איך שוכחים מישהו

עוד_אחת*
הצטרפות: 15 ינואר 2004, 22:45

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

מאוהבת,
במקרה שלך באמת שלא נראה שיש כל כך על מה לכעוס עליו. יש ביניכם הרבה מתח, הכוונה דברים שלא נאמרים, משחקים, מי ישבר ראשון וכו', אבל יש הרבה מתח ביניכם ולדעתי מה שכתבת זה בדיוק זה - רחמים שנמשכו לשבירת שגרה וטעימה מהחיים לא של עקרת בית ואמא שמילאו אצלך המון.
מאוהבת. הייתי מאוהבת בו ואני התגברתי על זה ומאז ונשאר הרצון לפגוע בו - להיות מאוהבת בו כאב הרבה הרבה יותר (שגם כשהייתי מאוהבת בו זה כלל רצון לפגוע בו חחחחחח ). שנה וחצי לא היה לי תאבון!! הייתי מכריחה את עצמי לאכול. זה היה זוועה. בחודשים האחרונים בלבד חזר לי התאבון והעליתי בחזרה את כל המשקל שאיבדתי ועוד קצת אפילו. לא החמיא לי הירידה הזאת וכולם העירו לי על המשקל מה שגם הוסיף להמון תסכולים לחיים שלי בזמנו, כי אני מייחסת חשיבות עצומה למראה חיצוני.

מתחזקת - גם אני הייתי כועסת במקומך. מאוד אפילו. ואני לצערי לא בטוחה כמוך שהוא יקבל על זה מתישהו... אם הייתי מאמינה כל כך, היה לי קל יותר לשחרר את הרצון הזה.
אם כבר, אני מרגישה שאני נענשת. שכל מה שעשיתי לאקס שלי חוזר אלי ואני אומרת לעצמי, טוב, אבל לא קיבלתי מספיק? הקרמה עוד לא התאזנה?! כנראה שלא, או שזה לא קשור לכך בכלל :)
מאוהבת*
הצטרפות: 14 ינואר 2008, 21:01

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

עוד אחת?
אני דווקא חושבת שיש לי מה לכעוס.
זה שהוא שתק כלהחיים ופתאום החליט לשתף אותי. אם היה חושב לאן זה יכול להוביל לא היינו במצב הזה היום.
כשהוא חזר אחרי ארבעה חודשים של ניתוק, זו גם סיבה לכעס, זה רק החמיר את מצבינו.
זה מהנקודת מבט שלי, כמובן שאם לא הייתי נכנסת לזה מראש והייתי מחליקה את הסיפור כששיתף אותי גם לא היינו מגיעים לאן שהגענו....אבל הכל כבר נעשה.....

עניין המשקל מטיש גם אותי, אני עדיין רז ב 13-14 קילוממה שהייתי לפני שנה. אין אדם שלא אומר לי כמה שאני רזה וגם בעלי מאוד לא אוהב את זה. לי דווקא טוב עם מה שאני היום.התאבון לא חזר עד עכשיו, רק בימים לפני המחזור אני אוכלת :-) וברגיל פעם ביום וגם בקושי.....

מתחזקת
אני שמחה שהעמוד עוזר לך, לי הוא עוזר המון. יש כאן המון תמיכה.....

תודה לכולם מכל הלב :-)
מיוחדת*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2011, 16:27

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מיוחדת* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

עוד אחת ומתחזקת, אני חושבת שאתן צריכות לנסות לשחרר את הכעס כי הוא פוגע בכן ואם פגה ההתאהבות והכמיהה, נותר רק להרפות מהכעס ומתחושת הנקמה כדי להיות חופשיה... נשמע לי כמו תכנית מצוינת!

מאוהבת, התחברתי מאוד למה שכתבת לגבי לרצות את עצמך בחזרה. זה כ"כ נכון גם לגבי! אני מרגישה כבויה, כל מה שלא קשור אליו לא מעניין... היום מתנהל בין הודעה להודעה ובין פגישה לפגישה.

ולגבי השוואה בין הבעלים לאחרים - בעלי מקסים וחכם וחתיך... אבל גם האחר. יש תכונות שאולי יותר "מוצלחות" אצל בעלי אבל (לצערי), מבחינת חיבור, אינטימיות, התאמה, אני די משוכנעת שהאחר יותר מתאים לי ואני חושבת שהיינו יכולים להיות זוג טוב. אבל כנראה שלעולם לא נדע.
מתחזקת*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2008, 15:43

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

מיוחדת... - אני כבר לא כועסת (זה לא עוזר לאף אחד).
יש דברים שמציפים אותי - אבל כמו שזה בא ככה זה גם הולך..
כעסתי בעבר - על זה שהוא התחיל משהו - והיה יכול להישאר באותו המצב עוד 10 שנים.
כעסתי שהוא לא יכל להתמודד עם התוצאות , והיה מוכן לוותר על קשר - שלא בטוח שיחזור עם מישהי אחרת.
אני כועסת על עצמי שסיימתי את הקשר בצורה לא הכי יפה - אבל זה יצא ככה בגלל כאב ענק, וקינאה שחנקה אותי
אני יודעת שטוב לו ונוח לו במצב שהוא נימצא בו עכשיו... יש לו אהבה חדשה, אישה לנחמה...
כעסתי - כי לא היה לאן לחזור - יש לי כמובן בעל וילדים אבל באותה התקופה - הם לא היו בראש הרשימה.
אני כועסת על עצמי שחשבתי שהיה יכול להיות לזה עתיד. שבאמת ובתמים הוא יראה עד כמה יש בנינו דבר קסום ואהבה מטריפה, התאמה מינית מדהימה.

עד שהבנתי - שאני זו הטיפשה כאן.
על עצמי כעסתי בלי סוף
היום אני סולחת יותר לעצמי..
שהוא יסתדר עם החיים שלו, עם המצפון שלו... כבר לא בידיים שלי.

ואני בהחלט מודה לבנות כאן - היום שלי היה יכול להיות הרבה יותר גרוע...
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

אני צריכה להיות סבלנית ועם נתינה כמו א.א
הרי מה שאני רוצה מהאחר גם ככה זה רק סקס וכל מה שעיצבן אותי שהשליטה אצלו ולא אצלי...
עוד_אחת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

מאוהבת, אז לך יש כעס מסוג אחר. לי אישית לא יודעת אם זה היה מכעיס אותי כל כך. כי האחר שלך נהג כך מתוך רגש כלשהו כלפייך. עם האקס המפגר שלי זה מתוך חוסר רגש כלפי. בחיי שאם הוא היה מסיים את זה בצורה יפה ומכבדת, לא נראה לי שהייתי יכולה לכעוס עליו. זה הדרך שבה הוא התנהל מולי לאורך כל ההיכרות שלנו. גם בזמן הקשר וגם לשנה הנוספת אחריו שעוד היינו בקשר "חברי" סוג של. זה מה שמכעיס אותי כל כך. הניצול המכוער הזה מחליא אותי והאמת שגם את זה אמרתי לעצמי הייתי צולחת כבר מאז שהתגברתי עליו לפני כמעט חצי שנה, הדבר שהכי הכי הכי מתסכל אותי ושבגללו רוצה לנקום בו זה בגלל משהו שכבר כתבתי עליו בעבר. הוא נהיה כמוני! כמה פעמים אמרתי לו בצחוק כשעוד היינו בזגויות שלנו, שמה שהוא עושה זה גובל בגניבת זהות. ההיכרות שלו איתי רק שדרגה לו את הזוגויות (ברבים) שהיו וככל הנראה עוד יהיו לו ואילו ההיכרות שלי איתו רק שאבה ממני כל אנרגיה, לא קיבלתי שום ערך מוסף מההיכרות איתו, זה לא שדרג לי דבר בחיים. רק נכוויתי וכאבתי והוא... הוא קוטף לו את התהילה עם נשים בזכות הקשר איתי!! זה אולי נשמע יומרני אבל זה בדיוק מה שקרה והוא בעצמו מודה בכך.

מיוחדת - אני לא מצליחה לשחרר את הכעס, כשלא כעסתי זה כשהיה לי מישהו אחר באותו זמן. כשזה נגמר עם הזמן חזר הכעס. אני לא אצליח להתגבר על הכעס אלא אם אכיר מישהו חדש או יהיה לו רע. אחד מהשניים צריך לקרות.

אלינור - לי בכלל אין דרך לנקום בו גם אם רציתי, ואני רוצה. אבל אני מבינה שאין לי דרך באמת לפגוע בו איפה שאני רוצה. גם אם הייתי יכולה להרוס לו את הזוגיות הנוכחית, תהיה לו זוגיות חדשה תוך זמן קצר. הוא אחד שכל הזמן נמצא במערכת יחסים, כל הזמן נשים מתאהבות בו. כך שהרצון שלי הוא בכלל לא ריאלי וכל שנותר לי זה לקוות שיכשל איכשהו, מתישהו. רצוי בקרוב וכל הזמן!
לפעמים אני נשאבת פנימה עם פנטזיה שהוא משמין מאוד, ואז יודעת שלא תהיה לו כל כך הצלחה עם נשים אם בכלל. אבל הוא שומר כל הזמן והסיכוי שזה יקרה הוא אפסי :(
עוד_אחת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

אגב, אלינור לדעתי אין לך סיבה מוצדקת כל כך לשנוא את האחר שלך :)
הרצונות שלכם פשוט שונים.
את רוצה מה שהוא לא יכול לתת לך. הוא לא הבטיח לך הרים וגבעות ואז חזר בו או אז הייתי מבינה אם היית כועסת.
גם קחי בחשבון שהסיבה שהוא עדיין נחמד איתך היא כי אולי הוא מפחד ממך. הוא חושש שאם ירגיז אותך תתנקמי בו כמו לספר לאשתו או תפגעי לו איכשהו בשמו הטוב בתפקיד שלו. כי אולי הוא רואה שאת חמת מזג ואימפולסיבית אז מפחד להרגיז אותך אלא להרגיע אותך כל הזמן כשהמטרה היא שלא תפגעי בו.
מצד שני, אני ממש לא מכירה אותו ואולי הוא בכלל לא מפחד ופשוט באמת חשוב לו להיות נחמד איתך ולא לוקח קשה את הקריזות שלך.
מתחזקת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

עוד _ אחת...
אני מבינה את מה שכתבת : " ההיכרות שלו איתי רק שדרגה לו את הזוגויות (ברבים) שהיו וככל הנראה עוד יהיו לו ואילו ההיכרות שלי איתו רק שאבה ממני כל אנרגיה, לא קיבלתי שום ערך מוסף מההיכרות איתו, זה לא שדרג לי דבר בחיים. רק נכוויתי וכאבתי והוא... הוא קוטף לו את התהילה עם נשים בזכות הקשר איתי!! זה אולי נשמע יומרני אבל זה בדיוק מה שקרה ".

האחר שלי - לא ידע איך לגשת לבחורה.. לא ידע איך לבלות עם מישהי אחרת בלי לעשות מעצמו צחוק , איך ליהנות מערב שלם ללא סקס...
איך לשתות בכיף ... ליהנות מסקס בכל צורה ותנוחה אפשרית
הוא עבר אצלי " בית ספר " - הוא אידאלי (כמעט) לכל בחורה עכשיו.
כמובן יש את הפגמים הטמונים בו - אופי שרוט
כן. אני בהחלט יכולה להבין את הכעס....
אבל כנראה שהוא היה צריך לעבור את זה - דרכי...
ואני הייתי צריכה לחוות את זה שוב - דרכו
עוד_אחת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

מתחזקת!

המשפט "עבר אצלי בית ספר - הוא אידיאלי (כמעט) לכל בחורה עכשיו" זה משפט שאני כל כך מתחברת אליו!
נגעת בול במה שמפריע לי. כמעט בול. הוא היה טוב גם לפני שהכרתי אותו.. אפילו טוב מאוד. מאז שהיה איתי הוא נהיה אלוף. מאסטר. מה שלא תרצי!
ואני יודעת כעובדה (לא משנה איך יודעת) כמה הנשים שהיו אחרי השתגעו על זה. חוו סקס שלא היה להן מעולם!!!! איך לא אוכל לעצמי את הלב והריאות והכבד?! סקס זה ה-דבר הכי מקרב אצלי וכך כמעט אצל כל אישה ולחשוב שהנשים שהוא איתן אחרי רק התקרבו ונמשכו אליו יותר בזכותי הסקס שהייתי עושה איתו!! הוא פשוט נהיה נועז ומטורף כמוני והוא הולך ועושה איתן את הסקס הזה שלמד ממני! אררררררררררר!!!!!!!!!!!!
שונאת אותו שונאתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!
מתחזקת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

זה לא נישאר לנצח... לכל דבר טוב יש סוף.. - הגלגל פשוט מסתובב לו....
והוא יסתובב על הבחורה " הכי יבשה בעיר "...
מיוחדת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מיוחדת* »

אני לפעמים כועסת על זה שהוא זיהה לפני שיש בינינו משהו מיוחד ו"הכריח" אותי לראות את זה. הייתי חיה מצוין בהתעלמות מוחלטת מכך. לא יצא מזה שום דבר טוב.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

עוד אחת,
כשנפגשנו לפני שלושה שבועות שאלתי אותו למה חזר והאם ההתנהלות החדשה כי הוא מפחד ממני? הוא צחק ואמר שהוא אוהב אותי ומת עליי והוא ממש לא מפחד כי הוא כבר הבין שהוא צריך לקחת אותי בעירבון מוגבל בהודעות. אבל ביקש ממני לא להיות אימפולסיבית כי זה מסוכן.
פשוט אני שוכחת את הכל כשאני מתגעגעת ואם זה נופל על זמן שלא מצליחים לקבוע כי הוא עמוס אז מתפוצצת וזה לא קורה הרבה אז לא נורא :) אבל מעכשיו אני מפסיקה ומנסה להתאפק כי זה באמת מסוכן.
מתחזקת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

בכללי מכל הסיפורים כאן....
שום דבר טוב לא יוצא מהקשרים הצדדים האלה.

כל אחד לוקח בסוף את מה שהוא רוצה לקחת וממשיך בחייו...
ולרוב זה הרבה כאב... הרבה צער... ובלבול...... ואחרי כל זה מגיעים להבנה הגדולה....

(אני הבנתי אחרי שיחה עם כמה וכמה גברים - שאין להם באמת את האומץ לממש את מה שהם באמת רוצים בחיים האלה)
הם הולכים על ההיגיון בלבד.... (הבטן, וה ז' ) איך שהחברה רואה את הדברים... הם לא הולכים עם הלב.
עוד_אחת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

מתחזקת, לא יודעת אם התכוונת גם אלי אבל אצלי זה לא היה קשר צדדי. אני לא נשואה וגם הוא לא.

לגבי הבחורה יבשה. הוא לא כזה. סקס טוב זה דבר שמאוד חשוב לו. אם הוא יפול על בחורה יבשה, הוא ינסה לשנות אותה, אם לא יצליח. הוא יעזוב. גם עם הנוכחית הסקס בהתחלה לא היה משהו, הבנתי אפילו גרוע, אבל הוא עם החדירות מטרה שלו.... הסקס נהיה מעולה הבנתי... (לא ממנו הבנתי זאת, אין בינינו שום קשר).

אני חושבת שכבר מהדף הזה זה מאוד ברור שמאוד קשה להתנגד לרגש ולרוב נכשלים כך ש"הקרדיט" שניתן כאן לגברים פעם אחר פעם שהם הולכים אחרי הראש ולא אחרי הלב זה לא כי הם חזקים יותר. זה כי פחות יש להם לב.
אני זוכרת שראיתי לפני כמה שנים סרט דוקומנטרי על נשים שהפכו לגברים וכולן שם סיפרו שכשהחלו לקחת את ההורמונים תוך זמן קצר הן קלטו שהן לא יכולות לבכות, שדברים שבעבר גרמו להן לבכות בשניה, לא נגע בהן מאז ההורמונים.
גברים לרוב הם עם פחות רגשי מנשים, בטח יש לזה גם הסבר השרדותי כלשהו, שהם צריכים להיות חזקים בקרב ולהרוג וככאלה צריך להיות ניתוק חזק יותר מהרגש או כל סיבה אחרת. אל תחשבו שזה במקרה שרוב הכותבים כאן הן כותבות. וכי גברים מדחיקים. זה לא נכון. גברים רגישים מאוד כשמדובר במשהו שמאוד קרוב לליבם כמו הילדים שלהם או אפילו האישה שלהם אם הם מאוד אוהבים אותה, או האמא שלהם. זה פשוט שהם לא מפתחים רגש כל כך מהר, לא כי עוצרים בעצם, אלא כי זה לא בא להם טבעי.
כמובן שיש יוצאי דופן אבל אני מדברת באופן כללי.
מתחזקת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

מיוחדת...

את לא "כבולה" לכלום - חוץ מלעבר שלך.
שחררי - ותמשיכי הלאה.
שנה וחצי זה המון זמן - הגיע הזמן להתחבר ל ז' אחר ואם הוא לא טוב.. אז לאחר.. עד שתמצאי את זה שה ז' והאדם שאת רוצה מחוברים יחד...
ובבקשה בלי כל הסיפור של ה "אחד" - אין דבר כזה!!! זו פנטזיה שלא קיימת
מיוחדת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מיוחדת* »

מתחזקת, את צודקת! אבל קשה לשחרר. כשנוגעים במשהו שלא דומה לשום דבר אחר ואין דרך אחרת לחזור ולהרגיש את זה, בטח שלא בזוגיות הקיימת...
אני מניחה שההמשך מופנה לעוד אחת. לפעמים אני מקנאה באלו שעדיין חופשיות לחפש איברים ואת האדם המחובר אליהם ;-)

אני לא יודעת אם אצליח להשתחרר מהאחר, אבל מה שבטוח, לעולם לא אכניס את עצמי שוב למצב כזה. מדרון חלקלק.
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

אוףףףף ניסיתי להוריד לעצמי אבן מהלב.
שלחתי לו בהצלחה לפני הניתוח.
כי כל מי שהתייעצתי איתו אמר שאני חייבת לעשות את זה.
חשבתי על זה המון שבוע שלם אני מהקלת את הנושא וההודעה כבר מוכנה מלפני כמה ימים....
כמה שזה היה לי קשה.....בכל זאת הצלחתי להיתגבר על האגו.
במיוחד שבמפגש האחרון כל החברים דיברו על זה המון ואני פשוט לא הגבתי.
הוא ענה לי משהו. אני מפחדת לפתוח את ההודעה, לא רואה תוכן.........................
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

נו מאוהבת, מה כתב?

בנות, נראה לי שכולנו משועממות ומחפשות ריגושים!

איפה א.א נעלמה?
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

תודה האור שבחיי, לא ציפיתי שאי פעם תכתבי לי......................
אלוהים למה למה למה אני עושה את זה לעצמי.........................
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

יווווו איזה חמודדדדד הוא מאוהבת....

עובר אורח, מה נשמע? התגעגענו אליך :)
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

הוא שאל אם אני חושבת עליו, אמרתי לו שברור שכן,
הוא כתב שכמעט ואין דקה שהוא לא חושב עליי,
אמרתי לו שבישלנו לעצמינו מחלה לחיים,
אז הוא כתב שהוא כך כך מצטער ושהוא אשם בזה.
אמרתי לו שנינו אשמים....
עוד_אחת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

עובר אורח,
משום מה ידעתי שההודעה האחרונה שלי תקפיץ אותך.... :)
אני מצטערת, אך לא מסכימה איתך בעליל שגברים ונשים רגישים באותה מידה.
יש מספיק מחקרים אמפיריים שנעשו שמוכיחים את טענתי. גם המציאות שבה אני חיה בה מוכיחה לי כמה זה נכון ושזה ממש ממש מעט קשור לחינוך אלא ביולוגיה במיטבה.
ואיך תסביר את הטרנסג'נגרים? הלוא הם לא ציפו שמשהו כזה יקרה להן שתחשוב שאולי זה קשור לשכנוע עצמי. מה גם לשכנע את עצמך שאתה פחות רגיש כי אתה עכשיו גבר, לא נראה לי היה עובד במיוחד ובטח לא לאורך זמן.
למה השורות האלה היו אמורות להקל עלי? האקס המדובר הוא "אישה אמיתית". מביע, נקשר, כמה, נזקק, מתאהב סדרתי אמיתי. חוזק ואי רגש זה ממנו והלאה. זה לא נוגד את הדעה שלי עליו שהוא נצלן, פוגעני שהכאיב לי המון. אפשר להיות רגיש מאוד וגם פוגעני מאוד. אין קשר והנחמה שלי היא לא מכך שאשקר לעצמי שגברים הם כאלה ואין לי מה לצפות מהם. להיפך, אם היה גבר טיפוסי, היה לי הרבה יותר קל. וחוץ מזה, אני כבר לא שם. מה שמפריע לי בהקשר שלו זה מה שכתבתי למעלה.
מיוחדת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מיוחדת* »

עובר אורח, רגישות אצל גברים ממיסה אותי!
זה מה שקנה את לבי אצלו
עובר_אורח*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 17:03

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עובר_אורח* »

עוד אחת,
ממש לא ;) אני מנסה להגיב כל הזמן אבל לא נותנים פה להשחיל מילה. במקרה אחרייך נוצר חלון הזמדנויות אז נתתי דרור לתובנות שאני בספק אם אפילו אני מאמין בהן.
מצער לשמוע כמה הפגיעה הייתה חזקה - הראיה שעבר כבר די הרבה זמן ואת מרגישה עוצמות כאלה
עוד_אחת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

עובר אורח,

הסר דאגה מליבך. אני בסדר. באמת! נכון, מתסוכלת ועצבנית עליו לאחרונה אחרי רגיעה לא קצרה. אבל סה"כ אני בסדר, פשוט אמשיך לקוות ולאחל לו רע :)
מיוחדת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מיוחדת* »

עוד אחת, באמת שאני לא אומרת את זה ממקום מעצבן, אבל יש לך הרבה יותר ממה להרוויח מלסלוח לו ולנסות לגלות כלפיו חמלה, כי זה ישחרר אותך. אני בטוחה שהיה שהוא עשה או לא עשה, גם אם נהג בחוסר רגישות, לא היה כדי לפגוע בך
מיוחדת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מיוחדת* »

מאוהבת, אני מעריצה אותך. מה שיש ביניכם מרגש. מקווה שהעוצמה תלך ותפחת.
עוד_אחת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עוד_אחת* »

מיוחדת, את צודקת מאוד. הוא באמת לא נהג בי בחוסר רגישות כדי לפגוע בי. דבר לא נעשה בכוונה כלפי.
אגב, לא הבנתי למה את בטוחה בזה? הרי את לא מכירה את המקרה. האם את חושבת שאנשים לא פוגעים בכוונה באופן כללי?
הוא נהג כפי שנהג כשהוא חושב רק על עצמו, על מה הוא רוצה, ולא כל כך התעסק בתוצאות הלוואי של הרצונות שלו. למעשה רוב הקשר שלנו, הזוגי והחברי כולו, הוא בכלל לא ידע שהוא פוגע בי. עשיתי עבודה מופלאה בלשדר קרירות וחוסר עניין ממה שקורה בחייו. יחד עם זאת, לקראת סוף הקשר החברי שכלל בתוכו חזרה קצרה, הוא פגע בי בצורה הכי מכוערת ושם הוא בהחלט ידע שהוא פגע ויודעת שלא נהנה מכך, אבל שוב, מה שהוא רצה זה מה שקבע גם אם זה אומר לפגוע בי. מאז גם הקשר נותק והוא יודע שזה כי הוא התנהג בצורה מגעילה כלפי ושאני כועסת עליו. שזה גם מציק, כי לא רוצה שבכלל יחשוב שאני עדיין כועסת. הוא לא שווה את זה. אבל כך הוא מניח וכך זה כנראה תמיד ישאר מבחינתו כי קשר בינינו לא יהיה שוב לעולם.
לא חושבת שכרגע לפחות אני יכולה לסלוח לו. צריך לקרות משהו די רציני לטובה או לרעה כדי שאסלח לו/לא ישנה לי כבר.
מיוחדת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מיוחדת* »

את צודקת, אני לא מכירה אותו ואת המקרה, וכן, אני בדרך כלל מאמינה שאנשים לא פוגעים בכוונה. תמימה?

אני גם מאמינה שאהבה היא בד"כ לא משהו שאפשר להרגיש בעוצמות גבוהות אם זה חד-סטרי.
אם_ואחות*
הצטרפות: 11 יוני 2006, 21:24

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

עובר אורח לא מקנאה בך לנסות להשחיל מילה בלול של תרנגולות מאוהבות..
אני (לפחות היום) מספיק נחושה לנתק את הקשר...
ההגיון שלי אומר שהקשר ממש לא מספק אותי.. נראה כמה זמן ההגיון יעבוד..
א.א*
הצטרפות: 19 דצמבר 2003, 23:35

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

מאוהבת .
איזה הודעה מטלטלת תחזיקי מעמד ממש קשההה.
אלינור נראה לי אני צריכה לקחת אותך לאיזה קורס מזורז בסבלנות .שעה לא רשמתי כלום ואת כבר קופצת?? חחח זה מה שקורה לך עם האחר פתיל קצר.מתה עלייך!!!!
עובר אורח משום מה ההרגשה שהגברים יותר מאופקים זה לא לא אומר שהם לא רגישים.כנראה שהחברה שלנו מכתיבה דפוסי התנהגות שאשה יכולה להיות שבירה ורגישה וגבר חזק ומחוספס ..אבל הם בדרך כלל מאוד רציונליים ולכן לא נתפסים לקטנות בקשרים הצדדיים..
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

תודה בנות על התמיכה.
ידעתי שזה מה שיצא בסוף.
סה״כ באמת רציתי לאחל לו בריאות בלבד.
אם היה עונה תודה בלבד בחיי שבזה הייתי מסיימת.
הוא ניסה עוד קצת למשוך אותי בשיחה.
שאל אם יש לי מה להגיד לו שיושב על הלב ואם אני כועסת על משהו שעשה אולי.
אמרתי לו שלא משהו מיוחד, אבל מצב שאליו הגענו היה מאוד מאוד כבד עליי, שהכעיס אותי שאישתו חזרה והוא לא דיבר איתי, אמרתי שסה״כ לא דרשתי כלום, אבל ציפיתי לשיחה כנה ממנו ושלא מיהרתי לעשות שינויים ולא עזבתי את הבית כי רציתי שהזמן יעשה את שלו.אמר עוד שעבר שינויים בחיים. לא שאלתי למרות שהרגשתי שרצה... שאל מה התוכניות שלי לעתיד החיים ואיך בבית. אמרתי שהכל בסדר. שאל אם שמתי לב בסוף שבוע כשנפגשנו שהלך הצידה בשביל להיסתכל עליי, אמרתי לו ברור שכן ושגם אני הסתכלתי.סיימנו בזה שהוא אמר שמאוד מרגש אותו שדאגתי ושיש לו הרבה על הלב לומר,שהוא מעריך כל שניה שהיתה לנו ביחד, ששמר כל התכתבות וכל תמונה ששלחתי לו, אבל הוא רואה שאני מעדיפה לא לדבר על זה. . . . . .התפוצצתי מבפנים ורציתי לצעוק מרוב הרגשות, התאפקתי ולא זרמתי בשיחה.
זהו חברים יקרים שלי....
מה עכשיו? כמה זמן אוכל את עצמי עם מחשבות?!
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

מאוהבת .
ממש יש לי דמעות בעיניים באמת!!
נראה לי גם הוא צריך לכתוב בדף הזה שניתן לו תמיכה .נשמע ששניכם קרועים ומנסים לעשות את הדבר הנכון לעצמכם ולסביבה שלכם אבל אין רק דבר אחד נכון ממש לא פשוט.
איך היחסים עם בעלך עכשו?איך את מרגישה כלפיו?
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

מאוהבת, מאוד קשה... מצד שני את כנראה עשית את ההחלטה שלך. את נשארת בבית עם בעלך. מקווה שהזמן יעשה את שלו.
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

א.א
היחסים עם בעלי בסדר גמור, הוא משתדל, מחזר המון. היה לנו ריב נוראי לפני שבועיים בערך, אבל אני התפרצתי, הוא בא אליי אחרי כמה ימים שלא דיברנו ואפילו התנצל ואמר שבלתי נסבל עבורו להיות ככה. הוא באמת בסדר. אני גם מבינה את זה ותמיד אומרת לעצמי שכזה בעל אני לא אמצא יותר והוא אבא למופת.פעם הוא לא אהב לצאת היום הוא בא בשמחה אומנם אני תמיד יוזמת, אבל אין לי בעיה עם זה.

אם ואחות
אני יודעת שעשיתי את הבחירה שלי וברור לי שאני לא עושה את זה רק בשבילי. לפני שהחלטתי אני חשבתי על כולם מסביב. בעלי, ילדים שלי, ילדים שלו, אישתו וגם על חברים חשבתי.

אי אפשר להיות אגויסטים בכזאת סיטואציה.
נכון צריך לחשוב על אושר של עצמינו, אבל לקחתי אחריות כשהתחתנתי וילדתי ילדים.
אני לא מאהבת ועניין פה זה לא סקס אלא רגש, למרות שגם את זה הייתי מאוד רוצה לחוות איתו והוא בכלל השתגע מלא פעמים.
אני לא אשמה שהתאהבנו וגם הוא לא, אנחנו לא בוחרים את מי לאהוב, אבל כשיש משפחות טובות לשני הצדדים אי אפשר לחשוב על עצמינו בלבד.
זה מצב בלתי נסבל והכל כל כך כואב לי בפנים, אבל השפיות יותר חזקה ממני.
אני לא יודעת מה יקרה בעתיד ולאן חיים יקחו אותנו, אבל עכשיו מאוד מאוד כואב לי.
מצד שני אולי טוב שקצת דיברנו ואמרנו ששנינו סובלים, כי ישב לי נורא חזק על המצפון הניתוק שלי ממנו, לא סיימתי איתו בצורה יפה. הרבה פעמים כתבתי שזה מפריעה לי להיתקדם. יכול להיות שמחר תבוא הקלה. היום אני כבר לא במיטבי כי היה יום עם הרבה אמוציות והתרגשות.
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

מאוהבת, יום טוב ורגוע
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

בוקר טוב מאוהבת, לא קל לשניכם אבל את צודקת...אם בעלך הוא בעל שמפרגן לך ואבא למופת אז צריך כמובן לחשוב גם על הסביבה. כשהתחתנו לקחנו על עצמנו להקים משפחה ולתת לילדינו את הסביבה היציבה ביותר שנוכל. המצב שלך לא פשוט יקירתי ובאמת כואב לי בשבילך..
תתחזקי יקירה ולדעתי את עושה את הבחירה הנכונה. התאהבות היא דבר שיחלוף בסופו של דבר כי אחרי שמאבדים את ההיגיון ונסחפים מבינים שהבחירה שלנו באבא של ילדינו נעשתה מתוך אהבה והתאהבות אבל מתוך שיקולים רבים נוספים- ידענו שזה האדם שאיתו נוכל לחיות כל החיים. חיים טובים ורגועים. אמנם לפעמים הריגושים חסרים אחרי כל כך הרבה שנים ואותם מצאנו בחוץ בצורת התאהבות (ראי מקרה א.א ואת המקרה שלי). תחשבי איך הילדים שלך ירגישו אם "אבא" אחר יגור איתם.
תנסי להסתכל על המצב שלך בתור טוויסט לחיים ולא בתור החמצה . אגב, לאחר שלך לא טוב עם אישתו ולכן אולי קל לו יותר לרצות לפרק את הנישואים שלו.
חיבוקים :) ויום טוב
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

הבוקר יותר רגוע.
הוא שלח לי הודעה בלילה ושאל אם אני ישנה. עניתי לו בבוקר שישנתי.
הוא אמר שחשב שאני לא ישן :-)
עוד כתב שממש חושד מכל הניתוח. כאילו ילד שמחפש נחמה. אז עודדתי אותו,
קצת התכתבנו. זהו.
לא רוצה לחזור למצב בו הייתי לפני חודשיים.
במצב האידיאלי הייתי רוצה להגיע למצב של חברות איתו, הוא באמת היה לי חבר טוב כל השנים,
אבל אנחנו נסחבים מאוד כי יש משיכה חזקה ומגיעים למצב של תיסכול והקשר מתפוצץ.
אני צריכה לחשוב מה לעשות ולא לתת יותר תקוות בכלום פשוט להישאר במצב נטרלי.
מקווה להצליח.....
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

חחחחחחחחחחחחחח אלינור הרגת אותי עם התקף לב...........
ברור שכל הקשרים האלה זה סיכון,
אבל זה מה שעושה לנו את זה.....
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
יא מופרעת אחת חחח קרעת אותי עם ההתקף לב ועוד יותר עם האורגזמות .אני בת 50 והוא בן 48 ועדיין בכושר..ככה הוא אומר בכל אופן .
שלחתי לו הודעה שאני מתגעגעת ומחכה למפגש הבא .הוא כתב גם אני ..ממש מגזים עם האורך של ההודעות :)
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

יצאתי לפני כמה דק מאיזה פסיכולוגית נחשבת
מומחית בטיפול "קצר מועד "
זה לא היה דומה לשום דבר שהכרתי ..ממש כמה דק קצרות רצתה לדעת מצב משפחתי , מקצוע ולמה באתי?
אמרתי לה שאני חושבת שאני רוצה לסיים קשר של האחר .
בקצור היא נתנה לי הנחיות עכשו לפחות חודש לא ליזום כלום איתו להמשיך לחזור לריצה לפתוח את העסק החדש כמו שאני רוצה .
היא אמרה לי שהכל בראש שלי ובלב אין כבר כלום לאחר זה רק הרגל ובגלל שאני מלאת אדרנלין (לא מרץ) תזזיתית חסרת מנוחה אני גם צריכה להעסיק את הראש שלי ולכן אני מעסיקה את הראש בו .ברגע שאעשה קאט איתו אחרי תקופה קצרה ארגיש כעס על זה שבזבזתי זמן איתו (וזה נורמלי שתהיה תקופת אבל ) ואחכ אני אסתדר כי היא רואה שיש לי את הכוחות לזה ..לדעתה (וגם לדעתי) זה פתטי לנסוע אליו והמפגשים האלו שרק אני יוזמת ..
אמרתי לה שאין לי תשוקה לבעל שלי אבל אני אוהבת שהוא נוגע בי ומחבק אבל בלי סקס .אז היא אמרה שאף אחד לא מת מזה ושיש לי חיים טובים וכדי לא לאבד אותם להתאפס כאן ועכשו ..בקצור אני יוצאת ממנה ומול אני רואה חנות שמוכרים בסטונאות דברים שאני צריכה לעסק שלי .זה לא סימן??!!

בקצור מה לכל הרוחות אני עושה??????
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

יצאתי לפני כמה דק מאיזה פסיכולוגית נחשבת
מומחית בטיפול "קצר מועד "
זה לא היה דומה לשום דבר שהכרתי ..ממש כמה דק קצרות רצתה לדעת מצב משפחתי , מקצוע ולמה באתי?
אמרתי לה שאני חושבת שאני רוצה לסיים קשר של האחר .
בקצור היא נתנה לי הנחיות עכשו לפחות חודש לא ליזום כלום איתו להמשיך לחזור לריצה לפתוח את העסק החדש כמו שאני רוצה .
היא אמרה לי שהכל בראש שלי ובלב אין כבר כלום לאחר זה רק הרגל ובגלל שאני מלאת אדרנלין (לא מרץ) תזזיתית חסרת מנוחה אני גם צריכה להעסיק את הראש שלי ולכן אני מעסיקה את הראש בו .ברגע שאעשה קאט איתו אחרי תקופה קצרה ארגיש כעס על זה שבזבזתי זמן איתו (וזה נורמלי שתהיה תקופת אבל ) ואחכ אני אסתדר כי היא רואה שיש לי את הכוחות לזה ..לדעתה (וגם לדעתי) זה פתטי לנסוע אליו והמפגשים האלו שרק אני יוזמת ..
אמרתי לה שאין לי תשוקה לבעל שלי אבל אני אוהבת שהוא נוגע בי ומחבק אבל בלי סקס .אז היא אמרה שאף אחד לא מת מזה ושיש לי חיים טובים וכדי לא לאבד אותם להתאפס כאן ועכשו ..בקצור אני יוצאת ממנה ומול אני רואה חנות שמוכרים בסטונאות דברים שאני צריכה לעסק שלי .זה לא סימן??!!

בקצור מה לכל הרוחות אני עושה??????
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

א.א ברור שזה סימן,
אבל אני אשאל אותך ותעני בכנות.
את באמת חושבת שאת יכולה לסיים את זה אחרי ש 18 שנה לא סיימת?
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

א.א

פעם אמרתי לך שאם הקשר גורם לך להיות עצובה אז תסיימי אותו. כשנכנסתי לפני כמה חודשים לדף היית בתקופה קשה שהייתה מאוד דומה למה שאני הרגשתי בזמנו וזה שקלטתי שאת אחרי כל כך הרבה שנים ככה יכולה להיות בדאון גרם להבין שאם לא אתעורר אני אשאר במצב הזה.

יקירה, אם הגעת אליה ועכשיו את בתקופה טובה זה אומר שאת באמת רוצה לנתק איתו קשר. שהקשר הזה מעיק עלייך! גורם לך אולי לנקיפות מצפון? לא יודעת מה לייעץ כי את היחידה שיודעת אם הקשר עושה לך טוב ומשמח אותך או לא...

לא אהבתי את התשובה של הפסיכולוגית שאף אחד לא מת מזה שאין תשוקה.....אבל איזה חיים אלו של בלי תשוקה וסקס מטריף? אני חושבת שפשוט צריך להגיע למצב הזה עם הבעל ולא עם המאהבים שלנו
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

ועוד משהו, זה שאת הולכת אליו בשביל סקס זה לא פתטי בכלל !!!

הפתטי ביחסים שלנו זו התלותיות בהם וביחס שאנחנו רוצות מעבר לפגישות!!! תנטרלי את זה והחיים שלך מושלמים :)
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

מאוהבת.
לא יודעת אם אני מסוגלת אבל אני כן אחת שמקבלת בום נלחצת ממשש ואחרי ממש קצת זמן מתאוששת .
ביחסים עם האחר קרה לי הרבה .הוא הודיע לי חודש לפני שטס לחול לשנתיים וחשבתי שאני מתה לא אשרוד.עזב את העבודה שעבדנו יחד לקחתי את זה קשה והתאוששתי מהר.
בקצור אני חושבת שאולי אני כן מסוגלת להתגבר עליו.
אלינור זה לא פתטי שאני הולכת לסקס זה פתטי שזה חד צדדי אין איזון בכלל באנרגיות ומאמצים שלי לפגישות לעומתו .
עכשו אני בסדר עם הרגשות תחושות לא עצובה אבל זה מעצבן אותי שאני מתעסקת עם זה ככ הרבה .
אני רוצה שהוא יותר יתעניין יותר יזום אבל לא מצפה/רוצה שיהיה מעבר ..בקצור לא יודעת מה יהיה .בנתיים אני בסדר .
אלינור לא נראה לי שיכולה להיות תשוקה 30-40 שנה .שלבעלי ולי יש אינטימיות אז היא טובה אני אוהבת שמחבק אותי ומנשק אותי .כל יום אנחנו מתחבקים לפני שהולכים לישון ואני לא רוצה לאבד את זה ..
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

א.א. המון בהצלחה. מאמינה בך....
אני מיום שישי לא בקשר איתו... גם הפעם מאמינה שזהו זה יסתיים.. מי יודע. יודעת שהוא לא ינסה להחזיר אותי כי כמו שא.א. מתארת זה נורא חד צדדי מצידי רק אני יוזמת קשר ומפגשים. בחיים לא הייתי בכזה קשר חד צדדי אף פעם לא נשארתי במקום שבו הצד השני לא הראה מאמץ.
שוב מרגישה את השלווה הזו שמייחלת לה, הלוואי ותשאר...
מתחזקת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

אני קוראת את מה ש אתן כותבות כאן.
אני אומנם ניתקתי קשר עם הבחירה הלא מוצלחת שלי - כבר 3 חודשים עם נפילות של הודעות(אולי 3 פעמים).
בהתחלה הרגשתי נורא... לאחר מכן הגיעה השלווה... ועכשיו אני חייה עם המציאות...
בית.. משפחה.. ילדים.. עבודה.. בעל...
ואני לא יודעת מה היה יותר טוב?!
התסכול מחוסר התשוקה בחיי הזוגיות שלי - הורג אותי - לעומת 3 שנים של פרפרים ,תשוקה וסקס מדהים - לעומת סקס בינוני עם הבעל.
האהבה מזמן כבר נעלמה. התשוקה יחד עם זה ברחה מהחלון.
לא רוצה לחפש שוב פעם מהצד.... בכל זאת יש כוויה חזקה.
אבל זה צורך - שהנפש והגוף לא מפסיק לדרוש....
הצילוווו!
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

ראיתי את האחר פגישה מקצועית...לא התחשק לי לנשק אותו ולא לחבק אותו ורק הסתכלתי עליו והיה נראה לי מוזר שבגללו הגעתי למצבי תיסכול כמו שהיו לי....דיברנו וקישקשנו ולא יודעת, אנחנו כל כך שונים!!!! הוא כל כך לא הטיפוס שלי, הסגנון שלו לא מדבר אליי. הוא לא מצחיק אבל מאוד שנון וחכם ואני חושבת שהוא פשוט משעמם.
נראה מה יהיה, כי אם נמשיך לדבר אז לא יבוא לי לעשות איתו סקס. אני סתם מבואסת כי אולי נעלמה לי התשוקה? אולי הייתה תשוקה כי הכל פנטזיה שיצרתי לגביו?
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור, ברור שזה הכל פנטזיה...
גם אני מסתכלת על תמונות שלו ואומרת WTF , מה לי ולו?...
מתחזקת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

זו כנראה הבעיה בלטעום או לנסות את ה"פרי" האסור...
אני לא מתגעגעת ל"אחר " שלי - אני גם לא יודעת מה מצאתי בו בכלל....
אם הוא היה עובר ברחוב.... לא הייתי שמה לב בכלל שהוא עבר...
אבל כנראה שהוא היה זמין "למצב הרגיש... זמין למצוקה... ריגוש"... שהיה חסר לי.

אני מאוד משתדלת לחזור לשגרה (הכמעט) מבורכת - אחרי כאב מאוד גדול. אם הייתי יכולה לנתק את הרגש שבא (ללא כוונה) אחרי הסקס - כנראה שהייתי ממשיכה את הסיפור.
אפילו היה לי קשר מאוד קצרצר עם איש נשוי שלא באושר... אבל לא הייתי מסוגלת להמשיך את זה - לא יכולתי לחשוב שאני פוגעת בעוד משפחה פרט לשלי.
האחר שלי היה רווק - כך שהמצפון שלי לא עבד עבור 2. אם אני חושבת על זה עכשיו - לו בכלל לא הפריע שאני עושה משהו שהוא מחוץ למסגרת - שהוא חלק בלתי ניפרד
מהקלקול הגדול... וכמה לא מפתיע ברח כבקשתי יותר....
כמובן שהכל לטובה - כי הוא "לוזר" אמיתי.
אבל זה לא מה שמציק - אלא, הסם הזה... הצורך שפועם כל פעם מחדש.. לטעום שוב פעם מהריגוש הזה....
אם היה לי מישהו כמו שאם ואחות אומרת - פלירטוטים - אולי זה גם היה משתיק משהו.... אוףףףף!
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

מתחזקת
גאה בך מאוד שאת מחזיקה מעמד.
הפלירטוטים לי אישית לא עזרו.
מתחילים איתי הרבה גברים, אבל אני לא רואה אחד מהם ממטר ולא מעוניינת.
מחשבות רק עליו, כאב, געגוע זה מה שהיה לי.

אלינור
ומה הוא מצידו? לא המשכתם לפגישה? הרגשת שקיבלת ממנו תשומת לב?
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
אני שמחה בשבילך שיורד לך החשק ממנו.
לי זה עוד לא קורה לצערי ...
אני שמחה שאני מאוד עסוקה בימים אלו גם שחושבת עליו מתיישרת מהר ולא שוקעת בזה .
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

א.א תודה שאת שמחה בשבילי. אבל, למה אני לא שמחה??? סתם מאוכזבת/עצובה.
כל מה שעובר לי בראש....אני, אלינור היפיפיה שכולם מסובבים אחריי את הראש רדפתי והתחננתי ליחס ממנו? לא יודעת...קטע הזוי. בטח יעבור לי תוך כמה ימים כי עד כמה שאפשר לסמוך על העבר, אני תלותית בו. אם באמת יעבור לי- אני לא חוזרת לשכב איתו כדי לא להתאהב בו עוד הפעם....
נ.ב סליחה על החוסר צניעות :)
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

אלינור יקרה,
את צודקת שאת כועסת, אבל אני שמה לב שרוב הגברים שמדברים עליהם פה כמעט אותו דבר.
בטוח חסר להם איזה חלק במוח שלנשים כן יש :-)
או שאנחנו יותר מדי אמוציונליות והם כן יודעים לשלוט בזה.
אבל תראי הוא אמר לך שהוא בדיכאון, אולי המצב גם מקשה עליו...במיוחד שהוא אחד שכבר יודע מה יכול לקראות לנישואים בגלל הקשרים האלה.

ואני נגררת שוב.....
לא יודעת כמה זמן נחזיק הפעם ומה יהיה.
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

הבוקר חשבתי שייפש אותי( מס חסום שלא נענה )
שלחתי לו סימן שאלה ..בקצור כתב שמת כבר להפגש ומברך על כל רגע שיש לנו יחד ושמז..אחת כמוני ...בקצור נראה לי סתם בזבוז כסף הפסיכולוגית הייצי צריכה להשקיע בהלבשה תחתונה או איזה נעלי ספורט לא חבל??
אין תקנה!!!!!
לפחות עכשו אני מושכת אותו שלא יכולה להפגש אמרתי לו שנראה לי רק אחרי פסח ..
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

א.א. הכל שאלה של רצון שלך. הרי ברור שגם אם חיפש אותך מחסוי לא היית חייבת לחזור אליו. אם מחפש אותך שיתאמץ... לא הייתי מרימה ידיים כל כך מהר. תאמיני בעצמך.
וברור שזה לא קשור לפסיכולוגית כזו או אחרת זו רק את...
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אני לא מכירה את המטפלת שלך אבל ה300 שח שאני משלמת בשבוע על האימון שלי זה ההשקעה הכי טובה שעשיתי בעצמח בחיים..
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

חסרות תקנה... כולנו...
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

אם ואחות . אני נורא צוחקת עכשיו :)

באמת חסרות תקנה!!!
א''ש*
הצטרפות: 17 פברואר 2016, 10:21

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

אלינור
איזה כייף לך שאת יכולה להיפגש כך חופשי לארוחת צהרים ?? אצלי עד שהייתי נפגשת איתו זה מבצע צבאי... לתאם שעה, למצוא מקום שלא יראו ויכירו פה אסור, שם אסור..מורכב מאוד...
ובזמן עבודה לברוח זאת בעיה להעלם לשעתיים , השאלות של הבנות פה לא מביישות את השב"כ או את המוסד :-)

אבל נראה לי שיותר זה לא יקרה .. ביום ראשון התקשרתי אליו ובקשתי להפגש, למרות שלא אמרתי לו בטלפון שאני רוצה לסיים את הקשר
הוא הבין מה מטרת השיחה אמר אין בעיה אבל הוא מאוד עסוק ומוטרד בעבודה. במהלך כל השיחה (שיחה ארוכה מאוד) הוא כל הזמן שינה נושא רק שלא נדבר עלינו... עד היום לא חזר אליי.
נכון להיום החלטתי שאני יותר לא מתקשרת או שולחת הודעות .
מקווה להחזיק מעמד
מתחזקת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מתחזקת* »

אלינור...
את מכורה!
אני הלכתי לקנות לי משהו קטן לאכול.
עצר רכב בחריקת בלמים - ממש נבהלתי - גבר יוצא מהרכב , אומר לי - את ניראת ממש ממש טוב.
והציעה שנדבר...
שמתי לב שיש לו מראה אחורית שש תינוק ברכב. אמרתי לו שיש לו חמוד שחבל להרוס...
אמר שזה לא שלו...
אמרתי לו אבל שלי יש - 3 - הוא היה בשוק אמר טוב מבואס ונסע.
חחחחחחח - עשה לי את היום. ואני ממש גאה בעצמי.
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

א"ש בהצלחה.... אני כבר כמעט שבוע לא בקשר :-) היום עובדת ממש לידו... וגם יש לי זמן... עידכנתי אותו בכך שבוע שעבר אבל בהתאם להתנהלות המוזרה שלו לא עשה עם זה כלום וטוב שכך. אני בקושי נכנסת לבדוק בוואטאפ הלוואי וסיימתי עם השטות הזו... מציעה שכולנו נזרום עם החודש שהמטפלת של א.א הציעה...וכולנו נגמל יחד :-) :-)
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אם ואחות
סורי אבל לא נראה לי שאני נגמלת.
היום הוא היה להוט שכתבתי אם הוא זה שהתקשר מחסום אמר שלא אבל כנראה הרגשתי שהוא חושק בי ..שלח לי תמונות שלא תדעו חחח.
אלינור הלוואי שמשו היה קצת מסיח את דעתי מהאחר אני נעולה עליו אף אחד לא מעניין אותי ויש 2 שיושבים לי על הזנב אבל אין להם סיכוי ..על כל מקרה אני בתקופה טובה עכשו טפו טפו שישאר ככה .
ואלינור תרדי מהקזנובה הזה זה מה שחסר שעוד אחד ישגע אותך.אם כבר קורה שאנחנו מתאהבות ולא יכולות לשלוט בזה אז אין מה לעשות אבל להתחיל לפתוח עוד ערוץ לחזורים נראה לי עמוס מידי .בכל אופן זה דעתי.אני עם האחר נסיתי שנה לבלום את כל הסיפור ונכשלתי אבל ניסיתי !! אז תנסי לא להכנס לעוד ספור בטח אם את לא עם רגשות לקזנובה הזה יודעים איך זה מתחיל אבל לא איך זה נגמר .חיבוקים .
ניקי*
הצטרפות: 09 ינואר 2004, 18:49

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

טוב אני עדיין חיה... רק שאין לי מה לכתוב.
ניקי
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

כל הערב הדף לא עובד לי,
דווקא כשאני כל כך זקוקה לתמיכה....
כל הערב בכיתי, מזל שבעלי לא בבית.
התסכול חוזר, מרגישה שגם האחר מתוסכל מאוד.
כל המשפטים שלו מסתובבים לי בראש.
טוב שלפחות עדיין לא הגענו לשיחה מה עושים
ומה יהיה איתנו. זה מרסק אותי בטוח.
איך זה הגיוני שהרבה יותר קשה איתו מאשר בלעדיו?! איך הרסתי כל מה שעשיתי חודש וחצי, כל העבודה עצמית. מה עכשיו שוב עד שנשבר ואז ניתוק ושוב סבל. זה מרגיש לי כמו כל פעם ליפול באותו בפח ולא ללמוד לקח.....
מצד שני לא מסוגל לנתק שוב, מרגישה שהוא עושה לי כל כך טוב, כל עך נעים לי כל הרגשות שלו, אני כל כך התגעגעתי אליו.....
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

מאוהבת.
ככ קשה לשמוע איך שאת סובלת.אולי תעשי משו כייפי עם בעלך? תצאו להופעה או טיול נחמד תקחו לכם קצת פסק זמן ואז אולי יהיו רגעים של רוגע ושלווה .
הייתי באה לעשות לך בייבי סיטר אם הייתי יודעת איפה את גרה :).
ניקי שמחה שאין לך מה לכתוב זה סימן טוב לא? הכל אופן מקווה שאת יותר טוב ומתאוששת .
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

בתקופות שאני בקשר עם אחר, נורא קשה לי עם בעלי. מחפשת כל הזמן לברוח, אז אין סיכוי לשום דבר כייפי. תכף גם שישי-שבת שרק אלוהים יודע איך אצליח להעביר אותם במיוחד כשלא בא לי לעשות שום דבר כייפי.
שואלת את עצמי מה לעזאזל חסר או לא טוב לך???למה את חייבת להיות נאמנה לאחד???
שני גברים אוהבים אותך בטירוף..תהני!!!
לא....אני חייבת לחפש דרמות.
הרי במצב האידיאלי זה נכון שתהיה משפחה בלי בגידות ושום דבר מהצד, אבל לא תמיד הכל שחור-לבן ואם שנה שלמה אני לא יוצאת ממנו כנראה זה באמת לא שחור-לבן וצריך לקבל את המצב הזה.....
אבל אין לי מושג איך משנים תפיסה, איך לומדים לחיות עם המצב הזה.
כל המצב הזה שינה הכל, בעלי השתנה ב 360 מעלות, מתנהג אחרת, משקיע, דואג ומה לא. כל השבוע הזה הוא חזר מוקדם הביתה אז ניצלתי את זה כי קשה לי להיות בבית ועבדתי כל השבוע משעות מוקדמות ועד תשע-שמונה בערב. בזמן הזה בעלי עשה הכל, טיפול בילדים, אוכל, נקיון הכלללל.
ואני רק ניסיתי לברוח ולא להיות בבית. .....
המצב הזה לא עושה לי טוב, אני שונאת את עצמי ככה....
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

השבוע התקשרתי למוקד מסויים וענתה לי נציגה ואמרה "שלום, הגעתם ל.... מדברת ..." והשם שלה היה כמו השם של אשתו. היתה לי בחילה.
מסכנה המוקדנית הזו, איך דיברתי אליה מכוער לא יכולה לשמוע את השם שלה. הייתי מגעילה וזה ממש לא מתאים לי.

נמאס לי לקום כל בוקר ולהבין שהפסדתי . שהוא בחר בה . במתייפייפת הזו שכולם סוגדים לה וחושבים שהיא מדהימה.
כבר לא אכפת לי כלום.
לא מוצאת עניין באחרים, רק הוא תקוע לי בראש.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

חייבת לשאול את הנשואים\ות פה.
האם בגידה ממכרת? הרי מי שחיפש בחוץ מסיבה כזאת או אחרת יחפש את זה שוב...
ההתמכרות לתחושות שזה גורם לנו , הריגוש, הפחד, הרצון להרגיש
האם אפשר לברוח מזה ...
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

שבוע הייתי שלמה עם ההחלטה לסיים את זה, עובדת על עצמי לא להתקשר לא לשלוח הודעה ממש אימון אישי על עצמי .
עכשיו הוא התקשר כאילו הכל כרגיל שיחה של 2 ד' שאל כמה שאלות מה קורה איתי ואם אני בסדר... אמר אני אחזור אליך יותר מאוחר..
פעם הוא רוצה פעם הוא לא רוצה זה משגע אותי שהוא מנסה לשדר לי עסקים כרגיל ומתעלם מהשיחה שלנו..
אני בן אדם חזק מול כל העולם - למה אני לא מצליחה להיות חזקה מולו
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

א"ש תחסמי אותו בטלפון
אני חסמתי גם את הפייסבוק .
לפעמים אני נשברת ומסירה חסימה אבל אני רואה כמה זה משפיע עלי לרעה וכמה כאב נוסף זה גורם לי אז אני חוסמת שוב וככה יותר טוב
רק שאצלי אני רואה אותו כאן באזור/בעבודתי, וזה כל הזמן בבום או שהוא מגיע אליי ואני מסרבת לדבר איתו
כי נגמר לי הכח.
הוא עדיין לא מבין כמה נפגעתי ממנו ומהשקרים שלו ושל משפחתו.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

בוקר טוב,

מישהו יכול להסביר לי למה מעניין אותי לדעת מתי האחר היה בוואטסאפ? לדעת מה קורה איתו? שכל הודעה שנכנסת עדיין מקווה שזה הוא למרות שהחלטתי להתעלם גם אם ישלח וככה לסיים את הקשר ההזוי הזה?

ניקי, כל הכבוד לך שהחזקת מעמד ! זה לא מובן מאליו שלא נסחפת!
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

אלינור
התשובה היא פשוטה כי איכפת לך ממנו כמו שאיכפת לכולנו מה "אחרים".
נראה לי 50% מכל הסיפור שלי עם האחר זה כל התוכנות האלה ששיבשו את המוח......

א"ש
הבעיה הגדולה בכל היחסים האלה שאנחנו לא מקבלות מספיק מהקשרים האלה,
אנחנו מצפות ליותר יחס ותשומת לב, מאוד קשה להבין את המוח של גבר.
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

אני לא מפסיקה לבכות מאתמול,
לא מצליחה להיתאפס על עצמי.
לא מבינה מה קורה לי.......................................
די נשבר.........................................................
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

אלינור כנראה שאת רוצה להרגיש שווה בעיניו, בעיניים שלו שיראה אותך . כך לפחות אני הרגשתי
היה לי נורא חשוב מה הוא חושב עלי ואיך הוא רואה אותי ומה הוא מרגיש אליי אבל הכל שטויות
למדתי בדרך הקשה שמה שחשוב זו רק אני ואיך אני רואה את עצמי.
והבנתי שבתכלס הוא לא שווה אותי והוא פח זבל של בן אדם. עם אופי מזעזע, שקרן, עם צורת חיים שמאוד נוגדת את העקרונות שלי ובחיים לא הייתי רוצה להיות בקרבתו ובכל זאת, חושבת עליו....
לקח לי שנתיים להוריד את רמת הכאב לרמה 'נסבלת' , אחרי ים של דמעות ומה לא...
וגם עכשיו, זה לא מאחוריי.
לא יודעת, אולי זה לא עובר לעולם...
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

למאוהבת,
הבכי משחרר . מניסיון.
שולחת לך חיבוק
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

ניקי לא משחרר,
מרגישה כאב נוראי באזור החזה שלא מצליחה להוציא,
דמעות זולגות אבל הכאב לא יוצא.
הוא שלח לי שיר הבוקר שבכלל ריסק אתי..........
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

הכאב הזה בחזה כמה שאני מבינה אותך...
היו רגעים שפשוט חשבתי שאני מתמוטטת בגלל זה.

למה את לא חוסמת אותו וזהו? אני חסמתי בעקבות מה שיעצתן לי כאן וזה הקל עליי.
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

הלוואי ויכולתי לחסום אותו פנים מול פנים
כל הזמן הוא מסתובב פה באזור, בא, מנסה...
פחדן עלוב שמההתחלה העדיף להסתרר מאחורי הסינר של אימא שלו כמו ילד קטן
ולשקר לי.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

מאוהבת, תחזיקי מעמד יקירה, תחשבי על המשפחה.

ניקי ממי, היום אני כל כך מותשת....נגמרו לי האנרגיות לחשוב עליו ולכאוב. אפילו בכיתי לפני כמה דקות.
ניסיתי להתעלם ולהתגבר וחשבתי שלהיות בקשר עם קזנובה ישכיח את האחר אבל הוא בכלל לא מעניין אותי ולא בא לי עליו! עכשיו צחקתי כי השם שהמצאתי לו מצחיק אותי. כבר פעם שנייה שאני "משתמשת" בו כדי לשכוח את האחר.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

קזנובה שלח עכשיו הודעה שהוא בלחץ מטורף בעבודה היום. לא חזרתי אליו- לא יודעת מה לרשום.....
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

ניקי
לא מסוגלת לחסום, גם לא מגיע לו.הוא לא עשה לי רע.

אלינור
עזבי מה את צריכה עוד אחד על הראש.....
אני רואה שכנראה משהו באויר היום ששיחררנו דמעות.....
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

למאוהבת, אבל רע לך בגלל זה ... הבדיקה האינסופית הזו בווסטאפ מזיקה לנו .
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

ניקי

חסימה בפייסבוק או בווצאפ לא תעזור .. הבעיה היא איך חוסמים אותו בלב, ואת זה אי אפשר בלחיצת כפתור.
ניקי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

ברור שהלב זה משהו אחר, אבל זה עוזר (לי בכל אופן), קצת.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

לא להאמין שהאחר אפילו לא שלח הודעה... עלוב נפש. ולא להאמין שבכל כמה דקות המחשבות נודדות אליו :(
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

אלינור
כנראה זה הקטע שלהם ... הם מתעלמים ואנחנו חיות בסרט עליהם..
אם_ואחות*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

שלי שלח היום הודעה אחרי שבוע שלא היינו בקשר. פעם קודמת לא היינו חודש וחצי בקשר והוא לא שלח כלום... הייתי מאוד לקונית ומרוח הדברים שלי גם הוא לא פיתח את זה. יכל להוביל את זה לכל מני כוונים אבל נשאר מאוד לקוני וקצר בהתאם אליי. האמת לא הרגשתי כלום כשראיתי את ההודעה שלו. היה לי שבוע ממש טוב ויש לי תקופה טובה עם בעלי. יודעת שהוא היה על תקן מושיע כשהרגשתי קורבן של הבחירות שלי/קורבן של בעלי/ קורבן של החיים שמצפים ממני לחיות בזוגיות. היום כשיצאתי מהמקום הקורבני אני לא צריכה אותו. בעקבות שינויים שלי גם בעלי השתנה לטובה. האמת חבל לי להרוס...
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אם ואחות
אצלי לא קשור לתקופה טובה עם בעלי.
לרוב אנחנו ממש אחלה מסתדרים וממש כייף לנו יחד וכל זה לא סותר את המחשבות על האחר והרצון להיות עם האחר .
למזלי אני גם בתקופה טובה עם האחר מרגישה רגועה איתו .מרגישה שגם הוא צריך אותי .זה שהוא לא יוזם כבר בילד אין ביחסים אבל שאני "מעירה" אותו הוא מגיב וזורם.בנתיים זה בסדר לי עד הקריזה הבאה שלי ..לילה טוב לכולם.
נחשוב טוב יהיה טוב
שליחת תגובה

חזור אל “דיונים/ויכוחים על עריכות והתנהלות באתר”