פנג שואי

אנונימי

פנג שואי

שליחה על ידי אנונימי »

דף זה הוא דף ערך,
השאלות עברו לדף דיון בפנג שואי, ניתן לשאול שם שאלות נוספות.

קישורים

הסבר נחמד על פנג שואי
Feng]פנג שואי בוויקיפדיה באנגלית shui[/po]

רקע והיסטוריה

פנג-שואי היא תורה סינית עתיקה בת 4000 שנה העוסקת במיקום מבנים, חפצים וסידור הבית ביחס לזרימה האנרגטית.
בעזרת הפנג-שואי, אפשר לכוון את אותה זרימה בביתכם או במקום עבודתכם, במטרה ליצור שגשוג, שפע והרמוניה עם כוח החיים הפנימי שלנו.

כמובן המודעות היא מעל הכל. ואם המודעות גבוהה, אפשר לגור בחור מוזנח ולחיות באושר ועושר.
פנג-שואי מיועד לאנשים שמרגישים שיש מקום לשיפור בחיי יום יום שלהם, וזו עוד דרך.

תיאוריה זו נוצרה כדי למצוא את המקום הכי מתאים לקבר. הסינים מאמינים שאם למתים יהיה טוב, אז גם לאלה שבחיים יהיה טוב.
יותר מאוחר בפנג שואי השתמשו כדי להביא הצלחה וכוח לקיסרים. התיאוריה היתה אסורה לעם הפשוט. המקום שבו נמצא הקיסר היה נבנה על מרידיאן של הארץ. מאו טסה טון הכיר את התאוריה וניצל אותה כדי לחזק את עצמו. פנג שואי שהשתמשו בסין היה בנוי על שימוש במצפן וכללים מאוד נוקשים.

במקביל בטיבט התפתחה תאוריה של פנג שואי יותר אינטואיטיבית, יותר מיסטית.
במערב היום יותר הולכת התאוריה מטיבט, כי אנו לא בוחרים את המקום שנבנה בית, אלא נכנסים לבתים כבר בנוים ואז לפי פנג שואי אפשר רק לעשות תיקונים. פנג שואי זה תיקון אנרגטי של החיים שלנו, של הבעיות שלנו.

המלצות על קצה המזלג

הכניסה לבית

חשוב מה אתם רואים כשאתם מתקרבים לכניסה.
  • טיפוח: הכניסה לבית צריכה להיות מטופחת.
  • צמחים ופרחים: טוב אם יש צמחיה (רק לא עם עלים דוקרים), רצוי פרחים בצבעים אדומים וצהובים. צבעים האלה נחשבים לצבעים שמביאים מזל.
  • חסימות: אם יש דברים שחוסמים את הכניסה כדאי לפנות אותם, מכיוון שזה אומר שאנו חוסמים כניסה של אנרגיה להגיע עלינו.

השירותים והאמבטיה

חדרי שרותים ואמבטיות נחשבים כאזורים עם אנרגיות קשות.
נקיון*: חשוב לשמור על ניקיון שם.
להוריד את המושב*: לסגור את מושב האסלה (אומרים שדרך האסלה בורח כסף).

אתה לא צריך מה שאתה לא צריך

עקרונות כלליים

• חפצים שאינם בשימוש: כל דבר שנמצא בלי שימוש יוצר חסימה בבית.
  • חפצים שאינם אהובים: בבית צריכים להיות רק חפצים שמשמחים אותכם.

עקרונות ספציפיים

• מה שמקולקל: כדאי לזרוק חפצים שבורים ובלויים.
  • בגדים שאינם בשימוש: כדאי לעבור על ארונות ולהוציא את כל הבגדים שלא לבשתם במשך 2 עונות. (הכי טוב למסור לחנות בגדים יד-שניה - החלפת אנרגיה מצוינת).
לאלה ששומרים בגדים לתקופה שהם ירזו עוד הפעם העצה שלי להפטר מהבגדים וברגע שתרזו תקנו בגדים חדשים, אופנתיים וכך גם תצ'פרו את עצמכם על המאמץ שעשיתם.
  • הארכיון הפולני השנוא: כל המתנות של דודות שאתם לא אוהבים מומלץ לזרוק או לשרוף באמצע הסלון :-).

תמונות

שימו לב לתמונות שנמצאות אצלכם על הקירות. זה אומר המון.
תמונת אשה בודדת: בבית שיש בו תמונות של אישה לבד (ערומה או לא זה לא משנה :-) ) אומר שמישהו בבית מרגיש בודד.

חדר המיטות

• כיוון הרגלים: מיטה לא צריכה להיות עם הרגליים לדלת או למראה.
  • בלי מוצרי חשמל בחדר המיטות: אם יש מוצרי חשמל במקום שישנים כדאי לנתק אותם מהחשמל.
אלו עצות כלליות שמתאימות לכל אחד. כדי לעזור לאנשים צריך לדעת איזה דברים בחייהם הם רוצים לתקן ולראות את הדירה (או שרטוט של הדירה)

פינת הזוגיות

קצת קשה לי להגדיר איפה צריכה להיות פינת הזוגיות. אפשר לבחור לפי איזור בבית או לפי איזור בחדר מסוים.
  • הכי חשוב זה התכוונות.
  • כעיקרון זו הפינה הכי ימנית בבית/חדר.
  • כדאי לשמור ששם הכל יהיה בזוגות.(למשל 2 תמונות)
  • ברבורים או ברווזים הם סמלים של זוגיות.
  • חשוב לבדוק שאין תמונות של נשים בודדות. כדאי בכלל לבדוק תמונות בבית. תמונות בחדר שינה והזוגיות
אני זוכרת איזה בית שבני הזוג רבו הרבה וברוב התמונות היתה סערה...
אני חושבת שבאופן כללי לנו אנשי "באופן טבעי" חשוב למצוא פינה לזוגיות בחיינו, כי לנו אין הפסקות מתפקידינו כהורים, כמו סוף שבוע בלי ילדים וכו'.

תקשור על מעבר לבית חדש

מעבר לבית חדש זו הזדמנות יוצאת מין הכלל לחוות ולתרגל מעבר מגוף פיזי אחד לשני. או במילים אחרות לחוות גילגול נשמות ברמה אחרת.
עזיבה של בית ישן מסמלת גמירת פרק מסוים של חיינו וכאן אנו יכולים לתרגל איך לסיים.
חשוב לעבור על כל הרכוש שלנו ולהחליט עד כמה אנו זקוקים לדברים שאנו חיים איתם. זה הזמן להפטר מכל הדברים שגרמו לעומס מיותר בחיינו. זה הזמן לזרוק. תדמינו שאתם לא עוברים דירה אלא נולדים מחדש. האם היתם רוצים לסחוב איתכם את כל העומס של הבעיות שלכם, או להוולד נקיים?
זה הזמן להבין שאם אנו עוזבים, סימן שלמדנו את השיעור החשוב שהיה לנו בבית הספציפי הזה.
חשוב לעבור על התקופה שחיינו בביתנו ולהבין את הדרך שעברנו בו וגם להבין מה השגנו ואיך התקדמנו.
יש אנשים שרוצים לעבור ולא מצליחים. כאן יש הזדמנות לבדוק במה אנו תקועים. מה לא הולך לנו. מאוד עוזר לסיים דברים שהתחלנו לעשות בביתנו .כמו למשל לדפוק מסמר בקיר לתמונה שמחכה לזה שנתיים, ולהחליף כל המנורות שנשרפו והכי חשוב לזרוק ולסדר.
אין דבר שחוסם אותנו יותר מחפצים או בלגן.
מעבר לבית חדש זה אחד הדרכים להכנה למעבר החשוב ביותר. למעבר מחיים למוות. רק שהפעם קיבלנו הקלה.
אנו לא לבד. אנו עם אנשים שאנו הכי אוהבים (למרות שיש גם כאלה שעוברים לבד).
אפשר לראות במעבר לבית חדש הזדמנות לצמיחה רוחנית אדירה.
יש גם הפחד של איך יהיה במקום החדש. אנו יכולים רק לנחש, כי עוד לא חווינו וכאן ההזדמנות לעבוד על אומץ. על הסתכלות בלי פחד לעתיד שעומד לבוא.
קיים גם קושי בחלק מהמקרים בלעזוב הבית הקיים. כאן יש אפשרות ללמוד לשחרר דברים בחיינו בכיף וקלילות.

בהצלחה לכל העוברים.

מדיטציה לטיהור האדמה

(26.05.2003 00:20):
אני חושבת שאחד הדברים שישפרו לנו את חיינו בבית זה מדיטציה לטיהור האדמה. האדמה של ארצנו היא אדמה קשה וכואבת. המון מלחמות התרחשו כאן. הרבה אנשים קבורים בתוכה. אז הנה ההנחיות:

תדמיינו את עצמכם מחוץ לגופכם. תתעטפו בבועה שקופה שמגנה עליכם. תדמיינו שיש לכם כדור אור בידיים ותתחילו לרדת. אם אתם גרים בבית קומות, אז תראו את עצמכם יורדים דרך הריצפה ועוברים את כל הקומות עד שאתם מגיעים מתחת לביתכם.
תתחילו לטהר את האדמה שמתחת לביתכם, תעברו בכל פינה ופינה ותזרימו את האור מכדור האור שיש לכם בידיים. אם אתם נתקלים בחסימה בדרך, אז תזרימו אור עד שהיא נעלמת. אם אתם רואים שיש מים מתחת לבית (שזה לפי הפנג שואי מזיק ליציבות הבית) אז תפלסו את הפתח למים שהם יכלו לזרום החוצה. אם יש סדקים אז תמלאו אותם בעזרת האור. אם תפגשו ישויות, אז תברכו אותם, תסבירו להם שבאתם לגור בבית עם רצון לחיות בו באהבה ושלום ותשלחו להם אור. אחרי שתגמרו תעלו בחזרה באותה דרך שהיגעתם מקודם.
זו מדיטציה שמומלץ לחזור עליה כמה פעמים, עד שמרגישים שהשלמתם את הטיהור.
אני בפעם ראשונה עברתי חויה לא קלה, אבל כל פעם שחזרתי, הרגשתי השתפרה.
באהבה אלונה.

על השפע

תקשור ראשון שאני קיבלתי בנושא של שפע.
לשפע יש הרבה פנים. אך בזמנינו אנו מעריכים רק סוג אחד של שפע. כסף. אנו מדברים הרבה על כסף, מפנטזים עליו,
חושקים בו, מתביישים בו, נגעלים ממנו וכו'. אך כסף זה משהו מאוד פשוט. זו אנרגיה. כמו אנרגיה גופנית. לפעמים היא עולה, לפעמים יורדת. כל המושגים שמתאימים לחיזוק גופני מתאימים גם לחיזוק מצב כספי. כל פעם שיש ירידה באנרגיה נחים. אם לא ננוח, אז נחלה (או במושגים של הכסף, נכנס למינוס גדול שיהיה קשה לצאת ממנו). כדי לשמור במצב יציב את אנרגית הכסף ואפילו להגביר אותה, מאוד יעזור שינוי בחשיבה לחשיבה חיובית והורדת המחסומים שמפריעים לשפע כספי להכנס לחיינו.
חשוב גם לשאול את עצמינו האם חסר לנו משהו בחיינו? כך אולי נוכל לגלות שאנו כבר חיים בשפע, אפילו שאין חסכונות ש"מבטיחים" לנו את עתידנו.
כי מה באמת יכול להבטיח את העתיד? רק יכולת לסמוך על היקום שהוא יטפל בצרכינו יכול להבטיח את עתידנו.

באהבה אלונה רוטר
עודד_לבנה*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2002, 23:41

פנג שואי

שליחה על ידי עודד_לבנה* »

מקטעים לשיבוץ מתוך דף הדיון:
  • כמה שפחות הבית עמוס בדברים, כך גם את ראשנו פחות עמוס. בלגן בבית יוצר בלגן ברגשותינו ומחשבותינו, אך לפעמים אנו זקוקים להיות בבלגן כדי להגיע לסדר. העצה שלי זה לסגור מדפים פתוחים בבדים.
  • בקשר לספרים, מומלץ לשמור רק ספרים רוחניים או ספרי דת, כי הם
מעלים אנרגיה. לדעתי האישית, אולי זה שהספרים פחות חשובים לך מראים שאת התקדמת בחיים והיום דברים אחרים חשובים לך.
  • מאוורר תקרה עוזר לפזר אנרגיה ולפעמים משתמשים בו בשביל התיקון (למשל עם התקרה בנויה מקורות עץ).
  • מראה על הצד החיצוני של דלת השירותים תחזיר את האנרגיה לחדר
  • לפני מעבר לדירה של סבתא הייתי עושה טיהור. אני לא מכירה את הסיפור, אבל כדאי בכל מקרה לשחרר את האנרגיה הישנה לפני הכניסה.
  • תקרות משופעות מורידות אנרגיה והצלחה כלכלית. אם תצליחי למקם את המיטה לא מתחת לשיפוע אז זה לא ישפיע.
  • בקשר לקקטוסים יש שני אסכולות: לפי האחד הקקטוסים מזיקים מפני שיש להם קוצים שלפי הפנג שואי הם "חצים רעילים". לפי האסכולה השנייה אפשר להשתמש בהם כהגנה על הבית. השאלה היא האם את רוצה להבריח אנשים מהבית שלך, או לחזק את הביטחון שלך בבית, אם הבית נמצא במקום לא בטוח. בכל מקרה כדאי שהקקטוסים יהיו מחוץ לבית ולא מכוונים אל בני הבית. אני צריכה לראות את הבית כדי לדעת איזה איזור חלש סביב הבית.
  • יש גדלים שונים של קריסטלים לפי הבעיות שצריך לפתור, או לפי הרצון שלך. קריסטלים אפשר לקנות ברוב חנויות הטבע והחנויות הרוחניות. לגבי אורך החוט - הוא צריך להיות באורך כפולה של 9, 9 ס"מ, 18 ס"מ וכו'.
  • את בהחלט יכולה להשתמש באזור המשופע לאיחסון (שולחן לא כדאי).
  • שיכנעתי את אימא שלי להעיף מהכניסה את קולב המעילים והכובעים.
  • סידרנו לדלת אפשרות להיתפס אל הקיר (אבל היא עדיין מסרבת להחזיק פתוחה)
ובקיר שנמצא ממש מול הדלת, תלינו תמונה של אגם - התמונה ממש פותחת את האופק.
  • על ידית הכניסה תליתי מטבע פנג שואי שמסמל הזמנת המזל הטוב להיכנס לבית.
  • בקשר לתמונות מופשטות או רקומות, כל עוד זה גורם לכם להרגיש אושר שאתם מתבוננים בהן, אז תשאירו אותן.
  • חשוב לבדוק אדמה שבונים עליה כדי לאתר האם יש מקורות מים שעוברים מתחת ולא לשים שם חדרים חשובים כמו חדר שינה או חדר ילדים.
  • מיטת קומותיים היא בעייתית לשני ילדים. זה שישן למעלה מנותק מהקרקע וזה שישן למטה נמצא תחת מי שישן למעלה.
  • אפשר להשפיע על פוריות בעזרת הפנג שואי... וכמובן לתלות תמונות של תינוקות.
  • בבחירת הבית יש הרבה שיקולים, אבל הכי חשוב שתאהבי אותו.
  • פעמוני רוח אינם חלק מהפנג שואי הקלאסי. זו טעות נפוצה. בכל אופן, מיקום פעמוני רוח אינו בחדר השינה כיוון שהם יוצרים תנועה. בחדר שינה אנו זקוקים לשקט ולרוגע, שזה בדיוק ההיפך ממה שפעמון רוח עושה. על אחת כמה וכמה אם כבר יש לך בעיות שינה.

למקטע על צבעים:
  • מבחינת פנג שואי חשוב הצבע עצמו ולא איפה את צובעת אותו. ז"א זו יכולה להיות אפילו תמונה קטנה בגוונים כחולים כהים כדי לחזק את איזור המים (קריירה).
  • לאחר המון נסיונות ושינויים שעשינו בבית, ולמרות שחשנו רתיעה מהרעיון, התברר שמהרבה בחינות עדיף שהממ"ד (חדר בגודל בינוני) ישמש כחדר ילדים. האם יש איזו דרך לרכך את האפקט של הבטון בקירות? האם זה נורא לישון בממ"ד לאורך זמן? --> בהחלט יש פתרונות. קודם כל לצבוע. צבעים של אלמנט אש כאדום ,כתום ,צהוב וכל הוריאצות שלהם. טוב גם לשים ספירלות , כי אויר בחדר הזה לא זז כ"כ טוב. הכי חשוב שהתאורה שמשתמשים בה בחדר לא תהיה הלוגנית ,כי היא משפיע למערכת החיסונית.
  • הפאנג שואי הוא בעצם ההרגשה שהדברים נותנים בבית כלומר גם אם צריך למשל לצבוע בכחול וההרגשה שבורדו למשל עושה טובה יותר ללכת על הבורדו.
נטע_כפרי*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2004, 16:50

פנג שואי

שליחה על ידי נטע_כפרי* »

לקריאת מאמרים נוספים על הפנג שואי עפ"י אסכולת המצפן והצורה, על צבעים, מנדלות ועוד... קבלת מידע על קורסים וסדנאות בנושא אתם מוזמנים להיכנס אל:"נטע כפרי - פנג שואי" www.netakafri.co.il
ריח_מנטה*
הצטרפות: 22 ינואר 2005, 14:52

פנג שואי

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

עוד שאלה:
האם תמונות שלא נראות לי כמו נשים בודדות או... והורדתי אותם מהקיר חובה לזרוק או אפשר להצפין בארון?.?
ריח_מנטה*
הצטרפות: 22 ינואר 2005, 14:52

פנג שואי

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

אני עונה לעצמי ואולי עוד מישהו מעונין לדעת.
לקחתי תשובה מפורום אחר ששם אומרים: בשביל מה להצפין את התמונות בארון? אם הורדת אותן אולי הן לא היו לך טובות מספיק ובטוח שלא תשימי אותן שוב אז קדימה לפח.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

פנג שואי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלום לכולם!
איך כדאי לעצב את הבית/חדר שינה על מנת "להגביר" פוריות?
אורחת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 18:19

פנג שואי

שליחה על ידי אורחת* »

מצטרפת לשאלה הנ"ל...
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

תשובה לגבי פוריות
הפיתרון מתחלק לשניים...קודם כל מפנים מהבית כל סימן לאי פוריות..לדוגמא בבית שעיצבתי פעם לאישה עקרה היתה תמונה ריקה בחדר השינה..כלומר רק מיסגרת ללא תמונה והרי לא צריך להיות יועץ פנג שווי כמוני כדי לדעת שזה אינו סימבול שמיצצג מלאות...פריון...אז קודם כל מוציאים מהבית כל סימבול כזה..
דבר שני מכניסים סמלים לפיריון(מובייל דגים,שיבולים,רימונים) ושמים במערב הבית שזה האיזור של היצירתיות והילדים.
ברור שלפני זה מנקים את איזור המערב מטהרים אותו ודואגים שלא תהיה שם אנרגיה תקועה בצורת חפצים חסרי ערך ישנים ואינם בעלי שימוש...
חוץ מזה צריך לבדוק עוד דברים בבית אבל בשבילך זה צריך מצפן וכו...
בהצלחה
מתחדשת*
הצטרפות: 08 יולי 2005, 01:54

פנג שואי

שליחה על ידי מתחדשת* »

עברתי לבית מתוק וקסום, ממש מרגיש לי בית, אבל יש בעיה אחת..אני ישנה בגלרית עץ שגובהה 1.70 ואני קמה כל בוקר עם כל הגוף כואב. לא החלפתי מזרן. אני יודעת שמבחינת מיקום מזרון- קו מערב מזרח זה לא אידאלי אבל נראה לי שהבעיה היא התקרה הנמוכה. דבר נוסף שעלול להיות בעייתי וזו רק השערה שלי- יש לחות גבוהה כנראה, כי היו שם נזילות בחורף ויש עובש על חלק קטן בקיר.
יש תחושת כובד בחדר שנובעת כנראה מגובה התקרה הנמוך.
חשבתי לנסות מהקל אל הכבד- תיקון לתקרה הנמוכה. יש למישהו ידע כיצד עושים זאת?
שיהיה לילה נפלא..
גליה
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

אהלן מתחדשת...
זו בעיה באמת קשה תיקרה נמוכה...
אין הרבה מה לעשות גם יכול להיות שעץ הוא אלמנט לא מתאים לך...
אם את חייבת להשאר בבית
מה שהייתי עושה זה קודם כל צובעת את התיקרה בצבע בהיר מאוד אפילו לבן כדי שהיא "תעלה" למעלה...
יש בתיקרה גם שיפוע??
מתחדשת*
הצטרפות: 08 יולי 2005, 01:54

פנג שואי

שליחה על ידי מתחדשת* »

תודה על התגובה המהירה כוסמת
האמת שמתכת הוא האלמנט המרכזי שלי..לא יודעת אם זה קשור. התקרה ללא שיפוע וכבר צבועה בלבן. גרתי כבר בבית שחדר השינה בו היה עץ ולא זכורות לי בעיות כאלו. אני יודעת שיש תיקון לקורות שבו שמים 2 מוטות במבוק ב 45 מעלות להשלמת משושה דמיוני אבל איך אם בכלל מיישמים את זה בתקרה? חשבתי לעטוף אותה בבד רך אבל אז הייתי מאבדת עוד גובה..אין מצב לעבור בית כרגע..מה עושים? :-( שינה זה דבר כ"כ קריטי..
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

פנג שואי

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

מנורה עומדת שמאירה רק כלפי מעלה - יכולה לתת לך את המענה שאת צריכה
במחשבה שניה, גם מנורות על הקיר - אבל חשוב מאוד שיאירו רק כלפי מעלה.

זה מאפשר לך לקבל את האפקט של עץ שצומח למעלה, בכלי של מתכת - היסוד החזק שלך.

לצבוע על הקיר פסים לאורך - גם יכול לתת אשליה / תחושה של גובה.

ניסית אולי לחשוב על מיטה קצת יותר נמוכה?
בגלל שאת בעיקר ישינה בחדר, זה יגביה את התיקה ביחס אליך, אולי ישחרר את המועקה.

זהו. אלו כל הרעיונות שהצלחתי להעלות היום.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

פנג שואי

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

התקרה ללא שיפוע וכבר צבועה בלבן
לבן הוא צבע קר וטהור שיכול להתאים למקרים מסוימים, אבל במקרה הזה כנראה שמשדר משהו קשה וחשוף. אולי כדאי לתקן עם גוונים קרובים ללבן: שמנת, תכלת בהיר מאוד או מגנוליה (צהבהב בהיר מאוד).

לעניין הלחות - יש מכשירים סופגי לחות (אפשר לשאול באייס או בהום סנטר), ואפשר אולי להציב בחדר עציץ עם שרך שיספוג חלק ממנה.
איריסרוןלוינגר*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 01:02

פנג שואי

שליחה על ידי איריסרוןלוינגר* »

דף נהדר יישר כוח!!!
תודה, ויש לי גם שאלה:
אני עוברת לבית במושב, בית מן הסוג הישן הסוכנותי, הדלת לבית נמצאת על הקיר הימני של הבית. הבית עומד לרוחב, לאורך הקו של הרחוב, כך שנכנסים מן המידרכה עוברים שער בלתי נראה שבגדר החיה, לשביל צר, שחוצה את הגינה ומגיע לשלוש מדרגות שמובילות למירפסת, בגודל כל רוחבו הימני של הבית, ובמרכז המירפסת הדלת לבית, כך שפונים שמאלה כדי להיכנס הביתה.
השאלה שלי היא, האם אני יכולה לסגור את המרפסת בסוכת 'זולה' גדולה? האם זה יועיל לפנג שואי או יזיק לו? הכניסה לסוכה יכולה להיות ישר מן המדרגות שמובילות למירפסת, או באיזור שקרוב לדלת. האם כדאי לכלול את איזור הדלת בסוכה הנ"ל או להשאירה חשופה ולעשות סוכה רק בחצי מהמרפסת?
השאלה איך זורם הצ'י? האם הוא נכנס דרך הרחוב אל השביל, וממנו למרפסת ואז פונה ימינה ונכנס בכניסה הראשית?
או שאולי, מאחר שאין גדרות שמפרידות בין הבתים במושב, ורואים את המירפסת והדלת כשנוסעים בכביש, עוד לפני שמגיעים לכניסה לבית, אז אולי הצ'י זורם לו ישירות לבית מעבר לגדר הנמוכה של המירפסת, ואז, אם אני יוצרת סוכה שמכסה את הדלת מן הצד של חצי הקיר של המירפסת, האם אני מונעת מן הצ'י להיכנס? או שסתם לא מאפשרת לאור להיכנס לבית שזה אולי האינדיקציה לצ'י?
תודה מראש על תשובתכם,
איריס
פעמון_רוח*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2005, 03:56
דף אישי: הדף האישי של פעמון_רוח*

פנג שואי

שליחה על ידי פעמון_רוח* »

דף מדהים!
האם אני יכולה לסגור את המרפסת בסוכת 'זולה' גדולה? האם זה יועיל לפנג שואי או יזיק לו?
איריס מה שלא תעשי את צריכה לתלות הרבה דברים זזים שזה מוביילים ועדיף כאלה שמשמיעים קולות שקוראים לאנרגיות בכניסה גם של הסוכה וגם בכניסה מהסוכה לבית.
הכי טוב מוביילים מחמרים שמחזירים אור או משקפים אור כי סוכה עושה צל וצל זה חושך וזה מכבה את האנרגיות.

לי יש שאלה אחרת.
יש בפנג שואי פיתרונות לבעיות של ריח לא טוב בבית?
לנו יש סבונים במוביילים ופותפורי אבל יש רצת ריח.
יש פינות מיוחדות שעדיף לשים בהם?
אם_הבנים_שמחה*
הצטרפות: 11 מאי 2004, 23:14
דף אישי: הדף האישי של אם_הבנים_שמחה*

פנג שואי

שליחה על ידי אם_הבנים_שמחה* »

יש בפנג שואי פיתרונות לבעיות של ריח לא טוב בבית?
הייתי מתחילה בארגז חולחתולים.
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

למתחדשת
הכרתי מישהו מקרוב שבית עץ עשה לו כל כך רע שהוא תלה סדינים לבנים על כל הקירות...
אם את אלמנט מתכת אז בית עץ ממש לא בשבילך.
אבל אם את חייבת להשאר שם (ואין דבר כזה חייבת אנחנו עברנו השנה יותר מ4 דירות...) אולי תתחילי עם העובש תצבעי ותנקי כדי שלא תהיה שם את הלחות שאת מספרת עליה. חוץ מזה אולי לישון בלי מיטה (אני חושבת שהציעו לך) מלבד זה אני ממש הייתי מתיחסת לדירה כאילו היא זמנית ואז היא פחות תשפיע עליך. לישון עם תיקרה נמוכה זה ממש לא טוב כי כשמשהו מעיק בבית הוא יעיק בחיים...
פלונית_פילונית*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2002, 21:44

פנג שואי

שליחה על ידי פלונית_פילונית* »

איך יודעים איזה אלמנט אני?
אורנ_ה*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2005, 23:55

פנג שואי

שליחה על ידי אורנ_ה* »

איך יודעים איזה אלמנט אני?
לפי שנת הלידה שלך שמוצב בתוך נוסחה.
כך מתקבל מספר.
מספר זה נקרא גם "קואה".
המספר יכול להיות בין 1-9
כל אחד מהמספרים מיצג בן משפחה.(וכל אחד מבני המשפחה משויך לאחד האלמנטים,מתוך חמשת האלמנטים הסיניים)

להלן המשפחה הקוסמית:
אמא אדמה / אלמנט אדמה / מספר 2
אבא שמים / אלמנט מתכת(גדולה) / מספר 6
בו בכור / אלמנט עץ(גדול) / מספר 3
בן אמצעי / אלמנט מים / מספר 1
בן צעיר/ אלמנטבן צעיר / מספר 8
בת בכורה / אלמנט עץ(קטן) / מספר 4
בת אמצעית / אלמנט אש / מספר 9
בת צעירה / אלמנט מתכת(קטנה) / מספר 7

הנוסחה לחישוב הקואה:
לנשים:x+5=קואה
לגברים:10-x=קואה
הx הוא המספר שמתקבל לאחר חיבור שתי הספרות האחרונות של שנת הלידה וצימצומן במידת הצורך לסיפרה אחת
דוגמא:שנת לידה: 1965 6+5=11 1+1=2
קיבלנו את הסיפרה 2 שהיא הx בנוסחה.

לנשים:2+5=7 לכן קואה 7 אלמנט מתכת(קטנה) בת צעירה.
לגברים:2-10=8 לכן קואה 8 אלמנט אדמה בן צעיר.

למספר 5 אין בן משפחה אבל הוא אלמנט אדמה בכל מיקרה.
הקואה במצב זה נקבע לפי מין האדם.
גבר יקבל את קואה 2 האמא. אלמנט אדמה(גדולה)
אשה תקבל את קואה 8 הבן הצעיר.אלמנט אדמה(קטנה)
ריי*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2005, 18:14

פנג שואי

שליחה על ידי ריי* »

שלום לכולם ..
מה יכול להביא זוגיות מבחינת הפנג שואי?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

הי ריי
אני אנסה לענות תשובה כללית...קודם כל תבדוק עד כמה יש אלמנטים שמביעים זוגיות בבית..האם יש תמונות של אנשים לבד?? האם בחדר השינה יש מרווח משני צידי המיטה להכנס אליה??האם חדר השנה עצמו הוא מזמין?אינטימי? האם הבית עצמו הוא נקי ויש בו תחושה רעננה? זהו לבנתיים.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

פנג שואי

שליחה על ידי בשמת_א* »

בשביל מה להצפין את התמונות בארון? אם הורדת אותן אולי הן לא היו לך טובות מספיק ובטוח שלא תשימי אותן שוב אז קדימה לפח.
למה לפח?
אצלנו משאירים למטה בצורה יפה, ומישהו לוקח לשימושו. חבל לזרוק דברים טובים. מה שאני לא אוהבת יכול להיות מתאים לאחר.

קראתי בעניין את מה שנכתב כאן, ויש לי שאלה:
יצא שאני והבת הבכורה עץ, והבעל והבן הצעיר - אדמה.
האם זה אומר שבית עץ בסדר לכולנו?
(זה לא אומר שהקירות יהיו עם ציפוי עץ. אנחנו דווקא חושבים על צבע רגיל לקירות ברוב הבית, ועל ציפוי טיח בחוץ).
האם לבן כצבע לקירות ולתקרות עלול להיות בעייתי?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

פנג שואי

האם לבן כצבע לקירות ולתקרות עלול להיות בעייתי?
מידיעתי המוגבלת - לבן, למרות שבד"כ הוא צבע רוחני וכל זה, יוצא קצת "קשה" מדי על קירות של בית (לתקרות הוא דווקא בסדר). הוא גורם לתאורה להיראות חדה ולא נעימה, וכדומה. אם אתם לא רוצים צבע של ממש, כדאי לבחור גוון נייטרלי של שמנת או מגנוליה, שמרכך מאוד את התחושה והאווירה בחדר.
אופירה_אוריאל*
הצטרפות: 25 מאי 2005, 23:30
דף אישי: הדף האישי של אופירה_אוריאל*

פנג שואי

שליחה על ידי אופירה_אוריאל* »

שימו לב לתמונות שנמצאות אצלכם על הקירות. זה אומר המון.
תמונת אשה בודדת: בבית שיש בו תמונות של אישה לבד (ערומה או לא זה לא משנה ) אומר שמישהו בבית מרגיש בודד.

שלום ושנה טובה לכולם,
שמי אופירה , אני אמנית העוסקת בחיבור שבין ציור וריפוי, אני מזמינה אתכם לבקר באתר שלי שבו
מוצגים גם ציורים ברוח הפנג שואי , אשמח לתגובות , הערות , הארות, וכו'.
"אופירה אוריאל"www.oriel-o.com

ציפור הפניקס מייצגת את הכיוון אליו פונה הבית ודרכו מקבלים הדיירים מרחב ומעוף בחייהם.
מאחלת לכם שנה של מעוף והתחדשות וגמר חתימה טובה
http://www.oriel-o.com/resize.asp?p=gallery\[po]gallery 329200515905PM[/po].jpg&w=200&c=0
פלוני_אלמונית*

פנג שואי

אני מחפשת בית לקנות. האם ישנם דברים שכדאי להתייחס אליהם בחיפושיי ולפני קנייה?
ענ_בל*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2004, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ענ_בל*

פנג שואי

שליחה על ידי ענ_בל* »

ממליצה לך מאוד לקחת יועצת פאנג שווי טובה. אני הזמנתי יועצת מצויינת אחרי שקניתי את הבית והיא מיפתה לי אותו והמליצה על צבעים וחומרים מתאימים לכל איזור.
בכל מקרה כדאי לקחת לפני שקונים.
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

כאמור ייעוץ הוא הדבר הכי טוב...אם את לא יכולה להרשות לעצמך אני ממליצה לך לעשות את מה שאני עושה בתחילת יעוץ,מבררת מהי האנרגיה הסביבתית כלומר מבררת אילו שכנים גרים בקרבה,האם טוב להם באזור,מי היה האדם שגר בבית לפניך,למה הוא עזב וכולי..
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

פנג שואי

שליחה על ידי פלונית* »

למה משמשת הספירלה? קיבלתי ספרלה יפה לתלייה בבית. היכן כדאי לתלות אותה? תודה.
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

ספירלה משמשת לפיזור אנרגיה תקועה. בדרך כלל היא נתקעת בפינות בבית, במקומות חשוכים,מחסנים,בויידמים למינהם וכאלה...
היא יכולה לשמש חציצה בין דלת כניסה לבית או לחדר ובין חלון שנמצא בדיוק ממולו (על מנת שהאנרגיה לא תברח החוצה...)
כעיקרון זה כאילו יש לך תרופה ועכשו את מחפשת מחלה מתאימה....
אם הכל זורם בחייך, לא הייתי שמה "סתם" ספירלה...(דרך אגב אני ממליצה רק על ספירלות מנייר ולא מפלסטיק)
פלונית*

פנג שואי

שליחה על ידי פלונית* »

ואי תודה על התשובה. הספירלה שלי ממתכת עם כמה חרוזים על גביה. בנוסף, מאמצע הספירלה יורד חוט ועליו עיגולי זכוכית צבעונית. מה דעתך על מתכת ומדוע?
אם הכל זורם בחייך, לא הייתי שמה "סתם" ספירלה..
אבל אם זה במקום מתאים בו באמת נתקעת אנרגיה (פינה וכו') אז למה לא בעצם?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

אז ככה. הייתי מורידה את עיגולי הזכוכית מכיוון שזכוכית שייכת לאלמנט מיים ומיים לא הולכים עם מתכת (חלודה).
הייתי שמה את הספירלה בפינה מערבית (שמחה,ילדים ,יצירתיות) או בפינה צפון מערבית (פינת הגבר בבית,נסיעות לחול,פינת התמיכה). אלו פינות שהמתכת טובה להן...
פינות גם טובות אבל קצת פחות הן צפון (קריירה)...בהצלחה.
פלונית*

פנג שואי

שליחה על ידי פלונית* »

כוסמת תודה רבה.
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

פנג שואי

שליחה על ידי רוני* »

איך מכניסים אלמנטים של פוריות למניעת הפלות ?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

ממממ. הפלות....
אני הייתי בודקת את הפינה המערבית בבית ואת הפינה המזרחית גם...אם תכתבי מה יש לך בפינות האלו אולי אוכל לעזור לך...
רונית_דיטל*
הצטרפות: 20 דצמבר 2003, 22:38
דף אישי: הדף האישי של רונית_דיטל*

פנג שואי

שליחה על ידי רונית_דיטל* »

מחפשת המלצה על יועצת פנג שווי באזור כרכור
א_ל_א_ן*
הצטרפות: 12 דצמבר 2004, 15:51
דף אישי: הדף האישי של א_ל_א_ן*

פנג שואי

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

פוריות למניעת הפלות
חשוב לבדוק מספר קואה ולישון לכיוון הנכון.
מספר קואה בודקים בעזרת תאריך הלידה.
פלוניתית*
הצטרפות: 19 מרץ 2002, 12:51

פנג שואי

שליחה על ידי פלוניתית* »

שאלה לגבי פסל:
קיבלתי במתנה פסל יפהפה של זוג הלבושים כחתן כלה רכובים על אופניים. מה משמעות של פסל כזה והיכן הכי "בריא" להציבו בבית?
א_ל_א_ן*

פנג שואי

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

מאיזה חומר עשוי הפסל?
אפשר להציב אותו בפינת הזוגיות. שהיא הפינה הדרום מערבית של הבית.
אפשר בפינה הדרום מערבית של החדר השינה.
א_ל_א_ן*

פנג שואי

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

פלוניתית,
מה משמעות הפסל בעינייך?
אני מבינה מהפסל שהזוג נוסע באופניים.
נוסע- יש תנועה בקשר.
אופניים- לא תנועה של מהירות אלא נסיעה נעימה. רומנטית.
העולם פתוח בשביל הזוג הזה.
נראה מקסים.
פלוניתית*
הצטרפות: 19 מרץ 2002, 12:51

פנג שואי

שליחה על ידי פלוניתית* »

תודה א ל א ן. הפסל קצת כבד ויכול ליהיות שזה ברזל. הזוג יושב על האופניים.(כנראה בחניית ביניים:-). משמעותו של הפסל בעיני.? לא יודעת נחמד לי להסתכל עליו ואולי כך אני מאמינה הוא יברך אותי בנוכחותו אצלי במציאת בן זוג. בכל אופן הנחתי אותו איפה שאמרת. תודה
פלוני_אלמונית*

פנג שואי

התחלתי עבודה חדשה, החדר בו אני עובדת הוא חדר מאוד פנימי, נטול חלונות חיצוניים לחלוטין, ובנוסף דלת הכניסה אליו נמצאת מול דלת הכניסה לשירותים בהם משתמשים כל שוכני החדרים האחרים.
אין לי אפשרות להחליף חדר - האם בכל זאת ניתן לעשות משהו כדי לשפר את ההרגשה? מרגישה חנוקה, דחוסה, עצבנית, לא יצירתית (עובדת בהיי טק)

תודה רבה!
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

פנג שואי

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

שלום
יש לי אהבה לקניית מוצרי פנג שואי כלומר פסל עם מים זורמים בתוכו ואבן סיטרין וגביש מלח מואר ויפה. הנחתי על מפה יפה בסלון בקיר הצפוני שבו. האם הנחתי נכון ואם לא אשמח לדעת איך יודעים איפה להניח מה בכדי שאכן תיהיה זרימת אנרגיה טובה בבית??
אורה_גבריאלי*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2004, 08:36
דף אישי: הדף האישי של אורה_גבריאלי*

פנג שואי

שליחה על ידי אורה_גבריאלי* »

פלוני אלמונית שלום, אמנם העיסוק בפאנג שואי אינו העיסוק המרכזי שלי אבל גם. ובכן:

זה באמת לא משהו בלשון המעטה - חדר פנימי נטול חלונות וכולי. אם אין כל אפשרות לשינוי אולי יעזרו העצות הללו:
א. תמונה גדולה של נוף מאוורר, פתוח ומעורר השראה - משהו שיראה כמו חלון אל נוף רגוע, יפה ופתוח.
ב. אפשר יותר מתמונה אחת כמובן.
ג. יתכן שתאורה שהכיוון שלה מלמטה למעלה יכולה לעזור מעט גם כן.
ד. לשים בחדר פרחים חיים ולהקפיד לרענן כל הזמן.
ה. לצאת להתאווררות מדי פעם.
ו. לעשות הכל כדי להחליף חדר

בהצלחה!
טלי_מתכוננת_לביאת_המשיחS*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2006, 01:58

פנג שואי

שליחה על ידי טלי_מתכוננת_לביאת_המשיחS* »

יש לי בעיה,
הרבה פעמים בערב, אני מרגישה לא רגועה בכדי ללכת לישון, כאילו לא סיימתי משהו. (גם כשהשעה מאוחרת...)
בפעמים בהן כן הלכתי לישון בהרגשה הזו, קמתי עם מצב רוח לא טוב...
תמונה_ברקע*
הצטרפות: 02 נובמבר 2006, 15:19

פנג שואי

שליחה על ידי תמונה_ברקע* »

שמעתי שכדי להכניס זוגיות לחיים, כדאי לא לתלות בחדר תמונה עם אשה בודדה, אלא כדאי משהו זוגי,
האם נכון? באיזה כיוון לתלות את התמונה?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

נכון מאוד. אבל זה יכול להיות גם סימבול זוגי ולאו דווקא דמויות. גם את הסימבול כדאי להתאים לתוכן שאת רוצה ליצור בזוגיות. למשל אם את רוצה לייצב שימי 2 פילים אם את רוצה לנקות - שני פרחי שושן צחור וכן הלאה...
את התמונה כדאי לתלות במקום דומיננטי, עדיף מראה ראשון שרואים כשנכנסים לחדר.
בהצלחה.
עדידי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 08:51

פנג שואי

שליחה על ידי עדידי* »

אנחנו עוברים לבית חדש בכרכור (אמנם בית שכור, אבל אנחנו מאד מתרגשים לקראת המעבר).
יש למישהו המלצות על יועץ/ת פנג שואי באזור שיוכלו ליעץ לגבי עיצוב הבית ולעשות טקס טיהור?
תודה
פשוט_עדי*
הצטרפות: 11 נובמבר 2006, 20:16
דף אישי: הדף האישי של פשוט_עדי*

פנג שואי

שליחה על ידי פשוט_עדי* »

אני עדידי מההודעה הקודמת. פתחתי דף אישי, ואפשר גם שם ליצור קשר.
לואיזה*
הצטרפות: 31 יולי 2005, 17:19

פנג שואי

שליחה על ידי לואיזה* »

תודה...
מתכוונת לנסות.
{בשמת א (02.01.2007 16:57):
וואו, תודה כוסמת. אני תמיד נהנית לקרוא את העצות שלך.
שהיא תפתח עד הסוף (לפעמים אנשים תולים מלא דברים מאחורי הדלת: מעילים מטריות...).
מה זה גורם, כשיש דברים מאחורי הדלת ועל הקיר מול הכניסה?

דבר שני: פינת השפע היא הפינה הדרום מזרחית בבית. לנקות אותה, לארגן, לבדוק שאין שם אגירה או דברים שבורים.
עציץ עם עלים צומחים למעלה או מובייל עץ יכולים לחזק את הפינה הזו... גם מזרקה של מיים (מזרקה רק אם זה לא בחדר שינה)
אצלנו, בפינה הדרום מזרחית עומד המייבש... הוא נקי, לבן, ועליו עומדים שני עציצים עם צמחים שקצת עולים כלפי מעלה אבל אחר כך יורדים, כי הענפים עם העלים הם מהסוג המשתלשל. עוד שני בקבוקים קטנים עם אותו הצמח להשרשה, רק כלפי מעלה. נדמה לי פיתוס או פוטוס. בריא ויפה, והעלים המשתלשלים גם מכסים קצת את המייבש כך שהוא פחות בולט (זה בסלון שלנו... ליד החלון הגדול. ומולו, בפינה הדרום מערבית, פינת העבודה...).
הקטע של "מזרקה של מים" הקפיץ אותי - כי במקום מים יש שם מייבש כביסה. אגב, לא מופעל כמעט, רק פעמים בודדות בחורף.
כמה קריטי העניין של העלים הצומחים למעלה?

{כבר לא פה (02.01.2007 18:01):
לנו בפינה הזאת יש כלום. זו פינה בחדר השינה ואין בה כלום. היה חור בתקרה אבל הוא סתום יפה. מה כדאי לשים? בכל זאת זה ליד המיטה אז עציץ זה בטח לא רעיון טוב (יש לנו גם חתולות שמשתינות בעציצים).
{נאוה פרנס (02.01.2007 18:28):
ואם יש קיר ממש מול הדלת (יש בהרבה דירות) כדאי לתלות תמונת נוף שמדמה מרחב,
וכדאי לתלות בהמשך הבית משהו שמושך את תשומת הלב פנימה (מכניס גם את האנרגיה...)
יש מי שתולים על הקיר מראה, אבל כשאדם רואה את עצמו הוא לא תמיד ירגיש עם זה טוב.
אנונימי

פנג שואי

שליחה על ידי אנונימי »

בשמת
מכיוון שעיקר האנרגיה נכנס דרך הדלת כניסה, (גם מחלונות יכולה להכנס אנרגיה אבל זה בעיקר אם משתקף נוף יפה משם) חשוב שהפוטנציאל הזה יבוא לידי מימוש טוטלי.
כלומר, אם הדלת נפתחת עד הסוף, אז יותר אנרגיה יכולה להכנס. כמה שזה נשמע ציורי, זה עובד, כי ככה עובדת התודעה שלנו. אם הדלת למשל תחרוק כל פעם שנפתח אותה - אז משהו יחרוק לנו בחיים...
לגבי הצמחים- גם את הצמחים מחלקים לyin ןyang...אם מחפשים שקט ושלווה, צמחים משתפלים יכולים לעזור....
ותראי, אם אדם מספר לי שהמצב הכלכלי שלו מצויין, אני לעולם לא אמליץ לו לשנות את הצמחים שלו בבית...
אבל אם רוצים לשפר, אז כן חשוב שהצמחים יהיו לכוון מעלה כי זה למעשה מעלה את האנרגיה למעלה...
חשבתי על הצמח המושרש שזה באמת יכול לסמל איזו התחלה חדשה בתחום הכלכלי, יוזמה חדשה שנמצאת בחיתוליה (אההה פתאום עולה לי בראש "בלי חיתולים" שהתחלת...תראי כמה זה מדהים...).
מעניינת הנקודה של "מייבש" במקום שצריכה להיות אנרגיה של עץ או מיים...אבל אני זוכרת שאין לך הרבה ברירות עם 49 מ"ר בבית...אני הייתי משאירה את המייבש, את יכולה לשים כיסוי אם בא לך להסתיר ושמה עציץ לכוון מעלה.

ולך נגה - את יכולה לשים תמונה של עצים או עץ משהו שיראה מאוד שופע ורענן...חוץ מזה גם מובייל עץ יעשה את העבודה...
אנונימי

פנג שואי

שליחה על ידי אנונימי »

בבית עצמו יש כמה מקורות שמספקים אנרגיה של שפע. קודם כל הדלת.
חשוב שהיא: תפתח ותסגר בקלות (בלי חריקות ובלי מאמץ), שהיא תפתח עד הסוף (לפעמים אנשים תולים מלא דברים מאחורי הדלת: מעילים מטריות...).
שתראה טוב, צבועה, נקיה...
דבר שני: פינת השפע היא הפינה הדרום מזרחית בבית. לנקות אותה, לארגן, לבדוק שאין שם אגירה או דברים שבורים.
עציץ עם עלים צומחים למעלה או מובייל עץ יכולים לחזק את הפינה הזו... גם מזרקה של מיים (מזרקה רק אם זה לא בחדר שינה)
דבר שלישי: מטבח - מטבח פעיל, כלים לא סדוקים, כיריים תקינות (כל החמש עובדות).
דבר רביעי - השירותים הם מקור לאיבוד אנרגיה לפי הסינים (פעם השירותים היו בחוץ ויש לזה הגיון רב).
אז - שירותים סגורים, וכן אסלה.
במיוחד אם השירותים קרובים לדלת הכניסה, למטבח והכי גרוע מול דלת הכניסה.
אם השירותים מול דלת הכניסה ויש פחות מ10 צעדים בינהם - חשוב לבדוק את אמצע הדרך ולתלות באמצע הדרך מהתקרה- מובייל, מנסרה, משהו שלא ייתן לאנרגיה הנכנסת לברוח לשירותים.
כל ההסבר הזה תקף גם אם יש חלון מול הדלת.
(דרך אגב כשאני כותבת מול אני ממש מתכוונת מול).
אוי, יש לנו המון דברים מאחורי הדלת, והדלת לא תמיד נפתחת חלק (איכשהו כל פעם ששוטפים את הרצפה במדרגות, אנחנו בדיוק חוזרים וכל הרצפה נהיית דביקה)
אין לי מושג איפה הפינה הדרום מערבית בדירה הזו. איפה שהיא לא תהיה, אני מניחה שיש שם בלגן, כי רוב הבית שלי ככה. אחד הפרויקטים שלי החודש זה לסדר את הבית ולרוקן אותו מדברים מיותרים.
מטבח פעיל, אבל הקרוסלה שבורה.
מול הדלת יש קיר קטן, שווה בגודלו רק לחצי מהדלת, שעליו תמונת נוף, משהו קצת אמנות מודרנית, ושאר הקיר הוא חלון ענק.
יש מקום לשיפור כאן, זה בטוח.
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

פנג שואי

שליחה על ידי אילה_א* »

הדיון הועבר מ הדף להגיע_ לחירות כלכלית
בשמת_א*

פנג שואי

שליחה על ידי בשמת_א* »

חשבתי על הצמח המושרש שזה באמת יכול לסמל איזו התחלה חדשה בתחום הכלכלי, יוזמה חדשה שנמצאת בחיתוליה (אההה פתאום עולה לי בראש "בלי חיתולים" שהתחלת...תראי כמה זה מדהים...).
פשוט מדהים!
בדיוק גזמתי את העציצים והשרשתי את הענפונים הקטנים באותו זמן שפתחתי את החוג הראשון! לא עלה בדעתי שיש קשר! אני נפעמת.
כבר_לא_פה*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2006, 08:26

פנג שואי

שליחה על ידי כבר_לא_פה* »

למה למה למה למה "צמח עץ הכסף" לא גדל אצלנו נובל ונראה סמרטוט? מה שיגרת הטיפול המומלצת ואיזה אור הוא צריך?
לואיזה*
הצטרפות: 31 יולי 2005, 17:19

פנג שואי

שליחה על ידי לואיזה* »

-
למה למה למה למה "צמח עץ הכסף" לא גדל אצלנו נובל ונראה סמרטוט? מה שיגרת הטיפול המומלצת ואיזה אור הוא צריך?
מה, באמת יש צמח כזה? ספרו לנו! זה כמובן לא במקום כל הפעולות האחרות שנעשה (כמו שכתוב ב"מדור") אבל יכול לעזור...
שירין*
הצטרפות: 08 דצמבר 2003, 12:13

פנג שואי

שליחה על ידי שירין* »

פינת השפע היא הפינה הדרום מזרחית בבית. לנקות אותה, לארגן, לבדוק שאין שם אגירה או דברים שבורים.
מסתבר שאצלנו הפינה הזו נמצאת בחדר של הילדה, ובדיוק שם עומדת המיטה שלה, שלא נעשה בה כל שימוש (למעט מקום מרבצן של הבובות) כי הילדה ישנה איתנו... אז לסדר יפה את הבובות על המיטה זה יספיק?...
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

פנג שואי

שמעתי שכדי להכניס זוגיות לחיים, כדאי לא לתלות בחדר תמונה עם אשה בודדה, אלא כדאי משהו זוגי
לא מהניסיון שלי :-P
בחדר שינה - המראה שמול המיטה הוסרה מהקיר, נתלתה תמונה של זוג על הקיר שממול הכניסה (שגם נצבע בצבע חמים ונעים), המיטה בכיוון ה"נכון" וכמעט תמיד במצעים יפים ותואמים שמתאימים לצבעי החדר, בפינה הדרום מערבית פסלונים יפים של שתי ציפורים... ככה כבר שנים (טוב, את הציפורים העברתי לאחרונה לחדר האמבט, אחרי שלא ביצעו את החלק שלהן בהסכם). בקיצור, עשיתי הכל לפי הספר, וזוגיות אין.
אילה_א*

פנג שואי

שליחה על ידי אילה_א* »

אחרי שלא ביצעו את החלק שלהן בהסכם
אולי הן לא אהבו את האוכל :-)
האמת שאצלי משהו עבד אבל אני לא בטוחה שזה כל הפסלים הזוגיים ששמתי ואני מוכנה למסור אותם בתמורה לתמונה של תינוק עם הורים אבל אולי לפני כן עדיף לברר שמותר לעשות אתזה ושזה לא ייצר מריבה.
גם אני אל זוכרת איפה באתר קראתי שצריך אבנים כבדות על השירותים ושמתי ובאמת לב"ז שלי נכנס הרבה כסף ואתמול בלילה כשהוא הוריד את המים נפלה אבן כבדה והוא היתעצבן אמר לי זה האבנים האלה, תעיפי אותן .אז היום הסברתי לו למה שמתי אותן הוא היה בשוק .אמר הן נשארות וגם יעברו איתנו דירה .
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

קרוטונית יקרה
למישהי ללא זוגיות, לעולם לא אמליץ על ציפורים...אלו חיות חופש, עם כנפיים...שעיקר יעודן הוא לעוף ממקום למקום.
הייתי הולכת על 2 פילים אם כי לא חייבים חיות בחדר...
לגבי התמונה, חשוב לברר מה בדיוק רואים שם וגם צריך לבדוק את הסלון של הבית, עד כמה הוא מזמין ומזמן תקשורת וחמימות.
לגבי עץ הכסף אין לי מושג אבל
  1. עציץ של תפוז סיני מחזק שפע גם
  2. אפשר לקחת אדמה ממישהו שהמצב הכלכלי שלו מצויין (נניח מישהו עם אחוזה) ולעשות מזה עציץ לבית ובכך
לקבל מעט מהאנרגיה המוצלחת שלו...
כבר_לא_פה*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2006, 08:26

פנג שואי

שליחה על ידי כבר_לא_פה* »

תודה!
סיפורי_פוגית*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2006, 22:37
דף אישי: הדף האישי של סיפורי_פוגית*

פנג שואי

שליחה על ידי סיפורי_פוגית* »

מה עושים במקרה כשבפינה הדרום מזרחית יש "אין בית"? בעצם מין מגרעת כזאת בבניה. אני יודעת שזה מאוד לא טוב.
בפינות שליד החור יש את חדר העבודה שלי (שהדלת שלו חסומה באופן חלקי :-( ) ובפינה של החדר הזה יש ארונית עם ציוד מתכלה (חומרים). קצת מבולגן אבל לא יותר מדי. להזיזותו?
והשוס - ליד הקיר של החדר הזה (מהצד השני של המגרעת) יש שרותים! בשתי הקומות! בקומה העליונה בפינה שאפשר להגיד שהיא הכי דרום-מזרח יש את חדר השינה של הבת שלי ובקיר שבפינה הזאת יש חור שפעם היה בו מזגן... כדאי לסתום, הא?
או בקיצור, זה בית שכור, כדאי לעבור וזהו, לא? הוא לא הביא לנו הרבה מזל בשנתיים שאנחנו גרים בו...
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

פנג שואי

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

ולגבי הכניסה לבית, הדלת נפתחת טוב אבל קשה לנעול ולפתוח את הדלת עם המנעול. האם זה גם קשור לעניין? או שזה רק מעצבן שצריך שתי ידיים בשביל לפתוח את הדלת?
אילה_א*

פנג שואי

שליחה על ידי אילה_א* »

פוגית זה בית על הקרקע?
יש לך גינה במגרעת ?
מכלול ואם זה" סתם" מעצבן זה לא שוה לוקסמית שאין לי מושג איך אומרים בעברית שיתקן אתזה ?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

לגבי זה שאין פינה דרום מזרחית....מה שצריך לעשות זה לחזק את שאר הפינות דרום מזרחיות בבית.בכל החדרים.
כלומר: לנקות,לפנות,וכל מה שכתבתי....
חורים בוודאי כדאי לסתום...
ואם הבית לא מביא מזל שווה לעשות בו תיקוני פאנג שוואי או לעבור...

מיכלולה - כל מה שמעצבן אותנו בבית, מוריד מאיתנו אנרגיה...ודלת זה דבר מאוד מאוד חשוב בבית.
זה לא רק מצב כלכלי אלא גם תקשורת (הדלת משולה לפה)
ואני גם חושבת שאם קשה לפתוח ולסגור זה איכשהו יתבטא בחיים בקושי עם "לפתוח" דברים "ולסגור"...
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

פנג שואי

גם אני אל זוכרת איפה באתר קראתי שצריך אבנים כבדות על השירותים ושמתי ובאמת לב"ז שלי נכנס הרבה כסף ואתמול בלילה כשהוא הוריד את המים נפלה אבן כבדה והוא היתעצבן אמר לי זה האבנים האלה, תעיפי אותן .אז היום הסברתי לו למה שמתי אותן הוא היה בשוק .אמר הן נשארות וגם יעברו איתנו דירה .
:-D גדול...

הייתי הולכת על 2 פילים אם כי לא חייבים חיות בחדר...
טוב, את יודעת מה? בשביל הספורט. אלך לחפש אלמנט זוגי אחר ולא ציפורים.

חשוב לברר מה בדיוק רואים שם וגם צריך לבדוק את הסלון של הבית, עד כמה הוא מזמין ומזמן תקשורת וחמימות
רואים, רואים :-)
הסלון נעים, נוח, מרווח ומעוצב לפי טעמי (עם נגיעות עיצוביות של צעצועים מפוזרים...) :-P
אילה_א*

פנג שואי

שליחה על ידי אילה_א* »

אלך לחפש אלמנט זוגי אחר ולא ציפורים
אני שמתי שלושה זוגות של חתן וכלה כאלה שאמורים לעמוד על עוגה (באחד לחתן הייתה כיפה)
וגם שני שדים חמודים וגם שני ילדים שכל אחד אוכל גלידה
ושני בודאהות שתי גירפות מתנשקות ושתי אבנים מאותו סוג רוז קוורץ אחת מעובדת ואחת לא.
שיהיה ליתר ביטחון.
אם אני מקבלת פה אישור מסמכות פאנג שואי לחלק אותן אני מחלקת לכל מי שזקוקה \אפשר לקחת איתן גם בן זוג מעצבן :-)
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

פנג שואי

שליחה על ידי אף_חצוף* »

בהמשך לעניין הדלת. הלכתי לבדוק למה הדלת נתקעת, ומסתבר שעדיין היה על החלק התחתון של הדלת עיטוף דביק ששמים על דלתות חדשות (אנחנו בדירה קרוב ל-4 שנים, פאדיחות) שפשוט לא הורדנו.
אז הורדתי אותו, ועכשיו הדלת נפתחת קצת יותר בקלות. כבר צריך להביא לשיפור.

הייתי הולכת על 2 פילים אם כי לא חייבים חיות בחדר
אצל ההורים שלי יש זוג פילים שהם בוק אנדס, מסדרי ספרים ששמים בקצוות של המדף כדי שהספרים לא יפלו. ממש יפים, אין לי מושג מאיפה הם, הם שם מאז שאני זוכרת. סתם רעיון.
בשמת_א*

פנג שואי

שליחה על ידי בשמת_א* »

טוב, מוכרחה לספר לכם משהו "spookey" (ככה כותבים את זה? פתאום יש לי בלק אאוט).
אתמול כשחזרתי הביתה פתאום נתקעה לי דלת האוטו ולא יכולתי לצאת. אחרי שכבר מימנו שני מוסכים השנה מכל מיני סיבות מרגיזות, ממש התעצבנתי. שוב מוסך. שוב מאות שקלים במקרה הטוב. איזה עצבים. לא בסדר העדיפויות שלי להוציא על זה כסף עכשיו! (ניסוח מזמין-שפע במקום להגיד "אין לי..." D-: ).

בלילה חשבתי על העניין הזה של פינת השפע, ושל האסלה.
לפני כמה חודשים התחלנו עם השימוש במים אפורים להורדת המים באסלה.
יצא שיותר נוח להשאיר את האסלה פתוחה לגמרי כדי לשפוך מים כל פעם. לא שבעבר נהגתי לסגור את המכסה, אבל לפחות המושב היה מורד. ועכשיו - פתוח לגמרי.
משום מה, ממש באותו זמן (תוך שבועיים בערך) פתאום מכל מיני סיבות ובכל מיני צורות, לכאורה לא קשורות, התחיל לנזול פה הכסף בבית כמו מתוך שק נקוב. פתאום המון הוצאות, צפויות ולא צפויות.
אחר כך (משום מה, בלי שום קשר כמובן, במקביל לזה שהעציצים בפינה הדרום מזרחית הצמיחו ענפים משתלשלים ארוכים מדי עם עלים מעטים, ואבק וליכלוך הצטברו על גג המייבש ומאחוריו) פתאום נסגרו כמה מקורות להכנסה.
מתי חלה תפנית בעניין ההכנסות?
משום מה, ובלי שום קשר, כשניקיתי באופן יסודי את המייבש וסביבתו, גזמתי יפה את הענפים וסידרתי את העציצים, והשרשתי ענפים צעירים שצומחים זקופים כלפי מעלה. בלי שום קשר לפנג שואי, כמובן. P-:
אז שכבתי לי תוך כדי הנקה D-: בשש בבוקר או משהו כזה והחלטתי לעשות שינוי. נכון, אמונה תפלה וכל זה, אבל מה זה יזיק. לא מאמץ כזה גדול. אחרי ההנקה קמתי לשירותים, אחרי ששפכתי מים גם ניקיתי (swish and swipe של פליי ליידי), ו סגרתי את המכסה.
בשבע אישי היקר יצא לקחת את האוטו למוסך.
כעבור דקותיים אני מקבלת צלצול: איפה אמרת היתה הבעיה? הדלת נפתחה לי בלי שום בעיה. (הדלת לא נפתחה אתמול לא מבפנים ולא מבחוץ, בשום צורה ולמרות כל הטריקים).
כעבור עוד דקותיים: אין בעיה. גם מבפנים וגם מבחוץ. נסע לעבודה.
אין מוסך. אין בעיה. אין ביזבוז כסף.
ובלי שום קשר, אבל שום קשר, לזה שסגרתי בהחלטה החלטית את מכסה האסלה רק זמן קצר קודם.
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

לגבי אבנים בשרותים - לוקחים קערית ושמים בה 3 אבנים (לא חלוקי נחל ולא קריסטלים למינהם. אבנים פשוטות מבחוץ, לא חייבות להיות כבדות), ושמים על הניאגרה למעלה.
ולגבי הזוגות - 2 בודהות - ממש לא. הרי בודהה היה נזיר!!! שני ילדים גם לא מתאים. הכי מתאים זה תמונה או פסל של שני אנשים שמה שיש בינהם זה מה שאתה מייחל לעצמך...
בשמת - סיפור מדהים...
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

פנג שואי

אלך לחפש אלמנט זוגי אחר ולא ציפורים
אחרי מסע קניות בבית : שמתי שם פסלונים אינדונזיים של איש ואישה (שהיו בסלון עד עכשיו). נורא יפים, מגולפים בעץ, עדינים וצבועים יפה.
גם הסרתי משידת הלילה את השעון(!) :-) שהיה שם בחצי השנה האחרונה.
אילה_א*

פנג שואי

שליחה על ידי אילה_א* »

שום בודהא אצלי בבית לא יהיה נזיר זה בודהא שכל מה שהוא חושב עליו זה סקס .
האבנים הם קצת חלוקי נחל ולא 3 אלא 6 זה גם עובד לא רע .
את העציץ ההכי מאפאן בבית בכמובן עמד באופן לא טבעי בפינה הכי דרום מזרחית (אחרי המכונת כביסה ) החלפתי באחד אחר חדש פורח צומח.
והמשימה הבאה היא לנקות מאחורי המכונת כביסה שם .
לא יועיל לא יזיק
סיפורי_פוגית*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2006, 22:37
דף אישי: הדף האישי של סיפורי_פוגית*

פנג שואי

שליחה על ידי סיפורי_פוגית* »

לוקסמית שאין לי מושג איך אומרים בעברית
רגע של עברית - הסיומת סמית' היא חרש בעברית. אפשר להגיד "חרש-מנעולים" אבל אפשר בפשטות, מנעולן.
ואם כבר, יש אחד בזכרון, חיים מנעולים, נחמד וזול.

_מה שצריך לעשות זה לחזק את שאר הפינות דרום מזרחיות בבית.בכל החדרים.
כלומר: לנקות,לפנות,וכל מה שכתבתי...._
אההה, הבית שלנו בכזה בלאגן, הולכת לסדר...

אגב, אם יש על הדלת מבפנים את המשחק מגנטים של הבת שלי, זה מפריע?
אילה_א*

פנג שואי

שליחה על ידי אילה_א* »

אם הם לא ענקים וחוסמים את הדלת אז אני לא רואה מה רע בהם
אנחנו משאירים עם אותיות מגנטים הודעות טיפשיות אחד לשני . כרגע כתוב יופי אילה כי סידרתי את הבית
וגם אני חושבת שקראתי פעם שאם חלק מהבית נמצא בחוץ אז אפשר להתייחס אליו כאל החלק אבל מבחוץ זה אומר שאם זה בגינה שלך המגרעת הזאת אז שימי בה מים (מזרקה) ועציץ או צמח שצומח למעלה
חום_יולי_אוגוסט*
הצטרפות: 03 ינואר 2007, 22:57

פנג שואי

שליחה על ידי חום_יולי_אוגוסט* »

קרוטונית,
אצלי היו שם 2 דגים תלויים מביטים זה בזה.
זה עבד, נשבעת לך!
מה שמדהים זה שכשנה אחרי שהכרתי את אישי עברנו בית, כמובן שארזתי יפה יפה את הצמד ומאז אבדו עקבותיהם...
אני יודעת שכשנצטרך אותם הם יצוצו. הם רק מחכים לקריאה. כמו לפני 4 שנים..
פלוני_אלמונית*

פנג שואי

חשבתי חשבתי...(גאוגרפיה תמיד היתה צד לא קיים אצלי)
בסוף הבנתי שבדרום מזרח נמצא המחשב. מקווה שלא טעיתי.זה בסדר או לא מחשב שם?
בנוסף, לצערי לא ניתן לתלות שם שום צמח, כי הוא ימות במהרה. אני מבינה שלתלות מובייל מעץ זה בסדר- כל מובייל שהוא? כלומר, בצורת ספירלה, או קנים מסודרים בשורה וכו'.

שאלה נוספת- אנחנו גרים בדירה ישנה, מה שאומר שנס שעד עכשיו הצנרת לא התקלקלה. אבל בסוף זה קרה )-: זריקה של נייר טואלט לאסלה גורמת לסתימה. כדי להחליף צנרת נצטרך כנראה הרבה כסף, והבן זוג כרגע מובטל. האם זה נשמע דחוף מבחינת הפנג שואי?

פלונית נ ממחשב אחר
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

פנג שואי

שליחה על ידי נועה* »

בדרום מזרח, על פי החישובים, נמצא ארון הנעליים המבולגן שלי, שעליו מונחים המעילים, הספרים ששכחתי להחזיר להמון אנשים. כל זה נמצא מאחורי דלת הכניסה, שכמובן לא נפתחת עד הסוף. הצילו!!! מה כבר אפשר לשים מאחורי דלת כניסה שיעזור לשפע? ואיפה אז לשים נעליים ומעילים?
בכלל כל הכניסה לבית שלי היא מוזרה - נכנסים היישר למטבח... אבל זה לא אפשרי לשנות כרגע, רק להקל על המצב... אשמח לכל טיפ.

לפני כמה שנים שמתי לב שכל התמונות שאספתי במשך השנים הן של נשים בודדות - היו לי משהו כמו 8 תמונות כאלו בבית. היום יש רק 4... בסלון. בחדר שינה אין שום תמונה. מצד שני, אני בזוגיות טובה ולהיות בודדה לפעמים זו משאלה לא מוגשמת. בינתיים - קורה בימי שישי בבוקר...
פלונית*

פנג שואי

שליחה על ידי פלונית* »

אם יש מחשב את יכלה לשים שומר מסך עם תמונה של עצים, מפל, וכדומה....
לגבי הצנרת, בהחלט בעיה. אבל אם אין לך כסף ךתקן מה אפשר לעשות?
ואיך בכלל משתמשים בשרותים כאלו שאי אפשר להוריד את המיים?
פלונית*

פנג שואי

שליחה על ידי פלונית* »

נועה
אין צורך לשים שום דבר מאחורי הדלת. ממש לא. פשוט לרוקן את העומס לגמרי כדאי שהדלת תפתח בקלות.
אני ממש לא יכולה להגיד לך איפה לשים את הנעליים שלך. אנחנו שמים אותן בחוץ. בארון נעליים. בבית אין נעליים בכלל.
לגבי התמונות. תזכרי שהתמונות שלך אלו המשאלות שלך וכל שתבקשי - לו יהי.
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

פנג שואי

שליחה על ידי נועה* »

בינתיים סדרתי את ארון הנעליים והשארתי בו רק את מה שממש ממש בשימוש. את הארון ההזה מכסה וילון די יפה עם ציורים של צמחים, אז אולי זה לא כל כך נורא. לישם נעליים בחוץ אי אפשר, יוצאים ישר החוצה, ואמנם יש פרגולה, אבל בכל זאת רטוב.
כל הזמן אני מפנטזת לשנות את המרחב של הסלון-מטבח-כניסה לבית. אבל כמובן שזה לא מציאותי.
דגנית_ב*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 12:15
דף אישי: הדף האישי של דגנית_ב*

פנג שואי

שליחה על ידי דגנית_ב* »

העסק של הזוגי עבר דירה ועסקנו בבחירת מיקום למשרד (מכירות) בתוך הבניין וצבעים לקיר.
אנחנו חיים בערך 3-4 מעלות דרומית לקו המשווה.
האם בפנג שואי יש לזה משמעות ואם כן, מהי?
האם הכיוונים פשוט מתהפכים? אולי רק המשמעות של צפון ודרום?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

יש משמעות, אבל צריך לבדוק עם מצפן וכו'...
דגנית_ב*

פנג שואי

שליחה על ידי דגנית_ב* »

כוסמת
יש משמעות, אבל צריך לבדוק עם מצפן וכו'... אולי רמז (יש לי מצפן פה)..? טיפ קטן... טיפון...
הרי לכיוונים יש משמעות לגבי הצלחה בעסקים. נדמה לי שדרום-מזרח זה כיוון אופטימלי.

לגבי המעבר הנוכחי זו שאלה היפוטטית כי החדר נבחר והצבע כמעט כבר על הקיר.
פשוט מסקרנות.
תודה @}
הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי

תראי, זה גם קשור לתאריך הלידה של בעלך והכוון המיטבי בשבילו לכן אם כבר בחרתם חדר, תתמקדו בעיצוב החדר ותעזבו כוונים.
כעיקרון כוונים טובים למשרד יכולים להיות גם החדר הצפוני בבית, חדר דרומי,גם מזרח בקיצור פחות חשוב המיקום ,כמו העיצוב הפנימי, השכנים והאנרגיה בבית בכלל...
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

פנג שואי

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

האם הכיוונים פשוט מתהפכים? אולי רק המשמעות של צפון ודרום?מדרום לקו המשווה הופכים רק צפון ודרום בגלל השמש.
דגנית_ב*

פנג שואי

שליחה על ידי דגנית_ב* »

כוסמת, מיכל - תודה |*|
אהובה*
הצטרפות: 08 דצמבר 2004, 12:37

פנג שואי

שליחה על ידי אהובה* »

יש לי שאלה
קיבלתי די מזמן מזרקה מקסימה לתוך הבית
אלא שהיא לא עבדה - התקלקלה
אישי היקר בפרץ אופטימיות מבורכת הצליח לתקנה ועכשיו נשאלת השאלה היכן למקמה?
האם בצפון ? לפי מיטב ידיעותי זה מקום המים בבית?
אבל יותר נכון מבחינת ריהוט במערב או בדרום?
מה תאמרו?
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

פנג שואי

שליחה על ידי אף_חצוף* »

אני והדלת, שוב.
אחרי הדיבורים על דלת הכניסה, חשבתי גם על דלת הכניסה לחדר שלנו. עד לפני חודש היתה תלויה שם שמלת הכלה שלי, שסוף סוף מסרתי. מאז, יש שם שקית עם דברים למסירה שעוד לא מסרתי, כך שהדלת עדיין לא נפתחת עד הסוף.
אז חוץ מכסף, מכיון שמדובר בדלת חדר השינה, מה היא מייצגת? יש לה משמעות נוספת?
שירין*
הצטרפות: 08 דצמבר 2003, 12:13

פנג שואי

שליחה על ידי שירין* »

_פינת השפע היא הפינה הדרום מזרחית בבית. לנקות אותה, לארגן, לבדוק שאין שם אגירה או דברים שבורים.
מסתבר שאצלנו הפינה הזו נמצאת בחדר של הילדה, ובדיוק שם עומדת המיטה שלה, שלא נעשה בה כל שימוש (למעט מקום מרבצן של הבובות) כי הילדה ישנה איתנו... אז לסדר יפה את הבובות על המיטה זה יספיק?..._
מצטטת את עצמי כדי לעדכן שכנראה הדף הזה עושה קסמים. 4 ימים אחרי שכתבתי את הדברים הילדה (בת שלוש ורבע) פתאום דרשה ללכת לישון במיטה שלה... ומאז, למרות ספקותיי, היא אכן ישנה שם את שנת הצהרים. (בלילה עדיין בסידור הרגיל). אז יש סיכוי לשיפור במצבנו הכלכלי עכשיו?! (-:
לימור_סאמי_ולילך_אהבה*
הצטרפות: 06 ינואר 2007, 13:17
דף אישי: הדף האישי של לימור_סאמי_ולילך_אהבה*

פנג שואי

שליחה על ידי לימור_סאמי_ולילך_אהבה* »

שלום לך שירין מלבד הפינה הדרום מזרחית ,בפנג שואי ממומלץ לחלק את הבית (צריך כמובן שרטוט של הבית)
ל 9 חלקים ואז יודעים בדיוק באיזה חלק או חדר בבית יוצא הפינה של עושר והצלחה ,ובהתאם לכך את מוסיפה אלמנט
עץ, כותנה, פשתן .הצבעים שמתאימים הם ירוק וסגול .
הצורה היא מלבן .
אפשר לשים בפינה הזאת צפרדע ,דגים, סיטרין ועין החתול .
ובכלל לגבי הסיכוי אז קודם כל תתני אמון בזרימה ,תקדישי זמן לחשוב ולכוון מחדש את מסלול הזרימה התחילי לגלות דרכי חשיבה חדשים.יש שפע ביקום שזמין לכולנו ,תרשי לשפע להכנס לחייכם .
תדעי שכל יום קורים ניסים אם רק תאמיני .
בהצלחה לימור
שליחת תגובה

חזור אל “ניקיון וסדר”