הרפס באיבר המין

אנונימי

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אנונימי »

זה אינו פורום רפואי. כאן אפשר לשתף ולשאול, אבל לא מובטח שמישהו ידע לענות. אם הגעת לפה באקראי דרך מנוע חיפוש, אולי תרצי/ה לדעת יותר על האתר באמצעות הקישור ל: דף פתיחה.
הרפס הוא וירוס מאותה משפחה של אבעבועות רוח
זוהי מחלה מדבקת!!!
ברגע שהוא נכנס לגוף, הוא חי בו....
הוא חי על עצב, וכשהוא מתפרץ הוא נע לאורכו ומתפרץ בקצהו. לכן, הרפס מוגבל לאיזור ספציפי.

איך זה נראה?
כמו הפצעים של אבעבועות רוח:
פצעים שמתחילים כמו מין עקיצה (או חצ´קון), מפתחים ראש שמתפתח לשלפוחית שנפתחת ומשאירה פצע כיבי קטן (פצע של עור חשוף)

יש שלושה סוגים של הרפס:

הרפס 1 - שכיח מאוד - מוכר כפצעי חום כיון שפעמים רבות מתפרץ בשפתיים או באיזור הפנים בזמן מחלת חום. יש אנשים שנוטים להתפרצויות מרובות, לפעמים מוגבלות לתקופה (חורף למשל...)

הרפס 2 - הרפס גניטלי - מחלת מין. ניתן להידבק ביחסי מין עם אדם נגוע או במין אורלי עם אדם נגוע בהרפס 1. זהו הרפס קשה יותר, כיון שזהו הרפס 1 שהתאים עצמו לאיזור אחר. גם הוא מגיע בהתפרצויות... ההתפרצות הראשונית קשהההההה: חום, בלוטות לימפה מפשעתיות נפוחות, המון המון כאבים - עובר מעצמו. ההתפרצויות יכולות להיות שכיחות מאוד או נדירות מאוד, ועוצמתן יורדת עם הזמן. אין בעיה בהריון (לא פוגע בעובר). אישה עם הרפס ידוע, מתבקשת לדווח לרופא ולהיבדק החל מחודש שביעי. כל התפרצות בשלב האחרון של ההריון, היא אינדיקציה לניתוח קיסרי. לידה דרך תעלת לידה נגועה בהרפס תגרום להידבקות העובר וללידת ילד מפגר ועיוור. הפגיעה קשה מדי... אז נא לדווח ולהיבדק!!! בכל מקרה, ניתן לקחת טיפול מונע החל מחודש שביעי (בהמשך הודעה זו) ובכך למנוע את הסיכוי להתפרצות ואת הסיכון של ניתוח...

שני הראשונים, מתפרצים כתגובה לטריגר פיזי או נפשי ובדרך כלל עוברים תוך שבוע - 10 ימים.
את שני הסוגים אפשר למצוא היום במקום גם בפנים וגם באברי המין (התפתחויות שנובעות כנראה ממין אוראלי)

הסוג השלישי נקרא: הרפס זוסטר
הוא יושב על אחד העצבים שיוצאים מעמוד השדרה בערך בקו החזיה. ההתפרצות באה בחגורה על צד אחד מהגב לכיוון הבטן. זה כואב מאוד לאורך חודשים.... הרפס זה מתנהג אחרת מהשניים האחרים, אך זהו עדיין הרפס...

איבחון
הרפס מאובחן על ידי לקיחת משטח מפצע טרי (פתוח)
תשובה שלילית היא לא בהכרח שזה לא הרפס, אולי זמן ההדבקה פשוט עבר - חשוב לקחת את המשטח מפצע ממש טרי.
ניתן לאבחן גם בבדיקת דם לנוגדנים

הטיפול הקונבנציונלי לא ממש יעיל, ופוגע בכבד.
אני מכירה את התרופה: Zovirax, אולי מישהו מכיר אחרות?

הטיפול היעיל ביותר בהרפס, הוא הטיפול התזונתי והוא ממש פשוט ובטוח...
חומצת אמינו: ארגינין מעודדת התפרצויות הרפס
חומצת אמינו: ליזין מדכאת התפרצויות הרפס

בכל ספר על חומצות אמינו תוכלו למצוא את רשימת המזונות שכדאי להימנע מהן ואת אלו שכדאי להגביר...
וחוץ מזה,
לוקחים בערב לפני השינה חומצת אמינו L-ליזין, במינונים הבאים:
3 בזמן התקף, כשההתקף נחלש, יורדים ל- 2 ואז ממשיכים תקופה עם אחד

התקף מחוסל מהר.... אפשר לחיות שנים בלי...
אגב, טוב גם להרפס 1 וגם להרפס 2
אם מישהו מנסה את זה להרפס זוסטר, אשמח לקבל דיווח על מידת העזרה ומהירות הריפוי - לא יצא לי לטפל...

למניעה:
יש לקחת 1 בלילה לפני השינה, כל יום לאורך תקופה. אורך התקופה תלוי בתכיפות ההתקפים (חומרת המחלה בגופך בזמן נתון).
אם רוצים למנוע התפרצות הרפס, בתקופה ללא התקפים, לוקחים שבוע, שבועיים כל יום ואח"כ אחת ליומיים, ואפילו אפשר לרדת לפעמיים בשבוע... זהו מזון, אז פחות חשוב "להקפיד על זמנים" המטרה היא לשמור איכשהו על איזון לטובת הליזין.

אם את בהריון, אני ממליצה לקחת אחד ביום החל מחודש שביעי. חודש אחד ממש להקפיד על כל יום, כדי לוודא איזון חיובי בגוף. אחר-כך, לא נורא אם שוכחים לפעמים.

מקווה שלא שכחתי כלום...

נאוה פרנס
כואבת_מאד*
הצטרפות: 29 אפריל 2005, 23:34

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי כואבת_מאד* »

רופאת נשים איבחנה אצלי הרפס אך היא לא הייתה ממש בטוחה, היא נתנה לי טיפול תרופתי והפצע היחד שאכן כן היה שם נעלם לאחד יומיים, כשנבדקתי שוב אצל רופא נשים, הוא טען שזה כנראה היה הרפס ואם הוא עבר כזה מהר הוא כנראה גם לא יחזור אז אין צורך לעשות בדיקות דם על מנת לאמת (רופאים של הצבא הם איומים!!!)
בכל פעם שאני מקיימת יחסי מין נהייה לי לאחר מכן פצעים פתוחים על השפתיים שכואבים מאד ועוברים לאחר כמה ימים, רופאי הנשים לא ממש עוזרים לי ואני ביינתיים סובלת מהמון כאבים (אפילו ברגע זה..) למשהו יש פיתרון?
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

רופא עור-מין ?
ללאשם*
הצטרפות: 30 אפריל 2005, 15:48

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי ללאשם* »

זה נשמע (מניסיון) שאכן יש לך הרפס של אברי המין.
זוהי מחלה שיש להרבה אנשים אבל אין הרבה מודעות לגביה והיא מאד מדבקת !
לפי מה שהבנתי 3% הדבקה גם כשאין פצע כלומר במצב "רגיל" ו99% הדבקה במצב שיש פצע.
אצל גברים הפצע לא כ"כ כואב ורק מגרד ולכן לא תמיד הם מודעים שהם מדביקים.
לנשים התקף מופיע במעין עקצוץ מוזר שלומדים עם הזמן להכיר אותו.
קודם כל לא לקיים יחסי מין כשיש פצע. אצלי בהתחלה קיום יחסי מין היה גורם להופעת פצע.
יש אפשרות לקבל תרופות ליום יום אצל רופא מה שאמור לגרום להרפס להיכנס לתרדמת צריך לקחת לאורך זמן שנה-שנתיים, החיסרון הוא בעלות, מאד יקר -180 ש"ח לחודש.
יש גם חומצה שלפי הבנתי היא טבעית שנקראת L-ARGININ שאפשר לקחת כמונע.
בכל אופן רצוי להיוועץ עם רופא אלטרנטיבי, שכן הרפס מחליש מאד את מערכת החיסון.
אצלי הכי עבד - לתת להרפס להתפרץ כמה שהוא רוצה תוך שאני מקפידה על תנאי הגיינה סטריליים ביותר והימנעות מוחלטת מקיום יחסי מין לכחצי שנה בערך (בעייתי אם יש בן זוג), אחרי כן טיפול מונע בחומצה שאת שמה כתבתי למעלה, במקביל לדיקור לחזוק המערכת החיסונית.
לגבי טיפול רגעי (בזמן התקף):
זובירקס משחה (לפי ההוראות, רק להקפיד מאד לרחוץ את המקום לפני כל מריחה, אני הייתי משתמשת בכפפות ואחר כך זורקת אותן)
כדורים קונבנציונאליים (מהרופא) - VALTREX כדי להפסיק התקף קיים
מקווה שעזרתי.
כואבת_מאד*

הרפס באיבר המין

אכן כן עזרת ותודה לך, אני כל כך מסרבת להאמין שזה זה, זה מאד מייאש.. זה ממש נראה כמו חתכים קטנים כאלו, כמו פצעים קטנים?
כואבת_מאד*

הרפס באיבר המין

מישהו מכיר איזה שהם תרופות סבתא שיעזרו לי כרגע,שירגעו את הכאב והצריבה?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שירגעו את הכאב והצריבה?
שקיות של ירקות קפואים.
פלוני אלמוני*
הצטרפות: 13 נובמבר 2004, 09:30
דף אישי: הדף האישי של פלוני אלמוני*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי פלוני אלמוני* »

אם תלכי לבית מרקחת הומאופתי תשאירי שם סכום נכבד אבל יתנו לך שמנים ומשחות ישעזרו במידה מסויימת. ההרפס מאד פסיכוסומטי ומושפע מהמצב הנפשי. יש גם ויטמין שניקרא ליזין שאמור לעזור.
בסוף לומדים לחיות עם זה.
ללאשם*
הצטרפות: 30 אפריל 2005, 15:48

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי ללאשם* »

כואבת,
ככל שניסיתי להסתכל, לא הצלחתי לראות את הפצעים. הם אמורים להיות כיבים (כמו חצ'קון).
באמת בהתחלה זה מאד כואב וקשה למצוא משהו שמקל. אני ישבתי בגיגית עם תמיסת יוד שהיא גם שטיפה אינטימית, לא יודעת כמה זה עזר אבל הקל עליי לעשות משהו!
בהחלט הייתי מנסה את הג'ל שצפריר שפרון הציע.
בנוסף באמת להרגשה הנפשית יש השלכות.
אל תתיאשי, כשנדבקתי ראיתי רק את הדברים השליליים שבהרפס, היום אני רואה בו המון דברים חיוביים ויש כאלה !
אה ועוד משהו חשוב, עשי בדיקת דם כדי לדעת אם אכן זה הרפס או לא, גם אם אמרו לך לא לעשות, זה מאד חשוב לוודא לפני שאת מטפלת כדי לטפל נכון חייבים לדעת במה מטפלים.
נראה לי ש ליזין זה שם של הויטמין שהתכוונתי אליו למעלה ולא L-ARGININ - תודה פלוני אלמוני
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי שרון_ג* »

גם ליזין וגם ארגינין אינם ויטמינים אלא חומצות אמינו.
סתם כך בשביל הפרוטוקול.
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

כל מילה בסלע.
אני מאד ממליצה על הספר "גופה של אשה ,תבונתה של אשה" מאת כריסטיאן נורתרופ. לפי דעתי זה ספר חובה לכל אשה. הגישה שלה היא שכל בעיה נשית היא הזמנה לשוב ולהתחבר לנשיות האמיתית שלנו , ולהשאיר מאחור מסר חברתי כוזב שקיבלנו כנשים. היא עצמה גיניקולוגית ומיילדת קונבנציונלית ולא קונבנציונלית ויש לה מרפאה בה עובדות רק נשים. היא לא כותבת הרבה על הרפס אבל זה יכול מאד לעזור לך בעבודה על עצמך, יש לה ממש תוכנית צעדים לריפוי ולקיחת אחריות על גופנו. היא ממליצה מאד על לקיחת כמוסות שום, ומריחת תמצית מליסה, אבל כדאי לך לקרא בעצמך.
כואבת_מאד*

הרפס באיבר המין

תודה רבה לכל מי שנרתם לעזור פה...
אני יודעת ומודעת לרגע שבו נידבקתי, אני גם יודעת מדוע זה קרה ואני מאד מאשימה את עצמי.. אולי אם אני אפסיק להיות אכולת רגשי אשם זה יעבור.. אני גם יודעת שכרגע זה לא יעבור, המצב הנפשי שלי לא מאפשר לכך לקרות...
אני לא כל כך יודעת מה לעשות ולמי לפנות.. החברות מעודדות אבל אין להן מענה טוב בשבילי....
הכל התחיל כשהחבר שלי ואני נפרדנו , לאחר 3 וחצי שנים ומאז יש לי רק בעיות כאלו ואחרות באיבר המין...עד שלא נתמודד עם הבעיות שלנו, אני מאמינה שזה לא יעבור...
כרגע, אני חייבת להעביר את הכאב, הוא אוכל אותי...
שירי_בן_דב*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2001, 14:57
דף אישי: הדף האישי של שירי_בן_דב*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי שירי_בן_דב* »

"אולי אם אפסיק להיות אכולת רגשי אשם זה יעבור..."... סביר לגמרי שאת צודקת. אם ככה את מרגישה, לכי על זה, אבל עד הסוף. תאשימי את עצמך עד שלא תמצאי בכך כל טעם. אל תתנגדי לתחושת האשמה , כדי שלא תאשימי את עצמך על כך שאת מאשימה את עצמך.
תני לעצמך "להנות" מההאשמה עד שתרגישי מגוחכת, עד שתרגישי שאת יכולה להתחיל לשחרר. היי שם לגמרי בכל מאודך, ובסוף זה יעבור , במהרה בימינו אמן.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

ובסוף זה יעבור , במהרה בימינו אמן.
ואל תשכחי לעדכן אותנו! זה יכול לעזור לאחרים.
בהצלחה @}
כואבת_מאד*

הרפס באיבר המין

חזרתי,לא הייתי בדיוק שבועיים,גם זה חזר..
באותו השבוע הייתי אצל מספר רופאי מיו,4 למען האמת,2 אמרו שזה זה בוודאות,2 אמרו שלא..אח..תודה על הרפואה,לי היא לא תורמת :),הראשונה אמרה שרק בדיקת דם תוכיח,השני אמר שבדיקת דם לא תאמר כלום,השלישי אמר שמשטח יוכיח, הרביעי אמר שמשטח זה מיותר...
ועכשיו אני שוב כואבת מאד,שוב לא יודעת מה זה ,אבל זה חוזר בכל פעם שאני מקיימת יחסי מין,
ואני תוהה אם זה בגלל שאני מקיימת אותם עם חבר שלי לשעבר,וככה הנפש השברירית שלי רואה אותה זה..
מבחוץ אני נראית בן אדם מאד חזק, כנראה שהכל זו רק העמדת פנים..
מתי זה יעבור?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי פלונית* »

האם אפשר להדבק בהרפס איבר המין ע"י נשיקה בלבד (העברת רוק) או רק ע"י קיום יחסי מין??????
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

פלונית,
כל מגע בפצע בשלב המדבק שלו יכול לגרום להדבקה
זהו הרפס 1 (חלק עליון של הגוף) שעבר מוטציה מסויימת להרפס 2 (החלק התחתון) כנראה בעקבות מין אורלי.

היום ניתן למצוא את שניהם בכל הגוף או לפחות את שניהם בחלק התחתון

התשובה לשאלתך היא: כן! גם נשיקה מעבירה - גם מגע אחר (לא רטוב) בפצע פתוח ומדבק למשל עם היד שנוגעת בפצע נגוע ואח"כ באיזור רירי של גופך.
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

כואבת מאוד, רק עכשיו ראיתי את הודעתך.
צר לי שלא הייתי בשבילך קודם.

משטח - כשהתשובה יוצאת שלילית, אין זה אומר שאין הרפס, רק שהתשובה שלילית.
משטח יש לעשות על פצע טרי (חדש) כדי שיתן תשובה אמינה.

אפשר לעשות בדיקת דם - לא בדיקה בנאלית, לא עושים בכל מקום, נדמה לי שגם עולה כסף.
בקיצור, טירחה.

אם הפצעים הם כיביים, נסי לטפל כאילו זה הרפס, אני נוטה להאמין שאם 2 רופאים איבחנו את זה, הם יודעים.

הקשר של התקפים לקיום יחסי מין מספר על בעיה שיש לך עם קיום יחסי המין - שווה לבדוק!!

טיפול ענייני, פיזי - קיראי את המאמר הזה
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

אני סובלת מהרפס באיבר המין ,רציתי לדעת האם דיקור סיני יכול להועיל למחלה ?
האם מישהו אי פעם נרפא מהמחלה באיזושהי דרך?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

כנסי לקישור שמעל הודעתך - אפשר לחיות בלי התקפים.
הוירוס לעולם יישאר בגוף, ויתקוף ברגעי חולשה.

כדאי גם לשים לב לקשר גוף-נפש ולבחון את יחסך למין למיניות ו/או לבן הזוג.
נולי_נו*
הצטרפות: 07 ספטמבר 2005, 17:36

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נולי_נו* »

לא ידעתי איפה אפשר לשים את השאלה, אז אולי כאן.
לחבר שלי הופיעו פצעונים מגרדים על איבר המין יום אחרי שהיה אתי. שלחו אותו לבדיקות ועדיין לא יודעים מה יש לו.

אני רוצה לדעת:
  1. האם ייתכן שאני הדבקתי אותו במשהו, בלי שאני הרגשתי אצלי איזו בעיה.
  1. אם אנחנו רוצים לקיים יחסי מין עם קונדום כדי שאני לא אדבק - האם זה מספיק? הרי חלקים אחרים כן נוגעים זה בזה, למשל בזמן יחסי המין הביצים שלו באות אתי במגע. האם עם זה אין בעיה? האם קונדום מספיק מגן עליי?
  1. האם נגיעה של אבר המין שלו בחלקים אחרים שלו גופי, כמו בבטן למשל יכולה להדביק במשהו, או שזה כן בסדר? האם אני יכולה לגעת באבר המין שלו או גם לא?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

האם זו הפעם הראשונה שקיימתם יחסי מין? כי אם לא, זו יכולה להיות תגובה לשבוע - שבועיים קודם.
אם הפצעים יצאו למחרת הפעם הראשונה,,
סביר מאוד שאת לא הדבקת אותו, אלא יתכן מאוד שהוא הדביק אותך.
פצעים יוצאים לרוב לאחר "דגירה"
בהרפס למשל, מדובר על שבוע או 10 ימים של דגירה לפני התפרצות (זהו וירוס ממשפחת אבעבועות הרוח)
המשמעות היא שהוא היה מדבק ערב לפני....
מציעה לך להיבדק גם (או לחכות ל- 10 ימים אחרי)
מתי תהיה לכם אבחנה? יש לו כאבים? בלוטות לימפה נפוחות במפשעה?
התקף ראשון של הרפס הוא חוויה מאוד מאוד כואבת.
יהיה קל יותר לייעץ לך אחרי אבחנה.
אבל...
אם הרופא הזכיר הרפס כאופציה,
אני רוצה להמר ואולי לחסוך ממך חוויה לא נעימה (אף פעם לא ניסיתי להקל על התקף ראשון)
אסביר לך מה לעשות ואת תקחי את ההחלטה. אני מדגישה שזה יכול לעזור רק אם מדובר בהרפס
L- ליזין זו חומצת אמינו שמונעת התפרצויות של הרפס.
קני בקבוק של 100 כמוסות וקחי 3 מהן כל לילה לפני השינה (עם מים).
אין לי מושג אם זה יכול למנוע הידבקות או התקף ראשון אבל אני מוכנה לחתום שזה יחליש אותו בכל מקרה.
זהו מינון מאוד גבוה של התוסף.
לאחר כמה ימים (אם ידוע בודאות שזה הרפס אני מציעה לפחות שבוע במינון הזה) הורידי ל- 2 כמוסות בלילה.
לאחר כשבוע נוסף הורידי ל- 1.

אם התחלת וידוע בודאות שזה לא הרפס, הורידי ל- 2 ליומיים, עברי ל- 1 ליומיים ואז את יכולה להפסיק.
שימרי את הליזין לכל התקף של הרפס (גם "פצעי חום" בפנים) עבורך או עבור הסובבים אותך - יעיל מאוד.

לגבי קיום יחסי מין,
כיון שאת לא יודעת במה מדובר, לא הייתי לוקחת סיכון - אף אחד עוד לא מת משבועיים ללא חדירה.
השאירו את התחתונים ותחגגו על כל השאר - זה דווקא בונה מתח חיובי
(דמייני לאן זה יכול להוביל אחרי שבועיים.... ;-))
נולי_נו*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נולי_נו* »

נאוה, תודה רבה על התשובה המפורטת.

אולי אני אסביר יותר מה קרה. החבר הנ"ל ואני היינו בהפסקה בקשר. באותו זמן הייתי בקשר עם בחור אחר. אותו בחור לא שכב עם בחורה כבר חצי שנה (כי היה בתהליכים של חזרה בתשובה) ובמהלך הזמן הזה הוא גם עשה בדיקת איידס וגם היה אצל הרופא בעניין אחר והכל נראה תקין.
אני שכבתי אתו בלי קונדום.
בימים שאח"כ התחלתי להרגיש גירוד מסוים באזור, בתוספת הפרשה קוטג'ית.
זה נראה לי מוכר. כמו פטריה שכבר הייתה לי הרבה פעמים בעבר. לכן לא התייחסתי לזה כ"כ ברצינות.
רק שמעתי ששן של שום עוזרת לעניין והשתמשתי בזה, ובאמת הרגשתי הקלה.

אחרי כמה ימים חזרתי לחבר הראשון. אז שכבנו פעם אחת. והכל היה בסדר.
אחרי עוד כמה ימים שכבנו פעם נוספת ובימים שאח"כ התחלתי להריח ריח מאוד לא טוב מאיבר המין שלי. ועדיין היה גירוד מסוים. אך כבר לא הייתה הפרשה קוטג'ית.
כבר לא ידעתי אם זה קשור למה שהיה קודם. חשבתי שאולי זה קשור לזה שקיימתי יחסי מין כשעדיין היה לי קצת דימום (למרות שזו נשמעת לי סברה משונה).

אחרי שבוע נוסף קיימנו שוב יחסי מין. עדיין המצב באיבר המין שלי לא הרגיש לי כ"כ נעים, אך גם לא נורא. כלומר, הרגשתי שם די בסדר, רק עדיין היה ריח לא טוב. חבר שלי לא הרגיש שום דבר. גם לא בעניין הריח. (להפך, הוא חשב שיש לי ריח נפלא ;-)).
להפתעתי, הרגשתי הרבה יותר טוב באבר המין שלי לאחר יחסי המין. והריח כמעט עבר.

אך לצערי, חבר שלי התחיל להרגיש גירוד למחרת, והוא עשה בדיקות, ועדיין אין תשובות.
לא ראיתי אותו עדיין, אז אני לא יודעת איך זה נראה, אבל נדמה לי שאמר שזה פצעים קטנים אדומים מגרדים.

זה מאוד מדאיג אותי, וגם ממלא אותי רגשי אשם.

אני חושבת אולי אני הדבקתי אותו במשהו?
אבל שוב התקשרתי לבחור ההוא ודיברתי אתו, והוא שוב חזר ואמר לי שכבר חצי שנה לא שכב, וגם נבדק אצל הרופא, והוא לא מרגיש אצל עצמו שום בעיה או גירוד או משהו. וזה בחור שבהחלט אמין בעיניי.

אז האם ייתכן שלבחור ההוא יש בעיה נסתרת, שהעביר לי אותה למרות שאצלו זה לא בא לידי ביטוי?

ואם כן, האם התופעות שתיארתי הגיוניות, קצת גירוד והפרשה כמו של פטריה, וריח רע וכו', האם יש לזה קשר?

ולמה הריח הרע התחיל רק אחרי ששכבתי עם החבר בפעם השנייה אחרי ההפסקה?

ואולי כל זה לא קשור לבחור ההוא, אלא זו בעיה אצל החבר, ולא אני זו שהדבקתי אותו?

ואם כך או כך, מה זה אומר לגבי?
האם אני חולה במשהו?
האם ייתכן שזה יבוא לידי ביטוי רק אצלו ולא אצלי?
האם אני מדבקת?

האם זה חולף?

למה אמרת לחכות שבועיים? האם אחרי שבועיים זה חולף?

ובכל אופן, אם רוצים לקיים יחסי מין בינתיים, אז כמו ששאלתי, האם קונדום מספיק מגן, והאם אפשר לבוא במגע עם איברים אחרים?
נולי_נו*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נולי_נו* »

שאלה נוספת:
האם יכול לעזור גם לחבר שלי לקחת את הליזין שהמלצת?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

שאלת הרבה שאלות אז אענה לך בלילה
נולי_נו*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נולי_נו* »

נאוה, קניתי את הליזין. אלא שאת אמרת לי לקחת בלילה לפני השינה, ועל הבקבוק כתוב על קיבה ריקה - כלומר, בבוקר. אז מה את אומרת? מה שבטוח, שבלילה לפני השינה רוב הסיכויים הם שאני לא על קיבה ריקה. ואין כמעט סיכוי שזה יקרה.

את יכולה להוסיף את זה לרשימת השאלות :-)

תודה
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

טוב נולי,
הגיע הזמן שאענה... באיחור של 24 שעות :-P
מצטערת על האיחור, אני יודעת שאת בלחץ אבל אתמול נרדמתי על המחשב ו...
לא חשוב! יש לי את העומסים והבעיות שלי - צריכה לשמור על איזון.

קודם כל, מין בטוח זה משהו ככדאי לאמץ,
כל זמן שאת לא מנסה להכנס להריון - אל תוותרי על הכובע (לא חשוב מה מספרים לך)

כשיש ריח רע או כל תופעה לא נעימה אחרת - סימן שקורה משהו! - כדאי להראות או לפחות להתייעץ עם רופא.

יש המון מחלות מין. לחלקן סימפטומים חיצוניים נוראים, אחרות הורגות לאורך זמן,
יש את אלו שמפריעות ללידת עובר בריא ויש כאלו שלא יאפשרו להריון להתפתח.
חלק מהמחלות הן ללא סימפטומים מקומיים (כמו איידס)
חלק ללא סימפטומים חיצוניים בכלל (כמו קלמידיה)
ויש אלו שיש להן סימפטומים חיצוניים של הפרשה, פצעים, גרד וכדומה.

אני לא יכולה לומר שאני מזהה משהו מהתיאור שלך, אבל...
אם זה עוד לא התחיל לכאוב ממש - זה כנראה לא הרפס (שימרי על הליזין)

גירוד מסוים באזור, בתוספת הפרשה קוטג'ית. - זה קנדידה

ריח מאוד לא טוב מאיבר המין שלי. ועדיין היה גירוד מסוים. אך כבר לא הייתה הפרשה קוטג'ית. - זה מספר על בעיה אחרת...
איך היתה ההפרשה? היה לה צבע? יש מחלות כאלו שזה הביטוי שלהן - ריח רע מאוד.

רק עדיין היה ריח לא טוב. חבר שלי לא הרגיש שום דבר. גם לא בעניין הריח. הוא טטרן?

שוב חזר ואמר לי שכבר חצי שנה לא שכב, וגם נבדק אצל הרופא, והוא לא מרגיש אצל עצמו שום בעיה או גירוד או משהו.
האם ייתכן שלבחור ההוא יש בעיה נסתרת, שהעביר לי אותה למרות שאצלו זה לא בא לידי ביטוי?
כן! יש מצב שגברים הם רק נשאים של בעיה - לא חולים אבל מדביקים.

ואולי כל זה לא קשור לבחור ההוא, אלא זו בעיה אצל החבר, ולא אני זו שהדבקתי אותו?
עם מי הוא היה כשאת היית עם הבחור האמין?

_ואם כך או כך, מה זה אומר לגבי?
האם אני חולה במשהו?
האם ייתכן שזה יבוא לידי ביטוי רק אצלו ולא אצלי?
האם אני מדבקת?_

אני לא יודעת... אין לך מידע על מה שיש לבחור.

האם זה חולף?
תלוי מה זה.
עגבת למשל - מחלה נוראית שללא טיפול פוגעת במוח, עוברת בלי בעיות עם אניביוטיקה
הרפס - נשאר לכל החיים עם התקפות ברגעי חולשה ועודף ארגינין (חומצת אמינו עם פעילות מעודדת התפרצויות הרפס.

למה אמרת לחכות שבועיים? האם אחרי שבועיים זה חולף?
אם לא יהיה לך התקף ראשון של הרפס תוך כשבועיים - זה לא הרפס. או שפשוט לא נדבקת (תקופת הדגירה)

ובכל אופן, אם רוצים לקיים יחסי מין בינתיים, אז כמו ששאלתי, האם קונדום מספיק מגן, והאם אפשר לבוא במגע עם איברים אחרים?_
אנחנו לא יודעות על מה מדובר אז הכי בטוח זה לוותר עד שיהיה מידע מדוייק יותר.
גם עבורו - עדיף לוותר - מה יקרה אם הפצעים שלו יזדהמו?

לפני השינה זה בדרך כלל כמה שעות אחרי האוכל.

בבוקר, את לוקחת על קיבה ריקה אבל אוכלת יחסית מהר אח"כ.
הליזין הוא למעשה חלבון - נחוץ לו הלילה לספיגה טובה יותר.

האם לפחות תוכלי בינתיים לומר אם לדעתך כדאי גם לחבר שלי לקחת את הליזין, כי אני נפגשת אתו היום ואוכל לתת לו חלק.
אם יש לכם סיבה להאמין שזה הרפס - אז כן.
קיראי את המאמר שהוספתי בראש הדף - זה יעזור לך להחליט אם זה כן או זה לא.
נולי_נו*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נולי_נו* »

תודה רבה נאוה. מקווה שיתברר הדבר הכי פשוט, וחולף.
נולי_נו*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נולי_נו* »

נאוה, עדכון: לחבר, כמתברר, יש עגבת. הרופא נתן לו זריקת פניצילין.

תוך כמה זמן עגבת מתפרצת?
אצלי בינתיים לא הרגשתי שום דבר מיוחד. האם יש חשש שעדיין זה יתפרץ? או שאולי יש לי משהו נסתר?

(עשיתי בדיקות דם רק היום. אך הרופאה עוד לא בדקה כי הייתי במחזור).

יש לך איזו הצעה בשבילי לבינתיים?
אפרתוש*
הצטרפות: 19 נובמבר 2006, 18:24

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אפרתוש* »

מי יודע איך נראה הרפס בפות ואיך זה מרגיש?
יש לי אדמומיות וצריבה , חשבתי שזאת פטריה אז השתמשתי בנרות אגיסטן אבל זה לא זה...
ועד התור לרופא פתאום אני בלחץ...
תודה
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

כמו פצע של אבעבועות רוח
אפרתוש*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אפרתוש* »

נאווה תודה על התגובה המהירה. אני לאיודעת איך נראה הבעבועות רוח , האם הרפס בשפתיים זה דוגמא להרפס בפות?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

אמור להיות
זה מתחיל כבועית - מעין פצעון עם ראש
ואז נפתח והופך להיות פצע כיבי קטן.

תקראי כאן
אפרתוש*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אפרתוש* »

טוב הרפס זה כנראה לא:-)
אז מה זה יכול להיות? אוףףףףףף
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

תמונות:

כך זה נראה בהתחלה

http://www.kidspedia.co.il/pics/IMAG0046r.jpg]תמונה[/img] 1

והסברים
3Dlang]תמונה 2 en[/po]%7Clang iw%26newwindow%3D1%26sa%3DG

וכך לאחר שהבועית נפתחת
http://www.astradur.is/menu/kynsjukdomar/images/herpes.jpg]תמונה[/img] 3
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

זה נראה כמו גידול קטן בעור? כמו גבשושית?
אפרתוש*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אפרתוש* »

לפי התמונות זה לא
בכל מקרה נגיד וכן , ויש לי את האדמומיות הצורבת כבר 5 ימים, הייתי רואה כבר בועות לא?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

היה לך פעם?
אם לא, אז זה לא הרפס.
ההתקפה הראשונההיא בדרך כלל קשה מאוד.

זה יכול להיות תהליך דלקתי כלשהו.
בכל מקרה, מה עם ללכת לרופא נשים לאבחן?
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי חוט_השני* »

זו יכולה להיות גם תגובה אלרגית (למשל לקנדום).
לחברה שלי שנמצאת ממש בסוף ההריון היתה כזו תגובה ל אפי נו.
אפרתוש*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אפרתוש* »

ללכת לרופא, אוף איך אף פעם אין לי זמן לזה...
בכל מקרה בנתיים נרגע, ועכשיו אני עם גרון שורף ונזלת לא נגמרת
תודה על היעוץ והאינפורמציה
(יש לי משום מה תמיד פחד מהרפס:-))
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

בכל מקרה בנתיים נרגע, ועכשיו אני עם גרון שורף ונזלת לא נגמרת

:-D מקווה שלא הדבקת את עצמך (צריך הרבה גמישות)

חחחחח - נא לסלוח על הדמיון הפרוע

מרגיעון קחו אוויר - זה בחינם!
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

קיבלתי הרפס סוג 2 ממקור לא ידוע,לפני כחצי שנה יש לי התקפים כול חודש כאשר אני מפסיק עם זובירקס לאחר חודש ההתקף חוזר ונשאר לאורך של שבוע ויותר למרות מריחת משחות ולקיחת כדורים, שאלתי היא
האם לקיחת ליזין במינון של 2000 מ"ג ליום אחד בבוקר אחד בלילה של אלף מ"ג יעזור להפחית את ההתקפים?
מה הם הסיכונים בלקיחת ליזין בכמויות כאלה לכול החיים ?
מה ממולץ לעשות אני לוקח זויברקס ואין לי התקף אבל הבנתי שהנגיף יכול לפתח עמידות לתרופה ואז מה עושים ?

שילחו לי תשובה למייל תודה

[email protected]
תודה
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

שלחתי מייל אבל אני עונה גם כאן:

את הליזין תקח רק בלילה לפני השינה.
בהתחלת ההתקף או באמצע התקף - 3 (1500)
כשמתחיל לסגת לרדת ל- 2 ואח"ח לעבור ל- 1 ביום.

לאורך החיים, למניעה - לקחת כדור מדי פעם.
ליזין הוא חומצה אמינית - אחד ממרכיבי שרשרת חלבון.

כיון שליזין הוא מזון, אין בעיה להשתמש בו אבל אל תגזים גם עם זה.
אתה צריך לוודא שהוא נמצא בגופך יותר מאשר ארגינין - חומצה אמינית אחרת.
למה?
כי ארגינין מעודד התפרצויות של הרפס וליזין מדכא אותן.

ניתן לעשות זאת באמצעות המזון - הימנעות מארגינין ואכילה מרובה של מזונות עם ליזין (תוכל למצוא רשימות תכולה ברשת)
אני ממליצה להחזיק בבית ליזין (על כל מקרה של התקף ולמניעה)
אני ממליצה לקחת מדי פעם כדי לוודא מאזן נכון.

עכשיו כשההתקפים תכופים - קח ליזין בצורה מסודרת:
קח 1 ביום לתקופה ואח"כ תוריד מינון לאט: פעם ביומיים, פעם ב- 3.
לאחר כשנה מסודרת, אתה יכול לקחת רק מדי פעם (בתנאי שההפחתה לא תעורר התקף)
בתקופות של מתח ולחץ אני ממליצה לקחת צפוץ יותר

בהצלחה!
ענבר*
הצטרפות: 15 פברואר 2003, 17:04

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי ענבר* »

היי,
רציתי לדעת יותר על המחלה האיומה שנקראת "הרפס" (באיברי המין).
הכל התחיל כאשר פגשתי את החבר הנוכחי שלי ולאחר שבועיים שלושה של קיום יחסי מין (לא מוגנים) התחלתי לחוש גרד איום וטורדני לאחר יום יומיים אודם וכאבים בזמן חדירה. הלכנו כמובן לרופא נשים, עד הזמן של התור (יומיים לאחר מכן) היה לי חשד שמדובר בוסטיבוליטיס (מסקירה אינטרנטית) וכל אותם יומיים הייתי בלחץ נוראי היות וחששתי שלא אהנה יותר מסקס ולא אוכל לקיים יחסים תקינים. בכל אופן הגעתי לרופא (ויש לציין כי זאת הפעם הראשונה שלי אצל רופא נשים) ולאחר בדיקה של המקום אמר שזה משהו נורמלי בזמן קיום יחסים ונתן לי משחה וקפסולה ושלל לגמרי וסטיבוליטיס. הכאב עבר מאוד מהר (לאחר יומיים לערך) יש לציין כי בכל אותם ימים של כאבים אני והחבר לא קיימנו יחסים כלל (פלוס שבוע שבו נאסר עלינו בהוראת הרופא). שבוע לאחר מכן התחלתי לחוש כאב דומה חזרה.. לא האמנתי שוב?? הנחתי שאם אני אשים את המשחה זה יעזור, אוקי עובר יום יומיים כלוםזה מתחזק, להיפך אין הקלה כלל וכלל ויתרה מזאת חשתי בבליטה קטנה (כמו שמתארים כאן שזה מופיע כמו חצקון), חזרנו לרופא, סיפרתי לו מה קרה תוך שאני מדגישה שיש בליטה קטנה והכאבים עצמם יותר חזקים. הרופא אמר אני לא מבין למה זה חזר אני רוצה שתגיעי למרפאה אחרת שלי (יותר גדולה כנראה) ע"מ לעשות תרבית. אמרתי לו לפחות תסתכל - משום שזה לא אותו הדבר והוא אמר לי אני לא ממליץ, אם אני אבדוק עכשיו אני אתן לך טיפול ולא אוכל לעשות תרבית, אוקי סמכתי על מה שאמר ואמרתי שאחכה עד יום שישי (לא הבנתי איך כי אותו יום היה יום שני.. ואיך אני אחכה כ"כ הרבה זמן??). בכל אופן יום למחרת כבר לא יכולתי מרוב הכאבים ומה גם ראיתי שהפצע נהיה פצעים לא אחד אלא כמה והם בעצם שלפוחיות. החלטתי אני מגיעה לרפואה דחופה באחת המרפאות הגדולות באיזור מגוריי. הרופא ישר לפי הסתכלות בפצעים הבין שהמדובר הוא ב"הרפס".. נתן לי טיפול של משחה וכדורים. האמת תמיד ידעתי מה זה הרפס ומהן חומרות המחלה,אך בחיים לא תיארתי עד כמה המחלה הזאת חמורה.. בכל אופן מאז ה"גילוי" המרעיש חיי אינם חיים אני נמצאית עדיין בשלב ההתפרצות של המחלה ולפי מה שקראתי ההתפרצות הראשונה היא הכי קשה.. אני מאוד סובלת פיזית וגם נפשית לא מאמינה איך נדבקתי חבר שלי עשה בדיקות לפני ורופא לא שום דבר יוצא דופן, אבל לפי מה שהבנתי שיכולתי לקבל את הנגיף שנה לפני ורק עכשיו הוא פרץ?? יש לי כ"כ הרבה שאלות.. מה עושים? איך ממשכים הלאה? איך נזהרים? איך חיים בכל זאת חיים שקטים בלי דאגות שבכל רגע עלולה את לחוות שוב את התפרצות המחלה?? עזרתך..ענבר.
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

קחי אוויר!
הרע מכל מאחורייך....
קראי למעלה על הליזין והשתמשי בו.

נזיפה בפולנית:
בפעם הבאה,
אם את לא נשואה לאדם שלא מטייל במיטות זרות,
ואם אין לך כוונה להיכנס להריון - תדאגי שיילבש "כובע" (קונדום)
מה היית שואלת אותי אילו קיבלת איידס?
פטנט "מצליח" או "לי זה לא יקרה" לא עובד!!
מי שלא מוכן מכל סיבה שהיא - שיילך עם מישהי אחרת (תאמיני לי את לא מפסידה כלום)

הכוונה רוחנית:
התבונני על המיניות שלך, על כל מה שאת מרגישה כלפי עצמך כאישה,
וגם על מה מניע אותך לקיים יחסי מין עם מישהו (לחץ? תחושה שאם לא תקיימי הוא יעזוב וכדומה, או שאולי זה באמת מתבקש מתוך הקשר)
הגוף שלך אמר: "לא!" לסקס, או לפחות "לא!" לסקס עם הבחור המסויים הזה - מה גרם לך לאמר "כן"?

אם יש עוד שאלות, אני כאן!
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אלינור* »

היי נאוה,
לפני כשלושה שבועות נדבקתי בהרפס כתוצאה ממין אוראלי. רציתי לדעת אם עכשיו, כאשר אני נשאית הרפס, אני אדביק את כל מי שאני אקיים איתו יחסים ללא קונדום? והאם ההרפס יחזור אליי לנצח? האם זה יהיה כל כך נורא? ואיך אטפל בו בפעמים הבאות? האם תספיק לי משחה, או שאצטרך תמיד כדורים?
אני אשמח אם תחזירי לי תשובות למייל הבא: elinor eliav@walla.com
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

לא משחה ולא תרופות (הזובירקס הוא לא בדיוק מזון בריאות)
קחי ליזין - קיראי בדף יש הסברים איך ולמה,
והתבונני במיניות שלך ובבן זוג שבחרת (ראי מה כתבתי ממש ממש מעליך...)

הכי חשוב, בעתיד, כשתהיי בהריון,
להקפיד למנוע את התקפי ההרפס עם הליזין. תצטרכי גם לציין את ההרפס על כרטיס ההריון והלידה.
לידת עובר דרך נרתיק נגוע בהרפס

ילד נכה קשה!

פיגור ועיוורון.
לוקחים ליזין החל מחודש שביעי.
אם יש חשד ולו הקטן ביותר, יעשו לך נתוח קיסרי.
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

היי..
רציתי לשאול שאלה....
תמיד אחרי הדבקות בהרפס באיבר המין יש התפרצות?
איך אני יכולה לדעת אם נבדקתי כרגע או בעצם כל החיים היה לי את הדבר ורק עכשיו זה התפרץ?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

אי אפשר לדעת.
וירוס יכול להתיישב בגוף ולהיות רדום לפני ההתפרצות - כל וירוס...
בדרך כלל עם הרפס, יש התפרצות לאחר תקופת הדגירה - התפרצטות קשה במיוחד
אולה_ללה*
הצטרפות: 19 מרץ 2007, 20:38

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אולה_ללה* »

יש לי כבר 20 שנה את החברים האלה אז תרופות סבתא: הרבה שטיפות במים זורמים קרים ומריחה אינטנסיבית ב...שמן זית משובח( אפשרי עם שתי טיפות לבנדר כף שמן) זה ממש לא אסון התדירות הולכת ופוחתת ולפעמים בעיקצוץ הראשון אפשר למנוע בעזרת...אפילו דמיון ומחשבה ובהחלט כבר בשלב הזה עם הטיפול לעיל ו...לדאוג שיהיה מינימום חיכוך באיזור
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

נדבקתי בהרפס לפני חמש שנים בערך, זו הייתה תקופה לא טובה מבחינה נפשית ובהתאם גם הייתי במערכת יחסים כזו. היום אני מאוד מאושרת יש לי בן זוג מקסים ונהדר כבר כמעט שנתיים אך אני לא מצליחה להביא את עצמי לספר לו על המחלה. קראתי בדף הזה דברים נהדרים על השלמה אבל אני עדיין ממש לא שם. בזמן התפרצות אנחנו לא שוכבים, אני מספרת שיש לי פטרייה (לפעמים זה גם נכון...) מפחיד אותי מאוד העניין עם ההריון, אני יודעת שנגיע לשלב הזה הוא כבר יהיה חייב לדעת...
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי קט_קטית* »

כבר כמעט שנתיים אך אני לא מצליחה להביא את עצמי לספר לו על המחלה
לספר על מה? מה זה המחלה? מה כבר קרה?
לא בגדת בו עם קבוצת כדורסל ולא שכבת עם בעל חיים גדול במיוחד וגם אין לך איידס.
כולה הרפס, ל80% מהאוכלוסיה יש את זה או היה את זה או יהיה את זה במידה כזאת או אחרת.
פעם הבאה שיהיה לך הרפס תגידי שהתותה חולה. שלום.
בזה שאת לא מקיימת יחסי מין בזמן ההתפרצות
(אגב חבל, גם כשהתותה חולה עדיין אפשר לפנק ולהתפנק)
את בעצם מונעת הדבקות מבעלך, לא נראה לי שזה כזה חשוב לו לדעת אם זה הרפס 1, הרפס 2 או קנדידה טרופית,
תגידי התותה חולה, תשאלי אם בא לו לראות... כן- כן, לא- לא.
ההרפס אגב יוצא אם אני לא טועה כמו הפטריה, כשמערכת החיסונית מוחלשת וכשאת בעצמך לא באיזון,
והלחץ סביב הנושא הוא הוא שמביא את ההרפס. שחררי את הלחץ. שחררי את ההרפס.
תודה לך {@
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

וואוו, תודה, את צודקת, אני יודעת שאני מגזימה, אז מה את אומרת , להושיב אותו ופשוט להגיד לו שיש לי הרפס?
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

קשה לי עם החוסר כנות
קט_קטית*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי קט_קטית* »

לא ישיבה דחופה באו"ם.
אם בא לך באמצע התפרצות הבאה תגידי: זה לא פטריה, זה הרפס. כמו בשפתיים.
מכיר?
אז זה אותו דבר בשפתיים התחתונות.
זהו.
בלי "מזמן רציתי לספר לך" ובלי "נחש מה יש לי מתחת לחצאית ומתחיל ב ה ".
באמת שאין פה משו שיפיל אותו מהרגליים.
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

ממש תודה, זה ממש מכניס לפופורציה
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי שרה_ק* »

This treatment can help for herpes oxygen and Herpes]article cure info[/po].htm
or ozone therapy if available in Israel
Another way to get rid of herpes is to use the zapper
you can build yourself a zapper instructions
another option is to order maternity tens unit that has option to have continious electrity flow. and use both of the colors electrodes on the hands each hand has from electrodes from both sides.

frequently asked questions about hulda clark zapper
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

קשה לי להשתחרר מזה, אבל אני מאמינה שזה הכיוון... אני כבר סוחבת את זה איתי כל כך הרבה זמן.
כנראה אני באמת צריכה להסתכל אחרת
אימא_טרייה_פלוס*
הצטרפות: 14 אפריל 2007, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אימא_טרייה_פלוס*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אימא_טרייה_פלוס* »

אני מאד מאד מאד ממליצה טיפול הוליסטי, הומיאופתי.
לא למרוח ולדכא הופעות חיצוניות.
אני הומיאופתית קלאסית, והיה לי שנים דוקא הרפס בשפתיים ולא וגילנאלי. והיום- אין.
הומיאופתיה מחזקת את כוחות הריפוי הטבעיים של האדם ומאזנת.
לפרטים נוספים בדפבית או ב- [email protected]
קט_קטית*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי קט_קטית* »

הומיאופתיה מחזקת את כוחות הריפוי הטבעיים של האדם ומאזנת.
יפה
סוף-סוף הבנתי מה זה
מזל שהסברת פשוט :-)
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

שלום אני עדי בת 12 יש לי כבר הרבה שנים הרפס איזה משחה אני צריכה להשתמש ?עד עכשיו הישתמשתי בזובירקס והוא כבר לא הכי עוזר ליאיזה עוד משחה אנינ צריכה?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

עדי, תקראי למעלה על L-ליזין
זו הדרך הכי בטוחה, יעילה ובריאה לחיות ללא הרפס
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

הסיפור שלי בכלל מתחיל בפטרת וגינלית חוזרת ונישנת, בעיקר אחרי מגע מיני. אין לי בן זוג קבוע ולאחרונה הענין חזר אחרי כל פעם שקיימתי יחסי מין. דיי קישרתי את זה לקונדום וחשבתי שאולי זה מה שמעורר אצלי פטרייה. לפני שבועיים קיימיתי יחסי מין עם בחור שאני מכירה המון זמן, והוא סוג של אקס שאני פוגשת כשהוא בארץ (הוא לא גר כאן). לפני שבועיים כששכבנו, לא השתמשנו באמצעי מניעה (מטומטמת..), וזהו בערך. האמת היא ששכבנו הרבה פעמים, בחלקן ללא קונדום, ואף פעם לא קרה לי כלום.וכך גם הפעם, אלא ששבוע שעבר נפגשתי עם בחור אחר שיצאתי איתו בעבר. אני חייבת לציין שעם הבחור הזה תמיד התעקשתי על קונדום וכך היה גם הפעם. כמו רוב הפעמים שהייתי איתו, יומיים אחכ כבר הרגשתי גרד והבנתי שיש לי פטרייה. הייתי אצל רופאת נשים והיא נתנה לי את הטיפול הקבוע. כעבוד 5 ימים של טיפול (אתמול בערב), שמתי לב שהופיע לי מן פצעון קטנטן על שפה אחת, רחוק מאיזור הנרתיק. יכול להיות שאני פרנואידית אבל אז נכנסתי לאנטרנט והתחלתי לקרא כל מה שקשור במחלות מין. הפצעון קטן. אין לו ראש. והוא בקושי נראה לעין. הוא לא כואב במיוחד, לפחות לא עד עכשיו. עברו בערך 24 שעות מאז ואני לא ישנה. אני בלחץ אטומי ונראה לי שאני מתחילה לאבד את שפיות דעתי. יש לציין כי בבדיקה אצל הגניקולוגית בתחילת השבוע כשהלכתי לקבל טיפול לפטרייה, היא בדקה אותי ואמרה שזה לא הרפס אלא נראה לה שמדובר בכלמדייה ושלחה אותי לבצע בדיקה, עדיין לא קבלתי תוצאות. האם יכול להיות שיש לי הרפס?? מחכה לתשובה..אני לא רגועה.
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

למעלה (נובמבר 2006) יש הודעות עם תמונות - אולי זה יעזור לך לדעת.....
אמאל'ה*
הצטרפות: 18 ינואר 2004, 08:35

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אמאל'ה* »

חמותי סובלת כבר יותר מחצי שנה מהרפס זוסטר, באזור הבטן והגב, ברמה כזו שהיא אינה מתפקדת ללא משככי כדורים. האם מישהו מכיר סוג של טיפול שעוזר או מקל? היא כבר ממש מיואשת וגם אנחנו. נשמח לשמוע כל רעיון.
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

ראיתי את התמונות..זה לא נראה כך. יש לי פצע אחד קטן. על אחת השפות באיזור רחוק מפתח הנרתיק. כמעט בגבול שבין החלק החיצוני והפנימי. והוא יחיד ולא נראה לעין. אני רק מרגישה אותו כי הוא מעט כואב ויש נק' קטנה. מה זה יכול להיות??
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

הבהרה- הוא לא נראה כמו שלפוחית. אלא נק' אדומה. (פצעון)
מישי*
הצטרפות: 11 דצמבר 2003, 23:50

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי מישי* »

הרפס מופיע, לפחות בפעם/פעמים ראשונות כשלפוחיות.
אח"כ יכול להיות רק אדום עם אותם כאבים, אותן תחושות כמו בפעמים הראשונות.
אני לא מומחית, רק מניסיוני אני יודעת.

לגבי אקסים וקונדומים -
כמי שהיתה שנים רבות בסיפור הזה של פרטנרים מתחלפים, וכמי שכאמור נדבקה, אני ממליצה לך מאוד להישמר.
הרפס הוא רק סיבה אחת.
גם אפשר לחיות איתו. למעשה אני לא סובלת ממנו כבר שנים - מאז שהתחתנתי (בטיפול שעברתי ובהמשך בחיי, הסתבר שההתפרצויות אצלי קשורות לכעסים
מסויימים על גברים שחלפו בחיי).

גם אקס בא והולך יכול להביא עימו מחלות.

רוב בריאות.
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

הפצעון שלי הולך ונעלם, וכמעט שלא מכאיב. אלא אם הוא בא במגע עם שתן...ואז הוא טיפה שורף. אני מאוד מקווה שהפעם שיחק לי יותר מזל משכל, כי את בהחלט צודקת. כל הזמן את בטוחה שהצרה הגדולה שלך במיטה היא הריון ואיידס כי זה מה ששיננת שנים. כשהסיכוי להדבק בוירוסים אחרים הרבה יותר גדול. אני בדרכ לא מנהלת סטוצים כך שהפרטנירים שלי הם אנשים שאני מכירה ונשארו בחיי בדרך זו או אחרת (זה סיפור אחר לגמריי- קשור בעיקר בשעמום). אבל מעולם לא חשבתי כמה מסוכן להיות עם גבר מבלי להביט בו באמת ולראות שהכל, לפחות מהבחינה החיצונית, תקין באיבר שלו.אני מניחה שאני חייבת להזהר ולא רק בכל הקשור בקונדום אלא פשוט לפתח טכנקיה כזו שתאפשר לי לבחון באופן דיי קרוב את הפרטנר ואם יהיה דבר הכי קטן שלא יראה לי טוב אז פשוט לא להמשיך, גם עם קונדום. היה לי הרבה על מה לחשוב בסופש. מקווה שזה היה שיעור נכון. אני עדיין מקווה שנלחצתי לחינם...עדיין לא קבלתי תוצאות לגבי הבעיות בשתן שיש לי. רפואה שלמה לכולנו.
קארן*
הצטרפות: 28 דצמבר 2007, 09:02

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי קארן* »

האם גם בהריון אפשר לקחת 3 כמוסות ליזין ביום (כמו שנאוה הציעה)?
לוקחים 3 בבת אחת לפני השינה על בטן ריקה, או בוקר צהרים וערב?
מישי*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי מישי* »

האם גם בהריון אפשר לקחת 3 כמוסות ליזין ביום
לא זוכרת כמה לקחתי, אבל בהריון זו היתה התקופה היחידה שלקחתי ליזין.
לקראת סוף ההריון התחלתי, כדי לודא שלא תהיה התפרצות סמוך ללידה - שזה הדבר שהכי צריך להיזההר בו (מלבד להדביק אחרים) בעניני הרפס.

אני בדרכ לא מנהלת סטוצים כך שהפרטנירים שלי הם אנשים שאני מכירה ונשארו בחיי בדרך זו או אחרת (זה סיפור אחר לגמריי- קשור בעיקר בשעמום)
רק עכשיו חזרתי לדף הזה וראיתי שהגבת לדבריי עוד באותו יום שכתבתים, ואני מוכרחה לומר:
קשקוש ...ולא אוסיף!
האם שמעת על תאורית החבר של החברה של החבר של החברה וכו' הלאה?
מה זה חשוב כמה הפרטנר שלך מוכר וחברי לך? האם הוא שוכב רק איתך? נשאר בחייך בדרך זו או אחרת אין אומר שאין לו יחסים עם נשים אחרות.

אבל מעולם לא חשבתי כמה מסוכן להיות עם גבר מבלי להביט בו באמת ולראות שהכל, לפחות מהבחינה החיצונית, תקין באיבר שלו.אני מניחה שאני חייבת להזהר ולא רק בכל הקשור לקונדום
עוד קשקוש!
לא תמיד אפשר לראות את ההרפס, והוא עדיין יכול להדביק.
כמה שזה לא נעים - עדיף קונדום.

סליחה על חוסר הסבלנות וחוסר הסובלנות - זו בורות גדולה מה שאת מבטאת פה, ואת נשמעת כל כך משוכנעת בה, שזה מפחיד.
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

האם גם בהריון אפשר לקחת 3 כמוסות ליזין ביום (כמו שנאוה הציעה)?

כן

לוקחים 3 בבת אחת לפני השינה על בטן ריקה, או בוקר צהרים וערב?

בבת אחת לפני השינה
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אמא* »

לבן שלי מאוד מגרד בבולבול. זו תופעה שחוזרת על עצמה מידי פעם.
מאחר ולעיתים מגרד לו גם במרפקים קישרתי את זה לאותה בעיה.
והוא קיבל טיפול הומאופטי שבדר"כ עזר.
אבל עכשיו מאוד מגרד לו שם ויש לו גם פצעון קטן על הביצים.
אני מוטרדת.
הוא בן 6.
קארן*
הצטרפות: 28 דצמבר 2007, 09:02

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי קארן* »

אוףףףף קיבלתי מהרופא מירשם ל כדורי ולטרקס שממש לא בא לי לקחת...
האם אפשר להסתדר בלי זה ורק עם ליזין ומשחה מקומית?
מה עושה הולטרקס הזה? מישהי פעם ניסתה?
מישי*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי מישי* »

אפשר. השאלה כמה את סובלת.
היתרון של הולטרקס הוא במהירות התגובה.
אני יודעת שבליזין משתמשים בעיקר למניעה.
מה עם משחת זובירקס, או לחילופין - הלפ-S של "הדס"? זה שורף אבל עובד פלאים.

אמא - לבן שלי (6) גם יש כל מיני ענינים שם, כולל פצעון קטן על אשחיו. יש לנו איזו משחה אלטרנטיבית שעוזרת לרוב תחלואי העור, ונראה לי שגם הפעם היא הולכת לנצח.
אם עזר הטיפול ההומיאופטי - למה לא עוד?
אם את מוטרדת שווה שרופא עור ומין יראה - גם אם תחליטי לטפל אחרת, לפחות יהיה לך אבחון (כך אני עושה לרוב).
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

אפשר רק עם ליזין וגם בלי שום משחה

אימא,
רק רופא צריך לאבחן.
עקרונית, פצע ההרפס נראה כמו זה של אבעבועות רוח
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

האם למישהו יש נסיון עם טיפול מוצלח שאינו קונבנציונאלי (סטרואידים למשל) במחלות עור ומין? שאינן אסתמה של העור וגם לא הרפס?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

זו שאלה כללית מדי.
האם אפשר לעזור? - כן!
איך? - אישי מאוד, כל אדם והסיפור שלו
נורית_מאור_שביט*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2005, 12:57
דף אישי: הדף האישי של נורית_מאור_שביט*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נורית_מאור_שביט* »

האם למישהו יש נסיון עם טיפול מוצלח שאינו קונבנציונאלי (סטרואידים למשל) במחלות עור ומין? שאינן אסתמה של העור וגם לא הרפס?
אצלי העור הוא האיבר הכי מגיב כשהגוף צריך להוציא משהו.
כלומר זה בא במחלות עם שמות שונים.
אני לא מטפלת באופן קונבנציונאלי - לא רוצה לומר אף פעם, כי אולי פעם כן טיפלתי (הזכרון כבר לא משהו).
על כל פנים, מאז התפתחה לה תודעתי (ב-20 שנה האחרונות) אני מטפלת רק אלטרנטיבי.
לא מאמינה בפתרונות אחרים (בכלל ובעור בפרט) - אלא להרגעה מקומית, תקופתית (אני לא בעד לסבול).

אם את רוצה עזרה נקודתית, אני מצטרפת ל נאוה פרנס: זו שאלה כללית מדי.
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

לנאוה. קודם כל תודה. אני מבינה שהטיפול מותאם באופן אישי אבל האם יש תחום אלטרנטיבי מסוים שראית בו יותר הצלחות והיית ממליצה עליו?
נאוה_פרנס*

הרפס באיבר המין

לא אחד.
יש מי שמוטבים משינוי תזונתי,
יש מהומיאופתיה, יש מדיקור,
ואפילו ראיתי שיפור מפרחי באך ומעבודה רגשית.
ובהתעמקות בודאי אמצא עוד כמה.

השאלה היא: מה הבעיה? מה הרקע של החולה, ועם איזה סוג טיפול הוא/היא מתחבר/ת
וזה עוד לפני הכימיה עם המטפל.

צר לי שאני לא יכולה לתת תשובה פשוטה.
נורית_מאור_שביט*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2005, 12:57
דף אישי: הדף האישי של נורית_מאור_שביט*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי נורית_מאור_שביט* »

_יש מי שמוטבים משינוי תזונתי,
יש מהומיאופתיה, יש מדיקור,
ואפילו ראיתי שיפור מפרחי באך ומעבודה רגשית._
וגם צמחי מרפא, הרבלייף (לאחרונה היטיב עם הפסוריאזיס שלי), מוח אחד.
אמא_מודאגת*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2003, 21:21

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי אמא_מודאגת* »

למישי
הזכרת משחה אלטרנטיבית שעוזרת לרוב תחלואי העור, איך קוראים לה?
מבואסת עם בעיית גרד קשה בעור
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

שאלה, אני לא יודעת אם מה שמציק לי זה הרפס, אני מרגישה בתוך הפות מעין גירוי כזה, זה קצת מגביל אותי ואת אישי, אני לא יכולה שהוא יהיה שם יותר מ3 דק' זה מתסכל וכואב..
אני לא רוצה ללכת לרופא, יכול להיות שזה רגישות בעקבות ההריון?? (שבוע 16)
אשמח לתשובה מהירה. תודה!
מישי*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי מישי* »

אני לא יודעת אם מה שמציק לי זה הרפס....אני לא רוצה ללכת לרופא
אני לא רואה דרך אחרת לזהות מה יש לך.
אחרי שהכרתי את ההרפס, ידעתי שזה זה בכל פעם שהתחלתי להרגיש את הגירוי/כאב המסויים הזה.
אבל לפני שאובחנת קשה לדעת.

בכל זאת אתן לך כמה סימנים:
בהרפס ישנן מעין שלפוחיות כאלה שהן מאוד כואבות ומציקות.
יש אדמומיות וגרד על סף כאב.
אבל לי, למשל היו שלפוחיות רק בפעמים הראשונות. אח"כ זה היה רק האדמומיות והתחושה שזיהיתי.

בקיצור, שווה ללכת לרופא/ה ולאבחן.

אני מרגישה בתוך הפות מעין גירוי כזה
מה עם קנדידה?
אני יודעת שבהריון לפעמים ישנו שינוי של הסביבה החומצית וזו יכולה לגרום לשינוי בתחושה, ולהזמין קנדידה.
אבל גם בלי קנדידה יכולה להיות תחושה מאוד לא נעימה.

בקיצור, לדעתי - אין מנוס.

הזכרת משחה אלטרנטיבית שעוזרת לרוב תחלואי העור, איך קוראים לה?
סליחה שלא עניתי. רק עכשיו אני רואה.
קוראים לה: The Golden Salve with propolis
ורד_טילן*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2005, 20:50
דף אישי: הדף האישי של ורד_טילן*

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי ורד_טילן* »

אפשר לנסות טיפול הומיאופתי. ההריון, אגב, הוא תקופה מצויינת לטיפול כזה, כי כח החיות ער, יחסית קל למטפל לזהות את הרמדי המתאימה ביותר, והתגובה של הגוף בד"כ מצויינת. נשים שקיבלו בהריון את הרמדי הנכונה קפצו למדרגת בריאות גבוהה יותר גם ללידה וגם לאחרי ההריון.
פלוני_אלמונית*

הרפס באיבר המין

תודה לכן! בינתיים זה עבר, לדעתי זה פשוט רגישות שם בגלל ההריון...
אני מתחילה עוד מעט בעז"ה טיפול הומאופטי, מרגישה צורך לבדיקה עמוקה דווקא בתק' ההריון..
הריונית_עם_הרפס*
הצטרפות: 05 פברואר 2010, 11:55

הרפס באיבר המין

שליחה על ידי הריונית_עם_הרפס* »

אתמול איבחנו לי הרפס סופית אחרי שנתיים שבהם עברתי 5 רופאים (3 רופאי נשים ו2 רופאי עור ומין) - לא ייאמן איך המערכת הרפואית יכולה להיות קלולסית (הרי הרפס זה לא בדיוק הדבר הכי נדיר, איך זה שרופאי נשים לא יכלו לאבחן את זה?). מפחיד גם להבין שהידע הקריטי עבורי ללידת עובר בריא (הרופא אמר לי שאם יש לי התפרצות בשעת הלידה עצמה הסיכוי לפגיעה בעובר הוא של 25%!) הגיע רק כשהלכתי סוף סוף להתייעצות פרטית (מה עם מי שלא יכולה להרשות לעצמה?).
לעניינינו, אני בחודש שלישי, אני עדיין מתאוששת מההבנה שהחלום שלי על לידת בית התנפץ (הבנתי מהרופא שאיבחן שאני חייבת מיד כשמתחילים צירים להגיע לחדר מיון כדי שיעשו לי משטח צוואר רחם לבדוק שאין לי התפרצות פעילה. אם יש התפרצות, אני צריכה ללכת לקיסרי - הדבר האחרון שאני רוצה לעשות).
שאלותי, קראתי בדף על ההמלצה לקחת חומצת אמינו ליזין מחודש שביעי - רוצה לוודא שהיא בטוחה לשימוש בזמן הריון. הרופא המליץ לי למרוח משחת זובירקס על האזור בכל התפרצות. הוא אמר שרק אם תדירות ההתפרצויות עולה לאחת לשבועיים, שלושה (כיום אני חווה התקפים אחת לחודשיים, שלושה, אך הוא אומר שהתדירות עלולה לעלות כיוון שהמערכת החיסונית נחלשת בזמן הריון), לקחת כדורי זובירקס על בסיס יומי (מה שאני כמובן רוצה להימנע ממנו). אני רוצה לעשות הכל כדי לחזק את המערכת החיסונית שלי ולמנוע מצב של התפרצות סביב הלידה. כרגע מה שנראה לי אינטואיטיבית הוא להקפיד על תזונה בריאה, מה שאני משתדלת לעשות בכל מקרה (אם יש למישהי פה טיפים על מזונות מומלצים/אסורים ספציפיים אשמח), דיקור, פעילות גופנית (שחייה, יוגה, כל מה שיעזור לי להרגיע מתחים). המלצות נוספות יתקבלו בברכה. תודה, ושבת שלום.
שליחת תגובה

חזור אל “קהילה”