ללי באדולינה

אנונימי

ללי באדולינה

שליחה על ידי אנונימי »

ללי זה כינוי החיבה שנתתי לעצמי ואני מאוד שמחה בו. באדולינה זה בזכות אחות נפש יקרה שאמרה לי שאני מזכירה לה את מלכת באדולינה בפשטות שבה דברים קורים לטוב בחיי. אהבתי מאוד את הרעיון ובגלל שאני לא תמיד מרגישה כך החלטתי להזכיר זאת לעצמי באופן קבוע ולבחור לראות כך את חיי.
אני חיה עם בנזוגי והפלא שלנו בקארוון מכוסה בוץ בלב שדות ופרדסים במרכז הארץ, יופי של מקום לחיות בו קרוב לטבע
כשהגענו לא היה כאן כלום ועכשיו כבר צומחות סביבנו וילות אז בטח ייצר הנדודים שלנו ייגאה שוב בקרוב.
אנחנו חיים בפשטות ומנסים לעשות בחירות מתוך התבוננות וחירות מחשבתית. לא תמיד זה פשוט אבל זה מאפשר לנו להיות כמה שיותר מדויקים וקשובים לרצון האמיתי.
אני מטפלת במים ותומכת לידה ובשנים האחרונות שזרתי את שתי האהבות האלה לעבודה במים עם נשים בהריון. קראתי לזה אקווה דולה ובמשך תקופה מסוימת זה גם היה כינויי באתר (אקווה דולה).
אני אמא לאיתמר פלא שנולד ב 1.08.08 וממלא אותי ברגשות שלא ידעתי שקיימים. כל יום שעובר הוא גדל ואני- האמא- גדלה איתו.
שמחה להיות חלק בקהילה הזו ומוצאת כאן הרבה עניין ומקומות להתעכב בהם.

משלמת דמי חברות באתר באמונה ש אתר באופן טבעי שווה תשלום
דף בית שלי עובר ניקוי קבוע
משפחת_אושר*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 14:44
דף אישי: הדף האישי של משפחת_אושר*

ללי באדולינה

שליחה על ידי משפחת_אושר* »

אני שמחה שאת מרוצה מהמגבונים (-:
לגבי ההפי הייניס, לי יש one size שהתאימו לענבר בגיל חצי שנה ומתאימים לו גם היום (והוא גדול).
הרגילים מתאימים לפי משקל.
תמר_אז*
הצטרפות: 04 מרץ 2008, 17:51
דף אישי: הדף האישי של תמר_אז*

ללי באדולינה

שליחה על ידי תמר_אז* »

לגבי המנשא - אני בירושלים. ואת? אפשר גם לשלוח בדואר...
דרך אגב, רפרפתי וראיתי שאת בעניין של חר"פ - אני ממליצה בחום על טוטס בוטס. נעימים, סופגים, וחמודים מאוד!!!!
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

אולי אקפוץ לבקר בשבוע הבא.. מקווה שהכל טוב
דרקו_נית*
הצטרפות: 25 אפריל 2008, 17:33
דף אישי: הדף האישי של דרקו_נית*

ללי באדולינה

שליחה על ידי דרקו_נית* »

היי
חזרתי...
התקליטים עדיין באוטו שלי, אם את עדיין רוצה אותם, תצרי קשר. אם את לא רוצה אותם, אני אשמח אם גם תצרי קשר, שאני אדע לחפש להם בית אחר.
שנהטובה :-)
בת_אל*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2008, 22:00
דף אישי: הדף האישי של בת_אל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי בת_אל* »

הי
יש לי חברה שהיא דולה ואמא ומלמדת להיות דולה והיא אישה מדהימה
שמה זיו והיא מלוטם אם זה יכול לעזור לך בפנייתך.
מספר הטלפון שלה בבית הוא 04-6787292
היא מגיעה לעיתים לחדרה אם זה עוזר
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

אני אנסה לקפוץ אליך מחר לקחת את החיתולים ולבקר. תשלחי את הטלפון שלך, במייל או באתר או משהו, אני חושבת שאין לי
תמר_אז*

ללי באדולינה

שליחה על ידי תמר_אז* »

הי אקווה,
סליחה שאני חוזרת אלייך רק עכשיו, איכשהו ההודעה שלך נעלמה מעיני, ורק עכשיו ראיתי אותה.
אני מאוד אהבתי את הקוריאני, אבל קטנצ'יק קצת פחות... קודם כל הוא פולט המון (כן, כן, גם בגיל 9 חודשים) וכל ההנפות שצריך כדי למקם אותו במנשא הובילו כל הזמן למטחים חמימים שניגרו במורד גבי ועורפי. דבר שני, הוא מאוד סקרן וכל הזמן מתפתל וזז ויוצא מהקשירות של המנשא, מה שהפך את הכל העניין לקצת לא נוח ואפילו לעיתים מסוכן.
מהסיבה הזו אני מחפשת מנשא שהוא יותר מובנה, כמו היאמו או מנשא קשיח, ולא מנשא קשירות כמו הקובבה (מנשא צד כבר יש לי).
אבל אשמח לשמוע אם יש לך הצעות אחרות שמתאימות לתינוק. או כל דבר מעניין אחר

בנוגע לטוטס בוטס, זה לא חיתולי כיס אלא חיתולים עם כיסוי. מיוצרים בסקוטלנד. מאוד איכותיים. סופגים נהדר - אין דליפות בכלל, גם בלילה, גם אחרי שלשולים.
אני משתמשת בבמבוזלס שעשויים מבמבוק עם תיקתקים במידה 2 מאז שהיה בן 4 חודשים (6 או 7 קילו), ובכיסויים הרגילים (למרות שפה באתר יש חיבה לפליז, לא מצאתי למה לשלם עליהם עוד במיוחד). חבילה של חמישה חיתולים וכיסוי עולה אצל נולי משהו כמו 420 ש"ח. צריך לפחות 15 חיתולים כדי לא לכבס ולייבש כל יום.
מאמא-מאוהבת היא ידענית גדולה בנושא של טוטס בוטס, ותוכל לספר לך על כל הסוגים, הדגמים, המחירים וכו'.
אני בכל מקרה ממליצה בחום.
תמר_אז*

ללי באדולינה

שליחה על ידי תמר_אז* »

הי,
נשמע טוב. איך נעשה את זה?
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

הייתי במתחחם שלכם ביום שבת, להיפרד מאודוש והמשפחה. השקפתי על הבית שלכם, אבל בסוף לא באתי כי לא הודעתי וגם היה לי שם כיף ולא התחשק לי לזוז (נורא יפה אצלכם, ואחלה בריזה). אני אדבר איתך בימים הקרובים ואבוא (אולי אפילו היום, נראה איך יתגלגל)
אלוש_מור*
הצטרפות: 13 אוקטובר 2008, 18:44
דף אישי: הדף האישי של אלוש_מור*

ללי באדולינה

שליחה על ידי אלוש_מור* »

הי בוביק,

גם לנו היו המון פיקשושים בהתחלה עם החיתולים האלה...היה נרטב מלא..
זה נהייה יותר קל כשהם גדלים-אלי כי עושים פחות פיפי?לא יודעת..
אנחנו ממש מאוהבים בהם עכשיו.מונעים את כל הפריחות ותפרחות למיניהן,רכים,נעימים וסופגים אחלה..
אבל בלילה -רק חיתול במבו...:))
פשוט_יעל*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 17:01
דף אישי: הדף האישי של פשוט_יעל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי פשוט_יעל* »

שלום :)
אולי תתני לי את הטלפון שלך ואני אתן לך בשמחה את כל הפרטים שתרצי, פשוט עם תינוק על היידים למי יש זמן לכתוב....
תמר_אז*

ללי באדולינה

שליחה על ידי תמר_אז* »

הי,
לא נראה לי שנזדמן השרונה בקרוב, אז ניאלץ להעזר באחותך.
אם תעבירי לי פרטי התקשרות איתה, אעביר לה את המנשא. או שאת תעבירי לה את שלכם קודם, ואז לא נצטרך לתאם פגישות פעמיים
את יכולה גם לתת לה את הטלפון שלי 054-4245636
בקיצור, מה שיותר נוח, הולך
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אני גם יכולה לעניין אותך בנדנדה (בדיוק הזכרת לי להוסיף אותה לרשימה...). שלי סגולה מה שלך? במבי כבר כבד ופעיל מידי בשבילה הוא צריך נדנדה של גדולים, אמיתית (יש גם את זה בגינה שלנו...).
מזרנים מתנפחים יש לנו כבר...
מה...מה...מה... אני מחפשת נעלי טיולים ראויות (המוקסינים שלי כבר חסרי סוליות לחלוטין)... ממשיכה לחשוב, רצה לטפל בבן עם שיניים צומחות...
לילה טוב!
ילדת_טבע*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

מה המידה? אני 36/37 אבל כף רגל של ברווז (ז"א רחבה) בעייתי בסנדלים קלי קלות בסגורות...
ילדת_טבע*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

כי את רוב הסנדלים מייצרים לנשים עם רגליים ברביות. דקות ובעלות אצבעות דקיקות וארוכות. עכשיו מידה פיצית כמו שלי אמורה להיות עוד יותר בובתית, לא? אז זהו שלא. נעלים לעומת זאת (כאלו שאמורים ללכת איתן לא נעלים ליופי, אלה אני אפילו לא מודדת, חבל על האנרגיה, בין כה וכה לא אלך איתן) מיצרים כך שלא צריך רגליים יפיפיות ומעודנות ודקיקות ו... גם לוקחים בחשבון מקדם גרביים ויוצא סבבה. אבל איכשלא יהיה, 38 זה ענק עלי. מעולם לא הגעתי למידה כזו אפילו לא בנעלי אצבע (אלו של הבלט). לגבי נעלי הטיולים, בשבוע הבא האיש שלי אמור לחזור מארה"ב ולהביא לי זוג אז בינתיים גם זה לא רלוונטי.
אז מה? שוב נתקענו... אני ממשיכה לחשוב.
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

ללי באדולינה

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

בענין ביעור כינים.
אם יש מסרק צפוף אז זה עובד ככה. מורחים על השיער שמן, רצוי טבעי, נניח שמן זית, שמן שקדים וכו'. אם יש זמין אז אפשר לערבב בו ממש מעט חומץ (החומץ חייב להיות מאד מדולל).
רגע, אני אתן מתכון: בקבוק קטן של שמן, כמה ענפי רוזמרין, מעט חומץ (נניח עשירית או פחות מכמות השמן). משרים ככה איזה יום יומיים , אפשר בשמש.
מורחים על השיער ומשאירים. אחרי כמה שעות טובות מסרקים היטב. ככה מסרקים כל יום.
עם מסרק צפוף.
הרוזמרין דוחה כינים חדשות ככה שאחרי שכבר אין כינים כדאי למרוח שמן עם רוזמרין בלי חומץ. החומץ עוזר להוריד את הדבק של הביצים. השמן פשוט מקשה על הכינים לטפס ועוזר למסרק להוציא אותן. עיקר העבודה היא המסרק אבל בלי השמן יוצאות פחות כינים מהשיער.
יש עוד צמחים שעשויים לעזור אבל רוזמרין זה הכי קלאסי. ובכל מקרה אם אין חומץ ורוזמרין גם מריחה של שמן על השיער וסירוק כל יום עוזרים למגר את הנגע. אני לא חופפת, משאירה את השמן כמה ימים טובים ואם שוטפים או חופפים ואין יותר שמן על השיער אז שמים שוב.
ילדת_טבע*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

יש לי... צמר! אני צריכה צמר. שאריות ועודפים מכל מיני סוגים וצבעים יהיה הכי סבבה. יש לך מקורות?
ילדת_טבע*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

וגם.... כל מני דברים שילדות יכולות להתחפש איתם. נגיד צעיפים, בגדים משונים, כובעים, דברים שלא ממש לובשים ושלא יתפסו אותך חיה בהם.
ילדת_טבע*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

כשהאיש שלי לא בחו"ל (עד יום חמישי הקרוב הוא שם) הוא עושה חמישה ימים בשבוע קו פתח תקווה-חדרה ולרוב עובר דרך כביש 4. עובר בדרך שלך? אפשר לתאם נקודת מפגש כלשהי על הדרך. או אם יש לך דרך להעביר לפתח תקווה או משהו אז גם סבבה. אני יכולה להרחיק לכת עוד יותר על מפת ישראל שאני הולכת לחפוף בחודש הקרוב אבל נראה לי שזה מספיק לא?
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

ללי באדולינה

שליחה על ידי עולם_קטן* »

חברים שלנו סיפרו על לול מטילות ממושב שתולה, שמיועדות להשמדה (הן עבדו קשה במשך שנתיים וככה גומלים להן...)
הם מחפשים כמה שיותר אנשים שיכולים לקחת כמה שיותר תרנגולות מטילות ע"מ להצילן,
צרי קשר אם מעניין אותך(ויש לך גישה לאזור הצפון גולן-חיפה-קריות) ואני אקשר ביניכם.
משפחת_אושר*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 14:44
דף אישי: הדף האישי של משפחת_אושר*

ללי באדולינה

שליחה על ידי משפחת_אושר* »

בשמחה. אם זה בבוקר, ימים ראשון ושני פנויים עבורי. משעות הצהריים כל יום מתאים.
ילדת_טבע*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

האיש חזר, איך אני יוצרת איתך קשר? אין לי טלפון שלך.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

ללי באדולינה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי אקווה דולה

טוב סליחה על הבלאגן בואי נעשה כאן סדר
ההרשמה למפגשים לא הביאה איתה גל של נרשמות ולכן נועה ברקת החליטה על מפגש מבוא פתוח לכל המתעניינות ביום ראשון הבא ה - 30.11 אצלי בבית בכפר ויתקין בשעה 9.30 עד 12.00
המפגש יעלה 75 ש"ח ויהיה מורכב מהרצאה ושיחה וכל מה שיעלה...
ואז אחרי המפגש מבוא נחליט לאן זורם ומה הכיון והאם בכלל יש קבוצה....
אם את רוצה עוד פרטים אשמח לדבר איתך
050-6916919
ערב טוב
יעל
ליאורה_אורה*
הצטרפות: 07 מאי 2006, 07:05
דף אישי: הדף האישי של ליאורה_אורה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ליאורה_אורה* »

היי ללי באדולינה,
תודה על הצעתך.
אנחנו רוצים לנסוע כשיתחיל להצטבר השלג בחרמון. נאמר לי שזה יקרה בסוף דצמבר או תחילת ינואר.
בינתיים אני חושבת לקבל את הצעתה של דינאל משאר ישוב. אם זה ישתנה אצור איתך קשר.
ליאורה
דרקו_נית*

ללי באדולינה

שליחה על ידי דרקו_נית* »

היי,
אז התקליטים מחכים לך, בינתיים באוטו הקטן שלי... תצרי קשר מתי שתוכלי לקחתם. אני בתל אביב בדרך כלל.
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

ללי באדולינה

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

אקווה הזמנתי את החיתולים באתר שם זה עלה כ210$ אם אני לא טועה בשקלים זה יצא 770ש"ח ל12 חיתולים, החבר שלח לי בדואר רגיל הגיע ממש בציקצק עלות המשלוח 37$ אם אני זוכרת נכון
אגב זה היה האתר הכי זול לחבילות של הפי היניס שמצאתי וחפשתי הרבה אז אם את רוצה אעביר לך את הכתובת. משלוח בתוך ארהב היה חינם וגם הגיע תוך 3 ימים לחברי.
אגב בינתיים הם עדיין קצת גדולים על הגוזל החמוד שלי שנולד לפני שלושה ימים, ושוקל 2770ק"ג.
אני תוהה מה מורחים על עכוזו שלא יהיה אדום ולא מפריע לחיתולי הבד?
מירב_ב*
הצטרפות: 07 ינואר 2005, 14:37
דף אישי: הדף האישי של מירב_ב*

ללי באדולינה

שליחה על ידי מירב_ב* »

ראיתי שהתעניינת ב{{}}מפגש בפארק הלאומי ברמת גן. מסבה תשומת ליבך שהוא עובר לימי ראשון החל מראשון הקרוב 30.11.
@}
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ירח_לבן* »

הי אקווה דולה
בינתיים טלי ופיצקה כן הגיבה לי מסתבר, אז נראה לי שהיא ראשונה בתור (לא מכירה לא אותך ולא אותה, רק נראה לי שככה זה עובד, נכון?)
אם זה לא יסתדר איתה אני גם במקרה אהיה ליד נמל תל אביב ביום ראשון בערב
גל_הנה_אמא*

ללי באדולינה

ראיתי את הדף שפתחת אמא חדשה ואני מבינה שאת רוצה למחוק אותו בגלל עניין של שם דף אז אני פונה אליך כאן, מקווה שזה בסדר...
ורציתי לשאול האם הגעת למסקנה לגבי המוצץ? אני בידיוק בתחילת השימוש למלאך שלי שהוא בן שבועיים ומפליץ כמו מכונת ירייה (יורה ובוכה) ואני באמת לא רוצה ליצור היצמדות למוצץ. יש לך מקורות אינפו' להמליץ בנושא?
וגם פתרון לשימוש במגבונים? אני כרגע משתמשת במגבוני נייר טואלט שהם מתכלים אבל לא נראה לי אידיאליים לטוסיק של תינוק
את יכולה לענות לי כאן או בדפבית מה שנוח לך :-) תודה
הדס_אמא_ל3*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2008, 16:34

ללי באדולינה

שליחה על ידי הדס_אמא_ל3* »

הי אקווה.
תודה שנכנסת לדף בית שלי. :-) (לא חשבתי שמישהו נכנס לשם)
חזרתי קצת לחיתולים חד-פעמיים, כדי להקל על הלחץ. כי ככה זה לא מעצבן שהוא עושה טיפה פיפי בחיתול (אפשר לשים שוב, לעומת הרב פעמיים, שבהם הרטבת טיפה, זהו צריך להחליף).
בזכות זה, (אני חושבת), הרבה יותר טוב.
עדיין יש פיספוסים ופישפושי סרק, אבל יותר טוב.
באמת שמתי לב, שיש פעמים שאני לוקחת אותו רק כדי להשוויץ שאני מזהה, ואז הוא לא מוכן בשום פנים ואופן... :-D
עם איזה תינוק היית אצל בשמת? (שאני אדע עם מי אני מדברת?) :-)
הדס
ללי_באדולינה*
הצטרפות: 19 מרץ 2007, 21:14
דף אישי: הדף האישי של ללי_באדולינה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ללי_באדולינה* »

הי גל
המסקנה שהגעתי לגבי המוצץ היא שאם זה עוזר לו אז זה לא לעניין למנוע את זה ממנו בגלל התעקשויות שלי. היו לו גזים נוראים וניסינו ה-כ-ל ובלילה הראשון שהתמודדתי עם הקשיים שלי ו"נכנעתי" (לתפיסתי) למוצץ פתאום הפנים שלו נרגעו והוא הצליח לישון יותר משעה רצוף.
חוצמזה קלטתי אז שנכנסנו למעגל קסמים שלילי- הוא היה זקוק לתנועת המציצה בשביל להרגיע את הגזים, ביקש לינוק וכמובן שנתתי, ואז נהיה לו עמוס בבטן מה שהוביל לעוד יותר גזים וחוזר חלילה. המוצץ נתן פיתרוןץ
אני לא יכולה לומר שכבר קל לי עם זה. עכשיו הוא מבקש את המוצץ בעיקר כשרוצה להירדם ולהרגיע את עצמו. עדיין יש לי קושי אבל אני מנסה פשוט להשתמש במידה ובשיקול דעת.
לגבי המגבונים- קניתי מגבוני נייר והשרתי אותם במים עם שמן שקדים ותמצית לבנדר. אחלה פיתרון שהציעו לי כאן. כמובן שבבית וכשמתאפשר אני מעדיפה לשטוף במים זורמים.
מוזמנת מאוד לשאול ולהתייעץ, אשמח לעזור במה שאוכל.
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

בכיף, בשבוע הבא. את יודעת שהשבוע הייתי מטר מהבית שלך (אצל נדב, קניתי שתילים) (איזה חמוד!) (והשירותי קומפוסט מאוד מרשימים!). אני במילא רוצה לעשות עוד סיבוב של שתילים, אז מקווה שנוכל לשלב..
פשוט_יעל*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 17:01
דף אישי: הדף האישי של פשוט_יעל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי פשוט_יעל* »

היי אקווה דולה
לפני כמה זמן התעניינת בפגישות עם נועה ברקת ורציתי להגיד לך שפירסמתי בכיכר את הפורמט הסופי למפגשים, תראי אולי יעניין אותך איזה נושא או שניים...או כולם כמובן...
מה גם שלא צריך להתחייב לכל המפגשים ואפשר לבוא לבודדים...
דברי איתי אם בא לך....
אנונימי

ללי באדולינה

שליחה על ידי אנונימי »

שלום אקווה דולה
שכנתי היקרה קיבלה אמבטיה רגילה (מלבנית כזאת) עם דפקט קל (כיפוף בפח) ובגלל שלא רצתה להשקיע בצנרת וכו' היא ביקשה ממסגר להכין לה תושבת עליה יושבת האמבטיה והטוש נמצא מעל האמבטיה וכשהיא רוצה לרוקן אותה היא פשוט פותחת את הפקק והמים מתנקזים לביוב של הטוש.
הקטע הוא שלפני כמה זמן ראיתי בעיתון עיצוב בדיוק אמבטיה כזאת והמחיר עליה היה ארבע ספרתי בדולרים!!!
הסבר נוסף לגבי המסגרת: היא מאלומיניום והצורה שלה היא ארבעה מלבנים שמתחברים אחד לשני.
מקווה שהבנת את ההסבר...
אירד*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 14:38

ללי באדולינה

שליחה על ידי אירד* »

בקשר לאמבטיה, את מתכוונת לאמבטיה של תינוק?
אם כן יש לי למסירה.
באיזור ירושלים.
הדס_אמא_ל3*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2008, 16:34

ללי באדולינה

שליחה על ידי הדס_אמא_ל3* »

הי אקווה,
עכשיו אני מקשרת את השם לפנים. :-D
אנחנו יותר טוב, תודה על התמיכה.
יש לפלג פריחה נוראית באיזור החיתול, אז יותר מתרגלים בלי חיתולים בכלל. :-)
למרות שלפעמים נראה לי שזה מחמיר כשהוא בלי חיתול, בגלל היובש באוויר.
הדס
ללי_באדולינה*

ללי באדולינה

שלום גמדה יקרה ותודה על תשובתך.
עניתי לך בדף על מדיניות הפירסום
גל_הנה_אמא*

ללי באדולינה

תודה אקווה, ראיתי את תשובתך
אשמח לשמוע טיפ לגאזים אבל איך יודעים שהתינוק בוכה בגלל גאזים? בד"כ הוא בוכה אחרי הנקה וזה קשור לגרפס או לכל מיני רחשים בטניים, אבל האם זה גאזים? מאז השחרור לשון הוא מפליץ הרבה פחות ועדיין השעות ביום בהן הוא לא מרוצה הולכות ומתארכות (בהתחלה הוא בעיקר ישן) וזה יתכן פשוט עניין של יותר שעות ערות, לא? טוב, בתור אמא טרייה כמובן שיש לי תהיות רבות.. :-)
גמדה_קטנה*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2008, 09:06

ללי באדולינה

שליחה על ידי גמדה_קטנה* »

שלום,
עניתי לך בדף מדיניות פרסום באתר באופן טבעי.
באופן יותר אישי, חשוב לי שתדעי שאני מאד אוהבת את הכינוי שלך. אני אוהבת יצירתיות, ובכינוי שהמצאת לך גילית יצירתיות ועדינות שמאד מוצאים חן בעיני.
צר לי שהכינוי הכ"כ יפה שלך לא עומד בכללי האתר...

כל טוב,
גמדה קטנה
ללי_באדולינה*

ללי באדולינה

_באופן יותר אישי, חשוב לי שתדעי שאני מאד אוהבת את הכינוי שלך. אני אוהבת יצירתיות, ובכינוי שהמצאת לך גילית יצירתיות ועדינות שמאד מוצאים חן בעיני.
צר לי שהכינוי הכ"כ יפה שלך לא עומד בכללי האתר...
כל טוב,_
תודה. עניתי עוד בדף על מדיניות הפריסום
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

ללי באדולינה

שליחה על ידי יעלי_לה »

עניתי לך אצלי. @}
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

ללי באדולינה

שליחה על ידי דנה* »

הוא עדיין למסירה
יש לנו מכרה משותפת ועוד כל מיני דברים משותפים....
דרך אגב דנה ל"ה זה ניק....
ריחות_של_יסמין*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ריחות_של_יסמין*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ריחות_של_יסמין* »

היי, תודה!
ילדת איתה עכשיו? (ראיתי שמגיע לך מזל טוב!!{@)
אם זה מתאים לך מאד אשמח לדבר איתך טלפונית
אםזה מתאים לך תוכלי לשלוח לי מייל לyasmin.sivan[at]gmail.com
כדי לתאם שיחה
תודה!
יסמין
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

ללי באדולינה

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

שלום לך! ביקשת עידכונוטומטי;-) - אז הנה-
ההרצאה הבאה תערך לקבוצה של חמש נשים בלבד- ביום ראשון ה18/1/2009 בארבע אחה"צ בביתי שבכפר תבור.
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

ללי באדולינה

שליחה על ידי דנה* »

יש לך מייל?
גמדה_קטנה*

ללי באדולינה

בוקר טוב,
ממש לא מנסה להלחיץ אותך, אם כבר אז להיפך.

אני יודעת שלוקח זמן למצוא כינוי שמרגישים בו בנוח :-).
יש לי הרגשה שקשה לך במיוחד למצוא כינוי חליפי, שיהיה מוצלח כמו הכינוי העכשווי.

יש לי כמה רעיונות (אם זה מתאים לך כמובן).
יש כמה דפים בנושא, למשל עיצוב הכינוי ו{{}}בחירת שם עט אולי כדאי לך לקרוא ולקבל רעיונות?.

חשוב לזכור שגם אם בחרת כינוי, ומכל סיבה את מחליטה שאת לא מעונינת בו - תמיד אפשר להחליף :-)

אם את צריכה עזרה, טכנית או אחרת, אשמח לנסות לעזור.

כל טוב, גמדה קטנה
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

ללי באדולינה

שליחה על ידי גילית_ט* »

לי יש תליני לבן פרחים תכלת חדש לגמרי מידה 1
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

את ממש מותק. הגישה שלך לכל עניין שינוי הניק מעוררת השראה וגם חיוך (כזה של - איזה כיף לפגוש באנשים כאלה. והי - לי יש את המזל שפגשתי גם בלייב). והי - בימים הקרובים אני באה לקנות עוד שתילים כי הכשרנו עוד שתי ערוגות אתמול, אז אנסה לתפוס אותך בבית).
גילית_ט*

ללי באדולינה

שליחה על ידי גילית_ט* »

אקווה, מה שלומך??
ברטר כמו מה??
הוא עלה 280 חשבתי על 230 משהו כזה... את מהוד השרון נכון??.הוא חדש לגמרי, הלכתי איתו 3 פעמים סיבוב במושב והחלטי שהוא לא בשבילי
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

ללי באדולינה

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

תתחדשי על הכינוי הנחמד. :-)

אולי כדאי לך לכתוב בראש הדף שהכינוי הקודם שלך היה אקווה דולה, כדי שמי שמכיר אותך באתר לא יתהה לאן נעלמת, או מי זו הכותבת החדשה?
נראה לי שכדאי....

{@
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

תתחדשי על השם :-)
גילית_ט*

ללי באדולינה

שליחה על ידי גילית_ט* »

תתחדשי על השם, לא רשמת מה יש לך להציע כבארטר....
_
גמדה_קטנה*

ללי באדולינה

תתחדשי, בחרת כינוי עדין ומקסים @}
ללי_באדולינה*

ללי באדולינה

תודה על הברכות וההתחדשויות. מתרגשת מאוד לצאת לדרך חדשה עם השם החדש, מי ייתן ויביא הרבה טוב וברכה.
אהבת עולם רעיון טוב, אבצע.
גילית ט מה בא לך לברטר?
במבי ק מותק את בעצמך, נו.... מתי כבר נפגש?
גמדה קטנה המון המון תודה
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

אני מקווה שמחר או שבת אבוא לרכוש כמה שתילים. נראה לך שתהיי? או אולי בראשון. משהו כזה.

לגבי הטבעת - הפתעת אותי לגמרי! ידעתי על זוג אחר מהחבורה שהחליטו להתחתן, אבל לא ידעתי על אלה! אני צריכה לדרוש מאמא שלי להיות קצת יותר רכלנית :-)...

עם הפשפושים - אנחנו עושים חלקי. כשאני בבית יותר. כשאנחנו בחוץ - כמעט ולא, כי אני פחות פנויה לזה. וגם בבית - זה משולב לרוב עם ר"פ, כי הפספוסים שלי ברובם הם של.. קקי (כן, תמיד אני חייבת להיות מקורית :-D). אבל בגדול אנחנו משתפרים והיום גם פשפשנו בהצלחה במהלך הבוקר וגם קקי באיזה עציץ..
גילית_ט*

ללי באדולינה

שליחה על ידי גילית_ט* »

טרקטור עם פדלים או כסף יכולה לשלוח בדואר , השכנה שלי לומדת בהוד השרון משהו עם מים
אלוש_מור*
הצטרפות: 13 אוקטובר 2008, 18:44
דף אישי: הדף האישי של אלוש_מור*

ללי באדולינה

שליחה על ידי אלוש_מור* »

ממושית,הניק שלך מקסים בעיני
אוהבת ואוהבים!
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

מעולה, תודה! אצלי הקטנה חולה, אז זה יצטרך לחכות כמה ימים. לדעתי הלילה הזה ישנתי הכי מעט בכל 6 וחצי השנים שאני אמא (לפחות לא הקאתי אחרי זה מהאנג-אובר, כמו בלילות ללא שינה לפני שאני אמא)
גמדה_קטנה*

ללי באדולינה

שלום,
רק עכשיו ראיתי ששאלת אותי לפני שבועיים
מה קורה בדפים שכבר כתבתי בהם כשהניק משתנה?

איפה שהשם הופיע כקישור - מילים מחוברות בקו תחתון) השם השתנה באופן אוטומטי.
אם מישהו ענה לך וכתב את שמך לא כקישור (למשל איילת יוגה בלי הקו התחתון) - זה לא השתנה.
אם זה מאד חשוב לך את יכולה לערוך חיפוש בתיבת החיפוש עם שמך (בצד שמאל בחלק העליון והתחתון של כל דף באתר).
אחרי החיפש הראשוני להכנס שוב עם שמך ל- חיפוש מלא בתוכן הדפים, ואז לעבור דף דף ולערוך.
(באופן אישי בעיני זה מיותר, אבל איך שאת מרגישה...)
כל טוב,
גמדה קטנה
עשב_השדה*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 02:52
דף אישי: הדף האישי של עשב_השדה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

שלום ללי
הסרט מקסים
אבל לא ניתן למצוא אותו
אפילו לא באוזן השלישית
הם אמרו שזה סרט נדיר
אבל ידעו מה אני מחפשת
תנסי אולי בסלון של מזל
אם תצליחי אשמח לדעת איך
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ורד_לב* »

כאמור, יש לנו את "אורחים מהכוכב הירוק".
מוזמנים לצרוב. אנחנו בכרכור {@
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי מיה_גל* »

היי ללי,
מפגש הזוגות הבא שלנו יהיה ב-24.1.09, מוצ"ש
את מוזמנת לדבר איתי או לשלוח לי מייל על מנת להרשם
או כדי להכנס לרשימת התפוצה שלנו
מיה 050-7312284
[email protected]

אהבתי את מה שכתבת בראשית הדף שלך :-)
השם השני של בתי הוא ללי
ואת הספר באדולינה מאד מאד אהבתי
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

איבדתי את הטלפון שלך. :-(. חשבתי לקפוץ היום.
סגו_לה*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 22:41
דף אישי: הדף האישי של סגו_לה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי סגו_לה* »

רציתי לומר שהתרגשתי לקרוא את תגובתך על הברית בדף של האמא המבוהלת,
אני מרגישה בדפים כאלו משותקת מהתגובות...אז כל הכבוד על התעוזה והאמונה.
פעם היה סיפור דומה לשלך בדף נחל נובע ,אולי זאת היית את,
אבל אני זוכרת את עצמי דומעת שקראתי.
מאחלת לכם להצליח לראות עוד הרבה ביקורים אלוקיים.
<מסתבר שהוא מבקר הרבה,רק לא תמיד אנחנו שמים לב....>
סגו_לה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי סגו_לה* »

כן,אח"כ חזרתי לדף וראיתי שיש משהו דומה בשם -"פלא" ,אבל זה לא אתם.
וזה עוד יותר הדהים אותי,כמה ילדים את מכירה עם שם כזה וסיפור ברית רוחני כל כך?
<עוד ביקור אלוקי:-)>
מיה_גל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי מיה_גל* »

האם מתאים לבוא עם תינוק יונק? הוא יהיה אז בן כמעט חצי שנה
:-(
לא...
מאד חשוב לנו ליצור אוירה אינטימית ושקטה
מיה_גל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי מיה_גל* »

כמה זמן המפגש?
מתחיל ב-20:30 ונמשך כשלוש-שלוש וחצי שעות
דרקו_נית*

ללי באדולינה

שליחה על ידי דרקו_נית* »

היי, שמחתי שהתקליטים הגיעו ליעדם, מקווה שהם ממלאים את המטרה :-)
ללי_באדולינה*

ללי באדולינה

_תפילה-
תן לי כח אלהי,לקבל באהבה גזרותיך,
תן לי כח אלהי, לא ליפול בעת כאב,
תן לי כח אלהי - לא לתהות על החלטותיך,
תן לי כח אלהי-לפתוח את הלב,
תן לי כח אלהי-לעשות מה שצריך באורך-רוח,
תן לי כח אלהי-לא לשפוט ולא להישפט,
תן לי כח אלהי- לא לרחם על עצמי,
תן לי כח אלהי-לקבל מילים שאני לא רוצה לשמוע,
תן לי כח אלהי-להכיל את הצער,
תן לי כח אלהי- עדיין לאמר בלב שלם:אלהי נשמה שנתת בה טהורה היא,אתה בראת,אתה יצרתה, ואתה עתיד ליטלה ממנה....._

קטע יפה שרוצה להזכיר לעצמי.
סגו_לה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי סגו_לה* »

משמח אותי שנהנית מהדף !
אנחנו מכירים את השיר,זה אחד משירי ברסלב שפשוט שרים את המילים של ר' נחמן,
לא יצירה מוסיקאלית גדולה אבל המילים עושות את שלהן.

"ניצחתי ואנצח
גמרתי ואגמור
אני נהר המטהר מכל הכתמים
אני איש פלא ונשמתי פלא גדול
חידוש כמוני לא היה מעולם"

<צריך לחפש נ נחים ולבקש מהם - הם ישירו לך בשמחה :-) >
סגו_לה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי סגו_לה* »

אגב,המילים שציטטת הן של דנ דוש שכתבה אותן בזמן שאימה גססה ממחלת סרטן
יש לה כאן דף : נפרדת מאמא (דף עצוב).
גמ_גמדית*
הצטרפות: 24 ינואר 2009, 18:20

ללי באדולינה

שליחה על ידי גמ_גמדית* »

ללי,
למקרה שלא ראית את ההודעה בדף הבלוג, דף מחוק נראה כמו דף לא קיים, ז"א יהיה סימן שאלה אחרי שם הדף, ובכניסה לדף יהיה כתוב "הדף ...בלה-בלה-בלה... עדיין ריק" וכו'- זה סימן שהוא מחוק. (מקווה שיצא מובן:-))
בכל מקרה- מחקתי @} (אם תכתבי שוב בדף הוא שוב יקום לחיים...)
מיה_גל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי מיה_גל* »

היי ללי,
מקווה שפלא כבר בריא :-)
המפגש הבא שלנו יתקיים בחיפה, במוצ"ש ה-7.2.09 בשעה 20:30
את מוזמנת לשלוח לי את המייל שלך על מנת שאוכל להכניס אותך לרשימת התפוצה שלנו,
כך שתקבלי עידכונים שוטפים על הפעילויות שלנו
[email protected]
להתראות,
מיה
{@
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אהלן. חזרנו משבוע קמפינג מספק בצפון. כנראה שנתארח אצל במביק בסופ"ש.
אם עוד לא התייאשת מאיתנו, אפשר לבוא לבקר? @}
סגו_לה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי סגו_לה* »

מזמינה אותך לדף חדש שפתחתי להתכונן ללדת
אשמח לקרוא אם יש לך תובנות שיכולות לעזור לי להתכונן ללדת ממקום טוב ושליו.
סגו_לה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי סגו_לה* »

וואי....ריגשת אותי,
אשכיב את הילדים ואתפנה לחשיבה בעיניין ,
תיכף אשוב...
סגו_לה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי סגו_לה* »

תוכלי לכתוב לי כתובת מייל שלך?
אמת_וצדק*
הצטרפות: 18 מאי 2006, 02:21
דף אישי: הדף האישי של אמת_וצדק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

אני פירסמתי את הדום בזמנו, אבל הוא כבר נמכר.
דניאל_של_מורן_וענבר*
הצטרפות: 27 ינואר 2008, 20:49
דף אישי: הדף האישי של דניאל_של_מורן_וענבר*

ללי באדולינה

שליחה על ידי דניאל_של_מורן_וענבר* »

יש לנו מתקן לנשיאת אופניים למכירה, תציצי בדף בית שלי ותראי אם יש עודמשהו שתרצי או שיש לך לתת בתמורה. מאיזה אזור את?
דניאל_של_מורן_וענבר*
הצטרפות: 27 ינואר 2008, 20:49
דף אישי: הדף האישי של דניאל_של_מורן_וענבר*

ללי באדולינה

שליחה על ידי דניאל_של_מורן_וענבר* »

יופי אז אתם גם קרובים, תשלחי לי במייל את הטלפון שלך ונדבר
[email protected]
אביטל_צ*
הצטרפות: 16 אפריל 2004, 17:49
דף אישי: הדף האישי של אביטל_צ*

ללי באדולינה

שליחה על ידי אביטל_צ* »

כרית נחש
אם לא מוצאים יד שנייה, אפשר גם לתפור
את צריכה בד לייקרה (לפנימית ולכיסוי החיצוני), רוכסנים או סקוצ'ים, וכדורי קלקר למילוי
נסי לאתר תופרת באזור שלך שמתעסקת עם מוצרי ילדים ותינוקות, או לחילופין מישהו שתופרת פופים וכריות הנקה.
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

ללי באדולינה

שליחה על ידי אני* »

תודהמקרב לב על הטלפון של לירון
זאת עם הדרבוקה
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

דווקא לא נמחקה ההודעה הקודמת שלכם (ראיתי אותה. מאתמול בצהריים). אולי לא ראית בגלל ים ההודעות בככר.
עכשיו מחקתי את הישנה לכבוד ההודעה החדשה :-) (למניעת כפילות).
במבי_ק*

ללי באדולינה

שליחה על ידי במבי_ק* »

הי, חשבתי עליך בימים האחרונים. מאוד אשמח להיפגש. ביומיים הקרובים אני דווקא עסוקה (אני? עסוקה? כן, יש קצת סידורים), אבל אולי בחמישי? אני יודעת לגבי החיתולים. הם היו גדולים עלינו עד עכשיו. דווקא היום יצא לנו להשתמש בהם כי הר"פ בכביסה כמעט כולם והבנתי שאני לא מתה עליהם. אבל כמובן שנשתמש במה שקנינו.

המסמך - כתבתי בעצם להורים מהגן של אילי מתוך כוונה לתרום לקהילה (שאני בקושי מכירה), וגם כדי לתרום לעצמי - כי ארגנתי לעצמי ככה הרבה אינפו, אז חשבתי לחלוק עם עוד אנשים, בין השאר פה. עוד אספר לך בע"פ.
ניצן_לן*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 11:09
דף אישי: הדף האישי של ניצן_לן*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ניצן_לן* »

שלום

ראיתי שגם את מחפשת מטילות.
לנו יש שלוש מטילות, אבל אנחנו רוצים יותר כדי לכסות את הצריכה שלנו.
אם תמצאי ויהיה לך מידע איך אפשר להשיג ובזול, אשמח לשמוע.

ניצן.
ר_ו_ב_י_נ_א*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2005, 14:42
דף אישי: הדף האישי של ר_ו_ב_י_נ_א*

ללי באדולינה

שליחה על ידי ר_ו_ב_י_נ_א* »

היי
יש לי את הספר המדובר. אשמח למכור או לברטר בתמורה למשהו נחמד :-)
אמא_של_דניאל*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 13:03
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דניאל*

ללי באדולינה

שליחה על ידי אמא_של_דניאל* »

יש לי את הספר.
חדש.
קיבלתי ולא פתחתי אפילו.
מוכנה לבארטר.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”