שאלות על הפלה

הריון_לא_רצוי*
הצטרפות: 30 יוני 2006, 11:33
דף אישי: הדף האישי של הריון_לא_רצוי*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי הריון_לא_רצוי* »

למישהו יש מידע לגבי הפלה דרך מכבי? ועדה שלהם, הפלה ברמת מרפא וכולי?
כבר_לא_בהריון*
הצטרפות: 03 ספטמבר 2006, 14:40

שאלות על הפלה

שליחה על ידי כבר_לא_בהריון* »

אולי יש מישהי שיודעת-
עד איזה שבוע עוד אפשר לנסות לגרום להפלה "טבעית", וממתי חייבים להשתמש בגרידה?
אני מדברת על עובר שכבר ללא דופק. אני בשבוע 10. תודה.
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

כבר לא, משתתפת בצערך. ((-))
את יכולה לחכות כמה שאת רוצה.
כשמתחילה הפלה חשוב שתשימי לב שהדימום לא כבד מדי, ולא נמשך זמן רב מדי (מעל לשבוע אאל"ט).
במקרה כזה - תפני לבי"ח.
בגרידה חייבים להשתמש רק במקרים של דימום כבד שנשמך הרבה זמן כך שחיי האמא עלולים להיות בסכנה.
זה קורה בגלל שנשארה חתיכה קטנה ברחם. זה עדיין נדיר.
תני לעצמך זמן לעבד את האובדן ולהפרד מההריון ואז תראי איך הגוף שלך משתף איתך פעולה ונפרד גם הוא.
את יכולה לפנות גם ל יעל נוי או ל שרה לה (מומלץ)
כבר_לא_בהריון*

שאלות על הפלה

תודה לך, מיכל.
בינתיים הדימום כמעט הפסיק, או לפחות נחלש, אחרי יום אחד בסה"כ. באולט' נצפה עדיין עובר שלם ברחם. זה נראה לך סביר? מתי אמור להתחיל דימום מסיבי? יכוליות שהוא בכלל לא יתחיל ואז אצטרך לגרום לכיווץ הרחם?
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

זה נראה לך סביר? מתי אמור להתחיל דימום מסיבי? יכוליות שהוא בכלל לא יתחיל ואז אצטרך לגרום לכיווץ הרחם?
אני באמת לא יודעת לענות. אני לא רופאת נשים. אבל לא נראה לי סביר שהגוף שלך לא מתפקד עד כדי כך שהוא לא יכול לנקות את עצמו בעצמו.
קראתי לשרה לה שהיא מיילדת-בית, אולי היא תדע לעזור.
אני יודעת רק שאם תחליטי שקשה לך לחכות אפשר להעזר בדיקור סיני להתחיל את ההפרדות של ההריון מהגוף.
כבר_לא_בהריון*

שאלות על הפלה

תודה לכל מי שעזרה לי, דרך האתר או בטלפונים.
מספרת מה היה בסוף:
החלטנו ללכת לגרידה. האישלי לא תמך בלחכות שזה יקרה טבעי. בנוסף, לא היה מבוגר אחראי שיוכל להיות איתי מידי יום במשך חודש, או כמה זמן שיקח לגוף שלי, והבנתי שזה יכוליות מסוכן להיות בבית לבד (עם 2 קטנות) 5 ימים בשבוע.

קבעו לנו תור לגרידה להיום בבוקר בביה"ח. במשך הלילה התחילו הדימומים להתגבר, ובבוקר כבר היו חזקים יותר ומלווים בכאכבי מחזור. התפללתי שעד שנגיע, נראה באולט' שהעובר כבר יצא.
אבל זה לא קרה. עוד לפני שהספקנו לעשות אולט', בבדיקה פנימית שערך הרופא, יצא העובר שלי ואיתו שק ההריון וכל הדם שמסביב נפלטו החוצה, שם על כסא הגניקולוג... בבדיקת אולט' שעשה אח"כ מצא שיש קריש דם קטן, והסכים איתי שהוא יוכל לצאת בכוחות עצמו.
יצאתי מביה"ח עוד לפני שהספיקו לאשפז אותי. אני כ"כ שמחה מאיך שזה קרה, שכבר לא מתאבלת אפילו על אבדן ההריון. יודעת שזה מה שצריך היה לקרות, ומחכה בקוצרוח להריון הקרוב.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

כל אחת יכולה לעבור הפלה (בארץ), ועדת הפלות רק קובעת מי יכולה לעשות זאת על חשבון המדינה.

תזמורת הים (2009-01-14T20:01:38):
כל אחת יכולה לעבור הפלה (בארץ), ועדת הפלות רק קובעת מי יכולה לעשות זאת על חשבון המדינה.
ממש לא. יש קריטריונים שקובעים מתי מותר לועדה לאשר הפלה ומי שלא עוברת ועדה צריכה להפיל באופן פרטי ולא חוקי (למשל אשה נשואה שסתם לא רוצה עוד ילד, לא בגדה בבעלה, לא לקחה תרופות שאסורות בהריון ולא רוצה לשקר).
קטיה*
הצטרפות: 28 נובמבר 2004, 10:59

שאלות על הפלה

שליחה על ידי קטיה* »

שלום לכולם אני עברתי גרידה עקב הריון שלא התפתח לפני כחודש וחצי
לפני 3 שבועות התחיל דימום מסיבי מאוד והתברר לפני יומיים שזה שאריות הריון
קיבלתי ציטוטק שלא ממש עזר עד עכשיו והשלב הבא כנראה הוא גרידה חוזרת , האם יש אופציות אחרות? הייתי רוצה להמנע מגרידה נוספת
קראתי על עלי פטל אבל עדיין לא הצלחתי להבין אם זה יכול לעזור במצבי או להיפך

תודה!
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

שאלות על הפלה

שליחה על ידי שירה* »

אני מתחילה שבוע 20 והסתבר לי היום שיש לפיצקית דאון. קשה ועצוב מאד. אני כבר מרגישה אותה זזה הרבה וקשורה אליה מאד. למרות שעוברות מחשבות על לתת לה להמשיך להיות איתנו, די ברור לי שאסיים את ההריון. בבקשה, וברור לי שהכוונות טובות, לא לנסות לשכנע אותי. זה לגמרי ביני לביני ובן זוגי.
ותכלס... בבית החולים אסף הרופא עושים גרידה בשלב מאוחר. בשאר בתי החולים - לידה מוקדמת. היו לי בעבר שלוש גרידות, בשלבים מוקדמים, והסרת מחיצה ברחם, (גם לידה של ילד בריא וחמוד להפליא) - כך שגרידה נוספת מפחידה. מצד שני זירוז, שעות של צירים ולידה של עוברית מתה מאיים לא פחות. לפי מה שקראתי הסיכון שווה בשני המקרים. מישהי שעברה הפסקת לידה בשלב כזה יכולה לספר לי מה עשתה ואיך זה היה? אולי מישהו / י שיודעת על שתי הפרוצדורות מבחינה רפואית יכולה להמליץ לי מה עדיף?
תודה
תות_שדה*
הצטרפות: 19 פברואר 2002, 21:05
דף אישי: הדף האישי של תות_שדה*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי תות_שדה* »

שירה, עברתי לידה מוקדמת בשבוע 17 עקב מומים בעובר.
את מוזמנת להתקשר .
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי ריש_גלית* »

שירה, זו את שאני מכירה? נורא מאוחר אז אני לא מתקשרת... כל כך מצטערת לשמוע את החדשות קשות. אם אנחנו מכירות ואם לא - בכל אופן חזקי ואמצי ((-))
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שאלות על הפלה

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

שירה יקרה ((-)) נחמץ הלב. איזו בשורה קשה.
אין לי עצה, אבל אולי בפורום אובדן הריון בתפוז יהיו מן הסתם סיפורי לידה מוקדמת כאלה.
תהיו חזקים...
אנונימי

שאלות על הפלה

שליחה על ידי אנונימי »

עברתי שתי הפסקות הריון בשבוע 16, אחד באסה"ר, שני בתה"ש.
עברתי לידה מוקדמת בשבוע 28 בקפלן.
כל אחת היתה שונה ל-ח-ל-ו-ט-י-ן.
את מוזמנת להתקשר.
089242815 / 0522923987
כבר_אחרי*
הצטרפות: 07 מאי 2008, 09:25

שאלות על הפלה

שליחה על ידי כבר_אחרי* »

גם אני עברתי גרידה בשבוע 15, אמנם מדובר ב"ניתוח" וב"הרדמה מלאה" אבל הפרוצדורה מאוד מאוד קלה, פיזית הרגשתי מצוין כבר שעתיים אחרי. אני לא יודעת איך זה בשבועות מתקדמים יותר אבל מנסיוני לפחות ברמה הגופנית זה חלף קל וללא סיבוכים, אז הסירי דאגה מלבך... נפשית כמובן זו התמודדות אחרת, איטית יותר ומורכבת..
שיהיה בהצלחה ואם כבר מאחורייך מקווה שעבר בקלות
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

אני שואלת כאן בשביל אחותי שגרה בחו"ל ועברה כבר 3 הפלות, 2 בשבועות מוקדמים ואחת בשבוע 18. היא גם מתקשה להיכנס להריון. כבר שנה אחר ההפלה האחרונה והיא עדיין לא בהריון. כרגע מתחילים לבדוק את מצב הזרע של בעלה.
קראתי באחד הדפים כאן על קשר בין קושי להיכנס להריון והפלות חוזרות לבין חיידק/מחלה אצל הגבר. אני לא זוכרת יותר פרטים או שם הדף והייתי שמחה לקבל מידע כדי שאחותי תוכל לברר.
תודה!
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

שאלות על הפלה

שליחה על ידי אלמונית* »

קרובה שלי שהיתה במצב דומה נכנסה להריון לאחר צילום רחם. בדיקה לא סימפטית אבל עצם הבדיקה מנקה את המערכת משאריות שאולי נשארו מהריונות קודמים ואולי מפריעים.
ממליצה כמובן לחשוב על עוד כיוונים: תזונה, טיפולים הוליסטיים, מצב נפשי... ובטח כבר בדקו אבל לפעמים שוכחים - עניין הקרישיות ויש בארץ גם רופא שעוסק בנושא של התאמה בין בני זוג הוא חקר מקרים רבים של הפלות לא מוסברות והגיע למסקנות לגבי דחייה של זרע מסויים. ממה שהבנתי הפתרון שלו זה עירוי דם עם דם של בן הזוג למניעת ההתנגדות. זה טיפול בעייתי במובן אחר כי יכול להשפיע על סוג הדם של האישה ועוד דברים.
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

תודה אלמונית.
היא חושבת להתחיל טיפול בדיקור לשניהם.
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שלום לכולם !!
אני בשבוע השישי להיריון אתמול התחילו לי דימומים הלכתי לבית חולים עשו לי אולטראסאונד ולא ראו כלום הרופא עשה לי בדיקת דם שהראתה שהבטא הוא 1165 ושבוע שעבר הוא היה 645 בגלל שזה לא הכפיל את עצמו אז ההיריו לא תקין ויש צורך לעשות גרידה והיום אני רואה שיש לי דימומים חזקים רציתי לדעת האם יתכן שזה הפלה טבעית או שכדאי לעשות מחר עוד בדיקת בטא ואולטראסאונד כדי לדעת מה קורה אשמח מאוד אם תעזרו לי אני ממש מיואשת זה ההיריון הראשון שלי
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי עדי_ל* »

אני ממש מיואשת

חיבוק, זה עצוב וקשה , תהיי עכשיו עם העצב ועם הגוף שלך, את תתחזקי ותהרי שוב.
נראה שהגוף שלך התחיל את תהליך ההפלה בעצמו, ללא צורך בהתערבות רפואית, שלעיתים היא מיותרת.
יש באתר דפים בנושא.
דימום בשבוע שמיני יכול להאיר לך את התהליך שאת עוברת
וגם הפלה ספונטנית הפלה באופן טבעי ואחרים (חפשי לפי המילה "הפלה")
אם תזדקקי לתמיכה ואם יש לך שאלות, יש כאן אזניים שומעות ורבות שתוכלנה לייעץ לך מנסיונן.
בדפים השונים כתוב וגם אני מזכירה לך להיות ערנית לרמת הדימום ולתחושותייך, ואם הוא נעשה מאוד קשה פני למיון.
ש_י_ר_י*
הצטרפות: 18 יולי 2008, 15:29
דף אישי: הדף האישי של ש_י_ר_י*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

((-))
מוסיפה שהיריון ראשון שמסתיים בהפלה הוא יותר שכיח ממה שחושבים. זה לא אומר כלום על ההריונות הבאים.
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

שלום,
בעבר עברתי הפלה יזומה אצל רופא שמטפל בבתי חולים וגם מבצע הפלות במרפאה פרטית. ללא צורך לעבור ועדה, הוא פשוט רשם עבורי שהעובר לא התפתח, וביצע את ההפלה. שילמתי לו את אותו הסכום שמשלמים על הפלה "ברשיון". הרופא הזה עבד במרכז הארץ. אני מחפשת רופא או רופאה שעושים דבר דומה בצפון הארץ.
האם מישהי מכירה??

תודה.
פל*
הצטרפות: 03 דצמבר 2009, 18:22

שאלות על הפלה

שליחה על ידי פל* »

ועדה זה בסך כל עיניין של כמה דקות של חתימות על טפסים.
פלונית_כרגע*

שאלות על הפלה

ובכל זאת... אני לא מסוגלת לעבור את הוועדה בשקרים, וגם לא רוצה לבצע את ההפלה בבית חולים. האם מישהי מכירה אלטרנטיבה?
עוד_פלונית*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 18:53

שאלות על הפלה

שליחה על ידי עוד_פלונית* »

_אני מחפשת רופא או רופאה שעושים דבר דומה בצפון הארץ.
האם מישהי מכירה??_
נראה לך שיכתבו לך דבר כזה באינטרנט? הרי רופא שעושה כאלה דברים הוא עבריין.

האם מישהי מכירה אלטרנטיבה?
באיזה שבוע את? בדף הפלה ספונטנית נדמה לי - ואולי זה בדף הפלה באופן טבעי - יש טיפים כיצד לגרום להפלה טבעית, אבל זה עובד רק בשבועות מאוד מוקדמים.
פלונית_כרגע*

שאלות על הפלה

אני מקפיצה את שאלתי:
_בעבר עברתי הפלה יזומה אצל רופא שמטפל בבתי חולים וגם מבצע הפלות במרפאה פרטית. ללא צורך לעבור ועדה, הוא פשוט רשם עבורי שהעובר לא התפתח, וביצע את ההפלה. שילמתי לו את אותו הסכום שמשלמים על הפלה "ברשיון". הרופא הזה עבד במרכז הארץ. אני מחפשת רופא או רופאה שעושים דבר דומה בצפון הארץ.
האם מישהי מכירה??_

(עוד פלונית: לא ציפית שירשמו כאן את שם הרופא, אלא ליצור קשר עם מישהי שמכירה)
הטירה_הנעה*
הצטרפות: 03 אפריל 2010, 07:30
דף אישי: הדף האישי של הטירה_הנעה*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי הטירה_הנעה* »

ממה שידוע לי מחברות,פשוט מתקשרים לאותו בית חולים פרטי אשר מבצע הפלות,כגון אלישע-חיפה.והם מפנים לרופא השייך לקופת החולים של הפונה שעובד עבורם,בדרך כלל,יש לכל קופה מספר רופאים הפזורים באזור.
פשוט להרים טלפון ולשאול.
מה שכן המחיר איננו נמוך,בזמנו עמד על 5000 ש"ח.
בהצלחה.
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

שאלות על הפלה

שליחה על ידי אני* »

תודה בנות יקרות,
אני עוברת בעצמי תהליך של הפלה טבעית ומודה לכן שאתן כאן כדי להאיר, לנחם ולחזק.
מאחלת לכולנו הרבה בריאות אור ואהבה
בת_של_מלך*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2010, 23:03

שאלות על הפלה

שליחה על ידי בת_של_מלך* »

היום עברתי שאיבה/גרידה במרפאה בבית החולים איכילוב.הייתי בשבוע 14 עם עובר שהפסיק להתפתח בשבוע 7,מסתבר.ידעתי על זה לפני כשבוע וחצי אך קיוויתי שההריון יפול בצורה טיבעית{כמובן שנעזרתי בשיטות אלטרנטיביות}מה גם שלפני 8 שנים היתה לי הפלה טיבעית שלא דרשה התערבות כירוגית.לבסוף לאחר לחץ רפואי מצד רופאי הנשים שזה עלול לזהם את גופי,ניגשתי בחיל ורעדה לניתוח.מה אומר לכן??חסדי השם.פרוצדורת קבלה פשוטה ונעימה.צוות מקסים של רופאים ואחיות.הכל היה מהיר ומקצועי.עכשו,12 שעות לאחר הניתוח אני מרגישה ברוך השם מצוין.שאף אחת לא תזדקק!!אבל למי שאין ברירה-באמת אל חשש.ושניזכה לעסוק בעיקר בילודה בריאה מתוך שמחה ושלוות הגוף והנפש.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שאלות על הפלה

שליחה על ידי פלונית* »

שלום לכולן, אני בתחילת הריון אחרי בדיקה ביתית ואיחור במס' ימים במחזור בכל אופן היה לי דימום בדיוק כמו מחזור עם גושים וקצת כהה.
א. האם יתכן כי הייתה טעות בבדיקה הביתית וזה אכן מחזור
ב. האם זה תואם לתיאור של הפלה
בודקת*
הצטרפות: 11 יוני 2007, 21:06

שאלות על הפלה

שליחה על ידי בודקת* »

לפלונית,

מניסיוני הלא רב אך הכנראה אמין, ולפי מה ששמעתי מאחרות כאן, בעיקר בדף "בדיקות זיהוי הריון" ו"ההריון שנפל וזה שיבוא אחריו" (הדף שפתחתי) אני יכולה להגיד לך ש:
א. כנראה שלא היתה טעות בבדיקה הביתית - טעות חיובית, להבנתי - זה לא דבר שקורה
ב. זה תואם בדיוק את ה"מחזור" שלי שהיה בעצם סיום ההריון שנמשך מעט מאוד (שישה ימי איחור). זה היה בדיוק כמו מחזור, טיפה יותר כאבים (הם היו יומיים - בדרך כלל יש לי כאבים רק ביום הראשון או ביום השני, והפעם היו גם בראשון וגם בשני), לא כאבים חזקים במיוחד, לא דימום רב יותר.

מאחלת שרצונך יתממש בקרוב
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

למישהי יש המלצות על פסיכיאטר באזור ירושלים שנותן בקלות (ורצוי לא ביוקר) המלצות להפסקת הריון? אני אישה נשואה וחייבת להפסיק הריון. המכתב הזה מפסיכיאטר יאשפר לי לעבור וועדת הפלות בקלות.
אני צריכה עזרה. תודה!
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

אשמח לסיוע, זה דחוף.. תודה
יסמין*
הצטרפות: 01 פברואר 2004, 23:08

שאלות על הפלה

שליחה על ידי יסמין* »

בנות אתמול הייתי אמורה להיות בשבוע 10 התבשרתי שאין דופק והוא הפסיק להתפתח כבר לפני כשבועיים+ יקירות תודה על כל מה שכתבתן נותנות לי הרבה כח!!!! אנא אודה אם תוכלנה רק להסביר לי מדוע קבעו לי תור לגרידא רק בשישי הבא???למה מחכים מה אתן מייעצות???עצוב עצוב עצוב לי וקשה לי...
דקלה*
הצטרפות: 21 יוני 2001, 23:23

שאלות על הפלה

שליחה על ידי דקלה* »

שלום לכולם,
נחמד לדעת שאת לא לבד במערכה וכי יש המון נשים שעוברות הפלה,
אני בשבוע 11+4 עם עובר ללא דופק שנעצר בשבוע 9 הכל התחיל שביום רביעי (יום ההולדת של בעלי 29.6) התחילו לי הדימומים קבענו תור לרופא ואז בעצם גילינו שהעובר ללא דופק והוא מתאים לשבוע 9 כל כך התעצב לי כי מאוד רציתי עוד ילד (יש לי 2 בנים מעלפים בבית) כמובן שיום למחרת הייתי כבר בביה"ח וקבעו לי תור למחר יום ראשון בינתיים היום מהבוקר אני מדממת כאילו שקיבלתי ווסת אחרי שקראתי כל מה שרשום כאן אני מתפללת שעד מחר בבוקר אני יעבור הפלה טבעית ללא כל צורך בהתערבות רפואית, אני כל כך רוצה כבר שהכל יסתיים זה ממש לא עושה לי טוב שהעובר עדיין ברחם שלי , אני מוצפת רגשות מצד אחד יש לי בבית ילדים ומצד שני אני רוצה עוד אך הגורל החליט שזה לא הזמן - כל כך התעצב לי לשמוע ולראות שלקטן אין דופק .
מקווה שהכל יעבור בשלום וב"ה אקלט שוב להריון מהר ...........:-)
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

שאלות על הפלה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

(())
מודאגת*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 22:03

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מודאגת* »

היי בנות אשמח אם תנסו לעזור לי, קיבלתי מחזור באיחור של שבוע אחרי זה היה לי מין מחזור כזה אבל כהה מאוד במשך שבוע ואז התחזק והיה לי מחזור
עם כאבים חזקים שבוע שלם והמשיך בדימום קל הלכתי לרופא עשיתי בדיקת בטא שיצא 226 ועדיין היה לי דימום קל ,עשיתי אולטרסאונד ולא ראו שום שק הריון הרופא חשב שזה הפלה טבעית וביקש שאעשה שוב בטא ויצאה לי בטא 328.
איך זה יכול להיות עם דימום ממושך שהיה לי זה הריון?? ולמה לא רואים באולטרסאונד??? אני ממש מודאגת.
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

יכול להיות הריון עם דימום. קרישי דם יוצאים החוצה, או כל מיני הסברים. השאלה היא מה קורה אצלך.
ייתכן שהבטא המשיכה לעלות גם עם הדימום, אבל עכשיו כבר ההריון יצא החוצה. אבל זו רק השערה. אפשרות אחרת, שלא נדע, היא הריון מחוץ לרחם, אבל את אומרת שהרופא לא ראה כלום. או שהוא רואה קריש דם ומאחוריו מסתרר ההריון.
איזה מכשיר אולטרא סאונד יש לרופא שלך? (לי אבחנו פעם תאומים בטעות... עם מכשיר מיושן). אני הייתי קובעת תור למרפאת אולטרא סאונד, או הולכת למוקד קופ"ח, היכן שיש להם בדרך כלל מכשירים טובים יותר. במקביל אפשר לעשות שוב בטא אחרי מספר ימים ולראות מה המגמה שלה.
בהצלחה ומחזיקה לך אצבעות!
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מה הרופא אומר על זה שהבטא בעליה?
אם בשבוע כלכך מוקדם (4?) לא נהוג שיש שק הריון נראה אז המספרים נשמעים כמו התחלה של הריון. אבל אם אמור להיראות גם בשלב הזה אז משהו פה לא מסתדר.
נשמע שכדאי לחכות קצת ולראות מה קורה עם זה (למשל עם הבטא), ולשאול את הרופא מה דעתו.
מודאגת*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מודאגת* »

הרופא אמר שזה לא תקין העובר לא מתפתח כמו שצריך, צריך לחכות ולראות אם זה יתפתח
אני מפחדת לבזבז זמן כי אני גם ככה רוצה לעשות הפלה אבל הוא אמר שאי אפשר כרגע הוא אומר שזה צריך להיספג לבד
איך בדיוק אם אני כבר לא מדממת???
וגם הוא אומר שאין כבר הפלה בכדורים אלא רק גרידה.
פשוט פוחדת.....!!!
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

שאלות על הפלה

שליחה על ידי קוראת* »

אם לא נראה שק הריון אין מה להוציא, לא בכדורים ובטח לא בגרידה.
אבל זה שהבטא בעלייה זה לא בסדר.
יש לך כאבים איפשהו בבטן?
חשוב לשלול הריון מחוץ לרחם.
תמשיכי לעקוב אחרי הבטא.
אם היא יורדת - יופי. תמשיכי לעקוב עד שהיא תתאפס, ובמקרה כזה לא צריך שום התערבות.
אם היא עולה - פני למיון.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מסכימה עם קוראת. עוד בדיקות בטא לראות שיורד ומתאפס. אם ממשיך לעלות - עוד א.ס. לראות איפה רואים משהו שגורם לבטא לעלות ולראות מה עושים עם זה (מבינה שאת רוצה שלא יהיה הריון. אין לי מושג מה הדרכים האפשריות בשבוע מוקדם כזה).
מודאגת*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מודאגת* »

"חשוב לשלול הריון מחוץ לרחם" מזאת אומרת?? זה מחוץ לרחם? אני לא מבינה הרבה בזה אני רק בת 20 אין לי ילדים וזה..
ותודה שאתן עוזרות לי.
מודאגת*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מודאגת* »

וכן יש לי כאבים בבטן התחתונה אבל לא כאבים חזקים ונראה לי שזה נורמלי.
קוראת*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי קוראת* »

חשוב לשלול הריון מחוץ לרחם" מזאת אומרת?? זה מחוץ לרחם?
לא יודעים, בגלל זה חשוב לשלול. להמשיך לעקוב אחרי הבטא.

וכן יש לי כאבים בבטן התחתונה אבל לא כאבים חזקים ונראה לי שזה נורמלי
כאבים יכולים להיות נורמליים אם הם דומים לכאבי מחזור, עמומים, לא ממוקדים במקום מסוים ולא חדים.
אם הם כן (ממוקדים או חדים, אפילו רק לפעמים) - זו סיבה ללכת למיון במצב כזה.
גלית*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2001, 00:23

שאלות על הפלה

שליחה על ידי גלית* »

אתמול גילינו באולטרסאונד ראשון שלעובר/ית שלנו אין דופק. כל כך שמחתי על ההריון הזה. יש לנו ילד מקסים בן שנה ועשרה חודשים ובמאי האחרון רגע אחרי שהיתה לי תשובה חיובית בבדיקת שתן- התחילה הפלה טבעית. הציעו לי לקחת ציטוטק או לעשות גרידה, אבל העדפתי לתת לטבע לעשות את שלו ולאחר כחודש וחצי- ההפלה הסתיימה והבטא התאפס. נכנסתי מיד להריון ונורא שמחנו. הבטן יצאה ואי אפשר היה להסתיר, רגישות בחזה, אפילו קצת בחילות (שלא היו בהריון הראשון..), הייתי מאושרת. אציתי מאד אח או אחות או אחים לבן שלנו. היייתי ממש המומה כלא ראינו דופק והסתבר שאני סובלת מפעילות יתר של בלוטת המגן שעוד לא אוזנה ועל רקע זה כנראה העובר שלנו הפסיק להיות. מלבד העצב הגדול ותחושות האשמה הקשות שלא טיפתי בבלוטת המגן בזמן, אני צריכה להחליט עכשיו מה לעשות.
אני בהריון. הגוף לא יודע שהעובר כבר עזב אותנו. אין דימום ואין כאבים. הרופאה שעשתה לי אולטראסאונד נוסף בערב בחדר מיון, רק כדי לוודא והביאה רופאה נוספת שתחווה את דעתה גם (מקסימות ורגישות שתיהן) אמרה שהיא ממליצה על גרידה ושאסור לי להיכנס להריון עד שהבלוטה תהיה מאוזנת (כדורים בשם PTU). יש אפשרות לציטוטק עד שבוע 9- שזה יום ג' הקרוב. המחשבת על גרידה מחרידה אותי. שאלתימה קורה אם לא מתערבים בכלל והרופאה אמרה שזה אפשרי שיתחיל דימום לבד אך רוב הסיכויים שלא הכל ייצא ואצטרך להגיע לגרידה דחופה בבי"ח. ההתלבטות שלי היא ביין ציטוטק לבין לחכות שיקרה לבד. האם בעלות נסיון דומה לשלי יכולות לשתף אותי בהחלטות שלהן ובהשלכות שלהן? אשמח לכל דעה.
רותי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2001, 10:15

שאלות על הפלה

שליחה על ידי רותי* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני לאחר הפלה טבעית (שבוע 12). בבדיקת אולטרסאונד נצפו שאריות שליה. הרופאה הפנתה אותי לגרידה, שאני מאוד לא רוצה.
מה אפשר לעשות כדי להיפטר מהשאריות בכחות עצמי?
רוזה_לי*
הצטרפות: 20 יוני 2006, 16:57
דף אישי: הדף האישי של רוזה_לי*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי רוזה_לי* »

מה אפשר לעשות כדי להיפטר מהשאריות בכחות עצמי?
דיקור סיני יכול מאוד לעזור.
אבל צריך ללכת למדקר שמתמחה בגניקולוגיה. [כמו יעל ססלוב-שני]
רותי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2001, 10:15

שאלות על הפלה

שליחה על ידי רותי* »

תודה רבה ממש. איפה היא נמצאת? ואיך מאתרים מומחים לגניקולוגיה?
קבעו לי תור לשבוע הבא (למעשה למחר אבל הצלחתי לדחות) והשעון מתקתק.
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שמי אדווה בת 28..
לפני יומים בדיוק קיימתי יחסי מין ללא אמצעים..אתמול בערב ניכנסתי לשרותים והיה לי טיפות חומות ורודות של דם וגם היום בבוקר וזה רק שאני מנגבת לא מתלכלכת..יש לי גם בחילות איומות
אני לא מאמינה שאחרי יומים אפשר להיקלט השאלה שלי מה זה באמת יכול להיות???
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

שאלות על הפלה

שליחה על ידי אני* »

שלום לכולם
כמה זמן אחרי הפלה טבעית מקבלים מחזור? \
היתה לי הפלה טבעית בשבוע 8 {לא היה דופק} היום חודש אחרי י לי הרגשה של הריון הבטן שלי יצאה כאבי גב וכו' יכול להיות שהיו 2 שקי הריון ולא ראו
או שאני חווה הריון מ.דומה משהיא מקרה מקרה כזה
קוראת*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי קוראת* »

היום חודש אחרי י לי הרגשה של הריון הבטן שלי יצאה כאבי גב
נשמע לי שאת עומדת לקבל וסת...
:((*
הצטרפות: 26 נובמבר 2011, 14:11
דף אישי: הדף האישי של :((*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי :((* »

אני חוששדד שאני בהריון ואני לא רוצה לעשות הפלה גרידה או מאשו כזה איך אני עושה הפלה טבעית..?!?!?!
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שלום,אני מדממת שבוע,עשו לי בדיקות מקיפות ולא ראו כלום, יכול להיות שעברתי הפלה אפילו שבאולטרסאונד לא ראו כלום?
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

בנות יקרות, בגיל 18 רציתי לעשות הפלה,כבר קבעתי תור,היום הפרח שלי בת 9 ,אני כלכך גאה בעצמי שניצחתי תיצר הרע,ויצאה לי ילדה מיוחדת חכמה ויפה, שהכניסה לי המון אושר לחיים,היום כבר יש לי 3 בנות ונשואה, עברתי המון מלחמות כדי להביא אותה ניצחתי וזה היה שווה , מציע לכן לנסות.
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

הי , אני בשבוע 12+5, והיום בבדיקת שקיפות עורפית, הרופא נורא הצטער ואמר כי אין דופק... ככל הנראה משבוע 9 בערך.חוויה מאוד לא נעימה.... אני עם דימומים קלים כבר יומיים, מאוד חוששת מגרידה, מקריאה בפורום הבנתי שיש גם אופציה לשאיבה. האם עדיפה יותר? או להיות אופטימית כמו חלק מהבנות כאן ופשוט לתת לגוף לעשות את שלו.??
דורית*
הצטרפות: 01 ינואר 2003, 19:31

שאלות על הפלה

שליחה על ידי דורית* »

כמה ימים לאחר הפלה טבעית,ממשיך
הדימום?
ענבל111*
הצטרפות: 08 ינואר 2012, 23:46

שאלות על הפלה

שליחה על ידי ענבל111* »

לפני שבועיים (שבוע 8) הלכתי לבדיקה ראשונה אצל רופא נשים. מתחילת ההריון הייתה לי תחושה שמשהו לא בסדר עם ההריון הזה. לא הרגשתי בחילות בכלל, לא עייפות, לא חוסר תיאבון - כלום לא הרגשתי בהריון בכלל (זה הריון שלישי אחרי שתי לידות ושני בנים מקסימים:)) חוץ מזה שהבטן גדלה כאילו אני בחודש רביעי לא הרגשתי כלום, בניגוד להריונות הקודמים, שמאיחור הווסת היו לי בחילות איומות וכל הסימפטומים האחרים.
בבדיקת האולטרסאונד לא היה דופק לעובר, והגודל שלו התאים ל 5.5 הוא אמר לי שיכול להיות שהביוץ היה יותר מאוחר ושאני אבוא עוד עשרה ימים. לפני שבוע היה לי מעט דימום, מאחר שהייתי במקרה עם הבן שלי בבית חולים אז הלכתי למיון, ושם שוב עשו לי אולטרסאונד ולא היה דופק. הרופא אמר לי שמה שצפוי שיקרה עכשיו זה שהדימום יימשך, ואז עליי להגיע שוב למיון, כדי שיוכלו לוודא שהכל יצא ורהרם נקי.
הבעיה היא שבמיון הייתי ביום שלישי שעבר, ומאז בקושי יש לי דימומים (ממש כמו בתחילת מחזור, והיום זה פסק לגמרי)
מה אני אמורה לעשות? אני לא רוצה לעשות גרידה. אני כבר אמורה להיות בשבוע עשר לפי הבטא שהרופא במיון אמר לי שהיא ממש גבוהה. אני ממש מפחדת מכל התהליך הזה. לא ידעתי שהפלה טבעית כרוכה בכל כך הרבה סבל...
היום הייתי אצל רופא נשים שנתן לי הפנייה ל"ריקון הרחם" (נשמע לי מפחיד) ואני מעדיפה לחכות קצת להפלה טבעית
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

מישהי יודעת עד איזה שבוע אפשר לקחת כדורים להפלה? האם יש ״דד ליין״ שאחריו גרידא היא האופציה היחידה ?
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

שאלות על הפלה

שליחה על ידי יעל* »

זה לא ממש תלוי בשבוע אלא יותר בגודל העובר.
אני חושבת שעובר שמתאים בגודלו לשבוע 8 הוא גבולי (יש רופאים/בתי"ח שיאפשרו לעבור את זה עם כדורים, אבל רק באשפוז), ומעבר לזה כבר חייבים גרידה.
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

אצלי יש שק הריון אבל אין ממש התפתחות של עובר...
יעל*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי יעל* »

אז למיטב ידיעתי, אין בעיה להפיל בעזרת ציטוטק בלי קשר לשבוע שבו את נמצאת, כפי שהוא מחושב לפי וסת אחרונה.
אבל אני לא בטוחה ב-100 אחוז.
מאיה*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 22:11

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מאיה* »

עברתי גרידה לפני 3 ימים (שבוע 12) עקב הפסקת דופק של העובר. היה לי דימום של יום וחצי קל מאוד, ולפני יומיים עד לרגע זה אני מרגישה כאבים ברחם סוג של דקירות כל 10 דקות. רציתי לשאול אם זאת תופעה נורמלית של התקווציות ברחם או שזאת יכולה להיות התחלה של דלקת ברחם?
יעל*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי יעל* »

אחרי גרידה טבעי להרגיש כל מיני מיחושים, כאבים ודקירות.
לדעתי, אם אין חום וההרגשה הכללית טובה, אין סיבה לחשוב בכיוון של דלקת.
(()) תרגישי טוב
מאיה*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 22:11

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מאיה* »

תודה:)))
לא_חשוב*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2004, 19:35

שאלות על הפלה

שליחה על ידי לא_חשוב* »

בוקר טוב רציתי לשאול למי שבעברה עברה הפלה פני כמה שנים אפשר לדעת אם היא כן עברה או לא??(אם אני אקח אות לרופא ניתן לדעת??
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

היי,
דבר ראשון כתוב לך כנראה בתיק הרפואי...
בנוסף אם גניקולוג יבדוק אותך הוא יוכל לזהות האם עברת הפלה לפי מצב הרחם וכו (:
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שלום , אני בשבוע 12 שק ריק שמתאים לשבוע 6 , הרופא שלי מאוד לנחצית על גרידה אבל אני מעדיפה לחכות להפלה טבעית אני כבר מספר ימים עם דימומים והתכווצויות אבל באולטראסאונד נראה עדיין שק ריק אם כי קטן יותר . השאלה שלי האם סביר לחכות עוד ? או שאני מסכנת את עצמי בהמתנה כמו שהרופא שלי טוען( דרך אגב מדובר בהריון ראשון לאחר טיפולים שעברתי). אודה על כל מידע שתוכלו לתת לי לגבי התהליך של ההפלה הטבעית..
מי*
הצטרפות: 25 יולי 2003, 17:16

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מי* »

ממליצה לך לנסות ליצור קשר עם שרה לה מיילדת הבית
פלוני_אלמונית_לילי*
הצטרפות: 25 יוני 2011, 11:53

שאלות על הפלה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_לילי* »

הריון שלא מתפתח
רציתי לשאול אני בשבוע 6 עם עובר ללא דופק . הרופא אמר לי שאני יכולה לחכות כמה ימים להפלה טבעית ,יש לציין שכבר שבוע וחצי יש לי דימומים כמו ווסת.אתמול היה לי דימום חריג נגשתי לבדיקה אך השק עדיין הופיע .הרופא אמר לי לחכות מספר ימים להפלה טבעית אך היום החלו כאבים חזקים בבטן התחתונה והרגשה של התכווצויות מפעם לפעם . האם אני צריכה לחכות עדין להפלה הטבעית שזה מה שאני מעדיפה או לגשת היום למיון?
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שלום,

אני רוצה להיות אופטימית טוטוטו בת 44 אמא ל4 בנים מקסימים רצינו ואנחנו רוצים מאוד עוד ילד .. מאוד מאוד , בשבוע השביעי התחילו דימומים שנמשכו 4.5 ימים , באולטראסאונד נצפה שק הריון של הריון מוקדם וגופיף צהוב. יצאו פעמיים קרישי דם הדימום היה בינוני, עשיתי בדיקת דם ביטא ויש לי עוד אחת איה מחר,אני מתןחה ודואגת מתפללת.
האם יש סיכוי להתפתחות ההריון באופן תקין ?
יש_שק_אין_עובר_מה_לעשות*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2012, 13:54

שאלות על הפלה

שליחה על ידי יש_שק_אין_עובר_מה_לעשות* »

שלום לכולן

אני מתלבטת מה לעשות - המחזור שלי לא היה כל כך סדיר לפני ההריון, והיום באולטרסאונד נראה שק הריון בגודל 20 מ"מ (שבוע 8-9), אבל אין עובר.
הרופאה אמרה שהסיכויים מאוד קטנים שיתפתח משהו. האם ללכת על הפלה או לחכות? לא היו לי דימומים או כתמים עד כה...
תודה
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

דברי עם שרה לה
קראי הפלה להרמה

רפואה שלמה
14.08*
הצטרפות: 29 ספטמבר 2012, 21:02

שאלות על הפלה

שליחה על ידי 14.08* »

היי, במתח מטורף,חייבת התייעצות!! לפני כמעט חודשיים נכנסתי להריון. גיליתי אותו ממש בהתחלה כשהבטא הייתה בסה"כ 29. לאחר שלושה ימים היו לי דימומי ונסעתי לב"יח לוודא שהכל בסדר. לצערי הרב הבטא הייתה 16 והרופא שטיפל בי אמר שזה היה כנראה הריון כימי. בעצם הריון שלא שרד. היו לי דימומים די חזקים שלוו בגושים והייתי צריכה לחזור על בדיקת דם כדי לוודא שהבטא התאפסה. לאחר כמעט חודש היה שוב חזור שנגמר לפני כשבועיים. יומיי הייתי נקייה ומאז אני מדממת. לא הרבה אך בכל מתן שתן ההתחלה היא דם והתחתונית מוכתמת דרך קבע. ביום ראשון נסעתי לבריאות האישה, שם המליצו לי לעשות קודם כל בדיקת בטא. ביום שלישי חזרתי למרפאה וכבר הייתה תוצאה 126 בטא וראו באולטרסאונד ציסטה. ביום חמישי נסעתי לבי"ח שם חזרו שוב על בדיקת הדם, הבטא עלתה מעט ל136. ובאולטרסאונד לא ראו משהו מיוחד פרט לאותה ציסטה. נאמר לי ע"י הרופאים שיש אפשרות שיש הריון חדש והוא כנראה מחוץ לרחם או שיכול להיות שיש ברחם איזושניא שארית שנדבקה לדפנות הרחם ולכן היא מפרישה את הורמון הבטא. עליי לשוב מחר לבי"ח כדי לחזור על הבדיקות. יש למשהי ניסיון בעניין?? אולי קצת תקווה שהיא יכולה לתת לי? אני מאוד חוששת מהתערבות רפואית ומהרדמות וניתוחים. בטוח שעם מספרים כאלה נמוכים שום דבר טוב לא ייצא מזה???? שבוע טוב ובשורות טובות. כוד אציין שיש לי רגישות בשדיים וממש תחושות של הריונית. בבית תודה לאל יש לי שלושה ילדים מדהימים ובריאים.

קישור | העבר | מחק 14.08 (29.09.2012 21:04):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:
עוד אציין שבשל מעבר דירה בין לבין לא ביצעתי את הבדיקה שאכן הראתה אחרי ההריון הכימי שהבטא אופסה ולכן יש מצב שזה לא היה מחזור ומסיבה כלשהיא הבטא מזגזגת
שבע_יהלום*
הצטרפות: 22 נובמבר 2006, 20:55
דף אישי: הדף האישי של שבע_יהלום*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי שבע_יהלום* »

ממליצה בחום לפנות ל שרה לה
שבע_יהלום*
הצטרפות: 22 נובמבר 2006, 20:55
דף אישי: הדף האישי של שבע_יהלום*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי שבע_יהלום* »

היא גם פירסמה את מספר הטלפון שלה בתחתית אותו עמוד
רפואה שלמה
נובה*
הצטרפות: 21 יוני 2012, 02:51

שאלות על הפלה

שליחה על ידי נובה* »

את יכולה לקחת צמחים שיעזרו לך לפנות את השאריות
קוהוש שחור ודונג קוואי
הכנסי לדף על הפלה בדרך טבעית
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

אני בשבוע 6 שק הריון ללא חלמון ללא עובר. דימומים מאתמול. בטא אתמול 2190 והיום 2300 . האם יש עוד סיכוי שיתפתח עובר?
מחבקת*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2009, 13:19

שאלות על הפלה

שליחה על ידי מחבקת* »

לא סביר להניח ((-))
סתיו_אביב*
הצטרפות: 05 מרץ 2013, 20:55

שאלות על הפלה

שליחה על ידי סתיו_אביב* »

שלום לכולן, אשמח אם תוכלו לעזור לי. אני עוברת הפלה טבעית שהחלה לפני כשלושה שבועות, והדימום שהיה מאסירי מאוד (מאוד) ההתחלה עם קרישי דם, נחלש מעט ונהיה כהה עד שחור. כבר בערך שלושה שבועות שהדימום ממשיך רק שאתמול הוא התגבר מאוד כמעט כמו בהתחלה.
מישהי יודעת אם זה תקין? כמה זמן בדרך כלל הדימום בהפלה טבעית נמשך? יש סיבה לדאגה?
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

אני בהריון בשבוע 2 וירד לי על התחתונית אתמול בלילה קצת חום ושהגעתי לבית נכנסתי לשרותים וירדו לי 3 טיפות דם מזה אומר ?
אמא_ל_2*
הצטרפות: 23 דצמבר 2003, 20:57

שאלות על הפלה

שליחה על ידי אמא_ל_2* »

אי אפשר לדעת, יקירתי... זה שלב מוקדם מאוד. יש נשים שיש להן דימום כזה קטן (בערך בזמן שהיה אמור להיות המחזור) והכל בסדר. ויתכן שזו תהיה הפלה טבעית (15% מההריונות...) כך שכל מה שאפשר לעשות זה לחכות ולראות.
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

של
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שבוע מוקדם מאד ביום ד הייתה בטא 138 לא נצפה שק הריון . אתמול דימום - חזרץי עכשיו ומחכה לתוצאות הבטא . לפני חודשיים עברתי גרידא כי העובר לא התפתח . מוזר- התופעות הפסיקו ברגע - אין רגישות בשדיים ושתיתי קפה ... אני יודעת שאין סיכוי אבל מתפללת קצת לנס ...
פלוני_אלמונית*

שאלות על הפלה

שלום,
חודשיים וחצי אחרי הפלה, מחזור 3 דימום שנמשך למעלה משבוע בטיפות קטנות. מוכר למישהי??
פלונית_אלמונית_29*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2013, 17:52

שאלות על הפלה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית_29* »

שלום,
אני בשבוע 5 ו-4 ימים (מחזור קבוע, ביוץ נמדד בערכה). לפני כמה ימים התחילו לי מעין התכווציות בבטן התחתונה - לא משהו חזק אז התעלמתי (גם ככה אין באמת מה לעשות אם קורה משהו בשלב הזה).
היום בבוקר גיליתי מעט מאוד דימום אדום. הפנו אותי למיון ושם ערכו לי בדיקת דם ראשונה (תוצאות של זו שעשיתי אתמול לא הגיעו) ואולטרהסאונד ראשון.
באולטרה סאונד הרופא לא מצא שק הריון, אמר שהרירית של הרחם מעובה באופן תקין, שצוואר הרחם סגור ובבדיקת דם התקבל HGC 50. הרופא שאל אם אני בטוחה בתאריכים כי ע"י הנתונים זה מתאים לשבוע 3.
מכיוון שאני מאוד בטוחה בתאריכים ובוודאות לא נכנסתי להריון באיחור של שבועיים, הוא ביקש לבצע בדיקת דם נוספת בעוד 3 ימים ומשם נראה איך נתקדם.
בעיקרון האפשרויות הן שההריון לא התפתח כמו שצריך, שזה הריון כימי או הריון מחוץ לרחם.
מאז שחזרתי הבייתה יש לי מעט חום (37.2) והחלו לי הפרשות חומות (ייתכן שבגלל הבדיקה).
אין לי בנתיים כאבים בצדדים לכן אני מאוד מקווה שלא הריון חוץ רחמי, והבנתי שהדבר הכי טוב שאני יכולה לצפות לו זה הפלה טבעית.
מישהי יודעת איך הפלה תיראה כשאין שק הריון?
למה אני יכולה לצפות בימים הקרובים?
אמרו לי לחזור לבית חולים במקרה ויעלה החום מאוד או שיחלו כאבים/דימומים חזקים משל מחזור.
אשמח לכל התיייחסות כי אני אפילו לא יודעת אם המקרה של סטנדרטי ופשוט התגלה מוקדם או שיש משהו חריג.
תודה בנות!
יעל*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי יעל* »

מישהי יודעת איך הפלה תיראה כשאין שק הריון?
בדר"כ כמו וסת. אולי טיפה יותר כבדה מהרגיל, אבל לא משהו משמעותי.
פלונית_אלמונית_29*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2013, 17:52

שאלות על הפלה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית_29* »

היי יעל,
תודה רבה על המענה המהיר.
עכשיו אני מתחילה לדאוג מהריון חוץ רחמי.
מצד אחד אני לא רוצה לרוץ סתם למיון, מצד שני אני לא רוצה לאבד חצוצרה כי הגעתי מאוחר מדי.
יעל*

שאלות על הפלה

שליחה על ידי יעל* »

הייתי בדיוק במצב הזה פעם, אז אני ממש מבינה אותך.
אצלי זה היה הריון כימי בסופו של דבר.
תמששי טוב טוב בבטן. אם אין לך רגישות חריגה, את יכולה לדעתי להישאר בבית בשקט. רק להמשיך להיות ערנית.
(())
נובה*
הצטרפות: 21 יוני 2012, 02:51

שאלות על הפלה

שליחה על ידי נובה* »

הדאגה מהריון חוץ ריחמי היא דווקא כשהוא ממשיך להתפתח. מכיוון שיש דימום וערכי הבטא ירדו ככל הנראה אין לך מה לדאוג מהריון חוץ ריחמי.
שליחת תגובה

חזור אל “דפי בית של עורכים שבהם דיונים וטיפים”