מעגל גברים וירטואלי

קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי קר_שינדו* »

אני פשוט לא מצליח לזכור ימי הולדת!
הצעה לפתרון: לוח עד (פשוט ונוח) או קובץ טקסט שמכיל רשימת ימי הולדת בחלוקה לחודשים. בתחילת כל חודש/שבוע בודקים וזוכרים (גרסה ממוחשבת ללוח עד).
אופיר_א*
הצטרפות: 21 יוני 2006, 08:18
דף אישי: הדף האישי של אופיר_א*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אופיר_א* »

אני מדביק פער של הימים האחרונים, אתחיל מהסוף, אצלי כל דבר רשום ביומן הטלפון. הטלפון שלי מצפצף לפחות 5 פעמים ביום על תזכורות שונות. בלעדי התזכורות הייתי שוכח דברים חשובים. אני אוהב מאוד לזכור ימי הולדת. כמו שאני נהנה לקבל תשומת לב ביום הולדתי, כך אני דואג לשלוח SMS, (אם אין זמן להתקשר) ולהראות שלפחות זכרתי. ברגע שאתה שם תזכורת יומולדת בטלפון, הוא יזכור את זה כל שנה.

ולעניין החיבוקים. יש משהו בעניין מה החברה אומרת לנו אך אני חושב מאוד שזה קשור יותר לבנאדם. אם זה חשוב לו וזהה תודעה שלו, הוא יחבק. קשה לנו, (אני מדבר בהכללה), הגברים עם אינטימיות בין גברים. בזה שגבר מחבק מישהו, הוא נותן למישהו האחר רשות להתקרב למגע של יותר מלחיצת יד. אם זה היה תוך כי משחק כדורגל, אזי היו חוקים אחרים, מעבר לחיבוקים, היו גם השתטחויות... גם כשגברים נפגשים לאיזו סדנא ומגלים פתיחות ומתחילים להתחבק, לא יעבור זמן רב והם לא יחזרו למנהג החיבוק. לאחר כמה מפגשים הם יחזרו לדפוסים הישנים כאשר חיבוק עם טפיחות על הגב לניעור האבק, יחשב כהישג.
לא מזמן הייתי בסגול ושם היתה מדיטציית אום. במהלך המדיטציה נחשפים לאהבה רבה והיו שם כמה מאות משתתפים. באחד החיבוקים, אמר לי גבר, רק תחבק, אל תזיז את הידיים. ניכר שהוא נבהל מכמות האהבה שהוא עלול לקבל, אפילו מאדם שאינו מכיר.
אני מביא את הייחוד שלי לכל מקום, הוא כמו כרטיס ביקור שלי. כשאני מחבק נשים אני שומע כל פעם כמה שהחיבוק שלי טוב ומעניק. עם אני מגיע למצב של חיבוק עם גבר, מעטים הגברים שיחבקו אותי כשם שאני מרגיש שאני רוצה שיחבקו אותי.
אתם יודעים מה, יש גברים שלא יאפשרו לעצמם אפילו לדבר על חיבוק שלא לדבר על חיבוק אמיתי אחד.
פשוט_אלון*
הצטרפות: 07 פברואר 2005, 20:38
דף אישי: הדף האישי של פשוט_אלון*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי פשוט_אלון* »

קר שינדו תודה על ההצעה, אולי אני אשתדל מאוד מאוד, למרות שעד כה דיי השתדלתי וזה לא עבד :-)
אגב, קטע אדיר!! פרסמתי כאן את ההודעה שאני לא מצליח לזכור ימי הולדת ב- 4.6 ובדיוק באותו היום היה לחבר יום הולדת ולא זכרתי!!!!
כלומר כמעט זכרתי! בטח בגלל זה עלתה לי המחשבה, אבל לא זכרתי שיש לו יומולדת, זכרתי שיש לי בעיה לזכור ימי הולדת. :-)

אופיר א
ניכר שהוא נבהל מכמות האהבה שהוא עלול לקבל אכן נבהלים, יוםיום של קרירות ופתאום מישהו רוצה להחליף חום ורוך?
פחד להתמסר, פחד להיפגע, גברים חוטפים כאפות ומגדלים קוצים עוד מבית ספר ועוד לפני, ופתאום מוצע ההפך הגמור. אפשר להבין למה מבהיל.
אני גם בחיבוקים שלי שומר על איזהשהו עצמי, ישנם חיבוקים שמרגיש לי כאילו עוד רגע הופכים לאדם אחד.
מה גם שחום גוף ואהבה זה עניין מאוד ממכר, אם מישהו מתחבק בסדנאות מתמלא אהבה וכו' שבוע/שבועיים ואז חוזר לסביבה מנוכרת, ממש תהליך גמילה הוא צריך לעבור. לכן לא לכולם בא לקחת מנה גדולה באירועים, ביודעין שלא תהיה עוד כזו בתקופה הקרובה.
אלרונד_גליל_מערבי*
הצטרפות: 03 אפריל 2007, 18:02

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אלרונד_גליל_מערבי* »

לילה טוב והרבה חיבוקים :-P
פשוט_אלון*

מעגל גברים וירטואלי

בוקר טוב והרבה חיבוקים |*| :-)
אופיר_א*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אופיר_א* »

שבוע טוב עם המון חיבוקים.
אלון, משתתף במחשבות שלך. אכן נגעתי בסיטוציה עדינה.
האם ייתכנו חיבוקים עם זרים רק בסדנאות?
האם הרגשת פעם רצון לחבק מישהו אבל החברה, מה לעשות, מכתיבה שלא נהוג לחבק?
פשוט_אלון*

מעגל גברים וירטואלי

האם ייתכנו חיבוקים עם זרים רק בסדנאות?
מובן שלא, והתמיכה על השכם זה גם קצת מעט מדי לטעמי :-)
אבל בכל זאת יש גם את הקיצוניות השנייה של "לתת את כל כולי" שגם היא אני לא בטוח עם מתאימה הרבה מאוד פעמים.
האם הרגשת פעם רצון לחבק מישהו אבל החברה, מה לעשות, מכתיבה שלא נהוג לחבק?
כן בטח,
אגב חיבוק (ובוודאי צחוק וחיוך) הם יופי של דרך ל פיוס, אחרי ויכוח/מחלוקת..
לי זה נותן את ההרגשה שסך-הכל אולי אנחנו שונים בדעות, אבל סך הכל חברים, אוהבים, כולה רוצים בטוב ומחזיקים דעות שונות בעניין.
אופיר_א*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אופיר_א* »

אני לא מדבר על חברים מאוד קרובים. חברים באשר הם, גם חברה מהעבודה שלא כל כך יודעים הרבה עליך אבל הם מחבבים אותך.
פשוט_אלון*

מעגל גברים וירטואלי

חברים באשר הם, גם חברה מהעבודה שלא כל כך יודעים הרבה עליך אבל הם מחבבים אותך.
לרוב אני לא מחבק: טופח או מחבק "קטנה". לא רואה צורך לשים הרבה רגש עם חברים לעבודה כך באמצע היום.
חיבוקון נראה לי סבבה לחברים לא מאוד קרובים או חברים לעבודה. כל עוד זה כן מראה על חיבה, ולא רק על גינוני נימוסים. (הכל בתוספת חיוך)
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי קט_קטית* »

באתי להניק אצלכם.
לראות אותכם מתחבקים עושה טוב לרפלקס השחרור שלי P-:
אופיר_א*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אופיר_א* »

מצטער חברייה על חוסר הזמינות, אני עסוק ביותר בהפקת שיווה, סדנא לגברים שתתקיים בסוף שבוע הבא.
אופיר_א*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אופיר_א* »

אם לא יוצא לנו לדבר פה, אני מזמין אתכם לפורום גבריות אחרת שאני מנהל ב YNET:
http://www.ynet.co.il/homenc/1,7340,L-864-18233,00.html
מדברים על הכל
אלרונד_גליל_מערבי*

מעגל גברים וירטואלי

_אם לא יוצא לנו לדבר פה, אני מזמין אתכם לפורום גבריות אחרת שאני מנהל ב YNET:
http://www.ynet.co.il/homenc/1,7340,L-864-18233,00.html
מדברים על הכל_
פורום לא נוח
יותר מידי פרטים מיותרים שמבלבלים את העין וגורמים להתייאש לקרוא בו
הנושאים מעניינים אבל אני כבר מותש מקריאה כבר בשירשור השני שאני מנסה לקרוא
תהנה שם.
אופיר_א*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אופיר_א* »

יש משהו במה שאתה אומר אם כי אני מוצא את מה שמתאים לי לקרוא. למדתי להכיר את האנשים שכותבים שם ויש תגובות שאני נהנה מאוד לקרוא.
אם יש לך נושא שמעניין אותך, אתה מוזמן להעלות אותו שם. אין צורך ברישום מלא, רק שם וסיסמא.
בכל מקרה, אתה מוזמן להעלות נושא חדש כאן ואני מבטיח לענות.

או שאולי ננסה ליצור גם פה אוירה של פורום ונושאים שאני מעלה שם, אעלה גם פה, למשל, האם אנו שובניסטים? קצת או בכלל לא. מה דעתך\ דעתכם?
אלרונד_גליל_מערבי*

מעגל גברים וירטואלי

או שאולי ננסה ליצור גם פה אוירה של פורום ונושאים שאני מעלה שם, אעלה גם פה, למשל, האם אנו שובניסטים? קצת או בכלל לא. מה דעתך\ דעתכם?
אני בדיוק הפוך לדעתי,
אולי לפעמיים יותר מידי
אבל לא בקטע שמבטל אותי אלא בקטע שלא אוהב שובניסטים
בכל מקרה אני גם לא אוהב פמניסיטיות :-)
כנראה שזה בכלל אצלי נגד קיצוניות בכללה ולא משנה מי מה מו,
בכל מקרה אני תמיד בעד שוויוניות ולא חושב שיש תפקידים שנועדו לי יותר מאשר לאישה וההיפך
מרגיז אותי שא/נשים מחליטים/ות החלטות על סמך היותם א/נשים וכאילו מראש מחליטים שאי אפשר אחרת.
אופיר_א*

מעגל גברים וירטואלי

שליחה על ידי אופיר_א* »

פתחתי קומונה בנושא נוכחות גברית באתר של תפוז אנשים.
אני מזמין אתכם לבוא, לקרוא, להתעניין ולהגיב.
על מנת להכנס לקומונה לחצו על הקישור הבא:
http://communa.tapuz.co.il/shiva
שם הכינוי שלי בתפוז הוא זוץ

אופיר
שליחת תגובה

חזור אל “זוגיות קצת אחרת”