היקום ההולוגרפי

משה_אלבאום*
הצטרפות: 31 מרץ 2005, 15:31
דף אישי: הדף האישי של משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי משה_אלבאום* »

אני ממליץ מאוד על הספר "היקום ההולוגרפי" של טלבוט.
ספר המסביר באופן מדעי, חלקים חשובים מתוך מה שהשיטה טוענת מזה זמן רב ומה שאנשי רוחניים טענו מזה עידנים. בעיקר את כל הגישה של התפיסה האנרגטית ואחידות העולם כיחידה אחת.
הסרט What the Bleep Wee Know הוא סרט חובה לכל מי שמעוניין להבין טוב יותר את הקיום, ואת מה שהגישה האנרגטית של השיטה אומרת מהזווית המדעית ומעוניין לשמוע הסברים של אנשי מדע. לו רק בכדי סוף סוף לשמוע אנשי מדע מדברים על האנרגיה המחברת את הכול, ועל העולם כיחידה אחת ובעל כנראה מודעות אחת, שווה כל מאמץ. הסרט מראה גם הסברים והדגמות טובים ובהירים על איך המוח מתפקד .
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

הספר שהמלצתי עליו אתמול "היקום ההולוגרפי", הגיע לידי לפני יומיים ואני נפעם ביותר.
הוא ההוכחה לכל מה שידעתי ולא ידעתי איך להוכיח. ההוכחה לכל מה שהצלחתי לחבר כתיאוריה רק בגלל שכך היה נראה לי נכון (התחברות אל הכללי), ואכן זה נכון. הוא ההוכחה המדעית שהכול גלי אנרגיה זורמים ומחוברים, המתקבעים לחומר דרך התודעה האנושית היומיומית, אך אינו חייב להתקבע לחומר מוצק בתודעה אנושית גבוהה יותר.
אני ממש חוגג על הספר וקראתי ממנו רק חצי. מומלץ לקרא בעיון רב במיוחד את החלקים המחקריים של הפסיכולוגיים והפסיכיאטרים, למראת שכל הספר הוא חגיגה לעיני מי שמחפש הבנה אנושית.
סלחו לי אם אבלבל לכם את המוח בנושא. :-)
שמחה_שמצאתי*
הצטרפות: 19 יוני 2005, 11:52

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי שמחה_שמצאתי* »

סוף סוף לשמוע אנשי מדע מדברים על האנרגיה המחברת את הכול
...במקרה...מונח לפניי ספר בימים אלה ("יהדות ומדע"/יהודה לוי) - שם הפרק הראשון בו: "המדע - גבירה או שפחה?"
שאלה טובה הא??
אז המדע, שהוא גוף מאורגן של מידע שמצטבר בשלושה שלבים עיקריים:
1) הבחנה בעובדות הניתנות למדידה.
2) ניסוח כללים היפותטיים, אשר העובדות הנ"ל כפופות להם.
3) מבחן ניסויי לאימות ההיפותיזות או להפרכתן.

השלב הראשון בשיטה המדעית מוציא מכלל המדע תחומים רבים, כמו: מושגים של טוב ורע, אידיאלים ושאיפות, משפטים, תיאולוגיה ופילוסופיה, אמנות ויופי. אפילו רגשות אנושיים - אהבה, שנאה, חרדה - אינם ניתנים למדידה כמותית, ולעיתים אינם גלויים כלל לעין.
בקיצור, נראה שכל הכוחות העיקריים, המעצבים את פני החברה בכלל והפועלים על היחיד בפרט,
אינם שייכים לתחומו של המדע
טוב, זה הולך הלאה לכיוונים שונים...אבל ב-א-מ-ת - לי אישית לא איכפת שמדענים יכולים להגדיר לעצמם, את מה שמונח מול עיניהם.
" מסופר על דייג אחד, בעל נטיות מדעיות, שביקש לאסוף נתונים סטטיסטיים על אוכלוסיית הדגים באוקיינוס. מסקנתו המפתיעה היתה, שאין בים דג כלשהו שאורכו קטן מ-5 ס"מ. ליבו נימלא גאווה על תגליתו החדשנית, עד ששאלוהו חבריו על גודל החורים ברשתו."
התמונה שאנו קולטים מן העולם מושפעת ממגבלותינו יותר משהיא נקבעת ע"י המציאות.
השכל אינו מקבל מן הטבע אלא את אשר בעצמו שתל בו.

ואם המדע מייצג איזשהי התפתחות אנושית בעיני מישהו, הרי ש"התפתחות" זו נולדה מדאגה, פחד ואימה...
"נעץ האדם את מבטו במרחב האינסוף ואחזוהו אימה ופחד" (טוב, זה כבר מספר אחר..).
מי לא מתחבר למשפט הזה? (-;
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

שמחה, מה הסיבה שהבאת את הנושא הנ"ל ?? לא הבנתי את הקשר?

ואם המדע מייצג איזשהי התפתחות אנושית בעיני מישהו, הרי ש"התפתחות" זו נולדה מדאגה, פחד ואימה...
מאיפה המשפט הזה נלקח?? ולמה הוא אמור להיות נכון?? האם כל המדע כלול בו??
שמחה_שמצאתי*

היקום ההולוגרפי

...לא אמור להיות נכון. רק עוד נקודת מבט שאני די מזדהה איתה.
שמוקדשת באהבה לכל אלה שצריכים חיזוק מדעי לאינפורמציה זמינה לכל המתבונן.
כפי שאמרת משה,
ההוכחה לכל מה שהצלחתי לחבר כתיאוריה רק בגלל שכך היה נראה לי נכון (התחברות אל הכללי), ואכן זה נכון.
הראייה שלך ושל כמותך, שרואים אשכרה מול העיניים את האנרגיה שבכל.
מול אלה שפיתחו את יכולת הראייה הזאת במודע, אך "ניגנבו" מהעוצמה והיו צריכים להסביר לעצמם ולחקור ברמה מדעית... כאילו כדי לא להשתגע...
כמה פעמים שמעת מתלמידיך שהעוצמה האנרגטית מפחידה אותם? כמה זמן לוקח להכניס את העוצמה הזאת לפרופורציה אישית לכל אחד כדי שאפשר יהיה להכיל אותה ולעבוד איתה?
וכעת,
ההוכחה המדעית שהכול גלי אנרגיה זורמים ומחוברים, המתקבעים לחומר דרך התודעה האנושית היומיומית, אך אינו חייב להתקבע לחומר מוצק בתודעה אנושית גבוהה יותר.
הללללו?!?!
זהו בהחלט מדע חדשני. מדע שמודה באמיתות עובדות שאינן ניתנות לכימות.
יפה (())
שמחה_שמצאתי*

היקום ההולוגרפי

זה מזכיר לי..
בפעם הראשונה שחשתי איך אני מתפרקת לגלים של אנרגיה...זה הבהיל אותי כל-כך, שמייד גילגלתי את עצמי על הריצפה כדי להחזיר לעצמי את עצמי.
ובכן, לו הייתי טיפוס "מדעי", הבהלה הזו היתה מובילה אותי לדרוש הוכחות הגיוניות לחווייה הזו.
עובדה שחוויתי מצב, עובדה שרבים חווים את אותו מצב.
מהי אותה תודעה אנושית גבוהה יותר ??
האם כעת יש איזה "סולם תודעות" ?? ואם כן, מה כולל כל שלב בסולם הזה?? רואי מוצקים, רואי גלים? רואי גלים בשחור-לבן, רואי גלים בצבעים? האם צבעים הם בכלל מושג בתודעה? האם התודעה היא מוחשית בגוף? האם צריך לנסח שפה חדשה לתודעה הגבוהה? שתהיה מורכבת ממילים? מתדרים?
אז אנחנו לא אינדיוידואלים? אז מה עשינו כאן עד היום חוץ מלרדת בסולם התודעות?
אופס, אני נסחפת...
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

למראת שהפיסיקה הקוונטית קיימת המון שנים, ולמראת שההבנות שלה הן עמוקות ביותר, הרי שההבנות של התפיסה ההולוגרפית בעשרים השנה האחרונות, חדשות ומוטב לקרא את הספר על מנת להבין לעומק את הגישה המדעית לכל הנושא.
מה שמעניין אותי בנושא הוא שכיום ניתן למצוא את המשוואות המתאימות על מנת לחבר כלי עבודה מדויקים למציאת ולראיית כל מה שקיים בעולם האנרגטי (שהוא כל הקיים).
למשל ההבנות הנלקחות מהתפיסה ההולוגרפית, המסבירות את החלומות, חלק מהמחלות הפסיכיאטריות, את הטלפתיה, את הטלקינזיס, את היכולת לדעת דברים מהעבר הרחוק, הסברים מסוימים לגלגולי נשמות, את הקשר הקוסמי בין החלקים השונים של הקיים, את יכולת התודעה לנועה במרחבי הזמן ובמרחב, מימדים מקבילים ועוד נושאים רבים ושונים.
חשוב ביותר לדעתי שהמדע מדבר על הנושאים הללו במשוואות ובכלים פיסיקליים. כך יוכל הידע שכל כך מובן וברור לתודעה האנושית המקשיבה, לצאת לאור ולשמש כבסיס עיקרי לתקשורת. זה יכול לקצר מאוד את הטווחים של 500 השנה שדברנו בהן לפני מספר ימים.
זוהי הסיבה לשמחה ולאופטימיות.
שמחה_שמצאתי*

היקום ההולוגרפי

משה בוקר טוב ואנרגטי..@}
האם הספר זמין בחנויות הספרים? מי כתב?
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

בוקר טוב,
נכתב על ידי טלבוט והוא נמצא בעיקר בצומת ספרים. ניתן להזמינו גם בסטימצקי.
שמחה_שמצאתי*

היקום ההולוגרפי

...אם אתה מתכוון לספר האמור...טרם הספיקותי...
מ_אוריאל*
הצטרפות: 09 יולי 2005, 17:17

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי מ_אוריאל* »

הכח המרפא של הלא כלום (ע"מ 82)
משה לילה טוב ופורה,
ידוע לך אם אי פעם ניסו
פלאצבו במקום רטלין?
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

נראה לי שזה צריך להניב את אותן התוצאות כמו בשאר ניסיונות הפלצבו. הצלחה רבה.
מ_אוריאל*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי מ_אוריאל* »

מסכים, במיוחד כשחושבים על מקומו של המטפל בשיטה בחיי הילד,
בשיתוף הפעולה עם ההורים , ובתמימות הלא מדעית של הילד,
שווה בדיקה.
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

מישהו קרא את הספר שהמלצתי עליו?? אשמח לפתוח בדיון עליו ועל הנושיאם השונים שבו.
מ_אוריאל*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי מ_אוריאל* »

הי (קראתי חלק, בינתיים),
ספר מרתק, מלא בממתקים , אהבתי את
האמירה _"שככל שאמונותינו עמוקות יותר וטעונות יותר ברגש, גדלים סיכויינו לחולל שינויים בגופנו
כמו גם במציאות עצמה."_ אמירה המעוררת למחשבה על אמונותינו על עצמנו על ה"מציאות" הסובבת, ולאן הן לוקחות אותנו כבני אדם בכלל וכמטפלים בפרט המאמינים בכוחות המטופל.
בהקשר של המדע שמעניק לנו הסברים על יכולות פוטנציאליות כאילו דימיוניות מול המציאות שבתוכה
מופיע ספר כזה ואחרים, ("ידי אור" של ברברה אן ברנן) נראה שזה (ההסברים המדעיים) פשוט לא מספק ,נראה שלא שם התשובות, אולי חלקן , הרי המדע מקדים אותנו כבר במאה שנים לפחות בכל הנוגע להבנה שהעולם הוא בעצם לא חומרי אלא אנרגטי,או שניהם במקביל, כאפשרות, זה מזה מבלבל,,,
וזה גם מראה שאולי טווח הזמן שציינת כדרוש לשינוי אולי הגיוני, אבל לא כל כך מעודד.

הדלאי לאמה נתן פעם הרצאה, בה הוא קבע שהחברה המודרנית לא מצליחה להבין את המשמעויות מרחיקות הלכת של ממצאי המדע. "די ברור שהרעיונות המוסריים שלנו לא מצליחים לעמוד בקצב של רכישת הידע והכוח", אמר, והציע אימוץ של עקרונות בסיסיים של אתיקה כגון חמלה, סובלנות, דאגה לזולת ואחריות בשימוש בכוח."

אהבתי גם איך שידידנו הותיק אוגוסטינוס הקדוש צץ פתאום " ניסים אינם מתרחשים בסתירה לטבע, אלא רק בסתירה לידוע לנו אודות הטבע" איזה יופי.
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

באמת נראה מהספר שמה שאנחנו יודעים על היכולות האנושיות מוגבל ביותר. כנראה שמה שבעלי היכולת תופסים כאפשרי בעקבות מה שהם רואים ומרגישים, נראה לאדם הפשוט כנס. מהספר ניתן לקבל חשק לעסוק באפשרויות השונות במרץ גדול מבעבר.
מעניין במיוחד נושא התדירויות המורגשות, כבסיס ליכולת האדם להבין לחוש ולתפקד אחרת. האם זה רק מולד או שמה נרכש?? האם ההיתיימנות חושפת את מה שקיים ממילא או מפתחת יכולות חדשות? האם כל אחד יכול להגיע לרמה בה הוא שולט באנרגיה בדרך של לא להישרף, לא להיפצע מחרב, לשנות את מבנה המחלה מהיסוד, ליצור יש מאין, לנועה בטלפורטציה ועוד.
ת_מ_ר*
הצטרפות: 27 נובמבר 2005, 11:41
דף אישי: הדף האישי של ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

...נדמה לי שבגלל שהתפיסה האנרגטית דורשת איזה מיומנות אצל חלק, בעוד אצל אחרים היא זמינה ובכל מקרה נמצאת ברמות שונות אצל אנשים שונים - קשה ליצור איזו שפה משותפת שתביא לתקשורת יעילה בין בני-אדם (וממילא שפה שאינה כוללת בתוכה רק בני אדם)...
האם אמונה קשורה לתפיסה האנרגטית? ואם כן אמונה במה? בעצמי? ביקום? באנרגיה? באלוהים? באדם?
האם תחושת פגיעות קשורה לעיניין? אדם חסר תחושת פגיעות פחות יפחד לחשוף את עצמו לערוץ הזה?
נראה לי שצריך איזו רמה בסיסית של....משהו....(לאו דווקא מודעות) כדי שהיכולות האלה יהיו זמינות, לא?
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

עד כמה שאני מבין, כל אחד צריך להיתיימן בשפה האנרגטית על מנת ללמוד איך להפעילה. לא מובן מאליו שמי שרגיש יותר מאחרים יידע להפעיל את התקשורת האנרגטית טוב יותר. לרוב זה קורה הפוך. מי שרגיש יותר סובל יותר ולכן נזהר ומפחד יותר מהנושא.
אדם ללא תחושת פגיעות ובעל יכולת לתקשורת אנרגטית, יפחד פחות מאחרים בנושא (כך לפחות נראה לי) ולכן יוכל להפוך את הנושא לזמין יותר. הוא עדיין יצטרך לתרגל עצמו ככל האחרים.

קשה ליצור איזו שפה משותפת שתביא לתקשורת יעילה בין בני-אדם (וממילא שפה שאינה כוללת בתוכה רק בני אדם)...

נכון, אבל זוהי המשימה של הדורות הללו והבאים. כיום ניתן להשתמש בתקשורת הקיימת (אוניברסיטאות, מחקרים, ספרים, טלוויזיה, קולנוע, בתי ספר ועוד) על מנת לבסס דרך לפיתוח של קומוניקציה תקינה בין בני האדם והטבע. בסופו של דבר, בני האדם יבינו שאין דרך אחרת ויפנו את המשאבים הנדרשים על מנת ליצור סכמה נכונה לתקשורת שתכלול את כל בני האדם. אלו שכבר בעלי דפוסים שאינם ניתנים לשינוי, לא יוכלו להרוויח מזה כלום.
כל ההתפתחות של המאה האחרונה, מראה לדעתי שאנו בכיוון הנכון. גם העקשנים ביותר והגרידיים ביותר יבינו בסופו של דבר שהאדם יכול לחיות ללא עוני, בורות ומלחמות.
משאבי כדור הארץ מספיקים לכך, חלוקתם לא :-)
בסופו של דבר, הנושא כל כך פשוט שהוא חומק. האדם הוא תוכנה בעלת תנאי יסוד. כשתנאי היסוד מתקיימים, הוא רגוע, טוב לב, שמח בחלקו, מסוגל לאהוב ולכן כל השלילה תתבטל.
איזה אופטימי שרוף הההההההההההההה :-)
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

בעלי דפוסים שאינם ניתנים לשינוי ??? (לא מתאים לך משה...), אולי אתה מתכוון לכאלה שלא מעוניינים בשינוי?
כל אחד צריך להיתיימן בשפה האנרגטית - ברור (-: , לא התכוונתי למיומנות או לתרגול, אלא לאיזה רמה בסיסית של זמינות ופוטנציאל לפתיחות לנושא.
אולי כו-לם נולדים עם פתיחות כזאת, אבל במהלך השנים (גם ובעיקר הראשונות...) - הפתיחות הזאת נסגרת או מופחתת וזה די תלוי בפוטנציאל האישי שכל אחד מביא איתו, לא? ליצור סכמה נכונה לתקשורת ...דורש להתחיל מגיל אפס, וגם אז ייקח זמן של כמה וכמה דורות "למחוק" את השלילה - מה שמלכתחילה קשה, כי....בלי שלילה אין חיוב והרי זה דיון אינסופי, הא?
כל כך פשוט שהוא חומק. - אשכרה, אני כל הזמן נדהמת מאיך זה שלא כולם רואים את זה.
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

אני חייבת לציין שכל זה...ככה...מעודד ומחזק אותי (עוברים עלי ימים של אטרף תקשורתי...), הדיון הזה מחזיר לי אל סדר היום את...עצמי (?!), כשאני מודה ביני לבין עצמי שההעדפה הברורה שלי בהווה - היא לא לזוז לשום מקום, כי אני חשה כל-כך מלאה מכל ערוצי התקשורת ה"חוציים" - ואין ממש צורך להיות פיזית במקום כלשהו, ממילא האינפורמציה זורמת בלי הפסק וכל מה שצריך לעשות זה לסנן אותה ולהשקיע רק, אבל רק בטוב. ואז עולה השאלה המתבקשת - מהו טוב? למי? ואיך לחלק את השפע הזה בהגדרות היומיומיות - שהן מן הסתם כה מוגבלות (זמן, מילים, כסף, אנשים...וכו')
טוב, אין ברירה, צריך להמתין...כמה...500 שנה?? D-:
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

בעלי דפוסים שאינם ניתנים לשינוי ??? (לא מתאים לך משה...), אולי אתה מתכוון לכאלה שלא מעוניינים בשינוי?
אני מציין שלפני המשפט הזה היה כתוב כבר והכוונה היא לכל אלו שלא מתאפשר להם לקיים את תהליך השינוי בגלל גיל, מצב בריאותי, חוסר אנרגיה וחוסר עיניין ועוד.

שמח מאוד שהדיון הזה בחיים מצליח לעודד אותך, חזק ואמץ. (()) :-)
את עדיין סובלת מרגישות ייתר? (שאלה רצינית). יצא לך להכיר את הצבע האפור כמנגנון הגנה מפני רגישות חזקה מדי?
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

קשה לאמר שאני סובלת. עשיתי עבודה אינטנסיבית וקשה עם עצמי, אגב, תוך כדי עבודה הגעתי למסקנה/הארה, שיש גם סיבה רגשית לרגישות, אולי זה תוצר של הרגישות, בכל מקרה - במקביל לעבודה הגופנית הממוקדת, היתה לי תחושה שהתהליכים הרגשיים הם אלה שעושים את העבודה - עבורי.
כן, הזכרת כבר את הצבע האפור בהקשר הזה, וכן, יצא לי במקרה לעבור תקופה ארוכה, בלי להתכוון במודע, איכשהו לבחור בגדים באפור על כל גווניו, כולל בגדים תחתונים ונעליים..(גם לאפור יש גוונים מאטום ועד אוורירי...) ואם אתה מתכוון למדיטציה, אז לא, כשהזכרת זאת איפשהו מעלה חשבתי על משהו בסגנון הבועה הורודה...בכל מקרה,
אם מדובר ברגישות יתר שלי - כנראה שהאנרגיה של ה"יתר" עשתה טרנספורמציה למקום טוב יותר. תודה. (-:
<סחתיין על הזיכרון...>
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

בועה בצבע אפור כששולטים בגוונים השונים של הבועה על מנת לשנות את המצב לפי הצורך זה בדיוק מה שצריך. עדיך למקד בכל אחד מהחושים. (())
מ_אוריאל*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי מ_אוריאל* »

האם כל אחד יכול להגיע לרמה בה הוא שולט באנרגיה בדרך של לא להישרף, לא להיפצע מחרב, לשנות את מבנה המחלה מהיסוד, ליצור יש מאין, לנוע בטלפורטציה ועוד.

יש חשק לענות על כל השאלות בכן גדול:-)כאינסטינקט , הרי אם אדם אחד הצליח אין כל סיבה להניח שאחרים לא יצליחו, ויותר מזה ,הוא פורץ דרך לאחרים, השאלה היא מה אדם מוכן ללמוד, להקריב, להשקיע
ועוד, וגם אז אין בטחון שיצליח ,נראה שצריך גם מזל,כל העניין העצום שיש בנושאים האלו מוכיח משהו לא? והעניין הולך ומתגבר, יותר ויתר אנשים מרגישים משהו
באוויר , מכאן כל הספרים העוסקים בנושאים שפעם היו אזוטריים לגמרי , הבעיה היא כמו
שת מ ר מציינת , הפצצת החושים בתקשורת מכל הסוגים שרובה זבל טהור, רק הסינון יכול לגרום לאדם ממוצע לאיבוד אנרגיה אדיר, מדיטציה יומית נראית כתשובה די טובה לבעיה.
הרעיון של ההתארגנות הפלאנטרית ,לעשות מדיטציה של מיליוני בני אדם ביום ובשעה
מוסכמים בתפילה לשלום העולם נראה לי כקישור נכון בין האמונה בכוח המחשבה ,ובאמונה
שאנחנו יוצרים את עתידנו /גורלנו האישי והקולקטיבי, יופי של רעיון.
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

אוריאל
מסכים לכל (())
האם באמת יכול להיות (כנראה שכן) שכל מה שאדם חושב שניתן אכן ניתן? יכול להיות שמה שאנחנו מייצרים בתודעה הפרטית שלנו כאפשרות, משמש כמצע לביסוס השינוי העתידי?
מ_אוריאל*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי מ_אוריאל* »

האם באמת יכול להיות (כנראה שכן) שכל מה שאדם חושב שניתן אכן ניתן? יכול להיות שמה שאנחנו מייצרים בתודעה הפרטית שלנו כאפשרות, משמש כמצע לביסוס השינוי העתידי?

בהנחה שאותו אדם שפוי:-) אז נראה שאפשר להניח שכן , אם מניחים שהמחשבה היא תהליך חומרי עדין ביותר,והחומר הוא הרי אנרגיה מוגבלת זה אומר שאנחנו מוגבלים כל עוד המחשבה היא הקובעת לגבי תפיסתנו את המציאות, אם פעילותה של המחשבה היא בדרך כלל פעולה של זיהוי , של שימוש במאגרי ידע וזיכרון שנמצאים בנו זה אומר שאנחנו מותנים ע"י אותו ידע או תוכנה בסיסית ומכאן הקושי שלנו לשנות דפוסים |אוף|, אולי דווקא אי השימוש במחשבה הוא היוצר את פריצות הדרך האמיתיות להכרת המציאות?, ואולי מחשבות חדשות שנחשבות על ידי אנשים בעלי עוצמה הופכות להיות העתיד של כולנו מתוך זה שכולנו נמצאים באותה רשת אנרגטית שהכול בה מחובר ?
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

כנראה שכך המצב, נראה כהגיוני ביותר שמה שאנשים נקיים וחזקים אנרגטית חושבים ומרגישים, אך בעיקר משכללים, מהווה את התשתיות של כולנו. כך קורה שבצד אחד של העולם מתחיל משהו, ובמקביל מתחיל בצידו השיני משהו דומה. :-)
חוק הכלים השלובים צריך לעבוד גם ברמה של התשתיות האנרגטיות האנושיות ובזרימת החומר של כדור הארץ בכללותו. כל שינוי בזרימה במקום אחד, יוביל לשינוי הזרימה והיצירה הנגרמת בעטייה במקום המקביל לו בנקודה אחרת על הפלנטה או מחוצה לה.
הגיוני ? :-)

אם האנרגיה היא חומר מוגבל, מה זה אומר לגבי אנשים אנרגטיים מאוד? שהם לקחו את האנרגיה של אחרים?? לא כל כך נראה לי. נראה שהאנרגיה יכולה להיות בלתי נדלית כשהיא נלקחת מהחומר של כדור הארץ או מחוצה לו. מרכז כדור הארץ והרקיע הם ספקי אנרגיה עצומה ובלתי נדלית.
מה דעתך אוריאל?
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

והחומר הוא הרי אנרגיה מוגבלת_ ... לא _האנרגיה היא חומר מוגבל,
ורגע...ברשותכם...
האם לא יוצאים מנקודת הנחה בסיסית שכל חומר שהוא, מורכב מאותה אנרגיה? או במילים אחרות, הכל וכולם עשויים/מורכבים מאותו חומר, שהוא הוא אנרגיה - השוני הוא ברמת הצפיפות, במבנה, במרקם ובעצם ברמת התפיסה שלנו את האנרגיה... כי אם אני מסוגלת לפרק אדם שעומד מולי - לפרק בראייה, כלומר לראות אותו כגוש אנרגיה, ללא צבעים אלא כמו...כמו "הבלטה בצורת אדם" של כל המסביב - ואם אחדד ראייתי, אראה את כיווני הזרימה הקטנים שבתוכו, אלה שגורמים לו לשמור על צורתו ולא להתפזר... - בעוד מישהו אחר רואה את אותו גוש אנרגיה כאדם "רגיל" עם ראש, תווי פנים, גוף, לבוש, צבעים וכו'... ולכן מ אוריאל צודק כשטוען שאנחנו מוגבלים כל עוד המחשבה היא הקובעת לגבי תפיסתנו את המציאות,_ וגם _דווקא אי השימוש במחשבה הוא היוצר את פריצות הדרך האמיתיות להכרת המציאות (ללא סימן השאלה בסוף....אלא דווקא סימן קריאה!)
השאלה שלי היא - איך האינפורמציה הזאת מועילה לתקשורת בינינו - מעבר לצורך האנרגטי להתחבר ולהתמזג?
מה נירצה ליצור ?
מ_אוריאל*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי מ_אוריאל* »

"והחומר הוא הרי אנרגיה מוגבלת" ... לא "האנרגיה היא חומר מוגבל",
ת מ ר תודה על תיקון הציטוט,
מה נירצה ליצור ?
אולי אחרי שנתרגל לתרגל קצת שקט, ונהיה מאומנים בלחשוב במה שחשוב ,אולי אז נדע?
ואולי אז נרצה ליצור את עצמינו, כפי שנועדנו להיות? (כאן הדמיון הוא הגבול לא?)
מרכז כדור הארץ והרקיע הם ספקי אנרגיה עצומה ובלתי נדלית.
נשמע נכון, ואז יכולת הקיבולת של האדם הקולט היא המוגבלות היחידה,איך אמרת פעם, צריך עמוד שדרה חזק ,מערכת עצבים משוכללת ועוד ועוד,,,
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

נראה ונשמע נכון מאוד :-)
בכל זאת נראה שהמטרה היא בעצם להתחבר אל הטבע הזורם של היקום. נראה ששם אין מקום לכל הקטנוניות של הטבע החומרי האגואיסטי הנחות.
נראה שסדר החשיבויות שלנו כבני אדם ברמה הנמוכה, שונה ביותר מסדר החשיבויות ברמה הזורמת. בזורמת כל הקטנוניות החומרית מאבדת את האפקטיביות הקטלנית שיש לה עלינו ברמה החומרית.
תמי, נראה שקשה ביותר להכיל את הרמה של הראיה הפנימית על חיי היומיום, אבל זאת כנראה כי עדיין לא עברו מספיק שנים. גם לא כל כך בטוח שבעתיד כלשהו החמדנים לא יהיו השולטים התמידיים.
האם בכלל יכול להיות מצב בו החמדנים יוכלו להקשיב, לראות או להרגיש מעומק הלב???
נקווה :-)
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

נראה שקשה ביותר להכיל את הרמה של הראיה הפנימית על חיי היומיום
ואולי בגלל זה התרגול נראה כרגע כמשהו ללא מטרה מוגדרת, והתחושה היא ש...אולי עדיף לשמור את האינפורמציה הזאת לעצמי כי היא לא מביאה שום תועלת מוחשית, חוץ מלעיתים רחוקות ברמה האבחונית-טיפולית - וגם אז הזרימה כמו "הולכת לאיבוד" מרוב התנגדויות/חסימות בצד השני. ואם תועלת אישית - אז שוב, זה מבודד אותי ברמה של לחוות לבד, ובכל זאת יש בזה משהו מאד ממכר - אולי כי זה איכשהו כן מטעין בכוחות חדשים מידי פעם.
הקטנוניות החומרית מאבדת את האפקטיביות הקטלנית שיש לה עלינו ברמה החומרית. - כל כך נכון, וכל כך מתפרש "עקום" בעיני הסביבה ה"חמדנית".
שוב, תודה משה ו-מ. שאתם רואים את הדברים כמוני...זה מאד מחזק.
ואולי אז נרצה ליצור את עצמינו, כפי שנועדנו להיות? (כאן הדמיון הוא הגבול לא?)
D-: מאד משעשע...יש לי כמה רעיונות (והם נראים לי בדמיון כמו אוסף של מוטאציות...)
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

ת מ ר
ישנם כל מיני תרגולים, למשל לתרגל את החיבור לכדור הארץ או לאינטליגנציה הקולקטיבית. לתרגל את רמת האנרגיה האישית עד לרמה בה אנחנו באמת מוגנים ויכולים להגיב לכוחות הבלתי יאומנו שהאדם יכול להתחבר אליהם. אנחנו יכולים להתחבר ליכולת לבצע מעשים שלא יאמנו על ידי האדם החמדן (גם לא יעניינו אותו) כיכולת הריפוי, יכולת השינוי, יכולת הטלפתיה והטלקינזיס ועוד.
בכלל ניתן לנסות לתרגל את המעבר בין המימדים הקיימים, ניתן לחלום את החלומות שלנו בזמן הערות. מה דעתך על השימוש הזה ביכולות??

גם אני מאוד נהנה מכך שאת רואה כמוני את הדברים, תודה.
בקשר למוטציות שאת רואה, מה דעתך על המוטציות הנראות עלינו ברגע של התמקדות המבט דרך האינטליגנציה האנרגטית?? :-)
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

הי שבוע טוב @}
לתרגל את המעבר בין המימדים הקיימים, ניתן לחלום את החלומות שלנו בזמן הערות. - כן, ואז לחזור למציאות, יש לי בעיה עם לרצות לחזור !!! D-:
והמוטציות האלה...אני לא יודעת במה זה תלוי, אבל לעיתים, אני רואה ו"מתעלמת" כי אין לי מושג מה לעשות עם האינפורמציה הזאת...ולעיתים המסר (של המוטציה) מאד ברור ואז זה אחלה.
אולי זה תלוי ברמת האמון שיש לי (באותו רגע) ב..."תפקיד" שלי לגבי אותה מוטציה. יש לך רעיונות???
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

תמי,
לחזור צריך, זה קורה לבד, אבל גם צריך לקחת את זה בקלות. את שצריכה לעבוד על מנת לחזור או להרגיש טוב בחזרה, לעומתי ורוב בני האדם הצריכים לעבוד על מנת לצאת לשם. נראה שלך יותר כף.
המוטציות שייכות לדעתי לחלקים מודחקים שלנו או לחלקים שלנו הקשורים ישירות למימדים אחרים או לזמנים אחרים. היכולת שלנו להיות קשורים לזרימה, גורמת לדעתי להתרחבות הרפרטואר. כך בעצם מתרחבת האישיות ונהפכת לעשירה בידע ממקורות שונים.
לא נראה שיש מה לעשות עם הידע חוץ מלדעת אותו ולהשתמש בו כמנוף להבנת היקום הסובב אותנו. נראה שכל חוויה כזו יכולה להעשיר את החוויה הבאה, במידה ומצליחים לקשור ביניהן.
מה דעתך?
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

נראה לך שרמת האנרגיה האישית, מהווה את המנוף, המכשיר, ותהליך מיקוד היכולת על מנת להגיע ולחזור בקלות ללא חבלות קשות מדי? :-)
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

כן, מסכימה.
שרמת האנרגיה האישית, - אולי רמת השליטה באנרגיה האישית מהווה את המנוף וכו'? (-:
משה_אלבאום*

היקום ההולוגרפי

צודקת, רמת השליטה באנרגיה היא הבסיס ליכולץ הזו. (())
ת_מ_ר*

היקום ההולוגרפי

שליחה על ידי ת_מ_ר* »

הי משה,
לפני כמה ימים נכנסתי לסטימצקי לחפש ספר מתנה, לא חשוב, אבל תוך דקות הגעתי איכשהו למדף מלא בכרכים של כל מיני "חולית" למיניהם - איזה אוצר.
במקביל - מסתבר שהסרט שראיתי - זו בכלל סידרה שמשודרת אחת לשבוע בערוץ "הולמרק" - עשוייה ממש יפה, מומלץ.
ואז אני רואה את ההמלצה שלך על הספר.
טוב. טוב. טוב.
בדיוק מה שאני צריכה בתוך ההתכרבלות החורפית שלי...איזה כיף (-:
תודה.
שליחת תגובה

חזור אל “שיטת אלבאום”