חושב וטרנס

פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

חושב וטרנס

שליחה על ידי פלונית* »

מה שאני מנסה לומר שזה לא מאוחר מדי. כבר הבאת ילד לעולם . יש לך אחריות כלפיו. אז אולי לא מאוחר לחזור להיות כמו שברא אותך הטבע ?!
באמת שהייתי רוצה להתיפייף ולשמוח יחד אתך , אבל אני רואה כאן ילד שיגדל מבולבל רחמנא לצילן. האם אין זאת אנוכיות גרידא מצידך? וחוסר התחשבות בילד שעכשיו אתה מערסל בידך?
להפוך את הקערה על פיה ולהגיד לילד ככה זה וככה אתה תחיה .
צר לי,
טנא_מלא_כוכבים*
הצטרפות: 03 דצמבר 2007, 18:12
דף אישי: הדף האישי של טנא_מלא_כוכבים*

חושב וטרנס

שליחה על ידי טנא_מלא_כוכבים* »

שלום,
הסיפור שלך מרגש ומפעים! קראתי ב"שלוק" (תוך כדי נענוע מתוק אחד משתעל וחולה בן שנתיים), התרגשתי ושמחתי ודמעתי איתך. יכולתי כמעט להתאהב בקטנצ'יק דרך מילותיך, ובעצם התאהבתי בך ובכתיבך הישירה, המדהימה והקולחת. הרגשתי שאתה מיטיב כל כך לתאר חוויות מוכרות לי, ושאתה מדויק, כן ומלא טוב. תהנו מהיחד, מהמשפחה שאתם ומהאהבה המתעצמת בכל יום ורגע.
תבורכו בטוב!
טנא*
הצטרפות: 23 יולי 2009, 20:09

חושב וטרנס

שליחה על ידי טנא* »

וגם... התלבטתי, ולא הייתי רוצה להוסיף על הדף הטהור והמרגש הזה, ובטח לא בעת כזו. חייבת להגיב לפלונית ואלמונית שמעלי, ולשאול מה כואב לכן? אולי המרגיעון שמעלי יכול לעזור: הכאב אינו בשינוי עצמו, אלא בהתנגדות לשינוי. מי אתן שתפסקו עבור אחר כיצד יחיה את חייו? ומאיפה גייסתן את החוצפה וכוחות ההתנגדות בעת הזו? ובאשר ל למה היה לך חשוב לקצוץ לעצמך - האם חשבת, פלונית יקרה, לקצוץ לעצמך את האף? אולי כדאי, נדמה שבאורכו הנוכחי את תוחבת אותו עמוק מדי ולעניינים שאינם שלך.
א-חוצפע.
<בהחלט אפשר למחוק את תגובתי>
לימונדה*
הצטרפות: 06 דצמבר 2004, 20:11

חושב וטרנס

שליחה על ידי לימונדה* »

הי חושב, בזמנך החופשי מסתקרנת לשמוע איך אתה? איך לירי? ומתן?
סתם...מנסיון יודעת שהתקופה שאחרי "הסערה" (לידה) יכולה להיות מבלבלת וקצת צריך להיאסף אחרי הסערה...
מה שמדהים בכל הכתיבה שלך היא שאתה נקרא לי קצת נעדר בילבול.
בכל מקרה סקרנית לדעת איך אתה מסתדר? חושבת עליך בחום ומעודדת אותך להמשיך לכתוב ולשתף (())
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חושב וטרנס

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אם חשוב לך מה שבין האוזניים ולא מה שבין הרגליים- למה היה לך חשוב להסיר לעצמך את השדיים ולעבור ניתוח לשינוי מין.
ובכלל אם אתה נמשך לגברים, למה חשוב לך לקרוא לעצמך גבר, הרי זו סתם סמנטיקה במקרה שלך כי מבחינה ביולוגית, למרות השינויים הקוסמטיים אתה עדיין אישה.
אתה יכול לומר גם שאתה פשוט אישה גברית?
לפי מה שהבנתי טרנסג'נדרים ממש מתנהגים כבני המין ההפוך משלהם, לא?
אצלך, לעומת זאת כל השינויים הם סתם קוסמטיקה, כי בסופו של עניין אתה חי עם גבר ויולד ילדים, ועוד ווגינאלית. (הגבר ההוא מארהב שילד חי עם אישה, לא?)
מובן שזכותך לעשות עם עצמך מה שתרצה ולקרוא לעצמך איך שתרצה, אבל למה זה בעצך כ"כ חשוב?
פחות קשה לי להבין מי שמחליט שרוצה להשתייך למין ההפוך והולך עם זה עד הסוף.
אגב, אני גם ממש חושבת שכל אדם הוא יצור אנדרוגני שכולל צדדים נשיים וגבריים גם נפשיים וגם ביולוגיים.
אצל הומואים ולסביות שאני מכירה יש אחד מבני הזוג שהוא גברי יותר ואחד נשי, לדעתי זה חלק מהקטע בכל זוגיות.
חלק גדול ממה שמגדיר אותך כשייך למין מסויים, לדעתי, זה דווקא כן מה שבין הרגליים (הכוונה למבנה הביולוגי) וגם המשיכה לבני המין השני.
החיים הם מורכבים ובעיני הקוסמטיקה והסמנטיקה פחות חשובים ממה שהטבע נתן.
בקיצור, מעניין... לא טבעי בכלל וגם מתוסבך מאד, אבל מעניין.
מבחינה טבעית אגב, נראה שהומואים ולסביות אמורים להיכחד, כי באופן טבעי אין להם יכולת להוליד צאצאים.

ממש לא הצלחתי לערוך, אז העתקתי את זה ושיניתי.
לא מעוניינת להתנגח (אבל מבינה למה זה היה נראה כך). מקווה שעכשיו זה לא פוגע.
פלוני_אלמונית*

חושב וטרנס

באמת שהייתי רוצה להתיפייף ולשמוח יחד אתך
תגידי, פלונית, אין לך עיסוקים יותר חשובים? להשכיב את הילדים לישון? לשטוף כלים? ללכת לישון? להסתכל במראה ולהיות נורא מבסוטה מעצמך?
בן אדם פותח לעצמו דף, ראבאק. מה יש לך לשמוח או להתעצב? תשמחי או תעצבי בביתך והניחי לאדם לבחור את דרכו ללא צדקנותך המתייפיפת ועצותייך המטופשות. לא זכור לי שיובל
התייעץ איתך או ביקש הנחיות. הוא אדם זר לך ואין את אמורה לפתח רגשות להחלטותיו.

טנא, את תגובתך (ותגובתי) לא כדאי למחוק כל עוד לא נמחקו ההערות של הטרול.
<רוזמרין מתעבת טרולים>
מתעניינת*
הצטרפות: 14 נובמבר 2004, 21:26

חושב וטרנס

שליחה על ידי מתעניינת* »

אני רואה שיש כאן ריבוי פלונים אז הוספתי כינוי.
ההודעה היחידה שהיא שלי נמצאת מעל פלונית שחתמה: רוזמרין מתעבת טרולים.

לא נראה לי שיש כאן טרולים, פשוט הדף מציף נושא שהוא נפיץ. וגם מעניין.
זה נכון שבאופן הוא מקום מכיל, אבל סביר שיש כאן כמה אנשים שיכתבו דברים פחות מכילים.
פלוני_אלמונית*

חושב וטרנס

זה נכון שבאופן הוא מקום מכיל, אבל סביר שיש כאן כמה אנשים שיכתבו דברים פחות מכילים.
לא סביר בדף כזה. אם לא מוצא חן בעינייך אז אל תקראי אבל להגיב כך לדף אישי כל-כך? מה בוער לך? למה זה חשוב להשמיע את דעתך (שלא נתבקשה) לאדם ששלם עם בחירותיו?
היית מעוניינת שיעשו לך דבר כזה? אז תפתחי דף, ספרי על בחירותייך ונבוא בשמחה לקלקל לך.

לא נראה לי שיש כאן טרולים
ובכן, זאת התנהגות טרולית. בין אם את קבועה או מזדמנת, כדאי שתחפשי בגוגל את מאפייני ההתנהגות הטרולית.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

חושב וטרנס

שליחה על ידי פלונית* »

לא קל לי עם זה שאני לא יכול לתת לבני את המזון המיטבי עבורו, אך אני מאמין שאני נותן לו הרבה דברים טובים אחרים ומאמין ומקווה שיגדל בריא בגוף ובנפש בכל- זאת.

יובל היקר, נקרא שאתה עושה את המיטב עבור בנך, ומתאמץ לתת ככול יכולתך במגבלותיך כמו כול הורה אחר. רגשי האשם ההוריים כנראה אינם פוסחים על איש . מנסיוני כול עוד ולא תלך בתלם אתה חשוף לביקורת חיצונית כלשהי גם מהסביבה הקרובה, לכן, אם אתה שלם עם דרכך חסוך את הביקורת העצמית. חבל. אין לזה סוף. אני לדוג' הנקתי אבל את הבכורה רק 6 חדשים מלא ובגיל 9 חדשים היא הפסיקה גם כי נכנסתי להריון וגם כי התחלתי לתת לה תמ"ל בליילה. את השנייה הנקתי הנקה בלעדית עד גיל 3. אז מה? האמא שהייתי השתנתה, המציאות שלי השתנתה וכו'. אני מסתכלת על ההורות שלי בתחילת הדרך ויכולה להתכווץ חופשי אבל זה מה שהייתי יכולה אז וגם אז, המעט שעשיתי כפי שהוא נראה לי היום, היה המון בשביל הכוחות שלי דאז.
בקיצור, דלג מעל המהמורות בייחוד על הצפויות כמו הנקה. אתה עושה את המיטב. אתה משמש לי השראה בכך שהגשמת את ייעודך והתגברת על כל האתגרים שבדרך. יפה לך. באמת. המון הצלחה בהמשך |L|
(מזכיר לי את הביקורת על נושא החברה בחינוך ביתי).

(אני פלונית החלוקית, וגם אני מתעבת מגיבים עם התנהגות טרולית אבל כנראה זה בלתי נמנע...)
פלונית_כלשהי*
הצטרפות: 19 יולי 2010, 08:20

חושב וטרנס

שליחה על ידי פלונית_כלשהי* »

_. אבל תשאל את עצמך איך היית אתה מרגיש אילו אמא שלך שילדה אותך הייתה אומרת לךכמו שאתה אמרת לבנך "שלום חמודי, אני אבא שלך ואני ילדתי אותך" אז תשאל את עצמך שוב אם זה הוגן כלפי הילד..
בהצלחה_
אוי נו באמת. העיקר שיש לו הורים אוהבים, שרצו אותו וחיכו לו. בעיני זה הרבה יותר חשוב מהנקה למשל (ואת זה אניאומרת בתור פנאטית הנקה). מזל שיש תמ"ל שמאפשר לתינוקות לחיות גם אם האבות שלהם לא יכולים להניק אותם.
פלוניה*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2002, 21:38

חושב וטרנס

שליחה על ידי פלוניה* »

אוי נו באמת. העיקר שיש לו הורים אוהבים, שרצו אותו וחיכו לו. בעיני זה הרבה יותר חשוב מהנקה למשל (ואת זה אניאומרת בתור פנאטית הנקה). מזל שיש תמ"ל שמאפשר לתינוקות לחיות גם אם האבות שלהם לא יכולים להניק אותם.

בקיצור, דלג מעל המהמורות בייחוד על הצפויות כמו הנקה. אתה עושה את המיטב. אתה משמש לי השראה בכך שהגשמת את ייעודך והתגברת על כל האתגרים שבדרך.

האם אתן (ורוב הבאופניות) מגיבות בסובלנות ופרגון שכאלה לכל אישה שלא מתחברת לשדיה ו/או לפונקציה שלהם להנקת תינוקיה? האם בבאופן תמיד מפרגנים ככה לאישה* שעשתה ניתוח פלסטי שמטרפד הנקה ולכן לא תוכל, פיזית ממש, להניק?
  • הבהרה: אישה כאן בהגדרה הביולוגית בלבד. זכותו המלאה של אדם לקבוע את מגדרו. על זה אני מוכנה לצאת לרחוב ולהפגין. הביקורת שלי לא מופנית אליך, יובל, ואני מאחלת לכם הורות מספקת בדרככם. הביקורת היא על הדו-פרצופיות של באופניות מסויימות. מצד אחד, ביקורת קוטלת על אמהות שלא מניקות כי הן לא מתחברות לזה או לא רוצות לקלקל את הגוף או כאלה שעשו ניתוח פלסטי. מצד שני פרגון מקיר לקיר לאמא (אנטומית וביולוגית, גם אם הוא לגמרי אבא ברמה החברתית-מגדרית) שלא מניקה כי לא מתחברת (נכון, אי-חיבור קיצוני) לכל אזור הנתינה לתינוקות בגוף.
חן*
הצטרפות: 16 יולי 2004, 00:41

חושב וטרנס

שליחה על ידי חן* »

פלוניה, אלו שאלות חשובות ומעניינות, אבל לא נראה לי הוגן לעשות את זה על גבי דף הבית האישי של יובל, ועוד לתפוס עליו טרמפ בתקופה הרגישה של רגע אחרי הלידה. לדעתי תמצאי דף מתאים אחר, ותעלי את השאלות האלה בהקשר כללי, לא מכוונות לאדם מסוים. כך גם לא תעוררי אנטגוניזם.
צפרדע_ית
הצטרפות: 03 מאי 2006, 05:13
דף אישי: הדף האישי של צפרדע_ית

חושב וטרנס

שליחה על ידי צפרדע_ית »

פולניה, אה, בעצם, פלוניה... אכן שאלות חשובות ומעניינות, אותי דווקא עניין לקרא שרוב המפרגנות פירגנו בכינויין, ואילו המבקרות - דווקא בחרו שלא להזדהות...
אני כאן בשמי המלא :-) (ובחתימתי) - בהחלט מפרגנת.
שיהיה בהצלחה, ובמזל טוב, והרבה אושר ונחת (ושינה).
ץ
פלונית_כלשהי*
הצטרפות: 19 יולי 2010, 08:20

חושב וטרנס

שליחה על ידי פלונית_כלשהי* »

האם אתן (ורוב הבאופניות) מגיבות בסובלנות ופרגון שכאלה לכל אישה שלא מתחברת לשדיה ו/או לפונקציה שלהם להנקת תינוקיה? האם בבאופן תמיד מפרגנים ככה לאישה* שעשתה ניתוח פלסטי שמטרפד הנקה ולכן לא תוכל, פיזית ממש, להניק?
אני חושבת שכן, ולו בשל העובדה שאחרי ניתוח כזה ממילא אי אפשר להניק. אני מודה שיש סוגים של אמהות שקצת קשה לי איתן, אבל זה מכלול של דברים ולא ההנקה לכשלעצמה. קשה לי עם חוסר היכולת של חלק מהאמהות להעניק, קשה לי עם ההתיחסות לילדים כאל מטרד, ועם אנשים שמגדלים תינוקות ללא מגע יד אדם. הרבה פעמים הדברים האלו הולכים יד ביד עם אי הנקה, אבל אי הנקה לא בהכרח מובילה להתנהגות הורית שכזו.
לימונדה*
הצטרפות: 06 דצמבר 2004, 20:11

חושב וטרנס

שליחה על ידי לימונדה* »

הי יובל, איך הולך? איך אתה מרגיש? מה שלום לירי?
חשבתי עליך כי ניזכרתי בסרט שראיתי לא מזמן (כמה שבועות לפני שקראתי את הדף שלך).
זהו סרט דוקומונטרי שנקרא הבלדה של ג'נסיס וליידי ג'יי
בהתחלה התעניינתי כי הסרט הוא על ג'נסיס, שהוא הסולן של להקת psychic tv, שהיא להקת פאנק שייסדה במובן מסוים את הז'אנר שנקרא מוסיקה תעשייתית. אבל בעצם זה סיפור אהבה טרנס. בכל מקרה כשראיתי את הסרט זה פתח לי את הראש, האוזניים ובעיקר את ה- |L|
אז אם בין החיתולים, לבקבוקים ולשינה יש לך זמן לראות סרט משובח אז אני ממליצה באהבה
חושב_וטרנס*
הצטרפות: 05 אפריל 2010, 03:37
דף אישי: הדף האישי של חושב_וטרנס*

חושב וטרנס

שליחה על ידי חושב_וטרנס* »

טוב, לירי ישן עלי במנשא אז אני אנסה להתחיל לענות לכל התגובות... תקוו שלא יתעורר לפני שאסיים! P-:

אבל תשאל את עצמך איך היית אתה מרגיש אילו אמא שלך שילדה אותך הייתה אומרת לךכמו שאתה אמרת לבנך "שלום חמודי, אני אבא שלך ואני ילדתי אותך" אז תשאל את עצמך שוב אם זה הוגן כלפי הילד..
איך אני הייתי מרגיש? אני מאמין שהייתי מרגיש בר-מזל שאוהבים אותי כ"כ.
וברצינות, אני מאמין שכל עוד צרכיו (הפיזים והנפשיים) של ילד נענים, זה ממש לא משנה מי ממלא אותם. היכולת לאהוב ילד ולהעניק לו ממש לא תלויה במין, מגדר או נטייה מינית.

לכל הורה יש את החוסרים שלו (על פי אמונתי). אני מאחלת לך שזה יהיה החוסר היחיד בהורות שלכם.
עולם חדש מופלא, תודה לך על המילים הללו! (-:

_מה שאני מנסה לומר שזה לא מאוחר מדי. כבר הבאת ילד לעולם . יש לך אחריות כלפיו. אז אולי לא מאוחר לחזור להיות כמו שברא אותך הטבע ?!
באמת שהייתי רוצה להתיפייף ולשמוח יחד אתך , אבל אני רואה כאן ילד שיגדל מבולבל רחמנא לצילן. האם אין זאת אנוכיות גרידא מצידך? וחוסר התחשבות בילד שעכשיו אתה מערסל בידך?
להפוך את הקערה על פיה ולהגיד לילד ככה זה וככה אתה תחיה ._
איך ברא אותי הטבע זאת שאלה מעניינת, כי הטבע ברא אותי עם מוח, והמוח שלי אומר לי בצורה מאוד ברורה מה אני, ככה שאני מאמין שהטבע ברא אותי בדיוק כפי שאני.
למזלי נולדתי בתקופה בה הרפואה יכולה לעזור לי להתאים את הגוף שלי למוח שלי.
חוץ מזה שאני לא רואה שום סיבה שילדי יגדל מבולבל. הוא יכיר את הסיפור שלנו מההתחלה ויגדל בידיעה שהסיפור שלנו אמנם שונה, אך שונה אין פירושו רע.
וחוץ מזה שנניח, רק נניח שהייתי יכול לחזור לחיות כאשה (משהו שאני מטיל בו ספק גדול), אין לי ספק שאז הייתי אומלל מאוד, ואישית אני חושב שזאת צורה הרבה יותר גרועה לגדול בה, עם הורה אומלל.

טנא מלא כוכבים- תודה על מילותייך החמות! (())

_מנסיון יודעת שהתקופה שאחרי "הסערה" (לידה) יכולה להיות מבלבלת וקצת צריך להיאסף אחרי הסערה...
מה שמדהים בכל הכתיבה שלך היא שאתה נקרא לי קצת נעדר בילבול.
בכל מקרה סקרנית לדעת איך אתה מסתדר?_
אכן השבועיים הראשונים היו מאוד לא קלים, במיוחד השבוע הראשון. הייתי מאוד מאוד כאוב (תפרים...) וגם מבולבל. הכל קרה כ"כ מהר והייתי קצת בשוק... חוץ מזה המתקפה ההורמונלית לא פסחה עלי והיו כמה ימים שבהם בכיתי יותר מלירי...
עוד משהו שלא הקל עלי היה שהסביבה שלי לשמחתי הרבה רואה אותי כגבר. בד"כ זה מצוין, אבל כשאתה גבר שהרגע עבר לידה (ולידה לא פשוטה בכלל) והסביבה שלך מצפה ממך להתנהג "כמו גבר" ולא מבינה שעובר עליך משהו, זה בהחלט מוסיף קושי.
למזלי בורכתי בבן זוג מדהים (שבשבוע הראשון טיפל בילד כמעט לבדו) ואמא נפלאה שעזרה מאוד.
אחרי שבוע המצב השתפר ואחרי שבועיים פחות או יותר חזרתי לעצמי ומאז כל יום זה רק הולך ונהיה יותר טוב, למרות שכמובן אני עדיין לומד אותו ואת הצרכים שלו עם כל יום שעובר. אבל בסה"כ ממש כיף לי ומעולם לא הייתי כ"כ מאושר (החיוכים שלו ממיסים). אני מקווה בהמשך גם לכתוב קצת על ההורות. (-:
ולימונדה, (()) גדול גם לך! חוץ מזה בהחלט אנסה לראות את הסרט שהמלצת לי עליו.

אנסה לענות אחד אחד על כל השאלות הנ"ל:
אם חשוב לך מה שבין האוזניים ולא מה שבין הרגליים- למה היה לך חשוב להסיר לעצמך את השדיים ולעבור ניתוח לשינוי מין. אם אני לא טועה כתבתי על זה קצת בראשית הדף, אבל בקצרה, אין ספק שמה שבין האזניים חשוב יותר, אבל היה לי רע מאוד בגוף בו הייתי ולכן היה לי חשוב לשנותו.
ובכלל אם אתה נמשך לגברים, למה חשוב לך לקרוא לעצמך גבר, הרי זו סתם סמנטיקה במקרה שלך כי מבחינה ביולוגית, למרות השינויים הקוסמטיים אתה עדיין אישה. אין קשר בין משיכה מינית לזהות מגדר. אני גבר כי כך אני מגדיר את עצמי, ובמקרה אני גם נמשך לגברים. מהבחינה הזאת אין הבדל ביני לבין כל הומו אחר (הרי לא כל הומו רוצה להיות אשה). אני לא חושב שהשינויים שעברתי הם קוסמטיים בלבד, אבל אם כן כנראה שזה מה שמבדיל בין גברים לנשים- קוסמטיקה.
אתה יכול לומר גם שאתה פשוט אישה גברית? ממש לא! אם כבר אני גבר נשי... (-;
לפי מה שהבנתי טרנסג'נדרים ממש מתנהגים כבני המין ההפוך משלהם, לא? לא בהכרח. טרנסג'נדרים הם בני אדם רגילים וככאלה יש כאלה בעלי התנהגות מינית נורמטיבית ויש כאלה שפחות. מבחינתי, כל התהליך שעברתי היה לחינם אם בסופו במקום לחיות איך שטוב לי אני אחיה איך שמצפים ממני בתור גבר.
אצלך, לעומת זאת כל השינויים הם סתם קוסמטיקה, כי בסופו של עניין אתה חי עם גבר ויולד ילדים, ועוד ווגינאלית. (הגבר ההוא מארהב שילד חי עם אישה, לא?) היו כמה מארה"ב, תומס ביטי אכן סטרייט, חלק מהאחרים לא. ובכלל, זה מה שמגדיר אשה? לידה וגינלית?
מובן שזכותך לעשות עם עצמך מה שתרצה ולקרוא לעצמך איך שתרצה, אבל למה זה בעצך כ"כ חשוב? יש המון תשובות לשאלה הזאת, אבל הפשוטה שבהן היא שככה אני מאושר.
פחות קשה לי להבין מי שמחליט שרוצה להשתייך למין ההפוך והולך עם זה עד הסוף. מה זה עד הסוף? ניתוח באיבר המין? לשחק כדורגל? לשרוק לבחורות ברחוב?
אגב, אני גם ממש חושבת שכל אדם הוא יצור אנדרוגני שכולל צדדים נשיים וגבריים גם נפשיים וגם ביולוגיים. הו, סוף סוף משהו שאנחנו מסכימים לגביו! D-:
אצל הומואים ולסביות שאני מכירה יש אחד מבני הזוג שהוא גברי יותר ואחד נשי, לדעתי זה חלק מהקטע בכל זוגיות. ועכשיו כבר לא. בזוגיות שלנו למשל, ממש קשה לי להגיד מי גברי ומי נשי יותר. יש דברים שבהם אני גברי יותר, ויש דברים שבהם הוא גברי יותר. ואם מדברים על מין, אני אגיד רק שלהיות נחדר ממש לא אומר להיות פסיבי... (-;
חלק גדול ממה שמגדיר אותך כשייך למין מסויים, לדעתי, זה דווקא כן מה שבין הרגליים (הכוונה למבנה הביולוגי) וגם המשיכה לבני המין השני. ופה אנחנו כבר ממש לא מסכימים. )-:
החיים הם מורכבים ובעיני הקוסמטיקה והסמנטיקה פחות חשובים ממה שהטבע נתן. החיים בהחלט מורכבים, ואולי נסכים שלכל אחד חשובים דברים אחרים? (-:
בקיצור, מעניין... לא טבעי בכלל וגם מתוסבך מאד, אבל מעניין. ואשאל שוב, מה זה טבעי? ומתוסבך? רק אם הופכים את זה למתוסבך.
מבחינה טבעית אגב, נראה שהומואים ולסביות אמורים להיכחד, כי באופן טבעי אין להם יכולת להוליד צאצאים. אם כך איזה מזל שהומואים ולסביות נולדים (בד"כ) לסטרייטים!
ממש לא הצלחתי לערוך, אז העתקתי את זה ושיניתי. תודה, אני מעריך זאת.
לא מעוניינת להתנגח (אבל מבינה למה זה היה נראה כך). מקווה שעכשיו זה לא פוגע. הרבה פחות. (-:

רוזמרין, פלונית החלוקית, פלונית כלשהי, חן (אגב, אני מסכים עם מה שכתבת אך עדיין בוחר שלא למחוק- איני נוהג לסתום פיות) וצפרדע ית (אני מקווה שלא פספסתי אף אחת) תודה רבה גם לכן על התמיכה והברכות! @}
חושב_וטרנס*
הצטרפות: 05 אפריל 2010, 03:37
דף אישי: הדף האישי של חושב_וטרנס*

חושב וטרנס

שליחה על ידי חושב_וטרנס* »

אה, ואם אני כבר פה, למי מכן שיש טלויזיה אציין שאני מתראיין מחר בתכנית "אנשים" ב-18:50 בערוץ 2. מוזמנות לצפות! (-:
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”