איילת א

אנונימי

איילת א

שליחה על ידי אנונימי »

{איילת א

שם הדף שונה מ"יוגה דולפין"

בהמלצת לוונדר סגול, החלטתי לפתוח דף בית אישי (-:
מהי יוגה?

היוגה בבסיסה היא פילוסופיית חיים כוללת - גופנית, שכלית, נפשית ורוחנית.

היא נחשבת כמדע החיים האלוהי (The Divine Science of Life).

מקור המילה יוגה הוא בשורש "יוג" שפירושו - איחוד, חיבור (וכן לקשור, לצרף, להצמיד ולרתום בעול, לכוון ולמקד את תשומת הלב, להשתמש וליישם).

מדובר הן בתהליך, והן בהשגת המטרה הסופית של איחוד התודעה האינדיבידואלית (Jiva) עם ה תודעה הקוסמית, המודעות הטהורה והאבסולוטית (Brahaman) שטבעה הוא קיום, דעת ונועם מוחלט.

פילוסופיית היוגה הועברה במשך דורות על דורות מפה לאוזן, עד שאבי היוגה, פטנג'לי, העלה על הכתב <לפני יותר מ-2000 שנה> את הסוּטרוֹת, פסוקי היוגה (The Yoga Sutras) בהם הוא מגבש את שמונת האיברים המרכיבים את היוגה (יאמה, ניאמה, אסנה, פרנייאמה, פרטייהרה, דהרנה, דהינה, סמדהי).

סוג היוגה הנפוץ במערב מכונה "האתה יוגה", ומבוסס על שניים מתוך שמונת השלבים (תנוחה - אָסַאנַה - ותרגילי שליטה ב נשימה - פְּרָנַאיָימַה).

הטענה היא, שכאשר מתרגלים את ה"האתה יוגה" בהתמסרות ובריכוז, היא מהווה יותר מתירגול פיזי לגוף, ומביאה ליישום של יתר שלבי היוגה:
מצוות מוסרית אוניברסליות (יַאמַה), טיהור עצמי באמצעות משמעת (נִיאָמַה), כינוס חושים (פְּרַטְיַיהָרָה), ריכוז (דְהָרַנַה), מדיטציה (דְהיָינַה) ומצב של תודעת על (סַמָדהִי).
בעצם אותו איחוד, חיבור בין תודעת הפרט לתודעה הקוסמית, הוא מהות העניין, והוא מתרחש תוך כדי התירגול.

תירגול נכון של תנוחות היוגה ושל תרגילי השליטה בנשימה, גורמים לשינוי, להתמרה.

התירגול במרחב הפיזי, משפיע על שינויים עדינים.

באמצעות תנוחות היוגה, תרגילי הנשימה ותרגילי ההרפייה, היוגה מעצבת גוף בריא, חזק וגמיש
מלמדת נשימה נכונה ומלאה ומסייעת להרגעה.

היוגה גם משפרת את זרימת האנרגיה בגוף, ובכך מהווה רפואה תחזוקתית ומונעת, המומלצת לכל אחד.

תירגול מתמיד ביוגה מביא ל מימוש וגילוי כוחות הריפוי הטבעיים הגלומים בתוכנו
ומסייעת לנו להתקרב לטבענו האמיתי.}

יוגה לילדים

יוגה, הקשבה ומודעות ©

התכנית מכוונת להעצמה‚ להגברת מודעות, ולרכישת כלים ליצירת תרבות של קשב.

בנוסף ליתרונות אותם מעניקה היוגה, מדגישה תוכנית זו תכנים נוספים, המפתחים קשב, תשומת לב ומודעות לעולם הפנימי - דרך נשימה‚ תחושות‚ מחשבות‚ רגשות ודמיון.

מדוע יוגה לילדים?

ילדים נולדים יוגים, הם מתרגלים יוגה באופן טבעי כחלק מהתפתחות שלהם. התבונן בתינוק על ביטנו; כיצד הוא מרים את איבריו מהרצפה לתוך תנוחת הארבה, וכיצד הוא מוצא בקלות את תנוחת הקוברה. אתה אפילו עשוי לראות תינוק כורע בתנוחת היונה. כשהם מתחילים לזחול, הם מותחים את עצמם לתוך תנוחת הפרה ומרימים את צווארם כדי לראות אותנו. כשילדים לומדים ללכת, הם קודם כל מרימים את עצמם לתוך תנוחת הכלב.

יוגה לילדים שונה במקצת מיוגה למבוגרים - היא יותר פעילה והרבה יותר כייפית. יוגה היא דרך נפלאה בשביל ילדים להישאר, או להפוך לבעלי ביטחון עצמי, בריאות טובה, איזון, שמחה, שלווה, וריכוז. יוגה משתמשת באנרגיה האינסופית של הילד ונותנת לו שיעורים בעלי ערך בחשיבה חיובית, מודעות לגוף ולמחשבות, התחשבות בסובבים אותו, חוזק ושלווה פנמיים.
כל שיעור יוגה לילדים מתמלא בחיים עם מסעות קסומים ופגישות עם בעלי חיים וחפצים שונים בצורת תנוחות יוגה מגוונות, תרגילי נשימה מהנים, מדיטציות בדמיון מודרך, הרפיות מרגיעות, סיפורים מעניינים, ומשחקים יצירתיים.

משמעות המילה יוגה היא אחדות – הקשר בין הגוף והרוח. התרגול של אסאנה (תנוחות יוגה) ופראנאיאמה (תרגילי נשימה יוגים), עוזר ליצור איזון בין הגוף וההכרה. הן עובדות יחד כדי להשיג חוזק, גמישות ושלום פנימי.
בשיעור יוגה לילדים, אנחנו מתרגלים תנוחות יוגה ותרגילי נשימה כדי להשיג מטרות ארוכות טווח אלו. בלי להבין, הילדים לומדים שיטות שעוזרות לגוף שלהם להפוך לבריא יותר, חזק יותר ורגוע יותר. אם הם זזים, מחקים, ומכייפים, אז הם לומדים. ילדים תמיד לוקחים איתם יותר ממה שנראה לעין בכל שעור. הם אוהבים להשוויץ ולהראות את מה שלמדו והם אוהבים לקשט את תנוחות היוגה על ידי הוספת דמיון או המצאת תנוחות חדשות משלהם!
יוגה היא משמעת שעוזרת לילדים לפתח הכרה רגועה ומאוזנת, וגם מסייעת להם לבנות גוף חזק וגמיש – כלים שהם יכולים להשתמש בחיי היומיום שלהם.

יוגה לילדים אינה עוסקת בלהיות מושלם או נכון, לכן יש לאפשר לכל ילד לעשות טעויות וללמוד מהן. אם ילד צוחק או משתולל מעט בזמן שהוא עושה יוגה, זה מצוין! יתכן שזו דרכו לשחרר לחץ או פשוט לכייף. יוגה זה ללמוד איך לחיות בלי ציפיות מקובעות, איך לחיות בהווה, איך להיות מודע לגוף שלך, ואיך לחיות חיים שלווים ומלאים בשלום.

למרות שהיוגה מקובלת מזה שנים רבות בקרב מבוגרים, רק לאחרונה הוכר בהשפעתה המיטיבה על ילדים.

היוגה מגבירה את המודעות העצמית שלהם, מסייעת לבניית הערכתם העצמית, ומחזקת את גופם.

היוגה מלמדת נשימה נכונה ומלאה, מסייעת לשמירה על הגמישות ולשיפור היציבה, משפרת את זרימת האנרגיה בגוף, ופועלת בכוון של הרגעה ופיתוח הפעילות המנטלית.

תנוחות היוגה יוצרת לחיצות מיוחדות המגרות את הגוף והמוח, גורמות לשינויים הנחוצים להתרחש, וכך להפוך לבן-אדם בריא, שמח ושלם.

בנוסף לכל המרכיבים של תנועה יצירתית, היוגה לילדים כוללת גם את כל המרכיבים החיוניים של מודעות לנשימה, שמביאה לרגיעה פיזית ומנטלית, ולמיקוד ההכרה.

היוגה לילדים מפתחת כשרי גוף-נפש, ואת ההזדמנות לחוות את "העצמי שבפנים".

איך זה נעשה בפועל ?

היוגה לילדים הינה דינמית הרבה יותר מיוגה רגילה.

היא משלבת דמיון מודרך ומוזיקה, שירים, סיפורים, משחקי יוגה, חיקויי חיות, יצירה ועוד...

במהלך השיעור, יש לאפשר לילדים להגיע לתנוחות בדרכם היצירתית, ואף ליצור בעצמם תנוחות חדשות.
כך מפתחים הילדים את החיבור לגוף מתוך עולמם הפנימי, מבטאים את עולמם הרגשי באמצעות תנוחות הגוף והמצאת תנוחות חדשות,
ומוצאים את הדרך האישית שלהם ליצור תנועה ולבטא אותה.
היוגה מאפשרת לילדים לתת דרור לדמיונם.

פראנאיאמה - תרגילי נשימה

הנשימה הנלמדת ביוגה הינה נשימה נכונה ומלאה, המאפשרת אספקת חמצן עשיר לגוף, ובכך מעניקה חוסן, בריאות, חיוניות ומרץ.

תרגילי הנשימה של היוגה, מלבד היותם כלי להכנסת מקסימום חמצן למערכת, מאפשרים גם להשיג בהדרגה שליטה בהכרה, מפני שיש קשר ישיר בין מצבנו המנטלי לבין הנשימה שלנו.
לכן תרגילי היוגה משפיעים באופן טוב ומרגיע על המחשבות וההכרה.

בשיעורי היוגה מלמדים:
העמקת הנשימה על ידי שימוש בכל חלקי הריאה .
תרגילי נשימה המפתחים את הריאות ואת המודעות לשאיפה ולנשיפה.
תרגילי נשימה המשפיעים על הריכוז, השקט והאיזון הפנימי.

אסאנה - תנוחה

היוגים שפיתחו את היוגה, למדו על גמישות הגוף מהתבוננות בטבע. הם חקרו את תנוחות החיות ואת הנשימה המיוחדת לכל חיה. הם החלו לחקות אותן וכך גילו את היתרונות שיש בצורה של כל חיה. עד היום חלק מתנוחות היוגה נקראות על שמן של חיות, ציפורים וחרקים.

תרגילים אלו משפיעים לא רק על השלד והשרירים, (חיזוק והגמשה) אלא גם על האיברים הפנימיים, כגון הלב ומערכת הדם, המערכת האנדוקרינית, מערכת העצבים, איברי הבטן הפנימיים וכו'.

תנוחות היוגה יוצרות לחץ על נקודות אנרגטיות חשובות, וכך משפרות את זרימת האנרגיה בגוף.

הרפיה
המטרה של ההרפיה, היא להביא מנוחה מושלמת לגוף ולנפש. בסיום תרגילי היוגה מבצעים הרפיה של עשר דקות.
בעבודה עם ילדים, יש חשיבות גדולה מאוד לשילוב של דמיון מודרך בעת ההרפייה.

השפעתה של ההרפיה מיטיבה ביותר, וממחקרים שנעשו, נמצאו ההשפעות הבאות:

א. פעילות הלב מואטת ונעשית סדירה.
ב. הנשימה הופכת לעמוקה וסדירה
ג. הגוף מעלה את רמת האנרגיה שלו ומרגיש רענן יותר.

בשכיבת פרקדן על הרצפה תוך ארגון הגוף בתנוחה נוחה מכווצים ומרפים את האיברים השונים, ושוכבים במשך דקות מספר בליווי מוסיקה מרגיעה.

ריכוז

ריכוז הוא העיקרון החשוב ביותר של היוגה והנושא הקשה ביותר לשיפור, כיוון שהוא קשור לשליטה בהכרה, שתנועתה היא המהירה ביותר.
הריכוז הוא תוצר של תכני השיעור והאווירה, כיוון שכאשר אנו נרגעים והנשימה נעשית סדירה, רמת הריכוז שלנו עולה.
ניתן גם לתרגל אותו בעזרת תרגולים מיוחדים כגון:

הקשבה לצלילי קערות טיבטיות, לכלי הקשה, הקשבה לנשימה (למשל לספור כמה נשימות נושמים,
לספור פעימות של נשיפות, ופעימות של שאיפות, ולהגיע ליחס מסויים ביניהן).
ריכוז בתנועת הבטן, תוך כדי הנשיפה ותוך כדי השאיפה.
ריכוז בתנועת האויר היוצא והנכנס דרך הנחיריים.
ריכוז בנר (טראטאק) ועוד.

צליל- קערות טיבטיות

קערות טיבטיות הן פעמונים, העשויים משבע מתכות שונות. הן שימשו בעבר בתרבויות המזרח את המרפאים ואנשי הדת, לריפוי תפילה ומדיטציה.
הרטט העולה מהקערות, יכול להשפיע בכל הרמות – פיזית, רגשית, מנטאלית ורוחנית.

במהלך התוכנית נאזין לנגינתן ונאפשר להרמוניה לחדור פנימה.

מַנדלַה (Mandala)

בחלק משיעורי היוגה נתחיל ביצירת מנדלה אישית.
התלמיד צובע את העיגול, לפי הבנתו, כשמוצעים לו ארבעת צבעי היסוד.
בתום השיעור צובע התלמיד עיגול נוסף, וניתן להבחין בשינויים החלים בין הציור הראשון לשני. (הרעיון פותח על ידי נועה בלאס, 1995).
מהי מנדלה?
מנדלה היא בסנקריט 'מעגל' או 'עיגול'. היא סמל עתיק המשקף את נפש האדם. סמל של הגות ומדיטציה. מדובר בעיצוב מעגלי, העשוי שכבות שכבות, הקורנות מן המרכז כלפי חוץ.
רוב התופעות בטבע הן בצורת מנדלות, גלקסיות, אטומים, תאי גוף, פרחים...
הדמיה של המנדלה בזמן ציור ומדיטציה, מאפשרת לכל אדם מעצם הציור וההתבוננות, תחושה של שקט פנימי עמוק, ומעבר לחווית השקט – זוהי הזדמנות לתמוך ולהחזיר את חווית האיזון והביטחון בתוכנו. ההתבוננות במנדלה יכולה להוביל לתובנות רבות.
המנדלות מעצם צביעתם, מאפשרות תהליך מאד עמוק, ללא צורך במילים או תרגום "מדוע ולמה". כאן ניתנת ההזדמנות והאפשרות לנטרל את החשיבה/אינטלקט בצורה לא מודעת, אשר לעיתים עוצרים מבעדנו "להיעשות ולהיות" חופשיים במעשינו ללא שיפוט וביקורת.
צביעת המנדלות והתבוננות בהן, מאפשרת צמיחה, גדילה והתפתחות ממקום כן ואמיתי בתוכנו, המאפשר אהבה ל"אני האמיתי" החבוי עמוק במעמקים של עצמנו ללא תנאי ומתוך קבלה של עצמנו.

מעגלי הקשבה
בנוסף לאמצעים שהוזכרו, נשלב בתכנית אלמנטים מהתנסויות של מעגלי הקשבה.
מעגל ההקשבה מאפשר לנו לתרגל ולפתח הקשבה עמוקה, לסובב אותנו ולעולמנו הפנימי.

מעגל ההקשבה מתכוון לספק לכל משתתף את תחושת הערך של חווייתו הפרטית, ואת התחושה שכל אחד חשוב.
לשיטת מעגל ההקשבה יש תוצאות מרתקות במפגש עם תלמידי בתי הספר, בכיתות רגילות ובכתות מיוחדות.
הילד מקבל במעגל ההקשבה את חפץ הדיבור לידיו, הוא הדובר, הכל מאזינים לו כשווים, והוא במרכז.
כמו כן, הילד לומד להקשיב לחבריו באופן מעמיק, סובלני ופחות שיפוטי. למיומנויות אלה של הקשבה ודיבור מהלב, יש את הפוטנציאל להשפיע לטובה על חיי היומיום, ולאפשר אוירה שלווה, ופתרון קונפליקטים ללא אלימות מילולית או פיזית.
תלמידים שחוו את מעגל ההקשבה קיבלו אותו באהבה, שיתפו אתו פעולה וגילו כבוד אחד לשני, כבוד לכללי השיטה, תוך חיזוק הערכתם העצמית.

כמה מלים עלי:
אני מורה מוסמכת ליוגה ותרפיסטית באמנות.
כמו כן סיימתי לימודי תואר ראשון (B.A.) בפסיכולוגיה ובחינוך (אוניברסיטת חיפה).
בשנים האחרונות, היוגה הפכה להיות דרך החיים שלי, בתירגול, בפילוסופיה, בתזונה ועוד.
מאז הוסמכתי ללמד יוגה ב- 1997 ב- Yoga Vedanta Forest Academy
The International Sivananda Yoga Vedanta Center, נאסאו, בהאמס.
אני עוסקת בעיקר בהוראת יוגה, הן לילדים ולנוער והן למבוגרים.
בין היתר לימדתי במקומות הבאים (בחלקם אני עדיין מלמדת):
בתי-ספר "שילה" ו"הגורן" בחדרה, מתנ"ס "רֵעים", נווה-חיים, חדרה, מתנ"ס בית-אליעזר,
מרכז שיבננדה ליוגה בתל-אביב.
מרכז שיבננדה ליוגה בהרצליה.
מתנ"ס נווה-צדק, עיריית תל-אביב-יפו.
מרכז קהילתי רוזין, רמת-אביב ג', עיריית תל-אביב-יפו.
מתנ"ס נווה אליעזר, עיריית תל-אביב-יפו.
בית-ספר "תל-חי", תל-אביב-יפו.

כמו כן עסקתי בהוראת אמנות לילדים בעלי צרכים מיוחדים,

והנחיתי קבוצות במסגרות ובפרוייקטים שונים.}

הכשרה ונסיון

מורה מוסמכת ליוגה, תרפיסטית באמנות <Art Therapy> ובוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובחינוך.

כמו כן למדתי במשך שנה טיפול בתנועה ובמחול< Dance Therapy>.

ב -20+ השנים האחרונות עסקתי בחינוך, טיפול, הוראה והנחייה במסגרות מגוונות.

בשנת 1997 יצאתי לקורס מורים ליוגה בשיבננדה אשראם ב- Paradise Island בנסאו, בהאמס.

הוסמכתי ללמד יוגה ב- Yoga Vedanta Forest Academy
The International Sivananda Yoga Vedanta Center

מאז אני עוסקת בעיקר בהוראת יוגה, הן לילדים ולנוער והן למבוגרים.

בין היתר לימדתי במקומות הבאים:

בתי"ס "הגורן" ו"שילה", חדרה
מתנ"ס "רֵעים", נווה-חיים, חדרה,
מתנ"ס בית-אליעזר, העמותה לתרבות, נוער, ספורט ומר' קהילתיים, חדרה.
מרכז שיבננדה ליוגה בתל-אביב.
מרכז שיבננדה ליוגה בהרצליה.
מתנ"ס נווה-צדק, עיריית תל-אביב-יפו.
מרכז קהילתי רוזין, רמת-אביב ג', עיריית תל-אביב-יפו.
מתנ"ס נווה אליעזר, עיריית תל-אביב-יפו.
בית-ספר "תל-חי", תל-אביב-יפו.

במשך שנת 2000 חייתי, התמסרתי ושירתתי כאשת-צוות, במרכז שיבננדה ליוגה בתל-אביב.
המשמעות היתה התנסות בחיי משמעת נוקשה ונזירוּת,
בשירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע,
וכמובן תירגול אינטנסיבי יומיומי והוראת יוגה, בפיקוח של מורים בכירים בארגון.

בנוסף, עברתי השתלמויות שונות, יוגה לנשים בהריון, קורס חשיבה חיובית, קורסים מתקדמים בפילוסופיה של היוגה, רייקי ועוד ועוד.

בשנים האחרונות לימדתי בעיקר נשים <אך גם כמה גברים הסתננו לשיעורים (-:>, וכן פיתחתי תכנית יוגה לילדים ותכנית מיוחדת ל מתבגרים.

לאחרונה, התחלתי להנחות מפגשי תרפיה דרך יוגה בפרוייקט חינוכי-טיפולי מטעם עיריית חדרה.}

{איילת א

אז מי אני?

.......ילדים........אקולוגיה......טבע........יוגה....... יצירה....... מוזיקה.....הם חלק מהתחומים הקשורים אלי.

כמו שאמרתי, אני מורה ל יוגה, נושמת מוזיקה, חייבת טבע מסביבי, וממשיכה לגלות את העולם בכל יום...

היוגה בעצם הפכה להיות אורח החיים שלי, בתירגול, בתזונה (צמחונית), ובכלל...

אני גרה בבית קרקע קסום, טובל בצמחיה ירוקה, עצי פרי וצמחי מרפא, בפרדס חנה, וכאן גם ממוקם הסטודיו שלי ליוגה.

אני צמחונית עם דגש על מזון אורגני ו טבעי.

כל מה שקשור ל אמנות הוא חמצן בשבילי, בתחומים מגוונים: *מוזיקה,
כתיבה, ציור, צילום, תנועה, שירה ווקאלית* ועוד....

לאחרונה הייתי שותפה להקלטת דיסק של שירה רוחנית, יחד עם עוד חברים לדרך היוגה. זאת היתה חוייה כ"כ נפלאה ובאמת מרוממת-נפש. הרגשתי שזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות!!!

האמת, גם כשאני מנחה שיעורי יוגה, אני מרגישה שאני במקום הנכון עבורי. זאת מתנה אדירה ועצומה.

אני מעבירה שיעורי יוגה למתחילים ולמתקדמים, חוגי יוגה לילדים ויוגה מיוחדת לנשים,

וכן סדנאות בישול ותזונה צמחונית המתבססות על תורת האיורוודה.

אני <עדיין...> מעוניינת להכיר בן זוג. אשמח אם הנושאים של האתר הזה יהיו קרובים לליבו (אקולוגיה, חינוך אלטרנטיבי, קירבה לטבע....).

אפשר ליצור קשר (כאן, בדף-הבית, או דרך הדוא"ל)
yogaom#013.net
איילת_א*
הצטרפות: 22 נובמבר 2005, 00:26
דף אישי: הדף האישי של איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

החלום שלי זה לגור בערבה... |תמר|
יש לי פנטזיה לא ממומשת לגור שם, מאז הייתי נערה בתנועת נוער, ועבדנו בחופש בקיבוץ קטורה.
כ"כ נדלקתי על הנופים, על האנשים, על המרחבים, ומכל מיני סיבות ורצונות של אנשים אחרים (....) החלום הזה עדיין לא התגשם.

החלטתי שאני חייבת להגשים (או לפחות לבדוק) את החלום הזה !!! |בלונים|

אם למישהו יש המלצות על יישובים (בעיקר בכוון אקולוגי ו"באופני") באזור, אני אשמח לשמוע. (קיבוצים, או כל צורת יישוב אחרת) |עץ|

תודה|L|

אני מצרפת כאן את התשובה של בת ההרים, כך שהמידע יהיה לי מרוכז כאןD-:

כדאי לברר עם קיבוץ לוטן בחבל אילות.קשה למצוא שם בתים פנויים להשכרה אבל הצביון אקולוגי להחלוטין.
במועצה איזורית ערבה תיכונה יש את הישוב צוקים. ישוב קהילתי שצריך לעבור וועדות קבלה וכד' כדי להתקבל אבל האדמה מאד בזול ויש הרבה מענקים.
וגם שווה לבדוק עם קיבוץ יהל שמפשיר קרקעות ונתן במתנה חצי דונם.לא כולל פיתוח ותשתיות.
אפשר למצוא הכל באתר negev-net.org.il לחפש לפי יישובים או מעצות איזוריות(הערבה זה ספיר ואילות).
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

איילת א

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

ברוכה הבאה @}
בהצלחה עם החלומות.
ב_דרך*
הצטרפות: 04 מרץ 2004, 16:52
דף אישי: הדף האישי של ב_דרך*

איילת א

שליחה על ידי ב_דרך* »

תתחדשי {@ וברוכה הבאה.
לב_ועוד*
הצטרפות: 26 נובמבר 2005, 17:05

איילת א

שליחה על ידי לב_ועוד* »

אני רוצה להכיר אותך! כל מה שאת כותבת (חוץ מעניין הערבה) הוא אני: יוגה, אומנות, כתיבה, מוזיקה. החלום שלי היה ועודנו להקליט דיסק שירה רוחנית או להשתתף בהקלטה, וטרם - ואני בת 42.
הכירות לא לזוגיות (כמובן) אלא סתם - שזה הרבה יותר חשוב! ואני בזכרון עם שורשים בפרדס חנה!
ואני גם אמא, שזה עדיין מוזר אחרי שנתיים וחצי.
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

איילת א

שליחה על ידי חגית_פ* »

שלום לך, אנחנו גרים בספיר בערבה. מבחינת ישובים חדשים יחסית יש את צוקים שזה ישוב קהילתי בערבה התיכונה, ודרומה יותר יש את ההרחבה בקיבוץ יהל (את יכולה למצוא את האתר שלהם בגוגל). אפשר גם להשכיר בלוטן למרות שאישית אני מסתייגת. להיות חברה שם כמובן שלא הייתי ממליצה.

אם יש לך שאלות יותר ספציפיות אני אשמח לעזור.
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

איילת א

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

אשמח מאוד לבוא לקחת.
תודה תודה.
שלחי לי מייל עם פרטייך.
שבוע טוב.
אני_נעמה*
הצטרפות: 10 יולי 2005, 15:54
דף אישי: הדף האישי של אני_נעמה*

איילת א

שליחה על ידי אני_נעמה* »

בוקר טוב לך
אפשר לבוא ללמוד אצלך יוגה ?
גמני מפרדס חנה, מכירה את סיגל = תשאלי אותה עלי...
שיהיה לך יום קסום ובשום ונפלא
ביי
מיץ_פטל*

איילת א

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

היום אחרי הצהריים זה יהיה נוח לך שנבוא לאסוף?
הזוגי שלי נמצא עכשיו בקיסריה.
מיץ_פטל*

איילת א

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

בסוף זה לא הסתדר.
אבל קבלתי את המייל ונהיה בקשר.
תודה תודה תודה.
חגית_פ*

איילת א

שליחה על ידי חגית_פ* »

שוב שלום, הנה לך טלפון של בחורה בשם ייני שבונה בהרחבה של יהל וכבר גרה שם ובטח תוכל לעזור לך בענינים יותר ספציפים. הטלפון שלה- 08-6357977
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

איילת א

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

רק הכרתי אותך פה ואת כבר עוזבת לשם?...
רגע...

גם לי את מרגישה קרוב,
ונהיה בקשר בקרוב!

< חרוז בעייתי משהו... >
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

מסר יפהפה לדעתי, מבית מדרשו של הרב אברהם יצחק הכהן קוק (הראי"ה):

"*עלה למעלה, עלה. כי כח רב לך.
יש לך כנפי רוח, כנפי נשרים אבירים.
אל תכחש בם, פן יכחשו לך.
דרוש אותם, וימצאו לך מיד*."

(הראי"ה קוק, אורות הקודש, כרך ב´, תק"ז-תק"ח).
אליה_דור_כהן*
הצטרפות: 22 נובמבר 2004, 16:39
דף אישי: הדף האישי של אליה_דור_כהן*

איילת א

שליחה על ידי אליה_דור_כהן* »

הי -
את מוזמנת.
תנסי להתקשר קודם 077-8848808

יום נפלא |H|
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

תאור טבע שובה לב, מתוך: "באמצע הלילה" - רבינדראנת טאגור:

"הצרצרים מתחת לעץ, כמו סרגו אימרה צרה של צליל, לאורך שולי השקט, שהחליק וירד מכיפת השמים חסרי הגבול." ZZZ
אליה_דור_כהן*

איילת א

אהלן,
מה שלומך?
אני שמחה לבשר לך שהשאור חי ובועט וברגע זה יש כבר לחם בתנור.
אז אם את רוצה את מוזמנת לקפוץ לקחת לך.

שיהיה יום נפלא |H|
לינקס_על_הגבעה*
הצטרפות: 18 יוני 2005, 10:56
דף אישי: הדף האישי של לינקס_על_הגבעה*

איילת א

שליחה על ידי לינקס_על_הגבעה* »

היי
איזה סוג יוגה את מלמדת והיכן?
שבת שלום
SAT NAM
חגית_פ*

איילת א

שליחה על ידי חגית_פ* »

אהלן, כייף לשמוע ממך.
טוב יש לי עכשיו ה-מ-ו-ן זמן פנוי אז אני אתאפס לאיזה מייל או טלפון.
אליה_דור_כהן*

איילת א

יקירה,
נו איך הולך עם חיית המחמד?
כבר כמה ימים אני רוצה לכתוב לך תודה על העוגיות |עוגה| המצויינות, ולא יוצא לי.
אז תודה רבה! ניסיתי לפענח מה יש בהן ולא הצלחתי - אולי תני רמז?!
בפעם הבאה - בואי לביקור ארוך יותר.
שיהיה לילה נפלא! ZZZ
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

משפט שכתבה אילת מ, ואני חייבת להכניס אותו לדף שלי:

צריך רק לא לפחד מהפחד. פשוט להגיד: זה יכאב אחו שלוקי, אבל זה לא יהרוג אותי. מי שיגע בי יכאיב לי והכל יעלה לי ואני ארצה למות אבל לא, אני אעבור גם את זה, ופתאום אראה שאני בצד השני והכל כבר קרה מאליו...

וואו, תודה@}
אילת_מ*
הצטרפות: 27 מאי 2005, 12:17
דף אישי: הדף האישי של אילת_מ*

איילת א

שליחה על ידי אילת_מ* »

תודה
[-:
לוונדר_סגול*

איילת א

תגידי,
ניסית את חמשת המקצבים?
זה בימי רביעי במרכז יוגה שליד השיקשוק
ואני הולכת לבדוק את זה השבוע.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

איילת א

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

תודה על ההמלצה @}
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}
"תחושה של נדיבות ורצון לחלוק - זו אהבה".
@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}@}
לוונדר_סגול*

איילת א

חשבתי שזו את ב-אני מאוהב לפי כל הפרחים והסמיילים והצבעוניות :-)
נו, אז איך הולך?
חגית_פ*

איילת א

שליחה על ידי חגית_פ* »

היי יקירה
אצלי הכל בסדר. נחה המון, מתנקה, מאושרת ...
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

משהו שכתבה פעם לולו הלוליינית, שנתן לי המון (ההדגשות שלי). ממליצה לכם לקרוא|Y|:

"אני- שבכל ימות השנה משתדלת- לא לשקר ולא לנצל ולא לפגוע ולא לרכל- יודעת שעוון כבד על כתפי. שבמשך כל השנה אני חוטאת. כמעט בכל יום. ומייד תבינו שאין כאן הגזמה.

בכל שעה בה אני בוחרת להעצים געגועים, ל"נפח" סיפורים (עבר) , לפנטז איך -היה-לי-טוב-אם-רק.....(עתיד)- בכל אותם רגעים אינני נמצאת ב הווה. אני משליכה עצמי לעבר זמן בדוי.

ובואו נחשוב רגע: האם ניתן לנו עוד משהו בעולם מלבד כאן ועכשיו?

כך ש כאשר איני נמצאת עם מה שלפנַי (מכירים את זה? עומד מולי אדם ומדבר ואני עסוקה כל העת בשיחה שהסתיימה לפני שעה ) -הרי שאינני נוכחת.
אני נעדרת. או במילים אחרות: לא קיימת.
מתה. נכון. קיים שם גוף. קיימות מחשבות, רגשות.
אך האם קיימת נוכחות? האם קיים שם "אני" שבא במגע עם החיים?
לא אוכל לכחש: זהו מוות.
ואני? לוקחת חיים (וכדאי לקרוא את הביטוי הזה כמה פעמים). איזה חטא גדול מזה?

(ומחשבה נוספת מתגנבת- בכל הרגעים בהם אני עוצרת את נשימתי- מפחד או כאב- הרי שגם שם נעדרים החיים)"

אילו הגיגים, שפתיים יישקו!{}0-|
לולו (שאין לי מושג מי את) - תודה!!!@}|עץ|
מתן_הגנן*
הצטרפות: 12 יולי 2005, 00:21
דף אישי: הדף האישי של מתן_הגנן*

איילת א

שליחה על ידי מתן_הגנן* »

הי יוגה דולפין
מצטער שלא עניתי קודם (בקשר לשתילי ירקות אורגנים)
עוד מעט, באמצע אפריל \ תחילת מאי זהו זמן מצויין לשתול את ירקות הקייץ.
אני מקווה שאגיע ל"שיק שוק" של תחילת מאי עם שתילי ירקות מכל הסוגים.
אם את לא יכולה להתאפק את מוזמנת לגינה ולמשתלה שלי בקיבוץ גבעת חיים איחוד.
בנתיים זה זמן מצויין להכין את האדמה ולהתחיל "לגדל" אותה - הרבה קומפוסט, טיחוח עמוק ולשמור על לחות הקרקע. (יש מאמר באתר שלי)
עוד שבועיים שלושה היא תקבל בברכה את השתילים ותהני מעונה טעימה ובריאה.
בהצלחה
מתן הגנן
לוונדר_סגול*

איילת א

אם את רוצה לסוע לקיבוץ גבעת חיים איחוד, יש מצב...
נדבר שבוע הבא כי אני תכף נוסעת (לסדנת פרמקלצ'ר עם אלכס קצ'אן - כיף לי)
אז אולי ניסע שבוע הבא ביחד לגח"א.
יש לי שם גם חברה שאשמח לבקר באותה הזדמנות.
נסיכת_השום*
הצטרפות: 17 פברואר 2005, 14:05
דף אישי: הדף האישי של נסיכת_השום*

איילת א

שליחה על ידי נסיכת_השום* »

ואין לי מושג למה, אבל הוא מאוד ריגש אותי
אולי זה קשור לזה שגם הכתיבה שלך מאוד ריגשה אותי?...

רק טוב שיהיה לך גם!
סירופ_מייפל*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 12:19

איילת א

שליחה על ידי סירופ_מייפל* »

תודה על הלינק למעגל הדרך.
חג שמח
@}
אליה_דור_כהן*

איילת א

רק עכשיו ראיתי את הדפבית שלי.

תודה יקירה [-: מאד נעים לנו לארח אותך (ובכלל את השיעורים)
בסטודיו שלנו.
שיהיה חג שמח ביותר ! @}
תיזכורת*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 23:47

איילת א

שליחה על ידי תיזכורת* »

מזמינה לכם לשיעור חינם 28/4 ב-11:00 - 13:00 ו ב 9/5 ב-19:30 -21:30 במוסיקה רוחנית לריפוי במרכז קולות עדן באמירים. השיעורים הפתוחים הם לקראת הקורס הבא בן 42 שעות שיחל ביום ששי 19/5.
קורס ייחודי עם אלי-ענה גילעד, מייסדת "קולות עדן"ץ הקורס מיועד להורים, מטפלים ולאנשים אחרים עם אהבה לקול ולקצב המעוניינים להעמיק את הקשר בין הדממה לבין הקצב שנוצר ממנו. חיבור עם החוויה הפנימית והקול הטבעי באמצעות שימוש בהקשבה ומודעות לשירה ללא מילים.

מה לומדים בקורס?
מדיטציה קולית, תרגילי מיקוד ותרגילי שחרור ממעצורים, 5 העקרונות למוסיקה לריפוי בגישת "קולות עדן", יצירה בצוות, שירה של קצב הממקד ומשחרר את הזמר/ת ואת המאזין, יצירת בסיס לגוף מוסיקלי קדמוני.

מספר מקומות מוגבל.
להזמנת מקום: 052-3890131 04-6990908
פרטים נוספים: קולות עדן
אנאמה_מילר*
הצטרפות: 09 פברואר 2006, 18:36
דף אישי: הדף האישי של אנאמה_מילר*

איילת א

שליחה על ידי אנאמה_מילר* »

הי מה נשמע?
שמחתי לקבל את ברכותייך לדפבית החדש שלי. היום התחלנו את הקורס. חסרת לנו שוב.!!! אולי בפעם הבאה. את בטח מאלה שצריכות להתבשל טוב טוב...
נשיקות
אליה_דור_כהן*

איילת א

יקירה,

בדיוק נעזרנו בשירתיו של גנן מקסים ואמין,
שעשה לנו בגינה עבודה יסודית ונקייה תמורת תשלום הוגן.
קוראים לו מהיוב (MAHAYUB)
052-4378261
אביב נעים |H|
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

איילת א

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

הי , הדף שלך מקסים
אין לך מה להצטער..מבחינתנו זה בכלל בכלל לא היה עניין!!!
תעדכני אותי לגבי מתי יש לך שעורים כדי שאעביר לתלמידים. יש תלמידי שיבננדה ויש אשטנגה.
מישהי שאלה אותי לגבי יוגה בהריון, את מלמדת?
האוטו שלנו גם למכירה מה 1.8
מקווה מאד להפגש לפני הנסיעה!!! אפילו היום!
לוונדר_סגול*

איילת א

הי דולפינה,
מה שלומך? מה התחדש?
בית? אוטו?
כל מיני עניינים אני מזהה שם בין השיטים.
את מוזמנת,
{@
ארץ_נהדרת*
הצטרפות: 12 יולי 2004, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ארץ_נהדרת*

איילת א

שליחה על ידי ארץ_נהדרת* »

מה עם הקוסמת מארץ עוץ (בקשר לפנג שואי..)
נגה*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 01:01

איילת א

שליחה על ידי נגה* »

אמא שלי יועצת פנג שואי. אם את רוצה אני יכולה לתת לך את המייל שלה.
המייל שלי אם את מעונינת הוא [email protected]
נורית_מאור_שביט*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2005, 12:57
דף אישי: הדף האישי של נורית_מאור_שביט*

איילת א

שליחה על ידי נורית_מאור_שביט* »

מעוניינת, עבור חברים, בהמלצות על יועצי פנג-שווי
ענת לביא: 04-6254924 052-3500777
שולמית ניסימוב (לי היא עשתה פעם, אבל אינני יודעת אם יש לה זמן להתעסק בזה): 04-6271473 054-7908124
בהצלחה.
ola*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 08:11

איילת א

שליחה על ידי ola* »

יועצת פאנג-שוי - חגית אביב לוזון - אישה שמשקיעה המון בלימודי פאנג-שווי, בתחום כבר 6 שנים. נפגשתי איתה בעינייני העבודה והתפלאתי מהידע של וגם מהאישיות.
052-4700808
טליה_טקאוקה*

איילת א

הי. אם תדעי על בוקר פנוי תודיעי לי ואקפוץ אליך בשמחה. יום טוב! חשבתי אולי תבואי למפגש שהיה בעין שמר אבל לא ראיתי אותך. הייתי עם נעם. שין תירגל. היה כייף.
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

איילת א

שליחה על ידי רק_טוב* »

מצטרפת להמלצה על הקוסמת מארץ עוץ
בחורה מקסימה ומאוד מקצועית (יכולה לספר על כמה מקרים בהם המלצותיה עשו פלאות)
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

@}העולם הוא לא כמו שסיפרו לנו, אלא הרבה יותר טוב@}

משפט שראיתי אצל שירי בן דב ואימצתי בחום|H|
טליה_טקאוקה*

איילת א

רביעי זה הבוקר היחיד שאני בלי רכב. את מוזמנת לכאן.
טליה_טקאוקה*

איילת א

מצטערת שלא חזרתי אליך..אשמח מאד מתאים לי שתבואי ברביעי!
ר_ו_ב_י_נ_א*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2005, 14:42
דף אישי: הדף האישי של ר_ו_ב_י_נ_א*

איילת א

שליחה על ידי ר_ו_ב_י_נ_א* »

היי
בדיוק השבוע מצאנו חשמלאי ממש נחמד שסידר לנו את החשמל בבית החדש.
הוא קצת עובד קצת לאט אבל מאד יסודי ובמחירים שפויים לחלוטין - בקיצור, ממליצה בחום
דויד - 04-6377118
ואת יכולה להגיד לו שרוני ורובין המליצו - נראה לי שהוא ישמח :-)
שימשי_ג'ה*
הצטרפות: 09 מרץ 2006, 13:30

איילת א

שליחה על ידי שימשי_ג'ה* »

הי דולפינה,
ההתארגנות עם נורית לא יצאה לפועל (עד כמה שידוע לי)
כשהפעולה הבאה שלי היא לעבור לדפבית שלה ולנסות לעורר את העניין מחדש
אז תעקבי ומקווה שאוטוטו נעביר צחוקים יחד על תפר נסתר ועל ריצ'רצ'ים
שימשי_ג'ה*

איילת א

דולפינה,
רקדת עם דידי?

מתיאור החוג באתר של המכללה שנתת לי זה נשמע קצת "רוחני" מדי בשביל ריקודי בטן שבסה"כ אמורים להיות משהו קליל וסקסי בטירוף?!
אני_נעמה*
הצטרפות: 10 יולי 2005, 15:54
דף אישי: הדף האישי של אני_נעמה*

איילת א

שליחה על ידי אני_נעמה* »

שבוע טוב לך יקירה,
בימים אלו אני שוקדת על הבאת ועל הפקת סדנאות "אפקט הפרפר" לאיזורנו (פרדס חנה/כוכור/זכרון/קיסריה והסביבה........) המקסים.
הסדנא תתקיים בחודש אוקטובר.
ערב היכרות יערך בחודש הקרוב ובהתאם להתעניינות - יתקיימו מפגשים נוספים...
אשמח אם תמצאי זמן להציץ באתר : http://www.betrainer.co.il
או לפנות אלי במייל [email protected]
ואני אשמח לחזור אליך עם עוד פרטים...
תודה והמשך שבוע מקסים !
אור ואהבה.
נעמה
נ.ב. - אשמח אם תעבירי הלאה לכל חבריך מהאיזור............. תודה מראש !
נעמה.
שימשי_ג'ה*

איילת א

דולפינה,
בקשר לנישה של מוזיקת הבכי והעינטוזים, לזה דואג בעלי הטורקי למחצה
ואם את באמת בעניין של דידי אז יש מפגש ראשון-ניסיון-חינם ביום חמישי הבא
אולי בסוף נעביר צחוקים במקום מעל מכונת תפירה, דרך המראה....
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

איילת א

שליחה על ידי מי_מה* »

הי דולפינה, לא יודעת אם את חברה בארגון מורי היוגה, אז מעדכנת אותך, שהני רוזן מעין שמר (יו"ר אדמינסטרטיבית של הארגון) מחפשת מישהו שיחליף אותה בשיעורים בסטודיו בעין שמר למשך חודש אוקטובר. את יכולה להתקשר אליה ל 04-6372323
אמא_של_מוגלי*
הצטרפות: 21 יוני 2006, 23:16
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_מוגלי*

איילת א

שליחה על ידי אמא_של_מוגלי* »

המון תודה, התקשרתי וקבעתי
הודעה_מקורית_מאוד*
הצטרפות: 02 נובמבר 2006, 12:05

איילת א

שליחה על ידי הודעה_מקורית_מאוד* »

צירפתי המלצה של נורית מאור שביט על מטפלות:
אני ממליצה לך על כמה מטפלות שהן בעיני מדהימות אחת אחת, ושווה לנסות (הבסיס הוא "מוח אחד" ,שאני מאוד אוהבת ומאמינה בדרך).
אפרת מרבך (מוח אחד), מ"חופים" בשדות ים: 052-4298535
שולמית ניסימוב (היא משלבת רפלקסולוגיה, מוח אחד, NLP ועוד, ובעיקר מטפלת מעולה) -פרדס חנה: 04-6271473
רחל שושני (מוח אחד), חדרה: 04-6323431

ועוד המלצה על מטפלת: פלונית יקרה, אני ממליצה על מטפלת מקסימה בשם הדס ארליך, בעברה מורה בכירה בשיטת גרינברג והיום עובדת עם אנשים בשילוב של הנ"ל עם עקרונות משיטת ימימה.
אשה מדהימה, חכמה, אנרגטית, לבבית ונעימה עד מאוד. עובדת בפרדס חנה. מספר הטלפון שלה: 050-7750225
טליה_טקאוקה*

איילת א

עניתי לך בדף שלי..מצטערת שלקח זמן...לא מגיעה לכתוב..
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

איילת א

שליחה על ידי מיה_גל* »

היי,
רוצה להתחיל ללמוד יוגה, איפה? מתי? איך יוצרים אתך קשר כדי לשאול אותך את כל השאלות האלו בעל-פה?
תודה (ובהצלחה במציאת בית, אני רואה פה שאת בחיפושים...)
:-)
שי_רי*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 10:31
דף אישי: הדף האישי של שי_רי*

איילת א

שליחה על ידי שי_רי* »

תודה רבה!
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

איילת א

שליחה על ידי מיה_גל* »

היי דולפינית, תודה על ההמלצה, מחכה לאליהו ברגעים אלו ממש :-)
גבי עדיין דאוב באופן שכבר קצת מערער לי את מצב הרוח, באסה.

בא לך להפגש לקפה באיזה בוקר בשבוע הבא?
{@
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

איילת א

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

הי דולפינה. באיזה ימים יש שיעורי יוגה בבית אליעזר? (הלואי הלואי ותגידי שישי בבוקר...)
תודה
|תמר|
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

איילת א

שליחה על ידי בת_ההרים* »

הי,
ראיתי ששמת קישור לסדנא של מישלין פלאק מחר.
כיף לך.
הייתי אמורה להשתתף בסדנא של יום חמישי (מגיעה מהנגב)אבל בגלל הבלאגן בנתב'ג מישלין לא עלתה על המטוס בזמן והסדנא התבטלה.מחר לא אוכל להגיע.
אז שיהיה לך רפוי רפוי
ואם יהיה לך חשק אשמח לשמוע חוויות......
בת_ההרים*

איילת א

שליחה על ידי בת_ההרים* »

למדתי ארומתרפיה בשביל הכיף ולפני 10 שנים.לדעתי אני בעצמי צריכה קורס ריענון והתחדשות.אבל מה שלמדתי משמש אותי בבית ועם הילדים.
אנאמה מילר מלמדת באיזור שלך לא?
אני קונה שמנים מ"עומר הגליל" שהם זוג מקסים מהיישוב קציר.הם גם נותנים סדנאות.אני בעדם.יש את המס' בדף ארומתרפיה ושמנים.
ותגידי,את היא זו שחולמת על המדבר? :-)
בת_ההרים*

איילת א

שליחה על ידי בת_ההרים* »

שכחתי....
שלוס הוא הטופ של הטופ.אם את יכולה לקחת אצלו קורס-מעולה.
בת_ההרים*

איילת א

שליחה על ידי בת_ההרים* »

האינטואיציות שלי בהחלט מרשימות אבל הפעם פשוט מופיע לי כל פעם שאת משאירה לי הודעה בדף על שם "חולמת".האתר חשף אותך :-P
טליה_טקאוקה*

איילת א

תודה! ישר ראיתי..באמת מדהים..
לוונדר_סגול*

איילת א

הי יוגה,
מה זה קורטות?
משהו רק למביני עניין יוצאי הודו?.....
{@
בת_ההרים*

איילת א

שליחה על ידי בת_ההרים* »

מבקש_להתחדש*
הצטרפות: 30 מרץ 2005, 01:01
דף אישי: הדף האישי של מבקש_להתחדש*

איילת א

שליחה על ידי מבקש_להתחדש* »

תודה רבה על העזרה :-)

פעם ראשונה שיצא לי לקרוא את הפתיחה ל דף בית שלך ואת ממש מגשימה כמה חלומות קסומים שלי, נהנתי פשוט לקרוא אותם {@
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

איילת א

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

איבדתי את המס' שלך ולא מצליחה למצואו באתר,
אשמח אם תתקשרי.. (סיון)
0522302393
תודה(:
נועה_ברוך*
הצטרפות: 18 יוני 2004, 15:22
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברוך*

איילת א

שליחה על ידי נועה_ברוך* »

הי, כתבתי לך תשובה בדף טיהור מים.
בהצלחה
מיה*
הצטרפות: 09 ינואר 2003, 16:07

איילת א

שליחה על ידי מיה* »

ווואהוווו....
דולפין..קפצתי רגע לבקר את הדף שלך (יודעת מי אני? דיברנו בטלפון בשני בבוקר)
ופתאום הדף הזה לקח אותי למסע קטן.מוזר.מעניין,חשוב.. (מוזר כי זה בעצם מתוך קישור שהוביל לקישור וכך הלאה...)
אז דבר ראשון ת ו ד ה.
ותודה גם על הדברים המקסימים שהבאת כאן, שנוגעים בלב כל כך.
על

_"עלה למעלה, עלה. כי כח רב לך.
יש לך כנפי רוח, כנפי נשרים אבירים.
אל תכחש בם, פן יכחשו לך.
דרוש אותם, וימצאו לך מיד."_
...
הזרעים נשלחו,שתהיה להם דרך צלחה...(-:
ועוד משו קטן, ראיתי פה מודעה ממזמן, על שיעור/ים במוסיקה רוחנית לריפוי בקולות עדן באמירים. הסתקרנתי. את יכולה לספר על זה קצת? זה עדיין קורה? (ראיתי שם טלפונים אבל נתחיל לאט לאט...)
תודה לך, והמשך שבוע טוב טוב.
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

מיה יקרה,

גם בשיחה איתך וגם במה שכתבת כאן, את פשוט נשמעת לי מקסימה

ואני קולטת ממך אנרגיה נפלאה של נתינה @}

תודה על מה שכתבת. מרגש לשמוע שזה נוגע בליבם של עוד אנשים |L|

כמובן, תודה גדולה על הזרעים שבדרך (-: |תמר|

בקשר לשיעורי המוזיקה הרוחנית, עוד לא יצא לי להתנסות בהם, אבל אני מצרפת depart]כאן קישור id[/po]=8013 לאתר בנושא.

אשמח להיות בקשר

והמשך שבוע נפלא @}
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

איילת א

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

יוגה שלום. שמחתי להכירך. האם תוכלי לכתוב, להגיד, לספר מתי יש יוגה? אני רוצה לבאו לנסות.
מיה*

איילת א

שליחה על ידי מיה* »

תודה...[-:

(איזה מרגיעון: התשמע קולי, באשר הנך....)
איילת_א*

איילת א

שליחה על ידי איילת_א* »

הי מיה@}

הזרעים הגיעו! וכבר נזרעו(-:|תמר|

המון תודה על מלאכת הליקוט, המשלוח,

ובעיקר על מי שאת |L|

מקווה להשתמע ולהתראות@}

שבוע מעולה|מתנה||בלונים|
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

איילת א

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

לא קיבלתי מייל אז תודה שכתבת לי בדף. אני צריכה לבדוק אם ומתי מסתדר לי להגיע.
מיה*

איילת א

שליחה על ידי מיה* »

יש!!
איזו תגובה משמחת.

שבוע מעולה
שום_כתוש*
הצטרפות: 01 מרץ 2005, 06:29
דף אישי: הדף האישי של שום_כתוש*

איילת א

שליחה על ידי שום_כתוש* »

עשיתי היום בעבודה היכרות עם האתר לחברה שלי, שגם עושה יוגה, אז עשינו חיפוש עפ המילה יוגה ופתחתי את הדף שלך, במקרה,
מה מקור הניק?
מצחיק אותי שאני מרגישה באתרהזה כאילו אני מכירה קצת את האנשים...
שום_כתוש*
הצטרפות: 01 מרץ 2005, 06:29
דף אישי: הדף האישי של שום_כתוש*

איילת א

שליחה על ידי שום_כתוש* »

שלום לך מכרהחדשה...
שום- כי כולם קוראים לי שומי כתוש- כי עם שני ילדים מתחת לגיל 3 אני מרגישה בעיקר כתושה...
פלוני_אלמונית*

איילת א

לא יאמן אבל אני שוב לא מוצאת את הטלפון שלך.. אשמח אם תתקשרי..
תודה(:
סיון 0522302393
ילדת_טבע*

איילת א

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

הי יוגה, פעם המלצת לי על שיעורי יוגה ובסוף הלכתי לשיעורי יוגה בויצו חדרה כי זה ממש קרוב אלי והתאים לי בשעות. עכשיו אני מחפשת בחדרה שיעורי יוגה להריון. מכירה מישהו שעושה?
תודה רבה רבה.
תמר.
ילדת_טבע*

איילת א

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

תודה, דווקא מצאתי מישהי ברשימה, השם ליאור קוצ'ר אומר לך משהו? אני אתקשר מקווה שהיא עובדת בחדרה כי ליסוע לפרדס חנה זה קצת יותר מדי עבורי (קצת מסובך לי בשעות שהקורסים בפ"ח מתקיימים אני ממונעת אגדית).
מיה_ב*
הצטרפות: 15 יולי 2007, 23:03

איילת א

שליחה על ידי מיה_ב* »

היי יוגה,ממצב? זוכרֶתותי?
יש דפבית - מוזמנת מאד!
(ספרי מה שלום..כמובן..הרוקט! וגם משלומך!)
מיה_ב*
הצטרפות: 15 יולי 2007, 23:03

איילת א

שליחה על ידי מיה_ב* »

כיף לשמוע ממך. אני ממש מתכננת לבוא אליכם לקיבוץ (אהבתי!) אבל עוד ממש לא יודעת מתי זה יצליח לקרות וכמה זמן יהיה...
יש שם לא מעט אנשים לבקר.... כשאדע יותר אהיה בקשר. בינתיים רוב שמחות וטוב!
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

איילת א

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

תודה !@}
ביקור_התזמורת*
הצטרפות: 17 נובמבר 2007, 21:36

איילת א

שליחה על ידי ביקור_התזמורת* »

תזכורת:
רותי תותי הדפסתי כרטיסי ביקור דרך http://www.dfus.co.il/info.asp?cat=-1753938098
500 כרטיסי ביקור ב99 ש"ח
אם את רוצה כרטיס מעוצב ייחודי ואישי. אשמח לעצב לך תמורת החלפה עליה נסכם.
פלוני_אלמונית*

איילת א

תזכורת:
שמן זית חדש וטעים למכירה
השמן יוצר בכבישה קרה מזיתים סורים שנקטפו מעצים שלא רוססו ולא דושנו בדשן כימי.
50 שקל לליטר בבקבוק זכוכית.
230 שקל לפח של 5 ליטר

מוזמנים להתקשר לרוני 052-3550604
או לדפבית של ר ו ב י נ א
ללי*
הצטרפות: 08 יולי 2007, 10:53

איילת א

שליחה על ידי ללי* »

שלום יוגה דולפין
אשמח לשמוע ממך לגבי בקבוקי זכוכית
הכונה לבקבוקים של יין או אחרים?
יש לי מחשבות ליצור איזה מן משקה בריאות מיוחד