צבי צב

צבי_צב*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2008, 15:50
דף אישי: הדף האישי של צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

בת 33, מחפשת מקום חדש, לפתוח דף חדש...
כרגע תל אביבית, עוסקת בטיפול באמנות, מציירת, לעיתים מפסלת (בנייר ורשת לולים) ,עושה קונטאקט ובכלל חולמת על יותר עשייה אמנותית .
מחפשת את המקום שלי, הפרנסה שלי ו...להכיר חברים חדשים.

מחפשת מגורים באזור חופי הכרמל ( בין פורדיס לחיפה), קרוב לים.
דירה / יחידת דיור, בסביבות ה 40 מ"ר ומעלה, בכדי שיהיה לי מקום לצור בו
ובמחיר שפוי .
מעדיפה עם אדמה, ירוק בעיניים ואפשרות לגדל כלב.
עוברת לבד ולא רוצה להרגיש בודדה ולכן מבקשת להתייעץ כאן באתר בנוגע למקומות מגורים אפשריים ואופיים החברתי.

ראיתי משהו במושב מגדים. האם מישהו מכיר ויודע עד כמה ניתן לפתח שם חיי חברה וקהילה?
ובכלל, בכל המושבים שבסביבה.
אשמח לתגובותיכם, וכמובן למידע על יחידות דיור להשכרה !
רוצה לעבור במהרה.
תודה,
צבי.
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

צבי צב

שליחה על ידי עדי_ל* »

תתחדשי על דף הבית {@
ושתמצאי לך את הבית |עץ|
לצב_יש_בית_על_הגב*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2008, 22:20

צבי צב

שליחה על ידי לצב_יש_בית_על_הגב* »

יש איזה פסל במושב עופר שמשכיר את הדירה שלו בסביבות 1500-2000 ויש לו גם סטודיו בקומה מעל אבל זה לא כלול במחיר. מבחינה חברתית שם, זה בטח לא תוסס כמו ת"א. אנשים שם בראש יותר שקט ודיסקרטי. עם זאת יש הרבה צעירים באיזור, יחסית למושבים. אני לא כל כך טוב בלהגדיר כאלה דברים.
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

צבי צב

שליחה על ידי נעמה* »

אני מכירה משהיא בעין אילה שרוצה להשכיר את הקרוון שלה לשלושה חודשים כי היא נוסעת להודו
אני גרה כאן והמון אנשים מחפשים מציעה לך להיות באזור ע"מ למצוא
אם זה מעניין אותך שלחי לי את המייל שלך או טלפון ואשלח לך את שלה
okgala@ בנייט ויזין
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

תודה על התגובות, אני אשמח לבדוק את ההודעה לגבי מושב עופר, האם משהו יודע כיצד יוצרים עם אותו פסל קשר? יש לו שם?
לגבי עין- איילה, אני מחפשת מקום להשכרה לטווח ארוך, אבל אני מבינה מהתשובה שיש שם צעירים וזה כבר סימן טוב. עדיין מקווה לקבל קצת מידע על מושב מגדים וגם על שאר המושבים.
ברור לי שבאזור החיים לא תוססים כמו ת"א, וזה נהדר מבחינתי, שמחפשת את השקט. הצורך בחיי קהילה או לדעת שיש צעירים בסביבה, זה צורך חברתי. כלומר אשמח לדעת שלא כולם משפחות עם ילדים גדולים.... אלא שגרים שם אנשים בגילי פלוס מינוס ושיש מקום לאינטראקציה עימם.
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

ולגבי" הבית על הגב"
האגדה מספרת, שיום אחד אלוהים החליט לחלק לכל בעלי -החיים מתנות וקבע לכך מועד ומקום. באותו יום מיועד עמדו כל בעלי- החיים בתור, ואחד אחד קיבלו מאלוהים את המתנה שלהם, האחד קיבל פרווה מבריקה, והשני קיהל נוצות מרהיבות, שלישי קביל קוצים להגנה וכן הלאה והלאה... ( וכל היודע לספר יכול לפלפל ולהוסיף תיבולים שונים ומענייינים)
הצב שהיה איטי הגיע אחרי כולם, למעשה אחרי שכבר כולם הלכו, ואלוהים כבר עמד ללכת מאותו מקום. הצב קרא לו ואלהוים חיכה, אך היה נבוך כיוון שחילק את כל מתנותיו ולא ידע מה לתת לצב, שאותו יש לומר קצת שכח.לבסוף אחרי הרבה מחשבות החליט אלוהים לתת לצב את השריון, שיהיה לו למכסה והגנה. מאז כידוע הולך הצב עוד יותר לאט אבל עם בית על הגב.
ולעצמי- אומנם עוד לא בית קבוע, אבל רוצה את אותה תחושה, ואת היכולת להרגיש גם במקום החדש בבית, במקום חם ומוגן.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

צבי צב

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

מאז כידוע הולך הצב עוד יותר לאט אבל עם בית על הגב.
חייבת לציין, כמי שמכירה לא מעט צבים, צב לא רק שהוא לא ממש איטי אלא גם הוא 4X4 ויכול לזחול לו בתנאי שטח ממש קשים. סתם השמצות. מקורן בקנאה פרופר.
בהצלחה במציאת מיסתור לחורף.
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

חייבת לציין, כמי שמכירה לא מעט צבים, צב לא רק שהוא לא ממש איטי אלא גם הוא 4X4 ויכול לזחול לו בתנאי שטח ממש קשים. סתם השמצות. מקורן בקנאה פרופר.
וכך הפך הצב לסמל שלי- לכוח רצון ונחישות שמובילות להצלחה ובעיקר לתחושה טובה :)

עדין מחכה למידע על הפסל ממושב עופר
ואם משהו יודע על בתים להשכרה בקיבוץ עין-כרמל, בדיוק האחראי על השכרת חדרים התפטר ורק בעוד שבוע יהיה לו מחליף. עד אז אין להם מידע לגבי דירות פנויות בקיבות.. אבל אולי פה יש משהו שיודע. צריכה להחליט עד מחר לגבי קראוון במושב מגדים. התלבטות גדולה כיוון שהקראוון גדול, לא הכי זול אבל יותר זול ממקומות אחרים, ממש קרוב לים, אבל מבודד מאוד, נראה שללא חברה של צעירים במקום וממוקם על אספלט מול מחסן ישן. אשמח לשמוע דעות ועוד
לצב_יש_בית_על_הגב*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2008, 22:20

צבי צב

שליחה על ידי לצב_יש_בית_על_הגב* »

אני אנסה לברר לך, זה יקח קצת זמן אבל את רגילה לקצב איטי.
. עד אז אין להם מידע לגבי דירות פנויות בקיבות. |רעיון| מה לגבי איי לנגרהנס?
מצטרף להמלצה של נעמה להיות עם היד על הדופק ולבוא לאיזור, כי רוב המשכירים בכלל לא טורחים לפרסם (יש ביקוש).
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

_מצטרף להמלצה של נעמה להיות עם היד על הדופק ולבוא לאיזור, כי רוב המשכירים בכלל לא טורחים לפרסם

מסכימה לחלוטין ולכן "בילתי" באזור ביום שני ומחר אני מגיע שוב , לראות דירה בגבע כרמל שקצת יקרה לי ולבדוק אם יש משהו חדש, להכיר מושבים שעוד לא הכרתי....
אני רגילנ ללאט, אבל בגלל שנזכרתי קצת מאוחר, נמצאת תחת לחץ של זמן
רותי_תותי*
הצטרפות: 16 דצמבר 2006, 07:09
דף אישי: הדף האישי של רותי_תותי*

צבי צב

שליחה על ידי רותי_תותי* »

צבע למצבה, הייתי משתמשת בצבע שמן שחור בלי לדלל. מכחול דק עם סיבים עבים שיחזיקו את הצבע כי השיפוץ נעשה בזוית של 90 מעלות.( זאת הסיבה לא לדלל כי צריך צבע סמיך שלא יזל.. )ממליצה לקנות גם מסקיינטייפ ולכסות את סביבת המצבה בעיתונים המחוזקים במסקיינטיפ על מנת להמנע מטפטופים.
להחזיק בהישג יד טרפנטין על בד למקרה טפטוף.
אפשר גם לשים מסקיינטיפ בין השורות של הכיתוב להמנע מטפטופים.
בהצלחה.
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

צבי צב

שליחה על ידי נעמה* »

לפסל מעופר קוראים גיא ומשום מה נמחק לי הטלפון שלו
אני מאמינה שאפשר להשיג אותו במכולת של עופר (אצל דני)
אם יצא לי לעלות לשם אני אברר אבל לא נראה לי שבקרוב....אז אם את באזור את יכולה לשאול
יש צעירים באזור ולא רק משפחות יכול להיות שמתפנה קרוון בעופר לא יקר אבל מי שגר שם מחפש גם לעבור כך שזה יכול לקחת זמן...
אם תועילי לשלוח אלי מייל אני יכולה לתת לך טלפונים אני לא יכולה לפרסם טלפונים לא שלי...
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

לפסל מעופר קוראים גיא ומשום מה נמחק לי הטלפון שלו

תודה! אבל לא תודה- בינתיים הספקתי לעשות עוד כמה סיורים בסביבה ולהבין שמאוד חשוב לי להיות כמה שיותר קרוב לים.
מתלבטת בין מגדים- קראוון גדול+ חדר נוסף מבחוץ,שטח אספלט רחב ללא גינה אבל מרחב, ים במרחק הליכה של כ 25 דקות בדרך לא הכי מדהימה וכנראה מושב ללא חיי קהילה וכמעט ללא שוכרים. לבין מושב דור- הדירה לא מדהימה, ממש צמוד לבעלים, אבל גדולה ( סתם מסודרת לא משהו מבפנים) יקרה מהקראוון ב350 שקלים, אבל קרובה לים מדהים וישנם הרבה שוכרים ובכלל במושב חמים ונעים.
משהו מכיר את המושבים?
למשהו יש רעיון איך בוחרים בין כל הלבטים?
|>|
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

לזה התכוונתי
:-/
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

אפשר גם לשים מסקיינטיפ בין השורות של הכיתוב להמנע מטפטופים.

רותי תותי, תודה על ההצעות ומזל שהוספת את כל העצות המועילות נגד ליכלוך אפשרי, כי כמו שאני מכירה את עצמי- בדיוק שם הייתי "נופלת"
מקווה שהמשימה תצלח והמשפחה תיהיה מרוצה :-)
חוףכרמלית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2008, 12:12

צבי צב

שליחה על ידי חוףכרמלית* »

במגדים דווקא יש לא מעט שוכרים.
גם בכרם מהר"ל.
בעופר.
בגבע.
בצרופה.
מה אוכל לעזור במידע?
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

חוףכרמלית, נחמד לשמוע שיש שוכרים גם במגדים, איכשהו נראה שם שומם.
את מהסביבה? אני מבינה שכן לפי השם, האם את יודעת על משהו להשכרה במחיר שפוי? מחפשת באזור החוף- כרם מהר"ל ועופר הם מקומות יפים אך רחוקים מידי עבורי.
משפחת_אושר*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 14:44
דף אישי: הדף האישי של משפחת_אושר*

צבי צב

שליחה על ידי משפחת_אושר* »

הי צבי צב,
קודם כל בככר יש את ההודעה הזו:
קרוון מתוק להשכרה במושב עין אילה (חוף כרמל)
ל 3-4 חודשים מדצמבר....
לבחורה
052-3387388

ולגבי חברה שלך, את מוזמנת להפנות אותה לגן שלנו בכפר סירקין
אמנם זה לא בקרית אונו, אבל יש לנו ילד אחד שמגיע משם ועם הכביש החדש זה ממש לא סיפור.
הקטן שלי מאוד ישמח לחברת תינוק נוסף.
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

צבי צב

שליחה על ידי הדס* »

לא יודעת אם עוד רלוונטי..
אבל לפני 7 שנים בערך גרנו באזור
ושלחנו את בתנו לגן בכפר-אז"ר
שנקרא "פצפונים בכפר" והיינו מאד מאד מרוצים..
דרך צלחה! הדס
גנית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2008, 17:06

צבי צב

שליחה על ידי גנית* »

גדלתי בקרית אונו כך שאני מכירה את הסביבה.
בגני תקווה מרחק שתי דקות נסיעה יש גן מקסים של שתי חברות שלי.
יש 3 קבוצות גיל נפרדות - הכי קטנים זה שנה וקצת והכי גדולים זה גיל 3-4 לפי מה שזכור לי.
יש גם צהרון למי שצריך (ילדים של גני מועצה).
המקום מאוד מאוד גדול ומושקע.
שתיהן מקסימות ויש להן צוות נוסף.
חברה שלך יכולה להתקשר ולהגיד שהגיעה דרכי.
קוראים למקום לי-גן
דפנה 0542348199
רחלה 0542348188
אני לא יודעת אם יש להם עוד מקום פנוי אבל שווה לנסות,לדעתי.
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

צבי צב

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

לגבי גן, יש גן אנתרופוסופי אפשהו לא רחוק מהמעוצה, יש לי חברה שהבת שלה שם והיא מאוד מרוצה. אם זה ילד גדול יותר אז יש את הגן הדמוקרטי. אין לי שום פרטים על שני הגנים.
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

צבי צב

שליחה על ידי נועה* »

אני גרה בעין אילה ויש כאן הרבה שוכרים הרבה משפחות צעירות.... אומנם יש לנו ילדים אבל אנחנו די נחמדים........
בעופר יש יחסית הרבה רווקים ורווקות וזה מושב מקסים.......
עם נוף לים
ובכללזה אזור נעים והקרוון בעין אילה מהמודעה למעלה הוא 1200 שח ואני ממליצה פשוט לנסות לגור ולהרגיש
יש קרוון בכרם מהרל שמתפנה עוד השבוע
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

לכל העונים עונות תודה
היום קצת תחת לחץ, אבל לפעמים אולי זה מה שמזיז עניינים, החלטתי להיכנס לקראוון במגדים
מקווה שחתימת החוזה תעבור בשלום ( כי אני רוצה מתי שהוא להביא כלב)
ומעבר לזה שכל החלומות ושעות של דימיון שעבדו על איך אני אהפוך את המקום למקסים ונעים, ירקמו עור וגידים
וממחר לאחר חתימת החוזה- מתחילה משימה שנייה- למצוא עבודה

אם לא יילך- אנסה את ההמלצות על עופר , עין -אילה .....

לגבי הגן בשביל בן של חברה- תודה גדולה, היא בלחץ היסטרי ואני בטוחה שהמידע ירגיע אותה
חוףכרמלית*

צבי צב

בהצלחה במגדים!
יש לי כיוונים ורעיונות לגבי פרנסה קצת...
לאיזה מייל אפשר ליצור קשר?
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

_בהצלחה במגדים!
יש לי כיוונים ורעיונות לגבי פרנסה קצת...
לאיזה מייל אפשר ליצור קשר?_

תודה :-) !!!
ואשמח מאוד לשמוע על פרנסה ובכלל
המייל הוא anaviniva
ב- gmail.com
חוףכרמלית*

צבי צב

כבר שלחתי!!!
(גאה על זריזות הבוקר...)
שקיעות_של_פטל*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 01:20

צבי צב

שליחה על ידי שקיעות_של_פטל* »

כמה כיף לפגוש אותך פה.

העניינים מסתדרים?

אני מחכה שהבית יהיה מוכן לאורחים ואפשר יהיה לבוא ולעשות סיבוב בגלריה (ביקרת שם כבר?)...

ארבל
נגה_סיני*
הצטרפות: 17 יולי 2008, 23:12
דף אישי: הדף האישי של נגה_סיני*

צבי צב

שליחה על ידי נגה_סיני* »

אהלן. לא יודעת למה אבל ההצעה שלך על סדנא הדליקה בתוכי נר. בזמנו היה לי תיאטרון בובות וגם לימדתי הכנה של בובות ולפתע עלה בתוכי רעיון לבנות סדנא עבור החרשים שתיארת שהיא סדנת בניית בובה על חוטים- אולי בובה של נר.... אני צריכה לחשוב... אולי בובת אדם שנר בידו. משהו פשוט שניתן לבנות בשעה וחצי- שעתיים. דברי איתי עם הרעיון לא נשמע לך הזוי מדי. נגה [email protected]
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

_כמה כיף לפגוש אותך פה.
העניינים מסתדרים?
אני מחכה שהבית יהיה מוכן לאורחים ואפשר יהיה לבוא ולעשות סיבוב בגלריה (ביקרת שם כבר?)..._

היי שקיעות של פטל
העיניינים זוחלים, אבל כזו אני צבי צב :-]
ובמסגרת זו התשובה לגבי הגלריה כבר ידועה מראש :-]
לצערי- בעיקר כי אולי הם מחפשים עובדת מוכשרת ?
ומה שלומך? ואם יש לך רעיון נהדר לפעילות חנוכה למבוגרים? האמת שכרגע אני רודפת אחרי מתורגמניות- האם אחותך מתרגמת?
צבי צב
לב_נדר*
הצטרפות: 26 אפריל 2008, 03:27
דף אישי: הדף האישי של לב_נדר*

צבי צב

שליחה על ידי לב_נדר* »

מה דעתך על פשוט להכין חנוכיות?
שקיעות_של_פטל*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 01:20

צבי צב

שליחה על ידי שקיעות_של_פטל* »

מכירה את הקצב...

עוברים עלי ימים יצירתיים מאוד, וזה ממש כיף...
אחותי מתרגמת (היא לא עשתה קורס תרגום, אבל היא מתרגמת בפועל. והיא גם ממש מוכשרת). אני אשלח לך במייל את מס' הטלפון שלה.
פעם הכנתי עם ילדים מטבעות שוקולד, אבל נראה לי שזו פעילות מגניבה ויכולה להיות כיפית גם למבוגרים. מכינים תבנית מנייר כסף (רצוי נייר כסף עבה, או אפילו תבניות חד פעמיות), על התבנית חורטים ציור או כיתוב ויוצקים שוקולד מותך. תוך כמה דקות השוקולד מתקרר ומתקבל מטבע בעיצוב אישי.

ורעיון לנרות -
מכינים תבנית לנרות מגליל נייר טואלט (סוגרים מלמטה, ומסדרים פתיל), גוזרים מלבני נייר אפיה בגודל של פנים הגליל, מציירים עליהם עם צבעי פנדה ושמים בתוך הגליל עם הציור כלפי פנים (אם רוצים כיתוב צריך לכתוב בכתב מראה), שופכים פראפין מותך ומצננים. כשהנר מתקרר ומתקשה מפרקים את התבנית ומוציאים את הנר.
צבעי הפנדה נמסים כשהם באים במגע עם השעווה החמה ומתמזגים בשעווה, וכך מתקבל נר לבן עם ציור.

אני אנסה לחשוב על עוד רעיונות.

שבת שלום
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

עוברים עלי ימים יצירתיים מאוד, וזה ממש כיף...
איזה כייף לך , תהני ותחגגי ...
קיבלתי את המייל ואנסה את מזלי עם אחותך, " מחפשת בנרות מתרגמת" , תוך כדי הצצתי באתר שלך, וחשבתי שאולי יעניין אותך לעשות סדנאות עם המועדון? בסביבות ט"ו בשבט, חשבתי לעשות להם כמה הרצאות "ירוקות, ופעילויות בתחום. איך זה נשמע לך?
אבל לפני ט"ו בשבט צריך לסדר את עינייני חנוכה, אני מחפשת להוסיף לרעיונות המתוקים והיצירתיים, תוכן כלשהוא שמתאים לעולם המבוגרים ( חלקם כבר הורים לילדים נשואים...) . ושמשהו אחר יעביר את הסדנא . כלומר שתשלב איזה שהיא הרצאה קצרה או קונספט שמחבר בין חנוכה לנו כאנשים אולי לקהילה עצמה.
אשמח לשמוע רעיונות וברוח היצירתיות, כל מה שעולה לך אשמח לשמוע
צבי צב
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

צבי צב

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי צבי צב!
איפה תהיה הפעילות המיועדת להיות בחנוכה?
רותי
פלוני_אלמונית*

צבי צב

איפה תהיה הפעילות המיועדת להיות בחנוכה?
הפעילות תתקיים במרכז קהילתי בבת- ים
לפי מה שהבנתי מהוועד הם ישמח מאוד מפעילות הכוללת הכנת נרות, אך אני אשמח לשמוע גם על פעילויות נוספות וכמובן עוד הצעות שקשורות להכנת נרות. מחפשת משהו שגם ירצה להעביר את הסדנא, כאמור במחיר סמלי
תותים_עכשיו*
הצטרפות: 17 נובמבר 2008, 19:31
דף אישי: הדף האישי של תותים_עכשיו*

צבי צב

שליחה על ידי תותים_עכשיו* »

הי צבי צב!
אם לא תמצאי בקרוב מישהו שיעביר את הסדנא, אני מזמינה אותך לכתוב לי מייל, אני אעביר את המייל לרשימת תפוצה קהילתית שיש לי, רובה מאיזור המרכז ואני חושבת שיש בה אנשים שיהיו מעונינים. את יכולה לשלוח גם עכשיו אם בא לך- [email protected]
בהצלחה!
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

צבי צב

שליחה על ידי יערת_דבש* »

סדנת נרות- יש על מה לדבר.
פני אלי בבקשה במייל שבדף הבית שלי
|L|
לבב*
הצטרפות: 24 נובמבר 2008, 12:59

צבי צב

שליחה על ידי לבב* »

צרי איתי קשר לגבי סדנאות לחנוכה,וסדנאות בכלל, יש לי מה להציע.
[email protected]
מיכל_אמא_של_ליאור*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2003, 12:14
דף אישי: הדף האישי של מיכל_אמא_של_ליאור*

צבי צב

שליחה על ידי מיכל_אמא_של_ליאור* »

רציתי דווקא לספר לך על הוט ... האם החלטת לעבור מהם כי את לא מרוצה ?
לי היה קו משובש , החלטתי שאני לא מוותרת , הם שלחו לי השבוע 4 פעמים טכנאי !!! מתוכן פעמיים טכנאי בכיר , עד שפתרו את הבעייה , החליפו לי את כל הציוד , ויש לי קו תקין בהחלט . בנוסף , התקשרה אלי היום המוקדנית בשירות הטכני ושאלה אם אני מרוצה והציעה לפצות אותי בתשלום של חודש שלהם + שעתיים של נייד שכביכול עשיתי שיחות כשלא היה לי קו מהם . יצא שבערך מפצים אותי על 100 שקלים על שבוע תקלה .
סיפרתי כדי ליידע אותך שאפשר לא לוותר והם מתקנים .
אלא אם כן סיבתך אחרת , אשמח לדעת , אין לי כמובן שום מניות בחברה ...
בהצלחה
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

צבי צב

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

יש דף מזעזע על הוט-
אני לא יודעת אם הוא מאונדקס-
אחפש לך אותו תכף
נקודות_ורודות_אגדיות*

צבי צב

דברים שלא היו מצחיקים והפכו לכן

אוף!!! כזה שם מחורבן...לקח לי הרבה זמן למצוא.
תבלי (-:
פלוני_אלמונית*

צבי צב

רציתי דווקא לספר לך על הוט ... האם החלטת לעבור מהם כי את לא מרוצה ?

לא מרוצה זה ביטוי עדין. זה התחיל מקו משובש כשעוד גרתי בת"א והתנתק כל פעם לכמה שעות. לא תמיד ידעתי לכמה זמן הקו התנתק כי בחלק מהמקרים הייתי בעבודה וששבתי הביתה לא היה קו. כל פעם שלחו טכנאי אחר שמצא משהו אחר, ובעיקר השאירו אותי במעקב. רק אחרי כמה חודשים מצאו במקרה "כיבכול" את מקור הבעיה
כשבכלל הגיע טכנאי לשותף שלי שהיה בקו ניפרד. למה "כיביכול" כי כל הטכנאים בסופו של דבר אמרו לי אותו הדבר, שהתקלה לא תתוקן ותחלוף עד שהוט באמת יספקו את כל החיבורים המתאימים ( אני לא זוכרת את ההסבר המדוייק, אבל זה קשור לכמות האנשים שמתשמשים בביניין עצמו, וכנראה שפעם היו פחות....) את הפיצויים שהבטיחו לי לא קיבלתי, כמו שכמעט אף חשובנית שלהם לא הגיעה אלי, כי תמיד נשלחה לכתובת אחרת, אליה גם תמיד נשלחו הטכנאים (המסכנים כי בקיץ לעשות תיקונים בביניין אחר, לטפס קומות בביניין אחר...)
שיא חדש היה עכשיו שעברתי דירה, קבעתי איתם מראש זמן העברה, מתוך הנחה שאני עדיין מחוייבת לפי החוזה.
הטכנאים לא הגיעו ולא הודיעו לי על-כך, שביררתי מה קורה (תמיד מהפלא'- כי אין ק טלפון..., מעולם לא הציעו לחזור אלי) הודיעו לי שהם יאחרו, רק אחרי שהתווכחתי ודרשתי, הגיעו אלי טכנאים באיחור של כשעה וחצי. בקיצורו של דבר הפסדתי חצי יום עבודה. אבל מחינת הוט, הם עשו את המקסימום, והם בכלל לא מבינים למה אני חושבת שהם לא בסדר. בנות המוקד שהיו מולי לא העבירו את הבקשה שלי למנהל, שאמור לחזור אלי תוך 24 שעות. שהוא התקשר אחרי ארבעה ימים הוא היה משוכנע שהוא חזר אלי מידיית.... להגיד לי שפיצויי של חודש שרות צריך להספיק לי, למרות שאף פיצוי מעול םלא הגיע אלי. הוא אפילו יה מוכן לעשות איתי "דיל" שיאשרו לי לצאת ללא קנס- כמובן שהוא לא טרח להגיד את האמת- שאני כבר לא מחוייבת לפי החוזה ..... להמשיך? לא אין צורך ,ףנכון ,זה די מספיק
השאלה היא רק לאן לעבור ?
קו_טלפון*
הצטרפות: 10 דצמבר 2008, 01:51

צבי צב

שליחה על ידי קו_טלפון* »

שלום
אם את נחושה לעבור, אז השאלה לאיזו חברה תלויה גם בכמות הדקות שאת מדברת בחודש. במקרה, אתמול התפרסמה טבלת השוואה ב-TheMarker, עמוד 28.
אם תרצי, אוכל לסרוק ולשלוח לך למייל. המייל שלי הוא roeek76 ב-GMAIL. כל טוב.
תמרי*
הצטרפות: 23 מאי 2004, 10:55

צבי צב

שליחה על ידי תמרי* »

אנחנו (אמא, אבא + 3) עברנו מבזק ל 012 כבר לפני שנה. מאוד מרוצים. לא מדברים הרבה ולא משלמים הרבה. שרות טוב, קיבלנו קו שני בתוספת חד פעמית מינימלית וזהו. אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול (פה).
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

צבי צב

שליחה על ידי ריש_גלית* »

נכנסתי לדף שלך כי גם אני מתעניינת במעבר לחברת טלפון (ואינטרנט, על הדרך) זולה יותר וטובה. במקרה שלי מדובר בבזק, שלטעמי אני משלמת להם הרבה יותר מדי. אולי נפתח על זה דף? השוואת חברות טלפון ואינטרנט?
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

נכנסתי לדף שלך כי גם אני מתעניינת במעבר לחברת טלפון (ואינטרנט, על הדרך) זולה יותר וטובה. במקרה שלי מדובר בבזק, שלטעמי אני משלמת להם הרבה יותר מדי. אולי נפתח על זה דף? השוואת חברות טלפון ואינטרנט??

דף בנושא זה רעיון, אני חושבת שלא מדובר רק במחירים, אלא גם בשרות ואופיו. בדיוק קיבלתי מייל שבו משהו התלונן על-כך שהוט החלו לחייב את שיחות השרות מאיזשהו מספר עם כוכבית, שעד עכשיו פורסמו כחינם, חוצפה לא ? אבל יש עוד לדוגמה ברק- שנתיים הייי מאוד מרוצה צהם כספק, ביקשתי להתנתק וניתקו אותי כשבוע לפני הזמן, פתאום נישארתי בלי אינטרנט. גיליתי זאת ביום שישי אחה"צ המוקדנית טענה שאין מעליה אף אחד, כיוון שיום שישי לאחר מכן טענה שגם למנהל שלה אין מה לעשות (אז פתאום יש שם משהו אה?!) כשראיתי שאין מוצא, אמרתי למוקדנית שיש לי הקלטה מהשיחה בה ביקשתי להתנתק, שם שומעים טוב באיזה יום ביקשתי את הניתוק... תוך חצי שעה היה לי אינטרנט.
לגבי המחירים- עכשיו עברתי ל-012 מחבחית מחירים, הם זהים להוט ועם אותו מבצע של 2000 דקות חינם. בזק יותר יקרים ויס שווה כנראה למי שיש לו טלוויזיה, לי אין. מבחינת שרות, מקווה שזה יהיה כמו שתמרי המליצה לי פה למעלה וגם חברים נוספים. התשתית נשארה של הוט כי לא רציתי לשלם לבזק התקנת תשתית. נקווה שהכל יעבוד.
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

צבי צב

שליחה על ידי חגית_פ* »

היי צבי,
אני אבדוק באמת את ענין 012. 013 עיצבנו אותי כהוגן היום, ייבשו אותי על הקו שעות עם טעות שהם בעצמם עשו !!.

חוצמזה קראתי למעלה שאת מפסלת בנייר ורשת לולים ... אשמח לראות תמונות (במייל או קישור לאנשהו).
אני עשיתי משהו נחמד בחצר מבטון ורשת לולים ...
רותי_תותי*
הצטרפות: 16 דצמבר 2006, 07:09
דף אישי: הדף האישי של רותי_תותי*

צבי צב

שליחה על ידי רותי_תותי* »

הי דברי איתי בקשר לסדנת צלליות. 0523941662
רותי
ענבל_מזכרון_יעקב*
הצטרפות: 12 נובמבר 2007, 12:46
דף אישי: הדף האישי של ענבל_מזכרון_יעקב*

צבי צב

שליחה על ידי ענבל_מזכרון_יעקב* »

לגבי הפופים - אם לא תמצאי ממש בזול, את מוזמנת לנסות ב פופים אופיר
בפרדס חנה. הם לפחות זולים מ"מילגה".
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

_חוצמזה קראתי למעלה שאת מפסלת בנייר ורשת לולים ... אשמח לראות תמונות (במייל או קישור לאנשהו).
אני עשיתי משהו נחמד בחצר מבטון ורשת לול....

השארתי לך הודעה בדף הבית שלך :)
פלוני_אלמונית*

צבי צב

בעין כרמל קיים מפעל קלקר, אם אני לא טועה, שם ניתן לרכוש את המילוי....
מאמא_טלי*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 12:03
דף אישי: הדף האישי של מאמא_טלי*

צבי צב

שליחה על ידי מאמא_טלי* »

אני מכירה מספר סיפורים מצויין ומרתק נועם: 052-3345988 או במייל [email protected] בהצלחה.
עולם_ומלואו*
הצטרפות: 20 פברואר 2005, 20:31
דף אישי: הדף האישי של עולם_ומלואו*

צבי צב

שליחה על ידי עולם_ומלואו* »

הי,
תודה על עצתך. איך עושים את זה? צריך לכתוב להם מכתב? לבקש את התצלום?
ב_שקט*
הצטרפות: 01 ינואר 2009, 11:05
דף אישי: הדף האישי של ב_שקט*

צבי צב

שליחה על ידי ב_שקט* »

הי,
תודה על העצות בעניין הפיסול, ועוד שאלה -
אמרת שחימר צריך "לישה טובה". האם מספיקה לישה ידנית או שכדאי להצטייד באמצעי עזר כלשהו?

שוב תודה.
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

איך עושים את זה? צריך לכתוב להם מכתב? לבקש את התצלום?

צריך לפנות לתחנת המשטרה שצילמה, תסתכלי אם בדו"ח זה רשום. לי אישית זה לא קרה, אבל אני זוכרת שקיבלתי על זה מייל ומשהו סיפר שהוא הלך לבדוק והסתבר שזה בכלל לא הייתה המכונית שלו....
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

אמרת שחימר צריך "לישה טובה". האם מספיקה לישה ידנית או שכדאי להצטייד באמצעי עזר כלשהו?

"לישה טובה" הכוונה ללישה ביד, למדתי את זה פעם מזמן, אז למדנו איך בעמידה דופקים את גוש החומר וכל פעם מסובבים, מפרקים ומרכיבים. מניסיוני זה שומר על החומר אחר- כך יציב יותר פחות נוטה להסדק.
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

מתחשק לי לספר, ככה בקטנה, שמחר נפתחת תערוכה קבוצתית שאני משתתפת בה... :-]
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

צבי צב

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

האם טיפול מרחוק על פי תמונה שלה יכול להתאים לה? אם כן אני ממליצה מאוד על אילנה לשם. שווה לפנות אלייה, גם אם זה נשמע הזוי אני יודעת על הרבה אנשים שמאוד עזרה להם.
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

אם כן אני ממליצה מאוד על אילנה לשם. שווה לפנות אלייה
תודה על ההצעה, יותר מתוך סקרנות אשמח לדעת עם התנסית ומה זה בדיוק ( מודה לא הייתה לי את הסבלנות לשבת ולקרוא הכל בדף בית שלה)

מבחינת החברה- לא הספקתי לשאול וכבר המוקד עבר- היא הפילה וכרגע מתמודדת עם זה ליבי עימה )-:
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

אתמול ניסתי להשיג את ג'סיקה וללא הצלחה, לצערי המספר אבד לי .. תשלחו לי שוב או שתתקשרו לפלאפון 050 7529421
ליאת_טאוב*
הצטרפות: 06 פברואר 2003, 21:21
דף אישי: הדף האישי של ליאת_טאוב*

צבי צב

שליחה על ידי ליאת_טאוב* »

הי,
חזרנו לחיות בלי מקרר לפני כמה חודשים, כשכבר היה שוב חורף.
אנחנו בדיוק חושבים איך להתאגן לקראת הקיץ.
כשיהיו לי רעיונות קונקרטיים, אני אכתוב שוב בדף ההוא.

אם את מגיעה לצפון, את מוזמנת לבקר אותנו. אולי בקרוב ננסה לבנות מקרר אלטרנטיבי...
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

צבי צב

שליחה על ידי יעלי_לה »

בעניין ה"מכת חשמל"
למיטב ידיעתי, זה לא אמור לקרות אם יש הארקה טובה, וזו אחריות של חברת החשמל.
יכול להיות שאתם יכולים לקבל מהם פיצוי על המכשירים שהלכו.
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

צבי צב

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

אנחנו קיבלנו פיצויים כאלה. אל תוותרו.
(גם אצלכם זה נראה כמו עדת חייזרים שמשתלטת על הבית? מפחיד!)
נקודות_ורודות_אגדיות*

צבי צב

צבי,
אם המכשירים התקלקלו לך כתוצאה מזרם לא אחיד של חשמל, כתבי לי ואפנה אותך לחומר רלוונטי - כי אני באותו סרט.
אפשר לתבוע את חברת חשמל על זה.
יהלומית*
הצטרפות: 11 דצמבר 2007, 18:15

צבי צב

שליחה על ידי יהלומית* »

הי

תוכלי לאמר לי כמה הורייך מבקשים עבור שבוע נופש?
אני ב-[email protected]

תודה
רונית_נשר*
הצטרפות: 27 דצמבר 2006, 13:23
דף אישי: הדף האישי של רונית_נשר*

צבי צב

שליחה על ידי רונית_נשר* »

הי צבי צב,
אני צריכה עזרה פרקטית בחיפוש ומציאת חומרים בבליוגרפיים.
לא צריכה עזרה בכתיבה, כי זה תודה לאל, בא בקלות :-)

את יכולה לכתוב לי את המייל שלך או את הטלפון - ואתאר לך בדיוק מה אני מחפשת?
ואם זה מתאים, אז בשמחה. תודה!
אני בטלפון 04 6396041
ליאת_טאוב*
הצטרפות: 06 פברואר 2003, 21:21
דף אישי: הדף האישי של ליאת_טאוב*

צבי צב

שליחה על ידי ליאת_טאוב* »

הי
אנחנו בכרמיאל.
את מוזמנת לבוא.
אנחנו ממש כרגע עומדים בפני התמודדות עם קיץ (הבית הקודם היה כמו מערה ולכן לא היה קשה לשמור בתוכו).
אני משערת שרק בסוף הקיץ יהיו לי מסקנות מגובשות יותר.
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

צבי צב

שליחה על ידי אפרת_מ* »

צבי,

המסע של ברנדון בייס היא שיטה לריפוי רגשי ופיזי. היא מאפשרת לשחרר דפוסים ישנים, התנהגויות, פגיעות, האשמות, הרגשה של קורבנות ואי צדק - ובעיקר מאפשרת פריקה רגשית כך שיתאפשר לסלוח לצד השני - ומשני החלקים האלו נובע הריפוי. עם זאת ישנה גם הגעה ל"מקור" (איזושהי הרגשת אחדות עם הכל) שאינני מכירה אף שיטה אחרת שמסוגלת להוביל לשם באופן כה אפקטיבי ועמוק.

הסבר קצרצר אפשר למצוא באתר הישראלי של השיטה כאן: http://thejourney.co.il
המון קישורים על השיטה בעברית (וגם סרטונים מיוטיוב) כאן: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.a ... Id=1346166

למטפל אין (או לא צריכה להיות) אג'נדה כלפי הנושא או ה"פתרון", אלא הובלה לפורקן רגשי מתוך הדברים שעולים, ושימוש במגוון הכלים הרחב שיש לו לאפשר לבצע את הפורקן, לשחרר אמונות ישנות או הבטחות שנוצרו בעבר שמפריעות לחיות באופן בריא וחופשי כיום. אם הפורקן הרגשי ושלל התהליכים מתבצעים כהלכה, והמטופל בשל לכך - תתרחש גם סליחה. השחרור הרגשי מאפשר לזכרון התאי (או לגוף הכאב, תלוי איזו טרמינולוגיה מדברת אלייך) להשתחרר. הסליחה מאפשרת את השחרור הסופי, האוורור של הפצע. אחרי תשאר אולי צלקת, אבל הסוגיה הרגשית תשחרר. לעיתים כאשר הנושא טעון מאוד, או כאשר מדובר בנושא עכשווי או בנושא שמורכב משלל ארועים יידרשו יותר מטיפול אחד. על פי השיטה, (כמעט) כל הכאבים והעימותים שאנחנו חווים כיום בסיסם בכאבים/סוגיות/פגיעות ישנות, כך שבעצם מטפלים באותו הארוע הישן והנושאים היום פתאום משתחררים ומתרפים.

אני גרה באזור השרון הדרומי, וסיימתי בדיוק את הקורס האחרון במסלול ההסמכה כמטפלת בשיטה. ישנם עוד מטפלים נוספים באזור המרכז, ואני יכולה גם לבדוק לך אילו מטפלים יש (שאני הייתי ממליצה עליהם) באזורים אחרים.

:-) אפרת
רונית_נשר*

צבי צב

הי!

בזכרון יעקוב יש את מאורין ברודי המדהימה,
היא המטפלת הראשונה בארץ ב"מסע", רגישה, עדינה ונפלאה.
ממליצה עליה בחום.
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

בזכרון יעקוב יש את מאורין ברודי המדהימה,

יש לך את הטלפון שלה?
רונית_נשר*

צבי צב

כן.
באפס חמש אפס :
5509150

ואגב, גם נורית הלוי, ממרכז אוריאל ( באלוני אבא, ליד טבעון) מטפלת במסע
( אני די בטוחה שהיא מטפלת שכבר מוסמכת ב"מסע" יש שם תהליכי הסמכה ארוכים, לכן אני לא בטוחה במאה אחוז, אבל כדאי לברר) , וגם היא מקסימה.
רונית_נשר*

צבי צב

הי, מה שלומך?

רק היום הגעתי לדואר סוף סוף.
שלחתי לך דיסק מדיטציה בדואר רשום.
תהני ותודה :-)
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

הי תודה
באמת אתמול אספתי מהתיבה הודעה שמחכה לי משהו בדואר, ותהיתי לעצמי מה זה
תודה :-)
ענבל_מזכרון_יעקב*
הצטרפות: 12 נובמבר 2007, 12:46
דף אישי: הדף האישי של ענבל_מזכרון_יעקב*

צבי צב

שליחה על ידי ענבל_מזכרון_יעקב* »

בעניין הפשתן כתחליף לביצה, אולי תוכלי לשאול ב אנונימוס
יש באמצע הדף אפשרות לשאלה.
איילת_א*
הצטרפות: 22 נובמבר 2005, 00:26
דף אישי: הדף האישי של איילת_א*

צבי צב

שליחה על ידי איילת_א* »

עד כמה שידוע לי, לא מומלץ לחמם זרעי פשתן (חומצות השומן החיוניות שבו הופכות למזיקות בחימום).

אפשר להשתמש בתחליפים אחרים.

לגבי מאפים מתוקים, אנונימוס ממליצים על מחית בננות (מחצי בננה) או 1/4 כוס רסק תפוחי-עץ או פרי אחר.

למאפים מלוחים:

60 גר' מחית שעועית מבושלת מעוררבת במעבד מזון עם מעט מים.
60 גר' מחית תפו"א מבושלים מעורבבת במעבד מזון עם מעט מים.
60 גר' טופו מעורבב במעבד מזון עם מעט מים (מתאים גם למתוקים).
60 גר' חמאת בוטנים מעורבבת במעבד מזון עם מעט מים (מתאים גם למתוקים).
תערובת של כפית קמח חומוס או קמח סויה עם כף מים.

(הכמויות מתייחסות להמרת ביצה אחת).

בהצלחה(-:@}}
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

בעניין הפשתן כתחליף לביצה, אולי תוכלי לשאול ב אנונימוס
_עד כמה שידוע לי, לא מומלץ לחמם זרעי פשתן (חומצות השומן החיוניות שבו הופכות למזיקות בחימום).
אפשר להשתמש בתחליפים אחרים._

אז ניסיתי באמת באתר אנונימוס ועוד אתרים
ועדיין מתקשה להבין- מהעושים שצריך להקציף? שהרי אז ( כמו שנאי מבינה, אולי נאי טועה?)הביצה לא משמשת רק לחיבור העיסה אלא גם לנפח ולכך שכל העסק יעמוד כמו שצריך
אלה_לי_לה*
הצטרפות: 07 נובמבר 2007, 10:20
דף אישי: הדף האישי של אלה_לי_לה*

צבי צב

שליחה על ידי אלה_לי_לה* »

לעוגות בחושות עם קמח, הפשתן יעשה את העבודה. אם יש קמח לבן לרוב ידבק טוב גם בלי תוספות
לתוספת לחות ודביקות אפשר להוסיף רסק בננות או תפוחים
לדברים כמו קצפת אפשר להשתמש בשמנת צמחית
לגבינה אפשר לערבב אגר אגר עם חלב קוקוס, או טופו עם חלב סויה או קוקוס, במיקסר כמובן
גם שמן קוקוס יעזור ליצב נוזלים, עם ערבבת וקיררת

זרעי פשתן אני אוהבת בעיקר בעוגיות, לעוגות לא יצא לי להשתמש בהם.

מה בדיוק את רוצה לעשות?
ספרי ואנסה לעזור :-)

בתאבון
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

לגבינה אפשר לערבב אגר אגר עם חלב קוקוס, או טופו עם חלב סויה או קוקוס, במיקסר כמובן

_מה בדיוק את רוצה לעשות?
ספרי ואנסה לעזור_

שואלת מה זה "אגא אגר"? לא מכירה
ורוצה לדעת מה משמש להקצפה, ספיציפית הפעם ניסיתי להכין עודת גזר, ובהוראות ציינו להקציף 2 ביצים עם הסוכר... זה יותר את הנפח והאוורייריות לעוד. אז מה מחליף את הביצה ?
תודה
צבי צב
אוכל_טבעי*
הצטרפות: 22 מאי 2009, 23:34

צבי צב

שליחה על ידי אוכל_טבעי* »

היי
אני שף שמתמחה באוכל בריא
אשמח לעזור לך אם תרצי בשינויי הרגלי אכילה
את יכולה להכנס לאתר שלי www.healthyfood.co.il
תודה
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

צבי צב

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

בתור התחלה חיוך
:-)
פלוני_אלמונית*

צבי צב

שלום צבי צב, נשמע לי אפשרות מעניינת לנסיעה משותפת לפסטיבל הגאז באילת.
שמי מעין, אני בת 34 גרה כרגע בצפון ומתכננת מעבר לאיזור שבו את מתגוררת, כך שהיה לי כיף לקרוא את הדף שלך. איך אפשר ליצור איתך קשר?
כריסטופית_רובין*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2008, 21:10
דף אישי: הדף האישי של כריסטופית_רובין*

צבי צב

שליחה על ידי כריסטופית_רובין* »

היי, גם אני קראתי את הודעתך,ולמרות שמעולם לא הייתי בפסטיבל הג'אז זה נשמע לי רעיון מגניב למדי,

אם את רוצה, אשמח לדבר עימך על העניין..
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

למעיין ( הי את כבר לא פלונית אלמונית :-) ) וכריסטופית רובין
אני אשמח מאוד לדבר איתכן
מספר הפלא הוא 7529421 ב 050

ולמעיין, ברוכה הבאה לאזור |עץ|
כריסטופית_רובין*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2008, 21:10
דף אישי: הדף האישי של כריסטופית_רובין*

צבי צב

שליחה על ידי כריסטופית_רובין* »

היי צבי צב :)

החלטתי (מסיבות לוגיסטיות וכלכליות) שלא אגיע,(בטח כבר הבנת..)

שיהיה לך פסטיבל מופלא,
מאחלת לך שתהיני המוון, ושתפגשי אנשים מקסימים לחלוק עימם את כל הג'אז הזה....

:)
צבי_צב*

צבי צב

שליחה על ידי צבי_צב* »

היי כריסטופית_ רובין
הבנתי... :)
אני כבר קניתי כרטיסים ומחכה לרגע שזה יגיע ...
מקווה שנהנת בברלין
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

צבי צב

שליחה על ידי ורד_לב* »

נסי את ניצן לן גם הציע/ חפש טרמפ לפסטיבל
>ורד עדיין מקנאה. לא יצא לנו השנה...<
ניצן_לן*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 11:09
דף אישי: הדף האישי של ניצן_לן*

צבי צב

שליחה על ידי ניצן_לן* »

שלום לך.
אני לא יודע מה שמך ואני לא אוהב את הכינויים האלה.
רציתי להציע טרמפ ברכב שלי לאילת, ובסוף נסעתי רק עם ביתי.
נהנית בפסטיבל ?

ניצן.
כוכב_מעז*
הצטרפות: 17 נובמבר 2006, 22:41
דף אישי: הדף האישי של כוכב_מעז*

צבי צב

שליחה על ידי כוכב_מעז* »

היי צבי צב,

כתבת לי בדף הבית

"ש"ר ברף- בהוד השרון, מקבל ממכבי לגבי כללית אני לא יודעת

יתרונותיו- נחמד ולא מתקמצן על שליחה לבדיקות כשצריך "

אבל לצערי אני לא מוצאת אותו ברשימות הכללית...יכול להיות שהשם שונה?
אירית_בנגל*
הצטרפות: 14 פברואר 2006, 12:31
דף אישי: הדף האישי של אירית_בנגל*

צבי צב

שליחה על ידי אירית_בנגל* »

תודה על הרעיון
שרה_מהלב*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2007, 18:35
דף אישי: הדף האישי של שרה_מהלב*

צבי צב

שליחה על ידי שרה_מהלב* »

יש לי מגוון די קטן של ספרים למסירה .
בין 5-10.
אם תרצי, פני אליי בדפבית.
אביטל_צ*
הצטרפות: 16 אפריל 2004, 17:49
דף אישי: הדף האישי של אביטל_צ*

צבי צב

שליחה על ידי אביטל_צ* »

יש מודע בככר השוק, של ספרים למסירה, ממש מהיום, כמה מודעות מתחת לשלך.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”