מסרים לצמיחה

זוג_או_משפחה*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2007, 14:03

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי זוג_או_משפחה* »

הפעם בעילום שם-
רציתי לשאול לגבי הזוגיות שלי.
הכרנו והתחתנו מהר יחסית, גם שני ילדינו הגיעו מהר... וכאילו לא ביססנו עדיין את היחד שלנו וכבר היינו שקועים מאוד בלהיות בשביל הילדים, ולהבין מה זו בכלל משפחה.
עברנו המון משברים. ועדיין מרגישה שאין מספיק יציבות בקשר.
שוקלת ילד נוסף אך חוששת מהעומס שקסם כזה מביא איתו.
השאלה שלי היא- האם הזוגיות שלי תשרוד? האם עוד הריון ותינוק על כל מה שזה אומר בחינוך ביתי, יביא איתו יציבות או יערער עוד יותר את היסודות הלא יציבים שלנו?
תודה.
עצובה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2004, 18:23

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי עצובה* »

תודה רוקדת על הטיפ. אני פשוט מרגישה שיש בנינו משהו מעבר ליום יום. משהו עמוק יותר שאני צריכה לפתור.
לפעמים אני חושבת אולי זה קשור לילדות שלי...
דנה_אום*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2007, 23:13

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי דנה_אום* »

מים_ושמיים*
הצטרפות: 17 יולי 2007, 21:14
דף אישי: הדף האישי של מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי מים_ושמיים* »

היי כולם, לא הייתי הרבה זמן מקווה להגיע ולענות לכולם.
לתשומת ליבכן, ככל שתשאלו שאלה קונקרטית יותר כך התשובה שתקבלנה תהיה בהירה יותר.
כמו כן, חשוב להוסיף רקע לפנייתכן כדי שייקל עלינו להתחבר לאינפורמציה המתקבלת.

{@
מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

היי נאוה,
איזה כיף (-: אני מאוד שמחה לשמוע על הסיפתח של יהונתן {@

לגבי אשת השיווק: התשובה חיובית מאוד. נראה שאתן על אותו גל ואתן יכולות ליצור שיתוף פעולה מאוד פורה ומזין ביניכן (גם בהיבט הכלכלי).

לגבי הסדנה תראי מה יצא:
הסדנה מיוצגת ע"י קלף של הדרכה. הדרכה גבוהה וחיבור לאמת זה הייעוד שלה וזה הפוטנציאל שלה.
בעמדת העיצה קיבלת כאן קלף שמייצג את האמרה: לרדת לעומקם של הדברים וללכת "עד הסוף". הכוונה כאן היא לגעת בחומרים רגשיים וליצור פתיחות במקום שבו מתקיימת הדחקה. זה יכול לגעת גם בנושאים של מיניות אגב.
בעמדת התוצאה איך לא חחח קיבלת את קלף העוצמה. כמה הולם לסדנת העצמה (-:

שיהיה לך בהצלחה יקירה
{@
מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

פלונית אלמונית בעניין הרוגע:
את תזזיתית מנטלית ובכלל. אולי אף אימפולסיבית וחסרת מנוחה. הפריסה קוראת לך "להתעורר" לשים לב לדפוסים שלך ולמה שקורה איתך.
את צריכה ללמוד לייצר לך שקט מבפנים. לא לפזר אנרגיות לכל מקום. להיות ממוקדת, אבל מיקוד כזה שמגיע ממקום של רוגע וזרימה. הקלף הזה של העיצה גם מתחבר מאוד לתדר של מדיטציה.... אולי שווה לטפח את הכיוון...

לילה טוב
{@
מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

דנה אום
הפריסה מספרת שכרגע את נמצאת בסוג של עמדה אליה התקבעת. יש לך כאן קלף שמספר שאת בשלה למעבר אל השלב הבא.
אני רואה אותך עובדת בכמה אפיקים:
יצא לך כאן הקלף האולטימטיבי לאמהות ולנשיות בכלל. השנה הזו תהיה נהדרת בכל מה שקשור להפרייה שלך ושל בני ביתך.
קלף אחר עוסק דווקא בתחום הכלכלי, בהחלט כדאי להתחיל ליזום ולעשות משהו בכיוון אבל לבדוק איך את פועלת מתוך האיזון המתבקש.
הקלף המסכם: השנה הזו היא בסימן של שינויים והתפתחויות מבחינתך. שינוי שתערכי מבפנים יקיש על מציאות חייך.

בהצלחה
{@
מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

עוד לא אמא,
עשיתי לך פריסה נרחבת (10 קלפים) ואעביר לך את הדברים המרכזיים.
קודם כל אני מייעצת ללכת על כיוון של הריון (מה שלא מפריע לך להתחיל גם תהליך של אימוץ שממילא לוקח מלאאא זמן כידוע).
הכיוון שלך הוא חיובי אבל יש משהו בתוכך שהוא חסום. כדי שתוכלי לממש הריון את מוכרחה לפתוח את תיבת הפנדורה ולנקות מבפנים את אשר דורש ניקוי. יש בהחלט מצב של קבלת עזרה טיפולית, זה יכול להיות ברמה הרפואית (טיפולי הפריה למשל) ו/או קבלת ייעוץ (לא בהכרח פסיכולוג במובן הקלאסי) אלא מטפל איתו תעברי תהליך מתאים לשחרור והתמרת החומרים. הקלפים מלמדים שאת מייחלת לשינוי ושאת מתנדנדת לגבי כל הנושא של ההריון. יש כאן נושא של שיקולי כדאיות שעולים אצלך ותצטרכי לגעת בהם במסגרת התהליך שלך.

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם
שכל משאלותייך יתגשמו
{@
מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

מבולבלת,
הפריסה שלך אומרת שהגיע הזמן להתעורר ולעשות שינוי.
עבודה רצינית על מה שקורה בינכם תוביל לקטיפת פירות של ההצלחה.
אתם בהחלט יכולים לעשות את זה רק נראה שאתם צריכים לשחרר איזה שהיא התנהלות מיושנת שאינה מתאימה עוד אשר מתרחשת ביניכם.

כל טוב
{@
מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

עצובה,
הפריסה אומרת שאת מרגישה שאת נותנת יותר ממה שאת מקבלת במערכת היחסים עם הבן.
העיצה שאת מקבלת כאן היא לסגור דלת אחת כדי לפתוח דלת אחרת. יש לך היכולת לשנות את פני הדברים ולבנות קשר שלם ומספק עם בנך. יותר מכך הפריסה אומרת שאת יודעת מצויין כיצד לעשות זאת אך התשובה ממוסכת בתוכך ע"י רציונל מסויים.
עלייך להכנס פנימה כדי לחשוף את הדרך הנכונה עבורך בכדי לבנות קשר חם ומסור עם בנך.
אם לא תכנעי למצב הקיים. אם תכנסי פנימה ותצאי למסע של התנסות מול עצמך ויחד עם בנך תגלי שאת יכולה לשנות את פני הדברים.

המון אהבה
{@
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

מים, תודה!!!

תשובתך כל כך דומה במבנה ובפתיחה לזו של רוקדת (למעלה) שלרגע קיוויתי שלא פישלתי והודיתי לרוקדת במקום לך. :-D

זה כל כך נפלא שהפתיחות של שתיכן מחזקות זו את זו

וכמובן נפלא שהן תואמות את שאיפותיי.

אני מבטיחה לעדכן....

שיהיה לכולנו סופשבוע מופלא!!
רוצה_גם*
הצטרפות: 07 אפריל 2005, 23:25

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי רוצה_גם* »

שלום לכן נשים נפלאות
קראתי את הדף בשקיקה ואני מלאת התפעלות!
וכן, גם אני רוצה....

אני אמא לבת שלוש ומנסה כבר שנה להרות שוב ללא הצלחה.
הרפואה הקונבנציונאלית זיהתה אצלי בעיה (ירידה דרסטית בפוריות עקב גילי-38)
אני מאד לא מתחברת לזה וכבר כמעט שנה נמצאת בטיפול של רפואה משלימה (כל מיני- דיקור, תזונה, רפלקסולוגיה..)
כרגע בעצם עומדת בפני צומת, האם להכנס ל"סשן" של טיפולים קונבנציונאלים
(הרופאה שלי טוענת שלא בטוח שיוכלו בכלל לטפל בי ואם כן זה יהיה מההתחלה עם "התותחים הכבדים")
אני מאד לא מתחברת לכל העניין הזה וזה גם מאד לא תואם את דרך החיים שלי ומצד שני
אני מאד רוצה עוד ילד ואם אכן יש נכון במה שטוענת הרפואה, זמני (אם בכלל נשאר) קצר מאד.
מאד מאד מתלבטת עם לקפוץ למיים מלאי ההורמונים שהרופאה שלי מכינה לי
או להמשיך בדרך הלא קונבנציונאלית , שעד עכשיו לא ממש הביאה תוצאות...

וגם- אם עולה הסיבה "האמיתית" לקושי שלי להכנס להריון, מאד אשמח לשמוע.
המון תודה ושבוע טוב
טלוש*
הצטרפות: 26 פברואר 2007, 08:26

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי טלוש* »

היי, קוראים לי טלי ואני בת 30 (27/1/78)
שנים, מאז אני זוכרת את עצמי יש לי פחד
שלא עוזב אותי ואני לא מוצאת לו פתרון:
יש לי פחד מהקאות, לפחד הזה "נלווים" גם התקפי חרדה שכבר לא ברור לי מה מפחיד אותי יותר ההתקף חרדה או ההקאה.
אציין שהייתי בטיפול אצל פסיכולוגית אבל ללא הועיל.
השאלה שלי היא איך אני אמורה להתגבר על הפחד מההקאות? האם לנבור בעבר ולמצוא את השורש לפחד או להרפות ולשנות חשיבה?
והאם ניתן לראות אם בפריסה אם אצליח להתגבר על הפחד הזה? אני כבר מיואשת
ורוב הזמן נמצאת בפחד......תודה.
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

רוצה גם יקרה
מניסיוני, הקושי להיכנס להריון קשור לקושי או פחד מיצירה. איך תחום היצירה בחייך? האם את מרשה לעצמך ליצור ללא ביקורת ושיפוטיות ולהנות מכך? האם חייך פוריים ומספקים? פוריות ויצירה לא חייבים להיות בתחומים אמנותיים אבל כן חייבים להיות תחומים שבהם את מביאה את אישיותך לידי ביטוי.

הקלפים מראים שהדלת פתוחה בפנייך, עליך רק להיכנס. היזהרי מפשרות שאינן מוצאות חן בעינייך או בעיני מי שעימו את מתפשרת. עלייך לגלות בגרות ואומץ, לשחרר את העבר ומה שהיה עד עכשיו.
יכולה להגיד לך שנראה לי ששיטת טיפול שיכולה מאד לעזור בנושא זה היא "עצמת הרכות" אף כי לא התנסיתי בה לעומק נראה לי שיש בה כדי לשחרר מחסומים עמוקים.

קחי לעצמך זמן בכל יום להזמין את בנך/בתך אלייך, הזמיני את ההריון, הזמיני את הנשמה לביתך לחייך. דמייני את חייך איתו/איתה, ככל שתפרטי יותר בדמיונותייך לגבי הזמן המתאים, לגבי מי הנשמה שתגיע, ככה ייטב.

בהצלחה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

טלוש שלום,
לדעתי פסיכולוגים באופן כללי לא ממש יכולים לעזור לבעיות מסוג זה.
אני דווקא ממליצה על טיפול אחר: קינסולוגיה, מוח אחד, הומיאופתיה, עצמת הרכות, כולם טובים ועמוקים.
ובאשר לקלפים:
הקלף ששלפתי אומר שתפסיקי להילחם, את מקיפה את עצמך בשריון. קבלי את הפחד באהבה, ללא שריון, ברכי אותו לשלום תני לו משהו לשתות שאלי אותו מה הוא רוצה, למדי ממנו. לא פשוט, אולי אחת השיטות שציינתי תוכל לעזור לך להתיידד עם הפחד ואולי תהיי אמיצה כדי לעשות זאת בעצמך.

בברכה, רוקדת.
זוג_או_משפחה*

מסרים לצמיחה

זוג או משפחה? (04.10.2007 14:03

_רציתי לשאול לגבי הזוגיות שלי.
הכרנו והתחתנו מהר יחסית, גם שני ילדינו הגיעו מהר... וכאילו לא ביססנו עדיין את היחד שלנו וכבר היינו שקועים מאוד בלהיות בשביל הילדים, ולהבין מה זו בכלל משפחה.
עברנו המון משברים. ועדיין מרגישה שאין מספיק יציבות בקשר.
שוקלת ילד נוסף אך חוששת מהעומס שקסם כזה מביא איתו.
השאלה שלי היא- האם הזוגיות שלי תשרוד? האם עוד הריון ותינוק על כל מה שזה אומר בחינוך ביתי, יביא איתו יציבות או יערער עוד יותר את היסודות הלא יציבים שלנו?
תודה._

אני עדיין כאן, מחכה בסבלנות.
מודעת לשאלה המורכבת.
מאוד אשמח אם תוכלו לשקף לי את מה שאתן רואות...
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

זוג או משפחה,
מקווה שהפתיחה תחדד לך

במרכז עומד עניין שכדאי לך לשים לב אליו: מתח ולחץ להספיק הכל עכשיו ומהר. מאד בעייתי כיון שאי אפשר לעשות הכל יחד בלי שבאיזשהו שלב הכל יקרוס. בתוך תוכך את יודעת כי ת המקור לדברים, יש לך המון עצמה ומהעוצמה שלך את מקרינה על סביבתך, מאפשרת לכולם להתחמם לאורך. עם זאת את גם קרועה בנפשך בין שני קטבים- כפי ששאלת- ככה או ככה, ובכן במצב של קרע כזה הדבר הנכון הוא להרפות ולתת לעצמך ליפול נפילה חופשית ומפחידה לתוך התהום בידיעה שהכל בעולמנו זמני. את באה מתוך שפע וכדאי לך לקבל ולדעת זאת, את נמצאת בשפע פיזי, כדאי לתת מקום לעניין הזה של שביעות רצון ממה שיש כרגע בחייך, הדברים החומריים והפיזיים כמו אוכל, מין, בית וכו'. בסופו של דבר התשובה תתקבל מהקול הפנימי שלך, מהקשבה לתוך עצמך וידיעה פנימית מה הצעד הבא.

תבורכי, רוקדת.
רוצה_גם*
הצטרפות: 07 אפריל 2005, 23:25

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי רוצה_גם* »

מניסיוני, הקושי להיכנס להריון קשור לקושי או פחד מיצירה. איך תחום היצירה בחייך? האם את מרשה לעצמך ליצור ללא ביקורת ושיפוטיות ולהנות מכך? האם חייך פוריים ומספקים? פוריות ויצירה לא חייבים להיות בתחומים אמנותיים אבל כן חייבים להיות תחומים שבהם את מביאה את אישיותך לידי ביטוי.

בעיקרון כן, אני בשנתיים האחרונות ביצירה די מתמדת.
חלקה מבחירה וחלקה מכורח (עבודה) אבל אפשר להגיד שכן, אני ביצירה וביצירה...
דווקא כרגע התחושה שלי היא קצת להניח לדברים ואולי ל"פנות" את עצמי להריון הזה (שיגיע אינשאללה)
כי איפה שהוא בכל היצירה לסוגייה, נהיה די עומס.

קחי לעצמך זמן בכל יום להזמין את בנך/בתך אלייך, הזמיני את ההריון, הזמיני את הנשמה לביתך לחייך. דמייני את חייך איתו/איתה, ככל שתפרטי יותר בדמיונותייך לגבי הזמן המתאים, לגבי מי הנשמה שתגיע, ככה ייטב.

זה כיוון מצוין בשבילי- תודה!

בכ"ז, אם זה לא ניג'וס,
הייתי שמחה אם היה אפשר לחדד את השאלה של הטיפול הקונבנציונאלי מול ההוא שלא.
האם הגיע זמני ללכת לראות את הרופאה ולתת אור ירוק לדרך שלה?

המון המון המון תודה
איזה כייף שיש לך כזה כלי בידיים
ואיזה כייף שככה את נותנת ממנו.
תודה
טלוש*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי טלוש* »

המון תודה, רוקדת....
מתחברת מאוד לזה שמקיפה את עצמי בשיריון....במילים אחרות: זה בדיוק מה שאני עושה....נו אבל זה מתוך הפחד.....
וכבר הולכת לברר על הטיפולים שכתבת....זה מפיח תקווה.
תודה (())
זוג_או_משפחה*

מסרים לצמיחה

רוקדת
את נהדרת... ותודה מעומק ליבי על כנותך והדיוק שהארת לי בשיעור שעלי לעבור- להיות סבלנית, לשחרר, לסמוך להעריך את מה שיש ובשפע.
את נפלאה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לרוקדת ולמים,
תודה רבה
מזו שביקשה רוגע ומתחילה לקבל אותו.
עצובה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2004, 18:23

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי עצובה* »

מים שמים תודה רבה @} אני באמת מרגישה שאני יודעת את הדרך. רק קשה לראות אותה עכשיו...
שוב תודה!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

גם אני רוצה...
אני בהתלבטות לגבי בניית משפחה חדשה. יש שתי אפשרויות שעומדות על הפרק, ואפשרות שלישית של לזנוח את העבר ולהתחיל מחדש בעתיד לא ברור. מה יהיה? מה לבחור?
תפקיד_חדש*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2007, 09:27

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי תפקיד_חדש* »

הבת שלי אמורה לקבל תפקיד חדש. האם זה מתאים לה בתקופה זו? האם היא תקבל את התפקיד?
תבו_נה*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2007, 21:58

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי תבו_נה* »

שלום.

לא מוצאת פרנסה.
אולי אני צריכה לפתוח גן? אבל אני מפחדת ,ולבד....
אני מתחילה ללמוד, תאטרון בובות.
אולי אני מתפזרת לאלפי כיוונים??

מממ....אולי.
טלוש*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי טלוש* »

טוב... הגיע הזמן למבחן התוצאה...
רוקדת בהמלצתך (שוב תודה) מצאתי מטפלת בקנסיולוגיה, מוח אחד ובשיטת EFT ואני פשוט בשוק !!!
שלושים שנה (ואני בת שלושים) אני 'סוחבת' איתי את הפחד מהקאות ובחמש דקות הפחד נעלם....(בעקבות הטיפול של
ה-EFT) ?????....יכול להיות ???
אז זו השאלה בבקשה שהייתי רוצה שתפתחי בקלפים: האם הפחד באמת נעלם ??? (הפה אומר כן אבל התחושות בגוף שונות...לא מוכרות...לא מאמינות...)
תודה
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

טלוש,
האם הפחד באמת נעלם ???
עזבי אותך מהקלפים. קשה להתרגל למציאות אחרת, גם אם טובה יותר. אבל הגיע הזמן לחשוב איזה צורך הפחד מילא אצלך?
הרי הוא לא נוצר סתם, הוא נוצר עם סיבה. כדאי לטפל בסיבה לעומק, אחרת הפחד ישוב או חלופות שלו ישובו, הרי נוצר שם בור שצריך להתמלא.
צומחת*
הצטרפות: 25 דצמבר 2006, 23:41

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי צומחת* »

אשמח להיעזר בכן נשים יקרות ברגע קשה שלי עם עצמי,
אני בתוך תהליך של שינוי והגעתי שוב אל הבחינה של איפה אני מול אחרים,וזה מקום בעייתי שאני תקועה בו עם חרדה מלא להיות ראויה,וזו כמובן מחשבה שמגשימה את עצמה,וכך אני מבטלת את עצמי בצורה זו או אחרת ומרגישה בדידות שנכפית עלי,כמו קללה.רוצה כלכך שזה יהיה אחרת ויודעת שזה אפשרי ,ובכל זאת תקועה..
תודה
חגית*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 13:02

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי חגית* »

שלום
אני בתקופה של שינויים, לפני בחירת כיוון לקחתי פסק זמן קצר
אני רוצה להבין מה השיעור שלי ועל מה עלי לעבוד ולחזק ואיך
אם כדאי לי להישאר במקום בו אני שוהה כעת או לעבור, אם לפתח קשר עם בחור מסויים או לא

תודה רבה
חגית
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

חגית
השאלה שלך מאד כללית ומערבת כמה תחומים. אם את רוצה תשובה יותר ספציפית שאלי שאלה/ות יותר ממוקדות.
בכל מקרה המסר שיצא הוא הפסיק להיצמד לעבר ושכן יש פתיחה חדשה של דברים חדשים שלא היו אפשריים קודם, אפשרויות חדשות, ככה שאני מניחה שהתשובה היא שעלייך לעבור. ובעיקר התשובה היא פחות מה עלייך לעשות ויותר מי עלייך להיות, כלומר להניח לעבר במקומו ולאפשר ולתת לדברים החדשים בחייך מקום.
בהצלחה,רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

תפקיד חדש
שאלי עבור עצמך, לא עבור בתך.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

פלוני אלמונית,
אם את רוצה התייחסות אנא המציאי לעצמך כינוי.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

תבו נה ,
הקלפים באופן כללי קלפים חיוביים מאד.
ראשית, עלייך להקשיב לקולך הפנימי, יש לך צורך "לזרום" עם העניינים וזה בסדר. נראה שאכן יש לך צורך ורצון לשותפות, נראה שאפשר למצוא כזו אבל שותפות היא לא סימביוטיות, זה יכול להיעשות מתוך חברות וחיבור במקומות רבים אך שיש גם נפרדות, לכל אחד את המקום והמרחב שלה/שלו.
נראה שהדבר העיקרי שעוצר אותך אלה התניות שיש לך, איזשהו רצון להיות "כמו כולם" והכולם הזה, העדר הזה, הוא לא את. גם אם לא נעים לאחרים עם צדדים מסויימים שלך זו עדיין את ואלה צדדים שאת צריכה להביא לידי ביטוי. הפיתרון שהקלפים מציעים לך הוא לחגוג ולהנות בכל מקרה, גם אם יורד גשם ורטוב אפשר לרקוד ולחגוג בגשם, לקפץ בשלוליות, להנות ממה שיש. נראה שבאופן כללי את במקום של שפע, מקום שבו יש לך בהחלט על מה להודות, בואי מהשפע והודי עליו, הכירי בו ותני לו את המקום הראוי לו.
חגית*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 13:02

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי חגית* »

שלום, תודה על התשובה המהירה!
אני מרגישה שאיבדתי קשר עם עצמי
ואני לא יודעת איך לקבל החלטות, או איך לפעול ולהגן על עצמי מפני אנשים אחרים [גם בדברים מאוד בסיסים]
הגעתי למקום חדש אני לא יודעת אם להישאר שם ואם אני נשארת מהשיקולים הנכונים
[האם יש לי מה ללמוד שם, איזה שיעור עלי לעשות שם או שאני פשוט מתאהבת ושוגה בסוג של אשליה]
והאם הבחור הזה מעונין בי, אם יש לזה סיכוי, האם החברה הקודמת שלו מעיבה על הקשר?
שוב, תודה רבה מראש!
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

צומחת יקרה,
נראה שאת כרגע במקום בו את ממוקדת קדימה בצורה חדה ושום דבר לא יעצור אותך, גם לא הסביבה, זה עלול להיות לא נעים לכמה אנשים אבל זה המקום בו את נמצאת כרגע, קבלי זאת. בתוך תוכך נראה שאת יודעת שכדי להמס את הקרח עלייך לתת לכאב לצאת, תני לדמעות להמיס את הקרח, תני לדמעות לזלוג ולהוציא אותך מהבידוד הזה. כמו כן את זקוקה עכשיו לשקט שלך ונראה שאת יודעת את זה. נראה כי כמו שציינת יש שינוי גדול שקורה לך בכל מובן אפשרי, שינוי גדול וסוחף בחייך בו נראה כי את מאבדת מעט שיווי משקל ומסתחררת ממנו, כאשר מסתחררים מהשינוי, הדבר הטוב ביותר הוא להיצמד למרכז, למקום מעט יציב יותר. עלייך לשחרר את האשמה, היא לא מועילה לך ומפריעה לך לפקוח עיניים ולראות את המציאות (ויופיה) כפי שהיא.
נראה כי חלק מהקושי שלך הוא מפני שאכן את כבר רואה מהחלון את הנוף היפה הצפוי לך אך את עדיין לא שם אף כי יכולה להריח ולהרגיש מה קורה שם, את עדיין מתבוננת ובעוד רגע תוכלי לצאת. את מתבגרת ונראה כי את באמת מתקרבת למקום שאליו את שואפת.

בברכה,
רוקדת.
צומחת*
הצטרפות: 25 דצמבר 2006, 23:41

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי צומחת* »

רוקדת יקרה,
אני אקרא שוב ושוב עד שהכל יובן ויופנם,
תודה על המילים המחזקות,ותודה ענקית על הנתינה! @}
תבו_נה*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2007, 21:58

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי תבו_נה* »

רוקדת,
תודה רבה! טוב לשמוע על כיוון חיובי.
חייבת לאמר שבשבועיים האחרונים אני אכן מרגישה את השפע הזה באוויר ומודה לו.
נראה שמכל המקומות וגם ממקום הלב פונים ואומרים לי - תהיי מי שאת גם אם זה שונה או מוזר.
מודה שאני ברדיפה או בדאגה מתמדת על "האם אני כמו כולם?"....

אבל היום לא עסוקה בזה.
לכן היום אני אומרת תודה :-).
לה' יתברך
וכמובן- לך.
טלוש*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי טלוש* »

רציתי לדעת למה אני בודדה? למה אנשים לא 'נתפסים' אלי
אלא לזמן קצר בלבד??

תודה
אלמונית_בינתיים*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 15:18

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אלמונית_בינתיים* »

הריון? לידה? אמהות? האם את רואה משהו אצלי...
ומה בנוגע לפרנסה? שלי? של הבעל?
אני מודה לך מאוד!
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

חגית יקרה,
שוב שאלת המון שאלות.... נדמה לי שכבר הפתיחה הקודמת ענתה למה ששאלת.
בכך מקרה הקלפים אומרים שהבהירותץ תבוא עם עבודת המודעות שאת עושה עם עצמך, ככל שאת מודעת יותר כך את רואה בהיר יותר. את חשה בתוך תוכך שהדברים מבשילים ושיש צורך בסבלנות, את משתפת אחרים במסע שלך וזה טוב, שיתוף ויחד זה מצויין. יש קלפים של שפע חומרי והצלחה, אני לא רואה קלפים שמעיבים או מקשים אבל כן הצורך שלך בסבלנות ובהבשלה, לתת לכל דבר להגיע בזמנו.
באהבה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

טלוש,
נראה שיש כאן עניין של אמון. אמון שלך בעצמך קודם כל. זרקי את עצמך למים- תני לעצמך ליפול נפילה חופשית- גם אם תיפלי, גם אם המים קרים, סמכי על עצמך שתהיי בסדר.
באהבה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אלמונית בינתיים,
אני לא מגדת עתידות.
אני כן רואה בקשר להריון קלפים שאומרים שאת נמצאת במקום בעייתי. את משווה את עצמך לאחרים ומנסה להיות כמוהם- ובכן העץ הוא עץ והשיח שיח, הים ים והנחל הוא נחל ואין להם מה להשוות את עצמם ולרצות להיות כמו האחר. את נמצאת במקום של "צריך" צדקנות, מוסרנות, ומדכאת את עצמך ואת מה שאת באמת רוצה וצריכה. אולי בכלל לא מתאים לך עכשיו? מי אמר ש"צריך"? אני לא אומרת שזה לא אפשרי אבל שכדאי לשנות את גישתך לנושא.
בקשר לפרנסה
נראה כי את במקום של התנסות וההתנסות היא טובה, קחי אותה לעומק, תהני ממנה, תחווי אותה. את מרגישה לבד אולי אבל יש הבדל בין לבד לבדידות, הבדל בהתייחסות שלך, יש מסעות שהאדם עם עצמו ומביא את עצמו ומה שיש לו. בסך הכל נראה שעם הקשבה ללב ולאינטואיציה יש מקום להרמוניה ונעימות בצד הזה.
באופן כללי נראה שהעבודה אותה את צריכה לעשות כרגע בכל התחומים היא עבודת מודעות. עם המודעות יבואו יותר תשובות.
בהצלחה, רוקדת.
אלמונית_בינתיים*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 15:18

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אלמונית_בינתיים* »

רוקדת יקרה, תודה רבה!
צ'יק*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2007, 08:27

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי צ'יק* »

היי רוקדת,

קורים לי דברים מאוד מוזרים לאחרונה.
אני חושבת על מישהו ותוך כמה דקות הוא מתקשר אליי. אני חושבת על מאכל שלא אכלתי כבר המון זמן - נכנסת לסופרמרקט והאישה
הראשונה שבאה מולי המאכל הספציפי שחשבתי עליו מונח אצלה בעגלה!
אני מסמנת לי בראש שעליי לפגוש אדם מסויים במהלך היום - לאחר כמה דקות אני נפגשת איתו!
כל פעם כשזה קורה אני ממש בהלם.
מה קורה כאן?

אפשר גם לשאול על חלום מוזר?
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

צ'יק,
כנראה שאת בתקופה שאת פתוחה לקלוט את העולם והעולם פתוח לקלוט אותך. זה נהדר, תהני מזה.
אפשר לשאול על חלום, אני לא מאד מנוסה בחלומות, ככה שאם לא יעלה דבר אני אגיד.
בהתה_וות*
הצטרפות: 22 נובמבר 2007, 16:07

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי בהתה_וות* »

שלום לכן, שאלתי אתכן בשליש הראשון שך ההריון ועכשיו אני כבר בשלישי...
הרבה עבר מאז. הזוגיות כבר לא קיימת עכשיו כזוגיות אבל כן כקשר עמוק ורצון משותף לגידול הנשמה שתגיע.
אני אשמח אם תוכלו ל'פתוח' לי שוב ולתת לי עוד קריאת כוון בתוך התקופה האינטנסיבית הזאת בכל מובן אפשרי
על דגשים להתמקד בהם.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

בהתה וות יקרה,
נראה כי כרגע נפתחים לך אופקים חדשים,דברים שלא היו אפשריים בעבר נראים אפשריים, השמיים הם הגבול, הכל פתוח. יש צורך פנימי שלא בטוח שאת מודעת לו או מבטאת אותו כראוי- הצורך בלתת לכאב ולצער להיות, לתת לעצמך להתאבל בידיעה שיש יופי וסוף לכאב. את כן מודעת לצורך בסבלנות, קלף הסבלנות מאד אופייני למצב של הריון ולכן לא ארחיב עליו כרגע.נראה כי עלייך להתכוון למקום של שתפות, שבטיות, יחד, חלק מהעולם, מהחברה האנושית. הטרנספורמציה תבוא כשתבוא, היא משפיעה על כל תחום ותחום כשמגיעה, אך יש לזכור שבאה בזמנה שלה ולא כשלוחצים עליה או מחכים לה דווקא.

תבורכי,
רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

רציתי לעדכן כי בשבת הקרובה, 1.12.07 יתקיים במשק 19 בכפר יהושע שיקשוק (יותר פרטים ב ככר השוק).
יהיה לי שם דוכן של פתיחה בקלפים, אשמח לפגוש אתכם שם, מתכוונת להיות בערך מעשר-עשר וחצי והלאה.
פומיקי*
הצטרפות: 21 נובמבר 2007, 09:48

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי פומיקי* »

תקופה מדוכדכת, אובדן אמונה.
קשה לי לאהוב או לקבל את הגוף שלי...
נראה שגם אף אחד אינו מעונין בגוף הזה.
למה לא נמשכים אלי?
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

פומיקי יקרה,
אינני יכולה כרגע להשתמש בקלפים, אנא התאזרי בסבלנות, לא שכחתי אותך.
בינתיים, הקדישי זמן של כמה דקות ביום לאהוב את עצמך, בבקשה.
באהבה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

פומיקי יקרה
הקלפים מדברים על עשיה. הם אומרים לך להתנסות בדברים שאת רוצה, לא רק להתבונן עליהם מהצד אלא להיות אותם, להיות אחד עם מה שאת עושה. עלייך להיזהר משאננות ועצלנות, הקלפים גם אומרים שכל האפשרויות פתוחות בפנייך.
אל תשווי את עצמך לאחרים או למה שהיה צריך להיות לדעתך- את היא את וחייך כרגע הם מה שהם. דעי במה את טובה, דעי את יתרונותייך ומי את והיי שם בטוב ככל הניתן.
בברכה, רוקדת.
אשמח לקבל תגובה, לדעת שקראת וגם לדעת היכן הדברים פגשו אותך, בבקשה.
אשת_איש_חרוץ*
הצטרפות: 06 דצמבר 2007, 18:54

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אשת_איש_חרוץ* »

האיש מאוד חרוץ. עובד קשה בעבודה פיזית הרבה שעות.
כרגע יש לו שתי הצעות לעבודה פחות קשה-
אחת כוללת מעבר למדינה אחרת.
השניה מדברת על פתיחת עסק בשותפות עם משקיע בארץ.
שתי ההצעות הן מאותה חברה.
האם זה סימן לשינוי? ואם כן אז איזה שינוי כדאי לעשות?
תודה מקסימה.
נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

היי בנות, שוב אני.
והפעם משהו אחר לגמרי.

יש איש אחד....
אני פוגשת אותו במקום עבודתו.
אז אחרי תקופה ארוכה של שיחות סתם לקחתי יוזמה.
זה ממש לא מתאים לי לעשות כאלו דברים,
אבל חשבתי שזה לא יהיה מתאים שהוא ייקח יוזמה במקום עבודתו.
אין לי כוונות רומנטיות - פשוט כייף לי לדבר עם האיש,
אבל גם לא ממש אמרתי לו....
אני מאוכזבת.
למרות שהוא נראה שמח לראותי בכל פעם שאני מגיעה למקום עבודתו,
האיש לא משתף פעולה = לא מתקשר.
תפוס ולא יודע איך להגיד לי?
מפחד?
מפוזר?
לא מעוניין?

החלטתי לפנות לעזרתכן.
מה אתן אומרות?
פומיקי*
הצטרפות: 21 נובמבר 2007, 09:48

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי פומיקי* »

אל תשווי את עצמך לאחרים או למה שהיה צריך להיות לדעתך- את היא את וחייך כרגע הם מה שהם. דעי במה את טובה, דעי את יתרונותייך ומי את והיי שם בטוב ככל הניתן.

רוקדת לאר ירח, את שוט מקסימה , מרגישים זאת דרך המחשב.
תודה תודה.

איפה פוגש אותי?
המשפט שצטטתי מאוד חזק לי. הוא ליווה אותי בתקופה האחרונה מאוד, זאת אומרת במשמעות השלילית - השוותי את עצמי חשבתי 'מה צריך להיות', לא הבחנתי ביתרונותיי אלא רק במה אני חסרה...
מבחינת העשיה. אני במצב קצת מורכב, אין לי ממש רצון להכנס לפרטים של העניין אבל המסר שמסרת מאוד מדוייק מצד אחד מצד שני לא לגמרי בר ביצוע כרגע ,אבל יודעת שיש הרבה מן האמת בו.

שבה לי האמונה ,אני לא ממש יודעת למה ואיך אבל אני לא רוצה לגעת בטוב ולא לשאול אותו שאלות.
שוב תודה, וחיבוק וירטואלי.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

פומיקי
תודה על התגובה, לפעמים אני לא בטוחה במשהו אז שואלת, פנים אל פנים יותר קל לי לזהות כשיש מצב של אי דיוק מסיבה כלשהי.
בקשר לעשיה - אני לא יודעת למה התכוונת כשמרת שלא בר ביצוע כרגע, בכל מקרה אם מדברים על התנסות אז הכוונה שלי היא שאם את עושה משהו אל תתבונני מהצד, לא חשוב מה זה, תהיי שם, תהיי שם לגמרי, גם אם זו שטיפת כלים או שיחה עם חברה, תני לעצמך להיות הסיטואציה.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אשת איש-
האם את שואלת עבור עצמך או עבור אישך? יכולה לענות לגבי השואלת אך לא לגבי אדם אחר, האם את שואלת על הקשר של זה אלייך?
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

נאוה ,
הקלפים מראים הצלחה בדרכך.
נראה שאת לא ברורה לעצמך, מצד אחד אומרת שאין לך כוונות רומנטיות מצד שני אומרת שאולי תפוס ונראה שכן יש לך ציפיות למשהו שמעבר לידידות אפלטונית.
נראה שרצוי היה לשתף אותו, לשאול אותו אם הוא תפוס, להתעניין בו ולתת מעצמך יותר מאשר רק יוזמה ראשונית. את מה שכתבת כאן להגיד לו, בלי הלחץ של מאוכזבת וכו' אבל שיתוף, נראה שאת קצת מחזיקה את הקלפים קרוב ללבך וזה לא עושה לך טוב באופן כללי. כל זה גם יוצר אצלך לחץ, עומס על עצמך ותחושה שאת או הוא לא בסדר. תני לעצמך לחיות. נראה שעלייך לתת לעצמך להסתכל על הסיטואציה מבחוץ, גם כשאת נסערת או מאוכזבת, יש מקום לריפוי צלקות העבר, תני לעצמך להחלים.

בהצלחה, רוקדת.
נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

היי רוקדת, תודה!!

הנסיבות לא ממש איפשרו לפתוח את הקלפים.
אני מודעת לזה שהוא יכול לפרש את פנייתי הישירה באופנים רבים ומשם עלתה השאלה על: "תפוס"

האכזבה שלי ביום חמישי הייתה כי חיכיתי לטלפון של כן או לא לבילוי ספציפי.
לא הגיע שום טלפון וזה מה שעורר אצלי שאלות (היה סיכוי גדול לתשובה שלילית בגלל הנסיבות, ולזה הייתי מוכנה)
כמעט פספסתי ערב כייפי בעלות נמוכה,
אבל בסוף הלכתי, וגם נהניתי (למרות שלקחתי איתי לבילוי שני ילדים).

נראה איך הדברים יתגלגלו השבוע.

בכל מקרה, תודה!
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אום_שלום* »

יש לי חברה, אולי נכון יותר לומר היתה, היינו קרובות מאוד במשך כשנה בה הייתי לבדי, כשמצאתי אהבה היא היתה שותפה לשמחתי (אפילו היה לה חלק בחיבור ביני לבין אהובי), הקשר בינינו אינטנסיבי למן ההתחלה, כך מתאים לשנינו ומכיוון שכך יוצא לי פחות להתראות ולתקשר עם כל חברי וגם עם משפחתי (נראה לי שזה קורה הרבה פעמים בתחילת קשר עד שדברים מתאזנים קצת), אך המשכתי לשמור על קשר, הרגשתי שהיא הולכת ומתרחקת עד שבשיחת טלפון הכל התפוצץ והיא אמרה שמאוד נפגעה ממני ואינה רוצה לפרט.
אודה על האמת הוקל לי מעט, משהו בקשר שלי איתה גרם לי לא פעם לחוש מועקה, הרגשתי שאני צריכה "ללכת על ביצים איתה" שהיא מחפשת אותי קצת בתור מטפלת ולא בתור חברה, כמו כן אני חברתה היחידה מה שגרם לי ללא מעט יסורי מצפון ותחושה שאני צריכה לוודא מה שלומה כל הזמן.
בשבוע האחרון אני חושבת עליה המון, היא בהחלט יקרה לי ואני מתגעגעת אליה וגם תוהה האם עשיתי משהו לא בסדר או שזה רק "רגשי" שלה. אני חוששת ליצור קשר א. כי לא בא לי להתנצל בפניה ואין לי על מה לפי תחושתי ואני מרגישה שזה מה שהיא רוצה ממני. ב. אני חושבת לפעמים שאולי כך היה צריך לקרות וזה גורלו של הקשר הזה. ג. חוששת שכבר לא נוכל לגשר על התהום שנפערה ביננו.
האם תוכלי להאיר את עיני באיזה מסר מעניין
אום_שלום*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אום_שלום* »

ושאלה נוספת
האם את יכולה להמליץ לי על קלפים שאוכל לרכוש לעצמי ולהתחיל איתם את התוודעותי לעולם הקלפים?
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אתחיל עם השאלה שניה-
קלפים זה מאד אישי. יש פותחים שיש להם המון המון חפיסות ובכל פעם משתמשים בחפיסה אחרת, יש כאלה שעובדים רק עם טארות קלאסיות, יש כאלה שעם סוגים אחרים. בעייני זה עניין של חיבור אישי. יש חפיסות שמגיעות עם ספר הדרכה. לאלה שלא בדרך כלל אפשר למצוא הסברים באינטרנט וללמוד אותם ברשת.
ממליצה לגשת לחנות/להיכנס לאתרים ברשת ולהתבונן על החפיסות השונות ולראות לאיזו חפיסה את מתחברת, איזו חפיסה מדברת אלייך, איזו חפיסה עושה לך את זה. תתחילי משם ותראי לאן זה לוקח אותך.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אענה בימים הקרובים , תודה על הסבלנות.
אשת_איש_חרוץ*
הצטרפות: 06 דצמבר 2007, 18:54

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אשת_איש_חרוץ* »

האם את שואלת על הקשר של זה אלייך?
אשמח להבין @}
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

את שואלת על האיש, אני לא עונה על האיש.
אם את רוצה לדעת למשל איך עלייך להתייחס לנסיעה קרובה של כל המשפחה או מה תדרוש ממך שותפות עסקית חדשה שלו, אני יכולה להתייחס. אני לא מגדת עתידות ולא יכולה להגיד לאנשים מה לעשות או לא לעשות, אני כן יכולה לעזור לך למצוא התייחסות מתאימה לשאלות שעולות בחייך.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אום שלום,
לפני הקלפים- מה את רוצה? את רוצה את חברתה? היא יקרה לך? שווה לברר על מה
הכעס ואולי להתנצל.

על פי הקלפים את נמצאת באיזו התמקדות שלך, הדברים שאליהם את מכוונת חשובים לך כרגע ובדרך יש סיכוי שנפגעים אנשים. זה לא אמור לעצור אותך או משהו, אבל קחי בחשבון שזה המקום בו את נמצאת.
נראה שהיא מקור של אור וטוב בחייך ונראה כי שורה ביניכם אהבה אמיתית וחזקה שטובה לשתיכן. הדבר הנכון הוא לכאוב, לשתף, לדבר, להמיס את הקרח, לא להישאר בבידוד שיצרת לבד עם עצמך במחשבות שלך, דברי איתה ותני מקום לכאב שלה, לכאב שלך, המיסי את חומת המגן שיצרת כרגע.
אום_שלום*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אום_שלום* »

וואוו, תודה רבה רוקדת, נתת לי בהחלט חיזוק
והמרגיעון שלי: בכל ויכוח - כולם צודקים
אולי באמת צריך לנסות לכאוב ולהמיס את הכאב לאט
עודימא*
הצטרפות: 09 דצמבר 2007, 18:25

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי עודימא* »

שלום לכן,

אני רוצה לדעת אם יש משהו שאני מפספסת בקשר לקשיים של ביתי הקטנה.

בנוסף, הייתי רוצה לקבל מסר בקשר לענין הכלכלי, שנוגע גם למידת הפנוּת שלנו כהורים- העבודה שלו, העבודה שלי וההורות.
אני חושבת שלא יהיה די בעבודתו כדי לפרנסנו, אני לא בטוחה בעצמי מספיק כאם, בעיקר כשיש עוד ענייני עבודה שמטרידים אותי ברקע
שוקוקטיה*
הצטרפות: 30 יולי 2007, 11:49

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי שוקוקטיה* »

שלום פותחות יקרות
רציתי לבקש את עצתכן
אני ומשפחתי תושבים חוזרים.
כבר חצי שנה בארץ עד כה עברנו 3 דירות - קצת לא מוצאים את עצמנו ועכשיו עוד פעם צריכים לעזוב כי מאוד קשה לכל המשפחה עם המיקום של הדירה (אפילו לא הספקתי לפרוק את כל המזוודות),
אישי שוקל אפילו לחזור לחו"ל מה שנשמע לי די מתייאש .
כרגע מצבנו הכלכלי אפילו לא מאפשר לנו לעבור דירה אז האפשרות היחידה זה לעבור לבית של הורים שלו בבאר שבע ( מה שמאוד מדכא אותי משום מה).
השאלה היא האם לקחת סיכון ולקוות לטוב וכן לחפש בית במקום יותר מתאים לנו או להצטמצם בשאיפות ולהתבסס בבאר שבע למרות שהמקצוע שלנו די דורש מאיתנו להיות קרוב למרכז. או שכדאי אולי להיות סבלניים ולהשאר בדירה הנוכחית לעוד כמה חודשים.
תודה רבה
מים_ושמיים*

מסרים לצמיחה

שלום שלום (-: מגיחה אחרי המון זמן שלא הייתי...

שוקוקטיה,
פרסתי לך עבור שלושת האופציות שהעלית:
האופציה הראשונה = להישאר בדירה הנוכחית. הפריסה אומרת שמה שהיה הוא שיהיה. הישארות שם לא תיטיב עמכם. ניכר כאן העומס וחוסר הנוחות עם המצב הקיים. נראה שאתם חבר'ה עם ראש על הכתפיים. כאלו שיודעים להסתדר. אנשים עם כישורים. ויש כאן תחושה שהמקום הזה הוא לא לכם. שאתם צריכים לשאוף קדימה.

האופציה השניה= לחפש דירה אחרת באיזור המרכז. הפריסה קוראת לכם לצאת ולהשיג את המטרה הזו. אני מציעה להתנער מיאוש ופסיביות ולצאת לחפש לכם את ה"מקום שלכם" יש לכם פוטנציאל מצויין למצוא דירה שתרגישו בה בבית.

האופציה השלישית= לעבור להורים בבאר שבע. הפריסה אומרת שצעד כזה יהיה בבחינת תפנית חדה לחיים שלכם. זה יכול להיות פתרון "טוב" לכאורה. כלומר, יקבלו אתכם שם מתוך רצון אמיתי לעזור אבל מבחינתכם זה יהיה קצת לברוח מהדבר האמיתי - את הבעיה האמיתית יש לפתור אחרת היא פשוט תמתין... בכל אופן, בבאר שבע לא נמצא הת'כלס שלכם וזה יכול להיות רק פתרון זמני.

שיהיה בהצלחה
{@
שוקוקטיה*
הצטרפות: 30 יולי 2007, 11:49

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי שוקוקטיה* »

תודה רבה מים ושמים!
הדבר הטוב היחיד בדירה הנוכחית הוא שבפעם הראשונה אנחנו לומדים לעבוד וליצור ביחד מה שלא קרה בשום מקום וזמן אחר עד עכשיו.
אבל המיקום מאוד לא מתאים לנו
מאוד רוצים לעבור למרכז אבל אין לנו שום אפשרות פיננסית לעשות את זה כרגע
כנראה שהמעבר יהיה לבאר שבע לכמה חודשים (עם גיחות שבועיות למרכז) בשביל לחסוך למעבר למרכז
די כבד בלב לחשוב על זה אבל איך אומרים -ירידה למען עליה נכון?
תודה רבה לך!
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

עודימא,
בקשר לבת- נראה כי את מנסה להיות בשליטה כל הזמן, מחזיקה חזק , זה מהראש. שחררי קצת.
בקשר לעניין הכלכלי הקלפים אומרים להיות ברגע, בהווה, לא לעסוק ברגע הקודם או ברגע הבא, כמו כן הקלפים מראים שבהחלט קיים שפע חומרי.

בברכה, רוקדת.
אוריין*
הצטרפות: 05 יולי 2006, 13:15

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אוריין* »

איזה יופי של דף.ממש מפליא.
אודה לכן , אם תוכלו לתת לי תשובה לגבי השאלה:
האם יש סיכויים טובים לשיפור בקריירה המקצועית שלי .(אני עצמאית)
אם כן , מתי ומה עליי לעשות לשם כך ?
במידה וישנה חסימה , מהי?
תודה מראש
תמי*
הצטרפות: 12 נובמבר 2001, 14:43

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי תמי* »

אנסה למקד את השאלה
אני כרגע בלי עבודה, ומרגישה די אבודה.
צריכה לפרנס שלושה ילדים. רוצה לעבוד למצוא את עצמי גם בחוץ ולא רק בבית.
יודעת שהחלטות של מעבר בית /מקום קשורות גם הן ביכולת שלי לפרנס.
אשמח למסר שיעזור
עודימא*
הצטרפות: 09 דצמבר 2007, 18:25

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי עודימא* »

תודה רבה רוקדת.
{@
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אמא_ללי* »

שלום לכן, דף מעורר השראה...
אני חודשיים לפני לידה שנייה, וקיבלתי הצעה (ייתכן ששתיים) לעבוד קצת מהבית. כרגע לא עובדת. אני מתלבטת אם כדאי ונכון להיענות להצעות האלו...
אשמח לקרוא מה עולה בהקשר הזה, ולתת עוד פרטים אם צריך.
תודה :-)
רוזה*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2004, 08:16

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי רוזה* »

איזה דף מדהים. אני גם לא לגמרי הבנתי איך זה עובד.

נפרדתי מבן זוגי לאחרונה. אני רוצה לדעת מה הקלפים אומרים על זה.. אני יודעת שזה נכון ושבאמת לא לגמרי התאמנו והיו הרבה דברים שהתפשרתי עליהם בקשר. אני רוצה לדעת איך לצמוח מתוך זה.
כל טוב @}
נולדת*
הצטרפות: 16 דצמבר 2007, 22:19

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נולדת* »

תקופה ארוכה אני מרגישה תקועה: מבחינות רבות: כלכלית, אישית, זוגית.
מרגישה מותשת פיזית ונפשית ומחפשת מקום לתקוע בו שורשים ולצמוח.
בן זוגי אוהב אך לא מבין שלדחוף זה לא בדיוק התמיכה שלה אני זקוקה.
אני חושבת שהלכתי לעצמי לאיבוד בין הילדים לאהובי לתחזוקת הבית.
לפחות הפסקתי לעבוד (אני אוהבת את עבודתי, אך עקב המצב בכללו נדרשה השקעת אנרגיה גדולה מדי על מנת להמשיך לעבוד).
שאלתי: איך להתחבר שוב לזרימת החיים ולשמחה שקצת נעלמו לי (לא לדאוג- אני לא מתכוונת לפרוש...)
וגם-
האם מתקבל מסר בנושאים האחרים
תודה
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אוריין יקרה,
הקלפים מראים שאת זקוקה כרגע להדרכה, אולי אימון יוכל לעזור. נראה שאת נכנסת לטריטוריה לא ידועה וחדשה, התייחסי אליה כאל ילדה היוצאת להרפתקה של חקירה.
שאלת על חסימה ומה שאני רואה הוא שאת לוקחת על כתפייך יותר מדי, את מתייחסת לפרנסה כאל עול. זכרי את הילדה היוצאת להרפתקה, הורידי את המשא הכבד מעל כתפייך, הביאי הנאה לתוך מעשייך.

בהצלחה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

תמי (אוריין ואת זו אותה אחת? פתחת כאילו בהמשך להודעה קודמת. מחכה לתשובה).
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אמא ללי
חבל שלא פירטת יותר מהי ההתלבטות, כך שאפשר לענות באופן מדוייק יותר.
הקלפים מדברים על להיות פשוט חלק מהיקום, חלק ממשהו גדול יותר ממך. עם הלידה צפוי שינוי גדול, סוחף, עוצמתי, מדהים והדרך בה נראה שהקלפים ממליצים להתמודד עימו היא להיצמד למוכר, לידוע, לשגרה הנעימה והמבורכת.
משהו מרגיש לי חסר/מפוספס בפתיחה הזו כרגע, מסייגת.

בברכה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

רוזה
הקלפים אומרים לך להשתמש בחוכמתך, להרשות לעצמך לחוות את החיים מחדש עם סקרנות כמו של ילד. הקדישי זמן ותשומת לב לריפוי, תני לצלקות להחלים, תני לאהבה שבך להירפא ולהצמיח מתוכך כוחות חדשים ונפלאים.

באהבה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

נולדת יקרה,
אני מקבלת מידע של כאב, של בכי. תני לעצמך לחוות את הכאב והבכי, אפשרי לדברים הללו להתנקות מתוכך, תני להם להיות.
היזכרי בדברים שאת אוהבת לעשות והקדישי להם זמן, כל יום כמה דקות אפילו.

הקלפים מראים שאת מעסיקה את ראשך יותר מדיי ושזה מקשה עלייך. תני לעצמך להיות על פי תהום, לחוות סכנה ועדיין לשמוח ולסמוך על מי שאיתך. הרשי לעצמך להשתטות ותני את עצמך לגמרי לרגע, למה שאת עושה. האם ברור?
בברכה, רוקדת.
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אמא_ללי* »

רוקדת יקרה,
הדברים שכתבת מאד מתחברים לי, למרות שאת מסתייגת מהם, ואני חושבת שהם גם נותנים לי מענה במידה מסוימת.
ההתלבטות באופן יותר ספציפי - יש לי אפשרות "טכנית" (נקרא לזה ככה) להקדיש מספר מועט של שעות בשבוע לעבודה. אבל אני לא יודעת אם זה נכון בשבילי עכשיו, אם זה לא סתם מאמץ מיותר שלא יתרום שום דבר. נוטה לחשוב שזו תהיה טעות, והפתיחה שתיארת מחזקת את זה - השגרה הנעימה והמבורכת כרגע היא זו שלי עם עצמי, בהתכוננות שקטה ובעיקר פנימית לקראת הלידה והשינויים. פשוט רגילה להרגיש שאני אמורה להגיד "כן" לכל הצעה וזאת התגובה האוטומטית....
מאד התרגשתי לקרוא את מה שכתבת על הלידה, והייתי שמחה לדעת אם יש אפשרות לקבל על זה עוד פירוט (ואולי בגלל זה הפתיחה מפוספסת? כי זה העניין האמיתי עכשיו והעבודה שולית לחלוטין בתוך זה?).
בכל מקרה המון תודה
תמי*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי תמי* »

אני ואוריין הן לא אות הכותבת.
והשאלה שלי קשורה בעבודה בפרנסה ביעוד.
אני אמא לשלושה.
רוצה לעבוד צריכה פרנסה, ולא יודעת איך?
אשמח לעצה
תודה
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

תמי,
מתנצלת על הבלבול.
הקלפים נותנים מענה רגשי ופחות מעשי, אני מקווה שיועיל לך בכל זאת.
היכנסי פנימה , קחי את השקט להקשיב לעצמך, ליקום, לאינטואיציה. תני לעצמך לחגוג את מה שיש, בקלף יש גשם ואנשים רוקדים בגשם- זה העניין, גם כשיורד גשם וקר אפשר לרקוד ולהנות, תני לעצמך את המתנה הזו. קלף נוסף מדבר על צער וכאב שאת עוברת או צריכה לעבור עכשיו, לתת מקום לדברים הקשים כדי שתוכלי לראות מעבר לקושי המיידי. תני לעצמך מקום לכאוב, לחגוג, להיות.

בהצלחה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אמא ללי ,
לידה היא תמיד שינוי גדול מאד בחיים, משהו חדש, נשמה חדשה שמגיעה הנה, המשפחה משתנה. נשים רבות מספרות שהמעבר המשמעותי ביותר עבורן היה מילד אחד לשניים.
הקלפים אומרים תני לעצמך לחוות, להיות עד הסוף בסיטואציה.
שמחתי לשמוע שהפתיחה דיברה אלייך, לעיתים עולים בי ספקות ולעיתים הם מצביעים על משהו, לכן אני שואלת/אומרת כשזה קורה.
נולדת*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נולדת* »

תודה. מרגיש נכון. זקוקה לזמן הפנמה.
תמי*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי תמי* »

תודה.
אבל אולי זה גשם מתוך הצורך להגשים, או יכולת לקבל את ההגשמה לשמוח בה. את השפע?
וכן יש בי הרבה עצב עכשיו.
אני מרגישה עצבות גדולה. לא יודעת בדיוק למה. אולי מתוך חוסר המימוש, ואולי כי אני דואגת להורי שמאוד
הזדקנו בזמן האחרון ובעיקר לאבי.
אני בנקודת זמן שקשה לי לראות את השמח.
תודה על המסר.
אשתדל להיות עם מה שיש.
ואם עולה עוד משהו בעיקר בקשר לאבי ארצה לדעת. תודה
אוריין*
הצטרפות: 05 יולי 2006, 13:15

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אוריין* »

רוקדת יקרה.

"הקלפים מראים שאת זקוקה כרגע להדרכה, אולי אימון יוכל לעזור. נראה שאת נכנסת לטריטוריה לא ידועה וחדשה, התייחסי אליה כאל ילדה היוצאת להרפתקה של חקירה."

נראה לי שחל בלבול אולי עם מישהי אחרת..
אני עוסקת בתחום עבודתי מספר שנים בהצלחה רבה.
לאחרונה חלה ירידה משמעותית במספר הפניות אלי.
אגב, מצבי הכלכלי טוב מאוד.( ללא קשר לעיסוקי) העבודה בה אני עוסקת הינה צורך לנפש .כלל וכלל אינה מהווה עול לפרנסה.
לכן , המשפט :את מתייחסת לפרנסה כאל עול לא רלוונטית.
אודה לך אם תוכלי לזהות מה סיבת החסימה.
תודה מראש.
נולדת*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נולדת* »

בשנים האחרונות (אפילו יותר מתמיד) יש לי תחושה שהכל "הולך בקושי", שאני צריכה להשקיע הרבה מאמצים על מנת שדברים יקרו. אני רוצה לזרום יותר בקלות עם החיים.
אשמח לזהות את הסיבה וגם(העיקר) ליצור שינוי.
תודה
(המרגיעון: לפעמים הדרך לנצח היא להכנע)
שליחת תגובה

חזור אל “אודות החינוך הביתי”