משחקים בקקי

חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

משחקים בקקי

שליחה על ידי חגית_ל* »

הצילו!!!! הקטנה נורא אוהבת לטבול יד בפיפי-קקי שלה בסיר (עוד חודש שנה).
האם כאן מתחיל חינוך לניקיון? אני מונעת ממנה ומרגישה עם זה לא כ"כ בסדר, אולי כן צריך לתת לה להינות מזה קצת?
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

משחקים בקקי

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

גם שלי.
עושה, ומיד מסתובבת ומתפלשת בהנאה.
(או עושה, וזוחלת הלאה)
בינתיים - אני מרחיקה.
תהיתי לגבי זה בזמנו גם כשהגדולים הגיעו לשלב הזה - האם זה כ"כ חמור? היא תהיה חולה מזה (מהמשחק בקקי)? חולת נפש (מההרחקה)? משו?
תבשיל_קדרה*

משחקים בקקי

נו, מה? זה מסוכן? לא-בריא? צורך? מה?
אני צריכה להחליט אם להתפעל או לחטוף אותה משם ולדחוף מתחת לברז בהיסטריה.
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

משחקים בקקי

שליחה על ידי שרון_ג* »

גילה,
תודה על ההזמנה...אני מעריכה את זה שאני האסוציאציה שעולה לך כשאת משוחחת על הפרשות...:-)
בקקי יש קוליפורמים. צריך לרחוץ אח"כ ידיים טוב טוב כולל מתחת לצפורניים.
לגבי הפסיכולוגיה - מה אני מבינה? אבל נראה לי שאיןלערב היסטריה בשומצב.
נשמע לי כדחף טבעי.
תבשיל_קדרה*

משחקים בקקי

איך נשמע לי כדחף טבעי_ מתישב עם _צריך לרחוץ אח"כ ידיים טוב טוב כולל מתחת לצפורניים, כשבת 8 החודשים מכניסה כל דבר ישר לפה?
(ו - לא. לא תשכנעי אותי שהפתרון הוא חיתול (-;)
תבשיל_קדרה*

משחקים בקקי

שניה, הנה עוד שאלה שכבר שאלתי פה (כשהגדולים היו בגיל מתאים), ועוד לא נענתי - איך הקוליפורמים שנמצאים במעי הגס כ"כ מצליחים להזיק כשהם בחלקים אחרים של מערכת העיכול?
רגע, עודָחת: מאיזה גיל יש להם קוליפורמים בצואה?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

משחקים בקקי

שליחה על ידי בשמת_א* »

פעם סיפרתי איך זה שאצלי לא קרה מעולם דבר כזה:
אם קרה שעשו קקי לא בסיר או בבית שימוש, אני מרימה מייד ולוקחת לרחוץ את התוסיק הקטן והמתוק, ומנקה את הרצפה.
יוצא שאף פעם אין להם זמן לטבול בזה, ומשלב מאוד צעיר ומוקדם אני חושבת שהם מפנימים את הקונצפציה שלי, שזה משהו לנקות, לא משהו להתעסק איתו. בלי גועל, אבל דורש ניקוי, ממש כמו אוכל שנפל על הרצפה, אוכל שהינוקא ירק, וכן הלאה.
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

משחקים בקקי

שליחה על ידי נועה* »

אצלי פעם (היום שנה וחצי) הוא היה עושה פיפי ומשחק בו עם הידיים. היום ממש לו הוא אומר פיפי ואח"כ טוט (עד שאני קולטת שזה סמרטוט) ומנקים. גם בקקי הוא לא משחק.
אבל מה שכן אני כמו בשמת מנקה בענייניות בלי גועל ובלי שמחה יתרה.
שרון_ג*

משחקים בקקי

שליחה על ידי שרון_ג* »

לא תשכנעי אותי שהפתרון הוא חיתול
מי ניסה בכלל???

איך נשמע לי כדחף טבעי מתישב עם צריך לרחוץ אח"כ ידיים טוב טוב כולל מתחת לצפורניים
מזתומרת - זה שזה דחף טבעי, לא סותר את העובדה שיש לרחוץ ידיים אחרי שהולכים לשירותים, ובמיוחד אם משתמשים באסלה או בסיר כבריכת משחקים...

קוליפורמים אלה פשוט מתגים (צורה של חיידק) מכל מיני סוגים. למשל אי-קולי. יש סוגים שאופייניים לצואה, אבל אם נשים אותם בשתן הם יגרמו לדלקת בשתן. כנ"ל אם נאכל אותם. כנ"ל אם נזהם בעזרתם פצע.
תבשיל_קדרה*

משחקים בקקי

_לא תשכנעי אותי שהפתרון הוא חיתול
מי ניסה בכלל???_
צוחקת, צוחקת :-)
שרון_ג*

משחקים בקקי

שליחה על ידי שרון_ג* »

יודעת שצוחקת.

אני אתחיל להוסיף פרצוף מחייך לכל משפט שלי עם כוונת זדון סמויה.
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

משחקים בקקי

שליחה על ידי יונת_שרון* »

מבחינת הפסיכולוגים, אפשר לתת במקום הקקי חמר, חול, בצק, בוץ. ובמקום הפיפי אפשר סתם מים, ואפשר גם להוסיף להם צבע מאכל.
תבשיל_קדרה*

משחקים בקקי

ובמקום הפיפי אפשר סתם מים
למשל:
ילדה על 4, אני מניחה לפניה קערית עם מעט מים, היא משחקת.
המים גורמים לה לעשות פיפי. עושה, זזה מעט אחורה, וממשיכה לשחק במים החדשים שלה.

> מציירת תרחישים <
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

משחקים בקקי

שליחה על ידי אם_פי_3* »

הבן שלי אוהב מאד להשתין דווקא על היד שלו. הוא אוהב להרגיש את הזרם, כנראה. התנוחה היא כזאת שאני לא יכולה למנוע ממנו, והוא גם מתעקש. בבית - מיד שוטפים, בחוץ לא תמיד זמין... עד כמה קריטי?
תבשיל_קדרה*

משחקים בקקי

אם קרה שעשו קקי לא בסיר או בבית שימוש, אני מרימה מייד
לא עובד בבית של מעל ל 100 מטר, תינוקת שנהנת לשחק גם כשאני מסתובבת בבית, ושלא עושה קולות כשטוב לה (למשל כשהיא עושה קקי).
שרון_ג*

משחקים בקקי

שליחה על ידי שרון_ג* »

אוהב מאד להשתין דווקא על היד שלו.
שטיפה במים צריכה להספיק. ניגוב במגבון.
שתן אינו מזוהם. הוא רק כר גידול מצויין לחיידקים מסויימים.

אני אחפש לך את הדף בו כתבתי על מנהל המחלקה שלי, שהיה שתנולוג במקצועו, ונהג לכסות בכף ידו את זרנוקי המשתינים עליו. אולי גם הבן שלך יהיה מנהל מחלקה כשיגדל?
<שרון מקווה שזה לא קללה לאנשי "באופן" לברך ילד שיהיה מנהל מחלקה כשיגדל>
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

משחקים בקקי

שליחה על ידי אם_פי_3* »

תודה (והילד שלי יהיה מה שירצה כשיגדל, אולי אפילו רופא (-; אבל לפי מה שקראתי פה, מרבית הסיכויים שביה"ס יהרוס לו את הרצון ללמוד 7 שנים, אז הוא בטח יהיה נהג כמו סבא שלו ... (-; )
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

משחקים בקקי

שליחה על ידי בשמת_א* »

לא עובד בבית של מעל ל 100 מטר
(-:
שכחתי שיש משמעות לעובדה שאנחנו חיים ב-49 מ"ר (-:
טובי_י*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 06:09

משחקים בקקי

שליחה על ידי טובי_י* »

ואפשר שישחקו עם הפיפי באמבטיה.
אחייניות שלי משתינות אחת על השנייה בחדווה באמבטיה. האחת עומדת ועושה - השנייה מושיטה ידיים להכיל את השתן...
ואח"כ הן עושת מזה מרק.
אם זה מגיע לפה בסוף, אנ'לא יודעת, אבל נדמה לי שכמו שהאוכל של החתולה, והשערות של השטיח הגיעו לפה אז גם זה.

<פתאום טובי חושבת שלילדים בטח יש קיבה מברזל...>
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

משחקים בקקי

שליחה על ידי סמדר_נ* »

אני אחפש לך את הדף בו כתבתי על מנהל המחלקה שלי, שהיה שתנולוג במקצועו, ונהג לכסות בכף ידו את זרנוקי המשתינים עליו.
נו, באמת, שרון. הרי זה היה הדף המצויין והמורכב אתיקה של השתנה.
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

משחקים בקקי

שליחה על ידי חגית_ל* »

יש קוליפורמים גם על הציצי - וזה מחסן את הקטנים (מידע שנרכש מערוץ 8 בתוכנית על חיידקי הקולי).

אני לא כ"כ בעד כל הסטריליזציה הזאת, אבל גם לא מתלהבת שתשחק בקקי ותטעם אותו - למרות שעז רצונה לעשות כן. אני לא חושבת שבריאותית זה עלול להזיק לה יותר מדי ובכל זאת, אני כבר מחונכת לדחות את המחשבה הזו.
אני מדמיינת לי ילדי אינדיאנים, עשו קקי על האדמה, לא ישחקו בזה? יתחבו ענף, יבחשו באצבע וכו'. לא יקרה להם כלום, ובכ"ז (איכס!!!!!)
שרון_ג*

משחקים בקקי

שליחה על ידי שרון_ג* »

למה לא יקרה להם כלום?

תמותת ילדים בשבטים פראיים היא גבוהה מאד. גם להיגיינה (או להיעדרה) יש תרומה לכך.
גליה*
הצטרפות: 16 יוני 2004, 23:06

משחקים בקקי

שליחה על ידי גליה* »

אני אמא לילדה בת שלוש. עד לפני חודש לא חשבתי שהיא בשלה לגמילה והחודש האחרון מראה לי כנראה לדאבוני שצדקתי. הורדתי לה את הטיטול לפני חודש ורוב הפעמים היא מבקשת לעשות פיפי בשירותים (יש פיספוסים לעיתים). לעומת זאת, קקי היא לא מוכנה בסיר או בשירותים עם ישבנון ואף פיתחה עצירות. לכן בשעות אחה"צ אני שמה לה טיטול בידיעה שאלה הן שעות בהן היא רגילה לעשות קקי.עם זאת בימים האחרונים היא עושה קקי בטיטול ומתחילה למרוח את כל גופה בקקי. למרות המראה הנחרד שלי (כל הגוף מתכסה בשניות) היא מחויכת כולה ונראה שהיא נהנית (גם גמדים היא מורחת על עצמה בזמן האחרון כשהיא אוכלת...) אני חסרת אונים ולא יודעת מה לעשות.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

משחקים בקקי

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לקנות גוש חימר ולתת לה לשחק הרבה בבוץ ?
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

משחקים בקקי

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

להגיד לה שאם היא תמשיך ככה אז יהיו לה חרא של חיים ?

<לעודד אין משהו משמעותי להגיד בנושא>
ש_מים_וארץ*
הצטרפות: 15 מרץ 2004, 18:11
דף אישי: הדף האישי של ש_מים_וארץ*

משחקים בקקי

שליחה על ידי ש_מים_וארץ* »

אני מדמיינת לי ילדי אינדיאנים, עשו קקי על האדמה, לא ישחקו בזה? יתחבו ענף, יבחשו באצבע וכו'

אני מניחה שפעוט אינדיאני ייטיב לחקות את אימו ולכן לא יתחוב ידיו לשם אלא יגמור את ענייניו וימשיך הלאה.
בדיוק כמו שהיא נוהגת לעשות.
שירי_בן_דב*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2001, 14:57
דף אישי: הדף האישי של שירי_בן_דב*

משחקים בקקי

שליחה על ידי שירי_בן_דב* »

האם את חוששת שהיא תמשיך לעשות את זה כל החיים? יש אפשרות שכן. יש אנשים , לרב הם מאושפזים במחלקות פסיכיאטריות, שנוהגים כך, ואף אוכלים את צרכיהים גם בגיל מבוגר. אני מבינה שבמקרה שלך, הילדה שלך , מלבד ההתנהגות הזאת היא ילדה רגילה לכל דבר, ולפיכך נראה לי שזה כנראה משעשע אותה לראות אותך מגיבה כפי שאת מגיבה. בכך היא מרגישה שיש לה כוח עליך, בכך שהיא יוצרת אצלך פרובוקציה. זה הזמן לטפל בזה, וטוב את עושה שאת מתייחסת לזה כאן ובכלל. ביצירת הפרובוקציה הילדים שלנו מכריחים אותנו הרבה פעמים להתבונן פנימה לתוך המקומות הכי חשוכים ואפלים אצלנו, ובכך מאפשרים להכניס לשם אור ולרפא ולהתיר מחסומים ישנים.
נסי לבדוק מה היחס שלך לקקי, האם קיימת בך אמונה שאסור אף פעם להיות מגעילים? האם את בתקופה בחיים שהכל מסביב נראה לך חרא? האם את חושבת או שחינכו אותך שזה דבר מגעיל, או אם את רואה בזה משהו טבעי?. אין לי ספק שאת וביתך נמצאות כעת בעיצומו של תהליך מרתק. ואני מאחלת לך שבקרוב מאוד תגיעי למצב שתודי לה על המראה שהיא מפנה לעברך. יש כאו משהו שהוא חלק מהצמיחה המשותפת שלך ושלה. ואולי את יכולה לאזור אומץ ולהגיד תודה כבר עכשיו. כשאנחנו אומרים תודה, זאת יכולה פעמים רבות להיות התחלה של מקום שממנו מסתדרים דברים, בהנחה שהייקום תומך בנו תמי, ובאופן בסיסי, ולכן לא יכול להיות שמה שאנחנו רואים נועד להרע לנו, אלא להפך. כמובן שלשם כך דרוש לנו אומץ אבל יש לך, אני בטוחה, למרות שאני לא מכירה אותך.
מאד ייתכן שבהנחה שאת עושה את העבודה שלך עם עצמך של התבוננות פנימה ישתחרר שם שראוי לשחרר, ולא יחזור על עצמו. זה יכול לחזור על עצמו רק כל עוד במיינד שלך קיימת התבנית של ציפיה לכך שזה יקרה ברגע ששחררת את זה, האנרגיה הזאת נגוזה, הייתה כלא הייתה, ואז אין שום סיכוי שהבת שלך תמרח על עצמה שוב את צרכיה.
חזקי ואימצי וקבלי חיבוק,
>שירי סולחת לעצמה רטרואקטיבית וגם הלאה קדימה על כל הפעמים שבהם היא הייתה או תהיה מגעיל<}
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

משחקים בקקי

שליחה על ידי אילה_א* »

תחליף קקי מעולה :בסקווטים מרוסקים דק .פלוס סוכר פלוס קקאו וקצת חלב
מותר לאכול את זה אפשר לעשות מזה צורות ובסוף זה יוצא כדורי שוקולד.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

משחקים בקקי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מעניין
יש את הרופא הזה, קאזנס, שמספר שאחת הדרכים הטבעיות להשיג בי12, היא מההפרשות שלנו כי היצורים שמייצרים אותו בגוף שלנו נמצאים בקצה מערכת העיכול.
וגם,
במקום אחר סופר
שהחסינות הטבעית מפוליו אמורה לקרות באופן טבעי בגילאי הפעוטות, מהחשיפה לוירוס שנמצא בקקי למשל ושאז זה עובר כמחלת מעיים קלה.
הייתי רוצה לדעת אם הקביעה של הרופאה שרון
שבשבטים פראיים ילדים מתו הרבה
האם זו קביעה מוצקה
נראה לי לא בטוח בכלל.
בתנאים הטבעיים אין הרבה ילדים כמו שאנחנו מכירים מהדורות הקודמים.
בתנאים הטבעיים יש ילד כל 4 שנים. וילד שמקבל הנקה וחשיפה נאותה לטבע על כל מרכיביו ותזונה ויטאלית. וגם ההיגיינה הרבה יותר טובה בשבטים כי אין את בעיות פינוי האשפה והצרכים.
מעניין מאד לבדוק את זה
כי סה טיעון שמשתמשים בו הרבה נגד הדרך הטבעית
הטיעון ש"פעם היתה תמותת תינוקות וילדים גבוהה."
מעניין אם זה נכון גם לשבטים הפראיים.
שליחת תגובה

חזור אל “צרכים ויציאות”