צרות בפות

אלמונית..*
הצטרפות: 24 מאי 2009, 17:45

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית..* »

זה התחיל לפני כשבוע בערך, בערבים במיוחד גירד לי בפות.
וכשעשיתי פיפי כל פעם הייתי חייבת לגרד, לא יכלתי והאיזור נהיה אדום. לאחר מכן כשראיתי את התוצאה הפסקתי לגרד,
אך אתמול בערב קצת גירדתי ונהייתה פריחה כזאת. שמתי פנסטיל אך זה לא עזר מאוד. מה יש לעשות?
אשמח לעצות,
תודה
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מביך, מביך, מביך..
מישהי פה פעם סבלה מגירוד מטורף ובלתי נשלט גם באיזור הנרתיק וגם בפי הטבעת ?
אני סובלת מגרד בפי הטבעת כבר חודשים ארוכים מאוד, ובכל הבדיקות שעשיתי, לא מצאו כלום. ממש כלום. לא דלקות, לא פטריות, לא פרזיטים. נאדה!
ולפתע פתאום, לפני משהו כמו שבועיים, התחיל לגרד לי (גירוד מטורף כזה, בלתי נסבל, ובלתי נשלט) גם באזור איבר המין, מעל הדגדגן.
שמתי לב, שאם אני לא מצליחה להחזיק את עצמי, ומתחילה לגרד (בד"כ בשירותים, אחרי ששטפתי ידיים, וגם אף אחד לא רואה) האזור נהיה אדום.
בסופו של דבר הבחנתי בשני חתכים (באים והולכים) שנמצאים שם, אחד בימין ואחד בשמאל.

אני יכולה להישבע ששני הדברים קשורים (פי הטבעת ואיבר המין), אבל כמו שאמרתי, לא מצאו שומדבר בבדיקות צואה וכו'.
אני כבר מיואשת לחלוטין! והכי נורא, שאני לא מסוגלת לספר לחבר שלי על זה. נורא מביך. אבל אני פוחדת שהדבקתי אותו במשהו.
מתגרדת_נוספת*
הצטרפות: 21 יוני 2009, 20:41

צרות בפות

שליחה על ידי מתגרדת_נוספת* »

נשמע מוכר...מה שאת מתארת נשמע דומה לבעיה שהתחילה אצלי לפני 5 שנים. בדיוק בשני המקומות שאת מתארת התחילו גירודים בלתי נסבלים. מעל הדגדגן נתתי לרופאת עור להסתכל והיא אמרה שלדעתה מדובר בתחילתו של פסוריאזיס ועדיף שלא להתעסק עם זה כדי לא להתחיל עם עסקי הפסוריאזיס. באיזור הזה דווקא הצלחתי להיגאל ע"י הורדה מתמדת של שערות מכל האזור, כך שיש אוורור כל הזמן, וגם הפכתי לטבעונית, דבר שלא מזיק להתמודדות של הגוף עם דברים כאלו.
האיזור הרגיש האחר והיותר מגרד-עד-לשיגעון, הוא איזור פי הטבעת, שם לא הצלחתי להתגבר על הבעיה בצורה מלאה עד היום. את האיזור הזה ראתה הגיניקולוגית ואמרה שלדעתה מדובר ב...פסוריאזיס (איזה שינוי מרענן). היא אמרה את זה כשלא ידעה על הפסוריאזיס מהאיזור הקודם. בכל אופן, מדובר בסוג מאד מסוים של פסוריאזיס במקרה הזה של איזור פי הטבעת, שנקרא פסוריאזיס הפוכה (אינברסה). הפסוריאזיס הזה מופיע בקפלי הגוף, כולל מפשעות (את יכולה לקרוא על זה באינטרנט אם זה נשמע לך דומה איכשהו למה שיש לך) ולעתים נראה ומרגיש כמשטחים ורודים ולחים בקפלי העור, בעוד שהפסוריאזיס מהאיזור שמעל לדגדגן (זה שאובחן ע"י רופאת העור) דווקא התבטא יותר בצורה של חתכים ולעתים התקלפות (וכאמור גם פה היה גרד בלתי נסבל).
לדעתי הלא מלומדת, אינדיקציה די טובה לעניין של "האם זה פסוריאזיס" אפשר לקבל מכך שבמריחת משחה סטרואידית האיזור מחלים ומפסיק לגרד (זה משהו שאת יכולה לנסות אולי, במידה ותחשדי בפסוריאזיס). אם אכן המצב מוטב משימוש במשחה סטרואידית דוגמת אלוקום (למקרה שאת לא יודעת, סטרואידים הם נוגדי דלקת ופסוריאזיס זו בעיה דלקתית), אז ניתן לומר לדעתי שזו לא פטריה או זיהום כי נוגדי דלקת לא הורגים פטריות או זיהומים.
בעבר, הייתי מורחת את המשחה הסטרואידית, משיגה רגיעה ומפסיקה למרוח עד שהמצב נהפך שוב בלתי נסבל. הסיבה שלא רציתי להיכנס למצב שאני מורחת את המשחה הסטרואידית כל הזמן היא כי סטרואידים באופן כללי זה דבר לא טוב ולכן לא ששתי להשתמש בהם באופן קבוע. בנוסף לכך, במקרה של פסוריאזיס הפוכה/אינברסה קראתי שסטרואידים מחמירים את הבעיה עוד יותר מבשימוש עם פסוריאזיס מסוג אחר, כי הם הופכים את העור לדקיק ונוח להיקרע (אם אני זוכרת נכון).
כאמור, מהבעיה בחלק העליון הצלחתי פחות או יותר להיפטר באמצעות איוורור, ועם הבעיה התחתונה יותר אני חיה ומשתדלת למרוח את המשחה הסטרואידית אולי פעם בשנה, רק כשאני ממש על סף שגעון מהגרד וכששום דבר אחר לא עוזר.
המלצתי לך - נסי לקבל אבחון, ובכל מקרה, אם הבעיה אינה זמנית, לדעתי לא כדאי להיכנס ליחסי תלות עם משחות לכל החיים. כדאי לנסות להסתדר כמה שיותר בלעדיהן ולנסות לחפש פתרונות טבעיים - אחרי מקלחת לפעמים העניינים נרגעים, בתנאי שממש נאבקים שלא לגעת שם אחרי המקלחת. קרחום קריר עוזר להרגיע לפעמים גרד. כמובן ששיפור התזונה אף פעם לא מזיק. עוד המלצה לסיום - בקיץ העניינים נוטים להחמרה בדר"כ, כי יש חום ולחות ומזיעים בתוך המכנסיים, אז כדאי לנסות ללכת עם בדים שנושמים (אני משועבדת ל100% כותנה בגזרת התחתונים).
באשר לאבחון - לפעמים רופאים ממש חסרי יכולת בעניין הזה ולא מצליחים להבין מה יש להם מול העיניים. במקרה נפלתי על רופאים שידעו במה מדובר. אולי יעזור לך למצוא רופא עור ממש ממש טוב, ששמעת עליו המלצות ולא סתם ללכת לרופא שעובד בסניף הקרוב של קופת החולים. אבל לדעתי, גם זה לא תמיד מצליח.
אני מקווה שעזרתי במשהו, לפחות לעניין ההתמודדות עם גרד באיזור המפשעה, גם אם לא נראה לך שמדובר באותן הבעיות.
גמני*
הצטרפות: 28 אפריל 2004, 13:39

צרות בפות

שליחה על ידי גמני* »

גם אני מכירה את הסימפטומים המדוברים היטב, זה אף פעם לא אובחן כפסוריאזיס אבל מכיוון שמקומות אחרים בגופי כן אובחנו ככאלה אני יכולה לשער את הקשר.
מסכימה ששינוי תזונתי משפר מאוד את המצב, וגם מצב הרוח, תקופות של מתח וכו' מחמירות את זה והקיץ באמת מקשה על העניינים.
תחתונים 100 אחוז כותנה וכמה שפחות לסבן את האיזור, רק לשטוף במים וסבון טבעי מדי פעם.
סטרואידים זה אסון.
סובלת*
הצטרפות: 24 יולי 2005, 11:15

צרות בפות

שליחה על ידי סובלת* »

תגידו: במקרה של גירוד ,אם יש פטרייה,כשאתן מדברות על הימנעות מסוכר וקמח אתן מתכוונות גם לפירות?וקמח מלא כמובן גם נחשב,נכון?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

צרות בפות

שליחה על ידי פלונית* »

שלום
שתי בעיות:

לפני המחזור כאשר מתחילות הפרשות חומות מתחיל לי גירודים בפות מסביב בשפתייים וכל מה שמסביב לא בתוך הנרתיק ובזמן המחזור זה מתגבר , מה זה יכול להיות ומה ניתן לעשות ? .

מלפני כמה חודשים יצאה פצע גדול שמאוד הפריע וכאב ולא יכולתי לשבת בשפה ונאמר לי שזה כמו חצ'קון , ניקזו לי אותו במיון ולקחתי אנטיביוטיקה וחיטוי ביוד והפצע עבר. מלפני כמה זמן הסתכלתי שוב בגלל שגרד לי , וראיתי שיש לי שוב בליטה וזה גם מגרד קצת והבליטה נראת קצת שונה מהפעם הקודמת , הלכתי לרופא והוא אמר לי לעשות אמבטיות כדי לרכך את הפצע . זה לא עוזר , האם יש עוד דרך לרכך את הפצע ולנקז לבד במקום ללכת למיון שזה סיוט של החיים ?
תודה
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

צרות בפות

שליחה על ידי אחת* »

פלונית,
אני לא סמכות רפואית ולא אוהבת ללכת אבל יכולה לציין שהתאור שתיארת מוכר לי מאד. איכשהו תמיד אמרתי לעצמי שנראה מה יהיה עוד כמה ימים. כמה ימים המחזור חלף ועמו התופעה של הבליטה הזו המוזרה. אצלי הגירודים לא כל כך מציקים ולכן אולי לא חשבתי לטפל בזה. לא חושבת שזה קשור להגיינה כי אני מאד מקפידה במיוחד בזמן מחזור.
אם למשהי יהיו תובנות, גמני אשמח לשמוע...
אולי_יעזור*
הצטרפות: 07 יולי 2009, 11:54

צרות בפות

שליחה על ידי אולי_יעזור* »

לי עזר חומר שעזר לפצע בפה ולדלקת חניכיים - "דנטא ליין" תרכובת צמחים (מצאתי רק בחנות טבע).
החומר קצת שורף, בפות שורף יותר (בערך דקה) - תטפטפי על קיסם אוזניים ותניחי רק על הפצעון.
היה לי גם פצעון מטריד על הקרקפת והחומר הזה עזר.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

צרות בפות

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

היי בנות...
אז ככה... כן זה נשמע קצת הזוי מדי אבל...
לפני מספר חודשים היה לבת זוגתי גירוד\צריבה באיזור השפתיים הפנימיות, דבר אשר היה מגיע ועובר מדי פעם.
לפני כ 4 חודשים נכנסה להריון ומאז התופעה נהיתה יותר מציקה וכואבת, פתאום נהיה לה ממש קשה לתפקד בשל כאבים אלו, כל היום אחרי כל פעם שהיא בשירותים - היא נכנסת למקלחת - להרגיע את האיזור במים חמימים, אבל כמה אפשר?
באחד מהימים היא באה אליי בטענה שיש לה פצעים באיזור הכואב... הסתכלתי - ובאמת ראיתי מן חתכים פתוחים בשני צידי השפתיים.
בפגישתה עם הגניקולוג - הנ"ל טען כי אינו רואה שום דבר וכי כנראה שזו סתם דלקת (אף על פי שהוא לא עשה שום בדיקה בתאכלס), נתן לה כדורים ונרות ותודה רבה ולהתראות...
מיותר לציין כי שום דבר ממה שנתן הרופא - לא עזר...
כמו כן... לפני מספר חודשים היו הפרשות מוזרות - אבל היום הן אינן...
הדבר פוגע גם ביחסי המין (שפתאום נעשו מהירים יותר ומהנים פחות) וגם בפעילות היומיומית (הליכה, ישיבה וכדומה)..
האם מישהי ישכולה להמליץ על משהו להרגיע את האיזור בלי הצורך כל היום לרוץ למקלחת?
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

צרות בפות

שליחה על ידי שירי* »

שאלה דחופה:
ילדונת בת שלוש וחצי עם דימום בפות.
לא היתה פגיעה / מכה באיזור

מישהו מכיר? יש רעיון?

וגם -
המלצה על גניקולוג שמתמחה בילדות תתקבל בברכה!

תודה
Pלונית*
הצטרפות: 10 דצמבר 2004, 13:37

צרות בפות

שליחה על ידי Pלונית* »

שירי- שללתם פגיעה מינית חס וחלילה?
רוצה_לעזור*
הצטרפות: 30 נובמבר 2003, 22:58

צרות בפות

שליחה על ידי רוצה_לעזור* »

במקרה של גרוד פנימי, (כמו פטריה) לא על העור (שמתארים פה כפזוריאזיס)
לי עזר, עבר לגמרי, לתמיד, בעקבות שינוי תזונתי:
ברגע שהתחלתי לאכול לפי סוג הדם שלי (על פי הספר) הפסיק לי גרוד קבוע ומטריף שהיה לי שנים רבות. (היה בא והולך, ולפעמים בילתי נסבל).
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

צרות בפות

שליחה על ידי שירי* »

תודה
אבל בימים האחרונים אין מצב שהיתה חלילה פגיעה.

ממש לא ברור מה זה.

רופא ילדים המליץ על גנקולוג אבל אני ממש חוששת שלא תהיה לא טראומה מהבדיקה
Pלונית*
הצטרפות: 10 דצמבר 2004, 13:37

צרות בפות

שליחה על ידי Pלונית* »

ועוד שאלה: זה דימום בפות? או שזה סוג של דם בשתן?
כמה דימום? דימום כמו בפצע, או דימום כמו של ווסת?
מישהי...*
הצטרפות: 29 נובמבר 2008, 21:19

צרות בפות

שליחה על ידי מישהי...* »

רופא ילדים המליץ על גנקולוג אבל אני ממש חוששת שלא תהיה לא טראומה מהבדיקה
אצלנו הייתה בעיה אחרת אבל גם הומלץ על גניקולוג.
לקחתי לגניקולוג שלי שאני סומכת עליו לחלוטין והוא בדק מאד בעדינות, כמובן בנוכחתי ולא הייתה שום טראומה [הילדה הייתה בת 5 בערך].
גורית_לי*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2009, 15:48

צרות בפות

שליחה על ידי גורית_לי* »

שלום,
אתמול הייתי עם בתי בת השלושה חודשים אצל רופא התפתחותי, שקבע שהשפתיים הקטנות שלה מעט נדבקות,דבר שעלול לגרום לדלקות בדרכי השתן, ורשם לה משחת אוביסטין. האם משהי שמעה על התופעה, ומכירה אולי משהו חלופי שיכול לעזור (במקום משחות עם הורמונים...)

תודה
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

צרות בפות

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

יש על זה הרבה מידע בדף הזה ממש :)
גורית_לי*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2009, 15:48

צרות בפות

שליחה על ידי גורית_לי* »

תודה רבה,
לאחר שקראתי את הדף , החלטתי לתת לטבע לעשות את שלו ..(בלב שלם יותר..)
פלוני_אלמונית_ההיא*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2009, 11:16

צרות בפות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_ההיא* »

בעקבות עצתה של חוט השני, העברתי את השאלה שלי לפה (הייתה בדף נפרד מיוחד רק לי כי אני בחורה מיוחדת):
אני כמה חודשים אחרי לידת ויב"ק קשה במיוחד (קרעים, תפרים, איבוד דם וכו' - והכל למרות עיסוי). כמובן שאחרי הלידה הופיעו כאבים, ודם (פיזורה SP? כנראה) אבל אחר כך המצב התייצב ויש לי בעייה של מין הפרשה (מעטה) דביקה משם למטה. הייתי אומרת - כאילו בורח לי, אבל זה דביק ומועט (ואני מרגישה שאני מסוגלת להחזיק פיפי). וכמובן מריח לא משהו.
עצות טבעיות? או שאני צריכה ללכת לרופאת נשים (לא אוהבת אותם)?
אנמרי*
הצטרפות: 05 מרץ 2009, 13:16

צרות בפות

שליחה על ידי אנמרי* »

משהו מוזר קורה בתחתונים שלי ואני לא יודעת למה לקשר את זה..
בחודשים האחרונים החלו להווצר חורים בבד של כ-ל התחתונים שלי. כאילו מופרש משהו חומצי שממש גורם לתחתונים להתפורר. גם תחתונים שנקנו לאחרונה סובלים מהוונדליזם..
שני השינויים שאני יכולה להצביע עליהם שהחלו בתקופה האחרונה - תדירות יחסי המין עלתה בהרבה. בנוסף - התחלתי להוריד שערות בשעווה (יען - ברזיליאן). יש קשר הדוק בין 2 הנקודות שהעליתי לעי"ל, אך האם יש קשר לחורים המסתוריים?
הדודה_הפולניה*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2009, 12:22

צרות בפות

שליחה על ידי הדודה_הפולניה* »

אמצעי מניעה משהו?
אם יש לך חומצה בפת זה לא שורף לבן זוג?

חוץ מזה חורים בתחתון זה לא בעיה (זה אפילו יכול להיות נוח...), העיקר שלא יהיו חורים בקונדומים ;-)
אנמרי*

צרות בפות

שליחה על ידי אנמרי* »

וואלה - לא חשבתי על ההגיון מאחורי חורי האוורור...
לא אמצעי מניעה, לא שורף לבן זוגי. מאיין מגיעה החומצה??
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

בחודשים האחרונים החלו להווצר חורים בבד של כ-ל התחתונים שלי. כאילו מופרש משהו חומצי שממש גורם לתחתונים להתפורר.
תבדקי כמה זמן הם נמצאים בסל הכביסה שלך! לפעמים כשבגדים נמצאים שם יותר מדי זמן, מגיעים מזיקים קטנטנים וניזונים מהחלקים הטעימים ביותר בו ;-)

בנוסף - התחלתי להוריד שערות בשעווה (יען - ברזיליאן).
זה כבר לגמרי צרות בפות :-D
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

צרות בפות

שליחה על ידי מיכל* »

תראי, הנרתיק שלך מפריש הפרשות חומציות באופן טבעי. החומציות נחוצה על מנת לשמור על הנרתיק שלך נקי מפטריות ומזיקים אחרים.
לצערי, אין לי הסבר לתת. מלבד הצעה שתנסי לשתוף את האזור בתדירות גבוהה יותר, בעיקר אחרי יחסי מין. וגם מבפנים (אבל לא עם סבון או שום דבר כזה! רק מים)
אנמרי*

צרות בפות

שליחה על ידי אנמרי* »

תודה על העצות!

_בנוסף - התחלתי להוריד שערות בשעווה (יען - ברזיליאן).
זה כבר לגמרי צרות בפות_ גדול :-)
לאנמרי*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2009, 20:14

צרות בפות

שליחה על ידי לאנמרי* »

לי זה קורה הרבה, בהריון. כל התחתונים הוחרבו. נקודה למחשבה.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

אצלי היתה תקופה שחשבתי שזה ממגיני תחתון למיניהם שהדבק בהם חזק, וקורע את סיבי הבד של התחתונים
צרות_מבהילות_בפות*
הצטרפות: 06 דצמבר 2009, 20:54

צרות בפות

שליחה על ידי צרות_מבהילות_בפות* »

שלום נשים יקרות,

לפני חצי שעה התחיל לכאוב לי בצורה מוזרה בשפתי הפות. כשהלכתי לשירותים גיליתי לבהלתי שאחת השפתיים אדומה וממש גדולה יחסית לשנייה.
מה זה?
מה אפשר לעשות?
אני ממש לא אוהבת את הבדיקות הגניקולוגיות- האם יש דרך אחרת?

תודה!
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

צרות בפות

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

נשמע כמו סתימה בבלוטת ברטולין. מציעה להתקשר לרופא הנשים שלך בהקדם כדי שיגיד לך אם זה זה או לא.
אם זה זה וזה בשלב התחלתי יש סיכוי להפטר מזה בבית עם אמבטיות וכל מיני כאלה- חפשי על זה חומר בגוגל.
חדשה_כאן*
הצטרפות: 15 דצמבר 2003, 21:24

צרות בפות

שליחה על ידי חדשה_כאן* »

הלוואי ותוכלו לעזור לי..יש לי בעיה של סירחון באזור האינטימי ואיני יודעת מה לעשות
ניסיתי להשתמש בסבון וכלום לא עזר אני שוקלת לקחת כדורים...רק מישהו יכול להגיד לי איזה הכי עוזרים?
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

רוב הסיכויים שהסבון הוא זה שיוצר את הריח, הוא מוציא מאיזון את החיידקים בנרתיק ויכול לגרות לפטרייה.
כדאי לך לנסות להכניס בעזרת טמפון או בקבוק קטן לחיץ יוגורט טבעי לתוך הנרתיק, החיידקית בתוך היוגורט יחזירו את האיזון. (יוגורט טבעי בלי שום תוספות או סוכר)
אא*
הצטרפות: 15 דצמבר 2009, 00:20

צרות בפות

שליחה על ידי אא* »

יש לי בעיה קצת מביכה - אחת משפתי הפות גדולה יותר, מתחככת בתחתונים וכואבת ביחסי מין. נראה לי שהמצב הולך ומחמיר לפעמים כואב לי באמצע היום כאשר היא מתחככת בתחתונים....
ניסיתי לקרוא על זה באינטרנט ויש איזה ניתוח... לא ייתכן שזה הפיתרון היחידי!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

צרות בפות

שליחה על ידי פלונית* »

גם אצלי אחת מהשפתיים גדולה (ה ר ב ה) יותר מהשניה, לפעמים זה קצת מציק אבל באופן כללי התרגלתי לזה וזה כמעט לא מפריע. הרגשתי מאוד חריגה ונבוכה עד שקראתי באיזה מקום שזה ככה אצל חלק גדול מהנשים. האם כשאת אומרת שזה מחמיר את מתכוונת שזה משתנה (מתנפח יותר או משהו כזה)? אם כן, אולי שווה ללכת לבדוק מה הסיבה ומה אפשר לעשות. בכל מקרה נשמע לי נורא לעשות ניתוח.
אא*

צרות בפות

שליחה על ידי אא* »

תודה לך. תשובתך עזרה לי מאוד!
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

צרות בפות

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

כמו שכתבתי כמה הודעות למעלה, שפה נפוחה יכולה להגרם כתוצאה מבלוטת ברטולין מודלקת.
אם מדובר רק באי סימטריה ויזואלית, ניחא, אבל אם מדובר על שפה נפוחה וקשה וכאבים- לא חושבת שמדובר רק במבנה לא סימטרי.
וכן, אם יש דלקת בבלוטת ברטולין והבלוטה לא נפתחת בעצמה ומתנקזת באופן טבעי (אפשר לנסות לעזור לה עם כל מיני אמבטיות), צריך ניתוח. חבל לסבול, זה ניתוח קטן ופשוט ואחרי כמה ימים שוכחים מזה לגמרי. מנסיוני הכאבים רק הולכים ומתגברים ככל שהדלקת מחמירה, הכאב מההחלמה הוא ממש כלום ביחס לכאב של דלקת בת שבוע.
אא*

צרות בפות

שליחה על ידי אא* »

מממ לא נראה לי שזה המצב היא לא נפוחה, רק גדולה יותר ויוצאת החוצה וככה מתחככת לפעמים בתחתונים, או ביחסי מין (לעיתים רחוקות) וזה כואב ולפעמים אני ממש צריכה ללכת לשירותים כדי לסדר את זה... אבל כנראה לא כזאת בעיה רצינית, ובינתיים אפשר לחיות איתה ללא ניתוח. תודה על ההקשבה.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית* »

אתמול קיימת מגע מיני וכשקמתי בבוקר חצי מהשפתיים של הפות פשוט התנפחו לי. התנפחו לי עד כדי כך שאני פשוט לא יכולה ללכת. מה זה אומר?
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

מה אפשר לשים בשביל להקל על שפשוף של השפתיים הפנימיות והדגדגן? (האזור היה יבש מדי..)
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

מזה מספר ימים יש לי תחושת גרוד קלה באזור העליון של השפתיים הפנימיות . רחוק מהפתח . החלטתי לבדוק ומצאתי שיש שם בליטה שחורה בקוטר של כ- 3 - 4 מ"מ .מכוסה בקרום דק ויש בו כחמש נקודות מבריקות. היא רכה ומכילה נוזל כלשהו. שמתי משחה פוסידין (אנטיביוטיקה במשך יומיים ואני לא רואה שום הבדל . ניסיתי משחת אג'יסטן (חשבתי אולי סוג של פטריה) ואין תגובה.
האם מישהו יודע בכלל מה זה??
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

צרות בפות

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

כתוב על זה G? :-)

אם לא, לכי לראות רופא...
אלמופלונית*
הצטרפות: 07 פברואר 2010, 13:33

צרות בפות

שליחה על ידי אלמופלונית* »

זה לא מצחיק

אם לא, לכי לראות רופא...

זאת כמדומני היתה כוונת המשורר.
לכי לראות רופא! כדאי שזה יהיה רופא עור ולא רופא נשים. התיאור של לא דומה לא לדלקת ולא לפטריה לכן המשחות לא עזרו.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

צרות בפות

_זאת כמדומני היתה כוונת המשורר.
לכי לראות רופא!_
אכן.
רוני_של_4*
הצטרפות: 24 יולי 2009, 14:26

צרות בפות

שליחה על ידי רוני_של_4* »

מה אפשר לשים בשביל להקל על שפשוף של השפתיים הפנימיות והדגדגן? (האזור היה יבש מדי..)
שפשוף ממה? בעת יחסי מין? אם כן, אפשר להשתמש בחומר סיכה כמו KY או אסטרוגלייד שמיועדים למטרה זו בדיוק, או (וסליחה על הבוטות) פשוט ברוק.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

זה לא מצחיק..הסתבר בסוף שהבליטה היתה נים דם קטן ולא מסוכן ולדברי הרופא זה עובר מעצמו. לידיעת כל מי שנתקלת בתופעה זו
שואלת*
הצטרפות: 25 ינואר 2004, 10:05

צרות בפות

שליחה על ידי שואלת* »

מישהו שמע פעם על ניתוח פלסטי פשוט כלשהו בפות שמאוד משפר את הרגישות במקום? אם אני לא טועה, זכור לי שקראתי פעם על אפשרות לפעולה פשוטה יחסית שמאוד משפרת את העניינים. אשמח למידע בנושא.
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

צרות בפות

שליחה על ידי אום_שלום* »

למיטב ידיעתי יש איזה שהוא הליך שבו מזריקים איזשהו חומר לאיזור נקודת הג'י כדי לעבות אותו ולגרום לגירוי יתר.
אבל יש המון דברים אחרים שניתן לעשות שלא כוללים הליכים פולשניים ויכולים לשפר בצורה ניכרת את התחושה באיזור ואת ההנאה. נסי לקרוא קצת בדפים על רצפת האגן באתר. תרגול קבוע של יוגה נשית או שיטת פאולה יכול לשפר בצורה ניכרת את המצב.
בהצלחה @}
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

צרות בפות

זה לא מצחיק..הסתבר בסוף שהבליטה היתה נים דם קטן ולא מסוכן ולדברי הרופא זה עובר מעצמו.
מצטערת אם העלבתי אותך. בכל אופן, גם למרוח 2 משחות שונות באזור רגיש כזה, בלי שביררת קודם מה הבליטה הזו בכלל, זה לא מצחיק.
ורד_דרור*
הצטרפות: 25 אפריל 2009, 21:39
דף אישי: הדף האישי של ורד_דרור*

צרות בפות

שליחה על ידי ורד_דרור* »

פותפותינו
לביתי יקירתי בת ה4.5 חודשים החלה לפני שבוע אדמומיות בשפתיים החיצוניות. חשבתי שזה בטח מהחיתול שנשאר יותר מדי זמן (משתמשים לסירוגין בבד ובחד"פ עמיר) או בגלל שכיבסתי לפעמים באבקת כביסה שלנו או בגלל זה או בגלל אחר. בכל אופן, הורדנו בגדים ושטפנו במים והשארנוה כך עירומה ומבסוטה, קצת ספריי אלו ורה, קצת משחה לתפרחת חיתולים שרקחה בת דודתי המוכשרת. אבל האדמומיות נמשכת. שבוע.
היום הלכנו לרופא, הביט לרגע, אמר שהיום היו כבר ארבעה תינוקות עם אותו דבר בדיוק. אמר שזו פטריה, שזה נפוץ, ונתן משחות: אינוטיול בה יש אבץ והממליס ועוד כמה דברים, ואגיסטן בייבי ורצה לתת סטירואידים. עד כאן! זה לא! בבית מרחתי את המשחות, כי הדברים הטבעיים שניסיתי לא עזרו אבל אשמח לדעת מי יודע? מי מכיר? והאם יש דרך אחרת הידועה כטובה לטפל בעניינים כגון אלה. תודה.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

צרות בפות

יש דף טיפול בפטריה אצל תינוקת - אם כי אולי העצות שם לא רלוונטיות לאזור הגוף שבו מדובר (לא יודעת).
ורד_דרור*

צרות בפות

שליחה על ידי ורד_דרור* »

תודה אבל באמת נראה לי שלא מדובר על אותו דבר. אולי אעתיק את השאלה לשם..
עדי_דוש*
הצטרפות: 10 פברואר 2010, 14:06
דף אישי: הדף האישי של עדי_דוש*

צרות בפות

שליחה על ידי עדי_דוש* »

לביתי גם הייתה פטריה בשפתיים החיצוניות, והן האדימו מאד. לא עזרו משחות טבעיות למיניהן או שהשארתי הרבה ערומה, אז הלכנו לרופא (המצוין) שלנו. הרופא רשם לנו משחה אחת בלבד אנטי -פטרייתית (נקראת פטריון נדמה לי, בדקתי והיא ללא סטרואידים!) ואמר למרוח באזור האדום בכל החתלה, ומסביב למרוח משחה רגילה + החלפות טיטול תכופות עד שיעבור ועוד כמה ימים אחרי.
ואכן המצב השתפר מהר מאד. ומאז (כבר כמעט שנה נדמה לי) חזר רק פעם אחת, אבל זה כבר היה באשמתי כי נשארה בטעות יותר מידי זמן עם טיטול רטוב.
ורד_דרור*

צרות בפות

שליחה על ידי ורד_דרור* »

תודה על התשובה, אם את במקרה מת"א ובמכבי, אשמח לדעת מי הרופא כי זה שהלכנו אליו היה מאוד חפיפניק לטעמי ולא אהבתי את הגישה היבשושית שלו
עדי_דוש*
הצטרפות: 10 פברואר 2010, 14:06
דף אישי: הדף האישי של עדי_דוש*

צרות בפות

שליחה על ידי עדי_דוש* »

אנחנו במכבי , אבל מרחובות... ולרופא קוראים ד"ר גונן (אולי זה יעזור לאחרים שקוראים את הדף). הוא בעייני מאד מקצועי, מאד מעודד הנקה וממש לא ממהר לדחוף סתם תרופות כשלא צריך.
המלצתי עליו גם בדף המלצות רופאי ילדים אולי תמצאי שם המלצה על רופא אחר?
בת_14_אנונימית*
הצטרפות: 31 מרץ 2010, 21:54

צרות בפות

שליחה על ידי בת_14_אנונימית* »

יש לי שאלה יוצא לי מין חומר כזה מהפות אבל זה לא ווסת וזה נורא מסריח אני לא יודעת מה לעשות
הריח ממש נורא =0 עם משהוא יכול להגיד לי מזה או לעזור לי אני יודה לו.
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

צרות בפות

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

דלקת או פטריה. (()) הייתי פונה לרופא...
בת_הים*
הצטרפות: 14 יולי 2005, 23:34

צרות בפות

שליחה על ידי בת_הים* »

שלום!
אשמח אם מישהי שמעה/חוותה/התנסתה/מכירה ותוכל לעזור לי במקרה הבא:
ביתי בת 5, כמה חודשים כבר יש לה פצע שנראה כמו חתך אדום ונפיחות מסביב. תחילה הופיע מעל הפות בחיבור של השפתיים החיצוניות ואז חלף ועבר לאיזור שבין פי הטבעת לנרתיק.
כואב לה, מגרד ובעיקר לפני השינה. הפצע/חתך מופיע, חולף וחוזר שוב.
אנחנו משתמשות במשחת קמומילה טבעית מקלנדולה, שיאה, נר הלילה, לבנדר, גרניום, קמומיל ועוד... שמרגיעה אותה.
היום גיליתי שאותו החתך הופיע גם אצלי בין פי הטבעת לפות.
אשמח להידהודים....
תודה :)
ח*
הצטרפות: 11 פברואר 2005, 15:09

צרות בפות

שליחה על ידי ח* »

אצלי פסוריאזיס התבטא בצורה דומה.
אנונימית*
הצטרפות: 09 נובמבר 2003, 17:57

צרות בפות

שליחה על ידי אנונימית* »

שאלה חשובה - צריך להרתיח תחתונים במכונת הכביסה?לכבס בכמה מעלות כשסובלים מבעיות בפות/קנדידה?יכול להיות שכביסה בטמפרטורה נמוכה מידי עוזרת לקנדידה להשאר?
תודה
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

שלום,
בימים האחרונים, כשבוע לאחר סיום המחזור, שמתי לב שפתח הנרתיק שלי הפך להיות בצבע לבן (מוזר ביותר).
חשוב להזכיר כי יום לפני עברתי תהליך של הזרעה (מוחדרת צינורית לצואר הרחם עם זרע שעבר השבחה).
האם זו סיבה לדאגה? האם יש צורך לפנות לגניקולוג?
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

צרות בפות

שליחה על ידי נטע* »

דליות בנרתיק - מה עושים???

אני באמצע שבוע 37 של הריון שני. הריון ראשון הסתיים [לפני 6.5 שנים] בלידת בזק וגינלית בתחילת שבוע 38. בימים האחרונים היו כאבים חזקים במפשעה, כנראה בגלל התרופפות מפרק הירך. בכל אופן, אני מרגישה כבר כבד - וגם זה טבעי.

אבל היום, במקלחת, הכנסתי אצבע והרגשתי כמו גוש בשר ש"חוסם" את הפתח של הנרתיק בצורה מוזרה. הסתכלתי באמצעות מראה, וראיתי, שפתח הנרתיק נפוח וכחול, והיה משהו עגול בפתח. אני יודעת שזה לא הראש של התינוק, כי הראש אמור להיות קשה, וזה היה רך. אח"כ תפסתי אומץ להחדיר אצבעות יותר עמוק, והרגשתי ת'ראש, עגול וקשה ומבוסס באגן. כמובן שלא נגעתי בראש [לא הרגשתי שערות...], מה שאומר וודאי שאין לי פתיחה ללידה, וגם אין לי צירים סדירים, רק "צירונים" שבאים לידי ביטוי בהתקשות הבטן ולפעמים בכאב, אבל זה ממש לא סדיר.

שאלתי: מה יכול להיות שהיה בפתח הנרתיק? אציין, שניסיתי לקיים יחסים, ובעלי אמר שהוא מרגיש שהפתח חסום, וכאילו, אין בכלל נרתיק לחדור אליו... מאידך, רופאת נשים בדקה אותי אתמול בבוקר [גם ככה היה לי תור, אז רציתי לבדוק מה זה ריבוי ההפרשות (הנקיות) שהיה לי לאחרונה], היא בדקה אותי בספקולום, ואמרה שהכל בסדר... רופא נשים ששאלתי אותו דרך האינטרנט, פסק: "דליות בנרתיק".

זה כואב ולוחץ, וגם - אני חוששת שזה ידמם בלידה... מה אפשר לעשות כדי להקל ו/או להיערך מראש לאפשרות של דימום בלידה?
אום_שלום*

צרות בפות

שליחה על ידי אום_שלום* »

הי נטע,
מה שאת מתארת יכול באמת להיות דליות בנרתיק. יתכן שהרופאה לא ראתה את זה בגלל ששכבת וסביר שהדליות יהיו מורגשות בעיקר תחת לחץ- זאת אומרת בעמידה, הליכה, ישיבה.
אני הייתי ממליצה לך לנוח כמה שיותר עד הלידה, להרים את הרגליים על הקיר ולהגביה את האגן על כריות הכי גבוה שאת יכולה בלי להרגיש לחץ על הבטן או על הגב.
בתנוחה הזו הדם שמתקשה לחזור מפלג הגוף התחתון יוכל לזרום ביתר קלות. וכמובן כמה שפחות מאמצים ועמידה ממושכת.
אני לא בטוחה לגבי הדימום בלידה, לא חושבת שזה מחייב כדאי אולי להייעץ בכל זאת עם מיילדת או רופאה.
אחרי הלידה כדאי מאוד לעבוד עם רצפת האגן על מנת לעזור לורידים הללו לחזור למקום ובכלל לשקם את כל האזור שחווה עומס גדול מאוד בהריון.
אפשר ללכת לאבחון אצל פיזיוטרפיסטית של רצפת האגן על מנת לקבל מידע ברור על מצבך ואח"כ לחפש מורה ליוגה נשית או לשיטת פאולה כדי לתרגל בצורה מסודרת.
ראי מדור רצפת האגן
אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית* »

שלום רב לכן,
אני בת 25
מדיי חודש כעשרה ימים לאחר שנגמר לי המחזור, יש לי גירוד בלתי פוסק באיבר המין. אני מגרדת מתוך שינה בלי לשים לב וממש פוצעת את עצמי.
כל חודש אני הולכת ומקבלת טיפול תרופתי נגד פטריה, נרות, כדורים, משחות ומה לא?! אבל זה כל פעם חוזר.
מה אפשר לעשות?
אני לא בטוחה שזו פטריה.
חוץ מזה שהחודש בניגוד לפעמים אחרות יש לי הפרשה צהובה-ירוקה מאיבר המין.
מיכל_בז*
הצטרפות: 14 יוני 2010, 16:49
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בז*

צרות בפות

שליחה על ידי מיכל_בז* »

היי אלמונית,
תנסי לקבוע תור לגניקולוג/ית שמומחית לזיהומים מהנרתיק.
חוץ מזה, אם זה חוזר אחרי מחזור, הייתי שוקלת לעבור לתחבושות רב פעמיות. יכול להיות שאת פשוט מפתחת פטרייה כריאקציה לחומרים הכימיים בתחבושות החד-פעמיות.
ובכל מקרה, תבדקי את ההפרשה האחרונה הזו.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

צרות בפות

שליחה על ידי שרון* »

נורא מתביישת - אבל אין ברירה...איזה כיף, שיש את אופציית האלמוניות ברשת!
(והמרגיעון ממש מתאים פה- באופן טבעי כולנו שייכים)

לא מפריע לחיי היומיום שלי במידה שתצדיק ישיבה על הכיסא המגעיל ההוא
אבל מפריע לי במידה כזאת שאני אתגבר על המבוכה ואשאל אתכן
מצטערת מראש על התאורים הפלסטיים

כולן פה מדברות על פטריות וכדומה, אז זהו, שלא נראה לי שיש לי פטריה

יש המון הפרשות מסריחות למדי כבר כמה חודשים, וזהו. ללא גרד
הטעם מגעיל (לא הפרשה בריאה ונכונה שאני רגילה אליה) והצבע שונה
ובמידה ואני ללא תחתונים (בזמן האחרון די הרבה, מאחר והתחתונים נספגות מהר וזה גורם לתחושה לא נעימה) אז הריח ועודף ההפרשות מורגשות בזמן מתן השתן...
חיפשתי תאורים של זה בכל מני מקומות, אבל לא מצאתי...לכולן יש גם גרד
הפותולוג אומר שעד שאני לא אפתח רגליים ואתן לו לבדוק אותי מבפנים הוא לא יודע מה זה (נתן לי אגיסטן בנרות + עוד שתי משחות שאמורות לכסות את כל שאר המרעין בישין הידועים והנפוצים...לא עזר)
גם בזמן מחזור אני יכולה להרגיש בטעם השונה של ההפרשות החולות

אני לא בהריון
המנעות מיחסי מי וקיום יחסי מין היינו הך לעסק הזה

שוב סליחה על התאורים הפלסטיים
ותודה לכן שאתן כאן :-)
מיכל_בז*
הצטרפות: 14 יוני 2010, 16:49
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בז*

צרות בפות

שליחה על ידי מיכל_בז* »

הריח ממש ממש דוחה?
כי אם כן יש איזה זיהום כזה שלא מציק בכלל אבל את מריחה כמו ראש של דג.
לא זוכרת מה זה, היה לי כזה. קיבלתי אנטיביוטיקה מקומית לשבוע וזה עבר כשלעומת שבא.

אבל למה את לא "פותחת את הרגליים"? זה ממש קשה לך? אולי גניקולוגית אשה?
אני אמליץ פה בפעם ה-12 על ד"ר אחינועם לב שגיא המעולה. הבעיה היחידה היא שלוקח המון זמן לקבוע אליה תור.
שרון*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון* »

לא אוהבת שמישהו זר דוחף אצבעות וממשש אותי מבפנים
אני מניחה שכדי להגיע לאנטיביוטיקה המקומית צריך מרשם שמחייב בדיקה פנימית
אוף

(אח, המרגיעון, המרגיעון.... - גם בצד השני יושב בנאדם)
יסכו_נט*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2007, 21:34
דף אישי: הדף האישי של יסכו_נט*

צרות בפות

שליחה על ידי יסכו_נט* »

לקטנה שלי כל הזמן אדום בפות, לפעמים עד פי הטבעת. היא אומרת ששורף לה לעשות פיפי. היא בלי חיתול. מה זה אומר?? מה יש לה שם?
רויטל_S*
הצטרפות: 20 נובמבר 2008, 22:37
דף אישי: הדף האישי של רויטל_S*

צרות בפות

שליחה על ידי רויטל_S* »

(אח, המרגיעון, המרגיעון.... - גם בצד השני יושב בנאדם)
וואו חזק :-) איך הוא תמיד יודע מה לומר ??
רישגלית*
הצטרפות: 14 מרץ 2010, 16:51

צרות בפות

שליחה על ידי רישגלית* »

יסכו נט, נשמע כמו פטרייה. רופא ילדים סביר ידע לאבחן, לא?
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

אני סובלת כבר שנים מדלקות ופטריות וגינליות שבאות והולכות, לפעמים מעצמן ולפעמים בעזרת טבליות ומשחות למינייהן... בשנה האחרונה שמתי לב שלרוב כשמתחיל לי גירוד בנרתיק הוא מיד מתפשט גם לאיזור פי הטבעת ואפילו מופיעים על פי הטבעת מעין שלפוחיות קטנות...מה זה אומר? למישהי מוכרת התופעה? אני די בחרדות מהעניין הזה ומרגישה לא בנוח לדבר על זה עם רופאים...
דובדבנית*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 12:38

צרות בפות

שליחה על ידי דובדבנית* »

שלום,
לפני כמה ימים שמתי לב לבלוטה בין שערות הערווה שלי(היא יותר קרובה למפשעות מאשר אל השפתיים החיצוניות), היא איננה צורבת מגרדת או כואבת בכלל,היא איננה מדיפה ריח רע,לא מתלוות אליה הפרשות שלא אמורות להיות,היא איננה מוגלתית(ניתן לומר שהיא יבשה) ואין לי בגללה הפרעות/צריבות בשתן.
חשוב לי לציין שהייתה לי לפני כחודש אותה בלוטה אינני זוכרת אם באותו המקום שהוציאה מוגלה וגם ונעלמה.
מה זה יכול להיות?
דובדבנית*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 12:38

צרות בפות

שליחה על ידי דובדבנית* »

תיקון לשורה הלפני האחרונה:
חשוב לי לציין שהייתה לפני כחודש אותה בלוטה אינני זוכרת אם באותו המקום שהוציאה מגולה וגם דם ולאחר מכן נעלמה.
שרון*

צרות בפות

שליחה על ידי שרון* »

נשמע כמו משהו שכדאי לבדוק
אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית* »

שלום,
שאלה לי אליכן: האם תערובת של חומץ מים וכמה טיפות משמן עץ התה עוזרת לפטריה שנמצאת על השפתיים החיצוניות בחוץ?
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

פטריות בכלל לא אוהבות חומץ. שטיפה בחומץ יעילה נגד פטריות. בחומץ טבעי אפשר להשתמש בלי בעייה
עורכת_עם_ערכים*
הצטרפות: 08 יוני 2007, 02:34
דף אישי: הדף האישי של עורכת_עם_ערכים*

צרות בפות

שליחה על ידי עורכת_עם_ערכים* »

בזמן האחרון מסתובב פה מישהו שמפברק הודעות ודמויות ומשגע את כל האתר,
בעיות רפואיות נשיות זה אחד הנושאים החביבים עליו.
אני לא אומרת שאיזושהי הודעה כאן היא לא אמיתית,
אבל מפצירה בכל מי שקוראת כאן עצות:
אנא, בדקו היטב לפני שאתן מיישמות. יכול להיות שעצה כלשהי נראית לכן אמינה והיא בעצם סתם המצאה של גבר חולני ומשועמם. בבקשה, בדקו בפורומים רפואיים מקצועיים או תשאלו רופא.
אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי אלמונית* »

תודה רבה על התשובה המהירה 3>
רוצה_לעזור*
הצטרפות: 30 נובמבר 2003, 22:58

צרות בפות

שליחה על ידי רוצה_לעזור* »

כתבתי את זה פה, לפני כשנתיים, ואם זה יכול לעזור אפילו לאחת, אפילו לטרול, מביאה את זה משם:

_במקרה של גרוד פנימ (כמו פטריה) לא על העור (שמתארים פה כפזוריאזיס)
לי עזר, עבר לגמרי, לתמיד בעקבות שינוי תזונתי :
ברגע שהתחלתי לאכול לפי סוג הדם שלי (על פי הספר) הפסיק לי גרוד קבוע ומטריף שהיה לי שנים רבות (היה בא והולך, ולפעמים בילתי נסבל)._
פלוני_*
הצטרפות: 28 מאי 2005, 10:23

צרות בפות

שליחה על ידי פלוני_* »

יכול להיות שעצה כלשהי נראית לכן אמינה והיא בעצם סתם המצאה של גבר חולני ומשועמם. בבקשה, בדקו בפורומים רפואיים מקצועיים או תשאלו רופא.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

צרות בפות

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

<תגובה מ-אהבת עולם:>

_נורא מתביישת - אבל אין ברירה...איזה כיף, שיש את אופציית האלמוניות ברשת!
[...] כולן פה מדברות על פטריות וכדומה, אז זהו, שלא נראה לי שיש לי פטריה
יש המון הפרשות מסריחות למדי כבר כמה חודשים, וזהו. ללא גרד_

שרון, יכול להיות שמדובר בבקטריאל וגינוזיס.
יש לזה ריח של דגים מתים?
אם כן, אז רוב הסיכויים שזה זה.

זה משהו לא נעים מבחינת הריח, אבל זו לא מחלת מין, ולא משהו מדאיג.
יש לזה תרופה קונוונציונלית שעוזרת.

אם את חושבת שזה זה, כדאי לך לגשת לרופא כדי שייתן לך את התרופה.
(אולי יש פתרונות טבעיים, אני לא מכירה).

אשמח לשמוע אם התשובה שלי עזרה לך, או בכלל, אם גילית מה זה ואם הצלחת לטפל.
Lemongrass*
הצטרפות: 16 מרץ 2009, 21:37

צרות בפות

שליחה על ידי Lemongrass* »

חבל לסבול כתבתי כאן המלצה לפני שנה על נרות מצוינים(המיוצרים מצמחים) לטיפול בפטריות וזיהומים!לפנות לבית מרקחת הגליל בתל אביב(צריך להזמין) ולקחת בתוך צידנית קטנה או קולר כי זה עלול להינמס בחום!זאת המלצה אישית עם כונות לעזור : ) לא מתאים להריון -מכיל שמן עץ התה.
חזרה_לקנדידה*
הצטרפות: 14 מרץ 2008, 12:00

צרות בפות

שליחה על ידי חזרה_לקנדידה* »

מחמם לי את הלב לקרוא כאן את ההודעות.
אמנם כואב לי לדעת שכל כך הרבה מאיתנו סובלות מהגרד הבלתי פוסק הזה בפות ובנרתיק,
אבל נעים לי לדעת שאפשר לשתף כאן, לכתוב, לקבל עצות... סוג של תמיכה.
שולחת איחולי בריאות לכולן.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

לפעמים כשיש גרד שמשגע פילים לדברייך שלא נותן לישון בלילה,ואין דלקת, אז ייתכן ומדובר בבעיה נפשית
כשמשהו מציק לנו בנפש, ואנחנו נותנים לו לשקוע,אז הגוף מאותת לנו ע"י גירוד בכל איבר בגוף שמשהו לא בסדר, תנסי לבדוק את זה,אל תזלזלי.
המון בהצלחה.
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

יש לי פצע בפות. שלשום נגעתי שם במקרה וזה כאב ואז הסתכלתי וראיתי שיש מין בלוטה עם ראש צהוב (כמו חצ'קון?). קצת שיחקתי עם זה ויצא חלב/מוגלה וזה ממש כואב.
זאת הפעם השנייה שיש לי את זה החודש.. מה זה אומר?
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

זאת הפעם השנייה שיש לי את זה החודש.. מה זה אומר?
דחוף לרופא
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

נחתכתי מסכין גילוח בחלק החיצוני של הפות. מדמם קצת אחרי שאני מנגבת, כואב בתנוחות מסוימות. מה למרוח על זה? מפחדת מזיהום
אום_שלום*

צרות בפות

שליחה על ידי אום_שלום* »

שמן לבנדר
פלוני_אלמונית*

צרות בפות

זה בטוח לשימוש באיזור הזה?