צבר קמל

יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

צבר קמל

שליחה על ידי יולי_קו »

ברוך הבא, צבר קמל!
צבר קמל
הצטרפות: 15 יולי 2020, 11:09
דף אישי: הדף האישי של צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

תודה רבה יולי קו, ארשום מעט על עצמי אשתדל לא להיות מדויק מידי ע"מ שארגיש חופשי לרשום את שעל ליבי...
בן 40-50.
בין ההתישבות העובדת לעיר הגדולה.
תושב ישראל בהווה לשעבר בדרא"פ וארה"ב.
חקלאי בנשמה שעובד ומדבר למכונה.
חרד אך סומך על התושבים בארץ שיתעוררו בזמן לפני חורבן הבית.
מדויק ומלא התלבטויות.
ביישן מיושן ובליין מוחצן.
זה בערך ההגדרות שאני בוחר לגבי, ארשום גם שכול מה שארשום הוא לצורך שיחרור ופריקה ואם פגעתי אני מתנצל מראש [כולל על שגיאות כתיב שמרגיזות]
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

צבר קמל

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

ברוך הבא! @}
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שוב פעם סגר, אותה הרגשה של חוסר אונים כמו בפעם הקודמת, רק שהיום התחדדה ההבנה שאין לנו שום כיוון, הנהגה או תוכנית לחילוץ מהמצב, כמעט חצי עם לא מסוגל לשמוע את המנהיג שמדבר על הצלחות תוך כדי זילזול מוחלט במצב העם הרעב באמת לאוכל, חצי העם שכן מסוגל לשמוע אותו מדבר, מודה שהוא בכלל לא מאמין לו,
אבל באופן לא ברור מוכן לקבל שקרן לא אמין מלתת הזדמנות לאנשים אחרים (אפילו באותה מפלגה).
בזמן שהוא מדבר על הצלחה כלכלית העם מורעב.
בזמן שהוא לא מצליח לסגור ערים אדומות הוא בוחר לסגור את כולם.
בזמן שהוא מדבר על ימין פוליטי הוא מוותר על חלקים מהארץ ונותן כלי נשק מותקדמים למדינות ערב (ללא ידיעה של איש ואפילו בהכחשה).
בזמן שהוא שולט ההצלחות העיקריות בעיקר שיזכרו ממנו, הן הפילוג והשסע האדיר שהוא גרם לעם, בין שכנים, חברים ואפילו בני משפחה.
כל כך האמנתי לו בתחילת דרכו, הוא עשה המון דברים מעולים למדינה וזקנתו מביישת את נעוריו, אני מתקשה להאמין שמשהו יזכור את כל הדברים הטובים שהוא עשה, כשיילך במהרה בימינו, איש לא צריך לשלוט כ"כ הרבה זמן, אין אדם שחסין מפני פיתויים כאלו ואחרים או אפילו מעודף שתן בראש.
עשה לביתך הם צרכים אותך יותר, כולם רואים את זה.
ותודה על הטוב.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

צבר קמל

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לגמרי חוסר אונים, תחושת מועקה וכאב בטן, רואים את נבחרי הציבור שאיבדו בושה, אין הסברים וחשד כבד שהמניעים לעוצר ממש לא קשורים לקורונה. מזדהה עם התחושה והבילבול בין לצאת להפגין או להיכנע לשילטון ולפחד
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

פלוני אלמונית אני גם חושב שכדאי לצאת להפגין, במיוחד עם הפורמט החדש שמוציא אלפים להפגין בסביבתם הקרובה, אתמול הייתי עד להתארגנות כזו ליד הבית, שוחחתי עם כמה מפגינים והם אמרו לי שהם בד"כ לא יוצאים להפגין, כך שאיני יודע אם הנכונות לצאת היא תחושת התיסכול וחוסר האונים או שהשיעמום גם תורם ליציאה, בכל מקרה זה מאוד מבורך ובמיוחד שרואים ילדים שלוקחוים חלק ומוחים על מה שמפריע להם.
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

צבר אני אחת מהמפגנות החדשות, הייתי כבר פעמיים עם הילדים בגשר ליד קניון גבעתיים ף, הייתה חוויה חינוכית ומעצימה גם עבורי וגם עבור ילדי.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

אולי המחלוקת אתמול בכנסת והפיתול האוטומתי של מחנות שכבר מזמן לא קשורים לימין ושמאל ייתן דחיפה החוצה לאותם פוליטיקאים שאיבדו את הבושה ואת דרך ארץ. ונוכל לְהִתְגָּאוֹת או לפחות לא להתבייש בנבחרי הציבור שלנו.
מופעי אימים של תת אנשים משנסים בכוח לפלג ולייצר מחנות ומריבה.
מפליא אותי לראות איך הימין האידיאולוגי אפילו לא עוצר לבדוק את הנזקים של רוא"מ עבורם.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מקבל תזכורת שלא הכל שחור לבן, לא כל מי שמוחה נגד אלימות הוא לא אלים בהכרח!
לצערי הרב מאוד.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

לא גיבשתי דעה לגבי נשיא ארה"ב המיועד את מי אני מעדיף, ברור לי שנכון להיום המשוגע הכי טוב לנו כמדינה אבל כיהודים אין לי ספק שבעתיד נראה הרבה מאוד רדיפה ואנטישמיות.
הערה לגבי סיבוב הנורמליזציה והשלום שעוטף אותנו, אני מאוד מברך על כך וממש מתוסכל מידידיי שאינם מעריכים את זה מספיק או מקטינים את ההישג.
רינה_ק*
הצטרפות: 12 מאי 2020, 10:23

צבר קמל

שליחה על ידי רינה_ק* »

אין היגיון בחוסר הגיון, טראמפ לא צפוי ומעודד שיח אלים, מיזוגני, אנטישמי ונגד זרים, עם כל הכבוד לתמיכה שלו בחבר ביבי או במדינה זה יכול להשתנות ובטח שהוא לא עוזר לנו לשם שמיים יש אינטרס משותף, אין שום הצדקה שהוא או דעותיו יובילו את העולם ה"חופשי"
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

בשעה טובה, חזרו התלמידים למסגרות וכולי תקווה שנצליח לשמור על מספרים שפויים ותחלואה נמוכה.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שעון חורף ראשון שלא תוקף אותי הדיכאון העונתי, או שמהמצב הכללי בחצי שנה האחרונה זהה, מדכא ולא מעודד.
חומר למחשבה.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

בשעה טובה, אפשר לברך את הנשיא החדש של ארה"ב נקווה שגם הוא יקדם את תהליך השלום והרגיע באיזור, לפחות כמו טראמפ, מה שבטוח הוא יהיה הרבה יותר נעים לשמיעה, לקריאה ולהובלת העולם החופשי.
מאחל לכולם עולם שליו יותר עם פחות שינאה ויותר הבנה וסובלנות, כמובן שאשמח גם כאן אתפלל לתחלופת המנהיג (כבר ממש לא משנה מאיזה מפלגה או כיוון).
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

בשנה שנתיים האחרונות יוצא לי להגן לא מעט על אברי גלעד המנחה, אני לא מסכים עם רוב הדעות שלו אבל תמיד איכשהו אני יכול לקבל את ההיגיון שעומד מאחורי כל רעיון או דיון שמעורר מחלוקת מבחינתו, לאחרונה השתלח המנחה הותיק והאהוב במבזקן צעיר ותבע ממנו לשנות את הניסוח שאולי לא היה מדויק, בכל מקרה זה היה קשה מאוד לצפייה ובטח שהערה כזו או אחרת אין מקומה בצורת נזיפה או הבכה של אותו מבזקן בשידור חי, אני לא נכנס לזה שאני לא בטוח שהוא זה שאחראי על הטקסט שהוא מקריא, ובכל זאת אשמח מאוד אם תצא איזה התנצלות נקיה וטהורה מצידו, בלי אבל ובלי תירוצים פשוט "שיצא גדול" ובכוונה כנה, כי זה הקול שאנחנו צריכים במיוחד משועלי תקשורת ותיקים (ורוחנים).
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שפל חדש ותהום עמוקה, הפגנה מתוכננת נגד הורים שכולים מי ה י ה מ א מ י ן ??
הפרה הקדושה האחרונה נשחטה, סרבתי להאמין שזו תופעה הייתי משוכנע שזה ממש חומץ לוקה בנפשו או חריג, לצערי כתבו או התראיינו כמה נבחרים או מובילי דעה שגינו אבל תמיד הוסיפו אבל, עצוב מאוד ואני מאוד מקווה שנצליח לאחות את החברה אחרי הטירוף הזה.
לאחל למשפחה שכולה לאבד עוד בן או לשמוח על זה שנהרג להם בן (שהגן גם עליהם), לא נתפס!
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

הולכים לבחירות!
למה?
כי אפשר :(
התוצאות ידועות מראש ומייאשות מאוד...
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שבוע חדש בחג האורות מביא איתו אופטימיות שחשוב לציין.
אישור חיסון FDA והתחלה של חיסונים.
גדעון סער יוצא לדרך עצמאית ויותר מדוייקת למצבעיי הימין שלא רוצים לתתן לנאשם את קולם (לדעתי יש הרבה ליכודניכים שילכו איתו).
חברות ענק מאיימות בביטול פרסום בתוכניות שמעודדות "סלב" אלימים וכך משפיעים על התוכן (הדרך עוד ארוכה מאוד, אבל יש התחלה).
מדינת ישראל מקבלת הכרה חיובית מכל מיני מדינות (ערב) שעד היום נמנעו לתמוך בפומבי.
דברים עיקריים בלבד,
ברור שיש עוד המון בשורות משמחות..
יותר_מידי_קפה*
הצטרפות: 14 דצמבר 2020, 00:02

צבר קמל

שליחה על ידי יותר_מידי_קפה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני לא יודעת לגבי החיסונים..
האם הם תקפים לזנים חדשים של קורונה או שנצטרך להתחסן שוב?
צריך עדיין לשמור על בריאות, כושר ואכילה מודעת עם או בלי חיסון..
איכשהוא, לא חושבת שהחיסון יציל אף אחד.
אלא שיתחסנו ויוותרו על מודעות אישית בריאותית- לא ירוויחו.
אלה שבמילא שומרים ויתחסנו- פשוט יוכלו אולי להוריד את המסכה.
בעייני, עדיף שכל אחד יעשה חשבון נפש עם עצמו, האם אני לוקח כדור אופטלגין ואקמול כשקצת כואב הגב, או שאני דווקא אלך לעשות סיבוב הליכה להזרים את הדם לאנרגיה ולנפש
וכמובן אינספור דוגמאות להחלטות קלות יותר שפוגעות בטווח הארוך.
נמצא שכמה מהצעירים שחלו בקורונה לקחו אקמול ברגע שהרגישו רע. האקמול מוריד את תאי הדם הלבנים ואת מערכת החיסון וכך הקורונה יכולה לדגור ולהתרבות,
רגע,
אבל בעצם כל וירוס.. לא?
בנוסף, מבוגרים בגילאים 75+, ממוצע התמותה מקורונה עומד על גיל 83 בפעם האחרונה שבדקתי, זה גיל התמותה הממוצע גם בלי קורונה.
אולי הקורונה זאת הזדמנות להבין שלא ניתן להסתמך על כדורים, מרשמים, ניתוחים (כמובן אני מתכוונת למוצא לבעיות שניתן לפתור בדרכים יותר "קשות" שמשנות אורחות חיים, ולא לבעיות מולדות או גנטיות שכמובן שצריך וכדאי לקבל עזרה גם אם כימית או כירורגית) ושכדאי להתחיל ללמוד לבד את הגוף שלנו ומה הכי מיטבי לו.
גם אני עליתי 8 קילו מאז מרץ.. לא יצאתי הרבה מהבית.. אני והבן זוג שלי דיי התעצלנו..
זה לא שאני חפה מטעויות, אבל אני מאמינה שכל הזמן צריך ללמוד, ללמוד ולהתפתח
נ.ב. חזרנו להליכות היום :)
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

זה לא שאני חפה מטעויות, אבל אני מאמינה שכל הזמן צריך ללמוד, ללמוד ולהתפתח
זה בוודאי נכון ותמיד.
האם הם תקפים לזנים חדשים של קורונה או שנצטרך להתחסן שוב?
אומרים שכן, איש אינו יודע בוודאות.
בכל מקרה ראש הממשלה שלנו התחחסן אתמול, ואלו חדשות טובות מאוד לכולם, גם למאמינים בחיסונים וגם למתנגדים.
שבוע טוב.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

>חזרה להתחלה< ממשלה שנידונה לכישלון עוד בשלב הרעיון, ביזבוז זמן משאבים והגדלת הפילוג. תודה לך גנץ באמין שניסת בתום לב, אתה לא אשם זו המערכת דפוקה.
לצערי הממשלה הבאה כנראה תהיה ממשלת ימין, נחמתי בכך שיש סיכוי טוב בלי בנימין נתניהו שערוותו נחשפה ברבים במהלך השותפות הזו.
כל בר דעת לא אטום מבין שזמנו עבר, והמון תודות מגיעות לו על העשיה במהלך השנים, אך זיקנתו מביישת את בחרותו, חבל מאוד שלא פרש בשיא.
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

צבר קמל יש כמה דברים שגנץ וחבריו הצליחו לקדם או למנוע, צריך לתת להם את הקרדיט אפילו אם הוא ממש קטן (אבל ממש לא שולי).
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

רון חולדאי מגיע לארצית,
כחול לבן מתאדה ונעלמת,
סער נותן אלטרנטיבה טובה למחנה הימין השפוי,
שנה אזרחית חדשה, הנהגה חדשה, תקווה חדשה ותקופה חדשה.
קוראת_שקטה*
הצטרפות: 27 דצמבר 2004, 18:58

צבר קמל

שליחה על ידי קוראת_שקטה* »

צבר קמל גם אני מרגישה מבפני את השינוי שתביא איתה השנה |L|
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

עולם הפוך, לא יאומן ציבור של מופרעים פורץ לקונגרס של הארה"ב נפגעים הרוגים ונשיא שהוא מנהיג העולם החופשי שמסרב להתפנות, תסריט הוליוודי דמיוני שמתגשם, ערוצי הטלויזיה בארץ מנסים מרוב טיפשותם ובחוסר אחריות עם בצע כסף ורייטינג להשוות בינם לבין המפגינים בבלפור...
בדרכי אתמול להפגנה ראיתי שלט של ביבי עם טאמפ וכותרת ליגה אחרת, מה שמרמז כאילו ביבי וטראמפ באותה ליגה והם בכלל לא "משחקים" ברמה המקומית, למרות שזה פוסטר מטעם הליכוד אני מאוד מסכים איתו, ביבי=טרטמפ=כאוס
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

נזקוף לזכותו למרות המחיר הגבוהה והניסוי של חברת התרופות בארץ, הוא הצליח להשיג ולחסן כבר מעל ל2.5 מיליון אזרחים, זה לא משהו זניח. אין לנסות לזלזל בהישג הזה, בלי שום קשר לטיב בחיסון או הטיפול בהתייחסות רק לביקוש הגבוהה ולתוצאה שזה אצלנו.
משמח אותי החבירה של העצמאים לבנט, אני כ"כ רחוק מדעותיו אבל אני מאמין שהוא באמת בא לעבוד וזה זמן טוב לטיפול בכל אותם עצמאים שרק משלמים חובות מבלי לקבל שום זכיות, והניתוק שלהם מסמוטריץ הבעייתי נותן להם עוד נקודת זכות.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

יותר מידי מפלגות רק לא ביבי, מקווה שיתאחדו למשהו יותר מרוכז וגדול, אולי גם סער יצליח להכניס היגיון למצבעי הליכוד השורשיים.
מריח את סוף העידן.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

התראיין אתמול כבוד ראש הממשלה אצל יונית לוי, הזכיר לכולם את היכולת שלו להפוך כל אחד\ת לפתי מבולבל.
לא ענה על שום שאלה, התחמק באלגנטיות וקידם את המותג של עצמו...
בשיא הפילוג, השפל והמצוקה הוא נוחת על הרגליים מבלי שום שריטה.
(לא חושד שיונית מחזיקה באותם דיעות שלו ובכל זאת לא לחצה לקבל תשובות)
פלונית_ותיקה*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2012, 20:19

צבר קמל

שליחה על ידי פלונית_ותיקה* »

לא הייתי ממהרת לשפוט אותה, כמובן שהיא יכלה לא לצחקק בראיון אבל לדעתי השאלות והגישה הונחתו עליה מההנהלה, חצי האשמה צריכים להיות למנהלי ועורכי הערוץ שנתנו יד למסע שקרים ותעמולה בזמן בחירות, ולא ליונית שחוטפת מכל כיוון היום.

בשיא הפילוג, השפל והמצוקה הוא נוחת על הרגליים מבלי שום שריטה.
חתול רחוב, ללא ספק תיאור מעולה, יצא לו ראיון בהזמנה.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

הגיגים ליום שלישי פחות מחודש לבחירות.
בני גנץ - סיפור ממש טרגי על נסיך יפה תואר וטוב מידות שמנותק כל כך מהסביבה שלו, במדינה או בתרבות שונה הוא היה מאוד פופולרי, כאן במזה"ת ובישראל טוב יעשה שיאסוף את מעט הכבוד שנשאר ויפנה לדרך חדשה, במידה והוא ישאר ולא יעבור את אחוז החסימה זה יהיה נזק בלתי הפיך לכל העשייה (הרבה) שלו.
בן גביר וסמוטריץ - תעודת הסמכה למדינה הכי גזענית וחסרת מודעות בעולם, חבר כנסת ושר שאינו מוכן שאישתו תהיה בחדר אחרי לידה עם לא ערבים, או שמארגן מצעד נגד הקהילה הלהטבי"ת, בן גביר במסגרת כל הפעילות שלו להגנה על מחבלים יהודים הוא גם מתהדר בתמונה של רוצח ומחבל יהודי בביתו (הוא הוריד לאחר הביקורות), לא נתפס שהדברים האלו מתרחשים בבחירות שלנו!
ביבי - שעדיין מגיע לשיאים חדשים של ציניות, פילוג, שקרים והסתה, לא מפסיק לרמוס ולנצל את כולם בלי שום בושה (משהו יודע איפה כל אותם צעקנים, פשוט נתן להם פקודה ארצה\שקט\לא לזוז והם צייתו--- מביך א\נשים מבוגרים\ות).
סער - פתרון הגון והוגן לאותם ליכודניקים נקיים, עוד טיפה קריזמה הוא יכול להגיע רחוק. הוא בטח לא יילך עם ביבי.
בנט - איש אמת, מאמין בדרכו, טובת הארץ לנגד עיניו, היה מאוד תמים בעברו מקווה מאוד שהשתפשף פוליטית ולא יחבור לביבי.
לפיד - אדם של המון מילים יפות וכוונות נכונות לא יודע עד כמה הוא יכול להזיז דברים, לא ילך עם ביבי.
ליברמן - פוליטקאי מעולה, אומר את דעתו ונאמן לציבור בוחריו, לא עם ביבי.
הרשימה המשותפת - סוף סוף יש להם כוח פרלמנטרי לשנות, להשפיע ולהתערב בשיח הציבורי, אולי זו התחלה חדשה של השקעה בחינוך, תשתיות, ביטחון אישי ובריאותי לכלל הציבור. מקווה מאוד שלא ילכו עם ביבי.
מירב מכאלי - אולי תקווה חדשה לעבודה, מקווה שתשאר צנועה וממוקדת בעיקר, מנהיגה פורצת דרך ומשנה שפה, לא תלך עם ביבי.
עייפתי,
עד כאן בינתיים.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

חג אביב שמח,
חג חירות אמיתי לכל יושבי הארץ הזו ולכל העולם.
סיכום בחירות בחג החירות, מקווה מאוד ומייחל לשינוי, התפיסה הגיזענית שלנו כמדינה שלא מוכנים לקבל שר ערבי מגיעה לסופה, אחרי שביבי "הכשיר" את המפלגות הערביות קצרה הדרך לשילובם בממשלה, כבר פחות משנה באיזה ממשלה, מבחינתי זה צעד ענק ומאוד משמח לחברה שיוויונית ומתוקנת יותר, חלוקה שווה יותר של משאבים ואכיפה.
אולי שווה היה כל סיבוב הקורונה והבחירות הזה ע"מ שנבין שאנחנו מדינה אחת וכולם תלויים בכולם.
חג שמח ובשורות טובות.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

יום אחרי השבעת הכנסת ה-24 כפרצוף המדינה.
הנשיא לא מקבל החלטה אמיצה (לא לתת לנאשם מנדט), ובוחר לא להשתתף בצילום המסורתי של ראשי המפלגות (ילדותי ולא לעניין).
ראש הממשלה מקבל עידכונים לגבי המשפט שמתנהל מולו.
סער, מוזר ולא ברור מחליט לא להחליט ?!
בנט, 7 מנדטים קופץ ממש גבוהה מעל הפופיק שלא (מקווה מאוד שיש לא איזה מהלך שאינ לא רואה).
לפיד, הפתעת הבחירות מתנהג באצילות ונכון למידותיו.
לקראת מועד 5.
חשוב להאיר את הקורונה שמאחורנו, נקודת אור בתוך החושך.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

אופיר אקוניס אופיר אקוניס אופיר אקוניס אופיר אקוניס אופיר אקוניס אופיר אקוניס
עוד לא אבדה בושתנו...
נתניהו התקפל: גנץ מונה לשר המשפטים
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

אסון כבד!
מחדל של דורות!
ליבי ליבי
יום קשה במציאות מקשה!
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

הזדמנות נדירה לעסוק קצת סדר עם המתחם הזה, מתחם בעייתי ומסוכן שנשלט ע"י קהילות וגורמים שאין להם שום קשר לבטיחות או הבנה במנהל תקין.
מאוד מצער, ברור שהר מירון וקבר הרשב"י היה ויהיה עוד אחרינו, הזמן לשינוי (הנדסי\מבני) לטובת מנהל תקין ובטוח חייב להיות עכשיו.
תנחומיי לכל בית ישראל.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

תאוריות מופרעות לגבי הפרעות בארץ, בוחר להתייחס לזה בביטול ולהתייחס למצב הפוליטי והביטחוני כצרוף מקרים מטורף.
מקווה שלא אתבדה,במידה ויש קשר זה יהיה שלב סופי ואחרון של מדינתנו האהובה.
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

לצערי הרב אתה לא טועה, זה לא כ"כ מופרע ודי ברור, היה אפשר למנוע את הארועים האלו או לפחות לא לְלַבּוֹת אותם, לצערי מישהו בחר לא להרגיע את האזור וזה עולה לנו בחיי אדם ובריאות הנפש משני הצדדים.
מזמור_לילה*
הצטרפות: 17 מאי 2020, 20:25
דף אישי: הדף האישי של מזמור_לילה*

צבר קמל

שליחה על ידי מזמור_לילה* »

מסכימה בצער רב עם הפלוני אלמונית שמעליי.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

לצערי אני רואה את השתלשלות האירועים ואין מנוס מלהבין שהקשר ישיר למצב בממשלה, מבלי להוסיף את ההזנחה הפושעת לאורך כל השנים של אותם ציבורים, או ההתרסה של אותם קיצונים מטופשים.
שחר_מאיר*
הצטרפות: 13 מאי 2021, 21:10

צבר קמל

שליחה על ידי שחר_מאיר* »

צבר קמל אני מקווה שקיבלת את התשובות הערב, בנט (האויל) ויתר על ממשלת השינוי, הכול לפי התוכנית אב של המסטר ביבי...
דרכון נוסף לכל בר דעת שרואה ברור.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

ראיתי כתבה שאהוד אולמרט פרסם לפני שהתחילו הארועים, בכתבה הוא פרסם את המהלכים כמעט במדוייק לגביי האסטרטגיה ותוכנית הפעולה שביבי יפעל, לא יאומן כי יסופר, המציאות עולה על כל דמיון.
חג שבועות ממש כואב.
דרוש שינוי וקול שפוי ללא כל קשר לדעה פוליטית.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

פחות משבועיים לתום המנדט של גוש השינוי, אני ממש מקווה ומאחל לנו את השינוי המבורך.
כבר ממש מסוכן ולא רואים את סוף ההתדרדרות לתהום.
זה הזמן לאחד את כל החברה בארץ מכל הקצוות והדעות לטובת שיח בריא יותר לכולם,
לרשויות, למערכת המשטר, לשופטים, לחופש העיתונות וחופש הביטוי של כולנו.
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

מקווה מאוד שיהיה שינוי, לצערי במידה ויהיה עוד בחירות ושוב לא יצליחו להקים ממשלה, זו תהיה החותמת הסופית של אובדן הדרך.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

עידן חדש, אמן!
פלונית_ותיקה*

צבר קמל

מקווה מאוד שיאבטחו אותם טוב,
ראיתי בהפגנה מול ביתה של שקד המון זועם ומוטרף.
הפילוג והשנאה התהומית הזו, היא הסיבה הראשונה לשינוי, ללא שום קשר לדעה פוליטית או צד, מספיק רק לראות את החוסר סבלנות לשמוע אחר מבלי להפוך אותו לבוגד או אויב העם.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שלום פלונית ותיקה עם אני חושש מאותם סיבות שציינת ומוסיף את החרדה שלי למצב ביטחוני\חירום שפתאום נקלע אליו לפני שתקום הממשלה (שוב).
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מבלי להעליב את הילדים בגן, עכשיו בליכוד מנסים למנוע מבנט להיות ראש הממשלה בטענה שהוא לא קיבל את המנדט,
הם שכחו שגם הם הציעו לו את הכתר לפני כמה ימים.
ממש חבורה של ילדים בכיינים שלא מקבלים הספד.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

תוהה לגבי המתמודדים לנשיאות, טענות מעולות לשני המתמודדים, עד אתמול תמכתי 100% בנשיאה שהיא גם אשת חינוך, פטריוטית, אם שכולה, מזרחית וממלכתית. והיום כבר נראה לי שהבחירה בה פחות מתאימה ונחוץ לנו איזה עזרה ביחסי החוץ ועוד פוליטיקאי משופשף שיעזור לממשלת השנוי הבאה עלינו לטובה.
בכל מקרה דעתי תהיה נוחה.
בר_ברה*
הצטרפות: 25 מאי 2020, 12:11

צבר קמל

שליחה על ידי בר_ברה* »

בוז'י נבחר וזה גם טוב!
אני באותה דעה שלך צבר, מתפללים לשנוי.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

יש עוד שעתיים לתום שלטון נתניהו, מחזיק אצבעות שלו יהיה שום שינוי והפתעה!
גם בליכוד התחילו להבין ששווה להם להתקדם בלעדיו.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שהחיינו וקיימנו לזמן הזה!
ימין, שמאל נשים ובני מיעוטים.
הלאה בתרבות, סבלנות ושיח בריא.
עבודה בהלכה למעשה ולא מינויים לצרכים פוליטים.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שבוע ראשון של שינוי,
אני מרגיש וכך גם בסביבתי יש תקווה חדשה ורוחות של שינוי, מיקוד בעשייה, מקצועיות של כול שר לתחום אחריותו, שיח פחות מאשים ויותר פועל לשנות, עדיין מוקדם לחלק ציונים אך החיבור של כל הקצוות עם "שחרור" המנהיג זה כבר הישג אדיר.
חיבור-איחוד-ודאגה לאזרחים, אמן שזו תהיה המגמה ודרך העבודה של הממשלה החדשה.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

ברכותיי לנשיא הניכנס והמון תודות לנשיא היוצא שעמד באומץ ובממלכתיות באחת מהתקופות החשוכות בפוליטיקה הישראלית תוך כדי אובדן אישי כבד וחוסר הערכה מצד רוה"מ היוצא,
בברכת בריאות איתנה והמשך עשייה,
תודה רבה
איתי_ט*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2020, 08:49

צבר קמל

שליחה על ידי איתי_ט* »

היי צבר, מצטרף לברכות ולאיחולים,
בלי שום קשר לדעתי על מוסד הנשיאות המאוד מיותר לדעתי,
הנשיא היוצא רובי עמד איתן מול לחצים ומשברים גדולים בגבורה ובאצילות.
לדעתי אחד מהנשיאים הטובים שהיו לנו כאן, הכי טוב לדעתי חיים נבון (ויחסו לאבו גוש).
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מתחילים לראות ולהרגיש בשינוי,
עבודות מתבצעות, לקחים נלקחים, פוליטיקאים עובדים (מכל הצדדים) והזוג עם הילד שיחרר את המעון, האירוע המכונן של השבוע היה בנאומי ההתנצחות של בנט מול ביבי, בשעה טובה בנט גידל זוג וענה באותה שפה ובגובה העיניים מבלי להתנצל, ראו כמה קשה היה לו להתאמת מול האב הרוחני שלו, אבל מכאן הדרך להפרדות מביבי מהירה מאוד.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

רוני דניאל ז"ל
קיבוצניק ועירוני, חקלאי ואיש תקשורת, לוחם שמדקלם שירי משוררים.
נוח על משכבך קולך יחסר לכולנו.
ברוך דיין האמת.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

סוף העולם...
ברגע שיש לאדם אחד שליטה על חיים של מיליוני אזרחים,
שבלחיצה כפתור אחת הוא יכול להשמיד ערים שלמות ולזעזע את על העולם,
זו ההתחלה של הסוף,
לא שייך מאיזה לאום, דת או מגדר, יש משהו ממש משחית ומסוכן באותו כוח.
ברוב העולם אין אדם כזה, יש קבוצה של אנשים שאחראים על אותו כפתור שמשמיד.
ברוסיה אין!
ליבי עם אוקראינה ודאגתי לעולם...
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

אוקראינה, ליבי עם הפליטים ואזרחי המדינה. לדעתי מדינת ישראל מחויבת לעזור לאותם אזרחים ולתת את מלא הסיוע שניתן.
במישור המדינה אני מאמין שחייבים לגשת לנושא בזהירות מרבית ע"מ לא להוסיף שנאה ואנטישמיות בעולם, ברור לי שזו גישה ממש תבוסתנית אבל לצערי יש לנו הרבה יותר מידי מה להפסיד בהתערבות דיפלומטית.
וגם חידשו לי עם המלחמה באתיופיה אותו כנ"ל לגבי עזרה אזרחית וסיוע ככול הניתן, כמו שהמדינה והצבא משתדלים בכל יבשת ומדינה.
תפילתי לשלום וסיום המלחמות בעולם.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

גודל בדור "שר התורה" נפטר :(
קטונתי מלהבין את חוכמתו של הרב, אבל מרגש ומפליא בעיני הערצה במובן החיובי של המילה למבוגר צנוע, חכם, מאחד מלמד שהפיץ אור חיובי בעולם.
להבדיל מכול תרבות הפופ שמקדשת נעורים, כסף, קוליות וטמטום.
הרב שמריהו יוסף חיים קַנְיֶבְסְקִי זצ"ל שזכותו תגן עלינו ולכתו תאחד בנינו.
ברוך דיין האמת.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מגעילה, מגעילים וחסרי בושה. במידה והמהלך העלוב של חברת הכנסת סילמן מוכת הירח, מוריד שוב את המוסר לשפל שלא התגעגנו אליו. אולי זה חוקי המשיכה שמחזירים אותה לליכוד :(
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

ברוח החג, אני הגזמתי קצת עם השפיטה והביקורת, ברור לי שהיו לה לחצים, שיקולים והחלטות קשות מאוד, כולל הקרבה שלה מול כל החברה, הישוב והמשפחה שלה.
לצערי זה נורמלי וטבעי לתקוף פוליטיקאים מכול כיוון בקשת הפוליטית והכל הכלים כשרים.
מועדים לשמחה ולסבלנות.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

תרבחו ותסעדו, אל תבעטו בקשיש סנילי ולא משנה כמה נוראי הוא... תתמודדו מול בעלי פותמוביל וחבריהם.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

לפני ואחרי הכול, הרוב השפוי אוהב ומכיל. מלחמת אחים די רחוקה אבל קרובה מספיק בשביל לרשום את ההערה הזו לעצמי.
(*שיחות עם משפחה מעבר לים)
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

עדיין מאמין שמדינת ישראל היא הבית של כל יהודי העולם,
אני משוכנע שכול האזרחים במדינה שווים ללא קשר לדת, מגזר או מגדר,
חוק הלאום גרוע!
למרות האמונה בחוק השבות אני גם אשמח להפריד דת ומדינה, לא מצאתי מסלול שמכיל את שתי הסטירות הללו, אבל זו דעתי.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

יום הולדת 80 למאיר אריאל ז"ל חגיגה לתרבות בארץ, עירוב של כל סוגי האוכלוסייה וזמרים, קצת עצוב שהוא לזה זכה להכרה בחייו אבל לטובתנו מוטב מאוחר מלעולם לא.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

לקראת הבחירות הקרובות, מבולבל, חרד, לחץ ומיואש. ממש חסר אונים, מכורתי איבדה כיוון וחברים יקרים שבחרו ("וברחו") לוותר לטובת עתיד מעבר לים, לטענתם רחוק המשפחה וחברים אבל קרובים לעצמם.
# הרהוריכפירהלמולדתי
מתפלל לטוב
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

לגשת להצביע בבקשה, עתיד המדינה מעולם לא היה תלוי כל כך בתוצאות הבחירות!
הכיוון גרוע עם מתמודדים ממש מסוכנים, אני מאמין שרוב העם יודע מה נכון, ככול שיהיו יותר מצביעים כך השפיות תנצח.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מפחיד, פעם ראשונה שאין הפתעה בבחירות, רוב העם החליט. איתו גם ההבנה שלי שאולי אני וחבריי המיעוט הלא מחליט או חשוב בעם, יותר מרגיזה הדרך שלצד השני לא מפריע הרשעות או עבריין ששב וגונב.
אחרי אבל של כמה חודשים, אתמול בהפגנות ראיתי תקווה, אולי הפעם הקול השפוי (מימין\מרכז\שמאל) יצליח להשיב את המוסר והאתיקה לנבחרי הציבור.
כמובן שאין לי ספק שצריך לנער את מערכת המשפט בארץ, אבל זו לא השעה או הדרך.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

נוראי, התעוררים הבוקר לתחושה של מלחמה, לא מול אויבים אלה מול אחים, אחים שעושם דווקא, בכוונה, מזלזלים לא קשובים שרוצים לשרוף את כול המדינה ולא חשובה הדרך רק כדי לקדם או להגן על המלוכה, כול לכך קשה לי להבין מאיפה הערלות לב הזו, לראות אזרחים, מומחים, ביטחוניסטים את נשיא המדינה כולם ממש מתחננים לעצור קצת להידבר, לראות איך אפשר לעשות את השינוי (שאני ממש בעד רובו) בצורה מבוקרת ושקולה, אבל אותם אנשים אטומים לכולם וממשיכים לחרב את החברה, כלכלה, מערכת המשפט ואת המדינה.
אין יותר סימנים הכיוון לאבדון מולנו.
עצוב מאוד על אותם מצביעים (אחים) שעדיין שמחים על הדרך שרומסת מבלי להבין גם אותם.
בבקשה כול מי שיכול להסביר למשהו שתומך במהלך שזו לא הדרך! מספיק לשכנע שכול אחת.ד ישכנע עוד חבר.ה ואולי יהיה יותר השפעה לאותם מקבל החלטות.
מקווה מאוד שמשהו ממפלגת השילטון יקום ויעצור או ימחה על הדרך.
בוקר קשה לאזרחי ישראל ומדינת ישראל.
אני מאוד אשמח לחזור לדף הזה בעוד כמה שנים ולצחוק על ההסטריה שלי, אבל לתחושתי אני אבקר כאן ממדינה זרה ואבכה שלא עשיתי יותר....
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

תנשום עמוק
תשתה כוס מים
לך לתרגל צ'י קונג או יוגה

אפשר לעשות את השינוי (שאני ממש בעד רובו) בצורה מבוקרת ושקולה

הכל יהיה בסדר...
פלונית_ותיקה*

צבר קמל

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני מזהה את התהליכים (כמה תארים בהיסטוריה) ומאוד מזדהה עם מה שרשמת. זה היישורת האחרונה לחורבן המדינה.
כול אדם עם קצת מחשבה עצמאית יכול לראות את השבר, לא קשור לעמדה פוליטית.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מיואש מהחברים, השכנים והחברה שאנחנו חיים בא. איך אפשר להיות כ"כ עיוורים למחדל של המהפכה השילטונית, איך לא ברר לאותם תומכים שכל מה שנעשה מוביל אותנו לאסון. חוק המתנות!!! מה לא ברור זה לא כלכלה, משפטים או ביטחון שצריך איזה שהיא הבנה, כל בר דעת יכול להבין שהחוק הזה הכשרת השרץ ממש עריצות טהורה ועידוד שוחד ושחיתות.
ממש אמצע הסוף של המדינה :(
לב*
הצטרפות: 22 דצמבר 2003, 17:02

צבר קמל

שליחה על ידי לב* »

מבין אותך לגמרי, העצוב המצב שזה אותם אזרחים שמתעקשים לא להבין או לראות את הנזק והכיוון.
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

לב וצבר אני מבינה לגמרי את הכאב, זה התשלום של המחנה השפוי שנרדם כבר כמה שנים.
הציבור מטומטם לכן הציבור ישלם.
בהחלט לא נחזור לנקודת ההתחלה, לטוב או לרע הרכבת עזבה את התחנה.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

עצוב, כול יום שפל חדש שהחברה שלנו צולחת, לא משנה מי מההנהגה אשם, זה שכבר איבדנו את יכולת השיח ביננו, ממש מעציב.
אין לנו ארץ אחרת, אין לנו אפשרות להרוס את הכול, כולם צריכים להבין את זה, כול בר דעת מתבקש להפנים ולהפיץ את זה!
זה הזמן להיות חכמים ולא צודקים, אי אפשר להחריב את המדינה, וגרוע מכך כמו חברי ומשפחתי הקרובה לצערי לוותר ולעזוב לגלות, לא יהיה להם לאן לחזור אם הגרעין היצרני יעזוב...
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

הכתובת שעל הקיר... סיוט מתמשך שולח חיזוקים ותפילות לכול משפחות הנספים, החטופים ולוחמי צה"ל. מחילה כנה לכול תושבי העוטף שעברו ועוברים גהינום על אדמות.
הלוואי שנתמודד, נתאחד, נתאושש וננצח בעם וכמדינה.
בשורות טובות ולימים טובים יותר.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

זמן לשלום בינינו, אם לקחת משהו תוך כדי המלחמה... זו ההבנה שאין לנו מקום אחר בעולם, מעטים מידי באומות העולם ובתקשורת העולמית עומדים לצידנו, למרות התמונות, העדויות, חטיפת החסרי ישע וחפים מפשע.
לדעתי זה הזמן שלנו להחלים כחברה ולנצל את הזעזוע להבין ולהראות שאין לנו ארץ אחרת, וכול הקמים עלינו יקבלו מנה אחת אפיים.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

ממשיך להתפלל לאחדות, בריאות ושלום,
תוך כדי לחימה נחושה במלחמה שלא אנחנו בחרנו מול אויב רצחני וחסר אנושיות.
להמשיך לשמור מוסר לחימה גבוהה ושמירה ככול הניתן על בלתי מעורבים ומשפחתנו השבויים שם.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

טקסט מדויק של עומר ברק:
במסגרת חשבון הנפש והדברים שחשבתי והיום אני חושב אחרת, עולות לי שתי מילים בלבד, שתי מילים שסירבתי להגיד אותן: אני יהודי.
וואו. כמה שנאתי את צמד המילים האלה. בכל הרצאה בחול הייתי אומר שאני ישראלי, ואם מישהו היה שואל משהו על היהדות שלי הייתי אומר שאני לא. שנולדתי יהודי, אבל אין בי שום דבר ושום כלום יהודי.
ובשבוע האחרון התשובה הזאת מחוררת לי את הנשמה. והיא לא נותנת לי מנוח.
בבית שגדלתי בו יש בוז ליהדות, וגם בלי הבית שגדלתי בו, נדמה לי שפשוט לא רציתי להאמין שאני הילד עם הקסקט. וכן רציתי להאמין שאני איש העולם הגדול. סופר. עיתונאי. תסריטאי. היהדות שלי אינה חלק מהזהות שלי. אפילו בתעודת הזהות שלי היא איננה.
וגם בזה טעיתי.
כי אני אולי לא הילד עם הקסקט, אבל אני יהודי. וזו פעם ראשונה בחיי שהבנתי שלא משנה כמה אני אנסה, אני לא יכול לברוח מזה.
וזו פעם ראשונה בחיי שהבנתי שאני גם לא רוצה.
אני גאה ביהדות שלי. אני מתבייש שהתכחשתי לה. אני לא אלך עכשיו עם כיפה וגם לא נראה לי שתראו אותי בבית הכנסת, אבל אני אחפש את היהדות שלי. אני אחפש את האלוהים שלי. אני אחפש את הזהות שכל כך הרבה שנים ועידנים מנסים להשמיד, ואני בטעות כמעט השמדתי בעצמי ובמו ידי.
היום הדלקתי נרות עם הילדים שלי. פעם ראשונה בחיים. אפילו לא היו לי בבית, לקחתי מרותם, אבל רציתי. גם לא ידענו מה מברכים, אז אמרנו את הברכות של חנוכה. שיהיה.
והתפללתי. על החטופים. על החיילים.
עלינו.
אני לא יודע אם אני אעשה את זה כל שבוע. אני לא יודע לאן יקח אותי המסע הזה. אני כן יודע שאני עומר ברק. סופר. עיתונאי. תסריטאי. ישראלי.
ויהודי.
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

אני לא מכירה אותך או את כותב הפוסט המקורי ובכול זאת אני מתחברת אל אותה הרגשה בדיוק.
אחרי שנים של מגורים בחו"ל והתעלמות מכוונת מהיהדות, קיבלתי בחודש הזה כל-כך הרבה תובנות לגבי מי אני ומה הילדות שלי,
כמו הכותב אני לא חושבת שאתחיל לפקוד את בית הכנסת אבל כשישאלו אותי אומר שאני יהודיה מבלי להתנצל או להרחיק ממני את זהותי וזהות הורי.
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

צבר קמל

שליחה על ידי יולי_קו »

אני מאוד מתחברת למה שכתבת על יהדות.
זה היכה בי חזק, או יותר נכון פקח את עיניי, לפני כמה שנים. שאלתי את אבא מה הוא מרגיש יותר: ישראלי או יהודי. הייתי בטוחה בתשובה. הרי אבא שלי חילוני. היה קצין מוערך, מפקד בסיס. ישראלי בדם. אבל הוא ענה לי: יהודי. מזל שלא הימרתי על ראשי, כי הייתי מאבדת אותו. והתשובה שלו לשאלה שלי ׳למה׳: כי מי שרודף אותנו, זה בגלל היהדות.
מאז אני זוכרת שאני ישראלית, ברור. אבל מתחת להכל, בבסיס, בשורשים, ובכל תא ותא, אני יהודיה. לא משנה כמה מצוות אני מקיימת או לא.
קוראת_שקטה*
הצטרפות: 27 דצמבר 2004, 18:58

צבר קמל

שליחה על ידי קוראת_שקטה* »

גם אני בתור תור שלישי לקיבוץ שתמיד הרחיקה את דת או המסורת מבינה הרבה יותר על עצמי,
למרות שסבי היה חילוני גמור הוא ידע את כול התנ"ך וסיפר לנו את תולדות העם הזה, במרוצת השנים (והפוליטיקה) בחרתי להתנתק לגמרי, אני מצרה על כך מאוד ולזהות שלי נכנסה כול מורשת אבותיי.

במיוחד שהתקבלו היום החדשות המפחידות מלוס אנג'לס שמפגין נרצח בהפגה לטובת ישראל ונוסף לכול ההפגנות שמגנות אותנו וקוראות לחיסול המדינה גם לאחר האסון הכבד.

ההחלט תקופה של בירור וחידוד הזהות שלנו.
פלוני_אלמונית*

צבר קמל

אני אדליק היום נרות שבת, עבור אותן משפחות חטופים, כמו שצויין למעלה גם אני לא נוהגת להדליק, הבטחתי לאחת מהמשפחות שהדליק ואשלח את כול האנרגיות עבור אותן משפחות וכמובן עבור כול משפחות הפליטים בארץ.
שבת שלום.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

לצערי החידוד והחשיפה שלו מהאסון זו התחושה שעָם לְבָדָד יִשְׁכֹּן גם באסון הכי כבד ואכזרי שנראה בעולם לאחרונה,עדיין יש את אותם אנטישמים שמצדיקים את הטבח של אותם חפים מפשע.
האנטישמיות שתמיד תירצתי אותה כחוסר הסברה בעולם או עוולות "הכיבוש" ובעוד שלל סיבות שנסיתי על מנת לנסות להבין את אותם חלאות, כיום זה ברור לי ולכול בר דעת שזו אנטישמיות נקייה.
מעולם לא חשדתי באומות העולם ותמיד יחסתי לתופעה בהקטנה או בפרניות של היהודים.
היום זה ברור עָם לְבָדָד יִשְׁכֹּן וּבַגּוֹיִם לֹא יִתְחַשָּׁב אנחנו צריכים לדאוג רק לטובת אזרחים במדינה, עם כול הכבוד והערכה לאותה עזרה בתמורה לדיעה או התערבות בהחלטות.
אם אנחנו לא יכולים לדאוג לעצמנו אין לנו זכות קיום!
שבוע טוב ובשורות טובות.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

תקופה קשה, אני מנסה לדחוף לאיחוד כי ברור לכולם שזה צו השעה,
קשה מאוד לאור המשך הנזקים של הממשלה האיומה ממשיכה לעשות כולל בתחום הפילוג והטחת האשמה על צד אחד.
מקווה שאצליח להתאפק ברור לי שזה רצון האויבים שלנו, כמו שברור לי שהממשלה ממש מסוכנת לעם (מילכוד 22).
מקווה שהלוחמים ממוקדים יותר מהממשלה וההחלטות בשטח יעלו על אותו בילבול בממשלה.
שנדע ימים טובים מאלה.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

אחרי כמה ימים של קצת עידוד, באה ישיבת הממשלה עם נציגי המשפחות, איך יכולים בני אנוש לצעוק או לזלזל בכאב של אותן משפחות שיקירהם נחטפו.
איך אותם פוליטיקאים לא מבינים שזו אחריותם ובאשמתם כול המחדל הזה, נבחרי הציבור שתפקידם בין היתר להגן על הציבור, כשלו!
במקום שיתביישו, ירכינו ראש, יקשיבו או חלילה ירגישו אשמה, הם אטומים וגסים שצועקים על אותם משפחות.
נבחרי ציבור...
גועל, סלידה ודיכאון!
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מתפלל שימשיכו את החזרת החטופים, החמאס לא יעלם גם אחרי הפסקת אש ארוכה, ללא ספק אסור לצאת מעזה ללא חיסול שילטון החאמס, אבל עדיפות עליונה לדעתי להזדרז ולהוציא את החטופים שלנו, אין להם זמן לבזבז או להתעכב.
אני סומך על כוחות הביטחון ללא כול ספק.
למ*
הצטרפות: 05 מאי 2010, 12:33

צבר קמל

שליחה על ידי למ* »

מהצד הפוליטי ההפוך לשלך מתפללת להמשך השלום בתוכנו. בעולם האמיתי רואה אותו היטב. יש הסכמות על 90% מהעניינים ואפשר להמשיך להתווכח על 10% מתוך הקשבה ואהבה. מרגישה שהוטחנו זה בזה לקרב איתנים מטופש שהרס אותנו.

לא יודעת מה נכון ונאלצת לשחרר את הציפיות שלי מהמציאות.כואבת את החטופים ומתפללת לשחרור כולם, פוחדת על ילדיי החיילים שייכנסו אחרי שחמאס מתאושש ומתחזק. ומההשפעה על אויבים אחרים. פוחדת מהמשך הלחימה, פוחדת מהפסקת הלחימה והשארת חמאס בשלטון.
נזכרת שאין לי מה לעשות בנדון חוץ מלהתפלל ולעשות טוב בד' אמותי.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מקרה טרגי מזעזע של יובל דורון קסטלמן שנטרל את המחבלים שרצחו שלושה בני אדם תוך כדי הסתערות עם אקדח מול מחבלים חמושים ברובים.
המקרה כמעט נקבר עם הגופה וללא העבודה של העיתונאי יוסי אלי לא היו מגיעים לסרטון בו יובל ממש מתחנן על ברכיו עם ידיים מורמות ובצעקות שהוא ישראלי, הזעם והכעס של אותו חייל שוידא הריגה וגם שלא נשקפה כבר סכנה לחיו ונגד הוראות פתיחה באש.
מוות מיותר מקומם ומתסכל, כל-כך עצוב ומיותר.
מקווה שנפיק לקחים זה לא ארוע זניח כמו שראש הממשלה (הכושל) אמר "טעיות קורות".
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

למ רשמת יפה ומדוייק, הכישלון והאשמה על כולנו. לפני ואחרי הכול אנחנו לא השכלנו להבין שהמצב אפילו יותר חמור ממה שהזהרנו והבעיות האמיתיות נובעות מאותו ראש רקוב שהתפשט כמחלה לכול החברה..
מצטרף לתפילה ולעיישת טוב, וכחלק מהטוב חשוב לי גם לנסות לשכנע שאין שום הצדקה לבחור באדם שקרן ולא יציב להנהיג אותנו, לא מוסרי, לא חברתי, לא חינוכי ובטח שלא יהודי!
בשורות טובות.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”