי בת שנה
ילדתי אותה בניתוח קיסרי לאחר הלידה ועד היום לא קיבלתי מחזור
קיבלת תרופות כדי לקבל מחזור אך לא קיבלתי
אני כבר לא יודעת מה לעשות
אשמח לדעת עם יש פיתרון לבעיה שלי
קוראת*

בעיות פוריות

שליחה על ידי קוראת* »

אני מבינה שאת לא מניקה? הנקת? אם כן, עד מתי? בדקו לך רמות פרולקטין?
כדאי לוודא שלא נפגע משהו ברחם במהלך הניתוח (זה היה הקיסרי הראשון?). אני הייתי מבקשת הפניה לבדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית. זו בדיקה מאוד פשוטה, שבה הרופא מחדיר סיב אופטי לתוך הרחם ויכול לראות מה קורה שם.
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

זה ניתוח קיסרי 2 עברתי בדיקת היסטרוסקופיה והיא תקינה גם עשיתי בדיקות דם להורמונים גם הם תקינים אנ
אני כבר לא יודעת מה לעשות
אשמח לדעת עם יש פיתרון לבעיה שלי
מירב*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2002, 14:22

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

משתפת:
באוגוסט 2010 כתבתי שאנחנו לפני IVF ומחפשת תמיכה באופנית.
בסוף לא הסתדר לי עם אייל פוליטי אבל...
מזל טוב- לפחות בשבועיים הקרובים אני בהריון.
היום החזירו 2 עוברים (8 תאים) והקפיאו עוד 3.
אני ברקיע השביעי -כולי עם תמיכות של רייקי מכול הכיוונים, אחרי טיפול קרניו סקראל ובמדיטציה עם תטא הילינג כבר כמה ימים.
וכמובן שתזונה מתאימה.
נשבעתי שאחזור (בלי לחפף) סופית לטיבעונאות שעשתה לי כל כך טוב בשנה שהקפדתי.
עכשיו נשאר לשמור עליהם בפנים, לחשוב חיובי ולחייך.
בא לי לבכות מרוב אושר. או שזה ההורמונים (-:
נטע_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי נטע_ש* »

וואוו! בהצלחה, איזה מרגש!
נאוה*
הצטרפות: 15 פברואר 2002, 23:31

בעיות פוריות

שליחה על ידי נאוה* »

מזל טוב- לפחות בשבועיים הקרובים אני בהריון
מזל טוב
ובע"ה השבועיים ימשיכו ויפרחו ויגדלו בבריאות ובנחת ושמחה עד לידה קלה בשעתה.
מירב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

משתפת; הדף הזה יספוג גם אכזבה וכאב.
השבועיים לא צלחו ועכשיו נחכה חודש שבין המחזורים
ונקווה שהזמן שיעבור ישכיח קצת ויאפשר.
בבוקר הבדיקה טיפות דם ראשונות הפתיעו.
בכיתי בדרך לבדיקה ובכיתי בדרך הביתה
ודווקא היו כל הכאבים והמיחושים לפי הספרים;
אלו ששישה ימים אחרי האוביטרל ואלו ששבוע אחרי כן.
וכל ההקפדה על המדיטציות, הנשימות, התזונה...
לאחר בדיקת הדם- גם כשהאחות בטלפון השתתפה בצערי לקח לי עוד כמה ימים להאמין לה
ובזמן הזה קיוויתי ויחלתי לטעות בדמים ובשמות.
כשהטיפות הפכו לשטף נטשתי, הרפיתי, הובסתי...
להתראות בטיפול מס 3
אנונימי

בעיות פוריות

שליחה על ידי אנונימי »

למירב , משתתפת באכזבה ובכאב שלך.... זוכרת רגעים (לא מעטים ) שגם אני הייתי שם... היום אני אמא לשתי בנות מקסימות... 8 ו 5 .... העיקר לא להתיאש... בסופו של דבר את תחבקי תינוק/ת ותשתפי אותנו בסוגיות אחרות הקשורות אליו... בהצלחה !
צמר_לבן*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2011, 14:16

בעיות פוריות

שליחה על ידי צמר_לבן* »

היי כולם, אחרי תקופה לא מעטה בה אני צופה מהצד וקוראת בפורומים, ספרים, ומה לא.. החלטתי לשתף ולשאוב כוחות מהבנות הכל כך חזקות ומדהימות שפעילות פה.
אני והחתיך נשואים מעל ארבע שנים ובנסיונות כשנתיים וחצי. כעבור כמעט שנה של נסיונות טבעיים שלא צלחו ואחרי בדיקות התגלתה בעית זרע די חמורה אצל החתיך. משם, חמישה או שישה מחזורי הזרעה שלדעתי קרו רק בגלל התקמצנות הקופה.. זאת כי גם לאחר המעבדה המצב היה לא טוב, כמובן בלי יחס אישי, מליון רופאים שהתחלפו וכ"ו. לאחר שהתייאשנו עשינו הפסקה ולאחריה החלטנו ללכת לרופא פרטי שכמובן שלח אותנו ישירות לIVF. מגיבה טוב לטיפולים, מניבה זקיקים כמו תרנגולת, נשאבת בטירוף, עוברים יפים, החזרות טריים ומוקפאים וחוזר חלילה.. כך עברה כמעט שנה של עליות לקראת הבטא ומורדות תלולים בעקבותיה.לפני 3 חודשים ולאחר שאיבה שלישית והחזרה שישית קרה הנס והבטא יצאה חיובית. מתוך החזרה של 4 טריים נתפס אחד! אין לתאר את האושר והאופוריה של שבועיים בהם פשוט ריחפנו.. כל אפליקצית הריון לאייפון הורדה, תזונה נכונה אומצה :-) ואז... טלפון מהרופא: התוצאות קצת חלשות, בואי לאולטראסאונד... מלאי תקווה הגענו ואז התברר שבשבוע שישי כבר צריכים לראות התחלה של דופק. אין דופק ואין תוכן עוברי, צריך גרידה. אז עברנו את זה, היה קשה אבל המחשבה שהנה זה כן מצליח עודדה מאד עם שוב כוחות להמשך.. חיכינו למחזור, התחלנו טיפול חדש ובשאיבה הרביעית לפני כמה ימים נשאבו 18, הופרו 11 והוחזרו שוב ארבעה עוברים יפים :) מלאת תקווה שהפעם זה יצליח וגם יחזיק. מחכים ומצפים לחזור לתחושת האושר האופורית (כמובן שלמדתי לא לשמוח כ"כ מהר..) ולחבוק תאומים עוד 9 חודשים..
צמר_לבן*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2011, 14:16

בעיות פוריות

שליחה על ידי צמר_לבן* »

מירב, אני איתך. שותפה לרגשות האכזבה היאוש התבוסה ולדמעות. בהצלחה בפעם השלישית, זה בסוף יצליח! ממליצה על דיקור סיני אגב. לא יודעת עד כמה באמת באמת עוזר - אשמח לפידבק ממישהי שעברה ומאמינה שעובד- אבל לי בכל אופן נותן הרגשה טובה. אובייקטיבית, מאז שהתחלתי גם נקלטתי פעם אחת, גם זרז מחזור אחרי הגרידה.. או לפחות רוצה להאמין שכן. לא מזיק!
עינת*
הצטרפות: 26 ינואר 2003, 12:56

בעיות פוריות

שליחה על ידי עינת* »

שלום לכולן,
בקרוב נחגוג שנת נישואין ראשונה.
אישי הלך לבדיקות פוריות מיוזמתו וגילה כי אכן, הפוריות שלו לא בשמיים. המליצו לנו לדלג על הזרעות ולהתחיל בIDF. ניסיתי להרוויח זמן לטובת הטבע והוספנו לנו מיני תוספות מזון, דיקור והמיאופטיה אבל עכשיו הדדליין שקבענו לנו מתקרב ואנחנו בחיפושים אחר רופא/ה (דרך מכבי). מישהי מכירה היכרות אישית ויכולה להמליץ? האינטרנט מלא מידע סותר ומבלבל. ובכל זאת- אשמח לעצה.
תודה רבה.
מירב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

תודה לכן על ההשתתפות.
צמר- נושאת תפילה עבורך לתאומים בריאים עוד 9 חודשים.
אנחנו בחודש שבין המחזורים מחכים להחזרת עוברים קפואים .
בןזוגי המתוק דואג שיהיה להם קר...
אני תוהה מה זה עושה ברמת זיכרון התא להיות קפוא כל כך בשלב מוקדם כל כך ...
בקרוב אתחיל טיפול ברפואה סינית במקביל למה שלא עבד בפני עצמו עד עכשיו;
תזונה, קרניו סאקרל, תטא הילינג, מדיטציות, רייקי.
אני כל כך רוצה תינוק, מישהו לחבוק אותו, להזין אותו, שהוא חלק ממני ופרי האהבה שלנו, שיהיה כאן איתנו וימשיך אותנו-
כאן ועכשיו. כל כך רוצה את זה שזה חייב לקרות כאן ועכשיו. אמן.
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

בעיות פוריות

שליחה על ידי אפרת_מ* »

מטרת הדף כפי שמופיעה מעלה היא מתן השראה.
אז השראה:

מישהי שאני מכירה. ילדה אחת מ-IVF. מאז שנים ניסו וניסו, ללא הצלחה, לא נקלט. הם בכלל לא בכיוון אלטרנטיבי, אבל ניסו גם דיקור ודברים אחרים.
שנה אני מציעה לה לעשות מסע (שיטת המסע עפ"י ברנדון בייס) על העניין. זה נשמע לה רעיון טוב. בזה זה הסתכם.
היא קובעת תור לטיפול (פרנסתי היא לא מטיפול. אני מטפלת באנשים שאני מכירה או חבריהם הקרובים, וגם אז לפעמים הם נאצלים לחכות לא מעט).
היא מגיעה אחרי 23 בלילה! היא על הורמונים לקראת טיפול, רבה עם בעלה.
החליטה לבוא. שהכי הרבה אזרוק אותה הביתה.
היו לה מראש שתי השערות מה יכול להיות הבסיס של העניין.
עלה משהו אחר לגמרי. מגיל צעיר מאוד. שני סיפורים קשורים, שצרבו אצל ילדה צעירה שלל אמונות מזוויעות כלפי הריון ולידה והשלכותיהם האפשרויות.
עובדות על שחרור מה שהיה תקוע שם, וניקוי האמונות שנוצרו בעקבות זאת. בסוף המסע היא מרגישה הקלה.
יום אחרי יש שוב IVF. היא נקלטת. היא בהריון!
סיפור אחר על הריון בעקבות טיפול בשיטת המסע (אחרי טיפול ושנים ללא הצלחה, נכנסה להריון באופן טבעי), תוכלו לקרוא כאן: http://thedeepjourney.blogspot.com/2009 ... g-[po]post 04[/po].html
חושבת_חיובי*
הצטרפות: 04 דצמבר 2004, 08:32

בעיות פוריות

שליחה על ידי חושבת_חיובי* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום. חדשה בפורום. ילדה ראשונה נולדה אחרי ניסיונות של שנה ללא טיפולים. מאוד רוצים עוד ילד....
כבר 8 חודשים ללא הצלחה, אז חשבנו על דיקור. יש המלצות על מטפל טוב באזור ירושלים?
אגם_מים*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2011, 11:28

בעיות פוריות

שליחה על ידי אגם_מים* »

שלום נשים יקרות.
לאחרונה התוודעתי ביתר שאת לעוצמה שבמעגל הנשיות, ולכן אני היום מרגישה שאני יכולה להיעזר בכן גם דרך כאן. (אני מקווה)
אנחנו נשואים באושר ובתקשורת טובה שנתיים וחודשיים, ומצפים להביא ילדים לעולם, ועד כה תפילותינו לא נענו.
אני בת 35 ואישי בן 39. יש לומר שמשהו בתחילת הנישואין בישר לי את המצב הזה, ואולי זה היה סוג של לחץ שעכשיו מגשים את עצמו? כך או כך- זה המצב.
לפני שנה התחלנו לבדוק מה קורה, ולפי הרופאים לפחות, אנחנו במצב של עקרות בלתי מוסברת.
מעבר למעקב זקיקים ובדיקות זרע לא הלכנו רחוק יותר.
אני מרגישה שמאוד קשה לי ללכת לכיוון של טיפולים קונוונציונליים (וכמעט מרגישה אשמה על זה כשאני אומרת את זה עם אנשים- מכירות את ההרגשה?).
אני חוששת מההורמונים ומהשיבושים שהם עלולים לגרום להם בגוף של מישהי בריאה וסדירה (אני)- וגם מהסיכונים לסרטן.
אני חוששת מהכניסה לפרטיות ולאינטימיות שלנו
אני חוששת ממתחים עם האיש שלי בעניין (גם הוא מאוד בגישה הטבעית)
ומצד שני ככל שהזמן כך הלחץ גואה, ולא עוזר לי להרפות (הדבר הזה שאמור להיות כאילו תרופת קסם להכל). כשהלחץ כאן, טיפולי פוריות נראים לי התשובה היחידה- ומה זה לא בא לי על זה...
אני מרגישה אנחנו עושים הכל נכון, באמת: תזונה טובה, פעילות גופנית, המעטנו בלחץ, אנחנו מקיימים יחסי מין מתוך אהבה ולא מתוך רצון להביא ילדים (ואיכשהו זה תמיד יוצא בזמן בכל זאת...), אנחנו לוקחים תוספים, אני הולכת לדיקור שמרגיע אותי... מה לא?
אז הנה כמה שאלות:
א. האם אני נורמלית :-)
ב. האם טיפולי פוריות זה התשובה היחידה ואם לא, האם יש לכן עצות נוספות באשר לשיטות לא חודרניות?
ג. האם מישהי שמעה על תוסף המזון DHEA? והאם אתן ממליצות?
ד. האם אתן מכירות רופא/ רופאה טוב/ה, רצוי באזור ירושלים, שיש לו/ה גישה אנושית וידיותית לטבעיות? (מצרפת פה פרטים על פרופסור אריה הורביץ - הר הצופים)
ה. מה אתן יכולות לספר לי על בדיקת רחם והאם זה כדאי ורצוי בהתחשב בעובדה שמעולם לא הריתי ושאני בריאה לחלוטין?

מחכה ומצפה
תודה מראש
(())*
הצטרפות: 23 יוני 2010, 16:30
דף אישי: הדף האישי של (())*

בעיות פוריות

שליחה על ידי (())* »

שלום אגם מים.
(())

א. כן. מאוד.
אני יודעת שאי הצלחה להרות גורמת אוטומטית להרגשה של שונות, הרגשה שאני "לא כאחד האדם".
חשוב שתדעי שהקושי להרות הוא מאוווד נפוץ.
ושבקרב הנשים שמתמודדות עם הקושי הזה, כל הרגשות שתיארת (ושלא תיארת) הם מה-זה נורמליים!!!

ב. האם זו התשובה היחידה? זה לא חד-משמעי. בעיקר כל עוד הקושי הוא "לא מוסבר". כשיש בעיה אובייקטיבית ידועה, לפעמים ברור שרק התערבות רפואית יכולה לפתור אותה. כל עוד זה לא המצב, אי אפשר לענות על השאלה הזאת...

ג+ד. באופן אישי אני לא יודעת

ה. לדעתי, מעקב זקיקים ובדיקת זרע זה לא מספיק בדיקות כדי להיתקע עם ההגדרה (הכל-כך קשה!) של "קושי בלתי מוסבר". אולי יש בעיה פיזית, ואם יש, שווה לעשות הרבה יותר כדי לעלות עליה. צילום רחם יכול להראות מה מצב החצוצרות, ואפילו לשחרר חסימות אם ישנן. זו בדיקה לא כ"כ נעימה אבל לדעתי שווה לעשות אותה.
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

כשהלחץ כאן, טיפולי פוריות נראים לי התשובה היחידה- ומה זה לא בא לי על זה...
דווקא טיפולי פוריות הם דרך אחרת להרפות. להרפות מאמונות ישנות שלך לגבי מה שאמור לעזור ומה לא. לפעמים באמת אין ברירה וצריך את העזרים האלה, הם מלאכותיים ולא בריאים, ובשימוש מסיבי או ממושך יש בהם סכנות, אבל זה לא אומר כלום לגבי לקיחה פעם-פעמיים מצדך, ובמינון מתון (המינון נקבע יחד עם הרופא לפי תגובות הגוף שלך). וזה בסדר. לא תמיד תוספי מזון הם התשובה לכל דבר.

זה באמת רק אחרי צילום רחם כפי שכתבה זו שמעלי, כי אולי יש בעיה מכנית (סתימה בחצוצרות) ולא הורמונלית.
אולי יעזור לכם להגדיר מסגרת זמן ממש קצרה לטיפולי פוריות, למשל לקבוע שתעשו רק 2 ניסיונות עם הורמונים ולאחר מכן לעשות הערכה מחודשת (כמובן בתקווה שתיקלטי כבר בפעם הראשונה!). זה כדי שלא תיסחפו למערבולת של עוד חודש ועוד חודש על הורמונים כפי שקורה להרבה זוגות, ולפעמים ממש מכפיף את כל החיים לעניין הזה.

בהצלחה (())
עוד_פלונית*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 18:53

בעיות פוריות

שליחה על ידי עוד_פלונית* »

לאגם מים
יש עוד בדיקה לפני צילום רחם (ככה עלו על בעייתיות אצלנו)
אני לא זוכרת איך קוראים לה
מדובר בבדיקה של ריר צוואר הרחם לאחר קיום יחסי מין
צריך להיות מאוד מתוזמנים עם הביוץ, עם יחסי המין ועם הרופא: לדעת שאת בביוץ, לקיים יחסי מין, ואז אחרי 6-8 שעות לבוא לרופא, והוא מוציא בדיקה של ריר צוואר הרחם ובודק את מצב הזרעונים שם
ככה רואים את התנועתיות שלהם, ובודקים אם יש איזה קושי בהקשר הזה של המפגש בין הזרעונים לריר (לפעמים יש נוגדנים, לפעמיםהוא צמיג מדי וכו'). אם הבעיה שם, אז הטיפול הוא הזרעה - לעקוף את צוואר הרחם. אם היא לא שם, אז יודעים שצריך לבדוק דברים אחרים או לעשות פעולות אחרות.

אני ממליצה על ד"ר אילן קלדרון, אמנם הוא באזור חיפה, אבל מאוד בעד טבעיות - אנחנו הגענו להריון אצלו על ידי הזרעות ללא מתן הורמונים, רק מעקב זקיקים ובדיקות דם. עם זאת, זה מעקב מאוד אינטנסיבי, אז אני מניחה שלא נוח לבוא מרחוק. כמו כן, הוא פרטי כך שעולה הרבה כסף (1000 ש"ח לחודש מעקב, 600 לפגישה יחידה). אולי תמצאי מישהו בגישה הזאת באזור ירושלים - תשאלי ותבררי, אני הגעתי אליו דרך המדקרת שלי שהמליצה עליו, אולי למטפלים אלטרנטיביים באזור ירושלים יהיו את ההמלצות שלהם.
במידה ואין לך בעיה עם רופא באזור תל אביב, יש את פרופסור שיף יכולה לבדוק איתו.

חייבת לומר שאני חויתי גם את השיטות הטבעיות יחסית - לא קיבלתי הורמונים כאמור - כמאוד פולשניות, והיה לי מאוד קשה לעבור את זה. עם זאת, זאת היתה הדרך הנכונה עבורנו. לכן אני מבינה מאוד את ההרגשה שלך ואת נורמלית (-: זה מסע אישי די רציני...

כמעט הגענו לצילום רחם אבל בסוף נכנסתי להריון אז אין לי תשובה על זה בשבילך, ועל התוסף אני לא יודעת.

מסכימה עם הפלונית שמעליי שלפעמים לעשות טיפולים זה גם לשחרר.

בהצלחה גדולה
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4173812,00.html
על תרומת דיקור לטיפולי פוריות
ג'ני_ענבי*
הצטרפות: 12 דצמבר 2011, 13:09
דף אישי: הדף האישי של ג'ני_ענבי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ג'ני_ענבי* »

מדהים! בנות תשימו לב - פי 2 יותר לידות בריאות בהפריות משולבות ברפואה סינית!
אגם_מים*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2011, 11:28

בעיות פוריות

שליחה על ידי אגם_מים* »

תודה על התשובות. אבדוק את העניין הזה של הבדיקה הנוספת. באמת שמעתי על זה, אבל לא הייתי בטוחה...
אם יש בכל זאת מישהי ששמעה על DHEA אשמח לשמוע!
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

בעיות פוריות

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

אוףףףף. אנחנו מנסים הרבה זמן (כמעט שנתיים) להיכנס להיריון, יש לנו ילד בן שלוש. אחרי שחיכינו שהטבע יעשה אל שלו (לא עשה), ואחרי דיקור סיני וטיפול בצמחים (גם לא עשו), התחלתי בחודש שעבר טיפולי פוריות - לקחתי כדורים של הורמונים ועברתי שתי הזרעות. כשהכתיבו לי (ביטוי שלהם) את הוראות הטיפול אמרו לי לעשות בדיקת היריון 16 יום אחרי ההזרעה, שזה היום. לא עשיתי. לא מבינה בשביל מה - אם אני לא בהיריון אני אקבל מחזור ואם אני כן בהיריון אני לא אקבל מחזור ואעשה בדיקה ביתית. במילא אני לא רוצה לרוץ לרופא.
לפני שעתיים התקשרה האחות מהמרפאה לספר לי שלא עשיתי בדיקת היריון. אמרתי לה שאני יודעת. אמרה לי "מחר את עושה בדיקת היריון". שאלתי למה, אמרה לי שבגלל שעשיתי הזרעות יש סיכוי גבוה להיריון מחוץ לרחם, לא הבנתי מה הקשר, הבדיקת דם מגלה היריון מחוץ לרחם? לא, אבל בגלל שעברתי טיפול אי אפשר לחכות ואי אפשר לסמוך על בדיקה ביתית, צריך לדעת בוודאות ומיד אם אני בהיריון או לא ואחרת הם לא יכולים לקחת אחריות עליי.
עכשיו אני גם עצבנית וגם לא יודעת מה לעשות. לא כל כך אכפת לי הבדיקה, אבל מעצבנת אותי הגישה האדנותית והמתנשאת (שליוותה כמובן את כל הטיפול). מצד אחד בא לי להגיד להם "לכו חפשו" אבל אם אני לא בהיריון או שמשהו יקרה להיריון ואני אזדקק שוב לחסדיהם אז זו בעיה. מצד שני נמאס לי שמתייחסים אליי ככה. ואני באמת לא מבינה מה דחוף עכשיו בדיקת דם.
מה דעתכן? אולי כן יש איזו סיבה שחשוב לעשות בדיקת דם שלא הצלחתי להבין מהסברי האחות מרוב שהייתי מבוצרת בעמדה שלי?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

בעיות פוריות

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

קודם כל (())

שנית, אולי הגישה שלהם מעצבנת אבל הם כנראה צודקים. בגלל כל ההורמונים כבר לא כזה פשוט לומר אם אני לא בהיריון אני אקבל מחזור ואם אני כן בהיריון אני לא אקבל מחזור ואעשה בדיקה ביתית.
לפעמים המחזור מתעתע, לפעמים בהריון יש דימום שנראה כמו מחזור וכולי.
אני מכירה מקרוב מישהי (חברה) שלא עשתה בדיקת בטא והתחילה לקחת הורמונים לטיפול נוסף, ושבועיים לאחר מכן, רק בבדיקת דם שנעשתה לצורך מעקב ביוץ, הסתבר שהיא כבר בהריון (מה שאומר שהעוברון קיבל הורמונים במשך שבועיים).
אז אולי זה באמת נדיר, אבל זה שכיח יותר אצל מטופלות פוריות. ועם כל הבאסה אפשר להבין את הכסת"ח של הרופאים במקרה זה.

מאחלת לך שהכל יילך חלק מהיר ופשוט, וידיים מלאות בקרוב מאוד |Y|
שלוה*
הצטרפות: 18 פברואר 2012, 19:50

בעיות פוריות

שליחה על ידי שלוה* »

פלונית לכרגע

נשמע שישך הרבה כעס
מדוע לא להבין שאת בחרת שהיא תתקשר אליך כדי לדאוג לך ולעזור לך?
אם באמת יש יותר סכוי להריון מחוץ לרחם כדרי שתהיי קשובה וכמובן יכולה להחליט שלך לא יהיה הריון מחוץ לרחם אבל התנשאות יש לדעתי בנו כשאנו רואים זאת באחרים..

אני לא במקום אחר מימך,
כשעשיתי הזרעה מעולם לא התענינו בי אחרי וגם זה לא הכי נעים.לי דווקא נגעה האיכפתיות..
מאחלת לך הצלחה בדרך שתבחרי.
אני מוצאת ששליטת יתר וכעס מאד הפריעו לקליטה.
לפחות אצלי,אך אי אפשר לדעת.
שולחת חיבוק רך ובעיקר רוגע ושלווה
.
לפתע_אנונימית*
הצטרפות: 19 פברואר 2012, 15:35

בעיות פוריות

שליחה על ידי לפתע_אנונימית* »

שלום לכולן,
חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי.
האם נכון שהנשים שמלמדות לזהות ביוץ באופן טבעי גם מטפלות בצמחי מרפא?
הכוונה בניסיון להיכנס להריון.
אם כן - האם אתן יכולות להמליץ לי על כזו? הרשימה האחרונה שראיתי בנושא מעודכנת לשנת 2006.
החלטתי שאני צריכה עזרה.
אני חושבת שאני יודעת לזהות את הביוץ שלי בצורה טבעית (לדעתי בחודשיים האחרונים לא בייצתי).
האם אתן יכולות לתת לי המלצה על מטפלת (עדיף לי בת) מומלצת, בכל תחום טבעי שהוא - התחום שציינתי למעלה/דיקור /תחום אחר שיכול לעזור..
מישהי באיזור המרכז, פתח תקווה/יהוד/שוהם/קרית אונו.
שתוכל לעזור לי להיכנס להריון?
אני דלה בתקציב, וצריכה מישהי שתעזור לי אבל בלי התערבות גדולה מידי.
קשה לי להתנסח כרגע - אז סליחה על הנוסח המבולגן.
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

אני לא יודעת אם מישהי מהמדריכות של שיטת המודעות לפוריות גם מטפלת בבעיות פוריות דרך צמחי מרפא, דיקור וכו'.
אבל כל אחת מהן תוכל לעזור לך לדעת באופן כמעט ודאי אם את מבייצת ומתי, וגם לאבחן בעיות אחרות שאולי גורמות לבעיית פוריות. אם אני הייתי במקומך, הייתי פונה לאחת מהן כדי לאבחן ולהבין את המחזור החודשי שלי. אחר כך, תוכלי לפנות עם הבעיה (אם בכלל יש- לפעמים אין שום בעיה!) למטפלת כלשהיא ולדעת במה את צריכה לטפל בדיוק. זה רק יועיל לטיפול וימקד אותו.
אני לא חושבת שיש מישהי באיזורך ממש אבל בד"כ מדובר על מספר מפגשים מועט ותמיכה טלפונית. בכל מקרה שיטת המודעות לפוריות אינה מתערבת ופולשנית.
בינתיים בדקי חשוד מיידי- האם את במשקל תקין? משקל נמוך מדי (ולפעמים גם גבוה מדי) מפריע לפעמים לביוץ.
בהצלחה!
ליזי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:28

בעיות פוריות

שליחה על ידי ליזי* »

יש כאן הסבר על טיפולי פוריות תקראי, יתכן ויוכל לעזור..
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

סליחה ליזי, אבל כיצד הלינק ששלחת מועיל או עונה לבקשתה של לפתע אנונימית?
הרי מוסברות שם כל השיטות הפולשניות וההתערבותיות שאינן מאפשרות תהליך טבעי וחיבור להתרחשויות הגופניות הקשורות למחזור החודשי ולפריון.
ולשאלתך, לפתע אנונימית: חברה שלי באזור המרכז קיבלה את השם של רן כליף כמדקר מומלץ לבעיות פוריות ולכניסה להריון בכלל - נראה לי שאפשר לחפש אחריו בגוגל...
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

בעיות פוריות

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

שאלה:
אני בטיפולי פוריות עקב FSH גבוה, ותגובה שחלתית ירודה...
החלטתי לנסות לעזור לתהליך ע"י שילוב של דיקור.
המדקרת שהיא כנראה בגישה של רפואה סינית, אמרה לי שלפי הרפואה הסינית, אני צריכה לשנות את התזונה שלי.
מתזונה שהיתה כמעט צמחונית מבוססת על דגנים וקטניות, מידי פעם טופו, היא ביקשה שבכל יום אקפיד לאכול חלבון מן החי ופעם בשבוע לאכול סטייק!!!
האם זה נשמע הגיוני?
עברתי אצלה כבר 5 טיפולים והחודש בינתיים, לא נראה משהו בכלל...החלטנו על 10 טיפולים ואז נראה, אבל מבחינה אישיותית לא טוב לי איתה
ומוזר לי מאוד הדרישה לאכול כ"כ הרבה בשר וחלבון מן החי, אני למדתי מעט תזונה נטרופתית והגישה היתה הפוכה לגמרי
ג'ני_ענבי*

בעיות פוריות

ההמלצות מאוד הגיוניות. התזונה הסינית שונה מהתזונה הנטורופטית. FSH גבוהה ברפואה הסינית מצביעה על חוסר של חומרים חיוניים בגוף - חומרים שדווקא בשר יכול לעזור לך להשלים.
גם קטניות יכולות לעזור לך כאן, במיוחד שועית שחורה, וגם טופו טוב למקרה שלך, אבל כשחסר ממש חומר - לפעמים צריך בשר...
וכמובן שכל זה חייב לבוא יחד עם פורמולה של צמחים סיניים מתאימה - זה הדבר המשמעותי ביותר.
המטפלת מומחית לענייני פיריון? FSH גבוהה היא בעיה די מורכבת, חשוב שהמטפל יכיר את הבעיה ואת דרכי הטיפול.
5 טיפולים זה לא תמיד מספיק כדי לראות אפילו תזוזה קטנה במקרה הזה. אבל אם הטיפול נכון אז תהיה תוצאה! מנסיון שלי זה עובד...
בכל אופן לדעתי חשוב גם החיבור למטפל ברמה האישית...
שיהיה המון בהצלחה :)
ליזי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:28

בעיות פוריות

שליחה על ידי ליזי* »

פלוני אלמונית אני דווקא התכוונתי לחזק את דברייך... ולא התייחסתי לשאלתה של לפתע אנונימית...
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

בעיות פוריות

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

המטפלת מומחית לענייני פיריון?
כן. לפחות כך היא מפרסמת את עצמה...
גם קטניות יכולות לעזור לך כאן, במיוחד שועית שחורה, וגם טופו טוב למקרה שלך, אבל כשחסר ממש חומר - לפעמים צריך בשר...
לגבי טופו היא אמרה בשום פנים ואופן לא, כי זה לבן וקר והיא רוצה להכניס לי כמה שיותר חם ואדום. היא אמרה שטופו בכלל לא מתאים לגנטיקה של הישראלים (אלא של הסינים או היפנים).
את השעועית השחורה אנסה להוסיף לתפריט , אני מאוד אוהבת לאכול צירופים של אורז ומש או אורז ושעועית, אבל היא נגד כל מה שלבן... היא אומרת שזה מכניס אנרגיה קרה וחיוורת...
היא נתנה לי פורמולה שהתחלתי השבוע לקחת, אני מקווה לראות תוצאות מאוד מקווה...

5 טיפולים זה לא תמיד מספיק כדי לראות אפילו תזוזה קטנה במקרה הזה.
קבענו על 10 ואם לא יהיה שיפור אפילו קטן לא אמשיך, כי אחרי שהתחלתי אצלה שמעתי על מדקרות אחרות, וממש לא נוח לי איתה מבחינה אישיותית. היא מפרסמת את עצמה שהיא שמה דגש על האווירה והכל אבל לי האווירה לא טובה אצלה, והיו הערות שהיא אמרה לי שממש פגעו בי - כמו "למה חיכית עד עכשיו?!"
איך אפשר לענות על זה? ובטח לא חיכיתי בכלל לא , עשיתי טיפולים אחרים והמטפלת האחרת (תזונה וצמחים אמרה לי לא לרוץ לעשות דיקור עדיין בשנה שעברה) ובגיל צעיר שלי ה - FSH הוא באמת גבוה אוביקטיבית, זה לא שחיכיתי בדיוק...
ובנוסף כשדיברתי איתה קודם בטלפון ומסרתי לה את כל הנתונים שלי כולל גיל FSH ו AMH , היא אמרה שהיא יכולה לעזור לי , אז מה פתאום המשפט הזה??!!
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

בעיות פוריות

שליחה על ידי יעל* »

וממש לא נוח לי איתה מבחינה אישיותית
לי האווירה לא טובה אצלה

לא הייתי ממשיכה אצלה אפילו עוד טיפול אחד, לא משנה כמה היא טובה או נחשבת.
חשוב להרגיש בנוח בטיפול, זה אפילו קריטי.
ג'ני_ענבי*

בעיות פוריות

אני גם חושבת שהאווירה ובחיבור למטפלת חשובים מאוד. את מוזמנת להגיד לי מאיזה אזור את בארץ ואולי אוכל להמליץ לך על מישהי מהתחום.
אני מסייגת את מה שאמרתי על ההתאמה של טופו - אני לא ראיתי אותך ואני לא יודעת מה האבחון המדוייק שלך (אלא רק מה שמאפיין בדרך כלל תגובה שחלתית מנמוכה וFSH גבוהה) לכן אני לא יכולה לקבוע מה באמת המזון שמתאים לך.
בכל אופן אם התחלת לקחת את הפורמולה רק עכשיו - אני לא היתי מצפה לתוצאות לפני שעוברים חודשיים - שלושה מינימום. הדברים האלה לוקחים זמן.. אבל בסוף זה עובד. אם את לא מתכננת להמשיך עם המטפלת עדיף לך להחליף כבר עכשיו, למצוא מישהי מעולה שאת מתחברת אליה וללכת על זה עד הסוף. אני בטוחה שבסוף תצליחי :)
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

בעיות פוריות

שליחה על ידי אחת* »

אני רוצה לטפל במיומה גדולה ברחם דרך רפואה אלטרנטיבית. בטיפול שיעלים את המיומה. רופא קונבנציונאלי אמר שיש מחקרים שמוכיחים שדיקור סיני מצליח להפחית את הגודל כל עוד נמשך הדיקור. הוא לא ידע לתת לי שמות של מטפלים בארץ ומשך כמה זמן.

הגעתי בחיפוש תמים למאמר של יעל שטרן (http://www.ima-adama.co.il/articles/art ... cleId=2889 )

שבו היא מתארת כיצד העלימה מיומה גדולה למטופלת שעמדה לפני ניתוח להוצאת רחם בעזרת דיקור ושינוי תזונה. האם מישהי מכירה אותה?

או יש למישהי המלצה על טיפולים אלטרנטיביים שמעלימים מיומה? או תזונה מסויימת?

אני עדיין לא אמא ובת 36, הזמן חשוב מאוד כי בנוכחות המיומה אני לא יכולה להיכנס להריון, היא גדולה ומכאיבה, ולכן אני שוקלת רגע לפני ניתוח ללכת על טיפול אבל יותר מהכסף והציפיות - הזמן כאן קריטי. ואני רוצה להיכנס להריון לפני שיהיה מאוחר :-(
אודה להמלצות.
נועה_קרן_דיקור_סיני*
הצטרפות: 08 יולי 2012, 18:28

בעיות פוריות

שליחה על ידי נועה_קרן_דיקור_סיני* »

הי אחת, מה גודל המיומה? האם היא מעל 5 סמ? במידה וכן הטיפול האלטרנטיבי יערוך זמן. לפחות 3 חודשים במידה ואתת פונה לטיפול שכזה חשוב מאוד לשלב את הדיקןר עם צמחי-מרפא שממוססים את המיומה ומניעים את הדם החוצה. אם הזמן דוחק ו3 חודשים נראים לך זמן רב מדי, אולי כדאי לשקול ניתוח. אם יש שאלות נוספות אשמח לענות.
אני מטפלת ברפואה סינית מומחית לטיפול בגינקולוגיה ופיריון. נועה קרן 052-5550446 [email protected]

בהצלחה!!!
נאוה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי נאוה* »

שלום
לפני השאלה קצת רקע
אנחנו עם בעיית זרע קשה, מטופלים בעין כרם
IVF ראשון הביא לנו נס גדול מהחיים שהיום כבר בן שנתיים ותשע.
מאז שחזרנו לטיפולים אנחנו עכשו לקרת סבב רביעי (אני לא סובלת שדוחפים לי הורמונים ולכן הפסקות ארוכות להתאושש).
הפעם הפרופ' נתן לי DHEA זה תוסף טבעי מבטטת יאם שמוכרים בחנות טבע ורק באישור רופא .
מישהי מכירה/ניסתה?
אני כל הזמן עייפה, קשה לי להרדם והחלומות לא מכלים עלי.
בנוסף זה משפיע על התיאבון ובכלל הבטן שלי. (ואולי/כנראה ההשפעה היא נפשית עלי ומשם אני משליכה לתופעות הללו)

אשמח לתובנות.
סופת_שלג*
הצטרפות: 04 ינואר 2012, 16:10

בעיות פוריות

שליחה על ידי סופת_שלג* »

יש לנו 2 ילדים, ועם שניהם נכנסתי להריון בנסיון הראשון (עם השני ברגע שהמחזור חזר אחרי שנתיים וחצי , ורק אחרי שהפסקתי להניק בלילה לחלוטין)
עם השלישי לקח כמעט שנה (הייתי בת 36) ולצערנו ההריון הסתיים בלידה שקטה בשבוע 22 , ולא מצאו את הסיבה. זה היה לפני יותר משנה, ומאז אנחנו מנסים, ויוק.
אני עוקבת אחרי סימני פוריות ומזהה תמיד את הביוץ (בד"כ ביום 16-18 ). השלב הלוטאלי קצת קצר - 11 יום (כמו שעון)
הרופא משפחה שלי שלח לבדיקת הורמונים ביום 3 של המחזור, והכל נראה תקין. חוץ מזה לא בדקנו כלום. אנחנו גרים בארה"ב וגם ככה לא בודקים כאן יותר מדי.
העניין הוא שאין לי כוונה ללכת לטיפולים פולשניים, אז לא החלטתי בדיוק אם להמשיך ולעשות בדיקות..
האיש אומר שלא נבדוק כלום, ואם ילך אז יופי ואם לא אז לא...

אני כבר לא בטוחה מה רציתי לשאול, כי זה נקרא לי כמו שכבר עניתי לעצמי :-)
אולי סתם לשמוע תובנות :-)
ירוק_כחול_אפור*
הצטרפות: 23 מרץ 2010, 13:56

בעיות פוריות

שליחה על ידי ירוק_כחול_אפור* »

תבקשי מרופא נשים לתת לך נרות פרוגסטרון מביוץ. אצלי זה מה שעזר בנתונים קצת דומים. להזיק זה לא יכול (עד שבוע 12).

אני לא יודעת איך זה בארה"ב, אבל מה עם קרישיות יתר? בדקת?
סופת_שלג*

בעיות פוריות

שליחה על ידי סופת_שלג* »

אבל מה עם קרישיות יתר? בדקת?
בדקתי בערך חודש וחצי אחרי, והכל היה תקין

תבקשי מרופא נשים לתת לך נרות פרוגסטרון מביוץ
אני אצטרך למצוא רופא/ה שיודע/ת להקשיב.. כל הרופאים שראיתי כאן הופכים מאוד דפנסיבים כשמנסים לפתח דיון רפואי או אפילו לבקש בדיקה מסוימת..
ירוק_כחול_אפור*

בעיות פוריות

:-\ הממ.
תגידי, את יודעת אם סתם לא נקלטת כל הזמן הזה, או שהיו לך הריונות כימיים (הריונות שמסתיימים כמעט מיד איך שהם מתחילים, בלי שמתפתח שק הריון)? אצלי היו הריונות כימיים ולזה הפרוגסטרון עזר. שלב לוטאלי קצר הרבה פעמים קשור לפרוגסטרון נמוך, ואז הסיכוי להריון כימי גבוה יותר.
אם תוכלי להוכיח הריונות כימיים (ע"י בדיקות בטא) אני מאמינה שגם הרופא הכי אמריקאי יסכים לתת לך לנסות טיפול בנרות פרוגסטרון...
ואם את רק חושבת שזה עלול להיות המצב אבל אין לך שום הוכחה, אולי שווה לשקר קצת ולהגיד לרופא שהיו לך בדיקות שתן חיוביות ואז וסת כמה פעמים...
סופת_שלג*

בעיות פוריות

שליחה על ידי סופת_שלג* »

אם תוכלי להוכיח הריונות כימיים (ע"י בדיקות בטא)
בדקתי פעמיים (בבדיקה ביתית סטנדרטית מבית המרקחת) בשנה האחרונה ביום 11 כשהמחזור לא הגיע ועוד לא הייתה ירידה בטמפ' והתוצאה הייתה שלילית (והמחזור הגיע למחרת)
לפעמים יש spotting ביום 9-10, וכאמור שלב לוטאלי לא יותר מ - 11 יום.
ירוק_כחול_אפור*

בעיות פוריות

11 יום זה גבולי, לא בלתי תקין, אבל גם לא ממש מעודד השתרשות. השאלה היא ביום ה-10-11 הפרוגסטרון מספיק גבוה. איך חום השחר שלך בימים האלה? האם זה
ועוד לא הייתה ירידה בטמפ' והתוצאה הייתה שלילית (והמחזור הגיע למחרת)
אופייני? כלומר החום בדר"כ יורד ביום שבא הדימום, או גם לפני?
(יכול להיות שאני סתם משגעת אותך עם מה שהיה לי ולא רלוונטי לך, פשוט שכתבת שלב לוטאלי קצר זה הקפיץ אותי)
סופת_שלג*

בעיות פוריות

שליחה על ידי סופת_שלג* »

אופייני? כלומר החום בדר"כ יורד ביום שבא הדימום, או גם לפני?
כן, הירידה תמיד ביום הראשון של המחזור , אין ירידה בטמפ' בימים שיש כתמים
סתם משגעת אותך
לא משגעת בכלל :-)
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

<ירוק כחול אפור ממחשב אחר>

אין ירידה בטמפ' בימים שיש כתמים
זה טוב.
ועדיין, זה שזה קצת קצר + כתמים זה מחשיד.
הייתי מבקשת בדיקת פרוגסטרון. אם יש הכתמות אין סיבה שרופא סביר לא ייתן.
בעיקרון עושים אותה ביום ה-21 למחזור, כאילו כדי לראות אם היה ביוץ, אבל לענייננו הייתי עושה אותה יותר מאוחר. נגיד, ביום ה-9 אחרי הביוץ (אם ישאלו אותך ברגע הבדיקה, את יכולה להגיד שאת ביום ה-21). ומקווה לקבל מס' דו ספרתי גבוה.
נובה*
הצטרפות: 21 יוני 2012, 02:51

בעיות פוריות

שליחה על ידי נובה* »

סופת שלג הייתי מיעצת לך ללכת ולמצוא מיילדת באזור מגורייך ויכול להיות כל בדיקה שתרצי היא תפנה אותך ואף תעזור לך להכנס להריון- לפי רמת הניסיון של המיילדת.
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

ראיתי המלצות חמות על אייל פוליטי (רפואה סינית) הבקשר של כניסה להריון. נשמע מרשים. אין לי נסיון אישי.
סופת_שלג*

בעיות פוריות

שליחה על ידי סופת_שלג* »

סופת שלג הייתי מיעצת לך ללכת ולמצוא מיילדת באזור מגורייך
אני תמיד הולכת למילדת לבדיקות, רק פעם אחת הייתי אצל רופא obgyn והספיק לי לכל החיים..
הבעיה היא שאין מבחר במקום הקטן שאני גרה בו, ויש רק משרד אחד (של רופאים שמעסיקים 3 מיילדות)
היו שם שתיים מעולות שעזבו, ואלה שעובדות שם עכשיו לא משהו, ושולחות לרופאים לכל מה שלא בשגרה.

מיילדות הבית באזור גם כן עושות בדיקות שגרתיות, ומפנות לרופאים במצבים שדורשים טיפול יותר "רפואי"
באסה
ירוק_כחול_אפור*

בעיות פוריות

באסה
(())

דרך אגב רציתי לומר לך שאני זוכרת את הסיפור שלך.
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

בעיות פוריות

שליחה על ידי שירה* »

במסגרת רצון לעזור לתת תקווה לנשים הנמצאות בטיפול בפוריות אנו מחפשים לפרסם סיפורי הצלחה של נשים אשר עברו טיפולי פוריות וכיום הן בהריון או חובקות ילד.
אם גם לך יש סיפור הצלחה ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, נשמח מאד אם תשלחי את הסיפור שלך אל story[@] poriyut-guide.com ואנו נשתדל לפרסם אותו. (ניתן לפרסם גם תחת כינוי או שם פרטי בלבד)
מירב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

מעוניינת בהמלצה לרופא מומחה לפוריות להתייעצות לפני ניתוח מכריע
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

איזה ניתוח? חשוב לשם המלצה.
לדוגמה, אם מדובר בהיסטרוסקופיה ניתוחית - ד"ר חן גולדשמיט מעולה.
מירב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

ניתוח הוצאת חצוצרות (הידרוסלפינגס). ההתייעצות כדי להיות בטוחה שזה הדבר הנכון וגם כי עלולה להיפגם זרימת הדם לשחלות. מי שיש לה ניסיון- אשמח לשיתופים.
מי מכירה את ד"ר איתי בר- חוה?
הדס_מצוי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

מצטערת, לא יודעת לגבי ההליך וגם לא מכירה אישית את איתי בר-חוה, אם כי שמעתי עליו דברים טובים בפורום טיפולי פוריות בתפוז.
אולי כדאי שתיכנסי לשאול שם. ריכוז של נשים מנוסות (בעל כורחן) בעניינים האלה ששמחות לעזור.
פסבדונית*
הצטרפות: 23 פברואר 2013, 20:16

בעיות פוריות

שליחה על ידי פסבדונית* »

אני הייתי מטופלת של איתי בר-חווה המקסים. ממליצה עליו מאד (למרות שאני בחרתי להפסיק את הנסיונות).
גם עברתי את הניתוח המדובר, על פי המלצתו, בתל השומר שם יש רק מנתחים טובים. ניתוח קל יחסית, היה בסדר גמור.
מירב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

תודה לכל העונות.
קבעתי תור להתייעצות איתו. מקווה שיהיה טוב בכל מקרה.
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

למי מכן, ברות המזל, נשארו תרופות לטיפולי IVF ואינכן זקוקות להן יותר?
אשמח לקבל/ לברטר/ לרכוש תרופות בתוקף ...
פסבדונית- אצל איזה רופא נותחת? והאם באופן פרטי?
לקשר; segalmeirav ב ג'ימייל דוט קום

עברנו את פרעה- נעבור גם את זה!!!1
רחוקה_מכאן*
הצטרפות: 25 מרץ 2013, 20:11

בעיות פוריות

שליחה על ידי רחוקה_מכאן* »

שלום לכולם,
אני בת 41.5 עם ילדה שנולדה כשהייתי בת 37. היא נולדה באופן טבעי אבל אחרי הרבה שנים של המתנה. עכשיו הלחץ על טיפולים גדול, בגלל הגיל. ובכל זאת, הזרעה עם זריקות שנכשלה החודש גרמה לנטיה שלי לחרדה ודיכאון להתפרץ בגדול, התעוררתי כל בוקר עם בחילה מטורפת ונשימה מבית החזה כמו של כלב צמא. חלק מזה זה ההורמונים אבל אני יודעת שיש הרבה לחרדתיות לי. כשההזרעה נכשלה (4 זקיקים יפים, זרע מצוין) לא התפלאתי כי הרגשתי כל כך חולה כל החודש. עשיתי דיקור ונתנו לי תרופות נגד בחילות בוקר ועדיין, בלי אסיול יש ימים שלא הצלחתי לצאת מהמיטה וללכת לעבודה. הבת החמודה שלי שמה לב, אבל מה יכולתי להגיד. אני משתגעת לילד שני ופוחדת מivf בגלל שה עוד יותר הורמונים. הדיקור מרגיע אבל אני לא מרגישה שינוי משמעותי. אני פונה לכל הנשמות היפות שאת דבריהן קראתי פה בלילות לשתף אותי במחשבותיהן, איך להמשיך מפה. כל הריון חדש שאני שומעת עליו מביא אותי לדמעות. הייתי מאמצת אם בן זוגי היה פתוח לעניין, אבל זאת לא אופציה עבורו. ואני רוצה לחבוק תינוק שבא לי למות מרוב געגוע. דחפתי לארון את כל הבגדים של בתי כשהייתה קטנה, חשבתי שנוכל לשוב ולהשתמש בהם. כשאני עוברת ליד הארון הזה, הלב שלי בוכה.
דברו איתי, עצוב לי נורא.
נובה*
הצטרפות: 21 יוני 2012, 02:51

בעיות פוריות

שליחה על ידי נובה* »

רחוקה מכאן יקרה-
דיברתי לא מזמן עם מישהי שהייתה בדיוק באותה סיטואציה. היא אמרה לי משהו מאוד יפה שנתן לי להרגיש את התקווה שיכולה להיות לכל אישה.
היא אמרה שהיא רצתה כל כך ילד והרצון היה כל כך חזק והרצון לא התממש כל כך הרבה זמן שהיא התפללה לאלוהים- אתה לא רוצה לתת לי ילד לפחות תשחרר אותי מהרצון הזה- הרצון זה סבל בשבילי שלא מתממש. נראה שאלוהים נענה לה כי היא סיפרה שברגע שהיא שיחררה את הרצון היא נכנסה להריון. מאחלת לך גם את אותו דבר. היכולת לא לסבול למהרצון הזה והריון בקרוב.
רחוקה_מכאן*
הצטרפות: 25 מרץ 2013, 20:11

בעיות פוריות

שליחה על ידי רחוקה_מכאן* »

תודה נובה, זה אכן משהו יפה להגיד, בעיקר שלאן שלא מסתכלים נראה כאילו אין מוצא מהסבל, ואני רק הולכת ומתכנסת בתוך עצמי. יש לי חברה שאמרה השבוע שבמקום לעשות מדיטציה על תינוק, כמו שממליצים בספרי פוריות רבים, אני מריכה לעשות מדיטציה שבה אני רואה איך זה לגדל את הבת שלי בתור ילדה יחידה, איך יראו השנים הבאות שלנו ביחד, לאן נלך, מה נעשה ביחד וכו. אני עדיין לא שם, אבל בהחלט הפס'צי לדמיין אצ עצמי צועדת שוב עם חבילה קטנה במינשא, ואוחזת יד עם ביתי הגדולה. זאת הייתה התמונה שנשמתי לתוכה הרבה זמן, אבל הסבל לאחרונה כל כך גדול שהפסקתי. עכשיו אני רק מרגישה אבל גדול, אפילו שאף אחד לא מת. הלוואי ויכולתי להתעורר מהמצב שלי.
קשה_לי*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2005, 04:29

בעיות פוריות

שליחה על ידי קשה_לי* »

שלום
קרובה ליאוש, עייפה מלבכות וכנראה חסרת אונים.. תהליך ההמתנה להריון הנכסף והמסרב לבוא מביא אותי לחיפוש עזרה. אשמח להמלצה על מטפלת כזו או אחרת לליווי התהליך הקשה הזה וצמיחה ממנו. מאסתי בכאב, הגיע הזמן לגדול מתוכו. אם יש למישהי רעיון על מלווה שכזו באזור הגליל אשמח מאוד לשמוע!!
ברכות שמחות ופוריות מאהבה
גם_אני_בסרט_הזה*
הצטרפות: 22 אפריל 2013, 22:43

בעיות פוריות

שליחה על ידי גם_אני_בסרט_הזה* »

מטפלת טובה: פרנסיס יואלי, בכפר תבור,עובדת בשיטות הוליסטיות; E.M.D.R., :בריין ספוטינג ושיחות. ושיהיה לך קל או לפחות נסבל...
שיעור_באמונה*
הצטרפות: 30 אפריל 2013, 14:24
דף אישי: הדף האישי של שיעור_באמונה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי שיעור_באמונה* »

ככ מתסכל להגיד לי , אישה מאותגרת הריון בת 42 , שהכי חשוב זה להירגע...
ועכשיו קראתי ב ynet שרוצים להגביל את הטיפולים לגיל 44 כי גם ככה הסיכויים ככ נמוכים
ואני אמורה להיות רגועה ..
גם קוראת כאן ויודע כמה זה מגיע אחרי שמשחררים ..
אבל זה קשה - איך אשחרר את הרצון לילד ? איך באמת אוכל לקבל את הרעיון שלא יהיו לי ילדים ? לא רוצה לאמץ .. לא רוצה ביצית של מישהי אחרת
הכל בסדר אצל שנינו .. שנינו רוצים .. אוף .
נאוה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי נאוה* »

האמת, אישית לא רואה קשר ל"לשחרר" כן מאמינה שהרצון החזק, האמונה שזה יצליח עוזרת יותר.
אצלנו הטיפול המנצח (IVF ראשון) הניב נס אדיר שכיום כבר בן 3 ושבעה חודשים, כבר בתחילת הטיפול ידעתי שאני בהריון (הרופא ועוד כמה בסביבה ניסו להוריד אותי מהאולימפוס עד שנראה בטא)
מאז טיפולים לא צלחו ולא כי אני לחוצה, למרות שלפני הילד הראשון הכמיהה שלי היתה קטנה יותר לילד, ועכשו אני מאוד רוצה. היו טיפולים שנקלטו אבל לא שרדו יותר מכשבוע.

כדי להרגע אפשר לקחת טיפות רסקיו.
לי גם תפילות מאוד עוזרות לנווט את הלחץ והדמעות לכיוון של אנרגיה חיובית בונה.

בהצלחה לכולנו

(אם זה רלוונטי, גילוי נאות, אני דתיה / מתחזקת)
שיעור_באמונה*
הצטרפות: 30 אפריל 2013, 14:24
דף אישי: הדף האישי של שיעור_באמונה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי שיעור_באמונה* »

האמונה ניתנת לכולנו - כל אחת וסגנון האמונה והתפילות שלה :-)
תודה על המילים המחזקות
ג'ני_ענבי*

בעיות פוריות

אני מטפלת כזאת, ואני מטפלת באזור הגליל והגולן
אשמח לעזור
סיגל*
הצטרפות: 27 יולי 2001, 00:02

בעיות פוריות

שליחה על ידי סיגל* »

שלום, אני שוקלת להתחיל דיקור סיני לבעית שחלות פוליציסטיות. אשמח לקבל המלצות על מדקר טוב באיזור אשדוד רחובות. תודה
מירב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

שוב שאלו אותי אם אני בהריון. היום אפילו קיבלתי חיבוק. כל הטיפולים האלו ניפחו לי את הצורה לגמרי. השמנתי את כל 10 הקילו שהצלחתי להוריד מאז הטיפול האחרון שלא הצליח- בו התבשרתי שכל הפעולות שעשיתי (התעמלות באדיקות להזרמת דם לאגן, טבעונות) לא שינו כלום והבעיה בכלל מכאנית וחמורה כך שרק ניתוח יעזור. הרופא הפרטי שאני אצלו עכשיו הוא מהסוג האופטימי ... א קיצר- עוד שבוע בדיוק לבדיקת הדם.
בפעם שעברה שהראו תינוקות על המסך בכיתי. זה פשוט נהיה כזה אישיו שמשתלט על כל החיים שכבר לא יכולה, וגם לא יכולה להפסיק לנסות. ומי שיודע שעכשיו אני בהחזרה שלא יעיזו לשאול אם אני עצובה כי לא הצליח... ושיפסיקו להיכנס לי לרחם כשאני סתם יוצאת מהבית ובאמצע היום שיתנו לי לחיות. זה מספיק קשה גם ככה כי רוצה בזה כל כך ולא יכולה להיות משהו אחר חוץ מ אישה שרוצה תינוק והיא עכשיו בטיפולים.
אתמול, באמצע הסיבוב הליכה, שהוא גם לנשמה, חשבתי שאני יכולה להיות מאושרת גם בלי תינוק, כמו שאני יכולה להיות עצובה בלי קשר. זה עודד אותי שלא הכל תלוי בזה. עצובה ושמחה לפרקים באמהות או עקרות. אני יכולה ליצור דברים אחרים. וכל היצירות מתעכבות, וכשבין טיפולים- הכל ב"הולד", מחכה ואוגרת כוחות לרגע שבו זה בולע אותי ולא משאיר אנרגיה אלא לזריקות ולהורמונים ולהיות מסודרת עם כל הניירת הזו והבירוקרטיה וטופס 17. החזרה של בלסוטוס (?) עובר גדול בן 5 ימים, שדווקא התפתח לאט אבל מי יודע? ולמרות שאחרי 3 ימים מההחזרה הרגשתי שהנפיחות קצת ירדה ואני בטח לא... עכשיו אני שוב נפוחה.... זה הרי לא "נכון" להתעסק בכן ולא כל הזמן אבל זה לא כזה בשליטה. זהו, שפכתי. אבשר לכן אחרי בדיקת הדם.
הדס_מצוי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

מירב יקרה,
הייתי שם. אני קוראת אותך ושולחת לך חיבוק חם.
מאד.
ומאוד_לא_פשוט_לחכות*
הצטרפות: 19 מאי 2013, 08:26

בעיות פוריות

שליחה על ידי ומאוד_לא_פשוט_לחכות* »

מחר בדיקת דם כדי לברר אם אנחנו בהיריון. הסיכוי? ככה ככה. החזירו שני עוברים בני חמישה ימים לרחם. מקבלת תמיכה הורמונלית. כבר בת 39 (קשה להאמין...) אם כי העוברים צעירים ממני בשנתיים וחצי (חיי כסרט מדע בדיוני). אני מטפסת על הקירות. די בטוחה שזה לא הצליח (כי מה כבר הסיכוי? כי אני מרגישה לפני מחזור - גלי חום, הרחם נע ונד) והשעות עד בדיקת הדם קשות מנשוא. מצד אחד רוצה כבר "לגמור עם זה" (התמיכה ההורמונלית לא ככ נעימה) ומצד שני שביבונצ'יק של תקווה שאולי בכל זאת. ואולי נופתע ואולי ואולי ואולי.
אם זה לא יצליח הפעם אז כנראה שזהו זה. מחשבה לא פשוטה לי ולבעלי האהוב. האם נצליח לשרוד את זה? כן. אבל זה יהיה עצוב. זה ברור.
עוד 27 שעות פחות או יותר נדע אם לשבט או אם לחסד...ומאוד לא פשוט לחכות.
גוונים*
הצטרפות: 23 מרץ 2010, 16:12

בעיות פוריות

שליחה על ידי גוונים* »

מחזיקה לך אצבעות!
תעדכני...
ומאוד_לא_פשוט_לחכות*

בעיות פוריות

תודה
מקווה לשרוד כדי לעדכן...
(-:
מירב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מירב* »

כל כך מבינה
אנחנו מאוד לא פשוטות לחכות ביחד...
הבדיקה שלי ביום שלישי
באיזשהו שלב כבר עדיפה כל תשובה על אי הידיעה והציפייה...
וברור שעדיף שכן
ובבריאות ושמחה
ומאוד_לא_פשוט_לחכות*

בעיות פוריות

_באיזשהו שלב כבר עדיפה כל תשובה על אי הידיעה והציפייה...
לגמרי!

וברור שעדיף שכן_
ברוררררררררר (-:

מחזיקה לך אצבעות בשארית כוחותיי...
בהצלחה רבה
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”