ש י ר י

אנונימי

ש י ר י

שליחה על ידי אנונימי »

דף בית אישי

בעבר השתמשתי בכינוי פידג'ט, למי שתהה לאן נעלמתי...
@} @} @}

חשוב לזכור: אתר באופן טבעי שווה תשלום. מזכירה לעצמי.
מירב_ב*
הצטרפות: 07 ינואר 2005, 14:37
דף אישי: הדף האישי של מירב_ב*

ש י ר י

שליחה על ידי מירב_ב* »

התחדשי על דף הבית!
|גזר| |גזר| |תמר| |תמר| |עץ| |עץ| |תמר| |תמר| |עץ| |עץ| |גזר| |גזר|

מנקודת מבטי האישית כבר יש קואופרטיב קטן בחולון רבתי...
אשמח למייל שלך, וארחיב.
מירב_ב*

ש י ר י

שליחה על ידי מירב_ב* »

מודעה שכתבתי לפני כמה ימים בכיכר השוק:

ממליצה בחום על השוק האורגני של חגית בצרעה - שוק פירות וירקות אורגניים טריים .
המשלוחים מתבצעים על פי הזמנה היישר לבית הלקוח בירושלים, במטה יהודה ובתל אביב.
למעלה מ- 13 שנה ניסיון בתחום, השירות אדיב מאוד ויעיל.
מחפשים כעת עוד משפחות באזור תל אביב, יפו וחולון שמעוניינות להצטרף למשלוחים בקו ירושלים- תל אביב.
להזמנות ולפרטים נוספים - 02/9916418 או בדוא"ל - hadany12#bezeqint.net.
שכחתי לציין שהמחירים הוגנים ביותר!

מעניין אותך?
אם_אוהבת*
הצטרפות: 03 אפריל 2008, 21:52

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

הו, מזל טוב.
את לא יודעת מה עבר עלינו. אתמול הורי הגיעו אחרי ביקורת ממני ובילו עם הילדה מהצהריים עד הערב. בסביבות 6 בערב אריאל הקיאה את כל מה שינקה. השתדלנו לשמור על קור רוח, ההורים שלי בדיוק היו בדרך החוצה ואלון בעבודה ולא רציתי להלחיץ ולהלחץ. כעבור 10 דקות הנקתי אותה שוב ושוב הקיאה. אלון חזר וסיפרתי לו.חיכינו קלות לראות מה מצבה ושוב הקאה רק שלא היה כבר מה להקיא רק מיצי מרה. מיד נסענו למיון של מכבי, שם קיבלה עירוי ונאסר עליי להניק. מכיוון שהמשיכה להקיא עברנו לבית החולים וולפסון להעביר את הלילה בהשגחה ומחוברים להינפוזיה. גם משלשלת. יש איזה וירוס של שילשולים והקאות עכשיו וסכנת התייבשות. בהתחלה אמרו שהתייבשה ובשל כך ההקאות אח"כ בגלל השלשולים אמרו שקיבלה גם וירוס במעיים. המון ילדים ותינוקות הגיעו למיון באותו ערב עכב התייבשות, הקאות ושילשולים וזה היה נורא.
מסכנה שלי שוחררנו הערב בשל שיפור והפסקת ההקאות אך עדיין משלשלת לאחר כל הנקה. בנוסף על כך עדיין כואב לה בחניכיים, הגיבורה שלי סובלת.

אגב ראיתי שכתבת למירב. לא אמרתי שהתמרים שהזמינה מזורניקה אלה שה1 קילו שאני קונה מאורגניק של זורניקה ועולה 48 ומה שמירב מזמינה זה 4 קילו בכ70 או 60 {לא זוכרת). ביום חמישי אני צריכה לאסוף את המשלוח ממירב, אם תרצי איזה קילו מתוך ה4 אחלק לך לאריזה נפרדת ותאספי ממני או אני אעביר לך ותתני לי רבע מהמחיר, אפשר גם להחליף בקופסת עוגיות טחינה טעימות.

בבית חולים כשתשאלו אותנו לגבי החיסונים הרצו לי על הט"עות" שאנחנו עושים וכל תגובה שהיתה לי בידע המוגבל שיש לי ענו לי בחזרה ועוד בפני חמותי. עכשיו בכלל מופעל עליי לחץ לגבי החיסונים וגם אלון שעד כה לא לחץ ונתן לי למשוך את הזמן די מודאג. לא יודעת איך לנהוג לנכון עבורה.
מירב_ב*

ש י ר י

שליחה על ידי מירב_ב* »

היי שירי,
האם יצרת קשר עם חגית מנהלת השוק של צרעה?
האם את מעוניינת להצטרף למשלוחים?
אשמח לשמוע ממך בעניין.
מירב
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

היי שירי,
מה שלומכם?
ראיתי שדברת עם חגית מהשוק האורגני. רציתי גם לצור איתם קשר בהזדמנות. האם עשית השוואת מחירים בינם למקומות אחרים? אשמח להצטרף במידה והם זולים יותר מאיפה שאנו קונים כרגע. חוץ מזה שאורגניק מרקט עושים הרבה טעויות.
הייתי השבוע בדואר בהסתדרות אך כנראה לא במשמרת שלך כי לא ראיתי אותך.
אגב אני מכינה כל שישי מגש עוגיות טחינה וגם אריאל לוקחת לי ביסים.
חיסלנו את כל התמרים ובפעם הבאה כנראה ניקח 4 ולא נחצה. גם אריאל מאוד אוהבת וכל פעם שהיא קולטת אותי מכניסה תמר לפה היא רומזת לי שהיא רוצה, יש לה קול מיוחד לבקשת תמר מממ.
אם יתחשק לכם אפשר להפגש בגן שעשועים שוב בהזדמנות.
יום טוב, טליה.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

שבוע טוב,
לא האמת שלא היינו בטיפת חלב כבר המון זמן מאז בדיקת התפתחות כשאריאל רק התחילה לזחול. האחות גם ככה חושבת שאני אם שמזניחה כי אני לא באה לשקול ולמדוד את הקטנה ובכלל גם לא לחסן.
נראה אולי בקרוב אקבע תור כי אנחנו רוצים לעשות קורס החייאה דרכם.
לאחרונה אני שוב קצת מהורהרת לגבי החיסונים, אולי נחסן מחומשת.
אגב משק צרעה יש לך את המספר של חגית? רשמתי איפשהו ואין לי חשק לחפש.
עדיין כואבים את צמיחת השיניים לסירוגים. יש ימים שכואב קצת ויש כאלה שיותר וגם היו כמה לילות שהתעוררנו הרבה. טרם ראינו סימני בקיעה.
אלון יוצא למילואים מחר בבוקר לשבוע, לא קל להיות לבד ולטפל בקטנה וכלבה.
כבר די הרבה זמן שאנחנו רוצים למצא בית חדש לכלבה מקשיים שונים, אולי את מכירה מישהו שמחפש? זוהי כלבה ענקית כך שרצוי חצר או הרבה זמן פנוי לטיולים בחוץ.
מיה*
הצטרפות: 09 ינואר 2003, 16:07

ש י ר י

שליחה על ידי מיה* »

הי שירי!
כתבת לי בדף הבית של גן הורים. אני אשמח אם נוכל לארגן משהו ביחד.האם את מכירה עוד הורים שהיו מעוניינים להצטרף ליוזמה?
ש_י_ר_י*
הצטרפות: 18 יולי 2008, 15:29
דף אישי: הדף האישי של ש_י_ר_י*

ש י ר י

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

היי מיה!

כמו שראית כבר בדף של הגן הורים, אם אוהבת גרה בחולון די קרוב אליי. לה יש ילדה בת שנה ולי ילד בן שנה וחצי. יש גם את מירב ב שיש לה ילדה בת ארבע, אבל אני די בטוחה שהיא הולכת על חינוך ביתי ולא תרצה מסגרת יומיומית.
אפשר בשלב הראשון פשוט להיפגש - באיזו גינה, משהו קליל כזה... נראה לך?
מיה*
הצטרפות: 09 ינואר 2003, 16:07

ש י ר י

שליחה על ידי מיה* »

בכיף! באיזה אזור אתן גרות?
ש_י_ר_י*

ש י ר י

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

יהיה לי נוח יותר לכתוב פרטים במייל - המייל שלי הוא:
shirijuster בוואלה.קום.
ככה לא נכתוב יותר מדי פרטים מזהים באתר...
נשתמע! @}
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

תודה על הכל, את מותק.
התקשרתי אלייך אתמול. רצינו לבא לקחת את הבימבה אך לא חזרת אליי.
אחותי שוחררה סוף סוף מבית החולים לפני כמה שעות. בשעה טובה הקרפדה מגיעה הביתה (שם חיבה לתינוקת). כשאריאל נולדה, קראתי לה ברווזה כמו הברווז המכוער שהפך לברבור. פשוט כשהם נולדים הם קצת מכוערים כמה שנורא לאמר ושקשה להודות.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

רציתי לאמר לכם שוב תודה.
אריאל אהבה את הבימבה. הפתעתי אותה בזמן החגיגה והיא היתה הגולם במעגל על הבימבה. הלבשתי אותה חגיגי בחליפה שהדודה קנתה לה ליום הולדת והיא היתה נסיכה אמיתית.
היה ממש נחמד.
הסרטנו אותה למזכרת ושרנו לה ואפילו היה לה זר על הראש. הרמנו אותה עם הכסא אוכל פעם וחצי, אך היא נורא נבהלה מכך.
הכנתי בסוף עוגת גזר וכדורי שוקולד והיתר קניתי. את יודעת לא יותר מידי היה לי זמן להשקיע אז שמתי כיבוד קל שיספק את צרכי האורחים.
היום היה יום של משחקים חדשים שקנו לה והיא הראתה התלהבות מרובה כבר על חלקם.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

וואלה מגניב.
כן ראיתי שהשקעתם בשטיפה, היו טיפות פה ושם. חמודים.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

מחר אהיה בת 30 איזו הרגשה מוזרה. וגם כשחגגנו לאריאל שנה חל התאריך העיברי שלי ואף אחד לא ידע על כך חוץ מאמא שלי.
ולא פחות חשוב מחר ערב טו באב ולנו יש יום נישואים רביעי.
מזל טוב מזל טוב.(-:
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

מה שלומכם?
רצינו להפגש איתכם היום בפארק אבל לא ענית לי.
אגב לאריאל מגיע מזל טוב. היא עושה קקי בסיר כבר כמה ימים. לפעמים מפספסים אך אני עובדת על זה, לתפוס את הרגע של הפליץ הנכון בזמן.
אגב אשמח לקחת את החלק של הנדנדה בבימבה.
תגידו מה דעתכם על מפגש בפארק הירדן? אנחנו שוקלים להתארגן לאיזה חמשוש בתאריכים של המפגש בבאופן.
מירב_ב*

ש י ר י

שליחה על ידי מירב_ב* »

היי שירי,
אני עורכת הזמנה מרוכזת של התמרים מ"סמר", וזכרתי שרצית גם את. עדכני אותי עד מחר אם את מעוניינת.
שלחתי מייל מפורט.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

אגב עם את רוצה לאגיע לרמת גן זה דורש שני אוטבוסים. מפה לתחנה מרכזית ועוד קו לפארק. אם לא יסתדר לך עם מירב תודיעי לי יום קודם אולי יתחשק לבא .
מירב_ב*

ש י ר י

שליחה על ידי מירב_ב* »

שירי,
אני מגיעה ברכב פרטי למפגש ברמת גן. הכוונה המוצהרת היא להגיע בסביבות 10:00.
אפשר לדבר מחר או מחרתיים בטלפון או להתכתב במייל ולקבוע.
(האתר נסגר להוספת הודעות עד ה- 25.9.)
שבוע טוב,
מירב
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

ש י ר י

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

תתחדשי! דוקא נתקלתי בניק ולא ידעתי שזו את. קראתי את ההקדמה הקצרצרה לדף והזכרת לי שעברה שנה מאז ששילמתי לאתר ואני צריכה לשלוח צ'ק. תודה על התזכורת!
בקשר לממתקים או בכלל לחיים, אני גם מחזיקה כרגע בעמדה שאם כולם מסביבה אוכלים אז גם לה מותר. לכן מה שאני מנסה לעשות כרגע זה למדר ממתקים, דהינו, שלא תשהה איתם תחת אותה קורת גג. אבל זו עבודה קשה.
בקשר להריון, לי זה בער בעצמות ממש מהרגע שקיצקיצ (כבר חגגה שנתיים) נולדה. אני מניחה שבעיקר חויית הלידה. רוצה לחוות את זה שוב. את מאוד צעירה. הסדר של הדברים יצא לך אחרת. אני מניחה שזו הסיבה שאת לא מרגישה צורך.
אום_אל_קיצקיצ*

ש י ר י

תיראי, אני מכירה את האמא באופן אישי (היתה המורה שלי למוסיקה ביסודי). היא די מוטרפת. אז מה אם היא ישנה עם הילדה במיטה. זה רק פסיק מתוך מכלול של מה שההורה נותן לילד. הילדה לא יצאה בעייתית בגלל זה. לא זוכרת מה אמרתי בדיון ההוא אבל בטח משהו כמו, שלא מספיק מיטה משפחתית כדי לגדל ילד בצורה מוצלחת. הסירי דאגה מליבך. גם אנחנו כמובן במיטה משפחתית וזה עושה לכולנו רק טוב. בכלל לא עולה בדעתינו לשנות את המצב.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

לא התקשרתי כי אין לי עדיין תשובה לגביי ההצעה.
לא ישבנו על כך כי אלון עבד כמו חמור בשבוע האחרון 12 שעות ביום ובקושי התראינו. בחטף אמרתי לו והוא ענה שהוא לא יכול להתחייב שהוא יהיה פנוי לשמור על אריאל באופן קבוע בגלל המשמרות המטורפות שלו ובשעות לא סדירות. נראה כבר, אולי נוכל למצא איזו פירצה ומשמרות שמסתדרות לנו יחד. מקווה לטוב ומה שלא יהיה, לטובה.
עד מתי אפשר להחזיר לך תשובה?
אני כל כך רוצה לתת יד ולעזור לו לפרנס אבל נורא קשה לי להתמודד עם העובדה שאין לי כל כך אפשרות להעדר מהבית ולהעזר באחרים שישמרו לי על הקטנה. על גן אין מה לדבר כרגע, זה מוקדם מבחינתי ולא משנה מה יגידו מסביב. הלוואי והייתי מוצאת דרך לעבוד עם הקטנה או מהבית אבל לא מצליחה למצא רעיון שמאפשר לי לשלב בין השניים שהוא בר ביצוע ולא רק רעיון חולף.
אני כל כך שמחה בשבילך ובשביל פיג'י שהצלחתם להסתדר יחד עם העבודות והעזרה המשותפת.
במצבים אלו כל כך חסר השבטיות והמשפחה התומכת שתתן יד ואין לנו כל כך על מי להשען, את כבר יודעת. כל אחד והזה שלו.

לא הספקתי לספר לך וגם משתדלת להמנע משיחות ארוכות בפלאפון ובמיוחד שאריאל צמודה לי לשד(:
היינו במפגש של ילדי חינוך ביתי בחולון והיה ממש נחמד. אומנם כולם היו גדולים מאריאל פרט לעוד אחת קטנה בת שנה וחצי. אריאל היתה מבסוטית והתלהבה מהאוירה. שיחקנו בכדור והיא צרחה מהלהט, זו בדיוק התקופה שכדור עושה לה את זה נורא. הבת של מירב נצמדה אליה מאוד וניסתה לשחק איתה אך אריאל עדיין בעניין של לשחק לבד או עם אמא, טוב היא עוד קטנה לשיתוף מלא עם ילדים אחרים.
אולי תבואו למפגש הבא עם עילאי? זה אגב לא רחוק, הלכתי ברגל ועוד עם אריאל על הגב וזה הרגיש סבבה.
נראה לי שיש מצב שהם יעשו את זה שוב שם, צריך לעקוב אחרי זה עם מירב.
חשבתי שאפגוש עוד אמהות מחולון אך כולן היו מכל מיני מקומות אחרים ממפגשים קבועים במקום שנסגר.
טוב , נדבר.
אלטר_אגו*
הצטרפות: 20 דצמבר 2007, 20:56
דף אישי: הדף האישי של אלטר_אגו*

ש י ר י

שליחה על ידי אלטר_אגו* »

זה היה מכל הלב, אני שמחה שיצא מנחם. גמר חתימה טובה גם לך וצום קל אם צריך, ואם לא אז סתם שיהיה קל! ושיחנקו הקנאים! :-)
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

אולי נתאם הגעה לפארק רמת גן יחד? מה קורה לגבי המפגשים בחולון. מירב דיברה איתך?
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

עבר עלינו שבוע מייגע וטרם הסתיים לו. אריאל ממש לקראת בקיעת ניבים וטוחנות, הפעם אפשר לראות שזה ממש בקרוב.
כמובן שכל כאב שלה הוא כאב שלי וכמעט ואין לי רגע מנוח.
השתדלנו לצאת הרבה מהבית כי זה מסיח את דעתה מהכאב.

אגב מצאנו בית לחופש. איזו משפחה מהרצליה עם חצר גדולה, מקווים שתתאקלם יפה ותיהיה מבסוטה.
מרגיש אחרת שהבית נקי משערות אך גם חסר, אין לי למי לזרוק שאריות....
אריאל לא שמה לב, טוב היא קטנה מכדי להבחין,כמו שרגע אחרי שאבא יוצא לעבודה שוכחת מקיומו.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

אריאל עדיין עליי ולא מוכנה לרדת מהידיים. כשניסיתי התחילה לבכות. גם מסרבת פעמים לשבת בסיר גם כשיש לה, חזרתי לנקות שלוליות.
הייתי רוצה להגיד לך, סבבה אני באה כי בחוץ היא רגועה יותר.
לא יודעת עכשיו כשחושבת על זה אם יותר קל לי מהסבב כאבים הקודם. הגב כואב לי כבר ימים ועייפה, נשברת פעמים מחוסר סבלנות מלשמוע אותה מתבכיינת ולא רגועה. קשה לי עם המצב של לעשות דברים תוך כדי שטופסת לי את הרגל או כשהיא נאבקת בי כמו עכשיו על הידיים והיא כבדה לי נורא וגם על הגב.
בפעם הקודמת נראה שהיה קשה יותר כי לא הייתי מוכנה לכך וגם לא הייתי בטוחה למה היא משתגעת לי.

אוף אני לא יכולה לכתוב ככה

ואני יודעת שבחוץ היא תרגע. לפחות הסתובבנו בבוקר.

כן ומטלות הבית מחכות לי.
נעבור גם את זה.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

יותר קל לחלוק בכמויות לפי יחידה ולא לפי משקל כי אין לי דרך לשקול.
אגב הספיק לך בפעם הקודמת חצי מכמות הסלרי או שאת רוצה חבילה שלמה כי לנו מספיק חצי.
מירב_ב*

ש י ר י

שליחה על ידי מירב_ב* »

שלחתי מייל. (-:
זקוקה_לעזרה*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2005, 01:20

ש י ר י

שליחה על ידי זקוקה_לעזרה* »

שלום
אני אמא לתינוק בן שנה וחודשיים וסטודנטית לריפוי בעיסוק. אני מאוד אוהבת להכנס לאתר ולקרוא את העצות, הסיפורים והשאלות בנושאים השונים הנוגעים לאמהות. במסגרת הלימודים אנו עוסקים בנושא קבוצות טיפוליות ונדרשנו להכנס לפורום תמיכה בתחום כלשהו ולהציג שאלה בפני חברי הפורום. עד כה לא הצלחתי לקבל תשובה בפורומים השונים ואני ממש מיואשת. השאלה היא: כיצד הפורום תורם למשתתפיו? כמובן שאני יכולה להעלות בדעתי הרבה רעיונות אולם נדרשתי להציג מספר דעות של חברי הפורום. אני כולי תקווה שתוכלו לעזור לי ולענות על השאלה הזו בעיקר בנושאי הנקה שזהו התחום העיקרי שמעסיק אותי. המידע יספק אותי לצרכי הלימוד בלבד. מקווה שאינני מפריע והדבר מקובל במסגרת הפורום הנוכחי. תודה רבה רבה.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

השבוע אנחנו לא עושים הזמנה. גם ככה אלון צריך להשלים לי עוד מצרכים חסרים מעדן מרקט אז יביא גם ירקות באותה הזדמנות. אם היה מתאפשר הייתי מבקשת ממנו להביא גם לכם על הדרך דברים דחופים אך הוא נוסע עם הקטנוע של אבא שלו .
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

כנראה שהשבוע גם לא נעשה הזמנה כי נשארו לנו עוד מהקנייה האחרונה.
יום שישי נסעתי עם אלון לעדן מרקט לראשונה ונדהמתי מגודל המקום. אם יצא לכם לאגיע זה פשוט מטורף מה שהולך שם. הלכתי לאיבוד בין המצרכים ודי התבלבלתי מרוב השפע. לא ציפיתי שזה יראה כמו סופר ענק.
היתרון: שפע מוצרים מהכל ואפשרות לבחור ממינים שונים. החיסרון: לא הכל אורגני והפיתוי לצאת עם מצרכים מעבר לרשימה גדול, במיוחד כשיש ילדים גדולים.
לא יאמן איך הולך להם, המקום היה מלא באנשים.
לפחות המודעות וצריכת המזון האורגני בקרב הציבור הרחב מוזילה את המחירים.
שלחי לי הודעה שקראת.
מקווה שהמחשב שלכם תקין.
אם את נפגשת עם מירב השבוע או בקרוב תגידי לי, יש לי שקית להעביר לה.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

כן, מאז שהערתי לה חל שינוי לטובה ונקווה שימשיכו לבא בשעה סבירה.
יום שלישי באותו מקום באותה שעה, מתאים לנו.
באמת הגיע הזמן שנתראה.
הייתם בסוף בפארק?
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

רק רציתי לשתף אותך למרות שזה לא רלוונטי לכם... כבר מזמן.
קנינו חיתולים חד פעמיים אקולוגיים מנולי, אשר גם מתכלים וגם ללא חומרי הלבנה וכימיקלים נוספים. יש לה מלאי מעודפים כך שהמחיר יוצא זול יותר מחיתולים בשוק (50 יחידות ב55)
למרות שאנחנו כבר כמעט ללא חיתולים רק בלילה ובנסיעות וגם כך ברב פעמיים.
פינקתי את עצמי בפחות כביסה ופחות לקום בלילה להחליף חיתול רטוב (כפעמיים עד שלוש) והפעם מבלי להרגיש אשם ששמתי לה משהו עם כימיקלים וכד' וגם לא מתכלה.
רק מה יש קצת חסרונות כמו עוד שקיות עטיפה והוצאות קנייה.
אבל בשביל חיתול עד שניים ליום זה לא נורא כל כך.
מה שכן לפחות לתקופות כמו החודשים הראשונים של התינוק (הבא) זה יכול לבא לי טוב במקום ההתעסקות המרובה בניקוי חיתולים רבים של קקי של יונק.
סתם כדרך אגב מספרת לך את זה כי עד לא מזמן לא ידעתי שיש בכלל אופציה כזאת להעזר בחיתולים טובים ובמחיר שפוי.
ידעתי על קיומם של חיתולים אקולוגיים אבל במחיר מטורף שאפילו לא חשבתי לרכוש פעם אחת.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

שבוע טוב,
רציתי להזכיר לך לתת את השקית למירב.
אם_אוהבת*

ש י ר י

שליחה על ידי אם_אוהבת* »

השבוע מבצעת הזמנה כנראה דרך אורגניק. יש מחירי מבצע טובים על חלק מהמוצרים ובבדיקה מול האחרים יותר משתלם הפעם דרכם.שלחי לי הזמנה אם את מעוניינת למחר בבוקר.
אום_אל_קיצקיצ*

ש י ר י

הי תודה! הלידה היתה קלה אבל אחריה היתה לנו הרפתקא לא נעימה. ילדנו בבית והתברר שהתינוקת ממש קטנה ונסענו להתאשפז בבית חולים, חויה שבגללה רציתי ללדת בבית, לחסוך לעצמי את התינוקיה שאני סולדת ממנה. מקוה לכתוב בקרוב באריכות על כל מה שעברנו. אבל זכינו במקסימה אמיתית.
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

ש י ר י

שליחה על ידי עדי_ל* »

האם את לא שירי שספרה לי פעם שהתגוררה במקום בו היתה כלפיה ביקורת על כך שלא שלחה את התינוק לגן (משהו כמו בקיבוץ?) ?

אם טעיתי, אז מצטערת. יש עוד שירי שזכורה לי שיחה כזו עימה.

ובעיניין ההוא... אכן מוטב לא להפוך את זה לאישי.
אני בטוחה שאם היינו נפגשות, את ואני ואחרות כמותנו - שחלוקות בדעות אלו,
היינו מוצאות הרבה יותר מהמשותף מאשר מהלא..
יום רגוע.
עדי_ל*

ש י ר י

שליחה על ידי עדי_ל* »

האמת שנפגשנו כבר (עם המשפחות) בטיול ליקוט כושל :-)
אוף...אכן כושל (נחמד להעביר נושא..)
חשבתי שרק אותי הוא ביאס.

בן כמה הילד?
אתם בבית?
מצטרפים לפעמים למיפגשים בתל אביב?
יש כאן כמה וכמה, בת"א ובאזור. מאוד נחמדים.
אתם מוזמנים אלינו, אנחנו ממש בלב, באזור רוטשילד.
להכיר באמת וברכות .. ואני מתכוונת לזה.
עדי.
ש_י_ר_י*

ש י ר י

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

הדף שלך תוקע לי את המחשב אז אני מקווה שהפעם אני אצליח לשלוח.

בקשר לטיול ליקוט - כולם התבאסו ממנו ברמות שונות...

עילאי כמעט בן שנתיים, איתנו בבית. אם אני זוכרת נכון נטע מבוגר ממנו ב-8 חודשים ( יש לי הרגל מגונה לזכור בשם,גיל,עיסוק ועוד כמה דברים כל בנאדם שאני פוגשת). אני והבנזוג גם עובדים משרות מלאות (אבל גמישות), ככה שאנחנו צריכים מאוד להתאמץ כדי להגיע למפגשים וזה כמעט לא קורה.

האמת שאני אמורה להעביר לך שקית עם שאריות בדים מ אם אוהבת דרך מירב ב , אבל לא יצא לי לפגוש את מירב לאחרונה, אז אולי אפשר באמת לארגן משהו.

ושוב, תודה על גדלות הנפש. אני מודה שלי קשה ליזום פנייה כזו אחרי ויכוח סוער. @}
<אחרי שהסערה הנוכחית תישכך, מעניין אותי מה את חושבת על משבר האמונה של השמאל המתון בשנים האחרונות...>
קרן_גדולה*
הצטרפות: 21 מאי 2008, 23:16
דף אישי: הדף האישי של קרן_גדולה*

ש י ר י

שליחה על ידי קרן_גדולה* »

היי שירי, כנראה באמת שבחולון עוד לא מוכנים... בכל מקרה אני מעניינת אותך בגנימא שהתחלנו להפעיל ולבנות את הקבוצה. ימי שני וחמישי בין 9:30 ל 12:30, פעם ראשונה אנו גובים 45שח ואם ממשיכים זה מתכזז, לחודש זה יוצא 440, לשמונה מפגשים. בנתיים ישנה הענות, והיה מפגש מאד מהנה , מקוה שתצטרפי אלינו, בכל מקרה כל טוב, קרן.
פרח_הלימון*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 16:47
דף אישי: הדף האישי של פרח_הלימון*

ש י ר י

שליחה על ידי פרח_הלימון* »

הי שירי
אשמח לספר אותך ביום ראשון הבא
הטלפון שלי מופיע על הפלייר שנמצא בראש
דף הבית שלי. תודה ו
לילה טוב
פרח_הלימון*

ש י ר י

חיממת לי את הלב :-]
תודה רבה,ותתעלמי מהנשמות הטובות
הרי הכי חשוב זה אם אוהב הבן זוג ואת
(())
אום_אל_קיצקיצ*

ש י ר י

מוזמנת לקרוא סיפור הלידה של _אפונית
אהבה_לי*
הצטרפות: 01 מאי 2008, 22:48
דף אישי: הדף האישי של אהבה_לי*

ש י ר י

שליחה על ידי אהבה_לי* »

האם המסך הוא מסך דק? ומה גודלו? מאיפה בארץ?
אנחנו צריכים ..
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

ש י ר י

שליחה על ידי רק_טוב* »

אשמח לצנצנות, כמה יש? מאיפה את?
תודה @}
רק_טוב*

ש י ר י

שליחה על ידי רק_טוב* »

הצנצנות הקטנות יעזרו לי מאוד, איפה בחולון? קרוב לת"א-יפו, אני אוכל אולי לשלוח את בעלי
רק_טוב*

ש י ר י

שליחה על ידי רק_טוב* »

תודה, אשתדל להגיע במהלך הסופ"ש
דניאלה*
הצטרפות: 21 ינואר 2002, 15:27

ש י ר י

שליחה על ידי דניאלה* »

הי,
אנחנו דווקא לא באים מהצפון אלא גרים באזור רחובות
(אם כי אני במקור מהצפון... איזה זיכרון יש לך).
בכל אופן, קבעתי עם אום שאנסה להגיע אליה השבוע,
היא לא כל כך רוצה לנסוע כי הקטנה שלה סובלת בנסיעות, שלי פחות.
מאיפה את באה? יש לך איך להגיע אליה?
אולי אם יש יום יפה כדאי לעשות מפגש חוץ במקום שקרוב יחסית לכולן.
בכל אופן זה המייל שלי
daniwind בג'ימייל,
אשמח לתאם.
הגדולה שלי גם תשמח
(בני כמה אתם? הילד כמובן...)
אום_אל_קיצקיצ*

ש י ר י

קוראים לה דפנה, אבל הרבה יותר מעניין איך היא נראית... אם שלחת לי מייל אני אשלח לך תמונות... נכנסתי עכשו למחשב כדי לרענן את הבלוג בלי חיתולים שלנו לגבי סבב ב' (בלוג קיצריצ בלי חיתול) אז את מזמנת
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

ש י ר י

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

עניתי לך אצלי בדף@}
פרח_הלימון*

ש י ר י

יכול להיות שהראש מגיב לשינוי ב"תזונה" שלו? יכול להיות..קשקשים זה משהו שתלוי בהמון גורמים
אולי השמפו לא מתאים אולי הקרקפת יבשה? אולי..ואולי..נסי לעסות את הקרקפת עם שמן זית ולמחרת לחפוף
אני מאוד שמחה שכיף לך ושיכולתי לעזור :-)
דווחי לי מה נהיה עם הקשקשים
שבוע טוב @}
טליה_צ*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2008, 13:03
דף אישי: הדף האישי של טליה_צ*

ש י ר י

שליחה על ידי טליה_צ* »

היי שירי אני מניחה שאת לא מכירה אותי....
קוראים לי טליה והצטרפתי לפני 6 חודשים לכאן ואם את רוצה להתכתב אז נדבר בדף שלך........
רק בשלך!!!
שקיעות_של_פטל*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 01:20

ש י ר י

שליחה על ידי שקיעות_של_פטל* »

שירי שלום,

אני מנסה לארגן סדנת קליעה משקיות בזמן הקרוב, את מוזמנת לשלוח לי מייל כדי שאני אוכל להודיע לך כשיהיה משהו ספציפי. אנא צייני גם מהיכן את.
אני ב- arbel.egger בג'ימייל

המשך יום נעים,
ארבל
בתנועה_מתמדת*
הצטרפות: 23 אפריל 2003, 21:52
דף אישי: הדף האישי של בתנועה_מתמדת*

ש י ר י

שליחה על ידי בתנועה_מתמדת* »

הי שירי
בקשר למפגשים במעוז אביב מוזמנת להתקשר אלי 054-4697571
אני קצרה בזמן מחשב ואשמח לענות על כל שאלותייך בע"פ בטלפון (אתן לך גם מספר קווי אם יתאפשר לי להיות לידו)
להשתמע@}
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

ש י ר י

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

הי שירי
אני חושבת שעדיף לך לנסוע לאחד המפגשים בתל אביב...
המפגש ברחובות אוטוטו יוצא לפגרה של שלושה חודשים. (השבוע יהיה המפגש האחרון לעונה).
בכלל בקיץ קבוצת רחובות גזר בד"כ בחופש "גדול".
בכל מקרה אם את רוצה לקבל מיילים עם פעילויות כתבי ללילה טוב או לאמא בבית.
בקשי מהן.
בהצלחה, קוסמת.@}
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

ש י ר י

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

הי שירי
האם את שירי שהיתה אצלנו ומסרנו לה כמה פריטים של תינוקות, ונתנה לילדים שלנו חיות מקסימות מלבד שהיא עשתה?
ראיתי שהיית בהפגנה בסינמטק. גם אני הייתי אבל לא ראיתי אותך.
אלא אם את שירי אחרת ואז אולי כן ראיתי אותך, אבל פשוט לא ידעתי שזו את....
איל_גיא_חיים*
הצטרפות: 11 יוני 2009, 15:46
דף אישי: הדף האישי של איל_גיא_חיים*

ש י ר י

שליחה על ידי איל_גיא_חיים* »

אני ממש שמח ובכלל לא כועס אבל איזה הודעות לא קשורות והיכן פירסמץי? שמת לב שבדף איזה מים אתם שותים התפרסמה פירסומת מיסחרית
איל_גיא_חיים*

ש י ר י

פלוני אלמוני (28.06.2009 13:00):
מה נסגר איתך אייל גיא חיים?.. איזה התרפסות.
נראה לך שאני התרפסתי יותר מאחרים? אולי בעצם לא אני שונה אלא שיש יחס שונה אלי?
איל_גיא_חיים*

ש י ר י

שימי נא לב למיתקפה כוללת כיניי גנאי של עודד על הפלרת מים בדף הבית שלו
תלמדי משהו נראה לי על מה קורה באופן טיבעי
עלמה_אליעז*
הצטרפות: 29 יוני 2009, 00:42

ש י ר י

שליחה על ידי עלמה_אליעז* »

היי
יש לכם תוכניות להגיע למאהל בגן הכנסת?
אם כן נשמח לראות אתכם, אנחנו נהיה שם בסוף השבוע ואולי גם הערב
אגב
שימי לב להתפתחויות בקשר למאבקב"הפלרה"
צריך להזהר שלא יתפסו עלינו טרמפ כדי להפריט את המים
ש_י_ר_י*

ש י ר י

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

כן, רוצים מאוד להגיע -
לצערנו בסופ"ש אנחנו מחוייבים לחתונה ומשפחה, נראה לך שביום ראשון תהיו שם?
עוקבת אחרי מה שקורה... זה מפחיד אותי אפילו יותר ממה שקורה עכשיו עם ההפלרה. איך אתם נשארים אופטימים איך?? ( רוצה להגיד - גלי לי את הסוד, ותישארו אופטימים :-) )
איל_גיא_חיים*

ש י ר י

זה פשוט מאוד: אנחנו לא מתרגשים ממה שהאחים ואחרים עושים
אנחנו מנסים לעשות את הטוב ביותר שאנחנו יכולים
היתר תלוי ביתר...
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

ש י ר י

שליחה על ידי ריש_גלית* »

עונה לך בקשר למפגש עד ש בתנועה מתמדת תענה:
מחר המפגש מתחיל בארבע אחה"צ, בגינת המשחקים שליד הגינה הקהילתית. אוטובוסים - 47, 48, ונדמה לי שגם 40 (יותר רלוונטי לך, לא?). יש לפחות שלושה בנים בגיל המתאים לבנך. השאלה מי יבוא מחר, בגלל שינוי הפורמט (אין חוג ועברנו לאחה"צ. או בקיצור, קיץ, חם, לאף אחד אין כוח לזוז). אני עוד לא יודעת אם אנחנו נבוא (עם בת 5.9 ובן 3.3). @}
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

ש י ר י

שליחה על ידי ריש_גלית* »

מה שקורה בקיץ הוא כנראה שמגיעים פחות, כי עובדה - אנחנו לא הגענו, ואני יודעת על עוד מישהי שלא... חם, קשה לנו באוטובוס, קשה לנו בחיים P-:
אבל למיטב ידיעתי המפגש ממשיך להתקיים, ובטח גם אנחנו נבוא מתישהו, אנחנו פשוט צריכים קצת להתגעגע קודם.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

ש י ר י

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

שירי אני עונה לך כאן קצת בקיצור אם זה בסדר בשבילך פשוט עבר עלינו שבוע פסיכי מכל המובנים, עלינו אישית ועל הקבוצה כללית.
בקיצור, אתם ברשימה וכמובן שנידע אתכם אם וכאשר דברים יתחילו לקרות ונפתח את המעגל השני.
המשכת לקבל מיילים כי עדיין הופעת ברשימה עד יום שבת שעבר, מאז כבר הוסרת מהרשימה אבל נשמרת אצלנו ברשימה נפרדת לצורך הזמנה כשיהיה רלוונט, כך שמעתה לא תקבלי יותר מיילים מהקבוצה.
נשמח לפגוש אתכם כשהחלום יתחיל להתגשם. עוד חזון למועד, יקירה, עוד חזון למועד.
איל_גיא_חיים*

ש י ר י

את יכולה לשאול את עלמה בקשר להנקה ותזונה
חוה_בת_חיים*
הצטרפות: 12 מאי 2005, 22:58
דף אישי: הדף האישי של חוה_בת_חיים*

ש י ר י

שליחה על ידי חוה_בת_חיים* »

הגישה המאוד רווחת שאנחנו צריכים לדאוג להורים שלנו בכל מצב, לקבל אותם אפילו אם הם לא מביאים לחיינו שום דבר מלבד כאב וסבל. -כך כתבת שם.
ש י ר י , זאת איננה הגישה שהצגתי . תקראי שוב ובעיון את מה שכתבתי . ואם זה כתוב לא מובן תבררי איתי.
אינני כועסת עליך כלל . ברור שזה נושא מסעיר אך לא ירדת לסוף דעתי.

הודעה למחיקה
פטריות_אחרי_הגשם*
הצטרפות: 23 יולי 2009, 15:45

ש י ר י

שליחה על ידי פטריות_אחרי_הגשם* »

הי שירי
קצת נעלמתי מהדף שפתחתי הרגשתי ששוב היא משתלטת לי על החיים[אמא]
אז לקחתי פסק זמן להפנמה
פתאום ראיתי שחוה מתייחסת גם כאן לנושא-חוה למה שלא תמשיכי לדבר על כך בדף?
אולי גם אני לא הבנתי...
ש_י_ר_י*

ש י ר י

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

פטריות,
אני עונה לך כאן כי נראה לי שהיה בלבול עם הדף בית שלך (תיכף נתריע על זה).
זה טוב שלקחת זמן להפנמה. לא הכל אפשר לעשות בשיטת הזבנג וגמרנו :-)
כשתרצי לחלוק - אני אהיה שם. כמו שכבר בוודאי ניחשת הנושא קרוב לליבי...

בנוגע לחוה - כתבתי בדף שלך שאני כועסת על דבריה של חוה, וחוה פשוט רצתה לרדת לשורש העניין. הסברתי לה שזה הזכיר לי גישה מסויימת ששמעתי מאנשים רבים, לדעתה זה בכלל לא מה שכתבה ולא דומה. הבהרנו את הדברים בינינו כדי לא לסחוף את הדף שלך, שהוא דף תמיכה, לכיוון אחר.

(()) המשך שבוע נפלא!
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

ש י ר י

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

תודה:-]
איזה כיף לשמוע שנהנית להקשיב!
אילנה_קליינר*
הצטרפות: 01 נובמבר 2001, 07:32

ש י ר י

שליחה על ידי אילנה_קליינר* »

היי, זו אני שדיברתי איתך בטלפון בנוגע לחתולה
דיברו איתי כמה היום, אבל את השיחה איתך אני זוכרת.
למעשה, הוספתי עוד משהו לדף של האימוץ ורוצה שתקראי גם את זה
משי גורת חתולים למסירה
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

ש י ר י

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

בכלל לא ידעתי שאת פידג'ט :-)
קטעים איתך.

אוקצור, הוד השרון. רוצים לבוא מתישו?
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

ש י ר י

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

נפגשה בשמחה וששון!
איפה אתם מבלים את עיקר זמנכם?...
עדי_ל*

ש י ר י

שליחה על ידי עדי_ל* »

היי שירי :-)
כן, תצטרפי , בשמחה
בואי ונעבור למייל ואצרף אותך לרשימת המיילים של המזמינים
adi135 בנטוויז'ן
להשתמע
עדי_ל*

ש י ר י

שליחה על ידי עדי_ל* »

אה, עכשיו ראיתי...
אז זה netvision.net.il
ואם תרצי סל כבר מחר בערב, כתבי לנו עוד היום מייל. עד מחר מוקדם בבוקר אוכל להזמין לך.
יעלפו_מהמושב*
הצטרפות: 02 נובמבר 2007, 10:21
דף אישי: הדף האישי של יעלפו_מהמושב*

ש י ר י

שליחה על ידי יעלפו_מהמושב* »

מגניב, לושי הוא חבר אהוב במיוחד. אם תזכרי מה רצית לכתוב לי, אני פה :-)
זוטא_לבנה*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2004, 10:05
דף אישי: הדף האישי של זוטא_לבנה*

ש י ר י

שליחה על ידי זוטא_לבנה* »

שלום שירי,
אני לא יודעת אם אנחנו מכירות...
דברתי עם אורי והוא אמר לי שיש לך בלנדר drink machine. אני חושבת לקנות ממנו אחד כזה משומש. אשמח מאוד לשמוע ממך חוות דעת על הבלנדר.
תודה רבה!
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

ש י ר י

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

היי שירי,
אני מקווה שאני זוכר נכון ואת השירי המדוברת :-)
וכן, גם אני תהיתי אם זה שלא התקשרת אלי עד עכשיו אומר שהבלנדר עובד כמו חדש
זוטא_לבנה*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2004, 10:05
דף אישי: הדף האישי של זוטא_לבנה*

ש י ר י

שליחה על ידי זוטא_לבנה* »

תודה (-:
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

ש י ר י

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

הי שירי
חזרו אליך לגבי הביקור בנוה איתן?
אני גם חדשה וגם זמנית אז לא ממש יודעת...
אבל אשמח להפגש!
את יכולה ליצור איתי קשר גם במייל.
@}
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

ש י ר י

שליחה על ידי בשמת_א* »

נדמה לי שכתבת בדף חוגי בית בלי חיתולים (אנחנו לא מכירות, אז אם זו שירי אחרת עמך הסליחה, כי ניקיתי הרבה מהדף ורק תוך כדי עריכה ראיתי משהו שכתבת).

רציתי רק להגיד לך, שאין לי שום בעיה עם אף אחת שלא למדה ממני או באתר הזה, באה בכלל ממקום אחר (נגיד, נולדה בסין או ברוסיה, או קראה בעצמה בלי להכיר אותי או את באופן טבעי חומר, התנסתה בעצמה וכדומה) ורוצה ללמד איך עושים את זה.
האמת שנתקלתי לפחות בשתיים כאלה, שממש באו ממקום אחר ולא שמעו עלי או על באופן טבעי מעולם.
זה ממש משמח אותי, ואני מפרגנת לכולן בכיף.

מי ייתן ויפיצו גם הן (או הם, למה להפלות גברים...) את הבשורה וכולנו רק נרוויח.

זה לא אותו דבר כמו ללמוד ממני (אם דרך האתר הזה או אישית ממני, או בשתי הדרכים גם יחד) ואז להשתמש בדברים שלי כאילו היא המציאה אותם (גם אם היא עושה בהם שינויים).
ואגב, ללמוד ממני, ולפנות אלי, וללכת ללמד את הדברים תוך מתן קרדיט הוגן (שמעתי לראשונה ב.... קראתי את כל הדפים באתר באופן טבעי... למדתי באופן אישי אצל בשמת... ועכשיו אני רוצה לשתף בניסיון שרכשתי ובגישה שלי לעניין, שהיא קצת שונה מזו של בשמת....) - גם זה נראה לי בסדר גמור באופן עקרוני (אני כותבת "באופן עקרוני" כי לפעמים יש פרטים שמשנים את כל התמונה).

אני לא יודעת אם הצלחתי להבהיר לך את ההבדל בין הדברים בעיני. מקווה שכן.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”