יורדים לסיני

החופש_הגדול*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 21:10

יורדים לסיני

שליחה על ידי החופש_הגדול* »

פלוני אלמונית: אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה - ההתראות הן לא חדשות אלא התראות שתמיד יש, ורק לקראת החגים מרעננים אותן (אגב, במדינות רבות בעולם קיימות התראות באותה דרגת חומרה שמזהירות תיירים מלהגיע לתל אביב או לירושלים) .
והחופשה הזאת מאוד נחוצה לנו.
יש לנו חברים שחזרו עכשיו מראס השטן ודיווחו על אווירה סבבה ושהמצרים שומרים ביתר קפדנות.
ילדת טבע - אולי תשקלו לחבור אלינו לחרבי? היינו שם כבר נהנינו, מתאים לנו לשוב לשם ואני רואה שיהיו שם עוד כמה באופנים.
אמא של - נתראה בסיני !!! :-D
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

יורדים לסיני

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

שוקלים שוקלים, בעיקר עקב העובדה שגילינו שהחוף של חרבי עבר מקום מהפעם האחרונה שהיינו בו לפני שנתיים וכבר לא ממוקם בחוף עם החושות המפחידות על העמודים והמדרגות המתפרקות שממש לא מתאימות לילדים (או מבוגרים כמוני) בעליל.
אנחנו נהיה שם מיום שבת בצהריים עד רבעי כנראה. נתראה.
ש_חף*
הצטרפות: 25 פברואר 2009, 15:50

יורדים לסיני

שליחה על ידי ש_חף* »

אבל מפחידים אותנו עם כל ההתראות בתקשרות.
נכון, ועושים את זה כל חג. הייתי בפסח שעבר, ובחזרה הייתה לי שיחה מאוד מעניינת עם נהג המונית, שטענן שזה קונספירציה של מנהלי המלונות באילת שרוצים שהתיירים ישארו אצלהם ולא יברחו לסיני הזולה.
החיים בסוף ייגמרו בכל מקרה, השאלה מה עושים לפני זה, וכמה סיכונים לוקחים..

ואם כבר אני כותבת, 150 לירות מצריות למכירה במחיר מציאה, מי רוצה?
אני בדרך כלל בחיפה, אפשרות לגיחה לאזור תל אביב.
מי שרוצה, מוזמן לכתוב בדפבית ש חף
ילדת_טבע*

יורדים לסיני

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

חזרנו ביום רבעי. היה מעולה.
לא מפחיד בכלל. בכניסה לחוף שהתארחנו בו בסוף חנה באופן קבוע טנדר משטרה. שקט ורגוע כמו שרק סיני יכולה להיות.

לגבי חופים, אני רוצה להוסיף כאן המלצה חמה מאוד על החוף הלבן ברצועת אל מחש. אמנם לא מהזולים אבל שווה כל לירה. את המקום מנהלים אנשים חמים ומקסימים. אוהבי ילדים ומכניסי אורחים. במקום פועלת מאפיה מאוד טעימה (אם כי קמח לבן שולט). בר חופשי של פירות שטופים ומזמינים. משתמשים בפנסים סולריים וממעטים בנרות. שרותים ומקלחות נקיים. אנחנו נהננו והילדים גם מאוד מאוד.

לצערי הגענו לשם אחרי שברחנו מהחוף של חרבי, פגשנו שם עוד משפחה שברחה כמה ימים קודם מאותו החוף. מצטערת תמר, אבל החוף של חרבי יכול להיות מקום מקסים לזוג רומנטי אבל רחוק מלהיות מתאים למשפחות עם ילדים.
למרות שהודענו ארבעה ימים מראש על כוונתנו להגיע ואפילו הזמנו את נהג הבית לאסוף אותנו מהגבול כשהגענו לא היה אוכל בכלל לתת לילדים. בצהריים קיבלנו חומוס מקופסת שימורים וחתיכת גבינה בגודל זערורי שהיה אמור להשביע ארבע נפשות רעבות, את ארוחת הערב לא קיבלנו כי לא היו מצרכים ולקח להם שלוש וחצי שעות לספר לנו על כך, לדבריהם חרבי נסע לנואבה לקנות ולא חזר במקום נשארו שני עובדים שלא דיברו אנגלית או עברית ובקושי הצלחנו לתקשר איתם. כשכבר הודו שאין להם מה לתת לנו לאכול היה כבר מאוחר מידי ללכת לחפש במסעדות אחרות בחוף כי בן השנה ותשע שלנו כבר נרדם בחושה תוך כדי יבבות "אם... אם..." (אוכל אוכל בתרגום חופשי). למחרת בבוקר בעודנו אורזים התעורר חרבי וביקש שנרחיק את הילדים ממנו. לא מקום לילדים וגם שחט אותנו במחיר ללילה אחד עם אוכל משימורים (200 לירות!)... לא נראה שאורחים בחוף שלו זה מה שבדיוק חסר לו בחיים ושזה בעיקר מפריע לו בשלווה שלו. שיהיה לו בכייף כמובן, אנחנו אליו לא נחזור בשלישית...
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

יורדים לסיני

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

ילדת טבע, יכול להיות שלא היה אוכל כי החופים שוממים ולכן הבעלים לא הצטיידו כי לא ידעו אם יגיעו אורחים? בכלל, מה התרשמותך מהחופים? שוממים? ישראלים? תיירים ממדינות אחרות?
ילדת_טבע*

יורדים לסיני

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

הודענו לחרבי ולתמר שאנחנו מגיעים ארבעה ימים מראש. נהג המונית שלהם היה בגבול כדי לאסוף אותנו וגם איתו תמר דיברה יום קודם. לא באנו בספונטניות. לא נפלנו עליו משום מקום.
לגבי מצב החופים, יש חופים נטושים (אלו שסביב חרבי ממש חרבים) ויש כאלו שאנשים חולפים בהם. עיקר התיירות שראינו היתה ישראלית אבל היו גם כמה זרים שהסתובבו, צרפתים בעיקר. אנחנו היינו ארבע משפחות ועוד שני רווקים, בחוף סמוך היתה עוד משפחה עם ילדים. המצב שומם אבל לא נטוש כמו שהיה לפני 8 שנים. הם מחכים שם לקצת יותר פרנסה בחגים ומכינים את המקומות.
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

יורדים לסיני

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

מה היה לפני 8 שנים? אני מודה שתחושת השיממון היא שמרתיעה מלנסוע. בפעמיים שהיינו בסיני היה די שומם (כולמר תנועה כמו זו שתיארת) וזה הרגיש קצת לא נעים. מתים לרדת גם. מעניין אם נאזור האומץ. חושבים על סוף ספטמבר. אולי יש עוד משפחות שחושבות על התאריכים האלה. ילדת טבע, תודה על ההמלצה. מתייחסת אליה ברצינות רבה.
נון_מאם*
הצטרפות: 14 יולי 2009, 01:54

יורדים לסיני

שליחה על ידי נון_מאם* »

לילה טוב
אמא לנוני בת חצי שנה לא מחוסנת
חושבים לרדת לסיני
אבל אני קצת חוששת כי לא מחוסנת
מה אתן חושבות/ים?
דלועית*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2009, 13:27

יורדים לסיני

שליחה על ידי דלועית* »

תודה על ההארה לגבי החוף של חרבי.
חשבנו לרדת לשם וכמובן שעכשיו נבחר ללכת למקום אחר,
והייתי שמחה תמר אם תאמרי את הצד שלכם... שהרי תמיד את כאן וממליצה שוב ושוב על סיני בכלל והחוף שלכם בפרט. וכל זאת בידיעה שיש פה אנשים עם ילדים!
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

יורדים לסיני

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

בנזוגי המפונק רוצה מלון!
מכירים איזה מלון נחמד בסיני?
לפני שנתיים היינו בבאוואקי והיה סביר
אבל הוא רוצה משהו יותר פנסי מזה
בבוואקי זה די דומה לחושות רק שהן מבטון עם שרותים צמודים אבל יש טיפה ריח (לדבריו) והמזגן עשה רעש.
נו.

אז מלון כזה כבר עם כוכבים, 3 או 4. יש מישהו מבאופן טבעי שהיה במלון בסיני?.... או שיודה בזה :-D
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

יורדים לסיני

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

ילדת טבע
אני רוצה להוסיף כאן המלצה חמה מאוד על החוף הלבן ברצועת אל מחש
איפה זה בידיוק? לפני נואיבה או דרומית לה?
כמה זה יקר, כלומר כמה לירות?
כל כך מתגעגעת לסיני אבל נראה לי אין לי סיכוי שבנזוגי יסכים..
ילדת_טבע*

יורדים לסיני

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

זה צפונית לנואיבה, ממש אחרי ביר אל סוויר.
יקר... החושות הן 20 לראש כמו כולם אבל האוכל קצת יקר. יצא לנו שלושה וחצי אנשים 1900 ל' לארבעה ימים, לא ממש יקר במונחי שקל ונופש אבל יקר ביחס למה שזוכרים מסיני.
סעו, תנהו, מדהים שווה הכל. באמת. הייתי נוסעת שוב עכשיו (הכל עדיף על אריזה של בית לקראת מעבר דירה).
אימא_טרייה_פלוס*
הצטרפות: 14 אפריל 2007, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אימא_טרייה_פלוס*

יורדים לסיני

שליחה על ידי אימא_טרייה_פלוס* »

שלום שלום.
אנחנו מתכננים על פסח ארוך בסיני, עם הילדים, 4, 2, ו-3ח'. חשבנו על לה סירן או על רוקסי: מקומות שהם קצת יותר מחושות.... נשמח לחברה ולהמלצות
לי_רז*
הצטרפות: 02 מאי 2009, 22:02
דף אישי: הדף האישי של לי_רז*

יורדים לסיני

שליחה על ידי לי_רז* »

אנחנו רוצות לרדת לסיני עם הקטנטנים אבל כולם אומרים לי שבתור אמא אני לא יכולה להתאבד ואם אכפת לי מהילד ועוד ועוד ועוד.
מישהו יודע אם כל ההפחדות האלו מקורן באמת?
עננים_בקפה*
הצטרפות: 16 מאי 2009, 21:53
דף אישי: הדף האישי של עננים_בקפה*

יורדים לסיני

שליחה על ידי עננים_בקפה* »

מקור ההפחדות הוא בפחדים של אנשים. היתי בסיני בכל התקופות כולל האנטיפדה השניה. מעולם לא הרגשתי מאוימת, מפוחדת, לא נינוחה. גם בהריון, גם עם ילד בן שבעה חודשים ואם הכל יתנהל כשורה אז בקרוב עם אחד נוסף בן חצי שנה. האם משהו היה מעלה על דעתו להגיד לך אותו דבר על נסיעה לירושלים? או למעשה כל נסיעה שהיא?
את רוצה לנסוע לסיני? סעי
זה לא יותר חסר אחריות מנסיעה לניו יורק בספטמבר 2001 (כמובן לפני הסיפור עם התאומים
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

יורדים לסיני

שליחה על ידי צוויליך* »

חששות - יש. לכן הפניה לדף.
רציונלי? כניראה שלא. ראה תאונות / פיגועים בארץ מול פח"ע בסיני.

כדברי המוסא , בחירה אישית לנפוש בסיני או להסתכן יותר בארץ, בכביש, בדרך לצימר.

אם היינו רציונליים היינו משעממים יותר, אולי.
משעממים בסיני על החוף.
מי יתנני משעמם בסיני על החוף. עם ספר מרגש עבה ובייביסיטר...

צוויל
שנירקולית*
הצטרפות: 04 יולי 2010, 02:43

יורדים לסיני

שליחה על ידי שנירקולית* »

הי,
מתכננת לרדת לסיני עוד שבועיים, העדיפות העליונה היא לשנרקל. שמעתי שאזור ראס א שטן מוצלח לשם כך, אבל לא הצלחתי לאתר מקום עם מזגן (יעני לא מלון, אבל לא חושה, אלא משהו בסגנון בונגלו עם מיזוג).
למישהו/י יש המלצות? אני קצת אובדת במידע סותר על כל מיני אתרים.
שמעתי שיש בונגלוס ממוזגים באננדה ביץ', אבל לא הבנתי אם יש שם שנרקול שווה (ואיפה זה בכלל). יש המלצות/ הכפשות על המקום?
המון תודה למי שיכול/ה לסייע!
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

יורדים לסיני

שליחה על ידי צוויליך* »

נורא רוצה להכפיש אבל לא הייתי שם.
רק לציין שאני מקנא בכם עד מאד.
בבקשה לאכול סחלב אחד בשבילי...
תהנו...

צוויל
תמר_מסיני*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 00:36
דף אישי: הדף האישי של תמר_מסיני*

יורדים לסיני

שליחה על ידי תמר_מסיני* »

מקום מקסים לשנרקול, חוף חולי ובונגלוס ממוזגים יש בקרייזי הורס. מאוד נחמדים! אוכל טוב ויש גם בריכה. הנה דף הפייסבוק שלהם: http://www.facebook.com/home.php?ref=ho ... 724&ref=ts
אם את מדברת עם וואליד תגידי שתמר שלחה אותך...
לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

יורדים לסיני

שליחה על ידי לירי_יער* »

חוף אחד צפונית לראס עצמו- (של סיגל ועייש)
יש חוף עם בונגלוסים ונדמה לי גם מזגן
החוף מנוקה מקיפודי ים
שמו הקסל והוא שייך גם הוא לישראלית בשם אורלי
אנחנו אישית ממש מעדיפים את הראס של סיגל אבל זה ממש אישי
תהנו
אנחנו תיכף יורדים גם
משפחה*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2007, 09:09

יורדים לסיני

שליחה על ידי משפחה* »

שלום אהובים,
אנחנו (זוג עם 4 ילדים צעירים) יורדים לביר סוויר בשישי הקרוב למשך שבוע ימים. נשמח לחברת משפחות נוספות עם ילדים :-)
מי מצטרף??
(אפשר לפנות אלינו בפרטי)
שבוע משובח
איתי_ט*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2020, 08:49

יורדים לסיני

שליחה על ידי איתי_ט* »

מישהו יודע מה האפשרויות והעלויות להגיע לסיני לפני הסגר?
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”