נגד עין הרע

ענת_גיגר*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2001, 01:47
דף אישי: הדף האישי של ענת_גיגר*

נגד עין הרע

שליחה על ידי ענת_גיגר* »

סבא של שי חי עם אישה אוקראינית מבוגרת שלא יודעת מילה בעברית. כשהיינו שם עם יותם היא כל חצי דקה ירקה הצידה ואמרה משהו (שנשמע דומה ל"נגדידה" יש מישהו דובר רוסית שיכול לשער מה זה?) והבנו שזה נגד עין הרע.

היום הייתי עם יותם בשוק הכרמל וניגשה אליי קשישה תימניה ואמרה לי להלביש לו בגד אדום. שאלתי למה והיא אמרה "יש סיבה". בשביל היופי? שאלתי. לא. למזל? לא. ואז היא לחשה לי לאוזן "נגד עין הרע". אחרי שהתרחקתי היא עוד צעקה לעברי "לא משנה מה, גרביים, חולצה, העיקר שיהיה אדום!"

מכירים עוד מנהגים כאלה?
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

נגד עין הרע

שליחה על ידי אביב_חדש* »

סרט אדום על היד, אם מתאים לך...

פעם אחת גיסי ואשתו נסעו עם הילדה שלהם למיון. היא היתה בת שנה +-. איזה אחות תימניה מבוגרת לקחה אותה על הידיים וכל הזמן אמרה: "איזה מכוערת, איזה מכוערת". זה כדי שהשדים לא ירצו לבוא לילדה כל כך "מכוערת"...
אישה_אחת*
הצטרפות: 05 דצמבר 2002, 18:17

נגד עין הרע

שליחה על ידי אישה_אחת* »

אני דוקא שמעתי על בחור שהיה ילד יפה וכל הזמן אמרו לו "איזה מכוער" בסוף גדל עם רגשות נחיתות...
לגבי "משהו אדום" לא שמעתי, אבל על כחול כן. לי בתור ילדה אמא שלי תמיד היתה שמה לי משהו כחול . שרשרת עם אבן כחולה או עגילים...
בספר של דסמונד מוריס "על תינוקות ואנשים" הוא כותב על זה "מדוע מלבישים בנים בכחול ובנות בוורוד" ומתייחס לעיין רעה. בקיצור מה שהוא כתב זה שרצו להגן על הבנים מעיין רעה אז הלבישו אותם כחול, ובנות בורוד כדי שיהיה הבחנה חזותית בין שני המינים,ומכייון שזהו צבע עורו של התינוק ועוד כמה סיבות.
זה ספר מאוד נחמד, אם לא קראת אני יכולה לתת לך את שלי לקרא.
ציפור_דרור*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2002, 00:15
דף אישי: הדף האישי של ציפור_דרור*

נגד עין הרע

שליחה על ידי ציפור_דרור* »

ומה קשור שום (הירק) לעין הרע?
אני, כנכדה לסבתא בולגריה - גדלתי עם שום בכרית ובמיטה.
היה לנו שום בכל המשקופים, בארונות...
ושנים אחרי שהיא מתה היינו מוצאים שומים שהיא שמה לנו בבית בכל מני פינות עלומות ...
ענת_גביש*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 23:50
דף אישי: הדף האישי של ענת_גביש*

נגד עין הרע

שליחה על ידי ענת_גביש* »

כשבתי היתה בת שבוע, נפלתי איתה, עם המנשא. סבתא שלי ביקשה שאקח חמש שיני שום (חמסה),אעטוף בנייר כסף אקשור בחוט אדום ואתלה מול הפתח של הבית.("שהעין תלך שמה") חושבים שהיה לי אומץ לא לעשות את זה?
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

נגד עין הרע

שליחה על ידי רינת* »

ובאיזה ספר של נורית זרחי (הנהדרת) צריך להביא לחתונה משהו ישן, משהו חדש, משהו כחול ו.. (לא זוכרת בדיוק).
פשוט המציאה לה (לנו) מנהג שנשמע לגמרי שייך. אז כולנו יכולים להמציא, נראה לי. מי ראשון?
ענת_גיגר*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2001, 01:47
דף אישי: הדף האישי של ענת_גיגר*

נגד עין הרע

שליחה על ידי ענת_גיגר* »

something old
something new
something borrowed
and something blue

זה מנהג אמריקני שכזה. אבל זה לא משהו שצריך להביא, אלא משהו שהכלה צריכה שיהיה עליה בחתונה. נגיד שמלה מושאלת, נעליים חדשות, שרשת פנינים ישנה ותחתונים כחולים...
אמבט_ים*
הצטרפות: 18 מרץ 2003, 00:27
דף אישי: הדף האישי של אמבט_ים*

נגד עין הרע

שליחה על ידי אמבט_ים* »

לא בדיוק נגד עין הרע, אבל בעד ארגיות חיוביות בבית, אחרי שמנקים אותו, עוברים בין כל החדרים עם צרור מרווה מיובשת, ומברכים את הבית ואת בני ביתו בכל האיחולים שאתם רוצים, מריח נהדר, מרגיש גם כן. (תודה לשירי על הרעיון)
ענת_גביש*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 23:50
דף אישי: הדף האישי של ענת_גביש*

נגד עין הרע

שליחה על ידי ענת_גביש* »

ולהבעיר אותו, לא? ואז העשן מטהר...ככה לפי מסורת אינדיאנית כלשהי אני חושבת.
אני עושה את זה כשאנחנו עוברים לבית חדש וזה טקס נעים כזה. וגם בחדר טיפולים אם בא מישהו "כבד".
קוטפים ענף מרווה עמוס בעלים (עכשיו הפריחה אז אולי לא עכשיו) ,ומלפפים סביבו הדוק וצפוף חוט רקמה או אחר. זה גם יפה, ואפשר לתלות כמה בבית לקישוט ולהוריד ולהבעיר בשעת הצורך את כולו או רק חלקו ולכבות בכלי עם אדמה או עציץ. (אם לא מלפפים העלים מאד שבירים כשהענף יבש וגם יותר קל להבעיר כשזה מהודק.)
אמבט_ים*

נגד עין הרע

שליחה על ידי אמבט_ים* »

כן בטח להבעיר אותו, לא ציינתי. את הרבה יותר ברורה.תודה.
יהודית_שפמן*
הצטרפות: 12 יוני 2002, 21:42
דף אישי: הדף האישי של יהודית_שפמן*

נגד עין הרע

שליחה על ידי יהודית_שפמן* »

אם את רוצה עוד קצת מנהגים אז:
לא לצאת עם הילד 40 יום
חוט אדום שיגיע מהצפון מאזור צפת מירון
אמבט_ים*

נגד עין הרע

שליחה על ידי אמבט_ים* »

כבר כמה זמן שאני מרגישה בבית מין אנרגיה תקועה כזאת, קיבלתי מויואן צרור יפה של עלי מרווה ואחרי שהבית היה שטוף הבערתי אותם ועברתי בין כל חדרי הבית, אבל ההרגשה לא חלפה, אז התקשרתי לחמותה של אחותי שידועה כמכשפה (ולא במובן הרע כמובן) וכמו מכשפה אמיתית היא נתנה לי מתכון להוצאת אנרגיה שלילית מהבית, והיא בכלל טוענת שזה עין הרע:
7 קמצוצים של מלח
7קמצוצים של סוכר
7 מסמרים
  1. ...(מי שרוצה את המתכון מוזמן לכתוב לי)
ואישה שכבר אין לה מחזור (יענו מבוגרת) צריכה לשפוך מעליכם עופרת בוערת...
ולאמר:שיתפוסס (היא עיראקית) מעליכם העין הרע...

עדיין לא ניסינו, אבל ועוד איך מתכוונת.
ונא לא להתפוסס מצחוק.
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

נגד עין הרע

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

יש תערובת מוכנה של "בחור" לבערה. זה מסריח חבל על הזמן. להשיג בחנויות תבלינים בשווקים.
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

נגד עין הרע

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

רק תזהרו עם עופרת בוערת. זה רעיל.
אישה_אחת*
הצטרפות: 05 דצמבר 2002, 18:17

נגד עין הרע

שליחה על ידי אישה_אחת* »

אוי מאיה. הזכרת לי נשכחות.
סבתא שלי (עירקית) אצלם עשו את זה כל הזמן. גם לי עשו את זה כמה פעמים כשהייתי ילדה, כלומר סבתא שלי.
היא מחממת את העופרת ואז מסובבת אותו מסביב לראש שמתחתיו (כלומר בין העופרת לראש שלך) יש סיר עם מים קרים. שהיא מסיימת לומר את המשפטים היא זורקת את העופרת למים ואז נוצרת צורה. זה נורא נחמד. בתור ילדה אהבתי לנחש איזו חיה הצורה שנוצרה.
אבל כבר שנים שאנחנו לא עושים את זה.
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

נגד עין הרע

שליחה על ידי שרון_ג* »

לא לצאת עם הילד 40 יום
זה לא אמונות טפלות.
כל רופא ילדים יגיד לך שכדאי...
לא כ"כ הקטע של היציאה, כמו האנשים שתפגשי ביציאה הזו.
סקרנית*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2004, 09:42

נגד עין הרע

שליחה על ידי סקרנית* »

האם אפשר להפעיל עין רעה או כישוף על ידי מילים שנאמרות בטלפון?
מישהי אמרה לי בסוף שיחה סוערת שהיא תעשה שכל מה שנראה אפשר לא יהיה אפשר (עברית עילגת). היא לא הוסיפה.
מאז, או כמעט מאז, באמת המון דברים לא הולכים, ודברים מאוד ודאיים מתקלקלים בגלל סיבות שטוטיות, ומאוד מאוד קשה לי בחיים...
מה עושים?!
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

נגד עין הרע

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

לסקרנית - עין רעה פועלת, ואת זה אומרים גם הרבנים לדעתי, רק על מי שמאמין בה או מאמין שהיא הגיעה אליו. אם את כבר מאמינה, צריך לבטל את זה.

עשי לך טקס פרטי של הוצאת העין הרעה, אמרי כמה מלים, עמדי ליד הים (או אחזי בחפץ שמזכיר לך אותה, ואח"כ תיפטרי ממנו) וכולי. זה אמור לעבור.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

נגד עין הרע

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

יש לי עוד מנהג מעניין להוסיף (שמעתי אותו מפי טוניסאים):
מספרים שבתוניס הרבה תינוקות היו מתים אז אם נניח נולד תינוק אחרי כמה ילדים שנפטרו, היו קוראים לילד חוט או חוטה (דג) או שם של חיה אחרת (חמוס), וככה העין הרעה לא היתה יודעת שזה ילד אנושי, ולא היה קורה לתינוק כלום.

כמו כן, אסור להגיד מחמאות לתינוק. חברתי הלכה איתי וראתה שהרבה אנשים מסתכלים על התינוקת שלי (מושכת תשומת לב) ואומרים לה שהיא יפה וחמודה וכו, ואמרה שזה רע מאוד, ושהיא צריכה להתייעץ עם אמא שלה מה עושים.
זהבית*
הצטרפות: 21 מאי 2004, 09:03

נגד עין הרע

שליחה על ידי זהבית* »

זה דף חמוד לאללה.
פעם כשחיפשתי נואשות דרך לפגוש את בן זוגי לחיים ואפילו שתי נסיעות לעמוקה לא עזרו,
לקחה אותי אשה אחת ,חרדית שעבדתי איתה,לבית באחד הרחובות שגובלים במאה שערים.
קיבלה את פנינו בבית מלא מלא סיפרי קודש, אישה מבוגרת מאד עם כובע היישר מאופנת שנות ה- 80 של המאה ה-19
הושיבו אותי על כיסא מאותו השנה של הכובע, שמו למרגלות ראשי סינר כמו במספרה ותוך כדי נשמעו קולות ביעבוע בחדרון הסמוך.
היא חיממה עופרת או בדיל וכשהפכו לנוזל, שמה לי מעל הראש קערה של מים ויצקה (עדיין מעל ראשי)
עופרת לוהטת לתוך המים עם כף. תוך לחש משונה.
שמעתי מין ששששש וצצצצצ ופחדתי נורא שמפאת גילה במקום להוציא לי את עין הרע היא תוציא לי עין.

היא לקחה את כל מה שנוצר שם בקערה והתחילה לספור עיניים. (התקשות כמו טיפה חלקה..)
בלי עין הרע היו שם לא מעט וזכיתי להנהונים מבינים וחומלים .
השארתי לה 20 ש"ח כפי שנאמר לי מראש (זו תרומה לא חייבים לשלם) והובטח לי שהיא אח"כ תתפלל עבורי ועבור העיניים
שהתגלו.
מיותר לציין שגם באתי בלבוש צנוע והולם את המעמד וזה רק הוסיף לתחושה הכללית שלי של קפיצה במנהרת הזמן.

זה היה לפני..... 8 שנים בערך.
לפני שנה פגשתי בבן זוג כך שכנראה זה בכל זאת עבד...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לאמבט ים
אני רוצה את המתכון המדוייק להוצאתת עין הרע של חמותה של אחותך
אמבט_ים*

נגד עין הרע

שליחה על ידי אמבט_ים* »

לא ניסיתי בסוף אבל בבקשה, מתכון להוצאת עין הרע:
לשטוף קערה במים, למלא 3/4 מים לשים בתוכה:
7 חתיכות לחם (כנראה מ7 פרוסות לחם)
7 מסמרים
7 קמצוצי מלח
7 קמצוצי סוכר
7 מקלות גפרורים
(לא זוכרת מה כל דבר מסמל)
כף שלא תחזור לשימושה המקורי, לחמם את העופרת על הכף (אמרו כאן שניתן למצוא עופרת בשווקים) להוסיף לכף 5 טיפות שמן, עד שהעופרת נמסה, עכשיו, לפני ששופכים לקערה, אשה (שכבר לא פוריה) צריכה לומר:"שיתפוצץ כל העין הרע מעל.....(השם שלך) בת....(השם של האמא שלך)".
ולשפוך את תכולת הקערה רחוק מהבית.

רק אנרגיות חיוביות, טהורות, וטובות.
פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

שרפת עלי מרווה ישנים בכדי לטהר את הבית במיוחד בית חדש שניכנסים אליו ולא יודעים הרבה על האנשים שגרו שם קודם מקורה בפאנג שואי
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

נגד עין הרע

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

שמישהו יסביר לי מה זה עין הרע
תמיד דמיינתי איש זקן ומכוער סתטם עין שמציץ מעינו השניה המפחידה
בונזילו_החותך*
הצטרפות: 26 יולי 2005, 10:15

נגד עין הרע

שליחה על ידי בונזילו_החותך* »

בואי אני אסביר לך מה זה עין הרע ממי. יומאחד לא הסכמתי לדבר עם הדודה המכשפה שלי מצפת כי היא העלתה לי את הסעיף.אז היא התקשרה לאמא המכשפה והתלוננה למה הערסית לא רוצה לדבר איתה. אז האמא באה להגיד לערסית מה שהדודה אמרה והערסית ניפנפה את שתיהן לקאנטים. באותו שבוע , הוא שבוע הקינון , הזכור לנו ל"טובה" נשברה המיטה, נפל הארון,התנפצו 5 צלחות , דפקתי ת'ראש בכיור ועוד כל מיני חרבטטות כאילו...ביום שישי שואל אותי בעלי .."תגידי מי מי מי את חושבת ששם לנו עין ...אז פקקתי 3 אצבעות ואמרתי לו שאולי אני חושבת שזה ביגלל שלא דיברתי עם המכשפה מצפת...
הוא כמעט התפחלץ , עשה רוורס ישר לתא הטלפון ופקד עלי בעיניים טרוטות משבוע מזויע, להתקשר תכף ומיד לבטל את הקללה לפני שיתפרק הבית כולו...
אז התקשרתי בבחיוך מאוס לדודה : זה היה משהו בנוסח : אהלן דודה מה שלומך מאוד מאוד התגעגענו אליךך במיוחד הילד בבטן מדבר עליך כל הזמן...והיא קראה מהצד השני "איפה היית חשבתיח עליך כל השבטע לאן נעלמת....
אמרתי לה..כן כן כולללללללנו שמנו לב שחשבת עלי...ביגלל זה התקשרתי
בהוקרה
ד.נ
הערסית מהשכונה
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

נגד עין הרע

אני מחפשת אמונות טפלות של נשים בזמן ההריון אם למישהו יש כל מיני .. אז אשמח לשמוע

לתת כל יום נדבה לקבצן (אם נתקלים בקבצן כמובן).
לעקוף בעלי מום שעוברים בדרך.
למלמל "חמסה חמסה" ליד כל מי שנראה שתוקע מבטים לא סימפטיים בבטן.
אמא_אינקובטור*
הצטרפות: 19 יוני 2003, 13:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_אינקובטור*

נגד עין הרע

שליחה על ידי אמא_אינקובטור* »

_לתת כל יום נדבה לקבצן (אם נתקלים בקבצן כמובן).
לעקוף בעלי מום שעוברים בדרך._ ואם הקבצן הוא גם בעל מום? עוקפים ובדרך זורקים מאחורי הכתף את הנדבה?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

נגד עין הרע

ואם הקבצן הוא גם בעל מום?
אם הוא בעל מום, הנדבה שנותנים לו גם כן יעילה נגד עין הרע :-)
בעלי מום שלא מקבצים נדבות זה כבר בעייתי :-P
Mise*
הצטרפות: 11 דצמבר 2005, 17:43

נגד עין הרע

שליחה על ידי Mise* »

אני מודה שעוד לא קראתי את כל הדף, רק את 3 ההודעות הראשונות, בינתיים.
לגבי הסרט האדום - זה מנהג אשורי, לא יהודי.
לגבי התימניה שפגשה את ענת גיגר בשוק ואמרה לה להלביש אדום וזו שפגשה את הגיס של אביב חדש (גם תימניה):
בתור אחת שנשואה לתימני, גיליתי מהר מאוד (כבר במפגש ההכרות הראשון עם המשפחה שלו) שאצל התימנים נושא העין הרע חזק מאוד.
הם כל היום יורקים לצדדים, שמים עלי פיגם בכל מקום נגד עין הרע, קמיעות, חמסות ומלמלים "בלי עין הרע" או "הוא עשה לך עין" וכו'.
זה נכון שבזהר הקדוש כתוב:
(זהר ויקרא ס"):
"איסתיי ברנש אפילו ארכין ולא יארע בברנש תאילתא עינא בישא", פירושו:
האדם יסטה אפילו ממאה צרכים (סידורים) שעליו לעשות, ולא ייתקל בברנש שיעשה לו עין הרע: עדיף לו שיחזור הביתה.

אבל, בסופו של דבר, חכמי הזהר הגיעו למסקנה כי עין הרע מתחיל ונגמר במידות טובות, וגם - מי שמאמין - יש לו יכולת להזיק
והדברים עמוקים ורחבים.
[עשיתי פעם איזו עבודונת על אנרגיות שליליות ביהדות (יענו: עין הרע), מי שרוצה, מוזמנת לפנות אליי ואשלח בשמחה את העבודה.
([email protected])].

באופן כללי - לתלות את הדברים שקורים ב"עין הרע" זה קצת לזרוק מעצמך אחריות, וגם אם פגע הרע באדם עקב עין הרע,
הוא קודם כל צריך לחטט ולנבור בעצמו, למה הגיע למצב כזה.

מצטערת אם חזרתי על דברים שכבר נכתבו, כאמור, לא קראתי עדיין את כל הדף.
Mise*

נגד עין הרע

שליחה על ידי Mise* »

פלונית אלמונית אם את נוסעת לקברות צדיקים, הרי לך טיפים הלקוחים מעומק היהדות ומהזהר:

לא להיות בזמן מחזור, לא להסתכל לגברים בעיניים, גם לא במצח (את תראי שמי שמבין, ואלו בד"כ חרדים מאוד,
הם מרכיבים משקפי שמש, או משפילים מבט, ומסיטים את הכיפה על המצח, שחלילה, אם אשה תסתכל להם בעיניים או באזור העין השלישית),
לעשות התבוננות עמוקה לפני הנסיעה ולהתכוונן למה את רוצה בחיים, מה היית רוצה לבקש מהצדיק, להתמרכז בעצמך, בקיצור - תעשי מדיטציה.
Mise*

נגד עין הרע

שליחה על ידי Mise* »

ציפור דרור

מה קשור שום לעין הרע? :-) שום זה רעל. כל חיה בטבע בורחת ממנו, יצחק בן אורי כותב שאפילו התולעים בורחות מהשום, אף אחד לא מתקרב אליו,
נראה לי שגם כל המזיקים הרוחניים לא ממש סובלים אותו :-)
Mise*

נגד עין הרע

שליחה על ידי Mise* »

ענת גביש, כתבת:

כשבתי היתה בת שבוע, נפלתי איתה, עם המנשא. סבתא שלי ביקשה שאקח חמש שיני שום (חמסה),אעטוף בנייר כסף אקשור בחוט אדום ואתלה מול הפתח של הבית.("שהעין תלך שמה") חושבים שהיה לי אומץ לא לעשות את זה?

גם לי אין אומץ לא לעשות כשאמא או סבתא אומרות לי דברים כאלה, למרות שאני עושה את זה במורת רוח מופגנת ובחוסר אמון מוחלט,
אני לא מעיזה לעמוד על שלי ולומר על זה לא.
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

נגד עין הרע

שליחה על ידי שירה* »

עשיתי עכשיו פעמיים את הבדיקה לעין הרע עם השמן והמים ובשתי הפעמים היתה עין הרע. איך מסירים אותה? אני בלחץ.
בעלי עזב את הבית לפני חודש וחצי והמשפחה שלו שמחה ומאושרת ורוצה שנתגרש והוא מתנהג כאילו נכנס בו שד מה עושים?
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

נגד עין הרע

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

שירה, מכניסים עין הטוב.
עוברים עם קטורת בכל הבית ומברכים אותו באור ובאהבה. רק עין הטוב ישאר.
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

נגד עין הרע

שליחה על ידי שירה* »

אם אתמול עשיתי בכור בכל הבית אז זה יעזור או שאם ראיתי היום למרות שעשיתי בכור אתמול סימן שיש עוד את העין?

ואיזו קטורת יש משהו מיוחד שאת ממליצה?
פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

קחי קערת מים ושימי כף שמן בקערת המים עם השמן שקע סימן שיש לך עין הרע . ישנם מספר טיפים לטהר את העין הרע ראשית שיטפי את הבית במי ים לא להוסיף שום חומר לשטיפה להוציא את כל המים לאחר שאסספת מכל הפינות החוצה איספי הכל לדלי ושיפכי את מי הים לשירןתיים
פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

מהבנה שאמאנית של הדברים, תיישמו מה שעובד אצלכם:

זה לא המעשה עצמו:
זו הכוונה שבמעשה.
השימוש ב דמיון שהופך למציאות.
השימוש ב ייחוס פעולות ואביזרים גשמיים לתכונות הגנתיות.
פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

ואמא שלי תמיד אומרת: מי שפוחד מעין רעה וכל הזמן חושב "שעושים לו עין" הבעיה אצלו והוא זה שיש לו עין רעה.
תזמינו רק טוב ויהיה רק טוב.

לא קראתי הכל אבל הדף נחמד לאללה....
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

נגד עין הרע

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

עין הרע זה מושג המתאר אנרגיה שלילית הנשלחת מאדם אחד לכיוון אדם אחר.
מכיוון שהבריאה שלנו עובדת על חוק שיווי תדר, יש להבין כי על מנת שעין הרע תדבק בנו , אנו צריכים להיות בעלי תדר זהה לאנרגיה שנשלחה.

אנו היחידים שיכולים לייצר חיבור לאנרגיה הנשלחת אלינו מאדם אחר, ואנו גם היחידים שיכולים להתנתק מאותה אנרגיה.
שום כלי פיסי או אנרגטי לא יעבוד לאורך זמן, במידה ולא שינינו את התדר שלנו כך שלא יתאם יותר יותר לעין הרע.

שינוי התדר פירושו שינוי המודעות.
והיה והאנרגיה שנשלחה מאופיינת בתדר של קינאה, עלינו לזהות בתוכנו את האנרגיה התואמת ולשנותה.
אותו כנ"ל לגבי שינאה, פחד, כעס וכד'.
למעשה עלינו להיות בתדר של אהבה על מנת להיות מוגנים.

אנו לא צריכים לאהוב ברמה הרגשית ארצית את האדם ששלח לנו עין הרע על מנת לבטל את התדר השלילי,
אך נוכל לאהוב אותו ברמה הרוחנית המבטאת את הבנת האחדות הנשמתית ושיתוף הפעולה בין כול הברואים.

ברגע שנבין את משמעות היותנו אחד התדר שלנו יעלה ולא נהיה פגיעים יותר לעין הרע של אף אחד.

"אחד" ו"אהבה" בגימטריה הם אותו הדבר.
פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

נפגשתי לדייט עם גבר והוא אמר לי לבוא איתו לארבע כיווני פתח הדרכים והתחיל למלמל משו ולבסוף זרק ביצה אימלההה מה זה אומר?
פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

מישו יכול להגיד לי מה זה אומר או מכיר את התופעה ויש לציין שזה היה בחצות ובראש חודש
בעילום_שם*
הצטרפות: 16 אפריל 2003, 14:12

נגד עין הרע

שליחה על ידי בעילום_שם* »

איך פותחים מזל
בעילום_שם*
הצטרפות: 16 אפריל 2003, 14:12

נגד עין הרע

שליחה על ידי בעילום_שם* »

איך מבטלים כישוף
פלוני_אלמונית*

נגד עין הרע

חחחח נגד עין הרע .מלח על הגז בכלי .עד שנשרף לגמרי .שום ומלח בכיס כל יום .ושיתפוצצו כל העיניים הרעות אמן
שליחת תגובה

חזור אל “שיתוף בעריכות והצעות עריכה”