פלואוריד והפלרה

הפלרת_מים*
הצטרפות: 17 יוני 2009, 02:20

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי הפלרת_מים* »

ונזכרתי בעוד ציטוט של ראש האגף לבריאות השן:

זה לא טוב לשתות מים בלי פלואוריד בכלל, במיוחד תינוקות.

וזה ממש צובט בלב, בייחוד לאור העובדה שהמרכז לבקרת מחלות, שעליו משרד הבריאות מסתמך, אומר (בשנת 1999):

Biologic Mechanism

Fluoride's caries-preventive properties initially were attributed to changes in enamel during tooth development because of the association between fluoride and cosmetic changes in enamel and a belief that fluoride incorporated into enamel during tooth development would result in a more acid-resistant mineral. However, laboratory and epidemiologic research suggests that fluoride prevents dental caries predominately after eruption of the tooth into the mouth, and its actions primarily are topical for both adults and children.

http://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm4841a1.htm

כלומר, שהמרכז לבקרת מחלות (ובעקבותיו משרד הבריאות) מקדם הפלרת מים למרות שהוא עצמו מודה שהיא לא אפקטיבית - בגלל שהוכח בודאות שפלואוריד עובד במגע ישיר עם השיניים (טופיקלית) ולא בבליעה, ואין לו בכלל שום השפעה על התפתחות השיניים טרם בקיעתן לחלל הפה! (שלא לדבר על כך ששיני החלב גם ככה מתחלפות...) ובכל זאת, למרות זאת, הם מתעקשים להפליר את כו-לם. גודל האבסורד הזה פשוט בלתי נתפש...
הפלרת_מים*

פלואוריד והפלרה

שלא לדבר על כך שבחלב-אם יש רק 0.01 - 0.004 מג"ל פלואוריד, שזה פי 100-250 פחות ממה שאותו תינוק יקבל מתמ"ל על בסיס מי-ברז מופלרים. אני בהחלט מוכן להסתפק בכמות כזאת, הייתי בעיניים עצומות סומך על הרכבה של הארוחה הראשונה הטבעית של התינוק ולא על האגף לבריאות השן... בכלל מה הקשר בין שתיית חומצה לשיניים? מה פתאום זה באחריותם בכלל?
איל_גיא_חיים*
הצטרפות: 11 יוני 2009, 15:46
דף אישי: הדף האישי של איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי איל_גיא_חיים* »

איל גיא חיים (30.06.2009 11:59):
חבר'ה
מאז שפרסמנו את המאהל בגן הכנסת פיתאום אחרי שנים שיש שם מאהלים
באו לפנות את כל המאהלים
בואו בהמוניכם למנוע פינוי
הביאו מצב רוח נעים ולא אלים
ומצלמות עדיף וידאו
D
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

עוד מחשבות על המשך הדרך:
לגייס אמנים (מוסיקאים/רקדנים/סטנדאפיסטים)
נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

ז'ראר, אתה ממשיך לזעזע אותי (ממש לא כמו ספר טוב)
ממש מטריף!!
ג'קי לוי ואברי גלעד , אלו חדשות טובות!!

עוד רעיונות:
לחלק פליירים במקומות הומים אולי בים, בקולנוע וכולי (קצת הזוי,אבל מעלה אפשרויות)

צריך לנסח פלייר שנוכל להשתמש בו , להוריד מהמחשב ולהפיץ.
אני מוכנה לנסות, אבל נראה לי שאתם מצויים הרבה יותר בחומר..
מישהו מרים את הכפפה?
נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

שכנה שלי חברה של כתב סביבתי מעיתון ידוע...
לנסות שם? או שלא רוצים כתבים?
הפלרת_מים*

פלואוריד והפלרה

אולי יעניין אתכם - הגיע לידי המידע הבא, ואני מצטט:

לפי פעילה פוליטית ירושלמית, ביום א' יום ההפגנה נושא ההפלרה עלה בכנסת, שלי יחימוביץ' הביעה עמדה נגד, ויחצנים של כי"ל דשנים עושים עבודה הפוכה לידיעה על הפסקת ההפלרה כביכול. צריך יהיה לעקוב אחר פרסום פרוטוקול (רק בעוד חודש, חודש וחצי). הידיעה של כי"ל לא הופיעה במהדורה המודפסת של כלכליסט, רק באינטרנט. אותו דבר בעיתון הארץ, למרות שהכתבות של צפריר רינת תמיד מופיעות גם במהדורה המודפסת. נראה שהסגנון הכוחני של הסרטון הביא לתגובה כוחנית מכיוון התעשייה, באותו סגנון, ואילו סגנון טענות אקדמי זוכה לתגובות משרד הבריאות שמפנות לארגונים רשמיים בנימה אקדמית. מעבר למאבקי כוחות כנראה שאין תזוזה ממשית למרות שהתגובה עדיפה על אין תגובה.
צל_הימים*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2007, 09:20

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

ביום א' יום ההפגנה נושא ההפלרה עלה בכנסת, שלי יחימוביץ' הביעה עמדה נגד
זה נשמע טוב.

ויחצנים של כי"ל דשנים עושים עבודה הפוכה לידיעה על הפסקת ההפלרה כביכול
לא הבנתי. מה היחצנים עושים בעצם?

נראה שהסגנון הכוחני של הסרטון הביא לתגובה כוחנית מכיוון התעשייה, באותו סגנון, ואילו סגנון טענות אקדמי זוכה לתגובות משרד הבריאות שמפנות לארגונים רשמיים בנימה אקדמית.
זאת אומרת שמה שלא נעשה, נקבל קונטרה? ולא הבנתי איזו כוחנות באה מהתעשייה.

מעבר למאבקי כוחות כנראה שאין תזוזה ממשית למרות שהתגובה עדיפה על אין תגובה.
גם כאן לא ממש ברור לי.

איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

_עוד מחשבות על המשך הדרך:
לגייס אמנים (מוסיקאים/רקדנים/סטנדאפיסטים)_
יש בקנה עשרות אני אישית מעדיף אנשים ולא מנהיגים
ג'קי ואברי היגיעו והגענו אליהם כי זה היה מתבקש...
נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

לגבי הזמנתך לאוהל מחאה: מצטערת, אבל אני אמא במשרה מלאה לשני ילדים מאוד קטנים, מעבר לכך שאין לי כסף להתחיל להסתובב ברחבי ישראל.
כן מוכנה לקבוע מקום באמצע, שם ניתן להיפגש במידה ויש צורך בשיחה פנים מול מפנים או פעולה פיסית אחרת, הכרוכה בכמה שעות בלבד.
אשמח לשמוע מכלי התקשורת על אוהל המחאה - ושוב, זה די ברור שבלי חשיפה מאסיבית, אין משמעות לפעולות...
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

אשמח לשמוע מכלי התקשורת על אוהל המחאה - ושוב, זה די ברור שבלי חשיפה מאסיבית, אין משמעות לפעולות...
ברגע שאני או מיקי רוזנטל עם סרטו שיטת השקשוקה נגיע לתיקשורת תוכלי לחשוד בנו שהיתפשרנו ושאולי קנו אותנו במידה מסוימת
אני מפנה אנשים לראות את הסרטון ביו טיוב של שלי יחימוביץ' ואחרים שטוענים: על האחים עופר היקרים אפשר ורצוי לשדר במדיה הישראלית רק כתבות חיוביות...
כדי לעקוף צנזורה צריך אנשים אמיצים עם רשיון לדבר חופשי בשידור חי
או הרבה מאוד אנשים בציבור שמאמינים בעצמם
מיקי רוזנטל הזכיר את המספר 40,000
עלמה_אליעז*
הצטרפות: 29 יוני 2009, 00:42

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי עלמה_אליעז* »

הם מאיצים את הפרטת המים, העלו עכשיו את מחירי המים, ומשתמשים במאבק הדרוזים (שיש להם מאהל גם כן בגן הכנסת) כדי לתקוף את רשויות המים הציבוריות כדי להפריט את מקורות ותאגידי המים העירוניים.
זה נהיה דחוף.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3739930,00.html
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

http://finance.walla.co.il/?w=/3/1512111
ועוד מאותן כתבות ממגמת "השמץ את המדינה " וזכה בגיבוי של ציבור מבולבל, שבולע צפרדעים כגון נתינת השליטה על המים שאנחנו שותים לחברות אינטרסנטיות פרטיות!!!
לא ניתן להם!!!
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

מרצים טוענים: אנשי עסקים משתלטים על האוניברסיטאות
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1097204.html

על פי בדיקות של המשרד לאיכות הסביבה, המפעלים שבשליטת האחים עופר אחראיים לכ-60% מזיהום האוויר התעשייתי בישראל [4].
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7% ... 8#[po]cite note[/po]-3
נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

למה אתה חושב שאם אתה מגייס עו"ד או יועץ תקשורת, הוא יהיה מגוייס?
ואם הוא חבר טוב שלך, אז זה בסדר? אז קח כאלה שהם חברים טובים במעגלים שניים.
שוב, יכול להיות שאפשר לעשות הכל לבד ולחצוב את ההר בידיים, רק חבל כי לשכן שלך יש מכשירים מתקדמים, שאיתם אתה יוכל לחצוב תוך יומיים את מה שאתה תחצוב בשבועיים.
לדעתי, הכוונה של פלוני אלמונית הייתה, להביא אנשים שאתם מכירים ולא כל מיני כאלה שאי אפשר לדעת מה האינטרסים שלהם.
אתה מסכים איתי שיש עוד כמה אנשים במדינה שהם לא בצד של האחים עופר, או שכולנו בעצם האחים עופר ולא ידענו על זה...
בריא_טבעי*
הצטרפות: 08 מאי 2009, 01:01
דף אישי: הדף האישי של בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי בריא_טבעי* »

אתה מסכים איתי שיש עוד כמה אנשים במדינה שהם לא בצד של האחים עופר, או שכולנו בעצם האחים עופר ולא ידענו על זה...
כמובן שאני מסכים איתך. אני עצמי לא עופר וגם את לא. אבל מה לדעתך קורה אם מישהו עלול לפגוע באינטרסים חזקים של האחים עופר? האחים עופר ישבו בשקט, או ינסו לקנות אותו או לאיים עליו? פלוני אלמונית חושב שהמזהמים יתנו כסף לאט"ד גם אם הם פועלים נגדם. לפי מחקר של שתי"ל עצמם זה לא ממש קורה - העסקים לא מממנים מי שפועל נגד האינטרסים שלהם. ולפי מנכ"לית אט"ד, אט"ד קיימים בזכות 2 מיליון שקל שקיבלו מחיפה כימיקלים, והכנסים שלהם נעשים בחסות החברות המזהמות.
עלמה_אליעז*

פלואוריד והפלרה

למי יש אינטרס הכי גדול בהפרטת שרותי המים

http://duns100.dundb.co.il/2008/600029698/indexh.asp

http://www.haaretz.com/hasite/pages/ShA ... ntrassID=0

"במרבית המדינות והערים בהן הופרטו משקי המים, חלה הרעה באיכות המים ובתחזוקת מפעלי המים - ומחירי המים לצרכן עלו. יתר על כן, משלמי המסים במדינות אלה נדרשו, באמצעות ממשלותיהן, לערוב לרווחיות של החברות הפרטיות שרכשו את מפעלי המים ואת חברות המים הציבוריות והממשלתיות... הדוברים אמרו כי הטענה לפיה המכרזים הבינלאומיים לניהול משקי מים יוצרים תחרות המביאה למחירים נמוכים, לא הוכחה במציאות. אחת הסיבות לכך היא השליטה של ענקים בינלאומיים על תעשיית המים וניהול משקי מים..."‎169

הם ירצו להשתמש בקמפיין נגד ההפלרה כדי לקדם הפרטה של המים
אסור להיות מטומטמים ולשחק לידים שלהם
עלמה_אליעז*

פלואוריד והפלרה

הנה הקישור מתוכו הציטוט:

http://www.knesset.gov.il/committees/he ... [po]vaadat chakira mayim[/po].htm#47
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

לפי מחקר של שתי"ל עצמם זה לא ממש קורה - העסקים לא מממנים מי שפועל נגד האינטרסים שלהם
אם שתיל עצמם ממומנים על ידי הקרן החדשה לישראל (ככה קוראים לה?) ששייכת לתעשיה עצמה, כפי שמופיע בקישורים בראש הדף, אז איך זה שהם פרסמו מחקר כזה??
ש_חף*
הצטרפות: 25 פברואר 2009, 15:50

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_חף* »

קראתי, כמעט את הכול, והתלבלבתי. מה הצעד הבא? ברמת התכל'ס?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אני גם רציתי לדעת... וגם: מעבר להתפלספות התיאורטית לגופו של אדם מסויים, מה הוא עשה בפועל, כאדם, שבא בניגוד להפסקת ההפלרה? והאם כל מה שאתם עכשיו עושים כאן, ברגעים אלה ממש, הוא בעצם תחילתו של קמפיין שמתנגד להפסקתה, ודווקא תומך בהמשך ההפלרה? הרי אם אתם טוענים שהמאבק בהפלרה עלול לשחק לידי מקדמי הפרטת המים, והמשמעות היא שאתם בעצם נאבקים בהפרטה, לא בהפלרה, ומבחינתכם דווקא עדיף שהפלרה תימשך, לפחות בינתיים, כדי, כמו שאומרים, "לא לשחק לידיים שלהם"... מהן מטרותיכם האמיתיות?
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

הרי אם אתם טוענים שהמאבק בהפלרה עלול לשחק לידי מקדמי הפרטת המים, והמשמעות היא שאתם בעצם נאבקים בהפרטה, לא בהפלרה, ומבחינתכם דווקא עדיף שהפלרה תימשך, לפחות בינתיים, כדי, כמו שאומרים, "לא לשחק לידיים שלהם"... מהן מטרותיכם האמיתיות?

אי הבנה גסה למדי... אנסה להסביר:
אורי_יורמן*

פלואוריד והפלרה

זה לא שהפסקת ההפלרה היא שתעודד את ההפרטה...
הבעיה היא בעצם הפלת האשמה על הממשלה/המדינה. זה מה שמעודד הפרטה.
החלטנו לחשוף את הפרטת המים משתי סיבות:
כי חשוב כבר לחשוף את זה - התקשורת ואפילו אירגוני הסביבה לא חושפים את זה (מכל מני סיבות לא ענייניות לדעתי).
כי אם נחשוף עוד ועוד שחיטויות של העופר'ס, יהיה להם אינטרס להשתיק אותנו... הם יניחו שאנחנו נשתוק אם יפסיקו את ההפלרה, ולכן הם ידאגו אולי להפסיק אותה.
במילים אחרות - בואו נהיה תקועים לאחים עופר כמו עצם בגרון, ונכריח אותם לרצות להיפטר מאיתנו.
פלוני_אלמונית*

פלואוריד והפלרה

הם יניחו שאנחנו נשתוק אם יפסיקו את ההפלרה

אולי כדאי שתגלו קצת ענווה כאן. "אתם", עם כל הכבוד, לא תגרמו להם להפסיק הפלרה, אתם באמת חושבים שאם 0.25 אחוז (!) ראו את הסרטון על הפלרה (כשמתוכם, מן הסתם, הרבה לא השתכנעו) ו-99.75% אחוז מהאוכלוסיה אפילו לא ראו את הסרטון, אז... אתם באמת מאמינים שמישהו יטרח להתעסק עם הפלרה?! הפרטה או לא הפרטה - ההפלרה תימשך. רק דרישה חד משמעית שתבוא מציבור רחב (כלומר עשרות אחוזים, מאות אלפי אנשים) יגרמו לכך שהכנסת, לא חברה פרטית, לא משרד הבריאות או הממשלה אפילו, תאלץ ליישר קו עם הדרישה העממית הנרחבת. ואגב, אין פה שום "הפלת" אשמה. מי שאשם בהפלרה - זה הציבור עצמו, ששרוי בתרדמת וחוסר איכפתיות. אם הציבור יתקומם - היא תיפסק. כח העם הוא הקובע. האם עברתם למאבק "חדש" לפני שאפילו העברתם את הקודם (הפלרה) להילוך שני? לא חשבתם לרגע שהצלחה במאבק אחד (הפלרה) יכולה למנף את המאבקים האחרים שקשורים בעקיפין או שאפילו לא קשורים? הפלרה מאפשרת למקד את תשומת הלב בתחום צר למדי שניתן לשכנע בצדקת הדרך שלו בקלות יחסית, בגלל שההפלרה משוללת כל יסוד וכל הגיון, וזאת ניתן לחשוף ולהשריש בציבור.
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

ה"הפלרה" במתכונתה הנוכחית (חוק מדינה מחייב כל רשות גם בניגוד לרצונה ) קיימת בישראל ובאירלנד
פלוני אלמוני חושב שאנו שונים מהותית מההולנדים?
מהדנים? מכל מדינות העולם בערך?
לא
וכל קמפיין מוצלח מתחיל בצעד קטן
אותי אישית נראה שניסו לקנות
גם מיקי רוזנטל מספר סיפור דומה
כמו כן את מ ושי דוידוביץ'
נראה לי שאנחנו מזיזים בכיוון הנכון
אני מאוד עניו ומשוכנע שכל פלוני אלמוני יכול להצטרף
זה סוד הכוח של העם
הוא הריבון האמיתי
כשהוא פוקח חריץ בעין שלו
האינטרסנטים משקשקים
זו דעתי
תודה רבה לכל פלוני אלמוני שמזלזל באינטלגנציה
זה רק מגביר את רצון האנשים,לטעמי,לעבוד חכם ויותר אינטיליגנטי
ככל שלא משדרים את שיטת השקשוקה במדיה, אני אישית מבין מזה את היעילות של הסרט...
ולא מתבלבל ,ולא שוכח בשביל מי פועלים הפוליטיקאים לרוב (מבקר המדינה קבע:הון קונה שילטון) ושלי יחימוביץ' הסבירה:המדיה מפחדת ומשתפת פעולה עם האחים עופר היקרים...
אני לא
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

פלוני אלמונית, נראה שלא הבנת את הטענות. מה שמור עשה נגד המאבק ב"הפלרה" היה לנסות לשכנע אותנו לא לפרסם את הסרטון, ואם כן אז לא לציין את הסיבה ל"הפלרה", להוציא מהסרטון את האחים עופר וכימיקלים לישראל ולהאשים רק את משרד הבריאות. ניתן לראות עכשיו בדיווחים בכלי התקשורת איך זה משמש את המשך הה"פלרה" והגברת השליטה של המזהמים (ובעיקר האחים עופר) במים: תקיפת ספקי המים הציבוריים משמשת את אלה שבאמת עומדים כנראה מאחורי יוזמת ה"הפלרה" - התעשיות המזהמות (ובעיקר האחים עופר, שרוב הזיהום התעשייתי בישראל הוא מהמפעלים שלהם) - כדי לקדם את הפרטת שירות אספקת המים לידי ספקי מים פרטיים. האחים עופר הם לא רק המזהמים בגדולים של המים (והאוויר והאדמה והגוף שלנו) אלא גם לגמרי במקרה ספקי המים המותפלים הגדולים בארץ.

פלוני אלמונית, את מוזמנת לעזור להפיץ את הסרטון והמידע כך שיותר אנשים יחשפו אליהם ויתעוררו מהתרדמת שתיארת. או שאת יכולה לנסות לשכנע אותנו שאין סיכוי לשנות כלום ועדיף לשכב בשקט עד שנמות כולנו מסרטן. אני שמעתי על אנשים שפעלו להצלת החיים שלהם גם בתנאים הרבה יותר קשים, אז לנו אין תירוץ טוב...
יום טוב והרבה תקווה ואהבה
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

התקבלה תגובה לגבי חשיפתו ואופן הצגתו של מור כאן באתר.
יש מקום ואף מאוד לגיטימי לדון בקשרי הון שלטון שעומדים מאחורי הרעלת הציבור, ואף לחשוף ניגודי עניינים בין העוסקים השונים בתחום, אך גם לזה יש כללים. חוקים פליליים אף הייתי אומר.

לכן, אני מוחק את החלק הדן באופן אישי במור, ומבקש משי ואיל לערוך מחדש את מה שיש להם לומר, תוך התמקדות בקשרים הפסולים ולא באדם זה או אחר - אגב כפי שידעתם טוב מאוד לומר לי כאשר הצבעתי על דמויות מסויימות במשרד מסויים. אני שולח לכם גיבוי של הדף הזה לפני המחיקה ע"מ שתוכלו להשתמש בחומר הגלם, וגם ע"מ למנוע טענות לסתימת פיות.
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

_התקבלה תגובה לגבי חשיפתו ואופן הצגתו של מור כאן באתר.
יש מקום ואף מאוד לגיטימי לדון בקשרי הון שלטון שעומדים מאחורי הרעלת הציבור, ואף לחשוף ניגודי עניינים בין העוסקים השונים בתחום, אך גם לזה יש כללים. חוקים פליליים אף הייתי אומר.
לכן, אני מוחק את החלק הדן באופן אישי במור, ומבקש משי ואיל לערוך מחדש את מה שיש להם לומר, תוך התמקדות בקשרים הפסולים ולא באדם זה או אחר - אגב כפי שידעתם טוב מאוד לומר לי כאשר הצבעתי על דמויות מסויימות במשרד מסויים. אני שולח לכם גיבוי של הדף הזה לפני המחיקה ע"מ שתוכלו להשתמש בחומר הגלם, וגם ע"מ למנוע טענות לסתימת פיות_

ההודעה שמעליי מכילה טענות כנגד שני אנשים, ואפילו רמזים לפעילות פלילית ואפילו תוך ציון שמותיהם. זוהי כמובן הוצאת דיבה. אני מבקש למחוק את ההודעה, ולערוך אותה מחדש, כך שלא יהיו בה משפטים הכוללים נושא, נשוא או מושא. וכנ"ל לגבי כל ההודעות שהופיעו ושיופיעו אי פעם באתר באופן טבעי.
כמו כן, כדי שלא יהיו תלונות על אי פרסום תגובות, אני מציע לשלוח לכל אחד את התגובות שלו באימייל, כך שיהיו מפורסמות אצלו היטב בתיבה האישית שלו.
ואני מציע גם להכליל את החוק המנדטורי הבריטי, שעדיין חל על העיתונות הישראלית החופשית, גם על אתר זה, ולקבוע שבכל פעם שמישהו אומר את המשפט "זהו דיון של ועדת שרים לענייני ביטחון" (גם אם לא מונתה בכלל ועדה כזו) אסור לפרסם או לבדוק את הנושא שעליו דובר. ויש למנות ועדת עורכים רצינית, שאליה יועבר כל מידע שהשלטון אינו חפץ בפרסומו, ושכל מי שרוצה לפרסם תגובה באתר יקבל אישור משר הפנים - אשר יוכל לבטל את האישור בכל רגע שירצה וללא נימוק - אלה הם חוקי העיתונות הישראלית, ואין סיבה שחוקי הפורום יהיו פחות דמוקרטיים, נכון?.
חבר'ה, אנחנו בכיוון הנכון, ככה יוצרים דמוקרטיה אמיתית!
שמש_בחורף*
הצטרפות: 25 מרץ 2008, 11:03

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי שמש_בחורף* »

מה?????
(פעם בשבוע וחצי בערך אני מנסה לקרוא כאן, ומועפת החוצה ע"י עומס המידע והויכוחים)
<לא לדבר סודות בחברה>

אה, ועודד - כל הכבוד על מאמצי העריכה!
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

לבריא טבעי - קבל |Y|
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

חברים, לא נסחפתם קצת? לא הכל שחור ולבן. קרנות מטבען מקבלות מימון מבעלי עסקים והרבה פעמים בעלי העסקים באמת היו רוצים שכולם יהיו יותר סביבתיים, כל עוד הם לא יהיו הראשונים (כי אז זה פוגע בתחרותיות שלהם בשוק). לא תמיד מי שפוגע בסביבה הוא נגד שיפור סביבתי. הוא רק רוצה שגם המתחרים שלו ישקיעו בזה כסף ויעלו מחירים ולא רק הוא. אני לא מתייחסת פה לטענות נקודתיות נגד קבלת מימון של עמותה או קרן מסויימת מגוף מסויים, אלא כאמירה כללית. לא תמיד צריך לקפוץ למסקנות.
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

חברים, לא נסחפתם קצת? לא הכל שחור ולבן. קרנות מטבען מקבלות מימון מבעלי עסקים והרבה פעמים בעלי העסקים באמת היו רוצים שכולם יהיו יותר סביבתיים, כל עוד הם לא יהיו הראשונים (כי אז זה פוגע בתחרותיות שלהם בשוק). לא תמיד מי שפוגע בסביבה הוא נגד שיפור סביבתי. הוא רק רוצה שגם המתחרים שלו ישקיעו בזה כסף ויעלו מחירים ולא רק הוא. אני לא מתייחסת פה לטענות נקודתיות נגד קבלת מימון של עמותה או קרן מסויימת מגוף מסויים, אלא כאמירה כללית. לא תמיד צריך לקפוץ למסקנות.
רק רציתי לצין שבכל זאת אור השמש ידוע כאחת מדכי החיטוי הטובות ביותר...
סבטקסט_כפול*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 18:20
דף אישי: הדף האישי של סבטקסט_כפול*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי סבטקסט_כפול* »

מה עם עצומה שתישלח למשרדי הממשלה?
גם אני נגד הפלרת מים.
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

קיבלתי את חיצי הביקורת... שי, גם אתה הוכחת מיומנות סרקאסטית.

מבחינתי, הדיון החדש הזה זה שנדלק כאן, ואולי אף יתלקח הלאה הוא רק היבט נוסף של הדיון האם הליכות האתר ברורות לכולם.
זו לדעתי הזדמנות מצויינת לתומכי המדיניות הנוכחית להראות את יעילותה המופלגת של שיטתם, או כפי שציין עוד הבוקר מרמיט בדף הדיון הנ"ל, איך מנהלים קהילה בכך שמתערבים מעט ככל האפשר.

<מתיישב באולם, שורה 8 כיסא 19, נשען אחורה עם דלי עצום של פופ-קורן מלא אורגני שנקטף ע"י איכרים מקומיים ממורדות המצ'ו-פיצ'ו ששולם להם שכר העומד בתקנים המחמירים של סחר הוגן, וצופה להנאתי בהצגה. ריאליטי ישיר מהחיים בלי פירוטכניקה ופעלולי מחשב יקרים>
נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

אתם יותר מידי ציניים ומדברים בקודים.
אתם פוגמים ביכולת של אנשים להבין מה קורה בדף הזה.
יש שהתייאשו יש שייתיאשו, כי מאוד מאוד קשה לתקשר אתכם. (אתם - זה איל ובריא טבעי)
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

יש שהתייאשו יש שייתיאשו
אני לא מתיאש
אני היום למשל קיבלתי הזמנה חמה מאוד ולבבית מאוד מתושב אבו גוש
כשיהיה לי זמן עודף ,תמיד אעדיף לדבר עם מי שרוצה להקשיב ולדבר לעינין
באתר הזה אני מצליח פחות מכל אתר ממשי בעולם האמיתי
אז סליחה אבל באמת אני מרגיש מאוד מאוד מובן במקומות רבים אחרים
תודה לכל המגיבים שגרמו להפלרת מים לברוח
גרמו לרבים אחרים להרגיש רע מאוד
ולעצמי שלא יודע מה לעשות באתר כ"כ כ"כ מנותק מהעולם כמו שאני חווה אותו במקומות אחרים ממשיים ולא וירטואליים
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

כדי לצנן את רוחות הקיץ הלוהטות, אני מקשר לכם מצגת שמסתובבת הימים אלו נגד M]הפרטת הקרקעות Col Ha[/po]-Shakshukot w music mail internet.pps , עוד עסקת שקשוקה של הון-שלטו על חשבון הציבור. יש גם הודעת מייל המרחיבה את המידע אודות הקמפיין, מי שמעוניין שיפנה אלי למייל, או ישירות ליוזם המהלך, שכתובתו מופיעה במצגת.
נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

איל
אני מציעה שוב, אם יש צורך בעזרה בהפצת חומר, אני אשמח מאוד לעזור.
אם תרצה להשאיר פה הודעות כמובן יש קוראים - ביניהם אני.
יש לך את הרוח הנכונה ואתה פייטר וזה מעולה - אני בספקות אם בחרת בדרכים הנכונות, אבל מה אכפת לי איך, העיקר שתצליח - אני ממש ממש מתפללת שתצליח, מבחינתי זה יהיה הסימן למהפכה הבאה שתבוא (-:
הלוואי שהייתי בנויה לנהל מאבקים - אבל אני לא.
אז מכיוון שאתה מוכן ונכון לנהל מאבק - ב ה צ ל ח ה
אורי_יורמן*

פלואוריד והפלרה

למה לא לדבר עם אנשים בלתי תלויים????כשנגיע לכולם אולי בסוף יהיה טעם לדבר גם עם הקנויים...
או במילים אחרות,
כשיהיה לחץ ציבורי אמיתי, שיקרה כשיהיו בארץ הרבה אנשים שמתנגדים להפלרה,
אז חברי הכנסת כבר יריבו עלינו... יריבו מי יהיה שיעביר הצעת חוק.

כרגע, אנחנו לא מדגדגים להם את ה...
כי זה לא מביא בוחרים לקלפי
ש_י_ר_י*
הצטרפות: 18 יולי 2008, 15:29
דף אישי: הדף האישי של ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

_מה עם עצומה שתישלח למשרדי הממשלה?
גם אני נגד הפלרת מים.
סבטכסט כפול
גם אתה נגד מ?_

נראה לי שהוא התכוון - ששם העצומה יהיה " גם אני נגד הפלרת מים". בכל מקרה, יש עצומה כזו. אנסה להביא קישור מפייסבוק.

_כשיהיה לי זמן עודף ,תמיד אעדיף לדבר עם מי שרוצה להקשיב ולדבר לעינין
באתר הזה אני מצליח פחות מכל אתר ממשי בעולם האמיתי_

אני גם מרגישה שאתם לא מצליחים להעביר את דבריכם החשובים כאן. אפילו אני שפגשתי אתכם באופן אישי קצת הולכת לאיבוד בסבך כל הציניות והניים דרופינג של כל עסקני המדינה...
אולי באופן טבעי זו לא הפלטפורמה הכי מוצלחת למאבק הזה, אבל לפחות יש עוד כמה עשרות אנשים שמודעים לנושא עכשיו.
הייתי מאוד רוצה שתמשיכו לכתוב כאן, ולעדכן, ושלא תתיאשו מחוסר המוטיבציה של הגולשים.
מה לעשות, כנראה שצריך לחזור לעולם האמיתי - ושם זה יצליח. לא הכל אפשר לעשות באופן וירטואלי.
אורי_יורמן*

פלואוריד והפלרה

_אולי באופן טבעי זו לא הפלטפורמה הכי מוצלחת למאבק הזה, אבל לפחות יש עוד כמה עשרות אנשים שמודעים לנושא עכשיו.
הייתי מאוד רוצה שתמשיכו לכתוב כאן, ולעדכן, ושלא תתיאשו מחוסר המוטיבציה של הגולשים._
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

_מה עם עצומה שתישלח למשרדי הממשלה?
גם אני נגד הפלרת מים.
סבטכסט כפול
גם אתה נגד מ?

נראה לי שהוא התכוון - ששם העצומה יהיה " גם אני נגד הפלרת מים". בכל מקרה, יש עצומה כזו. אנסה להביא קישור מפייסבוק_
כן הבנתי אבל בכל זאת זה משעשע מאוד הצירוף הזה סבטכסט כפול ונגד הפלרת מים

ובכל זאת לי חבל שמ המכונה הפלרת מים נפגע וברח
לא כולם בנויים לאתר הזה כנראה,אני אישית היתי שמח אם האתר וותיקיו היו מתגמשים יותר ולא הפלרת מים
ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

טוב, העיקר שהכל מובן.

_ובכל זאת לי חבל שמ המכונה הפלרת מים נפגע וברח
לא כולם בנויים לאתר הזה כנראה,אני אישית היתי שמח אם האתר וותיקיו היו מתגמשים יותר ולא הפלרת מים_
אכן חבל. אבל הדלת עדיין פתוחה (לדעתי). אולי הוא יחזור עוד חודש, שנה, שנתיים. דברים שלא מתאימים היום אולי יתאימו מחר. :-)

יש עידכונים מהשטח?
אני שלחתי לראש עיריית חולון, מוטי ששון, כמה מכתבים בנושא, ומחכה שיחזרו אליי בנוגע לפגישה אישית איתו. סיכוי קטן, אבל בכל זאת...
אם יש מישהו שגר בבת-ים ורוצה לפעול בנושא, אני יודעת שראש העיר שלומי לחיאני הוא בן אדם שמאוד פתוח להצעות וחידושים, והוא גם לא מחכה לאישור מהמערכת הבירוקרטית לפני שהוא מזיז דברים. הוא הרים פרוייקטים חינוכיים שהצליחו בצורה בלתי משוערת בלי שקל מהמדינה. אולי שוה לפנות אליו.
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

_יש עידכונים מהשטח?
אני שלחתי לראש עיריית חולון, מוטי ששון, כמה מכתבים בנושא, ומחכה שיחזרו אליי בנוגע לפגישה אישית איתו. סיכוי קטן, אבל בכל זאת...
אם יש מישהו שגר בבת-ים ורוצה לפעול בנושא, אני יודעת שראש העיר שלומי לחיאני הוא בן אדם שמאוד פתוח להצעות וחידושים, והוא גם לא מחכה לאישור מהמערכת הבירוקרטית לפני שהוא מזיז דברים. הוא הרים פרוייקטים חינוכיים שהצליחו בצורה בלתי משוערת בלי שקל מהמדינה. אולי שוה לפנות אליו._
אני אישית מחלק פלאירים ומדבר עם אנשים כל הזמן
ממש כיף ואישית אני לא פונה לאף ראש עיר ח"כ או מישהו אחר כזה לפני אנשים בלתי תלויים
רק אחרי ובעדיפות ג שלא לאמר ז
סבטקסט_כפול*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 18:20
דף אישי: הדף האישי של סבטקסט_כפול*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי סבטקסט_כפול* »

זוכרים את המאבק נגד פינוי גוש קטיף? גם שם חילקו פלייארים ועברו מבית לבית ועשו שרשרת והפגנות ומאהלים וחסמו כבישים ופירסמו ולא הצליחו.

צריך לשכנע את הגורמים הרלוונטים קרי: משרד הבריאות,משרד התשתיות,משרד ראש הממשלה.ראשי עיריות, מקורות.
לתפוס לוביסטים(ככה קוראים להם?) שיעבדו בשכנוע בתוך הכנסת.

זה לא אומר שאתם לא תצליחו,אלא צריך לחשוב על הדרכים.

נ.ב. מי זה מ?
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

זוכרים את המאבק נגד פינוי גוש קטיף? גם שם חילקו פלייארים ועברו מבית לבית ועשו שרשרת והפגנות ומאהלים וחסמו כבישים ופירסמו ולא הצליחו.
הם היו רק חצי עם מקסימום
כאן מדברים על 99.99 מהאנשים בערך
לא להתבלבל
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

נ.ב. מי זה מ?
אחד מאושיות המאבק נגד שפיכת פסולת תעשיתית בישראל
הוא הקים קבוצה למשל בפייסבוק שמונה מעל 3000 חברים...
והוא גם מאוד אינטיליגנטי ובקיא בחומר
ודוקא כאן לא מצא את עצמו,
ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

מסכימה עם איל.
היה רוב שהסכים עם הפינוי, ובגלל זה הקמפיין לא הצליח.
אחרי שהציבור יקבל את המידע על התרמית המרעילה הזאת שנקראת הפלרה, לא נראה לי שיהיה מישהו שיסכים עם ההפלרה.

ואני בכל זאת חושבת שכדאי לשכנע אנשים בתוך המערכת.
ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

_אני אישית מחלק פלאירים ומדבר עם אנשים כל הזמן
ממש כיף ואישית אני לא פונה לאף ראש עיר ח"כ או מישהו אחר כזה לפני אנשים בלתי תלויים_
זה מצוין, אבל אני לדוגמא מהביישנים, ואני מאוד סובלת נפשית מהדחייה המתמשכת של חלוקת פליירים ברחוב. אומנם בהפגנה עשיתי את זה, אבל אני לא רואה את עצמי עושה את זה על בסיס קבוע.
דרך פעולה שמתאימה לאחד לא מתאימה לאחר. העיקר שכולנו פועלים.
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

דרך פעולה שמתאימה לאחד לא מתאימה לאחר. העיקר שכולנו פועלים.
אני לא יכול לכתוב יותר מזה
זה התמצית של התמצית
פלוני_אלמונית*

פלואוריד והפלרה

אני שלחתי את המייל ההוא שמסביר על ההפלרה ומבקש לשלוח לחברי הכנסת את המייל -
להמון המון אנשים שאחראים על התקשורת בהמון המון ישובים.
לא רוצה להוסיף מעבר לכך כדי לא להחשף. (-:
ואת זה אני כותב כדי לעודד לעוד ועוד פעולות קטנות כגדולות.
שירי ללכת לדבר עם ראשי ערים נשמע לי רעיון טוב. ואם כבר אז למצוא כתב של המקומון שלכם ולהוציא כתבה בנושא.
גם אני אנסה באיזורי את העניין הזה.
נראה לי שמקומונים יותר פתוחים ופחות מוכתב להם באיזה נושא לגעת. אני צודק?
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

נראה לי שהוא התכוון - ששם העצומה יהיה " גם אני נגד הפלרת מים". בכל מקרה, יש עצומה כזו. אנסה להביא קישור מפייסבוק
לזה בדיוק התכוונתי כשכתבתי ל{{}}הפלרת מים שהניק שהוא בחר לעצמו בעייתי. הוא בחר להתייחס לזה כהתקפה. שיהיה.
אגב, האם הפלרת מים זה מ?
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

אגב, האם הפלרת מים זה מ?
כן
לי זה לא נראה כזה מבלבל דרך אגב
עלמה_אליעז*

פלואוריד והפלרה

שימו לב בבקשה יש כאן משהו מטורף לגמרי:

בשעה טובה. שתדע לך, חבר הכנסת מקסים לוי, זו החלטה היסטורית במדינת ישראל. במשך עשר שנים ניסו לעשות את זה, זו ממש החלטה היסטורית."

(מנכ"ל משרד הבריאות, גבי ברבש, מברך על החובה להפליר בסוף הדיון של הועדה שהחליטה על ההפלרה(

ההחלטה על חובת ה"הפלרה" התקבלה בישיבת ועדת העבודה והרווחה שהתקיימה בתאריך 2.11.98, באותה שנה בה מכר משרד האוצר את גרעין השליטה ב"כימיקלים לישראל" לשאול אייזנברג (שמספר חודשים לאחר מכן מכר את החברה לאחים עופר). שר האוצר היה אז עו"ד יעקב נאמן, השותף במשרד עורכי הדין הגדול במדינה הרצוג, פוקס, נאמן ושות' – שייצג את אייזנברג במו"מ מול משרד האוצר לרכישת גרעין השליטה בכימיקלים לישראל.

יחד איתו במשרד עו"ד היו שותפים נשיא המדינה לשעבר חיים הרצוג ז"ל, ובנו יצחק הרצוג, כיום שר הרווחה מטעם מפלגת העבודה. מבקר המדינה קבע כי באותם חודשים בהם נעשו ההפרטה וה"הפלרה", בזמן מסע הבחירות של מפלגת העבודה (שאז נקראה "ישראל אחת"), הרצוג עמד מאחורי גיוס התרומות הלא חוקיות למפלגה באמצעות עמותות קש.

מקריאת פרוטוקול דיון הועדה נראה ששני אנשים דחפו את חובת ה"הפלרה" בועדה: מנכ"ל משרד הבריאות גבי ברבש (שלאחר מכן קיבל, כמנכ"ל ביה"ח איכילוב, מסמי עופר, הבעלים של "כימיקלים לישראל", את מה שכינה "התרומה הגדולה ביותר של אדם פרטי למערכת הבריאות", 40 מיליון דולר) ונציג שר האוצר אודי ניסן (מומחה למנהל עסקים בתחום רגולציית מים, שלאחר מכן מונה למנהל רשות החברות הממשלתיות ופעל להפרטת חברות ממשלתיות לידי האחים עופר ואחרים).

http://www.news1.co.il/FirmPrintVersion ... ubjectID=8

חודש לאחר "ההחלטה ההיסטורית" של הועדה, ב3.12.98 תיקן בפועל משרד הבריאות את תקנות בריאות העם וכלל בהם את חובת ההפלרה, ו15 יום לאחר מכן, ב18.12.98, נאמן פרש מתפקידו כשר האוצר וחזר למשרד עורכי הדין שלו, המתמחה בתחומים אלה:

אנרגיה ואוצרות טבע: משרד הרצוג, פוקס, נאמן ושות’ זכה לפרסום בינלאומי על הניסיון המקיף בכל תחומי מימון פרויקטים ותשתיות, בייצוג בנקים או שותפויות קונסורציום המתמודדות במכרזים על תוכניות תשתית מהחשובות ביותר בישראל כגון מתקני התפלה ותחנות כוח.
למומחיות המשרד אין מתחרים בייצוג וייעוץ לחברות זרות מובילות בכל הקשור לשימוש באוצרות הטבע של ישראל, כולל החברה הבינלאומית המובילה הפועלת בישראל בתחום הגז הטבעי.
איכות סביבה: צוות המומחים בתחום איכות הסביבה מלווה גורמים מסחריים, תעשייתיים ופיננסיים מובילים במגוון נושאים הנוגעים לרגולציה וניהול סיכונים סביבתיים, כמו גם היבטים סביבתיים של עסקאות מסחריות ופרויקטים לפיתוח תשתיות. כן מלווה המשרד לקוחות בינלאומיים בפרויקטים בתחומי האנרגיות הנקיות ושוק הפחמן הגלובלי.
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

עלמה, תחקיר מושלם על קשרי הון-שלטון פסולים. שגם מרסק את הטיעון לפיו ההפלרה החלה בלי שום קשר לאחים עופר.
נקודות_ורודות_אגדיות*

פלואוריד והפלרה

עלמה,
אתם "חופרים" מסורים ואני לא נגד להבין את הרפש הנוראי הזה שעומד מאחורי כל השמות הללו,
השאלה שלי : איך מתקדמים?
לא מעניין רק לחפור בזה - זו ממש הרגשה של מזוכיזם - צריך לעצור את ההפלרה קודם כל.
אני נכנסת כל פעם לפה ומתבאסת על
"הדיבורים כמו חול ואין מה לאכול" (-: (חוץ מהרבה פלואוריד)
פלוני_אלמונית*

פלואוריד והפלרה

מצטער לומר, אך חוק רפורמת (הפרטת) הקרקעות, מגמד כל קומבינה אחרת של הון שלטון בישראל.
יש לרכז את כל האנרגיה למניעה של הרפורמה הזו לפני שהיא מאושרת, על מנת שלא נידרש בעוד שנתיים או שלוש להאבק בחוק שכבר עבר והוטמע (כמו חוק ההפלרה)
היסטוריה*
הצטרפות: 11 יולי 2009, 08:27

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי היסטוריה* »

באותה שנה בה מכר משרד האוצר את גרעין השליטה ב"כימיקלים לישראל" לשאול אייזנברג (שמספר חודשים לאחר מכן מכר את החברה לאחים עופר)

מה יהיה? מרוב רצון להוכיח את צדקתכם אתם לא מדייקים ב"עובדות" ......

שאול אייזנברג לא מכר את "כימיקלים לישראל" לאחים עופר אלא את "החברה לישראל" (שמבין חברות הבת שלה גם "כימיקלים לישראל"). מעבר לכך שלא שאול מכר את החברה כי אם משפחתו וזאת לאור כך שהוא נפטר!
היסטוריה*
הצטרפות: 11 יולי 2009, 08:27

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי היסטוריה* »

באותה שנה בה מכר משרד האוצר את גרעין השליטה ב"כימיקלים לישראל" לשאול אייזנברג (שמספר חודשים לאחר מכן מכר את החברה לאחים עופר)

מה יהיה? מרוב רצון להוכיח את צדקתכם אתם לא מדייקים ב"עובדות" ......

שאול אייזנברג לא מכר את "כימיקלים לישראל" לאחים עופר אלא את "החברה לישראל" (שמבין חברות הבת שלה גם "כימיקלים לישראל"). מעבר לכך שלא שאול מכר את החברה כי אם משפחתו וזאת לאור כך שהוא נפטר!
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

_מה יהיה? מרוב רצון להוכיח את צדקתכם אתם לא מדייקים ב"עובדות" ......
שאול אייזנברג לא מכר את "כימיקלים לישראל" לאחים עופר אלא את "החברה לישראל" (שמבין חברות הבת שלה גם "כימיקלים לישראל"). מעבר לכך שלא שאול מכר את החברה כי אם משפחתו וזאת לאור כך שהוא נפטר!_
כן, אתה כל כך צודק, מילא ששר האוצר נשכר על ידי כימיקלים לישראל כדי להחוף את הכנסת החומרים שברשימת החומרים המסרטנים הודאיים בבני אדם שהם פולטים מהמפעלים הכי מזהמים בארץ למי השתיה כדי שאי אפשר יהיה לתבוע אותם, וטיפ טיפה לא מדייק ואומר שזה בגלל שאין כסף למשחות שיניים, זה אי דיוק שאני יכול לחיות איתו בקלות, אבל - אוי, מה יהיה, אוי ואבוי, כמה נורא, קשה מאוד, איזו חברה נוראית, ממש בלתי נסבל, חברה שבה יש אנשים שאומרים שמכרו איזו חברה כשבכלל מכרו אותה כחלק מחברת האם שלה, והיא עצמה מהווה רק 90% מחברת האם... וזה עוד כלום, עיתון הארץ אומר "החברה לישראל נרכשה משאול אייזנברג בתחילת 99'.", כשבכלל ארווין אייזנברג היה חתום על המכירה, אוי, כמה חוסר כבוד להיסטוריה, לא יאומן, העיתון כל כך לא מדייק, שבא למות, אוי ואבוי ואבוי ואוי... די אני לא יכול יותר, אני חושב שאתאבד...
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

_מה יהיה? מרוב רצון להוכיח את צדקתכם אתם לא מדייקים ב"עובדות" ......
שאול אייזנברג לא מכר את "כימיקלים לישראל" לאחים עופר אלא את "החברה לישראל" (שמבין חברות הבת שלה גם "כימיקלים לישראל"). מעבר לכך שלא שאול מכר את החברה כי אם משפחתו וזאת לאור כך שהוא נפטר!_
כן, אתה כל כך צודק, מילא ששר האוצר נשכר על ידי כימיקלים לישראל כדי להחוף את הכנסת החומרים שברשימת החומרים המסרטנים הודאיים בבני אדם שהם פולטים מהמפעלים הכי מזהמים בארץ למי השתיה כדי שאי אפשר יהיה לתבוע אותם, וטיפ טיפה לא מדייק ואומר שזה בגלל שאין כסף למשחות שיניים, זה אי דיוק שאני יכול לחיות איתו בקלות, אבל - אוי, מה יהיה, אוי ואבוי, כמה נורא, קשה מאוד, איזו חברה נוראית, ממש בלתי נסבל, חברה שבה יש אנשים שאומרים שמכרו איזו חברה כשבכלל מכרו אותה כחלק מחברת האם שלה, והיא עצמה מהווה רק 90% מחברת האם... וזה עוד כלום, עיתון הארץ אומר "החברה לישראל נרכשה משאול אייזנברג בתחילת 99'.", כשבכלל ארווין אייזנברג היה חתום על המכירה, אוי, כמה חוסר כבוד להיסטוריה, לא יאומן, העיתון כל כך לא מדייק, שבא למות, אוי ואבוי ואבוי ואוי... די אני לא יכול יותר, אני חושב שאתאבד...
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

_עלמה,
אתם "חופרים" מסורים ואני לא נגד להבין את הרפש הנוראי הזה שעומד מאחורי כל השמות הללו,
לא מעניין רק לחפור בזה - זו ממש הרגשה של מזוכיזם - צריך לעצור את ההפלרה קודם כל.
"הדיבורים כמו חול ואין מה לאכול" happy (חוץ מהרבה פלואוריד)_
נראה לי שמקום טוב להתקדם בו הוא למשל לעשות ההיפך ממה שעושים המיואשים והמבואסים המזוכיסטים שמדברים על מה שאין ומה שאי אפשר - כדאי לכתוב כאן בפורום ובהרבה מקומות אחרים, בצורה שמראה לאנשים שיש הרבה מאוד, גם מעשים וגם התקדמות וגם פעילות. אנרגיות חיוביות במקום שליליות! יש כאן אנשים שמנסים להרים עם אנרגיות חיוביות, ויש כאלה שלעיתים קרובות מורידים למטה עם אנרגיות שליליות - ממש רכבת הרים כאן! :)
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

_עלמה,
"הדיבורים כמו חול ואין מה לאכול" happy (חוץ מהרבה פלואוריד)_
נראה לי שמקום טוב להתקדם בו הוא למשל לעשות ההיפך ממה שעושים המיואשים והמבואסים המזוכיסטים שמדברים על מה שאין ומה שאי אפשר - כדאי לכתוב כאן בפורום ובהרבה מקומות אחרים, בצורה שמראה לאנשים שיש הרבה מאוד, גם מעשים וגם התקדמות וגם פעילות. אנרגיות חיוביות במקום שליליות! יש כאן אנשים שמנסים להרים עם אנרגיות חיוביות, ויש כאלה שלעיתים קרובות מורידים למטה עם אנרגיות שליליות - ממש רכבת הרים כאן! :)
פלוני_אלמונית*

פלואוריד והפלרה

מאד חבל שמרק עזב את האתר. הוא עשה עבודה נפלאה.
פלוני_אלמונית*

פלואוריד והפלרה

מאד חבל שמרק עזב את האתר. הוא עשה עבודה נפלאה.
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

ניר גלעד: היה החשב הכללי במשרד האוצר (99-03), היה אחראי על הפרטת בז"ן, ולאחר מכן מונה למנכ"ל החברה לישראל שבבעלותה בז"ן.

אוהד מראני: מנכ”ל משרד האוצר (01-03); הממונה על התקציבים במשרד האוצר (00-01); הוביל את פיצול והפרטת בתי הזיקוק ואז מונה ליו"ר בתי הזיקוק.

חגי מילר: היה סגן החשב הכללי (ניר גלעד) במשרד האוצר, היה אחראי על משרד התשתיות ואיכות הסביבה ויו"ר ועדת המכרזים להקמת מתקני ההתפלה בחדרה ולהקמת תחנת הכוח במישור רותם שבהם זכו האחים עופר. לאחר מכן מונה לסמנכ"ל בחברת האנרגיה הירוקה ICG של קבוצת עופר.

נחמה רונן: היתה מנכ"לית המשרד לאיכות הסביבה בזמן ההחלטה על ה"הפלרה", מונתה לדירקטורית בבז"ן.

אברהם (בייגה) שוחט היה שר אוצר בשנים 92-96, ושר אוצר ושר התשתיות הלאומיות בשנים 99-01, ולאחר מכן מונה לדירקטור בכימיקלים לישראל, ובנק מזרחי טפחות שבבעלות האחים עופר, ובחברת הדלק דור-אלון.

משה שחל, שהיה בין השאר שר האנרגיה, התקשורת והמשטרה, הוא כיום עורך הדין של החברה לישראל ויועץ אישי של משפחת עופר. בזמן הפרטת כימיקלים לישראל וה"הפלרה" הוא היה חבר בוועדת החוקה, חוק ומשפט ובוועדה לענייני ביקורת המדינה.

עו"ד אלי גולדשמידט, שהיה יו"ר ועדת הכספים, ובזמן ההפרטה של כי"ל, ה"הפלרה" ו"פרשת העמותות" (התרומות הלא חוקיות) של ברק והרצוג היה יו"ר ועדת הכלכלה ויו"ר מפלגת העבודה, עובד כיום כסמנכ"ל תקשורת ורגולציה בכימיקלים לישראל .

עו"ד טלי ירון-אלדר, שהיתה נציבת מס הכנסה ומיסוי מקרקעין (02-04), ובזמן הפרטת כי"ל וההפלרה היתה יועצת משפטית באגף המכס והמע"מ (98-02) וסגנית היועץ המשפטי ואחראית על החקיקה במס הכנסה (88-98), מונתה לדירקטורית ב"טאוור סמיקונדקטור" שבבעלות האחים עופר, ושותפה במשרד עורכי הדין של דוד תדמור שמייצגים את החברה לישראל.

דוד תדמור, שבזמן הפרטת כי"ל וה"הפלרה" היה הממונה על ההגבלים העסקיים, עבר לאחר מכן לעבוד עבור משרד עורכי הדין של רם כספי, עורך הדין של החברה לישראל, שלמשל ייצג את החברה לישראל בהפרטה השנויה במחלוקת של צי"ם, וממשיך לייצג את החברה לישראל גם כיום.

שוקי אורן: כיום החשב הכללי. לפני כן היה (2002-2007) היה מנכ"ל בנק לאומי בשוויץ. בנק לאומי מחזיק בבעלות 18% מ"החברה לישראל" (חברת האם של "כימיקלים לישראל").

ירום אריאב: כיום מנכ"ל האוצר. 1984-1993 – תפקידים בכירים במשרד האוצר. 1993-2006: בכיר בחברות הדשנים של כימיקלים לישראל בארץ ובחו"ל: מנכ"ל כי"ל דשנים אירופה, סמנכ"ל בכיר לשיווק בכי"ל דשנים, סמנכ"ל שיווק ברותם אמפרט נגב.

החשב הכללי בסוף 98, שי טלמון, מנהל היום את כלל, שגם היא בעסקי התפלת מים.

רן קרול ששימש בעבר כממונה על התקציבים במשרד האוצר, כמנכ"ל משרד האנרגיה והתשתית וכמנכ"ל החברה הלאומית לאספקת פחם, שימש כממונה על הרפורמה במשק הדלק והמבנה הלאומי של משק הגז הטבעי, וכיום הוא דירקטור בחברת בז"ן וביצע עבור בז"ן הערכת שווי (נמוכה מזו של המדינה) לקראת ההפרטה של בז"ן, דירקטור בחברת הביטוח מגדל, ובעל משרד פרטי לייעוץ והשקעה בתחומי האנרגיה, המים והתשתית בשיתוף עם חברת פז, בעל חברות האוטובוסים מטרדן ומטרופולין, בעל מכון לטיהור שפכים תעשיתיים ותחנות כוח
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

ניר גלעד: היה החשב הכללי במשרד האוצר (99-03), היה אחראי על הפרטת בז"ן, ולאחר מכן מונה למנכ"ל החברה לישראל שבבעלותה בז"ן.

אוהד מראני: מנכ”ל משרד האוצר (01-03); הממונה על התקציבים במשרד האוצר (00-01); הוביל את פיצול והפרטת בתי הזיקוק ואז מונה ליו"ר בתי הזיקוק.

חגי מילר: היה סגן החשב הכללי (ניר גלעד) במשרד האוצר, היה אחראי על משרד התשתיות ואיכות הסביבה ויו"ר ועדת המכרזים להקמת מתקני ההתפלה בחדרה ולהקמת תחנת הכוח במישור רותם שבהם זכו האחים עופר. לאחר מכן מונה לסמנכ"ל בחברת האנרגיה הירוקה ICG של קבוצת עופר.

נחמה רונן: היתה מנכ"לית המשרד לאיכות הסביבה בזמן ההחלטה על ה"הפלרה", מונתה לדירקטורית בבז"ן.

אברהם (בייגה) שוחט היה שר אוצר בשנים 92-96, ושר אוצר ושר התשתיות הלאומיות בשנים 99-01, ולאחר מכן מונה לדירקטור בכימיקלים לישראל, ובנק מזרחי טפחות שבבעלות האחים עופר, ובחברת הדלק דור-אלון.

משה שחל, שהיה בין השאר שר האנרגיה, התקשורת והמשטרה, הוא כיום עורך הדין של החברה לישראל ויועץ אישי של משפחת עופר. בזמן הפרטת כימיקלים לישראל וה"הפלרה" הוא היה חבר בוועדת החוקה, חוק ומשפט ובוועדה לענייני ביקורת המדינה.

עו"ד אלי גולדשמידט, שהיה יו"ר ועדת הכספים, ובזמן ההפרטה של כי"ל, ה"הפלרה" ו"פרשת העמותות" (התרומות הלא חוקיות) של ברק והרצוג היה יו"ר ועדת הכלכלה ויו"ר מפלגת העבודה, עובד כיום כסמנכ"ל תקשורת ורגולציה בכימיקלים לישראל .

עו"ד טלי ירון-אלדר, שהיתה נציבת מס הכנסה ומיסוי מקרקעין (02-04), ובזמן הפרטת כי"ל וההפלרה היתה יועצת משפטית באגף המכס והמע"מ (98-02) וסגנית היועץ המשפטי ואחראית על החקיקה במס הכנסה (88-98), מונתה לדירקטורית ב"טאוור סמיקונדקטור" שבבעלות האחים עופר, ושותפה במשרד עורכי הדין של דוד תדמור שמייצגים את החברה לישראל.

דוד תדמור, שבזמן הפרטת כי"ל וה"הפלרה" היה הממונה על ההגבלים העסקיים, עבר לאחר מכן לעבוד עבור משרד עורכי הדין של רם כספי, עורך הדין של החברה לישראל, שלמשל ייצג את החברה לישראל בהפרטה השנויה במחלוקת של צי"ם, וממשיך לייצג את החברה לישראל גם כיום.

שוקי אורן: כיום החשב הכללי. לפני כן היה (2002-2007) היה מנכ"ל בנק לאומי בשוויץ. בנק לאומי מחזיק בבעלות 18% מ"החברה לישראל" (חברת האם של "כימיקלים לישראל").

ירום אריאב: כיום מנכ"ל האוצר. 1984-1993 – תפקידים בכירים במשרד האוצר. 1993-2006: בכיר בחברות הדשנים של כימיקלים לישראל בארץ ובחו"ל: מנכ"ל כי"ל דשנים אירופה, סמנכ"ל בכיר לשיווק בכי"ל דשנים, סמנכ"ל שיווק ברותם אמפרט נגב.

החשב הכללי בסוף 98, שי טלמון, מנהל היום את כלל, שגם היא בעסקי התפלת מים.

רן קרול ששימש בעבר כממונה על התקציבים במשרד האוצר, כמנכ"ל משרד האנרגיה והתשתית וכמנכ"ל החברה הלאומית לאספקת פחם, שימש כממונה על הרפורמה במשק הדלק והמבנה הלאומי של משק הגז הטבעי, וכיום הוא דירקטור בחברת בז"ן וביצע עבור בז"ן הערכת שווי (נמוכה מזו של המדינה) לקראת ההפרטה של בז"ן, דירקטור בחברת הביטוח מגדל, ובעל משרד פרטי לייעוץ והשקעה בתחומי האנרגיה, המים והתשתית בשיתוף עם חברת פז, בעל חברות האוטובוסים מטרדן ומטרופולין, בעל מכון לטיהור שפכים תעשיתיים ותחנות כוח
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

דרוש: בכיר במשרד האוצר (המשרד שקידם את ההפרטה של כי"ל ואת הכסת"ח המשפטי לזיהום של כי"ל - ה"הפלרה") שלא קשור עסקית בהווה או בעבר עם כי"ל או חברה אחרת שמרוויחה מזיהום המים והפרטת משק המים. אני עדיין מחפש.
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

דרוש: בכיר במשרד האוצר (המשרד שקידם את ההפרטה של כי"ל ואת הכסת"ח המשפטי לזיהום של כי"ל - ה"הפלרה") שלא קשור עסקית בהווה או בעבר עם כי"ל או חברה אחרת שמרוויחה מזיהום המים והפרטת משק המים. אני עדיין מחפש.
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

שי, עכשיו אתה מדבר לעניין!!!
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

שי, עכשיו אתה מדבר לעניין!!!
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

ולכן הכי חשוב זה למנוע את הפרטת משק המים לידי המזהמים
בריא_טבעי*

פלואוריד והפלרה

ולכן הכי חשוב זה למנוע את הפרטת משק המים לידי המזהמים
ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

S-:
מזעזע מזעזע מזעזע.
אין לי מילים.
ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

S-:
מזעזע מזעזע מזעזע.
אין לי מילים.
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

_מזעזע מזעזע מזעזע.
אין לי מילים._
יש מילים
רואים להם רואים להם
למרות כל המאמצים והשתקת התיקשורת ,עדין אנחנו יכולים לדבר לחשוב ולהפיץ מידע ידע ומעורבות !
איזה כיף!!!
איל_גיא_חיים*

פלואוריד והפלרה

_מזעזע מזעזע מזעזע.
אין לי מילים._
יש מילים
רואים להם רואים להם
למרות כל המאמצים והשתקת התיקשורת ,עדין אנחנו יכולים לדבר לחשוב ולהפיץ מידע ידע ומעורבות !
איזה כיף!!!
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

עצם החשיפה של הריקבון כבר מקדמת את הטיהור שלו. יש איזו אימרה, אור השמש הינו חומר החיטוי הטוב ביותר.
|H|
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

עצם החשיפה של הריקבון כבר מקדמת את הטיהור שלו. יש איזו אימרה, אור השמש הינו חומר החיטוי הטוב ביותר.
|H|
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

כתבה בהארץ על ההפלרה והמאבק נגדה: articles]מי צריך פלואוריד במים? item[/po],1050,209,38063,.aspx
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

כתבה בהארץ על ההפלרה והמאבק נגדה: articles]מי צריך פלואוריד במים? item[/po],1050,209,38063,.aspx
ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

האם באמת ניצנים ראשונים של הכרה מהתקשורת?...
ש_י_ר_י*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

האם באמת ניצנים ראשונים של הכרה מהתקשורת?...
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

הסימן הטוב הוא שהעורכים שחררו את הכתבה לפרסום. כנראה שבאמת חל שינוי בכיוון הרוח...
צל_הימים*

פלואוריד והפלרה

שליחה על ידי צל_הימים* »

הסימן הטוב הוא שהעורכים שחררו את הכתבה לפרסום. כנראה שבאמת חל שינוי בכיוון הרוח...
שליחת תגובה

חזור אל “רפואה ורופאים”