איך שוכחים מישהו

פתאום_מאוהב*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פתאום_מאוהב* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

א"ש
אני רואה שהוא לא הפסיק לשגע אותך גם כשנפשתם (-:
הבחור רומנטי - הלך עלייך ...
כתבת את זה אי שם למעלה בדף :
מצד אחד זה החמיא לי כי התגעגע וחשב עלי ומצד שני חזרתי שוב להתחלה... אני בלופ שלא נגמר

מה אני אגיד לך ? שתמשיכי בדרכך המקורית בכל מקרה ? זה לא יעבוד , זה נכון לעשות אבל לא מאמין שתנצחי את הלב .
כדי שהתוכנית המקורית שלך להתנתק תצליח זה צריך לבוא משניכם או לחילופין משבר רציני כזה שתרצי לחנוק אותו .
כרגע אתם מאוהבים, אתם תמיד תמצאו את הדרך אחד לשני .
נכון שלא יורד לך החיוך עכשיו (-:
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

א"ש - עוד משהו (ואני כבר פורש לישון)
אני בדעה של א.א
הוא נבהל/היה מבולבל/לא החלטי מעוצמת הרגשות .
קצת דומה למקרה שהיה לך בעבר שתיכננתם מפגש ארוך והוא הבריז ברגע האחרון .
כנראה שגם לאחר שלך קשה להתמודד עם המחשבה שהוא מאוהב בך מעל הראש .
א''ש*
הצטרפות: 17 פברואר 2016, 10:21

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

פתאום מאוהב וא.א
זה בדיוק כמו שתארתם הוא מפחד מאהבה.
ממש טוויסט בעלילה..
ידעתי שהוא אוהב אבל לא ידעתי שזה משפיע עליו ברמה כזאת...
הוא אמר עוד כמה דברים שלא אוכל לפרט.
עם כל זה, אני נשארת עם הרגלים על הקרקע כי אני יודעת שהוא יכול להבהל שוב ולהעלם .
(למרות שהבטיח שלא) לפחות אני יודעת למה.
א.א*
הצטרפות: 19 דצמבר 2003, 23:35

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

א"ש יקרה .
הוא פנוי?
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

^+

א.א
הצחקת אותי :-)
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

היי חברים.
א.א אכן יש לי אחר :) למה לפרסם לכולם?
עובר אורח, מפרגנת לבדיחה שלך...צחקתי :)
א"ש תסבירי לו שאם נעלם זה מרגיז אז שיתמודד וידבר איתך על הקושי שלו כשמרגיש שהרגשות משתלטים עליו.
מאוהב, מה קורה?
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

אלינור
תודה על ההתעניינות , משתדל להתאפק ...
סתם יום מעצבן , אבל יהיה בסדר .
אפרט יותר מאוחר , יאללה הולך הביתה
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

היי לכולם.
איזה דממת אלחוט זה סימן טוב או לא?

יש לי עדכון ואשמח שהגברים בחבורה יגיבו.
אתמול התקשרתי לאחר אחרי שאני מתאפקת חודש++והרגשתי שזה כבר עולה לי בבריאות.מה שלומך? יודעת שתקופה עמוסה לפני החגים ניתוחים וכו.כביכול התחלתי קליל ואז אמרתי שכבר דברנו מס פעמים שלא נעלמים ואני מבינה שאחרי הרבה שנים יש עייפות ושחיקה אפילו אצלנו וזה בסדר אבל לי לא מתאים וכנראה שהציפיות מהקשר הן לא אותן ציפיות (העתקתי פה ממשו)וגם זה בסדר.דברתי באסרטיביות ולא נתתי לו לדבר
עוד פעם אמרתי לו בצורה מעודנת ועדינה שאני אוהבת לסגור פינות .
הוא אמר שחייבים להפגש ויהיה בסדר .אמרתי לו שאני לא רוצה להפגש ולמה שיהיה בסדר ? אני התקשרתי והוא אפילו לא ניסה ליצור קשר וגם ששלחתי הודעה הוא לא הגיב חוץ מ3 מילים(ואני מדברת בנחת בלי דרמות ובלי תוכחה )הוא אמר שהוא לפעמים מנסה לנתק את הקשר כי מפחד ששוב דברים יתגלו אבל קשה לו ולא רוצה לסיים את הקשר אמרתי שאני ממש מבינה שמפחד כי במקומו לא הייתי מעיזה להפגש ולהמשיך את הקשר ואני טיפה בים לעומת הקשר שלו עם אשתו ובאמת למה להמשיך אם יש ככ הרבה סיכון.אני מנסה לשכנע אותו להפסיק אתם קולטים? ןבסוף השיחה (הוא היה באמצע יום עבודה) הוא אמר שחושב עליי המון כל יום עניתי לו שזה ממש לא מורגש ואיך אני אמורה לנחש את זה?בקצור בסוף שיחה אמרתי שאני צריכה לחשוב ונדבר (אמרתי לו שאני צוחקת על ה"נדבר "שלו ).
אחרי כמה דק התחילו הודעות ממנו שמתגעגע ורוצה לפעמים להתנתק אבל רואה שלא מסוגל..ואני מושלמת וכו
כתבתי שרוצה שיחשוב על מה שדברנו ולי יש הרגשה שלא רצה להתקשר.
הוא ענה התכוונתי להתקשר היום.על אמת.רוצה להמשיך שאפשר ממש התגעגעתי בשבועיים האחרונים.רוצה שזה יהיה פשוט .חייב את הקשר הפיזי איתך בשביל הבריאות(פה כמעט צחקתי לו בפרצוף בשביל הפיזי יש יותר צעירות ואטרקטיביות ממני אז הוא יכול לממש פיזי במקום אחר ואולי גם בלי לדפוק חשבון יותר מידי)
שלחתי תשובה. מאמינה.
זה פשוט להפגש וגם אם לא יוצאלהפגש לעיתים קרובות נעים לדעת שאתה חושב ורוצה ..
הוא לחץ מתי נפגשים אמרתי "נדבר"על כל מקרה שבוע הבא אין לי זמן לנשום והודעתי לו שאני באטרף עם העסק החדש לפני החג.
הוא הדליק אותי שוב בטירוףףף..היום אני יותר מאופסת ולא יודעת מה לעשות.
איך יכול להיות שאם זה רק פיזי זה נמשך ככ הרבה זמן???חסר בחורות שרודפות אחריו? הוא גבר חתיך מצליח כובש אז למה הוא לא משחרר אותי?
גברים אתם יכולים להתייחס מה עובר לכם בראש?
אני יודעת שאני אוהבת אותו ואם לא הייתי מרגישה כך מזמן לא הייתי איתו.למה הוא עוד נשאר?
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

אני חושבת שאת לא הולכת לאהוב את התשובות שלהם
בא לי לפוצץ את השמוק הזה :)
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

פלוני אלמוני
אני צריכה שיכתבו לי את האמת .
פתאום מאוהב .
הבטחת שתכתוב מה קרה ביום רביעי..מחכה לעדכון ותגובה למה שכתבתי .
התעייפתי מעצמי .שבת שלום לכולם
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

א.א יקרה שבת שלום
אני אמנם לא גבר אבל ארשום את דעתי: את יקרה לו, חשובה לו, אוהב לבלות איתך אבל לא מספיק בשביל לפתח את הקשר...אני לא חושבת שהוא נלחם ומתייסר לא לשלוח הודעות אלייך- הוא לא זקוק לך ברמה שאת זקוקה לו...הוא לעולם לא ימלא לך את החסך הרגשי כי בשבילו זה יותר הפן הפיזי ושוב זה לא סותר שנהנה לבלות איתך כשאת יוזמת או כשהחרמנות משתלטת עליו. הוא יהיה שם בשבילך לעזרה במידה ותצטרכי אותו בין אם תשכבו או לא. הוא לא חייב אותך בחיים שלו!!! בכל מקרה, אם את סובלת אין לו בעייה לשחרר למרות שמצטער על זה ( זיון זמין ונוח) כי הוא לא רוצה שתסבלי.
אם היית מטרידה/ משגעת/ מסכנת אותו כמו שאני עשיתי הוא מזמן היה חותך איתך כבר.
אישתו תפסה ועדיין איתך כי את יושבת בשקט ולא מפריעה לחייו השלווים.
האם זה פייר? גם אם לא הורסים נישואים ויש הבנה בין שני הצדדים לדעתי להתנהג כמו האחר שלך זה לא לעניין. ולכן זה לא פייר מצד אחד אבל מצד שני הוא גם לא מכריח להמשיך ביחסים האלו.
אז רשם שמתגעגע. זה שהסיבה הזו מספיקה לך כדי לרוץ אליו זו בעייה שלך ולא שלו.
ולדעתי הסיבה שלא בקשר כי מנסה להתנתק היא שקר!! הוא לא בקשר כי את לא בראש שלו באופן יומיומי. הוא לא שולח הודעה כל יום כי בסדר העדיפויות שלו בחיים את אחרונה!! אם נשאר לו זמן הוא יקדיש אותו לך אבל שתינו יודעות שהוא אדם עסוק מאוד.

בכל מקרה, מה שרשמתי לך זה מה שאני חושבת על האחר שהיה לי. היום לדעתי זה שהוא החזיק שנה מעמד עם כל הבלאגנים שעשיתי לו זה יפה מאוד!! הוא באמת לא רצה לוותר עליי אבל אני לא הסכמתי להסתפק בפירורים האלו.
אני כבר לא שם ומאחלת לך שלא תהיי עם האחר שלך יותר, שתפסיקי לחכות שישתנה כי הוא לא. זה לא משנה מה הוא מרגיש!! מה שמשנה זה איך את מרגישה ולך לא טוב.
הגיע הזמן שתרימי ידיים ותוותרי על המאבק המתיש הזה שיראה לך אהבה ואיכפתיות כי זה לא יקרה. לא בגלגול הזה בכל אופן.

שבת שלום וחיבוקים
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

א.א
מצטער שרק עכשיו אני עונה , לא היתה לי אפשרות לפני כן .
מצטער אבל פלוני דיי צודקת - התשובה לא הולכת להיות נחמדה , אבל בגלל שאת חשובה לי אני אכתוב ממש מה שאני חושב.
הוא לא מאוהב בך ! - אדם שמאוהב חושב על השני המון, מתחשב בשני ואין מצב שהוא לא חוזר אלייך , בטח לא לתקופה כל כך ארוכה. תביני , אצל גבר לאהוב זה לדאוג לכל מחסור של האשה , כל גבר רוצה להיות האביר של אהובתו ! ואם את מציינת בפניו חולשה שלך , או שיש לך בעיה והפתרון בידו , אם הוא מאוהב בך אין מצב שהוא לא יפעל מיידית לתקן .
את יודעת מה , אני ואישתי יחד בערך אותו זמן שאת מכירה אותו , ואם אישתי (שאותה אני מאוד אוהב) תגיד לי שיש לה צורך ריגשי כזה או אחר , כמו שאת אמרת לו שקשה לך עם זה שהוא נעלם , הייתי עושה הכל כדי לספק את הצורך שלה , אין מצב שהיתי נשאר אדיש או משאיר את המצב כמו שהוא .
אז גם אם אתם 18 שנה יחד - מכירים , עם פרידות וחזרות וזאת כבר לא אותה אש האהבה , אי אפשר להשאר אדיש למה שאמרת לו , אדם אוהב שאת חשובה לו לא יכול לשים את זה בצד ולהתעלם.

הוא גם לא כל כך הוגן איתך - אני אסכם את זה בכך שהוא רוצה לשמור אותך כאופצייה תמיד - למה לעזאזל לוותר על אופצייה לסקס כשצריך או שבא לו , אז ברגע שהוא מרגיש שאת בורחת לו הוא מפעיל מניפולציות דיי ברורות כדי להשאיר אותך קרוב :
הוא אמר שחייבים להפגש ויהיה בסדר הוא יודע שכל מפגש סקס שומר אותך אצלו ו"קושר" אותך אליו שלא תברחי
מפחד ששוב דברים יתגלו אבל קשה לו ולא רוצה לסיים את הקשר משחק לך על הרגש כאילו הוא מאוד צריך אותך , וזה חוזר שוב בהמשך אבל בסגנון שונה - מצטער אני לא קונה את זה
הוא אמר שחושב עליי המון כל יום עניתי לו שזה ממש לא מורגש שוב כמו בציטוט הקודם ולא סתם זה לא מורגש אצלך - תבטחי בתחושות שלך !
הוא ענה התכוונתי להתקשר היום.על אמת.רוצה להמשיך חודש היה לו להתקשר לח** ! ועכשיו הוא נזכר שהוא התכוון ..... נו באמת ! (מצטער הוא כבר ממש מעצבן אותי )
חייב את הקשר הפיזי איתך בשביל הבריאות בשביל הבריאות את מספקת לו סקס נוח , זמין וכנראה גם ממש טוב - מבחינתו זה מתחיל ונגמר בסקס , שום דבר לא מעבר .
הוא לחץ מתי נפגשים שוב מציע מפגש סקס העיקר כדי לקשור אותך חזק יותר במינימום השקעה מצידו , זה לא שהוא הבטיח לך שהוא ישמור על קשר כל יום או יומיים - היה משיג המון אבל היה דורש ממנו השקעה.

איך יכול להיות שאם זה רק פיזי זה נמשך ככ הרבה זמן???חסר בחורות שרודפות אחריו? הוא גבר חתיך מצליח כובש אז למה הוא לא משחרר אותי?
כי צריך פיזי תמיד ! את מספקת לו צורך עם מינימום השקעה מצידו , גם אם יש בחורות שרודפות אחריו זה דורש ממנו השקעה , לפעמים הרבה , מצד שני מאוד נוח שיש אותך, הוא מכיר אותך , את אותו וטלפון אחד ואת מתייצבת.
שימי לב שבדבריו הוא השיג את המטרה - הוא הדליק אותי שוב בטירוףףף. הוא מכיר אותך ואיך להשפיע עלייך .
אני חוזר שוב על מה שאני חושב :
הוא מעוניין בך לסקס בלבד - גם אם יש אופציות לבחורות אחרות זה לא אומר שהוא יוותר עלייך ,הוא שומר אותך בשבילו , הוא מכיר אותך ואת אותו , זה ממש ממש נוח !
לשמור אותך אומר - לעשות את המינימום הנדרש כדיי שתישארי בסביבה , אם את מתחילה לשדר אי נוחות הוא יפעיל מניפולציות כדי ש"תחזרי לעצמך" .
את לא יוצרת קשר כבר חודש והוא לא פנה אלייך - כי הוא בטוח שאת שם בשבילו כשהוא צריך , והוא לא צריך אותך כנראה בשביל לשבת על כוס קפה ...
ברגע שאת מתחילה לעשות בעיות , הוא פתאום "בדיוק רצה להתקשר" , "חושב עלייך כל היום" ,כן , בטח .. ממש מאוהב בך מעל הראש. וכמובן "מפחד מאישתו" (כאילו שלא יכל לשלוח לך הודעה קצרה בלי שהיא תראה ... )

אלינור
אני מסכים עם רוב מה שכתבת מלבד: מצד שני הוא גם לא מכריח להמשיך ביחסים האלו._ הוא כן ! בצורה שבה הוא מנסה לשכנע , הוא מניפולטיבי שיודע ללחוץ על הנקודות הנכונות , וא.א. בלי לפגוע , במצב שלך זה דיי קל (של כל אחת שמאוהבת) מספיק כמה מילים מתחנפות , קצת רגש והופ _הדליק אותי שוב בטירוףףף .

לא יכולתי לנסח יותר טוב :
הגיע הזמן שתרימי ידיים ותוותרי על המאבק המתיש הזה שיראה לך אהבה ואיכפתיות כי זה לא יקרה. לא בגלגול הזה בכל אופן.

וכן הגיע זמן שתנוחי ממחול השדים הזה , תשלחי אותו לדרכו עם נשיקה וחיבוק ותשחררי את עצמך .

א.א - אני מצטער , הדברים בטח לא נעימים לשמוע - אבל זאת האמת איך שאני רואה אותה
חיבוקים חיבוקים מיליון חיבוקים .
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
אם היית גבר היית אחלה גבר ותודה שכתבת את התיחסותך
פתאום מאוהב תודה על המילים הכנות.
אין לי מה להגיד חוץ מזה שאתם צודקים במיליון אחוז !!!
אני באמת עייפה ובשבת הייתי מחורמנת עליו ברמות מדאיגות ולכן היה סקס מטורף עם בעלי הוא לא הבין מאיפה זה בא לי .
כבר התחלתי להעביר בראש את הסרט הרגיל והנדוש מתי נפגש מה אלבש ...והבוקר קמתי עם שאלה ענקית איך אני מפסיקה את זה ומה אומרת לו? שזה לא מתאים לי יותר שהתעייפתי שזה לא מוביל לשום מקום ובמרץ היה לנו אותה שיחה והיא הספיקה לחודשיים בקושי .
וברקע יש לי בעל מפרגן ואוהב ואני כל עולמו ובדיוק כרגע הוא שולח לי הצעה לטיול לחו"ל בדצמבר שאסע עם בת דודה כי אמרתי לו שצריכה להתאורר ויש לי דמעות בעיניים כי אני יודעת מה הכי נכון לי לעשות .
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

תודה על המילים.
אני מסכימה איתך על העיניין שלגיטימי שהציפיות שלנו לא אותן ציפיות אבל כמו שמאוהב אמר לא לגיטימי שהוא יודע שאני סובלת מהעלמיות שלו וזה מעציב אותי והוא לא שם על זה .עסוק מוטרד לחוץ מפחד הכל סבבה אבל בתוך כל זה אפשר לשלוח הודעה "להרגעה"שיכתוב חזרתי מחופשה מה אצלך? ממש לא יכול להפגש בשבועיים הקרובים צריך לצמצם פערים..זה לגיטימי בעיניי .כל השאר זה זלזול וחוסר התחשבות וסיפורי סבתא .
ועדין לא רואה שהדברים זזים לכיוון שלי ..תודה עובר אורח
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

עובר אורח
אני מסכים איתך ברוב הדברים , אבל ...
נניח שהוא רוצה רק את הסקס המדהים איתך והוא מפחד לאבד את זה- למה זה לא לגיטימי? למה זה אומר שהוא חרא?

מצטער זה לא לגיטימי לא בגלל מה שהוא רוצה , זה לא לגיטימי בגלל שהוא מפעיל מניפולציות על מנת להשיג את זה !
הוא גורם לא.א לחשוב שהוא אוהב, והיא מאוד חשובה לו , וחושב עליה כל הזמן , כשבפועל זה בעיקר דיבורים כדי שהיא לא "תברח" .
הרי ברור שאם הוא היה כנה איתה ואומר לה ש"הוא אוהב את הסקס איתה" , "ושפעם ב... בא לו עליה " היא לא היתה אפילו מסיימת את השיחה איתו ...
אז הוא "נאלץ" לספר סיפורים , חלקם חצי נכונים , חלקם בכלל לא קשורים למציאות .

עריכה
שלחתי באיחור - א.א , לא ראית שענית כבר , מה שאת כותבת זה בדיוק מה שאני חושב !
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

חברים רוצה להזכיר לכם את התחושה של החוסר אונים בפירוש הקשר שלי עם האחר: זאת התגובה של מאוהב ממאי:

"לנצל חולשה של מישהי ----- ---- ---- – ---- ---- והיא כ"כ אוהבת אותך שמסכימה לשכב איתך ובלבד להיות איתך?"
כל כך הרבה רוע במשפט אחד ! אין לי מילים , לא יודע מאיפה להתחיל ?

א.א מבינה את מה שאת מרגישה. די. מספיק להתלבט...
הוא מחבב אותך אבל חושב רק על עצמו. את לא צריכה לסגור פינות איתו...הוא כבר נעלם כמה פעמים ואת היחידה שמחזירה אותו. מבחינתו להיפגש פעם בחצי שנה או כל חודש זה לא משנה.
הוא אפילו חצוף עם המניפולציות שעושה לך- רשמתי לך שלדעתי משקר בחלק מהדברים. האחר שלי לפחות השתדל כשראה שההתנהלות שלו מפריעה לי. יכול להיות שאם היינו 18 שנים היה מתנהג כמו שלך. למזלי, לא אדע.

יום טוב והרבה חיבוקים. אוהבת אותך ולא משנה מה תחליטי :)
@*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2008, 10:25
דף אישי: הדף האישי של @*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי @* »

א.א.
אני חושבת שזה ממש לא משנה מה הוא אומר ומה הוא רוצה ואם הוא בסדר או לא בסדר. מה שצריך לשנות לך זאת את! את זאת שלא מרגישה טוב בקשר הזה, את לא מקבלת מה שאת צריכה בקשר הזה ובכלל לא ברור מה את צריכה כשאת מה שאת באמת צריכה את מקבלת בבית. הפירורים שהוא נותן הופכים מהר מאוד למרים ואת בעיקר משפילה את עצמך בקשר הזה.
הגיע הזמן לחתוך. הוא לא ישתנה. 18 שנה זה זמן מספיק. ובכלל קשר כזה אם לא מיתפתח לכוון זוגי סופו להתפוגג. ולמאוהב - אי אפשר לצפות להיות מאוהבים 18 שנה, גם אם יש אהבה וכאן מן הסתם - אין.
בקיצור - עשי טובה גדולה לעצמך והיי אחות גדולה לעצמך - ותגידי לעצמך שדי.
תיקראי עוד פעם את המאמר של גרנות - אהבה אובססיבית שצוטט לא מזמן - ותיראי איך את נימצאת בצד הלא טוב של הנוסחא.
ותפסיקי להתעסק אם למה הוא מיתנהג כמו שהוא מתנהג וכד' - זה ממש לא משנה. שחררי והשתחררי בלי להתעסק בעוול שנעשה לך.
מאחלת לך רק טוב
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

א.א.
מה שלומך?
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

א"ש
בנתיים בסדר ..לא קבענו כלום ולא החלטתי שום דבר..המצב רוח סביר פלוס .החלטתי לא להחליט לעת עתה .
מה אצלך?
איפה כולם? נרפאו או מצאו הרפתקה אחרת?הלוואי האפשרות הראשונה.
יום טוב
עובר_אורח*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 17:03

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי עובר_אורח* »

א.א,
אני לא יודע מה בקשר לכולם- אני בריא לגמרי.
מקודם היא התקשרה ולקח לי שעה וחצי להיזכר מי זו.
*
הצטרפות: 02 ינואר 2005, 07:37
דף אישי: הדף האישי של *

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי * »

^+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

עובר ,
_"הזמן מרפא הכל ,אחד צריך חודש אחר צריך שנה, בסופו של דבר השכחה עושה את שלה"
נראה לי אני מאלה שרק אלצהיימר יעזור_

וזה ציטוט מהחודש . חזון אחרית הימים , הייתכן ? :)
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

א.א מצחיקה. עובר אורח לא פנוי :)
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

אלינור , כמה אחרים יש לך ???
זה מתחיל להיות מדאיג (-:

א.א ו א"ש - לא להחליט זה גם טוב .
אולי באמת כידאי לחכות שדברים יתבהרו .
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

פתאום מאוהב,
זו הייתה הלצה :)
איזה אחרים? עסוקה בעבודה
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
עוד לא קלקלת את האחר שלך? משעמם פה בדף בלעדייך:)
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

א.א חחח כבר אין דרמות...הכל בשליטה :)
האחר המהולל נעלם ואיתו הבלאגנים המיותרים. הגיע הזמן שתעיפי גם את שלך. וכשהוא יתעורר אספר לכם כמובן. סהכ עבר רק חודש מאז האגודל ששלח כתשובה (בטח הוא עדיין בת## שלו- מתנצלת על מיחזור הבדיחה אבל זה מצחיק אותי כל פעם מחדש) והוא בטוח שאחזור לרדוף אחריו...
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.

התכוונתי לאחר החדש לא לדוקטור..חולה עלייך
משתגע*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי משתגע* »

קראת את מה שכתבה משתמשת תחת שם משתגעת בתחילת דף זה ואני מוכרח להגיד שאני גבר ויש לי את אותו הסיפור רק הפוך הכרתי בחורה בעבודה בשנת 2010 עבדנו ביחד ונהיינו קרובים בעבודה אני הייתי אז רווק והיא הייתה נשואה
פלוס ילד ,התקרבנו מאוד ואני התאהבתי בה והיא בי בחזרה התחלנו להתכתב גם במיילים והיה לה ייסורי מצפוו על זה שהיא מרגישה שבוגדת בבעלה ובכל זאת הקשר נימשך והתחלנו לעבוד בשותפות על עבודות מחוץ למקום העבודה הרגיל , זה הגיע למצב שאני התארחתי אצלה בבית עם בעלה גם
היא כל הזמן ניסתה להרשים אותי .בסופו של דבר עשינו עבודה ביחד ושם דברים הסתכסכו על רקע כספי ורבנו ובעלה התערב וזה היה זוועתי אבל דבר אחד היה ברור, לא היה ביכולתי לשכוח אותה
כלומר בהתחלה בגלל המריבה כן אבל אז הגעגוע העז התעורר ואת הצורך בקיומה חזר ואת הצורך בלדבר איתה מחדש .אני מוכרח להגיד שאחרי 3 שנים התחתנתי וביום אחד נכנסתי לחנות יחד עם אשתי והופתעתי שהיא שם רציתי להגיד לה שלום אבל היא הייתה עם פרצוף חמוץ וישר זיהתה את אשתי
היא התחילה להסתכל עליה מכף רגל ועד ראש תוך כדי שהיא בוהה בה . לאחר 15 דק בחנות הבחנתי שהיא מסתכלת לעברי מדי פעם . ואז לקחה את הילדים שלה מהחנות ויצאה עם פרצוף מבואס , אני הייתי בשוק ולא הבנתי מה זה אמור להיות שמישהיא תסביר לי את זה .אני ממשיך עברו עוד 3 שנים ואני החלטתי ליישר קו כי לא הצלחתי לשכוח אותה פשוט לא עבר יום אחד שלא חשבתי עליה . בתקופה זו גם היא עקבה אחרי באינטרנט ועיינה לי בפרופילים שלי . אז החלטתי שזהו שלחתי לה מייל רגיל לשאול אותה מה שלומה ואיפה היא היום לא קיבלתי מענה . ואז התקשרתי אליה לא ענתה לי לאחר כמה נסיונות שלחה לי הודעה שלא יכולה לדבר הסברתי לה בהתכתבות שאני רוצה ליישר קו ושעברו כמעט 7 שנים היא ענתה לי גם עוד 100 לא יישנו דבר אני לא שוכחת אצלי יש כרגע דיכוי גדול מכל הסיטואציה המבלבלת מצד אחד היא לא רוצה ליצור קשר מצד שני אני מרגיש שהיא גם לא שכחה אותי ועדיין יש לה משו כלפי שמישהיא תסביר לי בבקשה . מה קורה כאן .
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

נמאסססססססססס לי!!! שיגע אותי אוווווווווווףףףףף :-( :-(
@*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי @* »

משתגע
קודם כל אל תשתגע. החזקת מעמד 7 שנים וזה המון זמן. לפי הסיפור שלך ניראה שאכן נוצר ביניכם קשר שלא שכחתם לטוב ולרע. לא ברור אם התגובה שלה היא כועסת כל לפחות ניראה או שיש ברגשות מעבר. בעל מיקרה אם אתה נשוי ואין לך כוונה לשנות את הסטטוס שלך. אז לא ניראה שיש כאן הרבה מה לעשות.
תישאל קודם כל את עצמך מה אתה רוצה? קלוזר - לברר מה היה מה יש ומה יהיה - תתכונן לצרות. רוצה רומן מהצד? צרות יותר גדולות. יש לך על מה להיסתמך שמערכת רצינית ביניכם בת קיימא?! על פניו לא ניראה.
כמובן שהעצה הכי טובה והכי קשה והיא הכותרת לדף הזה - שכח ממנה. אהל זה כניראה לא אפשרי.
נסה בלישאול את עצמך מה קיבלת מהקשר ממנה - רק ריגוש? מה חסר לך בזוגיות שלך?
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

ואי איזה שקט בדף .
כולם בסדר ? הלו ?
אלינור? א.א.-מחזיקה מעמד ? א"ש - מה עם הרומנטיקן שלך ? @, מאוהבת ?
אם ואחות ? עובר?
מאוהבת*
הצטרפות: 14 ינואר 2008, 21:01

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

אני פה :-)
עובר_אורח*

איך שוכחים מישהו

למה אני אחרון?
אני בעמדת המתנה. זה סוג של ססטוס שבו לא עושים כלום.
לא עושים טוב ולא עושים רע ( שחלק פה יגידו שלא לעשות כלום זה טוב...אולי)
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

היי.
איזה מחזיקה מעמד ואיזה נעליים.
שבוע שעבר דברנו וקבענו להפגש מחר ואני שלחתי הודעה היום שלא אוכל בסוף להגיע ..רשם אכזבה ואולי בכל זאת? כתבתי שאני מקוררת ועדיף שלא אז אחרי החגים כי לא יצא לפני ..כתב שממש בא לו עכשו ולא התייחסתי..
בהתחלה ממש רציתי להפגש והייתי חסרת סבלנות אבל עכשו אני ברגוע לא בוער לי ולא ממש בא לי ...שיזיע קצת
פתאום מאוהב מה שלומך? אלינור אולי עברה לדף אחר ?
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

היי. הכל בסדר :)
שנה טובה ומתוקה לכולם
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

מאוהבת
את באותו סטטוס ?

א.א
מה... , פתאום כשהוא רודף אחרייך את מרגישה רגועה ? לא כל כך צריכה אותו ורק צריכה לדעת שהוא רוצה אותך? (-:

אלינור - שמח לשמוע , שנה טובה וחג שמח גם לך .

עובר אורח - בהמתנה למה ? מקווה שהכלום עושה לך קצת טוב .

אצלי סביר .. עדיין עובד קרוב מאוד אליה , אבל רחוק מהבית וזה משפיע .
שבועיים האחרונים דיברנו, התכתבנו אבל לא נפגשנו (ולא שלא רציתי ...) לא אני ולא היא יוזמים - ואולי יותר טוב כך .
אצלה לחוץ מאוד בתפקיד החדש, ואני מעדיף להרפות כרגע.
מצד שני , אישתי "סובלת" מעודף תשומת לב שלי אליה , מנסה לעורר אצלה את הריגוש שהלך לאיבוד איפה שהוא .

שנה טובה
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

פתאום מאוהב
עד אתמול בערב הייתי באותו סטאטוס, בקשר, אבל פחות כי עובד בתחום חדש.
היינו נפגשים פעם/פעמיים בשבוע.
אבל אתמול הכל התפוצץ כשנפגשנו, היה סכסוך מאוד חזק אני מרגישה שזה הסוף לכל הסיפור הזה.
פגענו מאוד אחד בשני אתמול,
אפילו קשה לי להיזכר במה שקרה.
שנה חדשה כנראה זו דרך חדשה.
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב
אם תצליח לעורר באשתך את הריגוש תגלה איך עושים את זה שקצת אתעורר על בעלי..
כל הכבוד לך על ההשקעה בזוגיות.
מאוהבת מקווה שהשנה תהיה התחלה טובה בשבילך .
אלינור החדש עוד בתמונה?
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

בוקר טוב. החדש בתמונה והוא מקסים :) לא נתראה בחודש הקרוב בגלל החופשות שלנו אבל אני רגועה כי הקשר בריא ומפרגן. מאחלת לך מכל הלב שתפסיקי את הקשר עם האחר שלך
@*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי @* »

אומרים שהחגים הם התקופה הגרועה ביותר לקשרים מהסוג הזה.
ואומרים שקשרים מהסוג הזה זה בכלל גרוע
וצודקים...
ניראה לי שכולם פחות או יותר באותו מצב - כבר הרבה זמן ולעיתים אותה גברת בשינוי אדרת או אותו אדון בשינוי מיקטרון (זה בשבילך - אלינור)
א.א. מאוהבת - אולי החג הזדמנות לשחרר?
פתאום מאוהב - עדיין מאוהב? בכל מקרה מעריכה את זה שאתה מנסה לשקם בבית ומניח קצת בחוץ ואפילו לא עברת ממש קו אדום.
ועובר אורח - על הגדר עדיין? זה לא כואב בת..? :)
מישתגע - מקווה שלא השתגעת באמת - הצצת וברחת?
בכל מקרה שתהיה לכולם שנה טובה!
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

@ שמחה לבשר לך שאצלי זה לא אותו האדון בשינוי מקטרון. אפילו לא קרוב! :)
מעניין אם האחר ישלח שנה טובה....לא שמנש משנה לי אבל סקרנית :)
@*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי @* »

אלינור - הכוונה היתה ל"אדון מסוג "אחר", ממוקבל. שמחה בשבילך שהאופי אחר. עדיין פתח לצרות...
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

הי לכולם..
הדף חזר לחיים..
אתם לא יכולים להעלם לנו סתם כך :-) :-)
פתאום מאוהב
גם אצלי אין הרבה .. הרומנטיקן (כפי שהגדרת) מאוד משתדל, פתוח לאחרונה ובעיקר מנסה להראות לי שהוא אוהב.
אבל כמו שכולם פה יודעים הוא יום כך יום כך
ואני... לבנתיים זורמת עד שאאבד סבלנות

מאוהבת
מה קרה ? הכל היה בסדר בניכם?
מקווה שתדעי לנווט את זה למקום הנכון.
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

מאוהבת - ואיי , נשמע ממש דרמתי , איך את מרגישה ? עצובה? משוחררת ?

א.א - כיוון שעם א' לא יקרה כלום , אני דיי "תקוע" עם המון רגשות , אז באופן טיבעי הכל זורם לכיוון האישה שאוהבת אותי .
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

א"ש
איך בכלל אפשר לחשוב על להיפרד כששניכם אוהבים ?
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

פתאם מאוהב א"ש
לדעתי יהיה בסדר, מתאוששת.
כמה דקות יש כאב בלתי נסבל וכמה דקות יש רוגע וככה זה במשך כל היום.
אני רק רוצה להאמין שהפעם זה סופי, כי אני לא מסוגלת לעבור את הכאבים האלה כל פעם.
ממני הוא לא ישמע גם אם האדמה מתחלקת לשניים, למזלי (אולי) שגם לו יש אגו בשמיים.
הפרידה הגיעה על עניין של עקרון טיפשי לגמרה, אבל אף אחד מאיתתנו לא ויתר.
ברור שהיו עוד דברים מסביב ולאחרונה היה עוסק המון בעבודה ואני לקחתי הרבה צעדים אחורה,
פשוט זרמתי, היה יוצר קשר הייתי עונה, לא היה לא כתבתי. הצלחתי להתמודד עם פגישה/שניים בשבוע,
אבל עכשיו כשנגמר לגמרה כואב יותר כי נפגעתי שהיה מוכן לוותר על הכל על שטות, כמובן גם אני לא ויתרתי.
אבל אני חושבת שאולי זה לטובה סה"כ, כי אדם שאוהב ואחרי כל מה שהיה לא אמור לוותר.
אולי זה דעות לא נכונות שלי כי אני תמיד מצפה יוזמה והוכחה מממנו ורק אז אני משתחררת,
אבל פגישות מעולם לא יזמתי, הוא היה מציעה ואני מסכיםמה או לא מסכימה.
כרגע זה כבר ממש לא משנה ואולי אני לא צודקת, אבל זה המצב.
ניקי*
הצטרפות: 09 ינואר 2004, 18:49

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

היי לכולם
לא מצאתי את ההודעה הישנה שחיפשתי כאן בדף. נדמה לי שאלינור כתבה למישהי אחרת אני לא זוכרת למי, וזה משהו שנכנס לי לראש:
למדתי השנה הזו לא לרדת על עצמי ולא להגיד על עצמי מילים רעות וכמה שאכלתי את עצמי וכמה שירדתי על עצמי בגללו והוא כל כך לא שוה את זה.
לאחרונה עשיתי משהו שתמיד הזכיר לי אותו ופשוט נמנעתי לבצע ועשיתי! ולא חשבתי עליו בכלל
וקרובת משפחתו פנתה אלי בבקשה מקצועית ואצלה הכל תמיד חשוב ודחוף והיא תמיד צריכה הכל בדקה האחרונה והפעם, היא אמרה שכל המשפחה אצלה בגלל החגים ומה זה לא בא לי לראות אותו! אז בניגוד לכל הפעמים שהייתי סמרטוט רצפה בגלל הרגשות שלי כלפיו- הפעם אמרתי , לעצמי, בחיית ראבק! אני לא אעשה שמיניות באוויר בגללה וממש לא צריכה לראות אותו. אני אגיע כשאני אוכל וקבעתי איתה אחרי החגים.
שתהיה לכולכם שנה טובה , בריאות , שנה רגועה ושלווה!!!
ניקי
לא רוצה לראות אותו .
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

U go girl !! זו הגישה :)
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

ניקי - כל הכבוד !
כנסי לשנה החדשה בראש מורם -הרווחת את זה ביושר .
|יש|
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

שנה טובה לכולם.
הרבה אושר בריאות זוגיות טובה עם הבני זוג שלנו.למי שעדיין לא בזוגיות שימצא את האחד /אחת ורק טוב.
תודה על התמיכה במשך כל השנה ++ זה לא מובן מאליו.
אוהבת אותכם.
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

שנה טוב אנשים יקרים
תודה לכל אחד ואחת פה על התמיכה ברגעים הקשים.
אני רוצה להאמין שהשנה כולנו נמצא שלווה ואושר.
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

שנה טובה חברים
שנה מבורכת ובחירות נכונות בחיים.
תהנו בחג עם המשפחה והילדים !
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

שתהייה לכולנו...
שנה של המון אהבה והערכה עצמית
שנה שבה נדע לשחרר את העבר ולהנות מההווה :)
אוהבת אתכם ואותי, אלינור :)
סולחת_כל_יום_לעצמי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי סולחת_כל_יום_לעצמי* »

חיפשתי להבין וללמוד והגעתי לשרשור הכי ארוך שראיתי.. שלוש שנים! מזל שהתחלפו פה אנשים.. מזדהה עם חלקכם ויחד עם זאת, אף אחד לא מבין שהצד שממול בעצמו לא חותך כמו סכין, אלא מזין בסוג ההתנהלות שלו את האובססיבי. במודע או לא במודע משאיר על אש קטנה. גבר גבר לא מנצל חולשות ואולי מתפתח להבין את המקום הלא בריא ועוצר. גם מי שעובר באור אדום צריך שיהיו לו קווים אדומים. יש ניצול גוחה של אדם בחולשה ועל כך לא מגיע להם את האיכות של הנתינה שהוא אפילו לא מבקש אותה. ההזדקקות לתת למי שלא ביקש - זאת הנקודה שצריך להביט בה: למה אנחנו רוצים להזין ולתת למי שלא יודע או רוצה לקחת?! אני אפילו לא חושבת שקשר מסוג אובססיבי מחמיא למי שממול. קיצר.. לא לפחד מחולשה אפילו למקום הכי דפוק שמגיעים, לסלוח לעצמנו שאנחנו לא מושלמים ולהזכיר לעצמנו שגם אנחנו לא רוצים כל אחד. אנחנו כולנו נמצאים בשני הצדדים לפחות פעם אחת בחיים. הפעם תורנו.. נתמודד
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

בוקר טוב,
מה שלומכם?
אצלי הכל נפלא ומבלה עם המשפחה בחופשה
שיהיה יום מקסים :)
מאוהבת*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי מאוהבת* »

בוקר טוב לכולם,
גם אצלי הכל נפלא.....
8 ימים בלעדיו, מרגישה שאני נושמת.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

עובר אורח,
שמחה לשמוע שהבוס נפלא :)
נשתמע אחרי החגים
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

לאן נעלמו האמא ואחותה ? :)
@*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי @* »

ניפלא לשמוע שניפלא - מקווה שזה מידבק
ול"סולחת לעצמי" - אני חושבת שכל אחד צריך לקחת אחריות על חלקו בכל קשר, כולל קשרים מהסוג השלישי ובמקום לראות במה שקרה לו עוול שניגרם לו - לראות מה חלקו ואיך הוא לומד מזה ויוצא מזה ובכלל לזנוח את הרגשת ה"קורבן". בהקשר זה מאוד ממליצה על מאמר שהמלצתי עליו בעבר של גרנות בשם "אהבה אובססיבית".
ומאחלת לכולם שנה נהדרת!
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

אתמול שמעתי משפט יפה שאומר : הרגע הכי טוב לשינוי הוא הרגע שבו אתה אומר לעצמך: "מגיע לי מזל טוב, אני כבר לא יכול יותר"
כנראה_שתמיד*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי כנראה_שתמיד* »

אני אהיה כאן על הגשר הישן
עובר_אורח*

איך שוכחים מישהו

כנראה שתמיד,
קצת צפוף פה על הגשר- אבל בכיף.
כנראה_שתמיד*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי כנראה_שתמיד* »

תודה רבה:)
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

גמר חתימה טובה לכולם.
שנה של השורות טובות .
צום קל ומועיל
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

מדוע העמוד לא מופיע במה חדש?
אם_ואחות*
הצטרפות: 11 יוני 2006, 21:24

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אם_ואחות* »

פלוני, כיף שמישהו שואל עליי... לשמחתי כמעט לא נכנסת לכאן יותר, כי אני כבר באמת יודעת איך שוכחים.... למרות שהיתה לי נפילונת קטנטונת ושברתי את חוסר הקשר בינינו (חמישה חודשים) כשאיחלתי לו שנה טובה... התחלנו התכתבות קלה בערב החג ומאז כלום... שנה מעצימה לכולכם |L|
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

אם ואחות ,שמח שאת כבר למדת להתגבר .
אבל אל תעלמי לגמרי , הדעות שלך פה תמיד מבורכות ורצויות .
חתימה טובה .
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

גמר חתימה טובה לכולם...

בבדיחות הדעת שלחתי לאחר גמר חתימה טובה ושאני סולחת לו על הכל ( הוספתי שמקווה שלא איבד את חוש ההומור :)

כנראה שאיבד את חוש ההומור כי קרא את ההודעה והתעלם. נו טוב, חשבתי שאחרי השנה טובה ששלחתי וענה בחזרה אולי יצא כבר מהטראומה שגרמתי לו עם כל האיומים שלי. כנראה שעדיין לא :)
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

בפולנית מבקשים סליחה ככה:
לכל מי שפגעתי בו השנה שהעלבתי ביישתי ציערתי או הכשלתי שיחשוב טוב טוב למה עשיתי לו את זה - עדיין לא מאוחר לבקש סליחה.
:)
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

לא קיימת סליחה שתעזור לחבר'ה כאן :)
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

חג נוראי משהו.
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

חחחח את הסליחה בפולנית שלחתי לו שנה שעברה :)

איפה כולם?
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

אם ואחותה ,
כמוני כמוך :)
ובכל זאת , כנראה שמתוך הרגל וחיבור לחוויות האישיות כאן ,ממשיכה לעקוב . נדמה שאת בין הבודדים שעושים עבודה אמיתית וכנה עם עצמם
וחשובים השיתופים שלך( גם אם לא לעצמך) להיות דוגמא ומצפן לשאר כאן
את הקול השפוי פה :)

יום טוב
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
מה קורה איתך ? איך המצב רוח?
אני נכנסת לפה וקוראת מה חדש כל יום וממש רגוע פה ..אין לי מה לחדש חוץ מזה שלא בוער לי לפגוש אותו ותדירות המחשבות עליו ירדה בהרבה לא יודעת אם בכלל בא לי לפגוש אותו אבל אני לא רוצה לצאת ביותר מידי הכרזות..
הזוגיות עם בעלי בתקופה האחרונה טפו טפו ממש כייף לנו ביחד שימשיך ככה .
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

היי א.א יקירתי....שמחה לשמוע שאצלך טוב.
אצלי מעולה, נהנית בחופשות משפחתיות עם הבעל והילדים..תקופה מצויינת בשבילנו...כמו פעם, חזרתי לעצמי. נהנית ומתרגשת מהחיים ומהדברים הקטנים.
מצב הרוח שלי טוב, אין מחשבות בכלל (למעט ההודעה ששלחתי ולא התאכזבתי שלא ענה- רק רציתי ליישר את ההדורים, לא מעכלת איך התנהגתי ככה בעבר)
התפקיד החדש מאתגר וטוב לי להיות עסוקה ולא משועממת :)
אוהבת אותך, שיהיה לך רק טוב
}א.א
אתם לא בקשר? לא נפגשתם או דיברתם
מאז שחזר מחו"ל...
א.א*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א.א* »

א"ש.
הסתמסנו שהיה בחו"ל הוא חזר ממש לפני יו"כ ומאז לא יצרנו קשר.אני יודעת שעד אחרי החגים לא אוכל להפגש ואני ברוגע עכשו .מקווה שימשיך כך .
אני בתקופה עמוסה עם הכנות לחגים מארחת המון וגם עם העסק שלי מאוד עסוקה אז זה טוב בשבילי.
א"ש מה איתכם?
אלינור שמחה שבגזרה שלך הכל טוב שימשיך כך.
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

א.א
שמחה לשמוע שאת רגועה ושאת עסוקה
וטוב לך .
ואצלי...
הוא מפתיע כל פעם מחדש, בכיפור ביקש סליחה, אמר שאני הבן אדם היחיד שממנו הוא מבקש סליחה.
פעם ראשונה שהשאיר אותי ללא מילים...
(קצת קשה להשאיר אותי ללא מילים :-) )
ימים יגידו ..

חג שמח לכולם
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

היי,
האחר הפתיע ושלח חג שמח מתוקה. עניתי בחזרה חג שמח.
דבר אחד מפריע לי מאוד- חייכתי לעצמי והתרגשתי מההודעה שלו. למה זה קרה לי אחרי שכבר שכחתי ממנו? אחרי שכבר לא התגעגעתי אליו יותר מחודשיים? לא יודעת...אני עכשיו בחופשה וחושבת עליו כבר כמה שעות ומחייכת לעצמי! מקווה שיעבור לי מהר מאוד ואתרכז במשפחה שלי בחזרה כי לא מעוניינת לחזור לשיט שהייתי בו בעבר.
חג שמח לכולם :)
סולחת_לעצמי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי סולחת_לעצמי* »

הי, אני קצת מתביישת שאני הגעתי למקום הזה. כדי לסיים את החרא הזה, החלטתי להיות דפוקה עד הסוף ולא לפחד שיראה אותי פסיכית. קיבלתי ג'ננה והתחלתי לקיא עליו בכתיבת הודעה כנה ועצבנית, משחררת וממעיקה. כתבתי שהוא מנצל את חולשתי והוא קרקע פוריה ליפול עליו באובססיה. שאין שם כלום והוא רק משאיר אש קטנה והוא מספיק מבוגר להבין את המקום הזה ולהניח למקום הזה, לא לתת לו במה וכו'.. זה בקצרה. הרגשתי כל כך חשופה ומפורקת שזה החזיק בדיוק כמה ימים... הוא מצידו לא הגיב מלבד זה שהוא מבין. אני יודעת שהוא מבין יודעת שלא באמת לא מעוניין למרות שנתן לי לרגעים תחושה אינטימית ויחודית שרק מי שרוצה נוגע כך. לכן כל הבלבול שלי. מצד אחד נוגע ומנשק ברוך ומצד שני טוען שלא מעוניין וזה בראש שלי :/. חשבתי שהשתחררתי וסגרתי מעגל. עד שאתמול קראתי לו בפייס והפעם הוא הגיב שלא רוצה שאבין לא נכון וכדאי לסגור את הפינה הזאת, אמר שהוא מבין שהוצאתי מה שישב בלב והוא שמח כי לא טוב לשמור. היה מאוד ענייני ודיפלומט וכביכול ניסה לתת לי תחושה שאני בסדר ונסגור את הסיפור. יופי מעולה. אז למה אני חשה מבויישת? למה זה מפריע לי? למה אני עסוקה במה הוא חושב? במקום לנצל את המקום האופטימי הזה ולברוח למקום בריא יותר ולחשוב מה טוב לי ורק לי?! אני לא ילדה צעירה מה אני זקוקה לחרא הזה?! לפעמים אני תוהה.. אם הוא היה איזה דרק היה לי קל יותר? הלוואי והיה טיפוס דרק ולא חכם ונעים, היאוש היה יותר נוח.
פלונית_אחרת*
הצטרפות: 26 אפריל 2002, 21:27

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי פלונית_אחרת* »

סולחת לעצמי, האם את באמת סולחת לעצמך? נשמע שאת מחמירה עם עצמך.

פרקת את רגשותייך, זה רק הופך אותך לאנושית ואמיתית. הוא לא יכול להרשות לעצמו להתפרק כמוך ולכן שומר על איפוק. זה נתון לבחירתו בלבד.

אני לא קונה את זה שאדם מנשק אותך ואומר שאם הרגשת שהוא מעוניין זה היה בראש שלך.
כנראה שהיה שם משהו ולא דמיינת את שהרגשת, אבל אם החלטתם לשים לזה סוף, נסי שלא לייחס משמעות יתרה למנגנוני ההגנה בהם הוא משתמש וכעת פעלי לשיפור הרגשתך האישית. הרימי את ראשך, יש לך הרבה במה להתגאות. מתוך הפתיחות הזו אפשר להגיע למקום של עיבוד החוויה שעברת, ואז לעבור הלאה בלב שלם. שנה נפלאה!
ניקי*
הצטרפות: 09 ינואר 2004, 18:49

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי ניקי* »

אז הלכתי לסידורים שונים וגם לסופר לקניות שהיו דחופות.
ומי מופיעה מולי? אמא שלו. הייתי עסוקה בלזכור מה אני צריכה לקנות והיא זו שפנתה אליי ולהפתעתי היא התעניינה בשלומי והיתה חביבה מאוד. (בניגוד מוחלט למבטים שהבנים האחרים שלה נועצים בי ועוד שניה רוצים לחנוק אותי).
וגם אני הרמתי ראש וחייכתי בגאווה שהכל מצויין ובאמת הכל בסדר. ובאותו רגע בכלל לא חשבתי עליו אלא פשוט התייחסתי אליה כמו כל שכן שאומר לי בוקר טוב.
תכלס, הוא לא מעניין אותי יותר.

ניקי-
מרגישה שהחלמתי מכל זה והרבה בזכותכם!!!
א''ש*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי א''ש* »

סולחת לעצמי
את קשה עם עצמך, אל תרגישי מבויישת. עשית נכון ששחרת ופרקת.
גם אני חושבת כמו פלונית אחרת שהיה שם משהו הוא פשוט לא משתף ברגשות.
אני מבינה שקשה להשתחרר מקשר אובססיבי .
אבל העולם פתוח לפניך לא שווה להתקע בקשר שלא מתקדם לשום מקום.

ניקי
את אלופה !
סולחת_לעצמי*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי סולחת_לעצמי* »

בנות ... קוראת אתכן וכן .. תודה :) שנה מבורכת לכולנו. מרוב שסלחתי לעצמי ... קניתי 3 זוגות נעלים!
נהנתי לפנק אותי.
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

ניקי
כיף לשמוע , מדהים השינוי שעברת ואיך היום את ממש חופשייה .

בכלל נראה שלאחרונה הדף הפך להיות מאוד אופטימי ,
זה התקופה של החגים ? הרוגע הזה ששורר פה , מעלה בי חיוך .
כנראה שהזמן עושה את שלו והחיים חוזרים אט אט למסלולם הטבעי .
@*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי @* »

ומה איתך פתאום מאוהב?
פלוני_אלמוני*

איך שוכחים מישהו

פנימי או חיצוני?
פתאום_מאוהב*

איך שוכחים מישהו

@
תודה על ההתעניינות.
אצלי אין חדש, היתי הרבה עם המשפחה בחגים, נהנים מזמן איכות עם הילדים והאישה, פה ושם עולים גם קצת מתחים .
האמת שהלב תקוע באותו מצב ולא מוצא מנוחה, לפעמים מרגיש מאוד בודד, וקצת עצוב לי, אבל יש גם רגעים קטנים ויפים של אושר עם אישתי .
עובד כל הזמן על הזוגיות, פה ושם יש דברים שמשתפרים אבל רוב הזמן פשוט תקועים במקום ולא משנה מה אעשה או מה אגיד ,מייאש ממש...
אז שיהיה לנו סופ"ש נעים עם גשם שסוף סוף הגיע ואולי יביא איתו רוח של התחלה חדשה .
אלינור*

איך שוכחים מישהו

שליחה על ידי אלינור* »

אתה נשמע לי מדוכדך קצת...מקווה שמצב הרוח ישתפר.
א.א מה שלומך?
פתאום מאוהב, מקווה שליבך ימצא מנוחה.

אז ככה, אני ממעיטה להיכנס ולכתוב כדי לא להסתכן לחינם. קרה לי מקרה של שליחת הודעה לבעלי בטעות בהיסח הדעת שגרם לי להילחץ- המזל שבעלי מעולם לא חשד בי אחרת התירוץ העלוב שנתתי לו לא היה מספיק. הפחד באותו הרגע שיתק אותי והבנתי מה אני עלולה להפסיד מעבר לפגיעה הגדולה באדם שאני הכי אוהבת בעולם.
בקיצור, שום תשוקה לא שווה את הסיכון. נכון, יש בי געגועים לפעמים ורצון להשתובב קצת כמו פעם אז נזכרת בעבר, סולחת לעצמי, מחייכת ומבינה שהתקדמתי הלאה :)
אחרי מה שקרה, אירגנתי שנהיה כל המשפחה בנופשים (בארץ ובחול) במשך כל החגים ונהנה המון ביחד. מזל שבעלי רגיל לספונטניות שלי עוד לפני שהכרתי את האחר.
בעלי אמר לי....אלינור, מה קורה? חזרת בגדול!! כבר יותר משנה שלא שיגעת אותנו ככה. זה קצת משגע אותו שאני ככה אבל בסוף הוא מרוצה ותמיד אומר: מזל שהתחתנתי איתך!!

אז זהו, זוכרים שתמיד כתבתי שאני רוצה להיות שלמה עם החיים שלי כמו פעם? אז היום אני שלמה שוב ומאחלת את זה לכולכם!!!

שבת שלום
שליחת תגובה

חזור אל “דיונים/ויכוחים על עריכות והתנהלות באתר”