שתו מים

פרח_בית*
הצטרפות: 12 נובמבר 2015, 23:07
דף אישי: הדף האישי של פרח_בית*

שתו מים

שליחה על ידי פרח_בית* »

אשמח לקבל הפניות לדפים פה שעוסקים בהתבטאויות רגשיות והתנהגותיות קשות של הורים ליד ילדיהם

תהליך החלמה משפחתי

לא זוכרת אם קראתי את כולו, או שזה היה דף אחר בסגנון...
בלבוסטה*
הצטרפות: 04 יוני 2008, 13:16

שתו מים

שליחה על ידי בלבוסטה* »

הולכת, יש כדורי קולגן, קראתי איפשהו שזה אחלה, וכשיהיה לי תקציב ואזכור אני גם שוקלת.
מלבד זה, יקירתי, אני אל יודעת בת כמה את, אבל אני בת 40 וקצת שמנה, וכל החיים מבאסת מההשמנה שלי ונחשימה, ל אמזמן נפגשתי עם כל בנות המשפחה המורחבת, וכולן נראו עשור מעליי כשהן ברובן צעירות ממני, למה? כי הן רזות. העור שלהן סובל מחוסר בשומן, וכנראה גם חשיפה לשמש.

אני שמנה עם פרצוף עגול, אז הגוף לא משהו אבל נראית בעשור צעירה והגנטיקה אצלנו לא משהו אם להסתכל על אחרות במשפחה.
אז מה הפתרון?
אומרים שמגיל מסויים צריך להחליט או תחת או פנים. כלומר או שהתחת שמן והפנים יפות, או שהתחת יפ הורזה והפנים נראות רע :-)

תשמיני 4 קילו ותחזרי לדווח.
הולכת_והרוח_בפניי*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2014, 21:23
דף אישי: הדף האישי של הולכת_והרוח_בפניי*

שתו מים

שליחה על ידי הולכת_והרוח_בפניי* »

אכן נעלם לי קצת התחת, ירדתי איזה 2 מידות בהנקה. אבל אני ממש משתדלת לאכול שומנים ושמנים, בעיקר מהצומח - אין לי איפה לקחת אורגני מהחי.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שתו מים

שליחה על ידי בשמת_א* »

ורוב הזמן זה אומר שהתזונה שלי ברובה צמחונית, אורגנית, וכוללת הרבה דברים טובים
צר לי לבשר לך, אבל כנראה העור שלך נראה רע כי את במחסור חמור של חלבונים ושומן מן החי...

אני קונה עוף אורגני של משק מלמד. ודגי ים (יש איזה שניים שלושה סוגים). והאמת? גם בשר לא אורגני, סתם איכותי (אני קונה רק באיטליזים איכותיים, מה שקל לי כי יש לי בסביבה. גם בגליל יש), עדיף לך על פני מחסור בבשר.
הולכת_והרוח_בפניי*

שתו מים

אז לעומת כל הטבעונים שנראים מצויין, דווקא העור שלי החליט שמה שהוא צריך זה שיפודים נוטפי שומן? זה קצת שומט את הקרקע מתחת לטיעונים שאפשר לחיות יופי בתזונה טבעונית, לא? אני מניחה שלאקנה יש סיבות משלו, שלא קשורות לשומן... איך יודעים למה הגוף שלי מגיב כל כך רע? אם זה הורמונלי, סטרס או משהו אחר? האקנה אגב לא גנטי
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שתו מים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אז לעומת כל הטבעונים שנראים מצויין
באמת ראית כל כך הרבה טבעונים שנראים מצויין? דווקא אני שמתי לב שהרבה נראים לא בריאים בכלל. כבר קרה שניחשתי שמישהו טבעוני לפני שידעתי את זה בבירור.
עיניים שקועות, לחיים שקועות, עיגולים שחורים מתחת לעיניים... דווקא לא שמתי לב לעור, אבל מי יודע.
לצערי גם העור שלי עונה על הקריטריונים שרשמת בעצמך, וגם אני צמחונית שאוכלת מעט מאוד חלבונים ושומן מהחי...
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

שתו מים

שליחה על ידי יונת_שרון* »

את לא חייבת לאכול שיפודים, אפשר חמאה -- זה הולך מצוין עם ירקות.

וכדי לקבל קולגן לא צריך שיפודים וגם לא כדורים, צריך בעיקר סחוס, אפשר עצמות ועור. אם את לא מכרסמת עצמות אז פשוט תכניסי אותן למרק ירקות טוב ותבשיל המון זמן (שעות).
אפשר לקנות עצמות למרק, ואפשר גרונות. זה לא חלקים שבגללם הרגו את החיה, זה השאריות מחיה שנשחטה ממילא. (לכן זה גם זול יחסית, אפילו אורגני.)
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שתו מים

שליחה על ידי פלונית* »

נסי את.המוצרים של.מכל סבון טבעי וגם את של עופרה עדין.
פעם השתמשתי במי ורדים. שמרתי את האריזה ויותר.מאוחר אכתוב לך מי היצרן.
הולכת_והרוח_בפניי*

שתו מים

האמת היא שלא דגמתי יותר מדי צמחונים או טבעונים, אבל אלו שאני מכירה לא נראים כמוני. המורה שלי ליוגה לשעבר עולה בדעתי, ואני מאמינה שהוא בהחלט צמחוני (אם לא טבעוני), והעור שלו...ובכן לא נראה כמו שלי. אולי אני סתם גולשת להשוואות שלא במקומן, אבל אני בהחלט מתבאסת להוסיף עוד בשר לתפריט. זה מאוד טעים לי, אבל חבל לי על החיות. בכל אופן אני אנסה להוסיף עוד בשר לתפריט (מתכננת כמה מאכלי קדירה, ובהתאם להמלצה של יונת אוסיף עצמות למרק. עצמות מוח יעבוד?) ונראה. מעבר לזה, אני שותה מעט מאוד מים, ונוזלים בכלל (כלומר מיצים, פירות וירקות). אולי שתי כוסות ליום. אם אני שותה קפה (לעיתים רחוקות) עושה ספורט (גם זה לצערי לעיתים רחוקות) אני שותה יותר, אבל אחרת אני לא פשוט לא צמאה. היום הכנתי קנקן קטן עם מים ופלחי לימון - ועדיין בקושי שתיתי, רובו נשאר. איך שותים יותר, והאם כדאי לשתות יותר? כלומר, אני מכירה את הקונצנזוס שכדאי להרבות בשמחה, אבל אני מנסה לסמוך גם על המנגנונים שלי, וכאמור הצמא לא מציק לי. וזה עדיין משאיר את שאלת האקנה... אני משתמשת במוצרים של עופרה והם אחלה, אבל מרקם העור והפצעים עדיין שם.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שתו מים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

לשתות שתייה חמה, אפילו מים רותחים שהתקררו, או בטמפרטורת החדר - כך בחורף שותים יותר. גם לאכול מרק.
יונת_שרון*

שתו מים

אני לא השתכנעתי שצריך לשתות 8 כוסות, המקור לזה הוא מפוקפק ביותר.
לדעתי עדיף לך לעשות נסיון: קחי שבוע שבו תחזיקי לידך שתיה קבועה, ותראי איך זה משפיע עליך (לא רק על העור אלא בכללית).
הולכת_והרוח_בפניי*

שתו מים

פשוט להניח לידי בקבוק שתיה?
יונת_שרון*

שתו מים

אפשר גם כוס, או צנצנת, או נאד מים מדלעת... :-)
בלבוסטה*

שתו מים

שליחה על ידי בלבוסטה* »

מים בהחלט משפרים את מראה הפנים.
חברה שלי פעם ניסתה טרנד של שתיים 3 ליטרים ביום, היא נראתה זוהרת וצעירה בעשור, אבל מה, זה יצר בעיות אחרות.
חזרה לשני ליטר פלוס מינוס.
כל מי ששותה בסביבתי מעט באופן שגרתי, כמוך, כי הוא לא מסוגל או לא מרגיש צורך - מקומט.

אגב לא חייבים לשתות מים או שתיה בצורה הזו
אפשר ג'לי
פירות
מרקים
שייקים

אם תרגילי את עצמך לשתות חצי ליטר שייק טעים לאורך היום בבקבוק עם קשית, זו כבר תוספת גדולה. שייקים מאוד מגוונים בטעמים אז זה לא משעמם, וגם במרקמים.
בהמשך אחרי שההרגל הזה יתבסס תוכלי להוסיף קערית מרק בערב לכל ארוחה.

ובין לבין ג'לי אחד ופרי נוסף על מה שאת אוכלת.

זה סוגר לך את הצריכה מעבר למה שאת שותה כרגע.

אני תמיד צמאה, צימאון או העדרו לא קשורים לצורך, יש על זה המון מחקרים ועדויות, כלומר זה שאת רוצה פחות לא מעיד על הצורך הפחות של הגוף שלך, באותה מידה אני רוצה כל היום לאכול שוקולד... זה לא מעיד על הצורך של הגוף שלי האמיני לי :-). לפעמים זה קשור להרגל או לסגנון צריכת המזון או לחשקים.
הולכת_והרוח_בפניי*

שתו מים

אני קמה בבוקר ומוזגת לי חצי כוס מים חמימים עם לימון. זה טעים, אבל אני לוקחת שלושה שלוקים, והשאר נשאר בכוס. בצהריים נזכרת שוב, מוזגת שוב כוס מים, או קמבוצ'ה. שוב הרוב נשאר בכוס. בערב המצב די תואם. גם כשהמים מולי - אני לא שותה. אולי אקנה בקבוק מעוצב ויפה (למרות שפה הפלונטר בעניין בקבוקי פלסטיק נכנס. אולי זה כבר סתם מסבך את העניינים להתחיל להתחשב גם בזה). אולי אשתול צמחי תבלין נעימים בחצר. אולי אדאג לפילטר בכניסה לצנרת כדי שהמים יהיו טעימים יותר. בקיצור - אני צריכה אסטרטגיה חכמה יותר.
גוונים*
הצטרפות: 23 מרץ 2010, 16:12

שתו מים

שליחה על ידי גוונים* »

אני קמה בבוקר ומוזגת לי חצי כוס מים חמימים עם לימון.
אני באופן חד משמעי שותה יותר מבקבוק מאשר מכוס.
כוס עם מים לידי נשארת מלאה, הבקבוק מתרוקן לאיטו.
לא יודעת למה, לא באות לי טוב הכוסות. ניסית למזוג לך את המים עם הלימון לבקבוק? (לא מעוצב ויפה סתם בקבוק רגיל) אולי משם תבוא הישועה.
בשמת_א*

שתו מים

שליחה על ידי בשמת_א* »

זה קצת שומט את הקרקע מתחת לטיעונים שאפשר לחיות יופי בתזונה טבעונית, לא?
חחח אני חושבת שמי שטוען טיעונים כאלה שוגה P-: לדעתי לא ביולוגי לחיות בתזונה טבעונית, והקוסמטיקאית הטבעית שלי טוענת בתוקף שמצב העור ממש גרוע אצל הצמחוניות והטבעוניות. היא עוקבת אחרי זה כבר כמה שנים ולצערה הממצאים עקביים.

חשוב לשתות, לא יותר מדי. יש דבר כזה הרעלת מים. 3 ליטר ביום זה כנראה כבר בתחום המסוכן...
וגם אני משום מה שותה הרבה יותר מבקבוק ולא מכוס.
ניחוח אדמה אחרי הגשם
הצטרפות: 20 אוקטובר 2007, 21:26
דף אישי: הדף האישי של ניחוח אדמה אחרי הגשם

שתו מים

שליחה על ידי ניחוח אדמה אחרי הגשם »

אפשר לקנות בסופר מיץ שנמכר בבקבוק זכוכית, ואז להשתמש בבקבוק הזה, זכוכית זה נעים וכיפי.
אני שמה לפעמים בבקבוק שלי 2-3 עלים של צמחי תבלין ואז יש לי "מים בטעמים"
בלבוסטה*

שתו מים

שליחה על ידי בלבוסטה* »

אוכל מלוח מגביר צמא.
אני מנסה לחשוב למה אני שותה המון וצמאה כולל בלילה ואין לי הסבר ספציפי שיכול להועיל. בדיקות דם וזה שלחו מחלות קשורות כמו סוכר.

אני כן זוכרת שבצבא הכריחו אותנו לשתות בקורס בכל מיני דרכים ומאז זה התקבע. בחדר של הבנות בשרות הצבאי כבר ישנתי עם בקבוק מים לצידי עד כדי כך.

בקיצור זה משהו שעובד גם הפוך, עם ההרגל יבוא הרצון.
קור_את*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 16:53
דף אישי: הדף האישי של קור_את*

שתו מים

שליחה על ידי קור_את* »

(למרות שפה הפלונטר בעניין בקבוקי פלסטיק נכנס. אולי זה כבר סתם מסבך את העניינים להתחיל להתחשב גם בזה).

קני בקבוק מגניב מפלדת אלחלד
קור_את*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 16:53
דף אישי: הדף האישי של קור_את*

שתו מים

שליחה על ידי קור_את* »

לדעתי לא ביולוגי לחיות בתזונה טבעונית, והקוסמטיקאית הטבעית שלי טוענת בתוקף שמצב העור ממש גרוע אצל הצמחוניות והטבעוניות. היא עוקבת אחרי זה כבר כמה שנים ולצערה הממצאים עקביים.

אני גם חושבת כך. אז בתור צמחונית כבר מנעורים, שלא יכולה להתהפך כבר, מקפידה על שומן בלי סוף. למדתי את זה מחברה טובה, שכתבה פה לא מעט... :-|
הולכת_והרוח_בפניי*

שתו מים

אני אנסה לקחת את זה כפרוייקט ולחזור לדווח. בינתיים אני מנסה גם לגדל לי קמבוצ'ה ולשתות את מה שהיא מתסיסה. נראה לי שהמים אצלינו (משתמשים בבריטה) פשוט לא טעימים. בינתיים מנסה להימנע לגמרי מקפה, לשתות תה או חליטה במקום, ולהזכיר לעצמי להוריד עוד לפחות חצי כוס מים בכל הזדמנות. אני חושבת שחלק מהעניין זה גם הסחות הדעת עם התינוק לידי, והחיים בכלל... לגבי בקבוק מתכת - דווקא מתחשק לי שקוף, כדי לראות את פלחי הלימון בפנים, וכמה הצלחתי לשתות :)
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

שתו מים

שליחה על ידי יולי_קו »

אני מזדהה לגבי מסנן בריטה. טעם המים המסוננים מגעיל לטעמי, ואני מעדיפה לשתות מים אחרים, או להמנע משתיה.
בשמת_א*

שתו מים

שליחה על ידי בשמת_א* »

הבעיה לא במסנן הבריטה לדעתי, אלא במים שמכניסים לשם. כרגע בתל אביב המים מותפלים, ולדעתי עם תוספת כלור ואולי גם פסולת פלואוריד S-: אלה לא מים שראויים לשתיית אדם לדעתי S-:
הולכת_והרוח_בפניי*

שתו מים

גם באיזור שלי המים הם לא משהו. מה האופציות?
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”