הפלה נדחית

ארני_ש*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2003, 07:18
דף אישי: הדף האישי של ארני_ש*

הפלה נדחית

שליחה על ידי ארני_ש* »

אצלי היה כזה הריון , אחרי שבוע ראו דופק חלש ואחרי עוד כמה ימים כבר לא . בכל זאת חיכיתי קצת . אפשר לחכות לגמרי שתהיה הפלה טבעית שיכולה גם להיות אחרי חודש אבל כששמעתי שזה כרוך בהמון דימום פתאומי ירד לי החשק כי דמיינתי איך זה מגיע בזמן והמקום הלא מתאים ...
אז עשיתי גרדה .
ביום ראשון הרדימו אותי אבל הפתח היה צר מדי אז הכניסו למינריה שזו אצה מקלית שגורמת להרחבת הפתח ואמרו לי לחזור למחרת .
זה 24 שעות מאוד לא נעימות כי יש לחץ מבפנים וקשה למצוא תנוחה לגוף . אחרי 24 שעות גרדו . אחר כך עוד קצת דימום , וזהו (לפחות פיסית , ריגשית לוקח קצת יותר זמן להתאושש)
אנונימי

הפלה נדחית

שליחה על ידי אנונימי »

הפלה נדחית (שנקראת גם הפה בוששת, missed abortion) היא מצב שבו העובר הפסיק להתפתח / לחיות, אבל לגוף לוקח זמן עד שהוא "קולט" את זה ומפיל את ההריון.

ראו גם הפלה נדחית וטיפול בציטוטק
מדור הפלה ואובדן הריון
לימור*
הצטרפות: 05 נובמבר 2001, 07:46

הפלה נדחית

שליחה על ידי לימור* »

עברתי הפלה נדחית לפני כחודשיים העדפתי לסיים אותה בגרידה ולא להמתין לפליטה טבעית ,בעיקר מטעמים נפשיים כי המצוקה שכרוכה בלהיות בהריון בלי הריון היא נוראית... חיכיתי חודש כנדרש לפני התעברות חוזרת ואז ניסיתי להרות וטרם הצלחתי מישהי יודעת האם ההשפעה ההורמונלית של גרידה מעכבת התעברות ואם כן כמה זמן לוקח "לחזור לכושר"
מרים*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2002, 02:34

הפלה נדחית

שליחה על ידי מרים* »

בעקבות מקרה שקרה לי,כמה עצות בקשר להפלה נדחית-1- לא חשוב עד כמה הרופא מומחה ובטוח באבחנתו תמיד כדאי לחכות שבוע,שינוי הוא אפשרי אפילו שהוא נדיר ובגדר נס לא כדאי למהר מדי לגרידה. 2- -יש אופציה שלא מדברים עליה להפיל באופן טבעי על ידי דיקור וצמחים לא מתאים לכל אחת אבל אולי שווה לבדוק.3 -עוד אופציה אפשרית חוץ מגרידה היא שאיבה-עדין יותר,בהרדמה,לא כואב,קצת יקר אבל לדעתי שווה.מקווה שהמידע יעזור למישהי.אם צריך עוד פרטים תכתבו ואני אגיב.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

בשבוע שביעי לאחר אולטרסאונד לא נצפה עובר אלא רק שק הריון,
החליטו להמתין שבוע ובשבוע שמיני ראו עובר וראו דופק,
אך לצערי בשבוע תשיעי ישנו עובר אך ללא התפתחות וללא דופק ואז עשו לי גרידה
ועד עכשיו אני מאוד כואבת, וכשזה מתחיל עם אין עובר אז תמיד משהו לא בסדר..\
בהצלחה...........
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

הפלה נדחית

שליחה על ידי אלמונית* »

עברתי לפני שבוע וקצת גרידה בגלל שהעובר שלנו החליט "להתאבד" הפסיק לגדול והפסיק דופק בשבוע 8, אחרי שבוע של דימומים לא רציניים בכלל היינו בUS הרופא אמר שבגלל שאני לא אחרי לידות ושהעובר כבר קרוב לצוואר הרחם ממליץ על גרידה כיוון שהדימום שיכול להיגרם מאי ביצוע פעולה הוא מאוד חזר ויכול להיגרם נזק לי.
עברתי את כל התהליך די בקלות. אכן היתה נפילה הורמונלית לפני שהכל נגמר שאחריה הגוף הפסיק להרגיש בהריון (החזה הפסיק להיות רגיש ומלא) ורק היד נמשכה כל הזמן לכיווון הבטן שקצת הציקה, את זה אני יודעת לומר בדיעבד.
חיבוקי*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2005, 09:34

הפלה נדחית

שליחה על ידי חיבוקי* »

אתמול אחרי בדיקת אולטרא סאונד הרופא אמר לי ולבעלי שאין עובר ואין דופק וצריך לעבור גרידה.
הוא המליץ לחכות להפלה טבעית ואם היא לא מגיעה לפנות לבית חולים.
מה הפרוצדורה שעלי לעשות?
אני מאוד מפחדת מכל עניין הבית חולים. האם יש דרך לזרז את ההפלה הטבעית?
אני לא מפסיקה לבכות ומאוד קשה לי להשלים עם כל הסיפור הזה בעיקר בגלל שאני לא מבינה מה הסיבות שזה קורה.
אני מבינה שלא עשיתי שום דבר לא בסדר אבל זה מלחיץ שבעזרת השם בהריון הבא אני לא אדע איך למנוע...
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

שמי מיכל אני הייתי אמורה להיות היום בשבוע 11 אך לצערי התינוק נעצר בשבוע 7 ואני צריכה לעשות גרידה לאחר שהכדור לא ממש עבד במקרה שלי מבקשת המלצות על מנתחים מומלצים
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

הפלה נדחית

שליחה על ידי פלונית* »

את יכולה ללכת לבית הרופאים בת"א שמעתי המלצות טובות
מקווה_לטוב*
הצטרפות: 31 ינואר 2006, 12:20

הפלה נדחית

שליחה על ידי מקווה_לטוב* »

עברתי הפלה וגרידה בשבוע 14 להריוני. מישהי יודעת כמה זמן לאחר ההפלה מותר לי לחזור לעשות ספורט?
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

הפלה נדחית

שליחה על ידי שירי* »

שלום, סליחה אבל הדף הזה מלא בפחדים ואינפורמציה מאד חלקית, אני ממש לא התנסיתי בעריכה ואירגון דפים וקישורים וכישורים שכאלה, לדעתי אם לא למחוק אותו אז לפחות כדאי להפנות ספציפית לסיפורי הפלה שמתייחסים באופן כל כך אופטימי לנושא הספציפי הזה, כמו (משהו עם שבוע 15) לא זוכרת את השם המדויק. בכל אופן נשים יקרות וכל מי שרוצה לעזור להן: פשפשו קצת באתר, שאבי ידע וכוחות והחליטי מתןך עוצמה את מה שנכון עבורך. באהבה
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מאת : א
לפני שבוע עברתי הפלה נדחית וטופלתי בציטוטק . הייתי בשבוע 10 והעובר הפסיק להתפתח בשבוע 7 . פיזית אני בסדר , אך נפשית . . . מה עושים כדי לשכוח ? יש לי 4 ילדים מהממים , כל היום אני עסוקה ורק בלילה אני פורצת בבכי , לא מצליחה לישון .
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

ל- א האם הציטוטק הצליח ב- 100%?
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

לפלוני אלמונית . כן , בפעם הראשונה
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

הפלה נדחית

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

((-))

פיזית אני בסדר , אך נפשית . . . מה עושים כדי לשכוח ?
זה לא עובר עד שזה עובר, וגם אז זה נשאר בפינה קטנה בלב.
בסך הכל זה היה (יכול להיות) ילד שתמיד נאהב ונזכור. עם הזמן הזיכרון פחות עצוב.
ממליצה לך לקרוא ולשתף ב מדור הפלה ואובדן הריון .
ומאחלת שלווה...
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

תודה
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

מאת : תודה
טל_שרוצה_רק_להיות_אמא*
הצטרפות: 27 נובמבר 2012, 17:01

הפלה נדחית

שליחה על ידי טל_שרוצה_רק_להיות_אמא* »

אתמול עברתי גרדה, הייתי שבוע 13 וארבעה ימים. הגעתי לבדיקה של שקיפות עורפית והייתי כל כך נרגשת חיכתי כבר לשמוע מה הרופא אומר לדעת שהכל בסדר , אבל לרגע לרגע לא חשבתי לרגע לא לציפית לשמוע אני מצטער לעובר אין דופק כבר שבוע!... שבוע ..שבוע..אני כבר בלי התינוק שלי ..הייתי בהלם . לא האמנתי . יש לי בן כמעט בן שנתיים שלקח 10 שנים עד שהגיע 10 שנים של טיפולי פוריות של הפריות , אכזבות בכי..בסוף הבן היפה שלי הגיע ללא הפריות ככה,טבעי..גם ההריון הזה הגיע טבעי בלי תכנון..כל כך שמחתי כל כך שמחתי לא האמנתי שזה קורה שוב. חשבתי שיהיה לנו רק ילד אחד . כל כך קשה לי כל כך עצוב לי. אני לא מפסיקה לחשוב עליו. אני פשוט באבל..אני מניחה שזה רק עניין של זמן. אני שונאת ששואלים אותי איך את? או אומרים לי עדיף ככה בהתחלה ולא יוצר מאוחר..או את לא יודעת לכמה אנשים שזה קורה.. באמת אתם רצינים איתי!!! זה לא מעניין אותי , זאת אני ! לי זה קרה , לי זה קרה....כל אחד פתאום נהיה רופא כל אחד חושב שיודע הכי טוב. אבל מי יבין אותי אם לא אתן? זה קשר זה עצוב זה כואב, וברור שיעבור הזמן מרפא . אין ספק. אבל כרגע זה פצע פתוח , אז כל הנשמות הטובות פשוט תנו לנו להתאבל על התינוק שלנו התינוק שיכל להיות לנו, על השם שכבר חשבנו, על תחושת הריח של התינוק...על עוד כל כך הרבה..
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

אני מבינה אותך עברתי גם הפלה כאב עצום קושי להתגבר!!!!
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

עובר שלי !!!שגילתי אותך הייתי מאושרת לבדיקת אולטרסאונד חיכתי בצפייה אך לאחר שבוע שראיתי אותך הפסקת דופק ועברתי גרידה גירדו אותך ממני איך זה נשמע מתגעגעת לצפיה הזאת שבקרוב תהפוך לתינוק אך זה נגמר תמיד תהיה חלק ממני אפילו שאתה לא איתי אוהבת אמא
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

עובר שלי !!!שגילתי אותך הייתי מאושרת לבדיקת אולטרסאונד חיכתי בצפייה אך לאחר שבוע שראיתי אותך הפסקת דופק ועברתי גרידה גירדו אותך ממני איך זה נשמע מתגעגעת לצפיה הזאת שבקרוב תהפוך לתינוק אך זה נגמר תמיד תהיה חלק ממני אפילו שאתה לא איתי אוהבת תמיד אני יזכור אותך אמא
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

אני עצובה מאוד ואין לי מה להגיד על הכאב העצום שאני חשה, אבל לקרוא את מה שאתן כתיבתן נותן לי כוח לתקווה כי רק נשים כמכן מבנות את מה שאני חשה תודה לך אלוקים שבריאתה אישה. ואני מקווה שזה לא יהיה הסוף שלי הילודה
אמא_אווהבת*
הצטרפות: 26 אוגוסט 2014, 21:09

הפלה נדחית

שליחה על ידי אמא_אווהבת* »

אני בשבוע 14 ולצערי אין דופק ,הרופא קבע לי גרידה לעוד שבוע אך אני לא רוצה לחכות האם יש אפשרות תרופתית או צמחית לזרז את התהליך...כואב לי לדעת שיש בתוכי ילד שחיכתי לו כלכך הרבה זמן והוא מת...מעדיפה להיפרד מהר יותר .נירא לי יהיה לי יותר קל.תודה מראש.
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

אני בשבוע 8+5 והיום אחרי 2 בדיקות us אצל 2 רופאים מומחים גילנו שהעובר הפסיק להתפתח לפניי כשבוע ודופק כמובן לא היה. אני עדיין מסרבת להאמין ויש בי תקווה שהדופק יחזור. בכל אופן כמה זמן פלוס מינוס לוקח לגוף לפלוט החוצה את העובר? אני אחרי טיפול ivf ולא רוצה לקחת סיכונים ולהרוס את הרחם עם גרידה. אודה לתגובות
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

הפלה נדחית

שליחה על ידי יעל* »

יכול להתחיל מחר ויכול גם לקחת חודשיים. אפילו יותר.
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

היי בנות, אני כל כך מבינה אתכן, לפני שבוע הייתי שבוע 6פלוס 3 וראו דופק +עובר. היום כעבור שבוע אני בשבוע 7 פלוס. נצפה שק חלמון ועובר, לצערי אין דופק.התבקשתי להגיע בשבוע הבא לבדיקה נוספת..עצובה מאד. מקווה שיקרה נס שיהיה דופק והעובר יתפתח באופן תקין...
מחזיקה לכן אצבעות אהובות ❤️
128124_שלי_128124*
הצטרפות: 16 יולי 2015, 09:51

הפלה נדחית

שליחה על ידי 128124_שלי_128124* »

היי . בנות יקרות אני קוראת את כול התגובות שלכם ואין ספק שזה קשה . גם לי השבוע זה ככה נכנסתי לשבוע 11 הלכתי סתם לבדיקת אולטרסאונד פשוט לראות איזה שבוע אני בדיוק . ואז הרופא אמר לי מצטערת --- אבל אין דופק ואני רואה שהעובר לא התפתח הוא מתאים לשבוע 8. אמרתי מממממהההה היתי בהלם חשבתי אני רואה שחור
ואז הלכתי לעוד רופא בקפלן וגם לא ראו דופק עוד היה תיקווה בלב לשאולי הכול יהיה בסדר וכד רופא הזה יראה יהיה טוב ולאט לא היה מזלי לא אותו הרגע אז הייתי צריכה לעבור לה טבעית עם ציטוטק עם דימום וים של כאבים ואז הוא נפלט לו לאט לאט בחלקים לא קל הדבר הזה ואמרתי בלב לעצמי שני הפלות עברתי מקווה שה יפתה אותי על כול זה ויחזיר לי את בילדים שלי בריאים ולשמים בהריונות הבאים אז בנות עקרות כול חוות אותו דבר תתחזקו ותנסו שוב בהצלחה באהבה !!!!!
ליהי*
הצטרפות: 05 מאי 2006, 21:06

הפלה נדחית

שליחה על ידי ליהי* »

הי,
בדיוק לפני שבוע הגעתי לאולטראסאונד ראשון, שבוע 9 לבדוק שיש דופק, הריון שלישי עם שתי בנות בבית. ולא היה דופק.
כמה שעות אחרי השוק הגענו למרפאת נשים לרופא תורן שנתן הפניה למיון להפלה נדחית.
התייעצתי עם חברה והחלטתי לחכות, לראות אולי זה יגיע טבעי.
חיכינו כמה ימים, כלום לא קרה. בינתיים התחלתי לקרוא בעיקר באתר הזה על האפשרויות שעומדות בפניי.
לאחר שקראתי מספר סיפורים על הציטוטק, החלטתי שזה לא בשבילי.
נכון, היו גם סיפורים "מוצלחים" אבל לא רציתי לקחת את הסיכון לדימומים חזקים, לכאבי תופת של צירים מדומים,
לאשפוז יומי במחלקת נשים וגם לדימום מאסיבי בבית ושאולי יוביל בסוף לגרידה.
גם האפשרות של גרידה לא נראית כל כך אטרקטיבית, עצם העובדה שזה בהרדמה מלאה על כל המשתמע מכך
ובנוסף הסיכונים הכרוכים בעניין גרמו לי להיכנס למצב של חוסר אונים ורק העצימו את הבכי והתחושה הנוראית.

הדבר הנוראי הזה שנפל עליך, שחוץ מההתמודדות הנפשית (שלא נראה לי שתסתיים בקרוב) את מוצאת את עצמך
בסיבוך רפואי מסויים, באשפוז, בהליך כירורגי, הרדמה??? למה???

ואז... לא יודעת באיזה סיפור ספציפי שקראתי כאן - קראתי על האפשרות של שאיבה. בלי הרדמה, מנקים את הרוב, ברבע שעה והביתה.
וכך התאשפזנו בהדסה עין כרם, ביום חמישי האחרון ואחרי שעשיתי את כל המסע עד שזכיתי לראות רופא נשים - ביקשתי שאיבה.
אבל אין שאיבה בהדסה, אין גם כל כך בתי חולים שעושים שאיבה. למה? שאלתי... אתם הדסה עין כרם!! איך אין לכם את המכשור או הידע??
פשוט אין. אבל... אם את רוצה יש רופאה מדהימה בשם ד"ר נילי ינאי שמבצעת במרפאה הפרטית שלה בוולפסון (בירושלים).

אז קבעתי איתה למחרת בבוקר, ד"ר נילי ינאי, מלאך מהלך הסכימה לקבל אותי בשישי בבוקר (אל תספרו לה שאמרתי את זה).
קבענו ב-10:00, ב- 10:35 הייתי באוטו בדרך הביתה.
לקחתי אופטלגין נוזלי לפני, לא כאב לי, רק תחושה של חוסר נוחות בגלל הכלי הזה שמרחיב טיפה את צוואר הרחם (מה שמשתמשים בבדיקת פאפ)
התהליך עצמו מונחה אולטראסאונד, היא מסתכלת על המסך ובמקביל פשוט שואבת.
בן הזוג החזיק לי את היד לאורך כל ההליך. לא ראיתי כלום, לא הסתכלתי במסך (היה לי קשה נפשית) וגם לא רואים דם... כמה דקות וזה נגמר.
היום אני יומיים אחרי, יש טיפה דימומים אבל היא ניקתה הכל.
שמחה שהייתי מספיק חכמה בשביל לברר לפני ולקבל את ההחלטה - ושלא יקבלו בשבילי.

מקווה שהשיתוף שלי יעזור לעוד בנות,
בדיעבד, אם רק הייתי יודעת... הייתי חוסכת מחצית מהדמעות (שנבעו מהאימה והפחד ממה שאני צפויה לעבור)
ולא מתקרבת בכלל לבית חולים - שזו חוויה לא נעימה בפני עצמה.
פשוט קובעת תור, במרפאה פרטית (הביטוח מחזיר את הכסף - מסתבר שזה עולה פחות מגרידה בבית חולים).

ועוד מסקנה, שלא מפתיעה אותי... אוהבים אותנו פאסיביות. תחת הרדמה בהליך שלא חייב להיות כזה,
או מדממות בשקט במחיצה שתקעו אותנו במחלקת נשים. אף גורם רפואי (גם חברה רופאה) שהתייעצתי איתו
לא "חשב" להציע את האפשרות שיכולה להיות מקלה בהמון את התהליך שגם ככה קשה נפשית.

המון הצלחה.
עצובה_ביותר*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2016, 18:59

הפלה נדחית

שליחה על ידי עצובה_ביותר* »

אני בשבוע 15 להריון...הלכתי לבדיקה שגרתית אצל רופא הנשים שלי שברגע שהוא בדק אותי אמר לי שאין דופק לעובר ושאני צריכה לגשת לבית חולים שיבדקו שוב..הלכנו אני ובעלי לבית חולים שגם שם בישרו לי את הבשורה הקשה שאני לא יודעת איך לעבור אותה זה פשוט הלםםםםםםם...אני רק בוכה כל היום...
בבית חולים קבעו לי תור להפלה רק עוד שבוע!!!!!
פשוט לא אמיתי שאני צריכה להיות עם עובר ללא דופק בבטן...זה קשה מאוד!!!
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

הפלה נדחית

שליחה על ידי אחת* »

משתתפת בצער ובכאב ,
שולחת לך כוחות.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

הפלה נדחית

שליחה על ידי פלונית* »

משתתפת איתך. קרה לי לא מזמן.
מציעה לקחת את הזמן הזה כזמן נטו להתכונן, להיפרד, לראות מה הכי יתמוך בך תוך כדי ואחרי
לגלות לפרטים מה צפוי לך ומה האפשרויות השונות לשבוע שאת נמצאת בו
ולהחליט החלטות שהכי נכונות לך
עבורי היה גם משהו אמיתי בתהליך הזה של הפרידה.. גם זו לידה..
מאחלת הרבה כוחות. הם שם
עצובה_ביותר*

הפלה נדחית

תודה לכן על החיזוקים...
הייתי אמורה לעבור את הגרידה ביום חמישי...אך לצערי יומיים אחר כך הרגשתי ממש צירי לידה..כל הלילה לא נרדמתי מהכאבים ובבוקר אני ובעלי נסענו לבית חולים..שם אמרו שאני מתחילה בעצם לידה ואמרו שכנראה זה ייפלט לבד..בכל מקרה ביקשו שאני יהיה בצום שבבוקר ישר יכניסו אותי לגרידה...
אבל עד הבוקר סבלתי מכאבים נוראים באמצע הלילה הכאבים יתגברו..זה התחיל בירידת מים ואחרי רבע שעה הכל נפלט החוצה..(סליחה על התיאור)פשוט על המיטה של בית החולים זה יצא לבדדדדדד!!!!
אני ורופאה שהייתה איתי שעזרה לי ברגע הקשה הזה וגם דאגה שאני לא יראה כלום בגלל המצב הנפשי הקשה גם ככה😢😢
כל הסיפור הסתיים בזה שאחרי 5 דקות כבר הייתי בחדר הניתוח להוציא את השילייה ולנקות את הרחם..
עצובה_ביותר*

הפלה נדחית

תודה לכן על החיזוקים...
הייתי אמורה לעבור את הגרידה ביום חמישי...אך לצערי יומיים אחר כך הרגשתי ממש צירי לידה..כל הלילה לא נרדמתי מהכאבים ובבוקר אני ובעלי נסענו לבית חולים..שם אמרו שאני מתחילה בעצם לידה ואמרו שכנראה זה ייפלט לבד..בכל מקרה ביקשו שאני יהיה בצום שבבוקר ישר יכניסו אותי לגרידה...
אבל עד הבוקר סבלתי מכאבים נוראים באמצע הלילה הכאבים יתגברו..זה התחיל בירידת מים ואחרי רבע שעה הכל נפלט החוצה..(סליחה על התיאור)פשוט על המיטה של בית החולים זה יצא לבדדדדדד!!!!
אני ורופאה שהייתה איתי שעזרה לי ברגע הקשה הזה וגם דאגה שאני לא יראה כלום בגלל המצב הנפשי הקשה גם ככה
כל הסיפור הסתיים בזה שאחרי 5 דקות כבר הייתי בחדר הניתוח להוציא את השילייה ולנקות את הרחם..
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

הי אם למישהי יש מידע מפורט יותר בקשר להפלה בשאיבה ללא הרדמה אשמח לשמוע.
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

לאחר שנה וחצי של נסיונות נכנסתי להריון ועקב תת פעילות של בלוטת התריס ככל הנראה איבדתי את העובר שלי בשבוע 8 .עצב גדול וריקנות ממלאה את הלב מקווה לאזן את הבלוטה ולהכנס להריון תקין ומוצלח .... הייתי בטוחה שלי זה לא יקרה כי אופטמיות היא הדבר שמאפיין אותי. קשה מנשוא.
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

בשבוע 15 הגעתי לאולטרסאונד שגרתי בקופת חולים והתבשרתי שכבר שבוע וחצי אין דופק.
היה לי את השכל ללכת לבית חולים מעייני הישועה. שם ניתן לקבל תור לגרידה תוך יום-יומיים. כי הן מבינים את הרגישות שבעניין
מקווה שזה יעזור למישהי, זה באמת בלתי נסבל להסתובב במחשבה שיש לך עובר מת ברחם.
הכל עבר כשורה, הצוות אנושי והליך קצר. פחדתי הרבה יותר ממה שזה היה באמת. לא מרגישים מתי נרדמים וקמים כשהכל נגמר. לא היה כמעט דימום וכאבים לאחר מכן.
פלוני_אלמונית*

הפלה נדחית

הייתי בשבוע 7 הרןפאת נשים עשתה לי אולטרסאונד ראו עובר ולא היה דופק, קבעו תאריך לגרדה חיכיתי שבועיים עשו אולטרסאונד לפני הגרדה בבית חולים וגילו דופק.. שמחנו מאוד הלכתי הביתה בשמחה, אחרי 3 שבועות הרגשתי כאבים הלכתי לרופאת נשים עשתה לי אולטרסאונט וגילתה שאין דופק, ישר התקשרתי לבעלי.. מה עושים?? הוא אמר תחכי ונראה מה יהיה אל תסכימי לגרדה, וככה עשיתי כעבור שבועים הייתי אצל הרופא שוב ועדיין אין דופק , ממש בכיתי , בערב הרגשתי כאבים עזים הופנתי למיון ושם ראו דופק ושהכל בסדר רק היהי לי חוסר שתיה שבוע אחרי כבר הייתי אצל הרופא נשים והראתי לה את התוצאה היא הייתה בשוק בבדקה
ואז שבדקו את המכונה שלה ראו שיש לה במכונה בעיה (ראוי לציין שהיא הייתה מגיעה פעם בשבוע לאותו מקום ובמושב שלנו לא היה הרבה נשים בהריון אז לא היה לה כל כך צורך בזה ומי שהייתה בשבוע גבוהה היא דווקא כן ראתה דופק ) ועוד אחת מהמושב עשתה הפלה בכדורים בגלל המצב.. ממש עצוב. אני ממש ממליצה לבדוק לפני הפלה לבדוק ב3 מקומות לפחות.. בהצלחה בנות מקווה שבאתי לעזרה.
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”