קניות לקראת לידה

ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

קניות לקראת לידה

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

אז ככה, לא מסכימה עם עניין המעט בגדים להתחלה. הם פולטים ומלכלכים הרבה. אני באופן אישי החלפתי הרבה פעמים ביום ואז זה אומר שאתם משתעבדים לכביסות. בגדים לא חייבים להיות יקרים ודווקא צריך הרבה מהם לדעתי.
דבר שני, אמבטיה-פריט זול, נוח מאוד, לא ברור למה להימנע ממנו.
לגבי פח לחיתולים-בתור מישהי שמשתמשת בחד פעמיים גם לא הרגשתי מעולם צורך בפח חיתולים. מיותר לגמרי.
שידה-הצלה גדולה לגב להורים גבוהים. מאוד נוח כי מסודרים עליה כל אביזרי הטיפול כולל שעוונית. אנחנו שנתיים וחודש ועדיין משתמשים. זו היתה קנייה מצוינת. יש גם ביד שניה. הן כמו חדשות הרבה פעמים. חשוב שתהיה רחבה ועדיף עם שוליים מוגבהים והארכה מאחורה של העומק.
עגלה-לא מתחברת למנשא. עגלה בעיני זה כלי התניידות חשוב. עדיף עם אמבטיה להתחלה. אפשר ביד שניה. לא חייבים חדש. עכשיו קנינו ביד שניה דברים שנראים ממש חדשים. בקושי השתמשו.
חזיית הנקה חיונית לאשה עם חזה גדול. לנשים עם חזה קטן אפשר אולי גוזיות.
פדים חד פעמיים להנקה להתחלה ותחתוני רשת. הרי לא נתעסק במליון כביסות בבית החולים. אה ולבית החולים אפשר גם תחבושות חד פעמיות (בבית החולים שאני ילדתי אלה שהם מספקים מצוינות אבל מי שרוצה משהו אחר ממליצה לקנות)
בקיצור, ילדים זה לא זול :) אבל אפשר בהחלט לצמצם עלויות על ידי שימוש ביד שניה.
בעניין ההנקה, עדיין צריך בקבוקים כדי שאפשר יהיה לשאוב ושמישהו אחר מדי פעם יתן את החלב.
כיסא בטיחות וסלקל לעולם לא יד שניה אלא אם כן זה ממישהו שמכירים ובטוח שלא עבר תאונה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

קניות לקראת לידה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני בשעה טובה לפני לידה שניה ובלידה הראשונה השתמשתי בעצות שכתבו כאן- והתאכזבתי קשות.
מצאתי את עצמי שולחת את בעלי לקניות בשבועות הראשונים שכולי כאובה וההנקה דרשה אינסוף אנרגיות נפשיות (ואין לנו רכב... כך שכל היעדרות השאירה אותי ללא עזרה) ומסתפקת במה שהוא מצא- למרות שזה לא הטעם שלי / או המוצר המדוייק שהייתי בוחרת בעצמי בסבלנות לפני הלידה, וגם כמובן- הוא יותר דואג לתקציב הכלכלי כך שהוא בדר"כ בוחר את הפריט הזול ולא תמיד האיכותי...

אין כאן המלצה גורפת- אך מנסיוני עדיף לבזבז עוד קצת כסף ומאמץ כי להיות ערוכים קצת יותר מדי- תמיד אפשר למסור/ למכור וכו'
מה*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2007, 13:02

קניות לקראת לידה

שליחה על ידי מה* »

מחפשת המלצות על מוצרים טובים (ורצוי טבעיים או לא מזיקים) לקראת לידה. לא מצאתי דף כזה כאן או ברשת.

ברשת רצות אותן המלצות של חברות גדולות ולא בהכרח טובות.

למשל -
בקבוקים למיניקות - באמת שווה להשקיע בבקבוקי מדלה (100 שח לאחד!) שאמורים לחקות הנקה (זרימה איטית וכו') או שזה מיותר? אולי יש חברה זולה יותר?

בקבוקים - קראתי על בקבוקי זכוכית מחוסמת, שזה תמיד טוב יותר מפלסטיק, מישהי התנסתה?
לחילופין המלצה על בקבוקי פלסטיק רגילים אבל לא רעילים?

מוצצים - האם יש משהו טבעי (וטוב), שחסר את ההשפעות המזיקות של פלסטיק ושות'. כל הסיליקון הזה וכו'- לא בטוח כמה זה טוב?
כמו כן המלצה על מוצצים ליונקים (הבנתי שיש מוצצים שעדיפים לקטנים שיונקים).

חיתולים חד פעמיים
חיתולים רב פעמיים
מגבונים לחים נטולי חומרים איכסיים
משחה לטוסיק
משחה לחבל הטבור
לאחרי הברית
משחה לצלקת קיסרי (שעוזרת להחלמה טובה)
משחה לפציעות בפטמות
ויטמינים (למשל ברזל ידידותי לקטנים, אתרים שניתן לרכוש מהם בזול)
מכשיר סטרליזטור
שקיות שאיבה (למה נראה לי ששקיות מוקפאות ואז העברה לבקבוק גם פחות סטרילי, מסורבל ולא בריא, בכל זאת שקיות פלסטיק).
חזיות הנקה
חולצות הנקה

משאבת הנקה - מקריאת חומר (לא נסיון אבל נבירה עמוקה), יכולה להמליץ על משאבת מדלה למי שמתקשה לייצר חלב ו/או להנקת תאומים - משאבה חזקה דו צדדית שניתן להשאיל מגמ"חים. אם יש המלצות נוספות - בקשה.

וברמת הציוד -
המלצות על מוצרים שאתם מרוצים מהם
סלקל (ובהזדמנות זו - מה ההבדל בין סלקל למושב בטיחות לרכב לבוסטר?)
מנשא
כריות הנקה
עגלות (אשמח להמלצה על עגלת תאומים)
מיטה
עריסות - העריסות שמחוברות למיטה ללא סורג בחלק שמחובר - אשמח להמלצה על משהו מסוים או מאיפה משכירים?

שבת רגועה :-)
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

קניות לקראת לידה

שליחה על ידי אפרת* »

אוי! הגמדים ערכו את הדף שפתחה מה בלי התשובות האורוכת שכבר נכתבו לה. חבל.

רציתי להוסיף משהו חשוב שלהתפעתי הרבה לא נכתב:
זה לא קניות אמנם, אבל הכנה חשובה לקראת לידה, במיוחד במצב שבו אין בין זוג ולא תהיה עזרה אחרי הלידה:
לבשל ולהקפיא.
הרבה מנות של אוכל.
כל מנה מקפיאים בתוך הסיר ואח"כ כשקפוא מעבירים לשקית.
למלא את המקפיא בהרבה ארוחות מוכנות.
זו נראית לי ההכנה הכי חשובה מבחינה חומרית. יותר מהעגלה כן-או-לא, מנשא כן-או-לא, משחות, חיתולים וכו' וכו'
שליחת תגובה

חזור אל “הריון - כללי”