מכנסי חריץ

סמדר*
הצטרפות: 01 יולי 2002, 03:20

מכנסי חריץ

שליחה על ידי סמדר* »

אני אבדוק את זה, תודה.
סמדר*
הצטרפות: 01 יולי 2002, 03:20

מכנסי חריץ

שליחה על ידי סמדר* »

זו באמת הייתה הבעיה, תודה רבה!
עינת_ש*
הצטרפות: 11 ינואר 2009, 17:02

מכנסי חריץ

שליחה על ידי עינת_ש* »

טיפ לכל תופרות המכנסים- רצועת בד גזורה לרוחב, מקופלת לחצי, תפורה לאורך המעטפת של הרגל החיצונית. אפשר לשתי הרגליים, אבל לחיצונית זה הכי קריטי.. זה מחזיק את כל העסק סגור ואסתטי. בלי זה זה נראה מדולדל מדי, וגיליתי שלהרבה הורים זה מפריע.
ועוד טיפ: שווה להשקיע ולפתח גזרה מקורית. מנסיוני, כל הגזרות (אפילו אלו הקנויות של הבובות האנטרופוסופית) הן פשוט לא מדויקות ובסוף יוצא שאני מפתחת ומפתחת עד שיוצא לי משהו טוב, ורק ככה זה עובד לי.. הגזרה של המכנסים שלי היא תוצאה של לפחות 7 נסיונות, ואני יכולה לומר לכן שהיא נראית ממש אחרת ממה שמפורסם כאן. אז שווה להשקיע בתדמיתנות כדי להגיע לתוצאות טובות @}
עינת_ש*
הצטרפות: 11 ינואר 2009, 17:02

מכנסי חריץ

שליחה על ידי עינת_ש* »

עכשיו ראיתי את זה (-: אז אני מוסיפה:
זה לא מצריך ניגוב במיומנות ע"מ שלא לגעת עם הנייר בשולי החריץ של המכנס?

יש איזה קטע עם מיומנות אבל זה כמו ללבוש מנשא (-:
אני החזקתי בתנוחה רגילה עד שהוא סיים ואז עברתי להחזיק רק עם יד אחת מתחת לשתי הברכיים, ועם היד השנייה ניגבתי וכו', כשהמעטפת עדיין מופשלת.
לא היו מריחות ככה בכלל..
אורלי_נ*
הצטרפות: 09 ינואר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של אורלי_נ*

מכנסי חריץ

שליחה על ידי אורלי_נ* »

אני מחפשת מכנסי פשפוש ולא כל כך מוצאת. למישהי יש קישור מעודכן/שם/אתר שניתן לרכוש בו?
רנה_פרידמן*
הצטרפות: 21 פברואר 2012, 16:23

מכנסי חריץ

שליחה על ידי רנה_פרידמן* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

למכירה 8 מכנסי חריץ חדשים באריזה - במגוון מידות וגוונים, עשויים כותנה/טריקו. רכים ונעימים. נשארו לכלתי לאחר התבגרות הנכד.
הובאו ישירות מסין.
נא ליצור קשר בדואל [email protected] או בטלפון 052-2464556
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

מכנסי חריץ

שליחה על ידי אמא_ללי* »

אני מחפשת מכנסי פשפוש ולא כל כך מוצאת. למישהי יש קישור מעודכן/שם/אתר שניתן לרכוש בו?

כנ"ל
פלונית_כלשהי*
הצטרפות: 19 יולי 2010, 08:20

מכנסי חריץ

שליחה על ידי פלונית_כלשהי* »

אם לא תמצאו, אתן יכולות לקחת את הגזרה (מופיעה בקישורים למעלה) ובד לתופרת שתתפור לכן. זה מאד old fashioned, אבל עשוי לעבוד...
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

מכנסי חריץ

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אפשר גם לפרום את התפר המרכזי של מכנסיים פושטיים (אני הייתי קונה ידשניה או מוצאת בקחתנים למיניהם) והנה - מכנסי פשפוש. למשקיעניות אפשר גם לתפור מכפלת לקצוות הפרומים, בלי להתאמץ יותר מדי על הגימור. שלוך אבל עובד.
(מה גם שהפשוש שלנו גם זחל הרבה על מדרכות, אז גם הברכיים של המכנסיים הלכו פייפן. אז עוד תפר פרום, פחות תפר פרום, קטן עלינו :-D)
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

מכנסי חריץ

שליחה על ידי אמא_ללי* »

אפשר גם לפרום את התפר המרכזי של מכנסיים פושטיים
אבל אז הכל בחוץ, לא? במיוחד עם בנים.

הייתי רוצה מכנסיים שכן סופגים לפחות חלק מהפיפי כשיש פספוסים
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

מכנסי חריץ

שליחה על ידי ציל_צול* »

אהלן, עינת ש סגרה את העסק של המכנסיים אז אני לא יודעת איפה ניתן לקנות חדשים. אני קניתי ממנה בשעתו וכל כמה חודשים אני מוכרת את אלו שכבר קטנים. אלו מכנסיים עם שתי כנפיים שנכנסות אחת לתוך השנייה, מכסות היטב את הגוף ובהחלט סופגות חלק מהפשפוש.
מוזמנות לקנות ממני את מה שקטן עלינו - מכנסיים מבדים דקים ועבים שמתאימים לתינוקת מגיל שמונה חודשים בערך (בגודל ממוצע ביחס לגיל). שירתו אותנו נאמנה, כובסו רק בחומרים אקולוגיים ושמורים היטב. אני מוכרת אותם ב 15 ש"ח לזוג (עלו במקור בין 25-35). הצבעים הם בעיקר סגול וורוד ואדום.
בראש דף הבית שלי יש מייל. @}
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מכנסי חריץ

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היי מעונינת לקנות מכנסי חריץ . אשמח לדעת איך אני עושה זאת . תודה קרן 050-4878238
נעמי_פור*
הצטרפות: 25 נובמבר 2013, 21:02

מכנסי חריץ

שליחה על ידי נעמי_פור* »

שלום, שמי נעמי ואני פיתחתי דגם חדש של מכנסיים לתינוקות שמתקשרים איתם סביב הצרכים.
המכנס הוא מעבר לרק מכנס חריץ הוא שומר גם מפני קור ואפילו אסטתי :-)
כאן ניתן לראות ולרכוש: www.narayanworld.com/ecpants
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מכנסי חריץ

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלום אם מישהו יודע על מכנסי פשפוש למסירה או מכירה אשמח לשמוע. מסתבר שלפשפ בנים זה יותר מסובך.... 0586276299 תודה.
אביגייל*
הצטרפות: 11 מרץ 2006, 07:35

מכנסי חריץ

שליחה על ידי אביגייל* »

היי,
אם מישהי מתעניינת, לאחר ניסיונות פשפוש רבים ללא מכנסי חריץ בחורף ובקיץ (אני אמא לעומר שגדל ללא חיתול) התחלתי לאחרונה להביא מכנסיים ממש נוחות מ100% כותנה אורגנית שעושות יופי את העבודה.
אשמח אם תיכנסו לראות את המוצרים http://www.bibu-baby.com/
יום מקסים :)
שליחת תגובה

חזור אל “גידול ילדים ללא חיתולים”